Деца подготвителна група (род.2012) - Футбол 9:
« Пловдив - Междуобластна група 2023/24


Група "А1"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Актуални мачове:

19 май 2024 г., неделя, 14:00 ч / XVIII кръг:
Димитровград 1947 (Димитровград) - Орлета (Пазарджик)      - 
19 май 2024 г., неделя, 15:15 ч / XVIII кръг:
Ботев 2002 (Пловдив) - ФК Арда 1924 (Кърджали)             - 
19 май 2024 г., неделя, 16:30 ч / XVIII кръг:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Шипка старс 2015 (Ас)           - 
19 май 2024 г., неделя, 17:45 ч / XVIII кръг:
Тракия 2004 (Пловдив) - Лион 2017 (Пловдив)                - 

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Шипка старс 2015 (Асеновград) 13 10 1 2 42:29 31 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Тракия 2004 (Пловдив) 14 7 2 5 46:36 23 3. Марица 1921 (Пловдив) 7 7 0 0 28:7 21 [*] [1 0 0 2:0 3] 4. Ботев (Пловдив) 8 7 0 1 51:7 21 [*] [0 0 1 0:2 0] 5. Орлета (Пазарджик) 12 5 1 6 22:24 16 6. Ботев 2002 (Пловдив) 7 4 2 1 21:10 14 <- 7. Хебър 1918 (Пазарджик) 7 3 1 3 13:12 10 [*] [1 0 0 4:2 3] 8. Димитровград 1947 (Димитровград) 12 3 1 8 16:46 10 [0 0 1 2:4 0] 9. Лион 2017 (Пловдив) 14 2 3 9 18:49 9 10. Локомотив 1926 (Пловдив) 6 2 0 4 8:11 6 <- [1 0 0 1:0 3] 11. Пловдив сити (Пловдив) 8 1 3 4 13:18 6 <- [0 0 1 0:1 0] 12. ФК Арда 1924 (Кърджали) 10 1 0 9 11:40 3
Бележки - Всички мачове се играят на комплекс "Арена Велд" в Гребна база, Пловдив освен ако не е посочено друго. - Всички мачове се играят в 2 полувремена от по 30 минути с почивка от 10 минути между тях. - Всички мачове се играят на терени с размери 70х50 или 68х45 м, с врати 5х2 метра и топка номер 4. - Отборите са съставени от по 9 футболисти на терена и 9 резервни състезатели без ограничения за смените. Всички 18 състезателя трябва да вземат участие в мача. - По регламент всички състезания от настоящия сезон във формат Футбол 9, Футбол 7 и Футбол 5 се провеждат без да се води официално класиране. - Промени в съставите на групите на полусезона (по молба на отборите и след преценка на ЗС на БФС - Пловдив): - Марица 1921 (Пловдив), 1-и; Ботев (Пловдив), 2-и; и Хебър 1918 (Пазарджик), 3-и; се отказват от участие; - Локомотив 1926 (Пловдив) се включва в групата; - Ботев 2002 (Пловдив), 1-и; и Пловдив сити (Пловдив), 6-и в група "А2"; са преместени в група "А1". I кръг 17 септември 2023 г., неделя, 14:00 ч: ФК Арда 1924 (Кърджали) - Тракия 2004 (Пловдив) 1:3 17 септември 2023 г., неделя, 15:15 ч: Шипка старс 2015 (Ас) - Димитровград 1947 (Дмгр) 6:1 17 септември 2023 г., неделя, 16:30 ч: Ботев (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик) 4:2 17 септември 2023 г., неделя, 17:45 ч: Орлета (Пазарджик) - Марица 1921 (Пловдив) 0:3 Лион 2017 (Пловдив) почива II кръг 24 септември 2023 г., неделя, 14:00 ч: Лион 2017 (Пловдив) - ФК Арда 1924 (Кърджали) 0:3 24 септември 2023 г., неделя, 15:15 ч: Димитровград 1947 (Димитровград) - Ботев (Пловдив) 0:9 24 септември 2023 г., неделя, 16:30 ч: Марица 1921 (Пловдив) - Шипка старс 2015 (Асеновград) 6:3 24 септември 2023 г., неделя, 17:45 ч: Тракия 2004 (Пловдив) - Орлета (Пазарджик) отложен Хебър 1918 (Пазарджик) почива III кръг 1 октомври 2023 г., неделя, 14:00 ч: Ботев (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив) 0:2 1 октомври 2023 г., неделя, 15:15 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - Димитровград 1947 (Дмгр) 4:2 1 октомври 2023 г., неделя, 16:30 ч: Шипка старс 2015 (Асеновград) - Тракия 2004 (Пловдив) 6:4 1 октомври 2023 г., неделя, 17:45 ч: Орлета (Пазарджик) - Лион 2017 (Пловдив) 0:2 ФК Арда 1924 (Кърджали) почива IV кръг 8 октомври 2023 г., неделя, 14:00 ч: ФК Арда 1924 (Кърджали) - Орлета (Пазарджик) 0:3 8 октомври 2023 г., неделя, 15:15 ч: Лион 2017 (Пловдив) - Шипка старс 2015 (Асеновград) 2:5 8 октомври 2023 г., неделя, 16:30 ч: Марица 1921 (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик) 3:0 8 октомври 2023 г., неделя, 17:45 ч: Тракия 2004 (Пловдив) - Ботев (Пловдив) 1:8 Димитровград 1947 (Димитровград) почива V кръг 15 октомври 2023 г., неделя, 14:00 ч: Шипка старс 2015 (Асеновград) - ФК Арда 1924 (Кърджали) 4:3 15 октомври 2023 г., неделя, 15:15 ч: Димитровград 1947 (Дмгр) - Марица 1921 (Пловдив) отложен 15 октомври 2023 г., неделя, 16:30 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - Тракия 2004 (Пловдив) 4:0 15 октомври 2023 г., неделя, 17:45 ч: Ботев (Пловдив) - Лион 2017 (Пловдив) 10:0 Орлета (Пазарджик) почива VI кръг 22 октомври 2023 г., неделя, 14:00 ч: ФК Арда 1924 (Кърджали) - Ботев (Пловдив) 0:7 22 октомври 2023 г., неделя, 15:15 ч: Тракия 2004 (Пловдив) - Димитровград 1947 (Дмгр) 9:1 22 октомври 2023 г., неделя, 16:30 ч: Лион 2017 (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик) 2:2 22 октомври 2023 г., неделя, 17:45 ч: Орлета (Пазарджик) - Шипка старс 2015 (Асеновград) 1:3 Марица 1921 (Пловдив) почива VII кръг 5 ноември 2023 г., неделя, 14:00 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - ФК Арда 1924 (Кърджали) отложен 5 ноември 2023 г., неделя, 15:15 ч: Димитровград 1947 (Димитровград) - Лион 2017 (Пловдив) 3:2 5 ноември 2023 г., неделя, 16:30 ч: Ботев (Пловдив) - Орлета (Пазарджик) 6:1 5 ноември 2023 г., неделя, 17:45 ч: Марица 1921 (Пловдив) - Тракия 2004 (Пловдив) 4:2 Шипка старс 2015 (Асеновград) почива VIII кръг 12 ноември 2023 г., неделя, 14:00 ч: ФК Арда 1924 (Кърджали) - Димитровград 1947 (Дмгр) отложен 12 ноември 2023 г., неделя, 15:15 ч: Орлета (Пазарджик) - Хебър 1918 (Пазарджик) 0:1 12 ноември 2023 г., неделя, 16:30 ч: Шипка старс 2015 (Асеновград) - Ботев (Пловдив) 1:7 12 ноември 2023 г., неделя, 17:45 ч: Лион 2017 (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив) 1:5 Тракия 2004 (Пловдив) почива IX кръг 19 ноември 2023 г., неделя, 14:00 ч: Марица 1921 (Пловдив) - ФК Арда 1924 (Кърджали) 5:1 19 ноември 2023 г., неделя, 15:15 ч: Димитровград 1947 (Димитровград) - Орлета (Пазарджик) 1:6 19 ноември 2023 г., неделя, 16:30 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - Шипка старс 2015 (Асеновград) 0:1 19 ноември 2023 г., неделя, 17:45 ч: Тракия 2004 (Пловдив) - Лион 2017 (Пловдив) 5:0 Ботев (Пловдив) почива X кръг 17 март 2024 г., неделя, 14:00 ч: ФК Арда 1924 (Кърджали) - Тракия 2004 (Пловдив) 2:11 17 март 2024 г., неделя, 15:15 ч: Шипка старс 2015 (Ас) - Димитровград 1947 (Дмгр) 2:0 17 март 2024 г., неделя, 16:30 ч: Орлета (Пазарджик) - Ботев 2002 (Пловдив) 3:1 17 март 2024 г., неделя, 17:45 ч: Пловдив сити (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив) 0:1 Лион 2017 (Пловдив) почива XI кръг 24 март 2024 г., неделя, 14:00 ч: Димитровград 1947 (Дмгр) - Пловдив сити (Пловдив) 2:2 24 март 2024 г., неделя, 15:15 ч: Лион 2017 (Пловдив) - ФК Арда 1924 (Кърджали) 1:0 24 март 2024 г., неделя, 16:30 ч: Тракия 2004 (Пловдив) - Орлета (Пазарджик) 2:1 24 март 2024 г., неделя, 17:45 ч: Ботев 2002 (Пловдив) - Шипка старс 2015 (Асеновград) 2:2 Локомотив 1926 (Пловдив) почива XII кръг 31 март 2024 г., неделя, 14:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Димитровград 1947 (Дмгр) 0:2 31 март 2024 г., неделя, 15:15 ч: Орлета (Пазарджик) - Лион 2017 (Пловдив) 3:3 31 март 2024 г., неделя, 16:30 ч: Пловдив сити (Пловдив) - Ботев 2002 (Пловдив) 0:3 31 март 2024 г., неделя, 17:45 ч: Шипка старс 2015 (Асеновград) - Тракия 2004 (Пловдив) 3:0 ФК Арда 1924 (Кърджали) почива XIII кръг 7 април 2024 г., неделя, 14:00 ч: ФК Арда 1924 (Кърджали) - Орлета (Пазарджик) неигран 7 април 2024 г., неделя, 15:15 ч: Ботев 2002 (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив) 3:1 7 април 2024 г., неделя, 16:30 ч: Лион 2017 (Пловдив) - Шипка старс 2015 (Асеновград) 0:1 7 април 2024 г., неделя, 17:45 ч: Тракия 2004 (Пловдив) - Пловдив сити (Пловдив) 2:2 Димитровград 1947 (Димитровград) почива XIV кръг 14 април 2024 г., неделя, 14:00 ч: Димитровград 1947 (Димитровград) - Ботев 2002 (Пловдив) 1:3 14 април 2024 г., неделя, 15:15 ч: Шипка старс 2015 (Асеновград) - ФК Арда 1924 (Кърджали) неигран 14 април 2024 г., неделя, 16:30 ч: Пловдив сити (Пловдив) - Лион 2017 (Пловдив) 3:3 14 април 2024 г., неделя, 17:45 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Тракия 2004 (Пловдив) 1:3 Орлета (Пазарджик) почива XV кръг 21 април 2024 г., неделя, 14:00 ч: Тракия 2004 (Пловдив) - Димитровград 1947 (Дмгр) 2:1 21 април 2024 г., неделя, 15:15 ч: ФК Арда 1924 (Кърджали) - Пловдив сити (Пловдив) 1:3 21 април 2024 г., неделя, 16:30 ч: Орлета (Пазарджик) - Шипка старс 2015 (Асеновград) неигран 21 април 2024 г., неделя, 17:45 ч: Лион 2017 (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив) неигран Ботев 2002 (Пловдив) почива XVI кръг 28 април 2024 г., неделя, 14:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - ФК Арда 1924 (Кърджали) 3:0 28 април 2024 г., неделя, 15:15 ч: Димитровград 1947 (Димитровград) - Лион 2017 (Пловдив) 2:1 28 април 2024 г., неделя, 16:30 ч: Пловдив сити (Пловдив) - Орлета (Пазарджик) 0:1 28 април 2024 г., неделя, 17:45 ч: Ботев 2002 (Пловдив) - Тракия 2004 (Пловдив) 2:2 Шипка старс 2015 (Асеновград) почива XVII кръг 12 май 2024 г., неделя, 14:00 ч: ФК Арда 1924 (Кърджали) - Димитровград 1947 (Дмгр) неигран 12 май 2024 г., неделя, 15:15 ч: Лион 2017 (Пловдив) - Ботев 2002 (Пловдив) 1:7 12 май 2024 г., неделя, 16:30 ч: Орлета (Пазарджик) - Локомотив 1926 (Пловдив) 3:2 12 май 2024 г., неделя, 17:45 ч: Шипка старс 2015 (Асеновград) - Пловдив сити (Пловдив) 5:3 Тракия 2004 (Пловдив) почива XVIII кръг 19 май 2024 г., неделя, 14:00 ч: Димитровград 1947 (Димитровград) - Орлета (Пазарджик) - 19 май 2024 г., неделя, 15:15 ч: Ботев 2002 (Пловдив) - ФК Арда 1924 (Кърджали) - 19 май 2024 г., неделя, 16:30 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Шипка старс 2015 (Ас) - 19 май 2024 г., неделя, 17:45 ч: Тракия 2004 (Пловдив) - Лион 2017 (Пловдив) - Пловдив сити (Пловдив) почива
Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Шипка старс 2015 (Асеновград) XXX 6:4 --- 1:7 --- --- --- 6:1 --- --- 5:3 4:3 XXX 3:0 --- --- --- --- --- 2:0 --- --- --- --- 2. Тракия 2004 (Пловдив) --- XXX --- 1:8 -:- --- --- 9:1 5:0 --- 2:2 --- --- XXX --- --- 2:1 --- --- 2:1 -:- --- --- --- 3. Марица 1921 (Пловдив) 6:3 4:2 XXX --- --- --- 3:0 --- --- --- --- 5:1 4. Ботев (Пловдив) --- --- 0:2 XXX 6:1 --- 4:2 --- 10:0 --- --- --- 5. Орлета (Пазарджик) 1:3 --- 0:3 --- XXX 3:1 0:1 --- 0:2 3:2 --- --- --- --- --- --- XXX --- --- --- 3:3 --- --- --- 6. Ботев 2002 (Пловдив) 2:2 2:2 --- --- --- XXX --- --- --- 3:1 --- -:- 7. Хебър 1918 (Пазарджик) 0:1 4:0 --- --- --- --- XXX 4:2 --- --- --- -:- 8. Димитровград 1947 (Димитровград) --- --- -:- 0:9 1:6 1:3 --- XXX 3:2 --- 2:2 --- --- --- --- --- -:- --- --- XXX 2:1 --- --- --- 9. Лион 2017 (Пловдив) 2:5 --- 1:5 --- --- 1:7 2:2 --- XXX --- --- 0:3 0:1 --- --- --- --- --- --- --- XXX --- --- 1:0 10. Локомотив 1926 (Пловдив) -:- 1:3 --- --- --- --- --- 0:2 --- XXX --- 3:0 11. Пловдив сити (Пловдив) --- --- --- --- 0:1 0:3 --- --- 3:3 0:1 XXX --- 12. ФК Арда 1924 (Кърджали) --- 1:3 --- 0:7 0:3 --- --- -:- --- --- 1:3 XXX --- 2:11 --- --- --- --- --- --- --- --- --- XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Група "А2"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Актуални мачове:

19 май 2024 г., неделя, 09:00 ч / XVIII кръг:
Тракия 2004 (Пловдив) - Ботев II (Пловдив)                 - 
19 май 2024 г., неделя, 10:15 ч / XVIII кръг:
Чавдар (Пловдив) - Шипка старс 2015 (Асеновград)           - 
19 май 2024 г., неделя, 11:30 ч / XVIII кръг:
Бригада 2010 (Димитровград) - Академик (Пловдив)           - 
19 май 2024 г., неделя, 12:45 ч / XVIII кръг:
Кронос 2016 (Пловдив) - ФА Карлово (Карлово)               - 

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Локомотив 1926 (Пловдив) 15 11 2 2 46:17 35 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Ботев II (Пловдив) 15 9 2 4 57:18 29 3. Бригада 2010 (Димитровград) 14 8 1 5 37:27 25 4. ФА Карлово (Карлово) 15 7 1 7 44:33 22 5. Ботев 2002 (Пловдив) 8 6 1 1 43:13 19 [*] 6. Пловдив 2015 (Пловдив) 8 5 2 1 30:12 17 [*] 7. Академик (Пловдив) 7 3 2 2 17:14 11 <- 8. Пловдив сити (Пловдив) 8 3 1 4 21:24 10 [*] 9. Кронос 2016 (Пловдив) 7 2 2 3 15:23 8 <- 10. Тракия 2004 (Пловдив) 7 2 0 5 15:21 6 <- 11. Шипка старс 2015 (Асеновград) 6 1 0 5 7:17 3 <- 12. ФК Арда 1924 II (Кърджали) 7 1 0 6 5:41 3 [*] 13. Чавдар (Пловдив) 15 0 2 13 9:86 2
Бележки - Всички мачове се играят на комплекс "Арена Велд" в Гребна база, Пловдив освен ако не е посочено друго. - Всички мачове се играят в 2 полувремена от по 30 минути с почивка от 10 минути между тях. - Всички мачове се играят на терени с размери 70х50 или 68х45 м, с врати 5х2 метра и топка номер 4. - Отборите са съставени от по 9 футболисти на терена и 9 резервни състезатели без ограничения за смените. Всички 18 състезателя трябва да вземат участие в мача. - По регламент всички състезания от настоящия сезон във формат Футбол 9, Футбол 7 и Футбол 5 се провеждат без да се води официално класиране. - Промени в съставите на групите на полусезона (по молба на отборите и след преценка на ЗС на БФС - Пловдив): - Ботев 2002 (Пловдив), 1-и; и Пловдив сити (Пловдив), 6-и в група "А2"; са преместени в група "А1"; - Пловдив 2015 (Пловдив) и ФК Арда 1924 II (Кърджали) се отказват от участие; - Академик (Пловдив), Кронос 2016 (Пловдив), Тракия 2004 (Пловдив) и Шипка старс 2015 (Асеновград) се включват в групата. I кръг 17 септември 2023 г., неделя, 09:00 ч: Ботев II (Пловдив) - Чавдар (Пловдив) 12:0 17 септември 2023 г., неделя, 10:15 ч: ФА Карлово (Карлово) - Ботев 2002 (Пловдив) 0:5 17 септември 2023 г., неделя, 11:30 ч: ФК Арда 1924 II (Кърджали) - Пловдив 2015 (Пловдив) 0:7 17 септември 2023 г., неделя, 12:45 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Бригада 2010 (Димитровград) 1:0 Пловдив сити (Пловдив) почива II кръг 24 септември 2023 г., неделя, 09:00 ч: Чавдар (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив) 1:6 24 септември 2023 г., неделя, 10:15 ч: Пловдив 2015 (Пловдив) - Ботев II (Пловдив) 0:6 24 септември 2023 г., неделя, 11:30 ч: Пловдив сити (Пловдив) - ФА Карлово (Карлово) 2:4 24 септември 2023 г., неделя, 12:45 ч: Ботев 2002 (Пловдив) - ФК Арда 1924 II (Кърджали) 12:1 Бригада 2010 (Димитровград) почива III кръг 1 октомври 2023 г., неделя, 09:00 ч: Ботев II (Пловдив) - Ботев 2002 (Пловдив) 1:4 1 октомври 2023 г., неделя, 10:15 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Пловдив 2015 (Пловдив) 0:0 1 октомври 2023 г., неделя, 11:30 ч: Бригада 2010 (Димитровград) - Чавдар (Пловдив) 8:1 1 октомври 2023 г., неделя, 12:45 ч: ФК Арда 1924 II (Кърджали) - Пловдив сити (Пловдив) 1:7 ФА Карлово (Карлово) почива IV кръг 8 октомври 2023 г., неделя, 09:00 ч: Пловдив сити (Пловдив) - Ботев II (Пловдив) 1:6 8 октомври 2023 г., неделя, 10:15 ч: Ботев 2002 (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив) 3:2 8 октомври 2023 г., неделя, 11:30 ч: ФА Карлово (Карлово) - ФК Арда 1924 II (Кърджали) 9:0 8 октомври 2023 г., неделя, 12:45 ч: Пловдив 2015 (Пловдив) - Бригада 2010 (Димитровград) 2:2 Чавдар (Пловдив) почива V кръг 15 октомври 2023 г., неделя, 09:00 ч: Чавдар (Пловдив) - Пловдив 2015 (Пловдив) 0:10 15 октомври 2023 г., неделя, 10:15 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Пловдив сити (Пловдив) 5:2 15 октомври 2023 г., неделя, 11:30 ч: Ботев II (Пловдив) - ФА Карлово (Карлово) 2:1 15 октомври 2023 г., неделя, 12:45 ч: Бригада 2010 (Димитровград) - Ботев 2002 (Пловдив) 2:7 ФК Арда 1924 II (Кърджали) почива VI кръг 22 октомври 2023 г., неделя, 09:00 ч: Ботев 2002 (Пловдив) - Чавдар (Пловдив) 8:0 22 октомври 2023 г., неделя, 10:15 ч: ФА Карлово (Карлово) - Локомотив 1926 (Пловдив) 1:5 22 октомври 2023 г., неделя, 11:30 ч: Пловдив сити (Пловдив) - Бригада 2010 (Димитровград) 2:1 22 октомври 2023 г., неделя, 12:45 ч: ФК Арда 1924 II (Кърджали) - Ботев II (Пловдив) 0:5 Пловдив 2015 (Пловдив) почива VII кръг 5 ноември 2023 г., неделя, 09:00 ч: Чавдар (Пловдив) - Пловдив сити (Пловдив) 1:4 5 ноември 2023 г., неделя, 10:15 ч: Пловдив 2015 (Пловдив) - Ботев 2002 (Пловдив) 5:2 5 ноември 2023 г., неделя, 11:30 ч: Бригада 2010 (Димитровград) - ФА Карлово (Карлово) 3:5 5 ноември 2023 г., неделя, 12:45 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - ФК Арда 1924 II (Кърджали) отложен Ботев II (Пловдив) почива VIII кръг 12 ноември 2023 г., неделя, 09:00 ч: Пловдив сити (Пловдив) - Пловдив 2015 (Пловдив) 1:4 12 ноември 2023 г., неделя, 10:15 ч: Ботев II (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив) 0:1 12 ноември 2023 г., неделя, 11:30 ч: ФА Карлово (Карлово) - Чавдар (Пловдив) 7:1 12 ноември 2023 г., неделя, 12:45 ч: ФК Арда 1924 II (Кърджали) - Бригада 2010 (Димитровград) 0:1 Ботев 2002 (Пловдив) почива IX кръг 19 ноември 2023 г., неделя, 09:00 ч: Ботев 2002 (Пловдив) - Пловдив сити (Пловдив) 2:2 19 ноември 2023 г., неделя, 10:15 ч: Пловдив 2015 (Пловдив) - ФА Карлово (Карлово) 2:1 19 ноември 2023 г., неделя, 11:30 ч: Бригада 2010 (Димитровград) - Ботев II (Пловдив) 3:1 19 ноември 2023 г., неделя, 12:45 ч: Чавдар (Пловдив) - ФК Арда 1924 II (Кърджали) 0:3 Локомотив 1926 (Пловдив) почива X кръг 17 март 2024 г., неделя, 09:00 ч: Академик (Пловдив) - Чавдар (Пловдив) 2:2 17 март 2024 г., неделя, 10:15 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Бригада 2010 (Димитровград) 2:0 17 март 2024 г., неделя, 11:30 ч: ФА Карлово (Карлово) - Тракия 2004 (Пловдив) 3:4 17 март 2024 г., неделя, 12:45 ч: Шипка старс 2015 (Асеновград) - Кронос 2016 (Пловдив) 2:3 Ботев II (Пловдив) почива XI кръг 24 март 2024 г., неделя, 09:00 ч: Чавдар (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив) 1:2 24 март 2024 г., неделя, 10:15 ч: Кронос 2016 (Пловдив) - Академик (Пловдив) 1:2 24 март 2024 г., неделя, 11:30 ч: Ботев II (Пловдив) - ФА Карлово (Карлово) 3:0 24 март 2024 г., неделя, 12:45 ч: Тракия 2004 (Пловдив) - Шипка старс 2015 (Асеновград) 1:4 Бригада 2010 (Димитровград) почива XII кръг 31 март 2024 г., неделя, 09:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Кронос 2016 (Пловдив) 8:3 31 март 2024 г., неделя, 10:15 ч: Академик (Пловдив) - Тракия 2004 (Пловдив) 5:1 31 март 2024 г., неделя, 11:30 ч: Бригада 2010 (Димитровград) - Чавдар (Пловдив) 2:1 31 март 2024 г., неделя, 12:45 ч: Шипка старс 2015 (Асеновград) - Ботев II (Пловдив) 0:1 ФА Карлово (Карлово) почива XIII кръг 7 април 2024 г., неделя, 09:00 ч: Ботев II (Пловдив) - Академик (Пловдив) 4:1 7 април 2024 г., неделя, 10:15 ч: Кронос 2016 (Пловдив) - Бригада 2010 (Димитровград) 1:6 7 април 2024 г., неделя, 11:30 ч: Тракия 2004 (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив) 2:3 7 април 2024 г., неделя, 12:45 ч: ФА Карлово (Карлово) - Шипка старс 2015 (Асеновград) 3:1 Чавдар (Пловдив) почива XIV кръг 14 април 2024 г., неделя, 09:00 ч: Чавдар (Пловдив) - Кронос 2016 (Пловдив) 1:1 14 април 2024 г., неделя, 10:15 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Ботев II (Пловдив) 1:1 14 април 2024 г., неделя, 11:30 ч: Академик (Пловдив) - ФА Карлово (Карлово) 2:2 14 април 2024 г., неделя, 12:45 ч: Бригада 2010 (Димитровград) - Тракия 2004 (Пловдив) 3:1 Шипка старс 2015 (Асеновград) почива XV кръг 21 април 2024 г., неделя, 09:00 ч: Ботев II (Пловдив) - Бригада 2010 (Димитровград) 1:3 21 април 2024 г., неделя, 10:15 ч: Тракия 2004 (Пловдив) - Чавдар (Пловдив) 5:0 21 април 2024 г., неделя, 11:30 ч: Шипка старс 2015 (Асеновград) - Академик (Пловдив) 0:3 21 април 2024 г., неделя, 12:45 ч: ФА Карлово (Карлово) - Локомотив 1926 (Пловдив) 1:0 Кронос 2016 (Пловдив) почива XVI кръг 28 април 2024 г., неделя, 09:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Шипка старс 2015 (Ас) 6:0 28 април 2024 г., неделя, 10:15 ч: Чавдар (Пловдив) - Ботев II (Пловдив) 0:11 28 април 2024 г., неделя, 11:30 ч: Кронос 2016 (Пловдив) - Тракия 2004 (Пловдив) 3:1 28 април 2024 г., неделя, 12:45 ч: Бригада 2010 (Димитровград) - ФА Карлово (Карлово) 3:2 Академик (Пловдив) почива XVII кръг 12 май 2024 г., неделя, 09:00 ч: Ботев II (Пловдив) - Кронос 2016 (Пловдив) 3:3 12 май 2024 г., неделя, 10:15 ч: Академик (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив) 2:4 12 май 2024 г., неделя, 11:30 ч: Шипка старс 2015 (Ас) - Бригада 2010 (Димитровград) неигран 12 май 2024 г., неделя, 12:45 ч: ФА Карлово (Карлово) - Чавдар (Пловдив) 5:0 Тракия 2004 (Пловдив) почива XVIII кръг 19 май 2024 г., неделя, 09:00 ч: Тракия 2004 (Пловдив) - Ботев II (Пловдив) - 19 май 2024 г., неделя, 10:15 ч: Чавдар (Пловдив) - Шипка старс 2015 (Асеновград) - 19 май 2024 г., неделя, 11:30 ч: Бригада 2010 (Димитровград) - Академик (Пловдив) - 19 май 2024 г., неделя, 12:45 ч: Кронос 2016 (Пловдив) - ФА Карлово (Карлово) - Локомотив 1926 (Пловдив) почива
Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. ------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Локомотив 1926 (Пловдив) XXX 1:1 1:0 --- --- 0:0 --- 5:2 8:3 --- 6:0 -:- --- XXX --- 2:0 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 2. Ботев II (Пловдив) 0:1 XXX 1:3 2:1 1:4 --- 4:1 --- 3:3 --- --- --- 12:0 --- XXX --- 3:0 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 3. Бригада 2010 (Димитровград) --- 3:1 XXX 3:5 2:7 --- -:- --- --- 3:1 --- --- 8:1 --- --- XXX 3:2 --- --- --- --- --- --- --- --- 2:1 4. ФА Карлово (Карлово) 1:5 --- --- XXX 0:5 --- --- --- --- 3:4 3:1 9:0 7:1 1:0 --- --- XXX --- --- --- --- --- --- --- --- 5:0 5. Ботев 2002 (Пловдив) 3:2 --- --- --- XXX --- --- 2:2 --- --- --- 12:1 8:0 6. Пловдив 2015 (Пловдив) --- 0:6 2:2 2:1 5:2 XXX --- --- --- --- --- --- --- 7. Академик (Пловдив) 2:4 --- --- 2:2 --- --- XXX --- --- 5:1 --- --- 2:2 8. Пловдив сити (Пловдив) --- 1:6 2:1 2:4 --- 1:4 --- XXX --- --- --- --- --- 9. Кронос 2016 (Пловдив) --- --- 1:6 -:- --- --- 1:2 --- XXX 3:1 --- --- --- 10. Тракия 2004 (Пловдив) 2:3 -:- --- --- --- --- --- --- --- XXX 1:4 --- 5:0 11. Шипка старс 2015 (Асеновград) --- 0:1 --- --- --- --- 0:3 --- 2:3 --- XXX --- --- 12. ФК Арда 1924 II (Кърджали) --- 0:5 0:1 --- --- 0:7 --- 1:7 --- --- --- XXX --- 13. Чавдар (Пловдив) 1:6 0:11 --- --- --- 0:10 --- 1:4 1:1 --- -:- 0:3 XXX 1:2 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- XXX ------------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Група "Б"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
         | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |

                           Актуални мачове:

18 май 2024 г., събота, 09:00 ч / XXIV кръг:
Велд (Пловдив) - Феникс (Пловдив)                          - 
18 май 2024 г., събота, 10:15 ч / XXIV кръг:
Асеновец 2005 (Асеновград) - ФА Карлово (Карлово)          - 
18 май 2024 г., събота, 11:30 ч / XXIV кръг:
Барс (Пловдив) - Тракия 2004 (Пловдив)                     - 
18 май 2024 г., събота, 12:45 ч / XXIV кръг:
Родопа Смолян (Смолян) - Марица (Марково)                  - 
18 май 2024 г., събота, 14:00 ч / XXIV кръг:
Тракия 06 (Стамболийски) - Спартак 1947 (Пловдив)          - 
18 май 2024 г., събота, 15:15 ч / XXIV кръг:
Шипка 2018 (Асеновград) - Лидер Пловдив (Ягодово)          - 

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Спартак 1947 (Пловдив) 19 19 0 0 132:13 57 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Марица (Марково) 20 13 3 4 71:22 42 3. Лидер Пловдив (Ягодово) 20 12 3 5 85:46 39 4. Родопа Смолян (Смолян) 19 12 1 6 76:33 37 5. Велд (Пловдив) 22 12 0 10 62:59 36 6. Свобода 2011 (Пещера) 22 9 2 11 62:78 29 [1 1 0 5:4 4] 7. Асеновец 2005 (Асеновград) 20 9 2 9 47:41 29 [0 1 1 4:5 1] 8. Тракия 2004 (Пловдив) 19 9 1 9 65:63 28 9. Шипка 2018 (Асеновград) 20 5 4 11 32:55 19 10. Барс (Пловдив) 21 5 2 14 32:77 17 11. ФА Карлово (Карлово) 7 5 1 1 34:8 16 <- 12. Феникс (Пловдив) 17 4 1 12 24:58 13 13. Велд II (Пловдив) 12 3 1 8 18:48 10 [*] 14. Тракия 06 (Стамболийски) 18 0 1 17 12:151 1
Бележки - Всички мачове се играят на комплекс "Арена Велд" в Гребна база, Пловдив освен ако не е посочено друго. - Всички мачове се играят в 2 полувремена от по 30 минути с почивка от 10 минути между тях. - Всички мачове се играят на терени с размери 70х50 или 68х45 м, с врати 5х2 метра и топка номер 4. - Отборите са съставени от по 9 футболисти на терена и 9 резервни състезатели без ограничения за смените. Всички 18 състезателя трябва да вземат участие в мача. - По регламент всички състезания от настоящия сезон във формат Футбол 9, Футбол 7 и Футбол 5 се провеждат без да се води официално класиране. - Промени в съставите на групите на полусезона (по молба на отборите и след преценка на ЗС на БФС - Пловдив): - Велд II (Пловдив) се отказва от участие; - ФА Карлово (Карлово) се включва в групата. I кръг 16 септември 2023 г., събота, 09:00 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Марица (Марково) 5:0 16 септември 2023 г., събота, 10:15 ч: Барс (Пловдив) - Феникс (Пловдив) 0:5 16 септември 2023 г., събота, 11:30 ч: Тракия 06 (Стамболийски) - Велд (Пловдив) 0:8 16 септември 2023 г., събота, 12:45 ч: Асеновец 2005 (Асеновград) - Велд II (Пловдив) 4:0 16 септември 2023 г., събота, 14:00 ч: Родопа Смолян (Смолян) - Лидер Пловдив (Ягодово) 1:6 16 септември 2023 г., събота, 15:15 ч: Свобода 2011 (Пещера) - Тракия 2004 (Пловдив) 2:10 Шипка 2018 (Асеновград) почива II кръг 23 септември 2023 г., събота, 09:00 ч: Тракия 2004 (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив) отложен 23 септември 2023 г., събота, 10:15 ч: Лидер Пловдив (Ягодово) - Тракия 06 (Стамболийски) 15:0 23 септември 2023 г., събота, 11:30 ч: Велд II (Пловдив) - Барс (Пловдив) 1:2 23 септември 2023 г., събота, 12:45 ч: Велд (Пловдив) - Свобода 2011 (Пещера) 12:0 23 септември 2023 г., събота, 14:00 ч: Феникс (Пловдив) - Родопа Смолян (Смолян) отложен 23 септември 2023 г., събота, 15:15 ч: Шипка 2018 (Асеновград) - Асеновец 2005 (Асеновград) 0:3 Марица (Марково) почива III кръг 30 септември 2023 г., събота, 09:00 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Велд (Пловдив) 3:1 30 септември 2023 г., събота, 10:15 ч: Барс (Пловдив) - Шипка 2018 (Асеновград) 0:1 30 септември 2023 г., събота, 11:30 ч: Марица (Марково) - Тракия 2004 (Пловдив) 0:3 30 септември 2023 г., събота, 12:45 ч: Родопа Смолян (Смолян) - Велд II (Пловдив) 10:0 30 септември 2023 г., събота, 14:00 ч: Свобода 2011 (Пещера) - Лидер Пловдив (Ягодово) 4:8 30 септември 2023 г., събота, 15:15 ч: Тракия 06 (Стамболийски) - Феникс (Пловдив) 1:4 Асеновец 2005 (Асеновград) почива IV кръг 7 октомври 2023 г., събота, 09:00 ч: Лидер Пловдив (Ягодово) - Спартак 1947 (Пловдив) 1:3 7 октомври 2023 г., събота, 10:15 ч: Велд (Пловдив) - Марица (Марково) 0:3 7 октомври 2023 г., събота, 11:30 ч: Велд II (Пловдив) - Тракия 06 (Стамболийски) 6:1 7 октомври 2023 г., събота, 12:45 ч: Асеновец 2005 (Асеновград) - Барс (Пловдив) 4:0 7 октомври 2023 г., събота, 14:00 ч: Шипка 2018 (Асеновград) - Родопа Смолян (Смолян) 0:2 7 октомври 2023 г., събота, 15:15 ч: Феникс (Пловдив) - Свобода 2011 (Пещера) 0:7 Тракия 2004 (Пловдив) почива V кръг 14 октомври 2023 г., събота, 09:00 ч: Тракия 2004 (Пловдив) - Велд (Пловдив) 0:4 14 октомври 2023 г., събота, 10:15 ч: Марица (Марково) - Лидер Пловдив (Ягодово) 3:3 14 октомври 2023 г., събота, 11:30 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Феникс (Пловдив) отложен 14 октомври 2023 г., събота, 12:45 ч: Родопа Смолян (Смолян) - Асеновец 2005 (Асеновград) 2:0 14 октомври 2023 г., събота, 14:00 ч: Свобода 2011 (Пещера) - Велд II (Пловдив) 7:1 14 октомври 2023 г., събота, 15:15 ч: Тракия 06 (Стамболийски) - Шипка 2018 (Асеновград) 2:9 Барс (Пловдив) почива VI кръг 21 октомври 2023 г., събота, 09:00 ч: Лидер Пловдив (Ягодово) - Тракия 2004 (Пловдив) 5:3 21 октомври 2023 г., събота, 10:15 ч: Феникс (Пловдив) - Марица (Марково) 0:5 21 октомври 2023 г., събота, 11:30 ч: Барс (Пловдив) - Родопа Смолян (Смолян) 1:6 21 октомври 2023 г., събота, 12:45 ч: Асеновец 2005 (Асеновград) - Тракия 06 (Стамболийски) 7:0 21 октомври 2023 г., събота, 14:00 ч: Шипка 2018 (Асеновград) - Свобода 2011 (Пещера) 1:5 21 октомври 2023 г., събота, 15:15 ч: Велд II (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив) 0:9 Велд (Пловдив) почива XII кръг - изтеглен мач 28 октомври 2023 г., събота, 10:15 ч: Барс (Пловдив) - Велд (Пловдив) 0:7 VII кръг 28 октомври 2023 г., събота, 09:00 ч: Тракия 2004 (Пловдив) - Феникс (Пловдив) отложен 28 октомври 2023 г., събота, 10:15 ч: Велд (Пловдив) - Лидер Пловдив (Ягодово) 0:2 * * - игран по-късно. 28 октомври 2023 г., събота, 11:30 ч: Марица (Марково) - Велд II (Пловдив) 1:1 28 октомври 2023 г., събота, 12:45 ч: Свобода 2011 (Пещера) - Асеновец 2005 (Асеновград) 1:1 28 октомври 2023 г., събота, 14:00 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Шипка 2018 (Асеновград) 4:1 28 октомври 2023 г., събота, 15:15 ч: Тракия 06 (Стамболийски) - Барс (Пловдив) 3:7 Родопа Смолян (Смолян) почива VIII кръг 4 ноември 2023 г., събота, 09:00 ч: Велд II (Пловдив) - Тракия 2004 (Пловдив) отложен 4 ноември 2023 г., събота, 10:15 ч: Асеновец 2005 (Асеновград) - Спартак 1947 (Пловдив) отложен 4 ноември 2023 г., събота, 11:30 ч: Феникс (Пловдив) - Велд (Пловдив) отложен 4 ноември 2023 г., събота, 12:45 ч: Шипка 2018 (Асеновград) - Марица (Марково) отложен 4 ноември 2023 г., събота, 14:00 ч: Родопа Смолян (Смолян) - Тракия 06 (Стамболийски) отложен 4 ноември 2023 г., събота, 15:15 ч: Барс (Пловдив) - Свобода 2011 (Пещера) отложен 26 ноември 2023 г., неделя, 09:00 ч: Велд II (Пловдив) - Тракия 2004 (Пловдив) отложен 26 ноември 2023 г., неделя, 10:15 ч: Асеновец 2005 (Асеновград) - Спартак 1947 (Пловдив) отложен 26 ноември 2023 г., неделя, 11:30 ч: Феникс (Пловдив) - Велд (Пловдив) отложен 26 ноември 2023 г., неделя, 12:45 ч: Шипка 2018 (Асеновград) - Марица (Марково) отложен 26 ноември 2023 г., неделя, 14:00 ч: Родопа Смолян (Смолян) - Тракия 06 (Стамболийски) отложен 26 ноември 2023 г., неделя, 15:15 ч: Барс (Пловдив) - Свобода 2011 (Пещера) отложен 9 декември 2023 г., събота, 09:00 ч: Феникс (Пловдив) - Велд (Пловдив) 1:5 9 декември 2023 г., събота, 10:15 ч: Барс (Пловдив) - Свобода 2011 (Пещера) 7:3 9 декември 2023 г., събота, 12:45 ч: Велд II (Пловдив) - Тракия 2004 (Пловдив) 4:5 Лидер Пловдив (Ягодово) почива IX кръг 11 ноември 2023 г., събота, 09:00 ч: Лидер Пловдив (Ягодово) - Феникс (Пловдив) 6:1 11 ноември 2023 г., събота, 10:15 ч: Велд (Пловдив) - Велд II (Пловдив) 5:1 11 ноември 2023 г., събота, 11:30 ч: Марица (Марково) - Асеновец 2005 (Асеновград) 4:0 11 ноември 2023 г., събота, 12:45 ч: Свобода 2011 (Пещера) - Родопа Смолян (Смолян) 5:2 11 ноември 2023 г., събота, 14:00 ч: Тракия 2004 (Пловдив) - Шипка 2018 (Асеновград) 1:1 11 ноември 2023 г., събота, 15:15 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Барс (Пловдив) 9:1 Тракия 06 (Стамболийски) почива X кръг 18 ноември 2023 г., събота, 09:00 ч: Барс (Пловдив) - Марица (Марково) 0:2 18 ноември 2023 г., събота, 10:15 ч: Асеновец 2005 (Асеновград) - Тракия 2004 (Пловдив) 1:3 18 ноември 2023 г., събота, 11:30 ч: Шипка 2018 (Асеновград) - Велд (Пловдив) 1:4 18 ноември 2023 г., събота, 12:45 ч: Родопа Смолян (Смолян) - Спартак 1947 (Пловдив) 1:4 18 ноември 2023 г., събота, 14:00 ч: Тракия 06 (Стамболийски) - Свобода 2011 (Пещера) 1:2 18 ноември 2023 г., събота, 15:15 ч: Велд II (Пловдив) - Лидер Пловдив (Ягодово) 0:2 Феникс (Пловдив) почива XI кръг 25 ноември 2023 г., събота, 09:00 ч: Феникс (Пловдив) - Велд II (Пловдив) 1:2 25 ноември 2023 г., събота, 10:15 ч: Велд (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград) 2:1 25 ноември 2023 г., събота, 11:30 ч: Тракия 2004 (Пловдив) - Барс (Пловдив) 5:1 25 ноември 2023 г., събота, 12:45 ч: Марица (Марково) - Родопа Смолян (Смолян) 1:2 25 ноември 2023 г., събота, 14:00 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Тракия 06 (Стамболийски) отложен 25 ноември 2023 г., събота, 15:15 ч: Лидер Пловдив (Ягодово) - Шипка 2018 (Асеновград) 3:3 * * - игран по-късно. 9 март 2024 г., събота, 11:30 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Тракия 06 (Стамболийски) 19:0 Свобода 2011 (Пещера) почива VIII кръг - отложени мачове 26 ноември 2023 г., неделя, 09:00 ч: Велд II (Пловдив) - Тракия 2004 (Пловдив) отложен 26 ноември 2023 г., неделя, 10:15 ч: Асеновец 2005 (Асеновград) - Спартак 1947 (Пловдив) отложен 26 ноември 2023 г., неделя, 11:30 ч: Феникс (Пловдив) - Велд (Пловдив) отложен 26 ноември 2023 г., неделя, 12:45 ч: Шипка 2018 (Асеновград) - Марица (Марково) отложен 26 ноември 2023 г., неделя, 14:00 ч: Родопа Смолян (Смолян) - Тракия 06 (Стамболийски) отложен 26 ноември 2023 г., неделя, 15:15 ч: Барс (Пловдив) - Свобода 2011 (Пещера) отложен XII кръг 28 октомври 2023 г., събота, 10:15 ч: Барс (Пловдив) - Велд (Пловдив) 0:7 2 декември 2023 г., събота, 09:00 ч: Барс (Пловдив) - Велд (Пловдив) изтеглен 2 декември 2023 г., събота, 10:15 ч: Тракия 06 (Стамболийски) - Марица (Марково) 0:15 2 декември 2023 г., събота, 11:30 ч: Шипка 2018 (Асеновград) - Феникс (Пловдив) 2:2 2 декември 2023 г., събота, 12:45 ч: Свобода 2011 (Пещера) - Спартак 1947 (Пловдив) 1:2 2 декември 2023 г., събота, 14:00 ч: Родопа Смолян (Смолян) - Тракия 2004 (Пловдив) 2:6 2 декември 2023 г., събота, 15:15 ч: Асеновец 2005 (Асеновград) - Лидер Пловдив (Ягодово) 2:5 Велд II (Пловдив) почива XIII кръг 3 декември 2023 г., неделя, 09:00 ч: Феникс (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград) 0:5 3 декември 2023 г., неделя, 10:15 ч: Марица (Марково) - Свобода 2011 (Пещера) 2:0 3 декември 2023 г., неделя, 11:30 ч: Велд II (Пловдив) - Шипка 2018 (Асеновград) 2:1 * * - игран по-късно. 3 декември 2023 г., неделя, 12:45 ч: Велд (Пловдив) - Родопа Смолян (Смолян) 2:1 3 декември 2023 г., неделя, 14:00 ч: Тракия 2004 (Пловдив) - Тракия 06 (Стамболийски) 3:0 * * - игран по-късно. 3 декември 2023 г., неделя, 15:15 ч: Лидер Пловдив (Ягодово) - Барс (Пловдив) 3:1 Спартак 1947 (Пловдив) почива VIII кръг - отложени мачове 9 декември 2023 г., събота, 09:00 ч: Феникс (Пловдив) - Велд (Пловдив) 1:5 9 декември 2023 г., събота, 10:15 ч: Барс (Пловдив) - Свобода 2011 (Пещера) 7:3 9 декември 2023 г., събота, 12:45 ч: Велд II (Пловдив) - Тракия 2004 (Пловдив) 4:5 XI кръг - отложен мач 9 март 2024 г., събота, 11:30 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Тракия 06 (Стамболийски) 19:0 XIV кръг 9 март 2024 г., събота, 09:00 ч: Марица (Марково) - Спартак 1947 (Пловдив) 0:5 9 март 2024 г., събота, 10:15 ч: Феникс (Пловдив) - Барс (Пловдив) 5:1 9 март 2024 г., събота, 11:30 ч: ФА Карлово (Карлово) - Тракия 06 (Стамболийски) неигран 9 март 2024 г., събота, 12:45 ч: Велд (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград) 1:2 9 март 2024 г., събота, 14:00 ч: Лидер Пловдив (Ягодово) - Родопа Смолян (Смолян) 1:1 9 март 2024 г., събота, 15:15 ч: Тракия 2004 (Пловдив) - Свобода 2011 (Пещера) 4:0 Шипка 2018 (Асеновград) почива XV кръг 16 март 2024 г., събота, 09:00 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Тракия 2004 (Пловдив) 14:2 16 март 2024 г., събота, 10:15 ч: Тракия 06 (Стамболийски) - Лидер Пловдив (Ягодово) 0:11 16 март 2024 г., събота, 11:30 ч: Барс (Пловдив) - Велд (Пловдив) 1:0 16 март 2024 г., събота, 12:45 ч: Свобода 2011 (Пещера) - ФА Карлово (Карлово) 0:6 16 март 2024 г., събота, 14:00 ч: Родопа Смолян (Смолян) - Феникс (Пловдив) 1:0 16 март 2024 г., събота, 15:15 ч: Асеновец 2005 (Асеновград) - Шипка 2018 (Асеновград) 3:0 Марица (Марково) почива XVI кръг 23 март 2024 г., събота, 09:00 ч: ФА Карлово (Карлово) - Спартак 1947 (Пловдив) 1:5 23 март 2024 г., събота, 10:15 ч: Шипка 2018 (Асеновград) - Барс (Пловдив) 1:0 23 март 2024 г., събота, 11:30 ч: Тракия 2004 (Пловдив) - Марица (Марково) 1:7 23 март 2024 г., събота, 12:45 ч: Велд (Пловдив) - Родопа Смолян (Смолян) 0:9 23 март 2024 г., събота, 14:00 ч: Лидер Пловдив (Ягодово) - Свобода 2011 (Пещера) 9:1 23 март 2024 г., събота, 15:15 ч: Феникс (Пловдив) - Тракия 06 (Стамболийски) неигран Асеновец 2005 (Асеновград) почива XVII кръг 30 март 2024 г., събота, 09:00 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Лидер Пловдив (Ягодово) 4:0 30 март 2024 г., събота, 10:15 ч: Марица (Марково) - ФА Карлово (Карлово) 1:1 30 март 2024 г., събота, 11:30 ч: Тракия 06 (Стамболийски) - Велд (Пловдив) 0:5 30 март 2024 г., събота, 12:45 ч: Барс (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград) 1:1 30 март 2024 г., събота, 14:00 ч: Родопа Смолян (Смолян) - Шипка 2018 (Асеновград) 6:1 30 март 2024 г., събота, 15:15 ч: Свобода 2011 (Пещера) - Феникс (Пловдив) 7:1 Тракия 2004 (Пловдив) почива XVIII кръг 6 април 2024 г., събота, 09:00 ч: ФА Карлово (Карлово) - Тракия 2004 (Пловдив) 7:1 6 април 2024 г., събота, 10:15 ч: Лидер Пловдив (Ягодово) - Марица (Марково) 1:5 6 април 2024 г., събота, 11:30 ч: Феникс (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив) 0:1 6 април 2024 г., събота, 12:45 ч: Асеновец 2005 (Асеновград) - Родопа Смолян (Смолян) 0:5 6 април 2024 г., събота, 14:00 ч: Велд (Пловдив) - Свобода 2011 (Пещера) 1:4 6 април 2024 г., събота, 15:15 ч: Шипка 2018 (Асеновград) - Тракия 06 (Стамболийски) 1:1 Барс (Пловдив) почива XIX кръг 13 април 2024 г., събота, 09:00 ч: Тракия 2004 (Пловдив) - Лидер Пловдив (Ягодово) 12:0 13 април 2024 г., събота, 10:15 ч: Марица (Марково) - Феникс (Пловдив) 3:0 13 април 2024 г., събота, 11:30 ч: Родопа Смолян (Смолян) - Барс (Пловдив) 4:0 13 април 2024 г., събота, 12:45 ч: Тракия 06 (Стамболийски) - Асеновец 2005 (Асеновград) 0:8 13 април 2024 г., събота, 14:00 ч: Свобода 2011 (Пещера) - Шипка 2018 (Асеновград) 0:1 13 април 2024 г., събота, 15:15 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Велд (Пловдив) 15:0 ФА Карлово (Карлово) почива XX кръг 20 април 2024 г., събота, 09:00 ч: Феникс (Пловдив) - Тракия 2004 (Пловдив) 3:1 20 април 2024 г., събота, 10:15 ч: Лидер Пловдив (Ягодово) - ФА Карлово (Карлово) неигран 20 април 2024 г., събота, 11:30 ч: Велд (Пловдив) - Марица (Марково) 0:7 20 април 2024 г., събота, 12:45 ч: Асеновец 2005 (Асеновград) - Свобода 2011 (Пещера) 3:4 20 април 2024 г., събота, 14:00 ч: Шипка 2018 (Асеновград) - Спартак 1947 (Пловдив) 1:6 20 април 2024 г., събота, 15:15 ч: Барс (Пловдив) - Тракия 06 (Стамболийски) 8:1 Родопа Смолян (Смолян) почива XXI кръг 27 април 2024 г., събота, 09:00 ч: Тракия 2004 (Пловдив) - Велд (Пловдив) 0:3 27 април 2024 г., събота, 10:15 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград) 7:0 27 април 2024 г., събота, 11:30 ч: ФА Карлово (Карлово) - Феникс (Пловдив) 8:1 27 април 2024 г., събота, 12:45 ч: Марица (Марково) - Шипка 2018 (Асеновград) 3:0 27 април 2024 г., събота, 14:00 ч: Тракия 06 (Стамболийски) - Родопа Смолян (Смолян) 0:15 27 април 2024 г., събота, 15:15 ч: Свобода 2011 (Пещера) - Барс (Пловдив) 1:1 Лидер Пловдив (Ягодово) почива XXII кръг 1 май 2024 г., сряда, 09:00 ч: Феникс (Пловдив) - Лидер Пловдив (Ягодово) 0:3 1 май 2024 г., сряда, 10:15 ч: Велд (Пловдив) - ФА Карлово (Карлово) 0:7 1 май 2024 г., сряда, 11:30 ч: Асеновец 2005 (Асеновград) - Марица (Марково) 0:5 1 май 2024 г., сряда, 12:45 ч: Родопа Смолян (Смолян) - Свобода 2011 (Пещера) 3:0 1 май 2024 г., сряда, 14:00 ч: Шипка 2018 (Асеновград) - Тракия 2004 (Пловдив) 7:4 1 май 2024 г., сряда, 15:15 ч: Барс (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив) 0:11 Тракия 06 (Стамболийски) почива XXIII кръг 11 май 2024 г., събота, 09:00 ч: Марица (Марково) - Барс (Пловдив) 4:0 11 май 2024 г., събота, 10:15 ч: Тракия 2004 (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград) 1:2 11 май 2024 г., събота, 11:30 ч: ФА Карлово (Карлово) - Шипка 2018 (Асеновград) 4:0 11 май 2024 г., събота, 12:45 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Родопа Смолян (Смолян) 6:3 11 май 2024 г., събота, 14:00 ч: Свобода 2011 (Пещера) - Тракия 06 (Стамболийски) 8:2 11 май 2024 г., събота, 15:15 ч: Лидер Пловдив (Ягодово) - Велд (Пловдив) 1:2 Феникс (Пловдив) почива XXIV кръг 18 май 2024 г., събота, 09:00 ч: Велд (Пловдив) - Феникс (Пловдив) - 18 май 2024 г., събота, 10:15 ч: Асеновец 2005 (Асеновград) - ФА Карлово (Карлово) - 18 май 2024 г., събота, 11:30 ч: Барс (Пловдив) - Тракия 2004 (Пловдив) - 18 май 2024 г., събота, 12:45 ч: Родопа Смолян (Смолян) - Марица (Марково) - 18 май 2024 г., събота, 14:00 ч: Тракия 06 (Стамболийски) - Спартак 1947 (Пловдив) - 18 май 2024 г., събота, 15:15 ч: Шипка 2018 (Асеновград) - Лидер Пловдив (Ягодово) - Свобода 2011 (Пещера) почива XXV кръг 25 май 2024 г., събота, 09:00 ч: ФА Карлово (Карлово) - Барс (Пловдив) - 25 май 2024 г., събота, 10:15 ч: Марица (Марково) - Тракия 06 (Стамболийски) - 25 май 2024 г., събота, 11:30 ч: Феникс (Пловдив) - Шипка 2018 (Асеновград) - 25 май 2024 г., събота, 12:45 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Свобода 2011 (Пещера) - 25 май 2024 г., събота, 14:00 ч: Тракия 2004 (Пловдив) - Родопа Смолян (Смолян) - 25 май 2024 г., събота, 15:15 ч: Лидер Пловдив (Ягодово) - Асеновец 2005 (Асеновград) - Велд (Пловдив) почива XXVI кръг 1 юни 2024 г., събота, 09:00 ч: Асеновец 2005 (Асеновград) - Феникс (Пловдив) - 1 юни 2024 г., събота, 10:15 ч: Свобода 2011 (Пещера) - Марица (Марково) - 1 юни 2024 г., събота, 11:30 ч: Шипка 2018 (Асеновград) - Велд (Пловдив) - 1 юни 2024 г., събота, 12:45 ч: Родопа Смолян (Смолян) - ФА Карлово (Карлово) - 1 юни 2024 г., събота, 14:00 ч: Тракия 06 (Стамболийски) - Тракия 2004 (Пловдив) - 1 юни 2024 г., събота, 15:15 ч: Барс (Пловдив) - Лидер Пловдив (Ягодово) - Спартак 1947 (Пловдив) почива
Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. Спартак 1947 (Пловдив) XXX 5:0 4:0 6:3 3:1 -:- 7:0 14:2 4:1 9:1 --- -:- --- 19:0 XXX --- --- --- 15:0 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 2. Марица (Марково) 0:5 XXX 3:3 1:2 --- 2:0 4:0 0:3 3:0 4:0 1:1 3:0 1:1 -:- 3. Лидер Пловдив (Ягодово) 1:3 1:5 XXX 1:1 1:2 9:1 -:- 5:3 3:3 3:1 --- 6:1 --- 15:0 4. Родопа Смолян (Смолян) 1:4 -:- 1:6 XXX --- 3:0 2:0 2:6 6:1 4:0 -:- 1:0 10:0 -:- 5. Велд (Пловдив) --- 0:3 0:2 2:1 XXX 12:0 2:1 --- --- --- 0:7 -:- 5:1 --- --- 0:7 --- 0:9 XXX 1:4 1:2 --- --- --- --- --- --- --- 6. Свобода 2011 (Пещера) 1:2 -:- 4:8 5:2 --- XXX 1:1 2:10 0:1 1:1 0:6 7:1 7:1 8:2 7. Асеновец 2005 (Асеновград) -:- 0:5 2:5 0:5 --- 3:4 XXX 1:3 3:0 4:0 -:- -:- 4:0 7:0 8. Тракия 2004 (Пловдив) -:- 1:7 12:0 -:- 0:4 4:0 1:2 XXX 1:1 5:1 --- -:- --- 3:0 --- --- --- --- 0:3 --- --- XXX --- --- --- --- --- --- 9. Шипка 2018 (Асеновград) 1:6 -:- -:- 0:2 1:4 1:5 0:3 7:4 XXX 1:0 --- 2:2 --- 1:1 --- --- --- --- -:- --- --- --- XXX --- --- --- --- --- 10. Барс (Пловдив) 0:11 0:2 -:- 1:6 0:7 7:3 1:1 -:- 0:1 XXX --- 0:5 --- 8:1 --- --- --- --- 1:0 --- --- --- --- XXX --- --- --- --- 11. ФА Карлово (Карлово) 1:5 --- --- --- --- --- --- 7:1 4:0 -:- XXX 8:1 --- --- 12. Феникс (Пловдив) 0:1 0:5 0:3 -:- 1:5 0:7 0:5 3:1 -:- 5:1 --- XXX 1:2 --- 13. Велд II (Пловдив) 0:9 --- 0:2 --- --- --- --- 4:5 2:1 1:2 --- --- XXX 6:1 14. Тракия 06 (Стамболийски) -:- 0:15 0:11 0:15 0:8 1:2 0:8 -:- 2:9 3:7 --- 1:4 --- XXX --- --- --- --- 0:5 --- --- --- --- --- --- --- --- XXX ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ нагоре

Група "В"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 |
         | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |

                           Актуални мачове:

18 май 2024 г., събота, 09:00 ч / XXIII кръг:
Брестник 1948 (Брестник) - Реал (Пловдив)                  - 
18 май 2024 г., събота, 10:15 ч / XXIII кръг:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Спартак (Първенец)              - 
18 май 2024 г., събота, 11:30 ч / XXIII кръг:
Вихър (Белозем) - Атлетик (Куклен)                         - 
18 май 2024 г., събота, 12:45 ч / XXIII кръг:
ФК Хасково 2022 (Хасково) - Юнайтед (Пловдив)              - 
18 май 2024 г., събота, 14:00 ч / XXIII кръг:
Калояново (Калояново) - ФК Рудозем (Рудозем)               - 
18 май 2024 г., събота, 15:15 ч / XXIII кръг:
Академик (Пловдив) - Тракия 2004 (Пловдив)                 - 

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Реал (Пловдив) 22 19 2 1 102:23 59 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Академик (Пловдив) 20 16 0 4 82:34 48 3. ФК Хасково 2022 (Хасково) 21 15 0 6 87:54 45 4. Юнайтед (Пловдив) 21 13 2 6 70:41 41 5. Калояново (Калояново) 20 12 0 8 79:35 36 6. Шипка старс 2015 (Асеновград) 13 11 1 1 46:13 34 [*] 7. Локомотив 1926 (Пловдив) 21 10 0 11 69:58 30 8. Тракия 2004 (Пловдив) 22 7 3 12 47:80 24 9. Брестник 1948 (Брестник) 22 7 2 13 53:67 23 10. Вихър (Белозем) 21 6 0 15 39:70 18 11. ФК Рудозем (Рудозем) 19 5 1 13 31:54 16 12. Спартак (Първенец) 20 5 0 15 38:100 15 13. Пловдив 2015 (Пловдив) 13 4 2 7 31:45 14 [*] 14. Шипка старс 2015 II (Асеновград) 13 1 1 11 13:46 4 [*] 15. Атлетик (Куклен) 8 0 0 8 4:71 0 <-
Бележки - Всички мачове се играят на игрище СУ "Свети Софроний Врачански" /"Бионат арена"/ в ЖК Тракия А4, Пловдив освен ако не е посочено друго. - Всички мачове се играят в 2 полувремена от по 30 минути с почивка от 10 минути между тях. - Всички мачове се играят на терени с размери 70х50 или 68х45 м, с врати 5х2 метра и топка номер 4. - Отборите са съставени от по 9 футболисти на терена и 9 резервни състезатели без ограничения за смените. Всички 18 състезателя трябва да вземат участие в мача. - По регламент всички състезания от настоящия сезон във формат Футбол 9, Футбол 7 и Футбол 5 се провеждат без да се води официално класиране. - Промени в съставите на групите на полусезона (по молба на отборите и след преценка на ЗС на БФС - Пловдив): - Пловдив 2015 (Пловдив), Шипка старс 2015 (Асеновград) и Шипка старс 2015 II (Асеновград) се отказват от участие; - Атлетик (Куклен) се включва в групата. I кръг 16 септември 2023 г., събота, 09:00 ч: Тракия 2004 (Пловдив) - Брестник 1948 (Брестник) 3:2 16 септември 2023 г., събота, 10:15 ч: Спартак (Първенец) - Реал (Пловдив) 0:10 16 септември 2023 г., събота, 11:30 ч: Юнайтед (Пловдив) - Вихър (Белозем) 2:1 16 септември 2023 г., събота, 12:45 ч: ФК Хасково 2022 (Хасково) - Калояново (Калояново) 0:5 16 септември 2023 г., събота, 14:00 ч: Пловдив 2015 (Пловдив) - ФК Рудозем (Рудозем) 3:0 сл. * * - първоначално отложен, в последствие присъден служебно. 16 септември 2023 г., събота, 15:15 ч: Шипка старс 2015 (Асеновград) - Академик (Пловдив) 3:0 16 септември 2023 г., събота, 16:30 ч: Шипка старс 2015 II (Ас) - Локомотив 1926 (Пловдив) 0:3 II кръг 23 септември 2023 г., събота, 09:00 ч: Вихър (Белозем) - Шипка старс 2015 (Асеновград) 1:8 23 септември 2023 г., събота, 10:15 ч: Академик (Пловдив) - Шипка старс 2015 II (Асеновград) 7:0 23 септември 2023 г., събота, 11:30 ч: ФК Хасково 2022 (Хасково) - Пловдив 2015 (Пловдив) 4:3 23 септември 2023 г., събота, 12:45 ч: Калояново (Калояново) - Реал (Пловдив) 1:2 23 септември 2023 г., събота, 14:00 ч: Брестник 1948 (Брестник) - Спартак (Първенец) 3:1 23 септември 2023 г., събота, 15:15 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Тракия 2004 (Пловдив) 6:0 23 септември 2023 г., събота, 16:30 ч: ФК Рудозем (Рудозем) - Юнайтед (Пловдив) отложен III кръг 30 септември 2023 г., събота, 09:00 ч: Тракия 2004 (Пловдив) - Академик (Пловдив) 0:6 30 септември 2023 г., събота, 10:15 ч: Пловдив 2015 (Пловдив) - Калояново (Калояново) 1:2 30 септември 2023 г., събота, 11:30 ч: Спартак (Първенец) - Локомотив 1926 (Пловдив) 1:8 30 септември 2023 г., събота, 12:45 ч: Шипка старс 2015 (Асеновград) - ФК Рудозем (Рудозем) отложен 30 септември 2023 г., събота, 14:00 ч: Шипка старс 2015 II (Асеновград) - Вихър (Белозем) 0:4 30 септември 2023 г., събота, 15:15 ч: Юнайтед (Пловдив) - ФК Хасково 2022 (Хасково) 3:0 30 септември 2023 г., събота, 16:30 ч: Реал (Пловдив) - Брестник 1948 (Брестник) 3:3 * * - игран по-късно. 4 ноември 2023 г., събота, 11:30 ч: Шипка старс 2015 (Асеновград) - ФК Рудозем (Рудозем) 4:1 * * - датата е приблизителна. IV кръг 7 октомври 2023 г., събота, 09:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Реал (Пловдив) 1:3 7 октомври 2023 г., събота, 10:15 ч: Калояново (Калояново) - Брестник 1948 (Брестник) 6:2 7 октомври 2023 г., събота, 11:30 ч: Пловдив 2015 (Пловдив) - Юнайтед (Пловдив) 0:6 7 октомври 2023 г., събота, 12:45 ч: ФК Хасково 2022 (Хасково) - Шипка старс 2015 (Ас) 0:6 7 октомври 2023 г., събота, 14:00 ч: ФК Рудозем (Рудозем) - Шипка старс 2015 II (Асеновград) 0:3 7 октомври 2023 г., събота, 15:15 ч: Академик (Пловдив) - Спартак (Първенец) 8:1 7 октомври 2023 г., събота, 16:30 ч: Вихър (Белозем) - Тракия 2004 (Пловдив) 3:5 V кръг 14 октомври 2023 г., събота, 09:00 ч: Брестник 1948 (Брестник) - Локомотив 1926 (Пловдив) 1:4 14 октомври 2023 г., събота, 10:15 ч: Реал (Пловдив) - Академик (Пловдив) 2:1 14 октомври 2023 г., събота, 11:30 ч: Тракия 2004 (Пловдив) - ФК Рудозем (Рудозем) 2:2 14 октомври 2023 г., събота, 12:45 ч: Спартак (Първенец) - Вихър (Белозем) 3:0 сл. 14 октомври 2023 г., събота, 14:00 ч: Шипка старс 2015 II (Ас) - ФК Хасково 2022 (Хасково) 1:3 14 октомври 2023 г., събота, 15:15 ч: Юнайтед (Пловдив) - Калояново (Калояново) 4:3 14 октомври 2023 г., събота, 16:30 ч: Шипка старс 2015 (Асеновград) - Пловдив 2015 (Пловдив) 5:2 VI кръг 21 октомври 2023 г., събота, 09:00 ч: Академик (Пловдив) - Брестник 1948 (Брестник) 2:0 21 октомври 2023 г., събота, 10:15 ч: Вихър (Белозем) - Реал (Пловдив) 2:3 21 октомври 2023 г., събота, 11:30 ч: ФК Рудозем (Рудозем) - Спартак (Първенец) 9:3 21 октомври 2023 г., събота, 12:45 ч: ФК Хасково 2022 (Хасково) - Тракия 2004 (Пловдив) 3:0 21 октомври 2023 г., събота, 14:00 ч: Калояново (Калояново) - Локомотив 1926 (Пловдив) 7:0 21 октомври 2023 г., събота, 15:15 ч: Пловдив 2015 (Пловдив) - Шипка старс 2015 II (Ас) 7:5 21 октомври 2023 г., събота, 16:30 ч: Юнайтед (Пловдив) - Шипка старс 2015 (Асеновград) 1:2 VII кръг 28 октомври 2023 г., събота, 09:00 ч: Тракия 2004 (Пловдив) - Пловдив 2015 (Пловдив) 5:5 * * - игран по-късно. 28 октомври 2023 г., събота, 10:15 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Академик (Пловдив) 1:3 28 октомври 2023 г., събота, 11:30 ч: Брестник 1948 (Брестник) - Вихър (Белозем) 4:5 28 октомври 2023 г., събота, 12:45 ч: Реал (Пловдив) - ФК Рудозем (Рудозем) 4:0 28 октомври 2023 г., събота, 14:00 ч: Спартак (Първенец) - ФК Хасково 2022 (Хасково) 3:5 28 октомври 2023 г., събота, 15:15 ч: Шипка старс 2015 (Асеновград) - Калояново (Калояново) 1:0 28 октомври 2023 г., събота, 16:30 ч: Шипка старс 2015 II (Асеновград) - Юнайтед (Пловдив) 1:4 III кръг - отложен мач 4 ноември 2023 г., събота, 11:30 ч: Шипка старс 2015 (Асеновград) - ФК Рудозем (Рудозем) 4:1 * * - датата е приблизителна. VIII кръг 4 ноември 2023 г., събота, 09:00 ч: Юнайтед (Пловдив) - Тракия 2004 (Пловдив) отложен 4 ноември 2023 г., събота, 10:15 ч: Пловдив 2015 (Пловдив) - Спартак (Първенец) отложен 4 ноември 2023 г., събота, 11:30 ч: ФК Хасково 2022 (Хасково) - Реал (Пловдив) отложен 4 ноември 2023 г., събота, 12:45 ч: ФК Рудозем (Рудозем) - Брестник 1948 (Брестник) отложен 4 ноември 2023 г., събота, 14:00 ч: Калояново (Калояново) - Академик (Пловдив) отложен 4 ноември 2023 г., събота, 15:15 ч: Вихър (Белозем) - Локомотив 1926 (Пловдив) отложен 4 ноември 2023 г., събота, 16:30 ч: Шипка старс 2015 (Ас) - Шипка старс 2015 II (Ас) отложен 10 декември 2023 г., неделя, 09:00 ч: Юнайтед (Пловдив) - Тракия 2004 (Пловдив) 2:2 10 декември 2023 г., неделя, 10:15 ч: Пловдив 2015 (Пловдив) - Спартак (Първенец) 3:0 10 декември 2023 г., неделя, 11:30 ч: ФК Хасково 2022 (Хасково) - Реал (Пловдив) 2:9 10 декември 2023 г., неделя, 12:45 ч: ФК Рудозем (Рудозем) - Брестник 1948 (Брестник) 3:2 10 декември 2023 г., неделя, 14:00 ч: Калояново (Калояново) - Академик (Пловдив) 0:5 10 декември 2023 г., неделя, 15:15 ч: Вихър (Белозем) - Локомотив 1926 (Пловдив) 2:4 10 декември 2023 г., неделя, 16:30 ч: Шипка старс 2015 (Ас) - Шипка старс 2015 II (Ас) 3:3 IX кръг 11 ноември 2023 г., събота, 09:00 ч: Спартак (Първенец) - Юнайтед (Пловдив) 0:5 11 ноември 2023 г., събота, 10:15 ч: Реал (Пловдив) - Пловдив 2015 (Пловдив) 4:0 11 ноември 2023 г., събота, 11:30 ч: Брестник 1948 (Брестник) - ФК Хасково 2022 (Хасково) 0:3 11 ноември 2023 г., събота, 12:45 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - ФК Рудозем (Рудозем) 2:3 11 ноември 2023 г., събота, 14:00 ч: Шипка старс 2015 II (Ас) - Калояново (Калояново) 0:3 11 ноември 2023 г., събота, 15:15 ч: Академик (Пловдив) - Вихър (Белозем) 1:0 11 ноември 2023 г., събота, 16:30 ч: Тракия 2004 (Пловдив) - Шипка старс 2015 (Асеновград) 1:2 X кръг 18 ноември 2023 г., събота, 09:00 ч: Пловдив 2015 (Пловдив) - Брестник 1948 (Брестник) 3:3 * * - игран по-късно. 18 ноември 2023 г., събота, 10:15 ч: Юнайтед (Пловдив) - Реал (Пловдив) 1:1 18 ноември 2023 г., събота, 11:30 ч: Шипка старс 2015 (Асеновград) - Спартак (Първенец) 4:1 18 ноември 2023 г., събота, 12:45 ч: ФК Хасково 2022 (Хасково) - Локомотив 1926 (Пловдив) 2:3 18 ноември 2023 г., събота, 14:00 ч: ФК Рудозем (Рудозем) - Академик (Пловдив) 2:3 18 ноември 2023 г., събота, 15:15 ч: Калояново (Калояново) - Вихър (Белозем) 4:5 18 ноември 2023 г., събота, 16:30 ч: Шипка старс 2015 II (Ас) - Тракия 2004 (Пловдив) 0:3 XI кръг 25 ноември 2023 г., събота, 09:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Пловдив 2015 (Пловдив) 4:1 25 ноември 2023 г., събота, 10:15 ч: Брестник 1948 (Брестник) - Юнайтед (Пловдив) 0:4 25 ноември 2023 г., събота, 11:30 ч: Реал (Пловдив) - Шипка старс 2015 (Асеновград) 3:1 25 ноември 2023 г., събота, 12:45 ч: Академик (Пловдив) - ФК Хасково 2022 (Хасково) 2:1 25 ноември 2023 г., събота, 14:00 ч: Вихър (Белозем) - ФК Рудозем (Рудозем) 3:0 25 ноември 2023 г., събота, 15:15 ч: Тракия 2004 (Пловдив) - Калояново (Калояново) 1:6 25 ноември 2023 г., събота, 16:30 ч: Спартак (Първенец) - Шипка старс 2015 II (Асеновград) 3:0 XII кръг 2 декември 2023 г., събота, 09:00 ч: Тракия 2004 (Пловдив) - Спартак (Първенец) 6:4 2 декември 2023 г., събота, 10:15 ч: Юнайтед (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив) 4:2 2 декември 2023 г., събота, 11:30 ч: ФК Хасково 2022 (Хасково) - Вихър (Белозем) 5:0 2 декември 2023 г., събота, 12:45 ч: Калояново (Калояново) - ФК Рудозем (Рудозем) 6:2 2 декември 2023 г., събота, 14:00 ч: Шипка старс 2015 II (Асеновград) - Реал (Пловдив) 0:3 2 декември 2023 г., събота, 15:15 ч: Шипка старс 2015 (Ас) - Брестник 1948 (Брестник) 4:0 2 декември 2023 г., събота, 16:30 ч: Пловдив 2015 (Пловдив) - Академик (Пловдив) 0:7 XIII кръг 9 декември 2023 г., събота, 09:00 ч: Академик (Пловдив) - Юнайтед (Пловдив) 4:0 9 декември 2023 г., събота, 10:15 ч: Вихър (Белозем) - Пловдив 2015 (Пловдив) 0:3 9 декември 2023 г., събота, 11:30 ч: Спартак (Първенец) - Калояново (Калояново) 1:11 9 декември 2023 г., събота, 12:45 ч: ФК Рудозем (Рудозем) - ФК Хасково 2022 (Хасково) 1:2 9 декември 2023 г., събота, 14:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Шипка старс 2015 (Ас) 0:3 9 декември 2023 г., събота, 15:15 ч: Брестник 1948 (Брестник) - Шипка старс 2015 II (Ас) 3:0 9 декември 2023 г., събота, 16:30 ч: Реал (Пловдив) - Тракия 2004 (Пловдив) 1:6 VIII кръг - отложени мачове 10 декември 2023 г., неделя, 09:00 ч: Юнайтед (Пловдив) - Тракия 2004 (Пловдив) 2:2 10 декември 2023 г., неделя, 10:15 ч: Пловдив 2015 (Пловдив) - Спартак (Първенец) 3:0 10 декември 2023 г., неделя, 11:30 ч: ФК Хасково 2022 (Хасково) - Реал (Пловдив) 2:9 10 декември 2023 г., неделя, 12:45 ч: ФК Рудозем (Рудозем) - Брестник 1948 (Брестник) 3:2 10 декември 2023 г., неделя, 14:00 ч: Калояново (Калояново) - Академик (Пловдив) 0:5 10 декември 2023 г., неделя, 15:15 ч: Вихър (Белозем) - Локомотив 1926 (Пловдив) 2:4 10 декември 2023 г., неделя, 16:30 ч: Шипка старс 2015 (Ас) - Шипка старс 2015 II (Ас) 3:3 XIV кръг 9 март 2024 г., събота, 09:00 ч: Брестник 1948 (Брестник) - Тракия 2004 (Пловдив) 5:1 9 март 2024 г., събота, 10:15 ч: Вихър (Белозем) - Юнайтед (Пловдив) 1:2 9 март 2024 г., събота, 11:30 ч: Реал (Пловдив) - Спартак (Първенец) 10:0 9 март 2024 г., събота, 12:45 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Атлетик (Куклен) 16:0 9 март 2024 г., събота, 14:00 ч: Калояново (Калояново) - ФК Хасково 2022 (Хасково) неигран 9 март 2024 г., събота, 15:15 ч: Академик (Пловдив) - ФК Рудозем (Рудозем) неигран XV кръг 16 март 2024 г., събота, 09:00 ч: Атлетик (Куклен) - Брестник 1948 (Брестник) 0:8 16 март 2024 г., събота, 10:15 ч: Тракия 2004 (Пловдив) - Реал (Пловдив) 0:7 16 март 2024 г., събота, 11:30 ч: ФК Хасково 2022 (Хасково) - Спартак (Първенец) 8:4 16 март 2024 г., събота, 12:45 ч: ФК Рудозем (Рудозем) - Локомотив 1926 (Пловдив) неигран 16 март 2024 г., събота, 14:00 ч: Калояново (Калояново) - Вихър (Белозем) неигран 16 март 2024 г., събота, 15:15 ч: Юнайтед (Пловдив) - Академик (Пловдив) 4:6 XVI кръг 23 март 2024 г., събота, 09:00 ч: Спартак (Първенец) - Тракия 2004 (Пловдив) 5:2 23 март 2024 г., събота, 10:15 ч: Вихър (Белозем) - ФК Хасково 2022 (Хасково) 3:8 23 март 2024 г., събота, 11:30 ч: Реал (Пловдив) - Атлетик (Куклен) 14:0 23 март 2024 г., събота, 12:45 ч: Брестник 1948 (Брестник) - ФК Рудозем (Рудозем) 3:0 23 март 2024 г., събота, 14:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Юнайтед (Пловдив) 2:3 23 март 2024 г., събота, 15:15 ч: Академик (Пловдив) - Калояново (Калояново) 4:3 XVII кръг 30 март 2024 г., събота, 09:00 ч: Атлетик (Куклен) - Спартак (Първенец) неигран 30 март 2024 г., събота, 10:15 ч: ФК Хасково 2022 (Хасково) - Тракия 2004 (Пловдив) 5:1 30 март 2024 г., събота, 11:30 ч: Юнайтед (Пловдив) - Брестник 1948 (Брестник) 3:4 30 март 2024 г., събота, 12:45 ч: ФК Рудозем (Рудозем) - Реал (Пловдив) 1:4 30 март 2024 г., събота, 14:00 ч: Калояново (Калояново) - Локомотив 1926 (Пловдив) 12:1 30 март 2024 г., събота, 15:15 ч: Вихър (Белозем) - Академик (Пловдив) 1:8 XVIII кръг 6 април 2024 г., събота, 09:00 ч: Реал (Пловдив) - Юнайтед (Пловдив) 7:1 6 април 2024 г., събота, 10:15 ч: Брестник 1948 (Брестник) - Калояново (Калояново) 3:1 6 април 2024 г., събота, 11:30 ч: Академик (Пловдив) - ФК Хасково 2022 (Хасково) 6:9 6 април 2024 г., събота, 12:45 ч: Тракия 2004 (Пловдив) - Атлетик (Куклен) 5:1 6 април 2024 г., събота, 14:00 ч: Спартак (Първенец) - ФК Рудозем (Рудозем) 3:0 6 април 2024 г., събота, 15:15 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Вихър (Белозем) 3:0 XIX кръг 13 април 2024 г., събота, 09:00 ч: Юнайтед (Пловдив) - Спартак (Първенец) 3:1 13 април 2024 г., събота, 10:15 ч: ФК Хасково 2022 (Хасково) - Атлетик (Куклен) 12:0 13 април 2024 г., събота, 11:30 ч: Калояново (Калояново) - Реал (Пловдив) 0:1 13 април 2024 г., събота, 12:45 ч: Вихър (Белозем) - Брестник 1948 (Брестник) 4:3 13 април 2024 г., събота, 14:00 ч: ФК Рудозем (Рудозем) - Тракия 2004 (Пловдив) 1:3 13 април 2024 г., събота, 15:15 ч: Академик (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив) 4:0 XX кръг 20 април 2024 г., събота, 09:00 ч: Брестник 1948 (Брестник) - Академик (Пловдив) 1:4 20 април 2024 г., събота, 10:15 ч: Реал (Пловдив) - Вихър (Белозем) 1:0 20 април 2024 г., събота, 11:30 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - ФК Хасково 2022 (Хасково) 2:4 20 април 2024 г., събота, 12:45 ч: Атлетик (Куклен) - ФК Рудозем (Рудозем) 1:4 20 април 2024 г., събота, 14:00 ч: Спартак (Първенец) - Калояново (Калояново) 1:3 20 април 2024 г., събота, 15:15 ч: Тракия 2004 (Пловдив) - Юнайтед (Пловдив) 0:9 XXI кръг 27 април 2024 г., събота, 09:00 ч: Академик (Пловдив) - Реал (Пловдив) 1:6 27 април 2024 г., събота, 10:15 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Брестник 1948 (Брестник) 5:1 27 април 2024 г., събота, 11:30 ч: Юнайтед (Пловдив) - Атлетик (Куклен) 9:2 27 април 2024 г., събота, 12:45 ч: ФК Хасково 2022 (Хасково) - ФК Рудозем (Рудозем) 3:0 27 април 2024 г., събота, 14:00 ч: Калояново (Калояново) - Тракия 2004 (Пловдив) 3:1 27 април 2024 г., събота, 15:15 ч: Вихър (Белозем) - Спартак (Първенец) 2:3 XXII кръг 11 май 2024 г., събота, 09:00 ч: Спартак (Първенец) - Академик (Пловдив) неигран 11 май 2024 г., събота, 10:15 ч: Брестник 1948 (Брестник) - ФК Хасково 2022 (Хасково) 2:8 11 май 2024 г., събота, 11:30 ч: Реал (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив) 4:2 11 май 2024 г., събота, 12:45 ч: Атлетик (Куклен) - Калояново (Калояново) 0:3 11 май 2024 г., събота, 14:00 ч: ФК Рудозем (Рудозем) - Юнайтед (Пловдив) 2:0 11 май 2024 г., събота, 15:15 ч: Тракия 2004 (Пловдив) - Вихър (Белозем) 0:2 XXIII кръг 18 май 2024 г., събота, 09:00 ч: Брестник 1948 (Брестник) - Реал (Пловдив) - 18 май 2024 г., събота, 10:15 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Спартак (Първенец) - 18 май 2024 г., събота, 11:30 ч: Вихър (Белозем) - Атлетик (Куклен) - 18 май 2024 г., събота, 12:45 ч: ФК Хасково 2022 (Хасково) - Юнайтед (Пловдив) - 18 май 2024 г., събота, 14:00 ч: Калояново (Калояново) - ФК Рудозем (Рудозем) - 18 май 2024 г., събота, 15:15 ч: Академик (Пловдив) - Тракия 2004 (Пловдив) - XXIV кръг 25 май 2024 г., събота, 09:00 ч: Атлетик (Куклен) - Академик (Пловдив) - 25 май 2024 г., събота, 10:15 ч: Спартак (Първенец) - Брестник 1948 (Брестник) - 25 май 2024 г., събота, 11:30 ч: Реал (Пловдив) - ФК Хасково 2022 (Хасково) - 25 май 2024 г., събота, 12:45 ч: Юнайтед (Пловдив) - Калояново (Калояново) - 25 май 2024 г., събота, 14:00 ч: ФК Рудозем (Рудозем) - Вихър (Белозем) - 25 май 2024 г., събота, 15:15 ч: Тракия 2004 (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив) -
Таблица с резултати
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Реал (Пловдив) XXX 2:1 -:- 7:1 --- 3:1 4:2 1:6 3:3 1:0 4:0 10:0 4:0 --- 14:0 2. Академик (Пловдив) 1:6 XXX 2:1 4:0 4:3 --- 4:0 -:- 2:0 1:0 --- 8:1 --- 7:0 --- --- XXX 6:9 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 3. ФК Хасково 2022 (Хасково) 2:9 --- XXX -:- 0:5 0:6 2:3 3:0 --- 5:0 3:0 8:4 4:3 --- 12:0 --- --- XXX --- --- --- --- 5:1 --- --- --- --- --- --- --- 4. Юнайтед (Пловдив) 1:1 4:6 3:0 XXX 4:3 1:2 4:2 2:2 3:4 2:1 --- 3:1 --- --- 9:2 --- --- --- XXX -:- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 5. Калояново (Калояново) 1:2 0:5 --- --- XXX --- 7:0 3:1 6:2 4:5 6:2 --- --- --- --- 0:1 --- --- --- XXX --- 12:1 --- --- --- -:- --- --- --- --- 6. Шипка старс 2015 (Асеновград) --- 3:0 --- --- 1:0 XXX --- --- 4:0 --- 4:1 4:1 5:2 3:3 --- 7. Локомотив 1926 (Пловдив) 1:3 1:3 2:4 2:3 --- 0:3 XXX 6:0 5:1 3:0 2:3 -:- 4:1 --- 16:0 8. Тракия 2004 (Пловдив) 0:7 0:6 --- 0:9 1:6 1:2 -:- XXX 3:2 0:2 2:2 6:4 5:5 --- 5:1 9. Брестник 1948 (Брестник) -:- 1:4 0:3 0:4 3:1 --- 1:4 5:1 XXX 4:5 3:0 3:1 --- 3:0 --- --- --- 2:8 --- --- --- --- --- XXX --- --- --- --- --- --- 10. Вихър (Белозем) 2:3 1:8 3:8 1:2 --- 1:8 2:4 3:5 4:3 XXX 3:0 2:3 0:3 --- -:- 11. ФК Рудозем (Рудозем) 1:4 2:3 1:2 -:- --- --- --- 1:3 3:2 -:- XXX 9:3 --- 0:3 --- --- --- --- 2:0 --- --- --- --- --- --- XXX --- --- --- --- 12. Спартак (Първенец) 0:10 --- 3:5 0:5 1:11 --- 1:8 5:2 -:- 3:0* 3:0 XXX --- 3:0 --- --- --- --- --- 1:3 --- --- --- --- --- --- XXX --- --- --- 13. Пловдив 2015 (Пловдив) --- 0:7 --- 0:6 1:2 --- --- --- 3:3 --- 3:0* 3:0 XXX 7:5 --- 14. Шипка старс 2015 II (Асеновград) 0:3 --- 1:3 1:4 0:3 --- 0:3 0:3 --- 0:4 --- --- --- XXX --- 15. Атлетик (Куклен) --- -:- --- --- 0:3 --- --- --- 0:8 --- 1:4 --- --- --- XXX ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре