ОФГ Пазарджик 2015/16


"А" ОФГ Пазарджик 2015/16

| Таблица с резултати | Страници на отбори |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
         | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |


                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Брацигово (Брацигово)              30   27   1   2  121:19   82               
-------------------------------------------------------------------
 2. Братаница (Братаница)              30   22   5   3   94:34   71               
 3. Левски (Паталеница)                30   18   5   7   68:49   59               
 4. Свобода 2011 (Пещера)              30   16   3  11   64:46   51               
 5. Сарая (Сарая)                      30   16   2  12   77:54   50               
 6. Родопи 1921 (Козарско)             30   14   3  13   53:53   45               
 7. Тракия (Пазарджик)                 30   12   5  13   56:52   41               
 8. Спартак (Калугерово)               30   11   5  14   53:54   38 [+]           
 9. Марица (Белово)                    30   11   4  15   60:69   37               
10. Вихър (Ветрен)                     30    9   7  14   39:56   34 [+]            [1 1 0  2:1  4]
11. Локомотив 2011 (Септември)         30   10   4  16   53:69   34 [+]            [0 1 1  1:2  1]
12. Величково (Величково)              30   10   3  17   44:59   33               
13. Тракиец 2005 (Главиница)           30    9   5  16   44:57   32                [1 0 1  3:2  3]
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
14. Зенит (Ветрен дол)                 30   10   2  18   38:84   32                [1 0 1  2:3  3]
-------------------------------------------------------------------
15. Светкавица (Синитово)              30    8   5  17   40:79   29        Изпада 
16. Тракиец (Исперихово)               30    7   1  22   30:100  22 [+][*] Изваден

Бележки
  - Чико (Бяга), 1-ви през изминалия сезон; влиза в Югозападна "В" АФГ.
  - Барикади (Стрелча), 15-ти; и Шипка (Драгор), 16-ти през изминалия сезон; изпадат в "Б" ОФГ.
  - Спартак (Калугерово) 1-ви в "Б" ОФГ - север, Локомотив 2011 (Септември), 1-ви в "Б" ОФГ - юг и Вихър (Ветрен), 2-ри в "Б" ОФГ - север и победител баража за "А" ОФГ през изминалия сезон; влизат в "А" ОФГ.
  - На 19 август 2015 г., след изтегляне на жребия, Марица (Огняново), 11-ти през изминалия сезон; се отказва от участие. На негово място и с неговата програма в групата е включен Тракиец (Исперихово), 2-ри в "Б" ОФГ Пазарджик - юг през изминалия сезон.
  - Тракия (Пазарджик) играе домакинските си мачове в Мирянци.
  - На 10 май 2016 г. Тракиец (Исперихово) се отказва от участие. Резултатите му се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0.


                           I кръг

22 август 2015, събота, 18:30 ч:
Тракиец (Исперихово) - Левски (Паталеница)                1:3 
Величково (Величково) - Марица (Белово)                   0:1 
Локомотив 2011 (Септември) - Вихър (Ветрен)               1:2 
Спартак (Калугерово) - Свобода 2011 (Пещера)              1:2 
Родопи 1921 (Козарско) - Тракиец 2005 (Главиница)         5:1 
Зенит (Ветрен дол) - Братаница (Братаница)                0:3 
в Мирянци:
Тракия (Пазарджик) - Брацигово (Брацигово)                1:3 
Сарая (Сарая) - Светкавица (Синитово)                     5:0 

                           II кръг

29 август 2015, събота, 18:00 ч:
Левски (Паталеница) - Светкавица (Синитово)               1:0 
Брацигово (Брацигово) - Сарая (Сарая)                     2:0 (1:0) 
Братаница (Братаница) - Тракия (Пазарджик)                2:1 
Тракиец 2005 (Главиница) - Зенит (Ветрен дол)             2:0 (1:0) 
Свобода 2011 (Пещера) - Родопи 1921 (Козарско)            1:1 
Марица (Белово) - Локомотив 2011 (Септември)              4:0 
Тракиец (Исперихово) - Величково (Величково)              0:6 сл. * 
* - прекратен в 72' при 1:3, когато страничният съдия е ударн в главата с
    бутилка. След прекратяването на мача той и главният съдия са атакувани
    от публика на домакините. Тракиец е наказан с лишаване от домакинство
    за 7 мача (в последствие намалено на 6).
30 август 2015, неделя, 18:00 ч:
Вихър (Ветрен) - Спартак (Калугерово)                     2:0 

                           III кръг

5 септември 2015, събота, 17:00 ч:
Величково (Величково) - Левски (Паталеница)               1:3 
Локомотив 2011 (Септември) - Тракиец (Исперихово)         6:1 
Родопи 1921 (Козарско) - Вихър (Ветрен)                   1:0 
Зенит (Ветрен дол) - Свобода 2011 (Пещера)                0:2 
в Мирянци:
Тракия (Пазарджик) - Тракиец 2005 (Главиница)             4:0 
Сарая (Сарая) - Братаница (Братаница)                     2:4 
Светкавица (Синитово) - Брацигово (Брацигово)             0:7 
6 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Спартак (Калугерово) - Марица (Белово)                    3:0 

                           IV кръг

12 септември 2015, събота, 17:00 ч:
Левски (Паталеница) - Брацигово (Брацигово)               1:0 
Братаница (Братаница) - Светкавица (Синитово)             3:0 
Тракиец 2005 (Главиница) - Сарая (Сарая)                  2:1 
Свобода 2011 (Пещера) - Тракия (Пазарджик)                отложен 
Вихър (Ветрен) - Зенит (Ветрен дол)                       2:0 
Марица (Белово) - Родопи 1921 (Козарско)                  0:0 
Величково (Величково) - Локомотив 2011 (Септември)        2:0 
13 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
в Главиница: *
Тракиец (Исперихово) - Спартак (Калугерово)               0:3 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
    Тракиец.
22 септември 2015, вторник, 17:00 ч:
Свобода 2011 (Пещера) - Тракия (Пазарджик)                3:0 

                           V кръг

19 септември 2015, събота, 17:00 ч:
Локомотив 2011 (Септември) - Левски (Паталеница)          4:1 
Родопи 1921 (Козарско) - Тракиец (Исперихово)             6:0 
Зенит (Ветрен дол) - Марица (Белово)                      3:2 
в Мирянци:
Тракия (Пазарджик) - Вихър (Ветрен)                       4:3 
Сарая (Сарая) - Свобода 2011 (Пещера)                     2:0 
Светкавица (Синитово) - Тракиец 2005 (Главиница)          1:2 
Брацигово (Брацигово) - Братаница (Братаница)             4:2 
20 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Спартак (Калугерово) - Величково (Величково)              4:0 

                           IV кръг - отложен мач

22 септември 2015, вторник, 17:00 ч:
Свобода 2011 (Пещера) - Тракия (Пазарджик)                3:0 

                           VI кръг

26 септември 2015, събота, 17:00 ч:
Тракиец 2005 (Главиница) - Брацигово (Брацигово)          1:2 
Свобода 2011 (Пещера) - Светкавица (Синитово)             3:2 
Вихър (Ветрен) - Сарая (Сарая)                            0:4 
Марица (Белово) - Тракия (Пазарджик)                      1:3 
в Брацигово: *
Тракиец (Исперихово) - Зенит (Ветрен дол)                 3:0 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
    Тракиец.
Величково (Величково) - Родопи 1921 (Козарско)            1:2 
27 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Левски (Паталеница) - Братаница (Братаница)               4:4 
Локомотив 2011 (Септември) - Спартак (Калугерово)         3:0 сл. * 
* - прекратен в 65' при 0:1 след бой между публика и футболисти на двата
    отбора. Спартак е наказан с лишаване от домакинство за 3 мача. В
    последствие наказанието е намалено на 2 мача.

                           VII кръг

3 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
Родопи 1921 (Козарско) - Локомотив 2011 (Септември)       3:0 
Зенит (Ветрен дол) - Величково (Величково)                1:1 
в Мирянци:
Тракия (Пазарджик) - Тракиец (Исперихово)                 3:1 
Сарая (Сарая) - Марица (Белово)                           4:1 
Светкавица (Синитово) - Вихър (Ветрен)                    1:1 
Брацигово (Брацигово) - Свобода 2011 (Пещера)             2:0 
Братаница (Братаница) - Тракиец 2005 (Главиница)          3:1 
4 октомври 2015, неделя, 16:00 ч:
в Главиница: *
Спартак (Калугерово) - Левски (Паталеница)                2:2 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
    Спартак.

                           VIII кръг

10 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
Левски (Паталеница) - Тракиец 2005 (Главиница)            2:1 
Свобода 2011 (Пещера) - Братаница (Братаница)             1:3 
Вихър (Ветрен) - Брацигово (Брацигово)                    1:2 
Марица (Белово) - Светкавица (Синитово)                   4:1 
в Главиница: *
Тракиец (Исперихово) - Сарая (Сарая)                      2:6 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
    Тракиец.
Величково (Величково) - Тракия (Пазарджик)                1:1 
Локомотив 2011 (Септември) - Зенит (Ветрен дол)           5:0 
11 октомври 2015, неделя, 16:00 ч:
в Главиница: *
Спартак (Калугерово) - Родопи 1921 (Козарско)             2:0 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
    Спартак.

                           IX кръг

17 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
Родопи 1921 (Козарско) - Левски (Паталеница)              1:2 
в Мирянци:
Тракия (Пазарджик) - Локомотив 2011 (Септември)           3:2 
Сарая (Сарая) - Величково (Величково)                     4:1 
Светкавица (Синитово) - Тракиец (Исперихово)              4:1 
Брацигово (Брацигово) - Марица (Белово)                   9:0 
Братаница (Братаница) - Вихър (Ветрен)                    2:0 
Тракиец 2005 (Главиница) - Свобода 2011 (Пещера)          2:3 
18 октомври 2015, неделя, 16:00 ч:
Зенит (Ветрен дол) - Спартак (Калугерово)                 2:4 

                           X кръг

24 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
Левски (Паталеница) - Свобода 2011 (Пещера)               0:3 
Вихър (Ветрен) - Тракиец 2005 (Главиница)                 1:0 
Марица (Белово) - Братаница (Братаница)                   0:4 
в Брацигово: *
Тракиец (Исперихово) - Брацигово (Брацигово)              0:3 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
    Тракиец.
Величково (Величково) - Светкавица (Синитово)             3:0 
Локомотив 2011 (Септември) - Сарая (Сарая)                2:5 
Спартак (Калугерово) - Тракия (Пазарджик)                 5:2 
Родопи 1921 (Козарско) - Зенит (Ветрен дол)               2:0 

                           XI кръг

31 октомври 2015, събота, 15:00 ч:
Зенит (Ветрен дол) - Левски (Паталеница)                  0:5 
в Мирянци:
Тракия (Пазарджик) - Родопи 1921 (Козарско)               3:0 
Сарая (Сарая) - Спартак (Калугерово)                      2:0 
Светкавица (Синитово) - Локомотив 2011 (Септември)        5:1 
Брацигово (Брацигово) - Величково (Величково)             4:0 
Братаница (Братаница) - Тракиец (Исперихово)             12:1 
Тракиец 2005 (Главиница) - Марица (Белово)                2:1 
Свобода 2011 (Пещера) - Вихър (Ветрен)                    1:0 

                           XII кръг

7 ноември 2015, събота, 14:00 ч:
Левски (Паталеница) - Вихър (Ветрен)                      2:1 
Марица (Белово) - Свобода 2011 (Пещера)                   3:0 
в Главиница: *
Тракиец (Исперихово) - Тракиец 2005 (Главиница)           0:5 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
    Тракиец.
Величково (Величково) - Братаница (Братаница)             1:4 
Локомотив 2011 (Септември) - Брацигово (Брацигово)        1:6 
Родопи 1921 (Козарско) - Сарая (Сарая)                    1:2 
Зенит (Ветрен дол) - Тракия (Пазарджик)                   1:1 
8 ноември 2015, неделя, 14:00 ч:
Спартак (Калугерово) - Светкавица (Синитово)              2:3 

                           XIII кръг

14 ноември 2015, събота, 14:00 ч:
в Мирянци:
Тракия (Пазарджик) - Левски (Паталеница)                  3:3 
Сарая (Сарая) - Зенит (Ветрен дол)                        6:1 
Светкавица (Синитово) - Родопи 1921 (Козарско)            1:2 
Братаница (Братаница) - Локомотив 2011 (Септември)        2:0 
Тракиец 2005 (Главиница) - Величково (Величково)          0:0 
Свобода 2011 (Пещера) - Тракиец (Исперихово)              4:0 
Вихър (Ветрен) - Марица (Белово)                          1:1 
15 ноември 2015, неделя, 14:00 ч:
Брацигово (Брацигово) - Спартак (Калугерово)              4:1 

                           XIV кръг

21 ноември 2015, събота, 14:00 ч:
Левски (Паталеница) - Марица (Белово)                     5:3 
в Главиница: *
Тракиец (Исперихово) - Вихър (Ветрен)                     0:3 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
    Тракиец.
Величково (Величково) - Свобода 2011 (Пещера)             2:3 
Локомотив 2011 (Септември) - Тракиец 2005 (Главиница)     2:2 
Спартак (Калугерово) - Братаница (Братаница)              1:2 
Родопи 1921 (Козарско) - Брацигово (Брацигово)            2:5 
Зенит (Ветрен дол) - Светкавица (Синитово)                1:3 
в Мирянци:
Тракия (Пазарджик) - Сарая (Сарая)                        2:1 

                           XV кръг

28 ноември 2015, събота, 14:00 ч:
Сарая (Сарая) - Левски (Паталеница)                       3:5 
Светкавица (Синитово) - Тракия (Пазарджик)                3:1 
Брацигово (Брацигово) - Зенит (Ветрен дол)               15:0 
Братаница (Братаница) - Родопи 1921 (Козарско)            3:0 
Свобода 2011 (Пещера) - Локомотив 2011 (Септември)        6:0 
Вихър (Ветрен) - Величково (Величково)                    4:3 
Марица (Белово) - Тракиец (Исперихово)                    5:1 
29 ноември 2015, неделя, 14:00 ч:
Тракиец 2005 (Главиница) - Спартак (Калугерово)           2:2 

                           XVI кръг

27 февруари 2016, събота, 14:00 ч:
Марица (Белово) - Величково (Величково)                   2:0 
Вихър (Ветрен) - Локомотив 2011 (Септември)               0:0 
Тракиец 2005 (Главиница) - Родопи 1921 (Козарско)         0:1 
Братаница (Братаница) - Зенит (Ветрен дол)                5:0 
Брацигово (Брацигово) - Тракия (Пазарджик)                1:0 
28 февруари 2016, неделя, 14:00 ч:
Левски (Паталеница) - Тракиец (Исперихово)                2:1 
Свобода 2011 (Пещера) - Спартак (Калугерово)              0:3 
Светкавица (Синитово) - Сарая (Сарая)                     1:1 

                           XVII кръг

3 март 2016, четвъртък, 15:00 ч:
Светкавица (Синитово) - Левски (Паталеница)               1:1 
Сарая (Сарая) - Брацигово (Брацигово)                     0:1 
в Мирянци:
Тракия (Пазарджик) - Братаница (Братаница)                1:3 
Зенит (Ветрен дол) - Тракиец 2005 (Главиница)             2:1 
Родопи 1921 (Козарско) - Свобода 2011 (Пещера)            1:0 
Спартак (Калугерово) - Вихър (Ветрен)                     3:0 
Локомотив 2011 (Септември) - Марица (Белово)              2:0 
Величково (Величково) - Тракиец (Исперихово)              0:1 

                           XVIII кръг

6 март 2016, неделя, 15:00 ч:
Левски (Паталеница) - Величково (Величково)               2:0 
Тракиец (Исперихово) - Локомотив 2011 (Септември)         2:1 
Марица (Белово) - Спартак (Калугерово)                    3:4 
Вихър (Ветрен) - Родопи 1921 (Козарско)                   2:2 
Свобода 2011 (Пещера) - Зенит (Ветрен дол)                4:2 
Тракиец 2005 (Главиница) - Тракия (Пазарджик)             0:1 
Братаница (Братаница) - Сарая (Сарая)                     4:2 
Брацигово (Брацигово) - Светкавица (Синитово)             9:0 

                           XIX кръг

12 март 2016, събота, 15:00 ч:
Брацигово (Брацигово) - Левски (Паталеница)               1:0 
Светкавица (Синитово) - Братаница (Братаница)             2:5 
в Мирянци:
Тракия (Пазарджик) - Свобода 2011 (Пещера)                3:0 
Зенит (Ветрен дол) - Вихър (Ветрен)                       5:0 
Родопи 1921 (Козарско) - Марица (Белово)                  2:1 
Локомотив 2011 (Септември) - Величково (Величково)        1:2 
13 март 2016, неделя, 15:00 ч:
Сарая (Сарая) - Тракиец 2005 (Главиница)                  1:1 
Спартак (Калугерово) - Тракиец (Исперихово)               0:3 сл. 

                           XX кръг

19 март 2016, събота, 15:00 ч:
Левски (Паталеница) - Локомотив 2011 (Септември)          5:2 
Марица (Белово) - Зенит (Ветрен дол)                      3:0 
Вихър (Ветрен) - Тракия (Пазарджик)                       1:1 * 
* - Вихър е наказан с лишаване от домакинство за 2 мача заради нахлуване на
    терена.
Тракиец 2005 (Главиница) - Светкавица (Синитово)          3:1 
Братаница (Братаница) - Брацигово (Брацигово)             1:1 * 
* - Братаница е наказан с лишаване от домакинство за 1 мач след като
    привърженик на домакините рита съдията в глезена след края на мача.
20 март 2016, неделя, 13:00 ч:
Тракиец (Исперихово) - Родопи 1921 (Козарско)             2:1 
20 март 2016, неделя, 15:00 ч:
Величково (Величково) - Спартак (Калугерово)              2:1 
Свобода 2011 (Пещера) - Сарая (Сарая)                     5:0 

                           XXI кръг

26 март 2016, събота, 15:00 ч:
в Главиница: *
Братаница (Братаница) - Левски (Паталеница)               1:1 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
    Братаница.
Брацигово (Брацигово) - Тракиец 2005 (Главиница)          2:1 
Светкавица (Синитово) - Свобода 2011 (Пещера)             0:5 
в Мирянци:
Тракия (Пазарджик) - Марица (Белово)                      2:2 
Родопи 1921 (Козарско) - Величково (Величково)            3:1 
27 март 2016, неделя, 15:00 ч:
Сарая (Сарая) - Вихър (Ветрен)                            6:1 
Зенит (Ветрен дол) - Тракиец (Исперихово)                 3:0 
Спартак (Калугерово) - Локомотив 2011 (Септември)         2:2 

                           XXII кръг

2 април 2016, събота, 16:00 ч:
Локомотив 2011 (Септември) - Родопи 1921 (Козарско)       3:1 
Величково (Величково) - Зенит (Ветрен дол)                4:0 
в Сарая: *
Вихър (Ветрен) - Светкавица (Синитово)                    3:0 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
    Ветрен.
Свобода 2011 (Пещера) - Брацигово (Брацигово)             1:4 
Тракиец 2005 (Главиница) - Братаница (Братаница)          1:4 
3 април 2016, неделя, 16:00 ч:
Левски (Паталеница) - Спартак (Калугерово)                1:0 
Тракиец (Исперихово) - Тракия (Пазарджик)                 3:1 
Марица (Белово) - Сарая (Сарая)                           1:3 

                           XXIII кръг

9 април 2016, събота, 16:00 ч:
Тракиец 2005 (Главиница) - Левски (Паталеница)            1:2 
Братаница (Братаница) - Свобода 2011 (Пещера)             1:1 
Брацигово (Брацигово) - Вихър (Ветрен)                    4:0 
Светкавица (Синитово) - Марица (Белово)                   2:1 
в Мирянци:
Тракия (Пазарджик) - Величково (Величково)                3:0 
Зенит (Ветрен дол) - Локомотив 2011 (Септември)           3:1 
10 април 2016, неделя, 16:00 ч:
Сарая (Сарая) - Тракиец (Исперихово)                      2:1 
Родопи 1921 (Козарско) - Спартак (Калугерово)             4:3 

                           XXIV кръг

16 април 2016, събота, 16:00 ч:
Левски (Паталеница) - Родопи 1921 (Козарско)              5:2 
Локомотив 2011 (Септември) - Тракия (Пазарджик)           2:1 
Марица (Белово) - Брацигово (Брацигово)                   0:5 
в Сарая: *
Вихър (Ветрен) - Братаница (Братаница)                    1:3 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
    Ветрен.
Свобода 2011 (Пещера) - Тракиец 2005 (Главиница)          5:1 
17 април 2016, неделя, 16:00 ч:
Спартак (Калугерово) - Зенит (Ветрен дол)                 2:1 
Величково (Величково) - Сарая (Сарая)                     2:4 
Тракиец (Исперихово) - Светкавица (Синитово)              0:0 

                           XXV кръг

23 април 2016, събота, 16:00 ч:
Свобода 2011 (Пещера) - Левски (Паталеница)               2:1 
Тракиец 2005 (Главиница) - Вихър (Ветрен)                 3:1 
Светкавица (Синитово) - Величково (Величково)             2:3 
Зенит (Ветрен дол) - Родопи 1921 (Козарско)               2:0 
24 април 2016, неделя, 16:00 ч:
Братаница (Братаница) - Марица (Белово)                   3:0 
Брацигово (Брацигово) - Тракиец (Исперихово)              9:1 
Сарая (Сарая) - Локомотив 2011 (Септември)                2:3 
в Мирянци:
Тракия (Пазарджик) - Спартак (Калугерово)                 3:1 

                           XXVI кръг

29 април 2016, петък, 16:00 ч:
Левски (Паталеница) - Зенит (Ветрен дол)                  1:2 
Родопи 1921 (Козарско) - Тракия (Пазарджик)               2:1 
Спартак (Калугерово) - Сарая (Сарая)                      2:1 
Локомотив 2011 (Септември) - Светкавица (Синитово)        4:0 
Величково (Величково) - Брацигово (Брацигово)             1:4 
Тракиец (Исперихово) - Братаница (Братаница)              2:3 
Марица (Белово) - Тракиец 2005 (Главиница)                4:2 
Вихър (Ветрен) - Свобода 2011 (Пещера)                    0:0 

                           XXVII кръг

2 май 2016, понеделник, 17:00 ч:
Вихър (Ветрен) - Левски (Паталеница)                      3:2 
Свобода 2011 (Пещера) - Марица (Белово)                   4:7 
Тракиец 2005 (Главиница) - Тракиец (Исперихово)           2:1 
Братаница (Братаница) - Величково (Величково)             0:2 
Брацигово (Брацигово) - Локомотив 2011 (Септември)        5:0 
Светкавица (Синитово) - Спартак (Калугерово)              0:0 
Сарая (Сарая) - Родопи 1921 (Козарско)                    3:2 
в Мирянци:
Тракия (Пазарджик) - Зенит (Ветрен дол)                   3:1 

                           XXVIII кръг

7 май 2016, събота, 17:00 ч:
Левски (Паталеница) - Тракия (Пазарджик)                  1:0 
Зенит (Ветрен дол) - Сарая (Сарая)                        2:1 
Родопи 1921 (Козарско) - Светкавица (Синитово)            2:3 
Спартак (Калугерово) - Брацигово (Брацигово)              0:1 
Локомотив 2011 (Септември) - Братаница (Братаница)        1:1 
Величково (Величково) - Тракиец 2005 (Главиница)          2:0 
Тракиец (Исперихово) - Свобода 2011 (Пещера)              2:1 
Марица (Белово) - Вихър (Ветрен)                          2:2 

                           XXIX кръг

14 май 2016, събота, 17:00 ч:
Марица (Белово) - Левски (Паталеница)                     5:2 
Свобода 2011 (Пещера) - Величково (Величково)             4:0 
Тракиец 2005 (Главиница) - Локомотив 2011 (Септември)     3:1 
Брацигово (Брацигово) - Родопи 1921 (Козарско)            4:1 
Светкавица (Синитово) - Зенит (Ветрен дол)                1:3 
15 май 2016, неделя, 17:00 ч:
Вихър (Ветрен) - Тракиец (Исперихово)                     3:0 сл. 
Братаница (Братаница) - Спартак (Калугерово)              5:0 
Сарая (Сарая) - Тракия (Пазарджик)                        3:2 

                           XXX кръг

21 май 2016, събота, 17:00 ч:
в Мирянци:
Тракия (Пазарджик) - Светкавица (Синитово)                2:3 
Зенит (Ветрен дол) - Брацигово (Брацигово)                3:2 
Родопи 1921 (Козарско) - Братаница (Братаница)            3:2 
Спартак (Калугерово) - Тракиец 2005 (Главиница)           2:2 
Локомотив 2011 (Септември) - Свобода 2011 (Пещера)        3:0 
Величково (Величково) - Вихър (Ветрен)                    3:1 
Тракиец (Исперихово) - Марица (Белово)                    0:3 сл. 
22 май 2016, неделя, 17:00 ч:
Левски (Паталеница) - Сарая (Сарая)                       3:1 

нагоре


"А" ОФГ Пазарджик 2015/16 - Таблица с резултати

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.  10.  11.  12.  13.  14.  15.  16. 
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Брацигово (Брацигово)              XXX  4:2  1:0  2:0  2:0  4:1  1:0  4:1  9:0  4:0  5:0  4:0  2:1 15:0  9:0  9:1 
 2. Братаница (Братаница)              1:1  XXX  1:1  1:1  4:2  3:0  2:1  5:0  3:0  2:0  2:0  0:2  3:1  5:0  3:0 12:1 
 3. Левски (Паталеница)                1:0  4:4  XXX  0:3  3:1  5:2  1:0  1:0  5:3  2:1  5:2  2:0  2:1  1:2  1:0  2:1 
 4. Свобода 2011 (Пещера)              1:4  1:3  2:1  XXX  5:0  1:1  3:0  0:3  4:7  1:0  6:0  4:0  5:1  4:2  3:2  4:0 
 5. Сарая (Сарая)                      0:1  2:4  3:5  2:0  XXX  3:2  3:2  2:0  4:1  6:1  2:3  4:1  1:1  6:1  5:0  2:1 
 6. Родопи 1921 (Козарско)             2:5  3:2  1:2  1:0  1:2  XXX  2:1  4:3  2:1  1:0  3:0  3:1  5:1  2:0  2:3  6:0 
 7. Тракия (Пазарджик)                 1:3  1:3  3:3  3:0  2:1  3:0  XXX  3:1  2:2  4:3  3:2  3:0  4:0  3:1  2:3  3:1 
 8. Спартак (Калугерово)               0:1  1:2  2:2  1:2  2:1  2:0  5:2  XXX  3:0  3:0  2:2  4:0  2:2  2:1  2:3  0:3*
 9. Марица (Белово)                    0:5  0:4  5:2  3:0  1:3  0:0  1:3  3:4  XXX  2:2  4:0  2:0  4:2  3:0  4:1  5:1 
10. Вихър (Ветрен)                     1:2  1:3  3:2  0:0  0:4  2:2  1:1  2:0  1:1  XXX  0:0  4:3  1:0  2:0  3:0  3:0*
11. Локомотив 2011 (Септември)         1:6  1:1  4:1  3:0  2:5  3:1  2:1  3:0* 2:0  1:2  XXX  1:2  2:2  5:0  4:0  6:1 
12. Величково (Величково)              1:4  1:4  1:3  2:3  2:4  1:2  1:1  2:1  0:1  3:1  2:0  XXX  2:0  4:0  3:0  0:1 
13. Тракиец 2005 (Главиница)           1:2  1:4  1:2  2:3  2:1  0:1  0:1  2:2  2:1  3:1  3:1  0:0  XXX  2:0  3:1  2:1 
14. Зенит (Ветрен дол)                 3:2  0:3  0:5  0:2  2:1  2:0  1:1  2:4  3:2  5:0  3:1  1:1  2:1  XXX  1:3  3:0 
15. Светкавица (Синитово)              0:7  2:5  1:1  0:5  1:1  1:2  3:1  0:0  2:1  1:1  5:1  2:3  1:2  1:3  XXX  4:1 
16. Тракиец (Исперихово)               0:3  2:3  1:3  2:1  2:6  2:1  3:1  0:3  0:3* 0:3  2:1  0:6* 0:5  3:0  0:0  XXX 
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

нагоре


"Б" ОФГ Пазарджик - север 2015/16

| Таблица с резултати | Страници на отбори |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |


                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Юнак (Ивайло)                      20   16   1   3   67:19   49       
-------------------------------------------------------------------
 2. Гелеменово (Гелеменово)            20   15   3   2   59:19   48 [+]   
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 3. Оборище II (Панагюрище)            20   15   1   4   85:24   46 [+]   
 4. Миньор (Елшица)                    20   13   2   5   76:35   41       
 5. Спартак (Щърково)                  20   11   3   6   46:34   36 [+]   
 6. Виноградец 2014 (Виноградец)       20    8   3   9   30:35   27       
 7. Спартак (Бошуля)                   20    7   2  11   43:51   23       
 8. Барикади (Стрелча)                 20    7   0  13   59:62   21 [-]   
 9. Лесичово (Лесичово)                20    5   1  14   39:57   16       
10. Карабунар (Карабунар)              20    3   0  17   21:99    9 [+]   
11. Бенковски (Пищигово)               20    2   0  18   25:115   6 [+][*]
--. Комуна 2011 (Черногорово)           8    5   0   3   15:9    --    [*]

Бележки
  - Барикади (Стрелча), 15-ти; и Шипка (Драгор), 16-ти през изминалия сезон; изпадат в "Б" ОФГ - север. Шипка (Драгор) се отказва от участие.
  - Спартак (Калугерово), 1-ви; и Вихър (Ветрен), 2-ри през изминалия сезон; влизат в "А" ОФГ.
  - Славия 1947 (Хаджиево), 8-ми в "Б" ОФГ - север през изминалия сезон; е преместен в "Б" ОФГ - юг.
  - Шипка 1955 (Мало Конаре), 10-ти през изминалия сезон; се отказва от участие.
  - Оборище II (Панагюрище), Спартак (Щърково), Бенковски (Пищигово), Карабунар (Карабунар) и Гелеменово (Гелеменово) се включват в групата.
  - Карабунар (Карабунар) играе домакинските си мачове до VI кръг в Бошуля заради ремонт на стадиона в Карабунар.
  - Комуна 2011 (Черногорово) се отказва от участие след Х кръг. Резултатите му се анулират, а противниците му по програма до края почиват.
  - На 6 май 2016 г. Бенковски (Пищигово) се отказва от участие. Резултатите му се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0.

                           I кръг

5 септември 2015, събота, 17:00 ч:
Спартак (Щърково) - Лесичово (Лесичово)                   1:1 
6 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Юнак (Ивайло) - Гелеменово (Гелеменово)                   4:0 
Оборище II (Панагюрище) - Барикади (Стрелча)              отложен 
Миньор (Елшица) - Виноградец 2014 (Виноградец)            1:1 
Спартак (Бошуля) - Карабунар (Карабунар)                  7:1 
Бенковски (Пищигово) - Комуна 2011 (Черногорово)          0:6  /анулиран/ 
29 ноември 2015, неделя, 14:00 ч:
Оборище II (Панагюрище) - Барикади (Стрелча)              2:1 

                           II кръг

12 септември 2015, събота, 17:00 ч:
в Бошуля:
Карабунар (Карабунар) - Спартак (Щърково)                 0:8 
13 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Гелеменово (Гелеменово) - Комуна 2011 (Черногорово)       0:1  /анулиран/ 
в Калугерово: *
Лесичово (Лесичово) - Бенковски (Пищигово)               10:2 
* - в Калугерово заради довършителни работи на стадиона в Лесичово.
Виноградец 2014 (Виноградец) - Спартак (Бошуля)           1:0 
Барикади (Стрелча) - Миньор (Елшица)                      1:3 
Юнак (Ивайло) - Оборище II (Панагюрище)                   1:0 

                           III кръг

19 септември 2015, събота, 17:00 ч:
Спартак (Щърково) - Виноградец 2014 (Виноградец)          1:0 
Бенковски (Пищигово) - Карабунар (Карабунар)              3:0 
Комуна 2011 (Черногорово) - Лесичово (Лесичово)           анулиран * 
* - първоначално отложен, в последствие анулиран след отказа от участие на
    Комуна 2011.
20 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Оборище II (Панагюрище) - Гелеменово (Гелеменово)         3:0 
Миньор (Елшица) - Юнак (Ивайло)                           2:0 
Спартак (Бошуля) - Барикади (Стрелча)                     2:3 

                           IV кръг

26 септември 2015, събота, 17:00 ч:
Гелеменово (Гелеменово) - Лесичово (Лесичово)             2:1 
в Бошуля:
Карабунар (Карабунар) - Комуна 2011 (Черногорово)         0:3  /анулиран/ 
Барикади (Стрелча) - Спартак (Щърково)                    3:4 
27 септември 2015, неделя, 15:00 ч:
Оборище II (Панагюрище) - Миньор (Елшица)                 2:4 
27 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Виноградец 2014 (Виноградец) - Бенковски (Пищигово)       1:2 
Юнак (Ивайло) - Спартак (Бошуля)                          4:1 

                           V кръг

3 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
Спартак (Щърково) - Юнак (Ивайло)                         1:3 
в Калугерово:
Лесичово (Лесичово) - Карабунар (Карабунар)               4:0 
4 октомври 2015, неделя, 16:00 ч:
Миньор (Елшица) - Гелеменово (Гелеменово)                 0:4 
Спартак (Бошуля) - Оборище II (Панагюрище)                3:1 
Бенковски (Пищигово) - Барикади (Стрелча)                 3:5 
Комуна 2011 (Черногорово) - Виноградец 2014 (Виногр.)     4:0  /анулиран/ 

                           VI кръг

10 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
Гелеменово (Гелеменово) - Карабунар (Карабунар)           8:0 
Виноградец 2014 (Виноградец) - Лесичово (Лесичово)        4:2 
11 октомври 2015, неделя, 16:00 ч:
Барикади (Стрелча) - Комуна 2011 (Черногорово)            3:0  /анулиран/ 
Юнак (Ивайло) - Бенковски (Пищигово)                      9:1 
Оборище II (Панагюрище) - Спартак (Щърково)               4:0 
Миньор (Елшица) - Спартак (Бошуля)                        6:1 

                           VII кръг

17 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
Спартак (Щърково) - Миньор (Елшица)                       5:4 
Лесичово (Лесичово) - Барикади (Стрелча)                  3:1 
Карабунар (Карабунар) - Виноградец 2014 (Виноградец)      0:4 
18 октомври 2015, неделя, 16:00 ч:
Спартак (Бошуля) - Гелеменово (Гелеменово)                2:2 
Бенковски (Пищигово) - Оборище II (Панагюрище)            1:3 
Комуна 2011 (Черногорово) - Юнак (Ивайло)                 1:0  /анулиран/ 

                           VIII кръг

31 октомври 2015, събота, 15:00 ч:
Барикади (Стрелча) - Карабунар (Карабунар)               10:1 
Юнак (Ивайло) - Лесичово (Лесичово)                       6:1 
Спартак (Бошуля) - Спартак (Щърково)                      2:4 
1 ноември 2015, неделя, 14:00 ч:
Гелеменово (Гелеменово) - Виноградец 2014 (Виноградец)    отложен 
Оборище II (Панагюрище) - Комуна 2011 (Черногорово)       отложен 
Миньор (Елшица) - Бенковски (Пищигово)                    отложен 
29 ноември 2015, неделя, 14:00 ч:
Гелеменово (Гелеменово) - Виноградец 2014 (Виноградец)    4:0 
Оборище II (Панагюрище) - Комуна 2011 (Черногорово)       анулиран 
Миньор (Елшица) - Бенковски (Пищигово)                    9:0 

                           IX кръг

7 ноември 2015, събота, 14:00 ч:
Спартак (Щърково) - Гелеменово (Гелеменово)               1:1 
Лесичово (Лесичово) - Оборище II (Панагюрище)             2:5 
Карабунар (Карабунар) - Юнак (Ивайло)                     0:9 
8 ноември 2015, неделя, 14:00 ч:
Бенковски (Пищигово) - Спартак (Бошуля)                   3:4 
Комуна 2011 (Черногорово) - Миньор (Елшица)               0:3 сл. *  /анулиран/ 
* - първоначално 4:1, в последствие на Комуна 2011 е присъдена служебна загуба
    заради използването на нередовни футболисти.
Виноградец 2014 (Виноградец) - Барикади (Стрелча)         3:2 

                           X кръг

14 ноември 2015, събота, 14:00 ч:
Оборище II (Панагюрище) - Карабунар (Карабунар)           9:0 
Миньор (Елшица) - Лесичово (Лесичово)                     3:1 
Спартак (Щърково) - Бенковски (Пищигово)                  5:0 
15 ноември 2015, неделя, 14:00 ч:
Гелеменово (Гелеменово) - Барикади (Стрелча)              5:1 
Юнак (Ивайло) - Виноградец 2014 (Виноградец)              1:0 
Спартак (Бошуля) - Комуна 2011 (Черногорово)              3:0 сл. *  /анулиран/ 
* - гостите не се явяват.

                           XI кръг

21 ноември 2015, събота, 14:00 ч:
Комуна 2011 (Черногорово) - Спартак (Щърково)             анулиран 
Лесичово (Лесичово) - Спартак (Бошуля)                    1:2 
Карабунар (Карабунар) - Миньор (Елшица)                   1:5 
22 ноември 2015, неделя, 14:00 ч:
Бенковски (Пищигово) - Гелеменово (Гелеменово)            1:6 
Виноградец 2014 (Виноградец) - Оборище II (Панагюрище)    0:2 
Барикади (Стрелча) - Юнак (Ивайло)                        1:3 

                           VIII кръг - отложени мачове

29 ноември 2015, неделя, 14:00 ч:
Гелеменово (Гелеменово) - Виноградец 2014 (Виноградец)    4:0 
Оборище II (Панагюрище) - Комуна 2011 (Черногорово)       анулиран 
Миньор (Елшица) - Бенковски (Пищигово)                    9:0 

                           I кръг - отложен мач

29 ноември 2015, неделя, 14:00 ч:
Оборище II (Панагюрище) - Барикади (Стрелча)              2:1 

                           XII кръг

5 март 2016, събота, 15:00 ч:
Лесичово (Лесичово) - Спартак (Щърково)                   1:3 
12 март 2016, събота, 15:00 ч:
Карабунар (Карабунар) - Спартак (Бошуля)                  0:2 
13 март 2016, неделя, 15:00 ч:
Гелеменово (Гелеменово) - Юнак (Ивайло)                   4:0 
Барикади (Стрелча) - Оборище II (Панагюрище)              0:7 
Виноградец 2014 (Виноградец) - Миньор (Елшица)            3:2 
Бенковски (Пищигово)                                      почива

                           XIII кръг

19 март 2016, събота, 15:00 ч:
Спартак (Щърково) - Карабунар (Карабунар)                 3:1 
20 март 2016, неделя, 15:00 ч:
Бенковски (Пищигово) - Лесичово (Лесичово)                1:4 
Спартак (Бошуля) - Виноградец 2014 (Виноградец)           0:0 
Миньор (Елшица) - Барикади (Стрелча)                      6:3 
Оборище II (Панагюрище) - Юнак (Ивайло)                   4:2 
Гелеменово (Гелеменово)                                   почива

                           XIV кръг

26 март 2016, събота, 15:00 ч:
Виноградец 2014 (Виноградец) - Спартак (Щърково)          3:0 
Карабунар (Карабунар) - Бенковски (Пищигово)              4:3 
27 март 2016, неделя, 15:00 ч:
Гелеменово (Гелеменово) - Оборище II (Панагюрище)         2:0 
Юнак (Ивайло) - Миньор (Елшица)                           1:0 
Барикади (Стрелча) - Спартак (Бошуля)                     3:2 
Лесичово (Лесичово)                                       почива

                           XV кръг

2 април 2016, събота, 16:00 ч:
Спартак (Щърково) - Барикади (Стрелча)                    2:1 
3 април 2016, неделя, 16:00 ч:
Лесичово (Лесичово) - Гелеменово (Гелеменово)             1:2 
Бенковски (Пищигово) - Виноградец 2014 (Виноградец)       1:3 
Спартак (Бошуля) - Юнак (Ивайло)                          1:2 
Миньор (Елшица) - Оборище II (Панагюрище)                 4:4 
Карабунар (Карабунар)                                     почива

                           XVI кръг

9 април 2016, събота, 16:00 ч:
Юнак (Ивайло) - Спартак (Щърково)                         0:0 
Карабунар (Карабунар) - Лесичово (Лесичово)               2:0 
10 април 2016, неделя, 16:00 ч:
Гелеменово (Гелеменово) - Миньор (Елшица)                 2:1 
Оборище II (Панагюрище) - Спартак (Бошуля)                9:1 
Барикади (Стрелча) - Бенковски (Пищигово)                11:0 
Виноградец 2014 (Виноградец)                              почива

                           XVII кръг

16 април 2016, събота, 16:00 ч:
Карабунар (Карабунар) - Гелеменово (Гелеменово)           0:5 
Спартак (Щърково) - Оборище II (Панагюрище)               0:5 
17 април 2016, неделя, 16:00 ч:
Лесичово (Лесичово) - Виноградец 2014 (Виноградец)        5:2 
Бенковски (Пищигово) - Юнак (Ивайло)                      2:9 
Спартак (Бошуля) - Миньор (Елшица)                        2:4 
Барикади (Стрелча)                                        почива

                           XVIII кръг

23 април 2016, събота, 16:00 ч:
Миньор (Елшица) - Спартак (Щърково)                       2:0 
Виноградец 2014 (Виноградец) - Карабунар (Карабунар)      3:1 
24 април 2016, неделя, 16:00 ч:
Гелеменово (Гелеменово) - Спартак (Бошуля)                3:1 
Оборище II (Панагюрище) - Бенковски (Пищигово)           16:1 
Барикади (Стрелча) - Лесичово (Лесичово)                  3:2 
Юнак (Ивайло)                                             почива

                           XIX кръг

30 април 2016, събота, 16:00 ч:
Виноградец 2014 (Виноградец) - Гелеменово (Гелеменово)    0:0 
Карабунар (Карабунар) - Барикади (Стрелча)                6:3 
Лесичово (Лесичово) - Юнак (Ивайло)                       0:2 
Бенковски (Пищигово) - Миньор (Елшица)                    1:7 
Спартак (Щърково) - Спартак (Бошуля)                      4:1 
Оборище II (Панагюрище)                                   почива

                           XX кръг

8 май 2016, неделя, 17:00 ч:
Гелеменово (Гелеменово) - Спартак (Щърково)               2:1 
Спартак (Бошуля) - Бенковски (Пищигово)                   3:0 сл. 
Оборище II (Панагюрище) - Лесичово (Лесичово)             отложен 
Юнак (Ивайло) - Карабунар (Карабунар)                     4:0 
Барикади (Стрелча) - Виноградец 2014 (Виноградец)         5:0 
29 май 2016, неделя, 17:00 ч:
Оборище II (Панагюрище) - Лесичово (Лесичово)             3:0 
Миньор (Елшица)                                           почива

                           XXI кръг

14 май 2016, събота, 17:00 ч:
Карабунар (Карабунар) - Оборище II (Панагюрище)           1:3 
Бенковски (Пищигово) - Спартак (Щърково)                  0:3 сл. 
15 май 2016, неделя, 17:00 ч:
Барикади (Стрелча) - Гелеменово (Гелеменово)              2:4 
Виноградец 2014 (Виноградец) - Юнак (Ивайло)              1:3 
Лесичово (Лесичово) - Миньор (Елшица)                     0:7 
Спартак (Бошуля)                                          почива

                           XXII кръг

22 май 2016, неделя, 17:00 ч:
Гелеменово (Гелеменово) - Бенковски (Пищигово)            3:0 сл. 
Спартак (Бошуля) - Лесичово (Лесичово)                    6:0 
Миньор (Елшица) - Карабунар (Карабунар)                   6:3 
Оборище II (Панагюрище) - Виноградец 2014 (Виноградец)    3:1 
Юнак (Ивайло) - Барикади (Стрелча)                        4:0 
Спартак (Щърково)                                         почива

                           XX кръг - отложен мач

29 май 2016, неделя, 17:00 ч:
Оборище II (Панагюрище) - Лесичово (Лесичово)             3:0 

нагоре


"Б" ОФГ Пазарджик - север 2015/16 - Таблица с резултати

--------------------------------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.  10.  11.  12. 
--------------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Юнак (Ивайло)                      XXX  4:0  1:0  1:0  0:0  1:0  4:1  4:0  6:1  4:0  9:1  --- 
 2. Гелеменово (Гелеменово)            4:0  XXX  2:0  2:1  2:1  4:0  3:1  5:1  2:1  8:0  3:0*(0:1)
 3. Оборище II (Панагюрище)            4:2  3:0  XXX  2:4  4:0  3:1  9:1  2:1  3:0  9:0 16:1  --- 
 4. Миньор (Елшица)                    2:0  0:4  4:4  XXX  2:0  1:1  6:1  6:3  3:1  6:3  9:0  --- 
 5. Спартак (Щърково)                  1:3  1:1  0:5  5:4  XXX  1:0  4:1  2:1  1:1  3:1  5:0  --- 
 6. Виноградец 2014 (Виноградец)       1:3  0:0  0:2  3:2  3:0  XXX  1:0  3:2  4:2  3:1  1:2  --- 
 7. Спартак (Бошуля)                   1:2  2:2  3:1  2:4  2:4  0:0  XXX  2:3  6:0  7:1  3:0*(3:0)
 8. Барикади (Стрелча)                 1:3  2:4  0:7  1:3  3:4  5:0  3:2  XXX  3:2 10:1 11:0 (3:0)
 9. Лесичово (Лесичово)                0:2  1:2  2:5  0:7  1:3  5:2  1:2  3:1  XXX  4:0 10:2  --- 
10. Карабунар (Карабунар)              0:9  0:5  1:3  1:5  0:8  0:4  0:2  6:3  2:0  XXX  4:3 (0:3)
11. Бенковски (Пищигово)               2:9  1:6  1:3  1:7  0:3* 1:3  3:4  3:5  1:4  3:0  XXX (0:6)
12. Комуна 2011 (Черногорово)         (1:0) ---  --- (0:3) --- (4:0) ---  ---  ---  ---  ---  XXX 
--------------------------------------------------------------------------------------------------

нагоре


"Б" ОФГ Пазарджик - юг 2015/16

| Таблица с резултати | Страници на отбори |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |


                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Ботев (Момина клисура)             18   14   1   3   58:21   43       
-------------------------------------------------------------------
 2. Славия 1947 (Хаджиево)             18   13   2   3   51:24   41 <-    
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 3. Батак (Батак)                      18   11   1   6   43:29   34       
 4. Тракия (Звъничево)                 18   10   2   6   52:26   32 [+]   
 5. Спортист 2010 (Капитан Димитриево) 18    9   4   5   48:25   31       
 6. Бенковски 2006 (Црънча)            18    7   3   8   46:39   24 [+]   
 7. Атлетик (Мокрище)                  18    5   1  12   34:61   16       
 8. Родопи (Дебръщица)                 18    3   2  13   31:57   11       
 9. Милеви скали (Семчиново)           18    1   2  15   16:98    5 [+]   
10. Рьофикс (Симеоновец)               18    7   2   9   37:36   23    [*]
--. Марица (Мененкьово)                 6    2   0   4   10:22    - [+][*]
--. Кале 09 (Нова махала)               4    0   0   4    0:14    -    [*]

Бележки
  - Локомотив 2011 (Септември), 1-ви; и Тракиец (Исперихово), 2-ри през изминалия сезон; влизат в "А" ОФГ.
  - Славия 1947 (Хаджиево), 8-ми в "Б" ОФГ - север през изминалия сезон; е преместен в "Б" ОФГ - юг.
  - Бенковски 2006 (Црънча), Тракия (Звъничево) и Милеви скали (Семчиново) се включват в групата.
  - Милеви скали (Семчиново) играе домакинските си мачове в Симеоновец.
  - Тракия 1948 (Лозен), 5-ти през изминалия сезон; се отказва след I кръг без да е играл мач. На негово място в групата е включен Марица (Мененкьово), който поема програмата на Тракия 1948.
  - След IV кръг Кале 09 (Нова махала) е изваден от групата заради трето неявяване за мач без уважителни причини. Преди това, след III кръг, от актива на отбора са отнети 3 точки за второ неявяване за мач без уважителни причини. Резултатите на отбора се анулират, а противниците му по програма до края почиват.
  - Марица (Мененкьово) се отказва от участие след VI кръг. Резултатите му се анулират, а противниците му по програма до края почиват.
  - Рьофикс (Симеоновец) се отказва от участие след XVI кръг. Резултатите му се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0.


                           I кръг

6 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Ботев (Момина клисура) - Милеви скали (Семчиново)         7:0 
Бенковски 2006 (Црънча) - Родопи (Дебръщица)              2:0 
Батак (Батак) - Кале 09 (Нова махала)                     5:0 сл. *  /анулиран/ 
* - прекратен в 75' при 2:0 по вина на гостите и тяхната публика. Кале 09 е
    наказан с лишаване от домакинство за 6 мача.
Спортист 2010 (КД) - Марица (Мененкьово)                  отложен 
Атлетик (Мокрище) - Славия 1947 (Хаджиево)                2:6 
Тракия (Звъничево) - Рьофикс (Симеоновец)                 1:3 
13 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Спортист 2010 (КД) - Марица (Мененкьово)                  9:1  /анулиран/ 

                           II кръг

13 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
в Симеоновец:
Милеви скали (Семчиново) - Рьофикс (Симеоновец)           1:6 
Славия 1947 (Хаджиево) - Тракия (Звъничево)               4:2 
Марица (Мененкьово) - Атлетик (Мокрище)                   отложен 
на неутрален терен: *
Кале 09 (Нова махала) - Спортист 2010 (КД)                0:3 сл. **  /анулиран/ 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Кале
    09.
** -  Кале 09 не заявява стадион за мача и срещата не се състоява.
Родопи (Дебръщица) - Батак (Батак)                        4:0 
Ботев (Момина клисура) - Бенковски 2006 (Црънча)          4:3 
22 септември 2015, вторник, 17:00 ч:
Марица (Мененкьово) - Атлетик (Мокрище)                   3:1  /анулиран/ 

                           III кръг

20 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Бенковски 2006 (Црънча) - Милеви скали (Семчиново)        8:0 
Батак (Батак) - Ботев (Момина клисура)                    3:1 
Спортист 2010 (Капитан Димитриево) - Родопи (Дебръщица)   3:1 
Атлетик (Мокрище) - Кале 09 (Нова махала)                 3:0 сл. *  /анулиран/ 
* - гостите не се явяват.
Тракия (Звъничево) - Марица (Мененкьово)                  4:0  /анулиран/ 
Рьофикс (Симеоновец) - Славия 1947 (Хаджиево)             5:1 

                           II кръг - отложен мач

22 септември 2015, вторник, 17:00 ч:
Марица (Мененкьово) - Атлетик (Мокрище)                   3:1  /анулиран/ 

                           IV кръг

27 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
в Симеоновец:
Милеви скали (Семчиново) - Славия 1947 (Хаджиево)         0:2 
Марица (Мененкьово) - Рьофикс (Симеоновец)                0:5  /анулиран/ 
Кале 09 (Нова махала) - Тракия (Звъничево)                0:3 сл.  /анулиран/ 
Родопи (Дебръщица) - Атлетик (Мокрище)                    2:3 
Ботев (Момина клисура) - Спортист 2010 (КД)               4:0 
Бенковски 2006 (Црънча) - Батак (Батак)                   2:2 

                           V кръг

4 октомври 2015, неделя, 16:00 ч:
Батак (Батак) - Милеви скали (Семчиново)                  6:0 
Спортист 2010 (КД) - Бенковски 2006 (Црънча)              1:1 
Атлетик (Мокрище) - Ботев (Момина клисура)                2:4 
Тракия (Звъничево) - Родопи (Дебръщица)                   6:1 
Рьофикс (Симеоновец) - Кале 09 (Нова махала)              анулиран 
Славия 1947 (Хаджиево) - Марица (Мененкьово)              2:1  /анулиран/ 

                           VI кръг

11 октомври 2015, неделя, 16:00 ч:
в Симеоновец:
Милеви скали (Семчиново) - Марица (Мененкьово)            1:5  /анулиран/ 
Кале 09 (Нова махала) - Славия 1947 (Хаджиево)            анулиран 
Родопи (Дебръщица) - Рьофикс (Симеоновец)                 1:3 
Ботев (Момина клисура) - Тракия (Звъничево)               2:2 
Бенковски 2006 (Црънча) - Атлетик (Мокрище)               7:1 
Батак (Батак) - Спортист 2010 (Капитан Димитриево)        0:2 

                           VII кръг

18 октомври 2015, неделя, 16:00 ч:
Спортист 2010 (КД) - Милеви скали (Семчиново)            12:0 
Атлетик (Мокрище) - Батак (Батак)                         1:3 
Тракия (Звъничево) - Бенковски 2006 (Црънча)              3:0 
Рьофикс (Симеоновец) - Ботев (Момина клисура)             0:2 
Славия 1947 (Хаджиево) - Родопи (Дебръщица)               6:2 
Марица (Мененкьово) - Кале 09 (Нова махала)               анулиран 

                           VIII кръг

1 ноември 2015, неделя, 14:00 ч:
в Симеоновец:
Милеви скали (Семчиново) - Кале 09 (Нова махала)          анулиран 
Родопи (Дебръщица) - Марица (Мененкьово)                  отложен 
Ботев (Момина клисура) - Славия 1947 (Хаджиево)           отложен 
Бенковски 2006 (Црънча) - Рьофикс (Симеоновец)            отложен 
Батак (Батак) - Тракия (Звъничево)                        отложен 
Спортист 2010 (Капитан Димитриево) - Атлетик (Мокрище)    отложен 
29 ноември 2015, неделя, 14:00 ч:
Родопи (Дебръщица) - Марица (Мененкьово)                  анулиран 
Ботев (Момина клисура) - Славия 1947 (Хаджиево)           2:0 
Бенковски 2006 (Црънча) - Рьофикс (Симеоновец)            4:4 
Батак (Батак) - Тракия (Звъничево)                        4:3 
Спортист 2010 (Капитан Димитриево) - Атлетик (Мокрище)    6:0 

                           IX кръг

8 ноември 2015, неделя, 14:00 ч:
Атлетик (Мокрище) - Милеви скали (Семчиново)              5:1 
Тракия (Звъничево) - Спортист 2010 (Капитан Димитриево)   1:0 
Рьофикс (Симеоновец) - Батак (Батак)                      3:0 
Славия 1947 (Хаджиево) - Бенковски 2006 (Црънча)          2:0 
Марица (Мененкьово) - Ботев (Момина клисура)              анулиран 
Кале 09 (Нова махала) - Родопи (Дебръщица)                анулиран 

                           X кръг

15 ноември 2015, неделя, 14:00 ч:
в Симеоновец:
Милеви скали (Семчиново) - Родопи (Дебръщица)             2:2 
Ботев (Момина клисура) - Кале 09 (Нова махала)            анулиран 
Бенковски 2006 (Црънча) - Марица (Мененкьово)             анулиран 
Батак (Батак) - Славия 1947 (Хаджиево)                    3:1 
Спортист 2010 (КД) - Рьофикс (Симеоновец)                 2:2 
Атлетик (Мокрище) - Тракия (Звъничево)                    4:1 

                           XI кръг

22 ноември 2015, неделя, 14:00 ч:
Тракия (Звъничево) - Милеви скали (Семчиново)             9:0 
Рьофикс (Симеоновец) - Атлетик (Мокрище)                  3:2 
Славия 1947 (Хаджиево) - Спортист 2010 (КД)               1:1 
Марица (Мененкьово) - Батак (Батак)                       анулиран 
Кале 09 (Нова махала) - Бенковски 2006 (Црънча)           анулиран 
Родопи (Дебръщица) - Ботев (Момина клисура)               1:5 

                           VIII кръг - отложени мачове

29 ноември 2015, неделя, 14:00 ч:
Родопи (Дебръщица) - Марица (Мененкьово)                  анулиран 
Ботев (Момина клисура) - Славия 1947 (Хаджиево)           2:0 
Бенковски 2006 (Црънча) - Рьофикс (Симеоновец)            4:4 
Батак (Батак) - Тракия (Звъничево)                        4:3 
Спортист 2010 (Капитан Димитриево) - Атлетик (Мокрище)    6:0 

                           XII кръг

13 март 2016, неделя, 15:00 ч:
в Симеоновец:
Милеви скали (Семчиново) - Ботев (Момина клисура)         1:5 
Родопи (Дебръщица) - Бенковски 2006 (Црънча)              3:2 
Славия 1947 (Хаджиево) - Атлетик (Мокрище)                6:0 
Рьофикс (Симеоновец) - Тракия (Звъничево)                 отложен 
2 април 2016, събота, 16:00 ч:
Рьофикс (Симеоновец) - Тракия (Звъничево)                 1:2 
Батак (Батак)                                             почива
Спортист 2010 (Капитан Димитриево)                        почива

                           XIII кръг

20 март 2016, неделя, 15:00 ч:
Рьофикс (Симеоновец) - Милеви скали (Семчиново)           6:0 
Тракия (Звъничево) - Славия 1947 (Хаджиево)               1:1 
Батак (Батак) - Родопи (Дебръщица)                        3:1 
Бенковски 2006 (Црънча) - Ботев (Момина клисура)          0:4 
Атлетик (Мокрище)                                         почива
Спортист 2010 (Капитан Димитриево)                        почива

                           XIV кръг

27 март 2016, неделя, 15:00 ч:
в Симеоновец:
Милеви скали (Семчиново) - Бенковски 2006 (Црънча)        2:5 
Ботев (Момина клисура) - Батак (Батак)                    3:2 
Родопи (Дебръщица) - Спортист 2010 (Капитан Димитриево)   2:3 
Славия 1947 (Хаджиево) - Рьофикс (Симеоновец)             2:1 
Атлетик (Мокрище)                                         почива
Тракия (Звъничево)                                        почива

                           XII кръг - отложен мач

2 април 2016, събота, 16:00 ч:
Рьофикс (Симеоновец) - Тракия (Звъничево)                 1:2 

                           XV кръг

3 април 2016, неделя, 16:00 ч:
Славия 1947 (Хаджиево) - Милеви скали (Семчиново)         7:0 
Атлетик (Мокрище) - Родопи (Дебръщица)                    4:3 
Спортист 2010 (КД) - Ботев (Момина клисура)               1:2 
Батак (Батак) - Бенковски 2006 (Црънча)                   3:0 
Рьофикс (Симеоновец)                                      почива
Тракия (Звъничево)                                        почива

                           XVI кръг

10 април 2016, неделя, 16:00 ч:
в Симеоновец:
Милеви скали (Семчиново) - Батак (Батак)                  1:3 
Бенковски 2006 (Црънча) - Спортист 2010 (КД)              4:2 
Ботев (Момина клисура) - Атлетик (Мокрище)                2:1 
Родопи (Дебръщица) - Тракия (Звъничево)                   1:2 
Рьофикс (Симеоновец)                                      почива
Славия 1947 (Хаджиево)                                    почива

                           XVII кръг

17 април 2016, неделя, 16:00 ч:
Рьофикс (Симеоновец) - Родопи (Дебръщица)                 0:3 сл. 
Тракия (Звъничево) - Ботев (Момина клисура)               3:0 
Атлетик (Мокрище) - Бенковски 2006 (Црънча)               2:4 
Спортист 2010 (Капитан Димитриево) - Батак (Батак)        2:1 
Милеви скали (Семчиново)                                  почива
Славия 1947 (Хаджиево)                                    почива

                           XVIII кръг

24 април 2016, неделя, 16:00 ч:
в Симеоновец:
Милеви скали (Семчиново) - Спортист 2010 (КД)             1:6 
Батак (Батак) - Атлетик (Мокрище)                         3:1 
Бенковски 2006 (Црънча) - Тракия (Звъничево)              0:4 
Ботев (Момина клисура) - Рьофикс (Симеоновец)             3:0 сл. 
Родопи (Дебръщица) - Славия 1947 (Хаджиево)               1:2 

                           XIX кръг

30 април 2016, събота, 16:00 ч:
Славия 1947 (Хаджиево) - Ботев (Момина клисура)           2:0 
Рьофикс (Симеоновец) - Бенковски 2006 (Црънча)            0:3 сл. 
Тракия (Звъничево) - Батак (Батак)                        2:3 
Атлетик (Мокрище) - Спортист 2010 (Капитан Димитриево)    1:1 
Милеви скали (Семчиново)                                  почива
Родопи (Дебръщица)                                        почива

                           XX кръг

8 май 2016, неделя, 17:00 ч:
в Симеоновец:
Милеви скали (Семчиново) - Атлетик (Мокрище)              3:2 
Спортист 2010 (Капитан Димитриево) - Тракия (Звъничево)   1:0 
Батак (Батак) - Рьофикс (Симеоновец)                      3:0 сл. 
Бенковски 2006 (Црънча) - Славия 1947 (Хаджиево)          1:2 
Ботев (Момина клисура)                                    почива
Родопи (Дебръщица)                                        почива

                           XXI кръг

15 май 2016, неделя, 17:00 ч:
Родопи (Дебръщица) - Милеви скали (Семчиново)             3:3 
Славия 1947 (Хаджиево) - Батак (Батак)                    2:1 
Рьофикс (Симеоновец) - Спортист 2010 (КД)                 0:3 сл. 
Тракия (Звъничево) - Атлетик (Мокрище)                    6:0 
Ботев (Момина клисура)                                    почива
Бенковски 2006 (Црънча)                                   почива

                           XXII кръг

22 май 2016, неделя, 17:00 ч:
в Симеоновец:
Милеви скали (Семчиново) - Тракия (Звъничево)             1:4 
Атлетик (Мокрище) - Рьофикс (Симеоновец)                  3:0 сл. 
Спортист 2010 (КД) - Славия 1947 (Хаджиево)               2:4 
Ботев (Момина клисура) - Родопи (Дебръщица)               8:0 
Батак (Батак)                                             почива
Бенковски 2006 (Црънча)                                   почива

нагоре


"Б" ОФГ Пазарджик - юг 2015/16 - Таблица с резултати

--------------------------------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.  10.  11.  12. 
--------------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Ботев (Момина клисура)             XXX  2:0  3:2  2:2  4:0  4:3  2:1  8:0  7:0  3:0* ---  --- 
 2. Славия 1947 (Хаджиево)             2:0  XXX  2:1  4:2  1:1  2:0  6:0  6:2  7:0  2:1 (2:1) --- 
 3. Батак (Батак)                      3:1  3:1  XXX  4:3  0:2  3:0  3:1  3:1  6:0  3:0* --- (5:0)
 4. Тракия (Звъничево)                 3:0  1:1  2:3  XXX  1:0  3:0  6:0  6:1  9:0  1:3 (4:0) --- 
 5. Спортист 2010 (Капитан Димитриево) 1:2  2:4  2:1  1:0  XXX  1:1  6:0  3:1 12:0  2:2 (9:1) --- 
 6. Бенковски 2006 (Црънча)            0:4  1:2  2:2  0:4  4:2  XXX  7:1  2:0  8:0  4:4  ---  --- 
 7. Атлетик (Мокрище)                  2:4  2:6  1:3  4:1  1:1  2:4  XXX  4:3  5:1  3:0* --- (3:0)
 8. Родопи (Дебръщица)                 1:5  1:2  4:0  1:2  2:3  3:2  2:3  XXX  3:3  1:3  ---  --- 
 9. Милеви скали (Семчиново)           1:5  0:2  1:3  1:4  1:6  2:5  3:2  2:2  XXX  1:6 (1:5) --- 
10. Рьофикс (Симеоновец)               0:2  5:1  3:0  1:2  0:3* 0:3* 3:2  0:3* 6:0  XXX  ---  --- 
11. Марица (Мененкьово)                ---  ---  ---  ---  ---  --- (3:1) ---  --- (0:5) XXX  --- 
12. Кале 09 (Нова махала)              ---  ---  --- (0:3)(0:3) ---  ---  ---  ---  ---  ---  XXX 
--------------------------------------------------------------------------------------------------

нагоре


ОФГ Пазарджик 2015/16 - страници на отбори

http://pzsport.info/ - pzsport.info, Пазарджик и региона
http://velsport24.com/ - velsport24.com, Велинград и региона
http://pia-news.com/ - pia-news.com, Панагюрище и региона

Братаница (Братаница)
Брацигово (Брацигово)
Величково (Величково)
Зенит (Ветрен дол)
Родопи 1921 (Козарско)
Свобода 2011 (Пещера)
Тракиец 2005 (Главиница)
Тракия (Пазарджик)

нагоре