bul-foot | Начало | "А" ФГ | "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


ОФГ Пловдив 2013/14


"А" ОФГ Пловдив 2013/14

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Марица (Пловдив)                   28   15   7   6   55:31   52
-------------------------------------------------------------------
 2. Спортист 1948 (Голям чардак)       28   15   5   8   46:29   50     [2 0 0  4:1  6]
 3. Борислав (Първомай)                28   15   5   8   62:39   50     [0 0 2  1:4  0]
 4. Атлетик (Куклен)                   28   13   7   8   50:39   46
 5. Момино (Момино село)               28   13   5  10   35:32   44 [+]
 6. Секирово (кв.Секирово, Раковски)   28   11   7  10   44:41   40     [0 2 0  2:2  2, 1 гол на чужд терен, +3 обща ГР]
 7. Кричим (Кричим)                    28   12   4  12   41:44   40     [0 2 0  2:2  2, 1 гол на чужд терен, -3 обща ГР]
 8. Вихър (Строево)                    28   10   8  10   47:35   38 [+]    [1 0 1  3:3  3, 1 гол на чужд терен, +12 обща ГР]
 9. Металик 1938 (Сопот)               28   12   2  14   61:51   38 [+][*] [1 0 1  3:3  3, 1 гол на чужд терен, +10 обща ГР]
10. Вихър (Белозем)                    28   10   7  11   42:62   37
11. Калояново (Калояново)              28    8  10  10   36:37   34
12. Житница (Житница)                  28    9   6  13   46:65   33
13. Сокол 1996 (Марково)               28    9   3  16   46:67   30
14. Чернозем (Черноземен)              28    7   6  15   25:47   27
-------------------------------------------------------------------
15. Марица 2003 (Маноле)               28    5  10  13   33:50   25     Изпада в "Б" ОФГ
--. Сокол (Пъдарско)                    0    0   0   0    0:0     - [*] Изваден в "Б" ОФГ

Бележки
  - Евроколеж (Пловдив), 1-ви през изминалия сезон; влиза в Югоизточна "В" АФГ.
  - Тракия 06 (Стамболийски), 15-ти; и Сокол (кв.Долни Воден, Асеновград), 16-ти
през изминалия сезон; изпадат в "Б" ОФГ.
  - Момино (Момино село), 1-ви в "Б" ОФГ - изток; Вихър (Строево), 1-ви в "Б" ОФГ -
северозапад; и Рафо спор (Стоево), 1-ви в "Б" ОФГ - югозапад през изминалия сезон;
влизат в "А" ОФГ.
  - Рафо спор (Стоево) се отказва от влизане в "А" ОФГ. За освободеното място са
поканени трите отбора, заели вторите места в "Б" ОФГ. Желание за участие в "А" ОФГ
проявява само Металик 1938 (Сопот), 2-ри в "Б" ОФГ - северозапад през изминалия
сезон. Отборът е включен в групата.
  - Марица (Пловдив) играе домакинските си мачове на ст."Марица" в Пловдив.
  - На 20 октомври 2013 Сокол (Пъдарско) се отказва от по-нататъшно участие.
Резултатите му до този момент се анулират, а противниците му по програма до
края на сезона почиват.

                           I кръг

24 август 2013, събота, 18:00 ч:
Спортист 1948 (Голям чардак) - Секирово (кв.Секирово)     3:0
Борислав (Първомай) - Сокол (Пъдарско)                    6:1  /анулиран/
Житница (Житница) - Марица 2003 (Маноле)                  1:1
Сокол 1996 (Марково) - Момино (Момино село)               2:1
Металик 1938 (Сопот) - Вихър (Белозем)                    5:0
Вихър (Строево) - Марица (Пловдив)                        1:4
25 август 2013, неделя, 18:00 ч:
Кричим (Кричим) - Атлетик (Куклен)                        3:2
Чернозем (Черноземен) - Калояново (Калояново)             0:1

                           II кръг

31 август 2013, събота, 18:00 ч:
Вихър (Белозем) - Вихър (Строево)                         2:2
Момино (Момино село) - Металик 1938 (Сопот)               0:1
Марица 2003 (Маноле) - Сокол 1996 (Марково)               1:2
Калояново (Калояново) - Житница (Житница)                 1:1
Сокол (Пъдарско) - Чернозем (Черноземен)                  1:2  /анулиран/
1 септември 2013, неделя, 18:00 ч:
Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Марица (Пловдив)       1:0
Спортист 1948 (Голям чардак) - Кричим (Кричим)            3:2
4 септември 2013, сряда, 18:00 ч:
Атлетик (Куклен) - Борислав (Първомай)                    4:3

                           III кръг

7 септември 2013, събота, 17:00 ч:
Борислав (Първомай) - Спортист 1948 (Голям чардак)        0:1
Житница (Житница) - Сокол (Пъдарско)                      анулиран
Сокол 1996 (Марково) - Калояново (Калояново)              3:0
Металик 1938 (Сопот) - Марица 2003 (Маноле)               5:0
Вихър (Строево) - Момино (Момино село)                    3:2
Марица (Пловдив) - Вихър (Белозем)                        3:0
8 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Кричим (Кричим) - Секирово (кв.Секирово, Раковски)        1:1
Чернозем (Черноземен) - Атлетик (Куклен)                  2:0

                           IV кръг

14 септември 2013, събота, 17:00 ч:
Момино (Момино село) - Марица (Пловдив)                   0:2
Марица 2003 (Маноле) - Вихър (Строево)                    1:4
Спортист 1948 (Голям чардак) - Чернозем (Черноземен)      2:0
15 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Вихър (Белозем)        1:0
Калояново (Калояново) - Металик 1938 (Сопот)              0:0
Сокол (Пъдарско) - Сокол 1996 (Марково)                   анулиран
Атлетик (Куклен) - Житница (Житница)                      3:0
Кричим (Кричим) - Борислав (Първомай)                     3:0

                           V кръг

19 септември 2013, четвъртък, 17:00 ч:
Житница (Житница) - Спортист 1948 (Голям чардак)          0:3
21 септември 2013, събота, 17:00 ч:
Борислав (Първомай) - Секирово (кв.Секирово, Раковски)    2:0
Сокол 1996 (Марково) - Атлетик (Куклен)                   0:2
Металик 1938 (Сопот) - Сокол (Пъдарско)                   анулиран
Вихър (Строево) - Калояново (Калояново)                   4:1
Марица (Пловдив) - Марица 2003 (Маноле)                   1:1
Вихър (Белозем) - Момино (Момино село)                    0:4
22 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Чернозем (Черноземен) - Кричим (Кричим)                   2:1

                           VI кръг

28 септември 2013, събота, 17:00 ч:
Марица 2003 (Маноле) - Вихър (Белозем)                    0:1
Борислав (Първомай) - Чернозем (Черноземен)               3:0
29 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Момино (Момино село)   2:3
Калояново (Калояново) - Марица (Пловдив)                  1:0
Сокол (Пъдарско) - Вихър (Строево)                        анулиран
Атлетик (Куклен) - Металик 1938 (Сопот)                   1:2
Кричим (Кричим) - Житница (Житница)                       1:0
2 октомври 2013, сряда, 17:00 ч:
Спортист 1948 (Голям чардак) - Сокол 1996 (Марково)       3:1

                           VII кръг

5 октомври 2013, събота, 16:00 ч:
Сокол 1996 (Марково) - Кричим (Кричим)                    0:6 сл.
Металик 1938 (Сопот) - Спортист 1948 (Голям чардак)       1:3
Вихър (Строево) - Атлетик (Куклен)                        1:2
Марица (Пловдив) - Сокол (Пъдарско)                       анулиран
Вихър (Белозем) - Калояново (Калояново)                   1:5
Момино (Момино село) - Марица 2003 (Маноле)               1:0
6 октомври 2013, неделя, 16:00 ч:
Чернозем (Черноземен) - Секирово (кв.Секирово, Раковски)  1:1
Житница (Житница) - Борислав (Първомай)                   1:4

                           VIII кръг

12 октомври 2013, събота, 16:00 ч:
Спортист 1948 (Голям чардак) - Вихър (Строево)            0:0
13 октомври 2013, неделя, 16:00 ч:
Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Марица 2003 (Маноле)   1:0
Калояново (Калояново) - Момино (Момино село)              0:0
Сокол (Пъдарско) - Вихър (Белозем)                        анулиран
Атлетик (Куклен) - Марица (Пловдив)                       3:3
Кричим (Кричим) - Металик 1938 (Сопот)                    2:0
Чернозем (Черноземен) - Житница (Житница)                 1:1
23 октомври 2013, сряда, 16:00 ч:
Борислав (Първомай) - Сокол 1996 (Марково)                4:2

                           IX кръг

19 октомври 2013, събота, 16:00 ч:
Житница (Житница) - Секирово (кв.Секирово, Раковски)      3:0
Сокол 1996 (Марково) - Чернозем (Черноземен)              6:1
Металик 1938 (Сопот) - Борислав (Първомай)                0:4 сл.
Вихър (Строево) - Кричим (Кричим)                         0:1
Марица (Пловдив) - Спортист 1948 (Голям чардак)           2:0
Вихър (Белозем) - Атлетик (Куклен)                        0:2
Момино (Момино село) - Сокол (Пъдарско)
Марица 2003 (Маноле) - Калояново (Калояново)              1:1

* - На 20 октомври 2013 Сокол (Пъдарско) се отказва от по-нататъшно участие.
Резултатите му до този момент се анулират, а противниците му по програма до
края на сезона почиват.

                           X кръг

26 октомври 2013, събота, 14:30 ч:
Спортист 1948 (Голям чардак) - Вихър (Белозем)            3:1
Борислав (Първомай) - Вихър (Строево)                     2:0
Житница (Житница) - Сокол 1996 (Марково)                  6:1
27 октомври 2013, неделя, 14:30 ч:
Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Калояново (Калояново)  2:0
Сокол (Пъдарско) - Марица 2003 (Маноле)                   анулиран
Атлетик (Куклен) - Момино (Момино село)                   0:0
Кричим (Кричим) - Марица (Пловдив)                        2:1
Чернозем (Черноземен) - Металик 1938 (Сопот)              2:0

                           XI кръг

2 ноември 2013, събота, 14:30 ч:
Сокол 1996 (Марково) - Секирово (кв.Секирово, Раковски)   4:1
Металик 1938 (Сопот) - Житница (Житница)                  5:1
Вихър (Строево) - Чернозем (Черноземен)                   0:0
Марица (Пловдив) - Борислав (Първомай)                    2:1
Вихър (Белозем) - Кричим (Кричим)                         2:1
Момино (Момино село) - Спортист 1948 (Голям чардак)       0:0
Марица 2003 (Маноле) - Атлетик (Куклен)                   1:1
3 ноември 2013, неделя, 14:30 ч:
Калояново (Калояново) - Сокол (Пъдарско)                  анулиран

                           XII кръг

9 ноември 2013, събота, 14:30 ч:
Спортист 1948 (Голям чардак) - Марица 2003 (Маноле)       4:0
Борислав (Първомай) - Вихър (Белозем)                     1:2
Житница (Житница) - Вихър (Строево)                       1:1
Сокол 1996 (Марково) - Металик 1938 (Сопот)               1:4
10 ноември 2013, неделя, 14:30 ч:
Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Сокол (Пъдарско)       анулиран
Атлетик (Куклен) - Калояново (Калояново)                  1:1
Кричим (Кричим) - Момино (Момино село)                    0:3
Чернозем (Черноземен) - Марица (Пловдив)                  1:2

                           XIII кръг

16 ноември 2013, събота, 14:30 ч:
Металик 1938 (Сопот) - Секирово (кв.Секирово, Раковски)   3:0
Вихър (Строево) - Сокол 1996 (Марково)                    3:0
Марица (Пловдив) - Житница (Житница)                      4:0
Вихър (Белозем) - Чернозем (Черноземен)                   1:1
Момино (Момино село) - Борислав (Първомай)                3:2
Марица 2003 (Маноле) - Кричим (Кричим)                    1:0
17 ноември 2013, неделя, 14:30 ч:
Калояново (Калояново) - Спортист 1948 (Голям чардак)      0:1
Сокол (Пъдарско) - Атлетик (Куклен)                       анулиран

                           XIV кръг

23 ноември 2013, събота, 14:30 ч:
Спортист 1948 (Голям чардак) - Сокол (Пъдарско)           анулиран
Борислав (Първомай) - Марица 2003 (Маноле)                0:0
Житница (Житница) - Вихър (Белозем)                       4:1
Сокол 1996 (Марково) - Марица (Пловдив)                   1:2
Металик 1938 (Сопот) - Вихър (Строево)                    2:1
24 ноември 2013, неделя, 14:30 ч:
Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Атлетик (Куклен)       1:0
Кричим (Кричим) - Калояново (Калояново)                   3:2
Чернозем (Черноземен) - Момино (Момино село)              1:4

                           XV кръг

30 ноември 2013, събота, 14:30 ч:
Вихър (Строево) - Секирово (кв.Секирово, Раковски)        1:1
Марица (Пловдив) - Металик 1938 (Сопот)                   2:0
Вихър (Белозем) - Сокол 1996 (Марково)                    3:2
Момино (Момино село) - Житница (Житница)                  1:3
Марица 2003 (Маноле) - Чернозем (Черноземен)              0:1
1 декември 2013, неделя, 14:30 ч:
Калояново (Калояново) - Борислав (Първомай)               1:4
Сокол (Пъдарско) - Кричим (Кричим)                        анулиран
Атлетик (Куклен) - Спортист 1948 (Голям чардак)           0:0

                           XVI кръг

1 март 2014, събота, 15:00 ч:
2 март 2014, неделя, 15:00 ч:
Секирово (кв.Секирово, Рак) - Спортист 1948 (Г.чардак)    0:0
Атлетик (Куклен) - Кричим (Кричим)                        2:0
Калояново (Калояново) - Чернозем (Черноземен)             1:2
Марица 2003 (Маноле) - Житница (Житница)                  3:3
Момино (Момино село) - Сокол 1996 (Марково)               1:0
Вихър (Белозем) - Металик 1938 (Сопот)                    4:1
Марица (Пловдив) - Вихър (Строево)                        4:2
Борислав (Първомай)                                       почива

                           XVII кръг

8 март 2014, събота, 15:00 ч:
9 март 2014, неделя, 15:00 ч:
Марица (Пловдив) - Секирово (кв.Секирово, Раковски)       1:0
Вихър (Строево) - Вихър (Белозем)                         4:0
Металик 1938 (Сопот) - Момино (Момино село)               1:2
Сокол 1996 (Марково) - Марица 2003 (Маноле)               3:3
Житница (Житница) - Калояново (Калояново)                 2:3
Борислав (Първомай) - Атлетик (Куклен)                    2:1
Кричим (Кричим) - Спортист 1948 (Голям чардак)            1:0
Чернозем (Черноземен)                                     почива

                           XVIII кръг

15 март 2014, събота, 15:00 ч:
16 март 2014, неделя, 15:00 ч:
Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Кричим (Кричим)        1:1
Спортист 1948 (Голям чардак) - Борислав (Първомай)        3:1
Атлетик (Куклен) - Чернозем (Черноземен)                  2:0
Калояново (Калояново) - Сокол 1996 (Марково)              0:0
Марица 2003 (Маноле) - Металик 1938 (Сопот)               3:0 сл.
Момино (Момино село) - Вихър (Строево)                    0:2
Вихър (Белозем) - Марица (Пловдив)                        2:2
Житница (Житница)                                         почива

                           XIX кръг

22 март 2014, събота, 15:00 ч:
23 март 2014, неделя, 15:00 ч:
Вихър (Белозем) - Секирово (кв.Секирово, Раковски)        3:2
Марица (Пловдив) - Момино (Момино село)                   0:1
Вихър (Строево) - Марица 2003 (Маноле)                    1:1
Металик 1938 (Сопот) - Калояново (Калояново)              2:2
Житница (Житница) - Атлетик (Куклен)                      2:1
Чернозем (Черноземен) - Спортист 1948 (Голям чардак)      3:1
Борислав (Първомай) - Кричим (Кричим)                     3:0 сл.
Сокол 1996 (Марково)                                      почива

                           XX кръг

29 март 2014, събота, 15:00 ч:
30 март 2014, неделя, 15:00 ч:
Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Борислав (Първомай)    0:0
Кричим (Кричим) - Чернозем (Черноземен)                   2:0
Спортист 1948 (Голям чардак) - Житница (Житница)          2:0
Атлетик (Куклен) - Сокол 1996 (Марково)                   1:0
Калояново (Калояново) - Вихър (Строево)                   3:1
Марица 2003 (Маноле) - Марица (Пловдив)                   3:0 сл.
Момино (Момино село) - Вихър (Белозем)                    0:2
Металик 1938 (Сопот)                                      почива

                           XXI кръг

5 април 2014, събота, 17:00 ч:
6 април 2014, неделя, 17:00 ч:
Момино (Момино село) - Секирово (кв.Секирово, Раковски)   0:3 сл.
Вихър (Белозем) - Марица 2003 (Маноле)                    1:1
Марица (Пловдив) - Калояново (Калояново)                  0:0
Металик 1938 (Сопот) - Атлетик (Куклен)                   5:1
Сокол 1996 (Марково) - Спортист 1948 (Голям чардак)       2:5
Житница (Житница) - Кричим (Кричим)                       5:2
Чернозем (Черноземен) - Борислав (Първомай)               0:1
Вихър (Строево)                                           почива

                           XXII кръг

12 април 2014, събота, 17:00 ч:
13 април 2014, неделя, 17:00 ч:
Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Чернозем (Черноземен)  2:1
Борислав (Първомай) - Житница (Житница)                   5:0
Кричим (Кричим) - Сокол 1996 (Марково)                    0:3 сл.
Спортист 1948 (Голям чардак) - Металик 1938 (Сопот)       3:2
Атлетик (Куклен) - Вихър (Строево)                        3:1
Калояново (Калояново) - Вихър (Белозем)                   0:0
Марица 2003 (Маноле) - Момино (Момино село)               1:2
Марица (Пловдив)                                          почива

                           XXIII кръг

19 април 2014, събота, 17:00 ч:
20 април 2014, неделя, 17:00 ч:
Марица 2003 (Маноле) - Секирово (кв.Секирово, Раковски)   3:1
Момино (Момино село) - Калояново (Калояново)              1:0
Марица (Пловдив) - Атлетик (Куклен)                       2:2
Вихър (Строево) - Спортист 1948 (Голям чардак)            1:0
Металик 1938 (Сопот) - Кричим (Кричим)                    6:1
Сокол 1996 (Марково) - Борислав (Първомай)                5:4
Житница (Житница) - Чернозем (Черноземен)                 2:0
Вихър (Белозем)                                           почива

                           XXIV кръг

26 април 2014, събота, 17:00 ч:
27 април 2014, неделя, 17:00 ч:
Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Житница (Житница)      6:1
Чернозем (Черноземен) - Сокол 1996 (Марково)              1:2
Борислав (Първомай) - Металик 1938 (Сопот)                3:1
Кричим (Кричим) - Вихър (Строево)                         0:2
Спортист 1948 (Голям чардак) - Марица (Пловдив)           0:3 сл.
Атлетик (Куклен) - Вихър (Белозем)                        5:2
Калояново (Калояново) - Марица 2003 (Маноле)              5:0 сл.
Момино (Момино село)                                      почива

                           XXV кръг

3 май 2014, събота, 18:00 ч:
4 май 2014, неделя, 18:00 ч:
Калояново (Калояново) - Секирово (кв.Секирово, Раковски)  2:2
Момино (Момино село) - Атлетик (Куклен)                   3:0 сл.
Вихър (Белозем) - Спортист 1948 (Голям чардак)            4:2
Марица (Пловдив) - Кричим (Кричим)                        1:1
Вихър (Строево) - Борислав (Първомай)                     0:1
Металик 1938 (Сопот) - Чернозем (Черноземен)              5:1
Сокол 1996 (Марково) - Житница (Житница)                  2:0
Марица 2003 (Маноле)                                      почива

                           XXVI кръг

10 май 2014, събота, 18:00 ч:
11 май 2014, неделя, 18:00 ч:
Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Сокол 1996 (Марково)   6:1
Житница (Житница) - Металик 1938 (Сопот)                  3:1
Чернозем (Черноземен) - Вихър (Строево)                   1:1
Борислав (Първомай) - Марица (Пловдив)                    4:3
Кричим (Кричим) - Вихър (Белозем)                         3:0
Спортист 1948 (Голям чардак) - Момино (Момино село)       3:0
Атлетик (Куклен) - Марица 2003 (Маноле)                   4:1
Калояново (Калояново)                                     почива

                           XXVII кръг

14 май 2014, сряда, 18:00 ч:
Калояново (Калояново) - Атлетик (Куклен)                  1:3
Марица 2003 (Маноле) - Спортист 1948 (Голям чардак)       3:0 сл.
Момино (Момино село) - Кричим (Кричим)                    0:0
Вихър (Белозем) - Борислав (Първомай)                     3:3
Марица (Пловдив) - Чернозем (Черноземен)                  3:0
Вихър (Строево) - Житница (Житница)                       8:0
Металик 1938 (Сопот) - Сокол 1996 (Марково)               3:0 сл.
Секирово (кв.Секирово, Раковски)                          почива

                           XXVIII кръг

17 май 2014, събота, 18:00 ч:
18 май 2014, неделя, 18:00 ч:
Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Металик 1938 (Сопот)   5:3
Сокол 1996 (Марково) - Вихър (Строево)                    0:0
Житница (Житница) - Марица (Пловдив)                      1:1
Чернозем (Черноземен) - Вихър (Белозем)                   1:1
Борислав (Първомай) - Момино (Момино село)                0:0
Кричим (Кричим) - Марица 2003 (Маноле)                    3:1
Спортист 1948 (Голям чардак) - Калояново (Калояново)      0:1
Атлетик (Куклен)                                          почива

                           XXIX кръг

24 май 2014, събота, 18:00 ч:
25 май 2014, неделя, 18:00 ч:
Атлетик (Куклен) - Секирово (кв.Секирово, Раковски)       3:2
Калояново (Калояново) - Кричим (Кричим)                   3:1
Марица 2003 (Маноле) - Борислав (Първомай)                3:3
Момино (Момино село) - Чернозем (Черноземен)              2:1
Вихър (Белозем) - Житница (Житница)                       3:2
Марица (Пловдив) - Сокол 1996 (Марково)                   3:1
Вихър (Строево) - Металик 1938 (Сопот)                    2:1
Спортист 1948 (Голям чардак)                              почива

                           XXX кръг

31 май 2014, събота, 18:00 ч:
1 юни 2014, неделя, 18:00 ч:
Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Вихър (Строево)        2:1
Металик 1938 (Сопот) - Марица (Пловдив)                   2:4
Сокол 1996 (Марково) - Вихър (Белозем)                    2:3
Житница (Житница) - Момино (Момино село)                  3:1
Чернозем (Черноземен) - Марица 2003 (Маноле)              1:0
Борислав (Първомай) - Калояново (Калояново)               2:1
Спортист 1948 (Голям чардак) - Атлетик (Куклен)           1:1
Кричим (Кричим)                                           почива

нагоре


"Б" ОФГ Пловдив - север 2013/14

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Тракия (Царимир)                   24   19   3   2   77:18   60
-------------------------------------------------------------------
 2. Средногорец (Брезово)              24   19   2   3   62:22   59
 3. Раковски (Раковски)                24   15   4   5   76:39   49
 4. Ведраре (Ведраре)                  24   14   3   7   64:42   45
 5. Войнягово (Войнягово)              24   14   2   8   56:29   44
 6. Старосел (Старосел)                24   14   2   8   61:31   44 [*]
 7. Вихър 2006 (Граф Игнатиево)        24    9   3  12   48:53   30
 8. Стряма 2001 (Стряма)               24    9   2  13   40:69   29 <-
 9. Труд (Труд)                        24    6   4  14   42:76   22
10. Вихър II (Строево)                 24    7   0  17   30:60   21 [+]
11. Сокол (Крислово)                   24    6   1  17   38:62   19
12. Тракиец 2001 (Калековец)           24    6   1  17   29:73   19
13. Урожай (Стрелци)                   24    4   1  19   21:70   13 [+]

Бележки
  - През този сезон "Б" ОФГ Пловдив е реорганизирана от три на четири групи, като
се обособява нова западна подгрупа, а северозападната и югозападната подгрупи са
преименувани съответно на северна и южна.
  - Вихър (Строево), 1-ви през изминалия сезон; влиза в "А" ОФГ.
  - Рафо спор (Стоево), 1-ви в "Б" ОФГ - югозапад през изминалия сезон; се отказва
от влизане в "А" ОФГ. За освободеното място са поканени трите отбора, заели вторите
места в "Б" ОФГ. Желание за участие в "А" ОФГ проявява само Металик 1938 (Сопот),
2-ри в "Б" ОФГ - северозапад през изминалия сезон. Отборът е включен в групата.
  - Вихър (Войсил), 11-ти; Радиново 2006 (Радиново), 12-ти; Победа (Царацово),
13-ти; и Спортинг (Бенковски), 16-ти в "Б" ОФГ северозапад през изминалия сезон;
са преместени в "Б" ОФГ - запад.
  - Стряма 2001 (Стряма), 13-ти в "Б" ОФГ - изток през изминалия сезон; е преместен
в "Б" ОФГ - север.
  - Урожай (Стрелци) и Вихър II (Строево) се включват в групата.
  - Ситалк (Старосел), 9-ти през изминалия сезон; се преименува на Старосел.
  - Раковски (Раковски) играе домакинските си мачове на ст."Петър Парчевич"
в кв.Секирово, Раковски.

                           I кръг

7 септември 2013, събота, 17:00 ч:
8 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Старосел (Старосел) - Средногорец (Брезово)               1:0
Раковски (Раковски) - Тракия (Царимир)                    2:2
Труд (Труд) - Урожай (Стрелци)                            6:1
Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Ведраре (Ведраре)           4:2
Стряма 2001 (Стряма) - Войнягово (Войнягово)              2:1
Сокол (Крислово) - Вихър II (Строево)                     3:0
Тракиец 2001 (Калековец)                                  почива

                           II кръг

14 септември 2013, събота, 17:00 ч:
15 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Вихър II (Строево) - Тракиец 2001 (Калековец)             3:1
Войнягово (Войнягово) - Сокол (Крислово)                  2:0
Ведраре (Ведраре) - Стряма 2001 (Стряма)                  6:1
Урожай (Стрелци) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево)            1:5
Тракия (Царимир) - Труд (Труд)                            7:0 сл.
Старосел (Старосел) - Раковски (Раковски)                 5:2
Средногорец (Брезово)                                     почива

                           III кръг

21 септември 2013, събота, 17:00 ч:
22 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Раковски (Раковски) - Средногорец (Брезово)               5:1
Труд (Труд) - Старосел (Старосел)                         0:2
Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Тракия (Царимир)            0:0
Стряма 2001 (Стряма) - Урожай (Стрелци)                   1:0
Сокол (Крислово) - Ведраре (Ведраре)                      2:4
Тракиец 2001 (Калековец) - Войнягово (Войнягово)          2:0
Вихър II (Строево)                                        почива

                           IV кръг

28 септември 2013, събота, 17:00 ч:
29 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Средногорец (Брезово) - Вихър II (Строево)                3:1
Ведраре (Ведраре) - Тракиец 2001 (Калековец)              3:0
Урожай (Стрелци) - Сокол (Крислово)                       0:5
Тракия (Царимир) - Стряма 2001 (Стряма)                   5:0
Старосел (Старосел) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево)         2:1
Раковски (Раковски) - Труд (Труд)                         8:2
Войнягово (Войнягово)                                     почива

                           V кръг

5 октомври 2013, събота, 16:00 ч:
6 октомври 2013, неделя, 16:00 ч:
Труд (Труд) - Средногорец (Брезово)                       3:4
Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Раковски (Раковски)         0:3 сл.
Стряма 2001 (Стряма) - Старосел (Старосел)                1:3
Сокол (Крислово) - Тракия (Царимир)                       0:1
Тракиец 2001 (Калековец) - Урожай (Стрелци)               2:0
Вихър II (Строево) - Войнягово (Войнягово)                2:3
Ведраре (Ведраре)                                         почива

                           VI кръг

12 октомври 2013, събота, 16:00 ч:
13 октомври 2013, неделя, 16:00 ч:
Средногорец (Брезово) - Войнягово (Войнягово)             3:0 сл.
Ведраре (Ведраре) - Вихър II (Строево)                    3:1
Тракия (Царимир) - Тракиец 2001 (Калековец)               8:1
Старосел (Старосел) - Сокол (Крислово)                    2:3
Раковски (Раковски) - Стряма 2001 (Стряма)                4:1
Труд (Труд) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево)                 2:2
Урожай (Стрелци)                                          почива

                           VII кръг

19 октомври 2013, събота, 16:00 ч:
20 октомври 2013, неделя, 16:00 ч:
Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Средногорец (Брезово)       0:5
Стряма 2001 (Стряма) - Труд (Труд)                        1:2
Сокол (Крислово) - Раковски (Раковски)                    6:3
Тракиец 2001 (Калековец) - Старосел (Старосел)            0:6 сл.
Вихър II (Строево) - Урожай (Стрелци)                     2:0
Войнягово (Войнягово) - Ведраре (Ведраре)                 1:1
Тракия (Царимир)                                          почива

                           VIII кръг

26 октомври 2013, събота, 14:30 ч:
27 октомври 2013, неделя, 14:30 ч:
Средногорец (Брезово) - Ведраре (Ведраре)                 1:0
Урожай (Стрелци) - Войнягово (Войнягово)                  1:5
Тракия (Царимир) - Вихър II (Строево)                     6:0
Раковски (Раковски) - Тракиец 2001 (Калековец)            6:1
Труд (Труд) - Сокол (Крислово)                            3:2
Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Стряма 2001 (Стряма)        6:1
Старосел (Старосел)                                       почива

                           IX кръг

2 ноември 2013, събота, 14:30 ч:
3 ноември 2013, неделя, 14:30 ч:
Стряма 2001 (Стряма) - Средногорец (Брезово)              1:1
Сокол (Крислово) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево)            7:1
Тракиец 2001 (Калековец) - Труд (Труд)                    0:2
Вихър II (Строево) - Старосел (Старосел)                  1:0
Войнягово (Войнягово) - Тракия (Царимир)                  1:2
Ведраре (Ведраре) - Урожай (Стрелци)                      5:0
Раковски (Раковски)                                       почива

                           X кръг

9 ноември 2013, събота, 14:30 ч:
10 ноември 2013, неделя, 14:30 ч:
Средногорец (Брезово) - Урожай (Стрелци)                  4:0
Тракия (Царимир) - Ведраре (Ведраре)                      3:0 сл.
Старосел (Старосел) - Войнягово (Войнягово)               1:2
Раковски (Раковски) - Вихър II (Строево)                  4:0
Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Тракиец 2001 (Калековец)    2:2
Стряма 2001 (Стряма) - Сокол (Крислово)                   4:2
Труд (Труд)                                               почива

                           XI кръг

16 ноември 2013, събота, 14:30 ч:
17 ноември 2013, неделя, 14:30 ч:
Сокол (Крислово) - Средногорец (Брезово)                  0:3 сл.
Тракиец 2001 (Калековец) - Стряма 2001 (Стряма)           0:2
Вихър II (Строево) - Труд (Труд)                          1:2
Войнягово (Войнягово) - Раковски (Раковски)               3:3
Ведраре (Ведраре) - Старосел (Старосел)                   1:1
Урожай (Стрелци) - Тракия (Царимир)                       0:3
Вихър 2006 (Граф Игнатиево)                               почива

                           XII кръг

23 ноември 2013, събота, 14:30 ч:
24 ноември 2013, неделя, 14:30 ч:
Средногорец (Брезово) - Тракия (Царимир)                  2:2
Старосел (Старосел) - Урожай (Стрелци)                    2:1
Раковски (Раковски) - Ведраре (Ведраре)                   4:0
Труд (Труд) - Войнягово (Войнягово)                       2:4
Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Вихър II (Строево)          9:0
Сокол (Крислово) - Тракиец 2001 (Калековец)               4:0 сл.
Стряма 2001 (Стряма)                                      почива

                           XIII кръг

30 ноември 2013, събота, 14:00 ч:
1 декември 2013, неделя, 14:00 ч:
Тракиец 2001 (Калековец) - Средногорец (Брезово)          1:2
Вихър II (Строево) - Стряма 2001 (Стряма)                 3:2
Войнягово (Войнягово) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево)       3:0 сл.
Ведраре (Ведраре) - Труд (Труд)                           3:0 сл.
Урожай (Стрелци) - Раковски (Раковски)                    0:2
Тракия (Царимир) - Старосел (Старосел)                    2:0
Сокол (Крислово)                                          почива

                           XIV кръг

8 март 2014, събота, 15:00 ч:
9 март 2014, неделя, 15:00 ч:
Средногорец (Брезово) - Старосел (Старосел)               2:1
Тракия (Царимир) - Раковски (Раковски)                    3:0
Урожай (Стрелци) - Труд (Труд)                            0:3
Ведраре (Ведраре) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево)           3:0
Войнягово (Войнягово) - Стряма 2001 (Стряма)              3:0 сл.
Вихър II (Строево) - Сокол (Крислово)                     4:0
Тракиец 2001 (Калековец)                                  почива

                           XV кръг

15 март 2014, събота, 15:00 ч:
16 март 2014, неделя, 15:00 ч:
Тракиец 2001 (Калековец) - Вихър II (Строево)             2:1
Сокол (Крислово) - Войнягово (Войнягово)                  0:3 сл.
Стряма 2001 (Стряма) - Ведраре (Ведраре)                  1:2
Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Урожай (Стрелци)            2:0
Труд (Труд) - Тракия (Царимир)                            1:5
Раковски (Раковски) - Старосел (Старосел)                 0:0
Средногорец (Брезово)                                     почива

                           XVI кръг

22 март 2014, събота, 15:00 ч:
23 март 2014, неделя, 15:00 ч:
Средногорец (Брезово) - Раковски (Раковски)               2:1
Старосел (Старосел) - Труд (Труд)                         6:2
Тракия (Царимир) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево)            5:1
Урожай (Стрелци) - Стряма 2001 (Стряма)                   2:2
Ведраре (Ведраре) - Сокол (Крислово)                      3:0 сл.
Войнягово (Войнягово) - Тракиец 2001 (Калековец)          9:0
Вихър II (Строево)                                        почива

                           XVII кръг

29 март 2014, събота, 15:00 ч:
30 март 2014, неделя, 15:00 ч:
Вихър II (Строево) - Средногорец (Брезово)                1:2
Тракиец 2001 (Калековец) - Ведраре (Ведраре)              3:2
Сокол (Крислово) - Урожай (Стрелци)                       0:3 сл.
Стряма 2001 (Стряма) - Тракия (Царимир)                   0:2
Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Старосел (Старосел)         0:1
Труд (Труд) - Раковски (Раковски)                         2:2
Войнягово (Войнягово)                                     почива

                           XVIII кръг

5 април 2014, събота, 17:00 ч:
6 април 2014, неделя, 17:00 ч:
Средногорец (Брезово) - Труд (Труд)                       3:0 сл.
Раковски (Раковски) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево)         3:0 сл.
Старосел (Старосел) - Стряма 2001 (Стряма)               10:0
Тракия (Царимир) - Сокол (Крислово)                       2:0
Урожай (Стрелци) - Тракиец 2001 (Калековец)               3:0 сл.
Войнягово (Войнягово) - Вихър II (Строево)                3:0 сл.
Ведраре (Ведраре)                                         почива

                           XIX кръг

12 април 2014, събота, 17:00 ч:
13 април 2014, неделя, 17:00 ч:
Войнягово (Войнягово) - Средногорец (Брезово)             0:1
Вихър II (Строево) - Ведраре (Ведраре)                    3:2
Тракиец 2001 (Калековец) - Тракия (Царимир)               2:3
Сокол (Крислово) - Старосел (Старосел)                    0:4
Стряма 2001 (Стряма) - Раковски (Раковски)                1:2
Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Труд (Труд)                 7:2
Урожай (Стрелци)                                          почива

                           XX кръг

19 април 2014, събота, 17:00 ч:
20 април 2014, неделя, 17:00 ч:
Средногорец (Брезово) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево)       3:0 сл.
Труд (Труд) - Стряма 2001 (Стряма)                        4:7
Раковски (Раковски) - Сокол (Крислово)                    8:2
Старосел (Старосел) - Тракиец 2001 (Калековец)            3:0 сл.
Урожай (Стрелци) - Вихър II (Строево)                     1:0
Ведраре (Ведраре) - Войнягово (Войнягово)                 2:0
Тракия (Царимир)                                          почива

                           XXI кръг

26 април 2014, събота, 17:00 ч:
27 април 2014, неделя, 17:00 ч:
Ведраре (Ведраре) - Средногорец (Брезово)                 2:1
Войнягово (Войнягово) - Урожай (Стрелци)                  3:0 сл.
Вихър II (Строево) - Тракия (Царимир)                     0:2
Тракиец 2001 (Калековец) - Раковски (Раковски)            1:3
Сокол (Крислово) - Труд (Труд)                            1:1
Стряма 2001 (Стряма) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево)        3:1
Старосел (Старосел)                                       почива

                           XXII кръг

3 май 2014, събота, 18:00 ч:
4 май 2014, неделя, 18:00 ч:
Средногорец (Брезово) - Стряма 2001 (Стряма)              5:1
Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Сокол (Крислово)            3:0
Труд (Труд) - Тракиец 2001 (Калековец)                    1:4
Старосел (Старосел) - Вихър II (Строево)                  3:0 сл.
Тракия (Царимир) - Войнягово (Войнягово)                  3:0 сл.
Урожай (Стрелци) - Ведраре (Ведраре)                      4:7
Раковски (Раковски)                                       почива

                           XXIII кръг

10 май 2014, събота, 18:00 ч:
11 май 2014, неделя, 18:00 ч:
Урожай (Стрелци) - Средногорец (Брезово)                  0:2
Ведраре (Ведраре) - Тракия (Царимир)                      2:4
Войнягово (Войнягово) - Старосел (Старосел)               4:1
Вихър II (Строево) - Раковски (Раковски)                  2:3
Тракиец 2001 (Калековец) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево)    1:2
Сокол (Крислово) - Стряма 2001 (Стряма)                   1:2
Труд (Труд)                                               почива

                           XXIV кръг

17 май 2014, събота, 18:00 ч:
18 май 2014, неделя, 18:00 ч:
Средногорец (Брезово) - Сокол (Крислово)                  4:0
Стряма 2001 (Стряма) - Тракиец 2001 (Калековец)           3:2
Труд (Труд) - Вихър II (Строево)                          1:2
Раковски (Раковски) - Войнягово (Войнягово)               3:0 сл.
Старосел (Старосел) - Ведраре (Ведраре)                   4:6
Тракия (Царимир) - Урожай (Стрелци)                       7:0
Вихър 2006 (Граф Игнатиево)                               почива

                           XXV кръг

24 май 2014, събота, 18:00 ч:
25 май 2014, неделя, 18:00 ч:
Тракия (Царимир) - Средногорец (Брезово)                  0:3 сл.
Урожай (Стрелци) - Старосел (Старосел)                    3:0 сл.
Ведраре (Ведраре) - Раковски (Раковски)                   4:3
Войнягово (Войнягово) - Труд (Труд)                       3:0 сл.
Вихър II (Строево) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево)          1:2
Тракиец 2001 (Калековец) - Сокол (Крислово)               2:0
Стряма 2001 (Стряма)                                      почива

                           XXVI кръг

31 май 2014, събота, 18:00 ч:
1 юни 2014, неделя, 18:00 ч:
Средногорец (Брезово) - Тракиец 2001 (Калековец)          5:2
Стряма 2001 (Стряма) - Вихър II (Строево)                 3:2
Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Войнягово (Войнягово)       0:3 сл.
Труд (Труд) - Ведраре (Ведраре)                           1:1
Раковски (Раковски) - Урожай (Стрелци)                    2:1
Старосел (Старосел) - Тракия (Царимир)                    3:0 сл.
Сокол (Крислово)                                          почива

нагоре


"Б" ОФГ Пловдив - изток 2013/14

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Марица (Милево)                    26   21   1   4   76:20   64
-------------------------------------------------------------------
 2. Траките 2007 (Скутаре)             26   15   4   7   64:35   49
 3. Поповица (Поповица)                26   15   4   7   54:34   49
 4. Вихър (Войводиново)                26   15   2   9   64:39   47
 5. Марица 1951 (кв.Любеново,Първомай) 26   13   5   8   63:50   44
 6. Светкавица (Манолско Конаре)       26   12   4  10   53:39   40
 7. Сокол (Буково)                     26   12   3  11   61:63   39 [+]
 8. Марица 2006 (Градина)              26   10   7   9   46:42   37
 9. Ботев (кв.Дебър, Първомай)         26   10   4  12   38:48   34
10. Тракия 2012 (Бяла река)            26    8   6  12   36:50   30
11. Караджалово 2011 (Караджалово)     26    9   2  15   52:53   29
12. Ботев (Рогош)                      26    8   5  13   45:50   29
13. Марица (Ясно поле)                 26    8   5  13   43:58   29 <-
14. Зенит 2012 (Православен)           26    0   0  26   13:127   0

Бележки
  - През този сезон "Б" ОФГ Пловдив е реорганизирана от три на четири групи, като
се обособява нова западна подгрупа, а северозападната и югозападната подгрупи са
преименувани съответно на северна и южна.
  - Момино (Момино село), 1-ви през изминалия сезон; влиза в "А" ОФГ.
  - Стряма 2001 (Стряма), 13-ти в "Б" ОФГ - изток през изминалия сезон; е преместен
в "Б" ОФГ - север.
  - Садово (Садово), 11-ти в "Б" ОФГ - изток през изминалия сезон; е преместен в
"Б" ОФГ - юг.
  - Марица (Ясно поле), 7-ми в "Б" ОФГ - югозапад през изминалия сезон; е преместен
в "Б" ОФГ - изток.
  - Христо Ботев (Чешнегирово), 16-ти и отказал се от участие през изминалия сезон;
не се включва в групата.
  - Сокол (Буково) се включва в групата.
  - Зенит 2012 (Православен) играе домакинските си мачове в Бяла река.

                           I кръг

7 септември 2013, събота, 17:00 ч:
8 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Караджалово 2011 (Караджалово) - Вихър (Войводиново)      0:2
Траките 2007 (Скутаре) - Ботев (Рогош)                    4:1
Светкавица (Манолско Конаре) - Марица (Ясно поле)         4:1
Марица (Милево) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай)     3:0 сл.
Тракия 2012 (Бяла река) - Поповица (Поповица)             0:1
Ботев (кв.Дебър, Първомай) - Сокол (Буково)               4:1
Марица 2006 (Градина) - Зенит 2012 (Православен)          7:0

                           II кръг

14 септември 2013, събота, 17:00 ч:
15 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Вихър (Войводиново) - Зенит 2012 (Православен)            7:0
Сокол (Буково) - Марица 2006 (Градина)                    3:2
Поповица (Поповица) - Ботев (кв.Дебър, Първомай)          7:0
Марица 1951 (кв.Любеново,Първомай) - Тракия 2012 (Б.река) 2:1
Марица (Ясно поле) - Марица (Милево)                      1:3
Ботев (Рогош) - Светкавица (Манолско Конаре)              3:0 сл.
Караджалово 2011 (Караджалово) - Траките 2007 (Скутаре)   1:2

                           III кръг

21 септември 2013, събота, 17:00 ч:
22 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Траките 2007 (Скутаре) - Вихър (Войводиново)              4:0
Светкавица (М.Конаре) - Караджалово 2011 (Караджалово)    2:1
Марица (Милево) - Ботев (Рогош)                           2:1
Тракия 2012 (Бяла река) - Марица (Ясно поле)              1:1
Ботев (кв.Дебър, Първ) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първ)  2:1
Марица 2006 (Градина) - Поповица (Поповица)               0:1
Зенит 2012 (Православен) - Сокол (Буково)                 0:5

                           IV кръг

28 септември 2013, събота, 17:00 ч:
29 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Вихър (Войводиново) - Сокол (Буково)                      6:0
Поповица (Поповица) - Зенит 2012 (Православен)           10:0
Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) - Марица 2006 (Град)  1:1
Марица (Ясно поле) - Ботев (кв.Дебър, Първомай)           2:0
Ботев (Рогош) - Тракия 2012 (Бяла река)                   0:0
Караджалово 2011 (Караджалово) - Марица (Милево)          0:1
Траките 2007 (Скутаре) - Светкавица (Манолско Конаре)     5:1

                           V кръг

5 октомври 2013, събота, 16:00 ч:
6 октомври 2013, неделя, 16:00 ч:
Светкавица (Манолско Конаре) - Вихър (Войводиново)        3:0 сл.
Марица (Милево) - Траките 2007 (Скутаре)                  5:1
Тракия 2012 (Бяла река) - Караджалово 2011 (Караджалово)  3:1
Ботев (кв.Дебър, Първомай) - Ботев (Рогош)                1:0
Марица 2006 (Градина) - Марица (Ясно поле)                3:2
Зенит 2012 (Православен) - Марица 1951 (кв.Любеново,Първ) 1:6
Сокол (Буково) - Поповица (Поповица)                      2:0

                           VI кръг

12 октомври 2013, събота, 16:00 ч:
13 октомври 2013, неделя, 16:00 ч:
Вихър (Войводиново) - Поповица (Поповица)                 1:2
Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) - Сокол (Буково)      5:1
Марица (Ясно поле) - Зенит 2012 (Православен)             3:0 сл.
Ботев (Рогош) - Марица 2006 (Градина)                     3:3
Караджалово 2011 (Караджалово) - Ботев (кв.Дебър, Първ)   4:2
Траките 2007 (Скутаре) - Тракия 2012 (Бяла река)          3:0 сл.
Светкавица (Манолско Конаре) - Марица (Милево)            1:2

                           VII кръг

19 октомври 2013, събота, 16:00 ч:
20 октомври 2013, неделя, 16:00 ч:
Марица (Милево) - Вихър (Войводиново)                     6:1
Тракия 2012 (Бяла река) - Светкавица (Манолско Конаре)    1:0
Ботев (кв.Дебър, Първомай) - Траките 2007 (Скутаре)       1:1
Марица 2006 (Градина) - Караджалово 2011 (Караджалово)    1:0
Зенит 2012 (Православен) - Ботев (Рогош)                  0:7
Сокол (Буково) - Марица (Ясно поле)                       3:2
Поповица (Поповица) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) 3:2

                           VIII кръг

26 октомври 2013, събота, 14:30 ч:
27 октомври 2013, неделя, 14:30 ч:
Вихър (Войводиново) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) 5:0 сл.
Марица (Ясно поле) - Поповица (Поповица)                  2:1
Ботев (Рогош) - Сокол (Буково)                            5:1
Караджалово 2011 (Караджалово) - Зенит 2012 (Православен) 8:0
Траките 2007 (Скутаре) - Марица 2006 (Градина)            3:1
Светкавица (Манолско Конаре) - Ботев (кв.Дебър, Първомай) 5:0
Марица (Милево) - Тракия 2012 (Бяла река)                 5:0 сл.

                           IX кръг

2 ноември 2013, събота, 14:30 ч:
3 ноември 2013, неделя, 14:30 ч:
Тракия 2012 (Бяла река) - Вихър (Войводиново)             2:6
Ботев (кв.Дебър, Първомай) - Марица (Милево)              0:1
Марица 2006 (Градина) - Светкавица (Манолско Конаре)      1:1
Зенит 2012 (Православен) - Траките 2007 (Скутаре)         1:2
Сокол (Буково) - Караджалово 2011 (Караджалово)           5:2
Поповица (Поповица) - Ботев (Рогош)                       2:2
Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) - Марица (Ясно поле)  3:2

                           X кръг

9 ноември 2013, събота, 14:30 ч:
10 ноември 2013, неделя, 14:30 ч:
Вихър (Войводиново) - Марица (Ясно поле)                  3:0 сл.
Ботев (Рогош) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай)       1:3
Караджалово 2011 (Караджалово) - Поповица (Поповица)      1:3
Траките 2007 (Скутаре) - Сокол (Буково)                   7:0
Светкавица (Манолско Конаре) - Зенит 2012 (Православен)   8:1
Марица (Милево) - Марица 2006 (Градина)                   4:0
Тракия 2012 (Бяла река) - Ботев (кв.Дебър, Първомай)      2:0

                           XI кръг

16 ноември 2013, събота, 14:30 ч:
17 ноември 2013, неделя, 14:30 ч:
Ботев (кв.Дебър, Първомай) - Вихър (Войводиново)          1:2
Марица 2006 (Градина) - Тракия 2012 (Бяла река)           0:0
Зенит 2012 (Православен) - Марица (Милево)                0:6
Сокол (Буково) - Светкавица (Манолско Конаре)             6:0
Поповица (Поповица) - Траките 2007 (Скутаре)              2:1
Марица 1951 (кв.Любеново, Първ) - Караджалово 2011 (Кар)  5:2
Марица (Ясно поле) - Ботев (Рогош)                        1:1

                           XII кръг

23 ноември 2013, събота, 14:30 ч:
24 ноември 2013, неделя, 14:30 ч:
Вихър (Войводиново) - Ботев (Рогош)                       3:0 сл.
Караджалово 2011 (Караджалово) - Марица (Ясно поле)       4:0
Траките 2007 (Скутаре) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първ)  4:0 сл.
Светкавица (Манолско Конаре) - Поповица (Поповица)        2:2
Марица (Милево) - Сокол (Буково)                          3:0 сл.
Тракия 2012 (Бяла река) - Зенит 2012 (Православен)        5:2
Ботев (кв.Дебър, Първомай) - Марица 2006 (Градина)        0:2

                           XIII кръг

30 ноември 2013, събота, 14:30 ч:
1 декември 2013, неделя, 14:30 ч:
Марица 2006 (Градина) - Вихър (Войводиново)               2:2
Зенит 2012 (Православен) - Ботев (кв.Дебър, Първомай)     0:2
Сокол (Буково) - Тракия 2012 (Бяла река)                  3:0 сл.
Поповица (Поповица) - Марица (Милево)                     0:0
Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) - Светкавица (М.Кон)  2:1
Марица (Ясно поле) - Траките 2007 (Скутаре)               1:2
Ботев (Рогош) - Караджалово 2011 (Караджалово)            3:0 сл.

                           XIV кръг

8 март 2014, събота, 15:00 ч:
9 март 2014, неделя, 15:00 ч:
Вихър (Войводиново) - Караджалово 2011 (Караджалово)      3:0 сл.
Ботев (Рогош) - Траките 2007 (Скутаре)                    3:3
Марица (Ясно поле) - Светкавица (Манолско Конаре)         1:2
Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) - Марица (Милево)     2:3
Поповица (Поповица) - Тракия 2012 (Бяла река)             2:1
Сокол (Буково) - Ботев (кв.Дебър, Първомай)               1:6
Зенит 2012 (Православен) - Марица 2006 (Градина)          0:4

                           XV кръг

15 март 2014, събота, 15:00 ч:
16 март 2014, неделя, 15:00 ч:
Зенит 2012 (Православен) - Вихър (Войводиново)            2:6
Марица 2006 (Градина) - Сокол (Буково)                    2:1
Ботев (кв.Дебър, Първомай) - Поповица (Поповица)          1:0
Тракия 2012 (Бяла река) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първ) 4:4
Марица (Милево) - Марица (Ясно поле)                      5:0
Светкавица (Манолско Конаре) - Ботев (Рогош)              4:0
Траките 2007 (Скутаре) - Караджалово 2011 (Караджалово)   4:1

                           XVI кръг

22 март 2014, събота, 15:00 ч:
23 март 2014, неделя, 15:00 ч:
Вихър (Войводиново) - Траките 2007 (Скутаре)              2:1
Караджалово 2011 (Караджалово) - Светкавица (Ман.Конаре)  3:0 сл.
Ботев (Рогош) - Марица (Милево)                           0:2
Марица (Ясно поле) - Тракия 2012 (Бяла река)              4:1
Марица 1951 (кв.Любеново, Първ) - Ботев (кв.Дебър, Първ)  1:0
Поповица (Поповица) - Марица 2006 (Градина)               0:3 сл.
Сокол (Буково) - Зенит 2012 (Православен)                 6:1

                           XVII кръг

29 март 2014, събота, 15:00 ч:
30 март 2014, неделя, 15:00 ч:
Сокол (Буково) - Вихър (Войводиново)                      3:1
Зенит 2012 (Православен) - Поповица (Поповица)            2:3
Марица 2006 (Градина) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първ)   1:1
Ботев (кв.Дебър, Първомай) - Марица (Ясно поле)           1:2
Тракия 2012 (Бяла река) - Ботев (Рогош)                   1:3
Марица (Милево) - Караджалово 2011 (Караджалово)          3:0 сл.
Светкавица (Манолско Конаре) - Траките 2007 (Скутаре)     0:0

                           XVIII кръг

5 април 2014, събота, 17:00 ч:
6 април 2014, неделя, 17:00 ч:
Вихър (Войводиново) - Светкавица (Манолско Конаре)        3:1
Траките 2007 (Скутаре) - Марица (Милево)                  2:1
Караджалово 2011 (Караджалово) - Тракия 2012 (Бяла река)  4:0 сл.
Ботев (Рогош) - Ботев (кв.Дебър, Първомай)                0:5
Марица (Ясно поле) - Марица 2006 (Градина)                3:1
Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) - Зенит 2012 (Прав)   3:0
Поповица (Поповица) - Сокол (Буково)                      2:1

                           XIX кръг

12 април 2014, събота, 17:00 ч:
13 април 2014, неделя, 17:00 ч:
Поповица (Поповица) - Вихър (Войводиново)                 2:1
Сокол (Буково) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай)      4:4
Зенит 2012 (Православен) - Марица (Ясно поле)             1:3
Марица 2006 (Градина) - Ботев (Рогош)                     4:0
Ботев (кв.Дебър, Първомай) - Караджалово 2011 (Карадж)    3:2
Тракия 2012 (Бяла река) - Траките 2007 (Скутаре)          3:2
Марица (Милево) - Светкавица (Манолско Конаре)            3:0 сл.

                           XX кръг

19 април 2014, събота, 17:00 ч:
20 април 2014, неделя, 17:00 ч:
Вихър (Войводиново) - Марица (Милево)                     3:2
Светкавица (Манолско Конаре) - Тракия 2012 (Бяла река)    3:0 сл.
Траките 2007 (Скутаре) - Ботев (кв.Дебър, Първомай)       1:1
Караджалово 2011 (Караджалово) - Марица 2006 (Градина)    2:1
Ботев (Рогош) - Зенит 2012 (Православен)                  5:0
Марица (Ясно поле) - Сокол (Буково)                       2:2
Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) - Поповица (Поповица) 3:0 сл.

                           XXI кръг

26 април 2014, събота, 17:00 ч:
27 април 2014, неделя, 17:00 ч:
Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) - Вихър (Войводиново) 3:0 сл.
Поповица (Поповица) - Марица (Ясно поле)                  3:2
Сокол (Буково) - Ботев (Рогош)                            3:0 сл.
Зенит 2012 (Православен) - Караджалово 2011 (Караджалово) 1:5
Марица 2006 (Градина) - Траките 2007 (Скутаре)            3:1
Ботев (кв.Дебър, Първомай) - Светкавица (Манолско Конаре) 1:0
Тракия 2012 (Бяла река) - Марица (Милево)                 3:0 сл.

                           XXII кръг

3 май 2014, събота, 18:00 ч:
4 май 2014, неделя, 18:00 ч:
Вихър (Войводиново) - Тракия 2012 (Бяла река)             2:0
Марица (Милево) - Ботев (кв.Дебър, Първомай)              6:1
Светкавица (Манолско Конаре) - Марица 2006 (Градина)      3:0
Траките 2007 (Скутаре) - Зенит 2012 (Православен)         3:0 сл.
Караджалово 2011 (Караджалово) - Сокол (Буково)           4:2
Ботев (Рогош) - Поповица (Поповица)                       1:2
Марица (Ясно поле) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай)  5:3

                           XXIII кръг

10 май 2014, събота, 18:00 ч:
11 май 2014, неделя, 18:00 ч:
Марица (Ясно поле) - Вихър (Войводиново)                  1:1
Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) - Ботев (Рогош)       3:0
Поповица (Поповица) - Караджалово 2011 (Караджалово)      3:0 сл.
Сокол (Буково) - Траките 2007 (Скутаре)                   3:0 сл.
Зенит 2012 (Православен) - Светкавица (Манолско Конаре)   1:4
Марица 2006 (Градина) - Марица (Милево)                   0:5
Ботев (кв.Дебър, Първомай) - Тракия 2012 (Бяла река)      0:0

                           XXIV кръг

17 май 2014, събота, 18:00 ч:
18 май 2014, неделя, 18:00 ч:
Вихър (Войводиново) - Ботев (кв.Дебър, Първомай)          4:0 сл.
Тракия 2012 (Бяла река) - Марица 2006 (Градина)           3:0 сл.
Марица (Милево) - Зенит 2012 (Православен)                3:0 сл.
Светкавица (Манолско Конаре) - Сокол (Буково)             3:0 сл.
Траките 2007 (Скутаре) - Поповица (Поповица)              2:0
Караджалово 2011 (Кар) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първ)  2:2
Ботев (Рогош) - Марица (Ясно поле)                        3:0 сл.

                           XXV кръг

24 май 2014, събота, 18:00 ч:
25 май 2014, неделя, 18:00 ч:
Ботев (Рогош) - Вихър (Войводиново)                       3:0 сл.
Марица (Ясно поле) - Караджалово 2011 (Караджалово)       2:2
Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) - Траките 2007 (Скут) 4:1
Поповица (Поповица) - Светкавица (Манолско Конаре)        2:2
Сокол (Буково) - Марица (Милево)                          3:0 сл.
Зенит 2012 (Православен) - Тракия 2012 (Бяла река)        0:3 сл.
Марица 2006 (Градина) - Ботев (кв.Дебър, Първомай)        3:3

                           XXVI кръг

31 май 2014, събота, 18:00 ч:
1 юни 2014, неделя, 18:00 ч:
Вихър (Войводиново) - Марица 2006 (Градина)               0:1
Ботев (кв.Дебър, Първомай) - Зенит 2012 (Православен)     3:0 сл.
Тракия 2012 (Бяла река) - Сокол (Буково)                  2:2
Марица (Милево) - Поповица (Поповица)                     2:1
Светкавица (Ман.Конаре) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първ) 3:0 сл.
Траките 2007 (Скутаре) - Марица (Ясно поле)               5:0 сл.
Караджалово 2011 (Караджалово) - Ботев (Рогош)            3:0 сл.

нагоре


"Б" ОФГ Пловдив - запад 2013/14

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Тракия 06 (Стамболийски)           22   14   4   4   69:28   46 [-]
-------------------------------------------------------------------
 2. Брестовица (Брестовица)            22   13   7   2   57:31   46 [+]
 3. Спартак (Ново село)                22   13   6   3   45:18   45 <-
 4. Победа (Царацово)                  22   12   3   7   61:41   39 <-
 5. Марица (Радиново)                  22   11   1  10   38:46   34 <- [*]
 6. Марица (Цалапица)                  22   10   2  10   51:37   32 [+]
 7. Вихър (Войсил)                     22    9   4   9   41:38   31 <-
 8. Бенковски (Куртово Конаре)         22    9   4   9   58:55   31 [+]
 9. Костиево (Костиево)                22    8   3  11   42:47   27 [+]
10. Белащица (Белащица)                22    5   5  12   28:47   20 [+]
11. Спортинг (Бенковски)               22    4   2  16   32:86   14 <-
12. Въча (Кадиево)                     22    2   3  17   27:75    9 <-
--. Оризари                             0    0   0   0    0:0     - [+][*]

Бележки
  - През този сезон "Б" ОФГ Пловдив е реорганизирана от три на четири групи, като
се обособява нова западна подгрупа, а северозападната и югозападната подгрупи са
преименувани съответно на северна и южна.
  - Тракия 06 (Стамболийски), 15-ти в "А" ОФГ през изминалия сезон; изпада в
"Б" ОФГ - запад.
  - Вихър (Войсил), 11-ти; Радиново 2006 (Радиново), 12-ти; Победа (Царацово),
13-ти; и Спортинг (Бенковски), 16-ти в "Б" ОФГ северозапад през изминалия сезон;
са преместени в "Б" ОФГ - запад.
  - Спартак (Ново село), 2-ри; и Въча (Кадиево), 13-ти в "Б" ОФГ - югозапад през
изминалия сезон; са преместени в "Б" ОФГ - запад.
  - Марица (Цалапица), Белащица (Белащица), Брестовица (Брестовица), Костиево
(Костиево) и Бенковски (Куртово Конаре) се включват в групата.
  - Първоначално в групата се включва и отбор на село Оризари, чието име не е
известно. Непосредствено преди началото на първенството и след изтеглянето на
програмата отбаче, отборът се отказва от участие.
  - Радиново 2006 (Радиново) е преименуван на Марица.
  - Белащица (Белащица) играе домакинските си мачове през есента в Крумово, а
през пролетта - на ст."Пловдив" в Пловдив.
  - Спортинг (Бенковски) играе домакинските си мачове през есента на ст."Пловдив"
в Пловдив.
  - Марица (Радиново) играе домакинските си мачове през пролетта на ст."Пловдив"
в Пловдив.

                           I кръг

7 септември 2013, събота, 17:00 ч:
8 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Победа (Царацово) - Марица (Радиново)                     6:2
Въча (Кадиево) - Оризари                                  анулиран
Спартак (Ново село) - Спортинг (Бенковски)                6:0
Марица (Цалапица) - Белащица (Белащица)                   0:0
Брестовица (Брестовица) - Тракия 06 (Стамболийски)        2:2
Вихър (Войсил) - Костиево (Костиево)                      3:3
Бенковски (Куртово Конаре)                                почива

                           II кръг

14 септември 2013, събота, 17:00 ч:
15 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Марица (Радиново) - Костиево (Костиево)                   0:3 сл.
Бенковски (Куртово Конаре) - Вихър (Войсил)               2:0
Белащица (Белащица) - Брестовица (Брестовица)             0:3
Спортинг (Бенковски) - Марица (Цалапица)                  2:2
Победа (Царацово) - Въча (Кадиево)                        3:0 сл.
Тракия 06 (Стамболийски)                                  почива
Спартак (Ново село)                                       почива

                           III кръг

21 септември 2013, събота, 17:00 ч:
22 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Въча (Кадиево) - Марица (Радиново)                        3:5
Спартак (Ново село) - Победа (Царацово)                   3:2
Брестовица (Брестовица) - Спортинг (Бенковски)            7:1
Вихър (Войсил) - Тракия 06 (Стамболийски)                 3:3
Костиево (Костиево) - Бенковски (Куртово Конаре)          4:2
Марица (Цалапица)                                         почива
Белащица (Белащица)                                       почива

                           IV кръг

28 септември 2013, събота, 17:00 ч:
29 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Марица (Радиново) - Бенковски (Куртово Конаре)            1:7
Тракия 06 (Стамболийски) - Костиево (Костиево)            3:2
Белащица (Белащица) - Вихър (Войсил)                      3:0
Победа (Царацово) - Марица (Цалапица)                     3:2
Въча (Кадиево) - Спартак (Ново село)                      0:3 сл.
Спортинг (Бенковски)                                      почива
Брестовица (Брестовица)                                   почива

                           V кръг

5 октомври 2013, събота, 16:00 ч:
6 октомври 2013, неделя, 16:00 ч:
Спартак (Ново село) - Марица (Радиново)                   3:0 сл.
Марица (Цалапица) - Въча (Кадиево)                        3:0 сл.
Брестовица (Брестовица) - Победа (Царацово)               4:4
Вихър (Войсил) - Спортинг (Бенковски)                     3:0
Костиево (Костиево) - Белащица (Белащица)                 2:1
Бенковски (Куртово Конаре) - Тракия 06 (Стамболийски)     1:7

                           VI кръг

12 октомври 2013, събота, 16:00 ч:
13 октомври 2013, неделя, 16:00 ч:
Марица (Радиново) - Тракия 06 (Стамболийски)              0:3
Белащица (Белащица) - Бенковски (Куртово Конаре)          1:1
Спортинг (Бенковски) - Костиево (Костиево)                0:4
Въча (Кадиево) - Брестовица (Брестовица)                  2:4
Спартак (Ново село) - Марица (Цалапица)                   3:2
Вихър (Войсил)                                            почива
Победа (Царацово)                                         почива

                           VII кръг

19 октомври 2013, събота, 16:00 ч:
20 октомври 2013, неделя, 16:00 ч:
Марица (Цалапица) - Марица (Радиново)                     7:1
Брестовица (Брестовица) - Спартак (Ново село)             2:2
Вихър (Войсил) - Победа (Царацово)                        3:2
Бенковски (Куртово Конаре) - Спортинг (Бенковски)         4:3
Тракия 06 (Стамболийски) - Белащица (Белащица)            5:0
Въча (Кадиево)                                            почива
Костиево (Костиево)                                       почива

                           VIII кръг

26 октомври 2013, събота, 14:30 ч:
27 октомври 2013, неделя, 14:30 ч:
Марица (Радиново) - Белащица (Белащица)                   3:1
Спортинг (Бенковски) - Тракия 06 (Стамболийски)           0:5
Победа (Царацово) - Костиево (Костиево)                   2:0
Въча (Кадиево) - Вихър (Войсил)                           1:6
Марица (Цалапица) - Брестовица (Брестовица)               1:2
Бенковски (Куртово Конаре)                                почива
Спартак (Ново село)                                       почива

                           IX кръг

2 ноември 2013, събота, 14:30 ч:
3 ноември 2013, неделя, 14:30 ч:
Брестовица (Брестовица) - Марица (Радиново)               4:1
Вихър (Войсил) - Спартак (Ново село)                      1:0
Костиево (Костиево) - Въча (Кадиево)                      1:1
Бенковски (Куртово Конаре) - Победа (Царацово)            1:3
Белащица (Белащица) - Спортинг (Бенковски)                0:0
Марица (Цалапица)                                         почива
Тракия 06 (Стамболийски)                                  почива

                           X кръг

9 ноември 2013, събота, 14:30 ч:
10 ноември 2013, неделя, 14:30 ч:
Марица (Радиново) - Спортинг (Бенковски)                  0:3 сл.
Победа (Царацово) - Тракия 06 (Стамболийски)              4:1
Въча (Кадиево) - Бенковски (Куртово Конаре)               2:4
Спартак (Ново село) - Костиево (Костиево)                 1:0
Марица (Цалапица) - Вихър (Войсил)                        0:2
Белащица (Белащица)                                       почива
Брестовица (Брестовица)                                   почива

                           XI кръг

16 ноември 2013, събота, 14:30 ч:
17 ноември 2013, неделя, 14:30 ч:
Вихър (Войсил) - Брестовица (Брестовица)                  0:4
Костиево (Костиево) - Марица (Цалапица)                   2:0
Бенковски (Куртово Конаре) - Спартак (Ново село)          2:3
Тракия 06 (Стамболийски) - Въча (Кадиево)                 9:0
Белащица (Белащица) - Победа (Царацово)                   0:4
Марица (Радиново)                                         почива
Спортинг (Бенковски)                                      почива

                           XII кръг

23 ноември 2013, събота, 14:30 ч:
24 ноември 2013, неделя, 14:30 ч:
Победа (Царацово) - Спортинг (Бенковски)                  7:0
Въча (Кадиево) - Белащица (Белащица)                      2:2
Спартак (Ново село) - Тракия 06 (Стамболийски)            0:0
Марица (Цалапица) - Бенковски (Куртово Конаре)            2:6
Брестовица (Брестовица) - Костиево (Костиево)             1:0
Марица (Радиново)                                         почива
Вихър (Войсил)                                            почива

                           XIII кръг

30 ноември 2013, събота, 14:00 ч:
1 декември 2013, неделя, 14:00 ч:
Вихър (Войсил) - Марица (Радиново)                        3:0 сл.
Бенковски (Куртово Конаре) - Брестовица (Брестовица)      2:2
Тракия 06 (Стамболийски) - Марица (Цалапица)              3:2
Белащица (Белащица) - Спартак (Ново село)                 2:0
Спортинг (Бенковски) - Въча (Кадиево)                     2:3
Костиево (Костиево)                                       почива
Победа (Царацово)                                         почива

                           XIV кръг

15 март 2014, събота, 15:00 ч:
Бенковски (Куртово Конаре) - Въча (Кадиево)               2:2
Белащица (Белащица) - Марица (Цалапица)                   1:3
16 март 2014, неделя, 15:00 ч:
Марица (Радиново) - Победа (Царацово)                     4:0
Спортинг (Бенковски) - Спартак (Ново село)                1:2
Тракия 06 (Стамболийски) - Брестовица (Брестовица)        2:0
Костиево (Костиево) - Вихър (Войсил)                      0:0

                           XV кръг

22 март 2014, събота, 15:00 ч:
Марица (Цалапица) - Спортинг (Бенковски)                  3:0
Въча (Кадиево) - Победа (Царацово)                        отложен
Спартак (Ново село) - Бенковски (Куртово Конаре)          2:0
23 март 2014, неделя, 15:00 ч:
Костиево (Костиево) - Марица (Радиново)                   0:1
Брестовица (Брестовица) - Белащица (Белащица)             3:0 сл.*
* - гостите предоставят нередовни медицински документи.
Тракия 06 (Стамболийски) - Вихър (Войсил)                 1:3
2 април 2014, сряда, 17:30 ч:
Въча (Кадиево) - Победа (Царацово)                        4:1

                           XVI кръг

29 март 2014, събота, 15:00 ч:
Марица (Радиново) - Въча (Кадиево)                        4:0
Бенковски (Куртово Конаре) - Марица (Цалапица)            3:1
30 март 2014, неделя, 15:00 ч:
Победа (Царацово) - Спартак (Ново село)                   2:2
Спортинг (Бенковски) - Брестовица (Брестовица)            2:4
Костиево (Костиево) - Тракия 06 (Стамболийски)            5:1
Вихър (Войсил) - Белащица (Белащица)                      0:0

                           XV кръг - отложен мач

2 април 2014, сряда, 17:30 ч:
Въча (Кадиево) - Победа (Царацово)                        4:1

                           XVII кръг

5 април 2014, събота, 17:00 ч:
Марица (Цалапица) - Победа (Царацово)                     4:1
Спартак (Ново село) - Въча (Кадиево)                      3:0
Белащица (Белащица) - Костиево (Костиево)                 2:1
6 април 2014, неделя, 17:00 ч:
Спортинг (Бенковски) - Вихър (Войсил)                     3:2
Тракия 06 (Стамболийски) - Марица (Радиново)              1:0
Брестовица (Брестовица) - Бенковски (Куртово Конаре)      1:1

                           XVIII кръг

12 април 2014, събота, 14:30 ч:
Марица (Радиново) - Спартак (Ново село)                   1:1
12 април 2014, събота, 17:00 ч:
Въча (Кадиево) - Марица (Цалапица)                        1:2
Белащица (Белащица) - Тракия 06 (Стамболийски)            1:3
13 април 2014, неделя, 17:00 ч:
Вихър (Войсил) - Бенковски (Куртово Конаре)               4:1
Победа (Царацово) - Брестовица (Брестовица)               1:1
Костиево (Костиево) - Спортинг (Бенковски)                3:1

                           XIX кръг

19 април 2014, събота, 17:00 ч:
Бенковски (Куртово Конаре) - Костиево (Костиево)          6:3
Брестовица (Брестовица) - Въча (Кадиево)                  3:1
Марица (Цалапица) - Спартак (Ново село)                   2:0
Победа (Царацово) - Вихър (Войсил)                        3:2
Белащица (Белащица) - Марица (Радиново)                   0:1
Тракия 06 (Стамболийски) - Спортинг (Бенковски)          15:0 сл.

                           XX кръг

26 април 2014, събота, 17:00 ч:
Марица (Радиново) - Марица (Цалапица)                     1:0
Спартак (Ново село) - Брестовица (Брестовица)             1:1
27 април 2014, неделя, 17:00 ч:
Тракия 06 (Стамболийски) - Бенковски (Куртово Конаре)     1:0
Костиево (Костиево) - Победа (Царацово)                   3:6
Вихър (Войсил) - Въча (Кадиево)                           3:0 сл.
Спортинг (Бенковски) - Белащица (Белащица)                2:6

                           XXI кръг

3 май 2014, събота, 18:00 ч:
Бенковски (Куртово Конаре) - Белащица (Белащица)          5:2
Спартак (Ново село) - Вихър (Войсил)                      3:0
Въча (Кадиево) - Костиево (Костиево)                      2:5
4 май 2014, неделя, 18:00 ч:
Брестовица (Брестовица) - Марица (Цалапица)               3:1
Спортинг (Бенковски) - Марица (Радиново)                  0:3
Тракия 06 (Стамболийски) - Победа (Царацово)              2:1

                           XXII кръг

10 май 2014, събота, 18:00 ч:
Марица (Радиново) - Брестовица (Брестовица)               5:0 сл.
Вихър (Войсил) - Марица (Цалапица)                        2:4
Въча (Кадиево) - Тракия 06 (Стамболийски)                 0:1
11 май 2014, неделя, 18:00 ч:
Спортинг (Бенковски) - Бенковски (Куртово Конаре)         6:7
Костиево (Костиево) - Спартак (Ново село)                 0:4
Победа (Царацово) - Белащица (Белащица)                   3:0 сл.

                           XXIII кръг

17 май 2014, събота, 18:00 ч:
Бенковски (Куртово Конаре) - Марица (Радиново)            1:2
Марица (Цалапица) - Костиево (Костиево)                   6:0
Белащица (Белащица) - Въча (Кадиево)                      6:3
18 май 2014, неделя, 18:00 ч:
Брестовица (Брестовица) - Вихър (Войсил)                  2:1
Спортинг (Бенковски) - Победа (Царацово)                  3:0 сл.
Тракия 06 (Стамболийски) - Спартак (Ново село)            0:0

                           XXIV кръг

24 май 2014, събота, 18:00 ч:
Марица (Радиново) - Вихър (Войсил)                        3:0 сл.
Марица (Цалапица) - Тракия 06 (Стамболийски)              4:1
Спартак (Ново село) - Белащица (Белащица)                 3:0 сл.
Въча (Кадиево) - Спортинг (Бенковски)                     0:3 сл.
25 май 2014, неделя, 18:00 ч:
Костиево (Костиево) - Брестовица (Брестовица)             1:4
Победа (Царацово) - Бенковски (Куртово Конаре)            3:0 сл.

нагоре


"Б" ОФГ Пловдив - юг 2013/14

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Сокол (кв.Долни Воден, Асеновград) 24   21   2   1   72:15   65 [-]
-------------------------------------------------------------------
 2. Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас)   24   20   1   3   60:15   61
 3. Лидер (Ягодово)                    24   13   3   8   69:44   42
 4. Тракиец (Катуница)                 24   12   4   8   49:41   40
 5. Тополово (Тополово)                24   12   1  11   57:41   37
 6. Спартак 2008 (Избеглии)            24   12   0  12   64:58   36
 7. Чайка Конуш 2000 (Конуш)           24   10   2  12   49:60   32
 8. Младост (Златовръх)                24    8   7   9   43:45   31
 9. Садово (Садово)                    24    9   3  12   50:50   30 <-
10. Лъки 2004 (Лъки)                   24   10   0  14   40:53   30
11. Тракия 2008 (Нови извор)           24    9   1  14   47:62   28
12. Космос (Боянци)                    24    5   1  18   29:78   16
13. Рафо спор (Стоево)                 24    1   3  20   18:85    6

Бележки
  - През този сезон "Б" ОФГ Пловдив е реорганизирана от три на четири групи, като
се обособява нова западна подгрупа, а северозападната и югозападната подгрупи са
преименувани съответно на северна и южна.
  - Сокол (кв.Долни Воден, Асеновград), 16-ти в "А" ОФГ през изминалия сезон; изпада
в "Б" ОФГ - юг.
  - Рафо спор (Стоево, 1-ви през изминалия сезон; влиза в "А" ОФГ. В последствие
отборът се отказва от влизане в "А" ОФГ и остава да играе в "Б" ОФГ - юг.
  - Садово (Садово), 11-ти в "Б" ОФГ - изток през изминалия сезон; е преместен в
"Б" ОФГ - юг.
  - Марица (Ясно поле), 7-ми в "Б" ОФГ - югозапад през изминалия сезон; е преместен
в "Б" ОФГ - изток.
  - Спартак (Ново село), 2-ри; и Въча (Кадиево), 13-ти в "Б" ОФГ - югозапад през
изминалия сезон; са преместени в "Б" ОФГ - запад.

                           I кръг

7 септември 2013, събота, 17:00 ч:
8 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Лидер (Ягодово) - Садово (Садово)                         6:1
Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) - Тополово (Тополово)    3:0 сл.
Рафо спор (Стоево) - Чайка Конуш 2000 (Конуш)             0:3 сл.
Тракиец (Катуница) - Спартак 2008 (Избеглии)              5:3
Сокол (кв.Долни Воден, Асеновград) - Младост (Златовръх)  3:0
Тракия 2008 (Нови извор) - Лъки 2004 (Лъки)               3:1
Космос (Боянци)                                           почива

                           II кръг

14 септември 2013, събота, 17:00 ч:
15 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Космос (Боянци) - Лъки 2004 (Лъки)                        3:2
Младост (Златовръх) - Тракия 2008 (Нови извор)            1:3
Спартак 2008 (Избеглии) - Сокол (кв.Долни Воден, Ас)      0:2
Чайка Конуш 2000 (Конуш) - Тракиец (Катуница)             5:3
Тополово (Тополово) - Рафо спор (Стоево)                  3:0 сл.
Садово (Садово) - Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас)        0:1
Лидер (Ягодово)                                           почива

                           III кръг

21 септември 2013, събота, 17:00 ч:
22 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Лидер (Ягодово) - Космос (Боянци)                         5:0
Рафо спор (Стоево) - Садово (Садово)                      4:4
Тракиец (Катуница) - Тополово (Тополово)                  4:3
Сокол (кв.Долни Воден, Асеновград) - Чайка К.2000 (Конуш) 3:2
Тракия 2008 (Нови извор) - Спартак 2008 (Избеглии)        6:2
Лъки 2004 (Лъки) - Младост (Златовръх)                    3:0 сл.
Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас)                          почива

                           IV кръг

28 септември 2013, събота, 17:00 ч:
29 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Космос (Боянци) - Младост (Златовръх)                     3:3
Спартак 2008 (Избеглии) - Лъки 2004 (Лъки)                3:0 сл.
Чайка Конуш 2000 (Конуш) - Тракия 2008 (Нови извор)       5:1
Тополово (Тополово) - Сокол (кв.Долни Воден, Асеновград)  1:2
Садово (Садово) - Тракиец (Катуница)                      2:2
Лидер (Ягодово) - Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас)        3:5
Рафо спор (Стоево)                                        почива

                           V кръг

5 октомври 2013, събота, 16:00 ч:
6 октомври 2013, неделя, 16:00 ч:
Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) - Космос (Боянци)        3:0 сл.
Рафо спор (Стоево) - Лидер (Ягодово)                      1:1
Сокол (кв.Долни Воден, Асеновград) - Садово (Садово)      4:1
Тракия 2008 (Нови извор) - Тополово (Тополово)            2:2
Лъки 2004 (Лъки) - Чайка Конуш 2000 (Конуш)               0:4 сл.
Младост (Златовръх) - Спартак 2008 (Избеглии)             0:5
Тракиец (Катуница)                                        почива

                           VI кръг

12 октомври 2013, събота, 16:00 ч:
13 октомври 2013, неделя, 16:00 ч:
Космос (Боянци) - Спартак 2008 (Избеглии)                 0:4 сл.
Чайка Конуш 2000 (Конуш) - Младост (Златовръх)            1:0
Тополово (Тополово) - Лъки 2004 (Лъки)                    3:0 сл.
Садово (Садово) - Тракия 2008 (Нови извор)                3:0
Лидер (Ягодово) - Тракиец (Катуница)                      5:3
Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) - Рафо спор (Стоево)     3:0 сл.
Сокол (кв.Долни Воден, Асеновград)                        почива

                           VII кръг

19 октомври 2013, събота, 16:00 ч:
20 октомври 2013, неделя, 16:00 ч:
Рафо спор (Стоево) - Космос (Боянци)                      0:5
Тракиец (Катуница) - Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас)     1:1
Сокол (кв.Долни Воден, Асеновград) - Лидер (Ягодово)      5:1
Лъки 2004 (Лъки) - Садово (Садово)                        3:1
Младост (Златовръх) - Тополово (Тополово)                 2:1
Спартак 2008 (Избеглии) - Чайка Конуш 2000 (Конуш)        4:1
Тракия 2008 (Нови извор)                                  почива

                           VIII кръг

26 октомври 2013, събота, 14:30 ч:
27 октомври 2013, неделя, 14:30 ч:
Космос (Боянци) - Чайка Конуш 2000 (Конуш)                2:4
Тополово (Тополово) - Спартак 2008 (Избеглии)             2:0
Садово (Садово) - Младост (Златовръх)                     1:1
Лидер (Ягодово) - Тракия 2008 (Нови извор)                6:1
Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) - Сокол (кв.Д.Воден, Ас) 0:3
Рафо спор (Стоево) - Тракиец (Катуница)                   3:0 сл.
Лъки 2004 (Лъки)                                          почива

                           IX кръг

2 ноември 2013, събота, 14:30 ч:
3 ноември 2013, неделя, 14:30 ч:
Тракиец (Катуница) - Космос (Боянци)                      5:0
Сокол (кв.Долни Воден, Асеновград) - Рафо спор (Стоево)   3:0 сл.
Тракия 2008 (Нови извор) - Гоце Делчев (кв.Г.Воден, Ас)   0:2
Лъки 2004 (Лъки) - Лидер (Ягодово)                        2:4
Спартак 2008 (Избеглии) - Садово (Садово)                 2:1
Чайка Конуш 2000 (Конуш) - Тополово (Тополово)            3:0
Младост (Златовръх)                                       почива

                           X кръг

9 ноември 2013, събота, 14:30 ч:
10 ноември 2013, неделя, 14:30 ч:
Космос (Боянци) - Тополово (Тополово)                     3:6
Садово (Садово) - Чайка Конуш 2000 (Конуш)                3:0
Лидер (Ягодово) - Младост (Златовръх)                     3:3
Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) - Лъки 2004 (Лъки)       3:0 сл.
Рафо спор (Стоево) - Тракия 2008 (Нови извор)             1:2
Тракиец (Катуница) - Сокол (кв.Долни Воден, Асеновград)   0:2
Спартак 2008 (Избеглии)                                   почива

                           XI кръг

16 ноември 2013, събота, 14:30 ч:
17 ноември 2013, неделя, 14:30 ч:
Сокол (кв.Долни Воден, Асеновград) - Космос (Боянци)      3:0 сл.
Тракия 2008 (Нови извор) - Тракиец (Катуница)             0:2
Лъки 2004 (Лъки) - Рафо спор (Стоево)                     3:0 сл.
Младост (Златовръх) - Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас)    0:3 сл.
Спартак 2008 (Избеглии) - Лидер (Ягодово)                 0:6 сл.
Тополово (Тополово) - Садово (Садово)                     4:0
Чайка Конуш 2000 (Конуш)                                  почива

                           XII кръг

23 ноември 2013, събота, 14:30 ч:
24 ноември 2013, неделя, 14:30 ч:
Космос (Боянци) - Садово (Садово)                         0:4
Лидер (Ягодово) - Чайка Конуш 2000 (Конуш)                6:1
Гоце Делчев (кв.Горни Воден,Ас) - Спартак 2008 (Избеглии) 3:0 сл.
Рафо спор (Стоево) - Младост (Златовръх)                  2:2
Тракиец (Катуница) - Лъки 2004 (Лъки)                     3:2
Сокол (кв.Долни Воден,Асеновград) - Тракия 2008 (Н.извор) 3:0 сл.
Тополово (Тополово)                                       почива

                           XIII кръг

30 ноември 2013, събота, 14:00 ч:
1 декември 2013, неделя, 14:00 ч:
Тракия 2008 (Нови извор) - Космос (Боянци)                8:1
Лъки 2004 (Лъки) - Сокол (кв.Долни Воден, Асеновград)     0:4
Младост (Златовръх) - Тракиец (Катуница)                  1:0
Спартак 2008 (Избеглии) - Рафо спор (Стоево)              8:1
Чайка Конуш 2000 (Конуш) - Гоце Делчев (кв.Г.Воден, Ас)   2:3
Тополово (Тополово) - Лидер (Ягодово)                     5:2
Садово (Садово)                                           почива

                           XIV кръг

8 март 2014, събота, 15:00 ч:
9 март 2014, неделя, 15:00 ч:
Садово (Садово) - Лидер (Ягодово)                        1:3
Тополово (Тополово) - Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас)   0:1
Чайка Конуш 2000 (Конуш) - Рафо спор (Стоево)            3:0 сл.
Спартак 2008 (Избеглии) - Тракиец (Катуница)             1:3
Младост (Златовръх) - Сокол (кв.Долни Воден, Асеновград) 2:2
Лъки 2004 (Лъки) - Тракия 2008 (Нови извор)              3:0 сл.
Космос (Боянци)                                          почива

                           XV кръг

15 март 2014, събота, 15:00 ч:
16 март 2014, неделя, 15:00 ч:
Лъки 2004 (Лъки) - Космос (Боянци)                       3:0 сл.
Тракия 2008 (Нови извор) - Младост (Златовръх)           1:3
Сокол (кв.Долни Воден, Ас) - Спартак 2008 (Избеглии)     7:1
Тракиец (Катуница) - Чайка Конуш 2000 (Конуш)            1:1
Рафо спор (Стоево) - Тополово (Тополово)                 0:3
Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) - Садово (Садово)       3:0 сл.
Лидер (Ягодово)                                          почива

                           XVI кръг

22 март 2014, събота, 15:00 ч:
23 март 2014, неделя, 15:00 ч:
Космос (Боянци) - Лидер (Ягодово)                        2:0
Садово (Садово) - Рафо спор (Стоево)                     5:0 сл.
Тополово (Тополово) - Тракиец (Катуница)                 2:3
Чайка Конуш 2000 (Конуш) - Сокол (кв.Долни Воден, Ас)    0:0
Спартак 2008 (Избеглии) - Тракия 2008 (Нови извор)       3:1
Младост (Златовръх) - Лъки 2004 (Лъки)                   3:2
Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас)                         почива

                           XVII кръг

29 март 2014, събота, 15:00 ч:
30 март 2014, неделя, 15:00 ч:
Младост (Златовръх) - Космос (Боянци)                    3:1
Лъки 2004 (Лъки) - Спартак 2008 (Избеглии)               2:1
Тракия 2008 (Нови извор) - Чайка Конуш 2000 (Конуш)      7:2
Сокол (кв.Долни Воден, Асеновград) - Тополово (Тополово) 4:1
Тракиец (Катуница) - Садово (Садово)                     1:0
Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) - Лидер (Ягодово)       3:0 сл.
Рафо спор (Стоево)                                       почива

                           XVIII кръг

5 април 2014, събота, 17:00 ч:
6 април 2014, неделя, 17:00 ч:
Космос (Боянци) - Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас)       0:3 сл.
Лидер (Ягодово) - Рафо спор (Стоево)                     3:0 сл.
Садово (Садово) - Сокол (кв.Долни Воден, Асеновград)     0:2
Тополово (Тополово) - Тракия 2008 (Нови извор)           3:0 сл.
Чайка Конуш 2000 (Конуш) - Лъки 2004 (Лъки)              5:2
Спартак 2008 (Избеглии) - Младост (Златовръх)            3:1
Тракиец (Катуница)                                       почива

                           XIX кръг

12 април 2014, събота, 17:00 ч:
13 април 2014, неделя, 17:00 ч:
Спартак 2008 (Избеглии) - Космос (Боянци)                4:1
Младост (Златовръх) - Чайка Конуш 2000 (Конуш)           5:0 сл.
Лъки 2004 (Лъки) - Тополово (Тополово)                   3:1
Тракия 2008 (Нови извор) - Садово (Садово)               4:1
Тракиец (Катуница) - Лидер (Ягодово)                     3:0 сл.
Рафо спор (Стоево) - Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас)    1:4
Сокол (кв.Долни Воден, Асеновград)                       почива

                           XX кръг

19 април 2014, събота, 17:00 ч:
20 април 2014, неделя, 17:00 ч:
Космос (Боянци) - Рафо спор (Стоево)                     4:1
Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) - Тракиец (Катуница)    3:0 сл.
Лидер (Ягодово) - Сокол (кв.Долни Воден, Асеновград)     1:2
Садово (Садово) - Лъки 2004 (Лъки)                       5:1
Тополово (Тополово) - Младост (Златовръх)                3:0 сл.
Чайка Конуш 2000 (Конуш) - Спартак 2008 (Избеглии)       0:5 сл.
Тракия 2008 (Нови извор)                                 почива

                           XXI кръг

26 април 2014, събота, 17:00 ч:
27 април 2014, неделя, 17:00 ч:
Чайка Конуш 2000 (Конуш) - Космос (Боянци)               5:1
Спартак 2008 (Избеглии) - Тополово (Тополово)            4:7
Младост (Златовръх) - Садово (Садово)                    3:0 сл.
Тракия 2008 (Нови извор) - Лидер (Ягодово)               3:2
Сокол (кв.Д.Воден, Ас) - Гоце Делчев (кв.Г.Воден, Ас)    2:1
Тракиец (Катуница) - Рафо спор (Стоево)                  3:0 сл.
Лъки 2004 (Лъки)                                         почива

                           XXII кръг

3 май 2014, събота, 18:00 ч:
4 май 2014, неделя, 18:00 ч:
Космос (Боянци) - Тракиец (Катуница)                     0:3
Рафо спор (Стоево) - Сокол (кв.Долни Воден, Асеновград)  2:4
Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) - Тракия 2008 (Н.извор) 3:0 сл.
Лидер (Ягодово) - Лъки 2004 (Лъки)                       3:0 сл.
Садово (Садово) - Спартак 2008 (Избеглии)                6:3
Тополово (Тополово) - Чайка Конуш 2000 (Конуш)           3:0
Младост (Златовръх)                                      почива

                           XXIII кръг

10 май 2014, събота, 18:00 ч:
11 май 2014, неделя, 18:00 ч:
Тополово (Тополово) - Космос (Боянци)                    3:0 сл.
Чайка Конуш 2000 (Конуш) - Садово (Садово)               2:5
Младост (Златовръх) - Лидер (Ягодово)                    1:1
Лъки 2004 (Лъки) - Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас)      0:3 сл.
Тракия 2008 (Нови извор) - Рафо спор (Стоево)            5:2
Сокол (кв.Долни Воден, Асеновград) - Тракиец (Катуница)  3:0 сл.
Спартак 2008 (Избеглии)                                  почива

                           XXIV кръг

17 май 2014, събота, 18:00 ч:
18 май 2014, неделя, 18:00 ч:
Космос (Боянци) - Сокол (кв.Долни Воден, Асеновград)     0:3 сл.
Тракиец (Катуница) - Тракия 2008 (Нови извор)            3:0 сл.
Рафо спор (Стоево) - Лъки 2004 (Лъки)                    0:3 сл.
Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) - Младост (Златовръх)   3:0 сл.
Лидер (Ягодово) - Спартак 2008 (Избеглии)                3:2
Садово (Садово) - Тополово (Тополово)                    3:1
Чайка Конуш 2000 (Конуш)                                 почива

                           XXV кръг

24 май 2014, събота, 18:00 ч:
25 май 2014, неделя, 18:00 ч:
Садово (Садово) - Космос (Боянци)                        3:0 сл.
Чайка Конуш 2000 (Конуш) - Лидер (Ягодово)               0:3 сл.
Спартак 2008 (Избеглии) - Гоце Делчев (кв.Г.Воден, Ас)   3:0 сл.
Младост (Златовръх) - Рафо спор (Стоево)                 8:0
Лъки 2004 (Лъки) - Тракиец (Катуница)                    3:0 сл.
Тракия 2008 (Нови извор) - Сокол (кв.Д.Воден,Асеновград) 0:5
Тополово (Тополово)                                      почива

                           XXVI кръг

31 май 2014, събота, 18:00 ч:
1 юни 2014, неделя, 18:00 ч:
Космос (Боянци) - Тракия 2008 (Нови извор)               3:0 сл.
Сокол (кв.Долни Воден, Асеновград) - Лъки 2004 (Лъки)    1:2
Тракиец (Катуница) - Младост (Златовръх)                 1:1
Рафо спор (Стоево) - Спартак 2008 (Избеглии)             0:3 сл.
Гоце Делчев (кв.Горни Воден,Ас) - Чайка Кон.2000 (Конуш) 3:0 сл.
Лидер (Ягодово) - Тополово (Тополово)                    2:0
Садово (Садово)                                          почива

нагоре


"Б" ОФГ Пловдив - баражи за "А" ОФГ 2013/14

                           Регламент:

Четирите първенци от "Б" ОФГ се разпределят чрез пълен жребий в две двойки. Победителите
се определят в 1 мач на неутрален терен и влизат в "А" ОФГ Пловдив.

                           Баражи:

8 юни 2014, неделя, 18:00 ч:
в Първомай:
Марица (Милево) - Сокол (кв.Долни Воден, Асеновград)      0:0; при дузпите: 5:3
   350 зрители
в Пловдив, ст."Пловдив":
Тракия 06 (Стамболийски) - Тракия (Царимир)               1:1; при дузпите: 3:1

                           Допълнителен бараж:

Тъй като Марица (Пловдив) влиза в Югоизточна "В" АФГ, а от "В" група в "А" ОФГ Пловдив няма изпадащи
отбори, в "А" ОФГ се освобождава трето място, за което играят двата отбора, изгубили на баражите за
попълване на групата.

15 юни 2014, неделя, 18:00 ч:
в Пловдив, ст."Пловдив":
Сокол (кв.Долни Воден, Асеновград) - Тракия (Царимир)    1:1; при дузпите: 3:5
  [0:1 Николай Гълъбов 40', 1:1 Кемал Мустафа 85'], 500 зрители

нагоре


Creative Commons License 1992-2014 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com