« ОФГ Сливен 2015/16 »

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Самуил (Самуилово)                 20   18   0   2   61:10   54       
-------------------------------------------------------------------
 2. Аполон (кв.Речица, Сливен)         20   17   1   2   63:16   52       
 3. Кортен 2012 (Кортен)               20   14   2   4   58:29   44       
 4. Тунджа 2009 (Мечкарево)            20   11   3   6   44:25   36        [1 0 1  4:3  3]
 5. Гранит (Сборище)                   20   11   3   6   43:33   36        [1 0 1  3:4  3]
 6. Спартак (Сливен)                   20    7   1  12   32:44   22        [1 0 1  6:5  3]
 7. Котел (Котел)                      20    7   1  12   36:58   22        [1 0 1  5:6  3]
 8. ОФК Твърдица (Твърдица)            20    6   2  12   39:52   20 [+]   
 9. Балкан (Селиминово)                20    3   4  13   22:57   13       
10. Балкан (Твърдица)                  20    3   3  14   21:48   12       
11. Стандарт (Шивачево)                20    2   2  16   23:70    8       
--. Надежди (Сливен)                    9    1   1   7    9:27    -    [*]

Бележки
  - Паланките (Бяла паланка), 11-ти; и Боров дол (Боров дол), 12-ти през изминалия сезон; се отказват от участие.
  - ОФК Твърдица (Твърдица) се включва в групата.
  - Надежди (Сливен) се отказва от участие след 9 кръг. Резултатите им се анулират, а противниците им по програма до края почиват.

                           I кръг

5 септември 2015, събота, 17:00 ч:
Стандарт (Шивачево) - ОФК Твърдица (Твърдица)             1:5 
Аполон (кв.Речица, Сливен) - Балкан (Твърдица)            6:0 
6 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Котел (Котел) - Кортен 2012 (Кортен)                      1:3 
Надежди (Сливен) - Самуил (Самуилово)                     2:2  /анулиран/ 
Балкан (Селиминово) - Гранит (Сборище)                    2:2 
Тунджа 2009 (Мечкарево) - Спартак (Сливен)                2:2 

                           II кръг

12 септември 2015, събота, 17:00 ч:
Кортен 2012 (Кортен) - Спартак (Сливен)                   3:0 
ОФК Твърдица (Твърдица) - Аполон (кв.Речица, Сливен)      0:3 
Гранит (Сборище) - Стандарт (Шивачево)                    3:1 
13 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Балкан (Твърдица) - Тунджа 2009 (Мечкарево)               0:1 
Самуил (Самуилово) - Балкан (Селиминово)                  3:0 
Котел (Котел) - Надежди (Сливен)                          6:0  /анулиран/ 

                           III кръг

19 септември 2015, събота, 17:00 ч:
Надежди (Сливен) - Кортен 2012 (Кортен)                   0:2  /анулиран/ 
Тунджа 2009 (Мечкарево) - ОФК Твърдица (Твърдица)         2:2 
20 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Балкан (Селиминово) - Котел (Котел)                       3:0 
Стандарт (Шивачево) - Самуил (Самуилово)                  0:2 
Аполон (кв.Речица, Сливен) - Гранит (Сборище)             3:0 
Спартак (Сливен) - Балкан (Твърдица)                      1:2 

                           IV кръг

26 септември 2015, събота, 17:00 ч:
Кортен 2012 (Кортен) - Балкан (Твърдица)                  3:0 
ОФК Твърдица (Твърдица) - Спартак (Сливен)                8:1 
27 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Гранит (Сборище) - Тунджа 2009 (Мечкарево)                3:1 
Самуил (Самуилово) - Аполон (кв.Речица, Сливен)           2:0 
Котел (Котел) - Стандарт (Шивачево)                       3:0 
Надежди (Сливен) - Балкан (Селиминово)                    0:3 сл.  /анулиран/ 

                           V кръг

3 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
Тунджа 2009 (Мечкарево) - Самуил (Самуилово)              1:2 
Балкан (Твърдица) - ОФК Твърдица (Твърдица)               1:1 
4 октомври 2015, неделя, 16:00 ч:
Балкан (Селиминово) - Кортен 2012 (Кортен)                1:4 
Стандарт (Шивачево) - Надежди (Сливен)                    0:5  /анулиран/ 
Аполон (кв.Речица, Сливен) - Котел (Котел)                4:3 
Спартак (Сливен) - Гранит (Сборище)                       1:5 

                           VI кръг

10 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
Кортен 2012 (Кортен) - ОФК Твърдица (Твърдица)            4:2 
Гранит (Сборище) - Балкан (Твърдица)                      3:0 
11 октомври 2015, неделя, 16:00 ч:
Самуил (Самуилово) - Спартак (Сливен)                     1:0 
Котел (Котел) - Тунджа 2009 (Мечкарево)                   2:3 
Надежди (Сливен) - Аполон (кв.Речица, Сливен)             0:2  /анулиран/ 
Балкан (Селиминово) - Стандарт (Шивачево)                 2:2 

                           VII кръг

17 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
Стандарт (Шивачево) - Кортен 2012 (Кортен)                0:7 
ОФК Твърдица (Твърдица) - Гранит (Сборище)                0:1 
18 октомври 2015, неделя, 16:00 ч:
Аполон (кв.Речица, Сливен) - Балкан (Селиминово)          8:0 
Тунджа 2009 (Мечкарево) - Надежди (Сливен)                6:2  /анулиран/ 
Спартак (Сливен) - Котел (Котел)                          3:0 
Балкан (Твърдица) - Самуил (Самуилово)                    0:2 

                           VIII кръг

7 ноември 2015, събота, 15:00 ч:
Кортен 2012 (Кортен) - Гранит (Сборище)                   3:0 
Самуил (Самуилово) - ОФК Твърдица (Твърдица)              8:0 
Стандарт (Шивачево) - Аполон (кв.Речица, Сливен)          0:3 
8 ноември 2015, неделя, 15:00 ч:
Котел (Котел) - Балкан (Твърдица)                         2:1 
Надежди (Сливен) - Спартак (Сливен)                       0:3 сл.  /анулиран/ 
Балкан (Селиминово) - Тунджа 2009 (Мечкарево)             1:0 

                           IX кръг

14 ноември 2015, събота, 15:00 ч:
Аполон (кв.Речица, Сливен) - Кортен 2012 (Кортен)         1:1 
Тунджа 2009 (Мечкарево) - Стандарт (Шивачево)             3:0 
ОФК Твърдица (Твърдица) - Котел (Котел)                   6:2 
15 ноември 2015, неделя, 15:00 ч:
Спартак (Сливен) - Балкан (Селиминово)                    1:0 
Балкан (Твърдица) - Надежди (Сливен)                      3:0 сл.  /анулиран/ 
Гранит (Сборище) - Самуил (Самуилово)                     1:4 

                           X кръг

21 ноември 2015, събота, 15:00 ч:
Кортен 2012 (Кортен) - Самуил (Самуилово)                 1:0 
Надежди (Сливен) - ОФК Твърдица (Твърдица)                анулиран 
Аполон (кв.Речица, Сливен) - Тунджа 2009 (Мечкарево)      3:1 
22 ноември 2015, неделя, 15:00 ч:
Котел (Котел) - Гранит (Сборище)                          1:1 
Балкан (Селиминово) - Балкан (Твърдица)                   1:1 
Стандарт (Шивачево) - Спартак (Сливен)                    0:3 

                           XI кръг

28 ноември 2015, събота, 15:00 ч:
Тунджа 2009 (Мечкарево) - Кортен 2012 (Кортен)            2:2 
ОФК Твърдица (Твърдица) - Балкан (Селиминово)             3:1 
29 ноември 2015, неделя, 15:00 ч:
Спартак (Сливен) - Аполон (кв.Речица, Сливен)             1:4 
Балкан (Твърдица) - Стандарт (Шивачево)                   3:1 
Гранит (Сборище) - Надежди (Сливен)                       анулиран 
Самуил (Самуилово) - Котел (Котел)                        3:0 

                           XII кръг

6 март 2016, неделя, 15:00 ч:
Кортен 2012 (Кортен) - Котел (Котел)                      7:2 
Гранит (Сборище) - Балкан (Селиминово)                    4:2 
ОФК Твърдица (Твърдица) - Стандарт (Шивачево)             7:2 
Балкан (Твърдица) - Аполон (кв.Речица, Сливен)            0:3 
Спартак (Сливен) - Тунджа 2009 (Мечкарево)                3:1 
Самуил (Самуилово)                                        почива

                           XIII кръг

12 март 2016, събота, 15:00 ч:
Спартак (Сливен) - Кортен 2012 (Кортен)                   2:3 
Тунджа 2009 (Мечкарево) - Балкан (Твърдица)               3:0 
Стандарт (Шивачево) - Гранит (Сборище)                    1:7 
13 март 2016, неделя, 15:00 ч:
Аполон (кв.Речица, Сливен) - ОФК Твърдица (Твърдица)      отложен 
Балкан (Селиминово) - Самуил (Самуилово)                  1:7 
29 май 2016, неделя, 17:00 ч:
Аполон (кв.Речица, Сливен) - ОФК Твърдица (Твърдица)      3:0 
Котел (Котел)                                             почива

                           XIV кръг

19 март 2016, събота, 15:00 ч:
Самуил (Самуилово) - Стандарт (Шивачево)                  3:0 
Гранит (Сборище) - Аполон (кв.Речица, Сливен)             1:3 
Балкан (Твърдица) - Спартак (Сливен)                      1:2 
20 март 2016, неделя, 15:00 ч:
Котел (Котел) - Балкан (Селиминово)                       3:0 
ОФК Твърдица (Твърдица) - Тунджа 2009 (Мечкарево)         0:2 
Кортен 2012 (Кортен)                                      почива

                           XV кръг

26 март 2016, събота, 15:00 ч:
Балкан (Твърдица) - Кортен 2012 (Кортен)                  2:3 
Стандарт (Шивачево) - Котел (Котел)                       2:3 
27 март 2016, неделя, 15:00 ч:
Спартак (Сливен) - ОФК Твърдица (Твърдица)                5:0 сл. * 
* - прекратен при 2:3 по вина на гостите.
Тунджа 2009 (Мечкарево) - Гранит (Сборище)                3:0 
Аполон (кв.Речица, Сливен) - Самуил (Самуилово)           2:3 
Балкан (Селиминово)                                       почива

                           XVI кръг

2 април 2016, събота, 16:00 ч:
Кортен 2012 (Кортен) - Балкан (Селиминово)                3:0 
3 април 2016, неделя, 16:00 ч:
Котел (Котел) - Аполон (кв.Речица, Сливен)                0:3 сл. * 
* - първоначално 1:0, в последствие на Котел е присъдена служебна загуба
    заради нередовен играч.
Самуил (Самуилово) - Тунджа 2009 (Мечкарево)              0:1 
Гранит (Сборище) - Спартак (Сливен)                       3:2 
ОФК Твърдица (Твърдица) - Балкан (Твърдица)               4:2 
Стандарт (Шивачево)                                       почива

                           XVII кръг

9 април 2016, събота, 16:00 ч:
Балкан (Твърдица) - Гранит (Сборище)                      0:0 
Стандарт (Шивачево) - Балкан (Селиминово)                 3:3 
10 април 2016, неделя, 16:00 ч:
ОФК Твърдица (Твърдица) - Кортен 2012 (Кортен)            0:3 
Спартак (Сливен) - Самуил (Самуилово)                     0:1 
Тунджа 2009 (Мечкарево) - Котел (Котел)                   3:0 
Аполон (кв.Речица, Сливен)                                почива

                           XVIII кръг

16 април 2016, събота, 16:00 ч:
Кортен 2012 (Кортен) - Стандарт (Шивачево)                4:1 
Самуил (Самуилово) - Балкан (Твърдица)                    2:0 
17 април 2016, неделя, 16:00 ч:
Балкан (Селиминово) - Аполон (кв.Речица, Сливен)          1:3 
Котел (Котел) - Спартак (Сливен)                          5:3 
Гранит (Сборище) - ОФК Твърдица (Твърдица)                2:0 
Тунджа 2009 (Мечкарево)                                   почива

                           XIX кръг

23 април 2016, събота, 17:00 ч:
Гранит (Сборище) - Кортен 2012 (Кортен)                   отложен 
Балкан (Твърдица) - Котел (Котел)                         2:4 
Аполон (кв.Речица, Сливен) - Стандарт (Шивачево)          3:0 
24 април 2016, неделя, 17:00 ч:
ОФК Твърдица (Твърдица) - Самуил (Самуилово)              отложен 
Тунджа 2009 (Мечкарево) - Балкан (Селиминово)             3:1 
30 април 2016, събота, 17:00 ч:
Гранит (Сборище) - Кортен 2012 (Кортен)                   4:3 
ОФК Твърдица (Твърдица) - Самуил (Самуилово)              1:3 
Спартак (Сливен)                                          почива

                           XX кръг

7 май 2016, събота, 17:00 ч:
Кортен 2012 (Кортен) - Аполон (кв.Речица, Сливен)         0:3 
Стандарт (Шивачево) - Тунджа 2009 (Мечкарево)             0:6 сл. * 
* - прекратен при 4:3 по вина на домакините.
8 май 2016, неделя, 17:00 ч:
Балкан (Селиминово) - Спартак (Сливен)                    0:1 
Котел (Котел) - ОФК Твърдица (Твърдица)                   3:0 
Самуил (Самуилово) - Гранит (Сборище)                     3:0 
Балкан (Твърдица)                                         почива

                           XXI кръг

14 май 2016, събота, 17:00 ч:
Самуил (Самуилово) - Кортен 2012 (Кортен)                 4:0 
Спартак (Сливен) - Стандарт (Шивачево)                    0:3 
15 май 2016, неделя, 17:00 ч:
Гранит (Сборище) - Котел (Котел)                          3:0 
Балкан (Твърдица) - Балкан (Селиминово)                   6:0 
Тунджа 2009 (Мечкарево) - Аполон (кв.Речица, Сливен)      2:3 
ОФК Твърдица (Твърдица)                                   почива

                           XXII кръг

21 май 2016, събота, 17:00 ч:
Кортен 2012 (Кортен) - Тунджа 2009 (Мечкарево)            1:4 
Стандарт (Шивачево) - Балкан (Твърдица)                   6:0 
22 май 2016, неделя, 17:00 ч:
Аполон (кв.Речица, Сливен) - Спартак (Сливен)             2:1 
Балкан (Селиминово) - ОФК Твърдица (Твърдица)             3:0 
Котел (Котел) - Самуил (Самуилово)                        2:8 
Гранит (Сборище)                                          почива

                           XIII кръг - отложен мач

29 май 2016, неделя, 17:00 ч:
Аполон (кв.Речица, Сливен) - ОФК Твърдица (Твърдица)      3:0 

Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Самуил (Самуилово) XXX 2:0 4:0 0:1 3:0 1:0 3:0 8:0 3:0 2:0 3:0 --- 2. Аполон (кв.Речица, Сливен) 2:3 XXX 1:1 3:1 3:0 2:1 4:3 3:0 8:0 6:0 3:0 --- 3. Кортен 2012 (Кортен) 1:0 0:3 XXX 1:4 3:0 3:0 7:2 4:2 3:0 3:0 4:1 --- 4. Тунджа 2009 (Мечкарево) 1:2 2:3 2:2 XXX 3:0 2:2 3:0 2:2 3:1 3:0 3:0 (6:2) 5. Гранит (Сборище) 1:4 1:3 4:3 3:1 XXX 3:2 3:0 2:0 4:2 3:0 3:1 --- 6. Спартак (Сливен) 0:1 1:4 2:3 3:1 1:5 XXX 3:0 5:0* 1:0 1:2 0:3 --- 7. Котел (Котел) 2:8 0:3* 1:3 2:3 1:1 5:3 XXX 3:0 3:0 2:1 3:0 (6:0) 8. ОФК Твърдица (Твърдица) 1:3 0:3 0:3 0:2 0:1 8:1 6:2 XXX 3:1 4:2 7:2 --- 9. Балкан (Селиминово) 1:7 1:3 1:4 1:0 2:2 0:1 3:0 3:0 XXX 1:1 2:2 --- 10. Балкан (Твърдица) 0:2 0:3 2:3 0:1 0:0 1:2 2:4 1:1 6:0 XXX 3:1 (3:0) 11. Стандарт (Шивачево) 0:2 0:3 0:7 0:6* 1:7 0:3 2:3 1:5 3:3 6:0 XXX (0:5) 12. Надежди (Сливен) (2:2)(0:2)(0:2) --- --- (0:3) --- --- (0:3) --- --- XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Страници на отбори

Аполон (кв.Речица, Сливен)

нагоре