Юноши младша възраст (род.2002-03):
« Бургас - Областна група 2018/19

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Черноморец 1919 (Бургас)           20   20   0   0   97:7    60            
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Нефтохимик 1962 (Бургас)           20   17   1   2  132:14   52            
 3. Бургас спорт (Бургас)              20   12   3   5   83:30   39            
 4. Поморие (Поморие)                  20   12   2   6   55:36   38            
 5. Несебър (Несебър)                  20   10   3   7   51:37   33            
 6. Карнобат (Карнобат)                20    9   2   9   45:55   29            
 7. Вихър (Айтос)                      20    8   3   9   52:61   27            
 8. Свети Никола (Бургас)              20    6   0  14   39:78   18            
 9. Странджа Агрокорн 2014 (Средец)    20    4   2  14   34:83   14            
10. Ропотамо (Приморско)               20    2   0  18   17:124   6            
11. Звезденбург (Бургас)               20    2   0  18   15:95    6 [*] Изваден

Бележки
  - След XVI кръг Звезденбург (Бургас) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0.

                           I кръг

15 септември 2018 г., събота, 09:30 ч:
Черноморец 1919 (Бургас) - Поморие (Поморие)              3:0 
Вихър (Айтос) - Звезденбург (Бургас)                      1:3 
15 септември 2018 г., събота, 10:00 ч:
Свети Никола (Бургас) - Нефтохимик 1962 (Бургас)          0:11 
Странджа Агрокорн 2014 (Средец) - Бургас спорт (Бургас)   1:5 
Ропотамо (Приморско) - Карнобат (Карнобат)                0:3 
Несебър (Несебър)                                         почива

                           II кръг

22 септември 2018 г., събота, 09:30 ч:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Странджа Агр. 2014 (Средец)   18:0 
22 септември 2018 г., събота, 10:00 ч:
Поморие (Поморие) - Ропотамо (Приморско)                  6:2 
Бургас спорт (Бургас) - Черноморец 1919 (Бургас)          1:2 
Несебър (Несебър) - Свети Никола (Бургас)                 4:2 
24 септември 2018 г., понеделник, 10:00 ч:
Карнобат (Карнобат) - Вихър (Айтос)                       2:0 
Звезденбург (Бургас)                                      почива

                           III кръг

29 септември 2018 г., събота, 09:30 ч:
Странджа Агрокорн 2014 (Средец) - Несебър (Несебър)       1:4 
Черноморец 1919 (Бургас) - Нефтохимик 1962 (Бургас)       1:0 
Вихър (Айтос) - Поморие (Поморие)                         1:2 
Звезденбург (Бургас) - Карнобат (Карнобат)                2:3 
29 септември 2018 г., събота, 10:00 ч:
Ропотамо (Приморско) - Бургас спорт (Бургас)              0:6 
Свети Никола (Бургас)                                     почива

                           IV кръг

6 октомври 2018 г., събота, 09:30 ч:
Поморие (Поморие) - Звезденбург (Бургас)                  1:0 
Несебър (Несебър) - Черноморец 1919 (Бургас)              0:3 
6 октомври 2018 г., събота, 10:00 ч:
Бургас спорт (Бургас) - Вихър (Айтос)                     1:1 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Ропотамо (Приморско)          12:0 
Свети Никола (Бургас) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец)   7:0 
Карнобат (Карнобат)                                       почива

                           V кръг

13 октомври 2018 г., събота, 09:30 ч:
Вихър (Айтос) - Нефтохимик 1962 (Бургас)                  1:12 
Карнобат (Карнобат) - Поморие (Поморие)                   2:1 
13 октомври 2018 г., събота, 10:00 ч:
Черноморец 1919 (Бургас) - Свети Никола (Бургас)          8:0 
Ропотамо (Приморско) - Несебър (Несебър)                  1:9 
Звезденбург (Бургас) - Бургас спорт (Бургас)              0:11 
Странджа Агрокорн 2014 (Средец)                           почива

                           VI кръг

20 октомври 2018 г., събота, 09:30 ч:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Звезденбург (Бургас)          15:0 
Несебър (Несебър) - Вихър (Айтос)                         3:2 
Странджа Агр. 2014 (Средец) - Черноморец 1919 (Бургас)    2:3 
20 октомври 2018 г., събота, 10:00 ч:
Бургас спорт (Бургас) - Карнобат (Карнобат)               3:2 
Свети Никола (Бургас) - Ропотамо (Приморско)             13:1 
Поморие (Поморие)                                         почива

                           VII кръг

27 октомври 2018 г., събота, 09:30 ч:
Звезденбург (Бургас) - Несебър (Несебър)                  0:5 
Карнобат (Карнобат) - Нефтохимик 1962 (Бургас)            1:5 
27 октомври 2018 г., събота, 10:00 ч:
Ропотамо (Приморско) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец)    0:6 
Вихър (Айтос) - Свети Никола (Бургас)                     1:0 
Поморие (Поморие) - Бургас спорт (Бургас)                 1:3 
Черноморец 1919 (Бургас)                                  почива

                           VIII кръг

3 ноември 2018 г., събота, 09:30 ч:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Поморие (Поморие)              7:1 
Несебър (Несебър) - Карнобат (Карнобат)                   7:2 
Странджа Агрокорн 2014 (Средец) - Вихър (Айтос)           1:2 
3 ноември 2018 г., събота, 10:00 ч:
Свети Никола (Бургас) - Звезденбург (Бургас)              3:2 
Черноморец 1919 (Бургас) - Ропотамо (Приморско)          12:2 
Бургас спорт (Бургас)                                     почива

                           IX кръг

10 ноември 2018 г., събота, 09:30 ч:
Вихър (Айтос) - Черноморец 1919 (Бургас)                  0:11 
Звезденбург (Бургас) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец)    1:6 
Поморие (Поморие) - Несебър (Несебър)                     2:1 
10 ноември 2018 г., събота, 10:00 ч:
Карнобат (Карнобат) - Свети Никола (Бургас)               1:2 
Бургас спорт (Бургас) - Нефтохимик 1962 (Бургас)          1:4 
Ропотамо (Приморско)                                      почива

                           X кръг

17 ноември 2018 г., събота, 09:30 ч:
Странджа Агрокорн 2014 (Средец) - Карнобат (Карнобат)     3:3 
Черноморец 1919 (Бургас) - Звезденбург (Бургас)          10:0 
17 ноември 2018 г., събота, 10:00 ч:
Несебър (Несебър) - Бургас спорт (Бургас)                 0:4 
Свети Никола (Бургас) - Поморие (Поморие)                 1:2 
Ропотамо (Приморско) - Вихър (Айтос)                      0:14 
Нефтохимик 1962 (Бургас)                                  почива

                           XI кръг

24 ноември 2018 г., събота, 09:30 ч:
Карнобат (Карнобат) - Черноморец 1919 (Бургас)            0:7 
Поморие (Поморие) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец)       4:0 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Несебър (Несебър)              7:1 
24 ноември 2018 г., събота, 10:00 ч:
Звезденбург (Бургас) - Ропотамо (Приморско)               6:0 
Бургас спорт (Бургас) - Свети Никола (Бургас)             8:0 
Вихър (Айтос)                                             почива

                           XII кръг

16 март 2019 г., събота, 09:30 ч:
Поморие (Поморие) - Черноморец 1919 (Бургас)              0:1 
Звезденбург (Бургас) - Вихър (Айтос)                      0:2 
16 март 2019 г., събота, 10:00 ч:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Свети Никола (Бургас)          6:0 
Бургас спорт (Бургас) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец)   4:0 
Карнобат (Карнобат) - Ропотамо (Приморско)                3:0 
Несебър (Несебър)                                         почива

                           XIII кръг

22 март 2019 г., петък, 14:00 ч:
Странджа Агр. 2014 (Средец) - Нефтохимик 1962 (Бургас)    0:11 
23 март 2019 г., събота, 09:30 ч:
Вихър (Айтос) - Карнобат (Карнобат)                       9:3 
23 март 2019 г., събота, 10:00 ч:
Ропотамо (Приморско) - Поморие (Поморие)                  0:7 
Черноморец 1919 (Бургас) - Бургас спорт (Бургас)          1:0 
Свети Никола (Бургас) - Несебър (Несебър)                 1:2 
Звезденбург (Бургас)                                      почива

                           XIV кръг

30 март 2019 г., събота, 09:30 ч:
Несебър (Несебър) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец)       1:1 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Черноморец 1919 (Бургас)       1:2 
Карнобат (Карнобат) - Звезденбург (Бургас)                3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
30 март 2019 г., събота, 10:00 ч:
Бургас спорт (Бургас) - Ропотамо (Приморско)              4:0 
1 април 2019 г., понеделник, 09:30 ч:
Поморие (Поморие) - Вихър (Айтос)                         2:2 
Свети Никола (Бургас)                                     почива

                           XV кръг

6 април 2019 г., събота, 09:30 ч:
Звезденбург (Бургас) - Поморие (Поморие)                  1:6 
Черноморец 1919 (Бургас) - Несебър (Несебър)              1:0 
6 април 2019 г., събота, 10:00 ч:
Вихър (Айтос) - Бургас спорт (Бургас)                     3:4 
Ропотамо (Приморско) - Нефтохимик 1962 (Бургас)           0:3 
6 април 2019 г., събота, 10:30 ч:
Странджа Агрокорн 2014 (Средец) - Свети Никола (Бургас)   0:1 
Карнобат (Карнобат)                                       почива

                           XVI кръг

13 април 2019 г., събота, 09:30 ч:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Вихър (Айтос)                  отложен 
Поморие (Поморие) - Карнобат (Карнобат)                   5:2 
13 април 2019 г., събота, 10:00 ч:
в Бургас, ст."Черноморец":
Свети Никола (Бургас) - Черноморец 1919 (Бургас)          0:8 
Несебър (Несебър) - Ропотамо (Приморско)                  5:1 
Бургас спорт (Бургас) - Звезденбург (Бургас)             11:0 
12 май 2019 г., неделя, 13:30 ч:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Вихър (Айтос)                  3:0 
Странджа Агрокорн 2014 (Средец)                           почива

                           XVII кръг

20 април 2019 г., събота, 09:30 ч:
Звезденбург (Бургас) - Нефтохимик 1962 (Бургас)           0:3 сл. * 
* - домакините предварително уведомяват, че няма да се явят.
Вихър (Айтос) - Несебър (Несебър)                         1:1 
Ропотамо (Приморско) - Свети Никола (Бургас)              4:3 
Черноморец 1919 (Бургас) - Странджа Агр. 2014 (Средец)    6:1 
20 април 2019 г., събота, 10:00 ч:
Карнобат (Карнобат) - Бургас спорт (Бургас)               3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
Поморие (Поморие)                                         почива

                           XVIII кръг

25 април 2019 г., четвъртък, 10:00 ч:
в Поморие:
Бургас спорт (Бургас) - Поморие (Поморие)                 3:3 
27 април 2019 г., събота, 09:30 ч:
Несебър (Несебър) - Звезденбург (Бургас)                  3:0 сл. 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Карнобат (Карнобат)            3:0 сл. 
27 април 2019 г., събота, 10:00 ч:
Странджа Агрокорн 2014 (Средец) - Ропотамо (Приморско)    3:0 
в Русокастро:
Свети Никола (Бургас) - Вихър (Айтос)                     0:2 
Черноморец 1919 (Бургас)                                  почива

                           XIX кръг

1 май 2019 г., сряда, 09:30 ч:
Поморие (Поморие) - Нефтохимик 1962 (Бургас)              1:3 
Вихър (Айтос) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец)           4:1 
1 май 2019 г., сряда, 10:00 ч:
Карнобат (Карнобат) - Несебър (Несебър)                   отложен 
Звезденбург (Бургас) - Свети Никола (Бургас)              0:3 сл. 
Ропотамо (Приморско) - Черноморец 1919 (Бургас)           0:3 сл. 
15 май 2019 г., сряда, 16:00 ч:
Карнобат (Карнобат) - Несебър (Несебър)                   1:1 
Бургас спорт (Бургас)                                     почива

                           XX кръг

4 май 2019 г., събота, 09:30 ч:
Черноморец 1919 (Бургас) - Вихър (Айтос)                  9:0 
Странджа Агрокорн 2014 (Средец) - Звезденбург (Бургас)    3:0 сл. 
Несебър (Несебър) - Поморие (Поморие)                     1:4 
4 май 2019 г., събота, 10:00 ч:
в Русокастро:
Свети Никола (Бургас) - Карнобат (Карнобат)               2:6 
в кв.Изгрев, Бургас:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Бургас спорт (Бургас)          5:5 
Ропотамо (Приморско)                                      почива

                           XXI кръг

11 май 2019 г., събота, 09:30 ч:
Карнобат (Карнобат) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец)     5:2 
Звезденбург (Бургас) - Черноморец 1919 (Бургас)           0:3 сл. 
11 май 2019 г., събота, 10:00 ч:
Бургас спорт (Бургас) - Несебър (Несебър)                 0:3 сл. 
Поморие (Поморие) - Свети Никола (Бургас)                 3:0 
Вихър (Айтос) - Ропотамо (Приморско)                      6:3 
Нефтохимик 1962 (Бургас)                                  почива

                           XVI кръг - отложен мач

12 май 2019 г., неделя, 13:30 ч:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Вихър (Айтос)                  3:0 

                           XIX кръг - отложен мач

15 май 2019 г., сряда, 16:00 ч:
Карнобат (Карнобат) - Несебър (Несебър)                   1:1 

                           XXII кръг

18 май 2019 г., събота, 09:30 ч:
в Карнобат:
Черноморец 1919 (Бургас) - Карнобат (Карнобат)            3:0 
Странджа Агрокорн 2014 (Средец) - Поморие (Поморие)       3:4 
Несебър (Несебър) - Нефтохимик 1962 (Бургас)              0:3 
18 май 2019 г., събота, 10:00 ч:
Ропотамо (Приморско) - Звезденбург (Бургас)               3:0 сл. 
в Русокастро:
Свети Никола (Бургас) - Бургас спорт (Бургас)             1:9 
Вихър (Айтос)                                             почива

Таблица с резултати
--------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. --------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Черноморец 1919 (Бургас) XXX 1:0 1:0 3:0 1:0 3:0 9:0 8:0 6:1 12:2 10:0 2. Нефтохимик 1962 (Бургас) 1:2 XXX 5:5 7:1 7:1 3:0* 3:0 6:0 18:0 12:0 15:0 3. Бургас спорт (Бургас) 1:2 1:4 XXX 3:3 0:3* 3:2 1:1 8:0 4:0 4:0 11:0 4. Поморие (Поморие) 0:1 1:3 1:3 XXX 2:1 5:2 2:2 3:0 4:0 6:2 1:0 5. Несебър (Несебър) 0:3 0:3 0:4 1:4 XXX 7:2 3:2 4:2 1:1 5:1 3:0* 6. Карнобат (Карнобат) 0:7 1:5 3:0* 2:1 1:1 XXX 2:0 1:2 5:2 3:0 3:0* 7. Вихър (Айтос) 0:11 1:12 3:4 1:2 1:1 9:3 XXX 1:0 4:1 6:3 1:3 8. Свети Никола (Бургас) 0:8 0:11 1:9 1:2 1:2 2:6 0:2 XXX 7:0 13:1 3:2 9. Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 2:3 0:11 1:5 3:4 1:4 3:3 1:2 0:1 XXX 3:0 3:0* 10. Ропотамо (Приморско) 0:3* 0:3 0:6 0:7 1:9 0:3 0:14 4:3 0:6 XXX 3:0* 11. Звезденбург (Бургас) 0:3* 0:3* 0:11 1:6 0:5 2:3 0:2 0:3* 1:6 6:0 XXX --------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре