ОФГ Пазарджик 2014/15


"А" ОФГ Пазарджик 2014/15

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
         | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Чико (Бяга)                        30   27   2   1  135:15   83        Шампион
-------------------------------------------------------------------
 2. Братаница (Братаница)              30   19   3   8   80:44   60               
 3. Брацигово (Брацигово)              30   18   5   7   70:36   59               
 4. Величково (Величково)              30   18   3   9   69:49   57                [1 0 1  6:6  3, 2 гола на чужд терен]
 5. Сарая (Сарая)                      30   17   6   7   70:49   57                [1 0 1  6:6  3, 1 гол на чужд терен]
 6. Левски (Паталеница)                30   16   3  11   74:47   51               
 7. Тракия (Пазарджик)                 30   12   7  11   66:58   43               
 8. Тракиец 2005 (Главиница)           30   13   3  14   69:63   42               
 9. Марица (Белово)                    30   12   3  15   53:72   39               
10. Зенит (Ветрен дол)                 30   10   5  15   42:93   35               
11. Марица (Огняново)                  30   10   3  17   46:71   33               
12. Родопи 1921 (Козарско)             30    9   4  17   50:78   31 [+]           
13. Светкавица (Синитово)              30    7   7  16   43:83   28               
14. Свобода 2011 (Пещера)              30    7   6  17   47:61   27               
-------------------------------------------------------------------
15. Барикади (Стрелча)                 30    6   4  20   51:86   22        Изпада 
16. Шипка (Драгор)                     30    7   0  23   30:90   21 [+][*] Изваден

Бележки
  - Шипка (Драгор), 1-ви в "Б" ОФГ - север; и Родопи 1921 (Козарско), 1-ви в "Б" ОФГ - юг през изминалия сезон; влизат в групата.
  - Тракия (Пазарджик) играе домакинските си мачове в Мирянци.
  - Брацигово (Брацигово) играе домакинските си мачове в Исперихово заради основен ремонт на ст."Христо Гюлеметов" в Брацигово.
  - Левски (Паталеница) играе домакинските си мачове от I до II кръг включително в Братаница, от IV до VIII кръг - в Мокрище, а от XII до XV кръг - в Главиница заради ремонт на стадиона в Паталеница.
  - Шипка (Драгор) се отказва от по-нататъшно участие след ХХVII кръг. Резултатите на отбора до този момент се зачитат, а на противниците му до края се присъждат служебни победи с 3:0.

                           I кръг

23 август 2014, събота, 18:00 ч:
Левски (Паталеница) - Марица (Огняново)                   отложен * 
* - отложен по молба на гостите.
Зенит (Ветрен дол) - Свобода 2011 (Пещера)                0:7 сл. * 
* - прекратен в 85' при 0:4, когато публика и футболисти на домакините
    атакуват футболисти на гостите. Зенит е наказан с лишаване от
    домакинство за 3 мача.
Братаница (Братаница) - Чико (Бяга)                       0:0 
Светкавица (Синитово) - Шипка (Драгор)                    6:4 
Величково (Величково) - Тракиец 2005 (Главиница)          2:1 
Марица (Белово) - Барикади (Стрелча)                      2:1 
в Мирянци:
Тракия (Пазарджик) - Сарая (Сарая)                        2:5 
Родопи 1921 (Козарско) - Брацигово (Брацигово)            1:4 
3 септември 2014, сряда, 17:00 ч:
в Огняново: *
Левски (Паталеница) - Марица (Огняново)                   4:1 
* - в Огняново по взаимна договорка на двата отбора.

                           II кръг

30 август 2014, събота, 18:00 ч:
Марица (Огняново) - Брацигово (Брацигово)                 1:3 
Сарая (Сарая) - Родопи 1921 (Козарско)                    3:0 
Барикади (Стрелча) - Тракия (Пазарджик)                   1:1 
Тракиец 2005 (Главиница) - Марица (Белово)                3:0 
Шипка (Драгор) - Величково (Величково)                    1:0 
Чико (Бяга) - Светкавица (Синитово)                      10:0 
Свобода 2011 (Пещера) - Братаница (Братаница)             0:1 
в Братаница:
Левски (Паталеница) - Зенит (Ветрен дол)                  4:1 

                           I кръг - отложен мач

3 септември 2014, сряда, 17:00 ч:
в Огняново: *
Левски (Паталеница) - Марица (Огняново)                   4:1 
* - в Огняново по взаимна договорка на двата отбора.

                           III кръг

6 септември 2014, събота, 17:00 ч:
в Мокрище: *
Зенит (Ветрен дол) - Марица (Огняново)                    3:2 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство за
    Зенит.
Братаница (Братаница) - Левски (Паталеница)               3:0 сл. * 
* - гостите молят за отлагане заради участие на футболисти от Левски в
    аматьорски турнир извън егидата на БФС. Домакините не се съгласяват и в
    резултат след като Левски не се явява за мача на Братаница е присъдена
    служебна победа.
Светкавица (Синитово) - Свобода 2011 (Пещера)             1:4 
Величково (Величково) - Чико (Бяга)                       отложен * 
* - отложен заради участието на Чико в турнира за Купата на България.
Марица (Белово) - Шипка (Драгор)                          1:2 
в Мирянци:
Тракия (Пазарджик) - Тракиец 2005 (Главиница)             4:2 
Родопи 1921 (Козарско) - Барикади (Стрелча)               5:1 
в Исперихово:
Брацигово (Брацигово) - Сарая (Сарая)                     0:2 
17 септември 2014, сряда, 17:00 ч:
Величково (Величково) - Чико (Бяга)                       3:2 

                           IV кръг

13 септември 2014, събота, 17:00 ч:
Марица (Огняново) - Сарая (Сарая)                         1:0 
Барикади (Стрелча) - Брацигово (Брацигово)                0:3 
Тракиец 2005 (Главиница) - Родопи 1921 (Козарско)         3:2 
Шипка (Драгор) - Тракия (Пазарджик)                       2:1 
Чико (Бяга) - Марица (Белово)                             5:0 
Свобода 2011 (Пещера) - Величково (Величково)             1:1 
в Мокрище:
Левски (Паталеница) - Светкавица (Синитово)               3:0 
в Братаница: *
Зенит (Ветрен дол) - Братаница (Братаница)                0:9 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство за
    Зенит.

                           III кръг - отложен мач

17 септември 2014, сряда, 17:00 ч:
Величково (Величково) - Чико (Бяга)                       3:2 

                           V кръг

20 септември 2014, събота, 17:00 ч:
Братаница (Братаница) - Марица (Огняново)                 6:0 
Светкавица (Синитово) - Зенит (Ветрен дол)                2:2 
Величково (Величково) - Левски (Паталеница)               3:1 
Марица (Белово) - Свобода 2011 (Пещера)                   2:1 
в Мирянци:
Тракия (Пазарджик) - Чико (Бяга)                          1:2 
Родопи 1921 (Козарско) - Шипка (Драгор)                   2:1 
в Исперихово:
Брацигово (Брацигово) - Тракиец 2005 (Главиница)          3:0 
Сарая (Сарая) - Барикади (Стрелча)                        3:1 

                           VI кръг

27 септември 2014, събота, 17:00 ч:
Марица (Огняново) - Барикади (Стрелча)                    3:1 
Тракиец 2005 (Главиница) - Сарая (Сарая)                  0:1 
Шипка (Драгор) - Брацигово (Брацигово)                    3:1 
Свобода 2011 (Пещера) - Тракия (Пазарджик)                2:3 
в Мокрище:
Левски (Паталеница) - Марица (Белово)                     6:1 
в Септември, ст."Локомотив": *
Зенит (Ветрен дол) - Величково (Величково)                0:5 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство за
    Зенит.
Братаница (Братаница) - Светкавица (Синитово)             5:3 
28 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Чико (Бяга) - Родопи 1921 (Козарско)                      6:0 

                           VII кръг

4 октомври 2014, събота, 16:00 ч:
Светкавица (Синитово) - Марица (Огняново)                 2:3 
Величково (Величково) - Братаница (Братаница)             3:1 
Марица (Белово) - Зенит (Ветрен дол)                      0:1 
в Мирянци:
Тракия (Пазарджик) - Левски (Паталеница)                  2:1 
Родопи 1921 (Козарско) - Свобода 2011 (Пещера)            3:2 
в Исперихово:
Брацигово (Брацигово) - Чико (Бяга)                       0:1 
Сарая (Сарая) - Шипка (Драгор)                            2:1 
Барикади (Стрелча) - Тракиец 2005 (Главиница)             1:5 

                           VIII кръг

11 октомври 2014, събота, 16:00 ч:
Марица (Огняново) - Тракиец 2005 (Главиница)              2:0 
Шипка (Драгор) - Барикади (Стрелча)                       3:1 
Чико (Бяга) - Сарая (Сарая)                               3:1 
Свобода 2011 (Пещера) - Брацигово (Брацигово)             1:1 
в Мокрище:
Левски (Паталеница) - Родопи 1921 (Козарско)              4:0 
Зенит (Ветрен дол) - Тракия (Пазарджик)                   3:2 
Братаница (Братаница) - Марица (Белово)                   5:0 
Светкавица (Синитово) - Величково (Величково)             3:5 

                           IX кръг

18 октомври 2014, събота, 16:00 ч:
Величково (Величково) - Марица (Огняново)                 5:2 
Марица (Белово) - Светкавица (Синитово)                   0:3 сл. * 
* - първоначално 5:2, в последствие на Марица е присъдена служебна загуба
    заради нередовен играч.
в Мирянци:
Тракия (Пазарджик) - Братаница (Братаница)                4:0 
Родопи 1921 (Козарско) - Зенит (Ветрен дол)               1:3 
в Исперихово:
Брацигово (Брацигово) - Левски (Паталеница)               2:1 
Сарая (Сарая) - Свобода 2011 (Пещера)                     1:0 
Барикади (Стрелча) - Чико (Бяга)                          1:6 
Тракиец 2005 (Главиница) - Шипка (Драгор)                 8:1 

                           X кръг

25 октомври 2014, събота, 14:00 ч:
Марица (Огняново) - Шипка (Драгор)                        3:0 
25 октомври 2014, събота, 16:00 ч:
Чико (Бяга) - Тракиец 2005 (Главиница)                    4:0 
Свобода 2011 (Пещера) - Барикади (Стрелча)                3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
Зенит (Ветрен дол) - Брацигово (Брацигово)                2:2 
Братаница (Братаница) - Родопи 1921 (Козарско)            3:2 
в Мирянци: *
Светкавица (Синитово) - Тракия (Пазарджик)                2:4 
* - в Мирянци по взаимна договорка, тъй като теренът в Синитово е наводнен.
    Ответният мач през пролетта се играе в Синитово.
Величково (Величково) - Марица (Белово)                   4:0 
26 октомври 2014, неделя, 11:00 ч:
в Сарая: *
Левски (Паталеница) - Сарая (Сарая)                       4:5 
* - в Сарая по взаимна договорка. Ответният мач през пролетта се играе в
    Паталеница.

                           XI кръг

1 ноември 2014, събота, 15:00 ч:
Марица (Белово) - Марица (Огняново)                       1:2 
в Мирянци:
Тракия (Пазарджик) - Величково (Величково)                3:6 
Родопи 1921 (Козарско) - Светкавица (Синитово)            2:0 
в Исперихово:
Брацигово (Брацигово) - Братаница (Братаница)             1:4 
Сарая (Сарая) - Зенит (Ветрен дол)                        3:0 
Барикади (Стрелча) - Левски (Паталеница)                  0:1 
Тракиец 2005 (Главиница) - Свобода 2011 (Пещера)          5:0 
Шипка (Драгор) - Чико (Бяга)                              1:7 

                           XII кръг

8 ноември 2014, събота, 14:00 ч:
Марица (Огняново) - Чико (Бяга)                           0:4 
Свобода 2011 (Пещера) - Шипка (Драгор)                    1:0 
в Главиница: *
Левски (Паталеница) - Тракиец 2005 (Главиница)            0:0 
* - по взаимна договорка на двата отбора ответният мач през пролетта се
    играе в Паталеница.
Зенит (Ветрен дол) - Барикади (Стрелча)                   3:0 сл. * 
* - прекратен в 6' при 0:0, след като футболист на гостите, започнали мача със
    7 човека, се контузва.
Братаница (Братаница) - Сарая (Сарая)                     1:1 
Светкавица (Синитово) - Брацигово (Брацигово)             2:2 
Величково (Величково) - Родопи 1921 (Козарско)            2:1 
Марица (Белово) - Тракия (Пазарджик)                      2:1 

                           XIII кръг

15 ноември 2014, събота, 14:00 ч:
в Мирянци:
Тракия (Пазарджик) - Марица (Огняново)                    3:1 
Родопи 1921 (Козарско) - Марица (Белово)                  4:3 
в Исперихово:
Брацигово (Брацигово) - Величково (Величково)             0:2 
Сарая (Сарая) - Светкавица (Синитово)                     6:2 
Барикади (Стрелча) - Братаница (Братаница)                1:3 
Тракиец 2005 (Главиница) - Зенит (Ветрен дол)             5:1 
Шипка (Драгор) - Левски (Паталеница)                      1:6 
Чико (Бяга) - Свобода 2011 (Пещера)                       3:0 

                           XIV кръг

22 ноември 2014, събота, 12:00 ч:
Братаница (Братаница) - Тракиец 2005 (Главиница)          4:2 
22 ноември 2014, събота, 14:00 ч:
Марица (Огняново) - Свобода 2011 (Пещера)                 4:1 
в Главиница:
Левски (Паталеница) - Чико (Бяга)                         1:4 
Зенит (Ветрен дол) - Шипка (Драгор)                       2:1 
Светкавица (Синитово) - Барикади (Стрелча)                0:1 
Величково (Величково) - Сарая (Сарая)                     4:1 
Марица (Белово) - Брацигово (Брацигово)                   0:4 
в Мирянци:
Тракия (Пазарджик) - Родопи 1921 (Козарско)               6:0 

                           XV кръг

29 ноември 2014, събота, 14:00 ч:
Родопи 1921 (Козарско) - Марица (Огняново)                1:3 
в Исперихово:
Брацигово (Брацигово) - Тракия (Пазарджик)                0:0 
Сарая (Сарая) - Марица (Белово)                           4:2 
Барикади (Стрелча) - Величково (Величково)                0:1 
Тракиец 2005 (Главиница) - Светкавица (Синитово)          7:1 
Шипка (Драгор) - Братаница (Братаница)                    1:6 
Чико (Бяга) - Зенит (Ветрен дол)                         11:1 
Свобода 2011 (Пещера) - Левски (Паталеница)               2:1 

                           XVI кръг

28 февруари 2015, събота, 14:00 ч:
Свобода 2011 (Пещера) - Зенит (Ветрен дол)                3:3 
Чико (Бяга) - Братаница (Братаница)                       8:0 
Шипка (Драгор) - Светкавица (Синитово)                    0:2 
Тракиец 2005 (Главиница) - Величково (Величково)          2:0 
Барикади (Стрелча) - Марица (Белово)                      5:2 
Сарая (Сарая) - Тракия (Пазарджик)                        3:3 
в Исперихово:
Брацигово (Брацигово) - Родопи 1921 (Козарско)            3:0 
1 март 2015, неделя, 14:00 ч:
Марица (Огняново) - Левски (Паталеница)                   0:2 

                           XVII кръг

7 март 2015, събота, 15:00 ч:
в Исперихово:
Брацигово (Брацигово) - Марица (Огняново)                 отложен * 
Родопи 1921 (Козарско) - Сарая (Сарая)                    отложен * 
в Мирянци:
Тракия (Пазарджик) - Барикади (Стрелча)                   отложен * 
Величково (Величково) - Шипка (Драгор)                    отложен * 
Светкавица (Синитово) - Чико (Бяга)                       отложен * 
Братаница (Братаница) - Свобода 2011 (Пещера)             отложен * 
Зенит (Ветрен дол) - Левски (Паталеница)                  отложен * 
8 март 2015, неделя, 13:00 ч:
Марица (Белово) - Тракиец 2005 (Главиница)                отложен * 
* - всички мачове от кръга са отложени заради силен снеговалеж.
31 март 2015, вторник, 17:00 ч:
Брацигово (Брацигово) - Марица (Огняново)                 3:0 
Родопи 1921 (Козарско) - Сарая (Сарая)                    1:1 
Тракия (Пазарджик) - Барикади (Стрелча)                   4:4 
Марица (Белово) - Тракиец 2005 (Главиница)                5:1 
Величково (Величково) - Шипка (Драгор)                    2:0 
Светкавица (Синитово) - Чико (Бяга)                       0:5 
Братаница (Братаница) - Свобода 2011 (Пещера)             1:0 
Зенит (Ветрен дол) - Левски (Паталеница)                  2:3 

                           XVIII кръг

14 март 2015, събота, 15:00 ч:
Марица (Огняново) - Зенит (Ветрен дол)                    отложен * 
Левски (Паталеница) - Братаница (Братаница)               отложен * 
Свобода 2011 (Пещера) - Светкавица (Синитово)             отложен * 
Чико (Бяга) - Величково (Величково)                       отложен * 
Шипка (Драгор) - Марица (Белово)                          отложен * 
Тракиец 2005 (Главиница) - Тракия (Пазарджик)             отложен * 
Барикади (Стрелча) - Родопи 1921 (Козарско)               отложен * 
Сарая (Сарая) - Брацигово (Брацигово)                     отложен * 
* - всички мачове от кръга са отложени заради продължаващо лошо време и
    наводнени терени.
22 април 2015, сряда, 18:00 ч:
Марица (Огняново) - Зенит (Ветрен дол)                    1:1 
Левски (Паталеница) - Братаница (Братаница)               4:0 
Свобода 2011 (Пещера) - Светкавица (Синитово)             отложен 
Чико (Бяга) - Величково (Величково)                       4:0 
Шипка (Драгор) - Марица (Белово)                          0:4 
Тракиец 2005 (Главиница) - Тракия (Пазарджик)             5:2 
Барикади (Стрелча) - Родопи 1921 (Козарско)               0:4 
Сарая (Сарая) - Брацигово (Брацигово)                     1:4 
6 май 2015, сряда, 10:00 ч:
Свобода 2011 (Пещера) - Светкавица (Синитово)             0:1 

                           XIX кръг

21 март 2015, събота, 15:00 ч:
Сарая (Сарая) - Марица (Огняново)                         2:1 
в Исперихово:
Брацигово (Брацигово) - Барикади (Стрелча)                4:0 
Родопи 1921 (Козарско) - Тракиец 2005 (Главиница)         0:0 
в Мирянци:
Тракия (Пазарджик) - Шипка (Драгор)                       5:1 
Величково (Величково) - Свобода 2011 (Пещера)             4:1 
Светкавица (Синитово) - Левски (Паталеница)               0:2 
Братаница (Братаница) - Зенит (Ветрен дол)                1:0 
22 март 2015, неделя, 15:00 ч:
в Бяга:
Марица (Белово) - Чико (Бяга)                             0:4 

                           XX кръг

28 март 2015, събота, 15:00 ч:
Марица (Огняново) - Братаница (Братаница)                 0:3 
Зенит (Ветрен дол) - Светкавица (Синитово)                1:2 
Левски (Паталеница) - Величково (Величково)               1:1 
Свобода 2011 (Пещера) - Марица (Белово)                   2:2 
Чико (Бяга) - Тракия (Пазарджик)                          6:1 
Шипка (Драгор) - Родопи 1921 (Козарско)                   1:3 
Тракиец 2005 (Главиница) - Брацигово (Брацигово)          0:4 
29 март 2015, неделя, 15:00 ч:
Барикади (Стрелча) - Сарая (Сарая)                        2:6 

                           XVII кръг - отложени мачове

31 март 2015, вторник, 17:00 ч:
Брацигово (Брацигово) - Марица (Огняново)                 3:0 
Родопи 1921 (Козарско) - Сарая (Сарая)                    1:1 
Тракия (Пазарджик) - Барикади (Стрелча)                   4:4 
Марица (Белово) - Тракиец 2005 (Главиница)                5:1 
Величково (Величково) - Шипка (Драгор)                    2:0 
Светкавица (Синитово) - Чико (Бяга)                       0:5 
Братаница (Братаница) - Свобода 2011 (Пещера)             1:0 
Зенит (Ветрен дол) - Левски (Паталеница)                  2:3 

                           XXI кръг

4 април 2015, събота, 16:00 ч:
Барикади (Стрелча) - Марица (Огняново)                    2:2 
Сарая (Сарая) - Тракиец 2005 (Главиница)                  3:1 
в Исперихово:
Брацигово (Брацигово) - Шипка (Драгор)                    4:1 
Родопи 1921 (Козарско) - Чико (Бяга)                      1:5 
в Мирянци:
Тракия (Пазарджик) - Свобода 2011 (Пещера)                0:0 
Марица (Белово) - Левски (Паталеница)                     4:3 
Величково (Величково) - Зенит (Ветрен дол)                0:1 
Светкавица (Синитово) - Братаница (Братаница)             1:4 

                           XXII кръг

10 април 2015, петък, 14:00 ч:
Свобода 2011 (Пещера) - Родопи 1921 (Козарско)            5:0 сл. * 
* - прекратен в 86' при 2:1, след като играч на гостите атакува съдията.
10 април 2015, петък, 16:00 ч:
Марица (Огняново) - Светкавица (Синитово)                 0:0 
Братаница (Братаница) - Величково (Величково)             5:0 
Зенит (Ветрен дол) - Марица (Белово)                      1:1 
Левски (Паталеница) - Тракия (Пазарджик)                  0:1 
Чико (Бяга) - Брацигово (Брацигово)                       3:0 
Шипка (Драгор) - Сарая (Сарая)                            0:1 
Тракиец 2005 (Главиница) - Барикади (Стрелча)             3:2 

                           XXIII кръг

13 април 2015, понеделник, 16:00 ч:
Тракиец 2005 (Главиница) - Марица (Огняново)              5:4 
Барикади (Стрелча) - Шипка (Драгор)                       5:0 
Сарая (Сарая) - Чико (Бяга)                               1:1 
в Исперихово:
Брацигово (Брацигово) - Свобода 2011 (Пещера)             5:2 
Родопи 1921 (Козарско) - Левски (Паталеница)              0:3 
в Мирянци:
Тракия (Пазарджик) - Зенит (Ветрен дол)                   4:0 
Марица (Белово) - Братаница (Братаница)                   3:0 
Величково (Величково) - Светкавица (Синитово)             3:0 

                           XXIV кръг

18 април 2015, събота, 16:00 ч:
Марица (Огняново) - Величково (Величково)                 0:2 
Светкавица (Синитово) - Марица (Белово)                   0:0 
Братаница (Братаница) - Тракия (Пазарджик)                0:1 
Зенит (Ветрен дол) - Родопи 1921 (Козарско)               1:4 
Левски (Паталеница) - Брацигово (Брацигово)               3:1 
Свобода 2011 (Пещера) - Сарая (Сарая)                     2:2 
Чико (Бяга) - Барикади (Стрелча)                          4:0 
Шипка (Драгор) - Тракиец 2005 (Главиница)                 2:1 

                           XVIII кръг - отложени мачове

22 април 2015, сряда, 18:00 ч:
Марица (Огняново) - Зенит (Ветрен дол)                    1:1 
Левски (Паталеница) - Братаница (Братаница)               4:0 
Свобода 2011 (Пещера) - Светкавица (Синитово)             отложен 
Чико (Бяга) - Величково (Величково)                       4:0 
Шипка (Драгор) - Марица (Белово)                          0:4 
Тракиец 2005 (Главиница) - Тракия (Пазарджик)             5:2 
Барикади (Стрелча) - Родопи 1921 (Козарско)               0:4 
Сарая (Сарая) - Брацигово (Брацигово)                     1:4 

                           XXV кръг

25 април 2015, събота, 16:00 ч:
Шипка (Драгор) - Марица (Огняново)                        3:2 
Тракиец 2005 (Главиница) - Чико (Бяга)                    0:5 
Барикади (Стрелча) - Свобода 2011 (Пещера)                6:2 
в Паталеница: *
Сарая (Сарая) - Левски (Паталеница)                       2:1 
* - в Паталеница по взаимна договорка от Х кръг.
в Исперихово:
Брацигово (Брацигово) - Зенит (Ветрен дол)                5:0 
Родопи 1921 (Козарско) - Братаница (Братаница)            3:3 
в Синитово: *
Тракия (Пазарджик) - Светкавица (Синитово)                0:3 сл. ** 
* - в Синитово по взаимна договорка от Х кръг.
** - организиращите двубоя символични домакини от Тракия не осигуряват
     медицинско лице.
Марица (Белово) - Величково (Величково)                   4:1 

                           XXVI кръг

1 май 2015, петък, 17:00 ч:
Марица (Огняново) - Марица (Белово)                       1:4 
Величково (Величково) - Тракия (Пазарджик)                1:1 
Светкавица (Синитово) - Родопи 1921 (Козарско)            4:3 
Братаница (Братаница) - Брацигово (Брацигово)             0:1 
Зенит (Ветрен дол) - Сарая (Сарая)                        3:2 
Свобода 2011 (Пещера) - Тракиец 2005 (Главиница)          0:2 
Чико (Бяга) - Шипка (Драгор)                              3:0 
2 май 2015, събота, 17:00 ч:
Левски (Паталеница) - Барикади (Стрелча)                  4:4 

                           XVIII кръг - отложен мач

6 май 2015, сряда, 10:00 ч:
Свобода 2011 (Пещера) - Светкавица (Синитово)             0:1 

                           XXVII кръг

9 май 2015, събота, 17:00 ч:
Шипка (Драгор) - Свобода 2011 (Пещера)                    0:2 
в Паталеница: *
Тракиец 2005 (Главиница) - Левски (Паталеница)            2:4 
* - в Паталеница по взаимна договорка от ХII кръг.
Барикади (Стрелча) - Зенит (Ветрен дол)                   5:1 
Сарая (Сарая) - Братаница (Братаница)                     1:4 
в Пещера:
Брацигово (Брацигово) - Светкавица (Синитово)             0:0 
Родопи 1921 (Козарско) - Величково (Величково)            3:0 
в Мирянци:
Тракия (Пазарджик) - Марица (Белово)                      1:2 
10 май 2015, неделя, 17:00 ч:
Чико (Бяга) - Марица (Огняново)                           5:1 

* - Шипка (Драгор) се отказва от по-нататъшно участие след ХХVII кръг.
    Резултатите на отбора до този момент се зачитат, а на противниците му
    до края се присъждат служебни победи с 3:0.

                           XXVIII кръг

16 май 2015, събота, 17:00 ч:
Марица (Огняново) - Тракия (Пазарджик)                    1:4 
Марица (Белово) - Родопи 1921 (Козарско)                  3:1 
Величково (Величково) - Брацигово (Брацигово)             4:5 
Светкавица (Синитово) - Сарая (Сарая)                     0:0 
Братаница (Братаница) - Барикади (Стрелча)                4:1 
Зенит (Ветрен дол) - Тракиец 2005 (Главиница)             3:1 
Левски (Паталеница) - Шипка (Драгор)                      3:0 сл. 
Свобода 2011 (Пещера) - Чико (Бяга)                       2:3 

                           XXIX кръг

23 май 2015, събота, 17:00 ч:
Свобода 2011 (Пещера) - Марица (Огняново)                 0:2 
Шипка (Драгор) - Зенит (Ветрен дол)                       0:3 сл. 
Тракиец 2005 (Главиница) - Братаница (Братаница)          3:1 
Барикади (Стрелча) - Светкавица (Синитово)                5:1 
Сарая (Сарая) - Величково (Величково)                     5:2 
в Исперихово:
Брацигово (Брацигово) - Марица (Белово)                   4:2 
Родопи 1921 (Козарско) - Тракия (Пазарджик)               2:2 
24 май 2015, неделя, 17:00 ч:
Чико (Бяга) - Левски (Паталеница)                         4:0 

                           XXX кръг

29 май 2015, петък, 18:00 ч:
в Мирянци:
Тракия (Пазарджик) - Брацигово (Брацигово)                0:1 
30 май 2015, събота, 17:00 ч:
Марица (Огняново) - Родопи 1921 (Козарско)                3:1 
Марица (Белово) - Сарая (Сарая)                           3:2 
Величково (Величково) - Барикади (Стрелча)                3:0 сл. 
Светкавица (Синитово) - Тракиец 2005 (Главиница)          2:2 
Братаница (Братаница) - Шипка (Драгор)                    3:0 сл. 
в Бяга:
Зенит (Ветрен дол) - Чико (Бяга)                          0:7 
Левски (Паталеница) - Свобода 2011 (Пещера)               4:1 

нагоре


"А" ОФГ Пазарджик 2014/15 - Таблица с резултати

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.  10.  11.  12.  13.  14.  15.  16. 
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Чико (Бяга)                        XXX  8:0  3:0  4:0  3:1  4:0  6:1  4:0  5:0 11:1  5:1  6:0 10:0  3:0  4:0  3:0 
 2. Братаница (Братаница)              0:0  XXX  0:1  5:0  1:1  3:0* 0:1  4:2  5:0  1:0  6:0  3:2  5:3  1:0  4:1  3:0*
 3. Брацигово (Брацигово)              0:1  1:4  XXX  0:2  0:2  2:1  0:0  3:0  4:2  5:0  3:0  3:0  0:0  5:2  4:0  4:1 
 4. Величково (Величково)              3:2  3:1  4:5  XXX  4:1  3:1  1:1  2:1  4:0  0:1  5:2  2:1  3:0  4:1  3:0* 2:0 
 5. Сарая (Сарая)                      1:1  1:4  1:4  5:2  XXX  2:1  3:3  3:1  4:2  3:0  2:1  3:0  6:2  1:0  3:1  2:1 
 6. Левски (Паталеница)                1:4  4:0  3:1  1:1  4:5  XXX  0:1  0:0  6:1  4:1  4:1  4:0  3:0  4:1  4:4  3:0*
 7. Тракия (Пазарджик)                 1:2  4:0  0:1  3:6  2:5  2:1  XXX  4:2  1:2  4:0  3:1  6:0  0:3* 0:0  4:4  5:1 
 8. Тракиец 2005 (Главиница)           0:5  3:1  0:4  2:0  0:1  2:4  5:2  XXX  3:0  5:1  5:4  3:2  7:1  5:0  3:2  8:1 
 9. Марица (Белово)                    0:4  3:0  0:4  4:1  3:2  4:3  2:1  5:1  XXX  0:1  1:2  3:1  0:3* 2:1  2:1  1:2 
10. Зенит (Ветрен дол)                 0:7  0:9  2:2  0:5  3:2  2:3  3:2  3:1  1:1  XXX  3:2  1:4  1:2  0:7* 3:0* 2:1 
11. Марица (Огняново)                  0:4  0:3  1:3  0:2  1:0  0:2  1:4  2:0  1:4  1:1  XXX  3:1  0:0  4:1  3:1  3:0 
12. Родопи 1921 (Козарско)             1:5  3:3  1:4  3:0  1:1  0:3  2:2  0:0  4:3  1:3  1:3  XXX  2:0  3:2  5:1  2:1 
13. Светкавица (Синитово)              0:5  1:4  2:2  3:5  0:0  0:2  2:4  2:2  0:0  2:2  2:3  4:3  XXX  1:4  0:1  6:4 
14. Свобода 2011 (Пещера)              2:3  0:1  1:1  1:1  2:2  2:1  2:3  0:2  2:2  3:3  0:2  5:0* 0:1  XXX  3:0* 1:0 
15. Барикади (Стрелча)                 1:6  1:3  0:3  0:1  2:6  0:1  1:1  1:5  5:2  5:1  2:2  0:4  5:1  6:2  XXX  5:0 
16. Шипка (Драгор)                     1:7  1:6  3:1  1:0  0:1  1:6  2:1  2:1  0:4  0:3* 3:2  1:3  0:2  0:2  3:1  XXX 
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

нагоре


"Б" ОФГ Пазарджик - север 2014/15

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Спартак (Калугерово)               20   16   2   2   67:18   50        Влиза
-------------------------------------------------------------------
 2. Вихър (Ветрен)                     20   13   2   5   39:25   41        Бараж
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 3. Юнак (Ивайло)                      20   11   3   6   52:31   36             
 4. Миньор (Елшица)                    20    9   3   8   54:39   30             
 5. Комуна 2011 (Черногорово)          20    9   2   9   38:42   29 [+][*]      
 6. Спартак (Бошуля)                   20    7   4   9   41:51   25             
 7. Лесичово (Лесичово)                20    7   3  10   31:42   24             
 8. Славия 1947 (Хаджиево)             20    6   3  11   32:48   21 [+]         
 9. Виноградец 2014 (Виноградец)       20    5   5  10   41:48   20 [+]         
10. Шипка 1955 (Мало Конаре)           20    4   1  15   27:75   13             
11. Дружба (Добровница)                20    8   2  10   40:43   26    [*]      

Бележки
  - Шипка (Драгор), 1-ви през изминалия сезон; влиза в "А" ОФГ.
  - Локомотив 2011 (Септември), 4-и в "Б" ОФГ - север през изминалия сезон; е преместен в "Б" ОФГ - юг.
  - Комуна 2011 (Черногорово), отказал се през есента на изминалия сезон от участие в "А" ОФГ; се включва в групата.
  - Славия 1947 (Хаджиево) и Виноградец 2014 (Виноградец) се включват в групата.
  - Спартак (Бошуля) играе домакинските си мачове от I до IV кръг включително във Величково, в VI кръг - в Септември, а от IX кръг до XI кръг включително - във Виноградец; заради ремонт на стадиона в Бошуля.
  - Спартак (Калугерово) играе домакинските си срещи от VI кръг в Главиница, заради основен ремонт на стадиона в Калугерово.
  - Лесичово (Лесичово) играе домакинските си срещи от IV кръг във Величково.
  - Дружба (Добровница) се отказва от участие след XVIII кръг. Резултатите на отбора до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0.

                           I кръг

14 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Лесичово (Лесичово) - Спартак (Калугерово)                2:2 
Юнак (Ивайло) - Спартак (Бошуля)                          5:1 
Славия 1947 (Хаджиево) - Шипка 1955 (Мало Конаре)         2:1 
Миньор (Елшица) - Комуна 2011 (Черногорово)               2:1 
Вихър (Ветрен) - Дружба (Добровница)                      2:0 
Виноградец 2014 (Виноградец)                              почива

                           II кръг

20 септември 2014, събота, 17:00 ч:
Комуна 2011 (Черногорово) - Вихър (Ветрен)                1:0 
Виноградец 2014 (Виноградец) - Лесичово (Лесичово)        2:2 
21 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Шипка 1955 (Мало Конаре) - Миньор (Елшица)                2:2 
във Величково:
Спартак (Бошуля) - Славия 1947 (Хаджиево)                 8:2 
Спартак (Калугерово) - Юнак (Ивайло)                      1:2 
Дружба (Добровница)                                       почива

                           III кръг

27 септември 2014, събота, 17:00 ч:
Юнак (Ивайло) - Виноградец 2014 (Виноградец)              3:3 
28 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Славия 1947 (Хаджиево) - Спартак (Калугерово)             2:3 
Миньор (Елшица) - Спартак (Бошуля)                        1:3 
Вихър (Ветрен) - Шипка 1955 (Мало Конаре)                 4:1 
Дружба (Добровница) - Комуна 2011 (Черногорово)           2:1 
Лесичово (Лесичово)                                       почива

                           IV кръг

11 октомври 2014, събота, 15:00 ч:
Виноградец 2014 (Виноградец) - Славия 1947 (Хаджиево)     2:3 
12 октомври 2014, неделя, 15:00 ч:
Шипка 1955 (Мало Конаре) - Дружба (Добровница)            0:3 
в Септември:
Спартак (Бошуля) - Вихър (Ветрен)                         1:1 
Спартак (Калугерово) - Миньор (Елшица)                    3:2 
във Величково:
Лесичово (Лесичово) - Юнак (Ивайло)                       1:0 
Комуна 2011 (Черногорово)                                 почива

                           V кръг

18 октомври 2014, събота, 15:00 ч:
Миньор (Елшица) - Виноградец 2014 (Виноградец)            3:0 
19 октомври 2014, неделя, 15:00 ч:
Славия 1947 (Хаджиево) - Лесичово (Лесичово)              1:1 
Вихър (Ветрен) - Спартак (Калугерово)                     1:2 
Дружба (Добровница) - Спартак (Бошуля)                    7:0 
Комуна 2011 (Черногорово) - Шипка 1955 (Мало Конаре)      2:1 
Юнак (Ивайло)                                             почива

                           VI кръг

25 октомври 2014, събота, 15:00 ч:
Виноградец 2014 (Виноградец) - Вихър (Ветрен)             7:0 
26 октомври 2014, неделя, 15:00 ч:
в Септември:
Спартак (Бошуля) - Комуна 2011 (Черногорово)              3:3 
в Главиница:
Спартак (Калугерово) - Дружба (Добровница)                2:1 
в Сарая:
Лесичово (Лесичово) - Миньор (Елшица)                     1:7 
Юнак (Ивайло) - Славия 1947 (Хаджиево)                    2:1 
Шипка 1955 (Мало Конаре)                                  почива

                           VII кръг

1 ноември 2014, събота, 14:00 ч:
Дружба (Добровница) - Виноградец 2014 (Виноградец)        5:3 
2 ноември 2014, неделя, 14:00 ч:
Миньор (Елшица) - Юнак (Ивайло)                           5:1 
Вихър (Ветрен) - Лесичово (Лесичово)                      3:0 
Комуна 2011 (Черногорово) - Спартак (Калугерово)          0:1 
Шипка 1955 (Мало Конаре) - Спартак (Бошуля)               2:1 
Славия 1947 (Хаджиево)                                    почива

                           VIII кръг

8 ноември 2014, събота, 14:00 ч:
Виноградец 2014 (Виноградец) - Комуна 2011 (Черногорово)  4:0 
9 ноември 2014, неделя, 14:00 ч:
в Главиница:
Спартак (Калугерово) - Шипка 1955 (Мало Конаре)           9:0 
във Величково:
Лесичово (Лесичово) - Дружба (Добровница)                 1:3 
Юнак (Ивайло) - Вихър (Ветрен)                            2:1 
Славия 1947 (Хаджиево) - Миньор (Елшица)                  4:3 
Спартак (Бошуля)                                          почива

                           IX кръг

15 ноември 2014, събота, 14:00 ч:
Шипка 1955 (Мало Конаре) - Виноградец 2014 (Виноградец)   6:0 
16 ноември 2014, неделя, 14:00 ч:
Вихър (Ветрен) - Славия 1947 (Хаджиево)                   3:1 
Дружба (Добровница) - Юнак (Ивайло)                       1:1 
Комуна 2011 (Черногорово) - Лесичово (Лесичово)           3:1 
във Виноградец:
Спартак (Бошуля) - Спартак (Калугерово)                   1:2 
Миньор (Елшица)                                           почива

                           X кръг

22 ноември 2014, събота, 14:00 ч:
Виноградец 2014 (Виноградец) - Спартак (Бошуля)           2:3 
23 ноември 2014, неделя, 14:00 ч:
във Величково:
Лесичово (Лесичово) - Шипка 1955 (Мало Конаре)            1:2 
Юнак (Ивайло) - Комуна 2011 (Черногорово)                 9:0 
Славия 1947 (Хаджиево) - Дружба (Добровница)              0:3 
Миньор (Елшица) - Вихър (Ветрен)                          1:2 
Спартак (Калугерово)                                      почива

                           XI кръг

29 ноември 2014, събота, 14:00 ч:
в Главиница:
Спартак (Калугерово) - Виноградец 2014 (Виноградец)       5:0 
30 ноември 2014, неделя, 14:00 ч:
Дружба (Добровница) - Миньор (Елшица)                     2:2 
Комуна 2011 (Черногорово) - Славия 1947 (Хаджиево)        0:3 сл. * 
* - домакините предварително уведомяват, че няма да могат да се
    организират за мача.
Шипка 1955 (Мало Конаре) - Юнак (Ивайло)                  0:6 
в Септември:
Спартак (Бошуля) - Лесичово (Лесичово)                    1:3 
Вихър (Ветрен)                                            почива

                           XII кръг

22 март 2015, неделя, 15:00 ч:
във Величково:
Спартак (Калугерово) - Лесичово (Лесичово)                3:0 
Спартак (Бошуля) - Юнак (Ивайло)                          3:1 
Шипка 1955 (Мало Конаре) - Славия 1947 (Хаджиево)         3:0 
Комуна 2011 (Черногорово) - Миньор (Елшица)               4:3 
Дружба (Добровница) - Вихър (Ветрен)                      1:3 
Виноградец 2014 (Виноградец)                              почива

                           XIII кръг

28 март 2015, събота, 15:00 ч:
в Сарая:
Лесичово (Лесичово) - Виноградец 2014 (Виноградец)        2:0 
29 март 2015, неделя, 15:00 ч:
Вихър (Ветрен) - Комуна 2011 (Черногорово)                1:0 
Миньор (Елшица) - Шипка 1955 (Мало Конаре)                5:3 
Славия 1947 (Хаджиево) - Спартак (Бошуля)                 0:0 
Юнак (Ивайло) - Спартак (Калугерово)                      1:4 
Дружба (Добровница)                                       почива

                           XIV кръг

4 април 2015, събота, 16:00 ч:
Виноградец 2014 (Виноградец) - Юнак (Ивайло)              1:3 
5 април 2015, неделя, 16:00 ч:
в Главиница:
Спартак (Калугерово) - Славия 1947 (Хаджиево)             3:1 
Спартак (Бошуля) - Миньор (Елшица)                        1:0 
Шипка 1955 (Мало Конаре) - Вихър (Ветрен)                 1:2 
Комуна 2011 (Черногорово) - Дружба (Добровница)           4:1 
Лесичово (Лесичово)                                       почива

                           XV кръг

10 април 2015, петък, 16:00 ч:
Славия 1947 (Хаджиево) - Виноградец 2014 (Виноградец)     3:0 
11 април 2015, събота, 16:00 ч:
Дружба (Добровница) - Шипка 1955 (Мало Конаре)            6:0 сл. * 
* - прекратен в 75' при 3:0, когато гостите напускат терена.
Вихър (Ветрен) - Спартак (Бошуля)                         3:0 
Миньор (Елшица) - Спартак (Калугерово)                    1:3 
Юнак (Ивайло) - Лесичово (Лесичово)                       3:1 
Комуна 2011 (Черногорово)                                 почива

                           XVI кръг

18 април 2015, събота, 16:00 ч:
Виноградец 2014 (Виноградец) - Миньор (Елшица)            2:2 
19 април 2015, неделя, 16:00 ч:
във Величково:
Лесичово (Лесичово) - Славия 1947 (Хаджиево)              5:2 
в Главиница:
Спартак (Калугерово) - Вихър (Ветрен)                     0:0 
Спартак (Бошуля) - Дружба (Добровница)                    1:4 
Шипка 1955 (Мало Конаре) - Комуна 2011 (Черногорово)      1:2 
Юнак (Ивайло)                                             почива

                           XVII кръг

25 април 2015, събота, 16:00 ч:
Вихър (Ветрен) - Виноградец 2014 (Виноградец)             4:1 
26 април 2015, неделя, 16:00 ч:
Комуна 2011 (Черногорово) - Спартак (Бошуля)              7:1 
Дружба (Добровница) - Спартак (Калугерово)                1:8 
Миньор (Елшица) - Лесичово (Лесичово)                     3:0 
Славия 1947 (Хаджиево) - Юнак (Ивайло)                    1:1 
Шипка 1955 (Мало Конаре)                                  почива

                           XVIII кръг

2 май 2015, събота, 17:00 ч:
Виноградец 2014 (Виноградец) - Дружба (Добровница)        3:0 
3 май 2015, неделя, 17:00 ч:
Юнак (Ивайло) - Миньор (Елшица)                           2:1 
във Величково:
Лесичово (Лесичово) - Вихър (Ветрен)                      0:3 
в Главиница:
Спартак (Калугерово) - Комуна 2011 (Черногорово)          3:0 
Спартак (Бошуля) - Шипка 1955 (Мало Конаре)              10:1 
Славия 1947 (Хаджиево)                                    почива

* - Дружба (Добровница) се отказва от участие след XVIII кръг. Резултатите на
    отбора до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до
    края се присъждат служебни победи с 3:0.

                           XIX кръг

9 май 2015, събота, 17:00 ч:
Комуна 2011 (Черногорово) - Виноградец 2014 (Виноградец)  0:0 
10 май 2015, неделя, 17:00 ч:
Шипка 1955 (Мало Конаре) - Спартак (Калугерово)           0:6 
Дружба (Добровница) - Лесичово (Лесичово)                 0:3 сл. 
Вихър (Ветрен) - Юнак (Ивайло)                            2:1 
Миньор (Елшица) - Славия 1947 (Хаджиево)                  3:2 
Спартак (Бошуля)                                          почива

                           XX кръг

16 май 2015, събота, 17:00 ч:
Виноградец 2014 (Виноградец) - Шипка 1955 (Мало Конаре)   8:2 
17 май 2015, неделя, 17:00 ч:
Славия 1947 (Хаджиево) - Вихър (Ветрен)                   0:1 
Юнак (Ивайло) - Дружба (Добровница)                       3:0 сл. 
във Величково:
Лесичово (Лесичово) - Комуна 2011 (Черногорово)           2:0 
в Главиница:
Спартак (Калугерово) - Спартак (Бошуля)                   5:0 
Миньор (Елшица)                                           почива

                           XXI кръг

24 май 2015, неделя, 17:00 ч:
Спартак (Бошуля) - Виноградец 2014 (Виноградец)           0:0 
Шипка 1955 (Мало Конаре) - Лесичово (Лесичово)            1:3 
Комуна 2011 (Черногорово) - Юнак (Ивайло)                 4:3 
Дружба (Добровница) - Славия 1947 (Хаджиево)              0:3 сл. 
Вихър (Ветрен) - Миньор (Елшица)                          3:5 
Спартак (Калугерово)                                      почива

                           XXII кръг

30 май 2015, събота, 17:00 ч:
Виноградец 2014 (Виноградец) - Спартак (Калугерово)       3:2 
31 май 2015, неделя, 10:00 ч:
Славия 1947 (Хаджиево) - Комуна 2011 (Черногорово)        1:6 
31 май 2015, неделя, 17:00 ч:
Миньор (Елшица) - Дружба (Добровница)                     3:0 сл. 
Юнак (Ивайло) - Шипка 1955 (Мало Конаре)                  3:0 сл. 
във Величково:
Лесичово (Лесичово) - Спартак (Бошуля)                    2:3 
Вихър (Ветрен)                                            почива

нагоре


"Б" ОФГ Пазарджик - север 2014/15 - Таблица с резултати

---------------------------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.  10.  11. 
---------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Спартак (Калугерово)               XXX  0:0  1:2  3:2  3:0  5:0  3:0  3:1  5:0  9:0  2:1 
 2. Вихър (Ветрен)                     1:2  XXX  2:1  3:5  1:0  3:0  3:0  3:1  4:1  4:1  2:0 
 3. Юнак (Ивайло)                      1:4  2:1  XXX  2:1  9:0  5:1  3:1  2:1  3:3  3:0* 3:0*
 4. Миньор (Елшица)                    1:3  1:2  5:1  XXX  2:1  1:3  3:0  3:2  3:0  5:3  3:0*
 5. Комуна 2011 (Черногорово)          0:1  1:0  4:3  4:3  XXX  7:1  3:1  0:3* 0:0  2:1  4:1 
 6. Спартак (Бошуля)                   1:2  1:1  3:1  1:0  3:3  XXX  1:3  8:2  0:0 10:1  1:4 
 7. Лесичово (Лесичово)                2:2  0:3  1:0  1:7  2:0  2:3  XXX  5:2  2:0  1:2  1:3 
 8. Славия 1947 (Хаджиево)             2:3  0:1  1:1  4:3  1:6  0:0  1:1  XXX  3:0  2:1  0:3 
 9. Виноградец 2014 (Виноградец)       3:2  7:0  1:3  2:2  4:0  2:3  2:2  2:3  XXX  8:2  3:0 
10. Шипка 1955 (Мало Конаре)           0:6  1:2  0:6  2:2  1:2  2:1  1:3  3:0  6:0  XXX  0:3 
11. Дружба (Добровница)                1:8  1:3  1:1  2:2  2:1  7:0  0:3* 0:3* 5:3  6:0* XXX 
---------------------------------------------------------------------------------------------

нагоре


"Б" ОФГ Пазарджик - юг 2014/15

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Локомотив 2011 (Септември)         20   18   2   0   73:7    56 <-     Влиза
-------------------------------------------------------------------
 2. Тракиец (Исперихово)               20   14   3   3   70:22   45        Бараж
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 3. Кале 09 (Нова махала)              20   10   4   6   50:33   34             
 4. Спортист 2010 (Капитан Димитриево) 20   10   2   8   44:27   32             
 5. Тракия 1948 (Лозен)                20    9   3   8   36:32   30              [1 1 0  3:2  4]
 6. Рьофикс (Симеоновец)               20    8   6   6   42:36   30    [*]       [0 1 1  2:3  1]
 7. Атлетик (Мокрище)                  20    8   3   9   48:61   27             
 8. Батак (Батак)                      20    7   0  13   30:60   21             
 9. Родопи (Дебръщица)                 20    6   2  12   27:54   20             
10. Ботев (Момина клисура)             20    4   2  14   29:67   14             
11. Коба (Радилово)                    20    2   1  17   18:68    7    [*]      

Бележки
  - Родопи 1921 (Козарско), 1-ви през изминалия сезон; влиза в "А" ОФГ.
  - Локомотив 2011 (Септември), 4-и в "Б" ОФГ - север през изминалия сезон; е преместен в "Б" ОФГ - юг.
  - Ботев 04 (Симеоновец), 6-ти през изминалия сезон; е преименуван на Рьофикс.
  - Кале 09 (Нова махала) играе домакинските си мачове в Батак.
  - Коба (Радилово) се отказва от участие на полусезона. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма през пролетта се присъждат служебни победи с 3:0.

                           I кръг

14 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Атлетик (Мокрище) - Коба (Радилово)                       4:3 
Батак (Батак) - Кале 09 (Нова махала)                     1:2 
Ботев (Момина клисура) - Тракия 1948 (Лозен)              3:2 
Спортист 2010 (Капитан Димитриево) - Тракиец (Исперихово) 0:1 
Локомотив 2011 (Септември) - Рьофикс (Симеоновец)         2:0 
Родопи (Дебръщица)                                        почива

                           II кръг

21 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Тракиец (Исперихово) - Локомотив 2011 (Септември)         2:2 
Тракия 1948 (Лозен) - Спортист 2010 (Капитан Димитриево)  0:0 
в Батак:
Кале 09 (Нова махала) - Ботев (Момина клисура)            5:0 
Коба (Радилово) - Батак (Батак)                           4:5 
Родопи (Дебръщица) - Атлетик (Мокрище)                    0:1 
Рьофикс (Симеоновец)                                      почива

                           III кръг

28 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Батак (Батак) - Родопи (Дебръщица)                        1:3 
Ботев (Момина клисура) - Коба (Радилово)                  2:4 
Спортист 2010 (КД) - Кале 09 (Нова махала)                2:0 
Локомотив 2011 (Септември) - Тракия 1948 (Лозен)          3:2 
Рьофикс (Симеоновец) - Тракиец (Исперихово)               2:2 
Атлетик (Мокрище)                                         почива

                           IV кръг

12 октомври 2014, неделя, 15:00 ч:
Тракия 1948 (Лозен) - Рьофикс (Симеоновец)                1:1 
в Батак:
Кале 09 (Нова махала) - Локомотив 2011 (Септември)        1:1 
Коба (Радилово) - Спортист 2010 (Капитан Димитриево)      1:1 
Родопи (Дебръщица) - Ботев (Момина клисура)               2:0 
Атлетик (Мокрище) - Батак (Батак)                         7:0 
Тракиец (Исперихово)                                      почива

                           V кръг

19 октомври 2014, неделя, 15:00 ч:
Ботев (Момина клисура) - Атлетик (Мокрище)                0:3 сл. * 
* - първоначално 1:1, в последствие на Ботев е присъдена служебна загуба
    заради нередовен играч.
Спортист 2010 (Капитан Димитриево) - Родопи (Дебръщица)   2:0 
Локомотив 2011 (Септември) - Коба (Радилово)              7:0 
Рьофикс (Симеоновец) - Кале 09 (Нова махала)              2:2 
Тракиец (Исперихово) - Тракия 1948 (Лозен)                4:0 сл. * 
* - прекратен при 1:0, когато гостите остават с по-малко от 7 футболисти на
    терена.
Батак (Батак)                                             почива

                           VI кръг

25 октомври 2014, събота, 15:00 ч:
в Исперихово: *
Кале 09 (Нова махала) - Тракиец (Исперихово)              1:6 
* - в Исперихово по взаимна договорка, ответният мач през пролетта се
    играе в Батак.
26 октомври 2014, неделя, 15:00 ч:
Коба (Радилово) - Рьофикс (Симеоновец)                    0:3 
Родопи (Дебръщица) - Локомотив 2011 (Септември)           1:5 
Атлетик (Мокрище) - Спортист 2010 (Капитан Димитриево)    2:0 
Батак (Батак) - Ботев (Момина клисура)                    4:1 
Тракия 1948 (Лозен)                                       почива

                           VII кръг

2 ноември 2014, неделя, 14:00 ч:
Спортист 2010 (Капитан Димитриево) - Батак (Батак)        6:0 
Локомотив 2011 (Септември) - Атлетик (Мокрище)            4:0 
Рьофикс (Симеоновец) - Родопи (Дебръщица)                 7:0 
Тракиец (Исперихово) - Коба (Радилово)                    6:0 
Тракия 1948 (Лозен) - Кале 09 (Нова махала)               0:3 
Ботев (Момина клисура)                                    почива

                           VIII кръг

9 ноември 2014, неделя, 14:00 ч:
Коба (Радилово) - Тракия 1948 (Лозен)                     1:5 
Родопи (Дебръщица) - Тракиец (Исперихово)                 3:2 
Атлетик (Мокрище) - Рьофикс (Симеоновец)                  2:2 
Батак (Батак) - Локомотив 2011 (Септември)                0:3 
Ботев (Момина клисура) - Спортист 2010 (КД)               0:3 
Кале 09 (Нова махала)                                     почива

                           IX кръг

16 ноември 2014, неделя, 14:00 ч:
Локомотив 2011 (Септември) - Ботев (Момина клисура)       8:0 
Рьофикс (Симеоновец) - Батак (Батак)                      4:0 
Тракиец (Исперихово) - Атлетик (Мокрище)                  5:0 
Тракия 1948 (Лозен) - Родопи (Дебръщица)                  3:1 
в Батак:
Кале 09 (Нова махала) - Коба (Радилово)                   5:0 
Спортист 2010 (Капитан Димитриево)                        почива

                           X кръг

23 ноември 2014, неделя, 14:00 ч:
Родопи (Дебръщица) - Кале 09 (Нова махала)                3:3 
Атлетик (Мокрище) - Тракия 1948 (Лозен)                   3:3 
Батак (Батак) - Тракиец (Исперихово)                      1:4 
Ботев (Момина клисура) - Рьофикс (Симеоновец)             1:1 
Спортист 2010 (КД) - Локомотив 2011 (Септември)           0:2 
Коба (Радилово)                                           почива

                           XI кръг

30 ноември 2014, неделя, 14:00 ч:
Рьофикс (Симеоновец) - Спортист 2010 (Капитан Димитриево) 2:1 
Тракиец (Исперихово) - Ботев (Момина клисура)             2:0 
Тракия 1948 (Лозен) - Батак (Батак)                       4:0 
в Батак:
Кале 09 (Нова махала) - Атлетик (Мокрище)                 7:2 
Коба (Радилово) - Родопи (Дебръщица)                      5:0 сл. * 
* - прекратен при 2:0 в 25', когато зрители и играчи на гостите атакуват
    минаващи покрай стадиона привърженици на домакините.
Локомотив 2011 (Септември)                                почива

* - Коба (Радилово) се отказва от участие на полусезона. Резултатите му до
    този момент се заитат, а на противниците му по програма през пролетта
    се присъждат служебни победи с 3:0.

                           XII кръг

22 март 2015, неделя, 15:00 ч:
Коба (Радилово) - Атлетик (Мокрище)                       0:3 сл. 
в Батак:
Кале 09 (Нова махала) - Батак (Батак)                     3:0 
Тракия 1948 (Лозен) - Ботев (Момина клисура)              2:1 
Тракиец (Исперихово) - Спортист 2010 (Капитан Димитриево) 4:0 
Рьофикс (Симеоновец) - Локомотив 2011 (Септември)         0:1 
Родопи (Дебръщица)                                        почива

                           XIII кръг

29 март 2015, неделя, 15:00 ч:
Локомотив 2011 (Септември) - Тракиец (Исперихово)         2:0 
Спортист 2010 (Капитан Димитриево) - Тракия 1948 (Лозен)  1:4 
Ботев (Момина клисура) - Кале 09 (Нова махала)            5:2 
Батак (Батак) - Коба (Радилово)                           3:0 сл. 
Атлетик (Мокрище) - Родопи (Дебръщица)                    5:1 
Рьофикс (Симеоновец)                                      почива

                           XIV кръг

5 април 2015, неделя, 16:00 ч:
Родопи (Дебръщица) - Батак (Батак)                        1:3 
Коба (Радилово) - Ботев (Момина клисура)                  0:3 сл. 
в Батак:
Кале 09 (Нова махала) - Спортист 2010 (КД)                1:2 
Тракия 1948 (Лозен) - Локомотив 2011 (Септември)          0:1 
Тракиец (Исперихово) - Рьофикс (Симеоновец)               6:2 
Атлетик (Мокрище)                                         почива

                           XV кръг

11 април 2015, събота, 16:00 ч:
Рьофикс (Симеоновец) - Тракия 1948 (Лозен)                1:2 
Локомотив 2011 (Септември) - Кале 09 (Нова махала)        3:0 
Спортист 2010 (Капитан Димитриево) - Коба (Радилово)      3:0 сл. 
Ботев (Момина клисура) - Родопи (Дебръщица)               0:0 
Батак (Батак) - Атлетик (Мокрище)                         4:2 
Тракиец (Исперихово)                                      почива

                           XVI кръг

19 април 2015, неделя, 16:00 ч:
Атлетик (Мокрище) - Ботев (Момина клисура)                7:2 
Родопи (Дебръщица) - Спортист 2010 (Капитан Димитриево)   1:3 
Коба (Радилово) - Локомотив 2011 (Септември)              0:3 сл. 
в Батак:
Кале 09 (Нова махала) - Рьофикс (Симеоновец)              1:0 
Тракия 1948 (Лозен) - Тракиец (Исперихово)                2:0 
Батак (Батак)                                             почива

                           XVII кръг

26 април 2015, неделя, 16:00 ч:
в Батак: *
Тракиец (Исперихово) - Кале 09 (Нова махала)              1:1 
* - в Батак по взаимна договорка от VI кръг.
Рьофикс (Симеоновец) - Коба (Радилово)                    3:0 сл. 
Локомотив 2011 (Септември) - Родопи (Дебръщица)           7:0 
Спортист 2010 (Капитан Димитриево) - Атлетик (Мокрище)    2:0 
Ботев (Момина клисура) - Батак (Батак)                    6:1 
Тракия 1948 (Лозен)                                       почива

                           XVIII кръг

3 май 2015, неделя, 17:00 ч:
Батак (Батак) - Спортист 2010 (Капитан Димитриево)        3:0 
Атлетик (Мокрище) - Локомотив 2011 (Септември)            0:7 
Родопи (Дебръщица) - Рьофикс (Симеоновец)                 0:1 
Коба (Радилово) - Тракиец (Исперихово)                    0:3 сл. 
в Батак:
Кале 09 (Нова махала) - Тракия 1948 (Лозен)               3:0 
Ботев (Момина клисура)                                    почива

                           XIX кръг

10 май 2015, неделя, 17:00 ч:
Тракия 1948 (Лозен) - Коба (Радилово)                     3:0 сл. 
Тракиец (Исперихово) - Родопи (Дебръщица)                 6:2 
Рьофикс (Симеоновец) - Атлетик (Мокрище)                  3:3 
Локомотив 2011 (Септември) - Батак (Батак)                3:0 
Спортист 2010 (КД) - Ботев (Момина клисура)               7:2 
Кале 09 (Нова махала)                                     почива

                           XX кръг

17 май 2015, неделя, 17:00 ч:
Ботев (Момина клисура) - Локомотив 2011 (Септември)       1:8 
Батак (Батак) - Рьофикс (Симеоновец)                      0:3 сл. 
Атлетик (Мокрище) - Тракиец (Исперихово)                  2:8 
Родопи (Дебръщица) - Тракия 1948 (Лозен)                  3:0 сл. * 
* - прекратен няколко минути след началото на мача, когато футболист на
    гостите, започнали мача със 7 човека, се контузва.
Коба (Радилово) - Кале 09 (Нова махала)                   0:3 сл. 
Спортист 2010 (Капитан Димитриево)                        почива

                           XXI кръг

23 май 2015, събота, 17:00 ч:
Тракия 1948 (Лозен) - Атлетик (Мокрище)                   3:0 
Тракиец (Исперихово) - Батак (Батак)                      4:1 
24 май 2015, неделя, 17:00 ч:
в Батак:
Кале 09 (Нова махала) - Родопи (Дебръщица)                0:3 
Рьофикс (Симеоновец) - Ботев (Момина клисура)             2:1 
Локомотив 2011 (Септември) - Спортист 2010 (КД)           1:0 
Коба (Радилово)                                           почива

                           XXII кръг

31 май 2015, неделя, 17:00 ч:
Спортист 2010 (Капитан Димитриево) - Рьофикс (Симеоновец)11:3 
Ботев (Момина клисура) - Тракиец (Исперихово)             1:4 
Батак (Батак) - Тракия 1948 (Лозен)                       3:0 сл. * 
* - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят.
Атлетик (Мокрище) - Кале 09 (Нова махала)                 2:7 
Родопи (Дебръщица) - Коба (Радилово)                      3:0 сл. 
Локомотив 2011 (Септември)                                почива

нагоре


"Б" ОФГ Пазарджик - юг 2014/15 - Таблица с резултати

---------------------------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.  10.  11. 
---------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Локомотив 2011 (Септември)         XXX  2:0  3:0  1:0  3:2  2:0  4:0  3:0  7:0  8:0  7:0 
 2. Тракиец (Исперихово)               2:2  XXX  1:1  4:0  4:0* 6:2  5:0  4:1  6:2  2:0  6:0 
 3. Кале 09 (Нова махала)              1:1  1:6  XXX  1:2  3:0  1:0  7:2  3:0  0:3  5:0  5:0 
 4. Спортист 2010 (Капитан Димитриево) 0:2  0:1  2:0  XXX  1:4 11:3  2:0  6:0  2:0  7:2  3:0*
 5. Тракия 1948 (Лозен)                0:1  2:0  0:3  0:0  XXX  1:1  3:0  4:0  3:1  2:1  3:0*
 6. Рьофикс (Симеоновец)               0:1  2:2  2:2  2:1  1:2  XXX  3:3  4:0  7:0  2:1  3:0*
 7. Атлетик (Мокрище)                  0:7  2:8  2:7  2:0  3:3  2:2  XXX  7:0  5:1  7:2  4:3 
 8. Батак (Батак)                      0:3  1:4  1:2  3:0  3:0* 0:3* 4:2  XXX  1:3  4:1  3:0*
 9. Родопи (Дебръщица)                 1:5  3:2  3:3  1:3  3:0* 0:1  0:1  1:3  XXX  2:0  3:0*
10. Ботев (Момина клисура)             1:8  1:4  5:2  0:3  3:2  1:1  0:3* 6:1  0:0  XXX  2:4 
11. Коба (Радилово)                    0:3* 0:3* 0:3* 1:1  1:5  0:3  0:3* 4:5  5:0* 0:3* XXX 
---------------------------------------------------------------------------------------------

нагоре


"Б" ОФГ Пазарджик - бараж за "А" ОФГ 2014/15

                           Регламент:

Отборите, заели 2-ро място в двете "Б" ОФГ се срещат за още едно място в "А" ОФГ, освободено след като
Чико (Бяга) влиза в Югозападна "В" АФГ.

                           Финал:

13 юни 2015, събота, 18:00 ч
в Пазарджик, ст."Георги Бенковски":
Вихър (Ветрен) - Тракиец (Исперихово)                     1:0 (1:0)
  [1:0 Петър Божков 32']
  [чк: Валентин Илинов (Т) 88'], ~ 660 зрители

нагоре


ОФГ Пазарджик 2014/15 - страници на отбори

http://pzsport.info/ - pzsport.info, Пазарджик и региона
http://velsport24.com/ - velsport24.com, Велинград и региона
http://pia-news.com/ - pia-news.com, Панагюрище и региона

Братаница (Братаница)
Брацигово (Брацигово)
Величково (Величково)
Зенит (Ветрен дол)
Родопи 1921 (Козарско)
Свобода 2011 (Пещера)
Тракиец 2005 (Главиница)
Тракия (Пазарджик)

нагоре