Деца (род.2001-02):
Елитна група (U-15): Югозападна зона 2015/16 »

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
         | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Левски (София)                     30   27   2   1  132:14   83  Републиканско
 2. ЦСКА (София)                       30   26   2   2  120:19   80  Републиканско
 3. Славия 1913 (София)                30   25   0   5  105:22   75  Републиканско
 4. ДИТ Спорт (София)                  30   23   1   6  121:25   70  Републиканско
 5. Левски-Раковски (София)            30   18   4   8   78:37   58  Републиканско
-------------------------------------------------------------------
 6. Витоша (Бистрица, обл.София ст.)   30   16   2  12   65:54   50               
 7. Локомотив 1929 (София)             30   13   7  10   37:29   46               
 8. Ферион (София)                     30   14   2  14   45:67   44               
 9. Пирин (Благоевград)                30   14   1  15   52:49   43               
10. Чавдар (Етрополе)                  30    9   6  15   27:46   33               
11. Велбъжд (Кюстендил)                30    7   6  17   30:63   27               
12. Пирин 2001 (Благоевград)           30    7   4  19   18:64   25               
13. Миньор (Перник)                    30    5   6  19   23:90   21               
14. Марек 1915 (Дупница)               30    3   5  22   13:79   14                [1 0 1  1:1  3, -66 обща ГР]
15. БМ Спорт (София)                   30    4   2  24   18:112  14                [1 0 1  1:1  3, -94 обща ГР]
16. ЕСФА (София)                       30    3   2  25   19:133  11               

Бележки
  - Отборите играят домакинските си мачове на следните игрища:
    - БМ Спорт (София) - ст."Бонсист", София;
    - Велбъжд (Кюстендил) - ст."Странджата", Кюстендил;
    - Витоша (Бистрица) - стар ст."Академик" /при 4-ти километър/, София;
    - ДИТ Спорт (София) - ст."Драгалевци", кв.Драгалевци, София през есента и ст."57-мо училище", София през пролетта;
    - ЕСФА (София) - комплекс "Царско село", СОфия;
    - Левски-Раковски (София) - ст."Раковски", София;
    - Локомотив 1929 (София) - в кв.Требич, София
    - ОФК Пирин (Благоевград) - в Рилци;
    - Пирин 2001 (Благоевград) - в Покровник;
    - ФК Миньор (Перник) - ст."Димова махала", Перник;
    - ЦСКА (София) - комплекс "Царско село", София;
    - Ферион (София) - ст."Драгалевци", кв.Драгалевци, София през есента и ст."57-мо училище", София през пролетта;
    - всички останали - на основните или помощни терени на стадионите, където играят мъжките отбори.
  - Първоначално заявки за участие в групата подават и Локомотив (София) и ОФК Костинброд (Костинброд), но и двата отбора се отказват преди началото на сезона.

                           I кръг

29 август 2015, събота, 11:00 ч:
БМ Спорт (София) - Велбъжд (Кюстендил)                    3:2 
в София, стар ст."Академик" /при 4-ти километър/:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - ДИТ Спорт (София)      0:2 
ЕСФА (София) - Левски-Раковски (София)                    0:11 
Марек 1915 (Дупница) - Пирин (Благоевград)                2:3 
Славия 1913 (София) - ЦСКА (София)                        4:1 
Ферион (София) - Локомотив 1929 (София)                   1:4 
Миньор (Перник) - Чавдар (Етрополе)                       0:0 
2 септември 2015, сряда, 11:00 ч:
в Покровник:
Пирин 2001 (Благоевград) - Левски (София)                 отложен 
15 септември 2015, вторник, 11:00 ч:
в Покровник:
Пирин 2001 (Благоевград) - Левски (София)                 1:6 

                           II кръг

5 септември 2015, събота, 10:00 ч:
Левски (София) - Славия 1913 (София)                      5:0 
5 септември 2015, събота, 11:00 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - Чавдар (Етрополе)                   0:2 
Локомотив 1929 (София) - Миньор (Перник)                  2:1 
в Покровник:
Пирин (Благоевград) - Пирин 2001 (Благоевград)            1:0 
ДИТ Спорт (София) - ЕСФА (София)                          9:1 
БМ Спорт (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)       1:2 
5 септември 2015, събота, 17:00 ч:
Левски-Раковски (София) - Марек 1915 (Дупница)            7:0 
5 септември 2015, събота, 18:00 ч:
ЦСКА (София) - Ферион (София)                             6:2 

                           III кръг

9 септември 2015, сряда, 11:00 ч:
в София, стар ст."Академик" /при 4-ти километър/:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Велбъжд (Кюстендил)    5:3 
ЕСФА (София) - БМ Спорт (София)                           2:0 
Марек 1915 (Дупница) - ДИТ Спорт (София)                  1:4 
в Покровник:
Пирин 2001 (Благоевград) - Левски-Раковски (София)        0:2 
Славия 1913 (София) - Пирин (Благоевград)                 2:0 
Ферион (София) - Левски (София)                           0:5 
Миньор (Перник) - ЦСКА (София)                            3:6 
Чавдар (Етрополе) - Локомотив 1929 (София)                0:0 

                           IV кръг

12 септември 2015, събота, 11:00 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - Локомотив 1929 (София)              1:0 
Левски (София) - Миньор (Перник)                          6:0 
Левски-Раковски (София) - Славия 1913 (София)             0:3 
ДИТ Спорт (София) - Пирин 2001 (Благоевград)              5:0 
БМ Спорт (София) - Марек 1915 (Дупница)                   1:0 
в София, стар ст."Академик" /при 4-ти километър/:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - ЕСФА (София)           2:1 
12 септември 2015, събота, 12:30 ч:
в Рилци:
Пирин (Благоевград) - Ферион (София)                      2:0 
13 септември 2015, неделя, 10:00 ч:
ЦСКА (София) - Чавдар (Етрополе)                          4:1 

                           I кръг - отложен мач

15 септември 2015, вторник, 11:00 ч:
в Покровник:
Пирин 2001 (Благоевград) - Левски (София)                 1:6 

                           V кръг

19 септември 2015, събота, 10:00 ч:
в Покровник:
Пирин 2001 (Благоевград) - БМ Спорт (София)               3:1 
Ферион (София) - Левски-Раковски (София)                  1:5 
19 септември 2015, събота, 11:00 ч:
ЕСФА (София) - Велбъжд (Кюстендил)                        1:4 
Марек 1915 (Дупница) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)   0:3 
Чавдар (Етрополе) - Левски (София)                        0:2 
19 септември 2015, събота, 13:00 ч:
Миньор (Перник) - Пирин (Благоевград)                     0:3 сл. 
19 септември 2015, събота, 16:30 ч:
Славия 1913 (София) - ДИТ Спорт (София)                   3:1 
20 септември 2015, неделя, 14:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - ЦСКА (София)                     1:1 

                           VI кръг

26 септември 2015, събота, 11:00 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - ЦСКА (София)                        0:5 
Левски (София) - Локомотив 1929 (София)                   1:0 
в Рилци:
Пирин (Благоевград) - Чавдар (Етрополе)                   2:1 
Левски-Раковски (София) - Миньор (Перник)                 5:0 
ДИТ Спорт (София) - Ферион (София)                        6:0 
в София, стар ст."Академик" /при 4-ти километър/:
Витоша (Бистрица) - Пирин 2001 (Благоевград)              2:1 
ЕСФА (София) - Марек 1915 (Дупница)                       3:0 
26 септември 2015, събота, 11:30 ч:
БМ Спорт (София) - Славия 1913 (София)                    0:4 

                           VII кръг

2 октомври 2015, петък, 18:00 ч:
Славия 1913 (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)    3:0 
3 октомври 2015, събота, 10:00 ч:
Ферион (София) - БМ Спорт (София)                         2:1 
3 октомври 2015, събота, 11:00 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Велбъжд (Кюстендил)                0:5 
в Покровник:
Пирин 2001 (Благоевград) - ЕСФА (София)                   1:0 
Миньор (Перник) - ДИТ Спорт (София)                       0:7 
Чавдар (Етрополе) - Левски-Раковски (София)               1:2 
Локомотив 1929 (София) - Пирин (Благоевград)              3:0 
ЦСКА (София) - Левски (София)                             0:3 

                           VIII кръг

10 октомври 2015, събота, 11:00 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - Левски (София)                      0:2 
в Рилци:
Пирин (Благоевград) - ЦСКА (София)                        0:1 
Левски-Раковски (София) - Локомотив 1929 (София)          2:1 
ДИТ Спорт (София) - Чавдар (Етрополе)                     5:0 
БМ Спорт (София) - Миньор (Перник)                        2:2 
в София, стар ст."Академик" /при 4-ти километър/:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Ферион (София)         2:2 
ЕСФА (София) - Славия 1913 (София)                        0:5 
Марек 1915 (Дупница) - Пирин 2001 (Благоевград)           2:0 

                           IX кръг

17 октомври 2015, събота, 11:00 ч:
в Покровник:
Пирин 2001 (Благоевград) - Велбъжд (Кюстендил)            1:0 
Славия 1913 (София) - Марек 1915 (Дупница)                3:0 
Ферион (София) - ЕСФА (София)                             5:0 
Миньор (Перник) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)        0:2 
Чавдар (Етрополе) - БМ Спорт (София)                      6:1 
Локомотив 1929 (София) - ДИТ Спорт (София)                0:1 
Левски (София) - Пирин (Благоевград)                      5:0 
17 октомври 2015, събота, 13:00 ч:
ЦСКА (София) - Левски-Раковски (София)                    5:0 

                           X кръг

24 октомври 2015, събота, 11:00 ч:
в Кюстендил, ст."Осогово":
Велбъжд (Кюстендил) - Пирин (Благоевград)                 2:0 
в София, ст."Георги Аспарухов":
Левски-Раковски (София) - Левски (София)                  1:6 
ДИТ Спорт (София) - ЦСКА (София)                          0:3 
БМ Спорт (София) - Локомотив 1929 (София)                 1:0 
ЕСФА (София) - Миньор (Перник)                            0:2 
Марек 1915 (Дупница) - Ферион (София)                     1:2 
в Покровник:
Пирин 2001 (Благоевград) - Славия 1913 (София)            отложен 
24 октомври 2015, събота, 12:00 ч:
в София, стар ст."Академик" /при 4-ти километър/:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Чавдар (Етрополе)      3:0 
4 ноември 2015, сряда:
в Покровник:
Пирин 2001 (Благоевград) - Славия 1913 (София)            0:2 

                           XI кръг

31 октомври 2015, събота, 10:00 ч:
Миньор (Перник) - Марек 1915 (Дупница)                    0:0 
31 октомври 2015, събота, 11:00 ч:
Славия 1913 (София) - Велбъжд (Кюстендил)                 7:0 
Ферион (София) - Пирин 2001 (Благоевград)                 1:0 
Чавдар (Етрополе) - ЕСФА (София)                          1:0 
Локомотив 1929 (София) - Витоша (Бистрица)                2:1 
Левски (София) - ДИТ Спорт (София)                        4:1 
в Рилци:
Пирин (Благоевград) - Левски-Раковски (София)             1:3 
2 ноември 2015, понеделник, 15:00 ч:
ЦСКА (София) - БМ Спорт (София)                          11:0 

                           X кръг - отложен мач

4 ноември 2015, сряда:
в Покровник:
Пирин 2001 (Благоевград) - Славия 1913 (София)            0:2 

                           XII кръг

7 ноември 2015, събота, 11:00 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - Левски-Раковски (София)             1:0 
ДИТ Спорт (София) - Пирин (Благоевград)                   3:0 
БМ Спорт (София) - Левски (София)                         0:9 
в София, стар ст."Академик" /при 4-ти километър/:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - ЦСКА (София)           0:5 
ЕСФА (София) - Локомотив 1929 (София)                     1:4 
Марек 1915 (Дупница) - Чавдар (Етрополе)                  0:2 
в Покровник:
Пирин 2001 (Благоевград) - Миньор (Перник)                1:0 
Славия 1913 (София) - Ферион (София)                      1:0 

                           XIII кръг

14 ноември 2015, събота, 11:00 ч:
Ферион (София) - Велбъжд (Кюстендил)                      3:0 
Миньор (Перник) - Славия 1913 (София)                     0:6 
Чавдар (Етрополе) - Пирин 2001 (Благоевград)              0:0 
Локомотив 1929 (София) - Марек 1915 (Дупница)             1:0 
Левски-Раковски (София) - ДИТ Спорт (София)               0:2 
14 ноември 2015, събота, 12:30 ч:
в Рилци:
Пирин (Благоевград) - БМ Спорт (София)                    6:0 
14 ноември 2015, събота, 14:30 ч:
Левски (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)         6:1 
14 ноември 2015, събота, 17:30 ч:
ЦСКА (София) - ЕСФА (София)                               9:0 

                           XIV кръг

20 ноември 2015, петък, 11:00 ч:
в Покровник:
Пирин 2001 (Благоевград) - Локомотив 1929 (София)         0:2 
20 ноември 2015, петък, 12:00 ч:
Славия 1913 (София) - Чавдар (Етрополе)                   5:0 
21 ноември 2015, събота, 11:00 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - ДИТ Спорт (София)                   0:0 
БМ Спорт (София) - Левски-Раковски (София)                0:3 
в София, стар ст."Академик" /при 4-ти километър/:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Пирин (Благоевград)    7:2 
ЕСФА (София) - Левски (София)                             0:4 
Марек 1915 (Дупница) - ЦСКА (София)                       0:1 
Ферион (София) - Миньор (Перник)                          2:1 

                           XV кръг

27 ноември 2015, петък, 14:00 ч:
ЦСКА (София) - Пирин 2001 (Благоевград)                   3:0 
28 ноември 2015, събота, 11:00 ч:
Миньор (Перник) - Велбъжд (Кюстендил)                     1:0 
Чавдар (Етрополе) - Ферион (София)                        0:2 
Локомотив 1929 (София) - Славия 1913 (София)              0:1 
в Рилци:
Пирин (Благоевград) - ЕСФА (София)                        3:0 
ДИТ Спорт (София) - БМ Спорт (София)                      9:0 
28 ноември 2015, събота, 14:30 ч:
Левски (София) - Марек 1915 (Дупница)                     7:1 
29 ноември 2015, неделя, 12:00 ч:
в София, ст."Георги Аспарухов":
Левски-Раковски (София) - Витоша (Бистрица)               4:0 

                           XVI кръг

5 март 2016, събота, 11:00 ч:
в кв.Драгалевци, София:
ДИТ Спорт (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)      2:4 
в Рилци:
Пирин (Благоевград) - Марек 1915 (Дупница)                1:0 
ЦСКА (София) - Славия 1913 (София)                        3:2 
Локомотив 1929 (София) - Ферион (София)                   1:0 
Чавдар (Етрополе) - Миньор (Перник)                       2:0 
5 март 2016, събота, 11:30 ч:
Левски (София) - Пирин 2001 (Благоевград)                11:1 
6 март 2016, неделя, 12:00 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - БМ Спорт (София)                    4:0 
6 март 2016, неделя, 15:30 ч:
Левски-Раковски (София) - ЕСФА (София)                    6:0 

                           XVII кръг

12 март 2016, събота, 11:00 ч:
Чавдар (Етрополе) - Велбъжд (Кюстендил)                   1:1 
Миньор (Перник) - Локомотив 1929 (София)                  0:1 
в кв.Драгалевци, София:
Ферион (София) - ЦСКА (София)                             1:4 
Славия 1913 (София) - Левски (София)                      4:1 
в Покровник:
Пирин 2001 (Благоевград) - Пирин (Благоевград)            отложен 
Марек 1915 (Дупница) - Левски-Раковски (София)            отложен 
в София, стар ст."Академик" /при 4-ти километър/:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - БМ Спорт (София)       6:0 
12 март 2016, събота, 17:00 ч:
ЕСФА (София) - ДИТ Спорт (София)                          0:4 
30 март 2016, сряда, 15:00 ч:
Пирин 2001 (Благоевград) - Пирин (Благоевград)            0:3 
Марек 1915 (Дупница) - Левски-Раковски (София)            0:3 

                           XVIII кръг

18 март 2016, петък, 13:30 ч:
Левски (София) - Ферион (София)                           6:0 
19 март 2016, събота, 11:00 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)    0:1 
БМ Спорт (София) - ЕСФА (София)                           3:2 
ДИТ Спорт (София) - Марек 1915 (Дупница)                  7:0 
Левски-Раковски (София) - Пирин 2001 (Благоевград)        1:1 
ЦСКА (София) - Миньор (Перник)                            7:1 
Локомотив 1929 (София) - Чавдар (Етрополе)                0:0 
20 март 2016, неделя, 11:00 ч:
в Рилци:
Пирин (Благоевград) - Славия 1913 (София)                 0:2 

                           XXVII кръг - изтеглен мач

23 март 2016, сряда, 15:00 ч:
Левски (София) - БМ Спорт (София)                         7:1 

                           XIX кръг

26 март 2016, събота, 11:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - Велбъжд (Кюстендил)              0:0 
Чавдар (Етрополе) - ЦСКА (София)                          0:4 
Миньор (Перник) - Левски (София)                          отложен 
Славия 1913 (София) - Левски-Раковски (София)             0:1 
в Покровник:
Пирин 2001 (Благоевград) - ДИТ Спорт (София)              0:8 
Марек 1915 (Дупница) - БМ Спорт (София)                   1:0 
ЕСФА (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)           3:0 сл. * 
* - първоначално 0:8, в последствие на Витоша е присъдена служебна загуба
    заради нередовен състезател.
26 март 2016, събота, 16:00 ч:
Ферион (София) - Пирин (Благоевград)                      2:1 
13 април 2016, сряда, 11:00 ч:
Миньор (Перник) - Левски (София)                          0:2 

                           XVII кръг - отложени мачове

30 март 2016, сряда, 15:00 ч:
Пирин 2001 (Благоевград) - Пирин (Благоевград)            0:3 
Марек 1915 (Дупница) - Левски-Раковски (София)            0:3 

                           XXVIII кръг - изтеглен мач

30 март 2016, сряда, 15:00 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Левски (София)         1:2 

                           XX кръг

2 април 2016, събота, 11:00 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - ЕСФА (София)                        3:1 
в София, стар ст."Академик" /при 4-ти километър/:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Марек 1915 (Дупница)   4:0 
БМ Спорт (София) - Пирин 2001 (Благоевград)               0:2 
ДИТ Спорт (София) - Славия 1913 (София)                   3:0 
в Рилци:
Пирин (Благоевград) - Миньор (Перник)                     3:0 
Левски (София) - Чавдар (Етрополе)                        3:0 
2 април 2016, събота, 13:00 ч:
в София, ст."57-мо училище":
Левски-Раковски (София) - Ферион (София)                  3:1 
2 април 2016, събота, 18:15 ч:
ЦСКА (София) - Локомотив 1929 (София)                     4:0 

                           XXI кръг

5 април 2016, вторник, 17:00 ч:
Славия 1913 (София) - БМ Спорт (София)                    3:0 
6 април 2016, сряда, 11:00 ч:
ЦСКА (София) - Велбъжд (Кюстендил)                        5:0 
Локомотив 1929 (София) - Левски (София)                   0:0 
Чавдар (Етрополе) - Пирин (Благоевград)                   1:1 
Миньор (Перник) - Левски-Раковски (София)                 1:8 
Ферион (София) - ДИТ Спорт (София)                        1:8 
в Покровник:
Пирин 2001 (Благоевград) - Витоша (Бистрица)              0:2 
Марек 1915 (Дупница) - ЕСФА (София)                       0:0 

                           XXII кръг

9 април 2016, събота, 10:00 ч:
ДИТ Спорт (София) - Миньор (Перник)                      12:0 
9 април 2016, събота, 11:00 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - Марек 1915 (Дупница)                1:1 
ЕСФА (София) - Пирин 2001 (Благоевград)                   2:2 
в София, стар ст."Академик" /при 4-ти километър/:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Славия 1913 (София)    2:3 
БМ Спорт (София) - Ферион (София)                         0:3 
Левски-Раковски (София) - Чавдар (Етрополе)               1:0 
в Рилци:
Пирин (Благоевград) - Локомотив 1929 (София)              0:1 
Левски (София) - ЦСКА (София)                             0:0 

                           XIX кръг - отложен мач

13 април 2016, сряда, 11:00 ч:
Миньор (Перник) - Левски (София)                          0:2 

                           XXIII кръг

16 април 2016, събота, 11:00 ч:
Левски (София) - Велбъжд (Кюстендил)                      5:0 
Локомотив 1929 (София) - Левски-Раковски (София)          0:0 
Чавдар (Етрополе) - ДИТ Спорт (София)                     1:3 
Миньор (Перник) - БМ Спорт (София)                        3:0 
Ферион (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)         0:4 
Славия 1913 (София) - ЕСФА (София)                       13:0 
в Покровник:
Пирин 2001 (Благоевград) - Марек 1915 (Дупница)           1:0 
17 април 2016, неделя, 14:00 ч:
ЦСКА (София) - Пирин (Благоевград)                        3:0 

                           XXIV кръг

23 април 2016, събота, 11:00 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - Пирин 2001 (Благоевград)            0:0 
Марек 1915 (Дупница) - Славия 1913 (София)                0:7 
в София, стар ст."Академик" /при 4-ти километър/:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Миньор (Перник)        4:1 
БМ Спорт (София) - Чавдар (Етрополе)                      0:2 
ДИТ Спорт (София) - Локомотив 1929 (София)                2:1 
Левски-Раковски (София) - ЦСКА (София)                    0:1 
23 април 2016, събота, 18:00 ч:
в кв.Драгалевци, София:
ЕСФА (София) - Ферион (София)                             1:3 
24 април 2016, неделя, 11:00 ч:
в Рилци:
Пирин (Благоевград) - Левски (София)                      0:5 

                           XXV кръг

27 април 2016, сряда, 11:00 ч:
в Рилци:
Пирин (Благоевград) - Велбъжд (Кюстендил)                 2:0 
Левски (София) - Левски-Раковски (София)                  5:2 
ЦСКА (София) - ДИТ Спорт (София)                          2:1 
Локомотив 1929 (София) - БМ Спорт (София)                 3:0 
Чавдар (Етрополе) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)      3:2 
Миньор (Перник) - ЕСФА (София)                            3:0 
в кв.Драгалевци, София:
Ферион (София) - Марек 1915 (Дупница)                     3:2 
Славия 1913 (София) - Пирин 2001 (Благоевград)            4:0 

                           XXVI кръг

7 май 2016, събота, 09:30 ч:
ЕСФА (София) - Чавдар (Етрополе)                          0:2 
7 май 2016, събота, 11:00 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - Славия 1913 (София)                 1:4 
в Покровник:
Пирин 2001 (Благоевград) - Ферион (София)                 2:0 
Марек 1915 (Дупница) - Миньор (Перник)                    0:0 
в София, стар ст."Академик" /при 4-ти километър/:
Витоша (Бистрица) - Локомотив 1929 (София)                3:2 
БМ Спорт (София) - ЦСКА (София)                           0:6 
ДИТ Спорт (София) - Левски (София)                        0:1 
в София, ст."Георги Аспарухов":
Левски-Раковски (София) - Пирин (Благоевград)             2:1 

                           XXVII кръг

23 март 2016, сряда, 15:00 ч:
Левски (София) - БМ Спорт (София)                         7:1 
11 май 2016, сряда, 11:00 ч:
Левски-Раковски (София) - Велбъжд (Кюстендил)             3:0 
в Рилци:
Пирин (Благоевград) - ДИТ Спорт (София)                   1:3 
Левски (София) - БМ Спорт (София)                         изтеглен 
ЦСКА (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)           отложен 
Локомотив 1929 (София) - ЕСФА (София)                     5:1 
Чавдар (Етрополе) - Марек 1915 (Дупница)                  0:1 
Миньор (Перник) - Пирин 2001 (Благоевград)                1:0 
Ферион (София) - Славия 1913 (София)                      отложен 
17 май 2016, вторник, 11:00 ч:
ЦСКА (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)           2:0 
18 май 2016, сряда, 11:00 ч:
в София, ст."Славия":
Ферион (София) - Славия 1913 (София)                      3:0 

                           XXVIII кръг

30 март 2016, сряда, 15:00 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Левски (София)         1:2 
14 май 2016, събота, 11:00 ч:
в Кюстендил, ст."Осогово":
Велбъжд (Кюстендил) - Ферион (София)                      0:2 
Славия 1913 (София) - Миньор (Перник)                     отложен 
в Покровник:
Пирин 2001 (Благоевград) - Чавдар (Етрополе)              0:1 
Марек 1915 (Дупница) - Локомотив 1929 (София)             1:1 
ЕСФА (София) - ЦСКА (София)                               отложен 
в София, стар ст."Академик" /при 4-ти километър/:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Левски (София)         изтеглен 
БМ Спорт (София) - Пирин (Благоевград)                    1:5 
ДИТ Спорт (София) - Левски-Раковски (София)               3:0 
25 май 2016, сряда, 11:00 ч:
Славия 1913 (София) - Миньор (Перник)                     7:1 
ЕСФА (София) - ЦСКА (София)                               0:9 

                           XXVII кръг - отложени мачове

17 май 2016, вторник, 11:00 ч:
ЦСКА (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)           2:0 
18 май 2016, сряда, 11:00 ч:
в София, ст."Славия":
Ферион (София) - Славия 1913 (София)                      3:0 

                           XXIX кръг

21 май 2016, събота, 11:00 ч:
ДИТ Спорт (София) - Велбъжд (Кюстендил)                   7:1 
Левски-Раковски (София) - БМ Спорт (София)                отложен 
в Рилци:
Пирин (Благоевград) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)    2:0 
Левски (София) - ЕСФА (София)                            11:0 
Локомотив 1929 (София) - Пирин 2001 (Благоевград)         2:1 
Чавдар (Етрополе) - Славия 1913 (София)                   0:2 
Миньор (Перник) - Ферион (София)                          1:1 
23 май 2016, понеделник, 11:00 ч:
ЦСКА (София) - Марек 1915 (Дупница)                       7:0 
24 май 2016, вторник, 18:00 ч:
Левски-Раковски (София) - БМ Спорт (София)                1:1 

                           XXVIII кръг - отложени мачове

25 май 2016, сряда, 11:00 ч:
Славия 1913 (София) - Миньор (Перник)                     7:1 
ЕСФА (София) - ЦСКА (София)                               0:9 

                           XXX кръг

28 май 2016, събота, 11:00 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - Миньор (Перник)                     1:1 
Ферион (София) - Чавдар (Етрополе)                        2:0 
Славия 1913 (София) - Локомотив 1929 (София)              5:0 
в Покровник:
Пирин 2001 (Благоевград) - ЦСКА (София)                   0:2 
Марек 1915 (Дупница) - Левски (София)                     0:2 
БМ Спорт (София) - ДИТ Спорт (София)                      1:3 
28 май 2016, събота, 13:00 ч:
в София, ст."57-мо училище":
ЕСФА (София) - Пирин (Благоевград)                        0:9 
29 май 2016, неделя, 16:00 ч:
в Бистрица:
Витоша (Бистрица) - Левски-Раковски (София)               2:2 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Левски (София) XXX 0:0 5:0 4:1 5:2 6:1 1:0 6:0 5:0 3:0 5:0 11:1 6:0 7:1 7:1 11:0 2. ЦСКА (София) 0:3 XXX 3:2 2:1 5:0 2:0 4:0 6:2 3:0 4:1 5:0 3:0 7:1 7:0 11:0 9:0 3. Славия 1913 (София) 4:1 4:1 XXX 3:1 0:1 3:0 5:0 1:0 2:0 5:0 7:0 4:0 7:1 3:0 3:0 13:0 4. ДИТ Спорт (София) 0:1 0:3 3:0 XXX 3:0 2:4 2:1 6:0 3:0 5:0 7:1 5:0 12:0 7:0 9:0 9:1 5. Левски-Раковски (София) 1:6 0:1 0:3 0:2 XXX 4:0 2:1 3:1 2:1 1:0 3:0 1:1 5:0 7:0 1:1 6:0 6. Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:2 0:5 2:3 0:2 2:2 XXX 3:2 2:2 7:2 3:0 5:3 2:1 4:1 4:0 6:0 2:1 7. Локомотив 1929 (София) 0:0 1:1 0:1 0:1 0:0 2:1 XXX 1:0 3:0 0:0 0:0 2:1 2:1 1:0 3:0 5:1 8. Ферион (София) 0:5 1:4 3:0 1:8 1:5 0:4 1:4 XXX 2:1 2:0 3:0 1:0 2:1 3:2 2:1 5:0 9. Пирин (Благоевград) 0:5 0:1 0:2 1:3 1:3 2:0 0:1 2:0 XXX 2:1 2:0 1:0 3:0 1:0 6:0 3:0 10. Чавдар (Етрополе) 0:2 0:4 0:2 1:3 1:2 3:2 0:0 0:2 1:1 XXX 1:1 0:0 2:0 0:1 6:1 1:0 11. Велбъжд (Кюстендил) 0:2 0:5 1:4 0:0 1:0 0:1 1:0 0:2 2:0 0:2 XXX 0:0 1:1 1:1 4:0 3:1 12. Пирин 2001 (Благоевград) 1:6 0:2 0:2 0:8 0:2 0:2 0:2 2:0 0:3 0:1 1:0 XXX 1:0 1:0 3:1 1:0 13. Миньор (Перник) 0:2 3:6 0:6 0:7 1:8 0:2 0:1 1:1 0:3* 0:0 1:0 1:0 XXX 0:0 3:0 3:0 14. Марек 1915 (Дупница) 0:2 0:1 0:7 1:4 0:3 0:3 1:1 1:2 2:3 0:2 0:5 2:0 0:0 XXX 1:0 0:0 15. БМ Спорт (София) 0:9 0:6 0:4 1:3 0:3 1:2 1:0 0:3 1:5 0:2 3:2 0:2 2:2 1:0 XXX 3:2 16. ЕСФА (София) 0:4 0:9 0:5 0:4 0:11 3:0* 1:4 1:3 0:9 0:2 1:4 2:2 0:2 3:0 2:0 XXX ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре