ОФГ Пловдив 2014/15


"А" ОФГ Пловдив 2014/15

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
         | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Борислав (Първомай)                30   19   7   4   90:32   64        Шампион
-------------------------------------------------------------------
 2. Спортист 1948 (Голям чардак)       30   18   9   3   76:26   63               
 3. Атлетик (Куклен)                   30   18   4   8   65:43   58               
 4. Вихър (Строево)                    30   15   8   7   71:39   53               
 5. Секирово (кв.Секирово, Раковски)   30   16   3  11   53:40   51               
 6. Момино (Момино село)               30   15   4  11   68:57   49               
 7. Вихър (Белозем)                    30   14   6  10   64:45   48               
 8. Кричим (Кричим)                    30   14   5  11   52:59   47               
 9. Сокол 1996 (Марково)               30   14   4  12   54:66   46               
10. Калояново (Калояново)              30   11   6  13   48:49   39               
11. Житница (Житница)                  30   10   8  12   46:54   38               
12. Тракия 06 (Стамболийски)           30   11   3  16   49:53   36 [+]           
13. Марица (Милево)                    30   10   4  16   39:38   34 [+]           
14. Тракия (Царимир)                   30   10   2  18   39:75   32 [+]           
-------------------------------------------------------------------
15. Чернозем (Черноземен)              30    5   3  22   35:93   18        Изпада 
16. Металик 1938 (Сопот)               30    0   4  26   12:92    4    [*] Изваден

Бележки
  - Марица (Пловдив), 1-ви през изминалия сезон; влиза в Югоизточна "В" АФГ.
  - Марица 2003 (Маноле), 15-ти през изминалия сезон; изпада в "Б" ОФГ - изток.
  - Марица (Милево), 1-ви в "Б" ОФГ - изток; Тракия 06 (Стамболийски), 1-ви в "Б" ОФГ - запад; и Тракия (Царимир), 1-ви в "Б" ОФГ - север през изминалия сезон; влизат в "А" ОФГ.
  - Секирово (кв.Секирово, Раковски) играе домакинските си мачове на ст."Петър Парчевич" в кв.Секирово, Раковски.
  - Момино (Момино село) играе домакинските си мачове в Пъдарско.
  - След XVI кръг Металик 1938 (Сопот) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите на отбора до този момент се зачитат, а на противниците му до края се присъждат служебни победи с 3:0.

                           I кръг

23 август 2014, събота, 18:00 ч:
Вихър (Белозем) - Металик 1938 (Сопот)                    4:0 
в Пъдарско:
Момино (Момино село) - Чернозем (Черноземен)              5:2 
Житница (Житница) - Борислав (Първомай)                   2:2 
Спортист 1948 (Голям чардак) - Кричим (Кричим)            2:2 
Марица (Милево) - Атлетик (Куклен)                        4:0 
24 август 2014, неделя, 18:00 ч:
Тракия 06 (Стамболийски) - Сокол 1996 (Марково)           0:1 
Тракия (Царимир) - Секирово (кв.Секирово, Раковски)       1:0 
Калояново (Калояново) - Вихър (Строево)                   2:1 

                           II кръг

27 август 2014, сряда, 18:00 ч:
Борислав (Първомай) - Спортист 1948 (Голям чардак)        3:1 
30 август 2014, събота, 18:00 ч:
Сокол 1996 (Марково) - Атлетик (Куклен)                   3:2 
Вихър (Строево) - Марица (Милево)                         2:0 
Чернозем (Черноземен) - Житница (Житница)                 3:1 
Металик 1938 (Сопот) - Тракия (Царимир)                   1:1 
31 август 2014, неделя, 18:00 ч:
Кричим (Кричим) - Калояново (Калояново)                   1:0 
Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Момино (Момино село)   4:1 
Тракия 06 (Стамболийски) - Вихър (Белозем)                2:2 

                           III кръг

6 септември 2014, събота, 17:00 ч:
Вихър (Белозем) - Сокол 1996 (Марково)                    отложен 
в Пъдарско:
Момино (Момино село) - Металик 1938 (Сопот)               1:1 
Житница (Житница) - Секирово (кв.Секирово, Раковски)      отложен 
Спортист 1948 (Голям чардак) - Чернозем (Черноземен)      3:0 
Атлетик (Куклен) - Вихър (Строево)                        отложен 
7 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Тракия (Царимир) - Тракия 06 (Стамболийски)               4:1 
Калояново (Калояново) - Борислав (Първомай)               отложен 
Марица (Милево) - Кричим (Кричим)                         2:3 
10 септември 2014, сряда, 17:00 ч:
Калояново (Калояново) - Борислав (Първомай)               2:2 
17 септември 2014, сряда, 17:00 ч:
Вихър (Белозем) - Сокол 1996 (Марково)                    1:1 
Атлетик (Куклен) - Вихър (Строево)                        3:1 
30 октомври 2014, четвъртък, 15:00 ч:
Житница (Житница) - Секирово (кв.Секирово, Раковски)      2:4 

                           IV кръг

13 септември 2014, събота, 17:00 ч:
Сокол 1996 (Марково) - Вихър (Строево)                    1:0 
Борислав (Първомай) - Марица (Милево)                     1:1 
Чернозем (Черноземен) - Калояново (Калояново)             2:5 
Металик 1938 (Сопот) - Житница (Житница)                  1:1 
Вихър (Белозем) - Тракия (Царимир)                        2:0 
14 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Кричим (Кричим) - Атлетик (Куклен)                        3:1 
Секирово (кв.Секирово, Рак) - Спортист 1948 (Гол.чардак)  0:0 
Тракия 06 (Стамболийски) - Момино (Момино село)           1:0 

                           III кръг - отложени мачове

17 септември 2014, сряда, 17:00 ч:
Вихър (Белозем) - Сокол 1996 (Марково)                    1:1 
Атлетик (Куклен) - Вихър (Строево)                        3:1 

                           V кръг

20 септември 2014, събота, 17:00 ч:
в Пъдарско:
Момино (Момино село) - Вихър (Белозем)                    1:0 
Житница (Житница) - Тракия 06 (Стамболийски)              3:1 
Спортист 1948 (Голям чардак) - Металик 1938 (Сопот)       3:0 сл. 
Марица (Милево) - Чернозем (Черноземен)                   1:1 
Вихър (Строево) - Кричим (Кричим)                         2:0 
21 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Тракия (Царимир) - Сокол 1996 (Марково)                   3:1 
Калояново (Калояново) - Секирово (кв.Секирово, Раковски)  1:0 
Атлетик (Куклен) - Борислав (Първомай)                    0:4 

                           VI кръг

27 септември 2014, събота, 14:00 ч:
в Строево: *
Борислав (Първомай) - Вихър (Строево)                     2:2 
* - в Строево по взаимна договорка. Ответният мач през пролетта се играе в
    Първомай.
27 септември 2014, събота, 17:00 ч:
Сокол 1996 (Марково) - Кричим (Кричим)                    0:3 сл. 
Чернозем (Черноземен) - Атлетик (Куклен)                  1:1 
Металик 1938 (Сопот) - Калояново (Калояново)              1:1 
Вихър (Белозем) - Житница (Житница)                       4:0 
28 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Марица (Милево)        4:1 
Тракия 06 (Стамболийски) - Спортист 1948 (Голям чардак)   2:4 
Тракия (Царимир) - Момино (Момино село)                   0:1 

                           III кръг - отложен мач

30 октомври 2014, четвъртък, 15:00 ч:
Житница (Житница) - Секирово (кв.Секирово, Раковски)      2:4 

                           VII кръг

3 октомври 2014, петък, 16:00 ч:
в Пъдарско:
Момино (Момино село) - Сокол 1996 (Марково)               9:0 
Житница (Житница) - Тракия (Царимир)                      0:1 
Спортист 1948 (Голям чардак) - Вихър (Белозем)            4:1 
Калояново (Калояново) - Тракия 06 (Стамболийски)          4:2 
Марица (Милево) - Металик 1938 (Сопот)                    3:1 
Вихър (Строево) - Чернозем (Черноземен)                   2:0 
Кричим (Кричим) - Борислав (Първомай)                     0:3 
4 октомври 2014, събота, 16:00 ч:
Атлетик (Куклен) - Секирово (кв.Секирово, Раковски)       1:0 

                           VIII кръг

11 октомври 2014, събота, 16:00 ч:
Сокол 1996 (Марково) - Борислав (Първомай)                3:2 
Чернозем (Черноземен) - Кричим (Кричим)                   0:4 
Металик 1938 (Сопот) - Атлетик (Куклен)                   0:5 
Вихър (Белозем) - Калояново (Калояново)                   1:1 
в Пъдарско:
Момино (Момино село) - Житница (Житница)                  3:1 
12 октомври 2014, неделя, 16:00 ч:
Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Вихър (Строево)        0:1 
Тракия 06 (Стамболийски) - Марица (Милево)                1:0 
Тракия (Царимир) - Спортист 1948 (Голям чардак)           0:4 

                           IX кръг

18 октомври 2014, събота, 16:00 ч:
Житница (Житница) - Сокол 1996 (Марково)                  3:0 сл. 
Спортист 1948 (Голям чардак) - Момино (Момино село)       4:0 
Марица (Милево) - Вихър (Белозем)                         0:1 
Вихър (Строево) - Металик 1938 (Сопот)                    4:2 
Борислав (Първомай) - Чернозем (Черноземен)               5:2 
19 октомври 2014, неделя, 16:00 ч:
Калояново (Калояново) - Тракия (Царимир)                  1:2 
Атлетик (Куклен) - Тракия 06 (Стамболийски)               3:0 
Кричим (Кричим) - Секирово (кв.Секирово, Раковски)        0:3 

                           X кръг

25 октомври 2014, събота, 14:30 ч:
Сокол 1996 (Марково) - Чернозем (Черноземен)              отложен * 
Металик 1938 (Сопот) - Кричим (Кричим)                    отложен * 
Вихър (Белозем) - Атлетик (Куклен)                        6:3 
в Пъдарско:
Момино (Момино село) - Калояново (Калояново)              0:2 
Житница (Житница) - Спортист 1948 (Голям чардак)          отложен * 
26 октомври 2014, неделя, 14:30 ч:
Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Борислав (Първомай)    отложен * 
Тракия 06 (Стамболийски) - Вихър (Строево)                2:0 
Тракия (Царимир) - Марица (Милево)                        2:1 
* - мачовете в Марково, Сопот, Житница и кв.Секирово са отложени заради
    лошо време и наводнени терени.
12 ноември 2014, сряда, 15:00 ч:
Сокол 1996 (Марково) - Чернозем (Черноземен)              5:0 
Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Борислав (Първомай)    0:4 
Металик 1938 (Сопот) - Кричим (Кричим)                    0:3 
Житница (Житница) - Спортист 1948 (Голям чардак)          1:2 

                           XI кръг

1 ноември 2014, събота, 14:30 ч:
Спортист 1948 (Голям чардак) - Сокол 1996 (Марково)       2:2 
Марица (Милево) - Момино (Момино село)                    6:2 
Вихър (Строево) - Вихър (Белозем)                         3:3 
Борислав (Първомай) - Металик 1938 (Сопот)                7:1 
Чернозем (Черноземен) - Секирово (кв.Секирово, Раковски)  0:0 
2 ноември 2014, неделя, 14:30 ч:
Калояново (Калояново) - Житница (Житница)                 3:4 
Атлетик (Куклен) - Тракия (Царимир)                       3:0 
Кричим (Кричим) - Тракия 06 (Стамболийски)                2:2 

                           XII кръг

8 ноември 2014, събота, 14:30 ч:
Сокол 1996 (Марково) - Секирово (кв.Секирово, Раковски)   4:0 
Металик 1938 (Сопот) - Чернозем (Черноземен)              0:2 
Вихър (Белозем) - Кричим (Кричим)                         6:1 
в Пъдарско:
Момино (Момино село) - Атлетик (Куклен)                   1:2 
Житница (Житница) - Марица (Милево)                       2:0 
Спортист 1948 (Голям чардак) - Калояново (Калояново)      1:0 
9 ноември 2014, неделя, 14:30 ч:
Тракия 06 (Стамболийски) - Борислав (Първомай)            0:4 
Тракия (Царимир) - Вихър (Строево)                        2:5 

                           X кръг - отложени мачове

12 ноември 2014, сряда, 15:00 ч:
Сокол 1996 (Марково) - Чернозем (Черноземен)              5:0 
Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Борислав (Първомай)    0:4 
Металик 1938 (Сопот) - Кричим (Кричим)                    0:3 
Житница (Житница) - Спортист 1948 (Голям чардак)          1:2 

                           XIII кръг

15 ноември 2014, събота, 14:30 ч:
Марица (Милево) - Спортист 1948 (Голям чардак)            0:0 
Вихър (Строево) - Момино (Момино село)                    2:1 
Борислав (Първомай) - Вихър (Белозем)                     2:0 
Чернозем (Черноземен) - Тракия 06 (Стамболийски)          0:1 
16 ноември 2014, неделя, 14:30 ч:
Калояново (Калояново) - Сокол 1996 (Марково)              1:2 
Атлетик (Куклен) - Житница (Житница)                      1:0 
Кричим (Кричим) - Тракия (Царимир)                        4:3 
Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Металик 1938 (Сопот)   3:0 

                           XIV кръг

22 ноември 2014, събота, 14:30 ч:
Сокол 1996 (Марково) - Металик 1938 (Сопот)               3:2 
Вихър (Белозем) - Чернозем (Черноземен)                   0:2 
в Пъдарско:
Момино (Момино село) - Кричим (Кричим)                    4:0 
Житница (Житница) - Вихър (Строево)                       2:4 
Спортист 1948 (Голям чардак) - Атлетик (Куклен)           4:1 
23 ноември 2014, неделя, 14:30 ч:
Тракия 06 (Стамболийски) - Секирово (кв.Секирово, Рак)    5:2 
Тракия (Царимир) - Борислав (Първомай)                    0:5 
Калояново (Калояново) - Марица (Милево)                   1:2 

                           XV кръг

29 ноември 2014, събота, 14:30 ч:
Вихър (Строево) - Спортист 1948 (Голям чардак)            0:0 
Борислав (Първомай) - Момино (Момино село)                3:1 
Чернозем (Черноземен) - Тракия (Царимир)                  6:0 сл. 
Металик 1938 (Сопот) - Тракия 06 (Стамболийски)           2:3 
30 ноември 2014, неделя, 14:30 ч:
Атлетик (Куклен) - Калояново (Калояново)                  4:0 сл. 
Кричим (Кричим) - Житница (Житница)                       2:0 
Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Вихър (Белозем)        4:2 
6 декември 2014, събота, 14:30 ч:
Марица (Милево) - Сокол 1996 (Марково)                    2:1 

                           XVI кръг

28 февруари 2015, събота, 15:00 ч:
Сокол 1996 (Марково) - Тракия 06 (Стамболийски)           1:0 
Чернозем (Черноземен) - Момино (Момино село)              0:5 
Борислав (Първомай) - Житница (Житница)                   1:2 
Вихър (Строево) - Калояново (Калояново)                   1:1 
1 март 2015, неделя, 15:00 ч:
Металик 1938 (Сопот) - Вихър (Белозем)                    0:6 
Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Тракия (Царимир)       1:0 
Кричим (Кричим) - Спортист 1948 (Голям чардак)            1:1 
Атлетик (Куклен) - Марица (Милево)                        1:0 

* - След XVI кръг Металик 1938 (Сопот) се отказва от по-нататъшно участие.
    Резултатите на отбора до този момент се зачитат, а на противниците му
    до края се присъждат служебни победи с 3:0.

                           XVII кръг

7 март 2015, събота, 15:00 ч:
Марица (Милево) - Вихър (Строево)                         отложен * 
Спортист 1948 (Голям чардак) - Борислав (Първомай)        отложен * 
Житница (Житница) - Чернозем (Черноземен)                 отложен * 
в Пъдарско:
Момино (Момино село) - Секирово (кв.Секирово, Раковски)   отложен * 
Вихър (Белозем) - Тракия 06 (Стамболийски)                отложен * 
8 март 2015, неделя, 15:00 ч:
Атлетик (Куклен) - Сокол 1996 (Марково)                   отложен * 
* - всички насрочени мачове от кръга са отложени заради силен снеговалеж.
Калояново (Калояново) - Кричим (Кричим)                   3:0 сл. 
Тракия (Царимир) - Металик 1938 (Сопот)                   3:0 сл. 
15 март 2015, неделя, 15:00 ч:
Вихър (Белозем) - Тракия 06 (Стамболийски)                0:3 
15 април 2015, сряда, 17:30 ч:
Атлетик (Куклен) - Сокол 1996 (Марково)                   1:0 
Марица (Милево) - Вихър (Строево)                         0:1 
Спортист 1948 (Голям чардак) - Борислав (Първомай)        1:1 
Житница (Житница) - Чернозем (Черноземен)                 3:2 
Момино (Момино село) - Секирово (кв.Секирово, Раковски)   3:0 сл. 

                           XVIII кръг

14 март 2015, събота, 15:00 ч:
Сокол 1996 (Марково) - Вихър (Белозем)                    отложен * 
Чернозем (Черноземен) - Спортист 1948 (Голям чардак)      0:4 
Борислав (Първомай) - Калояново (Калояново)               2:2 
Вихър (Строево) - Атлетик (Куклен)                        2:2 
15 март 2015, неделя, 15:00 ч:
Тракия 06 (Стамболийски) - Тракия (Царимир)               отложен * 
Металик 1938 (Сопот) - Момино (Момино село)               0:3 сл. 
Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Житница (Житница)      2:0 
Кричим (Кричим) - Марица (Милево)                         отложен * 
* - мачовете в Марково, Стамболийски и Кричим са отложени заради наводнени
    терени.
15 април 2015, сряда, 17:30 ч:
Тракия 06 (Стамболийски) - Тракия (Царимир)               1:2 
22 април 2015, сряда, 18:00 ч:
Сокол 1996 (Марково) - Вихър (Белозем)                    1:1 
Кричим (Кричим) - Марица (Милево)                         1:0 

                           XVII кръг - отложен мач

15 март 2015, неделя, 15:00 ч:
Вихър (Белозем) - Тракия 06 (Стамболийски)                0:3 

                           XIX кръг

21 март 2015, събота, 15:00 ч:
Вихър (Строево) - Сокол 1996 (Марково)                    6:0 
Марица (Милево) - Борислав (Първомай)                     0:1 
Спортист 1948 (Гол.чардак) - Секирово (кв.Секирово, Рак)  3:0 
Житница (Житница) - Металик 1938 (Сопот)                  3:0 сл. 
21 март 2015, събота, 15:30 ч:
в Пъдарско:
Момино (Момино село) - Тракия 06 (Стамболийски)           1:1 
22 март 2015, неделя, 15:00 ч:
Атлетик (Куклен) - Кричим (Кричим)                        3:0 
Калояново (Калояново) - Чернозем (Черноземен)             отложен 
22 март 2015, неделя, 15:30 ч:
Тракия (Царимир) - Вихър (Белозем)                        1:2 
22 април 2015, сряда, 18:00 ч:
Калояново (Калояново) - Чернозем (Черноземен)             3:0 сл. 

                           XX кръг

28 март 2015, събота, 15:00 ч:
Сокол 1996 (Марково) - Тракия (Царимир)                   3:2 
Вихър (Белозем) - Момино (Момино село)                    4:0 
Чернозем (Черноземен) - Марица (Милево)                   0:2 
29 март 2015, неделя, 15:00 ч:
Тракия 06 (Стамболийски) - Житница (Житница)              0:1 
Металик 1938 (Сопот) - Спортист 1948 (Голям чардак)       0:3 сл. 
Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Калояново (Калояново)  2:0 
Борислав (Първомай) - Атлетик (Куклен)                    0:2 
Кричим (Кричим) - Вихър (Строево)                         1:1 

                           XXI кръг

4 април 2015, събота, 17:00 ч:
в Първомай: *
Вихър (Строево) - Борислав (Първомай)                     0:0 
* - в Първомай по взаимна договорка от VI кръг.
Марица (Милево) - Секирово (кв.Секирово, Раковски)        0:1 
Спортист 1948 (Голям чардак) - Тракия 06 (Стамболийски)   3:0 
Житница (Житница) - Вихър (Белозем)                       2:2 
в кв.Секирово, Раковски:
Момино (Момино село) - Тракия (Царимир)                   3:1 
5 април 2015, неделя, 17:00 ч:
Кричим (Кричим) - Сокол 1996 (Марково)                    3:2 
Атлетик (Куклен) - Чернозем (Черноземен)                  2:1 
Калояново (Калояново) - Металик 1938 (Сопот)              3:0 сл. 

                           XXII кръг

10 април 2015, петък, 17:00 ч:
Сокол 1996 (Марково) - Момино (Момино село)               1:3 
Тракия (Царимир) - Житница (Житница)                      0:1 
Тракия 06 (Стамболийски) - Калояново (Калояново)          2:1 
Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Атлетик (Куклен)       1:1 
11 април 2015, събота, 17:00 ч:
Вихър (Белозем) - Спортист 1948 (Голям чардак)            1:4 
Металик 1938 (Сопот) - Марица (Милево)                    0:3 сл. 
Чернозем (Черноземен) - Вихър (Строево)                   1:6 
Борислав (Първомай) - Кричим (Кричим)                     8:0 

                           XVII кръг - отложени мачове

15 април 2015, сряда, 17:30 ч:
Атлетик (Куклен) - Сокол 1996 (Марково)                   1:0 
Марица (Милево) - Вихър (Строево)                         0:1 
Спортист 1948 (Голям чардак) - Борислав (Първомай)        1:1 
Житница (Житница) - Чернозем (Черноземен)                 3:2 
Момино (Момино село) - Секирово (кв.Секирово, Раковски)   3:0 сл. 

                           XVIII кръг - отложен мач

15 април 2015, сряда, 17:30 ч:
Тракия 06 (Стамболийски) - Тракия (Царимир)               1:2 

                           XXIII кръг

18 април 2015, събота, 17:00 ч:
Борислав (Първомай) - Сокол 1996 (Марково)                3:0 сл. 
Вихър (Строево) - Секирово (кв.Секирово, Раковски)        2:3 
Марица (Милево) - Тракия 06 (Стамболийски)                3:2 
Спортист 1948 (Голям чардак) - Тракия (Царимир)           5:1 
Житница (Житница) - Момино (Момино село)                  2:2 
19 април 2015, неделя, 17:00 ч:
Кричим (Кричим) - Чернозем (Черноземен)                   4:0 
Атлетик (Куклен) - Металик 1938 (Сопот)                   3:0 сл. 
Калояново (Калояново) - Вихър (Белозем)                   0:2 

                           XVIII кръг - отложени мачове

22 април 2015, сряда, 18:00 ч:
Сокол 1996 (Марково) - Вихър (Белозем)                    1:1 
Кричим (Кричим) - Марица (Милево)                         1:0 

                           XIX кръг - отложен мач

22 април 2015, сряда, 18:00 ч:
Калояново (Калояново) - Чернозем (Черноземен)             3:0 сл. 

                           XXIV кръг

25 април 2015, събота, 17:00 ч:
Сокол 1996 (Марково) - Житница (Житница)                  3:1 
в Раковски:
Момино (Момино село) - Спортист 1948 (Голям чардак)       1:1 
Вихър (Белозем) - Марица (Милево)                         2:0 
в Стрелци:
Чернозем (Черноземен) - Борислав (Първомай)               0:3 
26 април 2015, неделя, 17:00 ч:
Тракия (Царимир) - Калояново (Калояново)                  1:0 
Тракия 06 (Стамболийски) - Атлетик (Куклен)               2:0 
Металик 1938 (Сопот) - Вихър (Строево)                    0:3 сл. 
Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Кричим (Кричим)        3:1 

                           XXV кръг

1 май 2015, петък, 17:00 ч:
Калояново (Калояново) - Момино (Момино село)              4:2 
2 май 2015, събота, 18:00 ч:
в Стрелци:
Чернозем (Черноземен) - Сокол 1996 (Марково)              6:7 
Борислав (Първомай) - Секирово (кв.Секирово, Раковски)    3:2 
Вихър (Строево) - Тракия 06 (Стамболийски)                2:1 
Марица (Милево) - Тракия (Царимир)                        5:0 
Спортист 1948 (Голям чардак) - Житница (Житница)          5:1 
3 май 2015, неделя, 18:00 ч:
Кричим (Кричим) - Металик 1938 (Сопот)                    3:0 сл. 
Атлетик (Куклен) - Вихър (Белозем)                        3:1 

                           XXVI кръг

9 май 2015, събота, 18:00 ч:
Сокол 1996 (Марково) - Спортист 1948 (Голям чардак)       2:2 
Житница (Житница) - Калояново (Калояново)                 0:0 
в кв.Секирово, Раковски:
Момино (Момино село) - Марица (Милево)                    1:0 
Вихър (Белозем) - Вихър (Строево)                         2:1 
10 май 2015, неделя, 18:00 ч:
Тракия (Царимир) - Атлетик (Куклен)                       3:4 
Тракия 06 (Стамболийски) - Кричим (Кричим)                1:2 
Металик 1938 (Сопот) - Борислав (Първомай)                0:3 сл. 
Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Чернозем (Черноземен)  6:1 

                           XXVII кръг

12 май 2015, вторник, 18:00 ч:
Калояново (Калояново) - Спортист 1948 (Голям чардак)      0:6 
13 май 2015, сряда, 18:00 ч:
Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Сокол 1996 (Марково)   3:0 сл. 
Чернозем (Черноземен) - Металик 1938 (Сопот)              3:0 сл. 
Борислав (Първомай) - Тракия 06 (Стамболийски)            4:1 
Кричим (Кричим) - Вихър (Белозем)                         3:1 
Вихър (Строево) - Тракия (Царимир)                        7:0 
Атлетик (Куклен) - Момино (Момино село)                   6:1 
Марица (Милево) - Житница (Житница)                       0:0 

                           XXVIII кръг

16 май 2015, събота, 18:00 ч:
Спортист 1948 (Голям чардак) - Марица (Милево)            1:2 
Житница (Житница) - Атлетик (Куклен)                      2:2 
в кв.Секирово, Раковски:
Момино (Момино село) - Вихър (Строево)                    5:4 
Вихър (Белозем) - Борислав (Първомай)                     1:3 
17 май 2015, неделя, 18:00 ч:
Тракия (Царимир) - Кричим (Кричим)                        2:2 
Тракия 06 (Стамболийски) - Чернозем (Черноземен)          9:0 сл. * 
* - прекратен в 67' при 6:0, когато гостите, започнали мача с 8 играча, остават
    с 6 души на терена.
Металик 1938 (Сопот) - Секирово (кв.Секирово, Раковски)   0:3 сл. 
19 май 2015, вторник, 18:30 ч:
Сокол 1996 (Марково) - Калояново (Калояново)              2:4 

                           XXIX кръг

23 май 2015, събота, 18:00 ч:
в Стрелци:
Чернозем (Черноземен) - Вихър (Белозем)                   0:3 сл. 
Борислав (Първомай) - Тракия (Царимир)                    6:1 
Вихър (Строево) - Житница (Житница)                       3:3 
Марица (Милево) - Калояново (Калояново)                   0:3 
24 май 2015, неделя, 18:00 ч:
Металик 1938 (Сопот) - Сокол 1996 (Марково)               0:3 сл. 
Секирово (кв.Секирово, Рак) - Тракия 06 (Стамболийски)    2:0 
Кричим (Кричим) - Момино (Момино село)                    2:3 
Атлетик (Куклен) - Спортист 1948 (Голям чардак)           1:3 

                           XXX кръг

28 май 2015, четвъртък, 18:00 ч:
Спортист 1948 (Голям чардак) - Вихър (Строево)            0:3 сл. * 
* - домакините не предоставят редовни медицински документи.
30 май 2015, събота, 18:00 ч:
Сокол 1996 (Марково) - Марица (Милево)                    2:1 
Житница (Житница) - Кричим (Кричим)                       3:1 
в Пъдарско:
Момино (Момино село) - Борислав (Първомай)                5:3 
Вихър (Белозем) - Секирово (кв.Секирово, Раковски)        3:0 
31 май 2015, неделя, 17:00 ч:
Калояново (Калояново) - Атлетик (Куклен)                  0:4 
31 май 2015, неделя, 18:00 ч:
Тракия (Царимир) - Чернозем (Черноземен)                  3:0 сл. 
Тракия 06 (Стамболийски) - Металик 1938 (Сопот)           3:0 сл. 

нагоре


"А" ОФГ Пловдив 2014/15 - Таблица с резултати

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.  10.  11.  12.  13.  14.  15.  16. 
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Борислав (Първомай)                XXX  3:1  0:2  2:2  3:2  3:1  2:0  8:0  3:0* 2:2  1:2  4:1  1:1  6:1  5:2  7:1 
 2. Спортист 1948 (Голям чардак)       1:1  XXX  4:1  0:3* 3:0  4:0  4:1  2:2  2:2  1:0  5:1  3:0  1:2  5:1  3:0  3:0*
 3. Атлетик (Куклен)                   0:4  1:3  XXX  3:1  1:0  6:1  3:1  3:0  1:0  4:0* 1:0  3:0  1:0  3:0  2:1  3:0*
 4. Вихър (Строево)                    0:0  0:0  2:2  XXX  2:3  2:1  3:3  2:0  6:0  1:1  3:3  2:1  2:0  7:0  2:0  4:2 
 5. Секирово (кв.Секирово, Раковски)   0:4  0:0  1:1  0:1  XXX  4:1  4:2  3:1  3:0* 2:0  2:0  2:0  4:1  1:0  6:1  3:0 
 6. Момино (Момино село)               5:3  1:1  1:2  5:4  3:0* XXX  1:0  4:0  9:0  0:2  3:1  1:1  1:0  3:1  5:2  1:1 
 7. Вихър (Белозем)                    1:3  1:4  6:3  2:1  3:0  4:0  XXX  6:1  1:1  1:1  4:0  0:3  2:0  2:0  0:2  4:0 
 8. Кричим (Кричим)                    0:3  1:1  3:1  1:1  0:3  2:3  3:1  XXX  3:2  1:0  2:0  2:2  1:0  4:3  4:0  3:0*
 9. Сокол 1996 (Марково)               3:2  2:2  3:2  1:0  4:0  1:3  1:1  0:3* XXX  2:4  3:1  1:0  2:1  3:2  5:0  3:2 
10. Калояново (Калояново)              2:2  0:6  0:4  2:1  1:0  4:2  0:2  3:0* 1:2  XXX  3:4  4:2  1:2  1:2  3:0* 3:0*
11. Житница (Житница)                  2:2  1:2  2:2  2:4  2:4  2:2  2:2  3:1  3:0* 0:0  XXX  3:1  2:0  0:1  3:2  3:0*
12. Тракия 06 (Стамболийски)           0:4  2:4  2:0  2:0  5:2  1:0  2:2  1:2  0:1  2:1  0:1  XXX  1:0  1:2  9:0* 3:0*
13. Марица (Милево)                    0:1  0:0  4:0  0:1  0:1  6:2  0:1  2:3  2:1  0:3  0:0  3:2  XXX  5:0  1:1  3:1 
14. Тракия (Царимир)                   0:5  0:4  3:4  2:5  1:0  0:1  1:2  2:2  3:1  1:0  0:1  4:1  2:1  XXX  3:0* 3:0*
15. Чернозем (Черноземен)              0:3  0:4  1:1  1:6  0:0  0:5  0:3* 0:4  6:7  2:5  3:1  0:1  0:2  6:0* XXX  3:0*
16. Металик 1938 (Сопот)               0:3* 0:3* 0:5  0:3* 0:3* 0:3* 0:6  0:3  0:3* 1:1  1:1  2:3  0:3* 1:1  0:2  XXX 
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

нагоре


"Б" ОФГ Пловдив - север 2014/15

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
         | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Средногорец (Брезово)              24   18   4   2   76:25   58        Баражи
-------------------------------------------------------------------
 2. Раковски (Раковски)                24   18   2   4   82:31   56              
 3. Войнягово (Войнягово)              24   17   3   4   69:27   54              
 4. Ведраре (Ведраре)                  24   15   3   6   63:34   48              
 5. Старосел (Старосел)                24   14   4   6   57:39   46              
 6. Вихър 2006 (Граф Игнатиево)        24   12   5   7   81:48   41              
 7. Урожай (Стрелци)                   24   11   3  10   53:52   36              
 8. Дълго поле (Дълго поле)            24    8   4  12   29:41   28 [+]          
 9. Труд (Труд)                        24    7   2  15   31:56   23              
10. Тракиец 2001 (Калековец)           24    7   1  16   41:46   22              
11. Сокол (Пъдарско)                   24    5   5  14   30:70   20 [+][*]       
12. Сокол (Крислово)                   24    4   1  19   26:107  13              
13. Стряма 2001 (Стряма)               24    1   1  22   19:81    4              

Бележки
  - Тракия (Царимир), 1-ви през изминалия сезон; влиза в "А" ОФГ.
  - Вихър II (Строево), 10-ти през изминалия сезон; се отказва от участие.
  - Сокол (Пъдарско), изваден от "А" ОФГ през есента на изминалия сезон; се включва в групата.
  - Дълго поле (Дълго поле) се включва в групата.
  - Раковски (Раковски) играе домакинските си мачове на ст."Петър Парчевич" в кв.Секирово, Раковски.

                           I кръг

6 септември 2014, събота, 17:00 ч:
Средногорец (Брезово) - Войнягово (Войнягово)             0:0 
Урожай (Стрелци) - Сокол (Пъдарско)                       1:1 
Старосел (Старосел) - Ведраре (Ведраре)                   3:4 
7 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Сокол (Крислово) - Дълго поле (Дълго поле)                3:1 
Раковски (Раковски) - Стряма 2001 (Стряма)                3:0 
Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Тракиец 2001 (Калековец)    2:1 
Труд (Труд)                                               почива

                           II кръг

13 септември 2014, събота, 17:00 ч:
Средногорец (Брезово) - Урожай (Стрелци)                  3:1 
14 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Тракиец 2001 (Калековец) - Труд (Труд)                    1:2 
Стряма 2001 (Стряма) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево)        1:6 
Ведраре (Ведраре) - Раковски (Раковски)                   2:1 
Дълго поле (Дълго поле) - Старосел (Старосел)             1:2 
Сокол (Пъдарско) - Сокол (Крислово)                       2:1 
Войнягово (Войнягово)                                     почива

                           III кръг

20 септември 2014, събота, 17:00 ч:
Урожай (Стрелци) - Войнягово (Войнягово)                  5:2 
Старосел (Старосел) - Сокол (Пъдарско)                    3:0 сл. 
21 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Сокол (Крислово) - Средногорец (Брезово)                  0:4 
Раковски (Раковски) - Дълго поле (Дълго поле)             4:1 
Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Ведраре (Ведраре)           6:2 
Труд (Труд) - Стряма 2001 (Стряма)                        2:0 
Тракиец 2001 (Калековец)                                  почива

                           IV кръг

27 септември 2014, събота, 17:00 ч:
Средногорец (Брезово) - Старосел (Старосел)               4:1 
Урожай (Стрелци) - Сокол (Крислово)                       6:1 
28 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Войнягово (Войнягово) - Тракиец 2001 (Калековец)          4:2 
Ведраре (Ведраре) - Труд (Труд)                           1:0 
Дълго поле (Дълго поле) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево)     2:2 
Сокол (Пъдарско) - Раковски (Раковски)                    1:5 
Стряма 2001 (Стряма)                                      почива

                           V кръг

4 октомври 2014, събота, 16:00 ч:
Сокол (Крислово) - Войнягово (Войнягово)                  0:6 
Старосел (Старосел) - Урожай (Стрелци)                    3:0 
Раковски (Раковски) - Средногорец (Брезово)               4:2 
Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Сокол (Пъдарско)           11:2 
Труд (Труд) - Дълго поле (Дълго поле)                     1:1 
Тракиец 2001 (Калековец) - Стряма 2001 (Стряма)           2:1 
Ведраре (Ведраре)                                         почива

                           VI кръг

11 октомври 2014, събота, 16:00 ч:
Средногорец (Брезово) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево)       3:0 сл. 
Урожай (Стрелци) - Раковски (Раковски)                    3:3 
12 октомври 2014, неделя, 16:00 ч:
Войнягово (Войнягово) - Стряма 2001 (Стряма)              3:0 сл. * 
* - гостите предварително заявяват, че няма да се явят.
Ведраре (Ведраре) - Тракиец 2001 (Калековец)              2:1 
Сокол (Пъдарско) - Труд (Труд)                            0:2 
Сокол (Крислово) - Старосел (Старосел)                    3:5 
Дълго поле (Дълго поле)                                   почива

                           VII кръг

18 октомври 2014, събота, 16:00 ч:
Старосел (Старосел) - Войнягово (Войнягово)               1:1 
19 октомври 2014, неделя, 16:00 ч:
Раковски (Раковски) - Сокол (Крислово)                    9:0 
Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Урожай (Стрелци)            6:0 
Труд (Труд) - Средногорец (Брезово)                       0:1 
Тракиец 2001 (Калековец) - Дълго поле (Дълго поле)        0:1 
Стряма 2001 (Стряма) - Ведраре (Ведраре)                  0:3 
Сокол (Пъдарско)                                          почива

                           VIII кръг

25 октомври 2014, събота, 14:30 ч:
Урожай (Стрелци) - Труд (Труд)                            2:3 
Старосел (Старосел) - Раковски (Раковски)                 2:1 
26 октомври 2014, неделя, 14:30 ч:
Войнягово (Войнягово) - Ведраре (Ведраре)                 1:0 
Дълго поле (Дълго поле) - Стряма 2001 (Стряма)            2:0 
Сокол (Пъдарско) - Тракиец 2001 (Калековец)               0:2 
Сокол (Крислово) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево)            отложен * 
* - отложен заради лошо време и наводнен терен.
ненасрочен:
Сокол (Крислово) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево)            0:3 сл. * 
* - първоначално отложен, след края на полусезона присъден служебно в
    полза на Вихър 2006, тъй като Сокол отказва да играе.
Средногорец (Брезово)                                     почива

                           IX кръг

2 ноември 2014, неделя, 14:30 ч:
Раковски (Раковски) - Войнягово (Войнягово)               5:2 
Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Старосел (Старосел)         0:4 
Труд (Труд) - Сокол (Крислово)                            5:1 
Тракиец 2001 (Калековец) - Средногорец (Брезово)          1:4 
Стряма 2001 (Стряма) - Сокол (Пъдарско)                   3:2 
Ведраре (Ведраре) - Дълго поле (Дълго поле)               2:0 
Урожай (Стрелци)                                          почива

                           X кръг

8 ноември 2014, събота, 14:30 ч:
Средногорец (Брезово) - Стряма 2001 (Стряма)              7:0 сл. * 
* - прекратен при 4:2 в 65' по вина на гостите.
Урожай (Стрелци) - Тракиец 2001 (Калековец)               2:1 
Старосел (Старосел) - Труд (Труд)                         отложен 
9 ноември 2014, неделя, 14:30 ч:
Войнягово (Войнягово) - Дълго поле (Дълго поле)           6:0 
Сокол (Пъдарско) - Ведраре (Ведраре)                      1:4 
Раковски (Раковски) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево)         5:4 
ненасрочен:
Старосел (Старосел) - Труд (Труд)                         3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, след края на полусезона присъден служебно в
    полза на Старосел, тъй като Труд отказва да играе.
Сокол (Крислово)                                          почива

                           XI кръг

16 ноември 2014, неделя, 14:30 ч:
Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Войнягово (Войнягово)       0:1 
Труд (Труд) - Раковски (Раковски)                         отложен 
Тракиец 2001 (Калековец) - Сокол (Крислово)               5:0 
Стряма 2001 (Стряма) - Урожай (Стрелци)                   0:1 
Ведраре (Ведраре) - Средногорец (Брезово)                 1:1 
Дълго поле (Дълго поле) - Сокол (Пъдарско)                0:0 
ненасрочен:
Труд (Труд) - Раковски (Раковски)                         0:3 сл. * 
* - първоначално отложен, след края на полусезона присъден служебно в
    полза на Раковски 2011 II, тъй като Труд отказва да играе.
Старосел (Старосел)                                       почива

                           XII кръг

22 ноември 2014, събота, 14:30 ч:
Средногорец (Брезово) - Дълго поле (Дълго поле)           4:3 
Урожай (Стрелци) - Ведраре (Ведраре)                      3:1 
Старосел (Старосел) - Тракиец 2001 (Калековец)            5:2 
23 ноември 2014, неделя, 14:30 ч:
Войнягово (Войнягово) - Сокол (Пъдарско)                  4:0 
Сокол (Крислово) - Стряма 2001 (Стряма)                   6:5 
Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Труд (Труд)                 2:0 
Раковски (Раковски)                                       почива

                           XIII кръг

30 ноември 2014, неделя, 14:30 ч:
Труд (Труд) - Войнягово (Войнягово)                       1:3 
Тракиец 2001 (Калековец) - Раковски (Раковски)            1:2 
Стряма 2001 (Стряма) - Старосел (Старосел)                0:3 
Ведраре (Ведраре) - Сокол (Крислово)                      3:0 сл. 
Дълго поле (Дълго поле) - Урожай (Стрелци)                2:0 
Сокол (Пъдарско) - Средногорец (Брезово)                  0:6 
Вихър 2006 (Граф Игнатиево)                               почива

                           VIII кръг - отложен мач

ненасрочен:
Сокол (Крислово) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево)            0:3 сл. * 
* - първоначално отложен, след края на полусезона присъден служебно в
    полза на Вихър 2006, тъй като Сокол отказва да играе.

                           X кръг - отложен мач

ненасрочен:
Старосел (Старосел) - Труд (Труд)                         3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, след края на полусезона присъден служебно в
    полза на Старосел, тъй като Труд отказва да играе.

                           XI кръг - отложен мач

ненасрочен:
Труд (Труд) - Раковски (Раковски)                         0:3 сл. * 
* - първоначално отложен, след края на полусезона присъден служебно в
    полза на Раковски 2011 II, тъй като Труд отказва да играе.

                           XIV кръг

7 март 2015, събота, 15:00 ч:
Дълго поле (Дълго поле) - Сокол (Крислово)                отложен * 
8 март 2015, неделя, 15:00 ч:
Войнягово (Войнягово) - Средногорец (Брезово)             отложен * 
Сокол (Пъдарско) - Урожай (Стрелци)                       отложен * 
Ведраре (Ведраре) - Старосел (Старосел)                   отложен * 
Стряма 2001 (Стряма) - Раковски (Раковски)                отложен * 
Тракиец 2001 (Калековец) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево)    отложен * 
* - всички мачове от кръга са отложени заради силен снеговалеж.
15 април 2015, сряда, 17:30 ч:
Войнягово (Войнягово) - Средногорец (Брезово)             4:1 
Сокол (Пъдарско) - Урожай (Стрелци)                       2:3 
Дълго поле (Дълго поле) - Сокол (Крислово)                3:0 сл. 
Ведраре (Ведраре) - Старосел (Старосел)                   5:1 
22 април 2015, сряда, 16:00 ч:
Стряма 2001 (Стряма) - Раковски (Раковски)                1:4 
22 април 2015, сряда, 17:30 ч:
Тракиец 2001 (Калековец) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево)    1:3 
Труд (Труд)                                               почива

                           XV кръг

14 март 2015, събота, 15:00 ч:
Старосел (Старосел) - Дълго поле (Дълго поле)             2:1 
Урожай (Стрелци) - Средногорец (Брезово)                  1:2 
15 март 2015, неделя, 15:00 ч:
Труд (Труд) - Тракиец 2001 (Калековец)                    2:0 
Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Стряма 2001 (Стряма)        6:5 
в кв.Генерал Николаево, Раковски, ст."Г.С.Раковски":
Раковски (Раковски) - Ведраре (Ведраре)                   3:2 
Сокол (Крислово) - Сокол (Пъдарско)                       1:1 
Войнягово (Войнягово)                                     почива

                           XVI кръг

21 март 2015, събота, 15:00 ч:
Средногорец (Брезово) - Сокол (Крислово)                  6:0 
22 март 2015, неделя, 15:00 ч:
Войнягово (Войнягово) - Урожай (Стрелци)                  3:0 сл. 
Сокол (Пъдарско) - Старосел (Старосел)                    0:0 
Дълго поле (Дълго поле) - Раковски (Раковски)             1:0 
Ведраре (Ведраре) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево)           2:2 
Стряма 2001 (Стряма) - Труд (Труд)                        1:1 
Тракиец 2001 (Калековец)                                  почива

                           XVII кръг

28 март 2015, събота, 15:00 ч:
Старосел (Старосел) - Средногорец (Брезово)               1:1 
29 март 2015, неделя, 15:00 ч:
Тракиец 2001 (Калековец) - Войнягово (Войнягово)          2:2 
Труд (Труд) - Ведраре (Ведраре)                           0:3 
Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Дълго поле (Дълго поле)     1:0 
Раковски (Раковски) - Сокол (Пъдарско)                    3:1 
Сокол (Крислово) - Урожай (Стрелци)                       0:10 
Стряма 2001 (Стряма)                                      почива

                           XVIII кръг

4 април 2015, събота, 17:00 ч:
Урожай (Стрелци) - Старосел (Старосел)                    1:3 
Средногорец (Брезово) - Раковски (Раковски)               прекратен * 
* - прекратен в 71' при 0:1. В последствие е решено мачът да се преиграе.
5 април 2015, неделя, 17:00 ч:
Войнягово (Войнягово) - Сокол (Крислово)                  3:0 сл. 
Сокол (Пъдарско) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево)            2:2 
Дълго поле (Дълго поле) - Труд (Труд)                     3:0 сл. 
Стряма 2001 (Стряма) - Тракиец 2001 (Калековец)           0:4 
29 април 2015, сряда, 18:00 ч:
Средногорец (Брезово) - Раковски (Раковски)               0:0 
Ведраре (Ведраре)                                         почива

                           XIX кръг

10 април 2015, петък, 14:00 ч:
Раковски (Раковски) - Урожай (Стрелци)                    1:0 
10 април 2015, петък, 17:00 ч:
Стряма 2001 (Стряма) - Войнягово (Войнягово)              2:3 
Тракиец 2001 (Калековец) - Ведраре (Ведраре)              0:2 
Труд (Труд) - Сокол (Пъдарско)                            1:2 
Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Средногорец (Брезово)       3:4 
11 април 2015, събота, 17:00 ч:
Старосел (Старосел) - Сокол (Крислово)                    7:1 
Дълго поле (Дълго поле)                                   почива

                           XIV кръг - отложени мачове

15 април 2015, сряда, 17:30 ч:
Войнягово (Войнягово) - Средногорец (Брезово)             4:1 
Сокол (Пъдарско) - Урожай (Стрелци)                       2:3 
Дълго поле (Дълго поле) - Сокол (Крислово)                3:0 сл. 
Ведраре (Ведраре) - Старосел (Старосел)                   5:1 

                           XX кръг

18 април 2015, събота, 17:00 ч:
Урожай (Стрелци) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево)            1:1 
Средногорец (Брезово) - Труд (Труд)                       4:1 
19 април 2015, неделя, 17:00 ч:
Войнягово (Войнягово) - Старосел (Старосел)               3:0 сл. 
Сокол (Крислово) - Раковски (Раковски)                    0:4 
Дълго поле (Дълго поле) - Тракиец 2001 (Калековец)        1:0 
Ведраре (Ведраре) - Стряма 2001 (Стряма)                  3:0 сл. 
Сокол (Пъдарско)                                          почива

                           XIV кръг - отложени мачове

22 април 2015, сряда, 16:00 ч:
Стряма 2001 (Стряма) - Раковски (Раковски)                1:4 
22 април 2015, сряда, 17:30 ч:
Тракиец 2001 (Калековец) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево)    1:3 

                           XXI кръг

26 април 2015, неделя, 17:00 ч:
Ведраре (Ведраре) - Войнягово (Войнягово)                 3:1 
Стряма 2001 (Стряма) - Дълго поле (Дълго поле)            0:5 
Тракиец 2001 (Калековец) - Сокол (Пъдарско)               3:1 
Труд (Труд) - Урожай (Стрелци)                            3:4 
Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Сокол (Крислово)           12:1 
Раковски (Раковски) - Старосел (Старосел)                 5:1 
Средногорец (Брезово)                                     почива

                           XVIII кръг - преигран мач

29 април 2015, сряда, 18:00 ч:
Средногорец (Брезово) - Раковски (Раковски)               0:0 

                           XXII кръг

2 май 2015, събота, 18:00 ч:
Старосел (Старосел) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево)         0:0 
Средногорец (Брезово) - Тракиец 2001 (Калековец)          3:2 
3 май 2015, неделя, 18:00 ч:
Войнягово (Войнягово) - Раковски (Раковски)               4:1 
Сокол (Крислово) - Труд (Труд)                            0:3 
Сокол (Пъдарско) - Стряма 2001 (Стряма)                   3:0 сл. 
Дълго поле (Дълго поле) - Ведраре (Ведраре)               1:1 
Урожай (Стрелци)                                          почива

                           XXIII кръг

10 май 2015, неделя, 18:00 ч:
Дълго поле (Дълго поле) - Войнягово (Войнягово)           0:5 сл. 
Ведраре (Ведраре) - Сокол (Пъдарско)                      6:1 
Стряма 2001 (Стряма) - Средногорец (Брезово)              0:3 сл. * 
* - теренът не е годен за игра.
Тракиец 2001 (Калековец) - Урожай (Стрелци)               1:2 
Труд (Труд) - Старосел (Старосел)                         3:4 
Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Раковски (Раковски)         1:7 
Сокол (Крислово)                                          почива

                           XXIV кръг

16 май 2015, събота, 18:00 ч:
Урожай (Стрелци) - Стряма 2001 (Стряма)                   3:0 сл. 
Средногорец (Брезово) - Ведраре (Ведраре)                 3:1 
17 май 2015, неделя, 18:00 ч:
Войнягово (Войнягово) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево)       3:0 сл. 
Раковски (Раковски) - Труд (Труд)                         6:0 
Сокол (Крислово) - Тракиец 2001 (Калековец)               2:4 
Сокол (Пъдарско) - Дълго поле (Дълго поле)                3:0 
Старосел (Старосел)                                       почива

                           XXV кръг

24 май 2015, неделя, 15:00 ч:
Тракиец 2001 (Калековец) - Старосел (Старосел)            3:0 сл. 
24 май 2015, неделя, 18:00 ч:
Сокол (Пъдарско) - Войнягово (Войнягово)                  4:2 
в Калояново:
Дълго поле (Дълго поле) - Средногорец (Брезово)           0:3 сл. 
Ведраре (Ведраре) - Урожай (Стрелци)                     10:2 
Стряма 2001 (Стряма) - Сокол (Крислово)                   0:3 сл. 
Труд (Труд) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево)                 1:8 
Раковски (Раковски)                                       почива

                           XXVI кръг

30 май 2015, събота, 18:00 ч:
Старосел (Старосел) - Стряма 2001 (Стряма)                3:0 сл. 
Урожай (Стрелци) - Дълго поле (Дълго поле)                2:0 
31 май 2015, неделя, 18:00 ч:
Войнягово (Войнягово) - Труд (Труд)                       3:0 сл. 
Раковски (Раковски) - Тракиец 2001 (Калековец)            3:2 
Сокол (Крислово) - Ведраре (Ведраре)                      3:0 сл. 
Средногорец (Брезово) - Сокол (Пъдарско)                  7:1 
Вихър 2006 (Граф Игнатиево)                               почива

нагоре


"Б" ОФГ Пловдив - север 2014/15 - Таблица с резултати

-------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.  10.  11.  12.  13. 
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Средногорец (Брезово)              XXX  0:0  0:0  3:1  4:1  3:0* 3:1  4:3  4:1  3:2  7:1  6:0  7:0*
 2. Раковски (Раковски)                4:2  XXX  5:2  3:2  5:1  5:4  1:0  4:1  6:0  3:2  3:1  9:0  3:0 
 3. Войнягово (Войнягово)              4:1  4:1  XXX  1:0  3:0* 3:0* 3:0* 6:0  3:0* 4:2  4:0  3:0* 3:0*
 4. Ведраре (Ведраре)                  1:1  2:1  3:1  XXX  5:1  2:2 10:2  2:0  1:0  2:1  6:1  3:0* 3:0*
 5. Старосел (Старосел)                1:1  2:1  1:1  3:4  XXX  0:0  3:0  2:1  3:0* 5:2  3:0* 7:1  3:0*
 6. Вихър 2006 (Граф Игнатиево)        3:4  1:7  0:1  6:2  0:4  XXX  6:0  1:0  2:0  2:1 11:2 12:1  6:5 
 7. Урожай (Стрелци)                   1:2  3:3  5:2  3:1  1:3  1:1  XXX  2:0  2:3  2:1  1:1  6:1  3:0*
 8. Дълго поле (Дълго поле)            0:3* 1:0  0:5* 1:1  1:2  2:2  2:0  XXX  3:0* 1:0  0:0  3:0* 2:0 
 9. Труд (Труд)                        0:1  0:3* 1:3  0:3  3:4  1:8  3:4  1:1  XXX  2:0  1:2  5:1  2:0 
10. Тракиец 2001 (Калековец)           1:4  1:2  2:2  0:2  3:0* 1:3  1:2  0:1  1:2  XXX  3:1  5:0  2:1 
11. Сокол (Пъдарско)                   0:6  1:5  4:2  1:4  0:0  2:2  2:3  3:0  0:2  0:2  XXX  2:1  3:0*
12. Сокол (Крислово)                   0:4  0:4  0:6  3:0* 3:5  0:3* 0:10 3:1  0:3  2:4  1:1  XXX  6:5 
13. Стряма 2001 (Стряма)               0:3* 1:4  2:3  0:3  0:3  1:6  0:1  0:5  1:1  0:4  3:2  0:3* XXX 
-------------------------------------------------------------------------------------------------------

нагоре


"Б" ОФГ Пловдив - изток 2014/15

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
         | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Марица 2003 (Маноле)               30   28   1   1  112:10   85 [-] Баражи
-------------------------------------------------------------------
 2. Вихър (Войводиново)                30   24   1   5   84:21   73           
 3. Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.)   30   19   3   8  102:54   60           
 4. Светкавица (Манолско Конаре)       30   19   2   9   73:40   59           
 5. Марица (Ясно поле)                 30   16   3  11   66:55   51           
 6. Садово (Садово)                    30   15   2  13   65:68   47 <-        
 7. Марица 2006 (Градина)              30   14   4  12   58:60   46            [1 0 1  3:2  3]
 8. Ботев (кв.Дебър, Първомай)         30   14   4  12   64:62   46            [1 0 1  2:3  3]
 9. Траките 2007 (Скутаре)             30   13   4  13   70:68   43           
10. Караджалово 2011 (Караджалово)     30   12   6  12   71:70   42           
11. Борислав II (Първомай)             30   10   2  18   42:55   32 [+]        [1 0 1  2:2  3, 1 гол на чужд терен]
12. Поповица (Поповица)                30    9   5  16   29:50   32            [1 0 1  2:2  3, 0 гола на чужд терен]
13. Сокол (Буково)                     30    9   3  18   40:70   30           
14. Ботев (Рогош)                      30    8   3  19   48:74   27           
15. Тракия 2012 (Бяла река)            30    6   3  21   32:80   21           
16. Зенит 2012 (Православен)           30    1   0  29   26:145   3           

Бележки
  - Марица 2003 (Маноле), 15-ти в "А" ОФГ през изминалия сезон; изпада в "Б" ОФГ - изток.
  - Марица (Милево), 1-ви през изминалия сезон; влиза в "А" ОФГ.
  - Садово (Садово), 9-ти в "Б" ОФГ - юг през изминалия сезон; е преместен в "Б" ОФГ - изток.
  - Борислав II (Първомай) се включва в групата.
  - Зенит 2012 (Православен) играе домакинските си мачове в Бяла река.

                           I кръг

6 септември 2014, събота, 17:00 ч:
Караджалово 2011 (Караджалово) - Светкавица (Ман.Конаре)  3:2 
Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) - Поповица (Поповица) 2:1 
Сокол (Буково) - Ботев (кв.Дебър, Първомай)               1:3 
7 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Вихър (Войводиново) - Марица 2003 (Маноле)                1:0 
в Бяла река:
Зенит 2012 (Православен) - Ботев (Рогош)                  2:4 
Марица 2006 (Градина) - Марица (Ясно поле)                3:1 
Траките 2007 (Скутаре) - Тракия 2012 (Бяла река)          4:1 
Садово (Садово) - Борислав II (Първомай)                  4:0 

                           II кръг

10 септември 2014, сряда, 17:00 ч:
Марица 2003 (Маноле) - Борислав II (Първомай)             6:0 
Марица (Ясно поле) - Траките 2007 (Скутаре)               1:3 
Ботев (Рогош) - Марица 2006 (Градина)                     2:4 
Ботев (кв.Дебър, Първомай) - Зенит 2012 (Православен)     7:0 
Поповица (Поповица) - Сокол (Буково)                      2:0 
Светкавица (Манолско Конаре) - Марица 1951 (Първомай)     отложен 
Вихър (Войводиново) - Караджалово 2011 (Караджалово)      5:0 
10 септември 2014, сряда, 17:30 ч:
Тракия 2012 (Бяла река) - Садово (Садово)                 3:5 
17 септември 2014, сряда, 17:00 ч:
Светкавица (Манолско Конаре) - Марица 1951 (Първомай)     2:1 

                           III кръг

13 септември 2014, събота, 17:00 ч:
Караджалово 2011 (Караджалово) - Марица 2003 (Маноле)     0:2 
Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) - Вихър (Войводиново) 4:1 
Сокол (Буково) - Светкавица (Манолско Конаре)             0:2 
14 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
в Бяла река:
Зенит 2012 (Православен) - Поповица (Поповица)            0:3 
Марица 2006 (Градина) - Ботев (кв.Дебър, Първомай)        3:0 
Траките 2007 (Скутаре) - Ботев (Рогош)                    4:2 
Садово (Садово) - Марица (Ясно поле)                      5:1 
Борислав II (Първомай) - Тракия 2012 (Бяла река)          2:3 

                           II кръг - отложен мач

17 септември 2014, сряда, 17:00 ч:
Светкавица (Манолско Конаре) - Марица 1951 (Първомай)     2:1 

                           IV кръг

20 септември 2014, събота, 17:00 ч:
Ботев (кв.Дебър, Първомай) - Траките 2007 (Скутаре)       2:2 
Светкавица (Манолско Конаре) - Зенит 2012 (Православен)   3:0 сл. 
Караджалово 2011 (Караджалово) - Марица 1951 (Първомай)   3:2 
21 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Марица 2003 (Маноле) - Тракия 2012 (Бяла река)            6:0 
Марица (Ясно поле) - Борислав II (Първомай)               3:1 
Ботев (Рогош) - Садово (Садово)                           1:2 
Поповица (Поповица) - Марица 2006 (Градина)               0:0 
Вихър (Войводиново) - Сокол (Буково)                      5:1 

                           V кръг

24 септември 2014, сряда, 17:00 ч:
Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) - Марица 2003 (Маноле)   1:5 
Сокол (Буково) - Караджалово 2011 (Караджалово)           1:1 
в Бяла река:
Зенит 2012 (Православен) - Вихър (Войводиново)            3:5 
Марица 2006 (Градина) - Светкавица (Манолско Конаре)      3:2 
Траките 2007 (Скутаре) - Поповица (Поповица)              0:0 
Садово (Садово) - Ботев (кв.Дебър, Първомай)              5:2 
Борислав II (Първомай) - Ботев (Рогош)                    3:1 
Тракия 2012 (Бяла река) - Марица (Ясно поле)              отложен 
14 декември 2014, неделя, 14:00 ч:
Тракия 2012 (Бяла река) - Марица (Ясно поле)              0:3 сл. 

                           VI кръг

27 септември 2014, събота, 17:00 ч:
Ботев (кв.Дебър, Първомай) - Борислав II (Първомай)       3:1 
Светкавица (Манолско Конаре) - Траките 2007 (Скутаре)     6:1 
Караджалово 2011 (Караджалово) - Зенит 2012 (Православен) 7:1 
Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) - Сокол (Буково)      3:1 
28 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Марица 2003 (Маноле) - Марица (Ясно поле)                 4:0 
Ботев (Рогош) - Тракия 2012 (Бяла река)                   4:2 
Поповица (Поповица) - Садово (Садово)                     1:2 
Вихър (Войводиново) - Марица 2006 (Градина)               1:2 

                           VII кръг

3 октомври 2014, петък, 16:00 ч:
в Бяла река:
Зенит 2012 (Православен) - Марица 1951 (Първомай)         2:5 
4 октомври 2014, събота, 16:00 ч:
Сокол (Буково) - Марица 2003 (Маноле)                     0:4 сл. * 
* - прекратен в 65' при 1:1 по вина на домакините.
Марица 2006 (Градина) - Караджалово 2011 (Караджалово)    5:0 сл. * 
* - прекратен в 73' при 2:1, когато гостите напускат терена.
Траките 2007 (Скутаре) - Вихър (Войводиново)              отложен 
Садово (Садово) - Светкавица (Манолско Конаре)            2:1 
Борислав II (Първомай) - Поповица (Поповица)              1:0 
Тракия 2012 (Бяла река) - Ботев (кв.Дебър, Първомай)      1:1 
Марица (Ясно поле) - Ботев (Рогош)                        4:1 
ненасрочен:
Траките 2007 (Скутаре) - Вихър (Войводиново)              0:3 сл. * 
* - първоначално отложен, след края на полусезона присъден служебно в
    полза на Вихър, тъй като Траките 2007 отказва да играе.

                           VIII кръг

11 октомври 2014, събота, 16:00 ч:
Ботев (кв.Дебър, Първомай) - Марица (Ясно поле)           3:1 
Светкавица (Манолско Конаре) - Борислав II (Първомай)     2:0 
Караджалово 2011 (Караджалово) - Траките 2007 (Скутаре)   2:2 
Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) - Марица 2006 (Градина)  7:0 сл. * 
* - прекратен в 45' при 4:1 по вина на публиката на гостите.
Сокол (Буково) - Зенит 2012 (Православен)                 1:0 
12 октомври 2014, неделя, 16:00 ч:
Марица 2003 (Маноле) - Ботев (Рогош)                      3:1 
Поповица (Поповица) - Тракия 2012 (Бяла река)             2:0 
Вихър (Войводиново) - Садово (Садово)                     2:1 

                           IX кръг

18 октомври 2014, събота, 16:00 ч:
Тракия 2012 (Бяла река) - Светкавица (Манолско Конаре)    0:6 
19 октомври 2014, неделя, 16:00 ч:
в Бяла река:
Зенит 2012 (Православен) - Марица 2003 (Маноле)           0:3 сл. 
Марица 2006 (Градина) - Сокол (Буково)                    5:2 
Траките 2007 (Скутаре) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) 1:2 
Садово (Садово) - Караджалово 2011 (Караджалово)          2:1 
Борислав II (Първомай) - Вихър (Войводиново)              0:2 
Марица (Ясно поле) - Поповица (Поповица)                  3:0 
Ботев (Рогош) - Ботев (кв.Дебър, Първомай)                5:2 

                           X кръг

25 октомври 2014, събота, 14:30 ч:
Светкавица (Манолско Конаре) - Марица (Ясно поле)         отложен * 
Караджалово 2011 (Караджалово) - Борислав II (Първомай)   отложен * 
Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) - Садово (Садово)     8:0 сл. * 
* - прекратен на почивката при 5:0, след като гостите не излизат на терена за
    второто полувреме.
Сокол (Буково) - Траките 2007 (Скутаре)                   отложен * 
26 октомври 2014, неделя, 14:30 ч:
Марица 2003 (Маноле) - Ботев (кв.Дебър, Първомай)         отложен * 
Поповица (Поповица) - Ботев (Рогош)                       2:1 
Вихър (Войводиново) - Тракия 2012 (Бяла река)             3:0 сл. 
в Бяла река:
Зенит 2012 (Православен) - Марица 2006 (Градина)          1:7 
* - мачовете в Манолско Конаре, Караджалово, Буково и Маноле са отложени
    заради лошо време и наводнени терени.
5 ноември 2014, сряда, 14:30 ч:
Марица 2003 (Маноле) - Ботев (кв.Дебър, Първомай)         2:0 
6 декември 2014, събота, 14:30 ч:
Светкавица (Манолско Конаре) - Марица (Ясно поле)         1:2 
Караджалово 2011 (Караджалово) - Борислав II (Първомай)   1:1 
ненасрочен:
Сокол (Буково) - Траките 2007 (Скутаре)                   3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, след края на полусезона присъден служебно в
    полза на Сокол, тъй като Траките 2007 отказва да играе.

                           XI кръг

1 ноември 2014, събота, 14:30 ч:
Тракия 2012 (Бяла река) - Караджалово 2011 (Караджалово)  1:1 
Ботев (кв.Дебър, Първомай) - Поповица (Поповица)          3:1 
2 ноември 2014, неделя, 14:30 ч:
Марица 2006 (Градина) - Марица 2003 (Маноле)              0:4 
Траките 2007 (Скутаре) - Зенит 2012 (Православен)         5:1 
Садово (Садово) - Сокол (Буково)                          8:0 
Борислав II (Първомай) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) 1:4 
Марица (Ясно поле) - Вихър (Войводиново)                  0:3 
Ботев (Рогош) - Светкавица (Манолско Конаре)              1:2 

                           X кръг - отложен мач

5 ноември 2014, сряда, 14:30 ч:
Марица 2003 (Маноле) - Ботев (кв.Дебър, Първомай)         2:0 

                           XII кръг

8 ноември 2014, събота, 14:30 ч:
Светкавица (Манолско Конаре) - Ботев (кв.Дебър, Първомай) 2:0 
Караджалово 2011 (Караджалово) - Марица (Ясно поле)       4:3 
Марица 1951 (Първомай) - Тракия 2012 (Бяла река)          5:1 
Сокол (Буково) - Борислав II (Първомай)                   2:1 
9 ноември 2014, неделя, 14:30 ч:
Марица 2003 (Маноле) - Поповица (Поповица)                4:0 
Вихър (Войводиново) - Ботев (Рогош)                       3:0 сл. 
в Бяла река:
Зенит 2012 (Православен) - Садово (Садово)                1:7 
Марица 2006 (Градина) - Траките 2007 (Скутаре)            1:6 

                           XIII кръг

15 ноември 2014, събота, 14:30 ч:
Тракия 2012 (Бяла река) - Сокол (Буково)                  1:1 
Ботев (кв.Дебър, Първомай) - Вихър (Войводиново)          0:3 
16 ноември 2014, неделя, 14:30 ч:
Траките 2007 (Скутаре) - Марица 2003 (Маноле)             0:5 
Садово (Садово) - Марица 2006 (Градина)                   0:3 сл. * 
* - първоначално 2:0, в последствие на Садово е присъдена служебна загуба с
    0:3 заради нередовен играч.
Борислав II (Първомай) - Зенит 2012 (Православен)         7:1 
Марица (Ясно поле) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай)  4:4 
Ботев (Рогош) - Караджалово 2011 (Караджалово)            1:2 
Поповица (Поповица) - Светкавица (Манолско Конаре)        1:3 

                           XIV кръг

22 ноември 2014, събота, 14:30 ч:
Караджалово 2011 (Карадж.) - Ботев (кв.Дебър, Първомай)   2:5 
Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) - Ботев (Рогош)       3:0 сл. 
Сокол (Буково) - Марица (Ясно поле)                       2:3 
23 ноември 2014, неделя, 14:30 ч:
Марица 2003 (Маноле) - Светкавица (Манолско Конаре)       0:0 
Вихър (Войводиново) - Поповица (Поповица)                 3:0 сл. 
в Бяла река:
Зенит 2012 (Православен) - Тракия 2012 (Бяла река)        0:3 сл. 
Марица 2006 (Градина) - Борислав II (Първомай)            1:0 
Траките 2007 (Скутаре) - Садово (Садово)                  3:1 

                           XV кръг

29 ноември 2014, събота, 14:30 ч:
Тракия 2012 (Бяла река) - Марица 2006 (Градина)           1:4 
Ботев (кв.Дебър, Първомай) - Марица 1951 (Първомай)       3:4 
Светкавица (Манолско Конаре) - Вихър (Войводиново)        1:1 
30 ноември 2014, неделя, 14:30 ч:
Садово (Садово) - Марица 2003 (Маноле)                    1:2 
Борислав II (Първомай) - Траките 2007 (Скутаре)           2:1 
Марица (Ясно поле) - Зенит 2012 (Православен)             4:1 
Ботев (Рогош) - Сокол (Буково)                            3:0 сл. 
Поповица (Поповица) - Караджалово 2011 (Караджалово)      1:1 

                           X кръг - отложени мачове

6 декември 2014, събота, 14:30 ч:
Светкавица (Манолско Конаре) - Марица (Ясно поле)         1:2 
Караджалово 2011 (Караджалово) - Борислав II (Първомай)   1:1 

                           VII кръг - отложен мач

ненасрочен:
Траките 2007 (Скутаре) - Вихър (Войводиново)              0:3 сл. * 
* - първоначално отложен, след края на полусезона присъден служебно в
    полза на Вихър, тъй като Траките 2007 отказва да играе.

                           X кръг - отложен мач

ненасрочен:
Сокол (Буково) - Траките 2007 (Скутаре)                   3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, след края на полусезона присъден служебно в
    полза на Сокол, тъй като Траките 2007 отказва да играе.

                           V кръг - отложен мач

14 декември 2014, неделя, 14:00 ч:
Тракия 2012 (Бяла река) - Марица (Ясно поле)              0:3 сл. 

                           XVI кръг

28 февруари 2015, събота, 12:30 ч:
Ботев (кв.Дебър, Първомай) - Сокол (Буково)               4:1 
28 февруари 2015, събота, 15:00 ч:
Светкавица (Манолско Конаре) - Караджалово 2011 (Карадж.) 3:1 
Тракия 2012 (Бяла река) - Траките 2007 (Скутаре)          3:0 сл. 
1 март 2015, неделя, 15:00 ч:
Марица 2003 (Маноле) - Вихър (Войводиново)                2:0 
Поповица (Поповица) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) 2:1 
Ботев (Рогош) - Зенит 2012 (Православен)                  3:0 сл. 
Марица (Ясно поле) - Марица 2006 (Градина)                1:0 
Борислав II (Първомай) - Садово (Садово)                  3:0 

                           XVII кръг

7 март 2015, събота, 15:00 ч:
Сокол (Буково) - Поповица (Поповица)                      отложен * 
Марица 1951 (Първомай) - Светкавица (Манолско Конаре)     отложен * 
Караджалово 2011 (Караджалово) - Вихър (Войводиново)      отложен * 
8 март 2015, неделя, 15:00 ч:
Борислав II (Първомай) - Марица 2003 (Маноле)             отложен * 
Садово (Садово) - Тракия 2012 (Бяла река)                 отложен * 
Траките 2007 (Скутаре) - Марица (Ясно поле)               отложен * 
Марица 2006 (Градина) - Ботев (Рогош)                     отложен * 
Зенит 2012 (Православен) - Ботев (кв.Дебър, Първомай)     отложен * 
* - всички мачове от кръга са отложени заради силен снеговалеж.
15 април 2015, сряда, 17:30 ч:
Борислав II (Първомай) - Марица 2003 (Маноле)             0:3 сл. 
Садово (Садово) - Тракия 2012 (Бяла река)                 3:0 сл. 
Траките 2007 (Скутаре) - Марица (Ясно поле)               отложен 
Марица 2006 (Градина) - Ботев (Рогош)                     3:0 сл. 
Зенит 2012 (Православен) - Ботев (кв.Дебър, Първомай)     0:3 сл. 
Сокол (Буково) - Поповица (Поповица)                      3:0 сл. 
Марица 1951 (Първомай) - Светкавица (Манолско Конаре)     4:1 
Караджалово 2011 (Караджалово) - Вихър (Войводиново)      0:3 сл. 
29 април 2015, сряда, 18:00 ч:
Траките 2007 (Скутаре) - Марица (Ясно поле)               1:1 

                           XVIII кръг

14 март 2015, събота, 15:00 ч:
Светкавица (Манолско Конаре) - Сокол (Буково)             отложен 
Ботев (кв.Дебър, Първомай) - Марица 2006 (Градина)        отложен 
Тракия 2012 (Бяла река) - Борислав II (Първомай)          отложен 
15 март 2015, неделя, 15:00 ч:
Марица 2003 (Маноле) - Караджалово 2011 (Караджалово)     отложен 
Вихър (Войводиново) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) отложен 
Поповица (Поповица) - Зенит 2012 (Православен)            5:0 
Ботев (Рогош) - Траките 2007 (Скутаре)                    0:1 
Марица (Ясно поле) - Садово (Садово)                      4:1 
18 март 2015, сряда, 15:00 ч:
Марица 2003 (Маноле) - Караджалово 2011 (Караджалово)     4:0 
22 април 2015, сряда, 18:00 ч:
Вихър (Войводиново) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) 3:0 сл. 
Светкавица (Манолско Конаре) - Сокол (Буково)             3:0 сл. 
Ботев (кв.Дебър, Първомай) - Марица 2006 (Градина)        2:0 
Тракия 2012 (Бяла река) - Борислав II (Първомай)          1:0 

                           XIX кръг

21 март 2015, събота, 15:00 ч:
Тракия 2012 (Бяла река) - Марица 2003 (Маноле)            отложен 
Сокол (Буково) - Вихър (Войводиново)                      отложен 
Марица 1951 (Първомай) - Караджалово 2011 (Караджалово)   3:1 
22 март 2015, неделя, 15:00 ч:
Борислав II (Първомай) - Марица (Ясно поле)               0:1 
Садово (Садово) - Ботев (Рогош)                           3:1 
Траките 2007 (Скутаре) - Ботев (кв.Дебър, Първомай)       9:2 
Марица 2006 (Градина) - Поповица (Поповица)               0:0 
Зенит 2012 (Православен) - Светкавица (Манолско Конаре)   1:4 
29 април 2015, сряда, 18:00 ч:
Тракия 2012 (Бяла река) - Марица 2003 (Маноле)            0:3 сл. 
Сокол (Буково) - Вихър (Войводиново)                      3:0 сл. 

                           XX кръг

25 март 2015, сряда, 15:00 ч:
Марица 2003 (Маноле) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.)   6:0 
28 март 2015, събота, 15:00 ч:
Караджалово 2011 (Караджалово) - Сокол (Буково)           6:1 
Светкавица (Манолско Конаре) - Марица 2006 (Градина)      2:1 
Ботев (кв.Дебър, Първомай) - Садово (Садово)              3:0 сл. 
29 март 2015, неделя, 15:00 ч:
Вихър (Войводиново) - Зенит 2012 (Православен)            9:0 
Поповица (Поповица) - Траките 2007 (Скутаре)              3:1 
Ботев (Рогош) - Борислав II (Първомай)                    2:1 
Марица (Ясно поле) - Тракия 2012 (Бяла река)              3:0 

                           XXI кръг

4 април 2015, събота, 17:00 ч:
Тракия 2012 (Бяла река) - Ботев (Рогош)                   3:1 
Сокол (Буково) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай)      0:3 
5 април 2015, неделя, 17:00 ч:
Марица (Ясно поле) - Марица 2003 (Маноле)                 1:2 
Борислав II (Първомай) - Ботев (кв.Дебър, Първомай)       0:2 
Садово (Садово) - Поповица (Поповица)                     0:0 
Траките 2007 (Скутаре) - Светкавица (Манолско Конаре)     1:3 
Марица 2006 (Градина) - Вихър (Войводиново)               0:4 
Зенит 2012 (Православен) - Караджалово 2011 (Караджалово) 1:6 

                           XXII кръг

10 април 2015, петък, 17:00 ч:
Марица 2003 (Маноле) - Сокол (Буково)                     3:0 сл. 
Вихър (Войводиново) - Траките 2007 (Скутаре)              4:1 
Поповица (Поповица) - Борислав II (Първомай)              2:1 
Ботев (Рогош) - Марица (Ясно поле)                        2:2 
11 април 2015, събота, 17:00 ч:
Марица 1951 (Първомай) - Зенит 2012 (Православен)        14:2 
Караджалово 2011 (Караджалово) - Марица 2006 (Градина)    5:1 
Светкавица (Манолско Конаре) - Садово (Садово)            4:0 
Ботев (кв.Дебър, Първомай) - Тракия 2012 (Бяла река)      2:0 

                           XVII кръг - отложени мачове

15 април 2015, сряда, 17:30 ч:
Борислав II (Първомай) - Марица 2003 (Маноле)             0:3 сл. 
Садово (Садово) - Тракия 2012 (Бяла река)                 3:0 сл. 
Траките 2007 (Скутаре) - Марица (Ясно поле)               отложен 
Марица 2006 (Градина) - Ботев (Рогош)                     3:0 сл. 
Зенит 2012 (Православен) - Ботев (кв.Дебър, Първомай)     0:3 сл. 
Сокол (Буково) - Поповица (Поповица)                      3:0 сл. 
Марица 1951 (Първомай) - Светкавица (Манолско Конаре)     4:1 
Караджалово 2011 (Караджалово) - Вихър (Войводиново)      0:3 сл. 

                           XXIII кръг

18 април 2015, събота, 17:00 ч:
Тракия 2012 (Бяла река) - Поповица (Поповица)             0:3 сл. * 
* - домакините не осигуряват годен за игра терен.
19 април 2015, неделя, 17:00 ч:
Ботев (Рогош) - Марица 2003 (Маноле)                      0:8 
Марица (Ясно поле) - Ботев (кв.Дебър, Първомай)           3:0 
Борислав II (Първомай) - Светкавица (Манолско Конаре)     3:0 сл. 
Садово (Садово) - Вихър (Войводиново)                     0:2 
Траките 2007 (Скутаре) - Караджалово 2011 (Караджалово)   5:3 
Марица 2006 (Градина) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.)  4:2 
Зенит 2012 (Православен) - Сокол (Буково)                 0:5 

                           XVIII кръг - отложени мачове

22 април 2015, сряда, 18:00 ч:
Вихър (Войводиново) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) 3:0 сл. 
Светкавица (Манолско Конаре) - Сокол (Буково)             3:0 сл. 
Ботев (кв.Дебър, Първомай) - Марица 2006 (Градина)        2:0 
Тракия 2012 (Бяла река) - Борислав II (Първомай)          1:0 

                           XXIV кръг

25 април 2015, събота, 17:00 ч:
Сокол (Буково) - Марица 2006 (Градина)                    2:2 
Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) - Траките 2007 (Скутаре) отложен 
Караджалово 2011 (Караджалово) - Садово (Садово)          9:3 
Светкавица (Манолско Конаре) - Тракия 2012 (Бяла река)    2:0 
Ботев (кв.Дебър, Първомай) - Ботев (Рогош)                2:2 
26 април 2015, неделя, 17:00 ч:
Марица 2003 (Маноле) - Зенит 2012 (Православен)           3:0 сл. 
Вихър (Войводиново) - Борислав II (Първомай)              отложен 
Поповица (Поповица) - Марица (Ясно поле)                  0:3 
ненасрочени:
Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) - Траките 2007 (Скутаре) 3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
Вихър (Войводиново) - Борислав II (Първомай)              3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.

                           XVII кръг - отложен мач

29 април 2015, сряда, 18:00 ч:
Траките 2007 (Скутаре) - Марица (Ясно поле)               1:1 

                           XIX кръг - отложени мачове

29 април 2015, сряда, 18:00 ч:
Тракия 2012 (Бяла река) - Марица 2003 (Маноле)            0:3 сл. 
Сокол (Буково) - Вихър (Войводиново)                      3:0 сл. 

                           XXV кръг

2 май 2015, събота, 18:00 ч:
Ботев (кв.Дебър, Първомай) - Марица 2003 (Маноле)         0:3 сл. 
Тракия 2012 (Бяла река) - Вихър (Войводиново)             0:3 сл. 
3 май 2015, неделя, 18:00 ч:
Ботев (Рогош) - Поповица (Поповица)                       2:0 
Марица (Ясно поле) - Светкавица (Манолско Конаре)         0:4 сл. 
Борислав II (Първомай) - Караджалово 2011 (Караджалово)   4:0 
Садово (Садово) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай)     3:2 
Траките 2007 (Скутаре) - Сокол (Буково)                   3:0 сл. 
Марица 2006 (Градина) - Зенит 2012 (Православен)          3:0 сл. 

                           XXVI кръг

9 май 2015, събота, 18:00 ч:
Сокол (Буково) - Садово (Садово)                          3:0 сл. 
Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) - Борислав II (Първомай) 1:1 
Караджалово 2011 (Караджалово) - Тракия 2012 (Бяла река)  3:2 
Светкавица (Манолско Конаре) - Ботев (Рогош)              4:2 
10 май 2015, неделя, 18:00 ч:
Марица 2003 (Маноле) - Марица 2006 (Градина)              3:0 
Зенит 2012 (Православен) - Траките 2007 (Скутаре)         3:6 
Вихър (Войводиново) - Марица (Ясно поле)                  2:0 
Поповица (Поповица) - Ботев (кв.Дебър, Първомай)          0:4 сл. 

                           XXVII кръг

16 май 2015, събота, 18:00 ч:
Ботев (кв.Дебър, Първомай) - Светкавица (Манолско Конаре) 4:3 
Тракия 2012 (Бяла река) - Марица 1951 (Първомай)          1:3 
17 май 2015, неделя, 17:00 ч:
Борислав II (Първомай) - Сокол (Буково)                   2:1 
17 май 2015, неделя, 18:00 ч:
Поповица (Поповица) - Марица 2003 (Маноле)                0:3 сл. 
Ботев (Рогош) - Вихър (Войводиново)                       3:0 сл. 
Марица (Ясно поле) - Караджалово 2011 (Караджалово)       6:3 
Садово (Садово) - Зенит 2012 (Православен)                3:0 сл. 
Траките 2007 (Скутаре) - Марица 2006 (Градина)            5:1 

                           XXVIII кръг

20 май 2015, сряда, 18:00 ч:
Марица 2003 (Маноле) - Траките 2007 (Скутаре)             7:2 
Марица 2006 (Градина) - Садово (Садово)                   0:0 
Зенит 2012 (Православен) - Борислав II (Първомай)         0:3 сл. 
Сокол (Буково) - Тракия 2012 (Бяла река)                  3:0 сл. 
Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) - Марица (Ясно поле)  3:0 сл. 
Караджалово 2011 (Караджалово) - Ботев (Рогош)            3:0 сл. 
Вихър (Войводиново) - Ботев (кв.Дебър, Първомай)          3:0 сл. 
Светкавица (Манолско Конаре) - Поповица (Поповица)        3:0 сл. 

                           XXIX кръг

23 май 2015, събота, 18:00 ч:
Светкавица (Манолско Конаре) - Марица 2003 (Маноле)       2:4 
Ботев (кв.Дебър, Първомай) - Караджалово 2011 (Карадж.)   0:0 
Тракия 2012 (Бяла река) - Зенит 2012 (Православен)        2:4 
24 май 2015, неделя, 18:00 ч:
Поповица (Поповица) - Вихър (Войводиново)                 0:3 сл. 
Ботев (Рогош) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай)       3:3 
Марица (Ясно поле) - Сокол (Буково)                       3:0 сл. 
Борислав II (Първомай) - Марица 2006 (Градина)            4:2 
Садово (Садово) - Траките 2007 (Скутаре)                  3:0 сл. 

                           XXIV кръг - отложени мачове

ненасрочени:
Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) - Траките 2007 (Скутаре) 3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
Вихър (Войводиново) - Борислав II (Първомай)              3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.

                           XXX кръг

30 май 2015, събота, 18:00 ч:
Сокол (Буково) - Ботев (Рогош)                            3:0 сл. 
Марица 1951 (Първомай) - Ботев (кв.Дебър, Първомай)       5:2 
Караджалово 2011 (Караджалово) - Поповица (Поповица)      3:0 сл. 
Вихър (Войводиново) - Светкавица (Манолско Конаре)        4:0 
31 май 2015, неделя, 18:00 ч:
Марица 2003 (Маноле) - Садово (Садово)                    8:1 
Траките 2007 (Скутаре) - Борислав II (Първомай)           3:0 сл. 
Марица 2006 (Градина) - Тракия 2012 (Бяла река)           0:3 сл. 
Зенит 2012 (Православен) - Марица (Ясно поле)             2:5 

нагоре


"Б" ОФГ Пловдив - изток 2014/15 - Таблица с резултати

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.  10.  11.  12.  13.  14.  15.  16. 
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Марица 2003 (Маноле)               XXX  2:0  6:0  0:0  4:0  8:1  3:0  2:0  7:2  4:0  6:0  4:0  3:0* 3:1  6:0  3:0*
 2. Вихър (Войводиново)                1:0  XXX  3:0* 4:0  2:0  2:1  1:2  3:0* 4:1  5:0  3:0* 3:0* 5:1  3:0* 3:0* 9:0 
 3. Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.)   1:5  4:1  XXX  4:1  3:0* 8:0* 7:0* 5:2  3:0* 3:1  1:1  2:1  3:1  3:0* 5:1 14:2 
 4. Светкавица (Манолско Конаре)       2:4  1:1  2:1  XXX  1:2  4:0  2:1  2:0  6:1  3:1  2:0  3:0* 3:0* 4:2  2:0  3:0*
 5. Марица (Ясно поле)                 1:2  0:3  4:4  0:4* XXX  4:1  1:0  3:0  1:3  6:3  3:1  3:0  3:0* 4:1  3:0  4:1 
 6. Садово (Садово)                    1:2  0:2  3:2  2:1  5:1  XXX  0:3* 5:2  3:0* 2:1  4:0  0:0  8:0  3:1  3:0* 3:0*
 7. Марица 2006 (Градина)              0:4  0:4  4:2  3:2  3:1  0:0  XXX  3:0  1:6  5:0* 1:0  0:0  5:2  3:0* 0:3* 3:0*
 8. Ботев (кв.Дебър, Първомай)         0:3* 0:3  3:4  4:3  3:1  3:0* 2:0  XXX  2:2  0:0  3:1  3:1  4:1  2:2  2:0  7:0 
 9. Траките 2007 (Скутаре)             0:5  0:3* 1:2  1:3  1:1  3:1  5:1  9:2  XXX  5:3  3:0* 0:0  3:0* 4:2  4:1  5:1 
10. Караджалово 2011 (Караджалово)     0:2  0:3* 3:2  3:2  4:3  9:3  5:1  2:5  2:2  XXX  1:1  3:0* 6:1  3:0* 3:2  7:1 
11. Борислав II (Първомай)             0:3* 0:2  1:4  3:0* 0:1  3:0  4:2  0:2  2:1  4:0  XXX  1:0  2:1  3:1  2:3  7:1 
12. Поповица (Поповица)                0:3* 0:3* 2:1  1:3  0:3  1:2  0:0  0:4* 3:1  1:1  2:1  XXX  2:0  2:1  2:0  5:0 
13. Сокол (Буково)                     0:4* 3:0* 0:3  0:2  2:3  3:0* 2:2  1:3  3:0* 1:1  2:1  3:0* XXX  3:0* 3:0* 1:0 
14. Ботев (Рогош)                      0:8  3:0* 3:3  1:2  2:2  1:2  2:4  5:2  0:1  1:2  2:1  2:0  3:0* XXX  4:2  3:0*
15. Тракия 2012 (Бяла река)            0:3* 0:3* 1:3  0:6  0:3* 3:5  1:4  1:1  3:0* 1:1  1:0  0:3* 1:1  3:1  XXX  2:4 
16. Зенит 2012 (Православен)           0:3* 3:5  2:5  1:4  2:5  1:7  1:7  0:3* 3:6  1:6  0:3* 0:3  0:5  2:4  0:3* XXX 
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

нагоре


"Б" ОФГ Пловдив - запад 2014/15

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
         | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Вихър (Войсил)                     24   21   0   3  109:25   63        Баражи
-------------------------------------------------------------------
 2. Лидер (Ягодово)                    24   17   2   5   91:45   53 <-           
 3. Марица (Цалапица)                  24   17   0   7   84:41   51              
 4. Марица II (Пловдив)                24   16   2   6   58:34   50 [+]          
 5. Брестник 1948 (Пловдив)            24   15   2   7   53:31   47 [+]          
 6. Брестовица (Брестовица)            24   14   2   8   75:53   44              
 7. Бенковски (Куртово Конаре)         24   13   0  11   66:64   39              
 8. Спартак (Ново село)                24   10   2  12   34:43   32              
 9. Белащица (Белащица)                24    9   3  12   51:50   30              
10. Марица (Радиново)                  24    7   1  16   38:61   22              
11. Спортинг (Бенковски)               24    6   0  18   42:90   18              
12. Олимпия (Оризари)                  24    3   0  21   27:125   9 [+][*]       
13. Въча (Кадиево)                     24    0   2  22   23:89    2    [*]       
--. Победа (Царацово)                   0    0   0   0    0:0     -    [*]       

Бележки
  - Тракия 06 (Стамболийски), 1-ви през изминалия сезон; влиза в "А" ОФГ.
  - Костиево (Костиево), 9-ти през изминалия сезон; се отказва от участие.
  - Лидер (Ягодово), 3-ти в "Б" ОФГ - юг през изминалия сезон; е преместен в "Б" ОФГ - запад.
  - Марица II (Пловдив), Олимпия (Оризари) и Брестник 1948 (Пловдив) се включват в групата.
  - Марица II (Пловдив) играе домакинските си мачове на ст."Пловдив" в Пловдив.
  - Белащица (Белащица) играе домакинските си мачове на ст."Пловдив" в Пловдив.
  - Спортинг (Бенковски) играе домакинските си мачове в Радиново.
  - Олимпия (Оризари) играе домакинските си мачове в Йоаким Груево.
  - Брестник 1948 (Пловдив) играе домакинските си мачове в Брестник.
  - На 12 септември 2014 Победа (Царацово) се отказва от участие без да е изиграл мач. Първоначалните противници на отбора по програма почиват.
  - Въча (Кадиево) се отказва от участие след XVII кръг. Резултатите на отбора до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0.
  - Олимпия (Оризари) се отказва от участие след XX кръг. Резултатите на отбора до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0.

                           I кръг

6 септември 2014, събота, 17:00 ч:
Марица (Цалапица) - Лидер (Ягодово)                       7:0 
Бенковски (Куртово Конаре) - Белащица (Белащица)          6:1 
7 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Победа (Царацово) - Спартак (Ново село)                   анулиран * 
* - първоначално отложен, в последствие анулиран след отказването на
    Победа.
Марица II (Пловдив) - Олимпия (Оризари)                   3:1 
в Брестник, ст."Беркут": *
Марица (Радиново) - Брестник 1948 (Пловдив)               0:1 
* - в Брестник по взаимна договорка, ответната среща през пролетта се
    играе в Радиново.
Вихър (Войсил) - Брестовица (Брестовица)                  5:1 
Въча (Кадиево) - Спортинг (Бенковски)                     0:3 сл. * 
* - първоначално 4:3, в последствие на Въча е присъдена служебна загуба с 0:3.

                           II кръг

13 септември 2014, събота, 17:00 ч:
Спартак (Ново село) - Спортинг (Бенковски)                3:1 
14 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
в Пловдив, ст."Пловдив":
Белащица (Белащица) - Въча (Кадиево)                      3:0 
в Кадиево:
Брестовица (Брестовица) - Бенковски (Куртово Конаре)      0:4 
в Брестник, ст."Беркут":
Брестник 1948 (Пловдив) - Вихър (Войсил)                  1:5 
Лидер (Ягодово) - Марица (Радиново)                       2:0 
в Куртово Конаре:
Олимпия (Оризари) - Марица (Цалапица)                     0:12 
Победа (Царацово) - Марица II (Пловдив)                   анулиран * 
* - анулиран след като Победа (Царацово) се отказва от по-нататъшно
    участие.

                           III кръг

20 септември 2014, събота, 17:00 ч:
Марица II (Пловдив) - Спартак (Ново село)                 1:0 
Марица (Цалапица) - Победа (Царацово)                     анулиран 
Бенковски (Куртово Конаре) - Брестник 1948 (Пловдив)      0:3 сл. * 
* - прекратен в 82' при 4:0, когато играч на домакините първо удря играч на
    гостите, а след това започва масово сбиване на терена, в което
    охранител също се намесва, удряйки играч на гостите.
21 септември 2014, неделя, 14:30 ч:
в Радиново:
Спортинг (Бенковски) - Белащица (Белащица)                3:9 
21 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Марица (Радиново) - Олимпия (Оризари)                     7:1 
Вихър (Войсил) - Лидер (Ягодово)                          5:0 
Въча (Кадиево) - Брестовица (Брестовица)                  4:4 

                           IV кръг

27 септември 2014, събота, 17:00 ч:
Спартак (Ново село) - Белащица (Белащица)                 3:0 
в Йоаким Груево:
Олимпия (Оризари) - Вихър (Войсил)                        0:10 
28 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Брестовица (Брестовица) - Спортинг (Бенковски)            5:2 
в Брестник, ст."Беркут":
Брестник 1948 (Пловдив) - Въча (Кадиево)                  7:1 
Лидер (Ягодово) - Бенковски (Куртово Конаре)              7:3 
Победа (Царацово) - Марица (Радиново)                     анулиран 
Марица II (Пловдив) - Марица (Цалапица)                   2:1 

                           V кръг

4 октомври 2014, събота, 13:30 ч:
в Радиново:
Спортинг (Бенковски) - Брестник 1948 (Пловдив)            0:4 
4 октомври 2014, събота, 16:00 ч:
Марица (Цалапица) - Спартак (Ново село)                   1:0 
Марица (Радиново) - Марица II (Пловдив)                   отложен 
Вихър (Войсил) - Победа (Царацово)                        анулиран 
Бенковски (Куртово Конаре) - Олимпия (Оризари)           10:2 
Въча (Кадиево) - Лидер (Ягодово)                          0:3 сл. 
4 октомври 2014, събота, 17:30 ч:
в Пловдив, ст."Пловдив":
Белащица (Белащица) - Брестовица (Брестовица)             6:3 
ненасрочен:
Марица (Радиново) - Марица II (Пловдив)                   0:3 сл. * 
* - първоначално отложен, след края на полусезона присъден служебно в
    полза на Марица II (Пд), тъй като Марица (Радиново) отказва да играе.

                           VI кръг

11 октомври 2014, събота, 16:00 ч:
Спартак (Ново село) - Брестовица (Брестовица)             1:0 
Марица (Цалапица) - Марица (Радиново)                     4:1 
12 октомври 2014, неделя, 16:00 ч:
в Брестник, ст."Беркут":
Брестник 1948 (Пловдив) - Белащица (Белащица)             0:0 
Лидер (Ягодово) - Спортинг (Бенковски)                    5:1 
в Йоаким Груево:
Олимпия (Оризари) - Въча (Кадиево)                        7:5 
Победа (Царацово) - Бенковски (Куртово Конаре)            анулиран 
Марица II (Пловдив) - Вихър (Войсил)                      1:4 

                           VII кръг

18 октомври 2014, събота, 16:00 ч:
Бенковски (Куртово Конаре) - Марица II (Пловдив)          2:0 
19 октомври 2014, неделя, 13:30 ч:
в Радиново:
Спортинг (Бенковски) - Олимпия (Оризари)                  3:2 
19 октомври 2014, неделя, 16:00 ч:
Марица (Радиново) - Спартак (Ново село)                   4:0 
Вихър (Войсил) - Марица (Цалапица)                        1:3 
Въча (Кадиево) - Победа (Царацово)                        анулиран 
в Пловдив, ст."Пловдив":
Белащица (Белащица) - Лидер (Ягодово)                     0:1 
Брестовица (Брестовица) - Брестник 1948 (Пловдив)         3:2 

                           VIII кръг

25 октомври 2014, събота, 14:30 ч:
Спартак (Ново село) - Брестник 1948 (Пловдив)             1:1 
Марица (Цалапица) - Бенковски (Куртово Конаре)            1:2 
26 октомври 2014, неделя, 14:30 ч:
Лидер (Ягодово) - Брестовица (Брестовица)                 5:5 
в Йоаким Груево:
Олимпия (Оризари) - Белащица (Белащица)                   отложен * 
Победа (Царацово) - Спортинг (Бенковски)                  анулиран 
Марица II (Пловдив) - Въча (Кадиево)                      2:2 
Марица (Радиново) - Вихър (Войсил)                        отложен * 
* - мачовете в Йоаким Груево и Радиново са отложени заради лошо време и
    наводнени терени.
ненасрочени:
в Йоаким Груево:
Олимпия (Оризари) - Белащица (Белащица)                   0:3 сл. * 
* - първоначално отложен, след края на полусезона присъден служебно в
    полза на Белащица, тъй като Олимпия отказва да играе.
Марица (Радиново) - Вихър (Войсил)                        0:3 сл. * 
* - първоначално отложен, след края на полусезона присъден служебно в
    полза на Вихър, тъй като Марица отказва да играе.

                           IX кръг

1 ноември 2014, събота, 14:30 ч:
Бенковски (Куртово Конаре) - Марица (Радиново)            2:0 
2 ноември 2014, неделя, 14:30 ч:
Вихър (Войсил) - Спартак (Ново село)                      6:0 
Въча (Кадиево) - Марица (Цалапица)                        1:4 
в Радиново:
Спортинг (Бенковски) - Марица II (Пловдив)                1:2 
Белащица (Белащица) - Победа (Царацово)                   анулиран 
Брестовица (Брестовица) - Олимпия (Оризари)               9:2 
в Брестник, ст."Беркут":
Брестник 1948 (Пловдив) - Лидер (Ягодово)                 2:0 

                           X кръг

8 ноември 2014, събота, 14:30 ч:
Спартак (Ново село) - Лидер (Ягодово)                     2:5 
Марица (Цалапица) - Спортинг (Бенковски)                  4:0 
9 ноември 2014, неделя, 14:30 ч:
в Йоаким Груево:
Олимпия (Оризари) - Брестник 1948 (Пловдив)               0:3 сл. 
Победа (Царацово) - Брестовица (Брестовица)               анулиран 
Марица II (Пловдив) - Белащица (Белащица)                 3:2 
Марица (Радиново) - Въча (Кадиево)                        5:4 
Вихър (Войсил) - Бенковски (Куртово Конаре)               1:4 

                           XI кръг

15 ноември 2014, събота, 14:30 ч:
Бенковски (Куртово Конаре) - Спартак (Ново село)          0:3 
16 ноември 2014, неделя, 14:30 ч:
Въча (Кадиево) - Вихър (Войсил)                           0:3 сл. 
в Радиново:
Спортинг (Бенковски) - Марица (Радиново)                  отложен 
в Пловдив, ст."Пловдив":
Белащица (Белащица) - Марица (Цалапица)                   6:3 
Брестовица (Брестовица) - Марица II (Пловдив)             0:3 
Брестник 1948 (Пловдив) - Победа (Царацово)               анулиран 
Лидер (Ягодово) - Олимпия (Оризари)                       8:0 
ненасрочен:
в Радиново:
Спортинг (Бенковски) - Марица (Радиново)                  0:3 сл. * 
* - първоначално отложен, след края на полусезона присъден служебно в
    полза на Марица, тъй като Спортинг отказва да играе.

                           XII кръг

22 ноември 2014, събота, 14:30 ч:
Спартак (Ново село) - Олимпия (Оризари)                   4:1 
Марица (Цалапица) - Брестовица (Брестовица)               3:1 
Бенковски (Куртово Конаре) - Въча (Кадиево)               6:2 
23 ноември 2014, неделя, 14:30 ч:
Победа (Царацово) - Лидер (Ягодово)                       анулиран 
Марица II (Пловдив) - Брестник 1948 (Пловдив)             1:2 
Марица (Радиново) - Белащица (Белащица)                   3:3 
Вихър (Войсил) - Спортинг (Бенковски)                    11:2 

                           XIII кръг

29 ноември 2014, събота, 14:30 ч:
в Пловдив, ст."Пловдив":
Белащица (Белащица) - Вихър (Войсил)                      3:4 
30 ноември 2014, неделя, 14:30 ч:
Въча (Кадиево) - Спартак (Ново село)                      0:3 сл. 
в Радиново:
Спортинг (Бенковски) - Бенковски (Куртово Конаре)         5:6 
Брестовица (Брестовица) - Марица (Радиново)               5:1 
в Брестник, ст."Беркут":
Брестник 1948 (Пловдив) - Марица (Цалапица)               2:1 
Лидер (Ягодово) - Марица II (Пловдив)                     4:4 
Олимпия (Оризари) - Победа (Царацово)                     анулиран 

                           V кръг - отложен мач

ненасрочен:
Марица (Радиново) - Марица II (Пловдив)                   0:3 сл. * 
* - първоначално отложен, след края на полусезона присъден служебно в
    полза на Марица II (Пд), тъй като Марица (Радиново) отказва да играе.

                           VIII кръг - отложени мачове

ненасрочени:
в Йоаким Груево:
Олимпия (Оризари) - Белащица (Белащица)                   0:3 сл. * 
* - първоначално отложен, след края на полусезона присъден служебно в
    полза на Белащица, тъй като Олимпия отказва да играе.
Марица (Радиново) - Вихър (Войсил)                        0:3 сл. * 
* - първоначално отложен, след края на полусезона присъден служебно в
    полза на Вихър, тъй като Марица отказва да играе.

                           XI кръг - отложен мач

ненасрочен:
в Радиново:
Спортинг (Бенковски) - Марица (Радиново)                  0:3 сл. * 
* - първоначално отложен, след края на полусезона присъден служебно в
    полза на Марица, тъй като Спортинг отказва да играе.

                           XIV кръг

8 март 2015, неделя, 15:00 ч:
Олимпия (Оризари) - Марица II (Пловдив)                   отложен * 
Лидер (Ягодово) - Марица (Цалапица)                       отложен * 
Брестовица (Брестовица) - Вихър (Войсил)                  отложен * 
Белащица (Белащица) - Бенковски (Куртово Конаре)          0:3 сл. 
Спортинг (Бенковски) - Въча (Кадиево)                     отложен * 
8 март 2015, неделя, 16:00 ч:
в Радиново: **
Брестник 1948 (Пловдив) - Марица (Радиново)               отложен * 
* - всички насрочени мачове от кръга са отложени заради силен снеговалеж.
** -  в Радиново по взаимна договорка от I кръг.
15 април 2015, сряда, 17:30 ч:
Олимпия (Оризари) - Марица II (Пловдив)                   2:7 
Лидер (Ягодово) - Марица (Цалапица)                       5:1 
в Радиново: *
Брестник 1948 (Пловдив) - Марица (Радиново)               3:0 сл. 
* - в Радиново по взаимна договорка от I кръг.
Брестовица (Брестовица) - Вихър (Войсил)                  1:2 
Спортинг (Бенковски) - Въча (Кадиево)                     3:0 сл. 
Спартак (Ново село)                                       почива

                           XV кръг

14 март 2015, събота, 15:00 ч:
Бенковски (Куртово Конаре) - Брестовица (Брестовица)      отложен 
Марица (Цалапица) - Олимпия (Оризари)                     отложен 
15 март 2015, неделя, 15:00 ч:
Спортинг (Бенковски) - Спартак (Ново село)                отложен 
Въча (Кадиево) - Белащица (Белащица)                      отложен 
Вихър (Войсил) - Брестник 1948 (Пловдив)                  отложен 
Марица (Радиново) - Лидер (Ягодово)                       отложен 
1 април 2015, сряда:
ненасрочен:
Въча (Кадиево) - Белащица (Белащица)                      0:3 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно след
    отказването от участие на Въча.
22 април 2015, сряда, 18:00 ч:
Спортинг (Бенковски) - Спартак (Ново село)                1:3 
Бенковски (Куртово Конаре) - Брестовица (Брестовица)      2:3 
Вихър (Войсил) - Брестник 1948 (Пловдив)                  3:0 
Марица (Цалапица) - Олимпия (Оризари)                     3:0 сл. 
23 април 2015, четвъртък, 18:00 ч:
Марица (Радиново) - Лидер (Ягодово)                       4:2 
Марица II (Пловдив)                                       почива

                           XVI кръг

21 март 2015, събота, 15:00 ч:
Спартак (Ново село) - Марица II (Пловдив)                 0:3 
22 март 2015, неделя, 13:30 ч:
Белащица (Белащица) - Спортинг (Бенковски)                4:2 
22 март 2015, неделя, 15:00 ч:
Олимпия (Оризари) - Марица (Радиново)                     3:2 
Лидер (Ягодово) - Вихър (Войсил)                          6:1 
в Брестник, ст."Беркут":
Брестник 1948 (Пловдив) - Бенковски (Куртово Конаре)      3:0 
Брестовица (Брестовица) - Въча (Кадиево)                  3:2 
Марица (Цалапица)                                         почива

                           XVII кръг

28 март 2015, събота, 15:00 ч:
Бенковски (Куртово Конаре) - Лидер (Ягодово)              0:7 
Марица (Цалапица) - Марица II (Пловдив)                   3:0 сл. 
29 март 2015, неделя, 15:00 ч:
Белащица (Белащица) - Спартак (Ново село)                 0:0 
Спортинг (Бенковски) - Брестовица (Брестовица)            1:8 
Въча (Кадиево) - Брестник 1948 (Пловдив)                  2:6 
Вихър (Войсил) - Олимпия (Оризари)                       13:0 
Марица (Радиново)                                         почива

                           XV кръг - отложен мач

1 април 2015, сряда:
ненасрочен:
Въча (Кадиево) - Белащица (Белащица)                      0:3 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно след
    отказването от участие на Въча.

                           XVIII кръг

4 април 2015, събота, 17:00 ч:
Спартак (Ново село) - Марица (Цалапица)                   2:3 
5 април 2015, неделя, 17:00 ч:
Марица II (Пловдив) - Марица (Радиново)                   4:2 
Олимпия (Оризари) - Бенковски (Куртово Конаре)            3:5 
Лидер (Ягодово) - Въча (Кадиево)                          3:0 сл. 
в Брестник, ст."Беркут":
Брестник 1948 (Пловдив) - Спортинг (Бенковски)            3:0 
Брестовица (Брестовица) - Белащица (Белащица)             3:1 
Вихър (Войсил)                                            почива

                           XIX кръг

11 април 2015, събота, 14:00 ч:
във Войсил:
Спортинг (Бенковски) - Лидер (Ягодово)                    2:9 
11 април 2015, събота, 17:00 ч:
Брестовица (Брестовица) - Спартак (Ново село)             6:0 
в Брестник:
Белащица (Белащица) - Брестник 1948 (Пловдив)             0:1 
Въча (Кадиево) - Олимпия (Оризари)                        0:3 сл. 
Вихър (Войсил) - Марица II (Пловдив)                      3:0 сл. 
Марица (Радиново) - Марица (Цалапица)                     0:3 сл. 
Бенковски (Куртово Конаре)                                почива

                           XIV кръг - отложени мачове

15 април 2015, сряда, 17:30 ч:
Олимпия (Оризари) - Марица II (Пловдив)                   2:7 
Лидер (Ягодово) - Марица (Цалапица)                       5:1 
в Радиново: *
Брестник 1948 (Пловдив) - Марица (Радиново)               3:0 сл. 
* - в Радиново по взаимна договорка от I кръг.
Брестовица (Брестовица) - Вихър (Войсил)                  1:2 
Спортинг (Бенковски) - Въча (Кадиево)                     3:0 сл. 

* - Олимпия (Оризари) се отказва от по-нататъшно участие преди ХХ кръг.
    Резултатите на отбора до този момент се зачитат, а на противниците му
    до края се присъждат служебни победи с 3:0.

                           XX кръг

18 април 2015, събота, 17:00 ч:
Марица (Цалапица) - Вихър (Войсил)                        3:6 
18 април 2015, събота, 18:00 ч:
Спартак (Ново село) - Марица (Радиново)                   1:0 
19 април 2015, неделя, 17:00 ч:
Марица II (Пловдив) - Бенковски (Куртово Конаре)          4:0 
Олимпия (Оризари) - Спортинг (Бенковски)                  0:3 сл. 
Лидер (Ягодово) - Белащица (Белащица)                     3:0 сл. 
в Брестник, ст."Беркут":
Брестник 1948 (Пловдив) - Брестовица (Брестовица)         1:2 
Въча (Кадиево)                                            почива

                           XV кръг - отложени мачове

22 април 2015, сряда, 18:00 ч:
Спортинг (Бенковски) - Спартак (Ново село)                1:3 
Бенковски (Куртово Конаре) - Брестовица (Брестовица)      2:3 
Вихър (Войсил) - Брестник 1948 (Пловдив)                  3:0 
Марица (Цалапица) - Олимпия (Оризари)                     3:0 сл. 
23 април 2015, четвъртък, 18:00 ч:
Марица (Радиново) - Лидер (Ягодово)                       4:2 

                           XXII кръг - изтеглен мач

25 април 2015, събота, 17:00 ч:
Марица II (Пловдив) - Спортинг (Бенковски)                3:1 

                           XXI кръг

25 април 2015, събота, 17:00 ч:
Белащица (Белащица) - Олимпия (Оризари)                   3:0 сл. 
Бенковски (Куртово Конаре) - Марица (Цалапица)            6:8 
26 април 2015, неделя, 17:00 ч:
в Брестник, ст."Беркут":
Брестник 1948 (Пловдив) - Спартак (Ново село)             2:0 
Брестовица (Брестовица) - Лидер (Ягодово)                 4:2 
Въча (Кадиево) - Марица II (Пловдив)                      0:3 сл. 
Вихър (Войсил) - Марица (Радиново)                        8:0 сл. 
Спортинг (Бенковски)                                      почива

                           XXII кръг

25 април 2015, събота, 17:00 ч:
Марица II (Пловдив) - Спортинг (Бенковски)                3:1 
2 май 2015, събота, 18:00 ч:
Спартак (Ново село) - Вихър (Войсил)                      0:2 
Марица (Цалапица) - Въча (Кадиево)                        3:0 сл. 
3 май 2015, неделя, 18:00 ч:
Марица (Радиново) - Бенковски (Куртово Конаре)            3:0 сл. 
Марица II (Пловдив) - Спортинг (Бенковски)                изтеглен 
Олимпия (Оризари) - Брестовица (Брестовица)               0:3 сл. 
Лидер (Ягодово) - Брестник 1948 (Пловдив)                 4:2 
Белащица (Белащица)                                       почива

                           XXIII кръг

9 май 2015, събота, 18:00 ч:
в Ягодово:
Белащица (Белащица) - Марица II (Пловдив)                 1:3 
Бенковски (Куртово Конаре) - Вихър (Войсил)               0:4 
10 май 2015, неделя, 17:00 ч:
във Войсил:
Спортинг (Бенковски) - Марица (Цалапица)                  2:3 
10 май 2015, неделя, 18:00 ч:
Лидер (Ягодово) - Спартак (Ново село)                     4:1 
в Брестник, ст."Беркут":
Брестник 1948 (Пловдив) - Олимпия (Оризари)               3:0 сл. 
Въча (Кадиево) - Марица (Радиново)                        0:3 сл. 
Брестовица (Брестовица)                                   почива

                           XXIV кръг

16 май 2015, събота, 18:00 ч:
Спартак (Ново село) - Бенковски (Куртово Конаре)          1:2 
Марица (Цалапица) - Белащица (Белащица)                   3:0 сл. 
17 май 2015, неделя, 18:00 ч:
Вихър (Войсил) - Въча (Кадиево)                           3:0 сл. 
Марица (Радиново) - Спортинг (Бенковски)                  0:3 сл. 
Марица II (Пловдив) - Брестовица (Брестовица)             2:0 
Олимпия (Оризари) - Лидер (Ягодово)                       0:3 сл. 
Брестник 1948 (Пловдив)                                   почива

                           XXV кръг

24 май 2015, неделя, 18:00 ч:
Олимпия (Оризари) - Спартак (Ново село)                   0:3 сл. 
в Брестник, ст."Беркут":
Брестник 1948 (Пловдив) - Марица II (Пловдив)             0:3 сл. 
Брестовица (Брестовица) - Марица (Цалапица)               3:2 
в Ягодово:
Белащица (Белащица) - Марица (Радиново)                   3:0 сл. 
Спортинг (Бенковски) - Вихър (Войсил)                     0:3 сл. 
Въча (Кадиево) - Бенковски (Куртово Конаре)               0:3 сл. 
Лидер (Ягодово)                                           почива

                           XXVI кръг

28 май 2015, четвъртък, 18:00 ч:
Марица II (Пловдив) - Лидер (Ягодово)                     1:3 
30 май 2015, събота, 18:00 ч:
Спартак (Ново село) - Въча (Кадиево)                      3:0 сл. 
Бенковски (Куртово Конаре) - Спортинг (Бенковски)         0:3 сл. 
Марица (Цалапица) - Брестник 1948 (Пловдив)               5:1 
31 май 2015, неделя, 18:00 ч:
Вихър (Войсил) - Белащица (Белащица)                      3:0 сл. 
Марица (Радиново) - Брестовица (Брестовица)               0:3 сл. 
Олимпия (Оризари)                                         почива

нагоре


"Б" ОФГ Пловдив - запад 2014/15 - Таблица с резултати

------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.  10.  11.  12.  13.  14. 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Вихър (Войсил)                     XXX  5:0  1:3  3:0* 3:0  5:1  1:4  6:0  3:0* 8:0*11:2 13:0  3:0* --- 
 2. Лидер (Ягодово)                    6:1  XXX  5:1  4:4  4:2  5:5  7:3  4:1  3:0* 2:0  5:1  8:0  3:0* --- 
 3. Марица (Цалапица)                  3:6  7:0  XXX  3:0* 5:1  3:1  1:2  1:0  3:0* 4:1  4:0  3:0* 3:0* --- 
 4. Марица II (Пловдив)                1:4  1:3  2:1  XXX  1:2  2:0  4:0  1:0  3:2  4:2  3:1  3:1  2:2  --- 
 5. Брестник 1948 (Пловдив)            1:5  2:0  2:1  0:3* XXX  1:2  3:0  2:0  0:0  3:0* 3:0  3:0* 7:1  --- 
 6. Брестовица (Брестовица)            1:2  4:2  3:2  0:3  3:2  XXX  0:4  6:0  3:1  5:1  5:2  9:2  3:2  --- 
 7. Бенковски (Куртово Конаре)         0:4  0:7  6:8  2:0  0:3* 2:3  XXX  0:3  6:1  2:0  0:3*10:2  6:2  --- 
 8. Спартак (Ново село)                0:2  2:5  2:3  0:3  1:1  1:0  1:2  XXX  3:0  1:0  3:1  4:1  3:0* --- 
 9. Белащица (Белащица)                3:4  0:1  6:3  1:3  0:1  6:3  0:3* 0:0  XXX  3:0* 4:2  3:0* 3:0  --- 
10. Марица (Радиново)                  0:3* 4:2  0:3* 0:3* 0:1  0:3* 3:0* 4:0  3:3  XXX  0:3* 7:1  5:4  --- 
11. Спортинг (Бенковски)               0:3* 2:9  2:3  1:2  0:4  1:8  5:6  1:3  3:9  0:3* XXX  3:2  3:0* --- 
12. Олимпия (Оризари)                  0:10 0:3* 0:12 2:7  0:3* 0:3* 3:5  0:3* 0:3* 3:2  0:3* XXX  7:5  --- 
13. Въча (Кадиево)                     0:3* 0:3* 1:4  0:3* 2:6  4:4  0:3* 0:3* 0:3* 0:3* 0:3* 0:3* XXX  --- 
14. Победа (Царацово)                  ---  ---  ---  ---  ---  ---  ---  ---  ---  ---  ---  ---  ---  XXX 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

нагоре


"Б" ОФГ Пловдив - юг 2014/15

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
         | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас)    26   24   1   1  103:14   73 [+]    Баражи
-------------------------------------------------------------------
 2. Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас)       26   23   2   1   99:24   71              
 3. Младост (Златовръх)                26   17   1   8   65:34   52               [1 0 1  4:4  3, 1 гол на чужд терен]
 4. Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас)   26   17   1   8   56:36   52               [1 0 1  4:4  3, 0 гола на чужд терен]
 5. Тополово (Тополово)                26   15   1  10   57:36   46              
 6. Рафо спор (Стоево)                 26   13   5   8   57:43   44              
 7. Лъки 2004 (Лъки)                   26   12   2  12   44:47   38              
 8. Спартак 2008 (Избеглии)            26   12   0  14   57:62   36              
 9. Тракиец (Катуница)                 26    8   4  14   37:52   28              
10. Космос (Боянци)                    26    8   3  15   40:80   27              
11. Спартак (Болярци)                  26    8   2  16   40:79   26 [+]          
12. Родопи 2012 (Червен)               26    6   2  18   38:64   20 [+]          
13. Тракия 2008 (Нови извор)           26    6   0  20   26:70   18              
14. Чайка Конуш 2000 (Конуш)           26    1   0  25   12:90    3    [*]       

Бележки
  - Садово (Садово), 9-ти в "Б" ОФГ - юг през изминалия сезон; е преместен в "Б" ОФГ - изток.
  - Лидер (Ягодово), 3-ти в "Б" ОФГ - юг през изминалия сезон; е преместен в "Б" ОФГ - запад.
  - Спартак (Болярци), Родопи 2012 (Червен) и Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Асеновград) се включват в групата.
  - На 4 март 2015 Чайка Конуш 2000 (Конуш) се отказва от участие. Резултатите на отбора до този момент се зачитат, а на противниците му през пролетта се присъждат служебни победи с 3:0.

                           I кръг

6 септември 2014, събота, 17:00 ч:
Тракия 2008 (Нови извор) - Спартак (Болярци)              4:1 
Рафо спор (Стоево) - Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас)         2:2 
7 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Лъки 2004 (Лъки) - Космос (Боянци)                        1:0 
Чайка Конуш 2000 (Конуш) - Младост (Златовръх)            3:1 
Тракиец (Катуница) - Тополово (Тополово)                  0:2 
Родопи 2012 (Червен) - Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас)   0:2 
Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас) - Спартак 2008 (Избеглии) отложен 
22 септември 2014, понеделник, 17:00 ч:
Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас) - Спартак 2008 (Избеглии) 4:1 

                           II кръг

13 септември 2014, събота, 17:00 ч:
Младост (Златовръх) - Тракиец (Катуница)                  4:2 
14 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Спартак (Болярци) - Спартак 2008 (Избеглии)               1:0 
Гоце Делчев (Г.Воден, Ас) - Сокол 2014 (кв.Д.Воден, Ас)   1:3 
Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) - Родопи 2012 (Червен)       3:2 
Тополово (Тополово) - Рафо спор (Стоево)                  3:0 сл. 
Космос (Боянци) - Чайка Конуш 2000 (Конуш)                1:0 
Тракия 2008 (Нови извор) - Лъки 2004 (Лъки)               0:2 

                           III кръг

20 септември 2014, събота, 17:00 ч:
Рафо спор (Стоево) - Младост (Златовръх)                  1:3 
Сокол 2014 (кв.Д.Воден, Ас) - Сокол-Ф (кв.Д.Воден, Ас)    2:2 
Спартак 2008 (Избеглии) - Гоце Делчев (Г.Воден, Ас)       3:0 
21 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Лъки 2004 (Лъки) - Спартак (Болярци)                      6:0 
Чайка Конуш 2000 (Конуш) - Тракия 2008 (Нови извор)       1:2 
Тракиец (Катуница) - Космос (Боянци)                      1:1 
Родопи 2012 (Червен) - Тополово (Тополово)                1:3 

                           I кръг - отложен мач

22 септември 2014, понеделник, 17:00 ч:
Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас) - Спартак 2008 (Избеглии) 4:1 

                           IV кръг

27 септември 2014, събота, 17:00 ч:
Младост (Златовръх) - Родопи 2012 (Червен)                3:0 сл. 
28 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Спартак (Болярци) - Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас)      1:3 
Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) - Спартак 2008 (Избеглии)    8:1 
Тополово (Тополово) - Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас)     2:1 
Космос (Боянци) - Рафо спор (Стоево)                      1:1 
Тракия 2008 (Нови извор) - Тракиец (Катуница)             1:3 
Лъки 2004 (Лъки) - Чайка Конуш 2000 (Конуш)               3:0 

                           V кръг

4 октомври 2014, събота, 16:00 ч:
Чайка Конуш 2000 (Конуш) - Спартак (Болярци)              0:3 
Тракиец (Катуница) - Лъки 2004 (Лъки)                     7:2 
Рафо спор (Стоево) - Тракия 2008 (Нови извор)             3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
Родопи 2012 (Червен) - Космос (Боянци)                    2:2 
Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас) - Младост (Златовръх)     отложен 
Спартак 2008 (Избеглии) - Тополово (Тополово)             0:3 сл. * 
* - домакините не осигуряват охрана на срещата.
Гоце Делчев (Г.Воден, Ас) - Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас)  0:2 
8 октомври 2014, сряда, 16:00 ч:
Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас) - Младост (Златовръх)     4:0 

                           VI кръг

11 октомври 2014, събота, 16:00 ч:
Младост (Златовръх) - Спартак 2008 (Избеглии)             1:2 
12 октомври 2014, неделя, 16:00 ч:
Спартак (Болярци) - Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас)          2:6 
Тополово (Тополово) - Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас)    0:0 
Космос (Боянци) - Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Асеновград) 1:6 
Тракия 2008 (Нови извор) - Родопи 2012 (Червен)           5:3 
Лъки 2004 (Лъки) - Рафо спор (Стоево)                     2:2 
Чайка Конуш 2000 (Конуш) - Тракиец (Катуница)             2:4 

                           VII кръг

18 октомври 2014, събота, 16:00 ч:
Рафо спор (Стоево) - Чайка Конуш 2000 (Конуш)             3:2 
Сокол 2014 (кв.Д.Воден, Ас) - Тракия 2008 (Нови извор)    отложен 
Спартак 2008 (Избеглии) - Космос (Боянци)                 8:1 
Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) - Младост (Златовръх)    4:1 
19 октомври 2014, неделя, 16:00 ч:
Тракиец (Катуница) - Спартак (Болярци)                    1:1 
Родопи 2012 (Червен) - Лъки 2004 (Лъки)                   1:2 
Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) - Тополово (Тополово)        2:0 
ненасрочен:
Сокол 2014 (кв.Д.Воден, Ас) - Тракия 2008 (Нови извор)    3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, след края на полусезона присъден служебно в
    полза на Сокол 2014, тъй като Тракия 2008 отказва да играе.

                           VIII кръг

25 октомври 2014, събота, 14:30 ч:
Младост (Златовръх) - Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас)        0:3 сл. 
26 октомври 2014, неделя, 14:30 ч:
Спартак (Болярци) - Тополово (Тополово)                   отложен * 
Космос (Боянци) - Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас)        0:3 сл. 
Тракия 2008 (Нови извор) - Спартак 2008 (Избеглии)        отложен * 
Лъки 2004 (Лъки) - Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас)        отложен * 
Чайка Конуш 2000 (Конуш) - Родопи 2012 (Червен)           отложен * 
Тракиец (Катуница) - Рафо спор (Стоево)                   1:1 
* - мачовете в Болярци, Нови извор, Лъки и Конуш са отложени заради лошо
    време и наводнени терени.
ненасрочени:
Спартак (Болярци) - Тополово (Тополово)                   3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, след края на полусезона присъден служебно в
    полза на Спартак, тъй като Тополово отказва да играе.
Лъки 2004 (Лъки) - Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас)        0:3 сл. * 
* - първоначално отложен, след края на полусезона присъден служебно в
    полза на Сокол 2014, тъй като Лъки 2004 отказва да играе.
Чайка Конуш 2000 (Конуш) - Родопи 2012 (Червен)           0:3 сл. * 
* - първоначално отложен, след края на полусезона присъден служебно в
    полза на Родопи 2012, тъй като Чайка Конуш 2000 отказва да играе.
14 декември 2014, неделя, 14:00 ч:
Тракия 2008 (Нови извор) - Спартак 2008 (Избеглии)        1:2 

                           IX кръг

1 ноември 2014, събота, 14:30 ч:
Рафо спор (Стоево) - Спартак (Болярци)                    4:0 
Сокол 2014 (кв.Д.Воден, Ас) - Чайка Конуш 2000 (Конуш)   17:1 
Спартак 2008 (Избеглии) - Лъки 2004 (Лъки)                2:0 
Гоце Делчев (Г.Воден, Ас) - Тракия 2008 (Нови извор)      2:0 
2 ноември 2014, неделя, 14:30 ч:
Родопи 2012 (Червен) - Тракиец (Катуница)                 2:1 
Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) - Космос (Боянци)            9:1 
Тополово (Тополово) - Младост (Златовръх)                 0:4 сл. * 
* - прекратен в 59' при 0:1 по вина на домакините.

                           X кръг

8 ноември 2014, събота, 14:30 ч:
Рафо спор (Стоево) - Родопи 2012 (Червен)                 4:1 
9 ноември 2014, неделя, 14:30 ч:
Спартак (Болярци) - Младост (Златовръх)                   1:5 
Космос (Боянци) - Тополово (Тополово)                     2:0 
Тракия 2008 (Нови извор) - Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас)   0:6 
Лъки 2004 (Лъки) - Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас)       1:2 
Чайка Конуш 2000 (Конуш) - Спартак 2008 (Избеглии)        1:3 
Тракиец (Катуница) - Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас)      0:3 сл. * 
* - първоначално 0:0, в последствие на Тракиец е присъдена служебна загуба
    заради нередовен играч.

                           XI кръг

15 ноември 2014, събота, 14:30 ч:
Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас) - Рафо спор (Стоево)      3:0 сл. 
Спартак 2008 (Избеглии) - Тракиец (Катуница)              3:0 сл. 
Младост (Златовръх) - Космос (Боянци)                     8:0 
16 ноември 2014, неделя, 14:30 ч:
Родопи 2012 (Червен) - Спартак (Болярци)                  3:0 сл. 
Гоце Делчев (Г.Воден, Ас) - Чайка Конуш 2000 (Конуш)      3:0 сл. 
Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) - Лъки 2004 (Лъки)           4:1 
Тополово (Тополово) - Тракия 2008 (Нови извор)            3:0 сл. 

                           XII кръг

22 ноември 2014, събота, 14:30 ч:
Рафо спор (Стоево) - Спартак 2008 (Избеглии)              4:2 
23 ноември 2014, неделя, 14:30 ч:
Спартак (Болярци) - Космос (Боянци)                       6:1 
Тракия 2008 (Нови извор) - Младост (Златовръх)            1:4 
Лъки 2004 (Лъки) - Тополово (Тополово)                    3:0 
Чайка Конуш 2000 (Конуш) - Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас)   2:5 
Тракиец (Катуница) - Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас)     2:0 
Родопи 2012 (Червен) - Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас)    2:5 

                           XIII кръг

29 ноември 2014, събота, 14:30 ч:
Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас) - Спартак (Болярци)       9:0 
Спартак 2008 (Избеглии) - Родопи 2012 (Червен)            3:0 сл. 
Младост (Златовръх) - Лъки 2004 (Лъки)                    4:0 
30 ноември 2014, неделя, 14:30 ч:
Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) - Рафо спор (Стоево)     2:1 
Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) - Тракиец (Катуница)         3:0 сл. 
Тополово (Тополово) - Чайка Конуш 2000 (Конуш)            3:0 сл. 
Космос (Боянци) - Тракия 2008 (Нови извор)                3:0 сл. 

                           VII кръг - отложен мач

ненасрочен:
Сокол 2014 (кв.Д.Воден, Ас) - Тракия 2008 (Нови извор)    3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, след края на полусезона присъден служебно в
    полза на Сокол 2014, тъй като Тракия 2008 отказва да играе.

                           VIII кръг - отложени мачове

ненасрочени:
Спартак (Болярци) - Тополово (Тополово)                   3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, след края на полусезона присъден служебно в
    полза на Спартак, тъй като Тополово отказва да играе.
Лъки 2004 (Лъки) - Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас)        0:3 сл. * 
* - първоначално отложен, след края на полусезона присъден служебно в
    полза на Сокол 2014, тъй като Лъки 2004 отказва да играе.
Чайка Конуш 2000 (Конуш) - Родопи 2012 (Червен)           0:3 сл. * 
* - първоначално отложен, след края на полусезона присъден служебно в
    полза на Родопи 2012, тъй като Чайка Конуш 2000 отказва да играе.

                           VIII кръг - отложен мач

14 декември 2014, неделя, 14:00 ч:
Тракия 2008 (Нови извор) - Спартак 2008 (Избеглии)        1:2 

* - На 4 март 2015 Чайка Конуш 2000 (Конуш) се отказва от участие. Резултатите на
    отбора до този момент се зачитат, а на противниците му през пролетта се
    присъждат служебни победи с 3:0.

                           XIV кръг

7 март 2015, събота, 15:00 ч:
Младост (Златовръх) - Чайка Конуш 2000 (Конуш)            3:0 сл. 
Спартак 2008 (Избеглии) - Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас) отложен * 
8 март 2015, неделя, 11:00 ч:
Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) - Родопи 2012 (Червен)   отложен 
8 март 2015, неделя, 15:00 ч:
Спартак (Болярци) - Тракия 2008 (Нови извор)              отложен * 
Космос (Боянци) - Лъки 2004 (Лъки)                        отложен * 
Тополово (Тополово) - Тракиец (Катуница)                  отложен * 
Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) - Рафо спор (Стоево)         отложен * 
* - мачовете в Избеглии, Болярци, Боянци, Тополово и кв.Долни Воден са
    отложени заради силен снеговалеж
13 април 2015, понеделник, 17:00 ч:
Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) - Родопи 2012 (Червен)   3:0 
15 април 2015, сряда, 17:30 ч:
Спартак (Болярци) - Тракия 2008 (Нови извор)              3:0 сл. 
Космос (Боянци) - Лъки 2004 (Лъки)                        0:3 сл. 
Тополово (Тополово) - Тракиец (Катуница)                  3:0 сл. 
Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) - Рафо спор (Стоево)         2:0 
Спартак 2008 (Избеглии) - Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас) отложен 
28 април 2015, вторник, 18:00 ч:
Спартак 2008 (Избеглии) - Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас) 0:4 

                           XV кръг

14 март 2015, събота, 15:00 ч:
Спартак 2008 (Избеглии) - Спартак (Болярци)               отложен 
Сокол 2014 (кв.Д.Воден, Ас) - Гоце Делчев (Г.Воден, Ас)   3:0 сл. 
Лъки 2004 (Лъки) - Тракия 2008 (Нови извор)               отложен 
15 март 2015, неделя, 15:00 ч:
Родопи 2012 (Червен) - Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас)       отложен 
Рафо спор (Стоево) - Тополово (Тополово)                  отложен 
Тракиец (Катуница) - Младост (Златовръх)                  2:2 
Чайка Конуш 2000 (Конуш) - Космос (Боянци)                0:3 сл. 
22 април 2015, сряда, 18:00 ч:
Спартак 2008 (Избеглии) - Спартак (Болярци)               4:2 
Родопи 2012 (Червен) - Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас)       2:5 
Рафо спор (Стоево) - Тополово (Тополово)                  3:0 сл. 
в Нови извор:
Лъки 2004 (Лъки) - Тракия 2008 (Нови извор)               1:0 

                           XVI кръг

21 март 2015, събота, 15:00 ч:
Тракия 2008 (Нови извор) - Чайка Конуш 2000 (Конуш)       3:0 сл. 
Младост (Златовръх) - Рафо спор (Стоево)                  1:0 
22 март 2015, неделя, 11:30 ч:
Гоце Делчев (Г.Воден, Ас) - Спартак 2008 (Избеглии)       4:2 
22 март 2015, неделя, 15:00 ч:
Спартак (Болярци) - Лъки 2004 (Лъки)                      2:2 
Космос (Боянци) - Тракиец (Катуница)                      1:0 
Тополово (Тополово) - Родопи 2012 (Червен)                отложен 
Сокол-Ф (кв.Д.Воден, Ас) - Сокол 2014 (кв.Д.Воден, Ас)    1:3 
29 април 2015, сряда, 18:00 ч:
Тополово (Тополово) - Родопи 2012 (Червен)                2:1 

                           XVII кръг

28 март 2015, събота, 15:00 ч:
Спартак 2008 (Избеглии) - Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас)    0:5 
Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас) - Тополово (Тополово)     5:0 
29 март 2015, неделя, 11:30 ч:
Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) - Спартак (Болярци)      отложен 
29 март 2015, неделя, 15:00 ч:
Родопи 2012 (Червен) - Младост (Златовръх)                1:2 
Рафо спор (Стоево) - Космос (Боянци)                      2:1 
Тракиец (Катуница) - Тракия 2008 (Нови извор)             4:0 
Чайка Конуш 2000 (Конуш) - Лъки 2004 (Лъки)               0:3 сл. 
ненасрочен:
Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) - Спартак (Болярци)      3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.

                           XVIII кръг

4 април 2015, събота, 17:00 ч:
Тракия 2008 (Нови извор) - Рафо спор (Стоево)             1:4 
Младост (Златовръх) - Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас)     0:1 
5 април 2015, неделя, 17:00 ч:
Спартак (Болярци) - Чайка Конуш 2000 (Конуш)              3:0 сл. 
Лъки 2004 (Лъки) - Тракиец (Катуница)                     3:0 сл. 
Космос (Боянци) - Родопи 2012 (Червен)                    4:0 
Тополово (Тополово) - Спартак 2008 (Избеглии)             4:1 
Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) - Гоце Делчев (Г.Воден, Ас)  1:1 *  /анулиран/ 
* - първоначално 1:1, в последствие е решено да се преиграе заради допуснато
    формално нарушение.
28 април 2015, вторник, 18:00 ч:
Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) - Гоце Делчев (Г.Воден, Ас)  3:0 сл. 

                           XIX кръг

10 април 2015, петък, 17:00 ч:
Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) - Спартак (Болярци)          5:1 
Родопи 2012 (Червен) - Тракия 2008 (Нови извор)           3:0 сл. 
Рафо спор (Стоево) - Лъки 2004 (Лъки)                     3:0 сл. 
Тракиец (Катуница) - Чайка Конуш 2000 (Конуш)             3:0 сл. 
11 април 2015, събота, 16:00 ч:
Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) - Тополово (Тополово)    4:1 
11 април 2015, събота, 17:00 ч:
Спартак 2008 (Избеглии) - Младост (Златовръх)             1:2 
Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Асеновград) - Космос (Боянци) 3:0 сл. 

                           XIV кръг - отложени мачове

13 април 2015, понеделник, 17:00 ч:
Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) - Родопи 2012 (Червен)   3:0 
15 април 2015, сряда, 17:30 ч:
Спартак (Болярци) - Тракия 2008 (Нови извор)              3:0 сл. 
Космос (Боянци) - Лъки 2004 (Лъки)                        0:3 сл. 
Тополово (Тополово) - Тракиец (Катуница)                  3:0 сл. 
Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) - Рафо спор (Стоево)         2:0 
Спартак 2008 (Избеглии) - Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас) отложен 

                           XX кръг

18 април 2015, събота, 17:00 ч:
Тракия 2008 (Нови извор) - Сокол 2014 (кв.Д.Воден, Ас)    0:3 сл. 
Младост (Златовръх) - Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас)    отложен 
19 април 2015, неделя, 17:00 ч:
Спартак (Болярци) - Тракиец (Катуница)                    4:0 
Чайка Конуш 2000 (Конуш) - Рафо спор (Стоево)             0:3 сл. 
Лъки 2004 (Лъки) - Родопи 2012 (Червен)                   3:0 сл. 
Космос (Боянци) - Спартак 2008 (Избеглии)                 4:1 
Тополово (Тополово) - Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас)        1:2 
5 май 2015, вторник, 18:00 ч:
Младост (Златовръх) - Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас)    3:0 сл. 

                           XV кръг - отложени мачове

22 април 2015, сряда, 18:00 ч:
Спартак 2008 (Избеглии) - Спартак (Болярци)               4:2 
Родопи 2012 (Червен) - Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас)       2:5 
Рафо спор (Стоево) - Тополово (Тополово)                  3:0 сл. 
в Нови извор:
Лъки 2004 (Лъки) - Тракия 2008 (Нови извор)               1:0 

                           XXI кръг

25 април 2015, събота, 17:00 ч:
Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) - Космос (Боянци)        5:4 
Спартак 2008 (Избеглии) - Тракия 2008 (Нови извор)        5:0 сл. 
Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас) - Лъки 2004 (Лъки)        2:1 
26 април 2015, неделя, 17:00 ч:
Тополово (Тополово) - Спартак (Болярци)                   6:0 
Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) - Младост (Златовръх)        5:0 
Родопи 2012 (Червен) - Чайка Конуш 2000 (Конуш)           3:0 сл. 
Рафо спор (Стоево) - Тракиец (Катуница)                   3:0 сл. 

                           XIV кръг - отложен мач

28 април 2015, вторник, 18:00 ч:
Спартак 2008 (Избеглии) - Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас) 0:4 

                           XVIII кръг - преигран мач

28 април 2015, вторник, 18:00 ч:
Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) - Гоце Делчев (Г.Воден, Ас)  3:0 сл. 

                           XVI кръг - отложен мач

29 април 2015, сряда, 18:00 ч:
Тополово (Тополово) - Родопи 2012 (Червен)                2:1 

                           XXII кръг

2 май 2015, събота, 17:00 ч:
Тракия 2008 (Нови извор) - Гоце Делчев (Г.Воден, Ас)      3:6 
2 май 2015, събота, 18:00 ч:
Младост (Златовръх) - Тополово (Тополово)                 0:3 сл. 
3 май 2015, неделя, 17:00 ч:
Лъки 2004 (Лъки) - Спартак 2008 (Избеглии)                4:1 
3 май 2015, неделя, 18:00 ч:
Спартак (Болярци) - Рафо спор (Стоево)                    1:2 
Тракиец (Катуница) - Родопи 2012 (Червен)                 2:1 
Чайка Конуш 2000 (Конуш) - Сокол 2014 (кв.Д.Воден, Ас)    0:3 сл. 
Космос (Боянци) - Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас)            2:4 

                           XX кръг - отложен мач

5 май 2015, вторник, 18:00 ч:
Младост (Златовръх) - Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас)    3:0 сл. 

                           XXIII кръг

9 май 2015, събота, 18:00 ч:
Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) - Лъки 2004 (Лъки)       3:0 
Спартак 2008 (Избеглии) - Чайка Конуш 2000 (Конуш)        3:0 сл. 
Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас) - Тракиец (Катуница)      3:0 сл. 
Родопи 2012 (Червен) - Рафо спор (Стоево)                 3:3 
10 май 2015, неделя, 18:00 ч:
Младост (Златовръх) - Спартак (Болярци)                   6:0 
Тополово (Тополово) - Космос (Боянци)                     8:2 
Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) - Тракия 2008 (Нови извор)   3:0 сл. 

                           XXIV кръг

16 май 2015, събота, 18:00 ч:
Тракия 2008 (Нови извор) - Тополово (Тополово)            2:0 
17 май 2015, неделя, 18:00 ч:
Спартак (Болярци) - Родопи 2012 (Червен)                  3:1 
Рафо спор (Стоево) - Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас)      2:3 
Тракиец (Катуница) - Спартак 2008 (Избеглии)              3:0 сл. 
Чайка Конуш 2000 (Конуш) - Гоце Делчев (Г.Воден, Ас)      0:3 сл. 
Лъки 2004 (Лъки) - Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас)           1:2 
Космос (Боянци) - Младост (Златовръх)                     0:4 

                           XXV кръг

23 май 2015, събота, 18:00 ч:
Младост (Златовръх) - Тракия 2008 (Нови извор)            2:0 
Спартак 2008 (Избеглии) - Рафо спор (Стоево)              9:3 
Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас) - Родопи 2012 (Червен)    4:0 
24 май 2015, неделя, 11:30 ч:
Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) - Тракиец (Катуница)     3:0 сл. 
24 май 2015, неделя, 18:00 ч:
Космос (Боянци) - Спартак (Болярци)                       5:2 
Тополово (Тополово) - Лъки 2004 (Лъки)                    7:0 
Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) - Чайка Конуш 2000 (Конуш)   3:0 сл. 

                           XVII кръг - отложен мач

ненасрочен:
Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) - Спартак (Болярци)      3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.

                           XXVI кръг

30 май 2015, събота, 18:00 ч:
Тракия 2008 (Нови извор) - Космос (Боянци)                3:0 сл. 
31 май 2015, неделя, 18:00 ч:
Спартак (Болярци) - Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас)       0:3 
Родопи 2012 (Червен) - Спартак 2008 (Избеглии)            3:0 
Рафо спор (Стоево) - Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас)     3:0 сл. 
Тракиец (Катуница) - Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас)         1:4 
Чайка Конуш 2000 (Конуш) - Тополово (Тополово)            0:3 сл. 
Лъки 2004 (Лъки) - Младост (Златовръх)                    0:2 

нагоре


"Б" ОФГ Пловдив - юг 2014/15 - Таблица с резултати

------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.  10.  11.  12.  13.  14. 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас)    XXX  2:2  4:0  3:0* 5:0  3:0* 2:1  4:1  3:0* 3:0* 9:0  4:0  3:0*17:1 
 2. Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас)       1:3  XXX  5:0  3:0* 2:0  2:0  4:1  8:1  3:0* 9:1  5:1  3:2  3:0* 3:0*
 3. Младост (Златовръх)                0:1  0:3* XXX  3:0* 0:3* 1:0  4:0  1:2  4:2  8:0  6:0  3:0* 2:0  3:0*
 4. Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас)   1:3  0:2  4:1  XXX  4:1  2:1  3:0  4:2  3:0* 5:4  3:0* 3:0  2:0  3:0*
 5. Тополово (Тополово)                2:1  1:2  0:4* 0:0  XXX  3:0* 7:0  4:1  3:0* 8:2  6:0  2:1  3:0* 3:0*
 6. Рафо спор (Стоево)                 2:3  2:2  1:3  3:0* 3:0* XXX  3:0* 4:2  3:0* 2:1  4:0  4:1  3:0* 3:2 
 7. Лъки 2004 (Лъки)                   0:3* 1:2  0:2  1:2  3:0  2:2  XXX  4:1  3:0* 1:0  6:0  3:0* 1:0  3:0 
 8. Спартак 2008 (Избеглии)            0:4  0:5  1:2  3:0  0:3* 9:3  2:0  XXX  3:0* 8:1  4:2  3:0* 5:0* 3:0*
 9. Тракиец (Катуница)                 0:3* 1:4  2:2  2:0  0:2  1:1  7:2  3:0* XXX  1:1  1:1  2:1  4:0  3:0*
10. Космос (Боянци)                    1:6  2:4  0:4  0:3* 2:0  1:1  0:3* 4:1  1:0  XXX  5:2  4:0  3:0* 1:0 
11. Спартак (Болярци)                  0:3  2:6  1:5  1:3  3:0* 1:2  2:2  1:0  4:0  6:1  XXX  3:1  3:0* 3:0*
12. Родопи 2012 (Червен)               2:5  2:5  1:2  0:2  1:3  3:3  1:2  3:0  2:1  2:2  3:0* XXX  3:0* 3:0*
13. Тракия 2008 (Нови извор)           0:3* 0:6  1:4  3:6  2:0  1:4  0:2  1:2  1:3  3:0* 4:1  5:3  XXX  3:0*
14. Чайка Конуш 2000 (Конуш)           0:3* 2:5  3:1  0:3* 0:3* 0:3* 0:3* 1:3  2:4  0:3* 0:3  0:3* 1:2  XXX 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

нагоре


"Б" ОФГ Пловдив - баражи за "А" ОФГ 2014/15

                           Регламент:

Четирите първенци от "Б" ОФГ се разпределят чрез пълен жребий в две двойки. Победителите
се определят в 1 мач на неутрален терен и влизат в "А" ОФГ Пловдив.

                           Първи кръг:

6 юни 2015, събота, 18:00 ч
в Пловдив, ст."Марица":
Средногорец (Брезово) - Вихър (Войсил)                    1:1 (1:0); при дузпите: 3:2
  [1:0 Пламен Нановски 21', 1:1 Рангел Методиев 65']
  [дузпи: срд: Пламен Нановски, Милко Парпарев и Гено Стоев бележат; Камен Виденов пропуска;
          вих: Атанас Вълчинов и Здравко Златанов бележат; Даниел Колев, Йордан Гълев и Рангел Методиев пропускат.], 1 200 зрители
7 юни 2015, неделя, 18:00 ч
в Пловдив, ст."Марица":
Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас) - Марица 2003 (Маноле)    0:0; при дузпите: 4:1
  [чк: Али Исмаил (С)]
  [дузпи: 1.Ерай Халил сок - 1:0,
           .Георги Герашев мар - пропуска - 1:0;
          2.Джелил Расимов сок - 2:0,
           .Тодор Деков мар - 2:1;
          3.Расим Хаджов сок - 3:1,
           .Марио Георгиев мар - пропуска - 3:1;
          4.Мурад Мустафа ск - 4:1.], 500 зрители

                           Допълнителен бараж:

Загубилите в Първи кръг се срещат за още едно място в "А" ОФГ, освободено след като Борислав (Първомай) влиза в Югоизточна "В" АФГ.

13 юни 2015, събота, 18:00 ч
в Пловдив, ст."Пловдив":
Вихър (Войсил) - Марица 2003 (Маноле)                     0:3 (0:1)
  [0:2 Георги Герашев 17',58'; 0:3 Деян Славов 78'], 500 зрители

нагоре


ОФГ Пловдив 2014/15 - страници на отбори

http://www.gustosport.bg/ - gustosport, Пловдив (А, Б, В)
http://www.tribunaplovdiv.bg/ - Трибуна Пловдив (А, Б, В)

Вихър (Белозем)
Житница (Житница)
Марица (Милево)
Секирово (кв.Секирово, Раковски)
Тракия 06 (Стамболийски)
Тракия (Царимир)

нагоре