ОФГ Ямбол 2015/16


"А" ОФГ Ямбол 2015/16

| Таблица с резултати | Страници на отбори |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |


                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Елхово (Елхово)                    22   20   0   2   94:23   60       
-------------------------------------------------------------------
 2. Бакаджик (Войника)                 22   17   0   5   76:32   48    [*]
 3. Червена звезда (Каменец)           22   15   2   5   55:31   47       
 4. Искра (Симеоново)                  22   13   3   6   48:28   42 [+][*]
 5. Межда (Межда)                      22    9   5   8   46:43   32       
 6. Победа (Победа)                    22    9   2  11   42:43   29 [+]   
 7. Ботев (Болярово)                   22    8   1  13   56:61   25        [1 1 0  5:3  4]
 8. Тракиец (Кукорево)                 22    7   4  11   34:49   25        [0 1 1  3:5  1]
 9. Христо Ботев (Генерал Инзово)      22    7   2  13   39:67   23       
10. Бенковски (Зимница)                22    3   1  18   28:88   10 [+]   
-------------------------------------------------------------------
11. Безмер (Безмер)                    22    2   2  18   20:79    8 [+]   
12. Стралджа (Стралджа)                22   11   0  11   44:38   33    [*]

Бележки
  - Ураган (Бояджик), 1-ви през изминалия сезон; влиза в Югоизточна "В" АФГ.
  - Бояново 2012 (Бояново), 11-ти през изминалия сезон; изпада в "Б" ОФГ.
  - Бенковски (Зимница), 1-ви; Тунджа (Веселиново), 2-ри; и Кабиле (Кабиле), 3-ти в "Б" ОФГ през изминалия сезон; влизат в "А" ОФГ. Тунджа и Кабиле се отказват от участие в "А" ОФГ като Тунджа (Веселиново) се отказва от участие и в "Б" ОФГ.
  - Калчево (Калчево), 8-ми през изминалия сезон; се отказва от участие.
  - Победа (Победа), 5-ти; и Безмер (Безмер), 7-ми в "Б" ОФГ през изминалия сезон; допълнително влизат в групата за попълване на свободните места.
  - Искра (Симеоново) се включва в ОФГ Ямбол и влиза директно в "А" ОФГ Ямбол на последното освободено място.
  - На 17 ноември 2015 от актива на Бакаджик (Войника) са отнети 3 точки заради второ неявяване без уважителни причини.
  - Стралджа (Стралджа) се отказва от участие на полусезона. Резултатите му се зачитат, а на противниците му през пролетта се присъждат служебни победи с 3:0.

                           I кръг

12 септември 2015, събота, 17:00 ч:
Христо Ботев (Генерал Инзово) - Бакаджик (Войника)        3:0 сл. 
Стралджа (Стралджа) - Безмер (Безмер)                     4:0 
Елхово (Елхово) - Ботев (Болярово)                       10:0 
13 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Червена звезда (Каменец) - Тракиец (Кукорево)             2:1 
Межда (Межда) - Искра (Симеоново)                         1:2 
Победа (Победа) - Бенковски (Зимница)                     5:2 

                           II кръг

19 септември 2015, събота, 17:00 ч:
Безмер (Безмер) - Елхово (Елхово)                         1:4 
Бенковски (Зимница) - Стралджа (Стралджа)                 0:5 
Тракиец (Кукорево) - Межда (Межда)                        3:3 
20 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Бакаджик (Войника) - Ботев (Болярово)                     5:2 
Искра (Симеоново) - Победа (Победа)                       2:1 
Христо Ботев (Ген.Инзово) - Червена звезда (Каменец)      0:2 

                           III кръг

26 септември 2015, събота, 17:00 ч:
Межда (Межда) - Христо Ботев (Генерал Инзово)             4:2 
Стралджа (Стралджа) - Искра (Симеоново)                   5:0 
Елхово (Елхово) - Бенковски (Зимница)                     3:0 сл. 
27 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Червена звезда (Каменец) - Бакаджик (Войника)             1:3 
Победа (Победа) - Тракиец (Кукорево)                      0:2 
Ботев (Болярово) - Безмер (Безмер)                        9:0 

                           IV кръг

3 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
Бенковски (Зимница) - Ботев (Болярово)                    1:6 
Искра (Симеоново) - Елхово (Елхово)                       1:6 
Христо Ботев (Генерал Инзово) - Победа (Победа)           1:2 
4 октомври 2015, неделя, 16:00 ч:
Бакаджик (Войника) - Безмер (Безмер)                      3:0 
Тракиец (Кукорево) - Стралджа (Стралджа)                  0:2 
Червена звезда (Каменец) - Межда (Межда)                  0:0 

                           V кръг

10 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
Стралджа (Стралджа) - Христо Ботев (Генерал Инзово)       8:0 
Елхово (Елхово) - Тракиец (Кукорево)                      5:0 
Безмер (Безмер) - Бенковски (Зимница)                     2:1 
11 октомври 2015, неделя, 16:00 ч:
Межда (Межда) - Бакаджик (Войника)                        1:3 
Победа (Победа) - Червена звезда (Каменец)                0:1 
Ботев (Болярово) - Искра (Симеоново)                      3:0 

                           VI кръг

17 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
Христо Ботев (Генерал Инзово) - Елхово (Елхово)           2:4 
Червена звезда (Каменец) - Стралджа (Стралджа)            2:5 
Межда (Межда) - Победа (Победа)                           3:1 
18 октомври 2015, неделя, 16:00 ч:
Бакаджик (Войника) - Бенковски (Зимница)                  7:4 
Искра (Симеоново) - Безмер (Безмер)                       3:0 сл. 
Тракиец (Кукорево) - Ботев (Болярово)                     1:3 

                           VII кръг

24 октомври 2015, събота, 12:00 ч:
Победа (Победа) - Бакаджик (Войника)                      2:8 
Стралджа (Стралджа) - Межда (Межда)                       3:0 
Елхово (Елхово) - Червена звезда (Каменец)                4:1 
Ботев (Болярово) - Христо Ботев (Генерал Инзово)          2:3 
Безмер (Безмер) - Тракиец (Кукорево)                      2:2 
Бенковски (Зимница) - Искра (Симеоново)                   0:5 

                           VIII кръг

7 ноември 2015, събота, 14:30 ч:
Христо Ботев (Генерал Инзово) - Безмер (Безмер)           3:2 
Межда (Межда) - Елхово (Елхово)                           2:7 
Победа (Победа) - Стралджа (Стралджа)                     1:3 
8 ноември 2015, неделя, 14:30 ч:
Бакаджик (Войника) - Искра (Симеоново)                    3:0 
Тракиец (Кукорево) - Бенковски (Зимница)                  6:0 
Червена звезда (Каменец) - Ботев (Болярово)               3:2 

                           IX кръг

14 ноември 2015, събота, 14:30 ч:
Елхово (Елхово) - Победа (Победа)                         5:1 
Ботев (Болярово) - Межда (Межда)                          1:2 
Бенковски (Зимница) - Христо Ботев (Генерал Инзово)       6:3 
15 ноември 2015, неделя, 14:30 ч:
Стралджа (Стралджа) - Бакаджик (Войника)                  3:0 сл. 
Безмер (Безмер) - Червена звезда (Каменец)                0:6 
Искра (Симеоново) - Тракиец (Кукорево)                    4:1 

                           X кръг

21 ноември 2015, събота, 14:30 ч:
Христо Ботев (Генерал Инзово) - Искра (Симеоново)         1:1 
Межда (Межда) - Безмер (Безмер)                           3:1 
Стралджа (Стралджа) - Елхово (Елхово)                     2:0 
22 ноември 2015, неделя, 14:30 ч:
Бакаджик (Войника) - Тракиец (Кукорево)                   3:1 
Червена звезда (Каменец) - Бенковски (Зимница)            4:0 
Победа (Победа) - Ботев (Болярово)                        4:1 

                           XI кръг

28 ноември 2015, събота, 14:30 ч:
Елхово (Елхово) - Бакаджик (Войника)                      3:0 
Ботев (Болярово) - Стралджа (Стралджа)                    2:4 
Бенковски (Зимница) - Межда (Межда)                       1:3 
29 ноември 2015, неделя, 14:30 ч:
Безмер (Безмер) - Победа (Победа)                         1:1 
Искра (Симеоново) - Червена звезда (Каменец)              3:0 
Тракиец (Кукорево) - Христо Ботев (Генерал Инзово)        2:1 

                           XII кръг

12 март 2016, събота, 15:00 ч:
Безмер (Безмер) - Стралджа (Стралджа)                     3:0 сл. 
13 март 2016, неделя, 15:00 ч:
Бакаджик (Войника) - Христо Ботев (Генерал Инзово)        5:2 
Тракиец (Кукорево) - Червена звезда (Каменец)             0:3 
Искра (Симеоново) - Межда (Межда)                         1:1 
Бенковски (Зимница) - Победа (Победа)                     0:6 
Ботев (Болярово) - Елхово (Елхово)                        отложен 
29 април 2016, петък, 17:00 ч:
Ботев (Болярово) - Елхово (Елхово)                        3:4 

                           XIII кръг

19 март 2016, събота, 15:00 ч:
Ботев (Болярово) - Бакаджик (Войника)                     1:6 
Елхово (Елхово) - Безмер (Безмер)                         2:0 
Стралджа (Стралджа) - Бенковски (Зимница)                 0:3 сл. 
Межда (Межда) - Тракиец (Кукорево)                        6:0 
20 март 2016, неделя, 15:00 ч:
Победа (Победа) - Искра (Симеоново)                       1:1 
Червена звезда (Каменец) - Христо Ботев (Ген.Инзово)      7:2 

                           XIV кръг

26 март 2016, събота, 15:00 ч:
Бенковски (Зимница) - Елхово (Елхово)                     0:5 сл. * 
* - прекратен по вина на домакините.
Безмер (Безмер) - Ботев (Болярово)                        2:3 
27 март 2016, неделя, 15:00 ч:
Бакаджик (Войника) - Червена звезда (Каменец)             1:2 
Христо Ботев (Генерал Инзово) - Межда (Межда)             3:3 
Тракиец (Кукорево) - Победа (Победа)                      2:1 
Искра (Симеоново) - Стралджа (Стралджа)                   3:0 сл. 

                           XV кръг

2 април 2016, събота, 15:00 ч:
Безмер (Безмер) - Бакаджик (Войника)                      2:10 
Елхово (Елхово) - Искра (Симеоново)                       3:0 
2 април 2016, събота, 17:00 ч:
Ботев (Болярово) - Бенковски (Зимница)                    6:2 
Межда (Межда) - Червена звезда (Каменец)                  2:2 
3 април 2016, неделя, 17:00 ч:
Стралджа (Стралджа) - Тракиец (Кукорево)                  0:3 сл. 
Победа (Победа) - Христо Ботев (Генерал Инзово)           5:2 

                           XVI кръг

9 април 2016, събота, 17:00 ч:
Христо Ботев (Генерал Инзово) - Стралджа (Стралджа)       3:0 сл. 
Искра (Симеоново) - Ботев (Болярово)                      5:0 
Бенковски (Зимница) - Безмер (Безмер)                     4:2 
10 април 2016, неделя, 15:00 ч:
Бакаджик (Войника) - Межда (Межда)                        2:0 
10 април 2016, неделя, 17:00 ч:
Червена звезда (Каменец) - Победа (Победа)                3:1 
Тракиец (Кукорево) - Елхово (Елхово)                      1:5 

                           XVII кръг

16 април 2016, събота, 15:00 ч:
Бенковски (Зимница) - Бакаджик (Войника)                  0:4 
16 април 2016, събота, 17:00 ч:
Безмер (Безмер) - Искра (Симеоново)                       отложен 
Ботев (Болярово) - Тракиец (Кукорево)                     2:2 
Елхово (Елхово) - Христо Ботев (Генерал Инзово)           5:0 
17 април 2016, неделя, 14:30 ч:
Победа (Победа) - Межда (Межда)                           2:0 
17 април 2016, неделя, 17:00 ч:
Стралджа (Стралджа) - Червена звезда (Каменец)            0:3 сл. 
29 април 2016, петък, 17:00 ч:
Безмер (Безмер) - Искра (Симеоново)                       0:3 сл. 

                           XVIII кръг

23 април 2016, събота, 17:00 ч:
Межда (Межда) - Стралджа (Стралджа)                       3:0 сл. 
Христо Ботев (Генерал Инзово) - Ботев (Болярово)          3:2 
Искра (Симеоново) - Бенковски (Зимница)                   6:0 
24 април 2016, неделя, 16:00 ч:
Бакаджик (Войника) - Победа (Победа)                      2:0 
24 април 2016, неделя, 17:00 ч:
Червена звезда (Каменец) - Елхово (Елхово)                2:6 
Тракиец (Кукорево) - Безмер (Безмер)                      5:1 

                           XII кръг - отложен мач

29 април 2016, петък, 17:00 ч:
Ботев (Болярово) - Елхово (Елхово)                        3:4 

                           XVII кръг - отложен мач

29 април 2016, петък, 17:00 ч:
Безмер (Безмер) - Искра (Симеоново)                       0:3 сл. 

                           XIX кръг

1 май 2016, неделя, 18:00 ч:
Стралджа (Стралджа) - Победа (Победа)                     0:3 сл. 
2 май 2016, понеделник, 18:00 ч:
Искра (Симеоново) - Бакаджик (Войника)                    2:0 
Бенковски (Зимница) - Тракиец (Кукорево)                  1:1 
Безмер (Безмер) - Христо Ботев (Генерал Инзово)           1:2 
Ботев (Болярово) - Червена звезда (Каменец)               1:2 
Елхово (Елхово) - Межда (Межда)                           4:2 

                           XX кръг

7 май 2016, събота, 15:00 ч:
Межда (Межда) - Ботев (Болярово)                          0:3 сл. 
7 май 2016, събота, 18:00 ч:
Червена звезда (Каменец) - Безмер (Безмер)                5:0 
Христо Ботев (Генерал Инзово) - Бенковски (Зимница)       2:1 
8 май 2016, неделя, 18:00 ч:
Бакаджик (Войника) - Стралджа (Стралджа)                  3:0 сл. 
Победа (Победа) - Елхово (Елхово)                         0:3 
Тракиец (Кукорево) - Искра (Симеоново)                    0:2 

                           XXI кръг

14 май 2016, събота, 18:00 ч:
Искра (Симеоново) - Христо Ботев (Генерал Инзово)         4:1 
Бенковски (Зимница) - Червена звезда (Каменец)            0:3 
Безмер (Безмер) - Межда (Межда)                           0:3 сл. 
Ботев (Болярово) - Победа (Победа)                        1:2 
15 май 2016, неделя, 18:00 ч:
Тракиец (Кукорево) - Бакаджик (Войника)                   0:3 
Елхово (Елхово) - Стралджа (Стралджа)                     3:0 сл. 

                           XXII кръг

21 май 2016, събота, 15:30 ч:
Межда (Межда) - Бенковски (Зимница)                       4:2 
21 май 2016, събота, 18:00 ч:
Победа (Победа) - Безмер (Безмер)                         3:0 сл. 
Червена звезда (Каменец) - Искра (Симеоново)              1:0 
Христо Ботев (Генерал Инзово) - Тракиец (Кукорево)        0:1 
22 май 2016, неделя, 18:00 ч:
Бакаджик (Войника) - Елхово (Елхово)                      5:3 
Стралджа (Стралджа) - Ботев (Болярово)                    0:3 сл. 

нагоре


"А" ОФГ Ямбол 2015/16 - Таблица с резултати

--------------------------------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.  10.  11.  12. 
--------------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Елхово (Елхово)                    XXX  3:0  4:1  3:0  4:2  5:1 10:0  5:0  5:0  3:0* 2:0  3:0*
 2. Бакаджик (Войника)                 5:3  XXX  1:2  3:0  2:0  2:0  5:2  3:1  5:2  7:4  3:0  3:0*
 3. Червена звезда (Каменец)           2:6  1:3  XXX  1:0  0:0  3:1  3:2  2:1  7:2  4:0  5:0  2:5 
 4. Искра (Симеоново)                  1:6  2:0  3:0  XXX  1:1  2:1  5:0  4:1  4:1  6:0  3:0* 3:0*
 5. Межда (Межда)                      2:7  1:3  2:2  1:2  XXX  3:1  0:3* 6:0  4:2  4:2  3:1  3:0*
 6. Победа (Победа)                    0:3  2:8  0:1  1:1  2:0  XXX  4:1  0:2  5:2  5:2  3:0* 1:3 
 7. Ботев (Болярово)                   3:4  1:6  1:2  3:0  1:2  1:2  XXX  2:2  2:3  6:2  9:0  2:4 
 8. Тракиец (Кукорево)                 1:5  0:3  0:3  0:2  3:3  2:1  1:3  XXX  2:1  6:0  5:1  0:2 
 9. Христо Ботев (Генерал Инзово)      2:4  3:0* 0:2  1:1  3:3  1:2  3:2  0:1  XXX  2:1  3:2  3:0*
10. Бенковски (Зимница)                0:5* 0:4  0:3  0:5  1:3  0:6  1:6  1:1  6:3  XXX  4:2  0:5 
11. Безмер (Безмер)                    1:4  2:10 0:6  0:3* 0:3* 1:1  2:3  2:2  1:2  2:1  XXX  3:0*
12. Стралджа (Стралджа)                2:0  3:0* 0:3* 5:0  3:0  0:3* 0:3* 0:3* 8:0  0:3* 4:0  XXX 
--------------------------------------------------------------------------------------------------

нагоре


"Б" ОФГ Ямбол 2015/16

| Таблица с резултати | Страници на отбори |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |


                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Кабиле (Кабиле)                    16   12   0   4   44:35   36       
 2. Гагарин (Крумово)                  16   10   1   5   53:25   31 [+][*]
-------------------------------------------------------------------
 3. Тунджа 2006 (Тенево)               16    9   2   5   33:23   29       
 4. Червена звезда II (Каменец)        16    8   2   6   40:32   26       
 5. Ударник (Иречеково)                16    8   1   7   34:29   25       
 6. Бояново 2012 (Бояново)             16    7   3   6   43:41   24 [-]   
 7. Изгрев (Меден кладенец)            16    5   3   8   28:35   18       
 8. Бакаджик (Чарган)                  16    4   2  10   28:52   14       
 9. Спортист (Роза)                    16    1   2  13   17:48    5       

Бележки
  - Бояново 2012 (Бояново), 11-ти в "А" ОФГ през изминалия сезон; изпада в "Б" ОФГ.
  - Бенковски (Зимница), 1-ви; Тунджа (Веселиново), 2-ри; и Кабиле (Кабиле), 3-ти през изминалия сезон; влизат в "А" ОФГ. Тунджа и Кабиле се отказват от участие в "А" ОФГ като Тунджа (Веселиново) се отказва от участие и в "Б" ОФГ.
  - Победа (Победа), 5-ти; и Безмер (Безмер), 7-ми през изминалия сезон; допълнително влизат в "A" ОФГ за попълване на свободните места в групата.
  - Гагарин (Крумово) изваден през есента на изминалия сезон; отново се включва в групата.


                           I кръг

19 септември 2015, събота, 17:00 ч:
Бояново 2012 (Бояново) - Червена звезда II (Каменец)      3:0 
20 септември 2015, неделя, 14:30 ч:
Гагарин (Крумово) - Кабиле (Кабиле)                       отложен 
Ударник (Иречеково) - Бакаджик (Чарган)                   3:1 
Изгрев (Меден кладенец) - Тунджа 2006 (Тенево)            0:0 
22 ноември 2015, неделя, 11:30 ч:
Гагарин (Крумово) - Кабиле (Кабиле)                       2:0 
Спортист (Роза)                                           почива

                           II кръг

26 септември 2015, събота, 17:00 ч:
Кабиле (Кабиле) - Бояново 2012 (Бояново)                  3:0 
27 септември 2015, неделя, 14:30 ч:
Бакаджик (Чарган) - Изгрев (Меден кладенец)               1:0 
Червена звезда II (Каменец) - Ударник (Иречеково)         4:1 
Спортист (Роза) - Гагарин (Крумово)                       1:1 
Тунджа 2006 (Тенево)                                      почива

                           III кръг

3 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
Бояново 2012 (Бояново) - Спортист (Роза)                  1:2 
4 октомври 2015, неделя, 13:00 ч:
Ударник (Иречеково) - Кабиле (Кабиле)                     1:3 
Тунджа 2006 (Тенево) - Бакаджик (Чарган)                  3:1 
4 октомври 2015, неделя, 16:00 ч:
Изгрев (Меден кладенец) - Червена звезда II (Каменец)     3:1 
Гагарин (Крумово)                                         почива

                           IV кръг

10 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
Спортист (Роза) - Ударник (Иречеково)                     1:6 
11 октомври 2015, неделя, 13:00 ч:
Червена звезда II (Каменец) - Тунджа 2006 (Тенево)        1:1 
Кабиле (Кабиле) - Изгрев (Меден кладенец)                 3:0 
11 октомври 2015, неделя, 16:00 ч:
Гагарин (Крумово) - Бояново 2012 (Бояново)                5:9 
Бакаджик (Чарган)                                         почива

                           V кръг

18 октомври 2015, неделя, 13:00 ч:
Ударник (Иречеково) - Гагарин (Крумово)                   3:2 
Изгрев (Меден кладенец) - Спортист (Роза)                 2:1 
Бакаджик (Чарган) - Червена звезда II (Каменец)           0:5 
18 октомври 2015, неделя, 16:00 ч:
Тунджа 2006 (Тенево) - Кабиле (Кабиле)                    7:0 
Бояново 2012 (Бояново)                                    почива

                           VI кръг

31 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
Бояново 2012 (Бояново) - Ударник (Иречеково)              1:0 
1 ноември 2015, неделя, 11:30 ч:
Кабиле (Кабиле) - Бакаджик (Чарган)                       8:4 
Спортист (Роза) - Тунджа 2006 (Тенево)                    1:2 
1 ноември 2015, неделя, 14:30 ч:
Гагарин (Крумово) - Изгрев (Меден кладенец)               1:3 
Червена звезда II (Каменец)                               почива

                           VII кръг

7 ноември 2015, събота, 14:30 ч:
Изгрев (Меден кладенец) - Бояново 2012 (Бояново)          2:4 
8 ноември 2015, неделя, 11:30 ч:
Бакаджик (Чарган) - Спортист (Роза)                       2:0 
Червена звезда II (Каменец) - Кабиле (Кабиле)             7:1 
8 ноември 2015, неделя, 14:30 ч:
Тунджа 2006 (Тенево) - Гагарин (Крумово)                  2:1 
Ударник (Иречеково)                                       почива

                           VIII кръг

14 ноември 2015, събота, 14:30 ч:
Бояново 2012 (Бояново) - Тунджа 2006 (Тенево)             4:3 
15 ноември 2015, неделя, 11:30 ч:
Гагарин (Крумово) - Бакаджик (Чарган)                     2:0 
Ударник (Иречеково) - Изгрев (Меден кладенец)             1:0 
15 ноември 2015, неделя, 14:30 ч:
Спортист (Роза) - Червена звезда II (Каменец)             2:3 
Кабиле (Кабиле)                                           почива

                           IX кръг

21 ноември 2015, събота, 14:30 ч:
Бакаджик (Чарган) - Бояново 2012 (Бояново)                2:2 
22 ноември 2015, неделя, 11:30 ч:
Червена звезда II (Каменец) - Гагарин (Крумово)           2:0 
Кабиле (Кабиле) - Спортист (Роза)                         4:0 
22 ноември 2015, неделя, 14:30 ч:
Тунджа 2006 (Тенево) - Ударник (Иречеково)                3:0 
Изгрев (Меден кладенец)                                   почива

                           I кръг - отложен мач

22 ноември 2015, неделя, 11:30 ч:
Гагарин (Крумово) - Кабиле (Кабиле)                       2:0 

                           X кръг

19 март 2016, събота, 15:00 ч:
Кабиле (Кабиле) - Гагарин (Крумово)                       0:4 
Червена звезда II (Каменец) - Бояново 2012 (Бояново)      6:1 
20 март 2016, неделя, 15:00 ч:
Бакаджик (Чарган) - Ударник (Иречеково)                   1:1 
Тунджа 2006 (Тенево) - Изгрев (Меден кладенец)            2:0 
Спортист (Роза)                                           почива

                           XI кръг

26 март 2016, събота, 15:00 ч:
Изгрев (Меден кладенец) - Бакаджик (Чарган)               4:5 
Бояново 2012 (Бояново) - Кабиле (Кабиле)                  1:3 
27 март 2016, неделя, 15:00 ч:
Ударник (Иречеково) - Червена звезда II (Каменец)         4:1 
Гагарин (Крумово) - Спортист (Роза)                       5:0 
Тунджа 2006 (Тенево)                                      почива

                           XII кръг

2 април 2016, събота, 17:00 ч:
Кабиле (Кабиле) - Ударник (Иречеково)                     2:1 
3 април 2016, неделя, 17:00 ч:
Спортист (Роза) - Бояново 2012 (Бояново)                  2:2 
Червена звезда II (Каменец) - Изгрев (Меден кладенец)     1:1 
Бакаджик (Чарган) - Тунджа 2006 (Тенево)                  0:2 
Гагарин (Крумово)                                         почива

                           XIII кръг

9 април 2016, събота, 15:00 ч:
Изгрев (Меден кладенец) - Кабиле (Кабиле)                 1:3 
9 април 2016, събота, 17:00 ч:
Бояново 2012 (Бояново) - Гагарин (Крумово)                0:3 
10 април 2016, неделя, 17:00 ч:
Тунджа 2006 (Тенево) - Червена звезда II (Каменец)        3:2 
Ударник (Иречеково) - Спортист (Роза)                     4:2 
Бакаджик (Чарган)                                         почива

                           XIV кръг

16 април 2016, събота, 17:00 ч:
Кабиле (Кабиле) - Тунджа 2006 (Тенево)                    2:1 
17 април 2016, неделя, 17:00 ч:
Гагарин (Крумово) - Ударник (Иречеково)                   3:0 сл. 
Спортист (Роза) - Изгрев (Меден кладенец)                 4:5 
Червена звезда II (Каменец) - Бакаджик (Чарган)           2:1 
Бояново 2012 (Бояново)                                    почива

                           XV кръг

23 април 2016, събота, 17:00 ч:
Бакаджик (Чарган) - Кабиле (Кабиле)                       3:5 
Изгрев (Меден кладенец) - Гагарин (Крумово)               3:6 
24 април 2016, неделя, 17:00 ч:
Тунджа 2006 (Тенево) - Спортист (Роза)                    3:0 сл. 
Ударник (Иречеково) - Бояново 2012 (Бояново)              5:3 
Червена звезда II (Каменец)                               почива

                           XVI кръг

30 април 2016, събота, 18:00 ч:
Бояново 2012 (Бояново) - Изгрев (Меден кладенец)          2:2 
Кабиле (Кабиле) - Червена звезда II (Каменец)             5:2 
1 май 2016, неделя, 11:00 ч:
Гагарин (Крумово) - Тунджа 2006 (Тенево)                  4:0 
1 май 2016, неделя, 18:00 ч:
Спортист (Роза) - Бакаджик (Чарган)                       0:3 
Ударник (Иречеково)                                       почива

                           XVII кръг

7 май 2016, събота, 17:00 ч:
Тунджа 2006 (Тенево) - Бояново 2012 (Бояново)             1:3 
7 май 2016, събота, 18:00 ч:
Изгрев (Меден кладенец) - Ударник (Иречеково)             2:0 
8 май 2016, неделя, 15:00 ч:
Червена звезда II (Каменец) - Спортист (Роза)             3:0 
8 май 2016, неделя, 18:00 ч:
Бакаджик (Чарган) - Гагарин (Крумово)                     2:8 
Кабиле (Кабиле)                                           почива

                           XVIII кръг

14 май 2016, събота, 17:00 ч:
Бояново 2012 (Бояново) - Бакаджик (Чарган)                7:2 
15 май 2016, неделя, 18:00 ч:
Ударник (Иречеково) - Тунджа 2006 (Тенево)                4:0 
Гагарин (Крумово) - Червена звезда II (Каменец)           6:0 
Спортист (Роза) - Кабиле (Кабиле)                         1:2 
Изгрев (Меден кладенец)                                   почива

нагоре


"Б" ОФГ Ямбол 2015/16 - Таблица с резултати

-----------------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9. 
-----------------------------------------------------------------------------------
 1. Кабиле (Кабиле)                    XXX  0:4  2:1  5:2  2:1  3:0  3:0  8:4  4:0 
 2. Гагарин (Крумово)                  2:0  XXX  4:0  6:0  3:0* 5:9  1:3  2:0  5:0 
 3. Тунджа 2006 (Тенево)               7:0  2:1  XXX  3:2  3:0  1:3  2:0  3:1  3:0*
 4. Червена звезда II (Каменец)        7:1  2:0  1:1  XXX  4:1  6:1  1:1  2:1  3:0 
 5. Ударник (Иречеково)                1:3  3:2  4:0  4:1  XXX  5:3  1:0  3:1  4:2 
 6. Бояново 2012 (Бояново)             1:3  0:3  4:3  3:0  1:0  XXX  2:2  7:2  1:2 
 7. Изгрев (Меден кладенец)            1:3  3:6  0:0  3:1  2:0  2:4  XXX  4:5  2:1 
 8. Бакаджик (Чарган)                  3:5  2:8  0:2  0:5  1:1  2:2  1:0  XXX  2:0 
 9. Спортист (Роза)                    1:2  1:1  1:2  2:3  1:6  2:2  4:5  0:3  XXX 
-----------------------------------------------------------------------------------

нагоре


ОФГ Ямбол 2015/16 - страници на отбори

http://www.yambolsport.net/ - Ямбол Спорт (В, ОФГ)

Ботев (Генерал Инзово)
Елхово (Елхово)
Победа (Победа)
Тракиец (Кукорево)

нагоре