Деца подготвителна група (род.2015) - Футбол 5:
« Пловдив - Междуобластна група 2023/24


Група "А"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Спартак 1947 (Пловдив) 21 16 2 3 95:39 50 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Локомотив 1926 (Пловдив) 20 16 1 3 121:37 49 3. Орлета (Пазарджик) 21 13 1 7 99:65 40 4. Бригада 2010 (Димитровград) 19 13 0 6 103:45 39 5. Марица 1921 (Пловдив) 21 9 2 10 74:76 29 6. Кронос 2016 (Пловдив) 19 9 0 10 88:93 27 7. Траките 2007 (Скутаре) 10 8 1 1 65:26 25 [*] 8. Шипка старс 2015 (Асеновград) 18 7 1 10 46:57 22 [1 0 0 5:3 3] 9. Ботев 2002 (Пловдив) 19 7 1 11 77:112 22 [0 0 1 3:5 0] 10. Чавдар (Пловдив) 21 5 0 16 39:104 15 11. Тракия 2004 (Пловдив) 7 4 0 3 27:16 12 <- 12. Шипка старс 2015 II (Асеновград) 9 2 2 5 28:35 8 <- 13. ФК Хасково 2022 (Хасково) 9 2 0 7 19:46 6 [*] 14. Лидер Пловдив (Ягодово) 20 0 1 19 22:152 1
Бележки - Всички мачове се играят в залата на комплекс "Младежки спортен център" в Гребна база, Пловдив освен ако не е посочено друго. - Всички мачове се играят в 3 части от по 12 минути с почивки от 3 минути между тях. - Всички мачове се играят на терени с размери 40x20 м, с врати 3х2 метра и топка номер 3. - Отборите са съставени от по 5 футболисти на терена без ограничения за смените. Всички състезатели в групата трябва да вземат участие в мача. - По регламент всички състезания от настоящия сезон във формат Футбол 9, Футбол 7 и Футбол 5 се провеждат без да се води официално класиране. - Промени в съставите на групите на полусезона (по молба на отборите и след преценка на ЗС на БФС - Пловдив): - Тракия 2004 (Пловдив), 2-и в група "Б"; е преместен в група "А"; - ФК Хасково 2022 (Хасково), 9-и в група "А"; е преместен в група "Б"; - Траките 2007 (Скутаре) се отказва от участие; - Шипка старс 2015 II (Асеновград) се включва в групата. I кръг 24 септември 2023 г., неделя, 09:00 ч: Чавдар (Пловдив) - ФК Хасково 2022 (Хасково) 1:5 24 септември 2023 г., неделя, 10:00 ч: Орлета (Пазарджик) - Ботев 2002 (Пловдив) 11:2 24 септември 2023 г., неделя, 11:00 ч: Траките 2007 (Скутаре) - Кронос 2016 (Пловдив) 10:3 24 септември 2023 г., неделя, 12:00 ч: Шипка старс 2015 (Асеновград) - Марица 1921 (Пловдив) 1:3 24 септември 2023 г., неделя, 13:00 ч: Бригада 2010 (Димитровград) - Лидер Пловдив (Ягодово) 8:1 24 септември 2023 г., неделя, 14:00 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив) 5:2 II кръг 1 октомври 2023 г., неделя, 09:00 ч: Ботев 2002 (Пловдив) - Траките 2007 (Скутаре) 5:11 1 октомври 2023 г., неделя, 10:00 ч: Кронос 2016 (Пловдив) - Шипка старс 2015 (Асеновград) 2:1 1 октомври 2023 г., неделя, 11:00 ч: Лидер Пловдив (Ягодово) - Спартак 1947 (Пловдив) 1:10 1 октомври 2023 г., неделя, 12:00 ч: ФК Хасково 2022 (Хасково) - Локомотив 1926 (Пловдив) 0:8 1 октомври 2023 г., неделя, 13:00 ч: Марица 1921 (Пловдив) - Бригада 2010 (Димитровград) 0:4 1 октомври 2023 г., неделя, 14:00 ч: Чавдар (Пловдив) - Орлета (Пазарджик) 0:10 III кръг 8 октомври 2023 г., неделя, 09:00 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив) 6:4 8 октомври 2023 г., неделя, 10:00 ч: Шипка старс 2015 (Асеновград) - Ботев 2002 (Пловдив) 5:3 8 октомври 2023 г., неделя, 11:00 ч: Бригада 2010 (Димитровград) - Кронос 2016 (Пловдив) 9:1 8 октомври 2023 г., неделя, 12:00 ч: Орлета (Пазарджик) - ФК Хасково 2022 (Хасково) 4:1 8 октомври 2023 г., неделя, 13:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Лидер Пловдив (Ягодово) 12:0 8 октомври 2023 г., неделя, 14:00 ч: Траките 2007 (Скутаре) - Чавдар (Пловдив) 9:1 IV кръг 15 октомври 2023 г., неделя, 09:00 ч: Марица 1921 (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив) 1:2 15 октомври 2023 г., неделя, 10:00 ч: Кронос 2016 (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив) 3:6 15 октомври 2023 г., неделя, 11:00 ч: Ботев 2002 (Пловдив) - Бригада 2010 (Димитровград) 3:5 15 октомври 2023 г., неделя, 12:00 ч: Орлета (Пазарджик) - Траките 2007 (Скутаре) 3:6 15 октомври 2023 г., неделя, 13:00 ч: ФК Хасково 2022 (Хасково) - Лидер Пловдив (Ягодово) 3:0 15 октомври 2023 г., неделя, 14:00 ч: Чавдар (Пловдив) - Шипка старс 2015 (Асеновград) 3:1 V кръг 22 октомври 2023 г., неделя, 09:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Кронос 2016 (Пловдив) 2:3 22 октомври 2023 г., неделя, 10:00 ч: Бригада 2010 (Димитровград) - Чавдар (Пловдив) 9:1 22 октомври 2023 г., неделя, 11:00 ч: Лидер Пловдив (Ягодово) - Марица 1921 (Пловдив) 1:7 22 октомври 2023 г., неделя, 12:00 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Ботев 2002 (Пловдив) 4:0 22 октомври 2023 г., неделя, 13:00 ч: Траките 2007 (Скутаре) - ФК Хасково 2022 (Хасково) 5:1 22 октомври 2023 г., неделя, 14:00 ч: Шипка старс 2015 (Асеновград) - Орлета (Пазарджик) 1:6 VI кръг 29 октомври 2023 г., неделя, 09:00 ч: Ботев 2002 (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив) 3:11 29 октомври 2023 г., неделя, 10:00 ч: Кронос 2016 (Пловдив) - Лидер Пловдив (Ягодово) 11:3 29 октомври 2023 г., неделя, 11:00 ч: Орлета (Пазарджик) - Бригада 2010 (Димитровград) 1:9 29 октомври 2023 г., неделя, 12:00 ч: Траките 2007 (Скутаре) - Шипка старс 2015 (Асеновград) 4:0 29 октомври 2023 г., неделя, 13:00 ч: ФК Хасково 2022 (Хасково) - Марица 1921 (Пловдив) 2:3 29 октомври 2023 г., неделя, 14:00 ч: Чавдар (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив) 1:7 VII кръг 5 ноември 2023 г., неделя, 09:00 ч: Марица 1921 (Пловдив) - Кронос 2016 (Пловдив) 5:7 5 ноември 2023 г., неделя, 10:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Чавдар (Пловдив) 11:0 5 ноември 2023 г., неделя, 11:00 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Орлета (Пазарджик) 4:3 5 ноември 2023 г., неделя, 12:00 ч: Бригада 2010 (Димитровград) - Траките 2007 (Скутаре) 3:6 5 ноември 2023 г., неделя, 13:00 ч: Шипка старс 2015 (Ас) - ФК Хасково 2022 (Хасково) отложен 5 ноември 2023 г., неделя, 14:00 ч: Лидер Пловдив (Ягодово) - Ботев 2002 (Пловдив) 2:5 VIII кръг 12 ноември 2023 г., неделя, 09:00 ч: Чавдар (Пловдив) - Лидер Пловдив (Ягодово) 5:1 12 ноември 2023 г., неделя, 10:00 ч: Орлета (Пазарджик) - Локомотив 1926 (Пловдив) 2:1 12 ноември 2023 г., неделя, 11:00 ч: Шипка старс 2015 (Ас) - Бригада 2010 (Димитровград) 0:6 12 ноември 2023 г., неделя, 12:00 ч: Ботев 2002 (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив) 5:7 12 ноември 2023 г., неделя, 13:00 ч: ФК Хасково 2022 (Хасково) - Кронос 2016 (Пловдив) 1:7 12 ноември 2023 г., неделя, 14:00 ч: Траките 2007 (Скутаре) - Спартак 1947 (Пловдив) 1:1 IX кръг 19 ноември 2023 г., неделя, 09:00 ч: Марица 1921 (Пловдив) - Чавдар (Пловдив) 1:0 19 ноември 2023 г., неделя, 10:00 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Шипка старс 2015 (Асеновград) 3:1 19 ноември 2023 г., неделя, 11:00 ч: Кронос 2016 (Пловдив) - Ботев 2002 (Пловдив) 5:7 19 ноември 2023 г., неделя, 12:00 ч: Лидер Пловдив (Ягодово) - Орлета (Пазарджик) 0:5 19 ноември 2023 г., неделя, 13:00 ч: Бригада 2010 (Димитровград) - ФК Хасково 2022 (Хасково) 8:5 19 ноември 2023 г., неделя, 14:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Траките 2007 (Скутаре) 7:5 X кръг 26 ноември 2023 г., неделя, 09:00 ч: Шипка старс 2015 (Ас) - Локомотив 1926 (Пловдив) отложен 26 ноември 2023 г., неделя, 10:00 ч: Чавдар (Пловдив) - Кронос 2016 (Пловдив) отложен 26 ноември 2023 г., неделя, 11:00 ч: Бригада 2010 (Димитровград) - Спартак 1947 (Пловдив) отложен 26 ноември 2023 г., неделя, 12:00 ч: ФК Хасково 2022 (Хасково) - Ботев 2002 (Пловдив) отложен 26 ноември 2023 г., неделя, 13:00 ч: Орлета (Пазарджик) - Марица 1921 (Пловдив) отложен 26 ноември 2023 г., неделя, 14:00 ч: Траките 2007 (Скутаре) - Лидер Пловдив (Ягодово) отложен XI кръг 3 декември 2023 г., неделя, 09:00 ч: Кронос 2016 (Пловдив) - Орлета (Пазарджик) 4:13 3 декември 2023 г., неделя, 10:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Бригада 2010 (Димитровград) 3:2 3 декември 2023 г., неделя, 11:00 ч: Марица 1921 (Пловдив) - Траките 2007 (Скутаре) 2:8 3 декември 2023 г., неделя, 12:00 ч: Лидер Пловдив (Ягодово) - Шипка старс 2015 (Асеновград) 1:12 3 декември 2023 г., неделя, 13:00 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - ФК Хасково 2022 (Хасково) 10:1 3 декември 2023 г., неделя, 14:00 ч: Ботев 2002 (Пловдив) - Чавдар (Пловдив) 6:3 XII кръг 17 март 2024 г., неделя, 09:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Шипка старс 2015 (Ас) 12:2 17 март 2024 г., неделя, 10:00 ч: Шипка старс 2015 II (Ас) - Марица 1921 (Пловдив) 4:4 17 март 2024 г., неделя, 11:00 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Ботев 2002 (Пловдив) 5:4 17 март 2024 г., неделя, 12:00 ч: Бригада 2010 (Димитровград) - Кронос 2016 (Пловдив) 7:4 17 март 2024 г., неделя, 13:00 ч: Тракия 2004 (Пловдив) - Лидер Пловдив (Ягодово) 8:0 17 март 2024 г., неделя, 14:00 ч: Орлета (Пазарджик) - Чавдар (Пловдив) 4:3 XIII кръг 24 март 2024 г., неделя, 09:00 ч: Чавдар (Пловдив) - Кронос 2016 (Пловдив) 4:1 24 март 2024 г., неделя, 10:00 ч: Шипка старс 2015 (Асеновград) - Тракия 2004 (Пловдив) 6:2 24 март 2024 г., неделя, 11:00 ч: Ботев 2002 (Пловдив) - Шипка старс 2015 II (Асеновград) 2:6 24 март 2024 г., неделя, 12:00 ч: Лидер Пловдив (Ягодово) - Бригада 2010 (Димитровград) 2:13 24 март 2024 г., неделя, 13:00 ч: Марица 1921 (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив) 2:2 24 март 2024 г., неделя, 14:00 ч: Орлета (Пазарджик) - Спартак 1947 (Пловдив) 3:3 XIV кръг 31 март 2024 г., неделя, 09:00 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Чавдар (Пловдив) 3:1 31 март 2024 г., неделя, 10:00 ч: Шипка старс 2015 II (Асеновград) - Орлета (Пазарджик) 2:5 31 март 2024 г., неделя, 11:00 ч: Бригада 2010 (Димитровград) - Шипка старс 2015 (Ас) 0:1 31 март 2024 г., неделя, 13:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Ботев 2002 (Пловдив) 14:4 31 март 2024 г., неделя, 14:00 ч: Тракия 2004 (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив) 7:2 5 април 2024 г., петък, 18:00 ч: Кронос 2016 (Пловдив) - Лидер Пловдив (Ягодово) 10:1 XV кръг 7 април 2024 г., неделя, 09:00 ч: Шипка старс 2015 (Асеновград) - Кронос 2016 (Пловдив) неигран 7 април 2024 г., неделя, 10:00 ч: Ботев 2002 (Пловдив) - Тракия 2004 (Пловдив) неигран 7 април 2024 г., неделя, 11:00 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Шипка старс 2015 II (Ас) 6:3 7 април 2024 г., неделя, 12:00 ч: Чавдар (Пловдив) - Лидер Пловдив (Ягодово) 3:0 7 април 2024 г., неделя, 13:00 ч: Марица 1921 (Пловдив) - Бригада 2010 (Димитровград) 5:4 7 април 2024 г., неделя, 14:00 ч: Орлета (Пазарджик) - Локомотив 1926 (Пловдив) 1:2 XVI кръг 14 април 2024 г., неделя, 09:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив) 2:1 14 април 2024 г., неделя, 10:00 ч: Бригада 2010 (Димитровград) - Ботев 2002 (Пловдив) 6:2 14 април 2024 г., неделя, 11:00 ч: Кронос 2016 (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив) 5:4 14 април 2024 г., неделя, 12:00 ч: Лидер Пловдив (Ягодово) - Шипка старс 2015 (Асеновград) 0:2 14 април 2024 г., неделя, 13:00 ч: Шипка старс 2015 II (Асеновград) - Чавдар (Пловдив) 5:6 14 април 2024 г., неделя, 14:00 ч: Тракия 2004 (Пловдив) - Орлета (Пазарджик) 2:3 XVII кръг 21 април 2024 г., неделя, 09:00 ч: Чавдар (Пловдив) - Шипка старс 2015 (Асеновград) 0:3 21 април 2024 г., неделя, 10:00 ч: Шипка старс 2015 II (Ас) - Локомотив 1926 (Пловдив) 1:4 21 април 2024 г., неделя, 11:00 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Тракия 2004 (Пловдив) 1:3 21 април 2024 г., неделя, 12:00 ч: Орлета (Пазарджик) - Бригада 2010 (Димитровград) 4:1 21 април 2024 г., неделя, 13:00 ч: Ботев 2002 (Пловдив) - Кронос 2016 (Пловдив) 7:4 21 април 2024 г., неделя, 14:00 ч: Марица 1921 (Пловдив) - Лидер Пловдив (Ягодово) 6:3 XVIII кръг 28 април 2024 г., неделя, 09:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Чавдар (Пловдив) 7:2 28 април 2024 г., неделя, 10:00 ч: Лидер Пловдив (Ягодово) - Ботев 2002 (Пловдив) 3:3 28 април 2024 г., неделя, 11:00 ч: Шипка старс 2015 (Асеновград) - Марица 1921 (Пловдив) 5:2 28 април 2024 г., неделя, 12:00 ч: Тракия 2004 (Пловдив) - Шипка старс 2015 II (Ас) 1:3 28 април 2024 г., неделя, 13:00 ч: Кронос 2016 (Пловдив) - Орлета (Пазарджик) 11:5 28 април 2024 г., неделя, 14:00 ч: Бригада 2010 (Димитровград) - Спартак 1947 (Пловдив) 3:1 XIX кръг 3 май 2024 г., петък, 09:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Тракия 2004 (Пловдив) отложен 3 май 2024 г., петък, 10:00 ч: Чавдар (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив) отложен 3 май 2024 г., петък, 11:00 ч: Ботев 2002 (Пловдив) - Шипка старс 2015 (Асеновград) отложен 3 май 2024 г., петък, 12:00 ч: Шипка старс 2015 II (Ас) - Бригада 2010 (Димитровград) отложен 3 май 2024 г., петък, 13:00 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Кронос 2016 (Пловдив) отложен 3 май 2024 г., петък, 14:00 ч: Орлета (Пазарджик) - Лидер Пловдив (Ягодово) отложен 2 юни 2024 г., неделя, 09:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Тракия 2004 (Пловдив) неигран 2 юни 2024 г., неделя, 10:00 ч: Чавдар (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив) 0:7 2 юни 2024 г., неделя, 11:00 ч: Ботев 2002 (Пловдив) - Шипка старс 2015 (Асеновград) неигран 2 юни 2024 г., неделя, 12:00 ч: Шипка старс 2015 II (Ас) - Бригада 2010 (Димитровград) неигран 2 юни 2024 г., неделя, 13:00 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Кронос 2016 (Пловдив) 3:1 2 юни 2024 г., неделя, 14:00 ч: Орлета (Пазарджик) - Лидер Пловдив (Ягодово) 10:3 XX кръг 12 май 2024 г., неделя, 09:00 ч: Кронос 2016 (Пловдив) - Шипка старс 2015 II (Ас) 3:0 12 май 2024 г., неделя, 10:00 ч: Шипка старс 2015 (Асеновград) - Орлета (Пазарджик) 1:3 12 май 2024 г., неделя, 11:00 ч: Тракия 2004 (Пловдив) - Чавдар (Пловдив) 4:1 12 май 2024 г., неделя, 12:00 ч: Марица 1921 (Пловдив) - Ботев 2002 (Пловдив) 4:6 12 май 2024 г., неделя, 13:00 ч: Бригада 2010 (Димитровград) - Локомотив 1926 (Пловдив) отложен 12 май 2024 г., неделя, 14:00 ч: Лидер Пловдив (Ягодово) - Спартак 1947 (Пловдив) 0:9 24 май 2024 г., петък, 12:00 ч: Бригада 2010 (Димитровград) - Локомотив 1926 (Пловдив) 0:4 XXI кръг 19 май 2024 г., неделя, 09:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Кронос 2016 (Пловдив) 5:3 19 май 2024 г., неделя, 10:00 ч: Орлета (Пазарджик) - Марица 1921 (Пловдив) 0:3 19 май 2024 г., неделя, 11:00 ч: Шипка старс 2015 II (Ас) - Лидер Пловдив (Ягодово) неигран 19 май 2024 г., неделя, 12:00 ч: Чавдар (Пловдив) - Ботев 2002 (Пловдив) 3:4 19 май 2024 г., неделя, 13:00 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Шипка старс 2015 (Асеновград) 3:0 19 май 2024 г., неделя, 14:00 ч: Тракия 2004 (Пловдив) - Бригада 2010 (Димитровград) неигран XX кръг - отложен мач 24 май 2024 г., петък, 12:00 ч: Бригада 2010 (Димитровград) - Локомотив 1926 (Пловдив) 0:4 XXII кръг 26 май 2024 г., неделя, 09:00 ч: Кронос 2016 (Пловдив) - Тракия 2004 (Пловдив) неигран 26 май 2024 г., неделя, 10:00 ч: Марица 1921 (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив) 2:4 26 май 2024 г., неделя, 11:00 ч: Шипка старс 2015 (Ас) - Шипка старс 2015 II (Ас) 4:4 26 май 2024 г., неделя, 12:00 ч: Бригада 2010 (Димитровград) - Чавдар (Пловдив) 6:1 26 май 2024 г., неделя, 13:00 ч: Ботев 2002 (Пловдив) - Орлета (Пазарджик) 6:3 26 май 2024 г., неделя, 14:00 ч: Лидер Пловдив (Ягодово) - Локомотив 1926 (Пловдив) 0:10 XIX кръг - отложени мачове 2 юни 2024 г., неделя, 09:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Тракия 2004 (Пловдив) неигран 2 юни 2024 г., неделя, 10:00 ч: Чавдар (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив) 0:7 2 юни 2024 г., неделя, 11:00 ч: Ботев 2002 (Пловдив) - Шипка старс 2015 (Асеновград) неигран 2 юни 2024 г., неделя, 12:00 ч: Шипка старс 2015 II (Ас) - Бригада 2010 (Димитровград) неигран 2 юни 2024 г., неделя, 13:00 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Кронос 2016 (Пловдив) 3:1 2 юни 2024 г., неделя, 14:00 ч: Орлета (Пазарджик) - Лидер Пловдив (Ягодово) 10:3
Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. Спартак 1947 (Пловдив) XXX 5:2 4:3 --- 6:4 3:1 --- 3:1 4:0 3:1 1:3 6:3 10:1 --- XXX --- --- --- --- --- --- 3:0 5:4 --- --- --- --- --- 2. Локомотив 1926 (Пловдив) 2:1 XXX --- 3:2 --- 2:3 7:5 12:2 14:4 11:0 --- --- --- 12:0 --- XXX --- --- --- 5:3 --- --- --- 7:2 --- --- --- --- 3. Орлета (Пазарджик) 3:3 2:1 XXX 1:9 -:- --- 3:6 --- 11:2 4:3 --- --- 4:1 10:3 --- 1:2 XXX 4:1 0:3 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 4. Бригада 2010 (Димитровград) -:- 0:4 --- XXX --- 9:1 3:6 0:1 6:2 9:1 --- --- 8:5 8:1 3:1 --- --- XXX --- 7:4 --- --- --- 6:1 --- --- --- --- 5. Марица 1921 (Пловдив) 2:4 1:2 --- 0:4 XXX 5:7 2:8 --- 4:6 1:0 --- --- --- 6:3 --- 2:2 --- 5:4 XXX --- --- --- --- --- --- --- --- --- 6. Кронос 2016 (Пловдив) 3:6 --- 4:13 --- 5:4 XXX --- 2:1 5:7 --- --- 3:0 --- 11:3 --- --- 11:5 --- --- XXX --- --- --- --- --- --- --- 10:1 7. Траките 2007 (Скутаре) 1:1 --- --- --- --- 10:3 XXX 4:0 --- 9:1 --- --- 5:1 -:- 8. Шипка старс 2015 (Асеновград) --- -:- 1:6 0:6 1:3 --- --- XXX 5:3 --- 6:2 4:4 -:- --- --- --- 1:3 --- 5:2 --- --- XXX --- --- --- --- --- --- 9. Ботев 2002 (Пловдив) --- 3:11 6:3 3:5 5:7 7:4 5:11 --- XXX 6:3 --- 2:6 --- --- 10. Чавдар (Пловдив) 1:7 --- 0:10 --- 0:7 -:- --- 3:1 3:4 XXX --- --- 1:5 5:1 --- --- --- --- --- 4:1 --- 0:3 --- XXX --- --- --- 3:0 11. Тракия 2004 (Пловдив) --- --- 2:3 --- 7:2 --- --- --- --- 4:1 XXX 1:3 --- 8:0 12. Шипка старс 2015 II (Асеновград) --- 1:4 2:5 --- 4:4 --- --- --- --- 5:6 --- XXX --- --- 13. ФК Хасково 2022 (Хасково) --- 0:8 --- --- 2:3 1:7 --- --- -:- --- --- --- XXX 3:0 14. Лидер Пловдив (Ягодово) 1:10 0:10 0:5 2:13 1:7 --- --- 1:12 2:5 --- --- --- --- XXX 0:9 --- --- --- --- --- --- 0:2 3:3 --- --- --- --- XXX ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ нагоре

Група "Б"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Марица (Ясно поле) 20 20 0 0 118:41 60 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Бригада 2010 (Димитровград) 20 14 0 6 104:61 42 3. Кронос 2016 (Пловдив) 21 11 2 8 84:72 35 4. Спартак 1947 (Пловдив) 18 10 1 7 60:45 31 5. Лион 2017 (Пловдив) 20 9 1 10 40:50 28 6. Шипка старс 2015 (Асеновград) 19 8 2 9 59:58 26 7. Ботев 2002 (Пловдив) 18 7 2 9 65:72 23 8. Тракия 2004 (Пловдив) 8 7 0 1 32:12 21 [*] 9. Пловдив сити II (Пловдив) 19 6 2 11 74:98 20 10. Пловдив сити (Пловдив) 16 5 2 9 59:70 17 11. ФК Хасково 2022 II (Хасково) 18 5 1 12 40:65 16 12. ФК Хасково 2022 (Хасково) 10 4 0 6 33:42 12 <- 13. Хебър 1918 (Пазарджик) 21 1 1 19 46:128 4
Бележки - Всички мачове се играят в залата на комплекс "Младежки спортен център" в Гребна база, Пловдив освен ако не е посочено друго. - Всички мачове се играят в 3 части от по 12 минути с почивки от 3 минути между тях. - Всички мачове се играят на терени с размери 40x20 м, с врати 3х2 метра и топка номер 3. - Отборите са съставени от по 5 футболисти на терена без ограничения за смените. Всички състезатели в групата трябва да вземат участие в мача. - По регламент всички състезания от настоящия сезон във формат Футбол 9, Футбол 7 и Футбол 5 се провеждат без да се води официално класиране. - Промени в съставите на групите на полусезона (по молба на отборите и след преценка на ЗС на БФС - Пловдив): - Тракия 2004 (Пловдив), 2-и в група "Б"; е преместен в група "А"; - ФК Хасково 2022 (Хасково), 9-и в група "А"; е преместен в група "Б". I кръг 24 септември 2023 г., неделя, 09:00 ч: Лион 2017 (Пловдив) - Шипка старс 2015 (Асеновград) 2:1 24 септември 2023 г., неделя, 10:00 ч: Кронос 2016 (Пловдив) - Ботев 2002 (Пловдив) 4:4 24 септември 2023 г., неделя, 11:00 ч: Пловдив сити II (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив) 2:7 24 септември 2023 г., неделя, 12:00 ч: Пловдив сити (Пловдив) - Тракия 2004 (Пловдив) отложен 24 септември 2023 г., неделя, 13:00 ч: ФК Хасково 2022 II (Хс) - Бригада 2010 (Димитровград) 2:1 24 септември 2023 г., неделя, 14:00 ч: Марица (Ясно поле) - Хебър 1918 (Пазарджик) 6:0 II кръг 1 октомври 2023 г., неделя, 09:00 ч: Тракия 2004 (Пловдив) - Шипка старс 2015 (Асеновград) 3:0 1 октомври 2023 г., неделя, 10:00 ч: Бригада 2010 (Димитровград) - Кронос 2016 (Пловдив) 2:0 1 октомври 2023 г., неделя, 11:00 ч: Пловдив сити (Пловдив) - Пловдив сити II (Пловдив) 5:3 1 октомври 2023 г., неделя, 12:00 ч: Ботев 2002 (Пловдив) - Марица (Ясно поле) 0:10 1 октомври 2023 г., неделя, 13:00 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - ФК Хасково 2022 II (Хасково) 5:4 1 октомври 2023 г., неделя, 14:00 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - Лион 2017 (Пловдив) 4:1 III кръг 8 октомври 2023 г., неделя, 09:00 ч: Кронос 2016 (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив) 0:6 8 октомври 2023 г., неделя, 10:00 ч: Пловдив сити II (Пловдив) - Тракия 2004 (Пловдив) 4:7 8 октомври 2023 г., неделя, 11:00 ч: Шипка старс 2015 (Асеновград) - Хебър 1918 (Пазарджик) 4:3 8 октомври 2023 г., неделя, 12:00 ч: Лион 2017 (Пловдив) - Ботев 2002 (Пловдив) 0:5 8 октомври 2023 г., неделя, 13:00 ч: ФК Хасково 2022 II (Хасково) - Пловдив сити (Пловдив) 4:3 8 октомври 2023 г., неделя, 14:00 ч: Марица (Ясно поле) - Бригада 2010 (Димитровград) 6:2 IV кръг 15 октомври 2023 г., неделя, 09:00 ч: Ботев 2002 (Пловдив) - Шипка старс 2015 (Асеновград) 0:2 15 октомври 2023 г., неделя, 10:00 ч: Бригада 2010 (Димитровград) - Лион 2017 (Пловдив) 5:2 15 октомври 2023 г., неделя, 11:00 ч: Тракия 2004 (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик) 4:0 15 октомври 2023 г., неделя, 12:00 ч: Пловдив сити II (Пловдив) - ФК Хасково 2022 II (Хс) 6:1 15 октомври 2023 г., неделя, 13:00 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Марица (Ясно поле) 0:2 15 октомври 2023 г., неделя, 14:00 ч: Пловдив сити (Пловдив) - Кронос 2016 (Пловдив) 3:6 V кръг 22 октомври 2023 г., неделя, 09:00 ч: Лион 2017 (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив) 0:2 22 октомври 2023 г., неделя, 10:00 ч: Кронос 2016 (Пловдив) - Пловдив сити II (Пловдив) 4:3 22 октомври 2023 г., неделя, 11:00 ч: Марица (Ясно поле) - Пловдив сити (Пловдив) 5:1 22 октомври 2023 г., неделя, 12:00 ч: ФК Хасково 2022 II (Хасково) - Тракия 2004 (Пловдив) 0:3 22 октомври 2023 г., неделя, 13:00 ч: Шипка старс 2015 (Ас) - Бригада 2010 (Димитровград) 3:12 22 октомври 2023 г., неделя, 14:00 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - Ботев 2002 (Пловдив) 4:6 VI кръг 29 октомври 2023 г., неделя, 09:00 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Шипка старс 2015 (Асеновград) 3:2 29 октомври 2023 г., неделя, 10:00 ч: Тракия 2004 (Пловдив) - Ботев 2002 (Пловдив) отложен 29 октомври 2023 г., неделя, 11:00 ч: Пловдив сити (Пловдив) - Лион 2017 (Пловдив) 0:1 29 октомври 2023 г., неделя, 12:00 ч: ФК Хасково 2022 II (Хасково) - Кронос 2016 (Пловдив) 1:6 29 октомври 2023 г., неделя, 13:00 ч: Бригада 2010 (Димитровград) - Хебър 1918 (Пазарджик) 7:1 29 октомври 2023 г., неделя, 14:00 ч: Пловдив сити II (Пловдив) - Марица (Ясно поле) 1:9 VII кръг 5 ноември 2023 г., неделя, 09:00 ч: Кронос 2016 (Пловдив) - Тракия 2004 (Пловдив) 1:5 5 ноември 2023 г., неделя, 10:00 ч: Лион 2017 (Пловдив) - Пловдив сити II (Пловдив) 1:2 5 ноември 2023 г., неделя, 11:00 ч: Шипка старс 2015 (Асеновград) - Пловдив сити (Пловдив) 6:2 5 ноември 2023 г., неделя, 12:00 ч: Марица (Ясно поле) - ФК Хасково 2022 II (Хасково) отложен 5 ноември 2023 г., неделя, 13:00 ч: Ботев 2002 (Пловдив) - Бригада 2010 (Димитровград) 4:7 5 ноември 2023 г., неделя, 14:00 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - Спартак 1947 (Пловдив) 1:10 VIII кръг 12 ноември 2023 г., неделя, 09:00 ч: Кронос 2016 (Пловдив) - Марица (Ясно поле) 1:9 12 ноември 2023 г., неделя, 10:00 ч: Тракия 2004 (Пловдив) - Бригада 2010 (Димитровград) 5:3 12 ноември 2023 г., неделя, 11:00 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Ботев 2002 (Пловдив) 3:5 12 ноември 2023 г., неделя, 12:00 ч: ФК Хасково 2022 II (Хасково) - Лион 2017 (Пловдив) 1:3 12 ноември 2023 г., неделя, 13:00 ч: Пловдив сити II (Пловдив) - Шипка старс 2015 (Ас) 4:3 12 ноември 2023 г., неделя, 14:00 ч: Пловдив сити (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик) 6:4 IX кръг 19 ноември 2023 г., неделя, 09:00 ч: Лион 2017 (Пловдив) - Кронос 2016 (Пловдив) 2:1 19 ноември 2023 г., неделя, 10:00 ч: Марица (Ясно поле) - Тракия 2004 (Пловдив) 4:3 19 ноември 2023 г., неделя, 11:00 ч: Бригада 2010 (Димитровград) - Спартак 1947 (Пловдив) 4:2 19 ноември 2023 г., неделя, 12:00 ч: Шипка старс 2015 (Асеновград) - ФК Хасково 2022 II (Хс) 3:3 19 ноември 2023 г., неделя, 13:00 ч: Ботев 2002 (Пловдив) - Пловдив сити (Пловдив) отложен 19 ноември 2023 г., неделя, 14:00 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - Пловдив сити II (Пловдив) 2:7 X кръг 26 ноември 2023 г., неделя, 09:00 ч: Тракия 2004 (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив) отложен 26 ноември 2023 г., неделя, 10:00 ч: Кронос 2016 (Пловдив) - Шипка старс 2015 (Асеновград) отложен 26 ноември 2023 г., неделя, 11:00 ч: Пловдив сити II (Пловдив) - Ботев 2002 (Пловдив) отложен 26 ноември 2023 г., неделя, 12:00 ч: ФК Хасково 2022 II (Хасково) - Хебър 1918 (Пазарджик) отложен 26 ноември 2023 г., неделя, 13:00 ч: Пловдив сити (Пловдив) - Бригада 2010 (Димитровград) отложен 26 ноември 2023 г., неделя, 14:00 ч: Марица (Ясно поле) - Лион 2017 (Пловдив) отложен 3 декември 2023 г., неделя, 13:00 ч: Кронос 2016 (Пловдив) - Шипка старс 2015 (Асеновград) 4:1 XI кръг 3 декември 2023 г., неделя, 09:00 ч: Лион 2017 (Пловдив) - Тракия 2004 (Пловдив) 0:2 3 декември 2023 г., неделя, 10:00 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - Кронос 2016 (Пловдив) 1:10 3 декември 2023 г., неделя, 11:00 ч: Шипка старс 2015 (Асеновград) - Марица (Ясно поле) 0:2 3 декември 2023 г., неделя, 12:00 ч: Ботев 2002 (Пловдив) - ФК Хасково 2022 II (Хасково) 3:7 3 декември 2023 г., неделя, 13:00 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Пловдив сити (Пловдив) отложен 3 декември 2023 г., неделя, 14:00 ч: Бригада 2010 (Димитровград) - Пловдив сити II (Пловдив) 6:3 X кръг - отложен мач 3 декември 2023 г., неделя, 13:00 ч: Кронос 2016 (Пловдив) - Шипка старс 2015 (Асеновград) 4:1 XII кръг 17 март 2024 г., неделя, 09:00 ч: Пловдив сити (Пловдив) - Кронос 2016 (Пловдив) 3:4 17 март 2024 г., неделя, 10:00 ч: ФК Хасково 2022 II (Хасково) - Ботев 2002 (Пловдив) 1:4 17 март 2024 г., неделя, 11:00 ч: Лион 2017 (Пловдив) - Шипка старс 2015 (Асеновград) 1:0 17 март 2024 г., неделя, 12:00 ч: Пловдив сити II (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив) 2:4 17 март 2024 г., неделя, 13:00 ч: ФК Хасково 2022 (Хасково) - Бригада 2010 (Димитровград) 1:5 17 март 2024 г., неделя, 14:00 ч: Марица (Ясно поле) - Хебър 1918 (Пазарджик) 9:0 XIII кръг 24 март 2024 г., неделя, 09:00 ч: Пловдив сити (Пловдив) - Пловдив сити II (Пловдив) 8:8 24 март 2024 г., неделя, 10:00 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - Лион 2017 (Пловдив) 2:5 24 март 2024 г., неделя, 11:00 ч: Ботев 2002 (Пловдив) - Марица (Ясно поле) 4:7 24 март 2024 г., неделя, 12:00 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - ФК Хасково 2022 (Хасково) 2:1 24 март 2024 г., неделя, 13:00 ч: Бригада 2010 (Димитровград) - ФК Хасково 2022 II (Хс) 5:2 24 март 2024 г., неделя, 14:00 ч: Кронос 2016 (Пловдив) - Шипка старс 2015 (Асеновград) 6:6 XIV кръг 31 март 2024 г., неделя, 09:00 ч: Лион 2017 (Пловдив) - Ботев 2002 (Пловдив) 1:1 31 март 2024 г., неделя, 10:00 ч: Пловдив сити II (Пловдив) - Кронос 2016 (Пловдив) 6:3 31 март 2024 г., неделя, 11:00 ч: ФК Хасково 2022 II (Хасково) - Спартак 1947 (Пловдив) 2:3 31 март 2024 г., неделя, 12:00 ч: ФК Хасково 2022 (Хасково) - Пловдив сити (Пловдив) 2:3 31 март 2024 г., неделя, 13:00 ч: Марица (Ясно поле) - Бригада 2010 (Димитровград) 4:1 31 март 2024 г., неделя, 14:00 ч: Шипка старс 2015 (Асеновград) - Хебър 1918 (Пазарджик) 9:2 XV кръг 7 април 2024 г., неделя, 09:00 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Марица (Ясно поле) 0:5 7 април 2024 г., неделя, 10:00 ч: Пловдив сити (Пловдив) - ФК Хасково 2022 II (Хасково) отложен 7 април 2024 г., неделя, 11:00 ч: Пловдив сити II (Пловдив) - ФК Хасково 2022 (Хасково) отложен 7 април 2024 г., неделя, 12:00 ч: Бригада 2010 (Димитровград) - Лион 2017 (Пловдив) 3:2 7 април 2024 г., неделя, 13:00 ч: Кронос 2016 (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик) 5:3 7 април 2024 г., неделя, 14:00 ч: Ботев 2002 (Пловдив) - Шипка старс 2015 (Асеновград) отложен XVI кръг 14 април 2024 г., неделя, 09:00 ч: Лион 2017 (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив) 2:1 14 април 2024 г., неделя, 10:00 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - Ботев 2002 (Пловдив) 3:5 14 април 2024 г., неделя, 11:00 ч: Шипка старс 2015 (Ас) - Бригада 2010 (Димитровград) 2:1 14 април 2024 г., неделя, 12:00 ч: Марица (Ясно поле) - Пловдив сити (Пловдив) 9:8 14 април 2024 г., неделя, 13:00 ч: ФК Хасково 2022 II (Хс) - Пловдив сити II (Пловдив) 3:0 14 април 2024 г., неделя, 14:00 ч: ФК Хасково 2022 (Хасково) - Кронос 2016 (Пловдив) 2:7 XVII кръг 21 април 2024 г., неделя, 09:00 ч: Пловдив сити II (Пловдив) - Марица (Ясно поле) 11:12 21 април 2024 г., неделя, 10:00 ч: Пловдив сити (Пловдив) - Лион 2017 (Пловдив) неигран 21 април 2024 г., неделя, 11:00 ч: Кронос 2016 (Пловдив) - Ботев 2002 (Пловдив) 3:1 21 април 2024 г., неделя, 12:00 ч: ФК Хасково 2022 (Хасково) - ФК Хасково 2022 II (Хс) 6:3 21 април 2024 г., неделя, 13:00 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Шипка старс 2015 (Асеновград) 2:5 21 април 2024 г., неделя, 14:00 ч: Бригада 2010 (Димитровград) - Хебър 1918 (Пазарджик) 9:3 XVIII кръг 28 април 2024 г., неделя, 09:00 ч: Лион 2017 (Пловдив) - Пловдив сити II (Пловдив) 4:2 28 април 2024 г., неделя, 10:00 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - Спартак 1947 (Пловдив) 0:5 28 април 2024 г., неделя, 11:00 ч: Ботев 2002 (Пловдив) - Бригада 2010 (Димитровград) 8:4 28 април 2024 г., неделя, 12:00 ч: Марица (Ясно поле) - ФК Хасково 2022 (Хасково) 6:1 28 април 2024 г., неделя, 13:00 ч: Шипка старс 2015 (Асеновград) - Пловдив сити (Пловдив) 3:1 28 април 2024 г., неделя, 14:00 ч: ФК Хасково 2022 II (Хасково) - Кронос 2016 (Пловдив) 0:6 XIX кръг 3 май 2024 г., петък, 09:00 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Ботев 2002 (Пловдив) отложен 3 май 2024 г., петък, 10:00 ч: Пловдив сити (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик) отложен 3 май 2024 г., петък, 11:00 ч: Пловдив сити II (Пловдив) - Шипка старс 2015 (Ас) отложен 3 май 2024 г., петък, 12:00 ч: ФК Хасково 2022 (Хасково) - Лион 2017 (Пловдив) отложен 3 май 2024 г., петък, 13:00 ч: Кронос 2016 (Пловдив) - Бригада 2010 (Димитровград) отложен 3 май 2024 г., петък, 14:00 ч: ФК Хасково 2022 II (Хасково) - Марица (Ясно поле) отложен 2 юни 2024 г., неделя, 09:00 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Ботев 2002 (Пловдив) 4:7 2 юни 2024 г., неделя, 10:00 ч: Пловдив сити (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик) 7:5 2 юни 2024 г., неделя, 11:00 ч: Пловдив сити II (Пловдив) - Шипка старс 2015 (Ас) неигран 2 юни 2024 г., неделя, 12:00 ч: ФК Хасково 2022 (Хасково) - Лион 2017 (Пловдив) 6:4 2 юни 2024 г., неделя, 13:00 ч: Кронос 2016 (Пловдив) - Бригада 2010 (Димитровград) 4:7 2 юни 2024 г., неделя, 14:00 ч: ФК Хасково 2022 II (Хасково) - Марица (Ясно поле) 1:3 XX кръг 12 май 2024 г., неделя, 09:00 ч: Марица (Ясно поле) - Кронос 2016 (Пловдив) 3:2 12 май 2024 г., неделя, 10:00 ч: Лион 2017 (Пловдив) - ФК Хасково 2022 II (Хасково) 2:1 12 май 2024 г., неделя, 11:00 ч: Ботев 2002 (Пловдив) - Пловдив сити (Пловдив) 2:4 12 май 2024 г., неделя, 12:00 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - Пловдив сити II (Пловдив) 2:2 12 май 2024 г., неделя, 13:00 ч: Шипка старс 2015 (Ас) - ФК Хасково 2022 (Хасково) 7:4 12 май 2024 г., неделя, 15:00 ч: Бригада 2010 (Димитровград) - Спартак 1947 (Пловдив) неигран XXI кръг 19 май 2024 г., неделя, 09:00 ч: Кронос 2016 (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив) отложен 19 май 2024 г., неделя, 10:00 ч: Марица (Ясно поле) - Лион 2017 (Пловдив) отложен 19 май 2024 г., неделя, 11:00 ч: Пловдив сити II (Пловдив) - Ботев 2002 (Пловдив) отложен 19 май 2024 г., неделя, 12:00 ч: ФК Хасково 2022 (Хасково) - Хебър 1918 (Пазарджик) отложен 19 май 2024 г., неделя, 13:00 ч: Пловдив сити (Пловдив) - Бригада 2010 (Димитровград) отложен 19 май 2024 г., неделя, 14:00 ч: ФК Хасково 2022 II (Хасково) - Шипка старс 2015 (Ас) отложен 1 юни 2024 г., събота, 10:00 ч: Марица (Ясно поле) - Лион 2017 (Пловдив) 4:3 1 юни 2024 г., събота, 11:00 ч: Пловдив сити II (Пловдив) - Ботев 2002 (Пловдив) 5:4 1 юни 2024 г., събота, 12:00 ч: ФК Хасково 2022 (Хасково) - Хебър 1918 (Пазарджик) 7:3 1 юни 2024 г., събота, 13:00 ч: Пловдив сити (Пловдив) - Бригада 2010 (Димитровград) 4:7 XXII кръг 26 май 2024 г., неделя, 09:00 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Пловдив сити (Пловдив) 1:1 26 май 2024 г., неделя, 10:00 ч: Ботев 2002 (Пловдив) - ФК Хасково 2022 (Хасково) 2:3 26 май 2024 г., неделя, 11:00 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - ФК Хасково 2022 II (Хасково) 3:4 26 май 2024 г., неделя, 12:00 ч: Шипка старс 2015 (Асеновград) - Марица (Ясно поле) 2:3 26 май 2024 г., неделя, 13:00 ч: Бригада 2010 (Димитровград) - Пловдив сити II (Пловдив) 13:3 26 май 2024 г., неделя, 14:00 ч: Лион 2017 (Пловдив) - Кронос 2016 (Пловдив) 4:7 XXI кръг - отложени мачове 1 юни 2024 г., събота, 10:00 ч: Марица (Ясно поле) - Лион 2017 (Пловдив) 4:3 1 юни 2024 г., събота, 11:00 ч: Пловдив сити II (Пловдив) - Ботев 2002 (Пловдив) 5:4 1 юни 2024 г., събота, 12:00 ч: ФК Хасково 2022 (Хасково) - Хебър 1918 (Пазарджик) 7:3 1 юни 2024 г., събота, 13:00 ч: Пловдив сити (Пловдив) - Бригада 2010 (Димитровград) 4:7 XIX кръг - отложени мачове 2 юни 2024 г., неделя, 09:00 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Ботев 2002 (Пловдив) 4:7 2 юни 2024 г., неделя, 10:00 ч: Пловдив сити (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик) 7:5 2 юни 2024 г., неделя, 11:00 ч: Пловдив сити II (Пловдив) - Шипка старс 2015 (Ас) неигран 2 юни 2024 г., неделя, 12:00 ч: ФК Хасково 2022 (Хасково) - Лион 2017 (Пловдив) 6:4 2 юни 2024 г., неделя, 13:00 ч: Кронос 2016 (Пловдив) - Бригада 2010 (Димитровград) 4:7 2 юни 2024 г., неделя, 14:00 ч: ФК Хасково 2022 II (Хасково) - Марица (Ясно поле) 1:3
Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. ------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Марица (Ясно поле) XXX 6:2 3:2 --- -:- --- --- 4:3 --- 5:1 -:- 6:1 6:0 XXX 4:1 --- --- 4:3 --- --- --- --- 9:8 --- --- 9:0 2. Бригада 2010 (Димитровград) --- XXX 2:0 4:2 5:2 --- --- --- 6:3 --- 5:2 --- 7:1 --- XXX --- --- 3:2 --- --- --- 13:3 --- --- --- 9:3 3. Кронос 2016 (Пловдив) 1:9 4:7 XXX 0:6 --- 4:1 4:4 1:5 4:3 --- --- --- 5:3 --- --- XXX -:- --- 6:6 3:1 --- --- --- --- --- --- 4. Спартак 1947 (Пловдив) 0:2 --- --- XXX --- 3:2 3:5 --- --- -:- 5:4 2:1 --- 0:5 --- --- XXX --- 2:5 4:7 --- --- 1:1 --- --- --- 5. Лион 2017 (Пловдив) --- --- 2:1 0:2 XXX 2:1 0:5 0:2 1:2 --- 2:1 --- --- --- --- 4:7 2:1 XXX 1:0 1:1 --- 4:2 --- --- --- --- 6. Шипка старс 2015 (Асеновград) 0:2 3:12 --- --- --- XXX --- --- --- 6:2 3:3 7:4 4:3 2:3 2:1 --- --- --- XXX --- --- --- 3:1 --- --- 9:2 7. Ботев 2002 (Пловдив) 0:10 4:7 --- --- --- 0:2 XXX --- --- -:- 3:7 2:3 --- 4:7 8:4 --- --- --- -:- XXX --- --- 2:4 --- --- --- 8. Тракия 2004 (Пловдив) --- 5:3 --- -:- --- 3:0 -:- XXX --- --- --- --- 4:0 9. Пловдив сити II (Пловдив) 1:9 --- 6:3 2:7 --- 4:3 -:- 4:7 XXX --- 6:1 -:- --- 11:12 --- --- 2:4 --- --- 5:4 --- XXX --- --- --- --- 10. Пловдив сити (Пловдив) --- -:- 3:6 --- 0:1 --- --- -:- 5:3 XXX -:- --- 6:4 --- 4:7 3:4 --- --- --- --- --- 8:8 XXX --- --- 7:5 11. ФК Хасково 2022 II (Хасково) 1:3 2:1 1:6 2:3 1:3 -:- 1:4 0:3 3:0 4:3 XXX --- -:- --- --- 0:6 --- --- --- --- --- --- --- XXX --- --- 12. ФК Хасково 2022 (Хасково) --- 1:5 2:7 --- 6:4 --- --- --- --- 2:3 6:3 XXX 7:3 13. Хебър 1918 (Пазарджик) --- --- 1:10 1:10 4:1 --- 4:6 --- 2:7 --- 3:4 --- XXX --- --- --- 0:5 2:5 --- 3:5 --- 2:2 --- --- --- XXX ------------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Група "В"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Велд (Пловдив) 20 15 1 4 109:36 46 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Асеновец 2005 (Асеновград) 17 14 0 3 77:30 42 3. Шипка старс 2015 (Асеновград) 18 13 1 4 83:54 40 4. Сокол (Марково) 18 11 1 6 57:55 34 5. ФК Кърджали (Кърджали) 17 9 1 7 66:51 28 [1 0 1 5:4 3] 6. Пазарджик сити (Пазарджик) 20 9 1 10 63:79 28 [1 0 1 4:5 3] 7. Пълдин (Пловдив) 20 9 0 11 86:67 27 8. Асеновец 2005 II (Асеновград) 8 7 0 1 42:8 21 <- 9. Орлета (Пазарджик) 18 5 1 12 58:96 16 10. Пловдив сити (Пловдив) 18 4 0 14 48:91 12 11. Локомотив 1926 (Пловдив) 10 3 1 6 30:44 10 <- [1 0 0 7:4 3] 12. СФК Спартак 1947 (Пловдив) 19 3 1 15 34:109 10 [0 0 1 4:7 0] 13. Академия Лион (Пловдив) 9 0 0 9 17:50 0 [*]
Бележки - Всички мачове се играят на комплекс "Арена Велд" в Гребна база, Пловдив през пролетта и в залата на комплекс "Младежки спортен център" в Гребна база, Пловдив през пролетта освен ако не е посочено друго. - Всички мачове се играят в 3 части от по 12 минути с почивки от 3 минути между тях. - Всички мачове се играят на терени с размери 40x20 м, с врати 3х2 метра и топка номер 3. - Отборите са съставени от по 5 футболисти на терена без ограничения за смените. Всички състезатели в групата трябва да вземат участие в мача. - По регламент всички състезания от настоящия сезон във формат Футбол 9, Футбол 7 и Футбол 5 се провеждат без да се води официално класиране. - Промени в съставите на групите на полусезона (по молба на отборите и след преценка на ЗС на БФС - Пловдив): - Академия Лион (Пловдив), 11-и; се отказва от участие; - Локомотив 1926 (Пловдив) и Асеновец 2005 II (Асеновград) се включват в групата. I кръг 24 септември 2023 г., неделя, 09:00 ч: Пълдин (Пловдив) - Пазарджик сити (Пазарджик) 3:5 24 септември 2023 г., неделя, 10:00 ч: Пловдив сити (Пловдив) - Академия Лион (Пловдив) 6:2 24 септември 2023 г., неделя, 11:00 ч: Асеновец 2005 (Асеновград) - СФК Спартак 1947 (Пловдив) 4:2 24 септември 2023 г., неделя, 12:00 ч: Орлета (Пазарджик) - Велд (Пловдив) 1:11 24 септември 2023 г., неделя, 13:00 ч: ФК Кърджали (Кърджали) - Шипка старс 2015 (Асеновград) 2:4 Сокол (Марково) почива II кръг 1 октомври 2023 г., неделя, 10:00 ч: Пълдин (Пловдив) - Сокол (Марково) 1:4 1 октомври 2023 г., неделя, 11:00 ч: Академия Лион (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград) 0:5 1 октомври 2023 г., неделя, 12:00 ч: СФК Спартак 1947 (Пловдив) - Орлета (Пазарджик) 5:5 1 октомври 2023 г., неделя, 13:00 ч: Велд (Пловдив) - ФК Кърджали (Кърджали) 6:0 1 октомври 2023 г., неделя, 14:00 ч: Пазарджик сити (Пазарджик) - Шипка старс 2015 (Ас) 2:5 Пловдив сити (Пловдив) почива III кръг 8 октомври 2023 г., неделя, 09:00 ч: Пловдив сити (Пловдив) - Пълдин (Пловдив) 4:3 8 октомври 2023 г., неделя, 10:00 ч: Шипка старс 2015 (Асеновград) - Велд (Пловдив) 3:4 8 октомври 2023 г., неделя, 11:00 ч: ФК Кърджали (Кърджали) - СФК Спартак 1947 (Пловдив) 6:2 8 октомври 2023 г., неделя, 12:00 ч: Орлета (Пазарджик) - Академия Лион (Пловдив) 5:4 8 октомври 2023 г., неделя, 13:00 ч: Сокол (Марково) - Пазарджик сити (Пазарджик) 6:1 Асеновец 2005 (Асеновград) почива IV кръг 15 октомври 2023 г., неделя, 09:00 ч: Пълдин (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград) 8:0 15 октомври 2023 г., неделя, 10:00 ч: Академия Лион (Пловдив) - ФК Кърджали (Кърджали) 2:8 15 октомври 2023 г., неделя, 11:00 ч: Сокол (Марково) - Пловдив сити (Пловдив) 4:2 15 октомври 2023 г., неделя, 12:00 ч: СФК Спартак 1947 (Пловдив) - Шипка старс 2015 (Ас) 5:1 15 октомври 2023 г., неделя, 13:00 ч: Пазарджик сити (Пазарджик) - Велд (Пловдив) 0:6 Орлета (Пазарджик) почива V кръг 22 октомври 2023 г., неделя, 09:00 ч: Велд (Пловдив) - СФК Спартак 1947 (Пловдив) 7:0 22 октомври 2023 г., неделя, 10:00 ч: Орлета (Пазарджик) - Пълдин (Пловдив) 6:5 22 октомври 2023 г., неделя, 11:00 ч: Асеновец 2005 (Асеновград) - Сокол (Марково) 1:4 22 октомври 2023 г., неделя, 12:00 ч: Шипка старс 2015 (Асеновград) - Академия Лион (Пловдив) 4:2 22 октомври 2023 г., неделя, 13:00 ч: Пловдив сити (Пловдив) - Пазарджик сити (Пазарджик) 0:2 ФК Кърджали (Кърджали) почива VI кръг 29 октомври 2023 г., неделя, 09:00 ч: Академия Лион (Пловдив) - Велд (Пловдив) 0:7 29 октомври 2023 г., неделя, 10:00 ч: Сокол (Марково) - Орлета (Пазарджик) 3:4 29 октомври 2023 г., неделя, 11:00 ч: Пълдин (Пловдив) - ФК Кърджали (Кърджали) 0:4 29 октомври 2023 г., неделя, 12:00 ч: Пазарджик сити (Пазарджик) - СФК Спартак 1947 (Пловдив) 4:6 29 октомври 2023 г., неделя, 13:00 ч: Пловдив сити (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград) 1:4 Шипка старс 2015 (Асеновград) почива VII кръг 5 ноември 2023 г., неделя, 09:00 ч: СФК Спартак 1947 (Пловдив) - Академия Лион (Пловдив) 4:3 5 ноември 2023 г., неделя, 10:00 ч: Асеновец 2005 (Асеновград) - Пазарджик сити (Пазарджик) 9:1 5 ноември 2023 г., неделя, 11:00 ч: Орлета (Пазарджик) - Пловдив сити (Пловдив) 7:2 5 ноември 2023 г., неделя, 12:00 ч: Шипка старс 2015 (Асеновград) - Пълдин (Пловдив) 4:3 5 ноември 2023 г., неделя, 13:00 ч: ФК Кърджали (Кърджали) - Сокол (Марково) 1:4 Велд (Пловдив) почива VIII кръг 12 ноември 2023 г., неделя, 09:00 ч: Пълдин (Пловдив) - Велд (Пловдив) 2:3 12 ноември 2023 г., неделя, 10:00 ч: Сокол (Марково) - Шипка старс 2015 (Асеновград) 1:7 12 ноември 2023 г., неделя, 11:00 ч: Асеновец 2005 (Асеновград) - Орлета (Пазарджик) 7:2 12 ноември 2023 г., неделя, 12:00 ч: Пловдив сити (Пловдив) - ФК Кърджали (Кърджали) 2:6 12 ноември 2023 г., неделя, 13:00 ч: Пазарджик сити (Пазарджик) - Академия Лион (Пловдив) отложен 19 ноември 2023 г., неделя, 14:00 ч: Пазарджик сити (Пазарджик) - Академия Лион (Пловдив) 4:0 СФК Спартак 1947 (Пловдив) почива IX кръг 19 ноември 2023 г., неделя, 09:00 ч: Шипка старс 2015 (Асеновград) - Пловдив сити (Пловдив) 3:1 19 ноември 2023 г., неделя, 10:00 ч: СФК Спартак 1947 (Пловдив) - Пълдин (Пловдив) 0:4 19 ноември 2023 г., неделя, 11:00 ч: Велд (Пловдив) - Сокол (Марково) 2:2 19 ноември 2023 г., неделя, 12:00 ч: ФК Кърджали (Кърджали) - Асеновец 2005 (Асеновград) 2:5 19 ноември 2023 г., неделя, 13:00 ч: Орлета (Пазарджик) - Пазарджик сити (Пазарджик) 4:5 Академия Лион (Пловдив) почива VIII кръг - отложен мач 19 ноември 2023 г., неделя, 14:00 ч: Пазарджик сити (Пазарджик) - Академия Лион (Пловдив) 4:0 X кръг 26 ноември 2023 г., неделя, 09:00 ч: Пълдин (Пловдив) - Академия Лион (Пловдив) отложен 26 ноември 2023 г., неделя, 10:00 ч: Асеновец 2005 (Асеновград) - Шипка старс 2015 (Ас) отложен 26 ноември 2023 г., неделя, 11:00 ч: Сокол (Марково) - СФК Спартак 1947 (Пловдив) отложен 26 ноември 2023 г., неделя, 12:00 ч: Пловдив сити (Пловдив) - Велд (Пловдив) отложен 26 ноември 2023 г., неделя, 13:00 ч: Орлета (Пазарджик) - ФК Кърджали (Кърджали) отложен Пазарджик сити (Пазарджик) почива XI кръг 3 декември 2023 г., неделя, 09:00 ч: Академия Лион (Пловдив) - Сокол (Марково) 4:7 3 декември 2023 г., неделя, 10:00 ч: Велд (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград) 4:1 3 декември 2023 г., неделя, 11:00 ч: Шипка старс 2015 (Асеновград) - Орлета (Пазарджик) 8:5 3 декември 2023 г., неделя, 12:00 ч: ФК Кърджали (Кърджали) - Пазарджик сити (Пазарджик) 2:0 3 декември 2023 г., неделя, 13:00 ч: СФК Спартак 1947 (Пловдив) - Пловдив сити (Пловдив) отложен Пълдин (Пловдив) почива XII кръг 17 март 2024 г., неделя, 09:00 ч: Сокол (Марково) - Локомотив 1926 (Пловдив) 4:2 17 март 2024 г., неделя, 10:00 ч: Пълдин (Пловдив) - Пазарджик сити (Пазарджик) 7:0 17 март 2024 г., неделя, 11:00 ч: Пловдив сити (Пловдив) - Асеновец 2005 II (Асеновград) неигран 17 март 2024 г., неделя, 12:00 ч: Асеновец 2005 (Асеновград) - СФК Спартак 1947 (Пловдив) 4:0 17 март 2024 г., неделя, 13:00 ч: Орлета (Пазарджик) - Велд (Пловдив) 0:8 17 март 2024 г., неделя, 14:00 ч: ФК Кърджали (Кърджали) - Шипка старс 2015 (Асеновград) 6:5 XIII кръг 24 март 2024 г., неделя, 09:00 ч: Пълдин (Пловдив) - Сокол (Марково) 5:2 24 март 2024 г., неделя, 10:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Пловдив сити (Пловдив) 4:2 24 март 2024 г., неделя, 11:00 ч: СФК Спартак 1947 (Пловдив) - Орлета (Пазарджик) 0:4 24 март 2024 г., неделя, 12:00 ч: Велд (Пловдив) - ФК Кърджали (Кърджали) 3:1 24 март 2024 г., неделя, 13:00 ч: Пазарджик сити (Пазарджик) - Шипка старс 2015 (Ас) 4:4 24 март 2024 г., неделя, 14:00 ч: Асеновец 2005 II (Ас) - Асеновец 2005 (Асеновград) неигран XIV кръг 31 март 2024 г., неделя, 09:00 ч: Пловдив сити (Пловдив) - Пълдин (Пловдив) 6:12 31 март 2024 г., неделя, 10:00 ч: Сокол (Марково) - Пазарджик сити (Пазарджик) 3:2 31 март 2024 г., неделя, 11:00 ч: Асеновец 2005 (Асеновград) - Локомотив 1926 (Пловдив) 4:1 31 март 2024 г., неделя, 12:00 ч: Орлета (Пазарджик) - Асеновец 2005 II (Асеновград) 0:4 31 март 2024 г., неделя, 13:00 ч: ФК Кърджали (Кърджали) - СФК Спартак 1947 (Пловдив) 6:2 31 март 2024 г., неделя, 14:00 ч: Шипка старс 2015 (Асеновград) - Велд (Пловдив) 1:4 XV кръг 7 април 2024 г., неделя, 09:00 ч: Сокол (Марково) - Пловдив сити (Пловдив) 5:2 7 април 2024 г., неделя, 10:00 ч: Асеновец 2005 II (Асеновград) - ФК Кърджали (Кърджали) 4:1 7 април 2024 г., неделя, 11:00 ч: Пазарджик сити (Пазарджик) - Велд (Пловдив) 4:6 7 април 2024 г., неделя, 12:00 ч: Пълдин (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград) 1:5 7 април 2024 г., неделя, 13:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Орлета (Пазарджик) неигран 7 април 2024 г., неделя, 14:00 ч: СФК Спартак 1947 (Пловдив) - Шипка старс 2015 (Ас) 0:12 XVI кръг 14 април 2024 г., неделя, 09:00 ч: Велд (Пловдив) - СФК Спартак 1947 (Пловдив) 12:0 14 април 2024 г., неделя, 10:00 ч: Шипка старс 2015 (Асеновград) - Асеновец 2005 II (Ас) 3:1 14 април 2024 г., неделя, 11:00 ч: Пловдив сити (Пловдив) - Пазарджик сити (Пазарджик) 3:5 14 април 2024 г., неделя, 12:00 ч: ФК Кърджали (Кърджали) - Локомотив 1926 (Пловдив) 4:4 14 април 2024 г., неделя, 13:00 ч: Орлета (Пазарджик) - Пълдин (Пловдив) 5:14 14 април 2024 г., неделя, 14:00 ч: Асеновец 2005 (Асеновград) - Сокол (Марково) 4:0 XVII кръг 21 април 2024 г., неделя, 09:00 ч: Пазарджик сити (Пазарджик) - СФК Спартак 1947 (Пловдив) 10:1 21 април 2024 г., неделя, 10:00 ч: Сокол (Марково) - Орлета (Пазарджик) 3:1 21 април 2024 г., неделя, 11:00 ч: Пловдив сити (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград) 0:7 21 април 2024 г., неделя, 12:00 ч: Пълдин (Пловдив) - ФК Кърджали (Кърджали) 2:6 21 април 2024 г., неделя, 13:00 ч: Асеновец 2005 II (Асеновград) - Велд (Пловдив) 5:3 21 април 2024 г., неделя, 14:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Шипка старс 2015 (Ас) 3:4 XVIII кръг 28 април 2024 г., неделя, 09:00 ч: Орлета (Пазарджик) - Пловдив сити (Пловдив) 2:3 28 април 2024 г., неделя, 10:00 ч: Велд (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив) 5:6 28 април 2024 г., неделя, 11:00 ч: СФК Спартак 1947 (Пловдив) - Асеновец 2005 II (Ас) 0:7 28 април 2024 г., неделя, 12:00 ч: ФК Кърджали (Кърджали) - Сокол (Марково) неигран 28 април 2024 г., неделя, 13:00 ч: Асеновец 2005 (Асеновград) - Пазарджик сити (Пазарджик) 9:1 28 април 2024 г., неделя, 14:00 ч: Шипка старс 2015 (Асеновград) - Пълдин (Пловдив) 3:1 XIX кръг 3 май 2024 г., петък, 09:00 ч: Сокол (Марково) - Шипка старс 2015 (Асеновград) отложен 3 май 2024 г., петък, 10:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - СФК Спартак 1947 (Пловдив) отложен 3 май 2024 г., петък, 11:00 ч: Асеновец 2005 (Асеновград) - Орлета (Пазарджик) отложен 3 май 2024 г., петък, 12:00 ч: Пазарджик сити (Пазарджик) - Асеновец 2005 II (Ас) отложен 3 май 2024 г., петък, 13:00 ч: Пълдин (Пловдив) - Велд (Пловдив) отложен 3 май 2024 г., петък, 14:00 ч: Пловдив сити (Пловдив) - ФК Кърджали (Кърджали) отложен 2 юни 2024 г., неделя, 09:00 ч: Сокол (Марково) - Шипка старс 2015 (Асеновград) неигран 2 юни 2024 г., неделя, 10:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - СФК Спартак 1947 (Пловдив) 7:4 2 юни 2024 г., неделя, 11:00 ч: Асеновец 2005 (Асеновград) - Орлета (Пазарджик) 5:1 2 юни 2024 г., неделя, 12:00 ч: Пазарджик сити (Пазарджик) - Асеновец 2005 II (Ас) неигран 2 юни 2024 г., неделя, 13:00 ч: Пълдин (Пловдив) - Велд (Пловдив) 4:1 2 юни 2024 г., неделя, 14:00 ч: Пловдив сити (Пловдив) - ФК Кърджали (Кърджали) 2:8 XX кръг 12 май 2024 г., неделя, 09:00 ч: СФК Спартак 1947 (Пловдив) - Пълдин (Пловдив) 1:4 12 май 2024 г., неделя, 10:00 ч: Велд (Пловдив) - Сокол (Марково) 6:1 12 май 2024 г., неделя, 11:00 ч: Орлета (Пазарджик) - Пазарджик сити (Пазарджик) 1:3 12 май 2024 г., неделя, 12:00 ч: Асеновец 2005 II (Ас) - Локомотив 1926 (Пловдив) 5:0 12 май 2024 г., неделя, 13:00 ч: ФК Кърджали (Кърджали) - Асеновец 2005 (Асеновград) неигран 12 май 2024 г., неделя, 14:00 ч: Шипка старс 2015 (Асеновград) - Пловдив сити (Пловдив) 6:5 XXI кръг 19 май 2024 г., неделя, 09:00 ч: Пловдив сити (Пловдив) - Велд (Пловдив) отложен 19 май 2024 г., неделя, 10:00 ч: Сокол (Марково) - СФК Спартак 1947 (Пловдив) отложен 19 май 2024 г., неделя, 11:00 ч: Асеновец 2005 (Асеновград) - Шипка старс 2015 (Ас) отложен 19 май 2024 г., неделя, 12:00 ч: Пазарджик сити (Пазарджик) - Локомотив 1926 (Пловдив) отложен 19 май 2024 г., неделя, 13:00 ч: Пълдин (Пловдив) - Асеновец 2005 II (Асеновград) отложен 19 май 2024 г., неделя, 14:00 ч: Орлета (Пазарджик) - ФК Кърджали (Кърджали) отложен 1 юни 2024 г., събота, 09:00 ч: Пловдив сити (Пловдив) - Велд (Пловдив) 2:9 1 юни 2024 г., събота, 10:00 ч: Сокол (Марково) - СФК Спартак 1947 (Пловдив) 4:0 1 юни 2024 г., събота, 12:00 ч: Пазарджик сити (Пазарджик) - Локомотив 1926 (Пловдив) 6:1 1 юни 2024 г., събота, 13:00 ч: Пълдин (Пловдив) - Асеновец 2005 II (Асеновград) 1:6 XXII кръг 26 май 2024 г., неделя, 09:00 ч: СФК Спартак 1947 (Пловдив) - Пловдив сити (Пловдив) 2:5 26 май 2024 г., неделя, 10:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Пълдин (Пловдив) 2:6 26 май 2024 г., неделя, 11:00 ч: Велд (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград) 2:3 26 май 2024 г., неделя, 12:00 ч: ФК Кърджали (Кърджали) - Пазарджик сити (Пазарджик) 3:4 26 май 2024 г., неделя, 13:00 ч: Шипка старс 2015 (Асеновград) - Орлета (Пазарджик) 6:5 26 май 2024 г., неделя, 14:00 ч: Асеновец 2005 II (Асеновград) - Сокол (Марково) 10:0 XXI кръг - отложени мачове 1 юни 2024 г., събота, 09:00 ч: Пловдив сити (Пловдив) - Велд (Пловдив) 2:9 1 юни 2024 г., събота, 10:00 ч: Сокол (Марково) - СФК Спартак 1947 (Пловдив) 4:0 1 юни 2024 г., събота, 12:00 ч: Пазарджик сити (Пазарджик) - Локомотив 1926 (Пловдив) 6:1 1 юни 2024 г., събота, 13:00 ч: Пълдин (Пловдив) - Асеновец 2005 II (Асеновград) 1:6 XIX кръг - отложени мачове 2 юни 2024 г., неделя, 09:00 ч: Сокол (Марково) - Шипка старс 2015 (Асеновград) неигран 2 юни 2024 г., неделя, 10:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - СФК Спартак 1947 (Пловдив) 7:4 2 юни 2024 г., неделя, 11:00 ч: Асеновец 2005 (Асеновград) - Орлета (Пазарджик) 5:1 2 юни 2024 г., неделя, 12:00 ч: Пазарджик сити (Пазарджик) - Асеновец 2005 II (Ас) неигран 2 юни 2024 г., неделя, 13:00 ч: Пълдин (Пловдив) - Велд (Пловдив) 4:1 2 юни 2024 г., неделя, 14:00 ч: Пловдив сити (Пловдив) - ФК Кърджали (Кърджали) 2:8
Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. ------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Велд (Пловдив) XXX 4:1 --- 2:2 6:0 --- --- --- --- --- 5:6 7:0 --- XXX 2:3 --- 6:1 3:1 --- --- --- --- --- --- 12:0 --- 2. Асеновец 2005 (Асеновград) --- XXX -:- 1:4 --- 9:1 --- --- 7:2 --- 4:1 4:2 --- --- XXX -:- 4:0 --- 9:1 --- --- 5:1 --- --- 4:0 --- 3. Шипка старс 2015 (Асеновград) 3:4 --- XXX --- --- --- 4:3 3:1 8:5 3:1 --- --- 4:2 1:4 --- XXX --- --- --- 3:1 --- 6:5 6:5 --- --- --- 4. Сокол (Марково) --- --- 1:7 XXX --- 6:1 --- --- 3:4 4:2 4:2 -:- --- --- --- --- XXX --- 3:2 --- --- 3:1 5:2 --- 4:0 --- 5. ФК Кърджали (Кърджали) --- 2:5 2:4 1:4 XXX 2:0 --- --- --- --- 4:4 6:2 --- --- --- 6:5 --- XXX 3:4 --- --- --- --- --- 6:2 --- 6. Пазарджик сити (Пазарджик) 0:6 --- 2:5 --- --- XXX --- --- --- --- 6:1 4:6 4:0 4:6 --- 4:4 --- --- XXX --- --- --- --- --- 10:1 --- 7. Пълдин (Пловдив) 2:3 8:0 --- 1:4 0:4 3:5 XXX 1:6 --- --- --- --- -:- 4:1 1:5 --- 5:2 2:6 7:0 XXX --- --- --- --- --- --- 8. Асеновец 2005 II (Асеновград) 5:3 --- --- 10:0 4:1 --- --- XXX --- --- 5:0 --- --- 9. Орлета (Пазарджик) 1:11 --- --- --- -:- 4:5 6:5 0:4 XXX 7:2 --- --- 5:4 0:8 --- --- --- -:- 1:3 5:14 --- XXX 2:3 --- --- --- 10. Пловдив сити (Пловдив) -:- 1:4 --- --- 2:6 0:2 4:3 --- --- XXX --- --- 6:2 2:9 0:7 --- --- 2:8 3:5 6:12 --- --- XXX --- --- --- 11. Локомотив 1926 (Пловдив) --- --- 3:4 --- --- --- 2:6 --- --- 4:2 XXX 7:4 --- 12. СФК Спартак 1947 (Пловдив) --- --- 5:1 --- --- --- 0:4 0:7 5:5 -:- --- XXX 4:3 --- --- 0:12 --- --- --- 1:4 --- 0:4 2:5 --- XXX --- 13. Академия Лион (Пловдив) 0:7 0:5 --- 4:7 2:8 --- --- --- --- --- --- --- XXX ------------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Група "Г"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Юнайтед (Пловдив) 20 18 0 2 128:41 54 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Академия Канарче (Браниполе) 22 15 2 5 101:67 47 3. Спартак (Първенец) 20 13 2 5 121:51 41 4. Марица (Марково) 21 11 5 5 95:49 38 5. ФК Кърджали (Кърджали) 21 10 6 5 91:65 36 6. Траките 2007 (Скутаре) 21 10 4 7 72:66 34 7. Велд (Пловдив) 21 7 4 10 65:96 25 8. Марица II (Марково) 22 6 5 11 51:70 23 [1 0 1 6:4 3] 9. Секирово (кв.Секирово, Раковски) 20 7 2 11 68:97 23 [1 0 1 4:6 3] 10. Пловдив сити (Пловдив) 22 3 7 12 50:109 16 11. СФК Спартак 1947 (Пловдив) 19 4 2 13 51:82 14 12. Кронос 2016 (Пловдив) 21 0 3 18 34:134 3
Бележки - Всички мачове се играят на комплекс "Арена Велд" в Гребна база, Пловдив освен ако не е посочено друго. - Всички мачове се играят в 3 части от по 12 минути с почивки от 3 минути между тях. - Всички мачове се играят на терени с размери 40x20 м, с врати 3х2 метра и топка номер 3. - Отборите са съставени от по 5 футболисти на терена без ограничения за смените. Всички състезатели в групата трябва да вземат участие в мача. - По регламент всички състезания от настоящия сезон във формат Футбол 9, Футбол 7 и Футбол 5 се провеждат без да се води официално класиране. I кръг 24 септември 2023 г., неделя, 09:00 ч: Канарче (Браниполе) - СФК Спартак 1947 (Пловдив) 7:1 24 септември 2023 г., неделя, 10:00 ч: Марица (Марково) - Кронос 2016 (Пловдив) 3:0 24 септември 2023 г., неделя, 11:00 ч: Траките 2007 (Скутаре) - Марица II (Марково) 5:1 24 септември 2023 г., неделя, 12:00 ч: Юнайтед (Пловдив) - Секирово (кв.Секирово, Раковски) 11:4 24 септември 2023 г., неделя, 13:00 ч: Пловдив сити (Пловдив) - ФК Кърджали (Кърджали) 0:5 24 септември 2023 г., неделя, 14:00 ч: Велд (Пловдив) - Спартак (Първенец) 3:2 II кръг 1 октомври 2023 г., неделя, 09:00 ч: Кронос 2016 (Пловдив) - Траките 2007 (Скутаре) 0:5 1 октомври 2023 г., неделя, 10:00 ч: Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Канарче (Браниполе) 2:5 1 октомври 2023 г., неделя, 11:00 ч: Марица II (Марково) - Юнайтед (Пловдив) 3:5 1 октомври 2023 г., неделя, 12:00 ч: Пловдив сити (Пловдив) - Марица (Марково) 0:6 1 октомври 2023 г., неделя, 13:00 ч: СФК Спартак 1947 (Пловдив) - Велд (Пловдив) 1:5 1 октомври 2023 г., неделя, 14:00 ч: ФК Кърджали (Кърджали) - Спартак (Първенец) 1:4 III кръг 8 октомври 2023 г., неделя, 09:00 ч: Юнайтед (Пловдив) - Кронос 2016 (Пловдив) 9:2 8 октомври 2023 г., неделя, 10:00 ч: Спартак (Първенец) - СФК Спартак 1947 (Пловдив) 7:2 8 октомври 2023 г., неделя, 11:00 ч: Велд (Пловдив) - Секирово (кв.Секирово, Раковски) 3:4 8 октомври 2023 г., неделя, 12:00 ч: Траките 2007 (Скутаре) - Пловдив сити (Пловдив) 4:0 8 октомври 2023 г., неделя, 13:00 ч: Марица (Марково) - ФК Кърджали (Кърджали) 2:2 8 октомври 2023 г., неделя, 14:00 ч: Академия Канарче (Браниполе) - Марица II (Марково) 5:3 IV кръг 15 октомври 2023 г., неделя, 09:00 ч: Пловдив сити (Пловдив) - Юнайтед (Пловдив) 1:4 15 октомври 2023 г., неделя, 10:00 ч: Кронос 2016 (Пловдив) - Академия Канарче (Браниполе) 1:10 * * - игран по-късно. 15 октомври 2023 г., неделя, 11:00 ч: Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Спартак (Първенец) 0:7 15 октомври 2023 г., неделя, 12:00 ч: Марица (Марково) - Траките 2007 (Скутаре) 2:3 15 октомври 2023 г., неделя, 13:00 ч: Марица II (Марково) - Велд (Пловдив) 4:5 15 октомври 2023 г., неделя, 14:00 ч: ФК Кърджали (Кърджали) - СФК Спартак 1947 (Пловдив) 5:4 V кръг 22 октомври 2023 г., неделя, 09:00 ч: Юнайтед (Пловдив) - Марица (Марково) 7:2 22 октомври 2023 г., неделя, 10:00 ч: Спартак (Първенец) - Марица II (Марково) 10:0 22 октомври 2023 г., неделя, 11:00 ч: СФК Спартак 1947 (Пловдив) - Секирово (Раковски) отложен 22 октомври 2023 г., неделя, 12:00 ч: Академия Канарче (Браниполе) - Пловдив сити (Пловдив) 2:6 22 октомври 2023 г., неделя, 13:00 ч: Траките 2007 (Скутаре) - ФК Кърджали (Кърджали) 1:6 22 октомври 2023 г., неделя, 14:00 ч: Велд (Пловдив) - Кронос 2016 (Пловдив) 8:1 VI кръг 29 октомври 2023 г., неделя, 09:00 ч: Марица (Марково) - Академия Канарче (Браниполе) 5:4 29 октомври 2023 г., неделя, 10:00 ч: Марица II (Марково) - СФК Спартак 1947 (Пловдив) 2:1 29 октомври 2023 г., неделя, 11:00 ч: Траките 2007 (Скутаре) - Юнайтед (Пловдив) 3:4 29 октомври 2023 г., неделя, 12:00 ч: Пловдив сити (Пловдив) - Велд (Пловдив) 4:4 29 октомври 2023 г., неделя, 13:00 ч: ФК Кърджали (Кърджали) - Секирово (Раковски) 3:2 29 октомври 2023 г., неделя, 14:00 ч: Кронос 2016 (Пловдив) - Спартак (Първенец) 2:14 VII кръг 5 ноември 2023 г., неделя, 09:00 ч: Велд (Пловдив) - Марица (Марково) 0:8 5 ноември 2023 г., неделя, 10:00 ч: Спартак (Първенец) - Пловдив сити (Пловдив) 13:0 5 ноември 2023 г., неделя, 11:00 ч: Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Марица II (Марково) 2:1 5 ноември 2023 г., неделя, 12:00 ч: СФК Спартак 1947 (Пловдив) - Кронос 2016 (Пловдив) 8:3 5 ноември 2023 г., неделя, 13:00 ч: Юнайтед (Пловдив) - ФК Кърджали (Кърджали) 2:3 5 ноември 2023 г., неделя, 14:00 ч: Академия Канарче (Браниполе) - Траките 2007 (Скутаре) 3:2 VIII кръг 12 ноември 2023 г., неделя, 09:00 ч: Траките 2007 (Скутаре) - Велд (Пловдив) 1:1 12 ноември 2023 г., неделя, 10:00 ч: Марица (Марково) - Спартак (Първенец) 2:7 12 ноември 2023 г., неделя, 11:00 ч: ФК Кърджали (Кърджали) - Марица II (Марково) 5:1 12 ноември 2023 г., неделя, 12:00 ч: Кронос 2016 (Пловдив) - Секирово (Раковски) 2:7 12 ноември 2023 г., неделя, 13:00 ч: Пловдив сити (Пловдив) - СФК Спартак 1947 (Пловдив) 0:7 12 ноември 2023 г., неделя, 14:00 ч: Юнайтед (Пловдив) - Академия Канарче (Браниполе) 4:1 IX кръг 19 ноември 2023 г., неделя, 09:00 ч: Марица II (Марково) - Кронос 2016 (Пловдив) 2:2 * * - игран по-късно. 19 ноември 2023 г., неделя, 10:00 ч: СФК Спартак 1947 (Пловдив) - Марица (Марково) 2:6 19 ноември 2023 г., неделя, 11:00 ч: Спартак (Първенец) - Траките 2007 (Скутаре) 10:1 19 ноември 2023 г., неделя, 12:00 ч: Академия Канарче (Браниполе) - ФК Кърджали (Кърджали) 6:5 19 ноември 2023 г., неделя, 13:00 ч: Секирово (Раковски) - Пловдив сити (Пловдив) 3:3 19 ноември 2023 г., неделя, 14:00 ч: Велд (Пловдив) - Юнайтед (Пловдив) 2:6 X кръг 26 ноември 2023 г., неделя, 09:00 ч: Академия Канарче (Браниполе) - Велд (Пловдив) отложен 26 ноември 2023 г., неделя, 10:00 ч: Юнайтед (Пловдив) - Спартак (Първенец) отложен 26 ноември 2023 г., неделя, 11:00 ч: Марица (Марково) - Секирово (кв.Секирово, Раковски) отложен 26 ноември 2023 г., неделя, 12:00 ч: Пловдив сити (Пловдив) - Марица II (Марково) отложен 26 ноември 2023 г., неделя, 13:00 ч: ФК Кърджали (Кърджали) - Кронос 2016 (Пловдив) отложен 26 ноември 2023 г., неделя, 14:00 ч: Траките 2007 (Скутаре) - СФК Спартак 1947 (Пловдив) отложен 10 декември 2023 г., неделя, 09:00 ч: Академия Канарче (Браниполе) - Велд (Пловдив) 11:5 10 декември 2023 г., неделя, 10:00 ч: Юнайтед (Пловдив) - Спартак (Първенец) 7:2 10 декември 2023 г., неделя, 11:00 ч: Марица (Марково) - Секирово (кв.Секирово, Раковски) 5:1 10 декември 2023 г., неделя, 12:00 ч: Пловдив сити (Пловдив) - Марица II (Марково) 0:4 XI кръг 3 декември 2023 г., неделя, 09:00 ч: Спартак (Първенец) - Академия Канарче (Браниполе) 0:3 сл. 3 декември 2023 г., неделя, 10:00 ч: СФК Спартак 1947 (Пловдив) - Юнайтед (Пловдив) отложен 3 декември 2023 г., неделя, 11:00 ч: Секирово (Раковски) - Траките 2007 (Скутаре) 2:2 3 декември 2023 г., неделя, 12:00 ч: Кронос 2016 (Пловдив) - Пловдив сити (Пловдив) 3:3 * * - игран по-късно. 3 декември 2023 г., неделя, 13:00 ч: Велд (Пловдив) - ФК Кърджали (Кърджали) 0:3 3 декември 2023 г., неделя, 14:00 ч: Марица II (Марково) - Марица (Марково) 0:0 XII кръг 17 март 2024 г., неделя, 09:00 ч: СФК Спартак 1947 (Пловдив) - Канарче (Браниполе) 0:5 17 март 2024 г., неделя, 10:00 ч: Кронос 2016 (Пловдив) - Марица (Марково) 0:10 17 март 2024 г., неделя, 11:00 ч: Марица II (Марково) - Траките 2007 (Скутаре) 1:2 17 март 2024 г., неделя, 12:00 ч: Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Юнайтед (Пловдив) 1:7 17 март 2024 г., неделя, 13:00 ч: ФК Кърджали (Кърджали) - Пловдив сити (Пловдив) 5:5 17 март 2024 г., неделя, 14:00 ч: Спартак (Първенец) - Велд (Пловдив) 7:3 * * - вероятно игран на по-късна дата. XIII кръг 24 март 2024 г., неделя, 09:00 ч: Траките 2007 (Скутаре) - Кронос 2016 (Пловдив) 7:6 24 март 2024 г., неделя, 10:00 ч: Академия Канарче (Браниполе) - Секирово (Раковски) 6:3 24 март 2024 г., неделя, 11:00 ч: Юнайтед (Пловдив) - Марица II (Марково) 7:1 24 март 2024 г., неделя, 12:00 ч: Велд (Пловдив) - СФК Спартак 1947 (Пловдив) 6:0 24 март 2024 г., неделя, 13:00 ч: Спартак (Първенец) - ФК Кърджали (Кърджали) 3:9 24 март 2024 г., неделя, 14:00 ч: Марица (Марково) - Пловдив сити (Пловдив) 2:2 X кръг - отложени мачове 10 декември 2023 г., неделя, 09:00 ч: Академия Канарче (Браниполе) - Велд (Пловдив) 11:5 10 декември 2023 г., неделя, 10:00 ч: Юнайтед (Пловдив) - Спартак (Първенец) 7:2 10 декември 2023 г., неделя, 11:00 ч: Марица (Марково) - Секирово (кв.Секирово, Раковски) 5:1 10 декември 2023 г., неделя, 12:00 ч: Пловдив сити (Пловдив) - Марица II (Марково) 0:4 XIV кръг 31 март 2024 г., неделя, 09:00 ч: Кронос 2016 (Пловдив) - Юнайтед (Пловдив) 2:5 31 март 2024 г., неделя, 10:00 ч: СФК Спартак 1947 (Пловдив) - Спартак (Първенец) 0:5 31 март 2024 г., неделя, 11:00 ч: Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Велд (Пловдив) неигран 31 март 2024 г., неделя, 12:00 ч: Пловдив сити (Пловдив) - Траките 2007 (Скутаре) 3:5 31 март 2024 г., неделя, 13:00 ч: ФК Кърджали (Кърджали) - Марица (Марково) 11:0 31 март 2024 г., неделя, 14:00 ч: Марица II (Марково) - Академия Канарче (Браниполе) 0:3 XV кръг 7 април 2024 г., неделя, 09:00 ч: Юнайтед (Пловдив) - Пловдив сити (Пловдив) 8:1 7 април 2024 г., неделя, 10:00 ч: Академия Канарче (Браниполе) - Кронос 2016 (Пловдив) 5:0 7 април 2024 г., неделя, 11:00 ч: Спартак (Първенец) - Секирово (кв.Секирово, Раковски) 10:5 7 април 2024 г., неделя, 12:00 ч: Траките 2007 (Скутаре) - Марица (Марково) отложен 7 април 2024 г., неделя, 13:00 ч: Велд (Пловдив) - Марица II (Марково) отложен 7 април 2024 г., неделя, 14:00 ч: СФК Спартак 1947 (Пловдив) - ФК Кърджали (Кърджали) 2:2 15 април 2024 г., понеделник, 18:00 ч: Велд (Пловдив) - Марица II (Марково) 2:6 26 април 2024 г., петък, 18:00 ч: Траките 2007 (Скутаре) - Марица (Марково) 2:2 XVI кръг 14 април 2024 г., неделя, 09:00 ч: Марица (Марково) - Юнайтед (Пловдив) 1:5 14 април 2024 г., неделя, 10:00 ч: Марица II (Марково) - Спартак (Първенец) 2:2 14 април 2024 г., неделя, 11:00 ч: Секирово (Раковски) - СФК Спартак 1947 (Пловдив) 6:4 14 април 2024 г., неделя, 12:00 ч: Пловдив сити (Пловдив) - Академия Канарче (Браниполе) 2:8 14 април 2024 г., неделя, 13:00 ч: ФК Кърджали (Кърджали) - Траките 2007 (Скутаре) 1:4 14 април 2024 г., неделя, 14:00 ч: Кронос 2016 (Пловдив) - Велд (Пловдив) 4:5 XV кръг - отложен мач 15 април 2024 г., понеделник, 18:00 ч: Велд (Пловдив) - Марица II (Марково) 2:6 XVII кръг 21 април 2024 г., неделя, 09:00 ч: Академия Канарче (Браниполе) - Марица (Марково) 1:8 21 април 2024 г., неделя, 10:00 ч: СФК Спартак 1947 (Пловдив) - Марица II (Марково) 0:1 21 април 2024 г., неделя, 11:00 ч: Юнайтед (Пловдив) - Траките 2007 (Скутаре) 5:3 21 април 2024 г., неделя, 12:00 ч: Велд (Пловдив) - Пловдив сити (Пловдив) 3:3 21 април 2024 г., неделя, 13:00 ч: Секирово (Раковски) - ФК Кърджали (Кърджали) 5:9 21 април 2024 г., неделя, 14:00 ч: Спартак (Първенец) - Кронос 2016 (Пловдив) 7:0 XV кръг - отложен мач 26 април 2024 г., петък, 18:00 ч: Траките 2007 (Скутаре) - Марица (Марково) 2:2 XVIII кръг 28 април 2024 г., неделя, 09:00 ч: Марица (Марково) - Велд (Пловдив) 8:1 28 април 2024 г., неделя, 10:00 ч: Пловдив сити (Пловдив) - Спартак (Първенец) 3:5 28 април 2024 г., неделя, 11:00 ч: Марица II (Марково) - Секирово (кв.Секирово, Раковски) 5:2 28 април 2024 г., неделя, 12:00 ч: Кронос 2016 (Пловдив) - СФК Спартак 1947 (Пловдив) 2:10 28 април 2024 г., неделя, 13:00 ч: ФК Кърджали (Кърджали) - Юнайтед (Пловдив) 3:9 28 април 2024 г., неделя, 14:00 ч: Траките 2007 (Скутаре) - Академия Канарче (Браниполе) 6:7 XIX кръг 3 май 2024 г., петък, 09:00 ч: Велд (Пловдив) - Траките 2007 (Скутаре) отложен 3 май 2024 г., петък, 10:00 ч: Спартак (Първенец) - Марица (Марково) отложен 3 май 2024 г., петък, 11:00 ч: Марица II (Марково) - ФК Кърджали (Кърджали) отложен 3 май 2024 г., петък, 12:00 ч: Секирово (Раковски) - Кронос 2016 (Пловдив) отложен 3 май 2024 г., петък, 13:00 ч: СФК Спартак 1947 (Пловдив) - Пловдив сити (Пловдив) отложен 3 май 2024 г., петък, 14:00 ч: Академия Канарче (Браниполе) - Юнайтед (Пловдив) отложен 2 юни 2024 г., неделя, 09:00 ч: Велд (Пловдив) - Траките 2007 (Скутаре) 2:6 2 юни 2024 г., неделя, 10:00 ч: Спартак (Първенец) - Марица (Марково) неигран 2 юни 2024 г., неделя, 11:00 ч: Марица II (Марково) - ФК Кърджали (Кърджали) 3:3 2 юни 2024 г., неделя, 12:00 ч: Секирово (Раковски) - Кронос 2016 (Пловдив) 3:0 2 юни 2024 г., неделя, 13:00 ч: СФК Спартак 1947 (Пловдив) - Пловдив сити (Пловдив) 2:2 3 юни 2024 г., понеделник, 18:00 ч: Академия Канарче (Браниполе) - Юнайтед (Пловдив) 1:8 XX кръг 12 май 2024 г., неделя, 09:00 ч: Кронос 2016 (Пловдив) - Марица II (Марково) 1:6 12 май 2024 г., неделя, 10:00 ч: Марица (Марково) - СФК Спартак 1947 (Пловдив) 12:1 12 май 2024 г., неделя, 11:00 ч: Траките 2007 (Скутаре) - Спартак (Първенец) 4:4 12 май 2024 г., неделя, 12:00 ч: ФК Кърджали (Кърджали) - Академия Канарче (Браниполе) 3:3 12 май 2024 г., неделя, 13:00 ч: Пловдив сити (Пловдив) - Секирово (Раковски) 0:11 12 май 2024 г., неделя, 14:00 ч: Юнайтед (Пловдив) - Велд (Пловдив) 12:0 XXI кръг 19 май 2024 г., неделя, 09:00 ч: Велд (Пловдив) - Академия Канарче (Браниполе) отложен 19 май 2024 г., неделя, 10:00 ч: Спартак (Първенец) - Юнайтед (Пловдив) отложен 19 май 2024 г., неделя, 11:00 ч: Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Марица (Марково) отложен 19 май 2024 г., неделя, 12:00 ч: Марица II (Марково) - Пловдив сити (Пловдив) отложен 19 май 2024 г., неделя, 13:00 ч: Кронос 2016 (Пловдив) - ФК Кърджали (Кърджали) отложен 19 май 2024 г., неделя, 14:00 ч: СФК Спартак 1947 (Пловдив) - Траките 2007 (Скутаре) отложен 24 май 2024 г., петък, 09:00 ч: Велд (Пловдив) - Академия Канарче (Браниполе) 1:1 24 май 2024 г., петък, 10:00 ч: Спартак (Първенец) - Юнайтед (Пловдив) неигран 24 май 2024 г., петък, 11:00 ч: Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Марица (Марково) 0:11 24 май 2024 г., петък, 12:00 ч: Марица II (Марково) - Пловдив сити (Пловдив) 5:8 24 май 2024 г., петък, 13:00 ч: Кронос 2016 (Пловдив) - ФК Кърджали (Кърджали) отложен 24 май 2024 г., петък, 14:00 ч: СФК Спартак 1947 (Пловдив) - Траките 2007 (Скутаре) 1:3 29 май 2024 г., сряда, 12:00 ч: Кронос 2016 (Пловдив) - ФК Кърджали (Кърджали) 3:3 XXII кръг 26 май 2024 г., неделя, 09:00 ч: Академия Канарче (Браниполе) - Спартак (Първенец) 4:2 26 май 2024 г., неделя, 10:00 ч: Юнайтед (Пловдив) - СФК Спартак 1947 (Пловдив) 3:5 26 май 2024 г., неделя, 11:00 ч: Траките 2007 (Скутаре) - Секирово (Раковски) 3:5 26 май 2024 г., неделя, 12:00 ч: Пловдив сити (Пловдив) - Кронос 2016 (Пловдив) 4:0 26 май 2024 г., неделя, 13:00 ч: ФК Кърджали (Кърджали) - Велд (Пловдив) 4:6 26 май 2024 г., неделя, 14:00 ч: Марица (Марково) - Марица II (Марково) 0:0 XXI кръг - отложен мач 29 май 2024 г., сряда, 12:00 ч: Кронос 2016 (Пловдив) - ФК Кърджали (Кърджали) 3:3 XIX кръг - отложени мачове 2 юни 2024 г., неделя, 09:00 ч: Велд (Пловдив) - Траките 2007 (Скутаре) 2:6 2 юни 2024 г., неделя, 10:00 ч: Спартак (Първенец) - Марица (Марково) неигран 2 юни 2024 г., неделя, 11:00 ч: Марица II (Марково) - ФК Кърджали (Кърджали) 3:3 2 юни 2024 г., неделя, 12:00 ч: Секирово (Раковски) - Кронос 2016 (Пловдив) 3:0 2 юни 2024 г., неделя, 13:00 ч: СФК Спартак 1947 (Пловдив) - Пловдив сити (Пловдив) 2:2 3 юни 2024 г., понеделник, 18:00 ч: Академия Канарче (Браниполе) - Юнайтед (Пловдив) 1:8
Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Юнайтед (Пловдив) XXX 4:1 7:2 7:2 2:3 5:3 12:0 7:1 11:4 8:1 3:5 9:2 2. Академия Канарче (Браниполе) 1:8 XXX 4:2 1:8 6:5 3:2 11:5 5:3 6:3 2:6 7:1 5:0 3. Спартак (Първенец) --- 0:3* XXX --- 3:9 10:1 7:3 10:0 10:5 13:0 7:2 7:0 4. Марица (Марково) 1:5 5:4 2:7 XXX 2:2 2:3 8:1 0:0 5:1 2:2 12:1 3:0 5. ФК Кърджали (Кърджали) 3:9 3:3 1:4 11:0 XXX 1:4 4:6 5:1 3:2 5:5 5:4 -:- 6. Траките 2007 (Скутаре) 3:4 6:7 4:4 2:2 1:6 XXX 1:1 5:1 3:5 4:0 -:- 7:6 7. Велд (Пловдив) 2:6 1:1 3:2 0:8 0:3 2:6 XXX 2:6 3:4 3:3 6:0 8:1 8. Марица II (Марково) 3:5 0:3 2:2 0:0 3:3 1:2 4:5 XXX 5:2 5:8 2:1 2:2 9. Секирово (кв.Секирово, Раковски) 1:7 2:5 0:7 0:11 5:9 2:2 --- 2:1 XXX 3:3 6:4 3:0 10. Пловдив сити (Пловдив) 1:4 2:8 3:5 0:6 0:5 3:5 4:4 0:4 0:11 XXX 0:7 4:0 11. СФК Спартак 1947 (Пловдив) -:- 0:5 0:5 2:6 2:2 1:3 1:5 0:1 -:- 2:2 XXX 8:3 12. Кронос 2016 (Пловдив) 2:5 1:10 2:14 0:10 3:3 0:5 4:5 1:6 2:7 3:3 2:10 XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Група "Д"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 |
         | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Локомотив 1926 (Пловдив) 19 14 0 5 142:63 42 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Асеновец 2005 (Асеновград) 18 12 2 4 80:37 38 3. Академия Спартак (Пловдив) 19 11 1 7 86:69 34 4. Кючук Париж (Пловдив) 11 10 0 1 62:42 30 <- 5. Секирово (кв.Секирово, Раковски) 19 9 1 9 89:89 28 6. Шипка 2018 (Асеновград) 19 9 0 10 77:73 27 7. Тракия 2004 (Пловдив) 18 7 4 7 60:67 25 [1 0 0 5:4 3] 8. Траките 2007 (Скутаре) 19 8 1 10 71:90 25 [0 0 1 4:5 0] 9. Кронос 2016 (Пловдив) 16 7 0 9 68:77 21 10. Марица (Марково) 19 6 2 11 59:84 20 11. СФК Спартак 1947 (Пловдив) 11 2 0 9 26:64 6 <- 12. Велд (Пловдив) 10 1 2 7 40:73 5 <- 13. Спартак 1947 (Пловдив) 8 0 1 7 12:44 1 [*]
Бележки - Всички мачове се играят на комплекс "Арена Велд" в Гребна база, Пловдив освен ако не е посочено друго. - Всички мачове се играят в 3 части от по 12 минути с почивки от 3 минути между тях. - Всички мачове се играят на терени с размери 40x20 м, с врати 3х2 метра и топка номер 3. - Отборите са съставени от по 5 футболисти на терена без ограничения за смените. Всички състезатели в групата трябва да вземат участие в мача. - По регламент всички състезания от настоящия сезон във формат Футбол 9, Футбол 7 и Футбол 5 се провеждат без да се води официално класиране. - Промени в съставите на групите на полусезона (по молба на отборите и след преценка на ЗС на БФС - Пловдив): - Спартак 1947 (Пловдив), 10-и; се отказва от участие; - СФК Спартак 1947 (Пловдив), Велд (Пловдив) и Кючук Париж (Пловдив) се включват в групата. I кръг 24 септември 2023 г., неделя, 09:00 ч: Марица (Марково) - Спартак 1947 (Пловдив) 2:1 24 септември 2023 г., неделя, 10:00 ч: Кронос 2016 (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград) 2:13 24 септември 2023 г., неделя, 11:00 ч: Академия Спартак (Пловдив) - Секирово (Раковски) 1:4 24 септември 2023 г., неделя, 12:00 ч: Траките 2007 (Скутаре) - Шипка 2018 (Асеновград) 4:1 24 септември 2023 г., неделя, 13:00 ч: Тракия 2004 (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив) 4:11 * * - игран по-късно. II кръг 1 октомври 2023 г., неделя, 09:00 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Кронос 2016 (Пловдив) 1:5 1 октомври 2023 г., неделя, 10:00 ч: Тракия 2004 (Пловдив) - Траките 2007 (Скутаре) 5:4 1 октомври 2023 г., неделя, 11:00 ч: Шипка 2018 (Асеновград) - Академия Спартак (Пловдив) 6:3 1 октомври 2023 г., неделя, 12:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград) 0:6 1 октомври 2023 г., неделя, 13:00 ч: Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Марица (Марково) 0:6 III кръг 8 октомври 2023 г., неделя, 09:00 ч: Асеновец 2005 (Асеновград) - Спартак 1947 (Пловдив) 10:0 8 октомври 2023 г., неделя, 10:00 ч: Марица (Марково) - Шипка 2018 (Асеновград) 3:5 8 октомври 2023 г., неделя, 11:00 ч: Кронос 2016 (Пловдив) - Секирово (Раковски) 3:4 8 октомври 2023 г., неделя, 12:00 ч: Академия Спартак (Пловдив) - Тракия 2004 (Пловдив) 3:6 8 октомври 2023 г., неделя, 13:00 ч: Траките 2007 (Скутаре) - Локомотив 1926 (Пловдив) 0:7 IV кръг 15 октомври 2023 г., неделя, 09:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив) 11:1 15 октомври 2023 г., неделя, 10:00 ч: Шипка 2018 (Асеновград) - Кронос 2016 (Пловдив) 3:2 15 октомври 2023 г., неделя, 11:00 ч: Тракия 2004 (Пловдив) - Марица (Марково) 2:0 15 октомври 2023 г., неделя, 12:00 ч: Секирово (Раковски) - Асеновец 2005 (Асеновград) 0:5 15 октомври 2023 г., неделя, 13:00 ч: Траките 2007 (Скутаре) - Академия Спартак (Пловдив) 6:5 V кръг 22 октомври 2023 г., неделя, 09:00 ч: Академия Спартак (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив) отложен 22 октомври 2023 г., неделя, 10:00 ч: Кронос 2016 (Пловдив) - Тракия 2004 (Пловдив) 2:1 * * - игран по-късно. 22 октомври 2023 г., неделя, 11:00 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Секирово (Раковски) отложен 22 октомври 2023 г., неделя, 12:00 ч: Марица (Марково) - Траките 2007 (Скутаре) 3:6 22 октомври 2023 г., неделя, 13:00 ч: Асеновец 2005 (Асеновград) - Шипка 2018 (Асеновград) 3:0 VI кръг 29 октомври 2023 г., неделя, 09:00 ч: Шипка 2018 (Асеновград) - Спартак 1947 (Пловдив) 7:2 29 октомври 2023 г., неделя, 10:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Секирово (Раковски) 5:6 29 октомври 2023 г., неделя, 11:00 ч: Академия Спартак (Пловдив) - Марица (Марково) 6:4 29 октомври 2023 г., неделя, 12:00 ч: Траките 2007 (Скутаре) - Кронос 2016 (Пловдив) 4:5 29 октомври 2023 г., неделя, 13:00 ч: Тракия 2004 (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград) отложен VII кръг 5 ноември 2023 г., неделя, 09:00 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Тракия 2004 (Пловдив) 1:2 5 ноември 2023 г., неделя, 10:00 ч: Марица (Марково) - Локомотив 1926 (Пловдив) 2:9 5 ноември 2023 г., неделя, 11:00 ч: Кронос 2016 (Пловдив) - Академия Спартак (Пловдив) 4:7 5 ноември 2023 г., неделя, 12:00 ч: Секирово (Раковски) - Шипка 2018 (Асеновград) 4:5 5 ноември 2023 г., неделя, 13:00 ч: Асеновец 2005 (Асеновград) - Траките 2007 (Скутаре) 5:0 VIII кръг 12 ноември 2023 г., неделя, 09:00 ч: Марица (Марково) - Кронос 2016 (Пловдив) 0:7 12 ноември 2023 г., неделя, 10:00 ч: Тракия 2004 (Пловдив) - Секирово (Раковски) 2:7 12 ноември 2023 г., неделя, 11:00 ч: Академия Спартак (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград) 1:4 12 ноември 2023 г., неделя, 12:00 ч: Траките 2007 (Скутаре) - Спартак 1947 (Пловдив) 4:3 12 ноември 2023 г., неделя, 13:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Шипка 2018 (Асеновград) 6:4 IX кръг 19 ноември 2023 г., неделя, 09:00 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Академия Спартак (Пловдив) отложен 19 ноември 2023 г., неделя, 10:00 ч: Секирово (Раковски) - Траките 2007 (Скутаре) 4:1 19 ноември 2023 г., неделя, 11:00 ч: Асеновец 2005 (Асеновград) - Марица (Марково) 3:1 19 ноември 2023 г., неделя, 12:00 ч: Шипка 2018 (Асеновград) - Тракия 2004 (Пловдив) 2:4 19 ноември 2023 г., неделя, 13:00 ч: Кронос 2016 (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив) 1:6 26 ноември 2023 г., неделя, 09:00 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Академия Спартак (Пловдив) 3:3 * * - датата е приблизителна. X кръг 17 март 2024 г., неделя, 09:00 ч: Академия Спартак (Пловдив) - Велд (Пловдив) 5:0 17 март 2024 г., неделя, 10:00 ч: Тракия 2004 (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград) 3:3 17 март 2024 г., неделя, 11:00 ч: Траките 2007 (Скутаре) - Шипка 2018 (Асеновград) 2:4 17 март 2024 г., неделя, 12:00 ч: СФК Спартак 1947 (Пловдив) - Марица (Марково) 0:6 17 март 2024 г., неделя, 13:00 ч: Секирово (Раковски) - Локомотив 1926 (Пловдив) 1:10 17 март 2024 г., неделя, 14:00 ч: Кронос 2016 (Пловдив) - Кючук Париж (Пловдив) 5:7 XI кръг 24 март 2024 г., неделя, 09:00 ч: Кючук Париж (Пловдив) - Академия Спартак (Пловдив) 6:4 24 март 2024 г., неделя, 10:00 ч: Траките 2007 (Скутаре) - Кронос 2016 (Пловдив) 7:5 24 март 2024 г., неделя, 11:00 ч: Асеновец 2005 (Асеновград) - Секирово (Раковски) 5:1 24 март 2024 г., неделя, 12:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - СФК Спартак 1947 (Пловдив) 3:0 24 март 2024 г., неделя, 13:00 ч: Велд (Пловдив) - Тракия 2004 (Пловдив) 6:6 24 март 2024 г., неделя, 14:00 ч: Шипка 2018 (Асеновград) - Марица (Марково) 3:4 XII кръг 31 март 2024 г., неделя, 09:00 ч: Тракия 2004 (Пловдив) - Кючук Париж (Пловдив) 2:5 31 март 2024 г., неделя, 10:00 ч: Академия Спартак (Пловдив) - Траките 2007 (Скутаре) 5:2 31 март 2024 г., неделя, 11:00 ч: Кронос 2016 (Пловдив) - Шипка 2018 (Асеновград) неигран 31 март 2024 г., неделя, 12:00 ч: СФК Спартак 1947 (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград) 1:8 31 март 2024 г., неделя, 13:00 ч: Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Велд (Пловдив) отложен 31 март 2024 г., неделя, 14:00 ч: Марица (Марково) - Локомотив 1926 (Пловдив) 6:5 24 април 2024 г., сряда, 18:00 ч: Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Велд (Пловдив) 14:2 XIII кръг 7 април 2024 г., неделя, 09:00 ч: Кронос 2016 (Пловдив) - Академия Спартак (Пловдив) 0:3 7 април 2024 г., неделя, 10:00 ч: Шипка 2018 (Асеновград) - Локомотив 1926 (Пловдив) 8:7 7 април 2024 г., неделя, 11:00 ч: Асеновец 2005 (Асеновград) - Марица (Марково) 0:2 7 април 2024 г., неделя, 12:00 ч: Кючук Париж (Пловдив) - Секирово (Раковски) 12:8 7 април 2024 г., неделя, 13:00 ч: Траките 2007 (Скутаре) - Тракия 2004 (Пловдив) неигран 7 април 2024 г., неделя, 14:00 ч: Велд (Пловдив) - СФК Спартак 1947 (Пловдив) 10:2 XIV кръг 14 април 2024 г., неделя, 09:00 ч: Марица (Марково) - Велд (Пловдив) 5:5 14 април 2024 г., неделя, 10:00 ч: Тракия 2004 (Пловдив) - Кронос 2016 (Пловдив) 1:4 14 април 2024 г., неделя, 11:00 ч: Академия Спартак (Пловдив) - Шипка 2018 (Асеновград) 7:4 14 април 2024 г., неделя, 12:00 ч: СФК Спартак 1947 (Пловдив) - Кючук Париж (Пловдив) 2:5 14 април 2024 г., неделя, 13:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград) 11:2 14 април 2024 г., неделя, 14:00 ч: Секирово (Раковски) - Траките 2007 (Скутаре) 8:3 XV кръг 21 април 2024 г., неделя, 09:00 ч: Академия Спартак (Пловдив) - Тракия 2004 (Пловдив) 2:0 21 април 2024 г., неделя, 10:00 ч: Велд (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив) 1:11 21 април 2024 г., неделя, 11:00 ч: Кючук Париж (Пловдив) - Марица (Марково) 6:4 21 април 2024 г., неделя, 12:00 ч: Кронос 2016 (Пловдив) - Секирово (Раковски) 6:4 21 април 2024 г., неделя, 13:00 ч: Траките 2007 (Скутаре) - СФК Спартак 1947 (Пловдив) 6:3 21 април 2024 г., неделя, 14:00 ч: Шипка 2018 (Асеновград) - Асеновец 2005 (Асеновград) 0:3 XII кръг - отложен мач 24 април 2024 г., сряда, 18:00 ч: Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Велд (Пловдив) 14:2 XVI кръг 28 април 2024 г., неделя, 09:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Кючук Париж (Пловдив) 9:1 28 април 2024 г., неделя, 10:00 ч: Секирово (Раковски) - Академия Спартак (Пловдив) 2:7 28 април 2024 г., неделя, 11:00 ч: СФК Спартак 1947 (Пловдив) - Кронос 2016 (Пловдив) 5:9 28 април 2024 г., неделя, 12:00 ч: Тракия 2004 (Пловдив) - Шипка 2018 (Асеновград) 4:2 28 април 2024 г., неделя, 13:00 ч: Марица (Марково) - Траките 2007 (Скутаре) 3:6 28 април 2024 г., неделя, 14:00 ч: Асеновец 2005 (Асеновград) - Велд (Пловдив) 6:5 XVII кръг 3 май 2024 г., петък, 09:00 ч: Кронос 2016 (Пловдив) - Марица (Марково) отложен 3 май 2024 г., петък, 10:00 ч: Академия Спартак (Пловдив) - СФК Спартак 1947 (Пловдив) отложен 3 май 2024 г., петък, 11:00 ч: Тракия 2004 (Пловдив) - Секирово (Раковски) отложен 3 май 2024 г., петък, 12:00 ч: Траките 2007 (Скутаре) - Локомотив 1926 (Пловдив) отложен 3 май 2024 г., петък, 13:00 ч: Кючук Париж (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград) отложен 3 май 2024 г., петък, 14:00 ч: Шипка 2018 (Асеновград) - Велд (Пловдив) отложен 2 юни 2024 г., неделя, 09:00 ч: Кронос 2016 (Пловдив) - Марица (Марково) неигран 2 юни 2024 г., неделя, 10:00 ч: Академия Спартак (Пловдив) - СФК Спартак 1947 (Пловдив) 4:8 2 юни 2024 г., неделя, 11:00 ч: Тракия 2004 (Пловдив) - Секирово (Раковски) 7:7 2 юни 2024 г., неделя, 12:00 ч: Траките 2007 (Скутаре) - Локомотив 1926 (Пловдив) 4:11 2 юни 2024 г., неделя, 13:00 ч: Кючук Париж (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград) 3:0 2 юни 2024 г., неделя, 14:00 ч: Шипка 2018 (Асеновград) - Велд (Пловдив) 10:3 XVIII кръг 12 май 2024 г., неделя, 09:00 ч: Велд (Пловдив) - Кючук Париж (Пловдив) 3:6 12 май 2024 г., неделя, 10:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Кронос 2016 (Пловдив) 11:8 12 май 2024 г., неделя, 11:00 ч: Марица (Марково) - Академия Спартак (Пловдив) 4:9 12 май 2024 г., неделя, 12:00 ч: СФК Спартак 1947 (Пловдив) - Тракия 2004 (Пловдив) 0:6 12 май 2024 г., неделя, 13:00 ч: Секирово (Раковски) - Шипка 2018 (Асеновград) 7:3 12 май 2024 г., неделя, 14:00 ч: Асеновец 2005 (Асеновград) - Траките 2007 (Скутаре) 2:2 XIX кръг 19 май 2024 г., неделя, 09:00 ч: Тракия 2004 (Пловдив) - Марица (Марково) 3:3 19 май 2024 г., неделя, 10:00 ч: Академия Спартак (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив) 6:4 19 май 2024 г., неделя, 11:00 ч: Траките 2007 (Скутаре) - Велд (Пловдив) 8:5 19 май 2024 г., неделя, 12:00 ч: Кронос 2016 (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград) неигран 19 май 2024 г., неделя, 13:00 ч: Секирово (Раковски) - СФК Спартак 1947 (Пловдив) 0:5 19 май 2024 г., неделя, 14:00 ч: Шипка 2018 (Асеновград) - Кючук Париж (Пловдив) 3:5 XX кръг 26 май 2024 г., неделя, 09:00 ч: Велд (Пловдив) - Кронос 2016 (Пловдив) неигран 26 май 2024 г., неделя, 10:00 ч: Кючук Париж (Пловдив) - Траките 2007 (Скутаре) 6:2 26 май 2024 г., неделя, 11:00 ч: Марица (Марково) - Секирово (кв.Секирово, Раковски) 1:8 26 май 2024 г., неделя, 12:00 ч: Асеновец 2005 (Асеновград) - Академия Спартак (Пловдив) 2:5 26 май 2024 г., неделя, 13:00 ч: СФК Спартак 1947 (Пловдив) - Шипка 2018 (Асеновград) 0:7 26 май 2024 г., неделя, 14:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Тракия 2004 (Пловдив) 5:2 XVII кръг - отложени мачове 2 юни 2024 г., неделя, 09:00 ч: Кронос 2016 (Пловдив) - Марица (Марково) неигран 2 юни 2024 г., неделя, 10:00 ч: Академия Спартак (Пловдив) - СФК Спартак 1947 (Пловдив) 4:8 2 юни 2024 г., неделя, 11:00 ч: Тракия 2004 (Пловдив) - Секирово (Раковски) 7:7 2 юни 2024 г., неделя, 12:00 ч: Траките 2007 (Скутаре) - Локомотив 1926 (Пловдив) 4:11 2 юни 2024 г., неделя, 13:00 ч: Кючук Париж (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград) 3:0 2 юни 2024 г., неделя, 14:00 ч: Шипка 2018 (Асеновград) - Велд (Пловдив) 10:3
Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. ------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Локомотив 1926 (Пловдив) XXX 0:6 --- 9:1 5:6 6:4 5:2 --- 11:8 --- 3:0 --- 11:1 XXX 11:2 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 2. Асеновец 2005 (Асеновград) --- XXX 2:5 --- 5:1 3:0 --- 5:0 --- 3:1 --- 6:5 10:0 --- XXX --- --- --- --- --- 2:2 --- 0:2 --- --- --- 3. Академия Спартак (Пловдив) -:- 1:4 XXX --- 1:4 7:4 3:6 5:2 --- 6:4 4:8 5:0 --- 6:4 --- XXX --- --- --- 2:0 --- --- --- --- --- --- 4. Кючук Париж (Пловдив) --- 3:0 6:4 XXX 12:8 --- --- 6:2 --- 6:4 --- --- --- 5. Секирово (кв.Секирово, Раковски) 1:10 0:5 2:7 --- XXX 4:5 --- 4:1 --- 0:6 0:5 14:2 --- --- --- --- --- XXX 7:3 --- 8:3 --- --- --- --- --- 6. Шипка 2018 (Асеновград) 8:7 0:3 6:3 3:5 --- XXX 2:4 --- 3:2 3:4 --- 10:3 7:2 7. Тракия 2004 (Пловдив) 4:11 -:- --- 2:5 2:7 4:2 XXX 5:4 1:4 2:0 --- --- --- --- 3:3 --- --- 7:7 --- XXX --- --- 3:3 --- --- --- 8. Траките 2007 (Скутаре) 0:7 --- 6:5 --- --- 4:1 --- XXX 4:5 --- 6:3 8:5 4:3 4:11 --- --- --- --- 2:4 --- XXX 7:5 --- --- --- --- 9. Кронос 2016 (Пловдив) 1:6 2:13 4:7 5:7 3:4 --- 2:1 --- XXX --- --- --- --- --- --- 0:3 --- 6:4 --- --- --- XXX --- --- --- --- 10. Марица (Марково) 2:9 --- 4:9 --- 1:8 3:5 --- 3:6 0:7 XXX --- 5:5 2:1 6:5 --- --- --- --- --- --- 3:6 --- XXX --- --- --- 11. СФК Спартак 1947 (Пловдив) --- 1:8 --- 2:5 --- 0:7 0:6 --- 5:9 0:6 XXX --- --- 12. Велд (Пловдив) 1:11 --- --- 3:6 --- --- 6:6 --- --- --- 10:2 XXX --- 13. Спартак 1947 (Пловдив) --- --- 3:3 --- -:- --- 1:2 --- 1:5 --- --- --- XXX ------------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Група "Е"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Марица (Ясно поле) 11 9 0 2 44:22 27 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Гигант (Съединение) 10 8 2 0 60:23 26 3. СФК Раковски (Раковски) 11 7 3 1 66:26 24 4. СКФ ЕАЗ Перущица 2023 (Перущица) 9 6 0 3 31:14 18 5. Беломорец (Асеновград) 11 5 0 6 29:41 15 6. Марица (Марково) 10 4 1 5 40:28 13 7. Кронос 2016 (Пловдив) 8 3 1 4 33:45 10 8. ФА Карлово (Карлово) 10 3 1 6 24:52 10 9. Шипка старс 2015 (Асеновград) 7 3 0 4 20:21 9 [2 0 0 8:3 6] 10. ФК Хасково 2022 (Хасково) 11 3 0 8 35:40 9 [1 0 1 9:7 3] 11. СФК Раковски II (Раковски) 11 2 3 6 34:43 9 [0 0 2 3:10 0] 12. Брестовица (Брестовица) 9 0 1 8 18:79 1
Бележки - На полусезона е създадена нова "Е" подгрупа за ДПГ Футбол 5 (род.2015). - Всички мачове се играят на комплекс "Арена Велд" в Гребна база, Пловдив през пролетта и в залата на комплекс "Младежки спортен център" в Гребна база, Пловдив през пролетта освен ако не е посочено друго. - Всички мачове се играят в 3 части от по 12 минути с почивки от 3 минути между тях. - Всички мачове се играят на терени с размери 40x20 м, с врати 3х2 метра и топка номер 3. - Отборите са съставени от по 5 футболисти на терена без ограничения за смените. Всички състезатели в групата трябва да вземат участие в мача. - По регламент всички състезания от настоящия сезон във формат Футбол 9, Футбол 7 и Футбол 5 се провеждат без да се води официално класиране. I кръг 17 март 2024 г., неделя, 09:00 ч: СКФ ЕАЗ Перущица 2023 (Перущица) - Марица (Марково) 2:1 17 март 2024 г., неделя, 10:00 ч: Гигант (Съединение) - Брестовица (Брестовица) 13:1 17 март 2024 г., неделя, 11:00 ч: СФК Раковски (Раковски) - Шипка старс 2015 (Асеновград) 5:1 17 март 2024 г., неделя, 12:00 ч: СФК Раковски II (Раковски) - Беломорец (Асеновград) 1:5 17 март 2024 г., неделя, 13:00 ч: ФК Хасково 2022 (Хасково) - Кронос 2016 (Пловдив) 2:5 17 март 2024 г., неделя, 14:00 ч: Марица (Ясно поле) - ФА Карлово (Карлово) 3:4 II кръг 24 март 2024 г., неделя, 09:00 ч: Беломорец (Асеновград) - ЕАЗ Перущица 2023 (Перущица) 2:5 24 март 2024 г., неделя, 10:00 ч: Марица (Марково) - ФК Хасково 2022 (Хасково) 1:6 24 март 2024 г., неделя, 11:00 ч: Кронос 2016 (Пловдив) - Марица (Ясно поле) 5:8 24 март 2024 г., неделя, 12:00 ч: Шипка старс 2015 (Ас) - СФК Раковски II (Раковски) 3:1 24 март 2024 г., неделя, 13:00 ч: Гигант (Съединение) - СФК Раковски (Раковски) 1:1 24 март 2024 г., неделя, 14:00 ч: Брестовица (Брестовица) - ФА Карлово (Карлово) 3:3 III кръг 31 март 2024 г., неделя, 09:00 ч: ЕАЗ Перущица 2023 (Перущица) - Шипка старс 2015 (Ас) неигран 31 март 2024 г., неделя, 10:00 ч: ФК Хасково 2022 (Хасково) - Беломорец (Асеновград) 2:4 31 март 2024 г., неделя, 11:00 ч: Марица (Ясно поле) - Марица (Марково) 3:0 31 март 2024 г., неделя, 12:00 ч: СФК Раковски (Раковски) - Брестовица (Брестовица) отложен 31 март 2024 г., неделя, 13:00 ч: СФК Раковски II (Раковски) - Гигант (Съединение) отложен 31 март 2024 г., неделя, 14:00 ч: ФА Карлово (Карлово) - Кронос 2016 (Пловдив) неигран 21 април 2024 г., неделя, 11:00 ч: СФК Раковски (Раковски) - Брестовица (Брестовица) 15:2 21 април 2024 г., неделя, 12:00 ч: СФК Раковски II (Раковски) - Гигант (Съединение) 4:4 IV кръг 7 април 2024 г., неделя, 09:00 ч: Брестовица (Брестовица) - Кронос 2016 (Пловдив) неигран 7 април 2024 г., неделя, 10:00 ч: Гигант (Съединение) - СКФ ЕАЗ Перущица 2023 (Перущица) 4:3 7 април 2024 г., неделя, 11:00 ч: Беломорец (Асеновград) - Марица (Ясно поле) 0:2 7 април 2024 г., неделя, 12:00 ч: Шипка старс 2015 (Ас) - ФК Хасково 2022 (Хасково) отложен 7 април 2024 г., неделя, 13:00 ч: СФК Раковски (Раковски) - СФК Раковски II (Раковски) отложен 7 април 2024 г., неделя, 14:00 ч: Марица (Марково) - ФА Карлово (Карлово) 10:1 14 април 2024 г., неделя, 11:00 ч: Шипка старс 2015 (Ас) - ФК Хасково 2022 (Хасково) 5:2 СФК Раковски (Раковски) - СФК Раковски II (Раковски) 5:5 V кръг 14 април 2024 г., неделя, 09:00 ч: Кронос 2016 (Пловдив) - Марица (Марково) 1:11 14 април 2024 г., неделя, 10:00 ч: СФК Раковски II (Раковски) - Брестовица (Брестовица) 11:5 14 април 2024 г., неделя, 11:00 ч: Марица (Ясно поле) - Шипка старс 2015 (Асеновград) 4:2 14 април 2024 г., неделя, 12:00 ч: ЕАЗ Перущица 2023 (Перущица) - СФК Раковски (Раковски) 2:5 14 април 2024 г., неделя, 13:00 ч: ФК Хасково 2022 (Хасково) - Гигант (Съединение) 3:8 14 април 2024 г., неделя, 14:00 ч: ФА Карлово (Карлово) - Беломорец (Асеновград) 5:7 IV кръг - отложени мачове 14 април 2024 г., неделя, 11:00 ч: Шипка старс 2015 (Ас) - ФК Хасково 2022 (Хасково) 5:2 СФК Раковски (Раковски) - СФК Раковски II (Раковски) 5:5 VI кръг 21 април 2024 г., неделя, 09:00 ч: Беломорец (Асеновград) - Кронос 2016 (Пловдив) 1:4 21 април 2024 г., неделя, 10:00 ч: Шипка старс 2015 (Асеновград) - ФА Карлово (Карлово) 8:2 21 април 2024 г., неделя, 11:00 ч: Гигант (Съединение) - Марица (Ясно поле) 3:2 21 април 2024 г., неделя, 12:00 ч: Брестовица (Брестовица) - Марица (Марково) 2:5 21 април 2024 г., неделя, 13:00 ч: СФК Раковски (Раковски) - ФК Хасково 2022 (Хасково) 6:1 21 април 2024 г., неделя, 14:00 ч: СФК Раковски II (Раковски) - ЕАЗ Перущица 2023 (Перущица) 0:2 III кръг - отложени мачове 21 април 2024 г., неделя, 11:00 ч: СФК Раковски (Раковски) - Брестовица (Брестовица) 15:2 21 април 2024 г., неделя, 12:00 ч: СФК Раковски II (Раковски) - Гигант (Съединение) 4:4 VII кръг 28 април 2024 г., неделя, 09:00 ч: Кронос 2016 (Пловдив) - Шипка старс 2015 (Асеновград) 6:1 28 април 2024 г., неделя, 10:00 ч: ЕАЗ Перущица 2023 (Перущица) - Брестовица (Брестовица) 8:0 28 април 2024 г., неделя, 11:00 ч: ФК Хасково 2022 (Хасково) - СФК Раковски II (Раковски) 7:2 28 април 2024 г., неделя, 12:00 ч: Марица (Марково) - Беломорец (Асеновград) 7:2 28 април 2024 г., неделя, 13:00 ч: Марица (Ясно поле) - СФК Раковски (Раковски) 3:2 28 април 2024 г., неделя, 14:00 ч: ФА Карлово (Карлово) - Гигант (Съединение) 2:10 VIII кръг 3 май 2024 г., петък, 09:00 ч: Брестовица (Брестовица) - Беломорец (Асеновград) отложен 3 май 2024 г., петък, 10:00 ч: Гигант (Съединение) - Кронос 2016 (Пловдив) отложен 3 май 2024 г., петък, 11:00 ч: СФК Раковски (Раковски) - ФА Карлово (Карлово) отложен 3 май 2024 г., петък, 12:00 ч: СФК Раковски II (Раковски) - Марица (Ясно поле) отложен 3 май 2024 г., петък, 13:00 ч: Шипка старс 2015 (Асеновград) - Марица (Марково) отложен 3 май 2024 г., петък, 14:00 ч: ЕАЗ Перущица 2023 (Перущица) - ФК Хасково 2022 (Хасково) отложен 2 юни 2024 г., неделя, 09:00 ч: Брестовица (Брестовица) - Беломорец (Асеновград) 3:4 2 юни 2024 г., неделя, 10:00 ч: Гигант (Съединение) - Кронос 2016 (Пловдив) 10:6 2 юни 2024 г., неделя, 11:00 ч: СФК Раковски (Раковски) - ФА Карлово (Карлово) 5:1 2 юни 2024 г., неделя, 12:00 ч: СФК Раковски II (Раковски) - Марица (Ясно поле) 3:6 2 юни 2024 г., неделя, 13:00 ч: Шипка старс 2015 (Асеновград) - Марица (Марково) неигран 2 юни 2024 г., неделя, 14:00 ч: ЕАЗ Перущица 2023 (Перущица) - ФК Хасково 2022 (Хасково) 3:0 IX кръг 12 май 2024 г., неделя, 09:00 ч: Беломорец (Асеновград) - Шипка старс 2015 (Асеновград) 1:0 12 май 2024 г., неделя, 10:00 ч: Марица (Ясно поле) - СКФ ЕАЗ Перущица 2023 (Перущица) 2:1 12 май 2024 г., неделя, 11:00 ч: ФК Хасково 2022 (Хасково) - Брестовица (Брестовица) 12:0 12 май 2024 г., неделя, 12:00 ч: Кронос 2016 (Пловдив) - СФК Раковски (Раковски) 4:10 12 май 2024 г., неделя, 13:00 ч: Марица (Марково) - Гигант (Съединение) 1:4 12 май 2024 г., неделя, 14:00 ч: ФА Карлово (Карлово) - СФК Раковски II (Раковски) 3:1 X кръг 19 май 2024 г., неделя, 09:00 ч: Брестовица (Брестовица) - Шипка старс 2015 (Асеновград) неигран 24 май 2024 г., петък, 10:00 ч: СФК Раковски (Раковски) - Марица (Марково) 3:3 24 май 2024 г., петък, 11:00 ч: ФК Хасково 2022 (Хасково) - Марица (Ясно поле) 0:3 24 май 2024 г., петък, 12:00 ч: СФК Раковски II (Раковски) - Кронос 2016 (Пловдив) 2:2 24 май 2024 г., петък, 13:00 ч: Гигант (Съединение) - Беломорец (Асеновград) 3:0 24 май 2024 г., петък, 14:00 ч: СКФ ЕАЗ Перущица 2023 (Перущица) - ФА Карлово (Карлово) 5:0 XI кръг 26 май 2024 г., неделя, 09:00 ч: Кронос 2016 (Пловдив) - ЕАЗ Перущица 2023 (Перущица) неигран 26 май 2024 г., неделя, 10:00 ч: Марица (Марково) - СФК Раковски II (Раковски) 1:4 26 май 2024 г., неделя, 11:00 ч: Марица (Ясно поле) - Брестовица (Брестовица) 8:2 26 май 2024 г., неделя, 12:00 ч: Беломорец (Асеновград) - СФК Раковски (Раковски) 3:9 26 май 2024 г., неделя, 13:00 ч: Шипка старс 2015 (Асеновград) - Гигант (Съединение) неигран 26 май 2024 г., неделя, 14:00 ч: ФА Карлово (Карлово) - ФК Хасково 2022 (Хасково) 3:0 VIII кръг - отложени мачове 2 юни 2024 г., неделя, 09:00 ч: Брестовица (Брестовица) - Беломорец (Асеновград) 3:4 2 юни 2024 г., неделя, 10:00 ч: Гигант (Съединение) - Кронос 2016 (Пловдив) 10:6 2 юни 2024 г., неделя, 11:00 ч: СФК Раковски (Раковски) - ФА Карлово (Карлово) 5:1 2 юни 2024 г., неделя, 12:00 ч: СФК Раковски II (Раковски) - Марица (Ясно поле) 3:6 2 юни 2024 г., неделя, 13:00 ч: Шипка старс 2015 (Асеновград) - Марица (Марково) неигран 2 юни 2024 г., неделя, 14:00 ч: ЕАЗ Перущица 2023 (Перущица) - ФК Хасково 2022 (Хасково) 3:0
Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Марица (Ясно поле) XXX --- 3:2 2:1 --- 3:0 --- 3:4 4:2 --- --- 8:2 2. Гигант (Съединение) 3:2 XXX 1:1 4:3 3:0 --- 10:6 --- --- --- --- 13:1 3. СФК Раковски (Раковски) --- --- XXX --- --- 3:3 --- 5:1 5:1 6:1 5:5 15:2 4. СКФ ЕАЗ Перущица 2023 (Перущица) --- --- 2:5 XXX --- 2:1 --- 5:0 --- 3:0 --- 8:0 5. Беломорец (Асеновград) 0:2 --- 3:9 2:5 XXX --- 1:4 --- 1:0 --- --- --- 6. Марица (Марково) --- 1:4 --- --- 7:2 XXX --- 10:1 --- 1:6 1:4 --- 7. Кронос 2016 (Пловдив) 5:8 --- 4:10 --- --- 1:11 XXX --- 6:1 --- --- --- 8. ФА Карлово (Карлово) --- 2:10 --- --- 5:7 --- --- XXX --- 3:0 3:1 --- 9. Шипка старс 2015 (Асеновград) --- --- --- --- --- --- --- 8:2 XXX 5:2 3:1 --- 10. ФК Хасково 2022 (Хасково) 0:3 3:8 --- --- 2:4 --- 2:5 --- --- XXX 7:2 12:0 11. СФК Раковски II (Раковски) 3:6 4:4 --- 0:2 1:5 --- 2:2 --- --- --- XXX 11:5 12. Брестовица (Брестовица) --- --- --- --- 3:4 2:5 --- 3:3 --- --- --- XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре