Деца (род.2002-03):
Елитна група (U-15): Северозападна зона 2016/17

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Етър ВТ (Велико Търново)           16    9   6   1   48:6    33  Републиканско
 2. Локомотив (Горна Оряховица)        16    9   5   2   36:9    32  Републиканско [2 0 0  3:0  6]
 3. Ботев (Враца)                      16   10   2   4   42:9    32  Републиканско [0 0 2  0:3  0]
-------------------------------------------------------------------
 4. Литекс (Ловеч)                     16    9   4   3   35:13   31               
 5. Монтана 1921 (Монтана)             16    8   4   4   32:18   28               
 6. Спартак (Плевен)                   16    7   2   7   31:33   23               
 7. Бдин 1923 (Видин)                  16    5   2   9   17:25   17               
 8. Янтра 1919 (Габрово)               16    1   1  14   10:97    4               
 9. Янтра Габрово (Габрово)            16    0   2  14   11:52    2               

                           I кръг

15 септември 2016, четвъртък, 16:00 ч:
Ботев (Враца) - Спартак (Плевен)                          отложен 
Литекс (Ловеч) - Етър ВТ (Велико Търново)                 0:4 
Бдин 1923 (Видин) - Янтра Габрово (Габрово)               2:1 
Монтана 1921 (Монтана) - Локомотив (Горна Оряховица)      3:2 
2 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Ботев (Враца) - Спартак (Плевен)                          3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
Янтра 1919 (Габрово)                                      почива

                           II кръг

22 септември 2016, четвъртък, 16:00 ч:
Янтра Габрово (Габрово) - Монтана 1921 (Монтана)          2:3 
Етър ВТ (Велико Търново) - Бдин 1923 (Видин)              2:0 
Спартак (Плевен) - Литекс (Ловеч)                         1:1 
Янтра 1919 (Габрово) - Ботев (Враца)                      отложен 
24 ноември 2016, четвъртък, 14:00 ч:
Янтра 1919 (Габрово) - Ботев (Враца)                      отложен 
16 март 2017, четвъртък, 15:00 ч:
Янтра 1919 (Габрово) - Ботев (Враца)                      0:8 
Локомотив (Горна Оряховица)                               почива

                           III кръг

29 септември 2016, четвъртък, 16:00 ч:
Бдин 1923 (Видин) - Спартак (Плевен)                      3:0 
Монтана 1921 (Монтана) - Етър ВТ (Велико Търново)         0:0 
Локомотив (Горна Оряховица) - Янтра Габрово (Габрово)     2:1 
30 септември 2016, петък, 14:00 ч:
Литекс (Ловеч) - Янтра 1919 (Габрово)                     8:0 
Ботев (Враца)                                             почива

                           I кръг - отложен мач

2 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Ботев (Враца) - Спартак (Плевен)                          3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.

                           IV кръг

6 октомври 2016, четвъртък, 15:00 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - Локомотив (Горна Оряховица)    отложен 
Спартак (Плевен) - Монтана 1921 (Монтана)                 2:0 
Янтра 1919 (Габрово) - Бдин 1923 (Видин)                  0:2 
Ботев (Враца) - Литекс (Ловеч)                            2:0 
10 октомври 2016, понеделник, 15:00 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - Локомотив (Горна Оряховица)    0:0 
Янтра Габрово (Габрово)                                   почива

                           V кръг

13 октомври 2016, четвъртък, 15:00 ч:
Бдин 1923 (Видин) - Ботев (Враца)                         0:2 
Монтана 1921 (Монтана) - Янтра 1919 (Габрово)             6:1 
Локомотив (Горна Оряховица) - Спартак (Плевен)            2:1 
Янтра Габрово (Габрово) - Етър ВТ (Велико Търново)        0:4 
Литекс (Ловеч)                                            почива

                           VI кръг

20 октомври 2016, четвъртък, 15:00 ч:
Спартак (Плевен) - Янтра Габрово (Габрово)                8:1 
Янтра 1919 (Габрово) - Локомотив (Горна Оряховица)        0:4 
Ботев (Враца) - Монтана 1921 (Монтана)                    2:0 
Литекс (Ловеч) - Бдин 1923 (Видин)                        1:0 
Етър ВТ (Велико Търново)                                  почива

                           VII кръг

27 октомври 2016, четвъртък, 15:00 ч:
Монтана 1921 (Монтана) - Литекс (Ловеч)                   2:2 
Локомотив (Горна Оряховица) - Ботев (Враца)               2:0 
Янтра Габрово (Габрово) - Янтра 1919 (Габрово)            0:1 
Етър ВТ (Велико Търново) - Спартак (Плевен)               7:0 
Бдин 1923 (Видин)                                         почива

                           VIII кръг

3 ноември 2016, четвъртък, 14:00 ч:
Янтра 1919 (Габрово) - Етър ВТ (Велико Търново)           1:7 
Ботев (Враца) - Янтра Габрово (Габрово)                   отложен 
Литекс (Ловеч) - Локомотив (Горна Оряховица)              1:0 
Бдин 1923 (Видин) - Монтана 1921 (Монтана)                3:0 
16 ноември 2016, сряда, 14:00 ч:
Ботев (Враца) - Янтра Габрово (Габрово)                   8:0 
Спартак (Плевен)                                          почива

                           IX кръг

10 ноември 2016, четвъртък, 14:00 ч:
Локомотив (Горна Оряховица) - Бдин 1923 (Видин)           0:0 
Янтра Габрово (Габрово) - Литекс (Ловеч)                  1:2 
в Самоводене:
Етър ВТ (Велико Търново) - Ботев (Враца)                  0:0 
14 ноември 2016, понеделник, 14:00 ч:
Спартак (Плевен) - Янтра 1919 (Габрово)                   7:0 
Монтана 1921 (Монтана)                                    почива

                           VIII кръг - отложен мач

16 ноември 2016, сряда, 14:00 ч:
Ботев (Враца) - Янтра Габрово (Габрово)                   8:0 

                           II кръг - отложен мач

24 ноември 2016, четвъртък, 14:00 ч:
Янтра 1919 (Габрово) - Ботев (Враца)                      отложен 

                           II кръг - отложен мач

16 март 2017, четвъртък, 15:00 ч:
Янтра 1919 (Габрово) - Ботев (Враца)                      0:8 

                           X кръг

23 март 2017, четвъртък, 11:30 ч:
Спартак (Плевен) - Ботев (Враца)                          1:0 
23 март 2017, четвъртък, 15:00 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - Литекс (Ловеч)                 отложен 
Янтра Габрово (Габрово) - Бдин 1923 (Видин)               1:1 
Локомотив (Горна Оряховица) - Монтана 1921 (Монтана)      0:0 
15 май 2017, понеделник, 16:00 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - Литекс (Ловеч)                 2:1 
Янтра 1919 (Габрово)                                      почива

                           XI кръг

27 март 2017, понеделник, 14:00 ч:
Ботев (Враца) - Янтра 1919 (Габрово)                      9:1 
30 март 2017, четвъртък, 15:00 ч:
Монтана 1921 (Монтана) - Янтра Габрово (Габрово)          5:1 
Бдин 1923 (Видин) - Етър ВТ (Велико Търново)              0:4 
Литекс (Ловеч) - Спартак (Плевен)                         2:0 
Локомотив (Горна Оряховица)                               почива

                           XII кръг

6 април 2017, четвъртък, 16:00 ч:
Янтра 1919 (Габрово) - Литекс (Ловеч)                     0:7 
Спартак (Плевен) - Бдин 1923 (Видин)                      3:2 
Етър ВТ (Велико Търново) - Монтана 1921 (Монтана)         0:0 
Янтра Габрово (Габрово) - Локомотив (Горна Оряховица)     0:4 
Ботев (Враца)                                             почива

                           XIII кръг

13 април 2017, четвъртък, 16:00 ч:
Локомотив (Горна Оряховица) - Етър ВТ (Велико Търново)    1:1 
Монтана 1921 (Монтана) - Спартак (Плевен)                 5:1 
Бдин 1923 (Видин) - Янтра 1919 (Габрово)                  3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
Литекс (Ловеч) - Ботев (Враца)                            0:0 
Янтра Габрово (Габрово)                                   почива

                           XIV кръг

20 април 2017, четвъртък, 16:00 ч:
Ботев (Враца) - Бдин 1923 (Видин)                         5:1 
Янтра 1919 (Габрово) - Монтана 1921 (Монтана)             0:5 
Спартак (Плевен) - Локомотив (Горна Оряховица)            0:2 
Етър ВТ (Велико Търново) - Янтра Габрово (Габрово)        3:0 
Литекс (Ловеч)                                            почива

                           XV кръг

27 април 2017, четвъртък, 16:00 ч:
Янтра Габрово (Габрово) - Спартак (Плевен)                1:2 
Локомотив (Горна Оряховица) - Янтра 1919 (Габрово)       13:1 
Монтана 1921 (Монтана) - Ботев (Враца)                    2:0 
Бдин 1923 (Видин) - Литекс (Ловеч)                        0:3 
Етър ВТ (Велико Търново)                                  почива

                           XVI кръг

4 май 2017, четвъртък, 16:00 ч:
Литекс (Ловеч) - Монтана 1921 (Монтана)                   2:0 
Ботев (Враца) - Локомотив (Горна Оряховица)               0:1 
Янтра 1919 (Габрово) - Янтра Габрово (Габрово)            2:2 
Спартак (Плевен) - Етър ВТ (Велико Търново)               1:1 
Бдин 1923 (Видин)                                         почива

                           XVII кръг

11 май 2017, четвъртък, 16:00 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - Янтра 1919 (Габрово)          12:0 
Янтра Габрово (Габрово) - Ботев (Враца)                   0:1 
Локомотив (Горна Оряховица) - Литекс (Ловеч)              1:1 
Монтана 1921 (Монтана) - Бдин 1923 (Видин)                1:0 
Спартак (Плевен)                                          почива

                           X кръг - отложен мач

15 май 2017, понеделник, 16:00 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - Литекс (Ловеч)                 2:1 

                           XVIII кръг

18 май 2017, четвъртък, 16:00 ч:
Бдин 1923 (Видин) - Локомотив (Горна Оряховица)           0:2 
Литекс (Ловеч) - Янтра Габрово (Габрово)                  4:0 
Ботев (Враца) - Етър ВТ (Велико Търново)                  2:1 
Янтра 1919 (Габрово) - Спартак (Плевен)                   3:4 
Монтана 1921 (Монтана)                                    почива

Таблица с резултати
----------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. ----------------------------------------------------------------------------------- 1. Етър ВТ (Велико Търново) XXX 0:0 0:0 2:1 0:0 7:0 2:0 12:0 3:0 2. Локомотив (Горна Оряховица) 1:1 XXX 2:0 1:1 0:0 2:1 0:0 13:1 2:1 3. Ботев (Враца) 2:1 0:1 XXX 2:0 2:0 3:0* 5:1 9:1 8:0 4. Литекс (Ловеч) 0:4 1:0 0:0 XXX 2:0 2:0 1:0 8:0 4:0 5. Монтана 1921 (Монтана) 0:0 3:2 2:0 2:2 XXX 5:1 1:0 6:1 5:1 6. Спартак (Плевен) 1:1 0:2 1:0 1:1 2:0 XXX 3:2 7:0 8:1 7. Бдин 1923 (Видин) 0:4 0:2 0:2 0:3 3:0 3:0 XXX 3:0* 2:1 8. Янтра 1919 (Габрово) 1:7 0:4 0:8 0:7 0:5 3:4 0:2 XXX 2:2 9. Янтра Габрово (Габрово) 0:4 0:4 0:1 1:2 2:3 1:2 1:1 0:1 XXX ----------------------------------------------------------------------------------- нагоре