Деца подготвителна група (род.2008) - Футбол 7:
« София (столица) - Зонална група 2018/19


Първа фаза

Група "А"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Национал (София)                   13   12   0   1  106:9    36  Втора фаза, Група "А" [1 0 1  6:2  3]
 2. Левски (София)                     13   12   0   1   72:3    36  Втора фаза, Група "А" [1 0 1  1:1  3]
 3. ЦСКА (София)                       13   12   0   1   79:13   36  Втора фаза, Група "А" [1 0 1  2:6  3]
 4. Локомотив 1929 (София)             13    9   0   4   65:23   27  Втора фаза, Група "А"
 5. Септември (София)                  13    8   2   3   52:16   26  Втора фаза, Група "А"
 6. Миньор (Перник)                    13    6   2   5   25:27   20  Втора фаза, Група "А"
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 7. Ком 98 (Годеч)                     13    5   2   6   29:22   17  Втора фаза, Група "Б"
 8. София спорт (София)                13    5   1   7   31:48   16  Втора фаза, Група "Б"
 9. Атлетико Артен (София)             13    4   2   7   30:38   14  Втора фаза, Група "Б" [1 0 0  2:0  3]
10. Барокко (София)                    13    4   2   7   24:39   14  Втора фаза, Група "Б" [0 0 1  0:2  0]
11. Витоша 13 (София)                  13    4   0   9   25:48   12  Втора фаза, Група "Б"
12. Витоша (Бистрица, обл.София ст.)   13    2   3   8   38:41    9  Втора фаза, Група "Б"
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
13. Средногорец 2016 (Златица)         13    0   1  12    4:117   1  Втора фаза, Група "В" [0 1 0  1:1  1, -113 обща ГР]
14. София 2010 (София)                 13    0   1  12    6:142   1  Втора фаза, Група "В" [0 1 0  1:1  1, -136 обща ГР]

Бележки
  - Всички мачове се играят в 3 полувремена от по 15 минути с почивки от по 5 минути между тях.
  - Всички мачове се играят на терени с размери 55-60x35-40 м, а всеки отбор е съставен от 7 футблисти. 
  - Всички мачове се играят в залата на комплекса в кв.Драгалевци, София, освен ако не е посочено друго. 
  - Отборите се класират за групите за определяне на крайното класиране през пролетта както следва:
    - 1-6 място: Втора фаза, Група "А" (1-14 място);
    - 7-12 място: Втора фаза, Група "Б" (15-28 място);
    - 13-14 място: Втора фаза, Група "В" (29-39 място).

                           I кръг

15 септември 2018, събота, 09:00 ч:
Левски (София) - Септември (София)                        2:0 
15 септември 2018, събота, 10:10 ч:
ЦСКА (София) - Атлетико Артен (София)                     7:0 
15 септември 2018, събота, 11:20 ч:
Национал (София) - Средногорец 2016 (Златица)            15:0 
15 септември 2018, събота, 12:30 ч:
Локомотив 1929 (София) - София 2010 (София)              10:0 
15 септември 2018, събота, 13:40 ч:
Витоша 13 (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)      4:2 
15 септември 2018, събота, 14:50 ч:
Ком 98 (Годеч) - Барокко (София)                          0:0 
15 септември 2018, събота, 16:00 ч:
София спорт (София) - Миньор (Перник)                     2:3 

                           II кръг

22 септември 2018, събота, 09:00 ч:
Барокко (София) - София спорт (София)                     0:1 
22 септември 2018, събота, 10:10 ч:
Септември (София) - Миньор (Перник)                       0:0 
22 септември 2018, събота, 11:20 ч:
Средногорец 2016 (Златица) - ЦСКА (София)                 1:18 
22 септември 2018, събота, 12:30 ч:
София 2010 (София) - Витоша 13 (София)                    2:5 
22 септември 2018, събота, 13:40 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Ком 98 (Годеч)         2:3 
22 септември 2018, събота, 14:50 ч:
Атлетико Артен (София) - Локомотив 1929 (София)           1:7 
22 септември 2018, събота, 16:00 ч:
Левски (София) - Национал (София)                         1:0 

                           III кръг

29 септември 2018, събота, 09:00 ч:
Национал (София) - Септември (София)                      5:1 
29 септември 2018, събота, 10:10 ч:
ЦСКА (София) - Левски (София)                             1:0 
29 септември 2018, събота, 11:20 ч:
Витоша 13 (София) - Атлетико Артен (София)                1:0 
29 септември 2018, събота, 12:30 ч:
Локомотив 1929 (София) - Средногорец 2016 (Златица)      13:0 
29 септември 2018, събота, 13:40 ч:
Ком 98 (Годеч) - София 2010 (София)                      12:0 
29 септември 2018, събота, 14:50 ч:
София спорт (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)    3:3 
29 септември 2018, събота, 16:00 ч:
Миньор (Перник) - Барокко (София)                         1:1 

                           IV кръг

6 октомври 2018, събота, 09:00 ч:
Септември (София) - Барокко (София)                       4:0 
6 октомври 2018, събота, 10:10 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Миньор (Перник)        1:2 
6 октомври 2018, събота, 11:20 ч:
Средногорец 2016 (Златица) - Витоша 13 (София)            0:10 
6 октомври 2018, събота, 12:30 ч:
Атлетико Артен (София) - Ком 98 (Годеч)                   1:1 
6 октомври 2018, събота, 13:40 ч:
Левски (София) - Локомотив 1929 (София)                   4:0 
6 октомври 2018, събота, 14:50 ч:
Национал (София) - ЦСКА (София)                           6:1 
6 октомври 2018, събота, 16:00 ч:
София 2010 (София) - София спорт (София)                  1:6 

                           V кръг

13 октомври 2018, събота, 09:00 ч:
ЦСКА (София) - Септември (София)                          4:1 
13 октомври 2018, събота, 10:10 ч:
Локомотив 1929 (София) - Национал (София)                 2:6 
13 октомври 2018, събота, 11:20 ч:
Витоша 13 (София) - Левски (София)                        0:6 
13 октомври 2018, събота, 12:30 ч:
Ком 98 (Годеч) - Средногорец 2016 (Златица)               3:0 
13 октомври 2018, събота, 13:40 ч:
София спорт (София) - Атлетико Артен (София)              5:3 
13 октомври 2018, събота, 14:50 ч:
Миньор (Перник) - София 2010 (София)                      6:0 
13 октомври 2018, събота, 16:00 ч:
Барокко (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)        5:1 

                           VI кръг

20 октомври 2018, събота, 09:00 ч:
Септември (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)      0:0 
20 октомври 2018, събота, 10:10 ч:
София 2010 (София) - Барокко (София)                      0:8 
20 октомври 2018, събота, 11:20 ч:
Атлетико Артен (София) - Миньор (Перник)                  3:0 
20 октомври 2018, събота, 12:30 ч:
Средногорец 2016 (Златица) - София спорт (София)          0:5 
20 октомври 2018, събота, 13:40 ч:
Левски (София) - Ком 98 (Годеч)                           3:0 
20 октомври 2018, събота, 14:50 ч:
Национал (София) - Витоша 13 (София)                      6:0 
20 октомври 2018, събота, 16:00 ч:
ЦСКА (София) - Локомотив 1929 (София)                     3:1 

                           VII кръг

27 октомври 2018, събота, 09:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - Септември (София)                1:3 
27 октомври 2018, събота, 10:10 ч:
Витоша 13 (София) - ЦСКА (София)                          0:7 
27 октомври 2018, събота, 11:20 ч:
Миньор (Перник) - Средногорец 2016 (Златица)              3:0 
27 октомври 2018, събота, 12:30 ч:
София спорт (София) - Левски (София)                      1:5 
27 октомври 2018, събота, 13:40 ч:
Барокко (София) - Атлетико Артен (София)                  0:2 
27 октомври 2018, събота, 14:50 ч:
Ком 98 (Годеч) - Национал (София)                         1:5 
27 октомври 2018, събота, 16:00 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - София 2010 (София)    11:1 

                           VIII кръг

3 ноември 2018, събота, 09:00 ч:
Септември (София) - София 2010 (София)                   17:0 
3 ноември 2018, събота, 10:10 ч:
Атлетико Артен (София) - Витоша (Бистрица)                2:2 
3 ноември 2018, събота, 11:20 ч:
Левски (София) - Миньор (Перник)                          5:0 
3 ноември 2018, събота, 12:30 ч:
Средногорец 2016 (Златица) - Барокко (София)              0:6 
3 ноември 2018, събота, 13:40 ч:
Национал (София) - София спорт (София)                   13:0 
3 ноември 2018, събота, 14:50 ч:
ЦСКА (София) - Ком 98 (Годеч)                             2:1 
3 ноември 2018, събота, 16:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - Витоша 13 (София)                6:0 

                           XII кръг - изтеглен мач

4 ноември 2018, неделя, 14:45 ч:
Левски (София) - Атлетико Артен (София)                   2:0 

                           IX кръг

10 ноември 2018, събота, 09:00 ч:
Витоша 13 (София) - Септември (София)                     0:4 
10 ноември 2018, събота, 10:10 ч:
Ком 98 (Годеч) - Локомотив 1929 (София)                   1:2 
10 ноември 2018, събота, 11:20 ч:
София спорт (София) - ЦСКА (София)                        2:6 
10 ноември 2018, събота, 12:30 ч:
Витоша (Бистрица) - Средногорец 2016 (Златица)           13:0 
10 ноември 2018, събота, 13:40 ч:
Барокко (София) - Левски (София)                          1:4 
10 ноември 2018, събота, 14:50 ч:
Миньор (Перник) - Национал (София)                        1:6 
10 ноември 2018, събота, 16:00 ч:
София 2010 (София) - Атлетико Артен (София)               1:8 

                           X кръг

17 ноември 2018, събота, 09:00 ч:
Септември (София) - Атлетико Артен (София)                3:0 
17 ноември 2018, събота, 10:10 ч:
Левски (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)         5:0 
17 ноември 2018, събота, 11:20 ч:
Средногорец 2016 (Златица) - София 2010 (София)           1:1 
17 ноември 2018, събота, 12:30 ч:
Национал (София) - Барокко (София)                        8:0 
17 ноември 2018, събота, 13:40 ч:
ЦСКА (София) - Миньор (Перник)                            2:0 
17 ноември 2018, събота, 14:50 ч:
Локомотив 1929 (София) - София спорт (София)              2:1 
17 ноември 2018, събота, 16:00 ч:
Витоша 13 (София) - Ком 98 (Годеч)                        0:3 

                           XI кръг

24 ноември 2018, събота, 09:00 ч:
Ком 98 (Годеч) - Септември (София)                        2:6 
24 ноември 2018, събота, 10:10 ч:
София спорт (София) - Витоша 13 (София)                   4:3 
24 ноември 2018, събота, 11:20 ч:
Миньор (Перник) - Локомотив 1929 (София)                  2:6 
24 ноември 2018, събота, 12:30 ч:
Барокко (София) - ЦСКА (София)                            0:7 
24 ноември 2018, събота, 13:40 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Национал (София)       1:6 
24 ноември 2018, събота, 14:50 ч:
София 2010 (София) - Левски (София)                       0:20 
24 ноември 2018, събота, 16:00 ч:
Атлетико Артен (София) - Средногорец 2016 (Златица)       9:1 

                           XII кръг

4 ноември 2018, неделя, 14:45 ч:
Левски (София) - Атлетико Артен (София)                   2:0 
1 декември 2018, събота, 09:00 ч:
Септември (София) - Средногорец 2016 (Златица)            6:1 
Левски (София) - Атлетико Артен (София)                   изтеглен 
1 декември 2018, събота, 10:10 ч:
Национал (София) - София 2010 (София)                    22:0 
1 декември 2018, събота, 11:20 ч:
Локомотив 1929 (София) - Барокко (София)                 10:1 
1 декември 2018, събота, 12:30 ч:
Витоша 13 (София) - Миньор (Перник)                       1:6 
1 декември 2018, събота, 13:40 ч:
Ком 98 (Годеч) - София спорт (София)                      2:0 
2 декември 2018, неделя, 13:40 ч:
ЦСКА (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)           5:1 

                           XIII кръг

8 декември 2018, събота, 09:00 ч:
София спорт (София) - Септември (София)                   1:7 
8 декември 2018, събота, 10:10 ч:
Миньор (Перник) - Ком 98 (Годеч)                          1:0 
8 декември 2018, събота, 11:20 ч:
Барокко (София) - Витоша 13 (София)                       2:1 
8 декември 2018, събота, 12:30 ч:
Витоша (Бистрица) - Локомотив 1929 (София)                1:5 
8 декември 2018, събота, 13:40 ч:
Средногорец 2016 (Златица) - Левски (София)               0:15 
8 декември 2018, събота, 14:50 ч:
Атлетико Артен (София) - Национал (София)                 1:8 
8 декември 2018, събота, 16:00 ч:
София 2010 (София) - ЦСКА (София)                         0:16 

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. Национал (София) XXX --- 6:1 --- 5:1 --- --- 13:0 --- 8:0 6:0 --- 15:0 22:0 2. Левски (София) 1:0 XXX --- 4:0 2:0 5:0 3:0 --- 2:0 --- --- 5:0 --- --- 3. ЦСКА (София) --- 1:0 XXX 3:1 4:1 2:0 2:1 --- 7:0 --- --- 5:1 --- --- 4. Локомотив 1929 (София) 2:6 --- --- XXX 1:3 --- --- 2:1 --- 10:1 6:0 --- 13:0 10:0 5. Септември (София) --- --- --- --- XXX 0:0 --- --- 3:0 4:0 --- 0:0 6:1 17:0 6. Миньор (Перник) 1:6 --- --- 2:6 --- XXX 1:0 --- --- 1:1 --- --- 3:0 6:0 7. Ком 98 (Годеч) 1:5 --- --- 1:2 2:6 --- XXX 2:0 --- 0:0 --- --- 3:0 12:0 8. София спорт (София) --- 1:5 2:6 --- 1:7 2:3 --- XXX 5:3 --- 4:3 3:3 --- --- 9. Атлетико Артен (София) 1:8 --- --- 1:7 --- 3:0 1:1 --- XXX --- --- 2:2 9:1 --- 10. Барокко (София) --- 1:4 0:7 --- --- --- --- 0:1 0:2 XXX 2:1 5:1 --- --- 11. Витоша 13 (София) --- 0:6 0:7 --- 0:4 1:6 0:3 --- 1:0 --- XXX 4:2 --- --- 12. Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:6 --- --- 1:5 --- 1:2 2:3 --- --- --- --- XXX 13:0 11:1 13. Средногорец 2016 (Златица) --- 0:15 1:18 --- --- --- --- 0:5 --- 0:6 0:10 --- XXX 1:1 14. София 2010 (София) --- 0:20 0:16 --- --- --- --- 1:6 1:8 0:8 2:5 --- --- XXX ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ нагоре

Първа фаза

Група "Б"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Славия 1913 (София)                13   12   1   0   73:10   37  Втора фаза, Група "А"
 2. Царско село 2015 (София)           13   11   1   1   74:15   34  Втора фаза, Група "А" [0 1 0  3:3  1, +59 обща ГР]
 3. ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София)   13   11   1   1   57:12   34  Втора фаза, Група "А" [0 1 0  3:3  1, +45 обща ГР]
 4. Лъвчетата (София)                  13    8   1   4   29:15   25  Втора фаза, Група "А"
 5. Академик 1947 (София)              13    7   2   4   50:20   23  Втора фаза, Група "А"
 6. Люлин (кв.Люлин, София)            13    6   4   3   39:14   22  Втора фаза, Група "А"
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 7. Елит София (София)                 13    6   0   7   22:30   18  Втора фаза, Група "Б"
 8. Левски Раковски (София)            13    5   1   7   29:33   16  Втора фаза, Група "А" [1 1 0  6:5  4]
 9. Кюстендил (Кюстендил)              13    4   4   5   24:26   16  Втора фаза, Група "Б" [0 2 0  4:4  2]
10. Марек 1915 (Дупница)               13    5   1   7   40:41   16  Втора фаза, Група "Б" [0 1 1  5:6  1]
11. Олимпия ФК (София)                 13    2   3   8   20:33    9  Втора фаза, Група "Б"
12. Надежда (Доброславци)              13    2   1  10   10:78    7  Втора фаза, Група "Б"
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
13. Спартак 2015 (София)               13    1   1  11   17:83    4  Втора фаза, Група "В"
14. РД Спорт (София)                   13    0   1  12    6:80    1  Втора фаза, Група "В"

Бележки
  - Всички мачове се играят в 3 полувремена от по 15 минути с почивки от по 5 минути между тях.
  - Всички мачове се играят на терени с размери 55-60x35-40 м, а всеки отбор е съставен от 7 футблисти. 
  - Всички мачове се играят в залата на комплекса в кв.Драгалевци, София, освен ако не е посочено друго. 
  - Отборите се класират за групите за определяне на крайното класиране през пролетта както следва:
    - 1-6 място: Втора фаза, Група "А" (1-14 място);
    - 7-12 място: Втора фаза, Група "Б" (15-28 място);
    - 13-14 място: Втора фаза, Група "В" (29-39 място).

                           I кръг

16 септември 2018, неделя, 09:00 ч:
Славия 1913 (София) - Спартак 2015 (София)               15:0 
16 септември 2018, неделя, 10:10 ч:
Царско село 2015 (София) - Надежда (Доброславци)         13:0 
16 септември 2018, неделя, 11:20 ч:
Олимпия ФК (София) - Марек 1915 (Дупница)                 1:3 
16 септември 2018, неделя, 12:30 ч:
Левски Раковски (София) - Кюстендил (Кюстендил)           2:2 
16 септември 2018, неделя, 13:40 ч:
Академик 1947 (София) - Елит София (София)                6:0 
16 септември 2018, неделя, 14:50 ч:
ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - РД Спорт (София)      13:0 
16 септември 2018, неделя, 16:00 ч:
Лъвчетата (София) - Люлин (кв.Люлин, София)               1:0 

                           II кръг

23 септември 2018, неделя, 09:00 ч:
РД Спорт (София) - Лъвчетата (София)                      0:8 
23 септември 2018, неделя, 10:10 ч:
Спартак 2015 (София) - Люлин (кв.Люлин, София)            0:11 
23 септември 2018, неделя, 11:20 ч:
Кюстендил (Кюстендил) - ДИТ Спорт (София)                 2:3 
23 септември 2018, неделя, 12:30 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Левски Раковски (София)            3:4 
23 септември 2018, неделя, 13:40 ч:
Елит София (София) - Олимпия ФК (София)                   4:0 
23 септември 2018, неделя, 14:50 ч:
Надежда (Доброславци) - Академик 1947 (София)             0:9 
23 септември 2018, неделя, 16:00 ч:
Славия 1913 (София) - Царско село 2015 (София)            4:3 

                           III кръг

30 септември 2018, неделя, 09:00 ч:
Олимпия ФК (София) - Надежда (Доброславци)                2:2 
30 септември 2018, неделя, 10:10 ч:
Левски Раковски (София) - Елит София (София)              1:2 
30 септември 2018, неделя, 11:20 ч:
ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - Марек 1915 (Дупница)   4:1 
30 септември 2018, неделя, 12:30 ч:
Царско село 2015 (София) - Спартак 2015 (София)          11:1 
30 септември 2018, неделя, 13:40 ч:
Лъвчетата (София) - Кюстендил (Кюстендил)                 2:1 
30 септември 2018, неделя, 14:50 ч:
Академик 1947 (София) - Славия 1913 (София)               1:5 
30 септември 2018, неделя, 16:00 ч:
Люлин (кв.Люлин, София) - РД Спорт (София)                3:1 

                           IV кръг

7 октомври 2018, неделя, 09:00 ч:
Елит София (София) - ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София)     1:5 
7 октомври 2018, неделя, 10:10 ч:
Славия 1913 (София) - Олимпия ФК (София)                  8:0 
7 октомври 2018, неделя, 11:20 ч:
Царско село 2015 (София) - Академик 1947 (София)          3:1 
7 октомври 2018, неделя, 12:30 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Лъвчетата (София)                  1:2 
7 октомври 2018, неделя, 13:40 ч:
Кюстендил (Кюстендил) - Люлин (кв.Люлин, София)           0:0 
7 октомври 2018, неделя, 14:50 ч:
Спартак 2015 (София) - РД Спорт (София)                   1:1 
7 октомври 2018, неделя, 16:00 ч:
Надежда (Доброславци) - Левски Раковски (София)           0:6 

                           V кръг

14 октомври 2018, неделя, 09:00 ч:
Академик 1947 (София) - Спартак 2015 (София)             14:0 
14 октомври 2018, неделя, 10:10 ч:
Олимпия ФК (София) - Царско село 2015 (София)             0:2 
14 октомври 2018, неделя, 11:20 ч:
Левски Раковски (София) - Славия 1913 (София)             2:7 
14 октомври 2018, неделя, 12:30 ч:
Люлин (кв.Люлин, София) - Марек 1915 (Дупница)            6:0 
14 октомври 2018, неделя, 13:40 ч:
ДИТ Спорт (София) - Надежда (Доброславци)                 9:0 
14 октомври 2018, неделя, 14:50 ч:
РД Спорт (София) - Кюстендил (Кюстендил)                  1:6 
14 октомври 2018, неделя, 16:00 ч:
Лъвчетата (София) - Елит София (София)                    2:0 

                           VI кръг

21 октомври 2018, неделя, 09:00 ч:
Надежда (Доброславци) - Лъвчетата (София)                 1:5 
21 октомври 2018, неделя, 10:10 ч:
Славия 1913 (София) - ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София)    2:1 
21 октомври 2018, неделя, 11:20 ч:
Спартак 2015 (София) - Кюстендил (Кюстендил)              2:4 
21 октомври 2018, неделя, 12:30 ч:
Марек 1915 (Дупница) - РД Спорт (София)                   9:0 
21 октомври 2018, неделя, 13:40 ч:
Елит София (София) - Люлин (кв.Люлин, София)              0:2 
21 октомври 2018, неделя, 14:50 ч:
Царско село 2015 (София) - Левски Раковски (София)        5:2 
21 октомври 2018, неделя, 16:00 ч:
Академик 1947 (София) - Олимпия ФК (София)                3:1 

                           VII кръг

28 октомври 2018, неделя, 09:00 ч:
Олимпия ФК (София) - Спартак 2015 (София)                 5:1 
28 октомври 2018, неделя, 10:10 ч:
Левски Раковски (София) - Академик 1947 (София)           2:5 
28 октомври 2018, неделя, 11:20 ч:
ДИТ Спорт (София) - Царско село 2015 (София)              3:3 
28 октомври 2018, неделя, 12:30 ч:
Кюстендил (Кюстендил) - Марек 1915 (Дупница)              2:2 
28 октомври 2018, неделя, 13:40 ч:
Лъвчетата (София) - Славия 1913 (София)                   1:2 
28 октомври 2018, неделя, 14:50 ч:
Люлин (кв.Люлин, София) - Надежда (Доброславци)          10:0 
28 октомври 2018, неделя, 16:00 ч:
РД Спорт (София) - Елит София (София)                     0:2 

                           VIII кръг

4 ноември 2018, неделя, 09:00 ч:
Славия 1913 (София) - Люлин (кв.Люлин, София)             0:0 
4 ноември 2018, неделя, 10:10 ч:
Надежда (Доброславци) - РД Спорт (София)                  2:1 
4 ноември 2018, неделя, 11:20 ч:
Олимпия ФК (София) - Левски Раковски (София)              1:2 
4 ноември 2018, неделя, 12:30 ч:
Елит София (София) - Кюстендил (Кюстендил)                4:2 
4 ноември 2018, неделя, 13:40 ч:
Спартак 2015 (София) - Марек 1915 (Дупница)               4:5 
4 ноември 2018, неделя, 14:50 ч:
Царско село 2015 (София) - Лъвчетата (София)              4:0 
4 ноември 2018, неделя, 16:00 ч:
Академик 1947 (София) - ДИТ Спорт (София)                 1:3 

                           IX кръг

11 ноември 2018, неделя, 09:00 ч:
Левски Раковски (София) - Спартак 2015 (София)            2:1 
11 ноември 2018, неделя, 10:10 ч:
ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - Олимпия ФК (София)     4:1 
11 ноември 2018, неделя, 11:20 ч:
Лъвчетата (София) - Академик 1947 (София)                 1:1 
11 ноември 2018, неделя, 12:30 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Елит София (София)                 3:2 
11 ноември 2018, неделя, 13:40 ч:
Кюстендил (Кюстендил) - Надежда (Доброславци)             3:0 
11 ноември 2018, неделя, 14:50 ч:
РД Спорт (София) - Славия 1913 (София)                    0:11 
11 ноември 2018, неделя, 16:00 ч:
Люлин (кв.Люлин, София) - Царско село 2015 (София)        2:6 

                           X кръг

18 ноември 2018, неделя, 09:00 ч:
Спартак 2015 (София) - Елит София (София)                 2:4 
18 ноември 2018, неделя, 10:10 ч:
Царско село 2015 (София) - РД Спорт (София)               8:0 
18 ноември 2018, неделя, 11:20 ч:
Надежда (Доброславци) - Марек 1915 (Дупница)              1:9 
18 ноември 2018, неделя, 12:30 ч:
Славия 1913 (София) - Кюстендил (Кюстендил)               5:0 
18 ноември 2018, неделя, 13:40 ч:
Академик 1947 (София) - Люлин (кв.Люлин, София)           2:2 
18 ноември 2018, неделя, 14:50 ч:
Левски Раковски (София) - ДИТ Спорт (София)               0:2 
18 ноември 2018, неделя, 16:00 ч:
Олимпия ФК (София) - Лъвчетата (София)                    0:1 

                           XI кръг

25 ноември 2018, неделя, 09:00 ч:
Елит София (София) - Надежда (Доброславци)                2:1 
25 ноември 2018, неделя, 10:10 ч:
Лъвчетата (София) - Левски Раковски (София)               3:0 
25 ноември 2018, неделя, 11:20 ч:
Люлин (кв.Люлин, София) - Олимпия ФК (София)              1:1 
25 ноември 2018, неделя, 12:30 ч:
РД Спорт (София) - Академик 1947 (София)                  1:5 
25 ноември 2018, неделя, 13:40 ч:
Кюстендил (Кюстендил) - Царско село 2015 (София)          0:4 
25 ноември 2018, неделя, 14:50 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Славия 1913 (София)                1:4 
25 ноември 2018, неделя, 16:00 ч:
ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - Спартак 2015 (София)   6:0 

                           XII кръг

2 декември 2018, неделя, 09:00 ч:
Олимпия ФК (София) - РД Спорт (София)                     7:1 
2 декември 2018, неделя, 10:10 ч:
ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - Лъвчетата (София)      2:1 
2 декември 2018, неделя, 11:20 ч:
Царско село 2015 (София) - Марек 1915 (Дупница)           9:2 
2 декември 2018, неделя, 12:30 ч:
Академик 1947 (София) - Кюстендил (Кюстендил)             0:1 
2 декември 2018, неделя, 13:40 ч:
Левски Раковски (София) - Люлин (кв.Люлин, София)         1:2 
2 декември 2018, неделя, 14:50 ч:
Спартак 2015 (София) - Надежда (Доброславци)              2:3 
2 декември 2018, неделя, 16:00 ч:
Славия 1913 (София) - Елит София (София)                  3:1 

                           XIII кръг

9 декември 2018, неделя, 09:00 ч:
Люлин (кв.Люлин, София) - ДИТ Спорт (София)               0:2 
9 декември 2018, неделя, 10:10 ч:
РД Спорт (София) - Левски Раковски (София)                0:5 
9 декември 2018, неделя, 11:20 ч:
Елит София (София) - Царско село 2015 (София)             0:3 
9 декември 2018, неделя, 12:30 ч:
Кюстендил (Кюстендил) - Олимпия ФК (София)                1:1 
9 декември 2018, неделя, 13:40 ч:
Надежда (Доброславци) - Славия 1913 (София)               0:7 
9 декември 2018, неделя, 14:50 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Академик 1947 (София)              1:2 
9 декември 2018, неделя, 16:00 ч:
Лъвчетата (София) - Спартак 2015 (София)                  2:3 

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. Славия 1913 (София) XXX 4:3 2:1 --- --- 0:0 3:1 --- 5:0 --- 8:0 --- 15:0 --- 2. Царско село 2015 (София) --- XXX --- 4:0 3:1 --- --- 5:2 --- 9:2 --- 13:0 11:1 8:0 3. ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) --- 3:3 XXX 2:1 --- --- --- --- --- 4:1 4:1 9:0 6:0 13:0 4. Лъвчетата (София) 1:2 --- --- XXX 1:1 1:0 2:0 3:0 2:1 --- --- --- 2:3 --- 5. Академик 1947 (София) 1:5 --- 1:3 --- XXX 2:2 6:0 --- 0:1 --- 3:1 --- 14:0 --- 6. Люлин (кв.Люлин, София) --- 2:6 0:2 --- --- XXX --- --- --- 6:0 1:1 10:0 --- 3:1 7. Елит София (София) --- 0:3 1:5 --- --- 0:2 XXX --- 4:2 --- 4:0 2:1 --- --- 8. Левски Раковски (София) 2:7 --- 0:2 --- 2:5 1:2 1:2 XXX 2:2 --- --- --- 2:1 --- 9. Кюстендил (Кюстендил) --- 0:4 2:3 --- --- 0:0 --- --- XXX 2:2 1:1 3:0 --- --- 10. Марек 1915 (Дупница) 1:4 --- --- 1:2 1:2 --- 3:2 3:4 --- XXX --- --- --- 9:0 11. Олимпия ФК (София) --- 0:2 --- 0:1 --- --- --- 1:2 --- 1:3 XXX 2:2 5:1 7:1 12. Надежда (Доброславци) 0:7 --- --- 1:5 0:9 --- --- 0:6 --- 1:9 --- XXX --- 2:1 13. Спартак 2015 (София) --- --- --- --- --- 0:11 2:4 --- 2:4 4:5 --- 2:3 XXX 1:1 14. РД Спорт (София) 0:11 --- --- 0:8 1:5 --- 0:2 0:5 1:6 --- --- --- --- XXX ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ нагоре

Първа фаза

Група "В"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Н спорт (София)                    10    9   1   0   45:9    28  Втора фаза, Група "Б"
 2. Олимпиец (София)                   10    8   2   0   62:6    26  Втора фаза, Група "А"
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 3. Метал 2002 (Перник)                10    8   1   1   31:6    25  Втора фаза, Група "Б"
 4. Арес (София)                       10    5   2   3   17:13   17  Втора фаза, Група "Б"
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 5. Банкя 2009 (Банкя)                 10    5   1   4   28:13   16  Втора фаза, Група "В"
 6. Сердика (София)                    10    4   2   4   23:10   14  Втора фаза, Група "В" [0 1 0  0:0  1, +13 обща ГР]
 7. Металург 1957 (Перник)             10    4   2   4   18:17   14  Втора фаза, Група "В" [0 1 0  0:0  1, +1 обща ГР]
 8. Орловец 2015 (Кокаляне)            10    3   0   7   18:46    9  Втора фаза, Група "В"
 9. Спортист 13 (София)                10    2   0   8   14:52    6  Втора фаза, Група "В"
10. Ботев 57 СОУ (София)               10    1   1   8    7:46    4  Втора фаза, Група "В"
11. ДАФ (София)                        10    0   0  10    8:53    0  Втора фаза, Група "В"

Бележки
  - Всички мачове се играят в 3 полувремена от по 15 минути с почивки от по 5 минути между тях.
  - Всички мачове се играят на терени с размери 55-60x35-40 м, а всеки отбор е съставен от 7 футблисти. 
  - Всички мачове се играят в залата на комплекс "Царско село", София, освен ако не е посочено друго. 
  - Отборите се класират за групите за определяне на крайното класиране през пролетта както следва:
    - 1-2 място: Втора фаза, Група "А" (1-14 място);
    - 3-4 място: Втора фаза, Група "Б" (15-28 място);
    - 5-11 място: Втора фаза, Група "В" (29-39 място).

                           I кръг

16 септември 2018, неделя, 09:00 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Спортист 13 (София)                1:3 
16 септември 2018, неделя, 10:10 ч:
Сердика (София) - Металург 1957 (Перник)                  0:0 
16 септември 2018, неделя, 11:20 ч:
Олимпиец (София) - Метал 2002 (Перник)                    0:0 
16 септември 2018, неделя, 12:30 ч:
Банкя 2009 (Банкя) - Арес (София)                         1:2 
16 септември 2018, неделя, 13:40 ч:
Орловец 2015 (Кокаляне) - Н спорт (София)                 2:9 
ДАФ (София)                                               почива

                           II кръг

23 септември 2018, неделя, 09:00 ч:
Спортист 13 (София) - Н спорт (София)                     1:8 
23 септември 2018, неделя, 10:10 ч:
Метал 2002 (Перник) - Банкя 2009 (Банкя)                  3:0 
23 септември 2018, неделя, 11:20 ч:
Металург 1957 (Перник) - Олимпиец (София)                 0:7 
23 септември 2018, неделя, 12:30 ч:
Арес (София) - Орловец 2015 (Кокаляне)                    2:0 
23 септември 2018, неделя, 13:40 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - ДАФ (София)                        3:2 
Сердика (София)                                           почива

                           III кръг

30 септември 2018, неделя, 09:00 ч:
ДАФ (София) - Спортист 13 (София)                         1:3 
30 септември 2018, неделя, 10:10 ч:
Банкя 2009 (Банкя) - Металург 1957 (Перник)               2:1 
30 септември 2018, неделя, 11:20 ч:
Сердика (София) - Ботев 57 СОУ (София)                    3:0 
30 септември 2018, неделя, 12:30 ч:
Н спорт (София) - Арес (София)                            2:1 
30 септември 2018, неделя, 13:40 ч:
Орловец 2015 (Кокаляне) - Метал 2002 (Перник)             0:8 
Олимпиец (София)                                          почива

                           IV кръг

7 октомври 2018, неделя, 09:00 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Олимпиец (София)                   1:11 
7 октомври 2018, неделя, 10:10 ч:
ДАФ (София) - Сердика (София)                             0:8 
7 октомври 2018, неделя, 11:20 ч:
Спортист 13 (София) - Арес (София)                        0:5 
7 октомври 2018, неделя, 12:30 ч:
Метал 2002 (Перник) - Н спорт (София)                     0:3 
7 октомври 2018, неделя, 13:40 ч:
Металург 1957 (Перник) - Орловец 2015 (Кокаляне)          4:1 
Банкя 2009 (Банкя)                                        почива

                           V кръг

14 октомври 2018, неделя, 09:00 ч:
Сердика (София) - Спортист 13 (София)                     6:0 
14 октомври 2018, неделя, 10:10 ч:
Олимпиец (София) - ДАФ (София)                            8:0 
14 октомври 2018, неделя, 11:20 ч:
Н спорт (София) - Металург 1957 (Перник)                  4:1 
14 октомври 2018, неделя, 12:30 ч:
Банкя 2009 (Банкя) - Ботев 57 СОУ (София)                 0:0 
14 октомври 2018, неделя, 13:40 ч:
Арес (София) - Метал 2002 (Перник)                        0:1 
Орловец 2015 (Кокаляне)                                   почива

                           VI кръг

21 октомври 2018, неделя, 09:00 ч:
Спортист 13 (София) - Метал 2002 (Перник)                 2:7 
21 октомври 2018, неделя, 10:10 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Орловец 2015 (Кокаляне)            2:5 
21 октомври 2018, неделя, 11:20 ч:
ДАФ (София) - Банкя 2009 (Банкя)                          0:13 
21 октомври 2018, неделя, 12:30 ч:
Сердика (София) - Олимпиец (София)                        0:5 
21 октомври 2018, неделя, 13:40 ч:
Металург 1957 (Перник) - Арес (София)                     1:1 
Н спорт (София)                                           почива

                           VII кръг

28 октомври 2018, неделя, 09:00 ч:
Орловец 2015 (Кокаляне) - ДАФ (София)                     4:1 
28 октомври 2018, неделя, 10:10 ч:
Олимпиец (София) - Спортист 13 (София)                   11:1 
28 октомври 2018, неделя, 11:20 ч:
Банкя 2009 (Банкя) - Сердика (София)                      2:0 
28 октомври 2018, неделя, 12:30 ч:
Н спорт (София) - Ботев 57 СОУ (София)                    9:0 
28 октомври 2018, неделя, 13:40 ч:
Метал 2002 (Перник) - Металург 1957 (Перник)              1:0 
Арес (София)                                              почива

                           VIII кръг

4 ноември 2018, неделя, 09:00 ч:
Спортист 13 (София) - Металург 1957 (Перник)              1:3 
4 ноември 2018, неделя, 10:10 ч:
Сердика (София) - Орловец 2015 (Кокаляне)                 5:0 
4 ноември 2018, неделя, 11:20 ч:
ДАФ (София) - Н спорт (София)                             1:3 
4 ноември 2018, неделя, 12:30 ч:
Олимпиец (София) - Банкя 2009 (Банкя)                     2:0 
4 ноември 2018, неделя, 13:40 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Арес (София)                       0:3 
Метал 2002 (Перник)                                       почива

                           IX кръг

11 ноември 2018, неделя, 09:00 ч:
Банкя 2009 (Банкя) - Спортист 13 (София)                  7:1 
11 ноември 2018, неделя, 10:10 ч:
Орловец 2015 (Кокаляне) - Олимпиец (София)                2:10 
11 ноември 2018, неделя, 11:20 ч:
Н спорт (София) - Сердика (София)                         2:1 
11 ноември 2018, неделя, 12:30 ч:
Метал 2002 (Перник) - Ботев 57 СОУ (София)                4:0 
11 ноември 2018, неделя, 13:40 ч:
Арес (София) - ДАФ (София)                                3:2 
Металург 1957 (Перник)                                    почива

                           X кръг

18 ноември 2018, неделя, 09:00 ч:
Олимпиец (София) - Н спорт (София)                        2:2 
18 ноември 2018, неделя, 10:10 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Металург 1957 (Перник)             0:6 
18 ноември 2018, неделя, 11:20 ч:
ДАФ (София) - Метал 2002 (Перник)                         1:6 
18 ноември 2018, неделя, 12:30 ч:
Сердика (София) - Арес (София)                            0:0 
18 ноември 2018, неделя, 13:40 ч:
Банкя 2009 (Банкя) - Орловец 2015 (Кокаляне)              3:1 
Спортист 13 (София)                                       почива

                           XI кръг

25 ноември 2018, неделя, 09:00 ч:
Орловец 2015 (Кокаляне) - Спортист 13 (София)             3:2 
25 ноември 2018, неделя, 10:10 ч:
Н спорт (София) - Банкя 2009 (Банкя)                      3:0 
25 ноември 2018, неделя, 11:20 ч:
Металург 1957 (Перник) - ДАФ (София)                      2:0 
25 ноември 2018, неделя, 12:30 ч:
Метал 2002 (Перник) - Сердика (София)                     1:0 
25 ноември 2018, неделя, 13:40 ч:
Арес (София) - Олимпиец (София)                           0:6 
Ботев 57 СОУ (София)                                      почива

Таблица с резултати
--------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. --------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Н спорт (София) XXX --- --- 2:1 3:0 2:1 4:1 --- --- 9:0 --- 2. Олимпиец (София) 2:2 XXX 0:0 --- 2:0 --- --- --- 11:1 --- 8:0 3. Метал 2002 (Перник) 0:3 --- XXX --- 3:0 1:0 1:0 --- --- 4:0 --- 4. Арес (София) --- 0:6 0:1 XXX --- --- --- 2:0 --- --- 3:2 5. Банкя 2009 (Банкя) --- --- --- 1:2 XXX 2:0 2:1 3:1 7:1 0:0 --- 6. Сердика (София) --- 0:5 --- 0:0 --- XXX 0:0 5:0 6:0 3:0 --- 7. Металург 1957 (Перник) --- 0:7 --- 1:1 --- --- XXX 4:1 --- --- 2:0 8. Орловец 2015 (Кокаляне) 2:9 2:10 0:8 --- --- --- --- XXX 3:2 --- 4:1 9. Спортист 13 (София) 1:8 --- 2:7 0:5 --- --- 1:3 --- XXX --- --- 10. Ботев 57 СОУ (София) --- 1:11 --- 0:3 --- --- 0:6 2:5 1:3 XXX 3:2 11. ДАФ (София) 1:3 --- 1:6 --- 0:13 0:8 --- --- 1:3 --- XXX --------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре


Втора фаза

Група "А"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |

                           Актуални мачове:

23 март 2019, събота, 09:00 ч / IV кръг:
Септември (София) - ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София)       - 
23 март 2019, събота, 10:10 ч / IV кръг:
ЦСКА (София) - Люлин (кв.Люлин, София)                     - 
23 март 2019, събота, 11:20 ч / IV кръг:
Олимпиец (София) - Левски (София)                          - 
23 март 2019, събота, 12:30 ч / IV кръг:
Царско село 2015 (София) - Славия 1913 (София)             - 
23 март 2019, събота, 13:40 ч / IV кръг:
Академик 1947 (София) - Лъвчетата (София)                  - 
23 март 2019, събота, 14:50 ч / IV кръг:
Левски Раковски (София) - Национал (София)                 - 
23 март 2019, събота, 16:00 ч / IV кръг:
Миньор (Перник) - Локомотив 1929 (София)                   - 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Левски (София)                      3    3   0   0   11:1     9    
-------------------------------------------------------------------
 2. Славия 1913 (София)                 3    3   0   0    5:1     9    
 3. Люлин (кв.Люлин, София)             3    2   1   0    5:1     7    
 4. Национал (София)                    2    2   0   0   10:3     6    
 5. Септември (София)                   3    2   0   1    9:4     6    
 6. ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София)    3    2   0   1    3:2     6    
 7. Царско село 2015 (София)            3    1   1   1    7:7     4    
 8. Олимпиец (София)                    3    1   1   1    6:6     4    
 9. Локомотив 1929 (София)              3    1   0   2    5:6     3    
10. ЦСКА (София)                        3    1   0   2    4:7     3    
11. Левски Раковски (София)             3    0   1   2    3:5     1 [*]
12. Академик 1947 (София)               2    0   0   2    1:6     0    
13. Лъвчетата (София)                   3    0   0   3    2:9     0    
14. Миньор (Перник)                     3    0   0   3    0:13    0    

Бележки
  - Всички мачове се играят в 3 полувремена от по 15 минути с почивки от по 5 минути между тях.
  - Всички мачове се играят на терени с размери 55-60x35-40 м, а всеки отбор е съставен от 7 футблисти. 
  - Всички мачове се играят в залата на комплекса в кв.Драгалевци, София, освен ако не е посочено друго.
  - Въпреки първоначалния регламент Н спорт (София), 2-ри в група "В" през есента; не е включен в група "А" през пролетта, а в група "Б". Вместо него в група "А" е включен Левски Раковски (София), 8-ми в група "Б" през есента, който от своя страна по регламент трябва да играе в група "Б" през пролетта.

                           I кръг

2 март 2019, събота, 09:00 ч:
ЦСКА (София) - Септември (София)                          1:2 
2 март 2019, събота, 10:10 ч:
Олимпиец (София) - Левски Раковски (София)                3:3 
2 март 2019, събота, 11:20 ч:
Левски (София) - Миньор (Перник)                          6:0 
2 март 2019, събота, 12:30 ч:
Люлин (кв.Люлин, София) - Царско село 2015 (София)        1:1 
2 март 2019, събота, 13:40 ч:
Славия 1913 (София) - Лъвчетата (София)                   2:1 
2 март 2019, събота, 14:50 ч:
Локомотив 1929 (София) - ДИТ Спорт (София)                1:2 
2 март 2019, събота, 16:00 ч:
Национал (София) - Академик 1947 (София)                  отложен 

                           II кръг

9 март 2019, събота, 09:00 ч:
ЦСКА (София) - Олимпиец (София)                           2:1 
9 март 2019, събота, 10:10 ч:
Септември (София) - Лъвчетата (София)                     6:1 
9 март 2019, събота, 11:20 ч:
Академик 1947 (София) - Локомотив 1929 (София)            1:4 
9 март 2019, събота, 12:30 ч:
Царско село 2015 (София) - Национал (София)               3:6 
9 март 2019, събота, 13:40 ч:
Миньор (Перник) - Люлин (кв.Люлин, София)                 0:3 
9 март 2019, събота, 14:50 ч:
Левски Раковски (София) - Левски (София)                  0:1 
9 март 2019, събота, 16:00 ч:
ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - Славия 1913 (София)    0:1 

                           III кръг

16 март 2019, събота, 09:00 ч:
Олимпиец (София) - Септември (София)                      2:1 
16 март 2019, събота, 10:10 ч:
Левски (София) - ЦСКА (София)                             4:1 
16 март 2019, събота, 11:20 ч:
Люлин (кв.Люлин, София) - Левски Раковски (София)         1:0 
16 март 2019, събота, 12:30 ч:
Национал (София) - Миньор (Перник)                        4:0 
16 март 2019, събота, 13:40 ч:
Локомотив 1929 (София) - Царско село 2015 (София)         0:3 
16 март 2019, събота, 14:50 ч:
Славия 1913 (София) - Академик 1947 (София)               2:0 
16 март 2019, събота, 16:00 ч:
Лъвчетата (София) - ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София)      0:1 

                           IV кръг

23 март 2019, събота, 09:00 ч:
Септември (София) - ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София)       - 
23 март 2019, събота, 10:10 ч:
ЦСКА (София) - Люлин (кв.Люлин, София)                     - 
23 март 2019, събота, 11:20 ч:
Олимпиец (София) - Левски (София)                          - 
23 март 2019, събота, 12:30 ч:
Царско село 2015 (София) - Славия 1913 (София)             - 
23 март 2019, събота, 13:40 ч:
Академик 1947 (София) - Лъвчетата (София)                  - 
23 март 2019, събота, 14:50 ч:
Левски Раковски (София) - Национал (София)                 - 
23 март 2019, събота, 16:00 ч:
Миньор (Перник) - Локомотив 1929 (София)                   - 

                           V кръг

30 март 2019, събота, 09:00 ч:
Левски (София) - Септември (София)                         - 
30 март 2019, събота, 10:10 ч:
Национал (София) - ЦСКА (София)                            - 
30 март 2019, събота, 11:20 ч:
Люлин (кв.Люлин, София) - Олимпиец (София)                 - 
30 март 2019, събота, 12:30 ч:
Локомотив 1929 (София) - Левски Раковски (София)           - 
30 март 2019, събота, 13:40 ч:
Славия 1913 (София) - Миньор (Перник)                      - 
30 март 2019, събота, 14:50 ч:
Лъвчетата (София) - Царско село 2015 (София)               - 
30 март 2019, събота, 16:00 ч:
ДИТ Спорт (София) - Академик 1947 (София)                  - 

                           VI кръг

6 април 2019, събота, 09:00 ч:
Септември (София) - Академик 1947 (София)                  - 
6 април 2019, събота, 10:10 ч:
ЦСКА (София) - Локомотив 1929 (София)                      - 
6 април 2019, събота, 11:20 ч:
Олимпиец (София) - Национал (София)                        - 
6 април 2019, събота, 12:30 ч:
Левски Раковски (София) - Славия 1913 (София)              - 
6 април 2019, събота, 13:40 ч:
Миньор (Перник) - Лъвчетата (София)                        - 
6 април 2019, събота, 14:50 ч:
Царско село 2015 (София) - ДИТ Спорт (София)               - 
6 април 2019, събота, 16:00 ч:
Левски (София) - Люлин (кв.Люлин, София)                   - 

                           VII кръг

13 април 2019, събота, 09:00 ч:
Люлин (кв.Люлин, София) - Септември (София)                - 
13 април 2019, събота, 10:10 ч:
Славия 1913 (София) - ЦСКА (София)                         - 
13 април 2019, събота, 11:20 ч:
Локомотив 1929 (София) - Олимпиец (София)                  - 
13 април 2019, събота, 12:30 ч:
Национал (София) - Левски (София)                          - 
13 април 2019, събота, 13:40 ч:
ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - Миньор (Перник)         - 
13 април 2019, събота, 14:50 ч:
Лъвчетата (София) - Левски Раковски (София)                - 
13 април 2019, събота, 16:00 ч:
Академик 1947 (София) - Царско село 2015 (София)           - 

                           VIII кръг

20 април 2019, събота, 09:00 ч:
Септември (София) - Царско село 2015 (София)               - 
20 април 2019, събота, 10:10 ч:
ЦСКА (София) - Лъвчетата (София)                           - 
20 април 2019, събота, 11:20 ч:
Миньор (Перник) - Академик 1947 (София)                    - 
20 април 2019, събота, 12:30 ч:
Левски Раковски (София) - ДИТ Спорт (София)                - 
20 април 2019, събота, 13:40 ч:
Левски (София) - Локомотив 1929 (София)                    - 
20 април 2019, събота, 14:50 ч:
Люлин (кв.Люлин, София) - Национал (София)                 - 
20 април 2019, събота, 16:00 ч:
Олимпиец (София) - Славия 1913 (София)                     - 

                           IX кръг

4 май 2019, събота, 09:00 ч:
Национал (София) - Септември (София)                       - 
4 май 2019, събота, 10:10 ч:
ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - ЦСКА (София)            - 
4 май 2019, събота, 11:20 ч:
Лъвчетата (София) - Олимпиец (София)                       - 
4 май 2019, събота, 12:30 ч:
Локомотив 1929 (София) - Люлин (кв.Люлин, София)           - 
4 май 2019, събота, 13:40 ч:
Славия 1913 (София) - Левски (София)                       - 
4 май 2019, събота, 14:50 ч:
Академик 1947 (София) - Левски Раковски (София)            - 
4 май 2019, събота, 16:00 ч:
Царско село 2015 (София) - Миньор (Перник)                 - 

                           X кръг

11 май 2019, събота, 09:00 ч:
Септември (София) - Миньор (Перник)                        - 
11 май 2019, събота, 10:10 ч:
ЦСКА (София) - Академик 1947 (София)                       - 
11 май 2019, събота, 11:20 ч:
Олимпиец (София) - ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София)        - 
11 май 2019, събота, 12:30 ч:
Люлин (кв.Люлин, София) - Славия 1913 (София)              - 
11 май 2019, събота, 13:40 ч:
Левски Раковски (София) - Царско село 2015 (София)         - 
11 май 2019, събота, 14:50 ч:
Левски (София) - Лъвчетата (София)                         - 
11 май 2019, събота, 16:00 ч:
Национал (София) - Локомотив 1929 (София)                  - 

                           XI кръг

18 май 2019, събота, 09:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - Септември (София)                 - 
18 май 2019, събота, 10:10 ч:
Царско село 2015 (София) - ЦСКА (София)                    - 
18 май 2019, събота, 11:20 ч:
Академик 1947 (София) - Олимпиец (София)                   - 
18 май 2019, събота, 12:30 ч:
Славия 1913 (София) - Национал (София)                     - 
18 май 2019, събота, 13:40 ч:
ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - Левски (София)          - 
18 май 2019, събота, 14:50 ч:
Лъвчетата (София) - Люлин (кв.Люлин, София)                - 
18 май 2019, събота, 16:00 ч:
Миньор (Перник) - Левски Раковски (София)                  - 

                           XII кръг

24 май 2019, петък, 09:00 ч:
Септември (София) - Левски Раковски (София)                - 
24 май 2019, петък, 10:10 ч:
ЦСКА (София) - Миньор (Перник)                             - 
24 май 2019, петък, 11:20 ч:
Олимпиец (София) - Царско село 2015 (София)                - 
24 май 2019, петък, 12:30 ч:
Локомотив 1929 (София) - Славия 1913 (София)               - 
24 май 2019, петък, 13:40 ч:
Левски (София) - Академик 1947 (София)                     - 
24 май 2019, петък, 14:50 ч:
Люлин (кв.Люлин, София) - ДИТ Спорт (София)                - 
24 май 2019, петък, 16:00 ч:
Национал (София) - Лъвчетата (София)                       - 

                           XIII кръг

1 юни 2019, събота, 09:00 ч:
Академик 1947 (София) - Люлин (кв.Люлин, София)            - 
1 юни 2019, събота, 10:10 ч:
Царско село 2015 (София) - Левски (София)                  - 
1 юни 2019, събота, 11:20 ч:
Миньор (Перник) - Олимпиец (София)                         - 
1 юни 2019, събота, 12:30 ч:
ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - Национал (София)        - 
1 юни 2019, събота, 13:40 ч:
Лъвчетата (София) - Локомотив 1929 (София)                 - 
1 юни 2019, събота, 14:50 ч:
Левски Раковски (София) - ЦСКА (София)                     - 
1 юни 2019, събота, 16:00 ч:
Славия 1913 (София) - Септември (София)                    - 

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. Левски (София) XXX --- -:- --- -:- --- --- --- -:- 4:1 --- -:- -:- 6:0 2. Славия 1913 (София) -:- XXX --- -:- -:- --- --- --- --- -:- --- 2:0 2:1 -:- 3. Люлин (кв.Люлин, София) --- -:- XXX -:- -:- -:- 1:1 -:- --- --- 1:0 --- --- --- 4. Национал (София) -:- --- --- XXX -:- --- --- --- -:- -:- --- -:- -:- 4:0 5. Септември (София) --- --- --- --- XXX -:- -:- --- --- --- -:- -:- 6:1 -:- 6. ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) -:- 0:1 --- -:- --- XXX --- --- --- -:- --- -:- --- -:- 7. Царско село 2015 (София) -:- -:- --- 3:6 --- -:- XXX --- --- -:- --- --- --- -:- 8. Олимпиец (София) -:- -:- --- -:- 2:1 -:- -:- XXX --- --- 3:3 --- --- --- 9. Локомотив 1929 (София) --- -:- -:- --- -:- 1:2 0:3 -:- XXX --- -:- --- --- --- 10. ЦСКА (София) --- --- -:- --- 1:2 --- --- 2:1 -:- XXX --- -:- -:- -:- 11. Левски Раковски (София) 0:1 -:- --- -:- --- -:- -:- --- --- -:- XXX --- --- --- 12. Академик 1947 (София) --- --- -:- --- --- --- -:- -:- 1:4 --- -:- XXX -:- --- 13. Лъвчетата (София) --- --- -:- --- --- 0:1 -:- -:- -:- --- -:- --- XXX --- 14. Миньор (Перник) --- --- 0:3 --- --- --- --- -:- -:- --- -:- -:- -:- XXX ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ нагоре

Втора фаза

Група "Б"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |

                           Актуални мачове:

17 март 2019, неделя, 09:00 ч / III кръг:
София спорт (София) - Арес (София)                        1:0 
17 март 2019, неделя, 10:10 ч / III кръг:
Ком 98 (Годеч) - Н спорт (София)                          1:1 
17 март 2019, неделя, 11:20 ч / III кръг:
Метал 2002 (Перник) - Марек 1915 (Дупница)                4:3 
17 март 2019, неделя, 12:30 ч / III кръг:
Атлетико Артен (София) - Кюстендил (Кюстендил)            1:0 
17 март 2019, неделя, 13:40 ч / III кръг:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Олимпия ФК (София)     0:0 
17 март 2019, неделя, 14:50 ч / III кръг:
Витоша 13 (София) - Надежда (Доброславци)                 3:0 
17 март 2019, неделя, 16:00 ч / III кръг:
Елит София (София) - Барокко (София)                      5:3 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

15. Олимпия ФК (София)                  3    2   1   0    8:0     7    
16. София спорт (София)                 3    2   0   1   17:6     6    
17. Атлетико Артен (София)              3    2   0   1    4:2     6    
18. Метал 2002 (Перник)                 3    2   0   1    6:8     6    
19. Витоша 13 (София)                   3    2   0   1    5:7     6    
20. Ком 98 (Годеч)                      3    1   2   0    3:2     5    
21. Елит София (София)                  3    1   1   1    9:8     4     [1 0 1  6:5  3]
22. Арес (София)                        3    1   1   1    2:2     4     [1 0 0  2:1  3]
23. Барокко (София)                     3    1   1   1    7:7     4     [0 0 1  3:5  0]
24. Марек 1915 (Дупница)                3    1   0   2   10:7     3    
25. Кюстендил (Кюстендил)               3    1   0   2    4:16    3    
26. Витоша (Бистрица, обл.София ст.)    3    0   2   1    1:2     2    
27. Н спорт (София)                     3    0   2   1    6:8     2 [*]
28. Надежда (Доброславци)               3    0   0   3    1:8     0    

Бележки
  - Всички мачове се играят в 3 полувремена от по 15 минути с почивки от по 5 минути между тях.
  - Всички мачове се играят на терени с размери 55-60x35-40 м, а всеки отбор е съставен от 7 футблисти. 
  - Всички мачове се играят в залата на комплекса в кв.Драгалевци, София, освен ако не е посочено друго. 
  - Въпреки първоначалния регламент Н спорт (София), 2-ри в група "В" през есента; не е включен в група "А" през пролетта, а в група "Б". Вместо него в група "А" е включен Левски Раковски (София), 8-ми в група "Б" през есента, който от своя страна по регламент трябва да играе в група "Б" през пролетта.

                           I кръг

3 март 2019, неделя, 09:00 ч:
Н спорт (София) - Барокко (София)                         2:4 
3 март 2019, неделя, 10:10 ч:
Елит София (София) - Арес (София)                         1:2 
3 март 2019, неделя, 11:20 ч:
Ком 98 (Годеч) - Марек 1915 (Дупница)                     2:1 
3 март 2019, неделя, 12:30 ч:
София спорт (София) - Кюстендил (Кюстендил)              15:0 
3 март 2019, неделя, 13:40 ч:
Метал 2002 (Перник) - Надежда (Доброславци)               2:1 
3 март 2019, неделя, 14:50 ч:
Атлетико Артен (София) - Олимпия ФК (София)               0:2 
3 март 2019, неделя, 16:00 ч:
Витоша 13 (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)      2:1 

                           II кръг

10 март 2019, неделя, 09:00 ч:
Олимпия ФК (София) - Витоша 13 (София)                    6:0 
10 март 2019, неделя, 10:10 ч:
Барокко (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)        0:0 
10 март 2019, неделя, 11:20 ч:
Надежда (Доброславци) - Атлетико Артен (София)            0:3 
10 март 2019, неделя, 12:30 ч:
Кюстендил (Кюстендил) - Метал 2002 (Перник)               4:0 
10 март 2019, неделя, 13:40 ч:
Марек 1915 (Дупница) - София спорт (София)                6:1 
10 март 2019, неделя, 14:50 ч:
Н спорт (София) - Елит София (София)                      3:3 
10 март 2019, неделя, 16:00 ч:
Арес (София) - Ком 98 (Годеч)                             0:0 

                           III кръг

17 март 2019, неделя, 09:00 ч:
София спорт (София) - Арес (София)                        1:0 
17 март 2019, неделя, 10:10 ч:
Ком 98 (Годеч) - Н спорт (София)                          1:1 
17 март 2019, неделя, 11:20 ч:
Метал 2002 (Перник) - Марек 1915 (Дупница)                4:3 
17 март 2019, неделя, 12:30 ч:
Атлетико Артен (София) - Кюстендил (Кюстендил)            1:0 
17 март 2019, неделя, 13:40 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Олимпия ФК (София)     0:0 
17 март 2019, неделя, 14:50 ч:
Витоша 13 (София) - Надежда (Доброславци)                 3:0 
17 март 2019, неделя, 16:00 ч:
Елит София (София) - Барокко (София)                      5:3 

                           IV кръг

24 март 2019, неделя, 09:00 ч:
Надежда (Доброславци) - Витоша (Бистрица)                  - 
24 март 2019, неделя, 10:10 ч:
Барокко (София) - Олимпия ФК (София)                       - 
24 март 2019, неделя, 11:20 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Атлетико Артен (София)              - 
24 март 2019, неделя, 12:30 ч:
Елит София (София) - Ком 98 (Годеч)                        - 
24 март 2019, неделя, 13:40 ч:
Кюстендил (Кюстендил) - Витоша 13 (София)                  - 
24 март 2019, неделя, 14:50 ч:
Арес (София) - Метал 2002 (Перник)                         - 
24 март 2019, неделя, 16:00 ч:
Н спорт (София) - София спорт (София)                      - 

                           V кръг

31 март 2019, неделя, 09:00 ч:
Ком 98 (Годеч) - Барокко (София)                           - 
31 март 2019, неделя, 10:10 ч:
София спорт (София) - Елит София (София)                   - 
31 март 2019, неделя, 11:20 ч:
Метал 2002 (Перник) - Н спорт (София)                      - 
31 март 2019, неделя, 12:30 ч:
Атлетико Артен (София) - Арес (София)                      - 
31 март 2019, неделя, 13:40 ч:
Витоша (Бистрица) - Кюстендил (Кюстендил)                  - 
31 март 2019, неделя, 14:50 ч:
Витоша 13 (София) - Марек 1915 (Дупница)                   - 
31 март 2019, неделя, 16:00 ч:
Олимпия ФК (София) - Надежда (Доброславци)                 - 

                           VI кръг

7 април 2019, неделя, 09:00 ч:
Н спорт (София) - Атлетико Артен (София)                   - 
7 април 2019, неделя, 10:10 ч:
Елит София (София) - Метал 2002 (Перник)                   - 
7 април 2019, неделя, 11:20 ч:
Барокко (София) - Надежда (Доброславци)                    - 
7 април 2019, неделя, 12:30 ч:
Кюстендил (Кюстендил) - Олимпия ФК (София)                 - 
7 април 2019, неделя, 13:40 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)    - 
7 април 2019, неделя, 14:50 ч:
Ком 98 (Годеч) - София спорт (София)                       - 
7 април 2019, неделя, 16:00 ч:
Арес (София) - Витоша 13 (София)                           - 

                           VII кръг

14 април 2019, неделя, 09:00 ч:
София спорт (София) - Барокко (София)                      - 
14 април 2019, неделя, 10:10 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Арес (София)            - 
14 април 2019, неделя, 11:20 ч:
Олимпия ФК (София) - Марек 1915 (Дупница)                  - 
14 април 2019, неделя, 12:30 ч:
Витоша 13 (София) - Н спорт (София)                        - 
14 април 2019, неделя, 13:40 ч:
Надежда (Доброславци) - Кюстендил (Кюстендил)              - 
14 април 2019, неделя, 14:50 ч:
Метал 2002 (Перник) - Ком 98 (Годеч)                       - 
14 април 2019, неделя, 16:00 ч:
Атлетико Артен (София) - Елит София (София)                - 

                           VIII кръг

21 април 2019, неделя, 09:00 ч:
Арес (София) - Олимпия ФК (София)                          - 
21 април 2019, неделя, 10:10 ч:
Ком 98 (Годеч) - Атлетико Артен (София)                    - 
21 април 2019, неделя, 11:20 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Надежда (Доброславци)               - 
21 април 2019, неделя, 12:30 ч:
Елит София (София) - Витоша 13 (София)                     - 
21 април 2019, неделя, 13:40 ч:
Барокко (София) - Кюстендил (Кюстендил)                    - 
21 април 2019, неделя, 14:50 ч:
Н спорт (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)         - 
21 април 2019, неделя, 16:00 ч:
София спорт (София) - Метал 2002 (Перник)                  - 

                           IX кръг

5 май 2019, неделя, 09:00 ч:
Метал 2002 (Перник) - Барокко (София)                      - 
5 май 2019, неделя, 10:10 ч:
Надежда (Доброславци) - Арес (София)                       - 
5 май 2019, неделя, 11:20 ч:
Кюстендил (Кюстендил) - Марек 1915 (Дупница)               - 
5 май 2019, неделя, 12:30 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Елит София (София)      - 
5 май 2019, неделя, 13:40 ч:
Витоша 13 (София) - Ком 98 (Годеч)                         - 
5 май 2019, неделя, 14:50 ч:
Атлетико Артен (София) - София спорт (София)               - 
5 май 2019, неделя, 16:00 ч:
Олимпия ФК (София) - Н спорт (София)                       - 

                           X кръг

12 май 2019, неделя, 09:00 ч:
Елит София (София) - Олимпия ФК (София)                    - 
12 май 2019, неделя, 10:10 ч:
Н спорт (София) - Надежда (Доброславци)                    - 
12 май 2019, неделя, 11:20 ч:
София спорт (София) - Витоша 13 (София)                    - 
12 май 2019, неделя, 12:30 ч:
Ком 98 (Годеч) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)          - 
12 май 2019, неделя, 13:40 ч:
Барокко (София) - Марек 1915 (Дупница)                     - 
12 май 2019, неделя, 14:50 ч:
Арес (София) - Кюстендил (Кюстендил)                       - 
12 май 2019, неделя, 16:00 ч:
Метал 2002 (Перник) - Атлетико Артен (София)               - 

                           XI кръг

19 май 2019, неделя, 09:00 ч:
Атлетико Артен (София) - Барокко (София)                   - 
19 май 2019, неделя, 10:10 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - София спорт (София)     - 
19 май 2019, неделя, 11:20 ч:
Витоша 13 (София) - Метал 2002 (Перник)                    - 
19 май 2019, неделя, 12:30 ч:
Кюстендил (Кюстендил) - Н спорт (София)                    - 
19 май 2019, неделя, 13:40 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Арес (София)                        - 
19 май 2019, неделя, 14:50 ч:
Олимпия ФК (София) - Ком 98 (Годеч)                        - 
19 май 2019, неделя, 16:00 ч:
Надежда (Доброславци) - Елит София (София)                 - 

                           XII кръг

27 май 2019, понеделник, 09:00 ч:
Метал 2002 (Перник) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)     - 
27 май 2019, понеделник, 10:10 ч:
Ком 98 (Годеч) - Надежда (Доброславци)                     - 
27 май 2019, понеделник, 11:20 ч:
Н спорт (София) - Марек 1915 (Дупница)                     - 
27 май 2019, понеделник, 12:30 ч:
Атлетико Артен (София) - Витоша 13 (София)                 - 
27 май 2019, понеделник, 13:40 ч:
София спорт (София) - Олимпия ФК (София)                   - 
27 май 2019, понеделник, 14:50 ч:
Елит София (София) - Кюстендил (Кюстендил)                 - 
27 май 2019, понеделник, 16:00 ч:
Барокко (София) - Арес (София)                             - 

                           XIII кръг

2 юни 2019, неделя, 09:00 ч:
Витоша 13 (София) - Барокко (София)                        - 
2 юни 2019, неделя, 10:10 ч:
Витоша (Бистрица) - Атлетико Артен (София)                 - 
2 юни 2019, неделя, 11:20 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Елит София (София)                  - 
2 юни 2019, неделя, 12:30 ч:
Арес (София) - Н спорт (София)                             - 
2 юни 2019, неделя, 13:40 ч:
Надежда (Доброславци) - София спорт (София)                - 
2 юни 2019, неделя, 14:50 ч:
Олимпия ФК (София) - Метал 2002 (Перник)                   - 
2 юни 2019, неделя, 16:00 ч:
Кюстендил (Кюстендил) - Ком 98 (Годеч)                     - 

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. Олимпия ФК (София) XXX --- --- -:- 6:0 -:- --- --- --- -:- --- --- -:- -:- 2. София спорт (София) -:- XXX --- -:- -:- --- -:- 1:0 -:- --- 15:0 --- --- --- 3. Атлетико Артен (София) 0:2 -:- XXX --- -:- --- -:- -:- -:- --- 1:0 --- --- --- 4. Метал 2002 (Перник) --- --- -:- XXX --- -:- --- --- -:- 4:3 --- -:- -:- 2:1 5. Витоша 13 (София) --- --- --- -:- XXX -:- --- --- -:- -:- --- 2:1 -:- 3:0 6. Ком 98 (Годеч) --- -:- -:- --- --- XXX --- --- -:- 2:1 --- -:- 1:1 -:- 7. Елит София (София) -:- --- --- -:- -:- -:- XXX 1:2 5:3 --- -:- --- --- --- 8. Арес (София) -:- --- --- -:- -:- 0:0 --- XXX --- --- -:- --- -:- --- 9. Барокко (София) -:- --- --- --- --- --- --- -:- XXX -:- -:- 0:0 --- -:- 10. Марек 1915 (Дупница) --- 6:1 -:- --- --- --- -:- -:- --- XXX --- -:- --- -:- 11. Кюстендил (Кюстендил) -:- --- --- 4:0 -:- -:- --- --- --- -:- XXX --- -:- --- 12. Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:0 -:- -:- --- --- --- -:- -:- --- --- -:- XXX --- --- 13. Н спорт (София) --- -:- -:- --- --- --- 3:3 --- 2:4 -:- --- -:- XXX -:- 14. Надежда (Доброславци) --- -:- 0:3 --- --- --- -:- -:- --- --- -:- -:- --- XXX ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ нагоре

Втора фаза

Група "В"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |

                           Актуални мачове:

17 март 2019, неделя, 09:00 ч / II кръг:
Спартак 2015 (София) - Спортист 13 (София)                3:1 
17 март 2019, неделя, 10:10 ч / II кръг:
Ботев 57 СОУ (София) - Средногорец 2016 (Златица)         7:0 
17 март 2019, неделя, 11:20 ч / II кръг:
Металург 1957 (Перник) - София 2010 (София)               6:0 
17 март 2019, неделя, 12:30 ч / II кръг:
Банкя 2009 (Банкя) - РД Спорт (София)                     5:0 
17 март 2019, неделя, 13:40 ч / II кръг:
Сердика (София) - ДАФ (София)                             5:0 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

29. Металург 1957 (Перник)              2    2   0   0   10:0     6
30. Сердика (София)                     2    2   0   0    9:2     6
31. Ботев 57 СОУ (София)                2    1   1   0    8:1     4 [0 1 0  1:1  1, +7 обща ГР]
32. Банкя 2009 (Банкя)                  2    1   1   0    6:1     4 [0 1 0  1:1  1, +5 обща ГР]
33. Спартак 2015 (София)                2    1   1   0    4:2     4 [0 0 0  0:0  0]
34. ДАФ (София)                         2    1   0   1    6:5     3
35. София 2010 (София)                  2    0   1   1    1:7     1
36. Спортист 13 (София)                 2    0   0   2    3:7     0
37. Орловец 2015 (Кокаляне)             1    0   0   1    0:4     0
38. РД Спорт (София)                    1    0   0   1    0:5     0
39. Средногорец 2016 (Златица)          2    0   0   2    0:13    0

Бележки
  - Всички мачове се играят в 3 полувремена от по 15 минути с почивки от по 5 минути между тях.
  - Всички мачове се играят на терени с размери 55-60x35-40 м, а всеки отбор е съставен от 7 футблисти. 
  - Всички мачове се играят в залата на комплекс "Царско село", София, освен ако не е посочено друго.

                           I кръг

10 март 2019, неделя, 09:00 ч:
Банкя 2009 (Банкя) - Ботев 57 СОУ (София)                 1:1 
10 март 2019, неделя, 10:10 ч:
София 2010 (София) - Спартак 2015 (София)                 1:1 
10 март 2019, неделя, 11:20 ч:
Орловец 2015 (Кокаляне) - Металург 1957 (Перник)          0:4 
10 март 2019, неделя, 12:30 ч:
Спортист 13 (София) - Сердика (София)                     2:4 
10 март 2019, неделя, 13:40 ч:
ДАФ (София) - Средногорец 2016 (Златица)                  6:0 
РД Спорт (София)                                          почива

                           II кръг

17 март 2019, неделя, 09:00 ч:
Спартак 2015 (София) - Спортист 13 (София)                3:1 
17 март 2019, неделя, 10:10 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Средногорец 2016 (Златица)         7:0 
17 март 2019, неделя, 11:20 ч:
Металург 1957 (Перник) - София 2010 (София)               6:0 
17 март 2019, неделя, 12:30 ч:
Банкя 2009 (Банкя) - РД Спорт (София)                     5:0 
17 март 2019, неделя, 13:40 ч:
Сердика (София) - ДАФ (София)                             5:0 
Орловец 2015 (Кокаляне)                                   почива

                           III кръг

24 март 2019, неделя, 09:00 ч:
РД Спорт (София) - Ботев 57 СОУ (София)                    - 
24 март 2019, неделя, 10:10 ч:
Орловец 2015 (Кокаляне) - Банкя 2009 (Банкя)               - 
24 март 2019, неделя, 11:20 ч:
Спортист 13 (София) - Металург 1957 (Перник)               - 
24 март 2019, неделя, 12:30 ч:
Средногорец 2016 (Златица) - Сердика (София)               - 
24 март 2019, неделя, 13:40 ч:
ДАФ (София) - Спартак 2015 (София)                         - 
София 2010 (София)                                        почива

                           IV кръг

31 март 2019, неделя, 09:00 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Сердика (София)                     - 
31 март 2019, неделя, 10:10 ч:
Банкя 2009 (Банкя) - София 2010 (София)                    - 
31 март 2019, неделя, 11:20 ч:
РД Спорт (София) - Орловец 2015 (Кокаляне)                 - 
31 март 2019, неделя, 12:30 ч:
Металург 1957 (Перник) - ДАФ (София)                       - 
31 март 2019, неделя, 13:40 ч:
Спартак 2015 (София) - Средногорец 2016 (Златица)          - 
Спортист 13 (София)                                       почива

                           V кръг

7 април 2019, неделя, 09:00 ч:
Орловец 2015 (Кокаляне) - Ботев 57 СОУ (София)             - 
7 април 2019, неделя, 10:10 ч:
Сердика (София) - Спартак 2015 (София)                     - 
7 април 2019, неделя, 11:20 ч:
София 2010 (София) - РД Спорт (София)                      - 
7 април 2019, неделя, 12:30 ч:
Средногорец 2016 (Златица) - Металург 1957 (Перник)        - 
7 април 2019, неделя, 13:40 ч:
Спортист 13 (София) - Банкя 2009 (Банкя)                   - 
ДАФ (София)                                               почива

                           VI кръг

14 април 2019, неделя, 09:00 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Спартак 2015 (София)                - 
14 април 2019, неделя, 10:10 ч:
Банкя 2009 (Банкя) - ДАФ (София)                           - 
14 април 2019, неделя, 11:20 ч:
Металург 1957 (Перник) - Сердика (София)                   - 
14 април 2019, неделя, 12:30 ч:
РД Спорт (София) - Спортист 13 (София)                     - 
14 април 2019, неделя, 13:40 ч:
Орловец 2015 (Кокаляне) - София 2010 (София)               - 
Средногорец 2016 (Златица)                                почива

                           VII кръг

21 април 2019, неделя, 09:00 ч:
София 2010 (София) - Ботев 57 СОУ (София)                  - 
21 април 2019, неделя, 10:10 ч:
Спортист 13 (София) - Орловец 2015 (Кокаляне)              - 
21 април 2019, неделя, 11:20 ч:
Спартак 2015 (София) - Металург 1957 (Перник)              - 
21 април 2019, неделя, 12:30 ч:
ДАФ (София) - РД Спорт (София)                             - 
21 април 2019, неделя, 13:40 ч:
Средногорец 2016 (Златица) - Банкя 2009 (Банкя)            - 
Сердика (София)                                           почива

                           VIII кръг

5 май 2019, неделя, 09:00 ч:
Банкя 2009 (Банкя) - Сердика (София)                       - 
5 май 2019, неделя, 10:10 ч:
София 2010 (София) - Спортист 13 (София)                   - 
5 май 2019, неделя, 11:20 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Металург 1957 (Перник)              - 
5 май 2019, неделя, 12:30 ч:
РД Спорт (София) - Средногорец 2016 (Златица)              - 
5 май 2019, неделя, 13:40 ч:
Орловец 2015 (Кокаляне) - ДАФ (София)                      - 
Спартак 2015 (София)                                      почива

                           IX кръг

12 май 2019, неделя, 09:00 ч:
Спортист 13 (София) - Ботев 57 СОУ (София)                 - 
12 май 2019, неделя, 10:10 ч:
Спартак 2015 (София) - Банкя 2009 (Банкя)                  - 
12 май 2019, неделя, 11:20 ч:
Сердика (София) - РД Спорт (София)                         - 
12 май 2019, неделя, 12:30 ч:
Средногорец 2016 (Златица) - Орловец 2015 (Кокаляне)       - 
12 май 2019, неделя, 13:40 ч:
ДАФ (София) - София 2010 (София)                           - 
Металург 1957 (Перник)                                    почива

                           X кръг

19 май 2019, неделя, 09:00 ч:
Орловец 2015 (Кокаляне) - Сердика (София)                  - 
19 май 2019, неделя, 10:10 ч:
София 2010 (София) - Средногорец 2016 (Златица)            - 
19 май 2019, неделя, 11:20 ч:
Банкя 2009 (Банкя) - Металург 1957 (Перник)                - 
19 май 2019, неделя, 12:30 ч:
РД Спорт (София) - Спартак 2015 (София)                    - 
19 май 2019, неделя, 13:40 ч:
Спортист 13 (София) - ДАФ (София)                          - 
Ботев 57 СОУ (София)                                      почива

                           XI кръг

27 май 2019, понеделник, 09:00 ч:
ДАФ (София) - Ботев 57 СОУ (София)                         - 
27 май 2019, понеделник, 10:10 ч:
Спартак 2015 (София) - Орловец 2015 (Кокаляне)             - 
27 май 2019, понеделник, 11:20 ч:
Металург 1957 (Перник) - РД Спорт (София)                  - 
27 май 2019, понеделник, 12:30 ч:
Средногорец 2016 (Златица) - Спортист 13 (София)           - 
27 май 2019, понеделник, 13:40 ч:
Сердика (София) - София 2010 (София)                       - 
Банкя 2009 (Банкя)                                        почива

Таблица с резултати
--------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. --------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Металург 1957 (Перник) XXX -:- --- --- --- -:- 6:0 --- --- -:- --- 2. Сердика (София) --- XXX --- --- -:- 5:0 -:- --- --- -:- --- 3. Ботев 57 СОУ (София) -:- -:- XXX --- -:- --- --- --- --- --- 7:0 4. Банкя 2009 (Банкя) -:- -:- 1:1 XXX --- -:- -:- --- --- 5:0 --- 5. Спартак 2015 (София) -:- --- --- -:- XXX --- --- 3:1 -:- --- -:- 6. ДАФ (София) --- --- -:- --- -:- XXX -:- --- --- -:- 6:0 7. София 2010 (София) --- --- -:- --- 1:1 --- XXX -:- --- -:- -:- 8. Спортист 13 (София) -:- 2:4 -:- -:- --- -:- --- XXX -:- --- --- 9. Орловец 2015 (Кокаляне) 0:4 -:- -:- -:- --- -:- -:- --- XXX --- --- 10. РД Спорт (София) --- --- -:- --- -:- --- --- -:- -:- XXX -:- 11. Средногорец 2016 (Златица) -:- -:- --- -:- --- --- --- -:- -:- --- XXX --------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре