Юноши старша възраст (род.1999-00):
2017/18

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Сливен 2000 (Сливен)               18   15   1   2   81:16   46
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Чирпан (Чирпан)                    18   14   0   4   73:27   42
 3. Верея (Стара Загора)               18   13   2   3   81:8    41
 4. Арсенал (Казанлък)                 18   12   2   4   57:10   38
 5. Розова долина (Казанлък)           18   12   1   5   76:22   37
 6. Миньор (Раднево)                   18    6   2  10   36:38   20
 7. Ботев (Гълъбово)                   18    5   1  12   28:84   16
 8. Мъглиж (Мъглиж)                    18    4   1  13   29:57   13
 9. Тунджа 2006 (Ягода)                18    3   0  15   22:76    9
10. ПССГ Чирпан (Чирпан)               18    1   0  17   18:163   3

                           I кръг

21 септември 2017, четвъртък, 15:00 ч:
Арсенал (Казанлък) - Чирпан (Чирпан)                      2:0 
Ботев (Гълъбово) - Верея (Стара Загора)                   1:8 
ПССГ Чирпан (Чирпан) - Тунджа 2006 (Ягода)                1:3 
Миньор (Раднево) - Сливен 2000 (Сливен)                   3:4 
Мъглиж (Мъглиж) - Розова долина (Казанлък)                5:3 

                           II кръг

28 септември 2017, четвъртък, 15:00 ч:
Чирпан (Чирпан) - Розова долина (Казанлък)                2:6 
Сливен 2000 (Сливен) - Мъглиж (Мъглиж)                    9:1 
Тунджа 2006 (Ягода) - Миньор (Раднево)                    0:3 
Верея (Стара Загора) - ПССГ Чирпан (Чирпан)              16:0 
Арсенал (Казанлък) - Ботев (Гълъбово)                     4:1 

                           III кръг

5 октомври 2017, четвъртък, 15:00 ч:
Ботев (Гълъбово) - Чирпан (Чирпан)                        2:7 
ПССГ Чирпан (Чирпан) - Арсенал (Казанлък)                 0:6 
Миньор (Раднево) - Верея (Стара Загора)                   0:7 
Мъглиж (Мъглиж) - Тунджа 2006 (Ягода)                     6:2 
Розова долина (Казанлък) - Сливен 2000 (Сливен)           0:1 

                           IV кръг

12 октомври 2017, четвъртък, 15:00 ч:
Чирпан (Чирпан) - Сливен 2000 (Сливен)                    1:2 
Тунджа 2006 (Ягода) - Розова долина (Казанлък)            1:12 
Верея (Стара Загора) - Мъглиж (Мъглиж)                    2:0 
Арсенал (Казанлък) - Миньор (Раднево)                     1:0 
Ботев (Гълъбово) - ПССГ Чирпан (Чирпан)                   4:2 

                           V кръг

19 октомври 2017, четвъртък, 15:00 ч:
ПССГ Чирпан (Чирпан) - Чирпан (Чирпан)                    2:16 
Миньор (Раднево) - Ботев (Гълъбово)                       5:0 
Мъглиж (Мъглиж) - Арсенал (Казанлък)                      0:3 
Розова долина (Казанлък) - Верея (Стара Загора)           0:0 
Сливен 2000 (Сливен) - Тунджа 2006 (Ягода)                6:2 

                           VI кръг

26 октомври 2017, четвъртък, 15:00 ч:
Чирпан (Чирпан) - Тунджа 2006 (Ягода)                     3:0 
Верея (Стара Загора) - Сливен 2000 (Сливен)               2:0 
Арсенал (Казанлък) - Розова долина (Казанлък)             3:0 
Ботев (Гълъбово) - Мъглиж (Мъглиж)                        2:5 
ПССГ Чирпан (Чирпан) - Миньор (Раднево)                   0:8 

                           VII кръг

2 ноември 2017, четвъртък, 15:00 ч:
Миньор (Раднево) - Чирпан (Чирпан)                        1:7 
Мъглиж (Мъглиж) - ПССГ Чирпан (Чирпан)                   10:3 
Розова долина (Казанлък) - Ботев (Гълъбово)              13:0 
Сливен 2000 (Сливен) - Арсенал (Казанлък)                 1:0 
Тунджа 2006 (Ягода) - Верея (Стара Загора)                0:7 

                           VIII кръг

9 ноември 2017, четвъртък, 15:00 ч:
Чирпан (Чирпан) - Верея (Стара Загора)                    1:0 
Арсенал (Казанлък) - Тунджа 2006 (Ягода)                  9:0 
Ботев (Гълъбово) - Сливен 2000 (Сливен)                   0:8 
ПССГ Чирпан (Чирпан) - Розова долина (Казанлък)           0:11 
Миньор (Раднево) - Мъглиж (Мъглиж)                        0:0 

                           IX кръг

16 ноември 2017, четвъртък, 15:00 ч:
Мъглиж (Мъглиж) - Чирпан (Чирпан)                         2:6 
Розова долина (Казанлък) - Миньор (Раднево)               3:0 
Сливен 2000 (Сливен) - ПССГ Чирпан (Чирпан)               3:0 
Тунджа 2006 (Ягода) - Ботев (Гълъбово)                    2:4 
Верея (Стара Загора) - Арсенал (Казанлък)                 3:0 

                           X кръг

15 март 2018, четвъртък, 15:00 ч:
Чирпан (Чирпан) - Арсенал (Казанлък)                      2:1 
Верея (Стара Загора) - Ботев (Гълъбово)                   2:0 
Тунджа 2006 (Ягода) - ПССГ Чирпан (Чирпан)                9:4 
Сливен 2000 (Сливен) - Миньор (Раднево)                   2:1 
Розова долина (Казанлък) - Мъглиж (Мъглиж)                3:0 

                           XI кръг

22 март 2018, четвъртък, 15:00 ч:
Розова долина (Казанлък) - Чирпан (Чирпан)                отложен 
Мъглиж (Мъглиж) - Сливен 2000 (Сливен)                    отложен 
Миньор (Раднево) - Тунджа 2006 (Ягода)                    3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
ПССГ Чирпан (Чирпан) - Верея (Стара Загора)               отложен 
Ботев (Гълъбово) - Арсенал (Казанлък)                     отложен 
2 април 2018, понеделник, 11:00 ч:
ПССГ Чирпан (Чирпан) - Верея (Стара Загора)               0:14 
24 май 2018, четвъртък, 17:00 ч:
Розова долина (Казанлък) - Чирпан (Чирпан)                3:0 
Мъглиж (Мъглиж) - Сливен 2000 (Сливен)                    0:3 
Ботев (Гълъбово) - Арсенал (Казанлък)                     0:6 

                           XII кръг

29 март 2018, четвъртък, 15:00 ч:
Чирпан (Чирпан) - Ботев (Гълъбово)                        5:1 
Арсенал (Казанлък) - ПССГ Чирпан (Чирпан)                12:0 
Верея (Стара Загора) - Миньор (Раднево)                   6:0 
Тунджа 2006 (Ягода) - Мъглиж (Мъглиж)                     3:0 
Сливен 2000 (Сливен) - Розова долина (Казанлък)           3:0 

                           XI кръг - отложен мач

2 април 2018, понеделник, 11:00 ч:
ПССГ Чирпан (Чирпан) - Верея (Стара Загора)               0:14 

                           XIII кръг

12 април 2018, четвъртък, 15:00 ч:
Сливен 2000 (Сливен) - Чирпан (Чирпан)                    3:4 
Розова долина (Казанлък) - Тунджа 2006 (Ягода)            3:0 
Мъглиж (Мъглиж) - Верея (Стара Загора)                    0:3 сл. 
Миньор (Раднево) - Арсенал (Казанлък)                     0:2 
ПССГ Чирпан (Чирпан) - Ботев (Гълъбово)                   1:5 

                           XIV кръг

19 април 2018, четвъртък, 15:00 ч:
Чирпан (Чирпан) - ПССГ Чирпан (Чирпан)                    8:1 
Ботев (Гълъбово) - Миньор (Раднево)                       1:1 
Арсенал (Казанлък) - Мъглиж (Мъглиж)                      3:0 
Верея (Стара Загора) - Розова долина (Казанлък)           5:1 
Тунджа 2006 (Ягода) - Сливен 2000 (Сливен)                0:3 

                           XV кръг

26 април 2018, четвъртък, 15:00 ч:
Тунджа 2006 (Ягода) - Чирпан (Чирпан)                     0:3 
Сливен 2000 (Сливен) - Верея (Стара Загора)               2:1 
Розова долина (Казанлък) - Арсенал (Казанлък)             1:0 
Мъглиж (Мъглиж) - Ботев (Гълъбово)                        0:3 
Миньор (Раднево) - ПССГ Чирпан (Чирпан)                   отложен 
24 май 2018, четвъртък, 17:00 ч:
Миньор (Раднево) - ПССГ Чирпан (Чирпан)                   8:0 

                           XVI кръг

3 май 2018, четвъртък, 15:00 ч:
Чирпан (Чирпан) - Миньор (Раднево)                        3:0 
ПССГ Чирпан (Чирпан) - Мъглиж (Мъглиж)                    3:0 
Ботев (Гълъбово) - Розова долина (Казанлък)               1:5 
Арсенал (Казанлък) - Сливен 2000 (Сливен)                 1:1 
Верея (Стара Загора) - Тунджа 2006 (Ягода)                3:0 сл. 

                           XVII кръг

10 май 2018, четвъртък, 15:00 ч:
Верея (Стара Загора) - Чирпан (Чирпан)                    1:2 
Тунджа 2006 (Ягода) - Арсенал (Казанлък)                  0:3 
Сливен 2000 (Сливен) - Ботев (Гълъбово)                  10:0 
Розова долина (Казанлък) - ПССГ Чирпан (Чирпан)          10:1 
Мъглиж (Мъглиж) - Миньор (Раднево)                        0:3 

                           XVIII кръг

17 май 2018, четвъртък, 15:00 ч:
Чирпан (Чирпан) - Мъглиж (Мъглиж)                         3:0 
Миньор (Раднево) - Розова долина (Казанлък)               0:2 
ПССГ Чирпан (Чирпан) - Сливен 2000 (Сливен)               0:20 
Ботев (Гълъбово) - Тунджа 2006 (Ягода)                    3:0 
Арсенал (Казанлък) - Верея (Стара Загора)                 1:1 

                           XI кръг - отложени мачове

24 май 2018, четвъртък, 17:00 ч:
Розова долина (Казанлък) - Чирпан (Чирпан)                3:0 
Мъглиж (Мъглиж) - Сливен 2000 (Сливен)                    0:3 
Ботев (Гълъбово) - Арсенал (Казанлък)                     0:6 

                           XV кръг - отложен мач

24 май 2018, четвъртък, 17:00 ч:
Миньор (Раднево) - ПССГ Чирпан (Чирпан)                   8:0 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Сливен 2000 (Сливен) XXX 3:4 2:1 1:0 3:0 2:1 10:0 9:1 6:2 3:0 2. Чирпан (Чирпан) 1:2 XXX 1:0 2:1 2:6 3:0 5:1 3:0 3:0 8:1 3. Верея (Стара Загора) 2:0 1:2 XXX 3:0 5:1 6:0 2:0 2:0 3:0*16:0 4. Арсенал (Казанлък) 1:1 2:0 1:1 XXX 3:0 1:0 4:1 3:0 9:0 12:0 5. Розова долина (Казанлък) 0:1 3:0 0:0 1:0 XXX 3:0 13:0 3:0 3:0 10:1 6. Миньор (Раднево) 3:4 1:7 0:7 0:2 0:2 XXX 5:0 0:0 3:0* 8:0 7. Ботев (Гълъбово) 0:8 2:7 1:8 0:6 1:5 1:1 XXX 2:5 3:0 4:2 8. Мъглиж (Мъглиж) 0:3 2:6 0:3* 0:3 5:3 0:3 0:3 XXX 6:2 10:3 9. Тунджа 2006 (Ягода) 0:3 0:3 0:7 0:3 1:12 0:3 2:4 3:0 XXX 9:4 10. ПССГ Чирпан (Чирпан) 0:20 2:16 0:14 0:6 0:11 0:8 1:5 3:0 1:3 XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре