Юноши старша възраст (род.1998-99):
Пловдив - Зонална група 2016/17

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Асеновец 2005 (Асеновград)         16   14   1   1   49:8    43    
-------------------------------------------------------------------
 2. Арда (Кърджали)                    15   13   1   1   48:7    40    
 3. Марица (Пловдив)                   16   10   1   5   30:13   31    
 4. Евроколеж (Пловдив)                16    7   2   7   26:26   23    
 5. Арда 1924 (Кърджали)               16    6   3   7   18:23   21    
 6. Димитровград 1947 (Димитровград)   16    4   3   9   17:29   15    
 7. Левски (Карлово)                   15    4   2   9   13:30   14    
 8. Векта (Пловдив)                    16    4   0  12   14:44   12    
 9. Палас (Рудозем)                    16    1   3  12   10:45    6 [*]
--. Марица 2003 (Маноле)                1    0   0   1    0:3     - [*]

Бележки
  - Марица 2003 (Маноле) се отказва от участие след I кръг. Резултатите му са анулирани.
  - Арда (Кърджали) играе домакинските си мачове в Перперек.
  - Арда 1924 (Кърджали) играе домакинските си мачове в Черноочене.
  - Димитровград 1947 (Димитровград) играе домакинските си мачове на ст."Раковски" в Димитровград.
  - Евроколеж (Пловдив) играе домакинските си мачове в Оризари.
  - Марица (Пловдив) играе домакинските си мачове във Войсил.
  - На полусезона Палас (Рудозем) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0.

                           I кръг

15 септември 2016, четвъртък, 15:00 ч:
Арда (Кърджали) - Димитровград 1947 (Димитровград)        5:0 
16 септември 2016, петък, 10:30 ч:
Евроколеж (Пловдив) - Векта (Пловдив)                     1:2 
16 септември 2016, петък, 14:30 ч:
Левски (Карлово) - Палас (Рудозем)                        1:1 
18 септември 2016, неделя, 10:30 ч:
Марица (Пловдив) - Марица 2003 (Маноле)                   3:0 сл.  /анулиран/ 
19 септември 2016, понеделник, 15:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Арда 1924 (Кърджали)         3:0 сл. 

                           II кръг

21 септември 2016, сряда, 11:00 ч:
Векта (Пловдив) - Марица (Пловдив)                        0:2 
22 септември 2016, четвъртък, 13:00 ч:
Арда 1924 (Кърджали) - Арда (Кърджали)                    1:0 
22 септември 2016, четвъртък, 16:00 ч:
Левски (Карлово) - Евроколеж (Пловдив)                    отложен 
23 септември 2016, петък, 13:00 ч:
Палас (Рудозем) - Димитровград 1947 (Димитровград)        2:2 
25 септември 2016, неделя, 10:30 ч:
Марица 2003 (Маноле) - Асеновец 2005 (Асеновград)         анулиран 
14 ноември 2016, понеделник, 11:00 ч:
в Дъбене:
Левски (Карлово) - Евроколеж (Пловдив)                    1:4 

                           III кръг

29 септември 2016, четвъртък, 15:00 ч:
Арда (Кърджали) - Марица 2003 (Маноле)                    анулиран 
Димитровград 1947 (Димитровград) - Арда 1924 (Кърджали)   1:0 
30 септември 2016, петък, 13:00 ч:
Евроколеж (Пловдив) - Палас (Рудозем)                     4:3 
2 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Марица (Пловдив) - Левски (Карлово)                       3:1 
3 октомври 2016, понеделник, 16:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Векта (Пловдив)              7:1 

                           IV кръг

6 октомври 2016, четвъртък, 15:00 ч:
Векта (Пловдив) - Арда (Кърджали)                         1:6 
6 октомври 2016, четвъртък, 16:00 ч:
Левски (Карлово) - Асеновец 2005 (Асеновград)             0:3 
7 октомври 2016, петък, 12:00 ч:
Палас (Рудозем) - Арда 1924 (Кърджали)                    0:0 
7 октомври 2016, петък, 16:00 ч:
Евроколеж (Пловдив) - Марица (Пловдив)                    0:3 
9 октомври 2016, неделя, 11:00 ч:
Марица 2003 (Маноле) - Димитровград 1947 (Димитровград)   анулиран 

                           V кръг

13 октомври 2016, четвъртък, 15:00 ч:
Арда (Кърджали) - Левски (Карлово)                        3:0 сл. 
Димитровград 1947 (Димитровград) - Векта (Пловдив)        3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
15 октомври 2016, събота, 13:00 ч:
Арда 1924 (Кърджали) - Марица 2003 (Маноле)               анулиран 
16 октомври 2016, неделя, 12:00 ч:
Марица (Пловдив) - Палас (Рудозем)                        3:0 сл. 
18 октомври 2016, вторник, 16:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Евроколеж (Пловдив)          1:0 

                           VI кръг

20 октомври 2016, четвъртък, 11:00 ч:
Векта (Пловдив) - Арда 1924 (Кърджали)                    1:3 
20 октомври 2016, четвъртък, 15:00 ч:
в Баня:
Левски (Карлово) - Димитровград 1947 (Димитровград)       3:1 
21 октомври 2016, петък, 12:00 ч:
Палас (Рудозем) - Марица 2003 (Маноле)                    анулиран 
21 октомври 2016, петък, 15:00 ч:
Евроколеж (Пловдив) - Арда (Кърджали)                     0:4 
23 октомври 2016, неделя, 10:30 ч:
Марица (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)             0:2 

                           VII кръг

27 октомври 2016, четвъртък, 15:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Палас (Рудозем)              6:0 
Арда (Кърджали) - Марица (Пловдив)                        1:0 
Димитровград 1947 (Димитровград) - Евроколеж (Пловдив)    1:1 
29 октомври 2016, събота, 13:00 ч:
Арда 1924 (Кърджали) - Левски (Карлово)                   3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
30 октомври 2016, неделя, 10:30 ч:
Марица 2003 (Маноле) - Векта (Пловдив)                    анулиран 

                           VIII кръг

3 ноември 2016, четвъртък, 15:00 ч:
Левски (Карлово) - Марица 2003 (Маноле)                   анулиран 
4 ноември 2016, петък, 12:00 ч:
Палас (Рудозем) - Векта (Пловдив)                         3:0 сл. * 
* - гостите предварително заявяват, че няма да се явят.
7 ноември 2016, понеделник, 12:00 ч:
Евроколеж (Пловдив) - Арда 1924 (Кърджали)                2:2 
7 ноември 2016, понеделник, 14:00 ч:
Марица (Пловдив) - Димитровград 1947 (Димитровград)       3:0 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Арда (Кърджали)              2:2 

                           IX кръг

10 ноември 2016, четвъртък, 14:00 ч:
Димитровград 1947 (Дмгр) - Асеновец 2005 (Асеновград)     отложен 
в Пловдив, ст."Пловдив":
Векта (Пловдив) - Левски (Карлово)                        2:0 
12 ноември 2016, събота, 13:00 ч:
Арда 1924 (Кърджали) - Марица (Пловдив)                   0:4 
13 ноември 2016, неделя, 10:30 ч:
Марица 2003 (Маноле) - Евроколеж (Пловдив)                анулиран 
14 ноември 2016, понеделник, 14:00 ч:
Арда (Кърджали) - Палас (Рудозем)                         5:1 
17 ноември 2016, четвъртък, 15:00 ч:
Димитровград 1947 (Дмгр) - Асеновец 2005 (Асеновград)     0:1 

                           II кръг - отложен мач

14 ноември 2016, понеделник, 11:00 ч:
в Дъбене:
Левски (Карлово) - Евроколеж (Пловдив)                    1:4 

                           IX кръг - отложен мач

17 ноември 2016, четвъртък, 15:00 ч:
Димитровград 1947 (Дмгр) - Асеновец 2005 (Асеновград)     0:1 

                           X кръг

22 март 2017, сряда, 11:00 ч:
Векта (Пловдив) - Евроколеж (Пловдив)                     1:4 
24 март 2017, петък, 14:00 ч:
Палас (Рудозем) - Левски (Карлово)                        0:3 сл. 
27 март 2017, понеделник, 13:00 ч:
Арда 1924 (Кърджали) - Асеновец 2005 (Асеновград)         1:3 
27 март 2017, понеделник, 15:00 ч:
Димитровград 1947 (Димитровград) - Арда (Кърджали)        0:2 
Марица (Пловдив)                                          почива

                           XI кръг

31 март 2017, петък, 10:30 ч:
Марица (Пловдив) - Векта (Пловдив)                        3:0 сл. 
1 април 2017, събота, 17:00 ч:
Димитровград 1947 (Димитровград) - Палас (Рудозем)        3:0 сл. 
2 април 2017, неделя, 10:30 ч:
Евроколеж (Пловдив) - Левски (Карлово)                    3:0 
3 април 2017, понеделник, 15:00 ч:
Арда (Кърджали) - Арда 1924 (Кърджали)                    4:0 
Асеновец 2005 (Асеновград)                                почива

                           XII кръг

5 април 2017, сряда, 11:00 ч:
Векта (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)              1:2 
6 април 2017, четвъртък, 16:00 ч:
Левски (Карлово) - Марица (Пловдив)                       1:0 
8 април 2017, събота, 17:00 ч:
Палас (Рудозем) - Евроколеж (Пловдив)                     0:3 сл. 
10 април 2017, понеделник, 14:00 ч:
Арда 1924 (Кърджали) - Димитровград 1947 (Димитровград)   2:1 
Арда (Кърджали)                                           почива

                           XIII кръг

13 април 2017, четвъртък, 10:30 ч:
Марица (Пловдив) - Евроколеж (Пловдив)                    1:0 
13 април 2017, четвъртък, 15:00 ч:
Арда (Кърджали) - Векта (Пловдив)                         3:0 сл. 
15 април 2017, събота, 17:00 ч:
Арда 1924 (Кърджали) - Палас (Рудозем)                    3:0 сл. 
17 април 2017, понеделник, 15:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Левски (Карлово)             5:0 
Димитровград 1947 (Димитровград)                          почива

                           XIV кръг

19 април 2017, сряда, 11:00 ч:
Векта (Пловдив) - Димитровград 1947 (Димитровград)        2:1 
20 април 2017, четвъртък, 15:00 ч:
в Дъбене:
Левски (Карлово) - Арда (Кърджали)                        анулиран * 
* - прекратен в 65' при 1:4 по вина на двата отбора. В последствие анулиран.
22 април 2017, събота, 17:00 ч:
Палас (Рудозем) - Марица (Пловдив)                        0:3 сл. 
23 април 2017, неделя, 10:00 ч:
Евроколеж (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)          отложен 
17 май 2017, сряда, 18:00 ч:
Евроколеж (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)          0:4 
Арда 1924 (Кърджали)                                      почива

                           XV кръг

27 април 2017, четвъртък, 16:00 ч:
Арда (Кърджали) - Евроколеж (Пловдив)                     2:1 
29 април 2017, събота, 11:00 ч:
Арда 1924 (Кърджали) - Векта (Пловдив)                    3:0 сл. 
1 май 2017, понеделник, 11:30 ч:
Димитровград 1947 (Димитровград) - Левски (Карлово)       2:0 
1 май 2017, понеделник, 17:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Марица (Пловдив)             2:0 
Палас (Рудозем)                                           почива

                           XVI кръг

4 май 2017, четвъртък, 17:00 ч:
Левски (Карлово) - Арда 1924 (Кърджали)                   0:0 
6 май 2017, събота, 18:00 ч:
Палас (Рудозем) - Асеновец 2005 (Асеновград)              0:3 сл. 
7 май 2017, неделя, 10:30 ч:
Марица (Пловдив) - Арда (Кърджали)                        1:5 
7 май 2017, неделя, 11:00 ч:
Евроколеж (Пловдив) - Димитровград 1947 (Димитровград)    2:1 
Векта (Пловдив)                                           почива

                           XVII кръг

11 май 2017, четвъртък, 17:00 ч:
Арда (Кърджали) - Асеновец 2005 (Асеновград)              3:0 
13 май 2017, събота, 11:00 ч:
Арда 1924 (Кърджали) - Евроколеж (Пловдив)                0:1 
13 май 2017, събота, 18:00 ч:
Векта (Пловдив) - Палас (Рудозем)                         3:0 сл. 
17 май 2017, сряда, 16:00 ч:
Димитровград 1947 (Димитровград) - Марица (Пловдив)       отложен 
30 май 2017, вторник, 16:00 ч:
Димитровград 1947 (Димитровград) - Марица (Пловдив)       1:1 
Левски (Карлово)                                          почива

                           XIV кръг - отложен мач

17 май 2017, сряда, 18:00 ч:
Евроколеж (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)          0:4 

                           XVIII кръг

18 май 2017, четвъртък, 17:00 ч:
Левски (Карлово) - Векта (Пловдив)                        3:0 сл. 
20 май 2017, събота, 18:00 ч:
Палас (Рудозем) - Арда (Кърджали)                         0:3 сл. 
21 май 2017, неделя, 12:00 ч:
Марица (Пловдив) - Арда 1924 (Кърджали)                   3:0 сл. 
22 май 2017, понеделник, 17:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Димитровград 1947 (Дмгр)     5:0 
Евроколеж (Пловдив)                                       почива

                           XVII кръг - отложен мач

30 май 2017, вторник, 16:00 ч:
Димитровград 1947 (Димитровград) - Марица (Пловдив)       1:1 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Асеновец 2005 (Асеновград) XXX 2:2 2:0 1:0 3:0* 5:0 5:0 7:1 6:0 --- 2. Арда (Кърджали) 3:0 XXX 1:0 2:1 4:0 5:0 3:0* 3:0* 5:1 --- 3. Марица (Пловдив) 0:2 1:5 XXX 1:0 3:0* 3:0 3:1 3:0* 3:0*(3:0) 4. Евроколеж (Пловдив) 0:4 0:4 0:3 XXX 2:2 2:1 3:0 1:2 4:3 --- 5. Арда 1924 (Кърджали) 1:3 1:0 0:4 0:1 XXX 2:1 3:0* 3:0* 3:0* --- 6. Димитровград 1947 (Димитровград) 0:1 0:2 1:1 1:1 1:0 XXX 2:0 3:0* 3:0* --- 7. Левски (Карлово) 0:3 --- 1:0 1:4 0:0 3:1 XXX 3:0* 1:1 --- 8. Векта (Пловдив) 1:2 1:6 0:2 1:4 1:3 2:1 2:0 XXX 3:0* --- 9. Палас (Рудозем) 0:3* 0:3* 0:3* 0:3* 0:0 2:2 0:3* 3:0* XXX --- 10. Марица 2003 (Маноле) --- --- --- --- --- --- --- --- --- XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре