"А" Републиканска футболна група 1950

| Регламент | Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. ДСО Динамо (София) 18 12 5 1 36:12 29 Шампион 2. ДСО Строител (София) 18 11 5 2 31:12 27 3. ДСО Академик (София) 18 10 2 6 40:20 22 [2.000 ГО] 4. Народна войска (София) 18 9 4 5 22:12 22 [*] [1.833 ГО] 5. ДСО Спартак (Сталин) 18 10 2 6 37:27 22 [1.370 ГО] 6. ДСО Червено знаме (София) 18 7 2 9 20:29 16 7. ДСО Торпедо (Пловдив) 18 5 4 9 19:34 14 8. ДСО Торпедо (Плевен) 18 3 6 9 19:27 12 ------------------------------------------------------------------- 9. ДСО Торпедо (София) 18 4 2 12 16:29 10 Изпада 10. ДСО Червено знаме (Марек) 18 2 2 14 9:47 6 Изпада
Бележки - Непосредствено преди началото на сезона е взето решение в "А" РФГ и "Б" РФГ да участва само един представителен отбор на армията. Това е ЦДНВ (София), който е преименуван на Народна войска и е включен в "А" РФГ на мястото на Ботев при ДНВ (Пловдив). Ботев при ДНВ (Пловдив) както и ВВС (София) и Ботев при ДНВ (Сталин), които първоначално заедно с ЦДНВ са си спечелили място в двете "Б" РФГ, са включени в съответните окръжни футболни групи, а освободените след реорганизацията 3 места в двете "Б" РФГ се дават на най-добрите отбори, които не са се класирали за "Б" РФГ, в квалификационните турнири в Сталин, Плевен и Пазарджик. Голмайстори - пълен списък 11 - Иван Трендафилов - ДСО Академик (София) - Любен Хранов - ДСО Динамо (София) 9 - Стефан Гецов - ДСО Академик (София) - Добромир Ташков - ДСО Спартак (Сталин) 8 - Васил Спасов - ДСО Академик (София) - Георги Бъчваров - ДСО Торпедо (Плевен) - Арсен Димитров - ДСО Динамо (София) - Йордан Томов - Коми - ДСО Динамо (София) 7 - Георги Маринов - ДСО Строител (София) I кръг 9 март 1950 г., четвъртък: ДСО Академик (София) - ДСО Червено знаме (София) 0:1 (0:0) [0:1 Никола Колев 86'] 11 март 1950 г., събота: ДСО Строител (София) - ДСО Торпедо (Пловдив) 2:0 (0:0) [1:0 Игнат Игнатов 56', 2:0 Тома Захариев 67'-д] 12 март 1950 г., неделя: ДСО Динамо (София) - ДСО Спартак (Сталин) 1:0 (1:0) [1:0 Йордан Томов-Коми 26'] ДСО Торпедо (Плевен) - ДСО Торпедо (София) 0:0 ДСО Червено знаме (Марек) - Народна войска (София) 0:1 (0:0) [0:1 Стефан Божков 70'] II кръг 17 март 1950 г., петък: ДСО Червено знаме (София) - ДСО Спартак (Сталин) 0:2 (0:2) [0:1 Борис Парушев 33', 0:2 Добромир Ташков 40'] 18 март 1950 г., събота: ДСО Академик (София) - ДСО Торпедо (Плевен) 4:0 [Васил Спасов (2), Иван Трендафилов (2)] 19 март 1950 г., неделя: ДСО Торпедо (Пловдив) - ДСО Динамо (София) 0:4 (0:2) [0:1 Арсен Димитров 27', 0:2 Димитър Дойчинов 30', 0:3 Арсен Димитров 70', 0:4 Любен Хранов 85'] Народна войска (София) - ДСО Строител (София) 0:0 ДСО Торпедо (София) - ДСО Червено знаме (Марек) 0:1 (0:0) [0:1 Никола Шулев 47'] III кръг 23 март 1950 г., четвъртък: ДСО Динамо (София) - Народна войска (София) 1:0 (0:0) [1:0 Арсен Димитров 54'] 25 март 1950 г., събота: ДСО Строител (София) - ДСО Торпедо (София) 3:1 (2:1) [1:0 Тома Захариев 5'-д, 1:1 Александър Щерев 6', 2:1 Георги Стойчев 25', 3:1 Георги Маринов 48'] 26 март 1950 г., неделя: ДСО Торпедо (Плевен) - ДСО Червено знаме (София) 3:0 (1:0) [1:0 Кънчев 20', 3:0 Георги Бъчваров 52',52'] ДСО Червено знаме (Марек) - ДСО Академик (София) 1:4 (1:1) [1:0 Никола Шулев 20', 1:1 Васил Спасов 35'-д, 1:3 Иван Трендафилов 50',52'; 1:4 Стефан Гецов 87'] ДСО Спартак (Сталин) - ДСО Торпедо (Пловдив) 3:0 сл. * * - първоначално 1:2, в последствие присъден служебно заради неявяване на дублиращия отбор на ДСО Торпедо за срещата между дублиращите отбори на двата клуба. IV кръг 30 март 1950 г., четвъртък: ДСО Академик (София) - ДСО Строител (София) 1:2 (0:0) [1:0 Васил Спасов 60', 1:1 Григор Ахтимов 63', 1:2 Георги Маринов 71'] 1 април 1950 г., събота: Народна войска (София) - ДСО Спартак (Сталин) 1:1 (0:0) [1:0 Крум Янев 61', 1:1 Никола Йовчев 73'] 2 април 1950 г., неделя: ДСО Червено знаме (София) - ДСО Торпедо (Пловдив) 1:1 (0:0) [1:0 Н.Иванов 48', 1:1 Кирил Минков 71'] ДСО Торпедо (Плевен) - ДСО Червено знаме (Марек) 2:0 (1:0) [1:0 Георги Бъчваров 30', 2:0 Кънчев 47'] ДСО Динамо (София) - ДСО Торпедо (София) отложен 10 май 1950 г., сряда: ДСО Динамо (София) - ДСО Торпедо (София) 1:0 [1:0 Борислав Цветков _] V кръг 6 април 1950 г., четвъртък: ДСО Динамо (София) - ДСО Академик (София) 0:0 9 април 1950 г., неделя: ДСО Червено знаме (Марек) - ДСО Червено знаме (София) 1:3 (0:2) [0:1 Христо Евтимов 5', 0:2 Н.Иванов 15', 1:2 Димитър Исаков 68', 1:3 Р.Каменов 85'] ДСО Строител (София) - ДСО Торпедо (Плевен) 0:0 ДСО Спартак (Сталин) - ДСО Торпедо (София) 4:3 (4:0) [1:0 Трендафил Станков 10', 2:0 Мильо Димитров 30', 4:0 Борис Парушев 31',35'; 4:3 Петър Аргиров 55',75',80'] ДСО Торпедо (Пловдив) - Народна войска (София) 1:2 (1:1) [1:0 Кирил Минков 17', 1:1 Стойне Минев 28', 1:2 Ганчо Василев 57'] VI кръг 13 април 1950 г., четвъртък: ДСО Червено знаме (София) - Народна войска (София) 0:1 (0:0) [0:1 Димитър Миланов 61'] 15 април 1950 г., събота: ДСО Академик (София) - ДСО Спартак (Сталин) 1:2 (1:0) [1:0 Иван Трендафилов 23', 1:1 Трендафил Станков 62', 1:2 Добромир Ташков 69'] 16 април 1950 г., неделя: ДСО Торпедо (Плевен) - ДСО Динамо (София) 1:1 (0:1) [0:1 Димитър Дойчинов 30', 1:1 Георги Бъчваров 53'-д] ДСО Червено знаме (Марек) - ДСО Строител (София) 0:0 ДСО Торпедо (София) - ДСО Торпедо (Пловдив) 1:0 (1:0) [1:0 Марин Марков 42'] VII кръг 20 април 1950 г., четвъртък: ДСО Строител (София) - ДСО Червено знаме (София) 6:2 (2:0) [1:0 Тома Захариев 16', 2:0 Георги Маринов 33', 2:1 Христо Евтимов 67', 4:1 Георги Стойчев 80',83'; 5:1 Георги Клечков 85', 6:1 Георги Стойчев 90', 6:2 Р.Каменов 90'+1'] 22 април 1950 г., събота: Народна войска (София) - ДСО Торпедо (София) 2:1 (0:0) [1:0 Димитър Миланов 64', 2:0 Стефан Божков 75', 2:1 Петър Аргиров 84'] 23 април 1950 г., неделя: ДСО Динамо (София) - ДСО Червено знаме (Марек) 3:0 (1:0) [1:0 Йордан Томов-Коми 29', 2:0 Любен Хранов 58', 3:0 Арсен Димитров 65'] ДСО Спартак (Сталин) - ДСО Торпедо (Плевен) 3:1 [Добромир Ташков (2), Димитър Ненчев - Георги Бъчваров] ДСО Торпедо (Пловдив) - ДСО Академик (София) 1:0 (1:0) [1:0 Христо Бъчваров 37'] VIII кръг 27 април 1950 г., четвъртък: ДСО Академик (София) - Народна войска (София) 2:1 (1:1) [0:1 Димитър Миланов 21', 1:1 Васил Спасов 42', 2:1 Атанас Цанов 83'-аг] 29 април 1950 г., събота: ДСО Червено знаме (София) - ДСО Торпедо (София) 2:0 (1:0) [1:0 Христо Евтимов 44', 2:0 Петър Дончев 66'] 30 април 1950 г., неделя: ДСО Строител (София) - ДСО Динамо (София) 0:0 ДСО Торпедо (Плевен) - ДСО Торпедо (Пловдив) 0:1 (0:1) [0:1 Атанас Николов 25'] ДСО Червено знаме (Марек) - ДСО Спартак (Сталин) 0:3 сл. IX кръг 4 май 1950 г., четвъртък: ДСО Динамо (София) - ДСО Червено знаме (София) 3:0 (0:0) [2:0 Любен Хранов 64',71'; 3:0 Арсен Димитров 82'] 6 май 1950 г., събота: ДСО Торпедо (София) - ДСО Академик (София) 1:2 (1:1) [1:0 Костадин Василев Костадинов 18', 1:1 Стефан Гецов 24', 1:2 Гочо Русев 64'] 7 май 1950 г., неделя: ДСО Спартак (Сталин) - ДСО Строител (София) 1:2 (1:1) [1:0 Трендафил Станков 8', 1:1 Григор Ахтимов 14', 1:2 Георги Маринов 75'] ДСО Торпедо (Пловдив) - ДСО Червено знаме (Марек) 0:0 Народна войска (София) - ДСО Торпедо (Плевен) 1:0 (0:0) [1:0 Ганчо Василев 86'] IV кръг - отложен мач 10 май 1950 г., сряда: ДСО Динамо (София) - ДСО Торпедо (София) 1:0 [1:0 Борислав Цветков _] X кръг 11 май 1950 г., четвъртък: ДСО Червено знаме (София) - ДСО Академик (София) 2:1 (0:0) [1:0 Никола Колев 72', 1:1 Васил Спасов 78', 2:1 Никола Колев 79'] 13 май 1950 г., събота: Народна войска (София) - ДСО Червено знаме (Марек) 3:0 (0:0) [1:0 Коце Благоев 52', 2:0 Ганчо Василев 66'-д, 3:0 Стефан Божков 82'] 14 май 1950 г., неделя: ДСО Спартак (Сталин) - ДСО Динамо (София) 4:3 (4:2) [2:0 Добромир Ташков 1',2'; 2:1 Любен Хранов 7', 3:1 Спиридон Рухов 13', 4:1 Никола Йовчев 34', 4:2 Любен Хранов 42'-д, 4:3 Димитър Дойчинов 71'] ДСО Торпедо (Пловдив) - ДСО Строител (София) 2:1 (2:0) [1:0 Иван Василев 28', 2:0 Атанас Николов 38', 2:1 Георги Стойчев 88'] ДСО Торпедо (София) - ДСО Торпедо (Плевен) 2:0 (1:0) [1:0 Александър Щерев 11', 2:0 Д.Спасов 50'-аг] XI кръг 18 май 1950 г., четвъртък: в София, ст."Народна армия": ДСО Строител (София) - Народна войска (София) 1:0 (1:0) [1:0 Григор Ахтимов 10'] 20 май 1950 г., събота: ДСО Динамо (София) - ДСО Торпедо (Пловдив) 5:2 [Любен Хранов (2), Йордан Томов-Коми, Борислав Цветков, Арсен Димитров - Кирил Минков, Иван Лазаров] 21 май 1950 г., неделя: ДСО Торпедо (Плевен) - ДСО Академик (София) 3:3 (1:3) [0:1 Васил Спасов 22', 0:3 Стефан Гецов 23',30'; 2:3 Георги Берков 40',49'; 3:3 Б.Георгиев 70'] ДСО Червено знаме (Марек) - ДСО Торпедо (София) 1:2 (1:0) [1:0 Никола Шулев 21', 1:2 Лазар Христов 47',71'] ДСО Спартак (Сталин) - ДСО Червено знаме (София) 0:0 XII кръг 8 юни 1950 г., четвъртък: ДСО Червено знаме (София) - ДСО Торпедо (Плевен) 2:0 (0:0) [2:0 Петър Патев 50',60'] 9 юни 1950 г., петък: ДСО Академик (София) - ДСО Червено знаме (Марек) 8:1 [Христо Конаков (4), Иван Трендафилов (3), Стефан Гецов - Любен Гущеров] 10 юни 1950 г., събота: ДСО Торпедо (София) - ДСО Строител (София) 0:2 [Григор Ахтимов, Тома Захариев] 11 юни 1950 г., неделя: Народна войска (София) - ДСО Динамо (София) 0:0 ДСО Торпедо (Пловдив) - ДСО Спартак (Сталин) 3:2 (0:2) [0:1 Борис Парушев 2', 0:2 Трендафил Станков 5', 1:2 Иван Лазаров 46', 2:2 Т.Тодоров 48', 3:2 Кирил Минков 57'] XIII кръг 15 юни 1950 г., четвъртък: ДСО Строител (София) - ДСО Академик (София) 1:3 (1:1) [1:0 Тома Захариев 35', 1:1 Иван Трендафилов 39', 1:2 Гочо Русев 55', 1:3 Васил Спасов 83'] 18 юни 1950 г., неделя: ДСО Спартак (Сталин) - Народна войска (София) 1:4 (1:1) [1:0 Спиридон Рухов 23', 1:1 Стойне Минев 29', 1:2 Панайот Панайотов-Гацо 2п, 1:3 Ганчо Василев 2п, 1:4 Димитър Миланов 2п] ДСО Червено знаме (Марек) - ДСО Торпедо (Плевен) 1:4 (0:1) [0:1 Георги Бъчваров 12', 1:1 Димитър Исаков 52', 1:2 Георги Бъчваров 55'-д, 1:3 Крум Делибалтов 61'-аг, 1:4 Георги Берков 65'] ДСО Торпедо (Пловдив) - ДСО Червено знаме (София) 3:2 (2:1) [0:1 Р.Каменов 20', 1:1 Атанас Николов 40', 2:1 Кирил Минков 44', 3:1 Иван Василев 55', 3:2 М.Михайлов 88'] ДСО Торпедо (София) - ДСО Динамо (София) 0:2 * /анулиран/ * - опорочен от съдията. 1 ноември 1950 г., сряда: ДСО Торпедо (София) - ДСО Динамо (София) 2:4 (1:2) * [0:2 Йордан Томов-Коми 21',32'; 1:2 Петър Петров 38', 1:3 Лазар Христов 65'-аг, 1:4 Арсен Димитров 77', 2:4 Вучко Йорданов 84'] * - преиграване. XIV кръг 22 юни 1950 г., четвъртък: ДСО Академик (София) - ДСО Динамо (София) 0:1 (0:0) [0:1 Георги Кардашев 57'] 23 юни 1950 г., петък: Народна войска (София) - ДСО Торпедо (Пловдив) 2:1 (2:0) [1:0 Панайот Панайотов-Гацо 4', 2:0 Димитър Миланов 9', 2:1 Христо Бъчваров 55'] 24 юни 1950 г., събота: ДСО Червено знаме (София) - ДСО Червено знаме (Марек) 2:1 [_, _ - Стоян Базовски -аг] 1 юли 1950 г., събота: ДСО Торпедо (София) - ДСО Спартак (Сталин) 0:1 [Спиридон Рухов] ДСО Торпедо (Плевен) - ДСО Строител (София) отложен 18 октомври 1950 г., сряда: ДСО Торпедо (Плевен) - ДСО Строител (София) 0:1 (0:1) [0:1 Георги Маринов 27'] XV кръг 6 юли 1950 г., четвъртък: Народна войска (София) - ДСО Червено знаме (София) 0:1 (0:1) [0:1 Никола Колев 27'] 9 юли 1950 г., неделя: ДСО Динамо (София) - ДСО Торпедо (Плевен) 3:1 (1:1) [1:0 Георги Кардашев 5', 1:1 Петров 35', 2:1 Арсен Димитров 55', 3:1 Йордан Томов-Коми 78'] ДСО Спартак (Сталин) - ДСО Академик (София) 1:3 (1:1) [0:1 Стефан Гецов 13', 1:1 Борис Парушев 44', 1:2 Стефан Гецов 71', 1:3 Гочо Русев 76'] ДСО Торпедо (Пловдив) - ДСО Торпедо (София) 0:0 10 юли 1950 г., понеделник: ДСО Строител (София) - ДСО Червено знаме (Марек) 3:0 [Манол Николов, Георги Маринов, Георги Стойчев] XVI кръг 5 август 1950 г., събота: ДСО Торпедо (София) - Народна войска (София) 1:4 (0:4) [0:2 Стойне Минев 19',23'; 0:3 Димитър Миланов 31', 0:4 Стефан Божков 37', 1:4 Александър Щерев 50'] 6 август 1950 г., неделя: ДСО Академик (София) - ДСО Торпедо (Пловдив) 6:2 [Стефан Гецов (2), ... - Атанас Николов, Иван Василев] ДСО Торпедо (Плевен) - ДСО Спартак (Сталин) 2:3 (1:2) [0:1 Трендафил Станков 3', 1:1 Георги Берков 8', 1:2 Борис Парушев 27', 2:2 Георги Бъчваров 2п, 2:3 Трендафил Станков 2п] ДСО Червено знаме (Марек) - ДСО Динамо (София) 1:3 [Димитър Исаков - Йордан Томов-Коми (2), Любен Хранов] ДСО Червено знаме (София) - ДСО Строител (София) 1:2 * /анулиран/ * - анулиран. 30 септември 1950 г., събота: ДСО Червено знаме (София) - ДСО Строител (София) 1:3 (0:2) * [0:1 Георги Пачеджиев 15', 0:2 Манол Николов 40', 0:3 Георги Маринов 78', 1:3 Никола Колев 90'] * - преиграване. XVII кръг 7 септември 1950 г., четвъртък: Народна войска (София) - ДСО Академик (София) 0:1 (0:0) [0:1 Иван Трендафилов 84'] 9 септември 1950 г., събота: ДСО Торпедо (София) - ДСО Червено знаме (София) 2:1 [_, Кръстьо Ставрев 60' - _] 10 септември 1950 г., неделя: ДСО Торпедо (Пловдив) - ДСО Торпедо (Плевен) отложен ДСО Спартак (Сталин) - ДСО Червено знаме (Марек) 6:0 (3:0) [1:0 Добромир Ташков 16', 3:0 Спиридон Рухов 30',32'; 4:0 Добромир Ташков 55', 5:0 Димитър Ненчев 66'-д, 6:0 Добромир Ташков 85'] 13 септември 1950 г., сряда: ДСО Динамо (София) - ДСО Строител (София) 1:1 (1:0) [1:0 Любен Хранов 20', 1:1 Милан Христов 89'] 29 октомври 1950 г., неделя: ДСО Торпедо (Пловдив) - ДСО Торпедо (Плевен) 2:2 (2:1) [1:0 Христо Бъчваров 8', 1:1 Р.Априлов 20', 2:1 Кирил Минков 37', 2:2 Ив.Матеев 47'] XVI кръг - преигран мач 30 септември 1950 г., събота: ДСО Червено знаме (София) - ДСО Строител (София) 1:3 (0:2) * [0:1 Георги Пачеджиев 15', 0:2 Манол Николов 40', 0:3 Георги Маринов 78', 1:3 Никола Колев 90'] * - преиграване. XIV кръг - отложен мач 18 октомври 1950 г., сряда: ДСО Торпедо (Плевен) - ДСО Строител (София) 0:1 (0:1) [0:1 Георги Маринов 27'] XVIII кръг - изтеглен мач 22 октомври 1950 г., неделя: ДСО Червено знаме (Марек) - ДСО Торпедо (Пловдив) 1:0 [Любен Коларов] XVII кръг - отложен мач 29 октомври 1950 г., неделя: ДСО Торпедо (Пловдив) - ДСО Торпедо (Плевен) 2:2 (2:1) [1:0 Христо Бъчваров 8', 1:1 Р.Априлов 20', 2:1 Кирил Минков 37', 2:2 Ив.Матеев 47'] XIII кръг - преигран мач 1 ноември 1950 г., сряда: ДСО Торпедо (София) - ДСО Динамо (София) 2:4 (1:2) * [0:2 Йордан Томов-Коми 21',32'; 1:2 Петър Петров 38', 1:3 Лазар Христов 65'-аг, 1:4 Арсен Димитров 77', 2:4 Вучко Йорданов 84'] * - преиграване. XVIII кръг 22 октомври 1950 г., неделя: ДСО Червено знаме (Марек) - ДСО Торпедо (Пловдив) 1:0 [Любен Коларов] 2 ноември 1950 г., четвъртък: ДСО Строител (София) - ДСО Спартак (Сталин) 3:0 (0:0) [1:0 Игнат Игнатов 57', 2:0 Манол Николов 60', 3:0 Григор Ахтимов 69'] 4 ноември 1950 г., събота: ДСО Академик (София) - ДСО Торпедо (София) 1:0 (0:0) [1:0 Иван Трендафилов 78'] 5 ноември 1950 г., неделя: ДСО Червено знаме (София) - ДСО Динамо (София) 0:2 (0:1) [0:1 Любен Хранов 13', 0:2 Ангел Петров 76'] ДСО Торпедо (Плевен) - Народна войска (София) 0:0 ДСО Червено знаме (Марек) - ДСО Торпедо (Пловдив) изтеглен
Таблица с резултати
нагоре

Всички голмайстори

Голмайстори
11  Иван Трендафилов             ДСО Академик (София)
    Любен Хранов                 ДСО Динамо (София)
 9  Стефан Гецов                 ДСО Академик (София)
    Добромир Ташков              ДСО Спартак (Сталин)
 8  Васил Спасов                 ДСО Академик (София)
    Георги Бъчваров              ДСО Торпедо (Плевен)
    Арсен Димитров               ДСО Динамо (София)
    Йордан Томов - Коми          ДСО Динамо (София)
 7  Георги Маринов               ДСО Строител (София)
 6  Борис Парушев                ДСО Спартак (Сталин)     
 6  Трендафил Станков            ДСО Спартак (Сталин)     
 6  Георги Стойчев               ДСО Строител (София)     
 6  Кирил Минков                 ДСО Торпедо (Пловдив)    
 6  Димитър Миланов              Народна войска (София)   
 5  Спиридон Рухов               ДСО Спартак (Сталин)     
 5  Григор Ахтимов               ДСО Строител (София)     
 5  Тома Захариев                ДСО Строител (София)     
 5  Никола Колев                 ДСО Червено знаме (София)
 4  Христо Конаков               ДСО Академик (София)     
 4  Георги Берков                ДСО Торпедо (Плевен)     
 4  Атанас Николов               ДСО Торпедо (Пловдив)    
 4  Петър Аргиров                ДСО Торпедо (София)      
 4  Ганчо Василев                Народна войска (София)   
 4  Стефан Божков                Народна войска (София)   
 4  Стойне Минев                 Народна войска (София)   
 3  Гочо Русев                   ДСО Академик (София)     
 3  Димитър Дойчинов             ДСО Динамо (София)       
 3  Манол Николов                ДСО Строител (София)     
 3  Иван Василев                 ДСО Торпедо (Пловдив)    
 3  Христо Бъчваров              ДСО Торпедо (Пловдив)    
 3  Александър Щерев             ДСО Торпедо (София)      
 3  Димитър Исаков               ДСО Червено знаме (Марек)
 3  Никола Шулев                 ДСО Червено знаме (Марек)
 3  Р.Каменов                    ДСО Червено знаме (София)
 3  Христо Евтимов               ДСО Червено знаме (София)
 2  Борислав Цветков             ДСО Динамо (София)       
 2  Георги Кардашев              ДСО Динамо (София)       
 2  Димитър Ненчев               ДСО Спартак (Сталин)     
 2  Никола Йовчев                ДСО Спартак (Сталин)     
 2  Игнат Игнатов                ДСО Строител (София)     
 2  Кънчев                       ДСО Торпедо (Плевен)     
 2  Иван Лазаров                 ДСО Торпедо (Пловдив)    
 2  Лазар Христов                ДСО Торпедо (София)      
 2  Н.Иванов                     ДСО Червено знаме (София)
 2  Петър Патев                  ДСО Червено знаме (София)
 2  Панайот Панайотов-Гацо       Народна войска (София)   
 1  Ангел Петров                 ДСО Динамо (София)       
 1  Мильо Димитров               ДСО Спартак (Сталин)     
 1  Георги Клечков               ДСО Строител (София)     
 1  Георги Пачеджиев             ДСО Строител (София)     
 1  Милан Христов                ДСО Строител (София)     
 1  Б.Георгиев                   ДСО Торпедо (Плевен)     
 1  Ив.Матеев                    ДСО Торпедо (Плевен)     
 1  Петров                       ДСО Торпедо (Плевен)     
 1  Р.Априлов                    ДСО Торпедо (Плевен)     
 1  Т.Тодоров                    ДСО Торпедо (Пловдив)    
 1  Вучко Йорданов               ДСО Торпедо (София)      
 1  Костадин Василев Костадинов  ДСО Торпедо (София)      
 1  Кръстьо Ставрев              ДСО Торпедо (София)      
 1  Марин Марков                 ДСО Торпедо (София)      
 1  Петър Петров                 ДСО Торпедо (София)      
 1  Любен Гущеров                ДСО Червено знаме (Марек)
 1  Любен Коларов                ДСО Червено знаме (Марек)
 1  М.Михайлов                   ДСО Червено знаме (София)
 1  Петър Дончев                 ДСО Червено знаме (София)
 1  Коце Благоев                 Народна войска (София)   
 1  Крум Янев                    Народна войска (София)   

Автоголове
 1  Атанас Цанов                 Народна войска (София) - за ДСО Академик (София)
    Д.Спасов                     ДСО Торпедо (Плевен) - за ДСО Торпедо (София)
    Лазар Христов                ДСО Торпедо (София) - за ДСО Динамо (София)
    Крум Делибалтов              ДСО Червено знаме (Марек) - за ДСО Торпедо (Плевен)
    Стоян Базовски               ДСО Червено знаме (София) - за ДСО Червено знаме (Марек)

Служебни голове
 3  срещу ДСО Торпедо (Пловдив) - за ДСО Спартак (Сталин)
 3  срещу ДСО Червено знаме (Марек) - за ДСО Спартак (Сталин)

Голове с неизвестен голмайстор
 4  ДСО Академик (София) срещу ДСО Торпедо (Пловдив)
 3  ДСО Червено знаме (София) срещу ДСО Червено знаме (Марек) (2) и ДСО Торпедо (София)
 1  ДСО Торпедо (София) срещу ДСО Червено знаме (София)

нагоре