Деца подготвителна група (род.2009) - Футбол 7:
« София (столица) - Зонална група 2018/19


Първа фаза

Група "А"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Н спорт (София)                     9    7   1   1   43:11   22  Втора фаза, Група "А"
 2. Славия 1913 (София)                 9    6   2   1   33:9    20  Втора фаза, Група "А"
 3. Локомотив 1929 (София)              9    5   3   1   35:8    18  Втора фаза, Група "А"
 4. Левски Раковски (София)             9    5   2   2   33:10   17  Втора фаза, Група "А"
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 5. Олимпиец (София)                    9    4   2   3   22:10   14  Втора фаза, Група "Б"
 6. Витоша (Бистрица, обл.София ст.)    9    4   1   4   22:27   13  Втора фаза, Група "Б"
 7. Царско село 2015 (София)            9    3   3   3   16:20   12  Втора фаза, Група "Б"
 8. София спорт (София)                 9    2   0   7    9:50    6  Втора фаза, Група "Б"
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 9. Спартак 2015 (София)                9    1   0   8    7:58    3  Втора фаза, Група "В" [1 0 0  3:1  3]
10. Металург 1957 (Перник)              9    1   0   8   11:28    3  Втора фаза, Група "В" [0 0 1  1:3  0]

Бележки
  - Всички мачове се играят в 3 полувремена от по 15 минути с почивки от по 5 минути между тях.
  - Всички мачове се играят на терени с размери 55-60x35-40 м, а всеки отбор е съставен от 7 футблисти. 
  - Всички мачове се играят на комплекс "Спортна София" в кв.Зона Б-5, София, освен ако не е посочено друго. 
  - Отборите се класират за групите за определяне на крайното класиране през пролетта както следва:
    - 1-4 място: Втора фаза, Група "А" (1-10 място);
    - 5-8 място: Втора фаза, Група "Б" (11-20 място);
    - 9-10 място: Втора фаза, Група "В" (21-29 място).

                           I кръг

15 септември 2018, събота, 09:00 ч:
Славия 1913 (София) - Спартак 2015 (София)                3:0 
15 септември 2018, събота, 10:10 ч:
Н спорт (София) - Металург 1957 (Перник)                  5:2 
15 септември 2018, събота, 11:20 ч:
Царско село 2015 (София) - Витоша (Бистрица)              1:1 
15 септември 2018, събота, 12:30 ч:
Олимпиец (София) - Локомотив 1929 (София)                 3:1 
15 септември 2018, събота, 13:40 ч:
Левски Раковски (София) - София спорт (София)             8:0 

                           II кръг

22 септември 2018, събота, 09:00 ч:
Витоша (Бистрица) - Левски Раковски (София)               1:4 
22 септември 2018, събота, 10:10 ч:
Славия 1913 (София) - Н спорт (София)                     2:1 
22 септември 2018, събота, 11:20 ч:
Металург 1957 (Перник) - Царско село 2015 (София)         3:1 
22 септември 2018, събота, 12:30 ч:
Спартак 2015 (София) - Локомотив 1929 (София)             1:17 
22 септември 2018, събота, 13:40 ч:
София спорт (София) - Олимпиец (София)                    0:9 

                           III кръг

6 октомври 2018, събота, 09:00 ч:
Н спорт (София) - Спартак 2015 (София)                   10:0 
6 октомври 2018, събота, 10:10 ч:
Царско село 2015 (София) - Славия 1913 (София)            2:1 
6 октомври 2018, събота, 11:20 ч:
Олимпиец (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)       1:3 
6 октомври 2018, събота, 12:30 ч:
Левски Раковски (София) - Металург 1957 (Перник)          6:1 
6 октомври 2018, събота, 13:40 ч:
Локомотив 1929 (София) - София спорт (София)              6:0 

                           IV кръг

13 октомври 2018, събота, 09:00 ч:
Металург 1957 (Перник) - Олимпиец (София)                 0:1 
13 октомври 2018, събота, 10:10 ч:
Витоша (Бистрица) - Локомотив 1929 (София)                0:3 
13 октомври 2018, събота, 11:20 ч:
Н спорт (София) - Царско село 2015 (София)                8:2 
13 октомври 2018, събота, 12:30 ч:
Славия 1913 (София) - Левски Раковски (София)             3:1 
13 октомври 2018, събота, 13:40 ч:
Спартак 2015 (София) - София спорт (София)                3:6 

                           V кръг

20 октомври 2018, събота, 09:00 ч:
Царско село 2015 (София) - Спартак 2015 (София)           1:0 
20 октомври 2018, събота, 10:10 ч:
Олимпиец (София) - Славия 1913 (София)                    1:1 
20 октомври 2018, събота, 11:20 ч:
Локомотив 1929 (София) - Металург 1957 (Перник)           3:1 
20 октомври 2018, събота, 12:30 ч:
Левски Раковски (София) - Н спорт (София)                 1:2 
20 октомври 2018, събота, 13:40 ч:
София спорт (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)    0:4 

                           VI кръг

27 октомври 2018, събота, 09:00 ч:
Славия 1913 (София) - Локомотив 1929 (София)              2:2 
27 октомври 2018, събота, 10:10 ч:
Н спорт (София) - Олимпиец (София)                        2:1 
27 октомври 2018, събота, 11:20 ч:
Спартак 2015 (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)   0:7 
27 октомври 2018, събота, 12:30 ч:
Царско село 2015 (София) - Левски Раковски (София)        3:3 
27 октомври 2018, събота, 13:40 ч:
Металург 1957 (Перник) - София спорт (София)              1:2 

                           VII кръг

3 ноември 2018, събота, 09:00 ч:
Олимпиец (София) - Царско село 2015 (София)               2:2 
3 ноември 2018, събота, 10:10 ч:
Локомотив 1929 (София) - Н спорт (София)                  1:1 
3 ноември 2018, събота, 11:20 ч:
Витоша (Бистрица) - Металург 1957 (Перник)                3:2 
3 ноември 2018, събота, 12:30 ч:
Левски Раковски (София) - Спартак 2015 (София)            9:0 
3 ноември 2018, събота, 13:40 ч:
София спорт (София) - Славия 1913 (София)                 0:7 

                           VIII кръг

10 ноември 2018, събота, 09:00 ч:
Спартак 2015 (София) - Металург 1957 (Перник)             3:1 
10 ноември 2018, събота, 10:10 ч:
Славия 1913 (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)   10:2 
10 ноември 2018, събота, 11:20 ч:
Царско село 2015 (София) - Локомотив 1929 (София)         0:2 
10 ноември 2018, събота, 12:30 ч:
Левски Раковски (София) - Олимпиец (София)                1:0 
10 ноември 2018, събота, 13:40 ч:
Н спорт (София) - София спорт (София)                     8:1 

                           IX кръг

17 ноември 2018, събота, 09:00 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Н спорт (София)        1:6 
17 ноември 2018, събота, 10:10 ч:
Олимпиец (София) - Спартак 2015 (София)                   4:0 
17 ноември 2018, събота, 11:20 ч:
Металург 1957 (Перник) - Славия 1913 (София)              0:4 
17 ноември 2018, събота, 12:30 ч:
Локомотив 1929 (София) - Левски Раковски (София)          0:0 
17 ноември 2018, събота, 13:40 ч:
София спорт (София) - Царско село 2015 (София)            0:4 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Н спорт (София) XXX --- --- --- 2:1 --- 8:2 8:1 10:0 5:2 2. Славия 1913 (София) 2:1 XXX 2:2 3:1 --- 10:2 --- --- 3:0 --- 3. Локомотив 1929 (София) 1:1 --- XXX 0:0 --- --- --- 6:0 --- 3:1 4. Левски Раковски (София) 1:2 --- --- XXX 1:0 --- --- 8:0 9:0 6:1 5. Олимпиец (София) --- 1:1 3:1 --- XXX 1:3 2:2 --- 4:0 --- 6. Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:6 --- 0:3 1:4 --- XXX --- --- --- 3:2 7. Царско село 2015 (София) --- 2:1 0:2 3:3 --- 1:1 XXX --- 1:0 --- 8. София спорт (София) --- 0:7 --- --- 0:9 0:4 0:4 XXX --- --- 9. Спартак 2015 (София) --- --- 1:17 --- --- 0:7 --- 3:6 XXX 3:1 10. Металург 1957 (Перник) --- 0:4 --- --- 0:1 --- 3:1 1:2 --- XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Първа фаза

Група "Б"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Национал (София)                    9    8   0   1   69:13   24  Втора фаза, Група "А"
 2. Левски (София)                      9    7   1   1   42:12   22  Втора фаза, Група "А"
 3. Ком 98 (Годеч)                      9    6   1   2   28:15   19  Втора фаза, Група "А"
 4. Олимпия ФК (София)                  9    6   0   3   34:11   18  Втора фаза, Група "А"
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 5. Атлетико Артен (София)              9    5   2   2   27:16   17  Втора фаза, Група "Б"
 6. Левски (Чепинци)                    9    3   2   4   18:26   11  Втора фаза, Група "Б"
 7. Септември (София)                   9    3   1   5   34:28   10  Втора фаза, Група "Б"
 8. ЦСКА (София)                        9    2   0   7   23:34    6  Втора фаза, Група "Б"
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 9. ОФК София (София)                   9    1   0   8    3:72    3  Втора фаза, Група "В"
10. Победа 2013 (София)                 9    0   1   8    9:60    1  Втора фаза, Група "В"

Бележки
  - Всички мачове се играят в 3 полувремена от по 15 минути с почивки от по 5 минути между тях.
  - Всички мачове се играят на терени с размери 55-60x35-40 м, а всеки отбор е съставен от 7 футблисти. 
  - Всички мачове се играят на комплекс "Спортна София" в кв.Зона Б-5, София, освен ако не е посочено друго. 
  - Отборите се класират за групите за определяне на крайното класиране през пролетта както следва:
    - 1-4 място: Втора фаза, Група "А" (1-10 място);
    - 5-8 място: Втора фаза, Група "Б" (11-20 място);
    - 9-10 място: Втора фаза, Група "В" (21-29 място).

                           I кръг

16 септември 2018, неделя, 10:30 ч:
Национал (София) - Левски (Чепинци)                      10:0 
16 септември 2018, неделя, 11:40 ч:
Левски (София) - Атлетико Артен (София)                   5:1 
16 септември 2018, неделя, 12:50 ч:
ЦСКА (София) - Победа 2013 (София)                        8:0 
16 септември 2018, неделя, 14:00 ч:
Ком 98 (Годеч) - ОФК София (София)                        6:0 
16 септември 2018, неделя, 15:10 ч:
Олимпия ФК (София) - Септември (София)                    4:1 

                           II кръг

23 септември 2018, неделя, 10:30 ч:
ОФК София (София) - Олимпия ФК (София)                    0:6 
23 септември 2018, неделя, 11:40 ч:
Левски (Чепинци) - Септември (София)                      2:3 
23 септември 2018, неделя, 12:50 ч:
Победа 2013 (София) - Ком 98 (Годеч)                      1:7 
23 септември 2018, неделя, 14:00 ч:
Атлетико Артен (София) - ЦСКА (София)                     5:3 
23 септември 2018, неделя, 15:10 ч:
Национал (София) - Левски (София)                         4:1 

                           III кръг

7 октомври 2018, неделя, 10:30 ч:
Левски (София) - Левски (Чепинци)                         1:1 
7 октомври 2018, неделя, 11:40 ч:
ЦСКА (София) - Национал (София)                           2:8 
7 октомври 2018, неделя, 12:50 ч:
Ком 98 (Годеч) - Атлетико Артен (София)                   0:0 
7 октомври 2018, неделя, 14:00 ч:
Олимпия ФК (София) - Победа 2013 (София)                  7:1 
7 октомври 2018, неделя, 15:10 ч:
Септември (София) - ОФК София (София)                    12:0 

                           IV кръг

14 октомври 2018, неделя, 10:30 ч:
Победа 2013 (София) - Септември (София)                   3:3 
14 октомври 2018, неделя, 11:40 ч:
Левски (София) - ЦСКА (София)                             5:1 
14 октомври 2018, неделя, 12:50 ч:
Национал (София) - Ком 98 (Годеч)                         5:2 
14 октомври 2018, неделя, 14:00 ч:
Левски (Чепинци) - ОФК София (София)                      6:1 
14 октомври 2018, неделя, 15:10 ч:
Атлетико Артен (София) - Олимпия ФК (София)               1:0 

                           V кръг

21 октомври 2018, неделя, 10:30 ч:
ЦСКА (София) - Левски (Чепинци)                           0:3 
21 октомври 2018, неделя, 11:40 ч:
Олимпия ФК (София) - Национал (София)                     2:1 
21 октомври 2018, неделя, 12:50 ч:
Септември (София) - Атлетико Артен (София)                2:3 
21 октомври 2018, неделя, 14:00 ч:
ОФК София (София) - Победа 2013 (София)                   2:1 
21 октомври 2018, неделя, 15:10 ч:
Ком 98 (Годеч) - Левски (София)                           1:3 

                           VI кръг

28 октомври 2018, неделя, 10:30 ч:
Атлетико Артен (София) - ОФК София (София)                8:0 
28 октомври 2018, неделя, 11:40 ч:
Левски (София) - Олимпия ФК (София)                       4:2 
28 октомври 2018, неделя, 12:50 ч:
ЦСКА (София) - Ком 98 (Годеч)                             1:3 
28 октомври 2018, неделя, 14:00 ч:
Национал (София) - Септември (София)                      7:5 
28 октомври 2018, неделя, 15:10 ч:
Левски (Чепинци) - Победа 2013 (София)                    4:2 

                           VII кръг

4 ноември 2018, неделя, 10:30 ч:
Ком 98 (Годеч) - Левски (Чепинци)                         2:1 
4 ноември 2018, неделя, 11:40 ч:
Победа 2013 (София) - Атлетико Артен (София)              0:7 
4 ноември 2018, неделя, 12:50 ч:
Септември (София) - Левски (София)                        1:3 
4 ноември 2018, неделя, 14:00 ч:
ОФК София (София) - Национал (София)                      0:15 
4 ноември 2018, неделя, 15:10 ч:
Олимпия ФК (София) - ЦСКА (София)                         5:0 

                           VIII кръг

11 ноември 2018, неделя, 10:30 ч:
Национал (София) - Победа 2013 (София)                   14:0 
11 ноември 2018, неделя, 11:40 ч:
Левски (Чепинци) - Атлетико Артен (София)                 1:1 
11 ноември 2018, неделя, 12:50 ч:
ЦСКА (София) - Септември (София)                          2:5 
11 ноември 2018, неделя, 14:00 ч:
Левски (София) - ОФК София (София)                       12:0 
11 ноември 2018, неделя, 15:10 ч:
Ком 98 (Годеч) - Олимпия ФК (София)                       3:2 

                           IX кръг

18 ноември 2018, неделя, 10:30 ч:
Септември (София) - Ком 98 (Годеч)                        2:4 
18 ноември 2018, неделя, 11:40 ч:
Олимпия ФК (София) - Левски (Чепинци)                     6:0 
18 ноември 2018, неделя, 12:50 ч:
Атлетико Артен (София) - Национал (София)                 1:5 
18 ноември 2018, неделя, 14:00 ч:
Победа 2013 (София) - Левски (София)                      1:8 
18 ноември 2018, неделя, 15:10 ч:
ОФК София (София) - ЦСКА (София)                          0:6 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Национал (София) XXX 4:1 5:2 --- --- 10:0 7:5 --- --- 14:0 2. Левски (София) --- XXX --- 4:2 5:1 1:1 --- 5:1 12:0 --- 3. Ком 98 (Годеч) --- 1:3 XXX 3:2 0:0 2:1 --- --- 6:0 --- 4. Олимпия ФК (София) 2:1 --- --- XXX --- 6:0 4:1 5:0 --- 7:1 5. Атлетико Артен (София) 1:5 --- --- 1:0 XXX --- --- 5:3 8:0 --- 6. Левски (Чепинци) --- --- --- --- 1:1 XXX 2:3 --- 6:1 4:2 7. Септември (София) --- 1:3 2:4 --- 2:3 --- XXX --- 12:0 --- 8. ЦСКА (София) 2:8 --- 1:3 --- --- 0:3 2:5 XXX --- 8:0 9. ОФК София (София) 0:15 --- --- 0:6 --- --- --- 0:6 XXX 2:1 10. Победа 2013 (София) --- 1:8 1:7 --- 0:7 --- 3:3 --- --- XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Първа фаза

Група "В"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Кремиковци (кв.Ботунец, София)      9    8   1   0   52:5    25     Втора фаза, Група "А"
 2. Елит София (София)                  9    7   1   1   51:13   22     Втора фаза, Група "А"
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 3. Щурче (София)                       9    7   0   2   32:12   21     Втора фаза, Група "Б" [1 0 0  2:1  3]
 4. Витоша 13 (София)                   9    7   0   2   37:12   21     Втора фаза, Група "Б" [0 0 1  1:2  0]
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 5. Спорт за всички (София)             9    5   0   4   18:14   15     Втора фаза, Група "В"
 6. Академик 1947 (София)               9    4   0   5   31:26   12     Втора фаза, Група "В"
 7. Урвич (Панчарево)                   9    3   0   6   12:37    9     Втора фаза, Група "В"
 8. Спортист 13 (София)                 9    2   0   7   12:45    6     Втора фаза, Група "В"
 9. Барокко (София)                     9    1   0   8   10:64    3     Втора фаза, Група "В"
10. Люлин (кв.Люлин, София)             9    0   0   9    0:27    0 [*] Изваден              

Бележки
  - Всички мачове се играят в 3 полувремена от по 15 минути с почивки от по 5 минути между тях.
  - Всички мачове се играят на терени с размери 55-60x35-40 м, а всеки отбор е съставен от 7 футблисти.
  - Всички мачове се играят на ст."НСА" - изкуствен терен в София, освен ако не е посочено друго.
  - Отборите се класират за групите за определяне на крайното класиране през пролетта както следва:
    - 1-2 място: Втора фаза, Група "А" (1-10 място);
    - 3-4 място: Втора фаза, Група "Б" (11-20 място);
    - 5-9 място: Втора фаза, Група "В" (21-29 място).
  - Люлин (кв.Люлин, София) първоначално се включва в групата, но се отказва непосредствено преди началото на сезона. ЗС София решава да присъжда на противниците му служебни победи с 3:0.

                           I кръг

22 септември 2018, събота, 09:00 ч:
Витоша 13 (София) - Спортист 13 (София)                  10:0 
22 септември 2018, събота, 10:10 ч:
Барокко (София) - Щурче (София)                           1:10 
22 септември 2018, събота, 11:20 ч:
Урвич (Панчарево) - Спорт за всички (София)               0:1 
22 септември 2018, събота, 12:30 ч:
Кремиковци (кв.Ботунец, София) - Академик 1947 (София)    7:1 
22 септември 2018, събота, 13:40 ч:
Люлин (кв.Люлин, София) - Елит София (София)              0:3 сл. 

                           II кръг

29 септември 2018, събота, 09:00 ч:
Спортист 13 (София) - Елит София (София)                  1:8 
29 септември 2018, събота, 10:10 ч:
Витоша 13 (София) - Барокко (София)                       9:0 
29 септември 2018, събота, 11:20 ч:
Щурче (София) - Урвич (Панчарево)                         6:0 
29 септември 2018, събота, 12:30 ч:
Спорт за всички (София) - Кремиковци (кв.Ботунец, Сф)     отложен 
29 септември 2018, събота, 13:40 ч:
Академик 1947 (София) - Люлин (кв.Люлин, София)           3:0 сл. 
17 ноември 2018, събота, 13:40 ч:
Спорт за всички (София) - Кремиковци (кв.Ботунец, Сф)     0:3 

                           III кръг

6 октомври 2018, събота, 09:00 ч:
Барокко (София) - Спортист 13 (София)                     2:5 
6 октомври 2018, събота, 10:10 ч:
Урвич (Панчарево) - Витоша 13 (София)                     1:4 
6 октомври 2018, събота, 11:20 ч:
Елит София (София) - Академик 1947 (София)                7:3 
6 октомври 2018, събота, 12:30 ч:
Кремиковци (кв.Ботунец, София) - Щурче (София)            2:1 
6 октомври 2018, събота, 13:40 ч:
Люлин (кв.Люлин, София) - Спорт за всички (София)         0:3 сл. 

                           IV кръг

13 октомври 2018, събота, 09:00 ч:
Спортист 13 (София) - Академик 1947 (София)               1:4 
13 октомври 2018, събота, 10:10 ч:
Спорт за всички (София) - Елит София (София)              2:4 
13 октомври 2018, събота, 11:20 ч:
Барокко (София) - Урвич (Панчарево)                       1:2 
13 октомври 2018, събота, 12:30 ч:
Витоша 13 (София) - Кремиковци (кв.Ботунец, София)        0:4 
13 октомври 2018, събота, 13:40 ч:
Щурче (София) - Люлин (кв.Люлин, София)                   3:0 сл. 

                           V кръг

20 октомври 2018, събота, 09:00 ч:
Елит София (София) - Щурче (София)                        6:0 
20 октомври 2018, събота, 10:10 ч:
Академик 1947 (София) - Спорт за всички (София)           0:2 
20 октомври 2018, събота, 11:20 ч:
Урвич (Панчарево) - Спортист 13 (София)                   3:1 
20 октомври 2018, събота, 12:30 ч:
Кремиковци (кв.Ботунец, София) - Барокко (София)         16:0 
20 октомври 2018, събота, 13:40 ч:
Люлин (кв.Люлин, София) - Витоша 13 (София)               0:3 сл. 

                           VI кръг

27 октомври 2018, събота, 09:00 ч:
Спортист 13 (София) - Спорт за всички (София)             1:5 
27 октомври 2018, събота, 10:10 ч:
Витоша 13 (София) - Елит София (София)                    3:2 
27 октомври 2018, събота, 11:20 ч:
Щурче (София) - Академик 1947 (София)                     3:2 
27 октомври 2018, събота, 12:30 ч:
Урвич (Панчарево) - Кремиковци (кв.Ботунец, София)        1:7 
27 октомври 2018, събота, 13:40 ч:
Барокко (София) - Люлин (кв.Люлин, София)                 3:0 сл. 

                           VII кръг

3 ноември 2018, събота, 09:00 ч:
Академик 1947 (София) - Витоша 13 (София)                 2:5 
3 ноември 2018, събота, 10:10 ч:
Спорт за всички (София) - Щурче (София)                   0:2 
3 ноември 2018, събота, 11:20 ч:
Елит София (София) - Барокко (София)                     10:1 
3 ноември 2018, събота, 12:30 ч:
Кремиковци (кв.Ботунец, София) - Спортист 13 (София)      8:0 
3 ноември 2018, събота, 13:40 ч:
Люлин (кв.Люлин, София) - Урвич (Панчарево)               0:3 сл. 

                           VIII кръг

10 ноември 2018, събота, 09:00 ч:
Спортист 13 (София) - Щурче (София)                       0:5 
10 ноември 2018, събота, 10:10 ч:
Витоша 13 (София) - Спорт за всички (София)               2:1 
10 ноември 2018, събота, 11:20 ч:
Барокко (София) - Академик 1947 (София)                   0:8 
10 ноември 2018, събота, 12:30 ч:
Урвич (Панчарево) - Елит София (София)                    1:9 
10 ноември 2018, събота, 13:40 ч:
Кремиковци (кв.Ботунец, Сф) - Люлин (кв.Люлин, София)     3:0 сл. 

                           IX кръг

17 ноември 2018, събота, 09:00 ч:
Академик 1947 (София) - Урвич (Панчарево)                 8:1 
17 ноември 2018, събота, 10:10 ч:
Елит София (София) - Кремиковци (кв.Ботунец, София)       2:2 
17 ноември 2018, събота, 11:20 ч:
Спорт за всички (София) - Барокко (София)                 4:2 
17 ноември 2018, събота, 12:30 ч:
Щурче (София) - Витоша 13 (София)                         2:1 
17 ноември 2018, събота, 13:40 ч:
Люлин (кв.Люлин, София) - Спортист 13 (София)             0:3 сл. 

                           II кръг - отложен мач

17 ноември 2018, събота, 13:40 ч:
Спорт за всички (София) - Кремиковци (кв.Ботунец, Сф)     0:3 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Кремиковци (кв.Ботунец, София) XXX --- 2:1 --- --- 7:1 --- 8:0 16:0 3:0* 2. Елит София (София) 2:2 XXX 6:0 --- --- 7:3 --- --- 10:1 --- 3. Щурче (София) --- --- XXX 2:1 --- 3:2 6:0 --- --- 3:0* 4. Витоша 13 (София) 0:4 3:2 --- XXX 2:1 --- --- 10:0 9:0 --- 5. Спорт за всички (София) 0:3 2:4 0:2 --- XXX --- --- --- 4:2 --- 6. Академик 1947 (София) --- --- --- 2:5 0:2 XXX 8:1 --- --- 3:0* 7. Урвич (Панчарево) 1:7 1:9 --- 1:4 0:1 --- XXX 3:1 --- --- 8. Спортист 13 (София) --- 1:8 0:5 --- 1:5 1:4 --- XXX --- --- 9. Барокко (София) --- --- 1:10 --- --- 0:8 1:2 2:5 XXX 3:0* 10. Люлин (кв.Люлин, София) --- 0:3* --- 0:3* 0:3* --- 0:3* 0:3* --- XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре


Втора фаза

Група "А"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Славия 1913 (София)                 9    7   2   0   32:12   23
-------------------------------------------------------------------
 2. Левски (София)                      9    7   0   2   29:13   21
 3. Национал (София)                    9    6   0   3   30:18   18
 4. Левски Раковски (София)             9    5   1   3   16:13   16 [1 0 0  2:1  3]
 5. Кремиковци (кв.Ботунец, София)      9    5   1   3   16:9    16 [0 0 1  1:2  0]
 6. Н спорт (София)                     9    4   1   4   19:22   13
 7. Елит София (София)                  9    1   3   5   14:38    6
 8. Олимпия ФК (София)                  9    1   2   6   11:25    5 [1 0 0  2:0  3]
 9. Локомотив 1929 (София)              9    1   2   6   12:18    5 [0 0 1  0:2  0]
10. Ком 98 (Годеч)                      9    0   4   5    9:20    4

Бележки
  - Всички мачове се играят в 3 полувремена от по 15 минути с почивки от по 5 минути между тях.
  - Всички мачове се играят на терени с размери 55-60x35-40 м, а всеки отбор е съставен от 7 футблисти. 
  - Всички мачове се играят на комплекс "Спортна София" в кв.Зона Б-5, София, освен ако не е посочено друго.

                           I кръг

16 март 2019 г., събота, 09:00 ч:
Н спорт (София) - Елит София (София)                      4:2 
16 март 2019 г., събота, 10:10 ч:
Славия 1913 (София) - Ком 98 (Годеч)                      1:1 
16 март 2019 г., събота, 11:20 ч:
Локомотив 1929 (София) - Национал (София)                 2:3 
16 март 2019 г., събота, 12:30 ч:
Левски (София) - Олимпия ФК (София)                       4:0 
16 март 2019 г., събота, 13:40 ч:
Кремиковци (кв.Ботунец, Сф) - Левски Раковски (София)     1:2 

                           II кръг

23 март 2019 г., събота, 09:00 ч:
Елит София (София) - Левски Раковски (София)              3:3 
23 март 2019 г., събота, 10:10 ч:
Национал (София) - Левски (София)                         2:3 
23 март 2019 г., събота, 11:20 ч:
Олимпия ФК (София) - Кремиковци (кв.Ботунец, София)       0:4 
23 март 2019 г., събота, 12:30 ч:
Ком 98 (Годеч) - Локомотив 1929 (София)                   1:1 
23 март 2019 г., събота, 13:40 ч:
Н спорт (София) - Славия 1913 (София)                     0:4 

                           III кръг

30 март 2019 г., събота, 09:00 ч:
Славия 1913 (София) - Елит София (София)                  6:1 
30 март 2019 г., събота, 10:10 ч:
Левски (София) - Ком 98 (Годеч)                           2:1 
30 март 2019 г., събота, 11:20 ч:
Локомотив 1929 (София) - Н спорт (София)                  5:2 
30 март 2019 г., събота, 12:30 ч:
Кремиковци (кв.Ботунец, София) - Национал (София)         1:3 
30 март 2019 г., събота, 13:40 ч:
Левски Раковски (София) - Олимпия ФК (София)              2:1 

                           IV кръг

13 април 2019 г., събота, 09:00 ч:
Елит София (София) - Олимпия ФК (София)                   5:2 
13 април 2019 г., събота, 10:10 ч:
Национал (София) - Левски Раковски (София)                2:1 
13 април 2019 г., събота, 11:20 ч:
Ком 98 (Годеч) - Кремиковци (кв.Ботунец, София)           1:3 
13 април 2019 г., събота, 12:30 ч:
Славия 1913 (София) - Локомотив 1929 (София)              4:1 
13 април 2019 г., събота, 13:40 ч:
Н спорт (София) - Левски (София)                          2:4 

                           V кръг

20 април 2019 г., събота, 09:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - Елит София (София)               1:1 
20 април 2019 г., събота, 10:10 ч:
Левски Раковски (София) - Ком 98 (Годеч)                  2:0 
20 април 2019 г., събота, 11:20 ч:
Кремиковци (кв.Ботунец, София) - Н спорт (София)          2:0 
20 април 2019 г., събота, 12:30 ч:
Левски (София) - Славия 1913 (София)                      1:3 
20 април 2019 г., събота, 13:40 ч:
Олимпия ФК (София) - Национал (София)                     1:3 

                           VI кръг

4 май 2019 г., събота, 09:00 ч:
Елит София (София) - Национал (София)                     0:8 
4 май 2019 г., събота, 10:10 ч:
Н спорт (София) - Левски Раковски (София)                 3:2 
4 май 2019 г., събота, 11:20 ч:
Славия 1913 (София) - Кремиковци (кв.Ботунец, София)      отложен 
4 май 2019 г., събота, 12:30 ч:
Ком 98 (Годеч) - Олимпия ФК (София)                       3:3 
4 май 2019 г., събота, 13:40 ч:
Локомотив 1929 (София) - Левски (София)                   2:3 
27 май 2019 г., понеделник, 12:00 ч:
Славия 1913 (София) - Кремиковци (кв.Ботунец, София)      2:2 

                           VII кръг

11 май 2019 г., събота, 09:00 ч:
Левски (София) - Елит София (София)                      11:1 
11 май 2019 г., събота, 10:10 ч:
Национал (София) - Ком 98 (Годеч)                         3:1 
11 май 2019 г., събота, 11:20 ч:
Олимпия ФК (София) - Н спорт (София)                      1:1 
11 май 2019 г., събота, 12:30 ч:
Левски Раковски (София) - Славия 1913 (София)             1:3 
11 май 2019 г., събота, 13:40 ч:
Кремиковци (кв.Ботунец, София) - Локомотив 1929 (София)   1:0 

                           VIII кръг

18 май 2019 г., събота, 09:00 ч:
Елит София (София) - Ком 98 (Годеч)                       1:1 
18 май 2019 г., събота, 10:10 ч:
Локомотив 1929 (София) - Левски Раковски (София)          0:1 
18 май 2019 г., събота, 11:20 ч:
Левски (София) - Кремиковци (кв.Ботунец, София)           1:0 
18 май 2019 г., събота, 12:30 ч:
Славия 1913 (София) - Олимпия ФК (София)                  3:1 
23 май 2019 г., четвъртък, 14:50 ч:
Н спорт (София) - Национал (София)                        3:2 

                           IX кръг

24 май 2019 г., петък, 09:00 ч:
Олимпия ФК (София) - Локомотив 1929 (София)               2:0 
24 май 2019 г., петък, 10:10 ч:
Национал (София) - Славия 1913 (София)                    4:6 
24 май 2019 г., петък, 11:20 ч:
Кремиковци (кв.Ботунец, София) - Елит София (София)       2:0 
24 май 2019 г., петък, 12:30 ч:
Левски Раковски (София) - Левски (София)                  2:0 
24 май 2019 г., петък, 13:40 ч:
Ком 98 (Годеч) - Н спорт (София)                          0:4 

                           VI кръг - отложен мач

27 май 2019 г., понеделник, 12:00 ч:
Славия 1913 (София) - Кремиковци (кв.Ботунец, София)      2:2 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Славия 1913 (София) XXX --- --- --- 2:2 --- 6:1 3:1 4:1 1:1 2. Левски (София) 1:3 XXX --- --- 1:0 --- 11:1 4:0 --- 2:1 3. Национал (София) 4:6 2:3 XXX 2:1 --- --- --- --- --- 3:1 4. Левски Раковски (София) 1:3 2:0 --- XXX --- --- --- 2:1 --- 2:0 5. Кремиковци (кв.Ботунец, София) --- --- 1:3 1:2 XXX 2:0 2:0 --- 1:0 --- 6. Н спорт (София) 0:4 2:4 3:2 3:2 --- XXX 4:2 --- --- --- 7. Елит София (София) --- --- 0:8 3:3 --- --- XXX 5:2 --- 1:1 8. Олимпия ФК (София) --- --- 1:3 --- 0:4 1:1 --- XXX 2:0 --- 9. Локомотив 1929 (София) --- 2:3 2:3 0:1 --- 5:2 1:1 --- XXX --- 10. Ком 98 (Годеч) --- --- --- --- 1:3 0:4 --- 3:3 1:1 XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Втора фаза

Група "Б"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

11. Левски (Чепинци)                    9    6   2   1   24:10   20
12. Олимпиец (София)                    9    6   1   2   19:8    19 [1 0 0  2:0  3]
13. Септември (София)                   9    6   1   2   26:18   19 [0 0 1  0:2  0]
14. Атлетико Артен (София)              9    5   2   2   24:13   17
15. Царско село 2015 (София)            9    5   1   3   30:15   16
16. Витоша 13 (София)                   9    3   2   4   21:19   11
17. Витоша (Бистрица, обл.София ст.)    9    2   3   4   13:17    9
18. София спорт (София)                 9    2   1   6   11:27    7 [1 0 0  2:0  3]
19. ЦСКА (София)                        9    2   1   6   16:27    7 [0 0 1  0:2  0]
20. Щурче (София)                       9    1   0   8    8:38    3

Бележки
  - Всички мачове се играят в 3 полувремена от по 15 минути с почивки от по 5 минути между тях.
  - Всички мачове се играят на терени с размери 55-60x35-40 м, а всеки отбор е съставен от 7 футблисти.
  - Всички мачове се играят на комплекс "Спортна София" в кв.Зона Б-5, София, освен ако не е посочено друго.

                           I кръг

17 март 2019 г., неделя, 10:30 ч:
Олимпиец (София) - Царско село 2015 (София)               0:3 
17 март 2019 г., неделя, 11:40 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Витоша 13 (София)      1:1 
17 март 2019 г., неделя, 12:50 ч:
София спорт (София) - Щурче (София)                       2:0 
17 март 2019 г., неделя, 14:00 ч:
Атлетико Артен (София) - Септември (София)                1:3 
17 март 2019 г., неделя, 15:10 ч:
ЦСКА (София) - Левски (Чепинци)                           3:3 

                           II кръг

24 март 2019 г., неделя, 10:30 ч:
Царско село 2015 (София) - Левски (Чепинци)               1:1 
24 март 2019 г., неделя, 11:40 ч:
Септември (София) - ЦСКА (София)                          4:3 
24 март 2019 г., неделя, 12:50 ч:
Щурче (София) - Атлетико Артен (София)                    0:5 
24 март 2019 г., неделя, 14:00 ч:
Витоша 13 (София) - София спорт (София)                   5:3 
24 март 2019 г., неделя, 15:10 ч:
Олимпиец (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)       1:1 

                           III кръг

31 март 2019 г., неделя, 10:30 ч:
Витоша (Бистрица) - Царско село 2015 (София)              3:1 
31 март 2019 г., неделя, 11:40 ч:
София спорт (София) - Олимпиец (София)                    0:5 
31 март 2019 г., неделя, 12:50 ч:
Атлетико Артен (София) - Витоша 13 (София)                3:1 
31 март 2019 г., неделя, 14:00 ч:
ЦСКА (София) - Щурче (София)                              3:1 
31 март 2019 г., неделя, 15:10 ч:
Левски (Чепинци) - Септември (София)                      4:0 

                           IV кръг

14 април 2019 г., неделя, 10:30 ч:
Царско село 2015 (София) - Септември (София)              1:3 
14 април 2019 г., неделя, 11:40 ч:
Щурче (София) - Левски (Чепинци)                          0:5 
14 април 2019 г., неделя, 12:50 ч:
Витоша 13 (София) - ЦСКА (София)                          4:2 
14 април 2019 г., неделя, 14:00 ч:
Олимпиец (София) - Атлетико Артен (София)                 1:0 
14 април 2019 г., неделя, 15:10 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - София спорт (София)    4:1 

                           V кръг

21 април 2019 г., неделя, 10:30 ч:
София спорт (София) - Царско село 2015 (София)            1:5 
21 април 2019 г., неделя, 11:40 ч:
Атлетико Артен (София) - Витоша (Бистрица)                2:2 
21 април 2019 г., неделя, 12:50 ч:
ЦСКА (София) - Олимпиец (София)                           0:3 
21 април 2019 г., неделя, 14:00 ч:
Левски (Чепинци) - Витоша 13 (София)                      3:1 
21 април 2019 г., неделя, 15:10 ч:
Септември (София) - Щурче (София)                         6:3 

                           VI кръг

5 май 2019 г., неделя, 10:30 ч:
Царско село 2015 (София) - Щурче (София)                  8:2 
5 май 2019 г., неделя, 11:40 ч:
Витоша 13 (София) - Септември (София)                     2:2 
5 май 2019 г., неделя, 12:50 ч:
Олимпиец (София) - Левски (Чепинци)                       0:2 
5 май 2019 г., неделя, 14:00 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - ЦСКА (София)           1:5 
5 май 2019 г., неделя, 15:10 ч:
София спорт (София) - Атлетико Артен (София)              1:1 

                           VII кръг

12 май 2019 г., неделя, 10:30 ч:
Атлетико Артен (София) - Царско село 2015 (София)         4:3 
12 май 2019 г., неделя, 11:40 ч:
ЦСКА (София) - София спорт (София)                        0:2 
12 май 2019 г., неделя, 12:50 ч:
Левски (Чепинци) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)       1:0 
12 май 2019 г., неделя, 14:00 ч:
Септември (София) - Олимпиец (София)                      0:2 
12 май 2019 г., неделя, 15:10 ч:
Щурче (София) - Витоша 13 (София)                         0:5 

                           VIII кръг

19 май 2019 г., неделя, 10:30 ч:
Царско село 2015 (София) - Витоша 13 (София)              2:1 
19 май 2019 г., неделя, 11:40 ч:
Олимпиец (София) - Щурче (София)                          4:1 
19 май 2019 г., неделя, 12:50 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Септември (София)      1:4 
19 май 2019 г., неделя, 14:00 ч:
София спорт (София) - Левски (Чепинци)                    0:3 
19 май 2019 г., неделя, 15:10 ч:
Атлетико Артен (София) - ЦСКА (София)                     3:0 

                           IX кръг

23 май 2019 г., четвъртък, 09:00 ч:
ЦСКА (София) - Царско село 2015 (София)                   0:6 
23 май 2019 г., четвъртък, 10:10 ч:
Левски (Чепинци) - Атлетико Артен (София)                 2:5 
23 май 2019 г., четвъртък, 11:20 ч:
Септември (София) - София спорт (София)                   4:1 
23 май 2019 г., четвъртък, 12:30 ч:
Щурче (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)          1:0 
23 май 2019 г., четвъртък, 13:40 ч:
Витоша 13 (София) - Олимпиец (София)                      1:3 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Левски (Чепинци) XXX --- 4:0 2:5 --- 3:1 1:0 --- --- --- 2. Олимпиец (София) 0:2 XXX --- 1:0 0:3 --- 1:1 --- --- 4:1 3. Септември (София) --- 0:2 XXX --- --- --- --- 4:1 4:3 6:3 4. Атлетико Артен (София) --- --- 1:3 XXX 4:3 3:1 2:2 --- 3:0 --- 5. Царско село 2015 (София) 1:1 --- 1:3 --- XXX 2:1 --- --- --- 8:2 6. Витоша 13 (София) --- 1:3 2:2 --- --- XXX --- 5:3 4:2 --- 7. Витоша (Бистрица, обл.София ст.) --- --- 1:4 --- 3:1 1:1 XXX 4:1 1:5 --- 8. София спорт (София) 0:3 0:5 --- 1:1 1:5 --- --- XXX --- 2:0 9. ЦСКА (София) 3:3 0:3 --- --- 0:6 --- --- 0:2 XXX 3:1 10. Щурче (София) 0:5 --- --- 0:5 --- 0:5 1:0 --- --- XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Втора фаза

Група "В"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

21. Металург 1957 (Перник)              8    7   0   1   36:6    21
22. Академик 1947 (София)               8    6   1   1   36:16   19
23. Спорт за всички (София)             8    6   0   2   20:9    18
24. Спартак 2015 (София)                8    5   0   3   26:19   15
25. Урвич (Панчарево)                   8    3   1   4   12:28   10 [1 0 0  2:1  3]
26. Победа 2013 (София)                 8    3   1   4   13:14   10 [0 0 1  1:2  0]
27. ОФК София (София)                   8    2   1   5   13:15    7
28. Барокко (София)                     8    1   0   7   11:41    3 [1 0 0  5:1  3]
29. Спортист 13 (София)                 8    1   0   7   15:34    3 [0 0 1  1:5  0]

Бележки
  - Всички мачове се играят в 3 полувремена от по 15 минути с почивки от по 5 минути между тях.
  - Всички мачове се играят на терени с размери 55-60x35-40 м, а всеки отбор е съставен от 7 футблисти.
  - Всички мачове се играят в балона на ст."НСА" в София, освен ако не е посочено друго.

                           I кръг

16 март 2019 г., събота, 09:30 ч:
Урвич (Панчарево) - Спортист 13 (София)                   3:2 
16 март 2019 г., събота, 10:40 ч:
Металург 1957 (Перник) - Победа 2013 (София)              3:1 
16 март 2019 г., събота, 11:50 ч:
Спорт за всички (София) - Барокко (София)                 6:0 
16 март 2019 г., събота, 13:00 ч:
Спартак 2015 (София) - ОФК София (София)                  3:1 
Академик 1947 (София)                                     почива

                           II кръг

23 март 2019 г., събота, 09:30 ч:
Победа 2013 (София) - Урвич (Панчарево)                   1:2 
23 март 2019 г., събота, 10:40 ч:
Барокко (София) - ОФК София (София)                       1:6 
23 март 2019 г., събота, 11:50 ч:
Спортист 13 (София) - Спартак 2015 (София)                1:7 
23 март 2019 г., събота, 13:00 ч:
Спорт за всички (София) - Академик 1947 (София)           1:3 
Металург 1957 (Перник)                                    почива

                           III кръг

30 март 2019 г., събота, 09:30 ч:
ОФК София (София) - Спортист 13 (София)                   5:0 
30 март 2019 г., събота, 10:40 ч:
Металург 1957 (Перник) - Спорт за всички (София)          3:0 
30 март 2019 г., събота, 11:50 ч:
Академик 1947 (София) - Барокко (София)                   6:3 
30 март 2019 г., събота, 13:00 ч:
Спартак 2015 (София) - Победа 2013 (София)                2:1 
Урвич (Панчарево)                                         почива

                           IV кръг

13 април 2019 г., събота, 09:30 ч:
Победа 2013 (София) - ОФК София (София)                   1:0 
13 април 2019 г., събота, 10:40 ч:
Академик 1947 (София) - Металург 1957 (Перник)            0:3 
13 април 2019 г., събота, 11:50 ч:
Спорт за всички (София) - Урвич (Панчарево)               4:0 
13 април 2019 г., събота, 13:00 ч:
Барокко (София) - Спортист 13 (София)                     5:1 
Спартак 2015 (София)                                      почива

                           V кръг

20 април 2019 г., събота, 09:30 ч:
Спартак 2015 (София) - Спорт за всички (София)            1:3 
20 април 2019 г., събота, 10:40 ч:
Металург 1957 (Перник) - Барокко (София)                 11:0 
20 април 2019 г., събота, 11:50 ч:
Урвич (Панчарево) - Академик 1947 (София)                 1:6 
20 април 2019 г., събота, 13:00 ч:
Спортист 13 (София) - Победа 2013 (София)                 2:3 
ОФК София (София)                                         почива

                           VI кръг

4 май 2019 г., събота, 09:30 ч:
Барокко (София) - Победа 2013 (София)                     0:3 
4 май 2019 г., събота, 10:40 ч:
Металург 1957 (Перник) - Урвич (Панчарево)                6:1 
4 май 2019 г., събота, 11:50 ч:
Спорт за всички (София) - ОФК София (София)               1:0 
4 май 2019 г., събота, 13:00 ч:
Академик 1947 (София) - Спартак 2015 (София)              7:2 
Спортист 13 (София)                                       почива

                           VII кръг

11 май 2019 г., събота, 09:30 ч:
Урвич (Панчарево) - Барокко (София)                       3:2 
11 май 2019 г., събота, 10:40 ч:
ОФК София (София) - Академик 1947 (София)                 0:5 
11 май 2019 г., събота, 11:50 ч:
Спартак 2015 (София) - Металург 1957 (Перник)             0:5 
11 май 2019 г., събота, 13:00 ч:
Спортист 13 (София) - Спорт за всички (София)             1:2 
Победа 2013 (София)                                       почива

                           VIII кръг

18 май 2019 г., събота, 09:30 ч:
Академик 1947 (София) - Спортист 13 (София)               7:4 
18 май 2019 г., събота, 10:40 ч:
Урвич (Панчарево) - Спартак 2015 (София)                  1:6 
18 май 2019 г., събота, 11:50 ч:
Металург 1957 (Перник) - ОФК София (София)                3:0 
18 май 2019 г., събота, 13:00 ч:
Спорт за всички (София) - Победа 2013 (София)             3:1 
Барокко (София)                                           почива

                           IX кръг

24 май 2019 г., петък, 09:30 ч:
Спартак 2015 (София) - Барокко (София)                    5:0 
24 май 2019 г., петък, 10:40 ч:
ОФК София (София) - Урвич (Панчарево)                     1:1 
24 май 2019 г., петък, 11:50 ч:
Победа 2013 (София) - Академик 1947 (София)               2:2 
24 май 2019 г., петък, 13:00 ч:
Спортист 13 (София) - Металург 1957 (Перник)              4:2 
Спорт за всички (София)                                   почива

Таблица с резултати
----------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. ----------------------------------------------------------------------------------- 1. Металург 1957 (Перник) XXX --- 3:0 --- 6:1 3:1 3:0 11:0 --- 2. Академик 1947 (София) 0:3 XXX --- 7:2 --- --- --- 6:3 7:4 3. Спорт за всички (София) --- 1:3 XXX --- 4:0 3:1 1:0 6:0 --- 4. Спартак 2015 (София) 0:5 --- 1:3 XXX --- 2:1 3:1 5:0 --- 5. Урвич (Панчарево) --- 1:6 --- 1:6 XXX --- --- 3:2 3:2 6. Победа 2013 (София) --- 2:2 --- --- 1:2 XXX 1:0 --- --- 7. ОФК София (София) --- 0:5 --- --- 1:1 --- XXX --- 5:0 8. Барокко (София) --- --- --- --- --- 0:3 1:6 XXX 5:1 9. Спортист 13 (София) 4:2 --- 1:2 1:7 --- 2:3 --- --- XXX ----------------------------------------------------------------------------------- нагоре