Деца (род.2003-04):
Видин - Областна група 2017/18


Подгрупа "Дунав"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 |
         | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 |


                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Бдин 1923 (Видин)                   6    5   1   0   27:5    16
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Ботев (Грамада)                     6    3   1   2   18:8    10
 3. Пегас спорт (Видин)                 6    2   2   2   27:10    8
 4. Славия (Ново село)                  6    0   0   6    3:52    0

Бележки
  - Мачовете се играят в отделни турнирии (от по 3 мача всеки) с домакинство за един от отборите.

                           I кръг

28 септември 2017, четвъртък, 12:30 ч:
Бдин 1923 (Видин) - Ботев (Грамада)                       2:1 
28 септември 2017, четвъртък, 16:00 ч:
Славия (Ново село) - Пегас спорт (Видин)                  2:4 

                           II кръг

28 септември 2017, четвъртък, 14:00 ч:
Ботев (Грамада) - Пегас спорт (Видин)                     4:2 
4 октомври 2017, сряда, 13:30 ч:
Бдин 1923 (Видин) - Славия (Ново село)                    4:0 

                           III кръг

4 октомври 2017, сряда, 11:00 ч:
Пегас спорт (Видин) - Бдин 1923 (Видин)                   3:4 
4 октомври 2017, сряда, 15:30 ч:
Славия (Ново село) - Ботев (Грамада)                      0:3 

                           IV кръг

11 октомври 2017, сряда, 14:30 ч:
Пегас спорт (Видин) - Славия (Ново село)                 18:0 
11 октомври 2017, сряда, 16:00 ч:
Ботев (Грамада) - Бдин 1923 (Видин)                       1:3 

                           V кръг

11 октомври 2017, сряда, 12:00 ч:
Славия (Ново село) - Бдин 1923 (Видин)                    0:14 
18 октомври 2017, сряда, 13:30 ч:
Пегас спорт (Видин) - Ботев (Грамада)                     0:0 

                           VI кръг

18 октомври 2017, сряда, 11:00 ч:
Бдин 1923 (Видин) - Пегас спорт (Видин)                   0:0 
18 октомври 2017, сряда, 16:00 ч:
Ботев (Грамада) - Славия (Ново село)                      9:1 

                           VII кръг

пролет 2018:
Бдин 1923 (Видин) - Ботев (Грамада)                        - 
Славия (Ново село) - Пегас спорт (Видин)                   - 

                           VIII кръг

Ботев (Грамада) - Пегас спорт (Видин)                      - 
Бдин 1923 (Видин) - Славия (Ново село)                     - 

                           IX кръг

Славия (Ново село) - Ботев (Грамада)                       - 
Пегас спорт (Видин) - Бдин 1923 (Видин)                    - 

                           X кръг

Ботев (Грамада) - Бдин 1923 (Видин)                        - 
Пегас спорт (Видин) - Славия (Ново село)                   - 

                           XI кръг

Пегас спорт (Видин) - Ботев (Грамада)                      - 
Славия (Ново село) - Бдин 1923 (Видин)                     - 

                           XII кръг

Ботев (Грамада) - Славия (Ново село)                       - 
Бдин 1923 (Видин) - Пегас спорт (Видин)                    - 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. ---------------------------------------------------------- 1. Бдин 1923 (Видин) XXX 2:1 0:0 4:0 XXX -:- -:- -:- 2. Ботев (Грамада) 1:3 XXX 4:2 9:1 -:- XXX -:- -:- 3. Пегас спорт (Видин) 3:4 0:0 XXX 18:0 -:- -:- XXX -:- 4. Славия (Ново село) 0:14 0:3 2:4 XXX -:- -:- -:- XXX ---------------------------------------------------------- нагоре

Подгрупа "Балкан"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 |
         | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 |


                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Ружинци (Ружинци)                   6    5   0   1   26:10   15 [1 0 1  7:5  3]
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Балкан (Белоградчик)                6    5   0   1   22:11   15 [1 0 1  5:7  3]
 3. Дреновец (Дреновец)                 6    1   1   4   10:21    4
 4. Рациария (Арчар)                    6    0   1   5    9:25    1

Бележки
  - Мачовете се играят в отделни турнирии (от по 3 мача всеки) с домакинство за един от отборите.

                           I кръг

28 септември 2017, четвъртък, 15:00 ч:
Рациария (Арчар) - Ружинци (Ружинци)                      2:4 
28 септември 2017, четвъртък, 16:30 ч:
Балкан (Белоградчик) - Дреновец (Дреновец)                2:0 

                           II кръг

28 септември 2017, четвъртък, 13:00 ч:
Дреновец (Дреновец) - Ружинци (Ружинци)                   1:7 
5 октомври 2017, четвъртък, 13:00 ч:
Балкан (Белоградчик) - Рациария (Арчар)                   6:2 

                           III кръг

5 октомври 2017, четвъртък, 14:40 ч:
Рациария (Арчар) - Дреновец (Дреновец)                    2:4 
5 октомври 2017, четвъртък, 16:20 ч:
Ружинци (Ружинци) - Балкан (Белоградчик)                  2:4 

                           IV кръг

12 октомври 2017, четвъртък, 12:00 ч:
Ружинци (Ружинци) - Рациария (Арчар)                      3:1 
12 октомври 2017, четвъртък, 16:00 ч:
Дреновец (Дреновец) - Балкан (Белоградчик)                2:3 

                           V кръг

12 октомври 2017, четвъртък, 14:45 ч:
Рациария (Арчар) - Балкан (Белоградчик)                   0:6 
19 октомври 2017, четвъртък, 12:00 ч:
Ружинци (Ружинци) - Дреновец (Дреновец)                   5:1 

                           VI кръг

19 октомври 2017, четвъртък, 14:00 ч:
Балкан (Белоградчик) - Ружинци (Ружинци)                  1:5 
19 октомври 2017, четвъртък, 15:30 ч:
Дреновец (Дреновец) - Рациария (Арчар)                    2:2 

                           VII кръг

пролет 2018:
Балкан (Белоградчик) - Дреновец (Дреновец)                 - 
Рациария (Арчар) - Ружинци (Ружинци)                       - 

                           VIII кръг

Дреновец (Дреновец) - Ружинци (Ружинци)                    - 
Балкан (Белоградчик) - Рациария (Арчар)                    - 

                           IX кръг

Рациария (Арчар) - Дреновец (Дреновец)                     - 
Ружинци (Ружинци) - Балкан (Белоградчик)                   - 

                           X кръг

Дреновец (Дреновец) - Балкан (Белоградчик)                 - 
Ружинци (Ружинци) - Рациария (Арчар)                       - 

                           XI кръг

Ружинци (Ружинци) - Дреновец (Дреновец)                    - 
Рациария (Арчар) - Балкан (Белоградчик)                    - 

                           XII кръг

Дреновец (Дреновец) - Рациария (Арчар)                     - 
Балкан (Белоградчик) - Ружинци (Ружинци)                   - 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. ---------------------------------------------------------- 1. Ружинци (Ружинци) XXX 2:4 5:1 3:1 XXX -:- -:- -:- 2. Балкан (Белоградчик) 1:5 XXX 2:0 6:2 -:- XXX -:- -:- 3. Дреновец (Дреновец) 1:7 2:3 XXX 2:2 -:- -:- XXX -:- 4. Рациария (Арчар) 2:4 0:6 2:4 XXX -:- -:- -:- XXX ---------------------------------------------------------- нагоре