ОФГ София 2015/16

« ОФГ София 2015/16 »


Източна подгрупа

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Балкан 1929 (Ботевград) 18 17 1 0 69:13 52 Финал - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Бенковски (гр.Костенец) 18 13 0 5 50:20 39 3. Мътивир (Ихтиман) 18 11 0 7 52:29 33 [+][*] 4. ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 18 10 2 6 50:30 32 [+] 5. Мирково (Мирково) 18 8 2 8 38:37 26 6. Пирдоп (Пирдоп) 18 7 3 8 37:53 24 7. Рилец (Говедарци) 18 6 2 10 31:40 20 8. Левски 1923 (Елин Пелин) 18 5 2 11 23:43 17 [+] 9. Звездец (Горна Малина) 18 5 0 13 29:53 15 10. ЖСК Ихтиман (Ихтиман) 18 2 0 16 14:75 6
Бележки - Ботев 1937 (Ихтиман), 1-ви през изминалия сезон; влиза в Югозападна "В" АФГ. - Керамик (гара Елин Пелин), 2-ри през изминалия сезон; се отказва от участие. - Мътивир (Ихтиман), изваден през есента от групата през изминалия сезон; отново се включва в групата. - Балкан (Ботевград), Левски 1923 (Елин Пелин) и ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) се включват в групата. - Спартак (Самоков), 9-ти през изминалия сезон; първоначално подава заявка за участие, но се оттегля непосредствено преди началото на сезона. В резултат е изтеглена нова програма за 10 отбора. Първоначалният жребий е както следва: 1. ОФК Елин Пелин - 12. Рилец 2. Бенковски - 11. ЖСК Ихтиман 3. Пирдоп - 10. Мътивир 4. Спартак - 9. Левски 1923 5. Мирково - 8. Звездец 6. почива - 7. Балкан - Мътивир (Ихтиман) играе домакинските си мачове на ст."Христо Ботев" в Ихтиман. - ЖСК Ихтиман (Ихтиман) играе домакинските си мачове на комплекс "Голф клуб Еър София" в Ихтиман. - Левски 1923 (Елин Пелин) играе домакинските си мачове през есента в Горна Малина а през пролетта на ст."Левски" в гр.Елин Пелин. - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) играе домакинските си мачове на ст."Левски" в град Елин Пелин. - Бенковски (гр.Костенец) играе домакинските си мачове в Момина клисура. - Рилец (Говедарци) играе домакинските си мачове през пролетта в Самоков. I кръг 12 септември 2015 г., събота, 17:00 ч: ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - ЖСК Ихтиман (Ихтиман) 8:1 13 септември 2015 г., неделя, 11:30 ч: Пирдоп (Пирдоп) - Мътивир (Ихтиман) 2:1 Звездец (Горна Малина) - Балкан 1929 (Ботевград) отложен 13 септември 2015 г., неделя, 17:00 ч: в Момина клисура: Бенковски (гр.Костенец) - Левски 1923 (Елин Пелин) 3:0 сл. Рилец (Говедарци) - Мирково (Мирково) 2:0 24 октомври 2015 г., събота, 11:00 ч: Звездец (Горна Малина) - Балкан 1929 (Ботевград) 1:2 II кръг 19 септември 2015 г., събота, 11:30 ч: Мирково (Мирково) - Звездец (Горна Малина) 3:1 в Горна Малина: Левски 1923 (Елин Пелин) - Пирдоп (Пирдоп) 1:2 19 септември 2015 г., събота, 17:00 ч: ЖСК Ихтиман (Ихтиман) - Балкан 1929 (Ботевград) отложен ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Бенковски (гр.Костенец) 5:0 20 септември 2015 г., неделя, 17:00 ч: Мътивир (Ихтиман) - Рилец (Говедарци) 5:2 21 ноември 2015 г., събота, 14:30 ч: ЖСК Ихтиман (Ихтиман) - Балкан 1929 (Ботевград) 1:3 III кръг 26 септември 2015 г., събота, 11:30 ч: Пирдоп (Пирдоп) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 0:3 26 септември 2015 г., събота, 16:00 ч: в Момина клисура: Бенковски (гр.Костенец) - ЖСК Ихтиман (Ихтиман) 7:0 Балкан 1929 (Ботевград) - Мирково (Мирково) 4:2 27 септември 2015 г., неделя, 11:30 ч: Рилец (Говедарци) - Левски 1923 (Елин Пелин) отложен 27 септември 2015 г., неделя, 16:00 ч: Звездец (Горна Малина) - Мътивир (Ихтиман) отложен 24 октомври 2015 г., събота, 11:00 ч: Рилец (Говедарци) - Левски 1923 (Елин Пелин) 0:1 21 ноември 2015 г., събота, 14:30 ч: Звездец (Горна Малина) - Мътивир (Ихтиман) 2:5 IV кръг 3 октомври 2015 г., събота, 11:30 ч: ЖСК Ихтиман (Ихтиман) - Мирково (Мирково) 1:6 Мътивир (Ихтиман) - Балкан 1929 (Ботевград) 2:3 3 октомври 2015 г., събота, 16:00 ч: ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Рилец (Говедарци) 3:2 в Момина клисура: Бенковски (гр.Костенец) - Пирдоп (Пирдоп) 8:0 сл. * * - прекратен в продължението на мача при 5:4 по вина на гостите. 4 октомври 2015 г., неделя, 11:30 ч: в Горна Малина: Левски 1923 (Елин Пелин) - Звездец (Горна Малина) 3:2 V кръг 10 октомври 2015 г., събота, 16:00 ч: Пирдоп (Пирдоп) - ЖСК Ихтиман (Ихтиман) 3:0 Балкан 1929 (Ботевград) - Левски 1923 (Елин Пелин) отложен Мирково (Мирково) - Мътивир (Ихтиман) 2:0 11 октомври 2015 г., неделя, 16:00 ч: Рилец (Говедарци) - Бенковски (гр.Костенец) 1:2 Звездец (Горна Малина) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 0:4 29 ноември 2015 г., неделя, 14:00 ч: Балкан 1929 (Ботевград) - Левски 1923 (Елин Пелин) 7:1 VI кръг 17 октомври 2015 г., събота, 11:30 ч: в Горна Малина: Левски 1923 (Елин Пелин) - Мирково (Мирково) 1:2 17 октомври 2015 г., събота, 16:00 ч: ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Балкан 1929 (Ботевград) 1:1 в Момина клисура: Бенковски (гр.Костенец) - Звездец (Горна Малина) 3:0 Пирдоп (Пирдоп) - Рилец (Говедарци) 2:2 18 октомври 2015 г., неделя, 16:00 ч: ЖСК Ихтиман (Ихтиман) - Мътивир (Ихтиман) 0:4 I кръг - отложен мач 24 октомври 2015 г., събота, 11:00 ч: Звездец (Горна Малина) - Балкан 1929 (Ботевград) 1:2 III кръг - отложен мач 24 октомври 2015 г., събота, 11:00 ч: Рилец (Говедарци) - Левски 1923 (Елин Пелин) 0:1 VII кръг 31 октомври 2015 г., събота, 11:00 ч: Звездец (Горна Малина) - Пирдоп (Пирдоп) 4:3 31 октомври 2015 г., събота, 15:00 ч: Рилец (Говедарци) - ЖСК Ихтиман (Ихтиман) 3:0 Балкан 1929 (Ботевград) - Бенковски (гр.Костенец) 3:0 Мирково (Мирково) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) отложен Мътивир (Ихтиман) - Левски 1923 (Елин Пелин) 6:0 21 ноември 2015 г., събота, 14:30 ч: Мирково (Мирково) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 1:3 VIII кръг 7 ноември 2015 г., събота, 11:00 ч: ЖСК Ихтиман (Ихтиман) - Левски 1923 (Елин Пелин) 3:0 7 ноември 2015 г., събота, 14:30 ч: ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Мътивир (Ихтиман) 6:1 в Момина клисура: Бенковски (гр.Костенец) - Мирково (Мирково) 4:1 Пирдоп (Пирдоп) - Балкан 1929 (Ботевград) 0:3 8 ноември 2015 г., неделя, 14:30 ч: Рилец (Говедарци) - Звездец (Горна Малина) 6:2 IX кръг 14 ноември 2015 г., събота, 11:00 ч: в Горна Малина: Левски 1923 (Елин Пелин) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 1:1 14 ноември 2015 г., събота, 14:30 ч: Звездец (Горна Малина) - ЖСК Ихтиман (Ихтиман) 5:1 Балкан 1929 (Ботевград) - Рилец (Говедарци) 4:0 Мирково (Мирково) - Пирдоп (Пирдоп) 4:1 Мътивир (Ихтиман) - Бенковски (гр.Костенец) 1:2 II кръг - отложен мач 21 ноември 2015 г., събота, 14:30 ч: ЖСК Ихтиман (Ихтиман) - Балкан 1929 (Ботевград) 1:3 III кръг - отложен мач 21 ноември 2015 г., събота, 14:30 ч: Звездец (Горна Малина) - Мътивир (Ихтиман) 2:5 VII кръг - отложен мач 21 ноември 2015 г., събота, 14:30 ч: Мирково (Мирково) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 1:3 V кръг - отложен мач 29 ноември 2015 г., неделя, 14:00 ч: Балкан 1929 (Ботевград) - Левски 1923 (Елин Пелин) 7:1 X кръг 19 март 2016 г., събота, 14:30 ч: ЖСК Ихтиман (Ихтиман) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 0:5 Мирково (Мирково) - Рилец (Говедарци) 5:2 Балкан 1929 (Ботевград) - Звездец (Горна Малина) 3:0 20 март 2016 г., неделя, 14:30 ч: Левски 1923 (Елин Пелин) - Бенковски (гр.Костенец) 0:1 Мътивир (Ихтиман) - Пирдоп (Пирдоп) 5:2 XI кръг 26 март 2016 г., събота, 14:30 ч: Балкан 1929 (Ботевград) - ЖСК Ихтиман (Ихтиман) 8:2 в Самоков: Рилец (Говедарци) - Мътивир (Ихтиман) отложен Пирдоп (Пирдоп) - Левски 1923 (Елин Пелин) 3:1 в Момина клисура: Бенковски (гр.Костенец) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) отложен 27 март 2016 г., неделя, 14:30 ч: Звездец (Горна Малина) - Мирково (Мирково) 2:3 29 април 2016 г., петък, 15:00 ч: в Момина клисура: Бенковски (гр.Костенец) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 3:0 29 април 2016 г., петък, 17:00 ч: в Самоков: Рилец (Говедарци) - Мътивир (Ихтиман) 2:1 XII кръг 2 април 2016 г., събота, 11:30 ч: ЖСК Ихтиман (Ихтиман) - Бенковски (гр.Костенец) 0:3 2 април 2016 г., събота, 15:00 ч: ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Пирдоп (Пирдоп) 3:4 Мирково (Мирково) - Балкан 1929 (Ботевград) 0:1 3 април 2016 г., неделя, 15:00 ч: Левски 1923 (Елин Пелин) - Рилец (Говедарци) 1:2 4 април 2016 г., понеделник, 15:00 ч: Мътивир (Ихтиман) - Звездец (Горна Малина) 2:1 XIII кръг 9 април 2016 г., събота, 11:30 ч: Мирково (Мирково) - ЖСК Ихтиман (Ихтиман) 3:0 сл. * * - гостите не се явяват. 9 април 2016 г., събота, 15:00 ч: Балкан 1929 (Ботевград) - Мътивир (Ихтиман) 4:2 в Самоков: Рилец (Говедарци) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 0:2 Пирдоп (Пирдоп) - Бенковски (гр.Костенец) 3:0 сл. * * - прекратен в 82' при 0:0, когато гостите атакуват съдията. 10 април 2016 г., неделя, 15:00 ч: Звездец (Горна Малина) - Левски 1923 (Елин Пелин) 0:1 XIV кръг 16 април 2016 г., събота, 11:30 ч: ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Звездец (Горна Малина) 2:3 16 април 2016 г., събота, 15:00 ч: ЖСК Ихтиман (Ихтиман) - Пирдоп (Пирдоп) 0:5 в Момина клисура: Бенковски (гр.Костенец) - Рилец (Говедарци) 3:0 Мътивир (Ихтиман) - Мирково (Мирково) 3:0 17 април 2016 г., неделя, 15:00 ч: Левски 1923 (Елин Пелин) - Балкан 1929 (Ботевград) 0:3 XV кръг 23 април 2016 г., събота, 15:00 ч: Мирково (Мирково) - Левски 1923 (Елин Пелин) 2:2 23 април 2016 г., събота, 15:30 ч: Балкан 1929 (Ботевград) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 4:1 24 април 2016 г., неделя, 11:30 ч: Мътивир (Ихтиман) - ЖСК Ихтиман (Ихтиман) 4:0 24 април 2016 г., неделя, 15:00 ч: Звездец (Горна Малина) - Бенковски (гр.Костенец) 0:6 в Самоков: Рилец (Говедарци) - Пирдоп (Пирдоп) 3:3 XI кръг - отложени мачове 29 април 2016 г., петък, 15:00 ч: в Момина клисура: Бенковски (гр.Костенец) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 3:0 29 април 2016 г., петък, 17:00 ч: в Самоков: Рилец (Говедарци) - Мътивир (Ихтиман) 2:1 XVI кръг 7 май 2016 г., събота, 16:00 ч: Пирдоп (Пирдоп) - Звездец (Горна Малина) 2:3 в Момина клисура: Бенковски (гр.Костенец) - Балкан 1929 (Ботевград) 0:3 ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Мирково (Мирково) 3:2 8 май 2016 г., неделя, 11:30 ч: Левски 1923 (Елин Пелин) - Мътивир (Ихтиман) 1:4 8 май 2016 г., неделя, 16:00 ч: ЖСК Ихтиман (Ихтиман) - Рилец (Говедарци) 0:3 XVII кръг 15 май 2016 г., неделя, 11:30 ч: Левски 1923 (Елин Пелин) - ЖСК Ихтиман (Ихтиман) 5:2 Балкан 1929 (Ботевград) - Пирдоп (Пирдоп) 10:0 Звездец (Горна Малина) - Рилец (Говедарци) 3:1 15 май 2016 г., неделя, 16:00 ч: Мътивир (Ихтиман) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 3:0 Мирково (Мирково) - Бенковски (гр.Костенец) 0:5 XVIII кръг 24 май 2016 г., вторник, 11:30 ч: в Самоков: Рилец (Говедарци) - Балкан 1929 (Ботевград) 0:3 Пирдоп (Пирдоп) - Мирково (Мирково) 2:2 ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Левски 1923 (Елин Пелин) 0:4 24 май 2016 г., вторник, 17:00 ч: ЖСК Ихтиман (Ихтиман) - Звездец (Горна Малина) 3:0 в Момина клисура: Бенковски (гр.Костенец) - Мътивир (Ихтиман) 0:3
Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Балкан 1929 (Ботевград) XXX 3:0 4:2 4:1 4:2 10:0 4:0 7:1 3:0 8:2 2. Бенковски (гр.Костенец) 0:3 XXX 0:3 3:0 4:1 8:0* 3:0 3:0* 3:0 7:0 3. Мътивир (Ихтиман) 2:3 1:2 XXX 3:0 3:0 5:2 5:2 6:0 2:1 4:0 4. ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 1:1 5:0 6:1 XXX 3:2 3:4 3:2 0:4 2:3 8:1 5. Мирково (Мирково) 0:1 0:5 2:0 1:3 XXX 4:1 5:2 2:2 3:1 3:0* 6. Пирдоп (Пирдоп) 0:3 3:0* 2:1 0:3 2:2 XXX 2:2 3:1 2:3 3:0 7. Рилец (Говедарци) 0:3 1:2 2:1 0:2 2:0 3:3 XXX 0:1 6:2 3:0 8. Левски 1923 (Елин Пелин) 0:3 0:1 1:4 1:1 1:2 1:2 1:2 XXX 3:2 5:2 9. Звездец (Горна Малина) 1:2 0:6 2:5 0:4 2:3 4:3 3:1 0:1 XXX 5:1 10. ЖСК Ихтиман (Ихтиман) 1:3 0:3 0:4 0:5 1:6 0:5 0:3 3:0 3:0 XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Западна подгрупа

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)   20   17   1   2   82:20   52 [+]    Финал
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Чавдар (Етрополе)                  20   16   2   2   96:18   50             
 3. Спортист 2006 (Драговищица)        20   13   2   5   52:35   41             
 4. Своге (Своге)                      20   12   3   5   65:36   39             
 5. Петърч (Петърч)                    20   10   0  10   44:42   30             
 6. Драгоман (Драгоман)                20    8   5   7   45:52   29             
 7. Правец (Правец)                    20    9   1  10   45:51   28 [+]         
 8. Торнадо (Безден)                   20    7   1  12   33:54   22             
 9. Искър 2005 (гара Лакатник)         20    6   0  14   35:77   18             
10. Вихър (Алдомировци)                20    3   1  16   30:81   10             
11. Искра 2009 (Искрец)                20    0   2  18   15:76    2             
--. Спортист (Своге)                    1    0   0   1    0:3     - [-][*]      

Бележки
  - Спортист (Своге), 15-ти в Югозападна "В" АФГ през изминалия сезон; изпада в ОФГ София - запад.
  - Правец (Правец) и ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) се включват в групата.
  - Вихър (Алдомировци) играе домакинските си мачове в Сливница.
  - Драгоман (Драгоман) играе домакинските си мачове на ст."Белица" в Костинброд заради ремонт на стадиона в Драгоман.
  - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) играе домакинските си мачове на ст."Георги Бенковски" в кв.Обединение, Костинброд.
  - Спортист (Своге) се отказва от участие след II кръг, тъй като не може да набере достатъчно футболисти. Резултатите му до този момент се анулират, а противниците му по програма почиват.

                           I кръг

12 септември 2015 г., събота, 11:30 ч:
в Костинброд, ст."Белица":
Драгоман (Драгоман) - Правец (Правец)                     отложен 
12 септември 2015 г., събота, 17:00 ч:
Петърч (Петърч) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)        1:2 
Своге (Своге) - Торнадо (Безден)                          8:1 
13 септември 2015 г., неделя, 11:30 ч:
в Сливница:
Вихър (Алдомировци) - Искър 2005 (гара Лакатник)          3:0 сл. 
13 септември 2015 г., неделя, 17:00 ч:
Чавдар (Етрополе) - Спортист (Своге)                      анулиран * 
* - първоначално отложен, в последствие анулиран.
Спортист 2006 (Драговищица) - Искра 2009 (Искрец)         3:0 
24 октомври 2015 г., събота, 11:00 ч:
в Костинброд, ст."Белица":
Драгоман (Драгоман) - Правец (Правец)                     2:1 

                           II кръг

19 септември 2015 г., събота, 11:30 ч:
Искър 2005 (гара Лакатник) - Своге (Своге)                отложен 
19 септември 2015 г., събота, 16:00 ч:
Искра 2009 (Искрец) - Вихър (Алдомировци)                 отложен 
20 септември 2015 г., неделя, 11:30 ч:
Правец (Правец) - Спортист 2006 (Драговищица)             3:5 
20 септември 2015 г., неделя, 16:00 ч:
Спортист (Своге) - Торнадо (Безден)                       0:3 сл.  /анулиран/ 
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Драгоман (Драгоман)    3:3 
Чавдар (Етрополе) - Петърч (Петърч)                       4:1 
24 октомври 2015 г., събота, 11:00 ч:
Искър 2005 (гара Лакатник) - Своге (Своге)                4:5 
6 март 2016 г., неделя, 14:00 ч:
Искра 2009 (Искрец) - Вихър (Алдомировци)                 0:2 

                           III кръг

26 септември 2015 г., събота, 11:30 ч:
Своге (Своге) - Искра 2009 (Искрец)                       5:0 
26 септември 2015 г., събота, 16:00 ч:
в Костинброд, ст."Белица":
Драгоман (Драгоман) - Чавдар (Етрополе)                   3:3 
Торнадо (Безден) - Искър 2005 (гара Лакатник)             4:1 
27 септември 2015 г., неделя, 11:30 ч:
Петърч (Петърч) - Спортист (Своге)                        анулиран 
27 септември 2015 г., неделя, 16:00 ч:
Спортист 2006 (Драговищица) - ОФК Костинброд 2012 (Кост.) 0:3 
в Сливница:
Вихър (Алдомировци) - Правец (Правец)                     1:3 

                           IV кръг

3 октомври 2015 г., събота, 16:00 ч:
Искра 2009 (Искрец) - Торнадо (Безден)                    3:3 
4 октомври 2015 г., неделя, 11:30 ч:
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Вихър (Алдомировци)    7:0 
Петърч (Петърч) - Драгоман (Драгоман)                     1:2 
4 октомври 2015 г., неделя, 16:00 ч:
Спортист (Своге) - Искър 2005 (гара Лакатник)             анулиран 
Правец (Правец) - Своге (Своге)                           2:2 
Чавдар (Етрополе) - Спортист 2006 (Драговищица)           1:2 

                           V кръг

10 октомври 2015 г., събота, 11:30 ч:
Искър 2005 (гара Лакатник) - Искра 2009 (Искрец)          3:1 
10 октомври 2015 г., събота, 16:00 ч:
в Костинброд, ст."Белица":
Драгоман (Драгоман) - Спортист (Своге)                    анулиран 
Своге (Своге) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)          2:1 
11 октомври 2015 г., неделя, 16:00 ч:
Спортист 2006 (Драговищица) - Петърч (Петърч)             3:2 
в кв.Драгалевци, София: *
Вихър (Алдомировци) - Чавдар (Етрополе)                   0:7 
* - преместен от Сливница в кв.Драгалевци, София, заради наводнен терен.
Торнадо (Безден) - Правец (Правец)                        2:1 

                           VI кръг

18 октомври 2015 г., неделя, 11:30 ч:
Петърч (Петърч) - Вихър (Алдомировци)                     3:2 
18 октомври 2015 г., неделя, 16:00 ч:
Спортист (Своге) - Искра 2009 (Искрец)                    анулиран 
Правец (Правец) - Искър 2005 (гара Лакатник)             10:0 
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Торнадо (Безден)       5:0 
Чавдар (Етрополе) - Своге (Своге)                         1:1 
в Костинброд, ст."Белица":
Драгоман (Драгоман) - Спортист 2006 (Драговищица)         1:4 

                           I кръг - отложен мач

24 октомври 2015 г., събота, 11:00 ч:
в Костинброд, ст."Белица":
Драгоман (Драгоман) - Правец (Правец)                     2:1 

                           II кръг - отложен мач

24 октомври 2015 г., събота, 11:00 ч:
Искър 2005 (гара Лакатник) - Своге (Своге)                4:5 

                           VII кръг

31 октомври 2015 г., събота, 15:00 ч:
Своге (Своге) - Петърч (Петърч)                           5:2 
Искър 2005 (гара Лакатник) - ОФК Костинброд 2012 (Кост.)  0:1 
1 ноември 2015 г., неделя, 11:30 ч:
Спортист 2006 (Драговищица) - Спортист (Своге)            анулиран 
Искра 2009 (Искрец) - Правец (Правец)                     отложен 
1 ноември 2015 г., неделя, 15:00 ч:
в Сливница:
Вихър (Алдомировци) - Драгоман (Драгоман)                 отложен 
Торнадо (Безден) - Чавдар (Етрополе)                      отложен 
5 декември 2015 г., събота, 14:00 ч:
Вихър (Алдомировци) - Драгоман (Драгоман)                 3:5 
Торнадо (Безден) - Чавдар (Етрополе)                      0:3 сл. 
Искра 2009 (Искрец) - Правец (Правец)                     1:4 

                           VIII кръг

7 ноември 2015 г., събота, 14:30 ч:
в Костинброд, ст."Белица":
Драгоман (Драгоман) - Своге (Своге)                       1:1 
8 ноември 2015 г., неделя, 11:00 ч:
Спортист (Своге) - Правец (Правец)                        анулиран 
Петърч (Петърч) - Торнадо (Безден)                        2:0 
8 ноември 2015 г., неделя, 14:30 ч:
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Искра 2009 (Искрец)    9:1 
Чавдар (Етрополе) - Искър 2005 (гара Лакатник)           11:0 
Спортист 2006 (Драговищица) - Вихър (Алдомировци)         5:1 

                           IX кръг

14 ноември 2015 г., събота, 11:00 ч:
Торнадо (Безден) - Драгоман (Драгоман)                    5:0 
14 ноември 2015 г., събота, 14:30 ч:
в Сливница:
Вихър (Алдомировци) - Спортист (Своге)                    анулиран 
Искър 2005 (гара Лакатник) - Петърч (Петърч)              2:1 
15 ноември 2015 г., неделя, 14:30 ч:
Своге (Своге) - Спортист 2006 (Драговищица)               1:2 
Искра 2009 (Искрец) - Чавдар (Етрополе)                   0:1 
Правец (Правец) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)        0:3 

                           X кръг

21 ноември 2015 г., събота, 14:30 ч:
в Костинброд, ст."Белица":
Драгоман (Драгоман) - Искър 2005 (гара Лакатник)          5:1 
в Сливница:
Вихър (Алдомировци) - Своге (Своге)                       1:5 
22 ноември 2015 г., неделя, 11:00 ч:
Спортист 2006 (Драговищица) - Торнадо (Безден)            2:1 
22 ноември 2015 г., неделя, 14:30 ч:
Спортист (Своге) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)       анулиран 
Чавдар (Етрополе) - Правец (Правец)                       4:1 
Петърч (Петърч) - Искра 2009 (Искрец)                     6:1 

                           XI кръг

28 ноември 2015 г., събота, 11:00 ч:
Искра 2009 (Искрец) - Драгоман (Драгоман)                 отложен 
28 ноември 2015 г., събота, 14:00 ч:
Искър 2005 (гара Лакатник) - Спортист 2006 (Драговищица)  отложен 
29 ноември 2015 г., неделя, 14:00 ч:
Своге (Своге) - Спортист (Своге)                          анулиран 
Торнадо (Безден) - Вихър (Алдомировци)                    3:0 
Правец (Правец) - Петърч (Петърч)                         отложен 
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Чавдар (Етрополе)      2:1 
5 декември 2015 г., събота, 14:00 ч:
Искър 2005 (гара Лакатник) - Спортист 2006 (Драговищица)  2:6 
3 март 2016 г., четвъртък, 14:00 ч:
Искра 2009 (Искрец) - Драгоман (Драгоман)                 3:3 
6 март 2016 г., неделя, 14:00 ч:
Правец (Правец) - Петърч (Петърч)                         5:1 

                           VII кръг - отложени мачове

5 декември 2015 г., събота, 14:00 ч:
Вихър (Алдомировци) - Драгоман (Драгоман)                 3:5 
Торнадо (Безден) - Чавдар (Етрополе)                      0:3 сл. 
Искра 2009 (Искрец) - Правец (Правец)                     1:4 

                           XI кръг - отложен мач

5 декември 2015 г., събота, 14:00 ч:
Искър 2005 (гара Лакатник) - Спортист 2006 (Драговищица)  2:6 

                           XI кръг - отложени мачове

3 март 2016 г., четвъртък, 14:00 ч:
Искра 2009 (Искрец) - Драгоман (Драгоман)                 3:3 
6 март 2016 г., неделя, 14:00 ч:
Правец (Правец) - Петърч (Петърч)                         5:1 

                           II кръг - отложен мач

6 март 2016 г., неделя, 14:00 ч:
Искра 2009 (Искрец) - Вихър (Алдомировци)                 0:2 

                           XII кръг

12 март 2016 г., събота, 14:30 ч:
Искър 2005 (гара Лакатник) - Вихър (Алдомировци)          отложен 
Торнадо (Безден) - Своге (Своге)                          3:2 
13 март 2016 г., неделя, 14:30 ч:
в Костинброд, ст."Белица":
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Петърч (Петърч)        4:0 
Правец (Правец) - Драгоман (Драгоман)                     1:3 
Искра 2009 (Искрец) - Спортист 2006 (Драговищица)         0:1 
3 април 2016 г., неделя, 15:00 ч:
Искър 2005 (гара Лакатник) - Вихър (Алдомировци)          5:1 
Чавдар (Етрополе)                                         почива

                           XIII кръг

19 март 2016 г., събота, 14:30 ч:
Своге (Своге) - Искър 2005 (гара Лакатник)                3:1 
20 март 2016 г., неделя, 11:00 ч:
Спортист 2006 (Драговищица) - Правец (Правец)             0:1 
20 март 2016 г., неделя, 14:30 ч:
в Сливница:
Вихър (Алдомировци) - Искра 2009 (Искрец)                 4:2 
Петърч (Петърч) - Чавдар (Етрополе)                       0:2 
20 март 2016 г., неделя, 17:15 ч:
в София, комплекс "Царско село":
Драгоман (Драгоман) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)    1:4 
Торнадо (Безден)                                          почива

                           XIV кръг

26 март 2016 г., събота, 14:30 ч:
Искър 2005 (гара Лакатник) - Торнадо (Безден)             3:1 
27 март 2016 г., неделя, 11:30 ч:
Искра 2009 (Искрец) - Своге (Своге)                       0:2 
27 март 2016 г., неделя, 14:30 ч:
Чавдар (Етрополе) - Драгоман (Драгоман)                   5:0 
ОФК Костинброд 2012 (Кост.) - Спортист 2006 (Драговищица) 5:0 
Правец (Правец) - Вихър (Алдомировци)                     2:1 
Петърч (Петърч)                                           почива

                           XII кръг - отложен мач

3 април 2016 г., неделя, 15:00 ч:
Искър 2005 (гара Лакатник) - Вихър (Алдомировци)          5:1 

                           XV кръг

2 април 2016 г., събота, 11:30 ч:
в Костинброд, ст."Белица":
Драгоман (Драгоман) - Петърч (Петърч)                     2:4 
2 април 2016 г., събота, 15:00 ч:
в Сливница:
Вихър (Алдомировци) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)    отложен 
3 април 2016 г., неделя, 15:00 ч:
Торнадо (Безден) - Искра 2009 (Искрец)                    4:0 
Своге (Своге) - Правец (Правец)                           6:0 
Спортист 2006 (Драговищица) - Чавдар (Етрополе)           1:3 
2 май 2016 г., понеделник, 11:30 ч:
в Сливница:
Вихър (Алдомировци) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)    2:3 
Искър 2005 (гара Лакатник)                                почива

                           XVI кръг

9 април 2016 г., събота, 15:00 ч:
Искра 2009 (Искрец) - Искър 2005 (гара Лакатник)          1:4 
10 април 2016 г., неделя, 11:30 ч:
Правец (Правец) - Торнадо (Безден)                        3:1 
10 април 2016 г., неделя, 15:00 ч:
Петърч (Петърч) - Спортист 2006 (Драговищица)             2:5 
Чавдар (Етрополе) - Вихър (Алдомировци)                  11:2 
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Своге (Своге)          6:0 
Драгоман (Драгоман)                                       почива

                           XVII кръг

16 април 2016 г., събота, 15:00 ч:
Искър 2005 (гара Лакатник) - Правец (Правец)              2:4 
Своге (Своге) - Чавдар (Етрополе)                         1:4 
17 април 2016 г., неделя, 11:30 ч:
Спортист 2006 (Драговищица) - Драгоман (Драгоман)         2:2 
17 април 2016 г., неделя, 15:00 ч:
Торнадо (Безден) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)       0:6 
в Сливница:
Вихър (Алдомировци) - Петърч (Петърч)                     2:4 
Искра 2009 (Искрец)                                       почива

                           XVIII кръг

23 април 2016 г., събота, 11:30 ч:
в Костинброд, ст."Белица":
Драгоман (Драгоман) - Вихър (Алдомировци)                 3:2 
24 април 2016 г., неделя, 15:00 ч:
Петърч (Петърч) - Своге (Своге)                           3:0 сл. * 
* - първоначално 1:1, в последствие на Своге е присъдена служебна загуба
    заради нередовен играч.
Чавдар (Етрополе) - Торнадо (Безден)                      4:0 
Правец (Правец) - Искра 2009 (Искрец)                     3:0 
24 април 2016 г., неделя, 15:30 ч:
ОФК Костинброд 2012 (Кост.) - Искър 2005 (гара Лакатник)  9:0 
Спортист 2006 (Драговищица)                               почива

                           XIX кръг

29 април 2016 г., петък, 11:30 ч:
Искра 2009 (Искрец) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)    0:3 
Искър 2005 (гара Лакатник) - Чавдар (Етрополе)            2:5 
Торнадо (Безден) - Петърч (Петърч)                        1:3 
Своге (Своге) - Драгоман (Драгоман)                       5:1 
в Сливница:
Вихър (Алдомировци) - Спортист 2006 (Драговищица)         2:2 
Правец (Правец)                                           почива

                           XV кръг - отложен мач

2 май 2016 г., понеделник, 11:30 ч:
в Сливница:
Вихър (Алдомировци) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)    2:3 

                           XX кръг

7 май 2016 г., събота, 16:00 ч:
в Костинброд, ст."Белица":
Драгоман (Драгоман) - Торнадо (Безден)                    5:1 
8 май 2016 г., неделя, 11:30 ч:
Спортист 2006 (Драговищица) - Своге (Своге)               2:3 
8 май 2016 г., неделя, 16:00 ч:
Петърч (Петърч) - Искър 2005 (гара Лакатник)              2:0 
Чавдар (Етрополе) - Искра 2009 (Искрец)                  10:2 
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Правец (Правец)        6:1 
Вихър (Алдомировци)                                       почива

                           XXI кръг

15 май 2016 г., неделя, 11:30 ч:
Искра 2009 (Искрец) - Петърч (Петърч)                     0:3 
15 май 2016 г., неделя, 16:00 ч:
Правец (Правец) - Чавдар (Етрополе)                       0:8 
Искър 2005 (гара Лакатник) - Драгоман (Драгоман)          отложен 
Торнадо (Безден) - Спортист 2006 (Драговищица)            0:3 
Своге (Своге) - Вихър (Алдомировци)                       8:1 
29 май 2016 г., неделя, 17:00 ч:
Искър 2005 (гара Лакатник) - Драгоман (Драгоман)          3:0 
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)                          почива

                           XXII кръг

24 май 2016 г., вторник, 11:30 ч:
в Сливница:
Вихър (Алдомировци) - Торнадо (Безден)                    0:3 
24 май 2016 г., вторник, 17:00 ч:
Спортист 2006 (Драговищица) - Искър 2005 (гара Лакатник)  4:2 
в Костинброд, ст."Белица":
Драгоман (Драгоман) - Искра 2009 (Искрец)                 3:0 
Петърч (Петърч) - Правец (Правец)                         3:0 
Чавдар (Етрополе) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)      8:0 
Своге (Своге)                                             почива

                           XXI кръг - отложен мач

29 май 2016 г., неделя, 17:00 ч:
Искър 2005 (гара Лакатник) - Драгоман (Драгоман)          3:0 

Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) XXX 2:1 5:0 6:0 4:0 3:3 6:1 5:0 9:0 7:0 9:1 --- 2. Чавдар (Етрополе) 8:0 XXX 1:2 1:1 4:1 5:0 4:1 4:0 11:0 11:2 10:2 --- 3. Спортист 2006 (Драговищица) 0:3 1:3 XXX 2:3 3:2 2:2 0:1 2:1 4:2 5:1 3:0 --- 4. Своге (Своге) 2:1 1:4 1:2 XXX 5:2 5:1 6:0 8:1 3:1 8:1 5:0 --- 5. Петърч (Петърч) 1:2 0:2 2:5 3:0* XXX 1:2 3:0 2:0 2:0 3:2 6:1 --- 6. Драгоман (Драгоман) 1:4 3:3 1:4 1:1 2:4 XXX 2:1 5:1 5:1 3:2 3:0 --- 7. Правец (Правец) 0:3 0:8 3:5 2:2 5:1 1:3 XXX 3:1 10:0 2:1 3:0 --- 8. Торнадо (Безден) 0:6 0:3* 0:3 3:2 1:3 5:0 2:1 XXX 4:1 3:0 4:0 --- 9. Искър 2005 (гара Лакатник) 0:1 2:5 2:6 4:5 2:1 3:0 2:4 3:1 XXX 5:1 3:1 --- 10. Вихър (Алдомировци) 2:3 0:7 2:2 1:5 2:4 3:5 1:3 0:3 3:0* XXX 4:2 --- 11. Искра 2009 (Искрец) 0:3 0:1 0:1 0:2 0:3 3:3 1:4 3:3 1:4 0:2 XXX --- 12. Спортист (Своге) --- --- --- --- --- --- --- (0:3) --- --- --- XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Финали

                           Финал

29 май 2016 г., неделя, 17:00 ч:
в София, ст."НСА":
Балкан 1929 (Ботевград) - ОФК Костинброд 2012 (Кост.)     2:2 (1:1); при дузпите: 4:5 

нагоре


Страници на отбори

Софийски вестник
Футболът в София област (и града)

нагоре