Юноши младша възраст (род.1999-00):
Бургас - Междуобластна група 2015/16 »

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Нефтохимик 1962 (Бургас)           22   21   0   1  103:10   63
-------------------------------------------------------------------
 2. Стралджа (Стралджа)                22   16   1   5   58:29   49
 3. Несебър (Несебър)                  22   15   3   4   90:25   48
 4. Поморие (Поморие)                  22   13   5   4   55:20   44
 5. Карнобат (Карнобат)                22   12   4   6   54:28   40
 6. Ураган (Бояджик)                   22   12   0  10   47:39   36
 7. Созопол (Созопол)                  22   10   1  11   39:50   31
 8. Вихър (Айтос)                      22    8   2  12   44:61   26
 9. Странджа Агрокорн 2014 (Средец)    22    5   2  15   34:56   17
10. Елхово (Елхово)                    22    4   1  17   13:64   13
11. Тунджа 1915 (Ямбол)                22    3   3  16   25:72   12
12. Свети Никола (Бургас)              22    2   0  20   29:137   6

                           I кръг

12 септември 2015, събота, 10:00 ч:
Свети Никола (Бургас) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец)   2:7 
12 септември 2015, събота, 10:30 ч:
Несебър (Несебър) - Стралджа (Стралджа)                   1:1 
Карнобат (Карнобат) - Вихър (Айтос)                       2:1 
Елхово (Елхово) - Созопол (Созопол)                       отложен 
Тунджа 1915 (Ямбол) - Поморие (Поморие)                   2:2 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Ураган (Бояджик)               3:0 
22 септември 2015, вторник, 10:30 ч:
Елхово (Елхово) - Созопол (Созопол)                       0:2 

                           II кръг

19 септември 2015, събота, 10:00 ч:
Стралджа (Стралджа) - Ураган (Бояджик)                    1:0 
Странджа Агр. 2014 (Средец) - Нефтохимик 1962 (Бургас)    0:4 
Поморие (Поморие) - Свети Никола (Бургас)                 9:0 
Несебър (Несебър) - Карнобат (Карнобат)                   5:4 
19 септември 2015, събота, 10:30 ч:
Созопол (Созопол) - Тунджа 1915 (Ямбол)                   1:2 
Вихър (Айтос) - Елхово (Елхово)                           2:1 

                           I кръг - отложен мач

22 септември 2015, вторник, 10:30 ч:
Елхово (Елхово) - Созопол (Созопол)                       0:2 

                           III кръг

26 септември 2015, събота, 09:30 ч:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Поморие (Поморие)              2:0 
26 септември 2015, събота, 10:00 ч:
Карнобат (Карнобат) - Стралджа (Стралджа)                 4:0 
Тунджа 1915 (Ямбол) - Вихър (Айтос)                       3:1 
Свети Никола (Бургас) - Созопол (Созопол)                 отложен 
Ураган (Бояджик) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец)        2:1 
26 септември 2015, събота, 10:30 ч:
Елхово (Елхово) - Несебър (Несебър)                       0:4 
28 ноември 2015, събота, 10:30 ч:
Свети Никола (Бургас) - Созопол (Созопол)                 1:4 

                           IV кръг

3 октомври 2015, събота, 09:30 ч:
Созопол (Созопол) - Нефтохимик 1962 (Бургас)              0:4 
Вихър (Айтос) - Свети Никола (Бургас)                     8:1 
3 октомври 2015, събота, 10:00 ч:
Поморие (Поморие) - Ураган (Бояджик)                      4:1 
3 октомври 2015, събота, 10:30 ч:
Стралджа (Стралджа) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец)     5:0 
Карнобат (Карнобат) - Елхово (Елхово)                     9:0 
3 октомври 2015, събота, 11:00 ч:
Несебър (Несебър) - Тунджа 1915 (Ямбол)                   9:0 

                           V кръг

10 октомври 2015, събота, 09:30 ч:
Тунджа 1915 (Ямбол) - Карнобат (Карнобат)                 1:1 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Вихър (Айтос)                  9:0 
10 октомври 2015, събота, 10:00 ч:
Елхово (Елхово) - Стралджа (Стралджа)                     1:4 
Странджа Агрокорн 2014 (Средец) - Поморие (Поморие)       0:2 
10 октомври 2015, събота, 11:00 ч:
Свети Никола (Бургас) - Несебър (Несебър)                 0:14 
Ураган (Бояджик) - Созопол (Созопол)                      4:3 

                           VI кръг

17 октомври 2015, събота, 09:30 ч:
Созопол (Созопол) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец)       3:0 
Несебър (Несебър) - Нефтохимик 1962 (Бургас)              отложен 
17 октомври 2015, събота, 10:00 ч:
Стралджа (Стралджа) - Поморие (Поморие)                   3:0 
Карнобат (Карнобат) - Свети Никола (Бургас)               3:0 
Елхово (Елхово) - Тунджа 1915 (Ямбол)                     2:1 
17 октомври 2015, събота, 11:30 ч:
Вихър (Айтос) - Ураган (Бояджик)                          6:3 
28 ноември 2015, събота, 10:30 ч:
Несебър (Несебър) - Нефтохимик 1962 (Бургас)              2:0 

                           VII кръг

24 октомври 2015, събота, 09:30 ч:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Карнобат (Карнобат)            4:0 
Поморие (Поморие) - Созопол (Созопол)                     6:0 
24 октомври 2015, събота, 10:30 ч:
Ураган (Бояджик) - Несебър (Несебър)                      2:1 
24 октомври 2015, събота, 11:00 ч:
Тунджа 1915 (Ямбол) - Стралджа (Стралджа)                 1:3 
Странджа Агрокорн 2014 (Средец) - Вихър (Айтос)           1:5 
28 октомври 2015, сряда, 15:00 ч:
Свети Никола (Бургас) - Елхово (Елхово)                   3:0 

                           VIII кръг

31 октомври 2015, събота, 09:30 ч:
Вихър (Айтос) - Поморие (Поморие)                         1:1 
Несебър (Несебър) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец)       5:0 
31 октомври 2015, събота, 10:30 ч:
Карнобат (Карнобат) - Ураган (Бояджик)                    3:1 
Елхово (Елхово) - Нефтохимик 1962 (Бургас)                0:1 
31 октомври 2015, събота, 11:00 ч:
Стралджа (Стралджа) - Созопол (Созопол)                   5:0 
1 ноември 2015, неделя, 10:30 ч:
Тунджа 1915 (Ямбол) - Свети Никола (Бургас)               3:0 

                           IX кръг

7 ноември 2015, събота, 09:30 ч:
Поморие (Поморие) - Несебър (Несебър)                     1:0 
7 ноември 2015, събота, 10:00 ч:
Ураган (Бояджик) - Елхово (Елхово)                        4:0 
Странджа Агрокорн 2014 (Средец) - Карнобат (Карнобат)     0:3 
7 ноември 2015, събота, 10:30 ч:
Свети Никола (Бургас) - Стралджа (Стралджа)               1:8 
7 ноември 2015, събота, 11:00 ч:
Созопол (Созопол) - Вихър (Айтос)                         2:1 
8 ноември 2015, неделя, 10:30 ч:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Тунджа 1915 (Ямбол)            6:1 

                           X кръг

14 ноември 2015, събота, 10:00 ч:
Стралджа (Стралджа) - Вихър (Айтос)                       3:0 
Несебър (Несебър) - Созопол (Созопол)                     7:1 
Карнобат (Карнобат) - Поморие (Поморие)                   0:0 
Елхово (Елхово) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец)         0:0 
Свети Никола (Бургас) - Нефтохимик 1962 (Бургас)          0:8 
15 ноември 2015, неделя, 10:00 ч:
Тунджа 1915 (Ямбол) - Ураган (Бояджик)                    1:4 

                           XI кръг

21 ноември 2015, събота, 10:00 ч:
Вихър (Айтос) - Несебър (Несебър)                         2:6 
21 ноември 2015, събота, 10:30 ч:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Стралджа (Стралджа)            3:1 
Ураган (Бояджик) - Свети Никола (Бургас)                  3:0 
Поморие (Поморие) - Елхово (Елхово)                       6:0 
Созопол (Созопол) - Карнобат (Карнобат)                   0:3 
22 ноември 2015, неделя, 10:30 ч:
Странджа Агрокорн 2014 (Средец) - Тунджа 1915 (Ямбол)     3:0 

                           III кръг - отложен мач

28 ноември 2015, събота, 10:30 ч:
Свети Никола (Бургас) - Созопол (Созопол)                 1:4 

                           VI кръг - отложен мач

28 ноември 2015, събота, 10:30 ч:
Несебър (Несебър) - Нефтохимик 1962 (Бургас)              2:0 

                           XII кръг

12 март 2016, събота, 10:00 ч:
Вихър (Айтос) - Карнобат (Карнобат)                       4:2 
Странджа Агрокорн 2014 (Средец) - Свети Никола (Бургас)   6:1 
12 март 2016, събота, 10:30 ч:
Стралджа (Стралджа) - Несебър (Несебър)                   2:1 
12 март 2016, събота, 13:00 ч:
Созопол (Созопол) - Елхово (Елхово)                       1:0 
12 март 2016, събота, 16:00 ч:
Ураган (Бояджик) - Нефтохимик 1962 (Бургас)               1:2 
13 март 2016, неделя, 10:30 ч:
Поморие (Поморие) - Тунджа 1915 (Ямбол)                   2:0 

                           XIII кръг

19 март 2016, събота, 10:00 ч:
Ураган (Бояджик) - Стралджа (Стралджа)                    1:2 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Странджа Агр. 2014 (Средец)    6:0 
Свети Никола (Бургас) - Поморие (Поморие)                 0:4 
Карнобат (Карнобат) - Несебър (Несебър)                   1:1 
19 март 2016, събота, 10:30 ч:
Тунджа 1915 (Ямбол) - Созопол (Созопол)                   0:0 
Елхово (Елхово) - Вихър (Айтос)                           1:0 

                           XIV кръг

26 март 2016, събота, 10:00 ч:
Стралджа (Стралджа) - Карнобат (Карнобат)                 1:0 
Созопол (Созопол) - Свети Никола (Бургас)                10:3 
Поморие (Поморие) - Нефтохимик 1962 (Бургас)              1:4 
26 март 2016, събота, 10:30 ч:
Несебър (Несебър) - Елхово (Елхово)                       отложен 
Вихър (Айтос) - Тунджа 1915 (Ямбол)                       3:2 
Странджа Агрокорн 2014 (Средец) - Ураган (Бояджик)        1:3 
6 април 2016, сряда, 11:00 ч:
Несебър (Несебър) - Елхово (Елхово)                       5:0 

                           XV кръг

2 април 2016, събота, 10:00 ч:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Созопол (Созопол)              6:0 
Свети Никола (Бургас) - Вихър (Айтос)                     3:6 
2 април 2016, събота, 10:30 ч:
Странджа Агрокорн 2014 (Средец) - Стралджа (Стралджа)     0:1 
Ураган (Бояджик) - Поморие (Поморие)                      0:2 
Тунджа 1915 (Ямбол) - Несебър (Несебър)                   1:2 
Елхово (Елхово) - Карнобат (Карнобат)                     0:1 

                           XIV кръг - отложен мач

6 април 2016, сряда, 11:00 ч:
Несебър (Несебър) - Елхово (Елхово)                       5:0 

                           XVI кръг

9 април 2016, събота, 10:00 ч:
Стралджа (Стралджа) - Елхово (Елхово)                     3:1 
Карнобат (Карнобат) - Тунджа 1915 (Ямбол)                 5:2 
Несебър (Несебър) - Свети Никола (Бургас)                11:3 
Вихър (Айтос) - Нефтохимик 1962 (Бургас)                  0:4 
Поморие (Поморие) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец)       2:0 
9 април 2016, събота, 10:30 ч:
Созопол (Созопол) - Ураган (Бояджик)                      3:1 

                           XVII кръг

16 април 2016, събота, 10:00 ч:
Поморие (Поморие) - Стралджа (Стралджа)                   2:0 
Странджа Агрокорн 2014 (Средец) - Созопол (Созопол)       0:2 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Несебър (Несебър)              2:0 
Свети Никола (Бургас) - Карнобат (Карнобат)               2:6 
Тунджа 1915 (Ямбол) - Елхово (Елхово)                     0:1 
16 април 2016, събота, 10:30 ч:
Ураган (Бояджик) - Вихър (Айтос)                          3:0 

                           XVIII кръг

23 април 2016, събота, 10:00 ч:
Стралджа (Стралджа) - Тунджа 1915 (Ямбол)                 7:1 
Карнобат (Карнобат) - Нефтохимик 1962 (Бургас)            0:2 
Вихър (Айтос) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец)           1:1 
Созопол (Созопол) - Поморие (Поморие)                     2:0 
23 април 2016, събота, 10:30 ч:
Елхово (Елхово) - Свети Никола (Бургас)                   3:1 
Несебър (Несебър) - Ураган (Бояджик)                      4:1 

                           XIX кръг

29 април 2016, петък, 10:00 ч:
Созопол (Созопол) - Стралджа (Стралджа)                   2:0 
Поморие (Поморие) - Вихър (Айтос)                         5:0 
Странджа Агрокорн 2014 (Средец) - Несебър (Несебър)       0:1 
29 април 2016, петък, 10:30 ч:
Ураган (Бояджик) - Карнобат (Карнобат)                    3:0 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Елхово (Елхово)                6:0 
Свети Никола (Бургас) - Тунджа 1915 (Ямбол)               3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно след края на
    сезона.

                           XX кръг

7 май 2016, събота, 10:00 ч:
Елхово (Елхово) - Ураган (Бояджик)                        0:1 
Карнобат (Карнобат) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец)     5:0 
Несебър (Несебър) - Поморие (Поморие)                     1:1 
Вихър (Айтос) - Созопол (Созопол)                         2:1 
7 май 2016, събота, 10:30 ч:
Стралджа (Стралджа) - Свети Никола (Бургас)               6:1 
7 май 2016, събота, 11:30 ч:
Тунджа 1915 (Ямбол) - Нефтохимик 1962 (Бургас)            1:6 

                           XXI кръг

14 май 2016, събота, 10:00 ч:
Поморие (Поморие) - Карнобат (Карнобат)                   1:1 
Странджа Агрокорн 2014 (Средец) - Елхово (Елхово)         6:0 
Ураган (Бояджик) - Тунджа 1915 (Ямбол)                    3:0 
14 май 2016, събота, 11:00 ч:
Вихър (Айтос) - Стралджа (Стралджа)                       0:1 
Созопол (Созопол) - Несебър (Несебър)                     2:4 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Свети Никола (Бургас)         12:2 

                           XXII кръг

21 май 2016, събота, 10:30 ч:
Стралджа (Стралджа) - Нефтохимик 1962 (Бургас)            1:9 
Свети Никола (Бургас) - Ураган (Бояджик)                  2:6 
Тунджа 1915 (Ямбол) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец)     3:8 
Елхово (Елхово) - Поморие (Поморие)                       3:4 
Карнобат (Карнобат) - Созопол (Созопол)                   1:0 
Несебър (Несебър) - Вихър (Айтос)                         6:1 

Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Нефтохимик 1962 (Бургас) XXX 3:1 2:0 2:0 4:0 3:0 6:0 9:0 6:0 6:0 6:1 12:2 2. Стралджа (Стралджа) 1:9 XXX 2:1 3:0 1:0 1:0 5:0 3:0 5:0 3:1 7:1 6:1 3. Несебър (Несебър) 2:0 1:1 XXX 1:1 5:4 4:1 7:1 6:1 5:0 5:0 9:0 11:3 4. Поморие (Поморие) 1:4 2:0 1:0 XXX 1:1 4:1 6:0 5:0 2:0 6:0 2:0 9:0 5. Карнобат (Карнобат) 0:2 4:0 1:1 0:0 XXX 3:1 1:0 2:1 5:0 9:0 5:2 3:0 6. Ураган (Бояджик) 1:2 1:2 2:1 0:2 3:0 XXX 4:3 3:0 2:1 4:0 3:0 3:0 7. Созопол (Созопол) 0:4 2:0 2:4 2:0 0:3 3:1 XXX 2:1 3:0 1:0 1:2 10:3 8. Вихър (Айтос) 0:4 0:1 2:6 1:1 4:2 6:3 2:1 XXX 1:1 2:1 3:2 8:1 9. Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 0:4 0:1 0:1 0:2 0:3 1:3 0:2 1:5 XXX 6:0 3:0 6:1 10. Елхово (Елхово) 0:1 1:4 0:4 3:4 0:1 0:1 0:2 1:0 0:0 XXX 2:1 3:1 11. Тунджа 1915 (Ямбол) 1:6 1:3 1:2 2:2 1:1 1:4 0:0 3:1 3:8 0:1 XXX 3:0 12. Свети Никола (Бургас) 0:8 1:8 0:14 0:4 2:6 2:6 1:4 3:6 2:7 3:0 3:0* XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре