Юноши младша възраст (род.2001-02):
« Стара Загора - Междуобластна група 2017/18

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Берое (Стара Загора)               16   14   1   1   85:11   43
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Арсенал (Казанлък)                 16   11   1   4   47:17   34
 3. Сливен 2000 (Сливен)               16   11   0   5   53:24   33
 4. Верея (Стара Загора)               16   10   1   5   39:24   31
 5. Самуил (Самуилово)                 16    8   0   8   43:42   24
 6. Розова долина (Казанлък)           16    5   1  10   28:55   16
 7. Загорец (Нова Загора)              16    4   2  10   28:53   14
 8. Чирпан (Чирпан)                    16    4   1  11   22:51   13
 9. Ботев (Гълъбово)                   16    1   1  14   19:87    4

                           I кръг

24 септември 2017, неделя, 10:00 ч:
Чирпан (Чирпан) - Ботев (Гълъбово)                        7:1 
Верея (Стара Загора) - Розова долина (Казанлък)           4:0 
Самуил (Самуилово) - Загорец (Нова Загора)                2:5 
Сливен 2000 (Сливен) - Берое (Стара Загора)               1:7 
Арсенал (Казанлък)                                        почива

                           II кръг

1 октомври 2017, неделя, 10:00 ч:
Загорец (Нова Загора) - Сливен 2000 (Сливен)              0:2 
Розова долина (Казанлък) - Самуил (Самуилово)             4:1 
Ботев (Гълъбово) - Верея (Стара Загора)                   1:4 
Арсенал (Казанлък) - Чирпан (Чирпан)                      2:1 
Берое (Стара Загора)                                      почива

                           III кръг

8 октомври 2017, неделя, 10:00 ч:
Верея (Стара Загора) - Арсенал (Казанлък)                 0:2 
Самуил (Самуилово) - Ботев (Гълъбово)                     8:0 
Сливен 2000 (Сливен) - Розова долина (Казанлък)           4:0 
Берое (Стара Загора) - Загорец (Нова Загора)              7:0 
Чирпан (Чирпан)                                           почива

                           IV кръг

15 октомври 2017, неделя, 10:00 ч:
Розова долина (Казанлък) - Берое (Стара Загора)           0:4 
Ботев (Гълъбово) - Сливен 2000 (Сливен)                   2:4 
Арсенал (Казанлък) - Самуил (Самуилово)                   4:0 
Чирпан (Чирпан) - Верея (Стара Загора)                    1:3 
Загорец (Нова Загора)                                     почива

                           V кръг

22 октомври 2017, неделя, 10:00 ч:
Самуил (Самуилово) - Чирпан (Чирпан)                      1:3 
Сливен 2000 (Сливен) - Арсенал (Казанлък)                 2:0 
Берое (Стара Загора) - Ботев (Гълъбово)                  14:0 
Загорец (Нова Загора) - Розова долина (Казанлък)          1:2 
Верея (Стара Загора)                                      почива

                           VI кръг

29 октомври 2017, неделя, 10:00 ч:
Ботев (Гълъбово) - Загорец (Нова Загора)                  3:3 
Арсенал (Казанлък) - Берое (Стара Загора)                 2:3 
Чирпан (Чирпан) - Сливен 2000 (Сливен)                    0:3 
Верея (Стара Загора) - Самуил (Самуилово)                 4:2 
Розова долина (Казанлък)                                  почива

                           VII кръг

5 ноември 2017, неделя, 10:00 ч:
Сливен 2000 (Сливен) - Верея (Стара Загора)               0:1 
Берое (Стара Загора) - Чирпан (Чирпан)                    8:0 
Загорец (Нова Загора) - Арсенал (Казанлък)                0:6 
Розова долина (Казанлък) - Ботев (Гълъбово)               2:1 
Самуил (Самуилово)                                        почива

                           VIII кръг

12 ноември 2017, неделя, 10:00 ч:
Арсенал (Казанлък) - Розова долина (Казанлък)             3:1 
Чирпан (Чирпан) - Загорец (Нова Загора)                   1:1 
Верея (Стара Загора) - Берое (Стара Загора)               1:1 
Самуил (Самуилово) - Сливен 2000 (Сливен)                 1:3 
Ботев (Гълъбово)                                          почива

                           IX кръг

19 ноември 2017, неделя, 10:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Самуил (Самуилово)                 4:0 
Загорец (Нова Загора) - Верея (Стара Загора)              0:4 
Розова долина (Казанлък) - Чирпан (Чирпан)                6:0 
Ботев (Гълъбово) - Арсенал (Казанлък)                     0:6 
Сливен 2000 (Сливен)                                      почива

                           X кръг

18 март 2018, неделя, 10:00 ч:
Ботев (Гълъбово) - Чирпан (Чирпан)                        4:1 
Розова долина (Казанлък) - Верея (Стара Загора)           1:3 
Загорец (Нова Загора) - Самуил (Самуилово)                2:3 
Берое (Стара Загора) - Сливен 2000 (Сливен)               4:1 
Арсенал (Казанлък)                                        почива

                           XI кръг

25 март 2018, неделя, 10:00 ч:
Сливен 2000 (Сливен) - Загорец (Нова Загора)              3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
Самуил (Самуилово) - Розова долина (Казанлък)             3:0 сл. 
Чирпан (Чирпан) - Арсенал (Казанлък)                      0:3 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
26 март 2018, понеделник, 11:00 ч:
Верея (Стара Загора) - Ботев (Гълъбово)                   4:0 
Берое (Стара Загора)                                      почива

                           XII кръг

1 април 2018, неделя, 10:00 ч:
Ботев (Гълъбово) - Самуил (Самуилово)                     2:6 
Розова долина (Казанлък) - Сливен 2000 (Сливен)           1:5 
Загорец (Нова Загора) - Берое (Стара Загора)              0:5 
5 април 2018, четвъртък, 10:00 ч:
Арсенал (Казанлък) - Верея (Стара Загора)                 3:1 
Чирпан (Чирпан)                                           почива

                           XIII кръг

14 април 2018, събота, 10:00 ч:
Верея (Стара Загора) - Чирпан (Чирпан)                    0:1 
15 април 2018, неделя, 10:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Розова долина (Казанлък)          12:0 
Сливен 2000 (Сливен) - Ботев (Гълъбово)                  10:0 
Самуил (Самуилово) - Арсенал (Казанлък)                   5:2 
Загорец (Нова Загора)                                     почива

                           XIV кръг

22 април 2018, неделя, 10:00 ч:
Чирпан (Чирпан) - Самуил (Самуилово)                      1:3 
Арсенал (Казанлък) - Сливен 2000 (Сливен)                 2:0 
Ботев (Гълъбово) - Берое (Стара Загора)                   2:6 
Розова долина (Казанлък) - Загорец (Нова Загора)          3:5 
Верея (Стара Загора)                                      почива

                           XV кръг

29 април 2018, неделя, 10:00 ч:
Загорец (Нова Загора) - Ботев (Гълъбово)                  3:0 
Берое (Стара Загора) - Арсенал (Казанлък)                 отложен 
Сливен 2000 (Сливен) - Чирпан (Чирпан)                    7:0 
Самуил (Самуилово) - Верея (Стара Загора)                 3:2 
9 май 2018, сряда, 10:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Арсенал (Казанлък)                 2:0 
Розова долина (Казанлък)                                  почива

                           XVI кръг

5 май 2018, събота, 17:00 ч:
Верея (Стара Загора) - Сливен 2000 (Сливен)               4:2 
6 май 2018, неделя, 10:00 ч:
Чирпан (Чирпан) - Берое (Стара Загора)                    0:3 
Арсенал (Казанлък) - Загорец (Нова Загора)                8:1 
Ботев (Гълъбово) - Розова долина (Казанлък)               3:6 
Самуил (Самуилово)                                        почива

                           XV кръг - отложен мач

9 май 2018, сряда, 10:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Арсенал (Казанлък)                 2:0 

                           XVII кръг

13 май 2018, неделя, 10:00 ч:
Розова долина (Казанлък) - Арсенал (Казанлък)             1:1 
Загорец (Нова Загора) - Чирпан (Чирпан)                   5:1 
Сливен 2000 (Сливен) - Самуил (Самуилово)                 6:2 
16 май 2018, сряда, 10:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Верея (Стара Загора)               5:1 
Ботев (Гълъбово)                                          почива

                           XVIII кръг

20 май 2018, неделя, 10:00 ч:
Самуил (Самуилово) - Берое (Стара Загора)                 3:0 
Верея (Стара Загора) - Загорец (Нова Загора)              3:2 
Чирпан (Чирпан) - Розова долина (Казанлък)                5:1 
Арсенал (Казанлък) - Ботев (Гълъбово)                     3:0 
Сливен 2000 (Сливен)                                      почива

Таблица с резултати
----------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. ----------------------------------------------------------------------------------- 1. Берое (Стара Загора) XXX 2:0 4:1 5:1 4:0 12:0 7:0 8:0 14:0 2. Арсенал (Казанлък) 2:3 XXX 2:0 3:1 4:0 3:1 8:1 2:1 3:0 3. Сливен 2000 (Сливен) 1:7 2:0 XXX 0:1 6:2 4:0 3:0* 7:0 10:0 4. Верея (Стара Загора) 1:1 0:2 4:2 XXX 4:2 4:0 3:2 0:1 4:0 5. Самуил (Самуилово) 3:0 5:2 1:3 3:2 XXX 3:0* 2:5 1:3 8:0 6. Розова долина (Казанлък) 0:4 1:1 1:5 1:3 4:1 XXX 3:5 6:0 2:1 7. Загорец (Нова Загора) 0:5 0:6 0:2 0:4 2:3 1:2 XXX 5:1 3:0 8. Чирпан (Чирпан) 0:3 0:3* 0:3 1:3 1:3 5:1 1:1 XXX 7:1 9. Ботев (Гълъбово) 2:6 0:6 2:4 1:4 2:6 3:6 3:3 4:1 XXX ----------------------------------------------------------------------------------- нагоре