ОФГ Ямбол 2014/15


"А" ОФГ Ямбол 2014/15

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Ураган (Бояджик)                   20   16   3   1   62:13   51        Шампион
-------------------------------------------------------------------
 2. Елхово (Елхово)                    20   15   3   2   70:26   48    [*]        
 3. Бакаджик (Войника)                 20   15   1   4   57:32   46 [+]           
 4. Стралджа (Стралджа)                20   13   2   5   65:37   41 [-]           
 5. Ботев (Генерал Инзово)             20    9   1  10   34:42   28               
 6. Тракиец (Кукорево)                 20    8   2  10   34:37   26               
 7. Червена звезда (Каменец)           20    7   3  10   45:39   24               
 8. Калчево (Калчево)                  20    7   2  11   25:55   23               
 9. Межда (Межда)                      20    4   3  13   31:49   15               
10. Ботев (Болярово)                   20    4   0  16   26:68   12               
-------------------------------------------------------------------
11. Бояново 2012 (Бояново)             20    2   0  18   21:72    6 [+]    Изпада 
--. Бояджик 2004 (Бояджик)              3    0   0   3    0:9     -    [*]        

Бележки
  - Стралджа (Стралджа), 17-ти в Югоизточна "В" АФГ през изминалия сезон; изпада в "А" ОФГ Ямбол.
  - На 28 юли 2014 Елхово (Елхово), 1-ви в "А" ОФГ през изминалия сезон и първоначално отпаднал в квалификациите за Югоизточна "В" АФГ; влиза във "В" група, след като е поканен да попълни освободените в ЮИ "В" АФГ места. На 5 август 2014 обаче от клуба отказват участие във "В" група и в последствие отново се включват в "А" ОФГ.
  - Тунджа (Веселиново), 10-ти; Победа (Победа), 11-ти; и Бенковски (Зимница), 12-ти в "А" ОФГ през изминалия сезон; изпадат в "Б" ОФГ.
  - Кабиле (Кабиле), 1-ви; и Бояново 2012 (Бояново), 2-ри в "Б" ОФГ през изминалия сезон; влизат в "А" ОФГ. Кабиле (Кабиле) се отказва от мястото си в "А" ОФГ и остава в "Б" ОФГ. Вместо тях в "А" ОФГ влиза Бакаджик (Войника), 3-ти в "Б" ОФГ през изминалия сезон.
  - На 29 септември 2014 Бояджик 2004 (Бояджик) е изваден от групата след като без уважителни причини не се явява за нито един от първите си три мача. Мачовете на отбора до този момент се анулират, а противниците му по програма до края почиват.

                           I кръг

13 септември 2014, събота, 14:30 ч:
Ботев (Генерал Инзово) - Ботев (Болярово)                 3:1 
Бояджик 2004 (Бояджик) - Бакаджик (Войника)               0:3 сл.  /анулиран/ 
14 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Стралджа (Стралджа) - Межда (Межда)                       6:0 
Тракиец (Кукорево) - Ураган (Бояджик)                     0:2 
Червена звезда (Каменец) - Бояново 2012 (Бояново)         3:0 
Елхово (Елхово) - Калчево (Калчево)                       7:0 

                           II кръг

20 септември 2014, събота, 17:00 ч:
Бояново 2012 (Бояново) - Елхово (Елхово)                  1:6 
Ураган (Бояджик) - Червена звезда (Каменец)               2:1 
Ботев (Болярово) - Бояджик 2004 (Бояджик)                 3:0 сл.  /анулиран/ 
21 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Межда (Межда) - Калчево (Калчево)                         1:3 
Бакаджик (Войника) - Тракиец (Кукорево)                   3:1 
Стралджа (Стралджа) - Ботев (Генерал Инзово)              2:0 

                           III кръг

27 септември 2014, събота, 14:30 ч:
Бояджик 2004 (Бояджик) - Стралджа (Стралджа)              0:3 сл.  /анулиран/ 
Калчево (Калчево) - Бояново 2012 (Бояново)                2:1 
28 септември 2014, неделя, 14:30 ч:
Тракиец (Кукорево) - Ботев (Болярово)                     4:1 
28 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Ботев (Генерал Инзово) - Межда (Межда)                    2:2 
Червена звезда (Каменец) - Бакаджик (Войника)             2:3 
Елхово (Елхово) - Ураган (Бояджик)                        0:0 

* - на 29 септември 2014 Бояджик 2004 (Бояджик) е изваден от групата след като
    без уважителни причини не се явява за нито един от първите си три мача.
    Мачовете на отбора до този момент се анулират, а противниците му по
    програма до края почиват.

                           IV кръг

4 октомври 2014, събота, 16:00 ч:
Межда (Межда) - Бояново 2012 (Бояново)                    5:1 
Ураган (Бояджик) - Калчево (Калчево)                      4:0 
Бакаджик (Войника) - Елхово (Елхово)                      1:2 
Ботев (Болярово) - Червена звезда (Каменец)               1:3 
Стралджа (Стралджа) - Тракиец (Кукорево)                  4:1 
Ботев (Генерал Инзово) - Бояджик 2004 (Бояджик)           анулиран * 
* - анулиран заради изваждането от групата на Бояджик 2004.

                           V кръг

11 октомври 2014, събота, 13:30 ч:
Червена звезда (Каменец) - Стралджа (Стралджа)            2:2 
Елхово (Елхово) - Ботев (Болярово)                        6:1 
Калчево (Калчево) - Бакаджик (Войника)                    0:3 
12 октомври 2014, неделя, 16:00 ч:
Бояджик 2004 (Бояджик) - Межда (Межда)                    анулиран 
Тракиец (Кукорево) - Ботев (Генерал Инзово)               2:5 
Бояново 2012 (Бояново) - Ураган (Бояджик)                 1:6 

                           VI кръг

18 октомври 2014, събота, 14:00 ч:
Межда (Межда) - Ураган (Бояджик)                          1:4 
18 октомври 2014, събота, 16:00 ч:
Ботев (Болярово) - Калчево (Калчево)                      2:0 
Стралджа (Стралджа) - Елхово (Елхово)                     5:5 
19 октомври 2014, неделя, 16:00 ч:
Бакаджик (Войника) - Бояново 2012 (Бояново)               2:1 
Ботев (Генерал Инзово) - Червена звезда (Каменец)         1:0 
Бояджик 2004 (Бояджик) - Тракиец (Кукорево)               анулиран 

                           VII кръг

25 октомври 2014, събота, 11:30 ч:
Червена звезда (Каменец) - Бояджик 2004 (Бояджик)         анулиран 
Калчево (Калчево) - Стралджа (Стралджа)                   0:5 сл. 
Бояново 2012 (Бояново) - Ботев (Болярово)                 2:0 
26 октомври 2014, неделя, 14:30 ч:
Тракиец (Кукорево) - Межда (Межда)                        2:2 
Елхово (Елхово) - Ботев (Генерал Инзово)                  2:3 
Ураган (Бояджик) - Бакаджик (Войника)                     5:2 

                           VIII кръг

1 ноември 2014, събота, 14:30 ч:
Ботев (Болярово) - Ураган (Бояджик)                       0:6 
Ботев (Генерал Инзово) - Калчево (Калчево)                5:2 
Тракиец (Кукорево) - Червена звезда (Каменец)             1:0 
2 ноември 2014, неделя, 14:30 ч:
Межда (Межда) - Бакаджик (Войника)                        0:2 
Стралджа (Стралджа) - Бояново 2012 (Бояново)              7:1 
Бояджик 2004 (Бояджик) - Елхово (Елхово)                  анулиран 

                           IX кръг

8 ноември 2014, събота, 14:30 ч:
Ураган (Бояджик) - Стралджа (Стралджа)                    6:1 
9 ноември 2014, неделя, 12:00 ч:
Бояново 2012 (Бояново) - Ботев (Генерал Инзово)           2:4 
9 ноември 2014, неделя, 14:30 ч:
Червена звезда (Каменец) - Межда (Межда)                  5:1 
Елхово (Елхово) - Тракиец (Кукорево)                      3:1 
Калчево (Калчево) - Бояджик 2004 (Бояджик)                анулиран 
Бакаджик (Войника) - Ботев (Болярово)                     5:2 

                           X кръг

15 ноември 2014, събота, 11:30 ч:
Ботев (Генерал Инзово) - Ураган (Бояджик)                 0:5 
Бояджик 2004 (Бояджик) - Бояново 2012 (Бояново)           анулиран 
15 ноември 2014, събота, 14:30 ч:
Межда (Межда) - Ботев (Болярово)                          1:2 
16 ноември 2014, неделя, 11:00 ч:
Тракиец (Кукорево) - Калчево (Калчево)                    3:2 
16 ноември 2014, неделя, 14:30 ч:
Стралджа (Стралджа) - Бакаджик (Войника)                  2:3 
Червена звезда (Каменец) - Елхово (Елхово)                1:1 

                           XI кръг

22 ноември 2014, събота, 14:30 ч:
Елхово (Елхово) - Межда (Межда)                           4:1 
Ураган (Бояджик) - Бояджик 2004 (Бояджик)                 анулиран 
Ботев (Болярово) - Стралджа (Стралджа)                    0:2 
23 ноември 2014, неделя, 14:30 ч:
Калчево (Калчево) - Червена звезда (Каменец)              0:7 
Бояново 2012 (Бояново) - Тракиец (Кукорево)               0:2 
Бакаджик (Войника) - Ботев (Генерал Инзово)               0:1 

                           XII кръг

14 март 2015, събота, 15:00 ч:
Межда (Межда) - Стралджа (Стралджа)                       2:3 
Ботев (Болярово) - Ботев (Генерал Инзово)                 1:2 
15 март 2015, неделя, 15:00 ч:
Ураган (Бояджик) - Тракиец (Кукорево)                     3:0 
Бояново 2012 (Бояново) - Червена звезда (Каменец)         0:4 
Калчево (Калчево) - Елхово (Елхово)                       0:5 
Бакаджик (Войника)                                        почива

                           XIII кръг

21 март 2015, събота, 15:00 ч:
Калчево (Калчево) - Межда (Межда)                         0:2 
Ботев (Генерал Инзово) - Стралджа (Стралджа)              0:3 
22 март 2015, неделя, 15:00 ч:
Елхово (Елхово) - Бояново 2012 (Бояново)                  6:0 
Червена звезда (Каменец) - Ураган (Бояджик)               1:3 
Тракиец (Кукорево) - Бакаджик (Войника)                   1:2 
Ботев (Болярово)                                          почива

                           XIV кръг

28 март 2015, събота, 15:00 ч:
Межда (Межда) - Ботев (Генерал Инзово)                    4:0 
Ботев (Болярово) - Тракиец (Кукорево)                     0:4 сл. * 
* - прекратен по вина на домакините. Ботев е наказан с лишаване от
    домакинство за 2 мача.
Бояново 2012 (Бояново) - Калчево (Калчево)                1:2 
29 март 2015, неделя, 15:00 ч:
Бакаджик (Войника) - Червена звезда (Каменец)             7:2 
Ураган (Бояджик) - Елхово (Елхово)                        1:0 
Стралджа (Стралджа)                                       почива

                           XV кръг

4 април 2015, събота, 17:00 ч:
Бояново 2012 (Бояново) - Межда (Межда)                    3:1 
Червена звезда (Каменец) - Ботев (Болярово)               4:1 
5 април 2015, неделя, 17:00 ч:
Калчево (Калчево) - Ураган (Бояджик)                      1:1 
Елхово (Елхово) - Бакаджик (Войника)                      7:4 
Тракиец (Кукорево) - Стралджа (Стралджа)                  1:2 
Ботев (Генерал Инзово)                                    почива

                           XVI кръг

11 април 2015, събота, 14:00 ч:
Ураган (Бояджик) - Бояново 2012 (Бояново)                 3:0 сл. 
11 април 2015, събота, 17:00 ч:
Ботев (Генерал Инзово) - Тракиец (Кукорево)               0:2 
Стралджа (Стралджа) - Червена звезда (Каменец)            2:1 
на неутрален терен: *
Ботев (Болярово) - Елхово (Елхово)                        3:5 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
    Ботев.
Бакаджик (Войника) - Калчево (Калчево)                    2:0 
Межда (Межда)                                             почива

                           XVII кръг

18 април 2015, събота, 17:00 ч:
Калчево (Калчево) - Ботев (Болярово)                      4:1 
Червена звезда (Каменец) - Ботев (Генерал Инзово)         4:3 
19 април 2015, неделя, 14:00 ч:
Бояново 2012 (Бояново) - Бакаджик (Войника)               1:6 
19 април 2015, неделя, 17:00 ч:
Ураган (Бояджик) - Межда (Межда)                          3:2 
Елхово (Елхово) - Стралджа (Стралджа)                     4:3 
Тракиец (Кукорево)                                        почива

                           XVIII кръг

25 април 2015, събота, 17:00 ч:
Межда (Межда) - Тракиец (Кукорево)                        2:2 
Ботев (Генерал Инзово) - Елхово (Елхово)                  0:1 
на неутрален терен: *
Ботев (Болярово) - Бояново 2012 (Бояново)                 2:1 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
    Ботев.
26 април 2015, неделя, 17:00 ч:
Стралджа (Стралджа) - Калчево (Калчево)                   1:2 
Бакаджик (Войника) - Ураган (Бояджик)                     1:1 
Червена звезда (Каменец)                                  почива

                           XIX кръг

2 май 2015, събота, 18:00 ч:
Бакаджик (Войника) - Межда (Межда)                        2:0 
Калчево (Калчево) - Ботев (Генерал Инзово)                2:0 
3 май 2015, неделя, 18:00 ч:
Ураган (Бояджик) - Ботев (Болярово)                       3:0 сл. 
Бояново 2012 (Бояново) - Стралджа (Стралджа)              2:4 
Червена звезда (Каменец) - Тракиец (Кукорево)             1:3 
Елхово (Елхово)                                           почива

                           XX кръг

9 май 2015, събота, 18:00 ч:
Межда (Межда) - Червена звезда (Каменец)                  2:0 
Ботев (Генерал Инзово) - Бояново 2012 (Бояново)           4:2 
10 май 2015, неделя, 18:00 ч:
Тракиец (Кукорево) - Елхово (Елхово)                      0:2 
Стралджа (Стралджа) - Ураган (Бояджик)                    2:1 
Ботев (Болярово) - Бакаджик (Войника)                     2:3 
Калчево (Калчево)                                         почива

                           XXI кръг

16 май 2015, събота, 18:00 ч:
Ботев (Болярово) - Межда (Межда)                          4:2 
17 май 2015, неделя, 18:00 ч:
Бакаджик (Войника) - Стралджа (Стралджа)                  4:1 
Ураган (Бояджик) - Ботев (Генерал Инзово)                 3:0 сл. 
Калчево (Калчево) - Тракиец (Кукорево)                    2:1 
Елхово (Елхово) - Червена звезда (Каменец)                3:1 
Бояново 2012 (Бояново)                                    почива

                           XXII кръг

23 май 2015, събота, 18:00 ч:
Межда (Межда) - Елхово (Елхово)                           0:1 
Ботев (Генерал Инзово) - Бакаджик (Войника)               1:2 
24 май 2015, неделя, 18:00 ч:
Червена звезда (Каменец) - Калчево (Калчево)              3:3 
Тракиец (Кукорево) - Бояново 2012 (Бояново)               3:1 
Стралджа (Стралджа) - Ботев (Болярово)                    8:2 
Ураган (Бояджик)                                          почива

нагоре


"А" ОФГ Ямбол 2014/15 - Таблица с резултати

--------------------------------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.  10.  11.  12. 
--------------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Ураган (Бояджик)                   XXX  1:0  5:2  6:1  3:0* 3:0  2:1  4:0  3:2  3:0* 3:0* --- 
 2. Елхово (Елхово)                    0:0  XXX  7:4  4:3  2:3  3:1  3:1  7:0  4:1  6:1  6:0  --- 
 3. Бакаджик (Войника)                 1:1  1:2  XXX  4:1  0:1  3:1  7:2  2:0  2:0  5:2  2:1  --- 
 4. Стралджа (Стралджа)                2:1  5:5  2:3  XXX  2:0  4:1  2:1  1:2  6:0  8:2  7:1  --- 
 5. Ботев (Генерал Инзово)             0:5  0:1  1:2  0:3  XXX  0:2  1:0  5:2  2:2  3:1  4:2  --- 
 6. Тракиец (Кукорево)                 0:2  0:2  1:2  1:2  2:5  XXX  1:0  3:2  2:2  4:1  3:1  --- 
 7. Червена звезда (Каменец)           1:3  1:1  2:3  2:2  4:3  1:3  XXX  3:3  5:1  4:1  3:0  --- 
 8. Калчево (Калчево)                  1:1  0:5  0:3  0:5* 2:0  2:1  0:7  XXX  0:2  4:1  2:1  --- 
 9. Межда (Межда)                      1:4  0:1  0:2  2:3  4:0  2:2  2:0  1:3  XXX  1:2  5:1  --- 
10. Ботев (Болярово)                   0:6  3:5  2:3  0:2  1:2  0:4* 1:3  2:0  4:2  XXX  2:1 (3:0)
11. Бояново 2012 (Бояново)             1:6  1:6  1:6  2:4  2:4  0:2  0:4  1:2  3:1  2:0  XXX  --- 
12. Бояджик 2004 (Бояджик)             ---  --- (0:3)(0:3) ---  ---  ---  ---  ---  ---  ---  XXX 
--------------------------------------------------------------------------------------------------

нагоре


"Б" ОФГ Ямбол 2014/15

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Бенковски (Зимница)                20   16   1   3   63:31   49 [-]    Влиза
 2. Тунджа (Веселиново)                20   13   2   5   49:27   41 [-]    Влиза
-------------------------------------------------------------------
 3. Кабиле (Кабиле)                    20   13   1   6   63:44   40             
 4. Червена звезда II (Каменец)        20   11   2   7   36:33   35             
 5. Победа (Победа)                    20   10   4   6   59:41   34 [-]         
 6. Тунджа 2006 (Тенево)               20    9   2   9   45:31   29 [+]         
 7. Безмер (Безмер)                    20    8   2  10   34:32   26              [1 1 0  6:2  4]
 8. Ударник (Иречеково)                20    7   5   8   37:42   26              [0 1 1  2:6  1]
 9. Изгрев (Меден кладенец)            20    7   2  11   32:43   23             
10. Бакаджик (Чарган)                  20    2   3  15   15:66    9             
11. Спортист (Роза)                    20    1   2  17   16:59    5             
--. Гагарин (Крумово)                   9    0   3   6    3:25    -    [*]      

Бележки
  - Тунджа (Веселиново), 10-ти; Победа (Победа), 11-ти; и Бенковски (Зимница), 12-ти в "А" ОФГ през изминалия сезон; изпадат в "Б" ОФГ.
  - Кабиле (Кабиле), 1-ви; и Бояново 2012 (Бояново), 2-ри в "Б" ОФГ през изминалия сезон; влизат в "А" ОФГ. Кабиле (Кабиле) се отказва от мястото си в "А" ОФГ и остава в "Б" ОФГ. Вместо тях в "А" ОФГ влиза Бакаджик (Войника), 3-ти в "Б" ОФГ през изминалия сезон.
  - Спартак (Търнава), 11-ти; и Ботев (Ботево), 12-ти през изминалия сезон; се отказват от участие.
  - Тунджа 2006 (Тенево) се включва в групата.
  - На 9 март 2015 Гагарин (Крумово) е изваден от групата за трето неявяване за мач без уважителни причини. Тъй като това става в мач от отложения през есента XI кръг, изваждането на отбора е преди той да е изиграл поне половината си срещи и резултатите му до този момент се анулират, а противниците му по програма през пролетта - почиват.

                           I кръг

20 септември 2014, събота, 17:00 ч:
Безмер (Безмер) - Кабиле (Кабиле)                         1:3 
Победа (Победа) - Бенковски (Зимница)                     1:1 
21 септември 2014, неделя, 11:00 ч:
Ударник (Иречеково) - Червена звезда II (Каменец)         1:3 
Бакаджик (Чарган) - Тунджа 2006 (Тенево)                  0:3 
21 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Тунджа (Веселиново) - Изгрев (Меден кладенец)             5:4 
Гагарин (Крумово) - Спортист (Роза)                       1:1  /анулиран/ 

                           II кръг

28 септември 2014, неделя, 11:00 ч:
Бенковски (Зимница) - Бакаджик (Чарган)                   5:1 
Червена звезда II (Каменец) - Гагарин (Крумово)           1:1  /анулиран/ 
Кабиле (Кабиле) - Ударник (Иречеково)                     7:4 
28 септември 2014, неделя, 14:00 ч:
Спортист (Роза) - Победа (Победа)                         1:3 
28 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Тунджа (Веселиново) - Безмер (Безмер)                     5:1 
4 октомври 2014, събота, 11:00 ч:
Изгрев (Меден кладенец) - Тунджа 2006 (Тенево)            2:1 

                           III кръг

11 октомври 2014, събота, 13:30 ч:
Безмер (Безмер) - Изгрев (Меден кладенец)                 1:2 
Ударник (Иречеково) - Тунджа (Веселиново)                 0:3 сл. 
12 октомври 2014, неделя, 11:00 ч:
Тунджа 2006 (Тенево) - Бенковски (Зимница)                2:3 
12 октомври 2014, неделя, 13:00 ч:
Гагарин (Крумово) - Кабиле (Кабиле)                       0:0  /анулиран/ 
12 октомври 2014, неделя, 16:00 ч:
Победа (Победа) - Червена звезда II (Каменец)             1:0 
Бакаджик (Чарган) - Спортист (Роза)                       1:0 

                           IV кръг

18 октомври 2014, събота, 16:00 ч:
Червена звезда II (Каменец) - Бакаджик (Чарган)           5:2 
19 октомври 2014, неделя, 11:00 ч:
Спортист (Роза) - Тунджа 2006 (Тенево)                    2:0 
19 октомври 2014, неделя, 13:00 ч:
Безмер (Безмер) - Ударник (Иречеково)                     5:1 
19 октомври 2014, неделя, 13:30 ч:
Кабиле (Кабиле) - Победа (Победа)                         9:5 
19 октомври 2014, неделя, 16:00 ч:
Изгрев (Меден кладенец) - Бенковски (Зимница)             0:1 
Тунджа (Веселиново) - Гагарин (Крумово)                   4:0  /анулиран/ 

                           V кръг

25 октомври 2014, събота, 11:30 ч:
Ударник (Иречеково) - Изгрев (Меден кладенец)             3:1 
Бакаджик (Чарган) - Кабиле (Кабиле)                       0:3 сл. 
26 октомври 2014, неделя, 11:00 ч:
Тунджа 2006 (Тенево) - Червена звезда II (Каменец)        2:3 
Бенковски (Зимница) - Спортист (Роза)                     отложен 
26 октомври 2014, неделя, 14:30 ч:
Гагарин (Крумово) - Безмер (Безмер)                       анулиран * 
* - първоначално отложен, в последствие анулиран след изваждането на
    Гагарин от групата.
Победа (Победа) - Тунджа (Веселиново)                     0:4 
ненасрочен:
Бенковски (Зимница) - Спортист (Роза)                     3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, след края на полусезона присъден служебно.

                           VI кръг

1 ноември 2014, събота, 14:30 ч:
Червена звезда II (Каменец) - Бенковски (Зимница)         2:4 
Кабиле (Кабиле) - Тунджа 2006 (Тенево)                    1:1 
2 ноември 2014, неделя, 11:00 ч:
Безмер (Безмер) - Победа (Победа)                         2:2 
Ударник (Иречеково) - Гагарин (Крумово)                   5:1  /анулиран/ 
2 ноември 2014, неделя, 14:30 ч:
Изгрев (Меден кладенец) - Спортист (Роза)                 2:0 
Тунджа (Веселиново) - Бакаджик (Чарган)                   1:0 

                           VII кръг

8 ноември 2014, събота, 14:30 ч:
Бенковски (Зимница) - Кабиле (Кабиле)                     2:6 
9 ноември 2014, неделя, 11:00 ч:
Бакаджик (Чарган) - Безмер (Безмер)                       1:0 
Тунджа 2006 (Тенево) - Тунджа (Веселиново)                3:2 
Спортист (Роза) - Червена звезда II (Каменец)             1:2 
9 ноември 2014, неделя, 14:30 ч:
Гагарин (Крумово) - Изгрев (Меден кладенец)               0:5 сл. *  /анулиран/ 
* - прекратен след нахлуване на публика на домакините на терена.
Победа (Победа) - Ударник (Иречеково)                     2:3 

                           VIII кръг

15 ноември 2014, събота, 14:30 ч:
Изгрев (Меден кладенец) - Червена звезда II (Каменец)     1:2 
Ударник (Иречеково) - Бакаджик (Чарган)                   5:0 
16 ноември 2014, неделя, 11:00 ч:
Тунджа (Веселиново) - Бенковски (Зимница)                 4:1 
Гагарин (Крумово) - Победа (Победа)                       0:3 сл.  /анулиран/ 
16 ноември 2014, неделя, 14:30 ч:
Кабиле (Кабиле) - Спортист (Роза)                         3:1 
Безмер (Безмер) - Тунджа 2006 (Тенево)                    1:2 

                           IX кръг

22 ноември 2014, събота, 14:30 ч:
Бенковски (Зимница) - Безмер (Безмер)                     3:2 
Червена звезда II (Каменец) - Кабиле (Кабиле)             1:0 
23 ноември 2014, неделя, 11:00 ч:
Тунджа 2006 (Тенево) - Ударник (Иречеково)                7:1 
Спортист (Роза) - Тунджа (Веселиново)                     0:5 
23 ноември 2014, неделя, 14:30 ч:
Победа (Победа) - Изгрев (Меден кладенец)                 3:2 
Бакаджик (Чарган) - Гагарин (Крумово)                     3:0 сл.  /анулиран/ 

                           X кръг

29 ноември 2014, събота, 14:30 ч:
Победа (Победа) - Бакаджик (Чарган)                       7:0 
30 ноември 2014, неделя, 14:30 ч:
Изгрев (Меден кладенец) - Кабиле (Кабиле)                 4:3 
Тунджа (Веселиново) - Червена звезда II (Каменец)         3:0 
Безмер (Безмер) - Спортист (Роза)                         3:1 
Ударник (Иречеково) - Бенковски (Зимница)                 3:4 
Гагарин (Крумово) - Тунджа 2006 (Тенево)                  0:3  /анулиран/ 

                           XI кръг

6 декември 2014, събота, 14:30 ч:
Червена звезда II (Каменец) - Безмер (Безмер)             отложен * 
Кабиле (Кабиле) - Тунджа (Веселиново)                     отложен * 
7 декември 2014, неделя, 14:30 ч:
Бакаджик (Чарган) - Изгрев (Меден кладенец)               отложен * 
Тунджа 2006 (Тенево) - Победа (Победа)                    отложен * 
Бенковски (Зимница) - Гагарин (Крумово)                   отложен * 
Спортист (Роза) - Ударник (Иречеково)                     отложен * 
* - всички мачове от кръга са отложени за пролетта.
14 март 2015, събота, 15:00 ч:
Бенковски (Зимница) - Гагарин (Крумово)                   анулиран * 
* - гостите не се явяват, в последствие анулиран.
Кабиле (Кабиле) - Тунджа (Веселиново)                     2:0 
15 март 2015, неделя, 12:00 ч:
Бакаджик (Чарган) - Изгрев (Меден кладенец)               2:2 
Спортист (Роза) - Ударник (Иречеково)                     0:3 
Червена звезда II (Каменец) - Безмер (Безмер)             2:1 
15 март 2015, неделя, 15:00 ч:
Тунджа 2006 (Тенево) - Победа (Победа)                    5:2 

                           V кръг - отложен мач

ненасрочен:
Бенковски (Зимница) - Спортист (Роза)                     3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, след края на полусезона присъден служебно.

                           XI кръг - отложени мачове

14 март 2015, събота, 15:00 ч:
Бенковски (Зимница) - Гагарин (Крумово)                   анулиран * 
* - гостите не се явяват, в последствие анулиран.
Кабиле (Кабиле) - Тунджа (Веселиново)                     2:0 
15 март 2015, неделя, 12:00 ч:
Бакаджик (Чарган) - Изгрев (Меден кладенец)               2:2 
Спортист (Роза) - Ударник (Иречеково)                     0:3 
Червена звезда II (Каменец) - Безмер (Безмер)             2:1 
15 март 2015, неделя, 15:00 ч:
Тунджа 2006 (Тенево) - Победа (Победа)                    5:2 

* - На 9 март 2015 Гагарин (Крумово) е изваден от групата за трето неявяване за
    мач без уважителни причини. Тъй като това става в мач от отложения през
    есента XI кръг, изваждането на отбора е преди той да е изиграл поне
    половината си срещи и резултатите му до този момент се анулират, а
    противниците му по програма през пролетта - почиват.

                           XII кръг

21 март 2015, събота, 15:00 ч:
Кабиле (Кабиле) - Безмер (Безмер)                         3:4 
Бенковски (Зимница) - Победа (Победа)                     1:3 
22 март 2015, неделя, 12:00 ч:
Изгрев (Меден кладенец) - Тунджа (Веселиново)             0:1 
Червена звезда II (Каменец) - Ударник (Иречеково)         0:0 
Тунджа 2006 (Тенево) - Бакаджик (Чарган)                  0:0 
22 март 2015, неделя, 15:00 ч:
Спортист (Роза) - Гагарин (Крумово)                       анулиран 

                           XIII кръг

28 март 2015, събота, 15:00 ч:
Безмер (Безмер) - Тунджа (Веселиново)                     1:2 
29 март 2015, неделя, 12:00 ч:
Победа (Победа) - Спортист (Роза)                         8:0 
Гагарин (Крумово) - Червена звезда II (Каменец)           анулиран 
29 март 2015, неделя, 15:00 ч:
Тунджа 2006 (Тенево) - Изгрев (Меден кладенец)            4:1 
Бакаджик (Чарган) - Бенковски (Зимница)                   1:6 
Ударник (Иречеково) - Кабиле (Кабиле)                     0:1 

                           XIV кръг

4 април 2015, събота, 17:00 ч:
Кабиле (Кабиле) - Гагарин (Крумово)                       анулиран 
Бенковски (Зимница) - Тунджа 2006 (Тенево)                3:0 
5 април 2015, неделя, 14:00 ч:
Тунджа (Веселиново) - Ударник (Иречеково)                 1:1 
Червена звезда II (Каменец) - Победа (Победа)             4:1 
5 април 2015, неделя, 17:00 ч:
Изгрев (Меден кладенец) - Безмер (Безмер)                 1:0 
Спортист (Роза) - Бакаджик (Чарган)                       3:3 

                           XV кръг

11 април 2015, събота, 17:00 ч:
Бенковски (Зимница) - Изгрев (Меден кладенец)             4:0 
Победа (Победа) - Кабиле (Кабиле)                         4:0 
12 април 2015, неделя, 14:00 ч:
Тунджа 2006 (Тенево) - Спортист (Роза)                    6:0 
Гагарин (Крумово) - Тунджа (Веселиново)                   анулиран 
12 април 2015, неделя, 17:00 ч:
Бакаджик (Чарган) - Червена звезда II (Каменец)           1:3 
Ударник (Иречеково) - Безмер (Безмер)                     1:1 

                           XVI кръг

18 април 2015, събота, 17:00 ч:
Кабиле (Кабиле) - Бакаджик (Чарган)                       5:1 
Спортист (Роза) - Бенковски (Зимница)                     1:3 
19 април 2015, неделя, 14:00 ч:
Изгрев (Меден кладенец) - Ударник (Иречеково)             1:1 
Тунджа (Веселиново) - Победа (Победа)                     2:2 
19 април 2015, неделя, 17:00 ч:
Безмер (Безмер) - Гагарин (Крумово)                       анулиран 
Червена звезда II (Каменец) - Тунджа 2006 (Тенево)        0:3 

                           XVII кръг

25 април 2015, събота, 17:00 ч:
Бенковски (Зимница) - Червена звезда II (Каменец)         4:0 
26 април 2015, неделя, 14:00 ч:
Спортист (Роза) - Изгрев (Меден кладенец)                 0:1 
Бакаджик (Чарган) - Тунджа (Веселиново)                   1:4 
Победа (Победа) - Безмер (Безмер)                         1:2 
26 април 2015, неделя, 17:00 ч:
Тунджа 2006 (Тенево) - Кабиле (Кабиле)                    3:1 
Гагарин (Крумово) - Ударник (Иречеково)                   анулиран 

                           XVIII кръг

2 май 2015, събота, 18:00 ч:
Тунджа (Веселиново) - Тунджа 2006 (Тенево)                3:1 
Кабиле (Кабиле) - Бенковски (Зимница)                     2:7 
3 май 2015, неделя, 15:00 ч:
Ударник (Иречеково) - Победа (Победа)                     2:2 
Червена звезда II (Каменец) - Спортист (Роза)             3:3 
3 май 2015, неделя, 18:00 ч:
Изгрев (Меден кладенец) - Гагарин (Крумово)               анулиран 
Безмер (Безмер) - Бакаджик (Чарган)                       3:0 сл. 

                           XIX кръг

9 май 2015, събота, 18:00 ч:
Спортист (Роза) - Кабиле (Кабиле)                         2:3 
Бенковски (Зимница) - Тунджа (Веселиново)                 3:2 
10 май 2015, неделя, 15:00 ч:
Тунджа 2006 (Тенево) - Безмер (Безмер)                    0:2 
Бакаджик (Чарган) - Ударник (Иречеково)                   0:3 сл. 
10 май 2015, неделя, 18:00 ч:
Червена звезда II (Каменец) - Изгрев (Меден кладенец)     3:1 
Победа (Победа) - Гагарин (Крумово)                       анулиран 

                           XX кръг

16 май 2015, събота, 18:00 ч:
Изгрев (Меден кладенец) - Победа (Победа)                 1:4 
Безмер (Безмер) - Бенковски (Зимница)                     1:2 
Кабиле (Кабиле) - Червена звезда II (Каменец)             3:0 
17 май 2015, неделя, 15:00 ч:
Гагарин (Крумово) - Бакаджик (Чарган)                     анулиран 
Тунджа (Веселиново) - Спортист (Роза)                     2:1 
17 май 2015, неделя, 18:00 ч:
Ударник (Иречеково) - Тунджа 2006 (Тенево)                2:1 

                           XXI кръг

23 май 2015, събота, 18:00 ч:
Кабиле (Кабиле) - Изгрев (Меден кладенец)                 5:4 
Бенковски (Зимница) - Ударник (Иречеково)                 3:0 сл. 
24 май 2015, неделя, 15:00 ч:
Червена звезда II (Каменец) - Тунджа (Веселиново)         3:0 сл. 
Спортист (Роза) - Безмер (Безмер)                         0:2 
Тунджа 2006 (Тенево) - Гагарин (Крумово)                  анулиран 
Бакаджик (Чарган) - Победа (Победа)                       1:6 

                           XXII кръг

31 май 2015, неделя, 15:00 ч:
Изгрев (Меден кладенец) - Бакаджик (Чарган)               2:0 
Ударник (Иречеково) - Спортист (Роза)                     3:0 сл. 
31 май 2015, неделя, 18:00 ч:
Победа (Победа) - Тунджа 2006 (Тенево)                    2:1 
Гагарин (Крумово) - Бенковски (Зимница)                   анулиран 
Безмер (Безмер) - Червена звезда II (Каменец)             1:0 
Тунджа (Веселиново) - Кабиле (Кабиле)                     0:3 сл. 

нагоре


"Б" ОФГ Ямбол 2014/15 - Таблица с резултати

--------------------------------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.  10.  11.  12. 
--------------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Бенковски (Зимница)                XXX  3:2  2:6  4:0  1:3  3:0  3:2  3:0* 4:0  5:1  3:0* --- 
 2. Тунджа (Веселиново)                4:1  XXX  0:3* 3:0  2:2  3:1  5:1  1:1  5:4  1:0  2:1 (4:0)
 3. Кабиле (Кабиле)                    2:7  2:0  XXX  3:0  9:5  1:1  3:4  7:4  5:4  5:1  3:1  --- 
 4. Червена звезда II (Каменец)        2:4  3:0* 1:0  XXX  4:1  0:3  2:1  0:0  3:1  5:2  3:3 (1:1)
 5. Победа (Победа)                    1:1  0:4  4:0  1:0  XXX  2:1  1:2  2:3  3:2  7:0  8:0  --- 
 6. Тунджа 2006 (Тенево)               2:3  3:2  3:1  2:3  5:2  XXX  0:2  7:1  4:1  0:0  6:0  --- 
 7. Безмер (Безмер)                    1:2  1:2  1:3  1:0  2:2  1:2  XXX  5:1  1:2  3:0* 3:1  --- 
 8. Ударник (Иречеково)                3:4  0:3* 0:1  1:3  2:2  2:1  1:1  XXX  3:1  5:0  3:0*(5:1)
 9. Изгрев (Меден кладенец)            0:1  0:1  4:3  1:2  1:4  2:1  1:0  1:1  XXX  2:0  2:0  --- 
10. Бакаджик (Чарган)                  1:6  1:4  0:3* 1:3  1:6  0:3  1:0  0:3* 2:2  XXX  1:0 (3:0)
11. Спортист (Роза)                    1:3  0:5  2:3  1:2  1:3  2:0  0:2  0:3  0:1  3:3  XXX  --- 
12. Гагарин (Крумово)                  ---  --- (0:0) --- (0:3)(0:3) ---  --- (0:5) --- (1:1) XXX 
--------------------------------------------------------------------------------------------------

нагоре


ОФГ Ямбол 2014/15 - страници на отбори

http://www.yambolsport.net/ - Ямбол Спорт (В, ОФГ)

Ботев (Генерал Инзово)
Елхово (Елхово)
Победа (Победа)
Тракиец (Кукорево)

нагоре