Юноши старша възраст (род.1999-00):
2017/18

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |
         | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 |

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Левски (София)                     34   28   4   2  131:16   88    
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Локомотив 1929 (София)             34   27   5   2  132:23   86    
 3. Чавдар (Етрополе)                  34   23   6   5   90:33   75    
 4. Септември (София)                  34   19   7   8   73:33   64    
 5. Царско село 2015 (София)           34   18   9   7   79:40   63    
 6. Витоша (Бистрица, обл.София ст.)   34   15   8  11   58:44   53    
 7. Миньор (Перник)                    34   14   8  12   63:57   50    
 8. Вихрен 1925 (Сандански)            34   15   4  15   69:71   49    
 9. ДИТ Спорт (София)                  34   14   5  15   71:73   47    
10. Левски Раковски (София)            34   13   7  14   63:46   46    
11. Ботев 57 СОУ (София)               34   13   4  17   56:60   43    
12. Сливнишки герой (Сливница)         34   12   5  17   37:47   41    
13. ЦСКА 1948 (София)                  34   13   1  20   71:77   40    
14. Хебър 1918 (Пазарджик)             34   10   5  19   44:74   35    
15. Септември (Симитли)                34    7   4  23   36:101  25    
16. Оборище (Панагюрище)               34    5   4  25   41:139  19    
17. Струмска слава 1927 (Радомир)      34    2   4  28   28:180  10    
18. Барокко (София)                    34   12   2  20   52:80   38 [*]
--. Беласица (Петрич)                   7    1   2   4    9:18    - [*]

Бележки
  - Отборите играят домакинските си мачове на следните терени:
    - Барокко (София) - ст."Бонсист", София;
    - Беласица (Петрич) - в Коларово;
    - Ботев 57 СОУ (София) - ст."57-мо училище" - терен 1, София;
    - Витоша (Бистрица) - стар ст."Академик" /при 4-ти километър/, София;
    - Вихрен 1925 (Сандански) - ст."Спартак", Сандански;
    - ДИТ Спорт (София) - ст."57-мо училище" - терен 1, София;
    - Левски (София) - ст."Георги Аспарухов" - помощен терен, София;
    - Левски Раковски (София) - ст."Раковски", София;
    - Локомотив 1929 (София) - ст."Локомотив", София;
    - Миньор (Перник) - ст."Звезда", кв.Димова махала, Перник;
    - Оборище (Панагюрище) - ст."Орчо войвода", Панагюрище;
    - Септември (Симитли) - ст."Арена Крупник", Крупник;
    - Септември (София) - ст."57-мо училище" - терен 1, София;
    - Сливнишки герой (Сливница) - ст."Сливнишки герой", Сливница;
    - Струмска слава 1927 (Радомир) - Градски стадион, Радомир;
    - Хебър 1918 (Пазарджхик) - в Главиница;
    - Царско село 2015 (София) - комплекс "Царско село", София;
    - ЦСКА 1948 (София) - ст."Бонсист", София през есента, ст.ВТУ "Тодор Каблешков, София през пролетта;
    - Чавдар (Етрополе) - ст."Чавдар", Етрополе.
  - След IX кръг Беласица (Петрич) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му се анулират.
  - На 4 май 2018 г. Барокко (София) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0.

                           I кръг

3 септември 2017, неделя, 17:00 ч:
Левски (София) - Струмска слава 1927 (Радомир)            7:0 
Беласица (Петрич) - Локомотив 1929 (София)                2:2  /анулиран/ 
ДИТ Спорт (София) - Ботев 57 СОУ (София)                  3:2 
Оборище (Панагюрище) - Царско село 2015 (София)           1:2 
Витоша (Бистрица) - Хебър 1918 (Пазарджик)                1:1 
Чавдар (Етрополе) - Септември (София)                     2:1 
Сливнишки герой (Сливница) - Вихрен 1925 (Сандански)      0:1 
Миньор (Перник) - Левски Раковски (София)                 1:4 
Септември (Симитли) - ЦСКА 1948 (София)                   2:1 
Барокко (София)                                           почива

                           II кръг

8 септември 2017, петък, 16:00 ч:
Барокко (София) - Левски (София)                          1:2 
8 септември 2017, петък, 17:00 ч:
Левски Раковски (София) - Септември (Симитли)             1:1 
10 септември 2017, неделя, 13:00 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Оборище (Панагюрище)              10:0 
10 септември 2017, неделя, 17:00 ч:
Вихрен 1925 (Сандански) - Миньор (Перник)                 3:1 
Септември (София) - Сливнишки герой (Сливница)            2:3 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Чавдар (Етрополе)                0:2 
Царско село 2015 (София) - Витоша (Бистрица)              2:1 
Локомотив 1929 (София) - ДИТ Спорт (София)                3:0 
Струмска слава 1927 (Радомир) - Беласица (Петрич)         3:2  /анулиран/ 
ЦСКА 1948 (София)                                         почива

                           III кръг

17 септември 2017, неделя, 17:00 ч:
Беласица (Петрич) - Барокко (София)                       4:3  /анулиран/ 
ДИТ Спорт (София) - Струмска слава 1927 (Радомир)        10:1 
Оборище (Панагюрище) - Локомотив 1929 (София)             0:1 
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Ботев 57 СОУ (София)   1:0 
Чавдар (Етрополе) - Царско село 2015 (София)              2:1 
Сливнишки герой (Сливница) - Хебър 1918 (Пазарджик)       0:0 
Миньор (Перник) - Септември (София)                       0:5 
Септември (Симитли) - Вихрен 1925 (Сандански)             2:2 
ЦСКА 1948 (София) - Левски Раковски (София)               0:4 
Левски (София)                                            почива

                           IV кръг

20 септември 2017, сряда, 13:30 ч:
Левски (София) - Беласица (Петрич)                        6:0 (2:0)  /анулиран/ 
20 септември 2017, сряда, 14:30 ч:
Септември (София) - Септември (Симитли)                   3:1 
20 септември 2017, сряда, 17:00 ч:
Вихрен 1925 (Сандански) - ЦСКА 1948 (София)               4:2 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Миньор (Перник)                  отложен 
Царско село 2015 (София) - Сливнишки герой (Сливница)     3:0 
Барокко (София) - ДИТ Спорт (София)                       5:2 
21 септември 2017, четвъртък, 14:00 ч:
Струмска слава 1927 (Радомир) - Оборище (Панагюрище)      0:0 
21 септември 2017, четвъртък, 15:00 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Чавдар (Етрополе)                  1:0 
21 септември 2017, четвъртък, 17:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - Витоша (Бистрица)                0:0 
11 октомври 2017, сряда, 13:00 ч:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Миньор (Перник)                  2:3 
Левски Раковски (София)                                   почива

                           V кръг

24 септември 2017, неделя, 14:30 ч:
Левски Раковски (София) - Вихрен 1925 (Сандански)         0:2 
24 септември 2017, неделя, 17:00 ч:
ДИТ Спорт (София) - Левски (София)                        0:5 
Оборище (Панагюрище) - Барокко (София)                    0:2 
Витоша (Бистрица) - Струмска слава 1927 (Радомир)         3:0 
Сливнишки герой (Сливница) - Ботев 57 СОУ (София)         0:1 
Миньор (Перник) - Царско село 2015 (София)                3:0 
в Симитли:
Септември (Симитли) - Хебър 1918 (Пазарджик)              0:1 
ЦСКА 1948 (София) - Септември (София)                     0:1 
25 септември 2017, понеделник, 17:00 ч:
Чавдар (Етрополе) - Локомотив 1929 (София)                0:0 
Беласица (Петрич)                                         почива

                           VI кръг

30 септември 2017, събота, 16:00 ч:
Левски (София) - Оборище (Панагюрище)                     8:0 
30 септември 2017, събота, 17:00 ч:
Царско село 2015 (София) - Септември (Симитли)            4:0 
1 октомври 2017, неделя, 14:00 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Миньор (Перник)                    0:1 
Локомотив 1929 (София) - Сливнишки герой (Сливница)       3:0 
1 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Септември (София) - Левски Раковски (София)               2:2 
Хебър 1918 (Пазарджик) - ЦСКА 1948 (София)                1:0 
Струмска слава 1927 (Радомир) - Чавдар (Етрополе)         1:5 
Барокко (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)        1:1 
Беласица (Петрич) - ДИТ Спорт (София)                     0:1  /анулиран/ 
Вихрен 1925 (Сандански)                                   почива

                           VII кръг

5 октомври 2017, четвъртък, 14:00 ч:
Септември (Симитли) - Ботев 57 СОУ (София)                0:2 
Вихрен 1925 (Сандански) - Септември (София)               2:4 
5 октомври 2017, четвъртък, 16:00 ч:
Оборище (Панагюрище) - Беласица (Петрич)                  1:1  /анулиран/ 
в София, ст."Летище":
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Левски (София)         0:4 
Чавдар (Етрополе) - Барокко (София)                       2:3 
Сливнишки герой (Сливница) - Струмска слава 1927 (Рад)    5:3 
Миньор (Перник) - Локомотив 1929 (София)                  1:3 
ЦСКА 1948 (София) - Царско село 2015 (София)              1:2 
Левски Раковски (София) - Хебър 1918 (Пазарджик)          1:0 
ДИТ Спорт (София)                                         почива

                           VIII кръг

7 октомври 2017, събота, 16:00 ч:
в Герман:
ДИТ Спорт (София) - Оборище (Панагюрище)                  3:2 
8 октомври 2017, неделя, 10:30 ч:
Струмска слава 1927 (Радомир) - Миньор (Перник)           0:3 
8 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Вихрен 1925 (Сандански)          3:3 
Царско село 2015 (София) - Левски Раковски (София)        5:0 
Локомотив 1929 (София) - Септември (Симитли)             10:0 
Барокко (София) - Сливнишки герой (Сливница)              3:2 
8 октомври 2017, неделя, 16:30 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - ЦСКА 1948 (София)                  4:2 
9 октомври 2017, понеделник, 13:30 ч:
Левски (София) - Чавдар (Етрополе)                        0:0 
10 октомври 2017, вторник, 16:00 ч:
Беласица (Петрич) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)      0:2  /анулиран/ 
Септември (София)                                         почива

                           IV кръг - отложен мач

11 октомври 2017, сряда, 13:00 ч:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Миньор (Перник)                  2:3 

                           IX кръг

13 октомври 2017, петък, 14:00 ч:
Левски Раковски (София) - Ботев 57 СОУ (София)            0:2 
13 октомври 2017, петък, 16:00 ч:
Сливнишки герой (Сливница) - Левски (София)               0:5 
15 октомври 2017, неделя, 14:00 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - ДИТ Спорт (София)      1:0 
15 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Чавдар (Етрополе) - Беласица (Петрич)                     анулиран * 
* - първоначално отложен, в последствие анулиран.
Миньор (Перник) - Барокко (София)                         5:2 
Септември (Симитли) - Струмска слава 1927 (Радомир)       8:1 
ЦСКА 1948 (София) - Локомотив 1929 (София)                1:3 
Вихрен 1925 (Сандански) - Царско село 2015 (София)        2:4 
в Симитли:
Септември (София) - Хебър 1918 (Пазарджик)                1:0 
Оборище (Панагюрище)                                      почива

                           X кръг

19 октомври 2017, четвъртък, 14:00 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Вихрен 1925 (Сандански)            1:0 
19 октомври 2017, четвъртък, 16:00 ч:
Царско село 2015 (София) - Септември (София)              0:0 
Локомотив 1929 (София) - Левски Раковски (София)          1:0 
Струмска слава 1927 (Радомир) - ЦСКА 1948 (София)         2:3 
Барокко (София) - Септември (Симитли)                     6:2 
Левски (София) - Миньор (Перник)                          0:1 (0:0) 
Беласица (Петрич) - Сливнишки герой (Сливница)            анулиран 
ДИТ Спорт (София) - Чавдар (Етрополе)                     2:4 
Оборище (Панагюрище) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)   1:3 
Хебър 1918 (Пазарджик)                                    почива

                           XI кръг

22 октомври 2017, неделя, 13:30 ч:
Чавдар (Етрополе) - Оборище (Панагюрище)                  6:1 
Левски Раковски (София) - Струмска слава 1927 (Радомир)   6:0 
22 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Сливнишки герой (Сливница) - ДИТ Спорт (София)            1:0 
Миньор (Перник) - Беласица (Петрич)                       анулиран 
Септември (Симитли) - Левски (София)                      0:1 
ЦСКА 1948 (София) - Барокко (София)                       1:2 
Вихрен 1925 (Сандански) - Локомотив 1929 (София)          3:1 
Септември (София) - Ботев 57 СОУ (София)                  1:0 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Царско село 2015 (София)         0:0 
Витоша (Бистрица, обл.София ст.)                          почива

                           XII кръг

29 октомври 2017, неделя, 13:00 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Хебър 1918 (Пазарджик)             0:2 
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Чавдар (Етрополе)      2:2 
29 октомври 2017, неделя, 14:00 ч:
Струмска слава 1927 (Радомир) - Вихрен 1925 (Сандански)   2:2 
Барокко (София) - Левски Раковски (София)                 2:0 
Левски (София) - ЦСКА 1948 (София)                        6:0 
Беласица (Петрич) - Септември (Симитли)                   анулиран 
Оборище (Панагюрище) - Сливнишки герой (Сливница)         0:1 
29 октомври 2017, неделя, 15:00 ч:
ДИТ Спорт (София) - Миньор (Перник)                       2:2 
30 октомври 2017, понеделник, 14:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - Септември (София)                0:0 
Царско село 2015 (София)                                  почива

                           XIII кръг

3 ноември 2017, петък, 13:00 ч:
Септември (София) - Струмска слава 1927 (Радомир)         3:0 
5 ноември 2017, неделя, 10:30 ч:
Левски Раковски (София) - Левски (София)                  0:1 
5 ноември 2017, неделя, 14:00 ч:
Сливнишки герой (Сливница) - Витоша (Бистрица)            1:0 
Миньор (Перник) - Оборище (Панагюрище)                    7:1 
Септември (Симитли) - ДИТ Спорт (София)                   0:4 
ЦСКА 1948 (София) - Беласица (Петрич)                     анулиран 
Вихрен 1925 (Сандански) - Барокко (София)                 3:1 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Локомотив 1929 (София)           1:2 
Царско село 2015 (София) - Ботев 57 СОУ (София)           2:1 
Чавдар (Етрополе)                                         почива

                           XIV кръг

8 ноември 2017, сряда, 14:00 ч:
Левски (София) - Вихрен 1925 (Сандански)                  5:1 (3:1) 
9 ноември 2017, четвъртък, 14:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - Царско село 2015 (София)         4:1 
Струмска слава 1927 (Радомир) - Хебър 1918 (Пазарджик)    0:4 
Барокко (София) - Септември (София)                       1:1 
Беласица (Петрич) - Левски Раковски (София)               анулиран 
ДИТ Спорт (София) - ЦСКА 1948 (София)                     4:2 
Оборище (Панагюрище) - Септември (Симитли)                2:2 
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Миньор (Перник)        0:0 
Чавдар (Етрополе) - Сливнишки герой (Сливница)            1:0 
Ботев 57 СОУ (София)                                      почива

                           XV кръг

12 ноември 2017, неделя, 11:00 ч:
Септември (Симитли) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)    3:1 
12 ноември 2017, неделя, 11:30 ч:
в кв.Требич, София:
ЦСКА 1948 (София) - Оборище (Панагюрище)                  6:1 
12 ноември 2017, неделя, 12:30 ч:
Левски Раковски (София) - ДИТ Спорт (София)               3:0 
12 ноември 2017, неделя, 14:00 ч:
Вихрен 1925 (Сандански) - Беласица (Петрич)               анулиран 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Барокко (София)                  0:1 
Царско село 2015 (София) - Струмска слава 1927 (Рад)     15:0 
12 ноември 2017, неделя, 14:30 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Локомотив 1929 (София)             0:3 
12 ноември 2017, неделя, 15:30 ч:
Миньор (Перник) - Чавдар (Етрополе)                       1:3 
13 ноември 2017, понеделник, 13:00 ч:
Септември (София) - Левски (София)                        1:2 
Сливнишки герой (Сливница)                                почива

                           XVI кръг

19 ноември 2017, неделя, 11:00 ч:
ДИТ Спорт (София) - Вихрен 1925 (Сандански)               3:3 
19 ноември 2017, неделя, 14:00 ч:
Струмска слава 1927 (Радомир) - Ботев 57 СОУ (София)      1:1 
Барокко (София) - Царско село 2015 (София)                3:1 
Левски (София) - Хебър 1918 (Пазарджик)                   6:0 
Беласица (Петрич) - Септември (София)                     анулиран 
Оборище (Панагюрище) - Левски Раковски (София)            1:4 
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - ЦСКА 1948 (София)      5:1 
Чавдар (Етрополе) - Септември (Симитли)                   6:0 
Сливнишки герой (Сливница) - Миньор (Перник)              2:2 
Локомотив 1929 (София)                                    почива

                           XVII кръг

23 ноември 2017, четвъртък, 10:00 ч:
Септември (София) - ДИТ Спорт (София)                     0:3 
23 ноември 2017, четвъртък, 14:00 ч:
Септември (Симитли) - Сливнишки герой (Сливница)          1:2 
ЦСКА 1948 (София) - Чавдар (Етрополе)                     1:3 
Левски Раковски (София) - Витоша (Бистрица)               0:1 
Вихрен 1925 (Сандански) - Оборище (Панагюрище)            6:1 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Беласица (Петрич)                анулиран 
Царско село 2015 (София) - Левски (София)                 2:2 
Ботев 57 СОУ (София) - Барокко (София)                    2:1 
Локомотив 1929 (София) - Струмска слава 1927 (Радомир)   16:0 сл. * 
* - прекратен в 48' при 13:0.
Миньор (Перник)                                           почива

                           XVIII кръг

26 ноември 2017, неделя, 10:30 ч:
Левски (София) - Ботев 57 СОУ (София)                     3:1 
26 ноември 2017, неделя, 14:00 ч:
Барокко (София) - Локомотив 1929 (София)                  1:3 
Беласица (Петрич) - Царско село 2015 (София)              анулиран 
ДИТ Спорт (София) - Хебър 1918 (Пазарджик)                4:2 
Витоша (Бистрица) - Вихрен 1925 (Сандански)               2:0 
Чавдар (Етрополе) - Левски Раковски (София)               3:1 
Сливнишки герой (Сливница) - ЦСКА 1948 (София)            2:0 
Миньор (Перник) - Септември (Симитли)                     7:0 
27 ноември 2017, понеделник, 14:00 ч:
Оборище (Панагюрище) - Септември (София)                  1:3 
Струмска слава 1927 (Радомир)                             почива

                           XIX кръг

3 декември 2017, неделя, 10:30 ч:
Септември (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)      1:0 
3 декември 2017, неделя, 11:30 ч:
в София, ст."Бонсист":
Левски Раковски (София) - Сливнишки герой (Сливница)      1:1 
3 декември 2017, неделя, 12:30 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Беласица (Петрич)                  анулиран 
3 декември 2017, неделя, 14:00 ч:
ЦСКА 1948 (София) - Миньор (Перник)                       3:5 
Вихрен 1925 (Сандански) - Чавдар (Етрополе)               3:4 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Оборище (Панагюрище)             1:2 
Царско село 2015 (София) - ДИТ Спорт (София)              1:0 
Локомотив 1929 (София) - Левски (София)                   2:1 
Струмска слава 1927 (Радомир) - Барокко (София)           2:9 
Септември (Симитли)                                       почива

                           XX кръг

24 февруари 2018, събота, 12:00 ч:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Витоша (Бистрица)                1:3 
25 февруари 2018, неделя, 10:30 ч:
в София, ст.ВТУ "Тодор Каблешков":
Левски Раковски (София) - Миньор (Перник)                 1:1 
25 февруари 2018, неделя, 14:00 ч:
Царско село 2015 (София) - Оборище (Панагюрище)           2:1 
Вихрен 1925 (Сандански) - Сливнишки герой (Сливница)      отложен 
ЦСКА 1948 (София) - Септември (Симитли)                   2:0 
28 февруари 2018, сряда, 12:00 ч:
Струмска слава 1927 (Радомир) - Левски (София)            0:5 
1 март 2018, четвъртък, 12:00 ч:
Септември (София) - Чавдар (Етрополе)                     отложен 
1 март 2018, четвъртък, 14:00 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - ДИТ Спорт (София)                  отложен 
8 март 2018, четвъртък, 12:00 ч:
Септември (София) - Чавдар (Етрополе)                     0:0 
8 март 2018, четвъртък, 14:00 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - ДИТ Спорт (София)                  0:2 
22 март 2018, четвъртък, 14:00 ч:
Вихрен 1925 (Сандански) - Сливнишки герой (Сливница)      2:1 
Барокко (София)                                           почива
Локомотив 1929 (София)                                    почива

                           XXI кръг

4 март 2018, неделя, 14:00 ч:
Септември (Симитли) - Левски Раковски (София)             отложен 
Миньор (Перник) - Вихрен 1925 (Сандански)                 отложен 
Сливнишки герой (Сливница) - Септември (София)            отложен 
Чавдар (Етрополе) - Хебър 1918 (Пазарджик)                отложен 
Витоша (Бистрица) - Царско село 2015 (София)              отложен 
Оборище (Панагюрище) - Ботев 57 СОУ (София)               отложен 
ДИТ Спорт (София) - Локомотив 1929 (София)                отложен 
Левски (София) - Барокко (София)                          отложен 
18 април 2018, сряда, 15:00 ч:
Миньор (Перник) - Вихрен 1925 (Сандански)                 1:0 
18 април 2018, сряда, 16:00 ч:
Септември (Симитли) - Левски Раковски (София)             0:3 
18 април 2018, сряда, 17:00 ч:
в Герман:
ДИТ Спорт (София) - Локомотив 1929 (София)                1:4 
19 април 2018, четвъртък, 16:00 ч:
Сливнишки герой (Сливница) - Септември (София)            0:1 
Чавдар (Етрополе) - Хебър 1918 (Пазарджик)                5:0 
Витоша (Бистрица) - Царско село 2015 (София)              2:1 
Левски (София) - Барокко (София)                          8:0 
20 април 2018, петък, 12:00 ч:
Оборище (Панагюрище) - Ботев 57 СОУ (София)               1:1 
ЦСКА 1948 (София)                                         почива
Струмска слава 1927 (Радомир)                             почива

                           XX кръг - отложени мачове

8 март 2018, четвъртък, 12:00 ч:
Септември (София) - Чавдар (Етрополе)                     0:0 
8 март 2018, четвъртък, 14:00 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - ДИТ Спорт (София)                  0:2 

                           XXII кръг

11 март 2018, неделя, 12:00 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)   3:4 
11 март 2018, неделя, 14:00 ч:
Струмска слава 1927 (Радомир) - ДИТ Спорт (София)         2:1 
Локомотив 1929 (София) - Оборище (Панагюрище)             9:1 
Царско село 2015 (София) - Чавдар (Етрополе)              2:1 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Сливнишки герой (Сливница)       2:1 
Вихрен 1925 (Сандански) - Септември (Симитли)             3:1 
Левски Раковски (София) - ЦСКА 1948 (София)               0:1 
12 март 2018, понеделник, 14:00 ч:
Септември (София) - Миньор (Перник)                       3:0 
Левски (София)                                            почива
Барокко (София)                                           почива

                           XXIII кръг

15 март 2018, четвъртък, 14:00 ч:
ЦСКА 1948 (София) - Вихрен 1925 (Сандански)               2:3 
Септември (Симитли) - Септември (София)                   0:2 
Миньор (Перник) - Хебър 1918 (Пазарджик)                  4:1 
Сливнишки герой (Сливница) - Царско село 2015 (София)     0:0 
Чавдар (Етрополе) - Ботев 57 СОУ (София)                  5:0 
Витоша (Бистрица) - Локомотив 1929 (София)                0:1 
В Стрелча:
Оборище (Панагюрище) - Струмска слава 1927 (Радомир)      2:0 
ДИТ Спорт (София) - Барокко (София)                       5:1 
Левски Раковски (София)                                   почива
Левски (София)                                            почива

                           XXIV кръг

18 март 2018, неделя, 10:00 ч:
Левски (София) - ДИТ Спорт (София)                        4:0 
18 март 2018, неделя, 13:30 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Сливнишки герой (Сливница)         2:1 
18 март 2018, неделя, 14:00 ч:
Барокко (София) - Оборище (Панагюрище)                    2:3 
Струмска слава 1927 (Радомир) - Витоша (Бистрица)         2:5 
Вихрен 1925 (Сандански) - Левски Раковски (София)         3:1 
18 март 2018, неделя, 14:30 ч:
в Паталеница:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Септември (Симитли)              3:0 
18 март 2018, неделя, 15:30 ч:
Септември (София) - ЦСКА 1948 (София)                     0:1 
18 март 2018, неделя, 16:30 ч:
Царско село 2015 (София) - Миньор (Перник)                2:2 
19 март 2018, понеделник, 14:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - Чавдар (Етрополе)                2:1 

                           XX кръг - отложен мач

22 март 2018, четвъртък, 14:00 ч:
Вихрен 1925 (Сандански) - Сливнишки герой (Сливница)      2:1 

                           XXV кръг

23 март 2018, петък, 14:00 ч:
в София, ст.ВТУ "Тодор Каблешков":
Левски Раковски (София) - Септември (София)               3:2 
Оборище (Панагюрище) - Левски (София)                     отложен 
25 март 2018, неделя, 14:00 ч:
ЦСКА 1948 (София) - Хебър 1918 (Пазарджик)                8:2 
Септември (Симитли) - Царско село 2015 (София)            отложен 
Миньор (Перник) - Ботев 57 СОУ (София)                    отложен 
Сливнишки герой (Сливница) - Локомотив 1929 (София)       отложен 
Чавдар (Етрополе) - Струмска слава 1927 (Радомир)         отложен 
в София, ст."Бонсист":
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Барокко (София)        0:1 
5 април 2018, четвъртък, 14:30 ч:
Миньор (Перник) - Ботев 57 СОУ (София)                    0:0 
5 април 2018, четвъртък, 15:00 ч:
Чавдар (Етрополе) - Струмска слава 1927 (Радомир)         7:0 
5 април 2018, четвъртък, 16:00 ч:
Септември (Симитли) - Царско село 2015 (София)            0:0 
Сливнишки герой (Сливница) - Локомотив 1929 (София)       0:2 
25 април 2018, сряда, 16:00 ч:
Оборище (Панагюрище) - Левски (София)                     0:10 
Вихрен 1925 (Сандански)                                   почива
ДИТ Спорт (София)                                         почива

                           XXVI кръг

28 март 2018, сряда, 14:00 ч:
Барокко (София) - Чавдар (Етрополе)                       1:3 
29 март 2018, четвъртък, 11:00 ч:
Левски (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)         4:1 
29 март 2018, четвъртък, 12:00 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Септември (Симитли)                2:3 
29 март 2018, четвъртък, 14:00 ч:
в Дрен:
Струмска слава 1927 (Рад) - Сливнишки герой (Сливница)    0:1 
Локомотив 1929 (София) - Миньор (Перник)                  3:0 
Царско село 2015 (София) - ЦСКА 1948 (София)              1:1 
в Паталеница:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Левски Раковски (София)          1:0 
Септември (София) - Вихрен 1925 (Сандански)               4:0 
ДИТ Спорт (София)                                         почива
Оборище (Панагюрище)                                      почива

                           XXVII кръг

1 април 2018, неделя, 16:00 ч:
Вихрен 1925 (Сандански) - Хебър 1918 (Пазарджик)          3:0 
Левски Раковски (София) - Царско село 2015 (София)        1:3 
ЦСКА 1948 (София) - Ботев 57 СОУ (София)                  4:2 
Септември (Симитли) - Локомотив 1929 (София)              0:8 
Миньор (Перник) - Струмска слава 1927 (Радомир)           4:2 
Сливнишки герой (Сливница) - Барокко (София)              3:1 
Оборище (Панагюрище) - ДИТ Спорт (София)                  2:2 
2 април 2018, понеделник, 16:00 ч:
Чавдар (Етрополе) - Левски (София)                        0:0 
Септември (София)                                         почива
Витоша (Бистрица, обл.София ст.)                          почива

                           XXV кръг - отложени мачове

5 април 2018, четвъртък, 14:30 ч:
Миньор (Перник) - Ботев 57 СОУ (София)                    0:0 
5 април 2018, четвъртък, 15:00 ч:
Чавдар (Етрополе) - Струмска слава 1927 (Радомир)         7:0 
5 април 2018, четвъртък, 16:00 ч:
Септември (Симитли) - Царско село 2015 (София)            0:0 
Сливнишки герой (Сливница) - Локомотив 1929 (София)       0:2 

                           XXVIII кръг

12 април 2018, четвъртък, 14:00 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Левски Раковски (София)            0:2 
12 април 2018, четвъртък, 16:00 ч:
ДИТ Спорт (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)      3:1 
Левски (София) - Сливнишки герой (Сливница)               2:0 
Барокко (София) - Миньор (Перник)                         2:0 
Струмска слава 1927 (Радомир) - Септември (Симитли)       1:5 
Локомотив 1929 (София) - ЦСКА 1948 (София)                3:0 
Царско село 2015 (София) - Вихрен 1925 (Сандански)        3:0 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Септември (София)                0:3 
Оборище (Панагюрище)                                      почива
Чавдар (Етрополе)                                         почива

                           XXIX кръг

15 април 2018, неделя, 11:00 ч:
Вихрен 1925 (Сандански) - Ботев 57 СОУ (София)            1:2 
15 април 2018, неделя, 13:00 ч:
Левски Раковски (София) - Локомотив 1929 (София)          1:5 
15 април 2018, неделя, 16:00 ч:
Септември (София) - Царско село 2015 (София)              2:0 
ЦСКА 1948 (София) - Струмска слава 1927 (Радомир)        10:1 
Септември (Симитли) - Барокко (София)                     2:0 
Миньор (Перник) - Левски (София)                          0:5 
Чавдар (Етрополе) - ДИТ Спорт (София)                     4:1 
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Оборище (Панагюрище)   7:1 
Хебър 1918 (Пазарджик)                                    почива
Сливнишки герой (Сливница)                                почива

                           XXI кръг - отложени мачове

18 април 2018, сряда, 15:00 ч:
Миньор (Перник) - Вихрен 1925 (Сандански)                 1:0 
18 април 2018, сряда, 16:00 ч:
Септември (Симитли) - Левски Раковски (София)             0:3 
18 април 2018, сряда, 17:00 ч:
в Герман:
ДИТ Спорт (София) - Локомотив 1929 (София)                1:4 
19 април 2018, четвъртък, 16:00 ч:
Сливнишки герой (Сливница) - Септември (София)            0:1 
Чавдар (Етрополе) - Хебър 1918 (Пазарджик)                5:0 
Витоша (Бистрица) - Царско село 2015 (София)              2:1 
Левски (София) - Барокко (София)                          8:0 
20 април 2018, петък, 12:00 ч:
Оборище (Панагюрище) - Ботев 57 СОУ (София)               1:1 

                           XXX кръг

22 април 2018, неделя, 13:00 ч:
Оборище (Панагюрище) - Чавдар (Етрополе)                  4:6 
22 април 2018, неделя, 13:15 ч:
Левски (София) - Септември (Симитли)                      9:0 
22 април 2018, неделя, 16:00 ч:
в Герман:
ДИТ Спорт (София) - Сливнишки герой (Сливница)            3:1 
Барокко (София) - ЦСКА 1948 (София)                       0:3 
22 април 2018, неделя, 16:30 ч:
Царско село 2015 (София) - Хебър 1918 (Пазарджик)         1:0 
23 април 2018, понеделник, 16:00 ч:
Струмска слава 1927 (Радомир) - Левски Раковски (София)   1:1 
Локомотив 1929 (София) - Вихрен 1925 (Сандански)          9:0 
24 април 2018, вторник, 12:30 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Септември (София)                  3:1 
Витоша (Бистрица, обл.София ст.)                          почива
Миньор (Перник)                                           почива

                           XXV кръг - отложен мач

25 април 2018, сряда, 16:00 ч:
Оборище (Панагюрище) - Левски (София)                     0:10 

                           XXXI кръг

28 април 2018, събота, 11:00 ч:
в Паталеница:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Ботев 57 СОУ (София)             1:1 
29 април 2018, неделя, 16:00 ч:
Септември (София) - Локомотив 1929 (София)                2:2 
Вихрен 1925 (Сандански) - Струмска слава 1927 (Радомир)   7:1 
Левски Раковски (София) - Барокко (София)                 5:0 
Миньор (Перник) - ДИТ Спорт (София)                       1:2 
Сливнишки герой (Сливница) - Оборище (Панагюрище)         4:0 
Чавдар (Етрополе) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)      2:1 
30 април 2018, понеделник, 11:00 ч:
ЦСКА 1948 (София) - Левски (София)                        0:1 
Царско село 2015 (София)                                  почива
Септември (Симитли)                                       почива

                           XXXII кръг

3 май 2018, четвъртък, 10:00 ч:
Левски (София) - Левски Раковски (София)                  1:1 
3 май 2018, четвъртък, 17:00 ч:
Витоша (Бистрица) - Сливнишки герой (Сливница)            0:0 
Оборище (Панагюрище) - Миньор (Перник)                    1:2 
в Герман:
ДИТ Спорт (София) - Септември (Симитли)                   3:0 
Барокко (София) - Вихрен 1925 (Сандански)                 0:1 
Струмска слава 1927 (Радомир) - Септември (София)         0:4 
Локомотив 1929 (София) - Хебър 1918 (Пазарджик)           7:1 
Ботев 57 СОУ (София) - Царско село 2015 (София)           1:4 
Чавдар (Етрополе)                                         почива
ЦСКА 1948 (София)                                         почива

                           XXXIII кръг

6 май 2018, неделя, 11:00 ч:
в Паталеница:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Струмска слава 1927 (Радомир)    5:1 
6 май 2018, неделя, 11:30 ч:
Септември (София) - Барокко (София)                       3:0 сл. 
6 май 2018, неделя, 13:00 ч:
Септември (Симитли) - Оборище (Панагюрище)                2:1 
6 май 2018, неделя, 13:30 ч:
Царско село 2015 (София) - Локомотив 1929 (София)         2:2 
6 май 2018, неделя, 14:30 ч:
Миньор (Перник) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)        1:1 
6 май 2018, неделя, 17:00 ч:
Вихрен 1925 (Сандански) - Левски (София)                  1:2 
ЦСКА 1948 (София) - ДИТ Спорт (София)                     2:3 
Сливнишки герой (Сливница) - Чавдар (Етрополе)            отложен 
10 май 2018, четвъртък, 17:00 ч:
Сливнишки герой (Сливница) - Чавдар (Етрополе)            0:1 
Ботев 57 СОУ (София)                                      почива
Левски Раковски (София)                                   почива

                           XXXIV кръг

12 май 2018, събота, 10:00 ч:
Левски (София) - Септември (София)                        1:0 
13 май 2018, неделя, 17:00 ч:
Чавдар (Етрополе) - Миньор (Перник)                       0:0 
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Септември (Симитли)    3:0 
в Герман:
ДИТ Спорт (София) - Левски Раковски (София)               1:1 
Барокко (София) - Хебър 1918 (Пазарджик)                  0:3 сл. 
Струмска слава 1927 (Рад) - Царско село 2015 (София)      0:7 
14 май 2018, понеделник, 17:00 ч:
Оборище (Панагюрище) - ЦСКА 1948 (София)                  1:3 
Локомотив 1929 (София) - Ботев 57 СОУ (София)             6:1 
Сливнишки герой (Сливница)                                почива
Вихрен 1925 (Сандански)                                   почива

                           XXXV кръг

17 май 2018, четвъртък, 17:00 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Струмска слава 1927 (Радомир)      6:0 
Царско село 2015 (София) - Барокко (София)                3:0 сл. 
в Паталеница:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Левски (София)                   1:8 
Вихрен 1925 (Сандански) - ДИТ Спорт (София)               3:0 сл. 
Левски Раковски (София) - Оборище (Панагюрище)            отложен 
ЦСКА 1948 (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)      4:3 
Септември (Симитли) - Чавдар (Етрополе)                   1:2 
Миньор (Перник) - Сливнишки герой (Сливница)              0:1 
30 май 2018, сряда, 17:00 ч:
Левски Раковски (София) - Оборище (Панагюрище)            9:0 
Локомотив 1929 (София)                                    почива
Септември (София)                                         почива

                           XXXVI кръг

20 май 2018, неделя, 11:00 ч:
ДИТ Спорт (София) - Септември (София)                     2:5 
Струмска слава 1927 (Радомир) - Локомотив 1929 (София)    1:10 
20 май 2018, неделя, 13:00 ч:
Чавдар (Етрополе) - ЦСКА 1948 (София)                     3:0 
20 май 2018, неделя, 17:00 ч:
Сливнишки герой (Сливница) - Септември (Симитли)          3:0 сл. 
Витоша (Бистрица) - Левски Раковски (София)               отложен 
Оборище (Панагюрище) - Вихрен 1925 (Сандански)            2:1 
Левски (София) - Царско село 2015 (София)                 5:1 
Барокко (София) - Ботев 57 СОУ (София)                    0:3 сл. 
7 юни 2018, четвъртък, 17:00 ч:
Витоша (Бистрица) - Левски Раковски (София)               3:2 
Миньор (Перник)                                           почива
Хебър 1918 (Пазарджик)                                    почива

                           XXXVII кръг

23 май 2018, сряда, 17:00 ч:
Левски Раковски (София) - Чавдар (Етрополе)               3:1 
27 май 2018, неделя, 14:00 ч:
Септември (София) - Оборище (Панагюрище)                 12:4 
27 май 2018, неделя, 17:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - Барокко (София)                  3:0 сл. 
Ботев 57 СОУ (София) - Левски (София)                     1:5 
в Пазарджик, ст."Георги Бенковски":
Хебър 1918 (Пазарджик) - ДИТ Спорт (София)                3:0 
Вихрен 1925 (Сандански) - Витоша (Бистрица)               1:2 
30 май 2018, сряда, 16:00 ч:
ЦСКА 1948 (София) - Сливнишки герой (Сливница)            3:1 
30 май 2018, сряда, 17:00 ч:
Септември (Симитли) - Миньор (Перник)                     0:2 
Струмска слава 1927 (Радомир)                             почива
Царско село 2015 (София)                                  почива

                           XXXV кръг - отложен мач

30 май 2018, сряда, 17:00 ч:
Левски Раковски (София) - Оборище (Панагюрище)            9:0 

                           XXXVIII кръг

3 юни 2018, неделя, 17:00 ч:
Миньор (Перник) - ЦСКА 1948 (София)                       2:3 
Сливнишки герой (Сливница) - Левски Раковски (София)      0:2 
Чавдар (Етрополе) - Вихрен 1925 (Сандански)               4:0 
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Септември (София)      0:0 
Оборище (Панагюрище) - Хебър 1918 (Пазарджик)             3:2 
в Герман:
ДИТ Спорт (София) - Царско село 2015 (София)              2:2 
Левски (София) - Локомотив 1929 (София)                   3:1 
Барокко (София) - Струмска слава 1927 (Радомир)           0:3 сл. 
Септември (Симитли)                                       почива
Ботев 57 СОУ (София)                                      почива

                           XXXVI кръг - отложен мач

7 юни 2018, четвъртък, 17:00 ч:
Витоша (Бистрица) - Левски Раковски (София)               3:2 

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18. 19. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Левски (София) XXX 3:1 0:0 1:0 5:1 4:1 0:1 5:1 4:0 1:1 3:1 2:0 6:0 6:0 9:0 8:0 7:0 8:0 (6:0) 2. Локомотив 1929 (София) 2:1 XXX 2:1 0:0 4:1 0:0 3:0 9:0 3:0 1:0 6:1 3:0 3:0 7:1 10:0 9:1 16:0* 3:0* --- 3. Чавдар (Етрополе) 0:0 0:0 XXX 2:1 2:1 2:1 0:0 4:0 4:1 3:1 5:0 1:0 3:0 5:0 6:0 6:1 7:0 2:3 --- 4. Септември (София) 1:2 2:2 0:0 XXX 2:0 1:0 3:0 4:0 0:3 2:2 1:0 2:3 0:1 1:0 3:1 12:4 3:0 3:0* --- 5. Царско село 2015 (София) 2:2 2:2 2:1 0:0 XXX 2:1 2:2 3:0 1:0 5:0 2:1 3:0 1:1 1:0 4:0 2:1 15:0 3:0* --- 6. Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:4 0:1 2:2 0:0 2:1 XXX 0:0 2:0 1:0 3:2 1:0 0:0 5:1 1:1 3:0 7:1 3:0 0:1 --- 7. Миньор (Перник) 0:5 1:3 1:3 0:5 3:0 1:1 XXX 1:0 1:2 1:4 0:0 0:1 2:3 4:1 7:0 7:1 4:2 5:2 --- 8. Вихрен 1925 (Сандански) 1:2 3:1 3:4 2:4 2:4 1:2 3:1 XXX 3:0* 3:1 1:2 2:1 4:2 3:0 3:1 6:1 7:1 3:1 --- 9. ДИТ Спорт (София) 0:5 1:4 2:4 2:5 2:2 3:1 2:2 3:3 XXX 1:1 3:2 3:1 4:2 4:2 3:0 3:2 10:1 5:1 --- 10. Левски Раковски (София) 0:1 1:5 3:1 3:2 1:3 0:1 1:1 0:2 3:0 XXX 0:2 1:1 0:1 1:0 1:1 9:0 6:0 5:0 --- 11. Ботев 57 СОУ (София) 1:5 0:3 1:0 3:1 1:4 3:4 0:1 1:0 0:2 0:2 XXX 2:1 4:2 0:2 2:3 10:0 6:0 2:1 --- 12. Сливнишки герой (Сливница) 0:5 0:2 0:1 0:1 0:0 1:0 2:2 0:1 1:0 0:2 0:1 XXX 2:0 0:0 3:0* 4:0 5:3 3:1 --- 13. ЦСКА 1948 (София) 0:1 1:3 1:3 0:1 1:2 4:3 3:5 2:3 2:3 0:4 4:2 3:1 XXX 8:2 2:0 6:1 10:1 1:2 --- 14. Хебър 1918 (Пазарджик) 1:8 1:2 0:2 0:3 0:0 1:3 2:3 3:3 3:0 1:0 1:1 2:1 1:0 XXX 3:0 1:2 5:1 0:1 --- 15. Септември (Симитли) 0:1 0:8 1:2 0:2 0:0 3:1 0:2 2:2 0:4 0:3 0:2 1:2 2:1 0:1 XXX 2:1 8:1 2:0 --- 16. Оборище (Панагюрище) 0:10 0:1 4:6 1:3 1:2 1:3 1:2 2:1 2:2 1:4 1:1 0:1 1:3 3:2 2:2 XXX 2:0 0:2 (1:1) 17. Струмска слава 1927 (Радомир) 0:5 1:10 1:5 0:4 0:7 2:5 0:3 2:2 2:1 1:1 1:1 0:1 2:3 0:4 1:5 0:0 XXX 2:9 (3:2) 18. Барокко (София) 1:2 1:3 1:3 1:1 3:1 1:1 2:0 0:1 5:2 2:0 0:3* 3:2 0:3 0:3* 6:2 2:3 0:3* XXX --- 19. Беласица (Петрич) --- (2:2) --- --- --- (0:2) --- --- (0:1) --- --- --- --- --- --- --- --- (4:3) XXX ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре