Деца подготвителна група (род.2011) - Футбол 9:
Пловдив - Междуобластна група 2022/23


Група "А"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
         | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Шипка старс 2015 (Асеновград) 13 13 0 0 65:11 39 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Ботев (Пловдив) 13 11 0 2 52:12 33 [1 0 0 2:1 3] 3. Локомотив 1926 (Пловдив) 13 11 0 2 48:14 33 [0 0 1 1:2 0] 4. Хебър 1918 (Пазарджик) 13 8 1 4 38:19 25 5. ФК Кърджали (Кърджали) 11 6 2 3 32:26 20 6. Ботев II (Пловдив) 11 6 1 4 21:20 19 7. Чавдар (Пловдив) 13 4 2 7 24:38 14 8. Спартак 1947 (Пловдив) 13 3 4 6 25:27 13 9. Пловдив 2015 (Пловдив) 13 3 3 7 22:29 12 [1 1 0 8:2 4] 10. Кронос 2016 (Пловдив) 13 3 3 7 20:31 12 [1 1 0 5:4 4] 11. Лидер Пловдив (Ягодово) 13 3 3 7 30:55 12 [0 0 2 2:9 0] 12. Юнайтед (Пловдив) 13 3 2 8 15:45 11 13. ФК Арда 1924 (Кърджали) 10 1 2 7 12:37 5 14. Тракия 2004 (Пловдив) 12 0 1 11 13:53 1
Бележки - Всички мачове се играят на комплекс "Арена Велд" в Гребна база, Пловдив освен ако не е посочено друго. - Всички мачове се играят в 2 полувремена от по 30 минути с почивка от 10 минути между тях. - Всички мачове се играят на терени с размери 70х50 или 68х45 м, с врати 5х2 метра и топка номер 4. - Отборите са съставени от по 9 футболисти на терена и 9 резервни състезатели без ограничения за смените. Всички 18 състезателя трябва да вземат участие в мача. I кръг 11 септември 2022 г., неделя, 09:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Лидер Пловдив (Ягодово) 7:1 11 септември 2022 г., неделя, 10:15 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - Ботев II (Пловдив) 0:0 11 септември 2022 г., неделя, 11:30 ч: Юнайтед (Пловдив) - Пловдив 2015 (Пловдив) 2:2 11 септември 2022 г., неделя, 12:45 ч: ФК Кърджали (Кърджали) - Кронос 2016 (Пловдив) 4:2 11 септември 2022 г., неделя, 14:00 ч: Чавдар (Пловдив) - Ботев (Пловдив) 1:4 11 септември 2022 г., неделя, 15:15 ч: Шипка старс 2015 (Асеновград) - Спартак 1947 (Пловдив) 2:1 11 септември 2022 г., неделя, 16:30 ч: Тракия 2004 (Пловдив) - ФК Арда 1924 (Кърджали) отложен II кръг 18 септември 2022 г., неделя, 09:00 ч: Пловдив 2015 (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив) 0:2 18 септември 2022 г., неделя, 10:15 ч: Лидер Пловдив (Ягодово) - Шипка старс 2015 (Асеновград) 0:6 18 септември 2022 г., неделя, 11:30 ч: Кронос 2016 (Пловдив) - Тракия 2004 (Пловдив) 2:1 18 септември 2022 г., неделя, 12:45 ч: ФК Арда 1924 (Кърджали) - Хебър 1918 (Пазарджик) 1:7 18 септември 2022 г., неделя, 14:00 ч: Юнайтед (Пловдив) - ФК Кърджали (Кърджали) 0:3 18 септември 2022 г., неделя, 15:15 ч: Ботев II (Пловдив) - Чавдар (Пловдив) 3:2 18 септември 2022 г., неделя, 16:30 ч: Ботев (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив) 2:1 III кръг 22 септември 2022 г., четвъртък, 09:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Ботев II (Пловдив) 3:1 22 септември 2022 г., четвъртък, 10:15 ч: Шипка старс 2015 (Асеновград) - Ботев (Пловдив) 1:0 22 септември 2022 г., четвъртък, 11:30 ч: Тракия 2004 (Пловдив) - Юнайтед (Пловдив) 2:3 22 септември 2022 г., четвъртък, 12:45 ч: ФК Кърджали (Кърджали) - Пловдив 2015 (Пловдив) 3:1 22 септември 2022 г., четвъртък, 14:00 ч: Чавдар (Пловдив) - ФК Арда 1924 (Кърджали) 2:1 22 септември 2022 г., четвъртък, 15:15 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - Кронос 2016 (Пловдив) 3:1 22 септември 2022 г., четвъртък, 16:30 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Лидер Пловдив (Ягодово) 2:2 IV кръг 25 септември 2022 г., неделя, 09:00 ч: Ботев (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив) 3:1 25 септември 2022 г., неделя, 10:15 ч: Ботев II (Пловдив) - Шипка старс 2015 (Асеновград) 0:4 25 септември 2022 г., неделя, 11:30 ч: ФК Кърджали (Кърджали) - Тракия 2004 (Пловдив) 4:2 25 септември 2022 г., неделя, 12:45 ч: Пловдив 2015 (Пловдив) - Лидер Пловдив (Ягодово) 6:0 25 септември 2022 г., неделя, 14:00 ч: Кронос 2016 (Пловдив) - Чавдар (Пловдив) 3:1 25 септември 2022 г., неделя, 15:15 ч: Юнайтед (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик) 0:4 25 септември 2022 г., неделя, 16:30 ч: ФК Арда 1924 (Кърджали) - Локомотив 1926 (Пловдив) 0:9 V кръг 9 октомври 2022 г., неделя, 09:00 ч: Чавдар (Пловдив) - Юнайтед (Пловдив) 5:0 9 октомври 2022 г., неделя, 10:15 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Ботев II (Пловдив) 1:2 9 октомври 2022 г., неделя, 11:30 ч: Тракия 2004 (Пловдив) - Пловдив 2015 (Пловдив) 1:5 9 октомври 2022 г., неделя, 12:45 ч: Шипка старс 2015 (Асеновград) - ФК Арда 1924 (Кърджали) 4:2 9 октомври 2022 г., неделя, 14:00 ч: Лидер Пловдив (Ягодово) - Ботев (Пловдив) 0:8 9 октомври 2022 г., неделя, 15:15 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - ФК Кърджали (Кърджали) 1:2 9 октомври 2022 г., неделя, 16:30 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Кронос 2016 (Пловдив) 3:1 VI кръг 16 октомври 2022 г., неделя, 09:00 ч: Пловдив 2015 (Пловдив) - Ботев (Пловдив) 0:7 16 октомври 2022 г., неделя, 10:15 ч: Кронос 2016 (Пловдив) - Шипка старс 2015 (Асеновград) 1:5 16 октомври 2022 г., неделя, 11:30 ч: Тракия 2004 (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик) 0:5 16 октомври 2022 г., неделя, 12:45 ч: Ботев II (Пловдив) - Лидер Пловдив (Ягодово) 6:1 16 октомври 2022 г., неделя, 14:00 ч: ФК Арда 1924 (Кърджали) - Спартак 1947 (Пловдив) 2:2 16 октомври 2022 г., неделя, 15:15 ч: ФК Кърджали (Кърджали) - Чавдар (Пловдив) 2:1 16 октомври 2022 г., неделя, 16:30 ч: Юнайтед (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив) 1:4 VII кръг 23 октомври 2022 г., неделя, 09:00 ч: Ботев (Пловдив) - Ботев II (Пловдив) 6:3 23 октомври 2022 г., неделя, 10:15 ч: Шипка старс 2015 (Асеновград) - Юнайтед (Пловдив) 8:0 23 октомври 2022 г., неделя, 11:30 ч: Чавдар (Пловдив) - Тракия 2004 (Пловдив) 4:0 23 октомври 2022 г., неделя, 12:45 ч: Лидер Пловдив (Ягодово) - ФК Арда 1924 (Кърджали) 6:3 23 октомври 2022 г., неделя, 14:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - ФК Кърджали (Кърджали) 3:1 23 октомври 2022 г., неделя, 15:15 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - Пловдив 2015 (Пловдив) 1:3 23 октомври 2022 г., неделя, 16:30 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Кронос 2016 (Пловдив) 2:0 VIII кръг 30 октомври 2022 г., неделя, 09:00 ч: Юнайтед (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив) 0:5 30 октомври 2022 г., неделя, 10:15 ч: Пловдив 2015 (Пловдив) - Ботев II (Пловдив) 0:1 30 октомври 2022 г., неделя, 11:30 ч: Тракия 2004 (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив) 1:5 30 октомври 2022 г., неделя, 12:45 ч: ФК Арда 1924 (Кърджали) - Ботев (Пловдив) 0:2 30 октомври 2022 г., неделя, 14:00 ч: ФК Кърджали (Кърджали) - Шипка старс 2015 (Асеновград) 3:4 30 октомври 2022 г., неделя, 15:15 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - Чавдар (Пловдив) 6:0 30 октомври 2022 г., неделя, 16:30 ч: Кронос 2016 (Пловдив) - Лидер Пловдив (Ягодово) 3:2 IX кръг 6 ноември 2022 г., неделя, 09:00 ч: Ботев (Пловдив) - Кронос 2016 (Пловдив) 2:1 6 ноември 2022 г., неделя, 10:15 ч: Чавдар (Пловдив) - Пловдив 2015 (Пловдив) 2:2 6 ноември 2022 г., неделя, 11:30 ч: Шипка старс 2015 (Асеновград) - Тракия 2004 (Пловдив) 8:1 6 ноември 2022 г., неделя, 12:45 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - ФК Кърджали (Кърджали) 4:4 6 ноември 2022 г., неделя, 14:00 ч: Ботев II (Пловдив) - ФК Арда 1924 (Кърджали) отложен 6 ноември 2022 г., неделя, 15:15 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик) 3:1 6 ноември 2022 г., неделя, 16:30 ч: Лидер Пловдив (Ягодово) - Юнайтед (Пловдив) 3:1 X кръг 13 ноември 2022 г., неделя, 09:00 ч: Кронос 2016 (Пловдив) - Ботев II (Пловдив) 0:2 13 ноември 2022 г., неделя, 10:15 ч: Чавдар (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив) 0:3 13 ноември 2022 г., неделя, 11:30 ч: Тракия 2004 (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив) 2:2 13 ноември 2022 г., неделя, 12:45 ч: ФК Кърджали (Кърджали) - Лидер Пловдив (Ягодово) 3:3 13 ноември 2022 г., неделя, 14:00 ч: Пловдив 2015 (Пловдив) - ФК Арда 1924 (Кърджали) 0:1 13 ноември 2022 г., неделя, 15:15 ч: Юнайтед (Пловдив) - Ботев (Пловдив) 0:5 13 ноември 2022 г., неделя, 16:30 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - Шипка старс 2015 (Асеновград) 1:5 XI кръг 20 ноември 2022 г., неделя, 09:00 ч: Лидер Пловдив (Ягодово) - Тракия 2004 (Пловдив) 6:3 20 ноември 2022 г., неделя, 10:15 ч: Ботев II (Пловдив) - Юнайтед (Пловдив) 2:3 20 ноември 2022 г., неделя, 11:30 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик) 2:5 20 ноември 2022 г., неделя, 12:45 ч: Шипка старс 2015 (Асеновград) - Чавдар (Пловдив) 9:0 20 ноември 2022 г., неделя, 14:00 ч: ФК Арда 1924 (Кърджали) - Кронос 2016 (Пловдив) 2:2 20 ноември 2022 г., неделя, 15:15 ч: Ботев (Пловдив) - ФК Кърджали (Кърджали) 5:3 20 ноември 2022 г., неделя, 16:30 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Пловдив 2015 (Пловдив) 3:0 XII кръг 27 ноември 2022 г., неделя, 09:00 ч: Пловдив 2015 (Пловдив) - Кронос 2016 (Пловдив) 2:2 27 ноември 2022 г., неделя, 10:15 ч: Тракия 2004 (Пловдив) - Ботев (Пловдив) 0:8 27 ноември 2022 г., неделя, 11:30 ч: Юнайтед (Пловдив) - ФК Арда 1924 (Кърджали) 3:0 27 ноември 2022 г., неделя, 12:45 ч: ФК Кърджали (Кърджали) - Ботев II (Пловдив) отложен 27 ноември 2022 г., неделя, 14:00 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - Лидер Пловдив (Ягодово) 3:2 27 ноември 2022 г., неделя, 15:15 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Шипка старс 2015 (Асеновград) 1:5 27 ноември 2022 г., неделя, 16:30 ч: Чавдар (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив) 2:1 XIII кръг 4 декември 2022 г., неделя, 09:00 ч: Ботев II (Пловдив) - Тракия 2004 (Пловдив) 1:0 4 декември 2022 г., неделя, 10:15 ч: Кронос 2016 (Пловдив) - Юнайтед (Пловдив) 2:2 4 декември 2022 г., неделя, 11:30 ч: Ботев (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик) 0:1 4 декември 2022 г., неделя, 12:45 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив) 0:3 4 декември 2022 г., неделя, 14:00 ч: Лидер Пловдив (Ягодово) - Чавдар (Пловдив) 4:4 4 декември 2022 г., неделя, 15:15 ч: Шипка старс 2015 (Асеновград) - Пловдив 2015 (Пловдив) 4:1 4 декември 2022 г., неделя, 16:30 ч: ФК Арда 1924 (Кърджали) - ФК Кърджали (Кърджали) отложен XIV кръг пролет 2023 г.: Пловдив 2015 (Пловдив) - Юнайтед (Пловдив) - Кронос 2016 (Пловдив) - ФК Кърджали (Кърджали) - ФК Арда 1924 (Кърджали) - Тракия 2004 (Пловдив) - Ботев II (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Ботев (Пловдив) - Чавдар (Пловдив) - Лидер Пловдив (Ягодово) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив) - Шипка старс 2015 (Асеновград) - XV кръг Спартак 1947 (Пловдив) - Пловдив 2015 (Пловдив) - Шипка старс 2015 (Асеновград) - Лидер Пловдив (Ягодово) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Ботев (Пловдив) - Чавдар (Пловдив) - Ботев II (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик) - ФК Арда 1924 (Кърджали) - Тракия 2004 (Пловдив) - Кронос 2016 (Пловдив) - ФК Кърджали (Кърджали) - Юнайтед (Пловдив) - XVI кръг Пловдив 2015 (Пловдив) - ФК Кърджали (Кърджали) - Юнайтед (Пловдив) - Тракия 2004 (Пловдив) - Кронос 2016 (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик) - ФК Арда 1924 (Кърджали) - Чавдар (Пловдив) - Ботев II (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Ботев (Пловдив) - Шипка старс 2015 (Асеновград) - Лидер Пловдив (Ягодово) - Спартак 1947 (Пловдив) - XVII кръг Лидер Пловдив (Ягодово) - Пловдив 2015 (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив) - Ботев (Пловдив) - Шипка старс 2015 (Асеновград) - Ботев II (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив) - ФК Арда 1924 (Кърджали) - Чавдар (Пловдив) - Кронос 2016 (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Юнайтед (Пловдив) - Тракия 2004 (Пловдив) - ФК Кърджали (Кърджали) - XVIII кръг Пловдив 2015 (Пловдив) - Тракия 2004 (Пловдив) - ФК Кърджали (Кърджали) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Юнайтед (Пловдив) - Чавдар (Пловдив) - Кронос 2016 (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив) - ФК Арда 1924 (Кърджали) - Шипка старс 2015 (Асеновград) - Ботев II (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив) - Ботев (Пловдив) - Лидер Пловдив (Ягодово) - XIX кръг Ботев (Пловдив) - Пловдив 2015 (Пловдив) - Лидер Пловдив (Ягодово) - Ботев II (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив) - ФК Арда 1924 (Кърджали) - Шипка старс 2015 (Асеновград) - Кронос 2016 (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Юнайтед (Пловдив) - Чавдар (Пловдив) - ФК Кърджали (Кърджали) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Тракия 2004 (Пловдив) - XX кръг Пловдив 2015 (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Тракия 2004 (Пловдив) - Чавдар (Пловдив) - ФК Кърджали (Кърджали) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Юнайтед (Пловдив) - Шипка старс 2015 (Асеновград) - Кронос 2016 (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив) - ФК Арда 1924 (Кърджали) - Лидер Пловдив (Ягодово) - Ботев II (Пловдив) - Ботев (Пловдив) - XXI кръг Ботев II (Пловдив) - Пловдив 2015 (Пловдив) - Ботев (Пловдив) - ФК Арда 1924 (Кърджали) - Лидер Пловдив (Ягодово) - Кронос 2016 (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив) - Юнайтед (Пловдив) - Шипка старс 2015 (Асеновград) - ФК Кърджали (Кърджали) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Тракия 2004 (Пловдив) - Чавдар (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик) - XXII кръг Пловдив 2015 (Пловдив) - Чавдар (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Тракия 2004 (Пловдив) - Шипка старс 2015 (Асеновград) - ФК Кърджали (Кърджали) - Спартак 1947 (Пловдив) - Юнайтед (Пловдив) - Лидер Пловдив (Ягодово) - Кронос 2016 (Пловдив) - Ботев (Пловдив) - ФК Арда 1924 (Кърджали) - Ботев II (Пловдив) - XXIII кръг ФК Арда 1924 (Кърджали) - Пловдив 2015 (Пловдив) - Ботев II (Пловдив) - Кронос 2016 (Пловдив) - Ботев (Пловдив) - Юнайтед (Пловдив) - Лидер Пловдив (Ягодово) - ФК Кърджали (Кърджали) - Спартак 1947 (Пловдив) - Тракия 2004 (Пловдив) - Шипка старс 2015 (Асеновград) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Чавдар (Пловдив) - XXIV кръг Пловдив 2015 (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Чавдар (Пловдив) - Шипка старс 2015 (Асеновград) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Спартак 1947 (Пловдив) - Тракия 2004 (Пловдив) - Лидер Пловдив (Ягодово) - ФК Кърджали (Кърджали) - Ботев (Пловдив) - Юнайтед (Пловдив) - Ботев II (Пловдив) - Кронос 2016 (Пловдив) - ФК Арда 1924 (Кърджали) - XXV кръг Кронос 2016 (Пловдив) - Пловдив 2015 (Пловдив) - ФК Арда 1924 (Кърджали) - Юнайтед (Пловдив) - Ботев II (Пловдив) - ФК Кърджали (Кърджали) - Ботев (Пловдив) - Тракия 2004 (Пловдив) - Лидер Пловдив (Ягодово) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Спартак 1947 (Пловдив) - Чавдар (Пловдив) - Шипка старс 2015 (Асеновград) - Локомотив 1926 (Пловдив) - XXVI кръг Пловдив 2015 (Пловдив) - Шипка старс 2015 (Асеновград) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив) - Чавдар (Пловдив) - Лидер Пловдив (Ягодово) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Ботев (Пловдив) - Тракия 2004 (Пловдив) - Ботев II (Пловдив) - ФК Кърджали (Кърджали) - ФК Арда 1924 (Кърджали) - Юнайтед (Пловдив) - Кронос 2016 (Пловдив) -
Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. Шипка старс 2015 (Асеновград) XXX 1:0 -:- -:- -:- -:- 9:0 2:1 4:1 -:- -:- 8:0 4:2 8:1 2. Ботев (Пловдив) -:- XXX 2:1 0:1 5:3 6:3 -:- 3:1 -:- 2:1 -:- -:- -:- -:- 3. Локомотив 1926 (Пловдив) 1:5 -:- XXX 3:1 3:1 3:1 -:- -:- 3:0 3:1 7:1 -:- -:- -:- 4. Хебър 1918 (Пазарджик) 1:5 -:- -:- XXX 1:2 0:0 6:0 -:- 1:3 3:1 3:2 -:- -:- -:- 5. ФК Кърджали (Кърджали) 3:4 -:- -:- -:- XXX -:- 2:1 -:- 3:1 4:2 3:3 -:- -:- 4:2 6. Ботев II (Пловдив) 0:4 -:- -:- -:- -:- XXX 3:2 -:- -:- -:- 6:1 2:3 -:- 1:0 7. Чавдар (Пловдив) -:- 1:4 0:3 -:- -:- -:- XXX 2:1 2:2 -:- -:- 5:0 2:1 4:0 8. Спартак 1947 (Пловдив) -:- -:- 0:3 2:5 4:4 1:2 -:- XXX -:- 2:0 2:2 -:- -:- -:- 9. Пловдив 2015 (Пловдив) -:- 0:7 -:- -:- -:- 0:1 -:- 0:2 XXX 2:2 6:0 -:- 0:1 -:- 10. Кронос 2016 (Пловдив) 1:5 -:- -:- -:- -:- 0:2 3:1 -:- -:- XXX 3:2 2:2 -:- 2:1 11. Лидер Пловдив (Ягодово) 0:6 0:8 -:- -:- -:- -:- 4:4 -:- -:- -:- XXX 3:1 6:3 6:3 12. Юнайтед (Пловдив) -:- 0:5 1:4 0:4 0:3 -:- -:- 0:5 2:2 -:- -:- XXX 3:0 -:- 13. ФК Арда 1924 (Кърджали) -:- 0:2 0:9 1:7 -:- -:- -:- 2:2 -:- 2:2 -:- -:- XXX -:- 14. Тракия 2004 (Пловдив) -:- 0:8 1:5 0:5 -:- -:- -:- 2:2 1:5 -:- -:- 2:3 -:- XXX ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ нагоре

Група "Б"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
         | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Локомотив 1926 (Пловдив) 11 9 2 0 29:5 29 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Чепинец (Велинград) 12 9 1 2 28:10 28 3. Шипка старс 2015 (Асеновград) 12 8 1 3 31:19 25 4. Велд (Пловдив) 11 7 1 3 35:15 22 5. Тракия 06 (Стамболийски) 13 6 2 5 20:16 20 6. ФА Карлово (Карлово) 12 6 1 5 24:24 19 7. Марица 1921 (Пловдив) 12 6 0 6 25:28 18 8. Беломорец (Асеновград) 12 4 3 5 17:14 15 9. Гигант (Съединение) 13 4 2 7 24:29 14 10. Житница (Житница) 11 4 0 7 14:28 12 [1 0 0 2:1 3] 11. Родопа Смолян (Смолян) 12 4 0 8 18:28 12 [0 0 1 1:2 0] 12. Секирово (кв.Секирово, Раковски) 12 3 1 8 12:27 10 13. ФК Арда 1924 (Кърджали) 10 3 0 7 19:28 9 [1 0 0 5:2 3] 14. Хебър 1918 (Пазарджик) 13 3 0 10 22:47 9 [0 0 1 2:5 0]
Бележки - Всички мачове се играят на комплекс "Арена Велд" в Гребна база, Пловдив освен ако не е посочено друго. - Всички мачове се играят в 2 полувремена от по 30 минути с почивка от 10 минути между тях. - Всички мачове се играят на терени с размери 70х50 или 68х45 м, с врати 5х2 метра и топка номер 4. - Отборите са съставени от по 9 футболисти на терена и 9 резервни състезатели без ограничения за смените. Всички 18 състезателя трябва да вземат участие в мача. I кръг 10 септември 2022 г., събота, 09:00 ч: Беломорец (Асеновград) - Локомотив 1926 (Пловдив) 0:0 10 септември 2022 г., събота, 10:15 ч: Велд (Пловдив) - Тракия 06 (Стамболийски) 3:2 10 септември 2022 г., събота, 11:30 ч: Марица 1921 (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик) 2:3 10 септември 2022 г., събота, 12:45 ч: Родопа Смолян (Смолян) - ФА Карлово (Карлово) 0:1 10 септември 2022 г., събота, 14:00 ч: Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Чепинец (Велинград) 2:4 10 септември 2022 г., събота, 15:15 ч: Шипка старс 2015 (Асеновград) - Гигант (Съединение) 5:4 10 септември 2022 г., събота, 16:30 ч: ФК Арда 1924 (Кърджали) - Житница (Житница) отложен II кръг 17 септември 2022 г., събота, 09:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив) 4:0 17 септември 2022 г., събота, 10:15 ч: ФА Карлово (Карлово) - Беломорец (Асеновград) 0:0 17 септември 2022 г., събота, 11:30 ч: Житница (Житница) - Гигант (Съединение) 0:3 17 септември 2022 г., събота, 12:45 ч: Чепинец (Велинград) - Велд (Пловдив) 2:1 17 септември 2022 г., събота, 14:00 ч: Тракия 06 (Стамболийски) - Родопа Смолян (Смолян) 2:1 17 септември 2022 г., събота, 15:15 ч: ФК Арда 1924 (Кърджали) - Секирово (Раковски) отложен 17 септември 2022 г., събота, 16:30 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - Шипка старс 2015 (Асеновград) 5:3 III кръг 24 септември 2022 г., събота, 09:00 ч: Шипка старс 2015 (Ас) - Локомотив 1926 (Пловдив) отложен 24 септември 2022 г., събота, 10:15 ч: Марица 1921 (Пловдив) - ФА Карлово (Карлово) 1:5 24 септември 2022 г., събота, 11:30 ч: Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Житница (Житница) 1:2 24 септември 2022 г., събота, 12:45 ч: Велд (Пловдив) - ФК Арда 1924 (Кърджали) 3:1 24 септември 2022 г., събота, 14:00 ч: Родопа Смолян (Смолян) - Чепинец (Велинград) 1:0 24 септември 2022 г., събота, 15:15 ч: Беломорец (Асеновград) - Тракия 06 (Стамболийски) 3:0 24 септември 2022 г., събота, 16:30 ч: Гигант (Съединение) - Хебър 1918 (Пазарджик) 4:1 IV кръг 1 октомври 2022 г., събота, 09:00 ч: Тракия 06 (Стамболийски) - Марица 1921 (Пловдив) 2:3 1 октомври 2022 г., събота, 10:15 ч: ФА Карлово (Карлово) - Шипка старс 2015 (Асеновград) 0:3 1 октомври 2022 г., събота, 11:30 ч: Житница (Житница) - Хебър 1918 (Пазарджик) 1:5 1 октомври 2022 г., събота, 12:45 ч: Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Велд (Пловдив) 0:8 1 октомври 2022 г., събота, 14:00 ч: ФК Арда 1924 (Кърджали) - Родопа Смолян (Смолян) 2:3 1 октомври 2022 г., събота, 15:15 ч: Чепинец (Велинград) - Беломорец (Асеновград) 2:0 1 октомври 2022 г., събота, 16:30 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Гигант (Съединение) 3:1 V кръг 8 октомври 2022 г., събота, 09:00 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - Локомотив 1926 (Пловдив) 2:6 8 октомври 2022 г., събота, 10:15 ч: Шипка старс 2015 (Ас) - Тракия 06 (Стамболийски) 1:2 8 октомври 2022 г., събота, 11:30 ч: Велд (Пловдив) - Житница (Житница) 3:1 8 октомври 2022 г., събота, 12:45 ч: Марица 1921 (Пловдив) - Чепинец (Велинград) 0:3 8 октомври 2022 г., събота, 14:00 ч: Родопа Смолян (Смолян) - Секирово (Раковски) 0:1 8 октомври 2022 г., събота, 15:15 ч: Беломорец (Асеновград) - ФК Арда 1924 (Кърджали) 3:4 8 октомври 2022 г., събота, 16:30 ч: Гигант (Съединение) - ФА Карлово (Карлово) 4:1 VI кръг 15 октомври 2022 г., събота, 09:00 ч: Секирово (Раковски) - Беломорец (Асеновград) 2:0 15 октомври 2022 г., събота, 10:15 ч: ФА Карлово (Карлово) - Хебър 1918 (Пазарджик) 2:0 15 октомври 2022 г., събота, 11:30 ч: Житница (Житница) - Локомотив 1926 (Пловдив) 0:3 15 октомври 2022 г., събота, 12:45 ч: Чепинец (Велинград) - Шипка старс 2015 (Асеновград) 1:0 15 октомври 2022 г., събота, 14:00 ч: Велд (Пловдив) - Родопа Смолян (Смолян) 3:1 15 октомври 2022 г., събота, 15:15 ч: ФК Арда 1924 (Кърджали) - Марица 1921 (Пловдив) 1:5 15 октомври 2022 г., събота, 16:30 ч: Тракия 06 (Стамболийски) - Гигант (Съединение) 0:0 VII кръг 22 октомври 2022 г., събота, 09:00 ч: Беломорец (Асеновград) - Велд (Пловдив) отложен 22 октомври 2022 г., събота, 10:15 ч: Марица 1921 (Пловдив) - Секирово (Раковски) 2:0 22 октомври 2022 г., събота, 11:30 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - ФА Карлово (Карлово) 4:1 22 октомври 2022 г., събота, 12:45 ч: Родопа Смолян (Смолян) - Житница (Житница) 1:2 22 октомври 2022 г., събота, 14:00 ч: Гигант (Съединение) - Чепинец (Велинград) 0:3 22 октомври 2022 г., събота, 15:15 ч: Шипка старс 2015 (Асеновград) - ФК Арда 1924 (Кърджали) 2:0 22 октомври 2022 г., събота, 16:30 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - Тракия 06 (Стамболийски) 0:4 VIII кръг 29 октомври 2022 г., събота, 09:00 ч: Тракия 06 (Стамболийски) - Локомотив 1926 (Пловдив) 0:2 29 октомври 2022 г., събота, 10:15 ч: Секирово (Раковски) - Шипка старс 2015 (Асеновград) 2:2 29 октомври 2022 г., събота, 11:30 ч: Житница (Житница) - ФА Карлово (Карлово) отложен 29 октомври 2022 г., събота, 12:45 ч: Родопа Смолян (Смолян) - Беломорец (Асеновград) 0:4 29 октомври 2022 г., събота, 14:00 ч: ФК Арда 1924 (Кърджали) - Гигант (Съединение) 4:0 29 октомври 2022 г., събота, 15:15 ч: Чепинец (Велинград) - Хебър 1918 (Пазарджик) 6:1 29 октомври 2022 г., събота, 16:30 ч: Велд (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив) отложен IX кръг 5 ноември 2022 г., събота, 09:00 ч: Шипка старс 2015 (Асеновград) - Велд (Пловдив) 3:2 5 ноември 2022 г., събота, 10:15 ч: Беломорец (Асеновград) - Житница (Житница) 0:2 5 ноември 2022 г., събота, 11:30 ч: Марица 1921 (Пловдив) - Родопа Смолян (Смолян) 4:3 5 ноември 2022 г., събота, 12:45 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Чепинец (Велинград) 2:0 5 ноември 2022 г., събота, 14:00 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - ФК Арда 1924 (Кърджали) 2:5 5 ноември 2022 г., събота, 15:15 ч: ФА Карлово (Карлово) - Тракия 06 (Стамболийски) 2:3 5 ноември 2022 г., събота, 16:30 ч: Гигант (Съединение) - Секирово (кв.Секирово, Раковски) 2:0 X кръг 12 ноември 2022 г., събота, 09:00 ч: Беломорец (Асеновград) - Марица 1921 (Пловдив) отложен 12 ноември 2022 г., събота, 10:15 ч: ФК Арда 1924 (Кърджали) - Локомотив 1926 (Пловдив) отложен 12 ноември 2022 г., събота, 11:30 ч: Житница (Житница) - Тракия 06 (Стамболийски) отложен 12 ноември 2022 г., събота, 12:45 ч: Родопа Смолян (Смолян) - Шипка старс 2015 (Асеновград) отложен 12 ноември 2022 г., събота, 14:00 ч: Чепинец (Велинград) - ФА Карлово (Карлово) отложен 12 ноември 2022 г., събота, 15:15 ч: Секирово (Раковски) - Хебър 1918 (Пазарджик) отложен 12 ноември 2022 г., събота, 16:30 ч: Велд (Пловдив) - Гигант (Съединение) отложен 10 декември 2022 г., събота, 09:00 ч: Беломорец (Асеновград) - Марица 1921 (Пловдив) 3:1 10 декември 2022 г., събота, 10:15 ч: ФК Арда 1924 (Кърджали) - Локомотив 1926 (Пловдив) 0:3 10 декември 2022 г., събота, 11:30 ч: Житница (Житница) - Тракия 06 (Стамболийски) 1:0 10 декември 2022 г., събота, 12:45 ч: Родопа Смолян (Смолян) - Шипка старс 2015 (Асеновград) 0:3 10 декември 2022 г., събота, 14:00 ч: Чепинец (Велинград) - ФА Карлово (Карлово) 5:2 10 декември 2022 г., събота, 15:15 ч: Секирово (Раковски) - Хебър 1918 (Пазарджик) 3:0 10 декември 2022 г., събота, 16:30 ч: Велд (Пловдив) - Гигант (Съединение) 5:2 XI кръг 19 ноември 2022 г., събота, 09:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Секирово (Раковски) 1:0 19 ноември 2022 г., събота, 10:15 ч: ФА Карлово (Карлово) - ФК Арда 1924 (Кърджали) 5:2 19 ноември 2022 г., събота, 11:30 ч: Марица 1921 (Пловдив) - Житница (Житница) 5:2 19 ноември 2022 г., събота, 12:45 ч: Тракия 06 (Стамболийски) - Чепинец (Велинград) 0:0 19 ноември 2022 г., събота, 14:00 ч: Гигант (Съединение) - Родопа Смолян (Смолян) 3:4 19 ноември 2022 г., събота, 15:15 ч: Шипка старс 2015 (Асеновград) - Беломорец (Асеновград) 2:1 19 ноември 2022 г., събота, 16:30 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - Велд (Пловдив) 0:5 XII кръг 26 ноември 2022 г., събота, 09:00 ч: Марица 1921 (Пловдив) - Шипка старс 2015 (Асеновград) 0:2 26 ноември 2022 г., събота, 10:15 ч: Секирово (кв.Секирово, Раковски) - ФА Карлово (Карлово) 1:3 26 ноември 2022 г., събота, 11:30 ч: Житница (Житница) - Чепинец (Велинград) 1:2 26 ноември 2022 г., събота, 12:45 ч: ФК Арда 1924 (Кърджали) - Тракия 06 (Стамболийски) 0:2 26 ноември 2022 г., събота, 14:00 ч: Родопа Смолян (Смолян) - Хебър 1918 (Пазарджик) 4:3 26 ноември 2022 г., събота, 15:15 ч: Беломорец (Асеновград) - Гигант (Съединение) 1:1 26 ноември 2022 г., събота, 16:30 ч: Велд (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив) 1:1 XIII кръг 3 декември 2022 г., събота, 09:00 ч: Тракия 06 (Стамболийски) - Секирово (Раковски) 3:0 3 декември 2022 г., събота, 10:15 ч: Шипка старс 2015 (Асеновград) - Житница (Житница) 5:2 3 декември 2022 г., събота, 11:30 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Родопа Смолян (Смолян) отложен 3 декември 2022 г., събота, 12:45 ч: ФА Карлово (Карлово) - Велд (Пловдив) 2:1 3 декември 2022 г., събота, 14:00 ч: Чепинец (Велинград) - ФК Арда 1924 (Кърджали) отложен 3 декември 2022 г., събота, 15:15 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - Беломорец (Асеновград) 0:2 3 декември 2022 г., събота, 16:30 ч: Гигант (Съединение) - Марица 1921 (Пловдив) 0:2 X кръг - отложени мачове 10 декември 2022 г., събота, 09:00 ч: Беломорец (Асеновград) - Марица 1921 (Пловдив) 3:1 10 декември 2022 г., събота, 10:15 ч: ФК Арда 1924 (Кърджали) - Локомотив 1926 (Пловдив) 0:3 10 декември 2022 г., събота, 11:30 ч: Житница (Житница) - Тракия 06 (Стамболийски) 1:0 10 декември 2022 г., събота, 12:45 ч: Родопа Смолян (Смолян) - Шипка старс 2015 (Асеновград) 0:3 10 декември 2022 г., събота, 14:00 ч: Чепинец (Велинград) - ФА Карлово (Карлово) 5:2 10 декември 2022 г., събота, 15:15 ч: Секирово (Раковски) - Хебър 1918 (Пазарджик) 3:0 10 декември 2022 г., събота, 16:30 ч: Велд (Пловдив) - Гигант (Съединение) 5:2 XIV кръг пролет 2023 г.: Житница (Житница) - ФК Арда 1924 (Кърджали) - Чепинец (Велинград) - Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Тракия 06 (Стамболийски) - Велд (Пловдив) - ФА Карлово (Карлово) - Родопа Смолян (Смолян) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Беломорец (Асеновград) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Марица 1921 (Пловдив) - Гигант (Съединение) - Шипка старс 2015 (Асеновград) - XV кръг Гигант (Съединение) - Житница (Житница) - Шипка старс 2015 (Асеновград) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Марица 1921 (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Беломорец (Асеновград) - ФА Карлово (Карлово) - Родопа Смолян (Смолян) - Тракия 06 (Стамболийски) - Велд (Пловдив) - Чепинец (Велинград) - Секирово (Раковски) - ФК Арда 1924 (Кърджали) - XVI кръг Житница (Житница) - Секирово (кв.Секирово, Раковски) - ФК Арда 1924 (Кърджали) - Велд (Пловдив) - Чепинец (Велинград) - Родопа Смолян (Смолян) - Тракия 06 (Стамболийски) - Беломорец (Асеновград) - ФА Карлово (Карлово) - Марица 1921 (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Шипка старс 2015 (Ас) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Гигант (Съединение) - XVII кръг Хебър 1918 (Пазарджик) - Житница (Житница) - Гигант (Съединение) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Шипка старс 2015 (Асеновград) - ФА Карлово (Карлово) - Марица 1921 (Пловдив) - Тракия 06 (Стамболийски) - Беломорец (Асеновград) - Чепинец (Велинград) - Родопа Смолян (Смолян) - ФК Арда 1924 (Кърджали) - Велд (Пловдив) - Секирово (кв.Секирово, Раковски) - XVIII кръг Житница (Житница) - Велд (Пловдив) - Секирово (Раковски) - Родопа Смолян (Смолян) - ФК Арда 1924 (Кърджали) - Беломорец (Асеновград) - Чепинец (Велинград) - Марица 1921 (Пловдив) - Тракия 06 (Стамболийски) - Шипка старс 2015 (Ас) - ФА Карлово (Карлово) - Гигант (Съединение) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик) - XIX кръг Локомотив 1926 (Пловдив) - Житница (Житница) - Хебър 1918 (Пазарджик) - ФА Карлово (Карлово) - Гигант (Съединение) - Тракия 06 (Стамболийски) - Шипка старс 2015 (Асеновград) - Чепинец (Велинград) - Марица 1921 (Пловдив) - ФК Арда 1924 (Кърджали) - Беломорец (Асеновград) - Секирово (Раковски) - Родопа Смолян (Смолян) - Велд (Пловдив) - XX кръг Житница (Житница) - Родопа Смолян (Смолян) - Велд (Пловдив) - Беломорец (Асеновград) - Секирово (Раковски) - Марица 1921 (Пловдив) - ФК Арда 1924 (Кърджали) - Шипка старс 2015 (Асеновград) - Чепинец (Велинград) - Гигант (Съединение) - Тракия 06 (Стамболийски) - Хебър 1918 (Пазарджик) - ФА Карлово (Карлово) - Локомотив 1926 (Пловдив) - XXI кръг ФА Карлово (Карлово) - Житница (Житница) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Тракия 06 (Стамболийски) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Чепинец (Велинград) - Гигант (Съединение) - ФК Арда 1924 (Кърджали) - Шипка старс 2015 (Асеновград) - Секирово (Раковски) - Марица 1921 (Пловдив) - Велд (Пловдив) - Беломорец (Асеновград) - Родопа Смолян (Смолян) - XXII кръг Житница (Житница) - Беломорец (Асеновград) - Родопа Смолян (Смолян) - Марица 1921 (Пловдив) - Велд (Пловдив) - Шипка старс 2015 (Асеновград) - Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Гигант (Съединение) - ФК Арда 1924 (Кърджали) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Чепинец (Велинград) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Тракия 06 (Стамболийски) - ФА Карлово (Карлово) - XXIII кръг Тракия 06 (Стамболийски) - Житница (Житница) - ФА Карлово (Карлово) - Чепинец (Велинград) - Локомотив 1926 (Пловдив) - ФК Арда 1924 (Кърджали) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Секирово (Раковски) - Гигант (Съединение) - Велд (Пловдив) - Шипка старс 2015 (Асеновград) - Родопа Смолян (Смолян) - Марица 1921 (Пловдив) - Беломорец (Асеновград) - XXIV кръг Житница (Житница) - Марица 1921 (Пловдив) - Беломорец (Асеновград) - Шипка старс 2015 (Асеновград) - Родопа Смолян (Смолян) - Гигант (Съединение) - Велд (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Секирово (Раковски) - Локомотив 1926 (Пловдив) - ФК Арда 1924 (Кърджали) - ФА Карлово (Карлово) - Чепинец (Велинград) - Тракия 06 (Стамболийски) - XXV кръг Чепинец (Велинград) - Житница (Житница) - Тракия 06 (Стамболийски) - ФК Арда 1924 (Кърджали) - ФА Карлово (Карлово) - Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Велд (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Родопа Смолян (Смолян) - Гигант (Съединение) - Беломорец (Асеновград) - Шипка старс 2015 (Асеновград) - Марица 1921 (Пловдив) - XXVI кръг Житница (Житница) - Шипка старс 2015 (Асеновград) - Марица 1921 (Пловдив) - Гигант (Съединение) - Беломорец (Асеновград) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Родопа Смолян (Смолян) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Велд (Пловдив) - ФА Карлово (Карлово) - Секирово (Раковски) - Тракия 06 (Стамболийски) - ФК Арда 1924 (Кърджали) - Чепинец (Велинград) -
Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. Локомотив 1926 (Пловдив) XXX 2:0 -:- -:- -:- 4:1 4:0 -:- 3:1 -:- -:- 1:0 -:- -:- 2. Чепинец (Велинград) -:- XXX 1:0 2:1 -:- 5:2 -:- 2:0 -:- -:- -:- -:- -:- 6:1 3. Шипка старс 2015 (Асеновград) -:- -:- XXX 3:2 1:2 -:- -:- 2:1 5:4 5:2 -:- -:- 2:0 -:- 4. Велд (Пловдив) 1:1 -:- -:- XXX 3:2 -:- -:- -:- 5:2 3:1 3:1 -:- 3:1 -:- 5. Тракия 06 (Стамболийски) 0:2 0:0 -:- -:- XXX -:- 2:3 -:- 0:0 -:- 2:1 3:0 -:- -:- 6. ФА Карлово (Карлово) -:- -:- 0:3 2:1 2:3 XXX -:- 0:0 -:- -:- -:- -:- 5:2 2:0 7. Марица 1921 (Пловдив) -:- 0:3 0:2 -:- -:- 1:5 XXX -:- -:- 5:2 4:3 2:0 -:- 2:3 8. Беломорец (Асеновград) 0:0 -:- -:- -:- 3:0 -:- 3:1 XXX 1:1 0:2 -:- -:- 3:4 -:- 9. Гигант (Съединение) -:- 0:3 -:- -:- -:- 4:1 0:2 -:- XXX -:- 3:4 2:0 -:- 4:1 10. Житница (Житница) 0:3 1:2 -:- -:- 1:0 -:- -:- -:- 0:3 XXX -:- -:- -:- 1:5 11. Родопа Смолян (Смолян) -:- 1:0 0:3 -:- -:- 0:1 -:- 0:4 -:- 1:2 XXX 0:1 -:- 4:3 12. Секирово (кв.Секирово, Раковски) -:- 2:4 2:2 0:8 -:- 1:3 -:- 2:0 -:- 1:2 -:- XXX -:- 3:0 13. ФК Арда 1924 (Кърджали) 0:3 -:- -:- -:- 0:2 -:- 1:5 -:- 4:0 -:- 2:3 -:- XXX -:- 14. Хебър 1918 (Пазарджик) 2:6 -:- 5:3 0:5 0:4 -:- -:- 0:2 -:- -:- -:- -:- 2:5 XXX ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ нагоре

Група "В"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
         | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Пловдив 2015 (Пловдив) 12 11 1 0 49:6 34 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Траките 2007 (Скутаре) 12 9 2 1 47:24 29 3. Пловдив сити (Пловдив) 12 8 1 3 37:13 25 4. Сокол (Марково) 13 7 1 5 33:31 22 [1 0 0 1:0 3] 5. Реал (Пловдив) 13 7 1 5 29:20 22 [0 0 1 0:1 0] 6. Хисаря (Хисаря) 13 5 1 7 34:30 16 7. Шипка старс 2015 (Асеновград) 11 4 3 4 14:14 15 [2 0 0 4:0 6] 8. Пловдив 2015 II (Пловдив) 10 5 0 5 25:23 15 [0 0 1 0:1 0] 9. Академик (Пловдив) 11 5 0 6 16:20 15 [0 0 1 0:3 0] 10. Тракия 2004 (Пловдив) 11 4 1 6 19:34 13 [2 0 0 5:1 6] 11. Борислав 2009 (Първомай) 11 4 1 6 17:31 13 [1 0 1 3:5 3] 12. Шипка старс 2015 II (Асеновград) 12 4 1 7 28:30 13 [0 0 2 3:5 0] 13. Металик 1938 (Сопот) 12 3 0 9 19:40 9 14. Марица (Ясно поле) 13 0 1 12 13:64 1
Бележки - Всички мачове се играят на игрище СУ "Свети Софроний Врачански" /"Бионат арена"/ в ЖК Тракия А4, Пловдив освен ако не е посочено друго. - Всички мачове се играят в 2 полувремена от по 30 минути с почивка от 10 минути между тях. - Всички мачове се играят на терени с размери 70х50 или 68х45 м, с врати 5х2 метра и топка номер 4. - Отборите са съставени от по 9 футболисти на терена и 9 резервни състезатели без ограничения за смените. Всички 18 състезателя трябва да вземат участие в мача. I кръг 10 септември 2022 г., събота, 09:00 ч: Металик 1938 (Сопот) - Хисаря (Хисаря) 2:7 10 септември 2022 г., събота, 10:15 ч: Академик (Пловдив) - Пловдив сити (Пловдив) 1:0 10 септември 2022 г., събота, 11:30 ч: Борислав 2009 (Първомай) - Траките 2007 (Скутаре) 2:6 10 септември 2022 г., събота, 12:45 ч: Пловдив 2015 (Пловдив) - Сокол (Марково) 5:0 10 септември 2022 г., събота, 14:00 ч: Пловдив 2015 II (Пловдив) - Марица (Ясно поле) 4:1 10 септември 2022 г., събота, 15:15 ч: Шипка старс 2015 II (Асеновград) - Реал (Пловдив) 0:6 10 септември 2022 г., събота, 16:30 ч: Шипка старс 2015 (Асеновград) - Тракия 2004 (Пловдив) отложен II кръг 17 септември 2022 г., събота, 09:00 ч: Сокол (Марково) - Пловдив 2015 II (Пловдив) 0:6 17 септември 2022 г., събота, 10:15 ч: Реал (Пловдив) - Шипка старс 2015 (Асеновград) 1:0 17 септември 2022 г., събота, 11:30 ч: Марица (Ясно поле) - Шипка старс 2015 II (Асеновград) 1:4 17 септември 2022 г., събота, 12:45 ч: Хисаря (Хисаря) - Тракия 2004 (Пловдив) 4:3 17 септември 2022 г., събота, 14:00 ч: Пловдив сити (Пловдив) - Борислав 2009 (Първомай) отложен 17 септември 2022 г., събота, 15:15 ч: Траките 2007 (Скутаре) - Пловдив 2015 (Пловдив) отложен 17 септември 2022 г., събота, 16:30 ч: Металик 1938 (Сопот) - Академик (Пловдив) отложен III кръг 24 септември 2022 г., събота, 09:00 ч: Тракия 2004 (Пловдив) - Реал (Пловдив) 0:3 24 септември 2022 г., събота, 10:15 ч: Борислав 2009 (Първомай) - Металик 1938 (Сопот) 1:2 24 септември 2022 г., събота, 11:30 ч: Шипка старс 2015 II (Асеновград) - Сокол (Марково) 5:1 24 септември 2022 г., събота, 12:45 ч: Шипка старс 2015 (Асеновград) - Марица (Ясно поле) 5:0 24 септември 2022 г., събота, 14:00 ч: Пловдив 2015 II (Пловдив) - Траките 2007 (Скутаре) 4:8 24 септември 2022 г., събота, 15:15 ч: Пловдив 2015 (Пловдив) - Пловдив сити (Пловдив) 1:1 24 септември 2022 г., събота, 16:30 ч: Академик (Пловдив) - Хисаря (Хисаря) 2:1 IV кръг 1 октомври 2022 г., събота, 09:00 ч: Пловдив сити (Пловдив) - Пловдив 2015 II (Пловдив) 2:1 1 октомври 2022 г., събота, 10:15 ч: Сокол (Марково) - Шипка старс 2015 (Асеновград) 0:0 1 октомври 2022 г., събота, 11:30 ч: Металик 1938 (Сопот) - Пловдив 2015 (Пловдив) 1:7 1 октомври 2022 г., събота, 12:45 ч: Марица (Ясно поле) - Тракия 2004 (Пловдив) 3:3 1 октомври 2022 г., събота, 14:00 ч: Хисаря (Хисаря) - Реал (Пловдив) 1:3 1 октомври 2022 г., събота, 15:15 ч: Траките 2007 (Скутаре) - Шипка старс 2015 II (Ас) 4:4 1 октомври 2022 г., събота, 16:30 ч: Академик (Пловдив) - Борислав 2009 (Първомай) 1:2 V кръг 8 октомври 2022 г., събота, 09:00 ч: Тракия 2004 (Пловдив) - Сокол (Марково) 3:4 8 октомври 2022 г., събота, 10:15 ч: Реал (Пловдив) - Марица (Ясно поле) 7:0 8 октомври 2022 г., събота, 11:30 ч: Пловдив 2015 II (Пловдив) - Металик 1938 (Сопот) 2:1 8 октомври 2022 г., събота, 12:45 ч: Шипка старс 2015 (Асеновград) - Траките 2007 (Скутаре) 0:5 8 октомври 2022 г., събота, 14:00 ч: Шипка старс 2015 II (Ас) - Пловдив сити (Пловдив) 1:3 8 октомври 2022 г., събота, 15:15 ч: Борислав 2009 (Първомай) - Хисаря (Хисаря) 1:7 8 октомври 2022 г., събота, 16:30 ч: Пловдив 2015 (Пловдив) - Академик (Пловдив) 2:0 VI кръг 15 октомври 2022 г., събота, 09:00 ч: Сокол (Марково) - Реал (Пловдив) 1:0 15 октомври 2022 г., събота, 10:15 ч: Металик 1938 (Сопот) - Шипка старс 2015 II (Асеновград) 0:5 15 октомври 2022 г., събота, 11:30 ч: Траките 2007 (Скутаре) - Тракия 2004 (Пловдив) 3:2 15 октомври 2022 г., събота, 12:45 ч: Хисаря (Хисаря) - Марица (Ясно поле) 4:2 15 октомври 2022 г., събота, 14:00 ч: Пловдив сити (Пловдив) - Шипка старс 2015 (Асеновград) 2:0 15 октомври 2022 г., събота, 15:15 ч: Борислав 2009 (Първомай) - Пловдив 2015 (Пловдив) 0:5 15 октомври 2022 г., събота, 16:30 ч: Академик (Пловдив) - Пловдив 2015 II (Пловдив) отложен VII кръг 22 октомври 2022 г., събота, 09:00 ч: Тракия 2004 (Пловдив) - Пловдив сити (Пловдив) 0:9 22 октомври 2022 г., събота, 10:15 ч: Марица (Ясно поле) - Сокол (Марково) 1:7 22 октомври 2022 г., събота, 11:30 ч: Шипка старс 2015 (Асеновград) - Металик 1938 (Сопот) 3:1 22 октомври 2022 г., събота, 12:45 ч: Реал (Пловдив) - Траките 2007 (Скутаре) 1:1 22 октомври 2022 г., събота, 14:00 ч: Пловдив 2015 II (Пловдив) - Борислав 2009 (Първомай) отложен 22 октомври 2022 г., събота, 15:15 ч: Пловдив 2015 (Пловдив) - Хисаря (Хисаря) 3:2 22 октомври 2022 г., събота, 16:30 ч: Шипка старс 2015 II (Асеновград) - Академик (Пловдив) 3:4 VIII кръг 29 октомври 2022 г., събота, 09:00 ч: Металик 1938 (Сопот) - Тракия 2004 (Пловдив) 0:1 29 октомври 2022 г., събота, 10:15 ч: Хисаря (Хисаря) - Сокол (Марково) 2:5 29 октомври 2022 г., събота, 11:30 ч: Траките 2007 (Скутаре) - Марица (Ясно поле) 6:1 29 октомври 2022 г., събота, 12:45 ч: Пловдив сити (Пловдив) - Реал (Пловдив) 5:0 29 октомври 2022 г., събота, 14:00 ч: Борислав 2009 (Първомай) - Шипка старс 2015 II (Ас) 3:2 29 октомври 2022 г., събота, 15:15 ч: Пловдив 2015 (Пловдив) - Пловдив 2015 II (Пловдив) 5:0 29 октомври 2022 г., събота, 16:30 ч: Академик (Пловдив) - Шипка старс 2015 (Асеновград) 0:3 IX кръг 5 ноември 2022 г., събота, 09:00 ч: Сокол (Марково) - Траките 2007 (Скутаре) 5:1 5 ноември 2022 г., събота, 10:15 ч: Реал (Пловдив) - Металик 1938 (Сопот) 4:0 5 ноември 2022 г., събота, 11:30 ч: Марица (Ясно поле) - Пловдив сити (Пловдив) 1:7 5 ноември 2022 г., събота, 12:45 ч: Пловдив 2015 II (Пловдив) - Хисаря (Хисаря) 2:3 5 ноември 2022 г., събота, 14:00 ч: Шипка старс 2015 (Ас) - Борислав 2009 (Първомай) 1:1 5 ноември 2022 г., събота, 15:15 ч: Шипка старс 2015 II (Ас) - Пловдив 2015 (Пловдив) 1:2 5 ноември 2022 г., събота, 16:30 ч: Тракия 2004 (Пловдив) - Академик (Пловдив) 2:1 X кръг 12 ноември 2022 г., събота, 09:00 ч: Пловдив сити (Пловдив) - Сокол (Марково) отложен 12 ноември 2022 г., събота, 10:15 ч: Металик 1938 (Сопот) - Марица (Ясно поле) отложен 12 ноември 2022 г., събота, 11:30 ч: Хисаря (Хисаря) - Траките 2007 (Скутаре) отложен 12 ноември 2022 г., събота, 12:45 ч: Борислав 2009 (Първомай) - Тракия 2004 (Пловдив) отложен 12 ноември 2022 г., събота, 14:00 ч: Пловдив 2015 (Пловдив) - Шипка старс 2015 (Асеновград) отложен 12 ноември 2022 г., събота, 15:15 ч: Пловдив 2015 II (Пловдив) - Шипка старс 2015 II (Ас) отложен 12 ноември 2022 г., събота, 16:30 ч: Академик (Пловдив) - Реал (Пловдив) отложен 10 декември 2022 г., събота, 09:00 ч: Пловдив сити (Пловдив) - Сокол (Марково) 3:1 10 декември 2022 г., събота, 10:15 ч: Металик 1938 (Сопот) - Марица (Ясно поле) 6:2 10 декември 2022 г., събота, 11:30 ч: Хисаря (Хисаря) - Траките 2007 (Скутаре) 0:2 10 декември 2022 г., събота, 12:45 ч: Борислав 2009 (Първомай) - Тракия 2004 (Пловдив) 0:3 10 декември 2022 г., събота, 14:00 ч: Пловдив 2015 (Пловдив) - Шипка старс 2015 (Асеновград) 3:0 10 декември 2022 г., събота, 15:15 ч: Пловдив 2015 II (Пловдив) - Шипка старс 2015 II (Ас) 3:0 10 декември 2022 г., събота, 16:30 ч: Академик (Пловдив) - Реал (Пловдив) 0:1 XI кръг 19 ноември 2022 г., събота, 09:00 ч: Сокол (Марково) - Металик 1938 (Сопот) 4:2 19 ноември 2022 г., събота, 10:15 ч: Тракия 2004 (Пловдив) - Пловдив 2015 (Пловдив) 0:6 19 ноември 2022 г., събота, 11:30 ч: Траките 2007 (Скутаре) - Пловдив сити (Пловдив) 4:2 19 ноември 2022 г., събота, 12:45 ч: Шипка старс 2015 II (Асеновград) - Хисаря (Хисаря) 2:1 19 ноември 2022 г., събота, 14:00 ч: Реал (Пловдив) - Борислав 2009 (Първомай) 0:4 19 ноември 2022 г., събота, 15:15 ч: Шипка старс 2015 (Ас) - Пловдив 2015 II (Пловдив) 1:0 19 ноември 2022 г., събота, 16:30 ч: Марица (Ясно поле) - Академик (Пловдив) 0:3 XII кръг 26 ноември 2022 г., събота, 09:00 ч: Борислав 2009 (Първомай) - Марица (Ясно поле) 3:1 26 ноември 2022 г., събота, 10:15 ч: Металик 1938 (Сопот) - Траките 2007 (Скутаре) 2:3 26 ноември 2022 г., събота, 11:30 ч: Пловдив 2015 (Пловдив) - Реал (Пловдив) 5:1 26 ноември 2022 г., събота, 12:45 ч: Хисаря (Хисаря) - Пловдив сити (Пловдив) 1:2 26 ноември 2022 г., събота, 14:00 ч: Пловдив 2015 II (Пловдив) - Тракия 2004 (Пловдив) отложен 26 ноември 2022 г., събота, 15:15 ч: Шипка старс 2015 II (Ас) - Шипка старс 2015 (Ас) отложен 26 ноември 2022 г., събота, 16:30 ч: Академик (Пловдив) - Сокол (Марково) 3:2 XIII кръг 3 декември 2022 г., събота, 09:00 ч: Пловдив сити (Пловдив) - Металик 1938 (Сопот) 1:2 3 декември 2022 г., събота, 10:15 ч: Сокол (Марково) - Борислав 2009 (Първомай) 3:0 3 декември 2022 г., събота, 11:30 ч: Реал (Пловдив) - Пловдив 2015 II (Пловдив) 2:3 3 декември 2022 г., събота, 12:45 ч: Марица (Ясно поле) - Пловдив 2015 (Пловдив) 0:5 3 декември 2022 г., събота, 14:00 ч: Шипка старс 2015 (Асеновград) - Хисаря (Хисаря) 1:1 3 декември 2022 г., събота, 15:15 ч: Тракия 2004 (Пловдив) - Шипка старс 2015 II (Ас) 2:1 3 декември 2022 г., събота, 16:30 ч: Траките 2007 (Скутаре) - Академик (Пловдив) 4:1 X кръг - отложени мачове 10 декември 2022 г., събота, 09:00 ч: Пловдив сити (Пловдив) - Сокол (Марково) 3:1 10 декември 2022 г., събота, 10:15 ч: Металик 1938 (Сопот) - Марица (Ясно поле) 6:2 10 декември 2022 г., събота, 11:30 ч: Хисаря (Хисаря) - Траките 2007 (Скутаре) 0:2 10 декември 2022 г., събота, 12:45 ч: Борислав 2009 (Първомай) - Тракия 2004 (Пловдив) 0:3 10 декември 2022 г., събота, 14:00 ч: Пловдив 2015 (Пловдив) - Шипка старс 2015 (Асеновград) 3:0 10 декември 2022 г., събота, 15:15 ч: Пловдив 2015 II (Пловдив) - Шипка старс 2015 II (Ас) 3:0 10 декември 2022 г., събота, 16:30 ч: Академик (Пловдив) - Реал (Пловдив) 0:1 XIV кръг пролет 2023 г.: Хисаря (Хисаря) - Металик 1938 (Сопот) - Пловдив сити (Пловдив) - Академик (Пловдив) - Траките 2007 (Скутаре) - Борислав 2009 (Първомай) - Сокол (Марково) - Пловдив 2015 (Пловдив) - Марица (Ясно поле) - Пловдив 2015 II (Пловдив) - Реал (Пловдив) - Шипка старс 2015 II (Асеновград) - Тракия 2004 (Пловдив) - Шипка старс 2015 (Асеновград) - XV кръг Тракия 2004 (Пловдив) - Хисаря (Хисаря) - Шипка старс 2015 (Асеновград) - Реал (Пловдив) - Шипка старс 2015 II (Асеновград) - Марица (Ясно поле) - Пловдив 2015 II (Пловдив) - Сокол (Марково) - Пловдив 2015 (Пловдив) - Траките 2007 (Скутаре) - Борислав 2009 (Първомай) - Пловдив сити (Пловдив) - Академик (Пловдив) - Металик 1938 (Сопот) - XVI кръг Хисаря (Хисаря) - Академик (Пловдив) - Металик 1938 (Сопот) - Борислав 2009 (Първомай) - Пловдив сити (Пловдив) - Пловдив 2015 (Пловдив) - Траките 2007 (Скутаре) - Пловдив 2015 II (Пловдив) - Сокол (Марково) - Шипка старс 2015 II (Асеновград) - Марица (Ясно поле) - Шипка старс 2015 (Асеновград) - Реал (Пловдив) - Тракия 2004 (Пловдив) - XVII кръг Реал (Пловдив) - Хисаря (Хисаря) - Тракия 2004 (Пловдив) - Марица (Ясно поле) - Шипка старс 2015 (Асеновград) - Сокол (Марково) - Шипка старс 2015 II (Ас) - Траките 2007 (Скутаре) - Пловдив 2015 II (Пловдив) - Пловдив сити (Пловдив) - Пловдив 2015 (Пловдив) - Металик 1938 (Сопот) - Борислав 2009 (Първомай) - Академик (Пловдив) - XVIII кръг Хисаря (Хисаря) - Борислав 2009 (Първомай) - Академик (Пловдив) - Пловдив 2015 (Пловдив) - Металик 1938 (Сопот) - Пловдив 2015 II (Пловдив) - Пловдив сити (Пловдив) - Шипка старс 2015 II (Ас) - Траките 2007 (Скутаре) - Шипка старс 2015 (Асеновград) - Сокол (Марково) - Тракия 2004 (Пловдив) - Марица (Ясно поле) - Реал (Пловдив) - XIX кръг Марица (Ясно поле) - Хисаря (Хисаря) - Реал (Пловдив) - Сокол (Марково) - Тракия 2004 (Пловдив) - Траките 2007 (Скутаре) - Шипка старс 2015 (Асеновград) - Пловдив сити (Пловдив) - Шипка старс 2015 II (Асеновград) - Металик 1938 (Сопот) - Пловдив 2015 II (Пловдив) - Академик (Пловдив) - Пловдив 2015 (Пловдив) - Борислав 2009 (Първомай) - XX кръг Хисаря (Хисаря) - Пловдив 2015 (Пловдив) - Борислав 2009 (Първомай) - Пловдив 2015 II (Пловдив) - Академик (Пловдив) - Шипка старс 2015 II (Асеновград) - Металик 1938 (Сопот) - Шипка старс 2015 (Асеновград) - Пловдив сити (Пловдив) - Тракия 2004 (Пловдив) - Траките 2007 (Скутаре) - Реал (Пловдив) - Сокол (Марково) - Марица (Ясно поле) - XXI кръг Сокол (Марково) - Хисаря (Хисаря) - Марица (Ясно поле) - Траките 2007 (Скутаре) - Реал (Пловдив) - Пловдив сити (Пловдив) - Тракия 2004 (Пловдив) - Металик 1938 (Сопот) - Шипка старс 2015 (Асеновград) - Академик (Пловдив) - Шипка старс 2015 II (Ас) - Борислав 2009 (Първомай) - Пловдив 2015 II (Пловдив) - Пловдив 2015 (Пловдив) - XXII кръг Хисаря (Хисаря) - Пловдив 2015 II (Пловдив) - Пловдив 2015 (Пловдив) - Шипка старс 2015 II (Ас) - Борислав 2009 (Първомай) - Шипка старс 2015 (Ас) - Академик (Пловдив) - Тракия 2004 (Пловдив) - Металик 1938 (Сопот) - Реал (Пловдив) - Пловдив сити (Пловдив) - Марица (Ясно поле) - Траките 2007 (Скутаре) - Сокол (Марково) - XXIII кръг Траките 2007 (Скутаре) - Хисаря (Хисаря) - Сокол (Марково) - Пловдив сити (Пловдив) - Марица (Ясно поле) - Металик 1938 (Сопот) - Реал (Пловдив) - Академик (Пловдив) - Тракия 2004 (Пловдив) - Борислав 2009 (Първомай) - Шипка старс 2015 (Асеновград) - Пловдив 2015 (Пловдив) - Шипка старс 2015 II (Ас) - Пловдив 2015 II (Пловдив) - XXIV кръг Хисаря (Хисаря) - Шипка старс 2015 II (Асеновград) - Пловдив 2015 II (Пловдив) - Шипка старс 2015 (Ас) - Пловдив 2015 (Пловдив) - Тракия 2004 (Пловдив) - Борислав 2009 (Първомай) - Реал (Пловдив) - Академик (Пловдив) - Марица (Ясно поле) - Металик 1938 (Сопот) - Сокол (Марково) - Пловдив сити (Пловдив) - Траките 2007 (Скутаре) - XXV кръг Пловдив сити (Пловдив) - Хисаря (Хисаря) - Траките 2007 (Скутаре) - Металик 1938 (Сопот) - Сокол (Марково) - Академик (Пловдив) - Марица (Ясно поле) - Борислав 2009 (Първомай) - Реал (Пловдив) - Пловдив 2015 (Пловдив) - Тракия 2004 (Пловдив) - Пловдив 2015 II (Пловдив) - Шипка старс 2015 (Ас) - Шипка старс 2015 II (Ас) - XXVI кръг Хисаря (Хисаря) - Шипка старс 2015 (Асеновград) - Шипка старс 2015 II (Ас) - Тракия 2004 (Пловдив) - Пловдив 2015 II (Пловдив) - Реал (Пловдив) - Пловдив 2015 (Пловдив) - Марица (Ясно поле) - Борислав 2009 (Първомай) - Сокол (Марково) - Академик (Пловдив) - Траките 2007 (Скутаре) - Металик 1938 (Сопот) - Пловдив сити (Пловдив) -
Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. Пловдив 2015 (Пловдив) XXX -:- 1:1 5:0 5:1 3:2 3:0 5:0 2:0 -:- -:- -:- -:- -:- 2. Траките 2007 (Скутаре) -:- XXX 4:2 -:- -:- -:- -:- -:- 4:1 3:2 -:- 4:4 -:- 6:1 3. Пловдив сити (Пловдив) -:- -:- XXX 3:1 5:0 -:- 2:0 2:1 -:- -:- -:- -:- 1:2 -:- 4. Сокол (Марково) -:- 5:1 -:- XXX 1:0 -:- 0:0 0:6 -:- -:- 3:0 -:- 4:2 -:- 5. Реал (Пловдив) -:- 1:1 -:- -:- XXX -:- 1:0 2:3 -:- -:- 0:4 -:- 4:0 7:0 6. Хисаря (Хисаря) -:- 0:2 1:2 2:5 1:3 XXX -:- -:- -:- 4:3 -:- -:- -:- 4:2 7. Шипка старс 2015 (Асеновград) -:- 0:5 -:- -:- -:- 1:1 XXX 1:0 -:- -:- 1:1 -:- 3:1 5:0 8. Пловдив 2015 II (Пловдив) -:- 4:8 -:- -:- -:- 2:3 -:- XXX -:- -:- -:- 3:0 2:1 4:1 9. Академик (Пловдив) -:- -:- 1:0 3:2 0:1 2:1 0:3 -:- XXX -:- 1:2 -:- -:- -:- 10. Тракия 2004 (Пловдив) 0:6 -:- 0:9 3:4 0:3 -:- -:- -:- 2:1 XXX -:- 2:1 -:- -:- 11. Борислав 2009 (Първомай) 0:5 2:6 -:- -:- -:- 1:7 -:- -:- -:- 0:3 XXX 3:2 1:2 3:1 12. Шипка старс 2015 II (Асеновград) 1:2 -:- 1:3 5:1 0:6 2:1 -:- -:- 3:4 -:- -:- XXX -:- -:- 13. Металик 1938 (Сопот) 1:7 2:3 -:- -:- -:- 2:7 -:- -:- -:- 0:1 -:- 0:5 XXX 6:2 14. Марица (Ясно поле) 0:5 -:- 1:7 1:7 -:- -:- -:- -:- 0:3 3:3 -:- 1:4 -:- XXX ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ нагоре