Деца подготвителна група (род.2012) - Футбол 9:
« София (столица) - Зонална група 2023/24


Група "А"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 |
         | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |

                           Актуални мачове:

20 април 2024 г., събота, 09:00 ч / XIV кръг:
Левски (София) - Национал (София)                         5:0 
20 април 2024 г., събота, 10:25 ч / XIV кръг:
Левски Раковски (София) - Славия 1913 (София)             2:3 
20 април 2024 г., събота, 11:50 ч / XIV кръг:
Локомотив София 1929 (София) - ДИТ (София)                1:1 
20 април 2024 г., събота, 13:15 ч / XIV кръг:
Пирин (Благоевград) - Олимпия ФК (София)                  1:1 
20 април 2024 г., събота, 14:40 ч / XIV кръг:
Септември (София) - Ултраспорт академия (София)           неигран 

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Пирин (Благоевград) 13 11 1 1 46:8 34 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Левски (София) 13 10 1 2 38:9 31 3. Олимпия ФК (София) 14 9 1 4 32:14 28 4. Славия 1913 (София) 14 7 5 2 34:17 26 5. Ултраспорт академия (София) 12 7 2 3 34:17 23 6. Локомотив София 1929 (София) 14 6 4 4 29:26 22 7. Национал (София) 14 4 1 9 16:40 13 8. Левски Раковски (София) 14 3 1 10 11:30 10 9. Септември (София) 13 2 0 11 7:42 6 10. ДИТ (кв.Драгалевци, София) 4 1 2 1 6:4 5 11. Академика (София) 13 0 0 13 8:54 0
Бележки - Всички мачове се играят на ст.ВТУ "Тодор Каблешков" в София освен ако не е посочено друго. - Всички мачове се играят в 2 полувремена от по 30 минути с почивка от 10 минути между тях. - Всички мачове се играят на терени с размери 70х50 или 68х45 м, с врати 5х2 метра и топка номер 4. - Отборите са съставени от по 9 футболисти на терена и 9 резервни състезатели без ограничения за смените. Всички 18 състезателя трябва да вземат участие в мача. - По регламент всички състезания от настоящия сезон във формат Футбол 9, Футбол 7 и Футбол 5 се провеждат без да се води официално класиране. I кръг 16 септември 2023 г., събота, 09:00 ч: Септември (София) - Локомотив София 1929 (София) 0:3 16 септември 2023 г., събота, 10:25 ч: Олимпия ФК (София) - Национал (София) 3:1 16 септември 2023 г., събота, 11:50 ч: Пирин (Благоевград) - Левски (София) 1:0 16 септември 2023 г., събота, 13:15 ч: Ултраспорт академия (София) - Академика (София) 4:2 16 септември 2023 г., събота, 14:40 ч: Левски Раковски (София) - Славия 1913 (София) 0:1 II кръг 23 септември 2023 г., събота, 09:00 ч: Академика (София) - Национал (София) 0:2 23 септември 2023 г., събота, 10:25 ч: Ултраспорт академия (София) - Левски Раковски (София) 2:0 23 септември 2023 г., събота, 11:50 ч: Левски (София) - Олимпия ФК (София) 3:0 23 септември 2023 г., събота, 13:15 ч: Локомотив София 1929 (София) - Пирин (Благоевград) 1:6 23 септември 2023 г., събота, 14:40 ч: Славия 1913 (София) - Септември (София) 3:1 III кръг 30 септември 2023 г., събота, 09:00 ч: Олимпия ФК (София) - Локомотив София 1929 (София) 1:0 30 септември 2023 г., събота, 10:25 ч: Национал (София) - Левски (София) 1:6 30 септември 2023 г., събота, 11:50 ч: Левски Раковски (София) - Академика (София) 2:0 30 септември 2023 г., събота, 13:15 ч: Септември (София) - Ултраспорт академия (София) 1:2 Пирин (Благоевград) - Славия 1913 (София) отложен 18 ноември 2023 г., събота, 11:50 ч: Пирин (Благоевград) - Славия 1913 (София) 2:0 IV кръг 7 октомври 2023 г., събота, 09:00 ч: Академика (София) - Левски (София) 1:4 7 октомври 2023 г., събота, 10:25 ч: Локомотив София 1929 (София) - Национал (София) 6:1 7 октомври 2023 г., събота, 11:50 ч: Ултраспорт академия (София) - Пирин (Благоевград) 1:4 7 октомври 2023 г., събота, 13:15 ч: Левски Раковски (София) - Септември (София) 2:0 7 октомври 2023 г., събота, 14:40 ч: Славия 1913 (София) - Олимпия ФК (София) 1:2 V кръг 14 октомври 2023 г., събота, 10:25 ч: Национал (София) - Славия 1913 (София) 0:3 14 октомври 2023 г., събота, 11:50 ч: Септември (София) - Академика (София) отложен Олимпия ФК (София) - Ултраспорт академия (София) 3:0 14 октомври 2023 г., събота, 13:15 ч: Пирин (Благоевград) - Левски Раковски (София) 4:1 14 октомври 2023 г., събота, 14:40 ч: Левски (София) - Локомотив София 1929 (София) 0:1 18 ноември 2023 г., събота, 10:25 ч: Септември (София) - Академика (София) 2:1 VI кръг 21 октомври 2023 г., събота, 09:00 ч: Левски Раковски (София) - Олимпия ФК (София) 0:2 21 октомври 2023 г., събота, 10:25 ч: Ултраспорт академия (София) - Национал (София) 5:0 21 октомври 2023 г., събота, 11:50 ч: Славия 1913 (София) - Левски (София) 3:3 21 октомври 2023 г., събота, 13:15 ч: Септември (София) - Пирин (Благоевград) 0:6 21 октомври 2023 г., събота, 14:40 ч: Академика (София) - Локомотив София 1929 (София) 0:4 VII кръг 28 октомври 2023 г., събота, 09:00 ч: Национал (София) - Левски Раковски (София) 1:1 28 октомври 2023 г., събота, 10:25 ч: Олимпия ФК (София) - Септември (София) 5:0 28 октомври 2023 г., събота, 11:50 ч: Левски (София) - Ултраспорт академия (София) 2:1 28 октомври 2023 г., събота, 13:15 ч: Пирин (Благоевград) - Академика (София) 2:0 28 октомври 2023 г., събота, 14:40 ч: Локомотив София 1929 (София) - Славия 1913 (София) 2:2 VIII кръг 4 ноември 2023 г., събота, 09:00 ч: Ултраспорт академия (София) - Локомотив Сф 1929 (София) 4:4 4 ноември 2023 г., събота, 10:25 ч: Септември (София) - Национал (София) 1:3 4 ноември 2023 г., събота, 11:50 ч: Пирин (Благоевград) - Олимпия ФК (София) 4:0 4 ноември 2023 г., събота, 13:15 ч: Академика (София) - Славия 1913 (София) 1:3 4 ноември 2023 г., събота, 14:40 ч: Левски Раковски (София) - Левски (София) 0:3 IX кръг 11 ноември 2023 г., събота, 09:00 ч: Левски (София) - Септември (София) 4:0 11 ноември 2023 г., събота, 10:25 ч: Локомотив София 1929 (София) - Левски Раковски (София) 3:1 11 ноември 2023 г., събота, 11:50 ч: Олимпия ФК (София) - Академика (София) 7:0 11 ноември 2023 г., събота, 13:15 ч: Славия 1913 (София) - Ултраспорт академия (София) 1:1 11 ноември 2023 г., събота, 14:40 ч: Национал (София) - Пирин (Благоевград) 1:4 V кръг - отложен мач 18 ноември 2023 г., събота, 10:25 ч: Септември (София) - Академика (София) 2:1 III кръг - отложен мач 18 ноември 2023 г., събота, 11:50 ч: Пирин (Благоевград) - Славия 1913 (София) 2:0 X кръг 23 март 2024 г., събота, 09:00 ч: Локомотив София 1929 (София) - Олимпия ФК (София) 0:4 23 март 2024 г., събота, 10:25 ч: Академика (София) - Национал (София) 2:3 23 март 2024 г., събота, 11:50 ч: Септември (София) - Пирин (Благоевград) 0:6 23 март 2024 г., събота, 13:15 ч: Левски Раковски (София) - Левски (София) 1:2 23 март 2024 г., събота, 14:40 ч: ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Славия 1913 (София) 0:0 Ултраспорт академия (София) почива XI кръг 30 март 2024 г., събота, 09:00 ч: Национал (София) - Локомотив София 1929 (София) 0:3 30 март 2024 г., събота, 10:25 ч: Славия 1913 (София) - Академика (София) 10:1 30 март 2024 г., събота, 11:50 ч: Олимпия ФК (София) - Септември (София) 4:0 30 март 2024 г., събота, 13:15 ч: Пирин (Благоевград) - Левски Раковски (София) 6:0 30 март 2024 г., събота, 14:40 ч: Ултраспорт академия (София) - ДИТ (София) 3:0 Левски (София) почива XII кръг 6 април 2024 г., събота, 09:00 ч: Левски Раковски (София) - Олимпия ФК (София) 1:0 6 април 2024 г., събота, 10:25 ч: Септември (София) - Национал (София) 1:0 6 април 2024 г., събота, 11:50 ч: Локомотив София 1929 (София) - Славия 1913 (София) 1:1 6 април 2024 г., събота, 13:15 ч: Академика (София) - Ултраспорт академия (София) 0:6 6 април 2024 г., събота, 14:40 ч: Левски (София) - Пирин (Благоевград) 3:0 ДИТ (кв.Драгалевци, София) почива XIII кръг 13 април 2024 г., събота, 09:00 ч: Ултраспорт академия (София) - Локомотив Сф 1929 (София) 5:0 13 април 2024 г., събота, 10:25 ч: Славия 1913 (София) - Септември (София) 3:1 13 април 2024 г., събота, 11:50 ч: Олимпия ФК (София) - Левски (София) 0:3 13 април 2024 г., събота, 13:15 ч: Национал (София) - Левски Раковски (София) 3:0 13 април 2024 г., събота, 14:40 ч: ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Академика (София) 5:0 Пирин (Благоевград) почива XIV кръг 20 април 2024 г., събота, 09:00 ч: Левски (София) - Национал (София) 5:0 20 април 2024 г., събота, 10:25 ч: Левски Раковски (София) - Славия 1913 (София) 2:3 20 април 2024 г., събота, 11:50 ч: Локомотив София 1929 (София) - ДИТ (София) 1:1 20 април 2024 г., събота, 13:15 ч: Пирин (Благоевград) - Олимпия ФК (София) 1:1 20 април 2024 г., събота, 14:40 ч: Септември (София) - Ултраспорт академия (София) неигран Академика (София) почива XV кръг 27 април 2024 г., събота, 09:00 ч: Академика (София) - Локомотив София 1929 (София) - 27 април 2024 г., събота, 10:25 ч: Ултраспорт академия (София) - Левски Раковски (София) - 27 април 2024 г., събота, 11:50 ч: Национал (София) - Пирин (Благоевград) - 27 април 2024 г., събота, 13:15 ч: Славия 1913 (София) - Левски (София) - 27 април 2024 г., събота, 14:40 ч: ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Септември (София) - Олимпия ФК (София) почива XVI кръг 11 май 2024 г., събота, 09:00 ч: Олимпия ФК (София) - Национал (София) - 11 май 2024 г., събота, 10:25 ч: Левски (София) - Ултраспорт академия (София) - 11 май 2024 г., събота, 11:50 ч: Пирин (Благоевград) - Славия 1913 (София) - 11 май 2024 г., събота, 13:15 ч: Септември (София) - Академика (София) - 11 май 2024 г., събота, 14:40 ч: Левски Раковски (София) - ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Локомотив София 1929 (София) почива XVII кръг 18 май 2024 г., събота, 09:00 ч: Локомотив София 1929 (София) - Септември (София) - 18 май 2024 г., събота, 10:25 ч: Академика (София) - Левски Раковски (София) - 18 май 2024 г., събота, 11:50 ч: Ултраспорт академия (София) - Пирин (Благоевград) - 18 май 2024 г., събота, 13:15 ч: ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Левски (София) - 18 май 2024 г., събота, 14:40 ч: Славия 1913 (София) - Олимпия ФК (София) - Национал (София) почива XVIII кръг 25 май 2024 г., събота, 09:00 ч: Олимпия ФК (София) - Ултраспорт академия (София) - 25 май 2024 г., събота, 10:25 ч: Национал (София) - Славия 1913 (София) - 25 май 2024 г., събота, 11:50 ч: Левски Раковски (София) - Локомотив София 1929 (София) - 25 май 2024 г., събота, 13:15 ч: Пирин (Благоевград) - ДИТ (кв.Драгалевци, София) - 25 май 2024 г., събота, 14:40 ч: Левски (София) - Академика (София) - Септември (София) почива XIX кръг 1 юни 2024 г., събота, 09:00 ч: Локомотив София 1929 (София) - Левски (София) - 1 юни 2024 г., събота, 10:25 ч: Ултраспорт академия (София) - Национал (София) - 1 юни 2024 г., събота, 11:50 ч: Академика (София) - Пирин (Благоевград) - 1 юни 2024 г., събота, 13:15 ч: Септември (София) - Левски Раковски (София) - 1 юни 2024 г., събота, 14:40 ч: ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Олимпия ФК (София) - Славия 1913 (София) почива XX кръг 8 юни 2024 г., събота, 09:00 ч: Олимпия ФК (София) - Академика (София) - 8 юни 2024 г., събота, 10:25 ч: Левски (София) - Септември (София) - 8 юни 2024 г., събота, 11:50 ч: Пирин (Благоевград) - Локомотив София 1929 (София) - 8 юни 2024 г., събота, 13:15 ч: Национал (София) - ДИТ (кв.Драгалевци, София) - 8 юни 2024 г., събота, 14:40 ч: Славия 1913 (София) - Ултраспорт академия (София) - Левски Раковски (София) почива
Таблица с резултати
--------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. --------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Пирин (Благоевград) XXX 1:0 4:0 2:0 --- -:- --- 4:1 --- -:- 2:0 XXX --- 1:1 -:- --- --- --- 6:0 --- --- --- 2. Левски (София) 3:0 XXX 3:0 --- 2:1 0:1 5:0 --- 4:0 --- -:- --- XXX --- --- -:- --- --- --- -:- --- --- 3. Олимпия ФК (София) --- 0:3 XXX --- 3:0 1:0 3:1 --- 5:0 --- 7:0 --- --- XXX --- -:- --- -:- --- 4:0 --- -:- 4. Славия 1913 (София) --- 3:3 1:2 XXX 1:1 --- --- --- 3:1 --- 10:1 --- -:- -:- XXX -:- --- --- --- 3:1 --- --- 5. Ултраспорт академия (София) 1:4 --- --- --- XXX 4:4 5:0 2:0 --- 3:0 4:2 -:- --- --- --- XXX 5:0 -:- -:- --- --- --- 6. Локомотив София 1929 (София) 1:6 -:- 0:4 2:2 --- XXX 6:1 3:1 -:- 1:1 --- --- --- --- 1:1 --- XXX --- --- --- --- --- 7. Национал (София) 1:4 1:6 --- 0:3 --- 0:3 XXX 1:1 --- -:- --- -:- --- --- -:- --- --- XXX 3:0 --- --- --- 8. Левски Раковски (София) --- 0:3 0:2 0:1 --- -:- --- XXX 2:0 -:- 2:0 --- 1:2 1:0 2:3 --- --- --- XXX --- --- --- 9. Септември (София) 0:6 --- --- --- 1:2 0:3 1:3 -:- XXX --- 2:1 0:6 --- --- --- --- --- 1:0 --- XXX --- -:- 10. ДИТ (кв.Драгалевци, София) --- -:- -:- 0:0 --- --- --- --- -:- XXX 5:0 11. Академика (София) -:- 1:4 --- 1:3 0:6 0:4 0:2 -:- --- --- XXX --- --- --- --- --- -:- 2:3 --- --- --- XXX --------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Група "Б"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Актуални мачове:

21 април 2024 г., неделя, 09:00 ч / XVI кръг:
Витоша 13 (София) - Сердика (София)                        - 
21 април 2024 г., неделя, 10:25 ч / XVI кръг:
Левски II (София) - Елит София (София)                     - 
21 април 2024 г., неделя, 11:50 ч / XVI кръг:
Национал II (София) - Кюстендил (Кюстендил)                - 
21 април 2024 г., неделя, 13:15 ч / XVI кръг:
Олимпия ФК II (София) - Враждебна (кв.Враждебна, София)    - 
21 април 2024 г., неделя, 14:40 ч / XVI кръг:
Миньор (Перник) - Славия 1913 II (София)                   - 

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Левски II (София) 14 10 3 1 42:12 33 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. ДИТ (кв.Драгалевци, София) 9 8 1 0 23:2 25 [1 0 0 1:0 3] 3. Национал II (София) 12 8 1 3 35:24 25 [0 0 1 0:1 0] 4. Кюстендил (Кюстендил) 12 6 3 3 28:15 21 5. Миньор (Перник) 12 5 5 2 25:11 20 6. Витоша 13 (София) 13 5 2 6 28:30 17 7. Славия 1913 II (София) 13 4 4 5 13:18 16 8. ЦСКА (София) 11 5 0 6 29:24 15 [1 0 1 6:5 3] 9. Сердика (София) 12 4 3 5 20:21 15 [1 0 1 5:6 3] 10. Олимпия ФК II (София) 12 0 2 10 8:28 2 [0 1 0 2:2 1, -20 обща ГР] 11. Враждебна (кв.Враждебна, София) 13 0 2 11 16:73 2 [0 1 0 2:2 1, -57 обща ГР] 12. Елит София (София) 3 0 0 3 5:14 0
Бележки - Всички мачове се играят на ст.ВТУ "Тодор Каблешков" в София освен ако не е посочено друго. - Всички мачове се играят в 2 полувремена от по 30 минути с почивка от 10 минути между тях. - Всички мачове се играят на терени с размери 70х50 или 68х45 м, с врати 5х2 метра и топка номер 4. - Отборите са съставени от по 9 футболисти на терена и 9 резервни състезатели без ограничения за смените. Всички 18 състезателя трябва да вземат участие в мача. - По регламент всички състезания от настоящия сезон във формат Футбол 9, Футбол 7 и Футбол 5 се провеждат без да се води официално класиране. I кръг 17 септември 2023 г., неделя, 09:00 ч: Сердика (София) - Враждебна (кв.Враждебна, София) 3:0 17 септември 2023 г., неделя, 10:25 ч: ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Национал II (София) 1:0 17 септември 2023 г., неделя, 11:50 ч: Витоша 13 (София) - Миньор (Перник) 0:7 17 септември 2023 г., неделя, 13:15 ч: Левски II (София) - Олимпия ФК II (София) 2:1 17 септември 2023 г., неделя, 14:40 ч: ЦСКА (София) - Кюстендил (Кюстендил) неигран Славия 1913 II (София) почива II кръг 24 септември 2023 г., неделя, 09:00 ч: Олимпия ФК II (София) - ЦСКА (София) 0:3 24 септември 2023 г., неделя, 10:25 ч: Миньор (Перник) - Левски II (София) 1:1 24 септември 2023 г., неделя, 11:50 ч: Национал II (София) - Витоша 13 (София) 4:2 24 септември 2023 г., неделя, 13:15 ч: Враждебна (кв.Враждебна, София) - ДИТ (София) 1:5 24 септември 2023 г., неделя, 14:40 ч: Славия 1913 II (София) - Сердика (София) 1:0 Кюстендил (Кюстендил) почива III кръг 1 октомври 2023 г., неделя, 09:00 ч: ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Славия 1913 II (София) 3:0 1 октомври 2023 г., неделя, 10:25 ч: Витоша 13 (София) - Враждебна (кв.Враждебна, София) 6:2 1 октомври 2023 г., неделя, 11:50 ч: Кюстендил (Кюстендил) - Олимпия ФК II (София) 3:1 1 октомври 2023 г., неделя, 13:15 ч: ЦСКА (София) - Миньор (Перник) 1:3 1 октомври 2023 г., неделя, 14:40 ч: Левски II (София) - Национал II (София) 4:0 Сердика (София) почива IV кръг 8 октомври 2023 г., неделя, 09:00 ч: Славия 1913 II (София) - Витоша 13 (София) 1:1 8 октомври 2023 г., неделя, 10:25 ч: Враждебна (кв.Враждебна, София) - Левски II (София) 1:9 8 октомври 2023 г., неделя, 11:50 ч: Национал II (София) - ЦСКА (София) неигран 8 октомври 2023 г., неделя, 13:15 ч: Миньор (Перник) - Кюстендил (Кюстендил) 0:0 8 октомври 2023 г., неделя, 14:40 ч: Сердика (София) - ДИТ (кв.Драгалевци, София) 1:1 Олимпия ФК II (София) почива V кръг 15 октомври 2023 г., неделя, 09:00 ч: ЦСКА (София) - Враждебна (кв.Враждебна, София) 9:3 15 октомври 2023 г., неделя, 10:25 ч: Олимпия ФК II (София) - Миньор (Перник) 0:0 15 октомври 2023 г., неделя, 11:50 ч: Витоша 13 (София) - Сердика (София) 3:0 15 октомври 2023 г., неделя, 13:15 ч: Кюстендил (Кюстендил) - Национал II (София) 3:4 15 октомври 2023 г., неделя, 14:40 ч: Левски II (София) - Славия 1913 II (София) 2:2 ДИТ (кв.Драгалевци, София) почива VI кръг 22 октомври 2023 г., неделя, 09:00 ч: Национал II (София) - Олимпия ФК II (София) 3:0 22 октомври 2023 г., неделя, 10:25 ч: ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Витоша 13 (София) 4:0 22 октомври 2023 г., неделя, 11:50 ч: Славия 1913 II (София) - ЦСКА (София) 1:0 22 октомври 2023 г., неделя, 13:15 ч: Сердика (София) - Левски II (София) 1:1 22 октомври 2023 г., неделя, 14:40 ч: Враждебна (кв.Враждебна, София) - Кюстендил (Кюстендил) 2:6 Миньор (Перник) почива VII кръг 30 октомври 2023 г., понеделник, 09:00 ч: Миньор (Перник) - Национал II (София) 3:0 30 октомври 2023 г., понеделник, 10:25 ч: Олимпия ФК II (София) - Враждебна (кв.Враждебна, София) 2:2 30 октомври 2023 г., понеделник, 11:50 ч: ЦСКА (София) - Сердика (София) 2:4 30 октомври 2023 г., понеделник, 13:15 ч: Кюстендил (Кюстендил) - Славия 1913 II (София) 2:0 30 октомври 2023 г., понеделник, 14:40 ч: Левски II (София) - ДИТ (кв.Драгалевци, София) 0:1 Витоша 13 (София) почива VIII кръг 6 ноември 2023 г., понеделник, 09:00 ч: Витоша 13 (София) - Левски II (София) 1:3 6 ноември 2023 г., понеделник, 10:25 ч: Славия 1913 II (София) - Олимпия ФК II (София) 2:1 6 ноември 2023 г., понеделник, 11:50 ч: Сердика (София) - Кюстендил (Кюстендил) 1:2 6 ноември 2023 г., понеделник, 13:15 ч: Враждебна (кв.Враждебна, София) - Миньор (Перник) 1:1 6 ноември 2023 г., понеделник, 14:40 ч: ДИТ (кв.Драгалевци, София) - ЦСКА (София) 4:0 Национал II (София) почива IX кръг 12 ноември 2023 г., неделя, 09:00 ч: Олимпия ФК II (София) - Сердика (София) 2:3 12 ноември 2023 г., неделя, 10:25 ч: Национал II (София) - Враждебна (кв.Враждебна, София) 6:1 12 ноември 2023 г., неделя, 11:50 ч: ЦСКА (София) - Витоша 13 (София) 1:0 12 ноември 2023 г., неделя, 13:15 ч: Кюстендил (Кюстендил) - ДИТ (кв.Драгалевци, София) 0:1 12 ноември 2023 г., неделя, 14:40 ч: Миньор (Перник) - Славия 1913 II (София) 0:0 Левски II (София) почива X кръг 19 ноември 2023 г., неделя, 09:00 ч: Славия 1913 II (София) - Национал II (София) 0:3 19 ноември 2023 г., неделя, 10:25 ч: ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Олимпия ФК II (София) 3:0 19 ноември 2023 г., неделя, 11:50 ч: Сердика (София) - Миньор (Перник) 3:1 19 ноември 2023 г., неделя, 13:15 ч: Левски II (София) - ЦСКА (София) 4:1 19 ноември 2023 г., неделя, 14:40 ч: Витоша 13 (София) - Кюстендил (Кюстендил) 1:1 Враждебна (кв.Враждебна, София) почива Сердика (София) почива XI кръг 26 ноември 2023 г., неделя, 09:00 ч: Олимпия ФК II (София) - Витоша 13 (София) отложен 26 ноември 2023 г., неделя, 10:25 ч: Миньор (Перник) - ДИТ (кв.Драгалевци, София) отложен 26 ноември 2023 г., неделя, 11:50 ч: Кюстендил (Кюстендил) - Левски II (София) отложен 26 ноември 2023 г., неделя, 13:15 ч: Национал II (София) - Сердика (София) отложен 26 ноември 2023 г., неделя, 14:40 ч: Враждебна (София) - Славия 1913 II (София) отложен 17 март 2024 г., неделя, 09:00 ч: Олимпия ФК II (София) - Витоша 13 (София) - 17 март 2024 г., неделя, 10:25 ч: Миньор (Перник) - ДИТ (кв.Драгалевци, София) - 17 март 2024 г., неделя, 11:50 ч: Кюстендил (Кюстендил) - Левски II (София) 1:2 17 март 2024 г., неделя, 13:15 ч: Национал II (София) - Сердика (София) - 17 март 2024 г., неделя, 14:40 ч: Враждебна (София) - Славия 1913 II (София) - ЦСКА (София) почива XII кръг 24 март 2024 г., неделя, 09:00 ч: Национал II (София) - Славия 1913 II (София) 2:2 24 март 2024 г., неделя, 10:25 ч: Кюстендил (Кюстендил) - Елит София (София) 5:1 24 март 2024 г., неделя, 11:50 ч: Витоша 13 (София) - Миньор (Перник) 2:5 24 март 2024 г., неделя, 13:15 ч: Левски II (София) - Олимпия ФК II (София) 2:0 24 март 2024 г., неделя, 14:40 ч: ЦСКА (София) - Враждебна (кв.Враждебна, София) 7:0 XIII кръг 31 март 2024 г., неделя, 09:00 ч: Елит София (София) - ЦСКА (София) неигран 31 март 2024 г., неделя, 10:25 ч: Сердика (София) - Кюстендил (Кюстендил) 1:1 31 март 2024 г., неделя, 11:50 ч: Миньор (Перник) - Левски II (София) 1:2 31 март 2024 г., неделя, 13:15 ч: Славия 1913 II (София) - Витоша 13 (София) 1:2 31 март 2024 г., неделя, 14:40 ч: Враждебна (кв.Враждебна, София) - Национал II (София) 3:4 Олимпия ФК II (София) почива XIV кръг 7 април 2024 г., неделя, 09:00 ч: Национал II (София) - Елит София (София) 6:3 7 април 2024 г., неделя, 10:25 ч: ЦСКА (София) - Сердика (София) 4:1 7 април 2024 г., неделя, 11:50 ч: Левски II (София) - Славия 1913 II (София) 2:1 7 април 2024 г., неделя, 13:15 ч: Витоша 13 (София) - Враждебна (кв.Враждебна, София) 7:0 7 април 2024 г., неделя, 14:40 ч: Олимпия ФК II (София) - Миньор (Перник) 1:3 Кюстендил (Кюстендил) почива XV кръг 14 април 2024 г., неделя, 09:00 ч: Сердика (София) - Национал II (София) 2:3 14 април 2024 г., неделя, 10:25 ч: Кюстендил (Кюстендил) - ЦСКА (София) 4:1 14 април 2024 г., неделя, 11:50 ч: Враждебна (кв.Враждебна, София) - Левски II (София) 0:8 14 април 2024 г., неделя, 13:15 ч: Елит София (София) - Витоша 13 (София) 1:3 14 април 2024 г., неделя, 14:40 ч: Славия 1913 II (София) - Олимпия ФК II (София) 2:0 Миньор (Перник) почива XVI кръг 21 април 2024 г., неделя, 09:00 ч: Витоша 13 (София) - Сердика (София) - 21 април 2024 г., неделя, 10:25 ч: Левски II (София) - Елит София (София) - 21 април 2024 г., неделя, 11:50 ч: Национал II (София) - Кюстендил (Кюстендил) - 21 април 2024 г., неделя, 13:15 ч: Олимпия ФК II (София) - Враждебна (кв.Враждебна, София) - 21 април 2024 г., неделя, 14:40 ч: Миньор (Перник) - Славия 1913 II (София) - ЦСКА (София) почива XVII кръг 28 април 2024 г., неделя, 09:00 ч: Елит София (София) - Олимпия ФК II (София) - 28 април 2024 г., неделя, 10:25 ч: Сердика (София) - Левски II (София) - 28 април 2024 г., неделя, 11:50 ч: ЦСКА (София) - Национал II (София) - 28 април 2024 г., неделя, 13:15 ч: Кюстендил (Кюстендил) - Витоша 13 (София) - 28 април 2024 г., неделя, 14:40 ч: Враждебна (кв.Враждебна, София) - Миньор (Перник) - Славия 1913 II (София) почива XVIII кръг 12 май 2024 г., неделя, 09:00 ч: Миньор (Перник) - Елит София (София) - 12 май 2024 г., неделя, 10:25 ч: Олимпия ФК II (София) - Сердика (София) - 12 май 2024 г., неделя, 11:50 ч: Левски II (София) - Кюстендил (Кюстендил) - 12 май 2024 г., неделя, 13:15 ч: Славия 1913 II (София) - Враждебна (София) - 12 май 2024 г., неделя, 14:40 ч: Витоша 13 (София) - ЦСКА (София) - Национал II (София) почива XIX кръг 19 май 2024 г., неделя, 09:00 ч: Елит София (София) - Славия 1913 II (София) - 19 май 2024 г., неделя, 10:25 ч: Сердика (София) - Миньор (Перник) - 19 май 2024 г., неделя, 11:50 ч: Национал II (София) - Витоша 13 (София) - 19 май 2024 г., неделя, 13:15 ч: ЦСКА (София) - Левски II (София) - 19 май 2024 г., неделя, 14:40 ч: Кюстендил (Кюстендил) - Олимпия ФК II (София) - Враждебна (кв.Враждебна, София) почива XX кръг 26 май 2024 г., неделя, 09:00 ч: Враждебна (кв.Враждебна, София) - Елит София (София) - 26 май 2024 г., неделя, 10:25 ч: Славия 1913 II (София) - Сердика (София) - 26 май 2024 г., неделя, 11:50 ч: Левски II (София) - Национал II (София) - 26 май 2024 г., неделя, 13:15 ч: Миньор (Перник) - Кюстендил (Кюстендил) - 26 май 2024 г., неделя, 14:40 ч: Олимпия ФК II (София) - ЦСКА (София) - Витоша 13 (София) почива XXI кръг 2 юни 2024 г., неделя, 09:00 ч: Сердика (София) - Враждебна (кв.Враждебна, София) - 2 юни 2024 г., неделя, 10:25 ч: Витоша 13 (София) - Левски II (София) - 2 юни 2024 г., неделя, 11:50 ч: Кюстендил (Кюстендил) - Славия 1913 II (София) - 2 юни 2024 г., неделя, 13:15 ч: ЦСКА (София) - Миньор (Перник) - 2 юни 2024 г., неделя, 14:40 ч: Национал II (София) - Олимпия ФК II (София) - Елит София (София) почива XXII кръг 9 юни 2024 г., неделя, 09:00 ч: Елит София (София) - Сердика (София) - 9 юни 2024 г., неделя, 10:25 ч: Олимпия ФК II (София) - Витоша 13 (София) - 9 юни 2024 г., неделя, 11:50 ч: Славия 1913 II (София) - ЦСКА (София) - 9 юни 2024 г., неделя, 13:15 ч: Миньор (Перник) - Национал II (София) - 9 юни 2024 г., неделя, 14:40 ч: Враждебна (кв.Враждебна, София) - Кюстендил (Кюстендил) - Левски II (София) почива
Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Левски II (София) XXX 0:1 4:0 -:- --- --- 2:2 4:1 --- 2:1 --- -:- XXX --- -:- --- --- --- 2:1 --- --- 2:0 --- --- 2. ДИТ (кв.Драгалевци, София) --- XXX 1:0 --- --- 4:0 3:0 4:0 --- 3:0 --- --- 3. Национал II (София) --- --- XXX -:- --- 4:2 2:2 --- -:- 3:0 6:1 6:3 --- --- XXX --- --- -:- --- --- --- -:- --- --- 4. Кюстендил (Кюстендил) 1:2 0:1 3:4 XXX --- -:- 2:0 4:1 --- 3:1 --- 5:1 --- --- --- XXX --- --- -:- --- --- -:- --- --- 5. Миньор (Перник) 1:1 -:- 3:0 0:0 XXX --- 0:0 --- --- --- --- -:- 1:2 --- -:- -:- XXX --- -:- --- --- --- --- --- 6. Витоша 13 (София) 1:3 --- --- 1:1 0:7 XXX --- -:- 3:0 --- 6:2 --- -:- --- --- --- 2:5 XXX --- --- -:- --- 7:0 --- 7. Славия 1913 II (София) --- --- 0:3 --- --- 1:1 XXX 1:0 1:0 2:1 -:- --- --- --- --- --- --- 1:2 XXX -:- -:- 2:0 --- --- 8. ЦСКА (София) -:- --- -:- --- 1:3 1:0 --- XXX 2:4 --- 9:3 --- --- --- --- --- -:- --- --- XXX 4:1 --- 7:0 --- 9. Сердика (София) 1:1 1:1 2:3 1:2 3:1 --- --- --- XXX --- 3:0 --- -:- --- --- 1:1 -:- --- --- --- XXX --- -:- --- 10. Олимпия ФК II (София) --- --- --- --- 0:0 -:- --- 0:3 2:3 XXX 2:2 --- --- --- --- --- 1:3 -:- --- -:- -:- XXX -:- --- 11. Враждебна (кв.Враждебна, София) 1:9 1:5 3:4 2:6 1:1 --- -:- --- --- --- XXX -:- 0:8 --- --- -:- -:- --- --- --- --- --- XXX --- 12. Елит София (София) --- --- --- --- --- 1:3 -:- --- -:- -:- --- XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Група "В"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 |
         | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Академия Металург (Перник) 14 13 0 1 69:14 39 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. София спорт (София) 13 11 0 2 49:17 33 3. ДИТ II (кв.Драгалевци, София) 14 7 1 6 34:27 22 4. УФК Ботев (София) 13 7 0 6 35:34 21 [1 0 0 5:3 3] 5. Козаро (Ботевград) 13 7 0 6 37:35 21 [0 0 1 3:5 0] 6. Академия Мургаш (Нови хан) 14 6 2 6 48:51 20 7. Елит София (София) 10 6 0 4 34:19 18 [1 0 0 7:1 3] 8. Арес (София) 13 6 0 7 24:27 18 [0 0 1 1:7 0] 9. Локомотив София 1929 II (София) 4 3 0 1 12:10 9 10. Щурче (София) 4 2 0 2 19:11 6 11. Спортист 13 (София) 14 1 2 11 19:53 5 12. Тигрите (София) 10 1 1 8 16:38 4 13. Кокаляне Педиакид (Кокаляне) 10 0 0 10 2:62 0
Бележки - Всички мачове се играят на комплекс "Уинбет арена" /ст.ВСУ "Любен Каравелов"/ в кв.Суходол, София освен ако не е посочено друго. - Всички мачове се играят в 2 полувремена от по 30 минути с почивка от 10 минути между тях. - Всички мачове се играят на терени с размери 70х50 или 68х45 м, с врати 5х2 метра и топка номер 4. - Отборите са съставени от по 9 футболисти на терена и 9 резервни състезатели без ограничения за смените. Всички 18 състезателя трябва да вземат участие в мача. - По регламент всички състезания от настоящия сезон във формат Футбол 9, Футбол 7 и Футбол 5 се провеждат без да се води официално класиране. I кръг 16 септември 2023 г., събота, 09:00 ч: Елит София (София) - Академия Металург (Перник) 1:5 16 септември 2023 г., събота, 10:25 ч: Арес (София) - Кокаляне Педиакид (Кокаляне) 3:0 сл. 16 септември 2023 г., събота, 11:50 ч: ДИТ II (кв.Драгалевци, София) - Тигрите (София) 4:1 16 септември 2023 г., събота, 13:15 ч: Академия Мургаш (Нови хан) - Козаро (Ботевград) 2:5 16 септември 2023 г., събота, 14:40 ч: София спорт (София) - УФК Ботев (София) 4:1 Спортист 13 (София) почива II кръг 23 септември 2023 г., събота, 09:00 ч: Кокаляне Педиакид (Кокаляне) - Елит София (София) 0:9 23 септември 2023 г., събота, 10:25 ч: УФК Ботев (София) - ДИТ II (кв.Драгалевци, София) 3:6 23 септември 2023 г., събота, 11:50 ч: Спортист 13 (София) - София спорт (София) 0:5 23 септември 2023 г., събота, 13:15 ч: Академия Металург (Перник) - Академия Мургаш (Нови хан) 5:4 23 септември 2023 г., събота, 14:40 ч: Тигрите (София) - Арес (София) 0:2 Козаро (Ботевград) почива III кръг 30 септември 2023 г., събота, 09:00 ч: Елит София (София) - Тигрите (София) 6:1 30 септември 2023 г., събота, 10:25 ч: Арес (София) - УФК Ботев (София) 3:1 30 септември 2023 г., събота, 11:50 ч: ДИТ II (кв.Драгалевци, София) - Спортист 13 (София) 3:1 30 септември 2023 г., събота, 13:15 ч: Академия Мургаш (Нови хан) - Кокаляне Педиакид (Кокал.) 12:0 30 септември 2023 г., събота, 14:40 ч: Козаро (Ботевград) - Академия Металург (Перник) 1:3 София спорт (София) почива IV кръг 7 октомври 2023 г., събота, 09:00 ч: УФК Ботев (София) - Елит София (София) 3:0 7 октомври 2023 г., събота, 10:25 ч: Спортист 13 (София) - Арес (София) 0:4 7 октомври 2023 г., събота, 11:50 ч: Тигрите (София) - Академия Мургаш (Нови хан) 5:7 7 октомври 2023 г., събота, 13:15 ч: София спорт (София) - ДИТ II (кв.Драгалевци, София) 2:1 7 октомври 2023 г., събота, 14:40 ч: Кокаляне Педиакид (Кокаляне) - Козаро (Ботевград) 0:3 сл. Академия Металург (Перник) почива V кръг 14 октомври 2023 г., събота, 09:00 ч: Елит София (София) - Спортист 13 (София) 2:1 14 октомври 2023 г., събота, 10:25 ч: Академия Мургаш (Нови хан) - УФК Ботев (София) 5:3 14 октомври 2023 г., събота, 11:50 ч: Козаро (Ботевград) - Тигрите (София) 5:4 14 октомври 2023 г., събота, 13:15 ч: Академия Металург (Перник) - Кокаляне Педиакид (Кокал.) 10:0 14 октомври 2023 г., събота, 14:40 ч: Арес (София) - София спорт (София) 0:3 ДИТ II (кв.Драгалевци, София) почива VI кръг 21 октомври 2023 г., събота, 09:00 ч: София спорт (София) - Елит София (София) 1:0 21 октомври 2023 г., събота, 10:25 ч: Тигрите (София) - Академия Металург (Перник) 1:8 21 октомври 2023 г., събота, 11:50 ч: УФК Ботев (София) - Козаро (Ботевград) 5:3 21 октомври 2023 г., събота, 13:15 ч: Спортист 13 (София) - Академия Мургаш (Нови хан) 2:2 21 октомври 2023 г., събота, 14:40 ч: ДИТ II (кв.Драгалевци, София) - Арес (София) 0:2 Кокаляне Педиакид (Кокаляне) почива VII кръг 28 октомври 2023 г., събота, 09:00 ч: Елит София (София) - ДИТ II (кв.Драгалевци, София) 4:3 28 октомври 2023 г., събота, 10:25 ч: Кокаляне Педиакид (Кокаляне) - Тигрите (София) 0:3 сл. 28 октомври 2023 г., събота, 11:50 ч: Академия Металург (Перник) - УФК Ботев (София) 7:1 28 октомври 2023 г., събота, 13:15 ч: Козаро (Ботевград) - Спортист 13 (София) 8:2 28 октомври 2023 г., събота, 14:40 ч: Академия Мургаш (Нови хан) - София спорт (София) 5:4 Арес (София) почива VIII кръг 4 ноември 2023 г., събота, 09:00 ч: Арес (София) - Елит София (София) 1:7 4 ноември 2023 г., събота, 10:25 ч: УФК Ботев (София) - Кокаляне Педиакид (Кокаляне) 5:1 4 ноември 2023 г., събота, 11:50 ч: София спорт (София) - Козаро (Ботевград) 1:0 4 ноември 2023 г., събота, 13:15 ч: ДИТ II (София) - Академия Мургаш (Нови хан) 1:1 4 ноември 2023 г., събота, 14:40 ч: Спортист 13 (София) - Академия Металург (Перник) 0:3 Тигрите (София) почива IX кръг 11 ноември 2023 г., събота, 09:00 ч: Кокаляне Педиакид (Кокаляне) - Спортист 13 (София) 0:6 11 ноември 2023 г., събота, 10:25 ч: Тигрите (София) - УФК Ботев (София) 0:2 11 ноември 2023 г., събота, 11:50 ч: Академия Мургаш (Нови хан) - Арес (София) 3:2 11 ноември 2023 г., събота, 13:15 ч: Академия Металург (Перник) - София спорт (София) 2:3 11 ноември 2023 г., събота, 14:40 ч: Козаро (Ботевград) - ДИТ II (кв.Драгалевци, София) 1:2 Елит София (София) почива X кръг 18 ноември 2023 г., събота, 09:00 ч: Елит София (София) - Академия Мургаш (Нови хан) 4:2 18 ноември 2023 г., събота, 10:25 ч: София спорт (София) - Кокаляне Педиакид (Кокаляне) 8:1 18 ноември 2023 г., събота, 11:50 ч: ДИТ II (София) - Академия Металург (Перник) 1:2 18 ноември 2023 г., събота, 13:15 ч: Арес (София) - Козаро (Ботевград) 1:3 18 ноември 2023 г., събота, 14:40 ч: Спортист 13 (София) - Тигрите (София) 1:1 УФК Ботев (София) почива XI кръг 25 ноември 2023 г., събота, 09:00 ч: Тигрите (София) - София спорт (София) 0:3 25 ноември 2023 г., събота, 10:25 ч: Козаро (Ботевград) - Елит София (София) 2:1 25 ноември 2023 г., събота, 11:50 ч: Кокаляне Педиакид (Кокаляне) - ДИТ II (София) 0:3 сл. 25 ноември 2023 г., събота, 13:15 ч: Академия Металург (Перник) - Арес (София) 1:0 25 ноември 2023 г., събота, 14:40 ч: УФК Ботев (София) - Спортист 13 (София) 4:0 Академия Мургаш (Нови хан) почива XII кръг 23 март 2024 г., събота, 09:00 ч: Спортист 13 (София) - София спорт (София) 2:6 23 март 2024 г., събота, 10:25 ч: Щурче (София) - Арес (София) 1:4 23 март 2024 г., събота, 11:50 ч: Локомотив София 1929 II (София) - ДИТ II (София) 2:1 23 март 2024 г., събота, 13:15 ч: Академия Металург (Перник) - Козаро (Ботевград) 8:0 23 март 2024 г., събота, 14:40 ч: УФК Ботев (София) - Академия Мургаш (Нови хан) 3:1 XIII кръг 30 март 2024 г., събота, 10:25 ч: Арес (София) - УФК Ботев (София) неигран ДИТ II (кв.Драгалевци, София) - Щурче (София) 4:3 30 март 2024 г., събота, 11:50 ч: Спортист 13 (София) - Локомотив София 1929 II (София) 2:3 30 март 2024 г., събота, 13:15 ч: Академия Мургаш (Нови хан) - Академия Металург (Перник) 0:7 30 март 2024 г., събота, 14:40 ч: София спорт (София) - Козаро (Ботевград) неигран XIV кръг 6 април 2024 г., събота, 09:00 ч: Локомотив София 1929 II (София) - София спорт (София) 5:2 6 април 2024 г., събота, 10:25 ч: УФК Ботев (София) - ДИТ II (кв.Драгалевци, София) 2:3 6 април 2024 г., събота, 11:50 ч: Козаро (Ботевград) - Академия Мургаш (Нови хан) 3:4 6 април 2024 г., събота, 13:15 ч: Академия Металург (Перник) - Арес (София) 5:0 6 април 2024 г., събота, 14:40 ч: Щурче (София) - Спортист 13 (София) 10:1 XV кръг 13 април 2024 г., събота, 09:00 ч: Спортист 13 (София) - УФК Ботев (София) 1:2 13 април 2024 г., събота, 10:25 ч: ДИТ II (София) - Академия Металург (Перник) 2:3 13 април 2024 г., събота, 11:50 ч: Локомотив София 1929 II (София) - Щурче (София) 2:5 13 април 2024 г., събота, 13:15 ч: Арес (София) - Козаро (Ботевград) 2:3 13 април 2024 г., събота, 14:40 ч: София спорт (София) - Академия Мургаш (Нови хан) 7:0 XVI кръг Щурче (София) - София спорт (София) - УФК Ботев (София) - Локомотив София 1929 II (София) - Академия Металург (Перник) - Спортист 13 (София) - Козаро (Ботевград) - ДИТ II (кв.Драгалевци, София) - Академия Мургаш (Нови хан) - Арес (София) - XVII кръг София спорт (София) - Арес (София) - ДИТ II (София) - Академия Мургаш (Нови хан) - Спортист 13 (София) - Козаро (Ботевград) - Локомотив Сф 1929 II (София) - Академия Металург (Перник) - Щурче (София) - УФК Ботев (София) - XVIII кръг УФК Ботев (София) - София спорт (София) - Академия Металург (Перник) - Щурче (София) - Козаро (Ботевград) - Локомотив София 1929 II (София) - Академия Мургаш (Нови хан) - Спортист 13 (София) - Арес (София) - ДИТ II (кв.Драгалевци, София) - XIX кръг София спорт (София) - ДИТ II (кв.Драгалевци, София) - Спортист 13 (София) - Арес (София) - Локомотив Сф 1929 II (София) - Академия Мургаш (Нови хан) - Щурче (София) - Козаро (Ботевград) - УФК Ботев (София) - Академия Металург (Перник) - XX кръг Академия Металург (Перник) - София спорт (София) - Козаро (Ботевград) - УФК Ботев (София) - Академия Мургаш (Нови хан) - Щурче (София) - Арес (София) - Локомотив София 1929 II (София) - ДИТ II (кв.Драгалевци, София) - Спортист 13 (София) -
Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. ------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Академия Металург (Перник) XXX 2:3 --- 7:1 8:0 5:4 --- 1:0 --- -:- -:- --- 10:0 XXX -:- --- --- --- --- --- 5:0 --- --- --- --- --- 2. София спорт (София) --- XXX 2:1 4:1 1:0 7:0 1:0 -:- --- --- --- --- 8:1 --- XXX -:- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 3. ДИТ II (кв.Драгалевци, София) 1:2 --- XXX --- --- 1:1 --- 0:2 --- 4:3 3:1 4:1 --- 2:3 --- XXX --- --- -:- --- --- --- --- -:- --- --- 4. УФК Ботев (София) -:- -:- 3:6 XXX 5:3 3:1 3:0 --- -:- --- 4:0 --- 5:1 --- --- 2:3 XXX --- --- --- --- --- --- --- --- --- 5. Козаро (Ботевград) 1:3 --- 1:2 -:- XXX 3:4 2:1 --- -:- --- 8:2 5:4 --- --- --- -:- --- XXX --- --- --- --- --- --- --- --- 6. Академия Мургаш (Нови хан) 0:7 5:4 --- 5:3 2:5 XXX --- 3:2 --- -:- -:- --- 12:0 --- --- --- --- --- XXX --- -:- --- --- --- --- --- 7. Елит София (София) 1:5 --- 4:3 --- --- 4:2 XXX --- --- --- 2:1 6:1 --- 8. Арес (София) --- 0:3 -:- 3:1 1:3 --- 1:7 XXX -:- --- --- --- 3:0* --- --- --- --- 2:3 --- --- XXX --- --- --- --- --- 9. Локомотив София 1929 II (София) -:- 5:2 2:1 --- --- -:- --- --- XXX 2:5 --- --- --- 10. Щурче (София) --- -:- --- -:- -:- --- --- 1:4 --- XXX 10:1 --- --- 11. Спортист 13 (София) 0:3 0:5 --- 1:2 -:- 2:2 --- 0:4 2:3 --- XXX 1:1 --- --- 2:6 --- --- --- --- --- -:- --- --- XXX --- --- 12. Тигрите (София) 1:8 0:3 --- 0:2 --- 5:7 --- 0:2 --- --- --- XXX --- 13. Кокаляне Педиакид (Кокаляне) --- --- 0:3* --- 0:3* --- 0:9 --- --- --- 0:6 0:3* XXX ------------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Група "Г"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Талант (София) 12 10 2 0 41:11 32 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Барокко (София) 12 8 1 3 37:26 25 3. Софияспорт 2020 (София) 12 7 2 3 24:11 23 [0 1 0 0:0 1, +13 обща ГР] 4. ОФК София 1992 (София) 13 6 5 2 32:22 23 [0 1 0 0:0 1, +10 обща ГР] 5. Орловец 2015 (Кокаляне) 13 6 1 6 37:23 19 6. Академия Септември (София) 13 5 3 5 33:22 18 7. Локомотив София 1929 II (София) 9 4 2 3 22:14 14 8. ФК Ботев (София) 13 2 4 7 21:40 10 9. Искър 2022 (Самоков) 4 2 0 2 15:6 6 [1 0 0 8:1 3] 10. Развитие МФ (София) 13 1 3 9 14:36 6 [0 0 1 1:8 0] 11. Тигрите (София) 4 0 1 3 4:23 1 12. Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 8 0 0 8 4:50 0
Бележки - Всички мачове се играят на комплекс "Уинбет арена" /ст.ВСУ "Любен Каравелов"/ в кв.Суходол, София освен ако не е посочено друго. - Всички мачове се играят в 2 полувремена от по 30 минути с почивка от 10 минути между тях. - Всички мачове се играят на терени с размери 70х50 или 68х45 м, с врати 5х2 метра и топка номер 4. - Отборите са съставени от по 9 футболисти на терена и 9 резервни състезатели без ограничения за смените. Всички 18 състезателя трябва да вземат участие в мача. - По регламент всички състезания от настоящия сезон във формат Футбол 9, Футбол 7 и Футбол 5 се провеждат без да се води официално класиране. I кръг 17 септември 2023 г., неделя, 09:00 ч: ФК Ботев (София) - Талант (София) 1:6 17 септември 2023 г., неделя, 10:25 ч: Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Барокко (София) 1:5 17 септември 2023 г., неделя, 11:50 ч: Локомотив Сф 1929 II (София) - Софияспорт 2020 (София) 1:2 17 септември 2023 г., неделя, 13:15 ч: ОФК София 1992 (София) - Развитие МФ (София) 1:1 17 септември 2023 г., неделя, 14:40 ч: Академия Септември (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) 4:1 II кръг 24 септември 2023 г., неделя, 09:00 ч: Талант (София) - ОФК София 1992 (София) 6:2 24 септември 2023 г., неделя, 10:25 ч: Софияспорт 2020 (София) - Развитие МФ (София) 2:1 24 септември 2023 г., неделя, 11:50 ч: Барокко (София) - Академия Септември (София) 3:1 24 септември 2023 г., неделя, 13:15 ч: Локомотив София 1929 II (София) - Витоша (Бистрица) 5:1 24 септември 2023 г., неделя, 14:40 ч: Орловец 2015 (Кокаляне) - ФК Ботев (София) 2:2 III кръг 1 октомври 2023 г., неделя, 09:00 ч: Развитие на млади футболисти (София) - Талант (София) 1:3 1 октомври 2023 г., неделя, 10:25 ч: Витоша (Бистрица) - Софияспорт 2020 (София) неигран 1 октомври 2023 г., неделя, 11:50 ч: Академия Септември (София) - Локомотив Сф 1929 II (София) 2:1 1 октомври 2023 г., неделя, 13:15 ч: ФК Ботев (София) - Барокко (София) 2:6 1 октомври 2023 г., неделя, 14:40 ч: ОФК София 1992 (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) 2:1 IV кръг 8 октомври 2023 г., неделя, 09:00 ч: Софияспорт 2020 (София) - Талант (София) 0:1 8 октомври 2023 г., неделя, 10:25 ч: Локомотив София 1929 II (София) - ФК Ботев (София) 5:2 8 октомври 2023 г., неделя, 11:50 ч: Витоша (Бистрица) - Академия Септември (София) 0:8 8 октомври 2023 г., неделя, 13:15 ч: Орловец 2015 (Кокаляне) - Развитие МФ (София) 5:1 8 октомври 2023 г., неделя, 14:40 ч: Барокко (София) - ОФК София 1992 (София) 4:3 V кръг 15 октомври 2023 г., неделя, 09:00 ч: Талант (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) 3:2 15 октомври 2023 г., неделя, 10:25 ч: Развитие на млади футболисти (София) - Барокко (София) 2:4 15 октомври 2023 г., неделя, 11:50 ч: ФК Ботев (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 2:0 15 октомври 2023 г., неделя, 13:15 ч: Академия Септември (София) - Софияспорт 2020 (София) 1:2 15 октомври 2023 г., неделя, 14:40 ч: ОФК София 1992 (София) - Локомотив Сф 1929 II (София) 2:2 VI кръг 22 октомври 2023 г., неделя, 09:00 ч: Барокко (София) - Талант (София) 0:1 22 октомври 2023 г., неделя, 10:25 ч: Витоша (Бистрица) - ОФК София 1992 (София) 2:6 22 октомври 2023 г., неделя, 11:50 ч: Софияспорт 2020 (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) 4:0 22 октомври 2023 г., неделя, 13:15 ч: Локомотив София 1929 II (София) - Развитие МФ (София) 4:0 22 октомври 2023 г., неделя, 14:40 ч: Академия Септември (София) - ФК Ботев (София) 2:2 VII кръг 12 ноември 2023 г., неделя, 09:00 ч: ОФК София 1992 (София) - Академия Септември (София) 2:0 12 ноември 2023 г., неделя, 10:25 ч: Талант (София) - Локомотив София 1929 II (София) 1:1 12 ноември 2023 г., неделя, 11:50 ч: Орловец 2015 (Кокаляне) - Барокко (София) 1:2 12 ноември 2023 г., неделя, 13:15 ч: ФК Ботев (София) - Софияспорт 2020 (София) 2:6 12 ноември 2023 г., неделя, 14:40 ч: Развитие МФ (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 4:0 VIII кръг 19 ноември 2023 г., неделя, 09:00 ч: Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Талант (София) 0:11 19 ноември 2023 г., неделя, 10:25 ч: ФК Ботев (София) - ОФК София 1992 (София) 2:2 19 ноември 2023 г., неделя, 11:50 ч: Софияспорт 2020 (София) - Барокко (София) 1:1 19 ноември 2023 г., неделя, 13:15 ч: Локомотив Сф 1929 II (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) 1:0 19 ноември 2023 г., неделя, 14:40 ч: Академия Септември (София) - Развитие МФ (София) 0:0 IX кръг 17 март 2024 г., неделя: ОФК София 1992 (София) - Софияспорт 2020 (София) отложен Развитие на млади футболисти (София) - ФК Ботев (София) отложен Талант (София) - Академия Септември (София) отложен Орловец 2015 (Кокаляне) - Витоша (Бистрица) отложен Барокко (София) - Локомотив София 1929 II (София) отложен 17 март 2024 г., неделя, 09:00 ч: ОФК София 1992 (София) - Софияспорт 2020 (София) 0:0 17 март 2024 г., неделя, 10:25 ч: Талант (София) - Академия Септември (София) 1:1 17 март 2024 г., неделя, 11:50 ч: Развитие на млади футболисти (София) - ФК Ботев (София) 0:2 17 март 2024 г., неделя, 13:15 ч: Орловец 2015 (Кокаляне) - Витоша (Бистрица) 9:0 17 март 2024 г., неделя, 14:40 ч: Барокко (София) - Локомотив София 1929 II (София) 4:2 X кръг 24 март 2024 г., неделя, 09:00 ч: Тигрите (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) 0:7 24 март 2024 г., неделя, 10:25 ч: Софияспорт 2020 (София) - Барокко (София) 4:0 24 март 2024 г., неделя, 11:50 ч: Академия Септември (София) - ФК Ботев (София) 3:0 24 март 2024 г., неделя, 13:15 ч: Искър 2022 (Самоков) - Талант (София) 1:3 24 март 2024 г., неделя, 14:40 ч: ОФК София 1992 (София) - Развитие МФ (София) 2:0 XI кръг 31 март 2024 г., неделя, 09:00 ч: Талант (София) - Софияспорт 2020 (София) 2:1 31 март 2024 г., неделя, 10:25 ч: Развитие на млади футболисти (София) - Тигрите (София) 3:3 31 март 2024 г., неделя, 11:50 ч: ФК Ботев (София) - Барокко (София) 2:4 31 март 2024 г., неделя, 13:15 ч: Орловец 2015 (Кокаляне) - Искър 2022 (Самоков) 1:0 31 март 2024 г., неделя, 14:40 ч: Академия Септември (София) - ОФК София 1992 (София) 2:4 XII кръг 7 април 2024 г., неделя, 09:00 ч: Тигрите (София) - Академия Септември (София) 0:8 7 април 2024 г., неделя, 10:25 ч: Софияспорт 2020 (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) 0:2 7 април 2024 г., неделя, 11:50 ч: Барокко (София) - Талант (София) неигран 7 април 2024 г., неделя, 13:15 ч: Искър 2022 (Самоков) - Развитие МФ (София) 8:1 7 април 2024 г., неделя, 14:40 ч: ОФК София 1992 (София) - ФК Ботев (София) 1:1 XIII кръг 14 април 2024 г., неделя, 09:00 ч: ФК Ботев (София) - Талант (София) 1:3 14 април 2024 г., неделя, 10:25 ч: Развитие МФ (София) - Софияспорт 2020 (София) 0:2 14 април 2024 г., неделя, 11:50 ч: Академия Септември (София) - Искър 2022 (Самоков) 1:6 14 април 2024 г., неделя, 13:15 ч: Орловец 2015 (Кокаляне) - Барокко (София) 6:4 14 април 2024 г., неделя, 14:40 ч: ОФК София 1992 (София) - Тигрите (София) 5:1 XIV кръг Тигрите (София) - ФК Ботев (София) - Искър 2022 (Самоков) - ОФК София 1992 (София) - Софияспорт 2020 (София) - Академия Септември (София) - Барокко (София) - Развитие на млади футболисти (София) - Талант (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) - XV кръг ФК Ботев (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) - Развитие на млади футболисти (София) - Талант (София) - Академия Септември (София) - Барокко (София) - ОФК София 1992 (София) - Софияспорт 2020 (София) - Тигрите (София) - Искър 2022 (Самоков) - XVI кръг Искър 2022 (Самоков) - ФК Ботев (София) - Софияспорт 2020 (София) - Тигрите (София) - Барокко (София) - ОФК София 1992 (София) - Талант (София) - Академия Септември (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) - Развитие МФ (София) - XVII кръг ФК Ботев (София) - Развитие на млади футболисти (София) - Академия Септември (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) - ОФК София 1992 (София) - Талант (София) - Тигрите (София) - Барокко (София) - Искър 2022 (Самоков) - Софияспорт 2020 (София) - XVIII кръг Софияспорт 2020 (София) - ФК Ботев (София) - Барокко (София) - Искър 2022 (Самоков) - Талант (София) - Тигрите (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) - ОФК София 1992 (София) - Развитие МФ (София) - Академия Септември (София) -
Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Талант (София) XXX --- 2:1 6:2 3:2 1:1 1:1 --- --- --- -:- --- XXX --- --- --- -:- -:- --- --- --- --- --- --- 2. Барокко (София) 0:1 XXX --- 4:3 --- 3:1 4:2 --- -:- -:- --- --- --- XXX --- -:- --- --- --- --- --- --- --- --- 3. Софияспорт 2020 (София) 0:1 1:1 XXX --- 4:0 -:- --- -:- --- 2:1 -:- --- --- 4:0 XXX --- 0:2 --- --- --- --- --- --- --- 4. ОФК София 1992 (София) -:- --- 0:0 XXX 2:1 2:0 2:2 1:1 --- 1:1 5:1 --- --- --- -:- XXX --- --- --- --- --- 2:0 --- --- 5. Орловец 2015 (Кокаляне) --- 1:2 --- -:- XXX --- --- 2:2 1:0 5:1 --- 9:0 --- 6:4 --- --- XXX --- --- --- --- -:- --- --- 6. Академия Септември (София) --- -:- 1:2 2:4 4:1 XXX 2:1 2:2 1:6 0:0 --- --- --- --- --- --- -:- XXX --- 3:0 --- --- --- --- 7. Локомотив София 1929 II (София) --- --- 1:2 --- 1:0 --- XXX 5:2 --- 4:0 --- 5:1 8. ФК Ботев (София) 1:6 2:6 2:6 2:2 -:- --- --- XXX --- -:- --- 2:0 1:3 2:4 --- --- --- --- --- XXX --- --- --- --- 9. Искър 2022 (Самоков) 1:3 --- -:- -:- --- --- --- -:- XXX 8:1 --- --- 10. Развитие МФ (София) 1:3 2:4 0:2 --- --- -:- --- 0:2 --- XXX 3:3 4:0 -:- --- --- --- --- --- --- --- --- XXX --- --- 11. Тигрите (София) --- -:- --- --- 0:7 0:8 --- -:- -:- --- XXX --- 12. Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:11 1:5 --- 2:6 --- 0:8 --- --- --- --- --- XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Група "Д"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 |
         | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Спартак 2015 (София) 13 9 2 2 56:13 29 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Футболна академия Герман (Герман) 13 8 3 2 38:17 27 [1 1 0 4:0 4] 3. Искър 2022 (Самоков) 9 9 0 0 74:10 27 [1 0 0 9:0 3] 4. Люлин (кв.Люлин, София) 14 8 3 3 36:27 27 [0 1 2 0:13 1] 5. Щурче (София) 9 8 0 1 64:14 24 6. Левски Спартак 1962 (София) 13 6 2 5 29:43 20 7. Конкордия (София) 14 4 3 7 28:48 15 8. Левски Раковски II (София) 13 3 5 5 33:32 14 9. Искър 1945 (Нови Искър) 13 4 0 9 14:32 12 10. Гранит (Владая) 13 1 1 11 16:85 4 11. Обеля 1945 (кв.Обеля, София) 14 0 2 12 11:67 2 12. Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 4 0 1 3 1:12 1
Бележки - Всички мачове се играят на ст."II-и микрорайон" в ЖК Люлин II, София освен ако не е посочено друго. - Всички мачове се играят в 2 полувремена от по 30 минути с почивка от 10 минути между тях. - Всички мачове се играят на терени с размери 70х50 или 68х45 м, с врати 5х2 метра и топка номер 4. - Отборите са съставени от по 9 футболисти на терена и 9 резервни състезатели без ограничения за смените. Всички 18 състезателя трябва да вземат участие в мача. - По регламент всички състезания от настоящия сезон във формат Футбол 9, Футбол 7 и Футбол 5 се провеждат без да се води официално класиране. I кръг 17 септември 2023 г., неделя, 09:00 ч: Футболна академия Герман (Герман) - Конкордия (София) 4:0 17 септември 2023 г., неделя, 10:25 ч: Левски Раковски II (София) - Спартак 2015 (София) 2:3 17 септември 2023 г., неделя, 11:50 ч: Щурче (София) - Искър 2022 (Самоков) 4:5 17 септември 2023 г., неделя, 13:15 ч: Левски Спартак 1962 (София) - Гранит (Владая) 8:2 17 септември 2023 г., неделя, 14:40 ч: Люлин (кв.Люлин, София) - Искър 1945 (Нови Искър) 2:0 Обеля 1945 (кв.Обеля, София) почива II кръг 24 септември 2023 г., неделя, 09:00 ч: Гранит (Владая) - Левски Раковски II (София) 2:9 24 септември 2023 г., неделя, 10:25 ч: Спартак 2015 (София) - Люлин (кв.Люлин, София) 0:0 24 септември 2023 г., неделя, 11:50 ч: Искър 2022 (Самоков) - Левски Спартак 1962 (София) 14:1 24 септември 2023 г., неделя, 13:15 ч: Конкордия (София) - Щурче (София) 1:8 24 септември 2023 г., неделя, 14:40 ч: Обеля 1945 (кв.Обеля, София) - ФА Герман (Герман) 1:5 Искър 1945 (Нови Искър) почива III кръг 1 октомври 2023 г., неделя, 09:00 ч: Щурче (София) - Обеля 1945 (кв.Обеля, София) 17:1 1 октомври 2023 г., неделя, 10:25 ч: Левски Спартак 1962 (София) - Конкордия (София) 4:2 1 октомври 2023 г., неделя, 11:50 ч: Левски Раковски II (София) - Искър 2022 (Самоков) 2:4 1 октомври 2023 г., неделя, 13:15 ч: Люлин (кв.Люлин, София) - Гранит (Владая) 6:1 1 октомври 2023 г., неделя, 14:40 ч: Искър 1945 (Нови Искър) - Спартак 2015 (София) 0:3 Футболна академия Герман (Герман) почива IV кръг 8 октомври 2023 г., неделя, 09:00 ч: Гранит (Владая) - Искър 1945 (Нови Искър) 0:3 8 октомври 2023 г., неделя, 10:25 ч: Конкордия (София) - Левски Раковски II (София) 3:3 8 октомври 2023 г., неделя, 11:50 ч: Обеля 1945 (кв.Обеля, Сф) - Левски Спартак 1962 (София) 1:3 8 октомври 2023 г., неделя, 13:15 ч: Искър 2022 (Самоков) - Люлин (кв.Люлин, София) 9:0 8 октомври 2023 г., неделя, 14:40 ч: Футболна академия Герман (Герман) - Щурче (София) 1:7 Спартак 2015 (София) почива V кръг 15 октомври 2023 г., неделя, 09:00 ч: Спартак 2015 (София) - Гранит (Владая) 5:0 15 октомври 2023 г., неделя, 10:25 ч: Левски Раковски II (София) - Обеля 1945 (кв.Обеля, Сф) 3:3 15 октомври 2023 г., неделя, 11:50 ч: Люлин (кв.Люлин, София) - Конкордия (София) 3:1 15 октомври 2023 г., неделя, 13:15 ч: Искър 1945 (Нови Искър) - Искър 2022 (Самоков) 0:8 15 октомври 2023 г., неделя, 14:40 ч: Левски Спартак 1962 (София) - ФА Герман (Герман) 1:1 Щурче (София) почива VI кръг 22 октомври 2023 г., неделя, 09:00 ч: Конкордия (София) - Искър 1945 (Нови Искър) 1:2 22 октомври 2023 г., неделя, 10:25 ч: Обеля 1945 (кв.Обеля, София) - Люлин (кв.Люлин, София) 1:4 22 октомври 2023 г., неделя, 11:50 ч: ФА Герман (Герман) - Левски Раковски II (София) 2:2 22 октомври 2023 г., неделя, 13:15 ч: Щурче (София) - Левски Спартак 1962 (София) 5:0 22 октомври 2023 г., неделя, 14:40 ч: Искър 2022 (Самоков) - Спартак 2015 (София) 3:2 Гранит (Владая) почива VII кръг 30 октомври 2023 г., понеделник, 09:00 ч: Левски Раковски II (София) - Щурче (София) 2:5 30 октомври 2023 г., понеделник, 10:25 ч: Люлин (кв.Люлин, София) - ФА Герман (Герман) 0:0 30 октомври 2023 г., понеделник, 11:50 ч: Искър 1945 (Нови Искър) - Обеля 1945 (кв.Обеля, София) 3:0 30 октомври 2023 г., понеделник, 13:15 ч: Спартак 2015 (София) - Конкордия (София) 5:1 30 октомври 2023 г., понеделник, 14:40 ч: Гранит (Владая) - Искър 2022 (Самоков) 1:15 Левски Спартак 1962 (София) почива VIII кръг 6 ноември 2023 г., понеделник, 09:00 ч: Конкордия (София) - Гранит (Владая) 2:1 6 ноември 2023 г., понеделник, 10:25 ч: Обеля 1945 (кв.Обеля, София) - Спартак 2015 (София) 1:6 6 ноември 2023 г., понеделник, 11:50 ч: ФА Герман (Герман) - Искър 1945 (Нови Искър) 3:1 6 ноември 2023 г., понеделник, 13:15 ч: Щурче (София) - Люлин (кв.Люлин, София) 8:1 6 ноември 2023 г., понеделник, 14:40 ч: Левски Спартак 1962 (София) - Левски Раковски II (София) 1:4 Искър 2022 (Самоков) почива IX кръг 12 ноември 2023 г., неделя, 09:00 ч: Люлин (кв.Люлин, София) - Левски Спартак 1962 (София) 3:0 12 ноември 2023 г., неделя, 10:25 ч: Искър 1945 (Нови Искър) - Щурче (София) 1:7 12 ноември 2023 г., неделя, 11:50 ч: Спартак 2015 (София) - ФА Герман (Герман) 3:0 12 ноември 2023 г., неделя, 13:15 ч: Искър 2022 (Самоков) - Конкордия (София) 8:0 12 ноември 2023 г., неделя, 14:40 ч: Гранит (Владая) - Обеля 1945 (кв.Обеля, София) 0:0 Левски Раковски II (София) почива X кръг 19 ноември 2023 г., неделя, 09:00 ч: Футболна академия Герман (Герман) - Гранит (Владая) 6:0 19 ноември 2023 г., неделя, 10:25 ч: Щурче (София) - Спартак 2015 (София) 3:2 19 ноември 2023 г., неделя, 11:50 ч: Обеля 1945 (кв.Обеля, София) - Искър 2022 (Самоков) 0:8 19 ноември 2023 г., неделя, 13:15 ч: Левски Раковски II (София) - Люлин (кв.Люлин, София) 0:3 19 ноември 2023 г., неделя, 14:40 ч: Левски Спартак 1962 (София) - Искър 1945 (Нови Искър) 1:0 Конкордия (София) почива XI кръг 25 ноември 2023 г., събота, 09:30 ч: Конкордия (София) - Обеля 1945 (кв.Обеля, София) 3:2 26 ноември 2023 г., неделя, 09:00 ч: Гранит (Владая) - Щурче (София) отложен 26 ноември 2023 г., неделя, 10:25 ч: Искър 1945 (Нови Искър) - Левски Раковски II (София) отложен 26 ноември 2023 г., неделя, 11:50 ч: Спартак 2015 (София) - Левски Спартак 1962 (София) отложен 26 ноември 2023 г., неделя, 13:15 ч: Искър 2022 (Самоков) - ФА Герман (Герман) отложен 17 март 2024 г., неделя, 09:00 ч: Гранит (Владая) - Щурче (София) - 17 март 2024 г., неделя, 10:25 ч: Искър 1945 (Нови Искър) - Левски Раковски II (София) - 17 март 2024 г., неделя, 11:50 ч: Спартак 2015 (София) - Левски Спартак 1962 (София) - 17 март 2024 г., неделя, 13:15 ч: Искър 2022 (Самоков) - ФА Герман (Герман) - Люлин (кв.Люлин, София) почива XII кръг 24 март 2024 г., неделя, 09:00 ч: Искър 1945 (Нови Искър) - Левски Раковски II (София) 3:1 24 март 2024 г., неделя, 10:25 ч: Гранит (Владая) - Левски Спартак 1962 (София) 7:1 24 март 2024 г., неделя, 11:50 ч: Спартак 2015 (София) - Обеля 1945 (кв.Обеля, София) 8:0 24 март 2024 г., неделя, 13:15 ч: Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Конкордия (София) 1:5 24 март 2024 г., неделя, 14:40 ч: Люлин (кв.Люлин, София) - ФА Герман (Герман) 0:4 XIII кръг 31 март 2024 г., неделя, 09:00 ч: Левски Спартак 1962 (София) - Искър 1945 (Нови Искър) 2:1 31 март 2024 г., неделя, 10:25 ч: Футболна академия Герман (Герман) - Гранит (Владая) 7:2 31 март 2024 г., неделя, 11:50 ч: Спартак 2015 (София) - Люлин (кв.Люлин, София) 3:3 31 март 2024 г., неделя, 13:15 ч: Левски Раковски II (София) - Витоша (Бистрица) 0:0 31 март 2024 г., неделя, 14:40 ч: Обеля 1945 (кв.Обеля, София) - Конкордия (София) 1:3 XIV кръг 7 април 2024 г., неделя, 09:00 ч: Искър 1945 (Нови Искър) - ФА Герман (Герман) 0:2 7 април 2024 г., неделя, 10:25 ч: Гранит (Владая) - Спартак 2015 (София) 0:14 7 април 2024 г., неделя, 11:50 ч: Витоша (Бистрица) - Левски Спартак 1962 (София) 0:4 7 април 2024 г., неделя, 13:15 ч: Конкордия (София) - Левски Раковски II (София) 3:3 7 април 2024 г., неделя, 14:40 ч: Люлин (кв.Люлин, София) - Обеля 1945 (кв.Обеля, София) 2:0 XV кръг 14 април 2024 г., неделя, 09:00 ч: Спартак 2015 (София) - Искър 1945 (Нови Искър) 2:0 14 април 2024 г., неделя, 10:25 ч: Люлин (кв.Люлин, София) - Гранит (Владая) 9:0 14 април 2024 г., неделя, 11:50 ч: Левски Спартак 1962 (София) - Конкордия (София) 3:3 14 април 2024 г., неделя, 13:15 ч: Обеля 1945 (кв.Обеля, Сф) - Левски Раковски II (София) 0:2 14 април 2024 г., неделя, 14:40 ч: Футболна академия Герман (Герман) - Витоша (Бистрица) 3:0 XVI кръг Гранит (Владая) - Обеля 1945 (кв.Обеля, София) - Искър 1945 (Нови Искър) - Люлин (кв.Люлин, София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Спартак 2015 (София) - Конкордия (София) - Футболна академия Герман (Герман) - Левски Раковски II (София) - Левски Спартак 1962 (София) - XVII кръг Обеля 1945 (кв.Обеля, Сф) - Левски Спартак 1962 (София) - ФА Герман (Герман) - Левски Раковски II (София) - Спартак 2015 (София) - Конкордия (София) - Люлин (кв.Люлин, София) - Витоша (Бистрица) - Гранит (Владая) - Искър 1945 (Нови Искър) - XVIII кръг Искър 1945 (Нови Искър) - Обеля 1945 (кв.Обеля, София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Гранит (Владая) - Конкордия (София) - Люлин (кв.Люлин, София) - Левски Раковски II (София) - Спартак 2015 (София) - Левски Спартак 1962 (София) - ФА Герман (Герман) - XIX кръг Обеля 1945 (кв.Обеля, София) - ФА Герман (Герман) - Спартак 2015 (София) - Левски Спартак 1962 (София) - Люлин (кв.Люлин, София) - Левски Раковски II (София) - Гранит (Владая) - Конкордия (София) - Искър 1945 (Нови Искър) - Витоша (Бистрица) - XX кръг Витоша (Бистрица) - Обеля 1945 (кв.Обеля, София) - Конкордия (София) - Искър 1945 (Нови Искър) - Левски Раковски II (София) - Гранит (Владая) - Левски Спартак 1962 (София) - Люлин (кв.Люлин, София) - ФА Герман (Герман) - Спартак 2015 (София) -
Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Спартак 2015 (София) XXX 3:0 --- 0:0 --- -:- 5:1 --- 2:0 5:0 8:0 --- XXX --- --- 3:3 --- -:- -:- --- --- --- --- --- 2. Футболна академия Герман (Герман) -:- XXX --- --- 1:7 --- 4:0 2:2 3:1 6:0 --- 3:0 --- XXX --- --- --- --- --- -:- --- 7:2 --- --- 3. Искър 2022 (Самоков) 3:2 -:- XXX 9:0 --- 14:1 8:0 --- --- --- --- --- 4. Люлин (кв.Люлин, София) --- 0:0 --- XXX --- 3:0 3:1 -:- 2:0 6:1 2:0 -:- --- 0:4 --- XXX --- --- --- --- --- 9:0 --- --- 5. Щурче (София) 3:2 --- 4:5 8:1 XXX 5:0 --- --- --- --- 17:1 --- 6. Левски Спартак 1962 (София) --- 1:1 --- -:- --- XXX 4:2 1:4 1:0 8:2 --- --- --- -:- --- --- --- XXX 3:3 --- 2:1 --- --- --- 7. Конкордия (София) --- -:- --- -:- 1:8 --- XXX 3:3 1:2 2:1 3:2 --- --- --- --- --- --- --- XXX 3:3 -:- --- --- --- 8. Левски Раковски II (София) 2:3 --- 2:4 0:3 2:5 -:- --- XXX --- -:- 3:3 0:0 -:- --- --- --- --- --- --- XXX --- --- --- --- 9. Искър 1945 (Нови Искър) 0:3 0:2 0:8 -:- 1:7 --- --- -:- XXX --- 3:0 -:- --- --- --- --- --- --- --- 3:1 XXX --- -:- --- 10. Гранит (Владая) 0:14 --- 1:15 --- -:- 7:1 -:- 2:9 0:3 XXX 0:0 --- --- --- --- --- --- --- --- --- -:- XXX -:- --- 11. Обеля 1945 (кв.Обеля, София) 1:6 1:5 0:8 1:4 --- 1:3 1:3 0:2 --- --- XXX --- --- -:- --- --- --- -:- --- --- --- --- XXX --- 12. Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:- --- --- --- --- 0:4 1:5 --- --- -:- -:- XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре