Група "А"
| Таблица с резултати |
Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 |
| 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
Актуални мачове:
18 май 2024 г., събота, 11:00 ч / XX кръг:
Шипка старс 2015 (Асеновград) - Пловдив 2015 (Пловдив) 0:4
18 май 2024 г., събота, 12:30 ч / XX кръг:
Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Академик (Пловдив) -
19 май 2024 г., неделя, 09:00 ч / XX кръг:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив) -
19 май 2024 г., неделя, 10:45 ч / XX кръг:
Ботев (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив) -
19 май 2024 г., неделя, 12:30 ч / XX кръг:
Юнайтед (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик) -
Класиране:
М П Р З ГР Т
Бележки
- Всички мачове се играят в 2 полувремена от по 35 минути с почивка от 10 минути между тях.
- Всички мачове се играят на игрище СУ "Свети Седмочисленици" /"Айсберг Арена"/ в ЖК Тракия А2, Пловдив, освен ако не е посочено друго.
- Промени в съставите на групите на полусезона (по молба на отборите и след преценка на ЗС на БФС - Пловдив):
- Житница (Житница), 5-и; Тракия 06 (Стамболийски), 7-и; Хисаря (Хисаря), 10-и; и Реал (Пловдив), 11-и в група "А"; са преместени в новосформираната група "Б";
- Академик (Пловдив), Ботев (Пловдив) и Марица 1921 (Пловдив) се включват в групата.
I кръг
16 септември 2023 г., събота, 11:15 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик) 19:0
16 септември 2023 г., събота, 13:00 ч:
Юнайтед (Пловдив) - Тракия 06 (Стамболийски) 1:2
16 септември 2023 г., събота, 14:45 ч:
Секирово (Раковски) - Шипка старс 2015 (Асеновград) 2:2
16 септември 2023 г., събота, 16:00 ч:
Хисаря (Хисаря) - Житница (Житница) 3:5
16 септември 2023 г., събота, 16:30 ч:
Пловдив 2015 (Пловдив) - Реал (Пловдив) 2:1
Спартак 1947 (Пловдив) почива
II кръг
22 септември 2023 г., петък, 11:15 ч:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Секирово (Раковски) отложен
22 септември 2023 г., петък, 13:30 ч:
Житница (Житница) - Локомотив 1926 (Пловдив) 0:3
22 септември 2023 г., петък, 15:15 ч:
Реал (Пловдив) - Тракия 06 (Стамболийски) 0:4
22 септември 2023 г., петък, 17:00 ч:
Шипка старс 2015 (Асеновград) - Юнайтед (Пловдив) 3:3
22 септември 2023 г., петък, 18:45 ч:
Пловдив 2015 (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив) 0:12
1 ноември 2023 г., сряда, 18:45 ч:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Секирово (Раковски) 1:3
Хисаря (Хисаря) почива
III кръг
30 септември 2023 г., събота, 15:30 ч:
Спартак 1947 (Пловдив) - Реал (Пловдив) 6:0
Юнайтед (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик) 1:3
30 септември 2023 г., събота, 17:15 ч:
Хисаря (Хисаря) - Пловдив 2015 (Пловдив) 2:3
1 октомври 2023 г., неделя, 13:15 ч:
Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Житница (Житница) 3:0
1 октомври 2023 г., неделя, 15:00 ч:
Тракия 06 (Стамболийски) - Шипка старс 2015 (Ас) 2:3
Локомотив 1926 (Пловдив) почива
IV кръг
7 октомври 2023 г., събота, 11:00 ч:
Пловдив 2015 (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив) 0:8
7 октомври 2023 г., събота, 12:30 ч:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Тракия 06 (Стамболийски) 2:3
7 октомври 2023 г., събота, 14:00 ч:
Спартак 1947 (Пловдив) - Хисаря (Хисаря) отложен
8 октомври 2023 г., неделя, 12:30 ч:
Реал (Пловдив) - Шипка старс 2015 (Асеновград) 2:0
8 октомври 2023 г., неделя, 14:00 ч:
Житница (Житница) - Юнайтед (Пловдив) отложен
1 ноември 2023 г., сряда, 17:15 ч:
Спартак 1947 (Пловдив) - Хисаря (Хисаря) 9:1
25 ноември 2023 г., събота, 10:30 ч:
Житница (Житница) - Юнайтед (Пловдив) 2:5
Секирово (кв.Секирово, Раковски) почива
V кръг
14 октомври 2023 г., събота, 08:45 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив) 1:2
14 октомври 2023 г., събота, 10:15 ч:
Секирово (Раковски) - Пловдив 2015 (Пловдив) 1:0
14 октомври 2023 г., събота, 11:45 ч:
Тракия 06 (Стамболийски) - Житница (Житница) 1:4
16 октомври 2023 г., понеделник, 17:30 ч:
Хисаря (Хисаря) - Реал (Пловдив) 4:1
16 октомври 2023 г., понеделник, 19:00 ч:
Шипка старс 2015 (Асеновград) - Хебър 1918 (Пазарджик) 2:4
Юнайтед (Пловдив) почива
VI кръг
21 октомври 2023 г., събота, 12:00 ч:
Житница (Житница) - Шипка старс 2015 (Асеновград) 3:4
21 октомври 2023 г., събота, 13:30 ч:
Реал (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик) 2:0
22 октомври 2023 г., неделя, 11:45 ч:
Хисаря (Хисаря) - Локомотив 1926 (Пловдив) 1:6
22 октомври 2023 г., неделя, 13:30 ч:
Спартак 1947 (Пловдив) - Секирово (Раковски) 4:0
22 октомври 2023 г., неделя, 15:15 ч:
Пловдив 2015 (Пловдив) - Юнайтед (Пловдив) 0:4
Тракия 06 (Стамболийски) почива
VIII кръг - изтеглени мачове
28 октомври 2023 г., събота, 13:30 ч:
Реал (Пловдив) - Житница (Житница) 2:7
28 октомври 2023 г., събота, 15:15 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Секирово (Раковски) 4:2
1 ноември 2023 г., сряда, 15:45 ч:
Пловдив 2015 (Пловдив) - Шипка старс 2015 (Асеновград) 1:4
IV кръг - отложен мач
1 ноември 2023 г., сряда, 17:15 ч:
Спартак 1947 (Пловдив) - Хисаря (Хисаря) 9:1
VII кръг
28 октомври 2023 г., събота, 10:00 ч:
Тракия 06 (Стамболийски) - Пловдив 2015 (Пловдив) 1:1
4 ноември 2023 г., събота, 10:30 ч:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Житница (Житница) 1:4
4 ноември 2023 г., събота, 12:00 ч:
Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Хисаря (Хисаря) 11:2
4 ноември 2023 г., събота, 13:30 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Реал (Пловдив) 3:0
4 ноември 2023 г., събота, 15:00 ч:
Юнайтед (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив) 0:3
Шипка старс 2015 (Асеновград) почива
II кръг - отложен мач
1 ноември 2023 г., сряда, 18:45 ч:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Секирово (Раковски) 1:3
VIII кръг
28 октомври 2023 г., събота, 13:30 ч:
Реал (Пловдив) - Житница (Житница) 2:7
28 октомври 2023 г., събота, 15:15 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Секирово (Раковски) 4:2
1 ноември 2023 г., сряда, 15:45 ч:
Пловдив 2015 (Пловдив) - Шипка старс 2015 (Асеновград) 1:4
4 ноември 2023 г., събота, 10:00 ч:
Реал (Пловдив) - Житница (Житница) изтеглен
Пловдив 2015 (Пловдив) - Шипка старс 2015 (Асеновград) изтеглен
Спартак 1947 (Пловдив) - Тракия 06 (Стамболийски) 5:1
Хисаря (Хисаря) - Юнайтед (Пловдив) 1:5
Локомотив 1926 (Пловдив) - Секирово (Раковски) изтеглен
Хебър 1918 (Пазарджик) почива
IX кръг
11 ноември 2023 г., събота, 10:00 ч:
Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Реал (Пловдив) 4:3
Юнайтед (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив) 4:3
Тракия 06 (Стамболийски) - Хисаря (Хисаря) отложен
Шипка старс 2015 (Асеновград) - Спартак 1947 (Пловдив) отложен
Хебър 1918 (Пазарджик) - Пловдив 2015 (Пловдив) отложен
25 ноември 2023 г., събота, 12:00 ч:
Тракия 06 (Стамболийски) - Хисаря (Хисаря) 4:5
25 ноември 2023 г., събота, 13:30 ч:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Пловдив 2015 (Пловдив) 4:7
2 декември 2023 г., събота, 09:30 ч:
Шипка старс 2015 (Асеновград) - Спартак 1947 (Пловдив) 0:12
Житница (Житница) почива
X кръг
18 ноември 2023 г., събота, 10:00 ч:
Пловдив 2015 (Пловдив) - Житница (Житница) 2:7
Спартак 1947 (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик) 15:0
Хисаря (Хисаря) - Шипка старс 2015 (Асеновград) 2:5
Локомотив 1926 (Пловдив) - Тракия 06 (Стамболийски) отложен
Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Юнайтед (Пловдив) отложен
2 декември 2023 г., събота, 11:45 ч:
Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Юнайтед (Пловдив) 5:2
9 декември 2023 г., събота, 18:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Тракия 06 (Стамболийски) 4:1
Реал (Пловдив) почива
XI кръг
25 ноември 2023 г., събота, 10:00 ч:
Юнайтед (Пловдив) - Реал (Пловдив) отложен
Тракия 06 (Стамболийски) - Секирово (Раковски) отложен
Шипка старс 2015 (Ас) - Локомотив 1926 (Пловдив) 1:4
Хебър 1918 (Пазарджик) - Хисаря (Хисаря) отложен
Житница (Житница) - Спартак 1947 (Пловдив) отложен
2 декември 2023 г., събота, 13:30 ч:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Хисаря (Хисаря) 10:1
3 декември 2023 г., неделя, 08:30 ч:
Юнайтед (Пловдив) - Реал (Пловдив) 6:3
9 декември 2023 г., събота, 16:45 ч:
Житница (Житница) - Спартак 1947 (Пловдив) 1:8
Пловдив 2015 (Пловдив) почива
IV кръг - отложен мач
25 ноември 2023 г., събота, 10:30 ч:
Житница (Житница) - Юнайтед (Пловдив) 2:5
IX кръг - отложени мачове
25 ноември 2023 г., събота, 12:00 ч:
Тракия 06 (Стамболийски) - Хисаря (Хисаря) 4:5
25 ноември 2023 г., събота, 13:30 ч:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Пловдив 2015 (Пловдив) 4:7
IX кръг - отложен мач
2 декември 2023 г., събота, 09:30 ч:
Шипка старс 2015 (Асеновград) - Спартак 1947 (Пловдив) 0:12
X кръг - отложен мач
2 декември 2023 г., събота, 11:45 ч:
Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Юнайтед (Пловдив) 5:2
XI кръг - отложени мачове
2 декември 2023 г., събота, 13:30 ч:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Хисаря (Хисаря) 10:1
3 декември 2023 г., неделя, 08:30 ч:
Юнайтед (Пловдив) - Реал (Пловдив) 6:3
9 декември 2023 г., събота, 16:45 ч:
Житница (Житница) - Спартак 1947 (Пловдив) 1:8
X кръг - отложен мач
9 декември 2023 г., събота, 18:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Тракия 06 (Стамболийски) 4:1
XII кръг
16 март 2024 г., събота, 09:00 ч:
Марица 1921 (Пловдив) - Ботев (Пловдив) 0:2
16 март 2024 г., събота, 10:30 ч:
Юнайтед (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив) 2:1
16 март 2024 г., събота, 14:00 ч:
Пловдив 2015 (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик) 0:3
17 март 2024 г., неделя, 17:30 ч:
Академик (Пловдив) - Шипка старс 2015 (Асеновград) 2:4
17 март 2024 г., неделя, 19:15 ч:
Спартак 1947 (Пловдив) - Секирово (Раковски) 6:0
XIII кръг
23 март 2024 г., събота, 10:00 ч:
Пловдив 2015 (Пловдив) - Академик (Пловдив) 2:1
24 март 2024 г., неделя, 13:00 ч:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Локомотив 1926 (Пловдив) 0:6
24 март 2024 г., неделя, 14:30 ч:
Секирово (Раковски) - Марица 1921 (Пловдив) 1:0
24 март 2024 г., неделя, 16:00 ч:
Шипка старс 2015 (Асеновград) - Спартак 1947 (Пловдив) 1:8
24 март 2024 г., неделя, 17:30 ч:
Ботев (Пловдив) - Юнайтед (Пловдив) 2:1
XIV кръг
28 март 2024 г., четвъртък, 17:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Ботев (Пловдив) 3:1
30 март 2024 г., събота, 11:00 ч:
Юнайтед (Пловдив) - Секирово (кв.Секирово, Раковски) 5:0
30 март 2024 г., събота, 15:45 ч:
Академик (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик) 1:1
30 март 2024 г., събота, 17:30 ч:
Марица 1921 (Пловдив) - Шипка старс 2015 (Асеновград) 1:4
2 април 2024 г., вторник, 16:30 ч:
Спартак 1947 (Пловдив) - Пловдив 2015 (Пловдив) 13:1
XV кръг
6 април 2024 г., събота, 11:00 ч:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Ботев (Пловдив) отложен
Секирово (Раковски) - Локомотив 1926 (Пловдив) отложен
6 април 2024 г., събота, 13:30 ч:
Академик (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив) 0:11
7 април 2024 г., неделя, 09:30 ч:
Пловдив 2015 (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив) 0:4
7 април 2024 г., неделя, 11:00 ч:
Шипка старс 2015 (Асеновград) - Юнайтед (Пловдив) 1:11
1 май 2024 г., сряда, 14:30 ч:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Ботев (Пловдив) 1:8
XVI кръг
13 април 2024 г., събота, 09:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Шипка старс 2015 (Ас) 5:0
13 април 2024 г., събота, 10:30 ч:
Спартак 1947 (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик) 9:0
13 април 2024 г., събота, 15:30 ч:
Марица 1921 (Пловдив) - Академик (Пловдив) 2:0
14 април 2024 г., неделя, 09:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Секирово (кв.Секирово, Раковски) 8:2
14 април 2024 г., неделя, 10:30 ч:
Юнайтед (Пловдив) - Пловдив 2015 (Пловдив) 4:1
XVII кръг
20 април 2024 г., събота, 12:15 ч:
Спартак 1947 (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив) 3:1
20 април 2024 г., събота, 13:45 ч:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Секирово (Раковски) 0:0
21 април 2024 г., неделя, 10:00 ч:
Шипка старс 2015 (Асеновград) - Ботев (Пловдив) 3:1
21 април 2024 г., неделя, 11:45 ч:
Пловдив 2015 (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив) 0:5
21 април 2024 г., неделя, 13:30 ч:
Академик (Пловдив) - Юнайтед (Пловдив) 0:5
XVIII кръг
27 април 2024 г., събота, 09:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Академик (Пловдив) 5:0
27 април 2024 г., събота, 13:30 ч:
Ботев (Пловдив) - Пловдив 2015 (Пловдив) 7:0
28 април 2024 г., неделя, 12:00 ч:
Марица 1921 (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик) 3:0
28 април 2024 г., неделя, 13:45 ч:
Секирово (Раковски) - Шипка старс 2015 (Асеновград) 2:1
28 април 2024 г., неделя, 15:30 ч:
Юнайтед (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив) 0:2
XV кръг - отложен мач
1 май 2024 г., сряда, 14:30 ч:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Ботев (Пловдив) 1:8
XIX кръг
11 май 2024 г., събота, 09:00 ч:
Спартак 1947 (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив) 1:2
12 май 2024 г., неделя, 10:45 ч:
Пловдив 2015 (Пловдив) - Секирово (Раковски) 1:7
12 май 2024 г., неделя, 12:15 ч:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Шипка старс 2015 (Асеновград) 0:2
12 май 2024 г., неделя, 13:45 ч:
Марица 1921 (Пловдив) - Юнайтед (Пловдив) 1:0
12 май 2024 г., неделя, 15:15 ч:
Академик (Пловдив) - Ботев (Пловдив) 0:5
XX кръг
18 май 2024 г., събота, 11:00 ч:
Шипка старс 2015 (Асеновград) - Пловдив 2015 (Пловдив) 0:4
18 май 2024 г., събота, 12:30 ч:
Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Академик (Пловдив) -
19 май 2024 г., неделя, 09:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив) -
19 май 2024 г., неделя, 10:45 ч:
Ботев (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив) -
19 май 2024 г., неделя, 12:30 ч:
Юнайтед (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик) -
Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1. Спартак 1947 (Пловдив) XXX 1:2 --- 4:0 --- --- 13:1 --- 15:0 3:1 5:1 9:1 6:0 ---
XXX --- --- 6:0 --- --- --- --- 9:0 --- --- --- --- ---
2. Локомотив 1926 (Пловдив) 1:2 XXX --- 4:2 5:0 3:1 --- --- 19:0 -:- 4:1 --- 3:0 5:0
3. Юнайтед (Пловдив) 0:3 4:3 XXX 5:0 --- --- 4:1 --- 1:3 --- 1:2 --- 6:3 ---
0:2 2:1 XXX --- --- --- --- --- -:- --- --- --- --- ---
4. Секирово (кв.Секирово, Раковски) --- -:- 5:2 XXX 2:2 --- 1:0 3:0 --- 1:0 --- 11:2 4:3 -:-
--- --- --- XXX 2:1 --- --- --- --- --- --- --- --- ---
5. Шипка старс 2015 (Асеновград) 0:12 1:4 3:3 --- XXX 3:1 0:4 --- 2:4 --- --- --- --- ---
1:8 --- 1:11 --- XXX --- --- --- --- --- --- --- --- ---
6. Ботев (Пловдив) -:- --- 2:1 8:2 --- XXX 7:0 --- --- --- --- --- --- ---
7. Пловдив 2015 (Пловдив) 0:12 0:8 0:4 1:7 1:4 --- XXX 2:7 0:3 0:4 --- --- 2:1 2:1
--- 0:5 --- --- --- --- XXX --- --- --- --- --- --- ---
8. Житница (Житница) 1:8 0:3 2:5 --- 3:4 --- --- XXX --- --- --- --- --- ---
9. Хебър 1918 (Пазарджик) --- 0:6 --- 1:3 0:2 1:8 4:7 1:4 XXX --- 2:3 10:1 --- ---
--- --- --- 0:0 --- --- --- --- XXX --- --- --- --- ---
10. Марица 1921 (Пловдив) --- --- 1:0 --- 1:4 0:2 --- --- 3:0 XXX --- --- --- 2:0
11. Тракия 06 (Стамболийски) --- --- --- -:- 2:3 --- 1:1 1:4 --- --- XXX 4:5 --- ---
12. Хисаря (Хисаря) --- 1:6 1:5 --- 2:5 --- 2:3 3:5 --- --- --- XXX 4:1 ---
13. Реал (Пловдив) --- --- --- --- 2:0 --- --- 2:7 2:0 --- 0:4 --- XXX ---
14. Академик (Пловдив) 0:11 --- 0:5 --- 2:4 0:5 --- --- 1:1 --- --- --- --- XXX
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
нагоре
Група "Б"
| Таблица с резултати |
Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
Актуални мачове:
18 май 2024 г., събота, 09:00 ч / VIII кръг:
Чавдар (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик) 8:1
18 май 2024 г., събота, 10:30 ч / VIII кръг:
Хисаря (Хисаря) - Спартак 1947 (Пловдив) 0:24
18 май 2024 г., събота, 12:00 ч / VIII кръг:
Тракия 06 (Стамболийски) - ФК Арда 1924 (Кърджали) 3:2
18 май 2024 г., събота, 13:30 ч / VIII кръг:
Траките 2007 (Скутаре) - Житница (Житница) 4:2
18 май 2024 г., събота, 15:00 ч / VIII кръг:
Пълдин (Пловдив) - Реал (Пловдив) отложен
Класиране:
М П Р З ГР Т
Бележки
- Всички мачове се играят в 2 полувремена от по 35 минути с почивка от 10 минути между тях.
- Всички мачове се играят в Труд, освен ако не е посочено друго.
- Промени в съставите на групите на полусезона (по молба на отборите и след преценка на ЗС на БФС - Пловдив):
- Създадена е нова група "Б";
- Житница (Житница), 5-и; Тракия 06 (Стамболийски), 7-и; Хисаря (Хисаря), 10-и; и Реал (Пловдив), 11-и в група "А"; са преместени в новосформираната група "Б";
- Траките 2007 (Скутаре), 4-и в ДПГ 13 Футбол 9; е преместен в група "Б";
- Пълдин (Пловдив), Спартак 1947 (Пловдив), ФК Арда 1924 (Кърджали), Хебър 1918 (Пазарджик) и Чавдар (Пловдив) се включват в групата.
I кръг
23 март 2024 г., събота, 10:00 ч:
Реал (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив) 0:3
24 март 2024 г., неделя, 09:00 ч:
Чавдар (Пловдив) - Траките 2007 (Скутаре) 6:2
24 март 2024 г., неделя, 10:30 ч:
Хисаря (Хисаря) - Хебър 1918 (Пазарджик) 1:4
24 март 2024 г., неделя, 12:00 ч:
Пълдин (Пловдив) - ФК Арда 1924 (Кърджали) 2:0
24 март 2024 г., неделя, 13:30 ч:
Тракия 06 (Стамболийски) - Житница (Житница) 1:2
II кръг
30 март 2024 г., събота, 09:30 ч:
Траките 2007 (Скутаре) - Спартак 1947 (Пловдив) 1:2
30 март 2024 г., събота, 14:00 ч:
ФК Арда 1924 (Кърджали) - Реал (Пловдив) 3:0
31 март 2024 г., неделя, 09:00 ч:
Чавдар (Пловдив) - Тракия 06 (Стамболийски) 5:0
31 март 2024 г., неделя, 11:00 ч:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Пълдин (Пловдив) 2:4
Житница (Житница) - Хисаря (Хисаря) отложен
10 април 2024 г., сряда, 17:00 ч:
Житница (Житница) - Хисаря (Хисаря) 3:1
III кръг
6 април 2024 г., събота, 09:30 ч:
Реал (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик) 6:0
7 април 2024 г., неделя, 10:30 ч:
Спартак 1947 (Пловдив) - ФК Арда 1924 (Кърджали) 10:1
7 април 2024 г., неделя, 11:00 ч:
Тракия 06 (Стамболийски) - Траките 2007 (Скутаре) отложен
Хисаря (Хисаря) - Чавдар (Пловдив) отложен
Пълдин (Пловдив) - Житница (Житница) отложен
II кръг - отложен мач
10 април 2024 г., сряда, 17:00 ч:
Житница (Житница) - Хисаря (Хисаря) 3:1
IV кръг
12 април 2024 г., петък, 18:15 ч:
Чавдар (Пловдив) - Пълдин (Пловдив) 3:1
14 април 2024 г., неделя, 09:00 ч:
Тракия 06 (Стамболийски) - Хисаря (Хисаря) 4:1
14 април 2024 г., неделя, 11:00 ч:
Траките 2007 (Скутаре) - ФК Арда 1924 (Кърджали) отложен
14 април 2024 г., неделя, 12:00 ч:
Житница (Житница) - Реал (Пловдив) 1:5
14 април 2024 г., неделя, 13:30 ч:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Спартак 1947 (Пловдив) 0:4
V кръг
21 април 2024 г., неделя, 09:00 ч:
Реал (Пловдив) - Чавдар (Пловдив) 3:0
21 април 2024 г., неделя, 10:30 ч:
Хисаря (Хисаря) - Траките 2007 (Скутаре) 1:10
21 април 2024 г., неделя, 12:00 ч:
ФК Арда 1924 (Кърджали) - Хебър 1918 (Пазарджик) 11:1
21 април 2024 г., неделя, 13:30 ч:
Спартак 1947 (Пловдив) - Житница (Житница) 9:1
21 април 2024 г., неделя, 15:00 ч:
Пълдин (Пловдив) - Тракия 06 (Стамболийски) 8:0
VI кръг
27 април 2024 г., събота, 11:00 ч:
Житница (Житница) - ФК Арда 1924 (Кърджали) отложен
28 април 2024 г., неделя, 09:30 ч:
Хисаря (Хисаря) - Пълдин (Пловдив) 1:10
28 април 2024 г., неделя, 11:00 ч:
Чавдар (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив) 1:2
28 април 2024 г., неделя, 12:30 ч:
Тракия 06 (Стамболийски) - Реал (Пловдив) 0:3
28 април 2024 г., неделя, 17:00 ч:
Траките 2007 (Скутаре) - Хебър 1918 (Пазарджик) 5:1
VII кръг
11 май 2024 г., събота, 09:30 ч:
Реал (Пловдив) - Хисаря (Хисаря) 3:0
11 май 2024 г., събота, 11:00 ч:
Пълдин (Пловдив) - Траките 2007 (Скутаре) 4:2
11 май 2024 г., събота, 12:30 ч:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Житница (Житница) 1:10
11 май 2024 г., събота, 14:00 ч:
Спартак 1947 (Пловдив) - Тракия 06 (Стамболийски) 6:0
11 май 2024 г., събота, 15:30 ч:
ФК Арда 1924 (Кърджали) - Чавдар (Пловдив) 0:4
VIII кръг
18 май 2024 г., събота, 09:00 ч:
Чавдар (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик) 8:1
18 май 2024 г., събота, 10:30 ч:
Хисаря (Хисаря) - Спартак 1947 (Пловдив) 0:24
18 май 2024 г., събота, 12:00 ч:
Тракия 06 (Стамболийски) - ФК Арда 1924 (Кърджали) 3:2
18 май 2024 г., събота, 13:30 ч:
Траките 2007 (Скутаре) - Житница (Житница) 4:2
18 май 2024 г., събота, 15:00 ч:
Пълдин (Пловдив) - Реал (Пловдив) отложен
IX кръг
25 май 2024 г., събота:
Реал (Пловдив) - Траките 2007 (Скутаре) -
Спартак 1947 (Пловдив) - Пълдин (Пловдив) -
ФК Арда 1924 (Кърджали) - Хисаря (Хисаря) -
Хебър 1918 (Пазарджик) - Тракия 06 (Стамболийски) -
Житница (Житница) - Чавдар (Пловдив) -
Таблица с резултати
----------------------------------------------------------------------------------------
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10.
----------------------------------------------------------------------------------------
1. Спартак 1947 (Пловдив) XXX --- --- -:- --- 9:1 6:0 10:1 --- ---
2. Реал (Пловдив) 0:3 XXX 3:0 --- -:- --- --- --- 6:0 3:0
3. Чавдар (Пловдив) 1:2 --- XXX 3:1 6:2 --- 5:0 --- 8:1 ---
4. Пълдин (Пловдив) --- -:- --- XXX 4:2 -:- 8:0 2:0 --- ---
5. Траките 2007 (Скутаре) 1:2 --- --- --- XXX 4:2 --- -:- 5:1 ---
6. Житница (Житница) --- 1:5 -:- --- --- XXX --- -:- --- 3:1
7. Тракия 06 (Стамболийски) --- 0:3 --- --- -:- 1:2 XXX 3:2 --- 4:1
8. ФК Арда 1924 (Кърджали) --- 3:0 0:4 --- --- --- --- XXX 11:1 -:-
9. Хебър 1918 (Пазарджик) 0:4 --- --- 2:4 --- 1:10 -:- --- XXX ---
10. Хисаря (Хисаря) 0:24 --- -:- 1:10 1:10 --- --- --- 1:4 XXX
----------------------------------------------------------------------------------------
нагоре