Юноши младша възраст (род.2000-01):
Хасково - Междуобластна група 2016/17

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Хасково (Хасково)                  10    9   0   1   44:12   27
-------------------------------------------------------------------
 2. Свиленград 1921 (Свиленград)       10    7   0   3   49:14   21
 3. Арда (Кърджали)                    10    6   0   4   32:17   18
 4. Асти АБ (Хасково)                  10    2   2   6   13:43    8 [0 2 0  3:3  2, 3 гола на чужд терен]
 5. Бенковски (Симеоновград)           10    2   2   6   10:28    8 [0 2 0  3:3  2, 0 гола на чужд терен]
 6. Любимец (Любимец)                  10    2   0   8   10:44    6

Бележки
  - Първоначално е предвидено първенството да се проведе в 20 кръга и отборите да играят помежду си по 4 пъти, като е изготвена есенна програма за първите 10 кръга. В последствие е решено отборите да играят само по 2 пъти и мачовете от есенната програма са пренасрочени за есента и пролетта.

                           I кръг

18 септември 2016, неделя, 10:00 ч:
Арда (Кърджали) - Хасково (Хасково)                       5:6 
18 септември 2016, неделя, 10:30 ч:
Бенковски (Симеоновград) - Любимец (Любимец)              2:0 
29 октомври 2016, събота, 10:00 ч:
Свиленград 1921 (Свиленград) - Асти АБ (Хасково)         11:1 

                           II кръг

22 септември 2016, четвъртък, 10:00 ч:
Бенковски (Симеоновград) - Свиленград 1921 (Свиленград)   0:10 
22 септември 2016, четвъртък, 10:30 ч:
Любимец (Любимец) - Хасково (Хасково)                     0:2 
22 септември 2016, четвъртък, 11:30 ч:
Асти АБ (Хасково) - Арда (Кърджали)                       0:4 

                           III кръг

8 октомври 2016, събота, 11:45 ч:
Хасково (Хасково) - Асти АБ (Хасково)                     7:0 
8 април 2017, събота, 11:30 ч:
Свиленград 1921 (Свиленград) - Любимец (Любимец)         11:1 
30 април 2017, неделя, 10:30 ч:
Арда (Кърджали) - Бенковски (Симеоновград)                4:0 

                           IV кръг

5 ноември 2016, събота, 10:00 ч:
Бенковски (Симеоновград) - Хасково (Хасково)              0:3 
12 ноември 2016, събота, 11:00 ч:
Свиленград 1921 (Свиленград) - Арда (Кърджали)            4:0 
12 ноември 2016, събота, 11:45 ч:
Любимец (Любимец) - Асти АБ (Хасково)                     2:1 

                           V кръг

1 октомври 2016, събота, 10:00 ч:
Асти АБ (Хасково) - Бенковски (Симеоновград)              0:0 
15 октомври 2016, събота, 10:00 ч:
Арда (Кърджали) - Любимец (Любимец)                       5:0 
1 април 2017, събота, 11:30 ч:
Хасково (Хасково) - Свиленград 1921 (Свиленград)          3:0 

                           VI кръг

12 март 2017, неделя, 10:00 ч:
Любимец (Любимец) - Бенковски (Симеоновград)              3:0 
8 април 2017, събота, 10:00 ч:
Хасково (Хасково) - Арда (Кърджали)                       2:1 
6 май 2017, събота, 11:30 ч:
Асти АБ (Хасково) - Свиленград 1921 (Свиленград)          3:2 

                           VII кръг

22 април 2017, събота, 11:30 ч:
Свиленград 1921 (Свиленград) - Бенковски (Симеоновград)   2:0 
8 май 2017, понеделник, 10:00 ч:
Хасково (Хасково) - Любимец (Любимец)                     8:0 
13 май 2017, събота, 10:00 ч:
Арда (Кърджали) - Асти АБ (Хасково)                       3:0 

                           VIII кръг

8 октомври 2016, събота, 11:45 ч:
Любимец (Любимец) - Свиленград 1921 (Свиленград)          2:5 
23 октомври 2016, неделя, 10:30 ч:
Бенковски (Симеоновград) - Арда (Кърджали)                2:3 
19 март 2017, неделя, 10:00 ч:
Асти АБ (Хасково) - Хасково (Хасково)                     1:10 

                           IX кръг

18 март 2017, събота, 10:00 ч:
Арда (Кърджали) - Свиленград 1921 (Свиленград)            1:2 
25 март 2017, събота, 11:30 ч:
Асти АБ (Хасково) - Любимец (Любимец)                     4:1 
13 май 2017, събота, 10:00 ч:
Хасково (Хасково) - Бенковски (Симеоновград)              0:3 

                           X кръг

1 октомври 2016, събота, 10:00 ч:
Свиленград 1921 (Свиленград) - Хасково (Хасково)          2:3 
1 април 2017, събота, 10:30 ч:
Бенковски (Симеоновград) - Асти АБ (Хасково)              3:3 
22 април 2017, събота, 11:30 ч:
Любимец (Любимец) - Арда (Кърджали)                       1:6 

Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. -------------------------------------------------------------------- 1. Хасково (Хасково) XXX 3:0 2:1 7:0 0:3 8:0 2. Свиленград 1921 (Свиленград) 2:3 XXX 4:0 11:1 2:0 11:1 3. Арда (Кърджали) 5:6 1:2 XXX 3:0 4:0 5:0 4. Асти АБ (Хасково) 1:10 3:2 0:4 XXX 0:0 4:1 5. Бенковски (Симеоновград) 0:3 0:10 2:3 3:3 XXX 2:0 6. Любимец (Любимец) 0:2 2:5 1:6 2:1 3:0 XXX -------------------------------------------------------------------- нагоре