ОФГ Пловдив 2015/16


"А" ОФГ Пловдив 2015/16

| Таблица с резултати | Страници на отбори |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
         | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |


                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Атлетик (Куклен)                   30   21   7   2   91:33   70               
-------------------------------------------------------------------
 2. Вихър (Строево)                    30   21   4   5   74:32   67               
 3. Спортист 1948 (Голям чардак)       30   20   5   5   80:25   65               
 4. Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас)    30   19   2   9   65:35   59 [+]           
 5. Вихър (Белозем)                    30   15   2  13   70:50   47               
 6. Марица 2003 (Маноле)               30   12   6  12   60:47   42 [+]           
 7. Секирово (кв.Секирово, Раковски)   30   13   2  15   60:57   41               
 8. Сокол 1996 (Марково)               30   13   1  16   53:84   40               
 9. Житница (Житница)                  30   10   7  13   51:59   37                [1 1 0  3:1  4]
10. Калояново (Калояново)              30   10   7  13   45:61   37                [0 1 1  1:3  1]
11. Кричим (Кричим)                    30   11   3  16   44:77   36               
12. Момино (Момино село)               30    9   8  13   53:51   35                [0 2 0  2:2  2, 2 гола на чужд терен]
13. Марица (Милево)                    30    9   8  13   44:48   35                [0 2 0  2:2  2, 0 гола на чужд терен]
14. Тракия 06 (Стамболийски)           30   10   3  17   39:66   33               
-------------------------------------------------------------------
15. Тракия (Царимир)                   30    7   6  17   31:72   27        Изпада 
16. Средногорец (Брезово)              30    4   1  25   29:92   13 [+][*] Изваден

Бележки
  - Борислав 2009 (Първомай), 1-ви през изминалия сезон; влиза в Югоизточна "В" АФГ.
  - Чернозем (Черноземен), 15-ти; и Металик 1938 (Сопот), 16-ти и изваден от групата през изминалия сезон; изпадат в "Б" ОФГ.
  - Средногорец (Брезово), 1-ви в "Б" ОФГ - север; Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Асеновград), 1-ви в "Б" ОФГ - юг; и Марица 2003 (Маноле), 1-ви в "Б" ОФГ - изток през изминалия сезон; влизат в "А" ОФГ.
  - Секирово (кв.Секирово, Раковски) играе домакинските си мачове на ст."Петър Парчевич" в кв.Секирово, Раковски.
  - Момино (Момино село) играе домакинските си мачове на ст."Пловдив" в Пловдив.
  - Средногорец (Брезово)  се отказва от участие след XXVI кръг. Резултатите му се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0.

                           I кръг

22 август 2015, събота, 18:00 ч:
в Пловдив, ст."Пловдив":
Момино (Момино село) - Атлетик (Куклен)                   1:1 
Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Сокол 1996 (Марково)   4:3 
Марица 2003 (Маноле) - Спортист 1948 (Голям чардак)       отложен * 
* - отложен с 24 часа заради наводнен терен.
Вихър (Строево) - Тракия 06 (Стамболийски)                2:1 
Тракия (Царимир) - Житница (Житница)                      2:1 
Марица (Милево) - Вихър (Белозем)                         0:1 
23 август 2015, неделя, 18:00 ч:
Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас) - Калояново (Калояново)   3:0 
Кричим (Кричим) - Средногорец (Брезово)                   3:0 
Марица 2003 (Маноле) - Спортист 1948 (Голям чардак)       1:1 

                           II кръг

29 август 2015, събота, 18:00 ч:
Житница (Житница) - Марица (Милево)                       0:1 
Спортист 1948 (Голям чардак) - Вихър (Строево)            2:1 
Сокол 1996 (Марково) - Марица 2003 (Маноле)               1:4 
30 август 2015, неделя, 18:00 ч:
Калояново (Калояново) - Вихър (Белозем)                   2:0 
Тракия 06 (Стамболийски) - Тракия (Царимир)               0:0 
Средногорец (Брезово) - Секирово (кв.Секирово, Рак)       3:2 
Атлетик (Куклен) - Кричим (Кричим)                        5:0 
Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас) - Момино (Момино село)    3:0 сл. * 
* - първоначално 2:2, в последствие на Сокол 2014 е присъдена служебна победа
    заради нередовен играч на гостите.

                           III кръг

5 септември 2015, събота, 17:00 ч:
в Пловдив, ст."Пловдив":
Момино (Момино село) - Калояново (Калояново)              0:7 
Кричим (Кричим) - Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас)         2:1 
Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Атлетик (Куклен)       0:2 
Вихър (Строево) - Сокол 1996 (Марково)                    отложен 
Тракия (Царимир) - Спортист 1948 (Голям чардак)           1:1 
Вихър (Белозем) - Житница (Житница)                       3:3 
5 септември 2015, събота, 18:00 ч:
Марица (Милево) - Тракия 06 (Стамболийски)                7:0 
5 септември 2015, събота, 19:00 ч:
Марица 2003 (Маноле) - Средногорец (Брезово)              4:2 
16 септември 2015, сряда, 17:00 ч:
Вихър (Строево) - Сокол 1996 (Марково)                    2:0 

                           IV кръг

12 септември 2015, събота, 17:00 ч:
Спортист 1948 (Голям чардак) - Марица (Милево)            3:0 
Сокол 1996 (Марково) - Тракия (Царимир)                   4:2 
13 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Калояново (Калояново) - Житница (Житница)                 0:2 
Тракия 06 (Стамболийски) - Вихър (Белозем)                1:0 
Средногорец (Брезово) - Вихър (Строево)                   1:6 
Атлетик (Куклен) - Марица 2003 (Маноле)                   1:1 
Сокол 2014 (кв.Д.Воден, Ас) - Секирово (кв.Секирово, Рак) 3:2 
в Пловдив, ст."Пловдив":
Момино (Момино село) - Кричим (Кричим)                    0:0 

                           III кръг - отложен мач

16 септември 2015, сряда, 17:00 ч:
Вихър (Строево) - Сокол 1996 (Марково)                    2:0 

                           V кръг

19 септември 2015, събота, 17:00 ч:
Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Момино (Момино село)   3:1 
Марица 2003 (Маноле) - Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас)    1:2 
Марица (Милево) - Сокол 1996 (Марково)                    0:3 
Вихър (Белозем) - Спортист 1948 (Голям чардак)            3:1 
Житница (Житница) - Тракия 06 (Стамболийски)              1:0 
20 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Кричим (Кричим) - Калояново (Калояново)                   3:0 сл. 
Тракия (Царимир) - Средногорец (Брезово)                  2:5 
23 септември 2015, сряда, 17:00 ч:
Вихър (Строево) - Атлетик (Куклен)                        отложен 
30 септември 2015, сряда, 17:00 ч:
Вихър (Строево) - Атлетик (Куклен)                        2:1 

                           VI кръг

26 септември 2015, събота, 17:00 ч:
Спортист 1948 (Голям чардак) - Житница (Житница)          7:1 
Сокол 1996 (Марково) - Вихър (Белозем)                    3:0 
в Пловдив, ст."Пловдив":
Момино (Момино село) - Марица 2003 (Маноле)               1:3 
27 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Калояново (Калояново) - Тракия 06 (Стамболийски)          0:1 
Средногорец (Брезово) - Марица (Милево)                   1:3 
Атлетик (Куклен) - Тракия (Царимир)                       3:1 
Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас) - Вихър (Строево)         3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
Кричим (Кричим) - Секирово (кв.Секирово, Раковски)        2:1 

                           V кръг - отложен мач

30 септември 2015, сряда, 17:00 ч:
Вихър (Строево) - Атлетик (Куклен)                        2:1 

                           VII кръг

3 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
Секирово (кв.Секирово, Рак) - Калояново (Калояново)       5:0 
Марица 2003 (Маноле) - Кричим (Кричим)                    4:3 
Вихър (Строево) - Момино (Момино село)                    2:1 
Тракия (Царимир) - Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас)        0:3 
Марица (Милево) - Атлетик (Куклен)                        2:5 
Вихър (Белозем) - Средногорец (Брезово)                   6:3 
Житница (Житница) - Сокол 1996 (Марково)                  4:0 
4 октомври 2015, неделя, 16:00 ч:
Тракия 06 (Стамболийски) - Спортист 1948 (Голям чардак)   1:4 

                           VIII кръг

10 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
Сокол 1996 (Марково) - Тракия 06 (Стамболийски)           3:1 
в Пловдив, ст."Пловдив":
Момино (Момино село) - Тракия (Царимир)                  12:0 
Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Марица 2003 (Маноле)   2:3 
11 октомври 2015, неделя, 16:00 ч:
Калояново (Калояново) - Спортист 1948 (Голям чардак)      0:3 
Средногорец (Брезово) - Житница (Житница)                 3:2 
Атлетик (Куклен) - Вихър (Белозем)                        5:3 
Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас) - Марица (Милево)         3:0 сл. 
Кричим (Кричим) - Вихър (Строево)                         1:2 

                           IX кръг

14 октомври 2015, сряда, 16:00 ч:
Житница (Житница) - Атлетик (Куклен)                      0:3 
17 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
Марица 2003 (Маноле) - Калояново (Калояново)              0:1 
Вихър (Строево) - Секирово (кв.Секирово, Раковски)        3:1 
Тракия (Царимир) - Кричим (Кричим)                        0:4 
Марица (Милево) - Момино (Момино село)                    2:2 
Вихър (Белозем) - Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас)         0:1 
Спортист 1948 (Голям чардак) - Сокол 1996 (Марково)       3:1 
18 октомври 2015, неделя, 16:00 ч:
Тракия 06 (Стамболийски) - Средногорец (Брезово)          5:1 

                           X кръг

24 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
Калояново (Калояново) - Сокол 1996 (Марково)              2:4 
в Белозем: *
Средногорец (Брезово) - Спортист 1948 (Голям чардак)      0:3 сл. 
* - в Белозем заради наказание с лишаване от домакинство на Средногорец.
Атлетик (Куклен) - Тракия 06 (Стамболийски)               5:3 
Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас) - Житница (Житница)       3:0 сл. 
в Пловдив, ст."Пловдив":
Момино (Момино село) - Вихър (Белозем)                    5:1 
Кричим (Кричим) - Марица (Милево)                         отложен 
Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Тракия (Царимир)       3:2 
Марица 2003 (Маноле) - Вихър (Строево)                    отложен 
18 ноември 2015, сряда, 14:30 ч:
Кричим (Кричим) - Марица (Милево)                         4:2 
Марица 2003 (Маноле) - Вихър (Строево)                    1:1 

                           XI кръг

31 октомври 2015, събота, 14:30 ч:
Вихър (Строево) - Калояново (Калояново)                   отложен 
Тракия (Царимир) - Марица 2003 (Маноле)                   отложен 
Марица (Милево) - Секирово (кв.Секирово, Раковски)        отложен 
Вихър (Белозем) - Кричим (Кричим)                         отложен 
Житница (Житница) - Момино (Момино село)                  отложен 
Спортист 1948 (Голям чардак) - Атлетик (Куклен)           отложен 
Сокол 1996 (Марково) - Средногорец (Брезово)              отложен 
1 ноември 2015, неделя, 14:30 ч:
Тракия 06 (Стамболийски) - Сокол 2014 (кв.Д.Воден, Ас)    отложен 
5 декември 2015, събота, 14:30 ч:
Тракия (Царимир) - Марица 2003 (Маноле)                   2:3 
Марица (Милево) - Секирово (кв.Секирово, Раковски)        1:1 
Вихър (Белозем) - Кричим (Кричим)                         5:0 
Житница (Житница) - Момино (Момино село)                  1:0 
Спортист 1948 (Голям чардак) - Атлетик (Куклен)           3:3 
Сокол 1996 (Марково) - Средногорец (Брезово)              2:0 
6 декември 2015, неделя, 14:00 ч:
Вихър (Строево) - Калояново (Калояново)                   8:1 
6 декември 2015, неделя, 14:30 ч:
Тракия 06 (Стамболийски) - Сокол 2014 (кв.Д.Воден, Ас)    2:0 

                           XII кръг

7 ноември 2015, събота, 14:30 ч:
в Пловдив, ст."Пловдив":
Момино (Момино село) - Тракия 06 (Стамболийски)           5:1 
Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Вихър (Белозем)        3:1 
Марица 2003 (Маноле) - Марица (Милево)                    4:1 
Вихър (Строево) - Тракия (Царимир)                        2:1 
8 ноември 2015, неделя, 14:30 ч:
Калояново (Калояново) - Средногорец (Брезово)             3:1 
Атлетик (Куклен) - Сокол 1996 (Марково)                   6:0 
Сокол 2014 (кв.Д.Воден, Ас) - Спортист 1948 (Гол.чардак)  1:0 
Кричим (Кричим) - Житница (Житница)                       2:2 

                           XIII кръг

14 ноември 2015, събота, 14:30 ч:
Тракия (Царимир) - Калояново (Калояново)                  1:1 
Марица (Милево) - Вихър (Строево)                         0:2 
Вихър (Белозем) - Марица 2003 (Маноле)                    2:1 
Житница (Житница) - Секирово (кв.Секирово, Раковски)      2:1 
Спортист 1948 (Голям чардак) - Момино (Момино село)       3:0 сл. 
Сокол 1996 (Марково) - Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас)    2:1 
15 ноември 2015, неделя, 14:30 ч:
Тракия 06 (Стамболийски) - Кричим (Кричим)                2:0 
в Белозем:
Средногорец (Брезово) - Атлетик (Куклен)                  1:3 

                           X кръг - отложени мачове

18 ноември 2015, сряда, 14:30 ч:
Кричим (Кричим) - Марица (Милево)                         4:2 
Марица 2003 (Маноле) - Вихър (Строево)                    1:1 

                           XIV кръг

21 ноември 2015, събота, 14:30 ч:
в Пловдив, ст."Пловдив":
Момино (Момино село) - Сокол 1996 (Марково)               1:3 
Секирово (кв.Секирово, Рак) - Тракия 06 (Стамболийски)    5:3 
Марица 2003 (Маноле) - Житница (Житница)                  3:0 
Вихър (Строево) - Вихър (Белозем)                         5:0 
Тракия (Царимир) - Марица (Милево)                        0:1 
22 ноември 2015, неделя, 14:30 ч:
Калояново (Калояново) - Атлетик (Куклен)                  0:5 
Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас) - Средногорец (Брезово)   5:1 
Кричим (Кричим) - Спортист 1948 (Голям чардак)            0:3 сл. * 
* - прекратен в 88' при 1:0 по вина на домакините. Кричим е наказан с лишаване
    от домакинство за 2 мача.

                           XV кръг

28 ноември 2015, събота, 14:30 ч:
Марица (Милево) - Калояново (Калояново)                   1:1 
Вихър (Белозем) - Тракия (Царимир)                        4:1 
Житница (Житница) - Вихър (Строево)                       1:1 
Спортист 1948 (Гол.чардак) - Секирово (кв.Секирово, Рак)  4:0 
Сокол 1996 (Марково) - Кричим (Кричим)                    5:2 
29 ноември 2015, неделя, 14:30 ч:
Тракия 06 (Стамболийски) - Марица 2003 (Маноле)           2:0 
Средногорец (Брезово) - Момино (Момино село)              1:3 
Атлетик (Куклен) - Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас)        2:1 

                           XI кръг - отложени мачове

5 декември 2015, събота, 14:30 ч:
Тракия (Царимир) - Марица 2003 (Маноле)                   2:3 
Марица (Милево) - Секирово (кв.Секирово, Раковски)        1:1 
Вихър (Белозем) - Кричим (Кричим)                         5:0 
Житница (Житница) - Момино (Момино село)                  1:0 
Спортист 1948 (Голям чардак) - Атлетик (Куклен)           3:3 
Сокол 1996 (Марково) - Средногорец (Брезово)              2:0 
6 декември 2015, неделя, 14:00 ч:
Вихър (Строево) - Калояново (Калояново)                   8:1 
6 декември 2015, неделя, 14:30 ч:
Тракия 06 (Стамболийски) - Сокол 2014 (кв.Д.Воден, Ас)    2:0 

                           XVI кръг

27 февруари 2016, събота, 15:00 ч:
Сокол 1996 (Марково) - Секирово (кв.Секирово, Раковски)   4:1 
Спортист 1948 (Голям чардак) - Марица 2003 (Маноле)       2:0 
Житница (Житница) - Тракия (Царимир)                      1:2 
Вихър (Белозем) - Марица (Милево)                         4:0 
28 февруари 2016, неделя, 15:00 ч:
Калояново (Калояново) - Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас)   4:0 
Атлетик (Куклен) - Момино (Момино село)                   4:1 
Средногорец (Брезово) - Кричим (Кричим)                   1:2 
Тракия 06 (Стамболийски) - Вихър (Строево)                1:4 

                           XVII кръг

5 март 2016, събота, 15:00 ч:
Вихър (Белозем) - Калояново (Калояново)                   3:1 
Марица (Милево) - Житница (Житница)                       3:1 
Тракия (Царимир) - Тракия 06 (Стамболийски)               1:0 
Вихър (Строево) - Спортист 1948 (Голям чардак)            0:3 
в Куртово Конаре:
Кричим (Кричим) - Атлетик (Куклен)                        0:6 * 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
    Кричим.
в Пловдив, ст."Пловдив":
Момино (Момино село) - Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас)    2:1 
6 март 2016, неделя, 15:00 ч:
Марица 2003 (Маноле) - Сокол 1996 (Марково)               2:3 
Секирово (кв.Секирово, Рак) - Средногорец (Брезово)       3:0 

                           XVIII кръг

12 март 2016, събота, 15:00 ч:
Атлетик (Куклен) - Секирово (кв.Секирово, Раковски)       2:1 
Сокол 1996 (Марково) - Вихър (Строево)                    5:4 
Спортист 1948 (Голям чардак) - Тракия (Царимир)           4:0 
Житница (Житница) - Вихър (Белозем)                       2:1 
13 март 2016, неделя, 15:00 ч:
Калояново (Калояново) - Момино (Момино село)              0:0 
Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас) - Кричим (Кричим)         3:0 сл. 
Средногорец (Брезово) - Марица 2003 (Маноле)              0:0 
Тракия 06 (Стамболийски) - Марица (Милево)                отложен 
23 март 2016, сряда, 16:00 ч:
Тракия 06 (Стамболийски) - Марица (Милево)                0:1 

                           XIX кръг

19 март 2016, събота, 15:00 ч:
Житница (Житница) - Калояново (Калояново)                 1:1 
Вихър (Белозем) - Тракия 06 (Стамболийски)                4:0 
Марица (Милево) - Спортист 1948 (Голям чардак)            3:0 сл. 
Тракия (Царимир) - Сокол 1996 (Марково)                   3:1 
Вихър (Строево) - Средногорец (Брезово)                   7:1 
20 март 2016, неделя, 15:00 ч:
Марица 2003 (Маноле) - Атлетик (Куклен)                   1:2 
Секирово (кв.Секирово, Рак) - Сокол 2014 (кв.Д.Воден, Ас) 0:0 
в Куртово Конаре:
Кричим (Кричим) - Момино (Момино село)                    1:1 * 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
    Кричим.

                           XVIII кръг - отложен мач

23 март 2016, сряда, 16:00 ч:
Тракия 06 (Стамболийски) - Марица (Милево)                0:1 

                           XX кръг

26 март 2016, събота, 16:30 ч:
в Пловдив, ст."Пловдив":
Момино (Момино село) - Секирово (кв.Секирово, Раковски)   3:2 
26 март 2016, събота, 17:00 ч:
Сокол 1996 (Марково) - Марица (Милево)                    3:1 
Спортист 1948 (Голям чардак) - Вихър (Белозем)            1:0 
27 март 2016, неделя, 17:00 ч:
Калояново (Калояново) - Кричим (Кричим)                   3:2 
Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас) - Марица 2003 (Маноле)    5:1 
Атлетик (Куклен) - Вихър (Строево)                        1:1 
Средногорец (Брезово) - Тракия (Царимир)                  0:2 
Тракия 06 (Стамболийски) - Житница (Житница)              отложен 
20 април 2016, сряда, 17:00 ч:
Тракия 06 (Стамболийски) - Житница (Житница)              4:3 

                           XXI кръг

2 април 2016, събота, 17:00 ч:
Житница (Житница) - Спортист 1948 (Голям чардак)          1:1 
Вихър (Белозем) - Сокол 1996 (Марково)                    7:0 
Марица (Милево) - Средногорец (Брезово)                   3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
Тракия (Царимир) - Атлетик (Куклен)                       1:3 
Вихър (Строево) - Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас)         3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
3 април 2016, неделя, 17:00 ч:
Тракия 06 (Стамболийски) - Калояново (Калояново)          1:1 
Марица 2003 (Маноле) - Момино (Момино село)               2:0 
Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Кричим (Кричим)        4:2 

                           XXII кръг

9 април 2016, събота, 17:00 ч:
в Пловдив, ст."Пловдив":
Момино (Момино село) - Вихър (Строево)                    0:1 
Спортист 1948 (Голям чардак) - Тракия 06 (Стамболийски)   5:0 
10 април 2016, неделя, 17:00 ч:
Калояново (Калояново) - Секирово (кв.Секирово, Рак)       3:2 
Кричим (Кричим) - Марица 2003 (Маноле)                    2:1 
Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас) - Тракия (Царимир)        4:0 
Атлетик (Куклен) - Марица (Милево)                        3:1 
Средногорец (Брезово) - Вихър (Белозем)                   0:1 
Сокол 1996 (Марково) - Житница (Житница)                  отложен 
18 май 2016, сряда, 18:30 ч:
Сокол 1996 (Марково) - Житница (Житница)                  2:5 

                           XXIII кръг

16 април 2016, събота, 17:00 ч:
Спортист 1948 (Голям чардак) - Калояново (Калояново)      3:0 сл. 
Житница (Житница) - Средногорец (Брезово)                 5:1 
Вихър (Белозем) - Атлетик (Куклен)                        2:2 
Марица (Милево) - Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас)         0:0 
Тракия (Царимир) - Момино (Момино село)                   3:1 
Вихър (Строево) - Кричим (Кричим)                         4:2 
17 април 2016, неделя, 17:00 ч:
Тракия 06 (Стамболийски) - Сокол 1996 (Марково)           3:0 сл. 
Марица 2003 (Маноле) - Секирово (кв.Секирово, Раковски)   4:1 

                           XX кръг - отложен мач

20 април 2016, сряда, 17:00 ч:
Тракия 06 (Стамболийски) - Житница (Житница)              4:3 

                           XXIV кръг

23 април 2016, събота, 17:00 ч:
в Пловдив, ст."Пловдив":
Момино (Момино село) - Марица (Милево)                    0:0 
Атлетик (Куклен) - Житница (Житница)                      1:1 
23 април 2016, събота, 18:00 ч:
Сокол 1996 (Марково) - Спортист 1948 (Голям чардак)       0:7 
24 април 2016, неделя, 17:00 ч:
Калояново (Калояново) - Марица 2003 (Маноле)              3:2 
Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Вихър (Строево)        2:1 
Кричим (Кричим) - Тракия (Царимир)                        2:1 
Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас) - Вихър (Белозем)         5:4 
Средногорец (Брезово) - Тракия 06 (Стамболийски)          0:2 

                           XXV кръг

29 април 2016, петък, 17:00 ч:
Сокол 1996 (Марково) - Калояново (Калояново)              1:5 
29 април 2016, петък, 18:00 ч:
Тракия 06 (Стамболийски) - Атлетик (Куклен)               0:2 
30 април 2016, събота, 17:00 ч:
Спортист 1948 (Голям чардак) - Средногорец (Брезово)      3:0 сл. 
Житница (Житница) - Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас)       3:0 
Вихър (Белозем) - Момино (Момино село)                    3:0 сл. 
Марица (Милево) - Кричим (Кричим)                         6:0 
Тракия (Царимир) - Секирово (кв.Секирово, Раковски)       1:0 
Вихър (Строево) - Марица 2003 (Маноле)                    2:1 

                           XXVI кръг

7 май 2016, събота, 18:00 ч:
в Пловдив, ст."Пловдив":
Момино (Момино село) - Житница (Житница)                  7:1 
8 май 2016, неделя, 18:00 ч:
Калояново (Калояново) - Вихър (Строево)                   0:3 
Марица 2003 (Маноле) - Тракия (Царимир)                   4:0 
Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Марица (Милево)        2:1 
Кричим (Кричим) - Вихър (Белозем)                         0:6 сл. 
Сокол 2014 (кв.Д.Воден, Ас) - Тракия 06 (Стамболийски)    3:0 сл. 
Атлетик (Куклен) - Спортист 1948 (Голям чардак)           2:2 
Средногорец (Брезово) - Сокол 1996 (Марково)              3:0 сл. 

                           XXVII кръг

11 май 2016, сряда, 18:00 ч:
Средногорец (Брезово) - Калояново (Калояново)             0:3 сл. 
Сокол 1996 (Марково) - Атлетик (Куклен)                   0:5 
Спортист 1948 (Гол.чардак) - Сокол 2014 (кв.Д.Воден, Ас)  4:1 
Тракия 06 (Стамболийски) - Момино (Момино село)           1:1 
Житница (Житница) - Кричим (Кричим)                       5:0 
Вихър (Белозем) - Секирово (кв.Секирово, Раковски)        0:3 сл. 
Марица (Милево) - Марица 2003 (Маноле)                    0:0 
Тракия (Царимир) - Вихър (Строево)                        1:1 

                           XXVIII кръг

14 май 2016, събота, 18:00 ч:
Вихър (Строево) - Марица (Милево)                         1:0 
в Пловдив, ст."Пловдив":
Момино (Момино село) - Спортист 1948 (Голям чардак)       2:1 
15 май 2016, неделя, 18:00 ч:
Калояново (Калояново) - Тракия (Царимир)                  0:0 
Марица 2003 (Маноле) - Вихър (Белозем)                    1:3 
Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Житница (Житница)      прекратен * 
* - прекратен в 10' заради гръмотевична буря.
Кричим (Кричим) - Тракия 06 (Стамболийски)                2:1 
Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас) - Сокол 1996 (Марково)    3:0 сл. 
Атлетик (Куклен) - Средногорец (Брезово)                  3:0 сл. 
25 май 2016, сряда, 18:00 ч:
Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Житница (Житница)      3:0 сл. * 
* - преиграване.

                           XXII кръг - отложен мач

18 май 2016, сряда, 18:30 ч:
Сокол 1996 (Марково) - Житница (Житница)                  2:5 

                           XXIX кръг

21 май 2016, събота, 18:00 ч:
Сокол 1996 (Марково) - Момино (Момино село)               0:0 
Спортист 1948 (Голям чардак) - Кричим (Кричим)            3:0 
Житница (Житница) - Марица 2003 (Маноле)                  2:2 
Вихър (Белозем) - Вихър (Строево)                         0:1 
Марица (Милево) - Тракия (Царимир)                        1:1 
22 май 2016, неделя, 18:00 ч:
Атлетик (Куклен) - Калояново (Калояново)                  3:0 сл. 
Средногорец (Брезово) - Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас)   0:3 сл. 
Тракия 06 (Стамболийски) - Секирово (кв.Секирово, Рак)    3:0 сл. 

                           XXVIII кръг - преигран мач

25 май 2016, сряда, 18:00 ч:
Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Житница (Житница)      3:0 сл. * 
* - преиграване.

                           XXX кръг

28 май 2016, събота, 17:00 ч:
в Калояново:
Вихър (Строево) - Житница (Житница)                       2:0 
28 май 2016, събота, 18:00 ч:
Тракия (Царимир) - Вихър (Белозем)                        0:3 сл. 
в Пловдив, ст."Пловдив":
Момино (Момино село) - Средногорец (Брезово)              3:0 сл. 
29 май 2016, неделя, 18:00 ч:
Калояново (Калояново) - Марица (Милево)                   3:3 
Марица 2003 (Маноле) - Тракия 06 (Стамболийски)           6:0 
Секирово (кв.Секирово, Рак) - Спортист 1948 (Гол.чардак)  3:0 сл. 
Кричим (Кричим) - Сокол 1996 (Марково)                    3:0 сл. 
Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас) - Атлетик (Куклен)        4:2 

нагоре


"А" ОФГ Пловдив 2015/16 - Таблица с резултати

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.  10.  11.  12.  13.  14.  15.  16. 
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Атлетик (Куклен)                   XXX  1:1  2:2  2:1  5:3  1:1  2:1  6:0  1:1  3:0* 5:0  4:1  3:1  5:3  3:1  3:0*
 2. Вихър (Строево)                    2:1  XXX  0:3  3:0* 5:0  2:1  3:1  2:0  2:0  8:1  4:2  2:1  1:0  2:1  2:1  7:1 
 3. Спортист 1948 (Голям чардак)       3:3  2:1  XXX  4:1  1:0  2:0  4:0  3:1  7:1  3:0* 3:0  3:0* 3:0  5:0  4:0  3:0*
 4. Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас)    4:2  3:0* 1:0  XXX  5:4  5:1  3:2  3:0* 3:0* 3:0  3:0* 3:0* 3:0* 3:0* 4:0  5:1 
 5. Вихър (Белозем)                    2:2  0:1  3:1  0:1  XXX  2:1  0:3* 7:0  3:3  3:1  5:0  3:0* 4:0  4:0  4:1  6:3 
 6. Марица 2003 (Маноле)               1:2  1:1  1:1  1:2  1:3  XXX  4:1  2:3  3:0  0:1  4:3  2:0  4:1  6:0  4:0  4:2 
 7. Секирово (кв.Секирово, Раковски)   0:2  2:1  3:0* 0:0  3:1  2:3  XXX  4:3  3:0* 5:0  4:2  3:1  2:1  5:3  3:2  3:0 
 8. Сокол 1996 (Марково)               0:5  5:4  0:7  2:1  3:0  1:4  4:1  XXX  2:5  1:5  5:2  0:0  3:1  3:1  4:2  2:0 
 9. Житница (Житница)                  0:3  1:1  1:1  3:0  2:1  2:2  2:1  4:0  XXX  1:1  5:0  1:0  0:1  1:0  1:2  5:1 
10. Калояново (Калояново)              0:5  0:3  0:3  4:0  2:0  3:2  3:2  2:4  0:2  XXX  3:2  0:0  3:3  0:1  0:0  3:1 
11. Кричим (Кричим)                    0:6  1:2  0:3* 2:1  0:6* 2:1  2:1  3:0* 2:2  3:0* XXX  1:1  4:2  2:1  2:1  3:0 
12. Момино (Момино село)               1:1  0:1  2:1  2:1  5:1  1:3  3:2  1:3  7:1  0:7  0:0  XXX  0:0  5:1 12:0  3:0*
13. Марица (Милево)                    2:5  0:2  3:0* 0:0  0:1  0:0  1:1  0:3  3:1  1:1  6:0  2:2  XXX  7:0  1:1  3:0*
14. Тракия 06 (Стамболийски)           0:2  1:4  1:4  2:0  1:0  2:0  3:0* 3:0* 4:3  1:1  2:0  1:1  0:1  XXX  0:0  5:1 
15. Тракия (Царимир)                   1:3  1:1  1:1  0:3  0:3* 2:3  1:0  3:1  2:1  1:1  0:4  3:1  0:1  1:0  XXX  2:5 
16. Средногорец (Брезово)              1:3  1:6  0:3* 0:3* 0:1  0:0  3:2  3:0* 3:2  0:3* 1:2  1:3  1:3  0:2  0:2  XXX 
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

нагоре


"Б" ОФГ Пловдив - север 2015/16

| Таблица с резултати | Страници на отбори |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
         | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |


                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Металик 1938 (Сопот)               28   23   1   4   97:22   70 [-]   
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Дълго поле (Дълго поле)            28   21   4   3   81:31   67       
 3. Войнягово (Войнягово)              28   21   3   4   91:28   66       
 4. Раковски (Раковски)                28   18   4   6   78:39   58       
 5. Чернозем (Черноземен)              28   14   4  10   47:33   46 [-]   
 6. Вихър 2006 (Граф Игнатиево)        28   12   4  12   69:65   40       
 7. Дъбене (Дъбене)                    27   13   0  14   61:54   39 [+]   
 8. Урожай (Стрелци)                   28   12   2  14   59:60   38       
 9. Ведраре (Ведраре)                  28   12   1  15   57:55   37        [1 0 1  6:5  3]
10. Тракиец 2001 (Калековец)           28   11   4  13   49:59   37        [1 0 1  5:6  3]
11. Сокол (Пъдарско)                   27   10   5  12   49:44   35       
12. Труд (Труд)                        28    6   2  20   28:123  20       
13. Сокол (Крислово)                   28    4   2  22   25:83   14       
14. Старосел (Старосел)                27   10   3  14   48:63   33    [*]
15. Стряма 2001 (Стряма)               27    1   1  25   13:93    4    [*]

Бележки
  - Чернозем (Черноземен), 15-ти; и Металик 1938 (Сопот), 16-ти в "А" ОФГ и изваден от групата през изминалия сезон; изпадат в "Б" ОФГ - север.
  - Средногорец (Брезово), 1-ви през изминалия сезон; влиза в "А" ОФГ.
  - Дъбене (Дъбене) се включва в групата.
  - Раковски (Раковски) играе домакинските си мачове на ст."Петър Парчевич" в кв.Секирово, Раковски.
  - Стряма 2001 (Стряма) се отказва на полусезона. Резултатите му се зачитат, а на противниците му до края се присъждат служебни победи с 3:0.
  - Мачът от XIII кръг Дъбене (Дъбене) - Сокол (Пъдарско) е анулиран.
  - Старосел (Старосел) се отказва от участие след XXIII кръг. Резултатите му се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0.

                           I кръг

5 септември 2015, събота, 17:00 ч:
Сокол (Пъдарско) - Войнягово (Войнягово)                  2:2 
Чернозем (Черноземен) - Дъбене (Дъбене)                   2:0 
Труд (Труд) - Ведраре (Ведраре)                           1:6 
Урожай (Стрелци) - Старосел (Старосел)                    4:4 
6 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Раковски (Раковски) - Металик 1938 (Сопот)                5:0 
Сокол (Крислово) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево)            1:5 
Тракиец 2001 (Калековец) - Дълго поле (Дълго поле)        0:3 сл. * 
* - първоначално 2:1, в последствие на Тракиец 2001 е присъдена служебна
    загуба заради нередовен футболист.
Стряма 2001 (Стряма)                                      почива

                           II кръг

12 септември 2015, събота, 17:00 ч:
Сокол (Пъдарско) - Раковски (Раковски)                    0:3 
13 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Войнягово (Войнягово) - Дълго поле (Дълго поле)           0:0 
Старосел (Старосел) - Тракиец 2001 (Калековец)            3:0 
Ведраре (Ведраре) - Урожай (Стрелци)                      2:5 
Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Труд (Труд)                13:2 
Дъбене (Дъбене) - Сокол (Крислово)                        7:2 
Металик 1938 (Сопот) - Стряма 2001 (Стряма)               3:0 сл. 
Чернозем (Черноземен)                                     почива

                           III кръг

19 септември 2015, събота, 17:00 ч:
Чернозем (Черноземен) - Металик 1938 (Сопот)              0:1 
Труд (Труд) - Дъбене (Дъбене)                             1:0 
Урожай (Стрелци) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево)            3:0 
20 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Раковски (Раковски) - Войнягово (Войнягово)               отложен 
Стряма 2001 (Стряма) - Сокол (Пъдарско)                   2:5 
Тракиец 2001 (Калековец) - Ведраре (Ведраре)              3:0 сл. 
Дълго поле (Дълго поле) - Старосел (Старосел)             0:1 
7 октомври 2015, сряда, 17:00 ч:
Раковски (Раковски) - Войнягово (Войнягово)               3:0 сл. 
Сокол (Крислово)                                          почива

                           IV кръг

22 септември 2015, вторник, 17:00 ч:
Войнягово (Войнягово) - Старосел (Старосел)               3:2 
Ведраре (Ведраре) - Дълго поле (Дълго поле)               0:1 
Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Тракиец 2001 (Калековец)    0:3 сл. * 
* - първоначално 3:1, в последствие на Вихър 2006 е присъдена служебна загуба
    заради нередовен играч.
Дъбене (Дъбене) - Урожай (Стрелци)                        0:1 
Металик 1938 (Сопот) - Сокол (Крислово)                   3:0 сл. 
Сокол (Пъдарско) - Чернозем (Черноземен)                  0:1 
Раковски (Раковски) - Стряма 2001 (Стряма)                4:0 
Труд (Труд)                                               почива

                           V кръг

26 септември 2015, събота, 17:00 ч:
Чернозем (Черноземен) - Раковски (Раковски)               0:3 сл. * 
* - първоначално 2:0, в последствие на Чернозем е присъдена служебна загуба.
Труд (Труд) - Металик 1938 (Сопот)                        2:1 
27 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Стряма 2001 (Стряма) - Войнягово (Войнягово)              0:5 
Сокол (Крислово) - Сокол (Пъдарско)                       0:3 
Тракиец 2001 (Калековец) - Дъбене (Дъбене)                3:1 * 
* - прекратена в 56' при 3:1 заради градушка и гръмотевична буря. В
    последствие резултатът е зачетен без доиграване.
Дълго поле (Дълго поле) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево)     6:1 
Старосел (Старосел) - Ведраре (Ведраре)                   3:2 
Урожай (Стрелци)                                          почива

                           VI кръг

3 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
Дъбене (Дъбене) - Дълго поле (Дълго поле)                 1:2 
Сокол (Пъдарско) - Труд (Труд)                            3:0 
4 октомври 2015, неделя, 16:00 ч:
Войнягово (Войнягово) - Ведраре (Ведраре)                 3:0 
Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Старосел (Старосел)         1:6 
Металик 1938 (Сопот) - Урожай (Стрелци)                   5:2 
Раковски (Раковски) - Сокол (Крислово)                    3:0 сл. 
Стряма 2001 (Стряма) - Чернозем (Черноземен)              0:3 сл. 
Тракиец 2001 (Калековец)                                  почива

                           III кръг - отложен мач

7 октомври 2015, сряда, 17:00 ч:
Раковски (Раковски) - Войнягово (Войнягово)               3:0 сл. 

                           VII кръг

10 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
Чернозем (Черноземен) - Войнягово (Войнягово)             1:2 
Труд (Труд) - Раковски (Раковски)                         1:3 
Урожай (Стрелци) - Сокол (Пъдарско)                       1:1 
11 октомври 2015, неделя, 16:00 ч:
Сокол (Крислово) - Стряма 2001 (Стряма)                   2:5 
Тракиец 2001 (Калековец) - Металик 1938 (Сопот)           1:5 
Старосел (Старосел) - Дъбене (Дъбене)                     3:1 
Ведраре (Ведраре) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево)           5:2 
Дълго поле (Дълго поле)                                   почива

                           VIII кръг

14 октомври 2015, сряда, 16:00 ч:
Войнягово (Войнягово) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево)       3:0 сл. 
Дъбене (Дъбене) - Ведраре (Ведраре)                       0:5 
Металик 1938 (Сопот) - Дълго поле (Дълго поле)            5:2 
Сокол (Пъдарско) - Тракиец 2001 (Калековец)               1:1 
Стряма 2001 (Стряма) - Труд (Труд)                        1:1 
Чернозем (Черноземен) - Сокол (Крислово)                  3:0 сл. 
14 октомври 2015, сряда, 19:00 ч:
Раковски (Раковски) - Урожай (Стрелци)                    3:2 
Старосел (Старосел)                                       почива

                           IX кръг

17 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
Труд (Труд) - Чернозем (Черноземен)                       2:6 
Урожай (Стрелци) - Стряма 2001 (Стряма)                   7:0 
18 октомври 2015, неделя, 16:00 ч:
Сокол (Крислово) - Войнягово (Войнягово)                  2:8 
Тракиец 2001 (Калековец) - Раковски (Раковски)            1:0 
Дълго поле (Дълго поле) - Сокол (Пъдарско)                3:0 
Старосел (Старосел) - Металик 1938 (Сопот)                0:1 
Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Дъбене (Дъбене)             3:0 сл. 
Ведраре (Ведраре)                                         почива

                           X кръг

22 октомври 2015, четвъртък, 16:00 ч:
Войнягово (Войнягово) - Дъбене (Дъбене)                   3:0 сл. 
Металик 1938 (Сопот) - Ведраре (Ведраре)                  3:0 сл. 
Сокол (Пъдарско) - Старосел (Старосел)                    3:2 
Раковски (Раковски) - Дълго поле (Дълго поле)             1:1 
Стряма 2001 (Стряма) - Тракиец 2001 (Калековец)           3:4 
Чернозем (Черноземен) - Урожай (Стрелци)                  3:0 сл. 
Сокол (Крислово) - Труд (Труд)                            0:3 сл. 
Вихър 2006 (Граф Игнатиево)                               почива

                           XI кръг

31 октомври 2015, събота, 14:30 ч:
Труд (Труд) - Войнягово (Войнягово)                       отложен 
Урожай (Стрелци) - Сокол (Крислово)                       отложен 
1 ноември 2015, неделя, 14:30 ч:
Тракиец 2001 (Калековец) - Чернозем (Черноземен)          отложен 
Дълго поле (Дълго поле) - Стряма 2001 (Стряма)            отложен 
Старосел (Старосел) - Раковски (Раковски)                 отложен 
Ведраре (Ведраре) - Сокол (Пъдарско)                      отложен 
Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Металик 1938 (Сопот)        отложен 
5 декември 2015, събота, 14:30 ч:
Труд (Труд) - Войнягово (Войнягово)                       0:3 сл. 
Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Металик 1938 (Сопот)        2:5 
6 декември 2015, неделя, 14:30 ч:
Урожай (Стрелци) - Сокол (Крислово)                       3:0 сл. 
Тракиец 2001 (Калековец) - Чернозем (Черноземен)          0:1 
Дълго поле (Дълго поле) - Стряма 2001 (Стряма)            3:0 сл. 
Старосел (Старосел) - Раковски (Раковски)                 4:4 
Ведраре (Ведраре) - Сокол (Пъдарско)                      6:3 
Дъбене (Дъбене)                                           почива

                           XII кръг

7 ноември 2015, събота, 14:30 ч:
Сокол (Пъдарско) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево)            1:2 
Чернозем (Черноземен) - Дълго поле (Дълго поле)           1:1 
Труд (Труд) - Урожай (Стрелци)                            5:0 сл. * 
* - прекратен в 80' при 2:2 по вина на гостите.
8 ноември 2015, неделя, 14:30 ч:
Металик 1938 (Сопот) - Дъбене (Дъбене)                    9:0 
Раковски (Раковски) - Ведраре (Ведраре)                   3:0 сл. 
Стряма 2001 (Стряма) - Старосел (Старосел)                2:8 
Сокол (Крислово) - Тракиец 2001 (Калековец)               2:3 
Войнягово (Войнягово)                                     почива

                           XIII кръг

14 ноември 2015, събота, 14:30 ч:
Урожай (Стрелци) - Войнягово (Войнягово)                  1:2 
Дъбене (Дъбене) - Сокол (Пъдарско)                        анулиран * 
* - първоначално прекратен в 62' при 4:2 по вина на гостите и присъден
    служебно 7:0, в последствие анулиран заради нередовни футболисти в
    домакините.
15 ноември 2015, неделя, 14:30 ч:
Тракиец 2001 (Калековец) - Труд (Труд)                    2:1 
Дълго поле (Дълго поле) - Сокол (Крислово)                8:0 
Старосел (Старосел) - Чернозем (Черноземен)               0:0 
Ведраре (Ведраре) - Стряма 2001 (Стряма)                  3:0 сл. 
Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Раковски (Раковски)         4:2 
Металик 1938 (Сопот)                                      почива

                           XIV кръг

21 ноември 2015, събота, 14:30 ч:
Чернозем (Черноземен) - Ведраре (Ведраре)                 3:0 сл. 
Труд (Труд) - Дълго поле (Дълго поле)                     0:3 сл. 
Урожай (Стрелци) - Тракиец 2001 (Калековец)               3:0 
22 ноември 2015, неделя, 14:30 ч:
Войнягово (Войнягово) - Металик 1938 (Сопот)              2:1 
Раковски (Раковски) - Дъбене (Дъбене)                     4:2 
Стряма 2001 (Стряма) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево)        0:3 сл. 
Сокол (Крислово) - Старосел (Старосел)                    1:2 
Сокол (Пъдарско)                                          почива

                           XV кръг

28 ноември 2015, събота, 14:30 ч:
Дъбене (Дъбене) - Стряма 2001 (Стряма)                    3:0 сл. 
29 ноември 2015, неделя, 14:30 ч:
Тракиец 2001 (Калековец) - Войнягово (Войнягово)          0:1 
Дълго поле (Дълго поле) - Урожай (Стрелци)                2:0 
Старосел (Старосел) - Труд (Труд)                         3:0 сл. 
Ведраре (Ведраре) - Сокол (Крислово)                      3:0 сл. 
Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Чернозем (Черноземен)       4:0 сл. * 
* - прекратен в 61' при 1:1 по вина на гостите.
Металик 1938 (Сопот) - Сокол (Пъдарско)                   3:0 
Раковски (Раковски)                                       почива

                           XI кръг - отложени мачове

5 декември 2015, събота, 14:30 ч:
Труд (Труд) - Войнягово (Войнягово)                       0:3 сл. 
Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Металик 1938 (Сопот)        2:5 
6 декември 2015, неделя, 14:30 ч:
Урожай (Стрелци) - Сокол (Крислово)                       3:0 сл. 
Тракиец 2001 (Калековец) - Чернозем (Черноземен)          0:1 
Дълго поле (Дълго поле) - Стряма 2001 (Стряма)            3:0 сл. 
Старосел (Старосел) - Раковски (Раковски)                 4:4 
Ведраре (Ведраре) - Сокол (Пъдарско)                      6:3 

                           XVI кръг

27 февруари 2016, събота, 15:00 ч:
Дъбене (Дъбене) - Чернозем (Черноземен)                   1:0 
Старосел (Старосел) - Урожай (Стрелци)                    2:1 
28 февруари 2016, неделя, 15:00 ч:
Войнягово (Войнягово) - Сокол (Пъдарско)                  1:0 
Металик 1938 (Сопот) - Раковски (Раковски)                2:1 
Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Сокол (Крислово)            3:0 
Ведраре (Ведраре) - Труд (Труд)                           3:0 сл. 
Дълго поле (Дълго поле) - Тракиец 2001 (Калековец)        5:0 
Стряма 2001 (Стряма)                                      почива

                           XVII кръг

5 март 2016, събота, 15:00 ч:
Труд (Труд) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево)                 0:4 
6 март 2016, неделя, 15:00 ч:
Дълго поле (Дълго поле) - Войнягово (Войнягово)           4:4 
Тракиец 2001 (Калековец) - Старосел (Старосел)            1:2 
Урожай (Стрелци) - Ведраре (Ведраре)                      3:1 
Сокол (Крислово) - Дъбене (Дъбене)                        0:2 
Стряма 2001 (Стряма) - Металик 1938 (Сопот)               0:3 сл. 
в кв.Генерал Николаево, Раковски, ст."Г.С.Раковски":
Раковски (Раковски) - Сокол (Пъдарско)                    4:1 
Чернозем (Черноземен)                                     почива

                           XVIII кръг

12 март 2016, събота, 15:00 ч:
Сокол (Пъдарско) - Стряма 2001 (Стряма)                   3:0 сл. 
Дъбене (Дъбене) - Труд (Труд)                             3:0 сл. 
Старосел (Старосел) - Дълго поле (Дълго поле)             2:4 
13 март 2016, неделя, 15:00 ч:
Войнягово (Войнягово) - Раковски (Раковски)               3:0 
Металик 1938 (Сопот) - Чернозем (Черноземен)              3:1 
Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Урожай (Стрелци)            4:0 
Ведраре (Ведраре) - Тракиец 2001 (Калековец)              6:2 
Сокол (Крислово)                                          почива

                           XIX кръг

19 март 2016, събота, 15:00 ч:
Старосел (Старосел) - Войнягово (Войнягово)               1:4 
Чернозем (Черноземен) - Сокол (Пъдарско)                  2:0 
20 март 2016, неделя, 15:00 ч:
Дълго поле (Дълго поле) - Ведраре (Ведраре)               3:0 сл. 
Тракиец 2001 (Калековец) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево)    1:1 
Урожай (Стрелци) - Дъбене (Дъбене)                        2:6 
Сокол (Крислово) - Металик 1938 (Сопот)                   0:3 сл. * 
* - първоначално 2:1, в последствие присъден служебно заради 2 нередовни
    играча в състава на Сокол.
Стряма 2001 (Стряма) - Раковски (Раковски)                0:3 сл. 
Труд (Труд)                                               почива

                           XX кръг

26 март 2016, събота, 15:00 ч:
Сокол (Пъдарско) - Сокол (Крислово)                       1:0 
Дъбене (Дъбене) - Тракиец 2001 (Калековец)                3:1 
27 март 2016, неделя, 15:00 ч:
Войнягово (Войнягово) - Стряма 2001 (Стряма)              3:0 сл. 
Раковски (Раковски) - Чернозем (Черноземен)               отложен 
Металик 1938 (Сопот) - Труд (Труд)                       16:0 
Ведраре (Ведраре) - Старосел (Старосел)                   3:0 сл. 
27 март 2016, неделя, 16:30 ч:
Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Дълго поле (Дълго поле)     2:5 
13 април 2016, сряда, 19:15 ч:
Раковски (Раковски) - Чернозем (Черноземен)               1:1 
Урожай (Стрелци)                                          почива

                           XXI кръг

2 април 2016, събота, 17:00 ч:
Старосел (Старосел) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево)         0:3 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно след
    отказването на Старосел.
Труд (Труд) - Сокол (Пъдарско)                            0:8 
Чернозем (Черноземен) - Стряма 2001 (Стряма)              3:0 сл. 
3 април 2016, неделя, 17:00 ч:
Ведраре (Ведраре) - Войнягово (Войнягово)                 1:0 
Дълго поле (Дълго поле) - Дъбене (Дъбене)                 2:1 
Урожай (Стрелци) - Металик 1938 (Сопот)                   3:1 
Сокол (Крислово) - Раковски (Раковски)                    1:3 
Тракиец 2001 (Калековец)                                  почива

                           XXII кръг

9 април 2016, събота, 17:00 ч:
Сокол (Пъдарско) - Урожай (Стрелци)                       3:0 
Дъбене (Дъбене) - Старосел (Старосел)                     7:0 
10 април 2016, неделя, 17:00 ч:
Войнягово (Войнягово) - Чернозем (Черноземен)             4:1 
Стряма 2001 (Стряма) - Сокол (Крислово)                   0:3 сл. 
Раковски (Раковски) - Труд (Труд)                         7:2 
Металик 1938 (Сопот) - Тракиец 2001 (Калековец)           5:0 
Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Ведраре (Ведраре)           2:2 
Дълго поле (Дълго поле)                                   почива

                           XX кръг - отложен мач

13 април 2016, сряда, 19:15 ч:
Раковски (Раковски) - Чернозем (Черноземен)               1:1 

                           XXIII кръг

16 април 2016, събота, 17:00 ч:
Труд (Труд) - Стряма 2001 (Стряма)                        3:0 сл. 
17 април 2016, неделя, 17:00 ч:
Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Войнягово (Войнягово)       1:4 
Ведраре (Ведраре) - Дъбене (Дъбене)                       2:3 
Дълго поле (Дълго поле) - Металик 1938 (Сопот)            0:5 сл. * 
* - прекратен в 63' при 3:2. Дълго поле е наказан с лишаване от домакинство за 2
    мача.
Тракиец 2001 (Калековец) - Сокол (Пъдарско)               3:0 
Урожай (Стрелци) - Раковски (Раковски)                    3:1 
Сокол (Крислово) - Чернозем (Черноземен)                  0:4 
Старосел (Старосел)                                       почива

                           XXIV кръг

23 април 2016, събота, 17:00 ч:
Чернозем (Черноземен) - Труд (Труд)                       5:0 
Сокол (Пъдарско) - Дълго поле (Дълго поле)                0:1 
Дъбене (Дъбене) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево)             6:0 
24 април 2016, неделя, 17:00 ч:
Войнягово (Войнягово) - Сокол (Крислово)                  3:0 сл. 
Стряма 2001 (Стряма) - Урожай (Стрелци)                   0:3 сл. 
Раковски (Раковски) - Тракиец 2001 (Калековец)            3:3 
Металик 1938 (Сопот) - Старосел (Старосел)                3:0 сл. 
Ведраре (Ведраре)                                         почива

                           XXV кръг

30 април 2016, събота, 14:00 ч:
Труд (Труд) - Сокол (Крислово)                            0:0 
30 април 2016, събота, 17:00 ч:
Дъбене (Дъбене) - Войнягово (Войнягово)                   4:1 
Ведраре (Ведраре) - Металик 1938 (Сопот)                  0:3 сл. 
Старосел (Старосел) - Сокол (Пъдарско)                    0:3 сл. 
в Калояново: *
Дълго поле (Дълго поле) - Раковски (Раковски)             3:2 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Дълго
    поле
Тракиец 2001 (Калековец) - Стряма 2001 (Стряма)           3:0 сл. 
Урожай (Стрелци) - Чернозем (Черноземен)                  3:0 сл. 
Вихър 2006 (Граф Игнатиево)                               почива

                           XXVI кръг

7 май 2016, събота, 18:00 ч:
Чернозем (Черноземен) - Тракиец 2001 (Калековец)          2:0 
Сокол (Пъдарско) - Ведраре (Ведраре)                      3:0 сл. 
8 май 2016, неделя, 18:00 ч:
Войнягово (Войнягово) - Труд (Труд)                      20:0 
Сокол (Крислово) - Урожай (Стрелци)                       3:0 сл. 
Стряма 2001 (Стряма) - Дълго поле (Дълго поле)            0:3 сл. 
Раковски (Раковски) - Старосел (Старосел)                 3:0 сл. 
9 май 2016, понеделник, 18:00 ч:
Металик 1938 (Сопот) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево)        3:0 сл. 
Дъбене (Дъбене)                                           почива

                           XXVII кръг

14 май 2016, събота, 18:00 ч:
Дъбене (Дъбене) - Металик 1938 (Сопот)                    1:3 
Старосел (Старосел) - Стряма 2001 (Стряма)                анулиран 
15 май 2016, неделя, 18:00 ч:
Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Сокол (Пъдарско)            4:4 
Ведраре (Ведраре) - Раковски (Раковски)                   1:3 
на неутрален терен: *
Дълго поле (Дълго поле) - Чернозем (Черноземен)           4:0 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Дълго
    поле
Тракиец 2001 (Калековец) - Сокол (Крислово)               2:2 
Урожай (Стрелци) - Труд (Труд)                            3:0 сл. 
Войнягово (Войнягово)                                     почива

                           XXVIII кръг

18 май 2016, сряда, 18:00 ч:
Войнягово (Войнягово) - Урожай (Стрелци)                  3:0 сл. 
Труд (Труд) - Тракиец 2001 (Калековец)                    1:7 
Сокол (Крислово) - Дълго поле (Дълго поле)                0:3 сл. 
Чернозем (Черноземен) - Старосел (Старосел)               3:0 сл. 
Стряма 2001 (Стряма) - Ведраре (Ведраре)                  0:3 сл. 
Раковски (Раковски) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево)         2:1 
Сокол (Пъдарско) - Дъбене (Дъбене)                        1:3 
Металик 1938 (Сопот)                                      почива

                           XXIX кръг

21 май 2016, събота, 18:00 ч:
Дъбене (Дъбене) - Раковски (Раковски)                     3:4 
Старосел (Старосел) - Сокол (Крислово)                    0:3 сл. 
22 май 2016, неделя, 18:00 ч:
Металик 1938 (Сопот) - Войнягово (Войнягово)              2:0 
Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Стряма 2001 (Стряма)        3:0 сл. 
Ведраре (Ведраре) - Чернозем (Черноземен)                 3:0 сл. 
Дълго поле (Дълго поле) - Труд (Труд)                     3:0 сл. 
Тракиец 2001 (Калековец) - Урожай (Стрелци)               3:1 
Сокол (Пъдарско)                                          почива

                           XXX кръг

28 май 2016, събота, 18:00 ч:
Труд (Труд) - Старосел (Старосел)                         3:0 сл. 
Чернозем (Черноземен) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево)       1:1 
Сокол (Пъдарско) - Металик 1938 (Сопот)                   0:0 
29 май 2016, неделя, 18:00 ч:
Войнягово (Войнягово) - Тракиец 2001 (Калековец)          4:2 
Урожай (Стрелци) - Дълго поле (Дълго поле)                5:6 
Сокол (Крислово) - Ведраре (Ведраре)                      3:0 сл. 
Стряма 2001 (Стряма) - Дъбене (Дъбене)                    0:3 сл. 
Раковски (Раковски)                                       почива

нагоре


"Б" ОФГ Пловдив - север 2015/16 - Таблица с резултати

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.  10.  11.  12.  13.  14.  15. 
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Металик 1938 (Сопот)               XXX  5:2  2:0  2:1  3:1  3:0* 9:0  5:2  3:0* 5:0  3:0 16:0  3:0* 3:0* 3:0*
 2. Дълго поле (Дълго поле)            0:5* XXX  4:4  3:2  4:0  6:1  2:1  2:0  3:0* 5:0  3:0  3:0* 8:0  0:1  3:0*
 3. Войнягово (Войнягово)              2:1  0:0  XXX  3:0  4:1  3:0* 3:0* 3:0* 3:0  4:2  1:0 20:0  3:0* 3:2  3:0*
 4. Раковски (Раковски)                5:0  1:1  3:0* XXX  1:1  2:1  4:2  3:2  3:0* 3:3  4:1  7:2  3:0* 3:0* 4:0 
 5. Чернозем (Черноземен)              0:1  1:1  1:2  0:3* XXX  1:1  2:0  3:0* 3:0* 2:0  2:0  5:0  3:0* 3:0* 3:0*
 6. Вихър 2006 (Граф Игнатиево)        2:5  2:5  1:4  4:2  4:0* XXX  3:0* 4:0  2:2  0:3* 4:4 13:2  3:0  1:6  3:0*
 7. Дъбене (Дъбене)                    1:3  1:2  4:1  3:4  1:0  6:0  XXX  0:1  0:5  3:1  ---  3:0* 7:2  7:0  3:0*
 8. Урожай (Стрелци)                   3:1  5:6  1:2  3:1  3:0* 3:0  2:6  XXX  3:1  3:0  1:1  3:0* 3:0* 4:4  7:0 
 9. Ведраре (Ведраре)                  0:3* 0:1  1:0  1:3  3:0* 5:2  2:3  2:5  XXX  6:2  6:3  3:0* 3:0* 3:0* 3:0*
10. Тракиец 2001 (Калековец)           1:5  0:3* 0:1  1:0  0:1  1:1  3:1  3:1  3:0* XXX  3:0  2:1  2:2  1:2  3:0*
11. Сокол (Пъдарско)                   0:0  0:1  2:2  0:3  0:1  1:2  1:3  3:0  3:0* 1:1  XXX  3:0  1:0  3:2  3:0*
12. Труд (Труд)                        2:1  0:3* 0:3* 1:3  2:6  0:4  1:0  5:0* 1:6  1:7  0:8  XXX  0:0  3:0* 3:0*
13. Сокол (Крислово)                   0:3* 0:3* 2:8  1:3  0:4  1:5  0:2  3:0* 3:0* 2:3  0:3  0:3* XXX  1:2  2:5 
14. Старосел (Старосел)                0:1  2:4  1:4  4:4  0:0  0:3* 3:1  2:1  3:2  3:0  0:3* 3:0* 0:3* XXX  --- 
15. Стряма 2001 (Стряма)               0:3* 0:3* 0:5  0:3* 0:3* 0:3* 0:3* 0:3* 0:3* 3:4  2:5  1:1  0:3* 2:8  XXX 
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

нагоре


"Б" ОФГ Пловдив - изток 2015/16

| Таблица с резултати | Страници на отбори |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
         | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |


                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.)   28   24   2   2  102:24   74       
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Вихър (Войводиново)                28   19   3   6   67:29   60       
 3. Ботев (кв.Дебър, Първомай)         28   17   4   7   63:38   55       
 4. Марица (Ясно поле)                 28   16   2  10   54:35   50       
 5. Марица 2006 (Градина)              28   15   4   9   62:42   49       
 6. Траките 2007 (Скутаре)             28   16   0  12   59:51   48        [1 0 1  6:5  3]
 7. Светкавица (Манолско Конаре)       28   15   3  10   70:53   48        [1 0 1  5:6  3]
 8. Сокол (Буково)                     28   13   2  13   42:54   41       
 9. Садово (Садово)                    28   12   2  14   53:49   38        [1 1 0  5:2  4]
10. Караджалово 2011 (Караджалово)     28   12   2  14   52:55   38        [0 1 1  2:5  1]
11. Ботев (Рогош)                      28   11   4  13   56:61   37       
12. Поповица (Поповица)                28    7   3  18   41:70   24       
13. Тракия 2012 (Бяла река)            27    3   1  23   20:85   10    [*]
14. Борислав 2009 II (Първомай)        27    8   1  18   25:62   25    [*]
15. Марица 2003 II (Маноле)            26    2   3  21   12:70    9 [+][*]

Бележки
  - Марица 2003 (Маноле), 1-ви през изминалия сезон; влиза в "А" ОФГ Пловдив.
  - Зенит 2012 (Православен), 16-ти през изминалия сезон; се отказва от участие.
  - Марица 2003 II (Маноле) се включва в групата.
  - Маноле 2003 II (Маноле) се отказва от участие на полусезона. Резултатите му се зачитат а на противниците му до края на сезона се присъждат служебни победи с 3:0.
  - Борислав 2009 II (Първомай) се отказва от участие след XVIII кръг. Резултатите му се зачитат а на противниците му до края на сезона се присъждат служебни победи с 3:0.
  - На 12 април 2016 г. Тракия 2012 (Бяла река) е изваден от групата за напускане на терена в мача си от XXII кръг със Светкавица (Манолско Конаре). Резултатите му се зачитат а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0.

                           I кръг

5 септември 2015, събота, 17:00 ч:
Марица 1951 (Първомай) - Светкавица (Манолско Конаре)     6:3 
Караджалово 2011 (Карадж.) - Ботев (кв.Дебър, Първомай)   0:3 
Марица 2006 (Градина) - Борислав 2009 II (Първомай)       1:2 
6 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Поповица (Поповица) - Траките 2007 (Скутаре)              1:5 
Сокол (Буково) - Марица 2003 II (Маноле)                  1:0 
Вихър (Войводиново) - Марица (Ясно поле)                  2:1 
Садово (Садово) - Тракия 2012 (Бяла река)                 3:0 сл. 
Ботев (Рогош)                                             почива

                           II кръг

12 септември 2015, събота, 17:00 ч:
Тракия 2012 (Бяла река) - Марица 2006 (Градина)           0:6 
13 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Ботев (кв.Дебър, Първомай) - Садово (Садово)              2:0 
Марица (Ясно поле) - Караджалово 2011 (Караджалово)       3:0 сл. 
Светкавица (Манолско Конаре) - Вихър (Войводиново)        отложен 
Марица 2003 II (Маноле) - Марица 1951 (Първомай)          отложен 
Траките 2007 (Скутаре) - Сокол (Буково)                   2:0 
Ботев (Рогош) - Поповица (Поповица)                       3:3 
7 октомври 2015, сряда, 18:00 ч:
Марица 2003 II (Маноле) - Марица 1951 (Първомай)          0:0 
13 декември 2015, неделя, 14:30 ч:
Светкавица (Манолско Конаре) - Вихър (Войводиново)        0:0 
Борислав 2009 II (Първомай)                               почива

                           III кръг

19 септември 2015, събота, 17:00 ч:
Марица 1951 (Първомай) - Траките 2007 (Скутаре)           4:3 
Караджалово 2011 (Карадж.) - Светкавица (Ман.Конаре)      3:0 сл. 
Марица 2006 (Градина) - Ботев (кв.Дебър, Първомай)        1:1 
20 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Сокол (Буково) - Ботев (Рогош)                            4:2 
Вихър (Войводиново) - Марица 2003 II (Маноле)             1:1 
Садово (Садово) - Марица (Ясно поле)                      1:1 
Борислав 2009 II (Първомай) - Тракия 2012 (Бяла река)     3:0 сл. 
Поповица (Поповица)                                       почива

                           IV кръг

22 септември 2015, вторник, 17:00 ч:
Ботев (кв.Дебър, Първомай) - Борислав 2009 II (Първомай)  2:2 
Марица (Ясно поле) - Марица 2006 (Градина)                2:1 
Светкавица (Манолско Конаре) - Садово (Садово)            3:0 сл. 
Марица 2003 II (Маноле) - Караджалово 2011 (Карадж.)      6:0 
Траките 2007 (Скутаре) - Вихър (Войводиново)              2:1 
Ботев (Рогош) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай)       4:2 
Поповица (Поповица) - Сокол (Буково)                      4:1 
Тракия 2012 (Бяла река)                                   почива

                           V кръг

26 септември 2015, събота, 17:00 ч:
Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) - Поповица (Поповица)    7:2 
Караджалово 2011 (Караджалово) - Траките 2007 (Скутаре)   0:3 сл. 
Марица 2006 (Градина) - Светкавица (Манолско Конаре)      4:1 
Тракия 2012 (Бяла река) - Ботев (кв.Дебър, Първомай)      3:5 
27 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Вихър (Войводиново) - Ботев (Рогош)                       2:0 
Садово (Садово) - Марица 2003 II (Маноле)                 8:0 
Борислав 2009 II (Първомай) - Марица (Ясно поле)          3:0 сл. * 
* - първоначално 2:2, в последствие на Борислав 2009 II е присъдена служебна
    победа.
Сокол (Буково)                                            почива

                           VI кръг

3 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
Светкавица (Ман.Конаре) - Борислав 2009 II (Първомай)     4:1 
Траките 2007 (Скутаре) - Садово (Садово)                  3:1 
4 октомври 2015, неделя, 16:00 ч:
Марица (Ясно поле) - Тракия 2012 (Бяла река)              3:0 сл. 
Марица 2003 II (Маноле) - Марица 2006 (Градина)           0:0 
Ботев (Рогош) - Караджалово 2011 (Караджалово)            3:0 сл. 
Поповица (Поповица) - Вихър (Войводиново)                 0:1 
Сокол (Буково) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай)      1:1 
Ботев (кв.Дебър, Първомай)                                почива

                           II кръг - отложен мач

7 октомври 2015, сряда, 18:00 ч:
Марица 2003 II (Маноле) - Марица 1951 (Първомай)          0:0 

                           VII кръг

10 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
Караджалово 2011 (Караджалово) - Поповица (Поповица)      1:0 
Марица 2006 (Градина) - Траките 2007 (Скутаре)            3:0 сл. 
Тракия 2012 (Бяла река) - Светкавица (Манолско Конаре)    1:4 
11 октомври 2015, неделя, 16:00 ч:
Вихър (Войводиново) - Сокол (Буково)                      3:0 сл. 
Садово (Садово) - Ботев (Рогош)                           4:1 
Борислав 2009 II (Първомай) - Марица 2003 II (Маноле)     отложен 
Ботев (кв.Дебър, Първомай) - Марица (Ясно поле)           2:1 
ненасрочен:
Борислав 2009 II (Първомай) - Марица 2003 II (Маноле)     3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай)                       почива

                           VIII кръг

14 октомври 2015, сряда, 16:00 ч:
Светкавица (Ман.Конаре) - Ботев (кв.Дебър, Първомай)      5:1 
Марица 2003 II (Маноле) - Тракия 2012 (Бяла река)         3:0 сл. 
Траките 2007 (Скутаре) - Борислав 2009 II (Първомай)      отложен 
Ботев (Рогош) - Марица 2006 (Градина)                     3:0 
Поповица (Поповица) - Садово (Садово)                     0:3 сл. 
Сокол (Буково) - Караджалово 2011 (Караджалово)           2:2 
Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) - Вихър (Войводиново)    3:0 сл. 
13 декември 2015, неделя, 14:30 ч:
Траките 2007 (Скутаре) - Борислав 2009 II (Първомай)      3:0 сл. 
Марица (Ясно поле)                                        почива

                           IX кръг

17 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
Караджалово 2011 (Караджалово) - Марица 1951 (Първомай)   2:3 
Марица 2006 (Градина) - Поповица (Поповица)               4:0 сл. * 
* - прекратен в 79' при 1:1, след като гостите напускат терена при отсъдена
    дузпа за домакините.
Тракия 2012 (Бяла река) - Траките 2007 (Скутаре)          2:0 
18 октомври 2015, неделя, 16:00 ч:
Садово (Садово) - Сокол (Буково)                          2:0 
Борислав 2009 II (Първомай) - Ботев (Рогош)               3:0 сл. 
Ботев (кв.Дебър, Първомай) - Марица 2003 II (Маноле)      4:1 
Марица (Ясно поле) - Светкавица (Манолско Конаре)         3:1 
Вихър (Войводиново)                                       почива

                           X кръг

21 октомври 2015, сряда, 16:00 ч:
Траките 2007 (Скутаре) - Ботев (кв.Дебър, Първомай)       1:3 
Ботев (Рогош) - Тракия 2012 (Бяла река)                   4:2 
Поповица (Поповица) - Борислав 2009 II (Първомай)         1:2 
Сокол (Буково) - Марица 2006 (Градина)                    2:1 
Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) - Садово (Садово)     3:0 сл. 
Вихър (Войводиново) - Караджалово 2011 (Караджалово)      5:0 
21 октомври 2015, сряда, 18:30 ч:
Марица 2003 II (Маноле) - Марица (Ясно поле)              1:4 
Светкавица (Манолско Конаре)                              почива

                           XI кръг

28 октомври 2015, сряда, 14:30 ч:
Борислав 2009 II (Първомай) - Сокол (Буково)              1:0 
31 октомври 2015, събота, 14:30 ч:
Марица 2006 (Градина) - Марица 1951 (Първомай)            отложен 
Тракия 2012 (Бяла река) - Поповица (Поповица)             отложен 
Светкавица (Манолско Конаре) - Марица 2003 II (Маноле)    отложен 
1 ноември 2015, неделя, 14:30 ч:
Садово (Садово) - Вихър (Войводиново)                     отложен 
Ботев (кв.Дебър, Първомай) - Ботев (Рогош)                отложен 
Марица (Ясно поле) - Траките 2007 (Скутаре)               отложен 
5 декември 2015, събота, 14:30 ч:
Марица 2006 (Градина) - Марица 1951 (Първомай)            2:1 
Тракия 2012 (Бяла река) - Поповица (Поповица)             3:0 сл. 
Ботев (кв.Дебър, Първомай) - Ботев (Рогош)                2:2 
Светкавица (Манолско Конаре) - Марица 2003 II (Маноле)    3:0 сл. 
6 декември 2015, неделя, 14:30 ч:
Садово (Садово) - Вихър (Войводиново)                     0:4 
Марица (Ясно поле) - Траките 2007 (Скутаре)               3:0 
Караджалово 2011 (Караджалово)                            почива

                           XII кръг

7 ноември 2015, събота, 14:30 ч:
Марица 1951 (Първомай) - Борислав 2009 II (Първомай)      5:0 
Караджалово 2011 (Караджалово) - Садово (Садово)          2:2 
8 ноември 2015, неделя, 14:30 ч:
Траките 2007 (Скутаре) - Светкавица (Манолско Конаре)     4:0 
Ботев (Рогош) - Марица (Ясно поле)                        0:3 
Поповица (Поповица) - Ботев (кв.Дебър, Първомай)          1:2 
Сокол (Буково) - Тракия 2012 (Бяла река)                  3:1 
Вихър (Войводиново) - Марица 2006 (Градина)               3:1 
Марица 2003 II (Маноле)                                   почива

                           XIII кръг

14 ноември 2015, събота, 14:30 ч:
Марица 2006 (Градина) - Караджалово 2011 (Караджалово)    3:1 
Тракия 2012 (Бяла река) - Марица 1951 (Първомай)          0:2 
Светкавица (Манолско Конаре) - Ботев (Рогош)              5:2 
15 ноември 2015, неделя, 14:30 ч:
Борислав 2009 II (Първомай) - Вихър (Войводиново)         1:3 
Ботев (кв.Дебър, Първомай) - Сокол (Буково)               4:0 
Марица (Ясно поле) - Поповица (Поповица)                  3:0 
Марица 2003 II (Маноле) - Траките 2007 (Скутаре)          0:1 
Садово (Садово)                                           почива

                           XIV кръг

21 ноември 2015, събота, 14:30 ч:
Марица 1951 (Първомай) - Ботев (кв.Дебър, Първомай)       2:1 
Караджалово 2011 (Карадж.) - Борислав 2009 II (Първомай)  3:2 
22 ноември 2015, неделя, 14:30 ч:
Ботев (Рогош) - Марица 2003 II (Маноле)                   6:0 
Поповица (Поповица) - Светкавица (Манолско Конаре)        2:2 
Сокол (Буково) - Марица (Ясно поле)                       2:1 
Вихър (Войводиново) - Тракия 2012 (Бяла река)             3:0 сл. 
Садово (Садово) - Марица 2006 (Градина)                   2:3 
Траките 2007 (Скутаре)                                    почива

                           XV кръг

28 ноември 2015, събота, 14:30 ч:
Тракия 2012 (Бяла река) - Караджалово 2011 (Карадж.)      0:4 
Светкавица (Манолско Конаре) - Сокол (Буково)             4:0 
29 ноември 2015, неделя, 14:30 ч:
Борислав 2009 II (Първомай) - Садово (Садово)             2:1 
Ботев (кв.Дебър, Първомай) - Вихър (Войводиново)          1:3 
Марица (Ясно поле) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.)     0:3 сл. * 
* - първоначално 2:2, в последствие на Марица (Ясно поле) е присъдена
    служебна загуба заради нередовен футболист.
Марица 2003 II (Маноле) - Поповица (Поповица)             0:3 сл. 
Траките 2007 (Скутаре) - Ботев (Рогош)                    2:0 
Марица 2006 (Градина)                                     почива

                           XI кръг - отложени мачове

5 декември 2015, събота, 14:30 ч:
Марица 2006 (Градина) - Марица 1951 (Първомай)            2:1 
Тракия 2012 (Бяла река) - Поповица (Поповица)             3:0 сл. 
Ботев (кв.Дебър, Първомай) - Ботев (Рогош)                2:2 
Светкавица (Манолско Конаре) - Марица 2003 II (Маноле)    3:0 сл. 
6 декември 2015, неделя, 14:30 ч:
Садово (Садово) - Вихър (Войводиново)                     0:4 
Марица (Ясно поле) - Траките 2007 (Скутаре)               3:0 

                           VII кръг - отложен мач

ненасрочен:
Борислав 2009 II (Първомай) - Марица 2003 II (Маноле)     3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.

                           II кръг - отложен мач

13 декември 2015, неделя, 14:30 ч:
Светкавица (Манолско Конаре) - Вихър (Войводиново)        0:0 

                           VIII кръг - отложен мач

13 декември 2015, неделя, 14:30 ч:
Траките 2007 (Скутаре) - Борислав 2009 II (Първомай)      3:0 сл. 

                           XVI кръг

27 февруари 2016, събота, 15:00 ч:
Светкавица (Манолско Конаре) - Марица 1951 (Първомай)     0:8 
Тракия 2012 (Бяла река) - Садово (Садово)                 3:5 
28 февруари 2016, неделя, 15:00 ч:
Траките 2007 (Скутаре) - Поповица (Поповица)              4:3 
Марица 2003 II (Маноле) - Сокол (Буково)                  0:3 сл. 
Марица (Ясно поле) - Вихър (Войводиново)                  0:2 
Ботев (кв.Дебър, Първомай) - Караджалово 2011 (Карадж.)   3:0 сл. * 
* - първоначално 3:5, в последствие на Караджалово 2011 е присъдена служебна
    загуба заради нередовен играч.
Борислав 2009 II (Първомай) - Марица 2006 (Градина)       0:3 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно след
    отказването на Борислав 2009 II.
Ботев (Рогош)                                             почива

                           XVII кръг

5 март 2016, събота, 15:00 ч:
Марица 2006 (Градина) - Тракия 2012 (Бяла река)           1:1 
Караджалово 2011 (Караджалово) - Марица (Ясно поле)       3:0 сл. 
Марица 1951 (Първомай) - Марица 2003 II (Маноле)          3:0 сл. 
6 март 2016, неделя, 15:00 ч:
Садово (Садово) - Ботев (кв.Дебър, Първомай)              1:2 
Вихър (Войводиново) - Светкавица (Манолско Конаре)        1:2 
Сокол (Буково) - Траките 2007 (Скутаре)                   2:1 
Поповица (Поповица) - Ботев (Рогош)                       2:2 
Борислав 2009 II (Първомай)                               почива

                           XVIII кръг

12 март 2016, събота, 15:00 ч:
Светкавица (Ман.Конаре) - Караджалово 2011 (Карадж.)      отложен 
Тракия 2012 (Бяла река) - Борислав 2009 II (Първомай)     3:0 сл. 
13 март 2016, неделя, 15:00 ч:
Ботев (Рогош) - Сокол (Буково)                            4:1 
Траките 2007 (Скутаре) - Марица 1951 (Първомай)           1:4 
Марица 2003 II (Маноле) - Вихър (Войводиново)             0:3 сл. 
Марица (Ясно поле) - Садово (Садово)                      3:0 сл. * 
* - първоначално 1:2, в последствие на Садово е присъдена служебна загуба
    заради нередовен играч.
Ботев (кв.Дебър, Първомай) - Марица 2006 (Градина)        1:2 
7 май 2016, събота, 18:00 ч:
Светкавица (Ман.Конаре) - Караджалово 2011 (Карадж.)      3:2 
Поповица (Поповица)                                       почива

                           XX кръг - изтеглен мач

19 март 2016, събота, 13:00 ч:
Ботев (кв.Дебър, Първомай) - Тракия 2012 (Бяла река)      3:0 

                           XIX кръг

19 март 2016, събота, 15:00 ч:
Марица 2006 (Градина) - Марица (Ясно поле)                3:0 сл. 
Караджалово 2011 (Карадж.) - Марица 2003 II (Маноле)      3:0 сл. 
Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) - Ботев (Рогош)       6:0 
20 март 2016, неделя, 15:00 ч:
Борислав 2009 II (Първомай) - Ботев (кв.Дебър, Първомай)  0:3 сл. 
Садово (Садово) - Светкавица (Манолско Конаре)            3:1 
Вихър (Войводиново) - Траките 2007 (Скутаре)              6:2 
Сокол (Буково) - Поповица (Поповица)                      3:0 сл. 
Тракия 2012 (Бяла река)                                   почива

                           XX кръг

19 март 2016, събота, 13:00 ч:
Ботев (кв.Дебър, Първомай) - Тракия 2012 (Бяла река)      3:0 
26 март 2016, събота, 15:00 ч:
Светкавица (Манолско Конаре) - Марица 2006 (Градина)      1:1 
27 март 2016, неделя, 15:00 ч:
Ботев (Рогош) - Вихър (Войводиново)                       2:2 
Траките 2007 (Скутаре) - Караджалово 2011 (Караджалово)   2:1 
Марица 2003 II (Маноле) - Садово (Садово)                 0:3 сл. 
Марица (Ясно поле) - Борислав 2009 II (Първомай)          3:0 сл. 
Ботев (кв.Дебър, Първомай) - Тракия 2012 (Бяла река)      изтеглен 
27 март 2016, неделя, 16:00 ч:
Поповица (Поповица) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.)    3:6 
Сокол (Буково)                                            почива

                           XXI кръг

2 април 2016, събота, 17:00 ч:
Тракия 2012 (Бяла река) - Марица (Ясно поле)              1:4 
Марица 2006 (Градина) - Марица 2003 II (Маноле)           3:0 сл. 
Караджалово 2011 (Караджалово) - Ботев (Рогош)            1:2 
Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) - Сокол (Буково)      5:0 
3 април 2016, неделя, 17:00 ч:
Борислав 2009 II (Първомай) - Светкавица (Ман.Конаре)     0:3 сл. 
Садово (Садово) - Траките 2007 (Скутаре)                  3:0 сл. * 
* - първоначално 0:0, в последствие на Траките 2007 е присъдена служебна
    загуба заради нередовен играч.
Вихър (Войводиново) - Поповица (Поповица)                 3:1 
Ботев (кв.Дебър, Първомай)                                почива

                           XXII кръг

9 април 2016, събота, 17:00 ч:
Светкавица (Манолско Конаре) - Тракия 2012 (Бяла река)    8:0 сл. 
10 април 2016, неделя, 17:00 ч:
Сокол (Буково) - Вихър (Войводиново)                      2:7 
Поповица (Поповица) - Караджалово 2011 (Караджалово)      0:3 
Ботев (Рогош) - Садово (Садово)                           4:3 
Траките 2007 (Скутаре) - Марица 2006 (Градина)            5:1 
Марица 2003 II (Маноле) - Борислав 2009 II (Първомай)     анулиран 
Марица (Ясно поле) - Ботев (кв.Дебър, Първомай)           0:0 
Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай)                       почива

                           XXIII кръг

16 април 2016, събота, 17:00 ч:
Тракия 2012 (Бяла река) - Марица 2003 II (Маноле)         анулиран 
Марица 2006 (Градина) - Ботев (Рогош)                     3:0 сл. 
Караджалово 2011 (Караджалово) - Сокол (Буково)           3:0 
17 април 2016, неделя, 17:00 ч:
Ботев (кв.Дебър, Първомай) - Светкавица (Ман.Конаре)      3:1 
Борислав 2009 II (Първомай) - Траките 2007 (Скутаре)      0:3 сл. 
Садово (Садово) - Поповица (Поповица)                     2:1 
Вихър (Войводиново) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.)    0:4 
Марица (Ясно поле)                                        почива

                           XXIV кръг

23 април 2016, събота, 17:00 ч:
Марица 1951 (Първомай) - Караджалово 2011 (Караджалово)   3:0 сл. 
Светкавица (Манолско Конаре) - Марица (Ясно поле)         1:2 
24 април 2016, неделя, 17:00 ч:
Сокол (Буково) - Садово (Садово)                          3:0 сл. 
Поповица (Поповица) - Марица 2006 (Градина)               1:0 
Ботев (Рогош) - Борислав 2009 II (Първомай)               3:0 сл. 
Траките 2007 (Скутаре) - Тракия 2012 (Бяла река)          3:0 сл. 
Марица 2003 II (Маноле) - Ботев (кв.Дебър, Първомай)      0:3 сл. 
Вихър (Войводиново)                                       почива

                           XXV кръг - изтеглен мач

24 април 2016, неделя, 17:00 ч:
Ботев (кв.Дебър, Първомай) - Траките 2007 (Скутаре)       4:1 

                           XXV кръг

24 април 2016, неделя, 17:00 ч:
Ботев (кв.Дебър, Първомай) - Траките 2007 (Скутаре)       4:1 
29 април 2016, петък, 17:00 ч:
Марица (Ясно поле) - Марица 2003 II (Маноле)              3:0 сл. 
Ботев (кв.Дебър, Първомай) - Траките 2007 (Скутаре)       изтеглен 
Тракия 2012 (Бяла река) - Ботев (Рогош)                   0:3 сл. 
Борислав 2009 II (Първомай) - Поповица (Поповица)         0:3 сл. 
Марица 2006 (Градина) - Сокол (Буково)                    3:0 сл. 
Садово (Садово) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай)     0:2 
Караджалово 2011 (Караджалово) - Вихър (Войводиново)      3:0 сл. 
Светкавица (Манолско Конаре)                              почива

                           XVIII кръг - отложен мач

7 май 2016, събота, 18:00 ч:
Светкавица (Ман.Конаре) - Караджалово 2011 (Карадж.)      3:2 

                           XXVI кръг

7 май 2016, събота, 18:00 ч:
Марица 1951 (Първомай) - Марица 2006 (Градина)            6:2 
8 май 2016, неделя, 18:00 ч:
Вихър (Войводиново) - Садово (Садово)                     3:0 сл. 
Сокол (Буково) - Борислав 2009 II (Първомай)              3:0 сл. 
Поповица (Поповица) - Тракия 2012 (Бяла река)             3:0 сл. 
Ботев (Рогош) - Ботев (кв.Дебър, Първомай)                2:4 
Траките 2007 (Скутаре) - Марица (Ясно поле)               1:4 
Марица 2003 II (Маноле) - Светкавица (Манолско Конаре)    0:3 сл. 
Караджалово 2011 (Караджалово)                            почива

                           XXVII кръг

14 май 2016, събота, 18:00 ч:
Светкавица (Манолско Конаре) - Траките 2007 (Скутаре)     5:2 
Тракия 2012 (Бяла река) - Сокол (Буково)                  0:3 сл. 
Марица 2006 (Градина) - Вихър (Войводиново)               3:0 сл. 
15 май 2016, неделя, 18:00 ч:
Марица (Ясно поле) - Ботев (Рогош)                        3:1 
Ботев (кв.Дебър, Първомай) - Поповица (Поповица)          4:0 
Борислав 2009 II (Първомай) - Марица 1951 (Първомай)      0:3 сл. 
Садово (Садово) - Караджалово 2011 (Караджалово)          3:0 сл. 
Марица 2003 II (Маноле)                                   почива

                           XXVIII кръг

18 май 2016, сряда, 18:00 ч:
Караджалово 2011 (Караджалово) - Марица 2006 (Градина)    9:4 
Вихър (Войводиново) - Борислав 2009 II (Първомай)         3:0 сл. 
Марица 1951 (Първомай) - Тракия 2012 (Бяла река)          3:0 сл. 
Сокол (Буково) - Ботев (кв.Дебър, Първомай)               3:0 
Поповица (Поповица) - Марица (Ясно поле)                  3:1 
Ботев (Рогош) - Светкавица (Манолско Конаре)              0:2 
Траките 2007 (Скутаре) - Марица 2003 II (Маноле)          3:0 сл. 
Садово (Садово)                                           почива

                           XXIX кръг

21 май 2016, събота, 18:00 ч:
Светкавица (Манолско Конаре) - Поповица (Поповица)        5:1 
Тракия 2012 (Бяла река) - Вихър (Войводиново)             0:3 сл. 
Марица 2006 (Градина) - Садово (Садово)                   3:0 сл. 
22 май 2016, неделя, 18:00 ч:
Марица 2003 II (Маноле) - Ботев (Рогош)                   0:3 сл. 
Марица (Ясно поле) - Сокол (Буково)                       3:0 сл. 
Ботев (кв.Дебър, Първомай) - Марица 1951 (Първомай)       0:3 
Борислав 2009 II (Първомай) - Караджалово 2011 (Карадж.)  0:3 сл. 
Траките 2007 (Скутаре)                                    почива

                           XXX кръг

28 май 2016, събота, 18:00 ч:
Караджалово 2011 (Карадж.) - Тракия 2012 (Бяла река)      3:0 сл. 
Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) - Марица (Ясно поле)     4:0 
29 май 2016, неделя, 18:00 ч:
Садово (Садово) - Борислав 2009 II (Първомай)             3:0 сл. 
Вихър (Войводиново) - Ботев (кв.Дебър, Първомай)          3:0 сл. 
Сокол (Буково) - Светкавица (Манолско Конаре)             3:0 сл. 
Поповица (Поповица) - Марица 2003 II (Маноле)             3:0 сл. 
Ботев (Рогош) - Траките 2007 (Скутаре)                    0:2 
Марица 2006 (Градина)                                     почива

нагоре


"Б" ОФГ Пловдив - изток 2015/16 - Таблица с резултати

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.  10.  11.  12.  13.  14.  15. 
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.)   XXX  3:0* 2:1  4:0  6:2  4:3  6:3  5:0  3:0* 3:0* 6:0  7:2  3:0* 5:0  3:0*
 2. Вихър (Войводиново)                0:4  XXX  3:0* 2:1  3:1  6:2  1:2  3:0* 3:0* 5:0  2:0  3:1  3:0* 3:0* 1:1 
 3. Ботев (кв.Дебър, Първомай)         0:3  1:3  XXX  2:1  1:2  4:1  3:1  4:0  2:0  3:0* 2:2  4:0  3:0  2:2  4:1 
 4. Марица (Ясно поле)                 0:3* 0:2  0:0  XXX  2:1  3:0  3:1  3:0* 3:0* 3:0* 3:1  3:0  3:0* 3:0* 3:0*
 5. Марица 2006 (Градина)              2:1  3:0* 1:1  3:0* XXX  3:0* 4:1  3:0* 3:0* 3:1  3:0* 4:0* 1:1  1:2  3:0*
 6. Траките 2007 (Скутаре)             1:4  2:1  1:3  1:4  5:1  XXX  4:0  2:0  3:1  2:1  2:0  4:3  3:0* 3:0* 3:0*
 7. Светкавица (Манолско Конаре)       0:8  0:0  5:1  1:2  1:1  5:2  XXX  4:0  3:0* 3:2  5:2  5:1  8:0* 4:1  3:0*
 8. Сокол (Буково)                     1:1  2:7  3:0  2:1  2:1  2:1  3:0* XXX  3:0* 2:2  4:2  3:0* 3:1  3:0* 1:0 
 9. Садово (Садово)                    0:2  0:4  1:2  1:1  2:3  3:0* 3:1  2:0  XXX  3:0* 4:1  2:1  3:0* 3:0* 8:0 
10. Караджалово 2011 (Караджалово)     2:3  3:0* 0:3  3:0* 9:4  0:3* 3:0* 3:0  2:2  XXX  1:2  1:0  3:0* 3:2  3:0*
11. Ботев (Рогош)                      4:2  2:2  2:4  0:3  3:0  0:2  0:2  4:1  4:3  3:0* XXX  3:3  4:2  3:0* 6:0 
12. Поповица (Поповица)                3:6  0:1  1:2  3:1  1:0  1:5  2:2  4:1  0:3* 0:3  2:2  XXX  3:0* 1:2  3:0*
13. Тракия 2012 (Бяла река)            0:2  0:3* 3:5  1:4  0:6  2:0  1:4  0:3* 3:5  0:4  0:3* 3:0* XXX  3:0* --- 
14. Борислав 2009 II (Първомай)        0:3* 1:3  0:3* 3:0* 0:3* 0:3* 0:3* 1:0  2:1  0:3* 3:0* 0:3* 3:0* XXX  3:0*
15. Марица 2003 II (Маноле)            0:0  0:3* 0:3* 1:4  0:0  0:1  0:3* 0:3* 0:3* 6:0  0:3* 0:3* 3:0* ---  XXX 
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

нагоре


"Б" ОФГ Пловдив - запад 2015/16

| Таблица с резултати | Страници на отбори |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
         | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |


                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Вихър (Войсил)                     24   21   2   1   89:15   65       
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Лидер (Ягодово)                    24   19   1   4   82:28   58        [1 0 1  6:5  3]
 3. Марица (Цалапица)                  24   18   4   2   68:20   58        [1 0 1  5:6  3]
 4. Марица II (Пловдив)                24   17   4   3   73:18   55       
 5. Тракиец (Катуница)                 24   11   5   8   52:39   38 <-    
 6. Брестовица (Брестовица)            24   10   2  12   42:53   32       
 7. Брестник 1948 (Пловдив)            24   10   1  13   42:43   31       
 8. Спартак (Ново село)                24    8   4  12   27:44   28       
 9. Спортинг (Бенковски)               24    7   3  14   37:72   24       
10. Олимпия (Оризари)                  24    7   2  15   39:62   23 [+][*]
11. Победа (Царацово)                  24    5   3  16   31:74   18 [+]   
12. Радиново 2006 (Радиново)           24    5   1  18   23:63   16    [*]
13. Белащица (Белащица)                24    2   0  22   15:89    6    [*]

Бележки
  - Тракиец (Катуница), 9-ти в "Б" ОФГ Пловдив - юг през изминалия сезон; е преместен в "Б" ОФГ Пловдив - запад.
  - Бенковски (Куртово Конаре), 7-ми през изминалия сезон; се отказва от участие.
  - Олимпия (Оризари), 12-ти изминалия сезон и изваден от групата; отново се включва в групата.
  - Победа (Царацово) се включва в групата.
  - Марица (Радиново), 10-ти през изминалия сезон; е преименуван на Радиново 2006.
  - Олимпия (Оризари) играе домакинските си мачове в Куртово Конаре (през есента) и в Брестовица (през пролетта).
  - Марица II (Пловдив) играе домакинските си мачове на ст."Марица" в Пловдив.
  - Белащица (Белащица) играе домакинските си мачове в Ягодово.
  - Спортинг (Бенковски) играе домакинските си мачове във Войсил.
  - Белащица (Белащица) се отказва от участие след XVI кръг. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0.


                           I кръг

6 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Победа (Царацово) - Марица (Цалапица)                     0:3 сл. * 
* - домакините предварително обявяват, че няма да се явят.
Тракиец (Катуница) - Радиново 2006 (Радиново)             3:0 сл. 
Брестник 1948 (Пловдив) - Белащица (Белащица)             6:0 
в Куртово Конаре:
Олимпия (Оризари) - Вихър (Войсил)                        0:3 
Спартак (Ново село) - Марица II (Пловдив)                 0:2 
6 септември 2015, неделя, 17:30 ч:
във Войсил:
Брестовица (Брестовица) - Спортинг (Бенковски)            7:1 
Лидер (Ягодово)                                           почива

                           II кръг

13 септември 2015, неделя, 14:00 ч:
във Войсил:
Спортинг (Бенковски) - Тракиец (Катуница)                 0:8 
13 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Марица (Цалапица) - Марица II (Пловдив)                   2:0 
Вихър (Войсил) - Спартак (Ново село)                      4:1 
Лидер (Ягодово) - Олимпия (Оризари)                       3:1 
Радиново 2006 (Радиново) - Брестник 1948 (Пловдив)        1:0 
Победа (Царацово) - Брестовица (Брестовица)               0:6 
Белащица (Белащица)                                       почива

                           III кръг

20 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Брестовица (Брестовица) - Марица (Цалапица)               2:3 
Тракиец (Катуница) - Победа (Царацово)                    3:0 сл. 
Брестник 1948 (Пловдив) - Спортинг (Бенковски)            1:2 
в Куртово Конаре:
Олимпия (Оризари) - Белащица (Белащица)                   3:0 сл. 
Спартак (Ново село) - Лидер (Ягодово)                     1:3 
Марица II (Пловдив) - Вихър (Войсил)                      1:1 
Радиново 2006 (Радиново)                                  почива

                           IV кръг

26 септември 2015, събота, 17:00 ч:
в Ягодово:
Белащица (Белащица) - Спартак (Ново село)                 1:3 
27 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Марица (Цалапица) - Вихър (Войсил)                        0:3 
Лидер (Ягодово) - Марица II (Пловдив)                     3:1 
Радиново 2006 (Радиново) - Олимпия (Оризари)              5:2 
Победа (Царацово) - Брестник 1948 (Пловдив)               0:0 
Брестовица (Брестовица) - Тракиец (Катуница)              3:3 
Спортинг (Бенковски)                                      почива

                           V кръг

3 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
в Куртово Конаре:
Олимпия (Оризари) - Спортинг (Бенковски)                  1:1 
4 октомври 2015, неделя, 16:00 ч:
Тракиец (Катуница) - Марица (Цалапица)                    2:2 
Брестник 1948 (Пловдив) - Брестовица (Брестовица)         0:3 
Спартак (Ново село) - Радиново 2006 (Радиново)            2:0 
Марица II (Пловдив) - Белащица (Белащица)                11:0 
Вихър (Войсил) - Лидер (Ягодово)                          2:1 
Победа (Царацово)                                         почива

                           VI кръг

10 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
в Ягодово:
Белащица (Белащица) - Вихър (Войсил)                      0:7 
11 октомври 2015, неделя, 16:00 ч:
Марица (Цалапица) - Лидер (Ягодово)                       отложен 
Радиново 2006 (Радиново) - Марица II (Пловдив)            отложен 
във Войсил:
Спортинг (Бенковски) - Спартак (Ново село)                отложен 
Победа (Царацово) - Олимпия (Оризари)                     4:2 
Тракиец (Катуница) - Брестник 1948 (Пловдив)              2:1 
14 октомври 2015, сряда, 16:00 ч:
Марица (Цалапица) - Лидер (Ягодово)                       3:2 
15 октомври 2015, четвъртък, 16:00 ч:
Спортинг (Бенковски) - Спартак (Ново село)                7:0 
29 октомври 2015, четвъртък, 14:30 ч:
Радиново 2006 (Радиново) - Марица II (Пловдив)            1:2 
Брестовица (Брестовица)                                   почива

                           VI кръг - отложен мач

14 октомври 2015, сряда, 16:00 ч:
Марица (Цалапица) - Лидер (Ягодово)                       3:2 

                           VII кръг

18 октомври 2015, неделя, 16:00 ч:
Брестник 1948 (Пловдив) - Марица (Цалапица)               0:3 сл. 
в Куртово Конаре:
Олимпия (Оризари) - Брестовица (Брестовица)               1:2 
Спартак (Ново село) - Победа (Царацово)                   3:0 сл. 
Марица II (Пловдив) - Спортинг (Бенковски)                2:0 
Вихър (Войсил) - Радиново 2006 (Радиново)                 7:1 
Лидер (Ягодово) - Белащица (Белащица)                     7:1 
Тракиец (Катуница)                                        почива

                           VIII кръг

22 октомври 2015, четвъртък, 16:00 ч:
Марица (Цалапица) - Белащица (Белащица)                   6:0 
Радиново 2006 (Радиново) - Лидер (Ягодово)                0:7 
във Войсил:
Спортинг (Бенковски) - Вихър (Войсил)                     0:3 сл. 
Победа (Царацово) - Марица II (Пловдив)                   0:3 сл. 
Брестовица (Брестовица) - Спартак (Ново село)             3:0 сл. 
Тракиец (Катуница) - Олимпия (Оризари)                    3:0 сл. 
Брестник 1948 (Пловдив)                                   почива

                           VI кръг - отложен мач

29 октомври 2015, четвъртък, 14:30 ч:
Радиново 2006 (Радиново) - Марица II (Пловдив)            1:2 

                           IX кръг

31 октомври 2015, събота, 14:30 ч:
в Ягодово:
Белащица (Белащица) - Радиново 2006 (Радиново)            отложен 
1 ноември 2015, неделя, 14:30 ч:
в Куртово Конаре:
Олимпия (Оризари) - Брестник 1948 (Пловдив)               отложен 
Спартак (Ново село) - Тракиец (Катуница)                  отложен 
Марица II (Пловдив) - Брестовица (Брестовица)             отложен 
Вихър (Войсил) - Победа (Царацово)                        отложен 
Лидер (Ягодово) - Спортинг (Бенковски)                    отложен 
5 декември 2015, събота, 14:30 ч:
Белащица (Белащица) - Радиново 2006 (Радиново)            1:0 
6 декември 2015, неделя, 14:30 ч:
Олимпия (Оризари) - Брестник 1948 (Пловдив)               0:1 
Спартак (Ново село) - Тракиец (Катуница)                  0:0 
Марица II (Пловдив) - Брестовица (Брестовица)             4:1 
Вихър (Войсил) - Победа (Царацово)                        3:0 сл. 
Лидер (Ягодово) - Спортинг (Бенковски)                    5:0 
Марица (Цалапица)                                         почива

                           X кръг

8 ноември 2015, неделя, 14:30 ч:
Марица (Цалапица) - Радиново 2006 (Радиново)              5:0 
във Войсил:
Спортинг (Бенковски) - Белащица (Белащица)                3:2 
Победа (Царацово) - Лидер (Ягодово)                       0:5 
Брестовица (Брестовица) - Вихър (Войсил)                  0:3 
Тракиец (Катуница) - Марица II (Пловдив)                  0:0 
Брестник 1948 (Пловдив) - Спартак (Ново село)             3:1 
Олимпия (Оризари)                                         почива

                           XI кръг

14 ноември 2015, събота, 14:30 ч:
в Ягодово:
Белащица (Белащица) - Победа (Царацово)                   3:0 сл. 
15 ноември 2015, неделя, 14:30 ч:
в Куртово Конаре:
Олимпия (Оризари) - Марица (Цалапица)                     1:3 
Марица II (Пловдив) - Брестник 1948 (Пловдив)             3:1 
Вихър (Войсил) - Тракиец (Катуница)                       4:0 
Лидер (Ягодово) - Брестовица (Брестовица)                 3:0 сл. 
Радиново 2006 (Радиново) - Спортинг (Бенковски)           0:2 
Спартак (Ново село)                                       почива

                           XII кръг

22 ноември 2015, неделя, 14:30 ч:
Марица (Цалапица) - Спортинг (Бенковски)                  1:0 
Победа (Царацово) - Радиново 2006 (Радиново)              1:0 
Брестовица (Брестовица) - Белащица (Белащица)             2:1 
Тракиец (Катуница) - Лидер (Ягодово)                      1:3 
Брестник 1948 (Пловдив) - Вихър (Войсил)                  0:1 
в Куртово Конаре:
Олимпия (Оризари) - Спартак (Ново село)                   0:1 
Марица II (Пловдив)                                       почива

                           XIII кръг

28 ноември 2015, събота, 14:30 ч:
в Ягодово:
Белащица (Белащица) - Тракиец (Катуница)                  2:5 
29 ноември 2015, неделя, 14:30 ч:
Спартак (Ново село) - Марица (Цалапица)                   1:1 
Марица II (Пловдив) - Олимпия (Оризари)                   отложен 
Лидер (Ягодово) - Брестник 1948 (Пловдив)                 5:2 
Радиново 2006 (Радиново) - Брестовица (Брестовица)        1:2 
във Войсил:
Спортинг (Бенковски) - Победа (Царацово)                  2:4 
13 декември 2015, неделя, 14:00 ч:
Марица II (Пловдив) - Олимпия (Оризари)                   4:1 
Вихър (Войсил)                                            почива

                           IX кръг - отложени мачове

5 декември 2015, събота, 14:30 ч:
Белащица (Белащица) - Радиново 2006 (Радиново)            1:0 
6 декември 2015, неделя, 14:30 ч:
Олимпия (Оризари) - Брестник 1948 (Пловдив)               0:1 
Спартак (Ново село) - Тракиец (Катуница)                  0:0 
Марица II (Пловдив) - Брестовица (Брестовица)             4:1 
Вихър (Войсил) - Победа (Царацово)                        3:0 сл. 
Лидер (Ягодово) - Спортинг (Бенковски)                    5:0 

                           XIII кръг - отложен мач

13 декември 2015, неделя, 14:00 ч:
Марица II (Пловдив) - Олимпия (Оризари)                   4:1 

                           XIV кръг

5 март 2016, събота, 15:00 ч:
в Ягодово:
Белащица (Белащица) - Брестник 1948 (Пловдив)             2:3 
6 март 2016, неделя, 15:00 ч:
Марица (Цалапица) - Победа (Царацово)                     6:0 
в Брестовица:
Спортинг (Бенковски) - Брестовица (Брестовица)            2:1 
Радиново 2006 (Радиново) - Тракиец (Катуница)             1:1 
Вихър (Войсил) - Олимпия (Оризари)                        9:0 
Марица II (Пловдив) - Спартак (Ново село)                 3:0 
Лидер (Ягодово)                                           почива

                           XV кръг

13 март 2016, неделя, 12:00 ч:
в Брестовица:
Олимпия (Оризари) - Лидер (Ягодово)                       1:3 
13 март 2016, неделя, 15:00 ч:
Марица II (Пловдив) - Марица (Цалапица)                   2:2 
Спартак (Ново село) - Вихър (Войсил)                      1:4 
Брестник 1948 (Пловдив) - Радиново 2006 (Радиново)        0:3 сл. * 
* - теренът на домакините не е разчертан.
Тракиец (Катуница) - Спортинг (Бенковски)                 6:2 
Брестовица (Брестовица) - Победа (Царацово)               2:1 
Белащица (Белащица)                                       почива

                           XVI кръг

19 март 2016, събота, 15:00 ч:
в Ягодово:
Белащица (Белащица) - Олимпия (Оризари)                   2:3 
20 март 2016, неделя, 15:00 ч:
Марица (Цалапица) - Брестовица (Брестовица)               3:0 сл. 
Победа (Царацово) - Тракиец (Катуница)                    1:2 
във Войсил:
Спортинг (Бенковски) - Брестник 1948 (Пловдив)            2:5 
Лидер (Ягодово) - Спартак (Ново село)                     3:1 
Вихър (Войсил) - Марица II (Пловдив)                      2:1 
Радиново 2006 (Радиново)                                  почива

                           XVII кръг

27 март 2016, неделя, 15:00 ч:
Вихър (Войсил) - Марица (Цалапица)                        2:3 
Марица II (Пловдив) - Лидер (Ягодово)                     4:1 
Спартак (Ново село) - Белащица (Белащица)                 3:0 сл. 
в Брестовица:
Олимпия (Оризари) - Радиново 2006 (Радиново)              5:0 
Брестник 1948 (Пловдив) - Победа (Царацово)               4:2 
Тракиец (Катуница) - Брестовица (Брестовица)              5:0 
Спортинг (Бенковски)                                      почива

                           XVIII кръг

2 април 2016, събота, 17:00 ч:
в Ягодово:
Белащица (Белащица) - Марица II (Пловдив)                 0:3 сл. 
3 април 2016, неделя, 17:00 ч:
Марица (Цалапица) - Тракиец (Катуница)                    3:0 сл. 
Брестовица (Брестовица) - Брестник 1948 (Пловдив)         2:1 
във Войсил:
Спортинг (Бенковски) - Олимпия (Оризари)                  2:3 
Радиново 2006 (Радиново) - Спартак (Ново село)            0:2 
Лидер (Ягодово) - Вихър (Войсил)                          3:3 
Победа (Царацово)                                         почива

                           XIX кръг

10 април 2016, неделя, 17:00 ч:
Лидер (Ягодово) - Марица (Цалапица)                       4:2 
Вихър (Войсил) - Белащица (Белащица)                      3:0 сл. 
Марица II (Пловдив) - Радиново 2006 (Радиново)            3:0 сл. 
Спартак (Ново село) - Спортинг (Бенковски)                1:1 
в Брестовица:
Олимпия (Оризари) - Победа (Царацово)                     8:3 
Брестник 1948 (Пловдив) - Тракиец (Катуница)              2:1 
Брестовица (Брестовица)                                   почива

                           XX кръг

16 април 2016, събота, 17:00 ч:
в Ягодово:
Белащица (Белащица) - Лидер (Ягодово)                     0:3 сл. 
17 април 2016, неделя, 14:30 ч:
във Войсил:
Радиново 2006 (Радиново) - Вихър (Войсил)                 0:3 
17 април 2016, неделя, 17:00 ч:
Марица (Цалапица) - Брестник 1948 (Пловдив)               2:0 
Брестовица (Брестовица) - Олимпия (Оризари)               1:3 
Победа (Царацово) - Спартак (Ново село)                   1:1 
във Войсил:
Спортинг (Бенковски) - Марица II (Пловдив)                0:7 
Тракиец (Катуница)                                        почива

                           XXI кръг

23 април 2016, събота, 17:00 ч:
в Ягодово:
Белащица (Белащица) - Марица (Цалапица)                   0:3 сл. 
24 април 2016, неделя, 15:00 ч:
Марица II (Пловдив) - Победа (Царацово)                   3:0 сл. 
24 април 2016, неделя, 17:00 ч:
Лидер (Ягодово) - Радиново 2006 (Радиново)                4:0 
Вихър (Войсил) - Спортинг (Бенковски)                     3:0 сл. 
Спартак (Ново село) - Брестовица (Брестовица)             3:0 сл. 
в Брестовица:
Олимпия (Оризари) - Тракиец (Катуница)                    3:0 сл. 
Брестник 1948 (Пловдив)                                   почива

                           XXII кръг

29 април 2016, петък, 17:00 ч:
Брестник 1948 (Пловдив) - Олимпия (Оризари)               5:1 
Тракиец (Катуница) - Спартак (Ново село)                  3:0 сл. 
Победа (Царацово) - Вихър (Войсил)                        1:3 
във Войсил:
Спортинг (Бенковски) - Лидер (Ягодово)                    отложен 
Радиново 2006 (Радиново) - Белащица (Белащица)            3:0 сл. 
29 април 2016, петък, 18:00 ч:
Брестовица (Брестовица) - Марица II (Пловдив)             2:2 
25 май 2016, сряда, 18:00 ч:
Спортинг (Бенковски) - Лидер (Ягодово)                    0:3 сл. 
Марица (Цалапица)                                         почива

                           XXIII кръг

7 май 2016, събота, 18:00 ч:
в Ягодово:
Белащица (Белащица) - Спортинг (Бенковски)                0:3 сл. 
8 май 2016, неделя, 18:00 ч:
Радиново 2006 (Радиново) - Марица (Цалапица)              0:3 сл. 
Лидер (Ягодово) - Победа (Царацово)                       5:2 
Вихър (Войсил) - Брестовица (Брестовица)                  7:0 
Марица II (Пловдив) - Тракиец (Катуница)                  4:0 
Спартак (Ново село) - Брестник 1948 (Пловдив)             0:2 
Олимпия (Оризари)                                         почива

                           XXIV кръг

15 май 2016, неделя, 18:00 ч:
Марица (Цалапица) - Олимпия (Оризари)                     0:0 
Брестник 1948 (Пловдив) - Марица II (Пловдив)             1:3 
Тракиец (Катуница) - Вихър (Войсил)                       1:5 
Брестовица (Брестовица) - Лидер (Ягодово)                 0:3 
Победа (Царацово) - Белащица (Белащица)                   3:0 сл. 
във Войсил:
Спортинг (Бенковски) - Радиново 2006 (Радиново)           3:0 
Спартак (Ново село)                                       почива

                           XXV кръг

21 май 2016, събота, 18:00 ч:
в Ягодово:
Белащица (Белащица) - Брестовица (Брестовица)             0:3 сл. 
22 май 2016, неделя, 18:00 ч:
в Царацово:
Спортинг (Бенковски) - Марица (Цалапица)                  1:6 
Радиново 2006 (Радиново) - Победа (Царацово)              4:5 
Лидер (Ягодово) - Тракиец (Катуница)                      3:0 сл. 
Вихър (Войсил) - Брестник 1948 (Пловдив)                  4:1 
Спартак (Ново село) - Олимпия (Оризари)                   2:0 
Марица II (Пловдив)                                       почива

                           XXII кръг - отложен мач

25 май 2016, сряда, 18:00 ч:
Спортинг (Бенковски) - Лидер (Ягодово)                    0:3 сл. 

                           XXVI кръг

28 май 2016, събота, 18:00 ч:
в Брестовица:
Олимпия (Оризари) - Марица II (Пловдив)                   0:5 
29 май 2016, неделя, 18:00 ч:
Марица (Цалапица) - Спартак (Ново село)                   3:0 
Брестник 1948 (Пловдив) - Лидер (Ягодово)                 3:0 
Тракиец (Катуница) - Белащица (Белащица)                  3:0 сл. 
Брестовица (Брестовица) - Радиново 2006 (Радиново)        0:3 сл. 
Победа (Царацово) - Спортинг (Бенковски)                  3:3 
Вихър (Войсил)                                            почива

нагоре


"Б" ОФГ Пловдив - запад 2015/16 - Таблица с резултати

-------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.  10.  11.  12.  13. 
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Вихър (Войсил)                     XXX  2:1  2:3  2:1  4:0  7:0  4:1  4:1  3:0* 9:0  3:0* 7:1  3:0*
 2. Лидер (Ягодово)                    3:3  XXX  4:2  3:1  3:0* 3:0* 5:2  3:1  5:0  3:1  5:2  4:0  7:1 
 3. Марица (Цалапица)                  0:3  3:2  XXX  2:0  3:0* 3:0* 2:0  3:0  1:0  0:0  6:0  5:0  6:0 
 4. Марица II (Пловдив)                1:1  4:1  2:2  XXX  4:0  4:1  3:1  3:0  2:0  4:1  3:0* 3:0*11:0 
 5. Тракиец (Катуница)                 1:5  1:3  2:2  0:0  XXX  5:0  2:1  3:0* 6:2  3:0* 3:0* 3:0* 3:0*
 6. Брестовица (Брестовица)            0:3  0:3  2:3  2:2  3:3  XXX  2:1  3:0* 7:1  1:3  2:1  0:3* 2:1 
 7. Брестник 1948 (Пловдив)            0:1  3:0  0:3* 1:3  2:1  0:3  XXX  3:1  1:2  5:1  4:2  0:3* 6:0 
 8. Спартак (Ново село)                1:4  1:3  1:1  0:2  0:0  3:0* 0:2  XXX  1:1  2:0  3:0* 2:0  3:0*
 9. Спортинг (Бенковски)               0:3* 0:3* 1:6  0:7  0:8  2:1  2:5  7:0  XXX  2:3  2:4  3:0  3:2 
10. Олимпия (Оризари)                  0:3  1:3  1:3  0:5  3:0* 1:2  0:1  0:1  1:1  XXX  8:3  5:0  3:0*
11. Победа (Царацово)                  1:3  0:5  0:3* 0:3* 1:2  0:6  0:0  1:1  3:3  4:2  XXX  1:0  3:0*
12. Радиново 2006 (Радиново)           0:3  0:7  0:3* 1:2  1:1  1:2  1:0  0:2  0:2  5:2  4:5  XXX  3:0*
13. Белащица (Белащица)                0:7  0:3* 0:3* 0:3* 2:5  0:3* 2:3  1:3  0:3* 2:3  3:0* 1:0  XXX 
-------------------------------------------------------------------------------------------------------

нагоре


"Б" ОФГ Пловдив - юг 2015/16

| Таблица с резултати | Страници на отбори |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
         | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |


                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас)   24   16   6   2   70:20   54       
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Спартак (Болярци)                  24   15   4   5   54:28   49       
 3. Лъки 2004 (Лъки)                   24   14   1   9   51:38   43       
 4. Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас)       24   12   3   9   58:50   39        [2 1 1  9:7  7]
 5. Електра 27 (Стоево)                24   12   3   9   58:49   39    [*] [1 2 1  8:10 5]
 6. Шипка 2015 (Асеновград)            24   11   6   7   43:32   39 [+]    [1 1 2  7:7  4]
 7. Тополово (Тополово)                24   11   5   8   54:34   38       
 8. Младост (Златовръх)                24   10   5   9   55:48   35       
 9. Тракия 2008 (Нови извор)           24   10   4  10   42:44   34       
10. Чайка Конуш 2000 (Конуш)           23    6   5  12   40:71   23       
11. Родопи 2012 (Червен)               24    6   2  16   38:58   20       
12. Спартак 2008 (Избеглии)            22    5   2  15   24:52   17    [*]
13. Космос (Боянци)                    23    3   0  20   24:87    9    [*]

Бележки
  - Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Асеновград), 1-ви през изминалия сезон; влиза в "А" ОФГ Пловдив.
  - Тракиец (Катуница), 9-ти в "Б" ОФГ Пловдив - юг през изминалия сезон; е преместен в "Б" ОФГ Пловдив - запад.
  - Шипка 2015 (Асеновград) се включва в групата. Отборът играе домакинските си мачове на ст."Шипка" в Асеновград.
  - Рафо спор (Стоево), 6-ти през изминалия сезон; е преименуван на Електра 27.
  - На 5 април 2016 г. Космос (Боянци) и Спартак 2008 (Избеглии) са извадени от групата заради самоволно напускане на терена в мачовете им от XVIII кръг съответно срещу Електра 27 (Стоево) и Родопи 2012 (Червен). Резултатите им до този момент се зачитат, а на противниците им по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0.
  - Мачът от XV кръг Спартак 2008 (Избеглии) - Чайка Конуш 2000 (Конуш) е анулиран.



                           I кръг

5 септември 2015, събота, 17:00 ч:
в Конуш: *
Младост (Златовръх) - Чайка Конуш 2000 (Конуш)            1:1 
* - в Конуш по взаимна договорка.
Спартак 2008 (Избеглии) - Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас)    2:2 
6 септември 2015, неделя, 15:00 ч:
Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) - Космос (Боянци)        4:0 
6 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Спартак (Болярци) - Електра 27 (Стоево)                   2:1 
Тополово (Тополово) - Тракия 2008 (Нови извор)            3:0 сл. 
Шипка 2015 (Асеновград) - Лъки 2004 (Лъки)                1:0 
Родопи 2012 (Червен)                                      почива

                           II кръг

13 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Родопи 2012 (Червен) - Космос (Боянци)                    5:4 
Лъки 2004 (Лъки) - Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас)       0:5 
Тракия 2008 (Нови извор) - Шипка 2015 (Асеновград)        0:2 
Електра 27 (Стоево) - Тополово (Тополово)                 3:0 сл. 
Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) - Спартак (Болярци)          2:3 
Чайка Конуш 2000 (Конуш) - Спартак 2008 (Избеглии)        0:7 сл. 
Младост (Златовръх)                                       почива

                           III кръг

20 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Младост (Златовръх) - Родопи 2012 (Червен)                3:0 
Спартак (Болярци) - Чайка Конуш 2000 (Конуш)              4:2 
Тополово (Тополово) - Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас)        1:2 
Шипка 2015 (Асеновград) - Електра 27 (Стоево)             4:0 
Гоце Делчев (Г.Воден, Ас) - Тракия 2008 (Нови извор)      3:0 сл. 
Космос (Боянци) - Лъки 2004 (Лъки)                        0:1 
Спартак 2008 (Избеглии)                                   почива

                           IV кръг

26 септември 2015, събота, 17:00 ч:
Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) - Шипка 2015 (Асеновград)    отложен 
Младост (Златовръх) - Спартак 2008 (Избеглии)             2:1 
27 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Родопи 2012 (Червен) - Лъки 2004 (Лъки)                   2:0 
Тракия 2008 (Нови извор) - Космос (Боянци)                3:0 сл. 
Електра 27 (Стоево) - Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас)    0:5 
Чайка Конуш 2000 (Конуш) - Тополово (Тополово)            3:3 
13 декември 2015, неделя, 14:00 ч:
Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) - Шипка 2015 (Асеновград)    3:0 сл. * 
* - прекратен в 72' при 0:0 по вина на гостите. Шипка е наказан с лишаване от
    домакинство за 4 мача.
Спартак (Болярци)                                         почива

                           V кръг

3 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
Спартак 2008 (Избеглии) - Родопи 2012 (Червен)            3:2 
4 октомври 2015, неделя, 16:00 ч:
Спартак (Болярци) - Младост (Златовръх)                   0:3 сл. * 
* - първоначално 1:1, в последствие на Спартак е присъдена служебна загуба
    заради нередовен футболист.
Шипка 2015 (Асеновград) - Чайка Конуш 2000 (Конуш)        2:1 
Гоце Делчев (Г.Воден, Ас) - Сокол-Ф (кв.Д.Воден, Ас)      3:2 
Космос (Боянци) - Електра 27 (Стоево)                     2:3 
Лъки 2004 (Лъки) - Тракия 2008 (Нови извор)               2:0 
Тополово (Тополово)                                       почива

                           VI кръг

10 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) - Космос (Боянци)            8:0 сл. * 
* - прекратен на полувремето при 5:0, след като гостите отказват да
    продължат.
Младост (Златовръх) - Тополово (Тополово)                 3:3 
Спартак 2008 (Избеглии) - Спартак (Болярци)               0:0 
11 октомври 2015, неделя, 16:00 ч:
Родопи 2012 (Червен) - Тракия 2008 (Нови извор)           3:0 сл. 
Електра 27 (Стоево) - Лъки 2004 (Лъки)                    отложен 
Чайка Конуш 2000 (Конуш) - Гоце Делчев (Г.Воден, Ас)      2:5 
13 декември 2015, неделя, 14:00 ч:
Електра 27 (Стоево) - Лъки 2004 (Лъки)                    3:2 
Шипка 2015 (Асеновград)                                   почива

                           VII кръг

18 октомври 2015, неделя, 16:00 ч:
Спартак (Болярци) - Родопи 2012 (Червен)                  2:0 
Тополово (Тополово) - Спартак 2008 (Избеглии)             3:0 
Шипка 2015 (Асеновград) - Младост (Златовръх)             2:4 
Космос (Боянци) - Чайка Конуш 2000 (Конуш)                5:0 сл. * 
* - прекратен в 81' при 2:2, когато гостите атакуват съдията след отсъдена
    дузпа за домакините.
Лъки 2004 (Лъки) - Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас)           4:2 
Тракия 2008 (Нови извор) - Електра 27 (Стоево)            1:1 
Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас)                          почива

                           VIII кръг

21 октомври 2015, сряда, 16:00 ч:
Родопи 2012 (Червен) - Електра 27 (Стоево)                0:3 сл. 
Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) - Тракия 2008 (Нови извор)   3:0 сл. 
Чайка Конуш 2000 (Конуш) - Лъки 2004 (Лъки)               0:3 сл. 
Младост (Златовръх) - Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас)    2:2 
Спартак 2008 (Избеглии) - Шипка 2015 (Асеновград)         0:1 
Спартак (Болярци) - Тополово (Тополово)                   4:1 
Космос (Боянци)                                           почива

                           IX кръг

1 ноември 2015, неделя, 14:30 ч:
Тополово (Тополово) - Родопи 2012 (Червен)                отложен 
Шипка 2015 (Асеновград) - Спартак (Болярци)               отложен 
Гоце Делчев (Г.Воден, Ас) - Спартак 2008 (Избеглии)       отложен 
Космос (Боянци) - Младост (Златовръх)                     отложен 
Тракия 2008 (Нови извор) - Чайка Конуш 2000 (Конуш)       отложен 
Електра 27 (Стоево) - Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас)        отложен 
6 декември 2015, неделя, 14:30 ч:
Тополово (Тополово) - Родопи 2012 (Червен)                1:3 
Шипка 2015 (Асеновград) - Спартак (Болярци)               0:0 
Гоце Делчев (Г.Воден, Ас) - Спартак 2008 (Избеглии)       3:0 сл. 
Космос (Боянци) - Младост (Златовръх)                     0:3 
Тракия 2008 (Нови извор) - Чайка Конуш 2000 (Конуш)       2:2 
Електра 27 (Стоево) - Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас)        2:2 
Лъки 2004 (Лъки)                                          почива

                           X кръг

7 ноември 2015, събота, 14:30 ч:
Младост (Златовръх) - Лъки 2004 (Лъки)                    1:1 
Спартак 2008 (Избеглии) - Космос (Боянци)                 3:0 сл. 
8 ноември 2015, неделя, 14:30 ч:
Родопи 2012 (Червен) - Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас)       2:3 
Чайка Конуш 2000 (Конуш) - Електра 27 (Стоево)            4:3 
Спартак (Болярци) - Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас)      1:1 
Тополово (Тополово) - Шипка 2015 (Асеновград)             0:0 
Тракия 2008 (Нови извор)                                  почива

                           XI кръг

15 ноември 2015, неделя, 14:30 ч:
Шипка 2015 (Асеновград) - Родопи 2012 (Червен)            0:0 
Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) - Тополово (Тополово)    3:0 сл. 
Космос (Боянци) - Спартак (Болярци)                       1:3 
Лъки 2004 (Лъки) - Спартак 2008 (Избеглии)                4:1 
Тракия 2008 (Нови извор) - Младост (Златовръх)            4:3 
Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) - Чайка Конуш 2000 (Конуш)   3:0 сл. 
Електра 27 (Стоево)                                       почива

                           XII кръг

21 ноември 2015, събота, 14:30 ч:
Младост (Златовръх) - Електра 27 (Стоево)                 3:1 
Спартак 2008 (Избеглии) - Тракия 2008 (Нови извор)        0:3 
22 ноември 2015, неделя, 14:30 ч:
Родопи 2012 (Червен) - Чайка Конуш 2000 (Конуш)           0:1 
Спартак (Болярци) - Лъки 2004 (Лъки)                      5:1 
Тополово (Тополово) - Космос (Боянци)                     7:2 
Шипка 2015 (Асеновград) - Гоце Делчев (Г.Воден, Ас)       1:1 
Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас)                              почива

                           XIII кръг

29 ноември 2015, неделя, 14:30 ч:
Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) - Родопи 2012 (Червен)   3:0 сл. 
Космос (Боянци) - Шипка 2015 (Асеновград)                 3:8 
Лъки 2004 (Лъки) - Тополово (Тополово)                    4:0 
Тракия 2008 (Нови извор) - Спартак (Болярци)              2:0 
Електра 27 (Стоево) - Спартак 2008 (Избеглии)             4:2 
Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) - Младост (Златовръх)        2:1 
Чайка Конуш 2000 (Конуш)                                  почива

                           IX кръг - отложени мачове

6 декември 2015, неделя, 14:30 ч:
Тополово (Тополово) - Родопи 2012 (Червен)                1:3 
Шипка 2015 (Асеновград) - Спартак (Болярци)               0:0 
Гоце Делчев (Г.Воден, Ас) - Спартак 2008 (Избеглии)       3:0 сл. 
Космос (Боянци) - Младост (Златовръх)                     0:3 
Тракия 2008 (Нови извор) - Чайка Конуш 2000 (Конуш)       2:2 
Електра 27 (Стоево) - Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас)        2:2 

                           IV кръг - отложен мач

13 декември 2015, неделя, 14:00 ч:
Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) - Шипка 2015 (Асеновград)    3:0 сл. * 
* - прекратен в 72' при 0:0 по вина на гостите. Шипка е наказан с лишаване от
    домакинство за 4 мача.

                           VI кръг - отложен мач

13 декември 2015, неделя, 14:00 ч:
Електра 27 (Стоево) - Лъки 2004 (Лъки)                    3:2 

                           XIV кръг

5 март 2016, събота, 15:00 ч:
Чайка Конуш 2000 (Конуш) - Младост (Златовръх)            2:2 
6 март 2016, неделя, 15:00 ч:
Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) - Спартак 2008 (Избеглии)    1:2 
Електра 27 (Стоево) - Спартак (Болярци)                   1:5 
Тракия 2008 (Нови извор) - Тополово (Тополово)            1:1 
Лъки 2004 (Лъки) - Шипка 2015 (Асеновград)                2:0 
Космос (Боянци) - Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас)        1:11 
Родопи 2012 (Червен)                                      почива

                           XV кръг

13 март 2016, неделя, 15:00 ч:
Космос (Боянци) - Родопи 2012 (Червен)                    2:0 
Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) - Лъки 2004 (Лъки)       3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
в Нови извор: *
Шипка 2015 (Асеновград) - Тракия 2008 (Нови извор)        отложен 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Шипка
    2015.
Тополово (Тополово) - Електра 27 (Стоево)                 3:0 сл. 
Спартак (Болярци) - Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас)          5:2 
Спартак 2008 (Избеглии) - Чайка Конуш 2000 (Конуш)        анулиран * 
* - прекратен в 65' при 1:2 по вина на домакините. Първоначално присъден
    служебно 0:5, в последствие анулиран заради нередовен футболист в
    състава на гостите.
18 май 2016, сряда, 18:00 ч:
в Нови извор:
Шипка 2015 (Асеновград) - Тракия 2008 (Нови извор)        2:0 
Младост (Златовръх)                                       почива

                           XVI кръг

20 март 2016, неделя, 15:00 ч:
Родопи 2012 (Червен) - Младост (Златовръх)                1:2 
Чайка Конуш 2000 (Конуш) - Спартак (Болярци)              1:1 
Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) - Тополово (Тополово)        1:0 
Електра 27 (Стоево) - Шипка 2015 (Асеновград)             2:2 
Тракия 2008 (Нови извор) - Гоце Делчев (Г.Воден, Ас)      1:1 
Лъки 2004 (Лъки) - Космос (Боянци)                        3:0 сл. 
Спартак 2008 (Избеглии)                                   почива

                           XVII кръг

26 март 2016, събота, 15:00 ч:
Спартак 2008 (Избеглии) - Младост (Златовръх)             3:1 
26 март 2016, събота, 16:00 ч:
в кв.Долни Воден, Асеновград: *
Шипка 2015 (Асеновград) - Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас)    1:2 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Шипка
    2015.
27 март 2016, неделя, 15:00 ч:
Лъки 2004 (Лъки) - Родопи 2012 (Червен)                   3:0 сл. 
Космос (Боянци) - Тракия 2008 (Нови извор)                4:1 
Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) - Електра 27 (Стоево)    3:0 сл. 
Тополово (Тополово) - Чайка Конуш 2000 (Конуш)            6:0 
Спартак (Болярци)                                         почива

                           XVIII кръг

2 април 2016, събота, 17:00 ч:
Младост (Златовръх) - Спартак (Болярци)                   3:1 
3 април 2016, неделя, 17:00 ч:
Родопи 2012 (Червен) - Спартак 2008 (Избеглии)            5:0 сл. * 
* - прекратен заради напускане на терена от гостите.
Чайка Конуш 2000 (Конуш) - Шипка 2015 (Асеновград)        3:0 
Сокол-Ф (кв.Д.Воден, Ас) - Гоце Делчев (Г.Воден, Ас)      0:0 
Електра 27 (Стоево) - Космос (Боянци)                     6:0 сл. * 
* - прекратен заради напускане на терена от гостите.
Тракия 2008 (Нови извор) - Лъки 2004 (Лъки)               3:1 
Тополово (Тополово)                                       почива

                           XIX кръг

10 април 2016, неделя, 17:00 ч:
Тракия 2008 (Нови извор) - Родопи 2012 (Червен)           6:0 
Лъки 2004 (Лъки) - Електра 27 (Стоево)                    3:0 сл. 
Космос (Боянци) - Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас)            0:3 сл. 
Гоце Делчев (Г.Воден, Ас) - Чайка Конуш 2000 (Конуш)      4:2 
Тополово (Тополово) - Младост (Златовръх)                 4:0 
Спартак (Болярци) - Спартак 2008 (Избеглии)               3:0 сл. 
Шипка 2015 (Асеновград)                                   почива

                           XX кръг

16 април 2016, събота, 17:00 ч:
Спартак 2008 (Избеглии) - Тополово (Тополово)             0:3 сл. 
Младост (Златовръх) - Шипка 2015 (Асеновград)             1:3 
17 април 2016, неделя, 17:00 ч:
Родопи 2012 (Червен) - Спартак (Болярци)                  1:3 
Чайка Конуш 2000 (Конуш) - Космос (Боянци)                3:0 сл. 
Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) - Лъки 2004 (Лъки)           3:0 
Електра 27 (Стоево) - Тракия 2008 (Нови извор)            5:0 
Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас)                          почива

                           XXI кръг

24 април 2016, неделя, 17:00 ч:
Електра 27 (Стоево) - Родопи 2012 (Червен)                4:2 
Тракия 2008 (Нови извор) - Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас)   5:2 
Лъки 2004 (Лъки) - Чайка Конуш 2000 (Конуш)               6:1 
Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) - Младост (Златовръх)    3:0 сл. 
на неутрален терен: *
Шипка 2015 (Асеновград) - Спартак 2008 (Избеглии)         3:0 сл. 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Шипка
    2015.
Тополово (Тополово) - Спартак (Болярци)                   0:1 
Космос (Боянци)                                           почива

                           XXII кръг

30 април 2016, събота, 17:00 ч:
Родопи 2012 (Червен) - Тополово (Тополово)                1:4 
Спартак (Болярци) - Шипка 2015 (Асеновград)               5:1 
Спартак 2008 (Избеглии) - Гоце Делчев (Г.Воден, Ас)       0:3 сл. 
Младост (Златовръх) - Космос (Боянци)                     3:0 сл. 
Чайка Конуш 2000 (Конуш) - Тракия 2008 (Нови извор)       3:4 
Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) - Електра 27 (Стоево)        2:4 
Лъки 2004 (Лъки)                                          почива

                           XXIII кръг

8 май 2016, неделя, 18:00 ч:
Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) - Родопи 2012 (Червен)       4:2 
Електра 27 (Стоево) - Чайка Конуш 2000 (Конуш)            3:0 сл. 
Лъки 2004 (Лъки) - Младост (Златовръх)                    5:4 
Космос (Боянци) - Спартак 2008 (Избеглии)                 анулиран 
Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) - Спартак (Болярци)      2:0 
в Тополово: *
Шипка 2015 (Асеновград) - Тополово (Тополово)             1:2 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Шипка
    2015.
Тракия 2008 (Нови извор)                                  почива

                           XXIV кръг

15 май 2016, неделя, 18:00 ч:
Родопи 2012 (Червен) - Шипка 2015 (Асеновград)            3:3 
Тополово (Тополово) - Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас)    2:2 
Спартак (Болярци) - Космос (Боянци)                       3:0 сл. 
Спартак 2008 (Избеглии) - Лъки 2004 (Лъки)                0:3 сл. 
Младост (Златовръх) - Тракия 2008 (Нови извор)            0:3 сл. 
Чайка Конуш 2000 (Конуш) - Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас)   5:4 
Електра 27 (Стоево)                                       почива

                           XV кръг - отложен мач

18 май 2016, сряда, 18:00 ч:
в Нови извор:
Шипка 2015 (Асеновград) - Тракия 2008 (Нови извор)        2:0 

                           XXV кръг

22 май 2016, неделя, 18:00 ч:
Чайка Конуш 2000 (Конуш) - Родопи 2012 (Червен)           4:3 
Електра 27 (Стоево) - Младост (Златовръх)                 6:2 
Тракия 2008 (Нови извор) - Спартак 2008 (Избеглии)        3:0 сл. 
Лъки 2004 (Лъки) - Спартак (Болярци)                      3:0 сл. 
Космос (Боянци) - Тополово (Тополово)                     0:3 сл. 
Гоце Делчев (Г.Воден, Ас) - Шипка 2015 (Асеновград)       0:3 сл. 
Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас)                              почива

                           XXVI кръг

28 май 2016, събота, 17:00 ч:
Младост (Златовръх) - Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас)        8:0 сл. 
28 май 2016, събота, 18:00 ч:
Спартак 2008 (Избеглии) - Електра 27 (Стоево)             0:3 сл. 
29 май 2016, неделя, 18:00 ч:
Родопи 2012 (Червен) - Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас)   3:0 
Шипка 2015 (Асеновград) - Космос (Боянци)                 3:0 сл. 
Тополово (Тополово) - Лъки 2004 (Лъки)                    4:0 
Спартак (Болярци) - Тракия 2008 (Нови извор)              3:0 сл. 
Чайка Конуш 2000 (Конуш)                                  почива

нагоре


"Б" ОФГ Пловдив - юг 2015/16 - Таблица с резултати

-------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.  10.  11.  12.  13. 
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас)   XXX  2:0  3:0* 3:2  3:0* 0:3* 3:0* 3:0* 3:0* 4:2  3:0* 3:0* 4:0 
 2. Спартак (Болярци)                  1:1  XXX  5:1  5:2  2:1  5:1  4:1  0:3* 3:0* 4:2  2:0  3:0* 3:0*
 3. Лъки 2004 (Лъки)                   0:5  3:0* XXX  4:2  3:0* 2:0  4:0  5:4  2:0  6:1  3:0* 4:1  3:0*
 4. Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас)       0:0  2:3  3:0  XXX  2:4  3:0* 1:0  2:1  3:0* 3:0* 4:2  1:2  8:0*
 5. Електра 27 (Стоево)                0:5  1:5  3:2  2:2  XXX  2:2  3:0* 6:2  5:0  3:0* 4:2  4:2  6:0*
 6. Шипка 2015 (Асеновград)            1:1  0:0  1:0  1:2  4:0  XXX  1:2  2:4  2:0  2:1  0:0  3:0* 3:0*
 7. Тополово (Тополово)                2:2  0:1  4:0  1:2  3:0* 0:0  XXX  4:0  3:0* 6:0  1:3  3:0  7:2 
 8. Младост (Златовръх)                2:2  3:1  1:1  8:0* 3:1  1:3  3:3  XXX  0:3* 1:1  3:0  2:1  3:0*
 9. Тракия 2008 (Нови извор)           1:1  2:0  3:1  5:2  1:1  0:2  1:1  4:3  XXX  2:2  6:0  3:0* 3:0*
10. Чайка Конуш 2000 (Конуш)           2:5  1:1  0:3* 5:4  4:3  3:0  3:3  2:2  3:4  XXX  4:3  0:7* 3:0*
11. Родопи 2012 (Червен)               3:0  1:3  2:0  2:3  0:3* 3:3  1:4  1:2  3:0* 0:1  XXX  5:0* 5:4 
12. Спартак 2008 (Избеглии)            0:3* 0:0  0:3* 2:2  0:3* 0:1  0:3* 3:1  0:3  ---  3:2  XXX  3:0*
13. Космос (Боянци)                    1:11 1:3  0:1  0:3* 2:3  3:8  0:3* 0:3  4:1  5:0* 2:0  ---  XXX 
-------------------------------------------------------------------------------------------------------

нагоре


"Б" ОФГ Пловдив - баражи за "А" ОФГ 2015/16

                           Регламент:

Четирите първенци от "Б" ОФГ се разпределят чрез пълен жребий в две двойки. Победителите
се определят в 1 мач на неутрален терен и влизат в "А" ОФГ Пловдив.

                           Финали:

5 юни 2016, неделя, 18:00 ч:
в Пловдив, ст."Пловдив":
Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) - Вихър (Войсил)      3:2 
в Пловдив, ст."Тодор Диев":
Металик 1938 (Сопот) - Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас)   3:0 

                           Допълнителен бараж:

Двата отбора, загубили финалите, играят допълнителен бараж за още едно освободен място след влизането на Атлетик (Куклен) в Югоизточна "В" АФГ.

8 юни 2016, сряда, 18:30 ч:
в Пловдив, ст."Пловдив":
Вихър (Войсил) - Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас)         1:1; при дузпите: 4:3 

нагоре


ОФГ Пловдив 2015/16 - страници на отбори

Вихър (Белозем)
Житница (Житница)
Марица (Милево)
Секирово (кв.Секирово, Раковски)
Тракия 06 (Стамболийски)
Тракия (Царимир)

нагоре