Юноши старша възраст (род.2000-01):
« София (столица) - Зонална група 2018/19

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
         | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Царско село 2015 (София)           30   23   4   3   96:20   73
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. ЦСКА 1948 (София)                  30   22   5   3   97:18   71
 3. Витоша (Бистрица, обл.София ст.)   30   20   2   8   93:36   62
 4. Локомотив 1929 (София)             30   15   5  10   54:44   50
 5. Пирин (Благоевград)                30   14   6  10   54:38   48
 6. Септември (София)                  30   14   5  11   67:73   47 [1 0 1  6:4  3]
 7. Хебър 1918 (Пазарджик)             30   15   2  13   62:50   47 [1 0 1  4:6  3]
 8. Ботев 57 СОУ (София)               30   14   4  12   62:55   46
 9. Чавдар (Етрополе)                  30   13   6  11   41:40   45
10. Левски Раковски (София)            30   13   4  13   51:56   43
11. Вихрен 1925 (Сандански)            30   12   5  13   62:65   41
12. Кюстендил (Кюстендил)              30   10   4  16   52:95   34
13. Миньор (Перник)                    30    8   3  19   35:54   27
14. Сливнишки герой (Сливница)         30    5   6  19   35:75   21
15. Барокко (София)                    30    2   9  19   23:77   15
16. Струмска слава 1927 (Радомир)      30    4   2  24   36:124  14

Бележки
  - Отборите играят домакинските си мачове на следните терени:
    - Барокко (София) - ст."Бонсист", София;
    - Ботев 57 СОУ (София) - ст."57-мо училище" - терен 1, София;
    - Витоша (Бистрица) - стар ст."Академик" /при 4-ти километър/, София;
    - Вихрен 1925 (Сандански) - ст."Спартак", Сандански;
    - Кюстендил (Кюстендил) - ст."Странджата", Кюстендил;
    - Левски Раковски (София) - ст."Раковски", София;
    - Локомотив 1929 (София) - ст."Локомотив", София;
    - Миньор (Перник) - ст."Звезда", кв.Димова махала, Перник;
    - Пирин (Благоевград) - в Рилци;
    - Септември (София) - ст."57-мо училище" - терен 1, София;
    - Сливнишки герой (Сливница) - ст."Сливнишки герой", Сливница;
    - Струмска слава 1927 (Радомир) - Градски стадион, Радомир;
    - Хебър 1918 (Пазарджхик) - ст."Георги Бенковски", Пазарджик;
    - Царско село 2015 (София) - комплекс "Царско село", София;
    - ЦСКА 1948 (София) - в кв.Требич, София;
    - Чавдар (Етрополе) - ст."Чавдар", Етрополе.

                           I кръг

1 септември 2018 г., събота, 17:00 ч:
Септември (София) - Барокко (София)                       2:0 
2 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
ЦСКА 1948 (София) - Пирин (Благоевград)                   4:0 
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Чавдар (Етрополе)      7:1 
Струмска слава 1927 (Рад) - Сливнишки герой (Сливница)    4:2 
Кюстендил (Кюстендил) - Миньор (Перник)                   2:2 
Левски Раковски (София) - Ботев 57 СОУ (София)            2:0 
Локомотив 1929 (София) - Вихрен 1925 (Сандански)          2:4 
4 септември 2018 г., вторник, 17:00 ч:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Царско село 2015 (София)         0:1 

                           II кръг

9 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Пирин (Благоевград) - Вихрен 1925 (Сандански)             2:0 
Ботев 57 СОУ (София) - Локомотив 1929 (София)             2:1 
Царско село 2015 (София) - Левски Раковски (София)        2:3 
Миньор (Перник) - Хебър 1918 (Пазарджик)                  1:0 
Сливнишки герой (Сливница) - Кюстендил (Кюстендил)        5:1 
Чавдар (Етрополе) - Струмска слава 1927 (Радомир)         6:2 
Барокко (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)        1:2 
ЦСКА 1948 (София) - Септември (София)                     3:1 

                           III кръг

16 септември 2018 г., неделя, 13:00 ч:
Левски Раковски (София) - Миньор (Перник)                 2:1 
16 септември 2018 г., неделя, 15:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - Царско село 2015 (София)         2:1 
16 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Септември (София) - Пирин (Благоевград)                   2:3 
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - ЦСКА 1948 (София)      0:0 
Струмска слава 1927 (Радомир) - Барокко (София)           2:4 
Кюстендил (Кюстендил) - Чавдар (Етрополе)                 0:1 
във Величково:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Сливнишки герой (Сливница)       4:0 
Вихрен 1925 (Сандански) - Ботев 57 СОУ (София)            4:1 

                           IV кръг

23 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Пирин (Благоевград) - Ботев 57 СОУ (София)                1:2 
Царско село 2015 (София) - Вихрен 1925 (Сандански)        4:0 
Миньор (Перник) - Локомотив 1929 (София)                  2:1 
Сливнишки герой (Сливница) - Левски Раковски (София)      2:3 
Чавдар (Етрополе) - Хебър 1918 (Пазарджик)                2:1 
Барокко (София) - Кюстендил (Кюстендил)                   2:3 
ЦСКА 1948 (София) - Струмска слава 1927 (Радомир)         3:1 
Септември (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)      1:5 

                           V кръг

27 септември 2018 г., четвъртък, 17:00 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Пирин (Благоевград)    2:3 
Струмска слава 1927 (Радомир) - Септември (София)         0:1 
Кюстендил (Кюстендил) - ЦСКА 1948 (София)                 1:5 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Барокко (София)                  4:0 
Левски Раковски (София) - Чавдар (Етрополе)               0:0 
Локомотив 1929 (София) - Сливнишки герой (Сливница)       4:2 
Вихрен 1925 (Сандански) - Миньор (Перник)                 4:1 
Ботев 57 СОУ (София) - Царско село 2015 (София)           0:1 

                           VI кръг

30 септември 2018 г., неделя, 11:00 ч:
ЦСКА 1948 (София) - Хебър 1918 (Пазарджик)                2:0 
30 септември 2018 г., неделя, 14:00 ч:
Пирин (Благоевград) - Царско село 2015 (София)            0:2 
30 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Миньор (Перник) - Ботев 57 СОУ (София)                    1:3 
Сливнишки герой (Сливница) - Вихрен 1925 (Сандански)      2:1 
Чавдар (Етрополе) - Локомотив 1929 (София)                2:0 
Септември (София) - Кюстендил (Кюстендил)                 5:1 
Витоша (Бистрица) - Струмска слава 1927 (Радомир)         6:0 
30 септември 2018 г., неделя, 17:30 ч:
Барокко (София) - Левски Раковски (София)                 1:3 

                           VIII кръг - изтеглен мач

4 октомври 2018 г., четвъртък, 12:00 ч:
Витоша (Бистрица) - Хебър 1918 (Пазарджик)                7:2 

                           VII кръг

6 октомври 2018 г., събота, 11:00 ч:
в Дрен:
Струмска слава 1927 (Радомир) - Пирин (Благоевград)       0:4 
7 октомври 2018 г., неделя, 16:00 ч:
Кюстендил (Кюстендил) - Витоша (Бистрица)                 0:1 
във Величково:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Септември (София)                3:1 
Левски Раковски (София) - ЦСКА 1948 (София)               0:5 
Локомотив 1929 (София) - Барокко (София)                  3:1 
Вихрен 1925 (Сандански) - Чавдар (Етрополе)               3:0 
Ботев 57 СОУ (София) - Сливнишки герой (Сливница)         1:1 
Царско село 2015 (София) - Миньор (Перник)                2:1 

                           VIII кръг

4 октомври 2018 г., четвъртък, 12:00 ч:
Витоша (Бистрица) - Хебър 1918 (Пазарджик)                7:2 
11 октомври 2018 г., четвъртък, 16:00 ч:
Пирин (Благоевград) - Миньор (Перник)                     3:0 
Сливнишки герой (Сливница) - Царско село 2015 (София)     0:4 
Чавдар (Етрополе) - Ботев 57 СОУ (София)                  0:1 
Барокко (София) - Вихрен 1925 (Сандански)                 3:3 
ЦСКА 1948 (София) - Локомотив 1929 (София)                0:1 
Септември (София) - Левски Раковски (София)               2:1 
Витоша (Бистрица) - Хебър 1918 (Пазарджик)                изтеглен 
Струмска слава 1927 (Радомир) - Кюстендил (Кюстендил)     отложен 
18 октомври 2018 г., четвъртък, 16:00 ч:
Струмска слава 1927 (Радомир) - Кюстендил (Кюстендил)     6:1 

                           IX кръг

13 октомври 2018 г., събота, 16:00 ч:
във Величково:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Струмска слава 1927 (Радомир)    4:1 
Левски Раковски (София) - Витоша (Бистрица)               0:1 
14 октомври 2018 г., неделя, 11:00 ч:
Кюстендил (Кюстендил) - Пирин (Благоевград)               2:1 
14 октомври 2018 г., неделя, 16:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - Септември (София)                0:1 
Вихрен 1925 (Сандански) - ЦСКА 1948 (София)               2:1 
Ботев 57 СОУ (София) - Барокко (София)                    4:0 
Царско село 2015 (София) - Чавдар (Етрополе)              1:0 
Миньор (Перник) - Сливнишки герой (Сливница)              3:1 

                           VIII кръг - отложен мач

18 октомври 2018 г., четвъртък, 16:00 ч:
Струмска слава 1927 (Радомир) - Кюстендил (Кюстендил)     6:1 

                           X кръг

20 октомври 2018 г., събота, 12:30 ч:
ЦСКА 1948 (София) - Ботев 57 СОУ (София)                  3:0 
21 октомври 2018 г., неделя, 13:00 ч:
Чавдар (Етрополе) - Миньор (Перник)                       1:0 
21 октомври 2018 г., неделя, 16:00 ч:
Пирин (Благоевград) - Сливнишки герой (Сливница)          0:0 
Барокко (София) - Царско село 2015 (София)                1:2 
Септември (София) - Вихрен 1925 (Сандански)               2:0 
Витоша (Бистрица) - Локомотив 1929 (София)                5:0 
Струмска слава 1927 (Радомир) - Левски Раковски (София)   2:4 
Кюстендил (Кюстендил) - Хебър 1918 (Пазарджик)            3:1 

                           XI кръг

28 октомври 2018 г., неделя, 14:00 ч:
във Величково:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Пирин (Благоевград)              3:1 
Левски Раковски (София) - Кюстендил (Кюстендил)           0:1 
Вихрен 1925 (Сандански) - Витоша (Бистрица)               отложен 
Ботев 57 СОУ (София) - Септември (София)                  3:3 
Царско село 2015 (София) - ЦСКА 1948 (София)              0:0 
Миньор (Перник) - Барокко (София)                         4:0 
Сливнишки герой (Сливница) - Чавдар (Етрополе)            1:2 
28 октомври 2018 г., неделя, 16:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - Струмска слава 1927 (Радомир)    8:1 
22 ноември 2018 г., четвъртък, 14:00 ч:
Вихрен 1925 (Сандански) - Витоша (Бистрица)               0:2 

                           XII кръг

3 ноември 2018 г., събота, 14:00 ч:
Струмска слава 1927 (Радомир) - Вихрен 1925 (Сандански)   1:5 
4 ноември 2018 г., неделя, 14:00 ч:
Пирин (Благоевград) - Чавдар (Етрополе)                   2:0 
Барокко (София) - Сливнишки герой (Сливница)              0:0 
Септември (София) - Царско село 2015 (София)              3:5 
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Ботев 57 СОУ (София)   3:1 
Кюстендил (Кюстендил) - Локомотив 1929 (София)            2:2 
във Величково:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Левски Раковски (София)          2:0 
5 ноември 2018 г., понеделник, 10:30 ч:
ЦСКА 1948 (София) - Миньор (Перник)                       4:0 

                           XIII кръг

9 ноември 2018 г., петък, 14:00 ч:
Вихрен 1925 (Сандански) - Кюстендил (Кюстендил)           3:3 
10 ноември 2018 г., събота, 09:30 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Струмска слава 1927 (Радомир)     10:1 
11 ноември 2018 г., неделя, 14:00 ч:
Левски Раковски (София) - Пирин (Благоевград)             0:1 
Локомотив 1929 (София) - Хебър 1918 (Пазарджик)           1:0 
Миньор (Перник) - Септември (София)                       1:2 
Сливнишки герой (Сливница) - ЦСКА 1948 (София)            0:5 
Чавдар (Етрополе) - Барокко (София)                       6:0 
12 ноември 2018 г., понеделник, 14:00 ч:
Царско село 2015 (София) - Витоша (Бистрица)              2:0 

                           XIV кръг

16 ноември 2018 г., петък, 14:00 ч:
Кюстендил (Кюстендил) - Ботев 57 СОУ (София)              0:2 
17 ноември 2018 г., събота, 14:00 ч:
Левски Раковски (София) - Локомотив 1929 (София)          1:0 
18 ноември 2018 г., неделя, 14:00 ч:
Пирин (Благоевград) - Барокко (София)                     7:0 
Септември (София) - Сливнишки герой (Сливница)            2:2 
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Миньор (Перник)        2:1 
във Величково:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Вихрен 1925 (Сандански)          4:0 
18 ноември 2018 г., неделя, 15:30 ч:
Струмска слава 1927 (Рад) - Царско село 2015 (София)      1:4 
22 ноември 2018 г., четвъртък, 14:00 ч:
в София, ст.ВТУ "Тодор Каблешков":
ЦСКА 1948 (София) - Чавдар (Етрополе)                     1:0 

                           XI кръг - отложен мач

22 ноември 2018 г., четвъртък, 14:00 ч:
Вихрен 1925 (Сандански) - Витоша (Бистрица)               0:2 

                           XV кръг

23 ноември 2018 г., петък, 13:00 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Хебър 1918 (Пазарджик)             1:2 
25 ноември 2018 г., неделя, 14:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - Пирин (Благоевград)              2:1 
Вихрен 1925 (Сандански) - Левски Раковски (София)         4:2 
Царско село 2015 (София) - Кюстендил (Кюстендил)          8:0 
Миньор (Перник) - Струмска слава 1927 (Радомир)           3:1 
Сливнишки герой (Сливница) - Витоша (Бистрица)            0:2 
Чавдар (Етрополе) - Септември (София)                     2:0 
Барокко (София) - ЦСКА 1948 (София)                       1:4 

                           XVI кръг

1 март 2019 г., петък, 17:00 ч:
Барокко (София) - Септември (София)                       0:0 
2 март 2019 г., събота, 14:00 ч:
Сливнишки герой (Сливница) - Струмска слава 1927 (Рад)    3:1 
3 март 2019 г., неделя, 14:00 ч:
Пирин (Благоевград) - ЦСКА 1948 (София)                   0:0 
Чавдар (Етрополе) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)      1:0 
Миньор (Перник) - Кюстендил (Кюстендил)                   1:0 
Царско село 2015 (София) - Хебър 1918 (Пазарджик)         4:1 
Ботев 57 СОУ (София) - Левски Раковски (София)            4:3 
Вихрен 1925 (Сандански) - Локомотив 1929 (София)          0:0 

                           XVII кръг

9 март 2019 г., събота, 16:00 ч:
Левски Раковски (София) - Царско село 2015 (София)        0:0 
10 март 2019 г., неделя, 14:00 ч:
Вихрен 1925 (Сандански) - Пирин (Благоевград)             3:0 
Локомотив 1929 (София) - Ботев 57 СОУ (София)             1:0 
във Величково:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Миньор (Перник)                  1:0 
Кюстендил (Кюстендил) - Сливнишки герой (Сливница)        3:0 
Струмска слава 1927 (Радомир) - Чавдар (Етрополе)         2:2 
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Барокко (София)        2:0 
10 март 2019 г., неделя, 16:00 ч:
Септември (София) - ЦСКА 1948 (София)                     0:9 

                           XVIII кръг

16 март 2019 г., събота, 14:00 ч:
в Падеш:
Пирин (Благоевград) - Септември (София)                   1:3 
17 март 2019 г., неделя, 14:00 ч:
в София, ст.ВТУ "Тодор Каблешков":
ЦСКА 1948 (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)      2:1 
Барокко (София) - Струмска слава 1927 (Радомир)           2:2 
Чавдар (Етрополе) - Кюстендил (Кюстендил)                 1:0 
Сливнишки герой (Сливница) - Хебър 1918 (Пазарджик)       0:3 
Миньор (Перник) - Левски Раковски (София)                 3:4 
Царско село 2015 (София) - Локомотив 1929 (София)         4:0 
Ботев 57 СОУ (София) - Вихрен 1925 (Сандански)            5:1 

                           XIX кръг

21 март 2019 г., четвъртък, 14:00 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Пирин (Благоевград)                1:0 
Вихрен 1925 (Сандански) - Царско село 2015 (София)        2:2 
Локомотив 1929 (София) - Миньор (Перник)                  0:1 
Левски Раковски (София) - Сливнишки герой (Сливница)      2:1 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Чавдар (Етрополе)                1:1 
Кюстендил (Кюстендил) - Барокко (София)                   0:0 
Струмска слава 1927 (Радомир) - ЦСКА 1948 (София)         0:4 
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Септември (София)      5:3 

                           XX кръг

23 март 2019 г., събота, 16:00 ч:
Септември (София) - Струмска слава 1927 (Радомир)         8:0 
24 март 2019 г., неделя, 14:00 ч:
Пирин (Благоевград) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)    1:0 
Барокко (София) - Хебър 1918 (Пазарджик)                  0:3 
Чавдар (Етрополе) - Левски Раковски (София)               2:2 
Сливнишки герой (Сливница) - Локомотив 1929 (София)       1:2 
Миньор (Перник) - Вихрен 1925 (Сандански)                 1:1 
Царско село 2015 (София) - Ботев 57 СОУ (София)           7:0 
25 март 2019 г., понеделник, 15:00 ч:
в София, ст.ВТУ "Тодор Каблешков":
ЦСКА 1948 (София) - Кюстендил (Кюстендил)                11:0 

                           XXI кръг

29 март 2019 г., петък, 14:30 ч:
Царско село 2015 (София) - Пирин (Благоевград)            2:3 
31 март 2019 г., неделя, 14:00 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Миньор (Перник)                    2:1 
Вихрен 1925 (Сандански) - Сливнишки герой (Сливница)      5:2 
Локомотив 1929 (София) - Чавдар (Етрополе)                4:0 
Левски Раковски (София) - Барокко (София)                 4:1 
Хебър 1918 (Пазарджик) - ЦСКА 1948 (София)                1:1 
Кюстендил (Кюстендил) - Септември (София)                 7:1 
1 април 2019 г., понеделник, 16:30 ч:
Струмска слава 1927 (Радомир) - Витоша (Бистрица)         0:4 

                           XXII кръг

6 април 2019 г., събота, 14:00 ч:
в София, ст.ВТУ "Тодор Каблешков":
ЦСКА 1948 (София) - Левски Раковски (София)               4:1 
7 април 2019 г., неделя, 14:00 ч:
Барокко (София) - Локомотив 1929 (София)                  1:1 
7 април 2019 г., неделя, 14:30 ч:
Миньор (Перник) - Царско село 2015 (София)                0:4 
7 април 2019 г., неделя, 16:00 ч:
Пирин (Благоевград) - Струмска слава 1927 (Радомир)       5:0 
Септември (София) - Хебър 1918 (Пазарджик)                5:1 
Чавдар (Етрополе) - Вихрен 1925 (Сандански)               3:0 
Сливнишки герой (Сливница) - Ботев 57 СОУ (София)         3:2 
8 април 2019 г., понеделник, 15:00 ч:
Витоша (Бистрица) - Кюстендил (Кюстендил)                10:1 

                           XXIII кръг

11 април 2019 г., четвъртък, 13:30 ч:
Левски Раковски (София) - Септември (София)               1:2 
11 април 2019 г., четвъртък, 16:00 ч:
Миньор (Перник) - Пирин (Благоевград)                     0:1 
Царско село 2015 (София) - Сливнишки герой (Сливница)     1:0 
Ботев 57 СОУ (София) - Чавдар (Етрополе)                  1:0 
Вихрен 1925 (Сандански) - Барокко (София)                 5:0 
Локомотив 1929 (София) - ЦСКА 1948 (София)                2:1 
във Величково:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Витоша (Бистрица)                0:3 
Кюстендил (Кюстендил) - Струмска слава 1927 (Радомир)     6:0 

                           XXIV кръг

14 април 2019 г., неделя, 11:00 ч:
в Падеш:
Пирин (Благоевград) - Кюстендил (Кюстендил)               3:4 
14 април 2019 г., неделя, 16:00 ч:
Струмска слава 1927 (Радомир) - Хебър 1918 (Пазарджик)    2:3 
Витоша (Бистрица) - Левски Раковски (София)               4:0 
Септември (София) - Локомотив 1929 (София)                1:1 
Барокко (София) - Ботев 57 СОУ (София)                    1:1 
Чавдар (Етрополе) - Царско село 2015 (София)              0:1 
Сливнишки герой (Сливница) - Миньор (Перник)              1:1 
14 април 2019 г., неделя, 16:30 ч:
в София, ст.ВТУ "Тодор Каблешков":
ЦСКА 1948 (София) - Вихрен 1925 (Сандански)               4:2 

                           XXV кръг

21 април 2019 г., неделя, 14:00 ч:
Вихрен 1925 (Сандански) - Септември (София)               3:0 
21 април 2019 г., неделя, 15:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - Витоша (Бистрица)                5:4 
21 април 2019 г., неделя, 16:00 ч:
Сливнишки герой (Сливница) - Пирин (Благоевград)          0:1 
Миньор (Перник) - Чавдар (Етрополе)                       1:2 
Царско село 2015 (София) - Барокко (София)                2:0 
Ботев 57 СОУ (София) - ЦСКА 1948 (София)                  1:4 
Левски Раковски (София) - Струмска слава 1927 (Радомир)   0:1 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Кюстендил (Кюстендил)           10:1 

                           XXVI кръг

25 април 2019 г., четвъртък, 16:00 ч:
Кюстендил (Кюстендил) - Левски Раковски (София)           отложен 
Витоша (Бистрица) - Вихрен 1925 (Сандански)               6:3 
Септември (София) - Ботев 57 СОУ (София)                  4:3 
в София, ст.ВТУ "Тодор Каблешков":
ЦСКА 1948 (София) - Царско село 2015 (София)              1:1 
Барокко (София) - Миньор (Перник)                         2:1 
Чавдар (Етрополе) - Сливнишки герой (Сливница)            3:1 
29 април 2019 г., понеделник, 16:00 ч:
Струмска слава 1927 (Радомир) - Локомотив 1929 (София)    2:3 
1 май 2019 г., сряда, 16:00 ч:
Пирин (Благоевград) - Хебър 1918 (Пазарджик)              4:0 
9 май 2019 г., четвъртък, 16:00 ч:
Кюстендил (Кюстендил) - Левски Раковски (София)           6:0 

                           XXVII кръг

5 май 2019 г., неделя, 14:00 ч:
Чавдар (Етрополе) - Пирин (Благоевград)                   1:1 
5 май 2019 г., неделя, 16:00 ч:
Миньор (Перник) - ЦСКА 1948 (София)                       1:3 
5 май 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Сливнишки герой (Сливница) - Барокко (София)              1:0 
Царско село 2015 (София) - Септември (София)              9:1 
Ботев 57 СОУ (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)   2:2 
Вихрен 1925 (Сандански) - Струмска слава 1927 (Радомир)   2:0 
Локомотив 1929 (София) - Кюстендил (Кюстендил)            5:1 
7 май 2019 г., вторник, 17:00 ч:
Левски Раковски (София) - Хебър 1918 (Пазарджик)          2:1 

                           XXVI кръг - отложен мач

9 май 2019 г., четвъртък, 16:00 ч:
Кюстендил (Кюстендил) - Левски Раковски (София)           6:0 

                           XXVIII кръг

12 май 2019 г., неделя, 14:00 ч:
в София, ст.ВТУ "Тодор Каблешков":
ЦСКА 1948 (София) - Сливнишки герой (Сливница)            7:0 
12 май 2019 г., неделя, 15:30 ч:
Барокко (София) - Чавдар (Етрополе)                       0:0 
12 май 2019 г., неделя, 16:00 ч:
Септември (София) - Миньор (Перник)                       3:0 
12 май 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Пирин (Благоевград) - Левски Раковски (София)             3:3 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Локомотив 1929 (София)           0:2 
Кюстендил (Кюстендил) - Вихрен 1925 (Сандански)           2:0 
Витоша (Бистрица) - Царско село 2015 (София)              1:2 
13 май 2019 г., понеделник, 16:00 ч:
Струмска слава 1927 (Радомир) - Ботев 57 СОУ (София)      1:4 

                           XXIX кръг

19 май 2019 г., неделя, 12:00 ч:
Чавдар (Етрополе) - ЦСКА 1948 (София)                     0:1 
19 май 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Барокко (София) - Пирин (Благоевград)                     1:1 
Сливнишки герой (Сливница) - Септември (София)            2:2 
Миньор (Перник) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)        2:0 
Царско село 2015 (София) - Струмска слава 1927 (Рад)     12:0 
Ботев 57 СОУ (София) - Кюстендил (Кюстендил)              3:1 
Вихрен 1925 (Сандански) - Хебър 1918 (Пазарджик)          2:4 
20 май 2019 г., понеделник, 17:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - Левски Раковски (София)          0:2 

                           XXX кръг

27 май 2019 г., понеделник, 16:00 ч:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Ботев 57 СОУ (София)             3:2 
30 май 2019 г., четвъртък, 15:00 ч:
Витоша (Бистрица) - Сливнишки герой (Сливница)            6:2 
30 май 2019 г., четвъртък, 17:00 ч:
Пирин (Благоевград) - Локомотив 1929 (София)              1:1 
Левски Раковски (София) - Вихрен 1925 (Сандански)         6:0 
Кюстендил (Кюстендил) - Царско село 2015 (София)          0:6 
Струмска слава 1927 (Радомир) - Миньор (Перник)           2:1 
Септември (София) - Чавдар (Етрополе)                     6:2 
ЦСКА 1948 (София) - Барокко (София)                       5:1 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Царско село 2015 (София) XXX 0:0 2:0 4:0 2:3 9:1 4:1 7:0 1:0 2:3 4:0 8:0 2:1 1:0 2:0 12:0 2. ЦСКА 1948 (София) 1:1 XXX 2:1 0:1 4:0 3:1 2:0 3:0 1:0 4:1 4:2 11:0 4:0 7:0 5:1 3:1 3. Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:2 0:0 XXX 5:0 2:3 5:3 7:2 3:1 7:1 4:0 6:3 10:1 2:1 6:2 2:0 6:0 4. Локомотив 1929 (София) 2:1 2:1 5:4 XXX 2:1 0:1 1:0 1:0 4:0 0:2 2:4 5:1 0:1 4:2 3:1 8:1 5. Пирин (Благоевград) 0:2 0:0 1:0 1:1 XXX 1:3 4:0 1:2 2:0 3:3 2:0 3:4 3:0 0:0 7:0 5:0 6. Септември (София) 3:5 0:9 1:5 1:1 2:3 XXX 5:1 4:3 6:2 2:1 2:0 5:1 3:0 2:2 2:0 8:0 7. Хебър 1918 (Пазарджик) 0:1 1:1 0:3 0:2 3:1 3:1 XXX 3:2 1:1 2:0 4:0 10:1 1:0 4:0 4:0 4:1 8. Ботев 57 СОУ (София) 0:1 1:4 2:2 2:1 1:0 3:3 1:2 XXX 1:0 4:3 5:1 3:1 2:1 1:1 4:0 10:1 9. Чавдар (Етрополе) 0:1 0:1 1:0 2:0 1:1 2:0 2:1 0:1 XXX 2:2 3:0 1:0 1:0 3:1 6:0 6:2 10. Левски Раковски (София) 0:0 0:5 0:1 1:0 0:1 1:2 2:1 2:0 0:0 XXX 6:0 0:1 2:1 2:1 4:1 0:1 11. Вихрен 1925 (Сандански) 2:2 2:1 0:2 0:0 3:0 3:0 2:4 4:1 3:0 4:2 XXX 3:3 4:1 5:2 5:0 2:0 12. Кюстендил (Кюстендил) 0:6 1:5 0:1 2:2 2:1 7:1 3:1 0:2 0:1 6:0 2:0 XXX 2:2 3:0 0:0 6:0 13. Миньор (Перник) 0:4 1:3 2:0 2:1 0:1 1:2 1:0 1:3 1:2 3:4 1:1 1:0 XXX 3:1 4:0 3:1 14. Сливнишки герой (Сливница) 0:4 0:5 0:2 1:2 0:1 2:2 0:3 3:2 1:2 2:3 2:1 5:1 1:1 XXX 1:0 3:1 15. Барокко (София) 1:2 1:4 1:2 1:1 1:1 0:0 0:3 1:1 0:0 1:3 3:3 2:3 2:1 0:0 XXX 2:2 16. Струмска слава 1927 (Радомир) 1:4 0:4 0:4 2:3 0:4 0:1 2:3 1:4 2:2 2:4 1:5 6:1 2:1 4:2 2:4 XXX ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре