bul-foot | Начало | "А" ФГ | "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


ОФГ Ямбол 2013/14


"А" ОФГ Ямбол 2013/14

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Елхово (Елхово)                    22   17   3   2   97:20   54
-------------------------------------------------------------------
 2. Ураган (Бояджик)                   21   14   4   3   53:25   46
 3. Червена звезда (Каменец)           22   12   6   4   55:36   42 [+]
 4. Тракиец (Кукорево)                 22   11   3   8   58:35   36
 5. Межда (Межда)                      22   10   4   8   57:33   34 [+]
 6. Ботев (Генерал Инзово)             22   10   3   9   48:51   33 [+]
 7. Бояджик 2004 (Бояджик)             22   10   2  10   55:54   32
 8. Ботев (Болярово)                   22    8   4  10   55:64   28
 9. Калчево (Калчево)                  22    7   3  12   30:56   24
10. Тунджа (Веселиново)                22    6   2  14   31:53   20
-------------------------------------------------------------------
11. Победа (Победа)                    21    6   0  15   37:71   18     Изпада в "Б" ОФГ
12. Бенковски (Зимница)                22    3   0  19   17:95    9     Изпада в "Б" ОФГ

Бележки
  - Стралджа (Стралджа), 1-ви през изминалия сезон; влиза в Югоизточна "В" АФГ.
  - Безмер (Безмер), 11-ти; и Чарган (Чарган), 12-ти  и отказал се от участие
през изминалия сезон; изпадат в "Б" ОФГ.
  - Ботев (Генерал Инзово), 1-ви; Межда (Межда), 2-ри; и Червена звезда (Каменец),
3-ти в "Б" ОФГ през изминалия сезон; влизат в "А" ОФГ.

                           I кръг

14 септември 2013, събота, 17:00 ч:
Бояджик 2004 (Бояджик) - Ураган (Бояджик)                 3:1
Межда (Межда) - Елхово (Елхово)                           1:1
Победа (Победа) - Ботев (Болярово)                        4:1
15 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Калчево (Калчево) - Червена звезда (Каменец)              1:1
Тракиец (Кукорево) - Ботев (Генерал Инзово)               1:1
Тунджа (Веселиново) - Бенковски (Зимница)                 1:2

                           II кръг

21 септември 2013, събота, 11:00 ч:
Ураган (Бояджик) - Межда (Межда)                          2:2
21 септември 2013, събота, 17:00 ч:
Ботев (Болярово) - Тунджа (Веселиново)                    1:2
Ботев (Генерал Инзово) - Победа (Победа)                  3:2
22 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Червена звезда (Каменец) - Бенковски (Зимница)            4:0
Елхово (Елхово) - Тракиец (Кукорево)                      6:1
Калчево (Калчево) - Бояджик 2004 (Бояджик)                0:1

                           III кръг

28 септември 2013, събота, 16:00 ч:
Победа (Победа) - Елхово (Елхово)                         0:4
29 септември 2013, неделя, 13:00 ч:
Межда (Межда) - Калчево (Калчево)                         4:0
Тракиец (Кукорево) - Ураган (Бояджик)                     1:2
29 септември 2013, неделя, 16:00 ч:
Бояджик 2004 (Бояджик) - Червена звезда (Каменец)         0:0
Тунджа (Веселиново) - Ботев (Генерал Инзово)              1:2
Бенковски (Зимница) - Ботев (Болярово)                    2:1

                           IV кръг

5 октомври 2013, събота, 11:00 ч:
Ураган (Бояджик) - Победа (Победа)                        2:1
5 октомври 2013, събота, 16:00 ч:
Елхово (Елхово) - Тунджа (Веселиново)                     5:0
Бояджик 2004 (Бояджик) - Межда (Межда)                    3:2
6 октомври 2013, неделя, 16:00 ч:
Червена звезда (Каменец) - Ботев (Болярово)               5:0
Ботев (Генерал Инзово) - Бенковски (Зимница)             10:0
Калчево (Калчево) - Тракиец (Кукорево)                    2:1

                           V кръг

12 октомври 2013, събота, 16:00 ч:
Межда (Межда) - Червена звезда (Каменец)                  1:2
Тракиец (Кукорево) - Бояджик 2004 (Бояджик)               4:1
Победа (Победа) - Калчево (Калчево)                       1:2
13 октомври 2013, неделя, 11:00 ч:
Тунджа (Веселиново) - Ураган (Бояджик)                    1:5
13 октомври 2013, неделя, 16:00 ч:
Бенковски (Зимница) - Елхово (Елхово)                     1:7
Ботев (Болярово) - Ботев (Генерал Инзово)                 3:3

                           VI кръг

19 октомври 2013, събота, 16:00 ч:
Калчево (Калчево) - Тунджа (Веселиново)                   5:1
Бояджик 2004 (Бояджик) - Победа (Победа)                  3:1
Межда (Межда) - Тракиец (Кукорево)                        2:1
20 октомври 2013, неделя, 11:00 ч:
Ураган (Бояджик) - Бенковски (Зимница)                    7:1
20 октомври 2013, неделя, 16:00 ч:
Червена звезда (Каменец) - Ботев (Генерал Инзово)         0:1
Елхово (Елхово) - Ботев (Болярово)                        9:0

                           VII кръг

26 октомври 2013, събота, 15:00 ч:
Победа (Победа) - Межда (Межда)                           0:1
Ботев (Генерал Инзово) - Елхово (Елхово)                  2:4
27 октомври 2013, неделя, 13:00 ч:
Ботев (Болярово) - Ураган (Бояджик)                       2:4
27 октомври 2013, неделя, 15:00 ч:
Тракиец (Кукорево) - Червена звезда (Каменец)             2:2
Тунджа (Веселиново) - Бояджик 2004 (Бояджик)              1:4
Бенковски (Зимница) - Калчево (Калчево)                   1:2

                           VIII кръг

2 ноември 2013, събота, 15:00 ч:
Бояджик 2004 (Бояджик) - Бенковски (Зимница)              7:0
Межда (Межда) - Тунджа (Веселиново)                       7:0
3 ноември 2013, неделя, 11:00 ч:
Ураган (Бояджик) - Ботев (Генерал Инзово)                 2:1
3 ноември 2013, неделя, 15:00 ч:
Червена звезда (Каменец) - Елхово (Елхово)                2:2
Калчево (Калчево) - Ботев (Болярово)                      4:1
Тракиец (Кукорево) - Победа (Победа)                      5:2

                           IX кръг

9 ноември 2013, събота, 15:00 ч:
Победа (Победа) - Червена звезда (Каменец)                0:6
Бенковски (Зимница) - Межда (Межда)                       0:3
10 ноември 2013, неделя, 11:00 ч:
Елхово (Елхово) - Ураган (Бояджик)                        3:1
10 ноември 2013, неделя, 12:30 ч:
Тунджа (Веселиново) - Тракиец (Кукорево)                  0:3
10 ноември 2013, неделя, 15:00 ч:
Ботев (Болярово) - Бояджик 2004 (Бояджик)                 0:6
Ботев (Генерал Инзово) - Калчево (Калчево)                3:2

                           X кръг

16 ноември 2013, събота, 15:00 ч:
Калчево (Калчево) - Елхово (Елхово)                       0:4
Межда (Межда) - Ботев (Болярово)                          3:4
Победа (Победа) - Тунджа (Веселиново)                     3:2
17 ноември 2013, неделя, 11:00 ч:
Червена звезда (Каменец) - Ураган (Бояджик)               3:1
17 ноември 2013, неделя, 15:00 ч:
Бояджик 2004 (Бояджик) - Ботев (Генерал Инзово)           3:0
Тракиец (Кукорево) - Бенковски (Зимница)                  6:1

                           XI кръг

23 ноември 2013, събота, 15:00 ч:
Тунджа (Веселиново) - Червена звезда (Каменец)            0:1
Бенковски (Зимница) - Победа (Победа)                     1:2
Ботев (Генерал Инзово) - Межда (Межда)                    5:1
Елхово (Елхово) - Бояджик 2004 (Бояджик)                  4:0
24 ноември 2013, неделя, 11:00 ч:
Ураган (Бояджик) - Калчево (Калчево)                      4:0
24 ноември 2013, неделя, 14:30 ч:
Ботев (Болярово) - Тракиец (Кукорево)                     1:5

                           XII кръг

15 март 2014, събота, 15:30 ч:
Ботев (Болярово) - Победа (Победа)                        4:2
16 март 2014, неделя, 13:00 ч:
Ботев (Генерал Инзово) - Тракиец (Кукорево)               1:0
16 март 2014, неделя, 15:30 ч:
Червена звезда (Каменец) - Калчево (Калчево)              0:0
Ураган (Бояджик) - Бояджик 2004 (Бояджик)                 2:1
Елхово (Елхово) - Межда (Межда)                           2:2
Бенковски (Зимница) - Тунджа (Веселиново)                 0:1

                           XIII кръг

22 март 2014, събота, 15:30 ч:
Победа (Победа) - Ботев (Генерал Инзово)                  1:2
Бояджик 2004 (Бояджик) - Калчево (Калчево)                1:3
23 март 2014, неделя, 13:00 ч:
Бенковски (Зимница) - Червена звезда (Каменец)            1:3
Межда (Межда) - Ураган (Бояджик)                          0:2
23 март 2014, неделя, 15:30 ч:
Тунджа (Веселиново) - Ботев (Болярово)                    1:1
Тракиец (Кукорево) - Елхово (Елхово)                      0:1

                           XIV кръг

29 март 2014, събота, 15:30 ч:
Калчево (Калчево) - Межда (Межда)                         1:3
Ботев (Генерал Инзово) - Тунджа (Веселиново)              0:4
Ботев (Болярово) - Бенковски (Зимница)                    5:2
29 март 2014, събота, 16:15 ч:
Елхово (Елхово) - Победа (Победа)                         7:1
30 март 2014, неделя, 15:30 ч:
Червена звезда (Каменец) - Бояджик 2004 (Бояджик)         5:1
Ураган (Бояджик) - Тракиец (Кукорево)                     1:1

                           XV кръг

5 април 2014, събота, 14:00 ч:
Победа (Победа) - Ураган (Бояджик)                        анулиран *
* - прекратен по вина и на двата клуба.
5 април 2014, събота, 17:00 ч:
Бенковски (Зимница) - Ботев (Генерал Инзово)              0:4
Межда (Межда) - Бояджик 2004 (Бояджик)                    3:0 сл.
6 април 2014, неделя, 17:00 ч:
Ботев (Болярово) - Червена звезда (Каменец)               9:0
Тунджа (Веселиново) - Елхово (Елхово)                     2:4
Тракиец (Кукорево) - Калчево (Калчево)                    4:1

                           XVI кръг

12 април 2014, събота, 14:00 ч:
Бояджик 2004 (Бояджик) - Тракиец (Кукорево)               0:6 сл.
12 април 2014, събота, 17:00 ч:
Калчево (Калчево) - Победа (Победа)                       4:2
Елхово (Елхово) - Бенковски (Зимница)                     8:0
13 април 2014, неделя, 17:00 ч:
Червена звезда (Каменец) - Межда (Межда)                  2:1
Ураган (Бояджик) - Тунджа (Веселиново)                    2:0
Ботев (Генерал Инзово) - Ботев (Болярово)                 1:4

                           XVII кръг

19 април 2014, събота, 17:00 ч:
Ботев (Болярово) - Елхово (Елхово)                        4:2
Победа (Победа) - Бояджик 2004 (Бояджик)                  6:4
19 април 2014, събота, 17:30 ч:
Ботев (Генерал Инзово) - Червена звезда (Каменец)         0:8
Бенковски (Зимница) - Ураган (Бояджик)                    0:4
Тунджа (Веселиново) - Калчево (Калчево)                   1:1
20 април 2014, неделя, 17:00 ч:
Тракиец (Кукорево) - Межда (Межда)                        3:2

                           XVIII кръг

26 април 2014, събота, 14:00 ч:
Елхово (Елхово) - Ботев (Генерал Инзово)                  5:1
26 април 2014, събота, 17:00 ч:
Бояджик 2004 (Бояджик) - Тунджа (Веселиново)              2:1
Калчево (Калчево) - Бенковски (Зимница)                   1:3
27 април 2014, неделя, 17:00 ч:
Червена звезда (Каменец) - Тракиец (Кукорево)             4:2
Межда (Межда) - Победа (Победа)                          10:1
Ураган (Бояджик) - Ботев (Болярово)                       2:2

                           XIX кръг

3 май 2014, събота, 18:00 ч:
Елхово (Елхово) - Червена звезда (Каменец)                5:0
Ботев (Генерал Инзово) - Ураган (Бояджик)                 0:2
Победа (Победа) - Тракиец (Кукорево)                      3:0 сл.
4 май 2014, неделя, 15:00 ч:
Бенковски (Зимница) - Бояджик 2004 (Бояджик)              1:7
4 май 2014, неделя, 18:00 ч:
Ботев (Болярово) - Калчево (Калчево)                      3:0 сл.
Тунджа (Веселиново) - Межда (Межда)                       2:1

                           XX кръг

10 май 2014, събота, 18:00 ч:
Калчево (Калчево) - Ботев (Генерал Инзово)                0:3
Ураган (Бояджик) - Елхово (Елхово)                        2:1
11 май 2014, неделя, 15:00 ч:
Червена звезда (Каменец) - Победа (Победа)                6:2
Бояджик 2004 (Бояджик) - Ботев (Болярово)                 4:7
11 май 2014, неделя, 18:00 ч:
Тракиец (Кукорево) - Тунджа (Веселиново)                  4:0
Межда (Межда) - Бенковски (Зимница)                       3:0 сл.

                           XXI кръг

17 май 2014, събота, 15:00 ч:
Елхово (Елхово) - Калчево (Калчево)                      10:0
17 май 2014, събота, 18:00 ч:
Ботев (Генерал Инзово) - Бояджик 2004 (Бояджик)           4:4
Тунджа (Веселиново) - Победа (Победа)                     4:0
18 май 2014, неделя, 15:00 ч:
Ботев (Болярово) - Межда (Межда)                          1:1
18 май 2014, неделя, 18:00 ч:
Ураган (Бояджик) - Червена звезда (Каменец)               1:1
Бенковски (Зимница) - Тракиец (Кукорево)                  1:6

                           XXII кръг

24 май 2014, събота, 12:00 ч:
Тракиец (Кукорево) - Ботев (Болярово)                     2:1
24 май 2014, събота, 15:00 ч:
Межда (Межда) - Ботев (Генерал Инзово)                    4:1
Бояджик 2004 (Бояджик) - Елхово (Елхово)                  0:3 сл.
24 май 2014, събота, 18:00 ч:
Червена звезда (Каменец) - Тунджа (Веселиново)            0:6 сл.
Победа (Победа) - Бенковски (Зимница)                     3:0 сл.
Калчево (Калчево) - Ураган (Бояджик)                      1:4

нагоре


"Б" ОФГ Ямбол 2013/14

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Кабиле (Кабиле)                    22   18   0   4   81:30   54     Влиза в "А" ОФГ
 2. Бояново 2012 (Бояново)             22   15   1   6   59:34   46     Влиза в "А" ОФГ
-------------------------------------------------------------------
 3. Бакаджик (Войника)                 22   14   2   6   60:25   44
 4. Ударник (Иречеково)                22   12   3   7   40:40   39
 5. Бакаджик (Чарган)                  22   12   1   9   44:43   37
 6. Безмер (Безмер)                    22   11   3   8   37:32   36 [-]
 7. Гагарин (Крумово)                  22   11   0  11   60:45   33
 8. Изгрев (Меден кладенец)            22    8   5   9   37:39   29
 9. Спортист (Роза)                    22    8   4  10   47:47   28 [+]
10. Червена звезда II (Каменец)        22    6   4  12   37:39   22 [+]
11. Спартак (Търнава)                  22    4   2  16   34:65   14
12. Ботев (Ботево)                     22    0   1  21   16:113   1 [+]

Бележки
  - Безмер (Безмер), 11-ти; и Чарган (Чарган), 12-ти  и отказал се от участие
през изминалия сезон; изпадат в "Б" ОФГ. Чарган (Чарган) се отказва от участие.
  - Ботев (Генерал Инзово), 1-ви; Межда (Межда), 2-ри; и Червена звезда (Каменец),
3-ти в "Б" ОФГ през изминалия сезон; влизат в "А" ОФГ.
  - Стралджа II (Стралджа), 8-ми през изминалия сезон; се отказва от участие.
  - Спортист (Роза), Ботев (Ботево) и Червена звезда II (Каменец) се включват
в групата.

                           I кръг

21 септември 2013, събота, 17:00 ч:
Бояново 2012 (Бояново) - Спортист (Роза)                  3:0
Червена звезда II (Каменец) - Ударник (Иречеково)         1:1
Кабиле (Кабиле) - Изгрев (Меден кладенец)                 4:1
22 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Безмер (Безмер) - Ботев (Ботево)                          8:0
Бакаджик (Чарган) - Бакаджик (Войника)                    1:0
Спартак (Търнава) - Гагарин (Крумово)                     0:4

                           II кръг

28 септември 2013, събота, 11:00 ч:
Изгрев (Меден кладенец) - Спартак (Търнава)               2:4
28 септември 2013, събота, 17:00 ч:
Ботев (Ботево) - Бакаджик (Чарган)                        0:8
Бояново 2012 (Бояново) - Безмер (Безмер)                  1:3
29 септември 2013, неделя, 11:00 ч:
Спортист (Роза) - Гагарин (Крумово)                       0:4
29 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Ударник (Иречеково) - Кабиле (Кабиле)                     4:2
Бакаджик (Войника) - Червена звезда II (Каменец)          2:0

                           III кръг

5 октомври 2013, събота, 11:00 ч:
Бакаджик (Чарган) - Бояново 2012 (Бояново)                0:3
5 октомври 2013, събота, 16:00 ч:
Безмер (Безмер) - Спортист (Роза)                         3:2
Червена звезда II (Каменец) - Ботев (Ботево)              7:2
6 октомври 2013, неделя, 11:00 ч:
Спартак (Търнава) - Ударник (Иречеково)                   2:3
6 октомври 2013, неделя, 16:00 ч:
Кабиле (Кабиле) - Бакаджик (Войника)                      4:3
Гагарин (Крумово) - Изгрев (Меден кладенец)               7:1

                           IV кръг

12 октомври 2013, събота, 11:00 ч:
Спортист (Роза) - Изгрев (Меден кладенец)                 3:3
12 октомври 2013, събота, 16:00 ч:
Бояново 2012 (Бояново) - Червена звезда II (Каменец)      1:0
Безмер (Безмер) - Бакаджик (Чарган)                       2:0
13 октомври 2013, неделя, 11:00 ч:
Ботев (Ботево) - Кабиле (Кабиле)                          0:6
13 октомври 2013, неделя, 16:00 ч:
Ударник (Иречеково) - Гагарин (Крумово)                   1:0
Бакаджик (Войника) - Спартак (Търнава)                    5:2

                           V кръг

19 октомври 2013, събота, 11:00 ч:
Кабиле (Кабиле) - Бояново 2012 (Бояново)                  5:3
19 октомври 2013, събота, 16:00 ч:
Бакаджик (Чарган) - Спортист (Роза)                       5:1
Изгрев (Меден кладенец) - Ударник (Иречеково)             1:2
20 октомври 2013, неделя, 11:00 ч:
Червена звезда II (Каменец) - Безмер (Безмер)             1:2
20 октомври 2013, неделя, 16:00 ч:
Спартак (Търнава) - Ботев (Ботево)                        9:3
Гагарин (Крумово) - Бакаджик (Войника)                    3:2

                           VI кръг

26 октомври 2013, събота, 11:00 ч:
Бояново 2012 (Бояново) - Спартак (Търнава)                3:2
26 октомври 2013, събота, 15:00 ч:
Бакаджик (Чарган) - Червена звезда II (Каменец)           3:2
27 октомври 2013, неделя, 11:00 ч:
Ботев (Ботево) - Гагарин (Крумово)                        1:3
27 октомври 2013, неделя, 13:00 ч:
Безмер (Безмер) - Кабиле (Кабиле)                         0:2
27 октомври 2013, неделя, 15:00 ч:
Спортист (Роза) - Ударник (Иречеково)                     0:5
Бакаджик (Войника) - Изгрев (Меден кладенец)              0:0

                           VII кръг

2 ноември 2013, събота, 15:00 ч:
Спартак (Търнава) - Безмер (Безмер)                       1:1
Изгрев (Меден кладенец) - Ботев (Ботево)                  4:0
3 ноември 2013, неделя, 11:00 ч:
Червена звезда II (Каменец) - Спортист (Роза)             0:0
3 ноември 2013, неделя, 12:30 ч:
Кабиле (Кабиле) - Бакаджик (Чарган)                       6:0
3 ноември 2013, неделя, 15:00 ч:
Гагарин (Крумово) - Бояново 2012 (Бояново)                3:5
Ударник (Иречеково) - Бакаджик (Войника)                  3:1

                           VIII кръг

9 ноември 2013, събота, 11:00 ч:
Ботев (Ботево) - Ударник (Иречеково)                      0:8
9 ноември 2013, събота, 15:00 ч:
Бояново 2012 (Бояново) - Изгрев (Меден кладенец)          1:2
Бакаджик (Чарган) - Спартак (Търнава)                     1:0
10 ноември 2013, неделя, 12:45 ч:
Безмер (Безмер) - Гагарин (Крумово)                       3:0 сл.
10 ноември 2013, неделя, 15:00 ч:
Спортист (Роза) - Бакаджик (Войника)                      1:5
Червена звезда II (Каменец) - Кабиле (Кабиле)             0:1

                           IX кръг

16 ноември 2013, събота, 11:00 ч:
Ударник (Иречеково) - Бояново 2012 (Бояново)              2:1
16 ноември 2013, събота, 15:00 ч:
Изгрев (Меден кладенец) - Безмер (Безмер)                 3:1
Бакаджик (Войника) - Ботев (Ботево)                      11:1
17 ноември 2013, неделя, 12:45 ч:
Кабиле (Кабиле) - Спортист (Роза)                         3:0 сл.
17 ноември 2013, неделя, 15:00 ч:
Спартак (Търнава) - Червена звезда II (Каменец)           2:1
Гагарин (Крумово) - Бакаджик (Чарган)                     0:3

                           X кръг

23 ноември 2013, събота, 12:00 ч:
Бакаджик (Чарган) - Изгрев (Меден кладенец)               3:2
23 ноември 2013, събота, 15:00 ч:
Спортист (Роза) - Ботев (Ботево)                          4:0
Бояново 2012 (Бояново) - Бакаджик (Войника)               3:2
24 ноември 2013, неделя, 11:00 ч:
Червена звезда II (Каменец) - Гагарин (Крумово)           4:1
24 ноември 2013, неделя, 12:30 ч:
Безмер (Безмер) - Ударник (Иречеково)                     1:1
24 ноември 2013, неделя, 15:00 ч:
Кабиле (Кабиле) - Спартак (Търнава)                       6:1

                           XI кръг

30 ноември 2013, събота, 13:00 ч:
Гагарин (Крумово) - Кабиле (Кабиле)                       3:7
30 ноември 2013, събота, 14:30 ч:
Спартак (Търнава) - Спортист (Роза)                       3:4
Изгрев (Меден кладенец) - Червена звезда II (Каменец)     2:1
Ударник (Иречеково) - Бакаджик (Чарган)                   0:3 сл.
Бакаджик (Войника) - Безмер (Безмер)                      2:0
Ботев (Ботево) - Бояново 2012 (Бояново)                   1:8

                           XII кръг

15 март 2014, събота, 15:30 ч:
Ботев (Ботево) - Безмер (Безмер)                          1:2
Ударник (Иречеково) - Червена звезда II (Каменец)         2:0
Изгрев (Меден кладенец) - Кабиле (Кабиле)                 1:4
Гагарин (Крумово) - Спартак (Търнава)                     7:0
16 март 2014, неделя, 13:00 ч:
Спортист (Роза) - Бояново 2012 (Бояново)                  0:4
Бакаджик (Войника) - Бакаджик (Чарган)                    1:0

                           XIII кръг

22 март 2014, събота, 13:00 ч:
Кабиле (Кабиле) - Ударник (Иречеково)                     5:0
22 март 2014, събота, 15:30 ч:
Спартак (Търнава) - Изгрев (Меден кладенец)               1:1
Безмер (Безмер) - Бояново 2012 (Бояново)                  1:1
23 март 2014, неделя, 15:30 ч:
Гагарин (Крумово) - Спортист (Роза)                       2:0
Червена звезда II (Каменец) - Бакаджик (Войника)          4:0 сл.
Бакаджик (Чарган) - Ботев (Ботево)                        4:1

                           XIV кръг

29 март 2014, събота, 15:30 ч:
Бояново 2012 (Бояново) - Бакаджик (Чарган)                6:1
30 март 2014, неделя, 13:00 ч:
Ботев (Ботево) - Червена звезда II (Каменец)              2:2
Изгрев (Меден кладенец) - Гагарин (Крумово)               1:0
30 март 2014, неделя, 15:30 ч:
Спортист (Роза) - Безмер (Безмер)                         1:2
Бакаджик (Войника) - Кабиле (Кабиле)                      2:0
Ударник (Иречеково) - Спартак (Търнава)                   2:0

                           XV кръг

5 април 2014, събота, 17:00 ч:
Кабиле (Кабиле) - Ботев (Ботево)                          7:1
Бакаджик (Чарган) - Безмер (Безмер)                       1:0
6 април 2014, неделя, 14:00 ч:
Спартак (Търнава) - Бакаджик (Войника)                    1:2
Червена звезда II (Каменец) - Бояново 2012 (Бояново)      3:2
6 април 2014, неделя, 17:00 ч:
Изгрев (Меден кладенец) - Спортист (Роза)                 1:1
Гагарин (Крумово) - Ударник (Иречеково)                   7:0

                           XVI кръг

12 април 2014, събота, 17:00 ч:
Бояново 2012 (Бояново) - Кабиле (Кабиле)                  2:1
Ботев (Ботево) - Спартак (Търнава)                        2:3
13 април 2014, неделя, 13:00 ч:
Бакаджик (Войника) - Гагарин (Крумово)                    4:1
13 април 2014, неделя, 14:00 ч:
Безмер (Безмер) - Червена звезда II (Каменец)             1:0
13 април 2014, неделя, 17:00 ч:
Спортист (Роза) - Бакаджик (Чарган)                       7:1
Ударник (Иречеково) - Изгрев (Меден кладенец)             1:2

                           XVII кръг

19 април 2014, събота, 14:00 ч:
Червена звезда II (Каменец) - Бакаджик (Чарган)           2:1
19 април 2014, събота, 14:30 ч:
Изгрев (Меден кладенец) - Бакаджик (Войника)              0:1
Спартак (Търнава) - Бояново 2012 (Бояново)                0:1
Кабиле (Кабиле) - Безмер (Безмер)                         5:0 сл.
20 април 2014, неделя, 14:00 ч:
Гагарин (Крумово) - Ботев (Ботево)                        3:0
20 април 2014, неделя, 17:00 ч:
Ударник (Иречеково) - Спортист (Роза)                     1:7

                           XVIII кръг

26 април 2014, събота, 17:00 ч:
Безмер (Безмер) - Спартак (Търнава)                       4:2
Бояново 2012 (Бояново) - Гагарин (Крумово)                3:0 сл.
27 април 2014, неделя, 14:00 ч:
Бакаджик (Чарган) - Кабиле (Кабиле)                       1:2
27 април 2014, неделя, 14:30 ч:
Спортист (Роза) - Червена звезда II (Каменец)             4:1
27 април 2014, неделя, 17:00 ч:
Ботев (Ботево) - Изгрев (Меден кладенец)                  0:3
Бакаджик (Войника) - Ударник (Иречеково)                  3:0 сл.

                           XIX кръг

3 май 2014, събота, 15:00 ч:
Гагарин (Крумово) - Безмер (Безмер)                       4:1
3 май 2014, събота, 18:00 ч:
Спартак (Търнава) - Бакаджик (Чарган)                     1:4
Кабиле (Кабиле) - Червена звезда II (Каменец)             4:1
4 май 2014, неделя, 18:00 ч:
Бакаджик (Войника) - Спортист (Роза)                      0:0
Ударник (Иречеково) - Ботев (Ботево)                      2:0
Изгрев (Меден кладенец) - Бояново 2012 (Бояново)          0:2

                           XX кръг

10 май 2014, събота, 18:00 ч:
Червена звезда II (Каменец) - Спартак (Търнава)           3:0 сл.
Бакаджик (Чарган) - Гагарин (Крумово)                     3:1
11 май 2014, неделя, 15:00 ч:
Бояново 2012 (Бояново) - Ударник (Иречеково)              3:0 сл.
11 май 2014, неделя, 18:00 ч:
Спортист (Роза) - Кабиле (Кабиле)                         4:0
Безмер (Безмер) - Изгрев (Меден кладенец)                 1:0
Ботев (Ботево) - Бакаджик (Войника)                       0:3

                           XXI кръг

17 май 2014, събота, 18:00 ч:
Спартак (Търнава) - Кабиле (Кабиле)                       0:3 сл.
18 май 2014, неделя, 15:00 ч:
Ударник (Иречеково) - Безмер (Безмер)                     1:0
Гагарин (Крумово) - Червена звезда II (Каменец)           4:2
18 май 2014, неделя, 18:00 ч:
Ботев (Ботево) - Спортист (Роза)                          1:5
Бакаджик (Войника) - Бояново 2012 (Бояново)               8:0
Изгрев (Меден кладенец) - Бакаджик (Чарган)               5:0

                           XXII кръг

24 май 2014, събота, 12:00 ч:
Спортист (Роза) - Спартак (Търнава)                       3:0 сл.
24 май 2014, събота, 15:00 ч:
Червена звезда II (Каменец) - Изгрев (Меден кладенец)     2:2
Бакаджик (Чарган) - Ударник (Иречеково)                   1:1
Бояново 2012 (Бояново) - Ботев (Ботево)                   3:0 сл.
24 май 2014, събота, 18:00 ч:
Кабиле (Кабиле) - Гагарин (Крумово)                       4:3
Безмер (Безмер) - Бакаджик (Войника)                      1:3


ОФГ Ямбол - страници на отбори 2013/14

http://www.yambolsport.net/ - Ямбол Спорт (В, ОФГ)

нагоре


Creative Commons License 1992-2014 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com