bul-foot | Начало | "А" ФГ | "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


ОФГ Пазарджик 2013/14


"А" ОФГ Пазарджик 2013/14

| Таблица с резултати |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Чико (Бяга)                        26   24   1   1  120:22   73
-------------------------------------------------------------------
 2. Братаница (Братаница)              26   18   3   5   71:41   57
 3. Тракия (Пазарджик)                 26   13   7   6   47:32   46
 4. Левски (Паталеница)                26   13   5   8   62:47   44     [2 0 0  9:5  6]
 5. Величково (Величково)              26   13   5   8   62:35   44     [0 0 2  5:9  0]
 6. Брацигово (Брацигово)              26   12   6   8   47:26   42
 7. Сарая (Сарая)                      26   12   2  12   48:54   38     [1 0 1  4:2  3]
 8. Барикади (Стрелча)                 26   12   2  12   42:64   38     [1 0 1  2:4  3]
 9. Тракиец 2005 (Главиница)           26    8   4  14   51:61   28 [+][*]
10. Марица (Огняново)                  26    7   6  13   39:54   27
11. Марица (Белово)                    26    7   5  14   30:67   26
12. Свобода 2011 (Пещера)              26    7   4  15   36:51   25
13. Зенит (Ветрен дол)                 26    4   6  16   30:59   18 [+]
14. Светкавица (Синитово)              26    3   2  21   30:102  11
-------------------------------------------------------------------
--. Пазарджик 2012 (Пазарджик)          8    3   3   2   17:15    - [+] Изваден в "Б" ОФГ
--. Комуна 2011 (Черногорово)           4    0   1   3    4:11    - [+] Изваден в "Б" ОФГ

Бележки
  - Балкан (Варвара), 1-ви през изминалия сезон; влиза в Югозападна "В" АФГ.
  - Шипка 1955 (Мало Конаре), 15-ти; и Славия (Хаджиево), изваден от групата
през изминалия сезон; изпадат в "Б" ОФГ.
  - Пазарджик 2012 (Пазарджик), 1-ви; Комуна 2011 (Черногорово), 2-ри в "Б"
ОФГ - север през изминалия сезон; и Зенит (Ветрен дол), 1-ви в "Б" ОФГ - юг
през изминалия сезон; влизат в "А" ОФГ.
  - Тракия (Пазарджик) играе домакинските си мачове в Мирянци.
  - Пазарджик 2012 (Пазарджик) играе домакинските си мачове на ст."Георги
Бенковски" в Пазарджик.
  - Ботев (Черногорово), 8-ми през изминалия сезон; се отказва от участие На
21 август 2013. Неформално това се прави с цел концентриране на ресурсите,
отделяни за футбол в Черногорово в един отбор. Заради проблеми със стадиона
в Черногорово, Комуна 2011 поема програмата на Ботев (Черногорово) (като по
този начин гостува в първите два кръга). В групата допълнително влиза Тракиец
2005 (Главиница), 2-ри в "Б" ОФГ - юг през изминалия сезон. Отборът поема
първоначално определената за Комуна 2011 позиция в програмата.
  - Пазарджик 2012 (Пазарджик) се отказва от участие след IX кръг. Мачовете
му до този момент са анулирани, а противниците му по програма до края почиват.

                           I кръг

24 август 2013, събота, 18:30 ч:
в Сарая: *
Барикади (Стрелча) - Сарая (Сарая)                        0:4
* - в Сарая по взаимна договорка между двата отбора, тъй като стадионът в Стрелча
    трябва да бъде приведен в състояние, отговарящо на изискванията за "А" ОФГ.
    Ответният мач през пролетта се играе в Стрелча.
Братаница (Братаница) - Свобода 2011 (Пещера)             4:0
Величково (Величково) - Чико (Бяга)                       1:4
Марица (Огняново) - Пазарджик 2012 (Пазарджик)            отложен *
* - отложен заради организационни проблеми при гостите.
Брацигово (Брацигово) - Зенит (Ветрен дол)                4:1
Марица (Белово) - Светкавица (Синитово)                   4:0
Тракиец 2005 (Главиница) - Комуна 2011 (Черногорово)      3:1  /анулиран/
25 август 2013, неделя, 18:30 ч:
Левски (Паталеница) - Тракия (Пазарджик)                  3:1
4 септември 2013, сряда, 17:00 ч:
Марица (Огняново) - Пазарджик 2012 (Пазарджик)            0:3  /анулиран/

                           II кръг

31 август 2013, събота, 18:00 ч:
Сарая (Сарая) - Комуна 2011 (Черногорово)                 3:0 сл.*  /анулиран/
* - гостите не предоставят редовни медицински документи.
Тракия (Пазарджик) - Тракиец 2005 (Главиница)             4:0
във Варвара: *
Зенит (Ветрен дол) - Марица (Белово)                      1:3
* - във Варвара, тъй като продължават работите по стадиона във Ветрен дол, за да бъде
    приведен в състояние, отговарящо на изискванията за "А" ОФГ.
Пазарджик 2012 (Пазарджик) - Брацигово (Брацигово)        3:4  /анулиран/
Чико (Бяга) - Марица (Огняново)                           9:2
Свобода 2011 (Пещера) - Величково (Величково)             0:1
в Братаница: *
Барикади (Стрелча) - Братаница (Братаница)                0:10
* - в Братаница по взаимна договорка между двата отбора, тъй като стадионът в Стрелча
    трябва да бъде приведен в състояние, отговарящо на изискванията за "А" ОФГ.
    Ответният мач през пролетта се играе в Стрелча.
1 септември 2013, неделя, 18:00 ч:
Светкавица (Синитово) - Левски (Паталеница)               1:8

                           I кръг - отложен мач

4 септември 2013, сряда, 17:00 ч:
Марица (Огняново) - Пазарджик 2012 (Пазарджик)            0:3  /анулиран/

                           III кръг

7 септември 2013, събота, 17:00 ч:
Братаница (Братаница) - Сарая (Сарая)                     5:2
Величково (Величково) - Барикади (Стрелча)                5:1
Марица (Огняново) - Свобода 2011 (Пещера)                 2:1
Брацигово (Брацигово) - Чико (Бяга)                       1:0
Марица (Белово) - Пазарджик 2012 (Пазарджик)              1:2  /анулиран/
Тракиец 2005 (Главиница) - Светкавица (Синитово)         10:1
Комуна 2011 (Черногорово) - Тракия (Пазарджик)            1:1  /анулиран/
8 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Левски (Паталеница) - Зенит (Ветрен дол)                  1:0

                           IV кръг

14 септември 2013, събота, 17:00 ч:
Сарая (Сарая) - Тракия (Пазарджик)                        0:0
Светкавица (Синитово) - Комуна 2011 (Черногорово)         4:2  /анулиран/
Зенит (Ветрен дол) - Тракиец 2005 (Главиница)             1:1
Чико (Бяга) - Марица (Белово)                             6:0
Свобода 2011 (Пещера) - Брацигово (Брацигово)             1:1
Барикади (Стрелча) - Марица (Огняново)                    0:2
Братаница (Братаница) - Величково (Величково)             3:2
15 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Пазарджик 2012 (Пазарджик) - Левски (Паталеница)          1:1  /анулиран/

                           V кръг

21 септември 2013, събота, 17:00 ч:
Величково (Величково) - Сарая (Сарая)                     2:0
Марица (Огняново) - Братаница (Братаница)                 2:4
Брацигово (Брацигово) - Барикади (Стрелча)                4:0
Марица (Белово) - Свобода 2011 (Пещера)                   1:4
Тракиец 2005 (Главиница) - Пазарджик 2012 (Пазарджик)     1:3  /анулиран/
Комуна 2011 (Черногорово) - Зенит (Ветрен дол)            анулиран *
* - анулиран заради отказването на Комуна 2011 от по-нататъшно участие.
Тракия (Пазарджик) - Светкавица (Синитово)                3:0
22 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Левски (Паталеница) - Чико (Бяга)                         1:4

                           VI кръг

28 септември 2013, събота, 16:00 ч:
Сарая (Сарая) - Светкавица (Синитово)                     5:1
Зенит (Ветрен дол) - Тракия (Пазарджик)                   0:1
Пазарджик 2012 (Пазарджик) - Комуна 2011 (Черногорово)    анулиран
Чико (Бяга) - Тракиец 2005 (Главиница)                   10:2
Барикади (Стрелча) - Марица (Белово)                      4:1
Братаница (Братаница) - Брацигово (Брацигово)             0:0
Величково (Величково) - Марица (Огняново)                 1:1
29 септември 2013, неделя, 16:00 ч:
Свобода 2011 (Пещера) - Левски (Паталеница)               2:3

                           VII кръг

5 октомври 2013, събота, 15:00 ч:
Марица (Огняново) - Сарая (Сарая)                         3:2
Брацигово (Брацигово) - Величково (Величково)             2:1
Марица (Белово) - Братаница (Братаница)                   0:6
Тракиец 2005 (Главиница) - Свобода 2011 (Пещера)          2:2
Комуна 2011 (Черногорово) - Чико (Бяга)                   анулиран
Тракия (Пазарджик) - Пазарджик 2012 (Пазарджик)           2:2  /анулиран/
Светкавица (Синитово) - Зенит (Ветрен дол)                2:0
6 октомври 2013, неделя, 15:00 ч:
Левски (Паталеница) - Барикади (Стрелча)                  1:1

                           VIII кръг

12 октомври 2013, събота, 15:00 ч:
Сарая (Сарая) - Зенит (Ветрен дол)                        3:1
Пазарджик 2012 (Пазарджик) - Светкавица (Синитово)        3:3  /анулиран/
Чико (Бяга) - Тракия (Пазарджик)                          7:1
Свобода 2011 (Пещера) - Комуна 2011 (Черногорово)         анулиран
Барикади (Стрелча) - Тракиец 2005 (Главиница)             3:2
Величково (Величково) - Марица (Белово)                   6:0
Марица (Огняново) - Брацигово (Брацигово)                 1:1
13 октомври 2013, неделя, 15:00 ч:
Братаница (Братаница) - Левски (Паталеница)               1:0

                           IX кръг

19 октомври 2013, събота, 15:00 ч:
Брацигово (Брацигово) - Сарая (Сарая)                     5:1
Марица (Белово) - Марица (Огняново)                       3:2
Тракиец 2005 (Главиница) - Братаница (Братаница)          0:2
Комуна 2011 (Черногорово) - Барикади (Стрелча)            анулиран
Тракия (Пазарджик) - Свобода 2011 (Пещера)                2:1
Светкавица (Синитово) - Чико (Бяга)                       1:5
Зенит (Ветрен дол) - Пазарджик 2012 (Пазарджик)           3:0  /анулиран/
20 октомври 2013, неделя, 15:00 ч:
Левски (Паталеница) - Величково (Величково)               5:2

                           X кръг

26 октомври 2013, събота, 15:00 ч:
Сарая (Сарая) - Пазарджик 2012 (Пазарджик)                анулиран *
* - анулиран заради отказването на Пазарджик 2012 от по-нататъшно участие.
Чико (Бяга) - Зенит (Ветрен дол)                          5:1
Свобода 2011 (Пещера) - Светкавица (Синитово)             4:1
Барикади (Стрелча) - Тракия (Пазарджик)                   2:1
Братаница (Братаница) - Комуна 2011 (Черногорово)         анулиран
Величково (Величково) - Тракиец 2005 (Главиница)          4:0
Брацигово (Брацигово) - Марица (Белово)                   4:0
27 октомври 2013, неделя, 14:00 ч:
Марица (Огняново) - Левски (Паталеница)                   3:1

                           XI кръг

2 ноември 2013, събота, 14:00 ч:
Марица (Белово) - Сарая (Сарая)                           1:1
Тракиец 2005 (Главиница) - Марица (Огняново)              1:1
Комуна 2011 (Черногорово) - Величково (Величково)         анулиран
Тракия (Пазарджик) - Братаница (Братаница)                2:3
Светкавица (Синитово) - Барикади (Стрелча)                2:3
Зенит (Ветрен дол) - Свобода 2011 (Пещера)                1:0
Пазарджик 2012 (Пазарджик) - Чико (Бяга)                  анулиран
3 ноември 2013, неделя, 14:00 ч:
Левски (Паталеница) - Брацигово (Брацигово)               3:1

                           XII кръг

9 ноември 2013, събота, 14:00 ч:
Сарая (Сарая) - Чико (Бяга)                               1:3
Свобода 2011 (Пещера) - Пазарджик 2012 (Пазарджик)        анулиран
Барикади (Стрелча) - Зенит (Ветрен дол)                   4:2
Братаница (Братаница) - Светкавица (Синитово)             4:2
Величково (Величково) - Тракия (Пазарджик)                3:0 сл.*
* - гостите забравят картотеките си и губят служебно. Двата отбора изиграват приятелски мач,
    завършил 4:3 за Величково.
Марица (Огняново) - Комуна 2011 (Черногорово)             анулиран
Брацигово (Брацигово) - Тракиец 2005 (Главиница)          2:0
10 ноември 2013, неделя, 14:00 ч:
Марица (Белово) - Левски (Паталеница)                     1:0

                           XIII кръг

16 ноември 2013, събота, 14:00 ч:
Тракиец 2005 (Главиница) - Марица (Белово)                1:4
Комуна 2011 (Черногорово) - Брацигово (Брацигово)         анулиран
Тракия (Пазарджик) - Марица (Огняново)                    3:0
Светкавица (Синитово) - Величково (Величково)             0:5
Зенит (Ветрен дол) - Братаница (Братаница)                0:0
Пазарджик 2012 (Пазарджик) - Барикади (Стрелча)           анулиран
Чико (Бяга) - Свобода 2011 (Пещера)                       4:1
17 ноември 2013, неделя, 14:00 ч:
Левски (Паталеница) - Сарая (Сарая)                       6:1

                           XIV кръг

23 ноември 2013, събота, 14:00 ч:
Сарая (Сарая) - Свобода 2011 (Пещера)                     3:1
Барикади (Стрелча) - Чико (Бяга)                          0:3
Братаница (Братаница) - Пазарджик 2012 (Пазарджик)        анулиран
Величково (Величково) - Зенит (Ветрен дол)                4:0
Марица (Огняново) - Светкавица (Синитово)                 2:1
Брацигово (Брацигово) - Тракия (Пазарджик)                1:1
Марица (Белово) - Комуна 2011 (Черногорово)               анулиран
24 ноември 2013, неделя, 14:00 ч:
Левски (Паталеница) - Тракиец 2005 (Главиница)            2:1

                           XV кръг

30 ноември 2013, събота, 13:30 ч:
Тракиец 2005 (Главиница) - Сарая (Сарая)                  3:2
Тракия (Пазарджик) - Марица (Белово)                      1:1
Светкавица (Синитово) - Брацигово (Брацигово)             1:0
Зенит (Ветрен дол) - Марица (Огняново)                    2:2
Пазарджик 2012 (Пазарджик) - Величково (Величково)        анулиран
Чико (Бяга) - Братаница (Братаница)                       5:1
Свобода 2011 (Пещера) - Барикади (Стрелча)                4:2
1 декември 2013, неделя, 13:30 ч:
Комуна 2011 (Черногорово) - Левски (Паталеница)           анулиран

                           XVI кръг

22 февруари 2014, събота, 14:00 ч:
в Стрелча: *
Сарая (Сарая) - Барикади (Стрелча)                        0:2
* - в Стрелча по взаимна договорка от I кръг.
Свобода 2011 (Пещера) - Братаница (Братаница)             1:2
Чико (Бяга) - Величково (Величково)                       1:0
Зенит (Ветрен дол) - Брацигово (Брацигово)                0:2
Светкавица (Синитово) - Марица (Белово)                   4:0
23 февруари 2014, неделя, 14:00 ч:
Тракия (Пазарджик) - Левски (Паталеница)                  1:1
Марица (Огняново)                                         почива
Тракиец 2005 (Главиница)                                  почива

                           XVII кръг

1 март 2014, събота, 15:00 ч:
Тракиец 2005 (Главиница) - Тракия (Пазарджик)             4:1
Марица (Белово) - Зенит (Ветрен дол)                      2:2
Марица (Огняново) - Чико (Бяга)                           2:3
Величково (Величково) - Свобода 2011 (Пещера)             2:1
в Стрелча: *
Братаница (Братаница) - Барикади (Стрелча)                2:7
* - в Стрелча по взаимна договорка от II кръг.
2 март 2014, неделя, 15:00 ч:
Левски (Паталеница) - Светкавица (Синитово)               4:0
Сарая (Сарая)                                             почива
Брацигово (Брацигово)                                     почива

                           XVIII кръг

8 март 2014, събота, 15:00 ч:
Сарая (Сарая) - Братаница (Братаница)                     0:2
Барикади (Стрелча) - Величково (Величково)                0:0
Свобода 2011 (Пещера) - Марица (Огняново)                 2:1
Чико (Бяга) - Брацигово (Брацигово)                       1:0
Светкавица (Синитово) - Тракиец 2005 (Главиница)          1:4
9 март 2014, неделя, 15:00 ч:
Зенит (Ветрен дол) - Левски (Паталеница)                  1:1
Марица (Белово)                                           почива
Тракия (Пазарджик)                                        почива

                           XIX кръг

15 март 2014, събота, 15:00 ч:
Тракия (Пазарджик) - Сарая (Сарая)                        4:1
Тракиец 2005 (Главиница) - Зенит (Ветрен дол)             5:1
Марица (Белово) - Чико (Бяга)                             0:5
Брацигово (Брацигово) - Свобода 2011 (Пещера)             3:0
Марица (Огняново) - Барикади (Стрелча)                    1:0
Величково (Величково) - Братаница (Братаница)             1:4
Светкавица (Синитово)                                     почива
Левски (Паталеница)                                       почива

                           XX кръг

22 март 2014, събота, 15:00 ч:
Сарая (Сарая) - Величково (Величково)                     1:6
Братаница (Братаница) - Марица (Огняново)                 3:2
Свобода 2011 (Пещера) - Марица (Белово)                   0:0
Светкавица (Синитово) - Тракия (Пазарджик)                1:1
23 март 2014, неделя, 15:00 ч:
Барикади (Стрелча) - Брацигово (Брацигово)                3:0
Чико (Бяга) - Левски (Паталеница)                         7:0
Тракиец 2005 (Главиница)                                  почива
Зенит (Ветрен дол)                                        почива

                           XXI кръг

29 март 2014, събота, 15:00 ч:
Светкавица (Синитово) - Сарая (Сарая)                     1:2
Тракия (Пазарджик) - Зенит (Ветрен дол)                   2:0
Тракиец 2005 (Главиница) - Чико (Бяга)                    1:3
Марица (Белово) - Барикади (Стрелча)                      2:1
Брацигово (Брацигово) - Братаница (Братаница)             0:1
Марица (Огняново) - Величково (Величково)                 1:1
30 март 2014, неделя, 15:00 ч:
Левски (Паталеница) - Свобода 2011 (Пещера)               1:1

                           XXII кръг

5 април 2014, събота, 16:00 ч:
Сарая (Сарая) - Марица (Огняново)                         4:2
Величково (Величково) - Брацигово (Брацигово)             1:0
Братаница (Братаница) - Марица (Белово)                   1:2
Свобода 2011 (Пещера) - Тракиец 2005 (Главиница)          2:1
Зенит (Ветрен дол) - Светкавица (Синитово)                2:1
6 април 2014, неделя, 16:00 ч:
Барикади (Стрелча) - Левски (Паталеница)                  2:1
Чико (Бяга)                                               почива
Тракия (Пазарджик)                                        почива

                           XXIII кръг

12 април 2014, събота, 16:00 ч:
Зенит (Ветрен дол) - Сарая (Сарая)                        0:1
Тракия (Пазарджик) - Чико (Бяга)                          1:1
Тракиец 2005 (Главиница) - Барикади (Стрелча)             0:1
Марица (Белово) - Величково (Величково)                   2:4
Брацигово (Брацигово) - Марица (Огняново)                 2:0
13 април 2014, неделя, 16:00 ч:
Левски (Паталеница) - Братаница (Братаница)               2:2
Светкавица (Синитово)                                     почива
Свобода 2011 (Пещера)                                     почива

                           XXIV кръг

19 април 2014, събота, 16:00 ч:
Сарая (Сарая) - Брацигово (Брацигово)                     3:0
Марица (Огняново) - Марица (Белово)                       3:0
Братаница (Братаница) - Тракиец 2005 (Главиница)          2:1
Свобода 2011 (Пещера) - Тракия (Пазарджик)                0:3
Чико (Бяга) - Светкавица (Синитово)                      14:0
20 април 2014, неделя, 16:00 ч:
Величково (Величково) - Левски (Паталеница)               3:4
Барикади (Стрелча)                                        почива
Зенит (Ветрен дол)                                        почива

                           XXV кръг

26 април 2014, събота, 16:00 ч:
Зенит (Ветрен дол) - Чико (Бяга)                          1:5
Светкавица (Синитово) - Свобода 2011 (Пещера)             2:4
Тракия (Пазарджик) - Барикади (Стрелча)                   3:0
Тракиец 2005 (Главиница) - Величково (Величково)          3:2
Марица (Белово) - Брацигово (Брацигово)                   0:0
27 април 2014, неделя, 16:00 ч:
Левски (Паталеница) - Марица (Огняново)                   2:0
Сарая (Сарая)                                             почива
Братаница (Братаница)                                     почива

                           XXVI кръг

1 май 2014, четвъртък, 17:00 ч:
Сарая (Сарая) - Марица (Белово)                           3:0
Брацигово (Брацигово) - Левски (Паталеница)               3:1
Марица (Огняново) - Тракиец 2005 (Главиница)              0:2
Братаница (Братаница) - Тракия (Пазарджик)                0:3
Барикади (Стрелча) - Светкавица (Синитово)                4:3
Свобода 2011 (Пещера) - Зенит (Ветрен дол)                3:0
Величково (Величково)                                     почива
Чико (Бяга)                                               почива

                           XXVII кръг

3 май 2014, събота, 17:00 ч:
Чико (Бяга) - Сарая (Сарая)                               3:1
Зенит (Ветрен дол) - Барикади (Стрелча)                   7:0
Светкавица (Синитово) - Братаница (Братаница)             2:3
Тракия (Пазарджик) - Величково (Величково)                0:0
Тракиец 2005 (Главиница) - Брацигово (Брацигово)          2:2
Левски (Паталеница) - Марица (Белово)                     3:2
Свобода 2011 (Пещера)                                     почива
Марица (Огняново)                                         почива

                           XXVIII кръг

10 май 2014, събота, 17:00 ч:
Марица (Белово) - Тракиец 2005 (Главиница)                1:2
Марица (Огняново) - Тракия (Пазарджик)                    1:2
Величково (Величково) - Светкавица (Синитово)             3:0
Братаница (Братаница) - Зенит (Ветрен дол)                3:1
Свобода 2011 (Пещера) - Чико (Бяга)                       0:4
11 май 2014, неделя, 17:00 ч:
Сарая (Сарая) - Левски (Паталеница)                       3:2
Брацигово (Брацигово)                                     почива
Барикади (Стрелча)                                        почива

                           XXIX кръг

17 май 2014, събота, 17:00 ч:
Свобода 2011 (Пещера) - Сарая (Сарая)                     1:3
Чико (Бяга) - Барикади (Стрелча)                          4:0
Зенит (Ветрен дол) - Величково (Величково)                2:2
Светкавица (Синитово) - Марица (Огняново)                 1:1
Тракия (Пазарджик) - Брацигово (Брацигово)                3:2
Тракиец 2005 (Главиница) - Левски (Паталеница)            3:6
Братаница (Братаница)                                     почива
Марица (Белово)                                           почива

                           XXX кръг

31 май 2014, събота, 17:00 ч:
Сарая (Сарая) - Тракиец 2005 (Главиница)                  1:0
Марица (Белово) - Тракия (Пазарджик)                      0:3
Брацигово (Брацигово) - Светкавица (Синитово)             7:1
Марица (Огняново) - Зенит (Ветрен дол)                    2:3
Братаница (Братаница) - Чико (Бяга)                       3:4
Барикади (Стрелча) - Свобода 2011 (Пещера)                2:0
Левски (Паталеница)                                       почива
Величково (Величково)                                     почива

нагоре


"A" ОФГ Пазарджик - Таблица с резултати

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.  10.  11.  12.  13.  14.  15.  16. 
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Чико (Бяга)                        XXX  5:1  7:1  7:0  1:0  1:0  3:1  4:0 10:2  9:2  6:0  4:1  5:1 14:0  ---  --- 
 2. Братаница (Братаница)              3:4  XXX  0:3  1:0  3:2  0:0  5:2  2:7  2:1  3:2  1:2  4:0  3:1  4:2  ---  --- 
 3. Тракия (Пазарджик)                 1:1  2:3  XXX  1:1  0:0  3:2  4:1  3:0  4:0  3:0  1:1  2:1  2:0  3:0 (2:2) --- 
 4. Левски (Паталеница)                1:4  2:2  3:1  XXX  5:2  3:1  6:1  1:1  2:1  2:0  3:2  1:1  1:0  4:0  ---  --- 
 5. Величково (Величково)              1:4  1:4  3:0* 3:4  XXX  1:0  2:0  5:1  4:0  1:1  6:0  2:1  4:0  3:0  ---  --- 
 6. Брацигово (Брацигово)              1:0  0:1  1:1  3:1  2:1  XXX  5:1  4:0  2:0  2:0  4:0  3:0  4:1  7:1  ---  --- 
 7. Сарая (Сарая)                      1:3  0:2  0:0  3:2  1:6  3:0  XXX  0:2  1:0  4:2  3:0  3:1  3:1  5:1  --- (3:0)
 8. Барикади (Стрелча)                 0:3  0:10 2:1  2:1  0:0  3:0  0:4  XXX  3:2  0:2  4:1  2:0  4:2  4:3  ---  --- 
 9. Тракиец 2005 (Главиница)           1:3  0:2  4:1  3:6  3:2  2:2  3:2  0:1  XXX  1:1  1:4  2:2  5:1 10:1 (1:3)(3:1)
10. Марица (Огняново)                  2:3  2:4  1:2  3:1  1:1  1:1  3:2  1:0  0:2  XXX  3:0  2:1  2:3  2:1 (0:3) --- 
11. Марица (Белово)                    0:5  0:6  0:3  1:0  2:4  0:0  1:1  2:1  1:2  3:2  XXX  1:4  2:2  4:0 (1:2) --- 
12. Свобода 2011 (Пещера)              0:4  1:2  0:3  2:3  0:1  1:1  1:3  4:2  2:1  2:1  0:0  XXX  3:0  4:1  ---  --- 
13. Зенит (Ветрен дол)                 1:5  0:0  0:1  1:1  2:2  0:2  0:1  7:0  1:1  2:2  1:3  1:0  XXX  2:1 (3:0) --- 
14. Светкавица (Синитово)              1:5  2:3  1:1  1:8  0:5  1:0  1:2  2:3  1:4  1:1  4:0  2:4  2:0  XXX  --- (4:2)
15. Пазарджик 2012 (Пазарджик)         ---  ---  --- (1:1) --- (3:4) ---  ---  ---  ---  ---  ---  --- (3:3) XXX  --- 
16. Комуна 2011 (Черногорово)          ---  --- (1:1) ---  ---  ---  ---  ---  ---  ---  ---  ---  ---  ---  ---  XXX 
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

нагоре


"Б" ОФГ Пазарджик - север 2013/14

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Шипка (Драгор)                     20   16   3   1   75:18   51     Влиза в "А" ОФГ
-------------------------------------------------------------------
 2. Юнак (Ивайло)                      20   15   4   1   72:24   49 [+]
 3. Вихър (Ветрен)                     20   13   2   5   43:31   41
 4. Локомотив 2011 (Септември)         20   10   4   6   57:30   34
 5. Спартак (Бошуля)                   20   10   3   7   46:38   33
 6. Миньор (Елшица)                    20    9   2   9   43:33   29
 7. Шипка 1955 (Мало Конаре)           20    9   1  10   39:45   28 [-]
 8. Лесичово (Лесичово)                20    6   3  11   26:48   21
 9. Дружба (Добровница)                20    6   0  14   53:74   18
10. Спартак (Калугерово)               20    2   0  18   17:90    6 [+]
11. Марица (Мененкьово)                20    3   0  17   13:53    9 [*]

Бележки
  - Шипка 1955 (Мало Конаре), 15-ти; и Славия (Хаджиево), изваден от "А" ОФГ
през изминалия сезон; изпадат в групата. Славия (Хаджиево) не се включва
в групата.
  - Пазарджик 2012 (Пазарджик), 1-ви; и Комуна 2011 (Черногорово), 2-ри през
изминалия сезон; влизат в "А" ОФГ.
  - Гелеменово (Гелеменово), 10-ти през изминалия сезон; се отказва от участие.
  - Юнак (Ивайло) и Спартак (Калугерово) се включват в групата.
  - Марица (Мененкьово) се отказва от участи след XIII кръг. Резултатите им до
този момент се зачитат, а на противниците им до края се присъждат служебни победи.

                           I кръг

8 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Локомотив 2011 (Септември) - Дружба (Добровница)          5:2
Вихър (Ветрен) - Спартак (Бошуля)                         1:0
Марица (Мененкьово) - Спартак (Калугерово)                3:0
Миньор (Елшица) - Шипка 1955 (Мало Конаре)                1:0
Шипка (Драгор) - Юнак (Ивайло)                            3:0
Лесичово (Лесичово)                                       почива

                           II кръг

15 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Шипка 1955 (Мало Конаре) - Шипка (Драгор)                 1:5
Спартак (Калугерово) - Миньор (Елшица)                    0:3
Спартак (Бошуля) - Марица (Мененкьово)                    2:0
Дружба (Добровница) - Вихър (Ветрен)                      2:6
Лесичово (Лесичово) - Локомотив 2011 (Септември)          1:1
Юнак (Ивайло)                                             почива

                           III кръг

22 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Вихър (Ветрен) - Лесичово (Лесичово)                      2:1
Марица (Мененкьово) - Дружба (Добровница)                 2:1
Миньор (Елшица) - Спартак (Бошуля)                        1:1
Шипка (Драгор) - Спартак (Калугерово)                     9:1
Юнак (Ивайло) - Шипка 1955 (Мало Конаре)                  6:0
Локомотив 2011 (Септември)                                почива

                           IV кръг

29 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Спартак (Калугерово) - Юнак (Ивайло)                      0:7
Спартак (Бошуля) - Шипка (Драгор)                         3:3
Дружба (Добровница) - Миньор (Елшица)                     2:5
Лесичово (Лесичово) - Марица (Мененкьово)                 2:1
Локомотив 2011 (Септември) - Вихър (Ветрен)               6:1
Шипка 1955 (Мало Конаре)                                  почива

                           V кръг

6 октомври 2013, неделя, 15:00 ч:
Марица (Мененкьово) - Локомотив 2011 (Септември)          0:2
Миньор (Елшица) - Лесичово (Лесичово)                     3:0
Шипка (Драгор) - Дружба (Добровница)                      6:1
Юнак (Ивайло) - Спартак (Бошуля)                          4:4
Шипка 1955 (Мало Конаре) - Спартак (Калугерово)           2:0
Вихър (Ветрен)                                            почива

                           VI кръг

13 октомври 2013, неделя, 15:00 ч:
Спартак (Бошуля) - Шипка 1955 (Мало Конаре)               4:2
Дружба (Добровница) - Юнак (Ивайло)                       2:6
Лесичово (Лесичово) - Шипка (Драгор)                      0:4
Локомотив 2011 (Септември) - Миньор (Елшица)              5:3
Вихър (Ветрен) - Марица (Мененкьово)                      2:1
Спартак (Калугерово)                                      почива

                           VII кръг

20 октомври 2013, неделя, 15:00 ч:
Миньор (Елшица) - Вихър (Ветрен)                          3:0
Шипка (Драгор) - Локомотив 2011 (Септември)               3:1
Юнак (Ивайло) - Лесичово (Лесичово)                       6:1
Шипка 1955 (Мало Конаре) - Дружба (Добровница)            5:1
Спартак (Калугерово) - Спартак (Бошуля)                   1:3
Марица (Мененкьово)                                       почива

                           VIII кръг

27 октомври 2013, неделя, 15:00 ч:
Дружба (Добровница) - Спартак (Калугерово)                3:2
Лесичово (Лесичово) - Шипка 1955 (Мало Конаре)            0:1
Локомотив 2011 (Септември) - Юнак (Ивайло)                2:2
Вихър (Ветрен) - Шипка (Драгор)                           1:3
Марица (Мененкьово) - Миньор (Елшица)                     3:2
Спартак (Бошуля)                                          почива

                           IX кръг

3 ноември 2013, неделя, 14:00 ч:
Шипка (Драгор) - Марица (Мененкьово)                      3:1
Юнак (Ивайло) - Вихър (Ветрен)                            2:2
Шипка 1955 (Мало Конаре) - Локомотив 2011 (Септември)     0:3
Спартак (Калугерово) - Лесичово (Лесичово)                1:3
Спартак (Бошуля) - Дружба (Добровница)                    4:1
Миньор (Елшица)                                           почива

                           X кръг

10 ноември 2013, неделя, 14:00 ч:
Лесичово (Лесичово) - Спартак (Бошуля)                    4:5
Локомотив 2011 (Септември) - Спартак (Калугерово)         9:0
Вихър (Ветрен) - Шипка 1955 (Мало Конаре)                 5:4
Марица (Мененкьово) - Юнак (Ивайло)                       1:2
Миньор (Елшица) - Шипка (Драгор)                          1:1
Дружба (Добровница)                                       почива

                           XI кръг

17 ноември 2013, неделя, 14:00 ч:
Юнак (Ивайло) - Миньор (Елшица)                           3:1
Шипка 1955 (Мало Конаре) - Марица (Мененкьово)            6:1
Спартак (Калугерово) - Вихър (Ветрен)                     2:3
Спартак (Бошуля) - Локомотив 2011 (Септември)             1:0
Дружба (Добровница) - Лесичово (Лесичово)                 6:2
Шипка (Драгор)                                            почива

                           XII кръг

9 март 2014, неделя, 15:00 ч:
Дружба (Добровница) - Локомотив 2011 (Септември)          0:7
Спартак (Бошуля) - Вихър (Ветрен)                         1:2
Спартак (Калугерово) - Марица (Мененкьово)                3:0
Шипка 1955 (Мало Конаре) - Миньор (Елшица)                2:1
Юнак (Ивайло) - Шипка (Драгор)                            2:0
Лесичово (Лесичово)                                       почива

                           XIII кръг

16 март 2014, неделя, 15:00 ч:
Шипка (Драгор) - Шипка 1955 (Мало Конаре)                 3:0
Миньор (Елшица) - Спартак (Калугерово)                    5:1
Марица (Мененкьово) - Спартак (Бошуля)                    0:4
Вихър (Ветрен) - Дружба (Добровница)                      3:1
Локомотив 2011 (Септември) - Лесичово (Лесичово)          1:1
Юнак (Ивайло)                                             почива

                           XIV кръг

23 март 2014, неделя, 15:00 ч:
Лесичово (Лесичово) - Вихър (Ветрен)                      0:0
Дружба (Добровница) - Марица (Мененкьово)                 3:0 сл.
Спартак (Бошуля) - Миньор (Елшица)                        2:0
Спартак (Калугерово) - Шипка (Драгор)                     0:9
Шипка 1955 (Мало Конаре) - Юнак (Ивайло)                  0:0
Локомотив 2011 (Септември)                                почива

                           XV кръг

30 март 2014, неделя, 15:00 ч:
Юнак (Ивайло) - Спартак (Калугерово)                      7:2
Шипка (Драгор) - Спартак (Бошуля)                         2:0
Миньор (Елшица) - Дружба (Добровница)                     4:2
Марица (Мененкьово) - Лесичово (Лесичово)                 0:3 сл.
Вихър (Ветрен) - Локомотив 2011 (Септември)               2:0
Шипка 1955 (Мало Конаре)                                  почива

                           XVI кръг

6 април 2014, неделя, 16:00 ч:
Локомотив 2011 (Септември) - Марица (Мененкьово)          3:0 сл.
Лесичово (Лесичово) - Миньор (Елшица)                     2:1
Дружба (Добровница) - Шипка (Драгор)                      4:5
Спартак (Бошуля) - Юнак (Ивайло)                          1:4
Спартак (Калугерово) - Шипка 1955 (Мало Конаре)           1:5
Вихър (Ветрен)                                            почива

                           XVII кръг

13 април 2014, неделя, 16:00 ч:
Шипка 1955 (Мало Конаре) - Спартак (Бошуля)               3:2
Юнак (Ивайло) - Дружба (Добровница)                       5:2
Шипка (Драгор) - Лесичово (Лесичово)                      6:1
Миньор (Елшица) - Локомотив 2011 (Септември)              5:1
Марица (Мененкьово) - Вихър (Ветрен)                      0:3 сл.
Спартак (Калугерово)                                      почива

                           XVIII кръг

27 април 2014, неделя, 16:00 ч:
Вихър (Ветрен) - Миньор (Елшица)                          3:0
Локомотив 2011 (Септември) - Шипка (Драгор)               1:1
Лесичово (Лесичово) - Юнак (Ивайло)                       0:6
Дружба (Добровница) - Шипка 1955 (Мало Конаре)            3:4
Спартак (Бошуля) - Спартак (Калугерово)                   2:3
Марица (Мененкьово)                                       почива

                           XIX кръг

5 май 2014, понеделник, 16:00 ч:
Спартак (Калугерово) - Дружба (Добровница)                0:8
Шипка 1955 (Мало Конаре) - Лесичово (Лесичово)            0:1
Юнак (Ивайло) - Локомотив 2011 (Септември)                3:1
Шипка (Драгор) - Вихър (Ветрен)                           3:0
Миньор (Елшица) - Марица (Мененкьово)                     3:0 сл.
Спартак (Бошуля)                                          почива

                           XX кръг

11 май 2014, неделя, 17:00 ч:
Марица (Мененкьово) - Шипка (Драгор)                      0:3 сл.
Вихър (Ветрен) - Юнак (Ивайло)                            1:2
Локомотив 2011 (Септември) - Шипка 1955 (Мало Конаре)     5:1
Лесичово (Лесичово) - Спартак (Калугерово)                3:0
Дружба (Добровница) - Спартак (Бошуля)                    6:2
Миньор (Елшица)                                           почива

                           XXI кръг

18 май 2014, неделя, 17:00 ч:
Спартак (Бошуля) - Лесичово (Лесичово)                    1:0
Спартак (Калугерово) - Локомотив 2011 (Септември)         0:3
Шипка 1955 (Мало Конаре) - Вихър (Ветрен)                 0:3
Юнак (Ивайло) - Марица (Мененкьово)                       3:0 сл.
Шипка (Драгор) - Миньор (Елшица)                          3:0
Дружба (Добровница)                                       почива

                           XXII кръг

1 юни 2014, неделя, 17:00 ч:
Миньор (Елшица) - Юнак (Ивайло)                           1:2
Марица (Мененкьово) - Шипка 1955 (Мало Конаре)            0:3 сл.
Вихър (Ветрен) - Спартак (Калугерово)                     3:0
Локомотив 2011 (Септември) - Спартак (Бошуля)             1:4
Лесичово (Лесичово) - Дружба (Добровница)                 1:3
Шипка (Драгор)                                            почива

нагоре


"Б" ОФГ Пазарджик - юг 2013/14

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Родопи 1921 (Козарско)             20   15   3   2   66:31   48     Влиза в "А" ОФГ
-------------------------------------------------------------------
 2. Атлетик (Мокрище)                  20   13   4   3   55:34   43
 3. Спортист 2010 (Капитан Димитриево) 20   12   3   5   56:28   39
 4. Тракия 1948 (Лозен)                20   11   1   8   52:35   34
 5. Тракиец (Исперихово)               19    9   3   7   52:38   30
 6. Ботев 04 (Симеоновец)              20    9   1  10   39:34   28 [+]
 7. Ботев (Момина клисура)             20    8   2  10   45:59   26 [+]
 8. Батак (Батак)                      20    3   7  10   28:52   16     [1 1 0  6:3  4]
 9. Родопи (Дебръщица)                 20    4   4  12   29:54   16     [0 1 1  3:6  1]
10. Коба (Радилово)                    20    4   3  13   32:67   15
11. Кале 09 (Нова махала)              19    3   5  11   30:52   14

Бележки
  - Зенит (Ветрен дол), 1-ви; и в последствие Тракиец 2005 (Главиница), 2-ри
през изминалия сезон; влизат в "А" ОФГ.
  - Ботев 04 (Симеоновец) и Ботев (Момина клисура) се включват в групата.

                           I кръг

7 септември 2013, събота, 17:00 ч:
Атлетик (Мокрище) - Родопи (Дебръщица)                    2:0
8 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Спортист 2010 (Капитан Димитриево) - Ботев (Мом.клисура)  7:2
Коба (Радилово) - Ботев 04 (Симеоновец)                   1:3
Тракиец (Исперихово) - Тракия 1948 (Лозен)                1:6
Кале 09 (Нова махала) - Родопи 1921 (Козарско)            1:1
Батак (Батак)                                             почива

                           II кръг

14 септември 2013, събота, 17:00 ч:
Родопи 1921 (Козарско) - Атлетик (Мокрище)                2:2
15 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Тракия 1948 (Лозен) - Кале 09 (Нова махала)               3:2
Ботев 04 (Симеоновец) - Тракиец (Исперихово)              4:2
Ботев (Момина клисура) - Коба (Радилово)                  6:2
Батак (Батак) - Спортист 2010 (Капитан Димитриево)        2:2
Родопи (Дебръщица)                                        почива

                           III кръг

21 септември 2013, събота, 17:00 ч:
Атлетик (Мокрище) - Тракия 1948 (Лозен)                   4:0
22 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Коба (Радилово) - Батак (Батак)                           3:3
Тракиец (Исперихово) - Ботев (Момина клисура)            11:1
Кале 09 (Нова махала) - Ботев 04 (Симеоновец)             0:2
Родопи (Дебръщица) - Родопи 1921 (Козарско)               2:2
Спортист 2010 (Капитан Димитриево)                        почива

                           IV кръг

28 септември 2013, събота, 17:00 ч:
Ботев 04 (Симеоновец) - Атлетик (Мокрище)                 1:1
29 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Тракия 1948 (Лозен) - Родопи (Дебръщица)                  7:0
Ботев (Момина клисура) - Кале 09 (Нова махала)            4:1
Батак (Батак) - Тракиец (Исперихово)                      0:0
Спортист 2010 (Капитан Димитриево) - Коба (Радилово)      4:1
Родопи 1921 (Козарско)                                    почива

                           V кръг

5 октомври 2013, събота, 15:00 ч:
Атлетик (Мокрище) - Ботев (Момина клисура)                4:2
6 октомври 2013, неделя, 15:00 ч:
Тракиец (Исперихово) - Спортист 2010 (Капитан Димитриево) 1:0
Кале 09 (Нова махала) - Батак (Батак)                     0:0
Родопи (Дебръщица) - Ботев 04 (Симеоновец)                1:4
Родопи 1921 (Козарско) - Тракия 1948 (Лозен)              1:6
Коба (Радилово)                                           почива

                           VI кръг

12 октомври 2013, събота, 15:00 ч:
Батак (Батак) - Атлетик (Мокрище)                         2:2
13 октомври 2013, неделя, 15:00 ч:
Ботев 04 (Симеоновец) - Родопи 1921 (Козарско)            1:2
Ботев (Момина клисура) - Родопи (Дебръщица)               4:4
Спортист 2010 (Капитан Димитриево) - Кале 09 (Н.махала)   2:2
Коба (Радилово) - Тракиец (Исперихово)                    0:0
Тракия 1948 (Лозен)                                       почива

                           VII кръг

19 октомври 2013, събота, 15:00 ч:
Атлетик (Мокрище) - Спортист 2010 (Капитан Димитриево)    2:0
20 октомври 2013, неделя, 15:00 ч:
Кале 09 (Нова махала) - Коба (Радилово)                   4:3
Родопи (Дебръщица) - Батак (Батак)                        3:3
Родопи 1921 (Козарско) - Ботев (Момина клисура)           3:1
Тракия 1948 (Лозен) - Ботев 04 (Симеоновец)               4:0
Тракиец (Исперихово)                                      почива

                           VIII кръг

26 октомври 2013, събота, 15:00 ч:
Коба (Радилово) - Атлетик (Мокрище)                       2:6
27 октомври 2013, неделя, 15:00 ч:
Ботев (Момина клисура) - Тракия 1948 (Лозен)              0:4
Батак (Батак) - Родопи 1921 (Козарско)                    2:5
Спортист 2010 (Капитан Димитриево) - Родопи (Дебръщица)   5:1
Тракиец (Исперихово) - Кале 09 (Нова махала)              9:1
Ботев 04 (Симеоновец)                                     почива

                           IX кръг

2 ноември 2013, събота, 14:00 ч:
Атлетик (Мокрище) - Тракиец (Исперихово)                  3:3
3 ноември 2013, неделя, 14:00 ч:
Родопи (Дебръщица) - Коба (Радилово)                      3:3
Родопи 1921 (Козарско) - Спортист 2010 (Кап.Димитриево)   1:0
Тракия 1948 (Лозен) - Батак (Батак)                       2:0
Ботев 04 (Симеоновец) - Ботев (Момина клисура)            4:0
Кале 09 (Нова махала)                                     почива

                           X кръг

9 ноември 2013, събота, 14:00 ч:
Кале 09 (Нова махала) - Атлетик (Мокрище)                 2:4
10 ноември 2013, неделя, 14:00 ч:
Батак (Батак) - Ботев 04 (Симеоновец)                     4:2
Спортист 2010 (Капитан Димитриево) - Тракия 1948 (Лозен)  2:2
Коба (Радилово) - Родопи 1921 (Козарско)                  0:6
Тракиец (Исперихово) - Родопи (Дебръщица)                 3:0
Ботев (Момина клисура)                                    почива

                           XI кръг

17 ноември 2013, неделя, 14:00 ч:
Родопи (Дебръщица) - Кале 09 (Нова махала)                5:0
Родопи 1921 (Козарско) - Тракиец (Исперихово)             5:2
Тракия 1948 (Лозен) - Коба (Радилово)                     2:0
Ботев 04 (Симеоновец) - Спортист 2010 (Кап.Димитриево)    1:2
Ботев (Момина клисура) - Батак (Батак)                    2:1
Атлетик (Мокрище)                                         почива

                           XII кръг

8 март 2014, събота, 15:00 ч:
Родопи (Дебръщица) - Атлетик (Мокрище)                    0:2
9 март 2014, неделя, 15:00 ч:
Ботев (Момина клисура) - Спортист 2010 (Кап.Димитриево)   1:3
Ботев 04 (Симеоновец) - Коба (Радилово)                   6:0
Тракия 1948 (Лозен) - Тракиец (Исперихово)                6:3
Родопи 1921 (Козарско) - Кале 09 (Нова махала)            3:2
Батак (Батак)                                             почива

                           XIII кръг

15 март 2014, събота, 15:00 ч:
Атлетик (Мокрище) - Родопи 1921 (Козарско)                4:2
16 март 2014, неделя, 15:00 ч:
Кале 09 (Нова махала) - Тракия 1948 (Лозен)               4:2
Тракиец (Исперихово) - Ботев 04 (Симеоновец)              3:1
Коба (Радилово) - Ботев (Момина клисура)                  4:3
Спортист 2010 (Капитан Димитриево) - Батак (Батак)        5:1
Родопи (Дебръщица)                                        почива

                           XIV кръг

22 март 2014, събота, 15:00 ч:
Тракия 1948 (Лозен) - Атлетик (Мокрище)                   0:1
23 март 2014, неделя, 15:00 ч:
Батак (Батак) - Коба (Радилово)                           0:3
Ботев (Момина клисура) - Тракиец (Исперихово)             0:3
Ботев 04 (Симеоновец) - Кале 09 (Нова махала)             1:0
Родопи 1921 (Козарско) - Родопи (Дебръщица)               3:0
Спортист 2010 (Капитан Димитриево)                        почива

                           XV кръг

29 март 2014, събота, 15:00 ч:
Атлетик (Мокрище) - Ботев 04 (Симеоновец)                 2:1
30 март 2014, неделя, 15:00 ч:
Родопи (Дебръщица) - Тракия 1948 (Лозен)                  0:1
Кале 09 (Нова махала) - Ботев (Момина клисура)            2:2
Тракиец (Исперихово) - Батак (Батак)                      3:0
Коба (Радилово) - Спортист 2010 (Капитан Димитриево)      1:5
Родопи 1921 (Козарско)                                    почива

                           XVI кръг

5 април 2014, събота, 16:00 ч:
Ботев (Момина клисура) - Атлетик (Мокрище)                1:0
6 април 2014, неделя, 16:00 ч:
Спортист 2010 (Капитан Димитриево) - Тракиец (Исперихово) 2:1
Батак (Батак) - Кале 09 (Нова махала)                     2:2
Ботев 04 (Симеоновец) - Родопи (Дебръщица)                1:2
Тракия 1948 (Лозен) - Родопи 1921 (Козарско)              1:2
Коба (Радилово)                                           почива

                           XVII кръг

12 април 2014, събота, 16:00 ч:
Атлетик (Мокрище) - Батак (Батак)                         5:1
13 април 2014, неделя, 16:00 ч:
Родопи 1921 (Козарско) - Ботев 04 (Симеоновец)            2:1
Родопи (Дебръщица) - Ботев (Момина клисура)               0:2
Кале 09 (Нова махала) - Спортист 2010 (Кап.Димитриево)    1:2
Тракиец (Исперихово) - Коба (Радилово)                    1:0
Тракия 1948 (Лозен)                                       почива

                           XVIII кръг

26 април 2014, събота, 16:00 ч:
Спортист 2010 (Капитан Димитриево) - Атлетик (Мокрище)    7:1
27 април 2014, неделя, 16:00 ч:
Коба (Радилово) - Кале 09 (Нова махала)                   2:0
Батак (Батак) - Родопи (Дебръщица)                        3:0
Ботев (Момина клисура) - Родопи 1921 (Козарско)           3:6
Ботев 04 (Симеоновец) - Тракия 1948 (Лозен)               3:1
Тракиец (Исперихово)                                      почива

                           XIX кръг

5 май 2014, понеделник, 16:00 ч:
Тракия 1948 (Лозен) - Ботев (Момина клисура)              0:5
Родопи 1921 (Козарско) - Батак (Батак)                    8:0
Родопи (Дебръщица) - Спортист 2010 (Капитан Димитриево)   1:4
Атлетик (Мокрище) - Коба (Радилово)                       4:2
Кале 09 (Нова махала) - Тракиец (Исперихово)              анулиран
Ботев 04 (Симеоновец)                                     почива

                           XX кръг

10 май 2014, събота, 17:00 ч:
Тракиец (Исперихово) - Атлетик (Мокрище)                  4:2
11 май 2014, неделя, 17:00 ч:
Коба (Радилово) - Родопи (Дебръщица)                      1:3
Спортист 2010 (Кап.Димитриево) - Родопи 1921 (Козарско)   0:2
Батак (Батак) - Тракия 1948 (Лозен)                       3:0
Ботев (Момина клисура) - Ботев 04 (Симеоновец)            3:0
Кале 09 (Нова махала)                                     почива

                           XXI кръг

17 май 2014, събота, 17:00 ч:
Атлетик (Мокрище) - Кале 09 (Нова махала)                 4:2
18 май 2014, неделя, 17:00 ч:
Ботев 04 (Симеоновец) - Батак (Батак)                     2:1
Тракия 1948 (Лозен) - Спортист 2010 (Капитан Димитриево)  3:1
Родопи 1921 (Козарско) - Коба (Радилово)                  6:1
Родопи (Дебръщица) - Тракиец (Исперихово)                 3:0
Ботев (Момина клисура)                                    почива

                           XXII кръг

1 юни 2014, неделя, 17:00 ч:
Кале 09 (Нова махала) - Родопи (Дебръщица)                4:1
Тракиец (Исперихово) - Родопи 1921 (Козарско)             2:4
Коба (Радилово) - Тракия 1948 (Лозен)                     3:2
Спортист 2010 (Кап.Димитриево) - Ботев 04 (Симеоновец)    3:1
Батак (Батак) - Ботев (Момина клисура)                    0:3
Атлетик (Мокрище)                                         почива

нагоре


Creative Commons License 1992-2014 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com