« ОФГ Кюстендил 2014/15 »


Подгрупа "Осогово"

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
         | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Кюстендил (Кюстендил)              24   20   2   2   85:12   62        Финал
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Спортист (Слокощица)               24   17   2   5   61:32   53              [2 0 0  5:2  6]
 3. Ботев (Лозно)                      24   17   2   5   72:29   53    [*]       [0 0 2  2:5  0]
 4. Струма (Нови чифлик)               24   16   2   6   86:42   50             
 5. Септември 2005 (Жабокрът)          24   13   1  10   54:68   40             
 6. Руен (Богослов)                    24   10   5   9   49:42   35             
 7. Струмска слава 1956 (Търновлаг)    24    9   4  11   48:76   31             
 8. Елешница (Ваксево)                 24    8   3  13   50:55   27             
 9. Сините извори (Горна Гращица)      24    7   2  15   44:60   23              [1 1 0  6:1  4]
10. Копие (Копиловци)                  24    6   5  13   36:51   23              [0 1 1  1:6  1]
11. Ябълково (Ябълково)                24    6   3  15   45:70   21 [+]         
12. Славия (Граница)                   24    5   2  17   29:84   17             
13. Осогово (Багренци)                 24    4   3  17   28:66   15             

Бележки
  - Боила (Лозно), 4-ти през изминалия сезон; е преименуван на Ботев.
  - Ябълково (Ябълково) се включва в групата.

                           I кръг

31 август 2014, неделя, 18:00 ч:
Ботев (Лозно) - Руен (Богослов)                           4:0 
Струмска слава 1956 (Търновлаг) - Ябълково (Ябълково)     2:0 
Септември 2005 (Жабокрът) - Осогово (Багренци)            0:1 
Славия (Граница) - Елешница (Ваксево)                     1:1 
Струма (Нови чифлик) - Сините извори (Горна Гращица)      2:0 
Копие (Копиловци) - Спортист (Слокощица)                  1:3 
Кюстендил (Кюстендил)                                     почива

                           II кръг

7 септември 2014, неделя, 10:30 ч:
Руен (Богослов) - Спортист (Слокощица)                    2:0 
Сините извори (Горна Гращица) - Копие (Копиловци)         6:1 
Ботев (Лозно) - Струмска слава 1956 (Търновлаг)           5:2 
7 септември 2014, неделя, 18:00 ч:
Елешница (Ваксево) - Струма (Нови чифлик)                 1:2 
Кюстендил (Кюстендил) - Славия (Граница)                  8:0 
Ябълково (Ябълково) - Септември 2005 (Жабокрът)           2:4 
Осогово (Багренци)                                        почива

                           III кръг

14 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Струмска слава 1956 (Търновлаг) - Руен (Богослов)         1:1 
Септември 2005 (Жабокрът) - Ботев (Лозно)                 2:1 
Славия (Граница) - Осогово (Багренци)                     0:6 
Струма (Нови чифлик) - Кюстендил (Кюстендил)              2:1 
Копие (Копиловци) - Елешница (Ваксево)                    5:1 
Спортист (Слокощица) - Сините извори (Горна Гращица)      2:1 
Ябълково (Ябълково)                                       почива

                           IV кръг

21 септември 2014, неделя, 10:30 ч:
Руен (Богослов) - Сините извори (Горна Гращица)           3:0 
Кюстендил (Кюстендил) - Копие (Копиловци)                 3:0 
Осогово (Багренци) - Струма (Нови чифлик)                 1:3 
Ябълково (Ябълково) - Славия (Граница)                    1:1 
21 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Елешница (Ваксево) - Спортист (Слокощица)                 2:4 
Стр.слава 1956 (Търновлаг) - Септември 2005 (Жабокрът)    4:6 
Ботев (Лозно)                                             почива

                           V кръг

28 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Септември 2005 (Жабокрът) - Руен (Богослов)               3:2 
Славия (Граница) - Ботев (Лозно)                          0:8 
Струма (Нови чифлик) - Ябълково (Ябълково)                5:2 
Копие (Копиловци) - Осогово (Багренци)                    1:1 
Спортист (Слокощица) - Кюстендил (Кюстендил)              4:0 
Сините извори (Горна Гращица) - Елешница (Ваксево)        0:3 
Струмска слава 1956 (Търновлаг)                           почива

                           VI кръг

12 октомври 2014, неделя, 10:30 ч:
Кюстендил (Кюстендил) - Сините извори (Горна Гращица)     6:0 
Ябълково (Ябълково) - Копие (Копиловци)                   0:2 
Струмска слава 1956 (Търновлаг) - Славия (Граница)        1:3 
12 октомври 2014, неделя, 16:00 ч:
Руен (Богослов) - Елешница (Ваксево)                      4:1 
Осогово (Багренци) - Спортист (Слокощица)                 1:4 
Ботев (Лозно) - Струма (Нови чифлик)                      5:4 
Септември 2005 (Жабокрът)                                 почива

                           VII кръг

19 октомври 2014, неделя, 10:30 ч:
Славия (Граница) - Септември 2005 (Жабокрът)              0:4 
Струма (Нови чифлик) - Струмска слава 1956 (Търновлаг)   11:2 
Копие (Копиловци) - Ботев (Лозно)                         0:2 
Спортист (Слокощица) - Ябълково (Ябълково)                3:2 
Сините извори (Горна Гращица) - Осогово (Багренци)        5:0 
Елешница (Ваксево) - Кюстендил (Кюстендил)                1:6 
Руен (Богослов)                                           почива

                           VIII кръг

26 октомври 2014, неделя, 10:30 ч:
Осогово (Багренци) - Елешница (Ваксево)                   5:2 
Ботев (Лозно) - Спортист (Слокощица)                      2:4 
Септември 2005 (Жабокрът) - Струма (Нови чифлик)          3:4 
26 октомври 2014, неделя, 15:30 ч:
Руен (Богослов) - Кюстендил (Кюстендил)                   0:3 
Ябълково (Ябълково) - Сините извори (Горна Гращица)       5:1 
Струмска слава 1956 (Търновлаг) - Копие (Копиловци)       4:1 
Славия (Граница)                                          почива

                           IX кръг

2 ноември 2014, неделя, 10:30 ч:
Славия (Граница) - Руен (Богослов)                        2:4 
Копие (Копиловци) - Септември 2005 (Жабокрът)             6:0 
Спортист (Слокощица) - Струмска слава 1956 (Търновлаг)    4:4 
2 ноември 2014, неделя, 15:00 ч:
Сините извори (Горна Гращица) - Ботев (Лозно)             1:4 
Елешница (Ваксево) - Ябълково (Ябълково)                  5:5 
Кюстендил (Кюстендил) - Осогово (Багренци)                3:0 
Струма (Нови чифлик)                                      почива

                           X кръг

9 ноември 2014, неделя, 11:00 ч:
Ябълково (Ябълково) - Кюстендил (Кюстендил)               0:7 
Стр.слава 1956 (Търновлаг) - Сините извори (Г.Гращица)    3:1 
Славия (Граница) - Струма (Нови чифлик)                   1:5 
9 ноември 2014, неделя, 15:00 ч:
Руен (Богослов) - Осогово (Багренци)                      3:0 
Ботев (Лозно) - Елешница (Ваксево)                        2:0 
Септември 2005 (Жабокрът) - Спортист (Слокощица)          0:4 
Копие (Копиловци)                                         почива

                           XI кръг

16 ноември 2014, неделя, 11:00 ч:
Струма (Нови чифлик) - Руен (Богослов)                    4:2 
Копие (Копиловци) - Славия (Граница)                      2:3 
Сините извори (Г.Гращица) - Септември 2005 (Жабокрът)     1:3 
Елешница (Ваксево) - Струмска слава 1956 (Търновлаг)      0:3 
Кюстендил (Кюстендил) - Ботев (Лозно)                     1:0 
Осогово (Багренци) - Ябълково (Ябълково)                  0:1 
Спортист (Слокощица)                                      почива

                           XII кръг

23 ноември 2014, неделя, 11:00 ч:
Руен (Богослов) - Ябълково (Ябълково)                     4:0 
Ботев (Лозно) - Осогово (Багренци)                        4:2 
Струмска слава 1956 (Търновлаг) - Кюстендил (Кюстендил)   1:5 
Септември 2005 (Жабокрът) - Елешница (Ваксево)            2:1 
Славия (Граница) - Спортист (Слокощица)                   0:5 
Струма (Нови чифлик) - Копие (Копиловци)                  5:0 
Сините извори (Горна Гращица)                             почива

                           XIII кръг

30 ноември 2014, неделя, 11:00 ч:
Копие (Копиловци) - Руен (Богослов)                       1:0 
Спортист (Слокощица) - Струма (Нови чифлик)               1:0 
Сините извори (Горна Гращица) - Славия (Граница)          6:1 
Кюстендил (Кюстендил) - Септември 2005 (Жабокрът)         3:0 
Осогово (Багренци) - Струмска слава 1956 (Търновлаг)      1:2 
Ябълково (Ябълково) - Ботев (Лозно)                       2:3 
Елешница (Ваксево)                                        почива

                           XIV кръг

1 март 2015, неделя, 10:30 ч:
Ябълково (Ябълково) - Струмска слава 1956 (Търновлаг)     3:4 
Сините извори (Горна Гращица) - Струма (Нови чифлик)      3:1 
Спортист (Слокощица) - Копие (Копиловци)                  2:1 
1 март 2015, неделя, 15:00 ч:
Руен (Богослов) - Ботев (Лозно)                           2:2 
Осогово (Багренци) - Септември 2005 (Жабокрът)            2:6 
Елешница (Ваксево) - Славия (Граница)                     5:1 
Кюстендил (Кюстендил)                                     почива

                           XV кръг

8 март 2015, неделя, 15:00 ч:
Спортист (Слокощица) - Руен (Богослов)                    отложен 
Копие (Копиловци) - Сините извори (Горна Гращица)         отложен 
Струма (Нови чифлик) - Елешница (Ваксево)                 отложен 
Славия (Граница) - Кюстендил (Кюстендил)                  отложен 
Септември 2005 (Жабокрът) - Ябълково (Ябълково)           отложен 
Струмска слава 1956 (Търновлаг) - Ботев (Лозно)           отложен 
13 април 2015, понеделник, 10:30 ч:
Копие (Копиловци) - Сините извори (Горна Гращица)         0:0 
Струма (Нови чифлик) - Елешница (Ваксево)                 2:0 
Славия (Граница) - Кюстендил (Кюстендил)                  1:2 
13 април 2015, понеделник, 16:00 ч:
Спортист (Слокощица) - Руен (Богослов)                    0:0 
Септември 2005 (Жабокрът) - Ябълково (Ябълково)           3:1 
Струмска слава 1956 (Търновлаг) - Ботев (Лозно)           1:1 
Осогово (Багренци)                                        почива

                           XVI кръг

15 март 2015, неделя, 10:30 ч:
Руен (Богослов) - Струмска слава 1956 (Търновлаг)         4:0 
Осогово (Багренци) - Славия (Граница)                     1:0 
Елешница (Ваксево) - Копие (Копиловци)                    2:1 
15 март 2015, неделя, 15:00 ч:
Ботев (Лозно) - Септември 2005 (Жабокрът)                 4:1 
Кюстендил (Кюстендил) - Струма (Нови чифлик)              0:0 
Сините извори (Горна Гращица) - Спортист (Слокощица)      1:2 
Ябълково (Ябълково)                                       почива

                           XVII кръг

22 март 2015, неделя, 10:30 ч:
Сините извори (Горна Гращица) - Руен (Богослов)           1:1 
Струма (Нови чифлик) - Осогово (Багренци)                 4:0 
22 март 2015, неделя, 15:00 ч:
Спортист (Слокощица) - Елешница (Ваксево)                 0:1 
Копие (Копиловци) - Кюстендил (Кюстендил)                 0:6 
Славия (Граница) - Ябълково (Ябълково)                    2:0 
Септември 2005 (Жабокрът) - Стр.слава 1956 (Търновлаг)    4:2 
Ботев (Лозно)                                             почива

                           XVIII кръг

29 март 2015, неделя, 10:30 ч:
Руен (Богослов) - Септември 2005 (Жабокрът)               2:3 
Ботев (Лозно) - Славия (Граница)                          5:0 
Осогово (Багренци) - Копие (Копиловци)                    0:0 
29 март 2015, неделя, 16:00 ч:
Ябълково (Ябълково) - Струма (Нови чифлик)                7:0 
Кюстендил (Кюстендил) - Спортист (Слокощица)              3:0 
Елешница (Ваксево) - Сините извори (Горна Гращица)        3:0 
Струмска слава 1956 (Търновлаг)                           почива

                           XIX кръг

4 април 2015, събота, 16:00 ч:
Струма (Нови чифлик) - Ботев (Лозно)                      1:4 
5 април 2015, неделя, 10:30 ч:
Спортист (Слокощица) - Осогово (Багренци)                 5:2 
Копие (Копиловци) - Ябълково (Ябълково)                   3:0 
Славия (Граница) - Струмска слава 1956 (Търновлаг)        0:1 
5 април 2015, неделя, 16:00 ч:
Елешница (Ваксево) - Руен (Богослов)                      2:3 
Сините извори (Горна Гращица) - Кюстендил (Кюстендил)     0:5 
Септември 2005 (Жабокрът)                                 почива

                           XX кръг

10 април 2015, петък, 10:30 ч:
Септември 2005 (Жабокрът) - Славия (Граница)              4:1 
Ботев (Лозно) - Копие (Копиловци)                         4:1 
Осогово (Багренци) - Сините извори (Горна Гращица)        0:3 
10 април 2015, петък, 16:00 ч:
Струмска слава 1956 (Търновлаг) - Струма (Нови чифлик)    2:6 
Ябълково (Ябълково) - Спортист (Слокощица)                3:2 
Кюстендил (Кюстендил) - Елешница (Ваксево)                2:0 
Руен (Богослов)                                           почива

                           XV кръг - отложени мачове

13 април 2015, понеделник, 10:30 ч:
Копие (Копиловци) - Сините извори (Горна Гращица)         0:0 
Струма (Нови чифлик) - Елешница (Ваксево)                 2:0 
Славия (Граница) - Кюстендил (Кюстендил)                  1:2 
13 април 2015, понеделник, 16:00 ч:
Спортист (Слокощица) - Руен (Богослов)                    0:0 
Септември 2005 (Жабокрът) - Ябълково (Ябълково)           3:1 
Струмска слава 1956 (Търновлаг) - Ботев (Лозно)           1:1 

                           XXI кръг

19 април 2015, неделя, 10:30 ч:
Кюстендил (Кюстендил) - Руен (Богослов)                   2:1 
Сините извори (Горна Гращица) - Ябълково (Ябълково)       0:3 
Копие (Копиловци) - Струмска слава 1956 (Търновлаг)       1:1 
19 април 2015, неделя, 16:00 ч:
Елешница (Ваксево) - Осогово (Багренци)                   6:0 
Спортист (Слокощица) - Ботев (Лозно)                      1:0 
Струма (Нови чифлик) - Септември 2005 (Жабокрът)         13:0 
Славия (Граница)                                          почива

                           XXII кръг

26 април 2015, неделя, 10:30 ч:
Ботев (Лозно) - Сините извори (Горна Гращица)             3:0 
Ябълково (Ябълково) - Елешница (Ваксево)                  3:3 
Осогово (Багренци) - Кюстендил (Кюстендил)                1:4 
26 април 2015, неделя, 16:00 ч:
Руен (Богослов) - Славия (Граница)                        4:2 
Септември 2005 (Жабокрът) - Копие (Копиловци)             3:2 
Струмска слава 1956 (Търновлаг) - Спортист (Слокощица)    0:3 
Струма (Нови чифлик)                                      почива

                           XXIII кръг

3 май 2015, неделя, 10:30 ч:
Осогово (Багренци) - Руен (Богослов)                      1:1 
Кюстендил (Кюстендил) - Ябълково (Ябълково)               8:0 
Струма (Нови чифлик) - Славия (Граница)                   3:2 
3 май 2015, неделя, 17:00 ч:
Елешница (Ваксево) - Ботев (Лозно)                        0:4 
Сините извори (Г.Гращица) - Стр.слава 1956 (Търновлаг)    3:4 
Спортист (Слокощица) - Септември 2005 (Жабокрът)          2:0 
Копие (Копиловци)                                         почива

                           XXIV кръг

10 май 2015, неделя, 10:30 ч:
Славия (Граница) - Копие (Копиловци)                      3:2 
Септември 2005 (Жабокрът) - Сините извори (Г.Гращица)     3:7 
Струмска слава 1956 (Търновлаг) - Елешница (Ваксево)      0:7 
10 май 2015, неделя, 17:00 ч:
Руен (Богослов) - Струма (Нови чифлик)                    0:5 
Ботев (Лозно) - Кюстендил (Кюстендил)                     1:4 
Ябълково (Ябълково) - Осогово (Багренци)                  4:0 
Спортист (Слокощица)                                      почива

                           XXV кръг

17 май 2015, неделя, 10:30 ч:
Кюстендил (Кюстендил) - Струмска слава 1956 (Търновлаг)   3:0 
Елешница (Ваксево) - Септември 2005 (Жабокрът)            3:0 
Спортист (Слокощица) - Славия (Граница)                   2:3 
17 май 2015, неделя, 17:00 ч:
Ябълково (Ябълково) - Руен (Богослов)                     1:5 
Осогово (Багренци) - Ботев (Лозно)                        0:1 
Копие (Копиловци) - Струма (Нови чифлик)                  1:1 
Сините извори (Горна Гращица)                             почива

                           XXVI кръг

23 май 2015, събота, 17:00 ч:
Струма (Нови чифлик) - Спортист (Слокощица)               3:4 
Струмска слава 1956 (Търновлаг) - Осогово (Багренци)      4:3 
24 май 2015, неделя, 10:30 ч:
Руен (Богослов) - Копие (Копиловци)                       1:4 
Славия (Граница) - Сините извори (Горна Гращица)          2:4 
Ботев (Лозно) - Ябълково (Ябълково)                       3:0 
24 май 2015, неделя, 17:00 ч:
Септември 2005 (Жабокрът) - Кюстендил (Кюстендил)         0:0 
Елешница (Ваксево)                                        почива

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. ------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Кюстендил (Кюстендил) XXX 3:0 1:0 0:0 3:0 2:1 3:0 2:0 6:0 3:0 8:0 8:0 3:0 2. Спортист (Слокощица) 4:0 XXX 1:0 1:0 2:0 0:0 4:4 0:1 2:1 2:1 3:2 2:3 5:2 3. Ботев (Лозно) 1:4 2:4 XXX 5:4 4:1 4:0 5:2 2:0 3:0 4:1 3:0 5:0 4:2 4. Струма (Нови чифлик) 2:1 3:4 1:4 XXX 13:0 4:2 11:2 2:0 2:0 5:0 5:2 3:2 4:0 5. Септември 2005 (Жабокрът) 0:0 0:4 2:1 3:4 XXX 3:2 4:2 2:1 3:7 3:2 3:1 4:1 0:1 6. Руен (Богослов) 0:3 2:0 2:2 0:5 2:3 XXX 4:0 4:1 3:0 1:4 4:0 4:2 3:0 7. Струмска слава 1956 (Търновлаг) 1:5 0:3 1:1 2:6 4:6 1:1 XXX 0:7 3:1 4:1 2:0 1:3 4:3 8. Елешница (Ваксево) 1:6 2:4 0:4 1:2 3:0 2:3 0:3 XXX 3:0 2:1 5:5 5:1 6:0 9. Сините извори (Горна Гращица) 0:5 1:2 1:4 3:1 1:3 1:1 3:4 0:3 XXX 6:1 0:3 6:1 5:0 10. Копие (Копиловци) 0:6 1:3 0:2 1:1 6:0 1:0 1:1 5:1 0:0 XXX 3:0 2:3 1:1 11. Ябълково (Ябълково) 0:7 3:2 2:3 7:0 2:4 1:5 3:4 3:3 5:1 0:2 XXX 1:1 4:0 12. Славия (Граница) 1:2 0:5 0:8 1:5 0:4 2:4 0:1 1:1 2:4 3:2 2:0 XXX 0:6 13. Осогово (Багренци) 1:4 1:4 0:1 1:3 2:6 1:1 1:2 5:2 0:3 0:0 0:1 1:0 XXX ------------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Подгрупа "Рила"

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Славия 2000 (Яхиново)              20   17   0   3   75:18   51        Финал
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Миньор (Бобов дол)                 20   16   0   4   73:26   48 [+]         
 3. Левски (Кочериново)                20   14   1   5   58:22   43             
 4. Бенковски 53 (Сапарево)            20   13   0   7   52:30   39             
 5. Ботев (Бобошево)                   20   11   0   9   42:38   33             
 6. Горица (Овчарци)                   20    9   3   8   41:45   30             
 7. Ботев 2009 (Джерман)               20    6   2  12   29:62   20             
 8. Мусала (Рила)                      20    6   1  13   40:68   19             
 9. Ива (Боровец)                      20    4   3  13   33:62   15             
10. Рилец 1948 (Ресилово)              20    2   2  16   28:77    8             
11. Марек 2007 (Дупница)               20    5   2  13   23:46   17 [+][*]      

Бележки
  - Марек 2007 (Дупница) и Миньор (Бобов дол) се включват в групата.
  - Марек 2007 (Дупница) се отказва от участие след XIV кръг. Резултатите на отбора до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0.

                           I кръг

7 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Марек 2007 (Дупница) - Левски (Кочериново)                отложен 
Миньор (Бобов дол) - Горица (Овчарци)                     отложен 
Ива (Боровец) - Ботев (Бобошево)                          1:2 
Ботев 2009 (Джерман) - Рилец 1948 (Ресилово)              2:1 
Славия 2000 (Яхиново) - Бенковски 53 (Сапарево)           4:0 сл. * 
* - прекратен в 68' при 1:0.
29 ноември 2014, събота, 14:00 ч:
Марек 2007 (Дупница) - Левски (Кочериново)                1:2 
Миньор (Бобов дол) - Горица (Овчарци)                     2:0 
Мусала (Рила)                                             почива

                           II кръг

14 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Бенковски 53 (Сапарево) - Мусала (Рила)                   6:2 
Рилец 1948 (Ресилово) - Славия 2000 (Яхиново)             3:8 
Ботев (Бобошево) - Ботев 2009 (Джерман)                   6:1 
Горица (Овчарци) - Ива (Боровец)                          7:2 
Марек 2007 (Дупница) - Миньор (Бобов дол)                 3:2 
Левски (Кочериново)                                       почива

                           III кръг

21 септември 2014, неделя, 10:30 ч:
Ива (Боровец) - Марек 2007 (Дупница)                      1:3 
Ботев 2009 (Джерман) - Горица (Овчарци)                   0:4 
21 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Миньор (Бобов дол) - Левски (Кочериново)                  3:1 
Славия 2000 (Яхиново) - Ботев (Бобошево)                  3:1 
Мусала (Рила) - Рилец 1948 (Ресилово)                     4:1 
Бенковски 53 (Сапарево)                                   почива

                           IV кръг

28 септември 2014, неделя, 16:00 ч:
Левски (Кочериново) - Бенковски 53 (Сапарево)             1:0 
Ботев (Бобошево) - Мусала (Рила)                          5:3 
Горица (Овчарци) - Славия 2000 (Яхиново)                  0:4 
Марек 2007 (Дупница) - Ботев 2009 (Джерман)               5:1 
Миньор (Бобов дол) - Ива (Боровец)                        5:4 
Рилец 1948 (Ресилово)                                     почива

                           V кръг

12 октомври 2014, неделя, 16:00 ч:
Ива (Боровец) - Левски (Кочериново)                       1:0 
Ботев 2009 (Джерман) - Миньор (Бобов дол)                 3:6 
Славия 2000 (Яхиново) - Марек 2007 (Дупница)              2:0 
Мусала (Рила) - Горица (Овчарци)                          отложен 
Бенковски 53 (Сапарево) - Рилец 1948 (Ресилово)           7:3 
8 март 2015, неделя, 15:00 ч:
Мусала (Рила) - Горица (Овчарци)                          отложен 
13 април 2015, понеделник, 16:00 ч:
Мусала (Рила) - Горица (Овчарци)                          2:5 
Ботев (Бобошево)                                          почива

                           VI кръг

19 октомври 2014, неделя, 16:00 ч:
Левски (Кочериново) - Рилец 1948 (Ресилово)               2:0 
Ботев (Бобошево) - Бенковски 53 (Сапарево)                1:4 
Марек 2007 (Дупница) - Мусала (Рила)                      3:1 
Миньор (Бобов дол) - Славия 2000 (Яхиново)                2:1 
Ива (Боровец) - Ботев 2009 (Джерман)                      1:1 
Горица (Овчарци)                                          почива

                           VII кръг

26 октомври 2014, неделя, 10:30 ч:
Ботев 2009 (Джерман) - Левски (Кочериново)                0:3 
Славия 2000 (Яхиново) - Ива (Боровец)                     6:0 
Мусала (Рила) - Миньор (Бобов дол)                        0:5 
Бенковски 53 (Сапарево) - Горица (Овчарци)                6:0 
Рилец 1948 (Ресилово) - Ботев (Бобошево)                  2:1 
Марек 2007 (Дупница)                                      почива

                           VIII кръг

2 ноември 2014, неделя, 11:00 ч:
Левски (Кочериново) - Ботев (Бобошево)                    5:1 
Горица (Овчарци) - Рилец 1948 (Ресилово)                  2:2 
Марек 2007 (Дупница) - Бенковски 53 (Сапарево)            1:2 
Ива (Боровец) - Мусала (Рила)                             4:2 
Ботев 2009 (Джерман) - Славия 2000 (Яхиново)              1:4 
Миньор (Бобов дол)                                        почива

                           IX кръг

9 ноември 2014, неделя, 11:30 ч:
Славия 2000 (Яхиново) - Левски (Кочериново)               отложен 
Мусала (Рила) - Ботев 2009 (Джерман)                      4:1 
Бенковски 53 (Сапарево) - Миньор (Бобов дол)              0:1 
Рилец 1948 (Ресилово) - Марек 2007 (Дупница)              1:3 
Ботев (Бобошево) - Горица (Овчарци)                       1:2 
8 март 2015, неделя, 15:00 ч:
Славия 2000 (Яхиново) - Левски (Кочериново)               отложен 
13 април 2015, понеделник, 16:00 ч:
Славия 2000 (Яхиново) - Левски (Кочериново)               отложен 
ненасрочен:
Славия 2000 (Яхиново) - Левски (Кочериново)               0:3 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
Ива (Боровец)                                             почива

                           X кръг

16 ноември 2014, неделя, 11:00 ч:
Левски (Кочериново) - Горица (Овчарци)                    5:0 
Марек 2007 (Дупница) - Ботев (Бобошево)                   отложен 
Миньор (Бобов дол) - Рилец 1948 (Ресилово)                3:0 
Ива (Боровец) - Бенковски 53 (Сапарево)                   1:4 
Славия 2000 (Яхиново) - Мусала (Рила)                     6:0 
8 март 2015, неделя, 15:00 ч:
Марек 2007 (Дупница) - Ботев (Бобошево)                   отложен 
13 април 2015, понеделник, 16:00 ч:
Марек 2007 (Дупница) - Ботев (Бобошево)                   0:3 
Ботев 2009 (Джерман)                                      почива

                           XI кръг

23 ноември 2014, неделя, 11:00 ч:
Мусала (Рила) - Левски (Кочериново)                       1:8 
Бенковски 53 (Сапарево) - Ботев 2009 (Джерман)            3:0 
Рилец 1948 (Ресилово) - Ива (Боровец)                     2:2 
Ботев (Бобошево) - Миньор (Бобов дол)                     1:4 
Горица (Овчарци) - Марек 2007 (Дупница)                   1:1 
Славия 2000 (Яхиново)                                     почива

                           I кръг - отложени мачове

29 ноември 2014, събота, 14:00 ч:
Марек 2007 (Дупница) - Левски (Кочериново)                1:2 
Миньор (Бобов дол) - Горица (Овчарци)                     2:0 

                           V кръг - отложен мач

8 март 2015, неделя, 15:00 ч:
Мусала (Рила) - Горица (Овчарци)                          отложен 

                           IX кръг - отложен мач

8 март 2015, неделя, 15:00 ч:
Славия 2000 (Яхиново) - Левски (Кочериново)               отложен 

                           X кръг - отложен мач

8 март 2015, неделя, 15:00 ч:
Марек 2007 (Дупница) - Ботев (Бобошево)                   отложен 

                           XII кръг

15 март 2015, неделя, 10:30 ч:
Левски (Кочериново) - Марек 2007 (Дупница)                3:1 
Рилец 1948 (Ресилово) - Ботев 2009 (Джерман)              3:4 
15 март 2015, неделя, 15:00 ч:
Горица (Овчарци) - Миньор (Бобов дол)                     3:0 
Ботев (Бобошево) - Ива (Боровец)                          1:0 
Бенковски 53 (Сапарево) - Славия 2000 (Яхиново)           отложен 
ненасрочен:
Бенковски 53 (Сапарево) - Славия 2000 (Яхиново)           3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
Мусала (Рила)                                             почива

                           XIII кръг

22 март 2015, неделя, 10:30 ч:
Славия 2000 (Яхиново) - Рилец 1948 (Ресилово)             9:0 
Ива (Боровец) - Горица (Овчарци)                          3:0 
22 март 2015, неделя, 15:00 ч:
Мусала (Рила) - Бенковски 53 (Сапарево)                   4:2 
Ботев 2009 (Джерман) - Ботев (Бобошево)                   0:4 
Миньор (Бобов дол) - Марек 2007 (Дупница)                 4:0 
Левски (Кочериново)                                       почива

                           XIV кръг

29 март 2015, неделя, 10:30 ч:
Марек 2007 (Дупница) - Ива (Боровец)                      2:2 
Рилец 1948 (Ресилово) - Мусала (Рила)                     0:5 
29 март 2015, неделя, 15:00 ч:
Левски (Кочериново) - Миньор (Бобов дол)                  4:1 
Горица (Овчарци) - Ботев 2009 (Джерман)                   3:3 
Ботев (Бобошево) - Славия 2000 (Яхиново)                  1:4 
Бенковски 53 (Сапарево)                                   почива

* - Марек 2007 (Дупница) се отказва от участие след XIV кръг. Резултатите на
    отбора до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до
    края се присъждат служебни победи с 3:0.

                           XV кръг

5 април 2015, неделя, 10:30 ч:
Славия 2000 (Яхиново) - Горица (Овчарци)                  3:0 
Ботев 2009 (Джерман) - Марек 2007 (Дупница)               3:0 сл. 
5 април 2015, неделя, 16:00 ч:
Бенковски 53 (Сапарево) - Левски (Кочериново)             2:1 
Мусала (Рила) - Ботев (Бобошево)                          0:1 
Ива (Боровец) - Миньор (Бобов дол)                        0:5 
Рилец 1948 (Ресилово)                                     почива

                           XVI кръг

10 април 2015, петък, 10:30 ч:
Горица (Овчарци) - Мусала (Рила)                          3:2 
10 април 2015, петък, 16:00 ч:
Левски (Кочериново) - Ива (Боровец)                       7:1 
Миньор (Бобов дол) - Ботев 2009 (Джерман)                 5:0 
Марек 2007 (Дупница) - Славия 2000 (Яхиново)              0:3 сл. 
Рилец 1948 (Ресилово) - Бенковски 53 (Сапарево)           1:3 
Ботев (Бобошево)                                          почива

                           V кръг - отложен мач

13 април 2015, понеделник, 16:00 ч:
Мусала (Рила) - Горица (Овчарци)                          2:5 

                           IX кръг - отложен мач

13 април 2015, понеделник, 16:00 ч:
Славия 2000 (Яхиново) - Левски (Кочериново)               отложен 

                           X кръг - отложен мач

13 април 2015, понеделник, 16:00 ч:
Марек 2007 (Дупница) - Ботев (Бобошево)                   0:3 

                           XVII кръг

19 април 2015, неделя, 10:30 ч:
Бенковски 53 (Сапарево) - Ботев (Бобошево)                4:3 
Ботев 2009 (Джерман) - Ива (Боровец)                      5:4 
19 април 2015, неделя, 16:00 ч:
Рилец 1948 (Ресилово) - Левски (Кочериново)               1:2 
Мусала (Рила) - Марек 2007 (Дупница)                      3:0 сл. 
Славия 2000 (Яхиново) - Миньор (Бобов дол)                2:0 
Горица (Овчарци)                                          почива

                           XVIII кръг

26 април 2015, неделя, 10:30 ч:
Ива (Боровец) - Славия 2000 (Яхиново)                     1:4 
Горица (Овчарци) - Бенковски 53 (Сапарево)                1:0 
26 април 2015, неделя, 16:00 ч:
Левски (Кочериново) - Ботев 2009 (Джерман)                отложен 
Миньор (Бобов дол) - Мусала (Рила)                        9:2 
Ботев (Бобошево) - Рилец 1948 (Ресилово)                  3:0 
ненасрочен:
Левски (Кочериново) - Ботев 2009 (Джерман)                3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
Марек 2007 (Дупница)                                      почива

                           XIX кръг

3 май 2015, неделя, 10:30 ч:
Ботев (Бобошево) - Левски (Кочериново)                    2:1 
Мусала (Рила) - Ива (Боровец)                             3:2 
3 май 2015, неделя, 17:00 ч:
Рилец 1948 (Ресилово) - Горица (Овчарци)                  3:5 
Бенковски 53 (Сапарево) - Марек 2007 (Дупница)            3:0 сл. 
Славия 2000 (Яхиново) - Ботев 2009 (Джерман)              3:0 
Миньор (Бобов дол)                                        почива

                           XX кръг

10 май 2015, неделя, 10:30 ч:
Ботев 2009 (Джерман) - Мусала (Рила)                      1:0 
Горица (Овчарци) - Ботев (Бобошево)                       0:2 
10 май 2015, неделя, 17:00 ч:
Левски (Кочериново) - Славия 2000 (Яхиново)               2:4 
Миньор (Бобов дол) - Бенковски 53 (Сапарево)              3:0 
Марек 2007 (Дупница) - Рилец 1948 (Ресилово)              0:3 сл. 
Ива (Боровец)                                             почива

                           XXI кръг

17 май 2015, неделя, 10:30 ч:
Горица (Овчарци) - Левски (Кочериново)                    2:4 
Бенковски 53 (Сапарево) - Ива (Боровец)                   3:0 
17 май 2015, неделя, 17:00 ч:
Ботев (Бобошево) - Марек 2007 (Дупница)                   3:0 сл. 
Рилец 1948 (Ресилово) - Миньор (Бобов дол)                2:9 
Мусала (Рила) - Славия 2000 (Яхиново)                     1:5 
Ботев 2009 (Джерман)                                      почива

                           IX кръг - отложен мач

ненасрочен:
Славия 2000 (Яхиново) - Левски (Кочериново)               0:3 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.

                           XII кръг - отложен мач

ненасрочен:
Бенковски 53 (Сапарево) - Славия 2000 (Яхиново)           3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.

                           XVIII кръг - отложен мач

ненасрочен:
Левски (Кочериново) - Ботев 2009 (Джерман)                3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.

                           XXII кръг

24 май 2015, неделя, 10:30 ч:
Ботев 2009 (Джерман) - Бенковски 53 (Сапарево)            3:0 
Марек 2007 (Дупница) - Горица (Овчарци)                   0:3 сл. 
24 май 2015, неделя, 17:00 ч:
Левски (Кочериново) - Мусала (Рила)                       1:1 
Ива (Боровец) - Рилец 1948 (Ресилово)                     3:0 
Миньор (Бобов дол) - Ботев (Бобошево)                     4:0 
Славия 2000 (Яхиново)                                     почива

Таблица с резултати
--------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. --------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Славия 2000 (Яхиново) XXX 2:0 0:3* 4:0* 3:1 3:0 3:0 6:0 6:0 9:0 2:0 2. Миньор (Бобов дол) 2:1 XXX 3:1 3:0 4:0 2:0 5:0 9:2 5:4 3:0 4:0 3. Левски (Кочериново) 2:4 4:1 XXX 1:0 5:1 5:0 3:0* 1:1 7:1 2:0 3:1 4. Бенковски 53 (Сапарево) 3:0* 0:1 2:1 XXX 4:3 6:0 3:0 6:2 3:0 7:3 3:0* 5. Ботев (Бобошево) 1:4 1:4 2:1 1:4 XXX 1:2 6:1 5:3 1:0 3:0 3:0* 6. Горица (Овчарци) 0:4 3:0 2:4 1:0 0:2 XXX 3:3 3:2 7:2 2:2 1:1 7. Ботев 2009 (Джерман) 1:4 3:6 0:3 3:0 0:4 0:4 XXX 1:0 5:4 2:1 3:0* 8. Мусала (Рила) 1:5 0:5 1:8 4:2 0:1 2:5 4:1 XXX 3:2 4:1 3:0* 9. Ива (Боровец) 1:4 0:5 1:0 1:4 1:2 3:0 1:1 4:2 XXX 3:0 1:3 10. Рилец 1948 (Ресилово) 3:8 2:9 1:2 1:3 2:1 3:5 3:4 0:5 2:2 XXX 1:3 11. Марек 2007 (Дупница) 0:3* 3:2 1:2 1:2 0:3 0:3* 5:1 3:1 2:2 0:3* XXX --------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Финали

                           Финал

Победителите от подгрупа "Осогово" и подгрупа "Рила" се срещат в един мач като домакинството се определя чрез жребий. Славия 2000 (Яхиново), 1-ви в подгрупа "Рила" не участва във финала тъй като не отговаря на изискванията за участие във "В" група. Вместо него участва Миньор (Бобов дол), 2-ри в групата.

31 май 2015, неделя, 17:00 ч:
в Бобов дол, ст."Николай Кръстев - Шулц":
Миньор (Бобов дол) - Кюстендил (Кюстендил)                2:4 
  [0:1 Георги Димитров _, 0:2 Иво Максимов _, 1:2 Васил Тотев _,
   2:2 Венцислав Венциславов _, 2:3 Георги Димитров _-д, 2:4 Явор Димитров]

нагоре


Страници на отбори

Ботев 2009 (Джерман)
Левски (Кочериново)

нагоре