Юноши младша възраст (род.2000-01):
Стара Загора - Междуобластна група 2016/17

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Берое (Стара Загора)               18   17   1   0   95:6    52
-------------------------------------------------------------------
 2. Верея (Стара Загора)               18   14   2   2   61:9    44
 3. Сливен 2000 (Сливен)               18   12   2   4   64:23   38
 4. Арсенал (Казанлък)                 18    9   2   7   47:34   29
 5. Розова долина (Казанлък)           18    8   3   7   39:28   27
 6. Чирпан (Чирпан)                    18    7   3   8   19:30   24
 7. Загорец (Нова Загора)              18    5   3  10   14:41   18
 8. Миньор (Раднево)                   18    4   1  13   22:52   13
 9. Тунджа 2006 (Ягода)                18    3   1  14   22:67   10
10. Ботев (Гълъбово)                   18    2   0  16   11:104   6

                           I кръг

25 септември 2016, неделя, 10:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Загорец (Нова Загора)              9:0 
Верея (Стара Загора) - Сливен 2000 (Сливен)               3:1 
Чирпан (Чирпан) - Ботев (Гълъбово)                        3:0 
Миньор (Раднево) - Арсенал (Казанлък)                     0:3 
Тунджа 2006 (Ягода) - Розова долина (Казанлък)            2:7 

                           II кръг

2 октомври 2016, неделя, 10:00 ч:
Загорец (Нова Загора) - Розова долина (Казанлък)          0:2 
Арсенал (Казанлък) - Тунджа 2006 (Ягода)                  9:1 
Ботев (Гълъбово) - Миньор (Раднево)                       0:1 
Сливен 2000 (Сливен) - Чирпан (Чирпан)                    3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
Берое (Стара Загора) - Верея (Стара Загора)               2:1 

                           III кръг

9 октомври 2016, неделя, 10:00 ч:
Верея (Стара Загора) - Загорец (Нова Загора)              0:0 
Чирпан (Чирпан) - Берое (Стара Загора)                    0:2 
Миньор (Раднево) - Сливен 2000 (Сливен)                   2:6 
Тунджа 2006 (Ягода) - Ботев (Гълъбово)                    5:0 
Розова долина (Казанлък) - Арсенал (Казанлък)             2:4 

                           IV кръг

16 октомври 2016, неделя, 10:00 ч:
Загорец (Нова Загора) - Арсенал (Казанлък)                0:2 
Ботев (Гълъбово) - Розова долина (Казанлък)               0:7 
Сливен 2000 (Сливен) - Тунджа 2006 (Ягода)                6:0 
Берое (Стара Загора) - Миньор (Раднево)                   5:1 
Верея (Стара Загора) - Чирпан (Чирпан)                    4:0 

                           V кръг

23 октомври 2016, неделя, 10:00 ч:
Чирпан (Чирпан) - Загорец (Нова Загора)                   1:0 
Миньор (Раднево) - Верея (Стара Загора)                   0:4 
Тунджа 2006 (Ягода) - Берое (Стара Загора)                0:3 
Розова долина (Казанлък) - Сливен 2000 (Сливен)           2:0 
Арсенал (Казанлък) - Ботев (Гълъбово)                    13:0 

                           VI кръг

30 октомври 2016, неделя, 10:00 ч:
Загорец (Нова Загора) - Ботев (Гълъбово)                  3:2 
Сливен 2000 (Сливен) - Арсенал (Казанлък)                 3:2 
Берое (Стара Загора) - Розова долина (Казанлък)           отложен 
Верея (Стара Загора) - Тунджа 2006 (Ягода)               10:0 
Чирпан (Чирпан) - Миньор (Раднево)                        3:0 
5 ноември 2016, събота, 10:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Розова долина (Казанлък)           5:0 

                           VII кръг

6 ноември 2016, неделя, 10:00 ч:
Миньор (Раднево) - Загорец (Нова Загора)                  2:0 
Тунджа 2006 (Ягода) - Чирпан (Чирпан)                     0:2 
Розова долина (Казанлък) - Верея (Стара Загора)           0:1 
Арсенал (Казанлък) - Берое (Стара Загора)                 0:4 
Ботев (Гълъбово) - Сливен 2000 (Сливен)                   0:13 

                           VI кръг - отложен мач

5 ноември 2016, събота, 10:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Розова долина (Казанлък)           5:0 

                           VIII кръг

14 ноември 2016, понеделник, 10:00 ч:
Загорец (Нова Загора) - Сливен 2000 (Сливен)              1:1 
Берое (Стара Загора) - Ботев (Гълъбово)                   5:0 
Верея (Стара Загора) - Арсенал (Казанлък)                 2:0 
Чирпан (Чирпан) - Розова долина (Казанлък)                0:0 
Миньор (Раднево) - Тунджа 2006 (Ягода)                    0:3 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.

                           IX кръг

20 ноември 2016, неделя, 10:00 ч:
Тунджа 2006 (Ягода) - Загорец (Нова Загора)               0:1 
Розова долина (Казанлък) - Миньор (Раднево)               2:1 
Арсенал (Казанлък) - Чирпан (Чирпан)                      2:1 
Ботев (Гълъбово) - Верея (Стара Загора)                   отложен 
Сливен 2000 (Сливен) - Берое (Стара Загора)               0:0 
27 ноември 2016, неделя, 10:00 ч:
Ботев (Гълъбово) - Верея (Стара Загора)                   0:7 

                           X кръг

12 март 2017, неделя, 10:00 ч:
Загорец (Нова Загора) - Берое (Стара Загора)              0:8 
Сливен 2000 (Сливен) - Верея (Стара Загора)               0:1 
Ботев (Гълъбово) - Чирпан (Чирпан)                        2:3 
Арсенал (Казанлък) - Миньор (Раднево)                     2:2 
Розова долина (Казанлък) - Тунджа 2006 (Ягода)            1:1 

                           XI кръг

19 март 2017, неделя, 10:00 ч:
Розова долина (Казанлък) - Загорец (Нова Загора)          2:1 
Тунджа 2006 (Ягода) - Арсенал (Казанлък)                  2:3 
Миньор (Раднево) - Ботев (Гълъбово)                       4:0 
Чирпан (Чирпан) - Сливен 2000 (Сливен)                    0:2 
Верея (Стара Загора) - Берое (Стара Загора)               2:3 

                           XII кръг

2 април 2017, неделя, 10:00 ч:
Загорец (Нова Загора) - Верея (Стара Загора)              0:5 
Берое (Стара Загора) - Чирпан (Чирпан)                    8:1 
Сливен 2000 (Сливен) - Миньор (Раднево)                   3:1 
Ботев (Гълъбово) - Тунджа 2006 (Ягода)                    3:2 
Арсенал (Казанлък) - Розова долина (Казанлък)             0:0 

                           XIII кръг

9 април 2017, неделя, 10:00 ч:
Арсенал (Казанлък) - Загорец (Нова Загора)                2:0 
Розова долина (Казанлък) - Ботев (Гълъбово)               6:0 
Тунджа 2006 (Ягода) - Сливен 2000 (Сливен)                2:3 
Миньор (Раднево) - Берое (Стара Загора)                   0:7 
Чирпан (Чирпан) - Верея (Стара Загора)                    0:0 

                           XIV кръг

23 април 2017, неделя, 10:00 ч:
Загорец (Нова Загора) - Чирпан (Чирпан)                   1:1 
Верея (Стара Загора) - Миньор (Раднево)                   3:0 
Берое (Стара Загора) - Тунджа 2006 (Ягода)                7:0 
Сливен 2000 (Сливен) - Розова долина (Казанлък)           4:1 
Ботев (Гълъбово) - Арсенал (Казанлък)                     3:2 

                           XV кръг

30 април 2017, неделя, 10:00 ч:
Ботев (Гълъбово) - Загорец (Нова Загора)                  0:3 
Арсенал (Казанлък) - Сливен 2000 (Сливен)                 1:4 
Розова долина (Казанлък) - Берое (Стара Загора)           0:3 
Тунджа 2006 (Ягода) - Верея (Стара Загора)                0:5 
Миньор (Раднево) - Чирпан (Чирпан)                        5:0 

                           XVI кръг

7 май 2017, неделя, 10:00 ч:
Загорец (Нова Загора) - Миньор (Раднево)                  1:0 
Чирпан (Чирпан) - Тунджа 2006 (Ягода)                     3:0 
Верея (Стара Загора) - Розова долина (Казанлък)           3:1 
Берое (Стара Загора) - Арсенал (Казанлък)                 6:0 
Сливен 2000 (Сливен) - Ботев (Гълъбово)                  10:0 

                           XVII кръг

14 май 2017, неделя, 10:00 ч:
Сливен 2000 (Сливен) - Загорец (Нова Загора)              4:0 
Ботев (Гълъбово) - Берое (Стара Загора)                   0:11 
Арсенал (Казанлък) - Верея (Стара Загора)                 1:4 
Розова долина (Казанлък) - Чирпан (Чирпан)                0:1 
Тунджа 2006 (Ягода) - Миньор (Раднево)                    4:1 

                           XVIII кръг

21 май 2017, неделя, 10:00 ч:
Загорец (Нова Загора) - Тунджа 2006 (Ягода)               3:0 
Миньор (Раднево) - Розова долина (Казанлък)               2:6 
Чирпан (Чирпан) - Арсенал (Казанлък)                      0:1 
Верея (Стара Загора) - Ботев (Гълъбово)                   6:1 
Берое (Стара Загора) - Сливен 2000 (Сливен)               7:1 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Берое (Стара Загора) XXX 2:1 7:1 6:0 5:0 8:1 9:0 5:1 7:0 5:0 2. Верея (Стара Загора) 2:3 XXX 3:1 2:0 3:1 4:0 0:0 3:0 10:0 6:1 3. Сливен 2000 (Сливен) 0:0 0:1 XXX 3:2 4:1 3:0* 4:0 3:1 6:0 10:0 4. Арсенал (Казанлък) 0:4 1:4 1:4 XXX 0:0 2:1 2:0 2:2 9:1 13:0 5. Розова долина (Казанлък) 0:3 0:1 2:0 2:4 XXX 0:1 2:1 2:1 1:1 6:0 6. Чирпан (Чирпан) 0:2 0:0 0:2 0:1 0:0 XXX 1:0 3:0 3:0 3:0 7. Загорец (Нова Загора) 0:8 0:5 1:1 0:2 0:2 1:1 XXX 1:0 3:0 3:2 8. Миньор (Раднево) 0:7 0:4 2:6 0:3 2:6 5:0 2:0 XXX 0:3* 4:0 9. Тунджа 2006 (Ягода) 0:3 0:5 2:3 2:3 2:7 0:2 0:1 4:1 XXX 5:0 10. Ботев (Гълъбово) 0:11 0:7 0:13 3:2 0:7 2:3 0:3 0:1 3:2 XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре