Деца подготвителна група (род.2011) - Футбол 11:
« Хасково - Областна група 2023/24

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
         | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |

                           Актуални мачове:

18 април 2024 г., четвъртък, 14:00 ч / XI кръг:
Раковски 1923 (Ивайловград) - Евророма (Свиленград)       5:1 
19 април 2024 г., петък, 11:00 ч / XI кръг:
Димитровград 1947 (Дмгр) - ФК Свиленград (Свиленград)     3:1 
20 април 2024 г., събота, 11:00 ч / XI кръг:
ОФК Хасково (Хасково) - Сакарски спортист 04 (Топ)        4:0 
21 април 2024 г., неделя, 10:00 ч / XI кръг:
Любимец 2000 (Любимец) - ОФК Хасково II (Хасково)          - 

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т



                           I кръг

23 септември 2023 г., събота, 10:00 ч:
ОФК Хасково (Хасково) - Любимец 2000 (Любимец)            отложен 
23 септември 2023 г., събота, 11:00 ч:
Димитровград 1947 (Дмгр) - Раковски 1923 (Ивайловград)    4:1 
23 септември 2023 г., събота, 14:00 ч:
в Срем:
Сакарски спортист 04 (Топ) - Евророма (Свиленград)        отложен 
24 септември 2023 г., неделя, 14:00 ч:
ФК Свиленград (Свиленград) - ОФК Хасково II (Хасково)     отложен 
31 октомври 2023 г., вторник, 10:30 ч:
ОФК Хасково (Хасково) - Любимец 2000 (Любимец)            6:3 
6 ноември 2023 г., понеделник, 14:00 ч:
в Срем:
Сакарски спортист 04 (Топ) - Евророма (Свиленград)        4:1 
15 ноември 2023 г., сряда, 13:00 ч:
ФК Свиленград (Свиленград) - ОФК Хасково II (Хасково)     4:1 

                           II кръг

28 септември 2023 г., четвъртък, 17:30 ч:
Любимец 2000 (Любимец) - Димитровград 1947 (Дмгр)         2:2 
30 септември 2023 г., събота, 10:00 ч:
ФК Свиленград (Свиленград) - Сакарски спортист 04 (Топ)  13:0 
30 септември 2023 г., събота, 11:00 ч:
ОФК Хасково II (Хасково) - Раковски 1923 (Ивайловград)    1:6 
30 септември 2023 г., събота, 12:00 ч:
Евророма (Свиленград) - ОФК Хасково (Хасково)             0:3 

                           III кръг

7 октомври 2023 г., събота, 11:00 ч:
ОФК Хасково (Хасково) - ФК Свиленград (Свиленград)        2:7 
Димитровград 1947 (Дмгр) - Евророма (Свиленград)          5:1 
8 октомври 2023 г., неделя, 10:00 ч:
Раковски 1923 (Ивайловград) - Любимец 2000 (Любимец)      4:0 
8 октомври 2023 г., неделя, 13:00 ч:
в Срем:
Сакарски спортист 04 (Топ) - ОФК Хасково II (Хасково)     3:1 

                           IV кръг

14 октомври 2023 г., събота, 10:00 ч:
Евророма (Свиленград) - Раковски 1923 (Ивайловград)       1:2 
14 октомври 2023 г., събота, 12:00 ч:
ФК Свиленград (Свиленград) - Димитровград 1947 (Дмгр)     4:3 
15 октомври 2023 г., неделя, 10:00 ч:
ОФК Хасково II (Хасково) - Любимец 2000 (Любимец)         5:5 
15 октомври 2023 г., неделя, 11:00 ч:
в Срем:
Сакарски спортист 04 (Топ) - ОФК Хасково (Хасково)        6:3 

                           V кръг

21 октомври 2023 г., събота, 10:00 ч:
Раковски 1923 (Ивайловград) - ФК Свиленград (Свиленград)  2:8 
21 октомври 2023 г., събота, 11:00 ч:
Димитровград 1947 (Дмгр) - Сакарски спортист 04 (Топ)     5:2 
22 октомври 2023 г., неделя, 10:00 ч:
ОФК Хасково (Хасково) - ОФК Хасково II (Хасково)          2:1 
Любимец 2000 (Любимец) - Евророма (Свиленград)            отложен 

                           I кръг - отложен мач

31 октомври 2023 г., вторник, 10:30 ч:
ОФК Хасково (Хасково) - Любимец 2000 (Любимец)            6:3 

                           VI кръг

4 ноември 2023 г., събота, 11:00 ч:
ОФК Хасково II (Хасково) - Евророма (Свиленград)          3:1 
в Срем:
Сакарски спортист 04 (Топ) - Раковски 1923 (Ивайловград)  0:10 
4 ноември 2023 г., събота, 13:00 ч:
ОФК Хасково (Хасково) - Димитровград 1947 (Дмгр)          отложен 
5 ноември 2023 г., неделя, 10:00 ч:
ФК Свиленград (Свиленград) - Любимец 2000 (Любимец)       8:2 
15 ноември 2023 г., сряда, 13:30 ч:
ОФК Хасково (Хасково) - Димитровград 1947 (Дмгр)          1:3 

                           I кръг - отложен мач

6 ноември 2023 г., понеделник, 14:00 ч:
в Срем:
Сакарски спортист 04 (Топ) - Евророма (Свиленград)        4:1 

                           VII кръг

11 ноември 2023 г., събота, 10:00 ч:
Димитровград 1947 (Дмгр) - ОФК Хасково II (Хасково)       3:5 
Раковски 1923 (Ивайловград) - ОФК Хасково (Хасково)       4:4 
12 ноември 2023 г., неделя, 10:00 ч:
Любимец 2000 (Любимец) - Сакарски спортист 04 (Топ)       3:0 
Евророма (Свиленград) - ФК Свиленград (Свиленград)        2:4 

                           I кръг - отложен мач

15 ноември 2023 г., сряда, 13:00 ч:
ФК Свиленград (Свиленград) - ОФК Хасково II (Хасково)     4:1 

                           VI кръг - отложен мач

15 ноември 2023 г., сряда, 13:30 ч:
ОФК Хасково (Хасково) - Димитровград 1947 (Дмгр)          1:3 

                           VIII кръг

30 март 2024 г., събота, 10:00 ч:
Любимец 2000 (Любимец) - ОФК Хасково (Хасково)            отложен 
30 март 2024 г., събота, 11:00 ч:
Евророма (Свиленград) - Сакарски спортист 04 (Топ)        3:0 
31 март 2024 г., неделя, 11:00 ч:
ОФК Хасково II (Хасково) - ФК Свиленград (Свиленград)     2:6 
31 март 2024 г., неделя, 12:00 ч:
Раковски 1923 (Ивайловград) - Димитровград 1947 (Дмгр)    3:1 

                           IX кръг

6 април 2024 г., събота, 11:00 ч:
Сакарски спортист 04 (Топ) - ФК Свиленград (Свиленград)   отложен 
6 април 2024 г., събота, 14:00 ч:
Раковски 1923 (Ивайловград) - ОФК Хасково II (Хасково)    5:0 
7 април 2024 г., неделя, 11:00 ч:
Димитровград 1947 (Дмгр) - Любимец 2000 (Любимец)         отложен 
ОФК Хасково (Хасково) - Евророма (Свиленград)             7:0 

                           X кръг

13 април 2024 г., събота, 11:00 ч:
ОФК Хасково II (Хасково) - Сакарски спортист 04 (Топ)     отложен 
13 април 2024 г., събота, 14:00 ч:
Любимец 2000 (Любимец) - Раковски 1923 (Ивайловград)      0:9 
14 април 2024 г., неделя, 10:00 ч:
ФК Свиленград (Свиленград) - ОФК Хасково (Хасково)        отложен 
14 април 2024 г., неделя, 12:00 ч:
Евророма (Свиленград) - Димитровград 1947 (Дмгр)          3:8 

                           XI кръг

18 април 2024 г., четвъртък, 14:00 ч:
Раковски 1923 (Ивайловград) - Евророма (Свиленград)       5:1 
19 април 2024 г., петък, 11:00 ч:
Димитровград 1947 (Дмгр) - ФК Свиленград (Свиленград)     3:1 
20 април 2024 г., събота, 11:00 ч:
ОФК Хасково (Хасково) - Сакарски спортист 04 (Топ)        4:0 
21 април 2024 г., неделя, 10:00 ч:
Любимец 2000 (Любимец) - ОФК Хасково II (Хасково)          - 

                           XII кръг

27 април 2024 г., събота, 10:00 ч:
ОФК Хасково II (Хасково) - ОФК Хасково (Хасково)           - 
27 април 2024 г., събота, 11:00 ч:
Сакарски спортист 04 (Топ) - Димитровград 1947 (Дмгр)      - 
28 април 2024 г., неделя, 10:00 ч:
Евророма (Свиленград) - Любимец 2000 (Любимец)             - 
28 април 2024 г., неделя, 15:00 ч:
ФК Свиленград (Свиленград) - Раковски 1923 (Ивайловград)   - 

                           XIII кръг

11 май 2024 г., събота, 10:00 ч:
Димитровград 1947 (Дмгр) - ОФК Хасково (Хасково)           - 
11 май 2024 г., събота, 11:00 ч:
Евророма (Свиленград) - ОФК Хасково II (Хасково)           - 
12 май 2024 г., неделя, 10:00 ч:
Любимец 2000 (Любимец) - ФК Свиленград (Свиленград)        - 
12 май 2024 г., неделя, 15:00 ч:
Раковски 1923 (Ивайловград) - Сакарски спортист 04 (Топ)   - 

                           XIV кръг

18 май 2024 г., събота, 10:00 ч:
ОФК Хасково II (Хасково) - Димитровград 1947 (Дмгр)        - 
18 май 2024 г., събота, 15:00 ч:
ОФК Хасково (Хасково) - Раковски 1923 (Ивайловград)        - 
19 май 2024 г., неделя, 10:00 ч:
ФК Свиленград (Свиленград) - Евророма (Свиленград)         - 
19 май 2024 г., неделя, 11:00 ч:
Сакарски спортист 04 (Топ) - Любимец 2000 (Любимец)        - 

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. ------------------------------------------------------------------------------ 1. Раковски 1923 (Ивайловград) XXX 2:8 3:1 4:4 -:- 5:0 4:0 5:1 2. ФК Свиленград (Свиленград) -:- XXX 4:3 -:- 13:0 4:1 8:2 -:- 3. Димитровград 1947 (Димитровград) 4:1 3:1 XXX -:- 5:2 3:5 -:- 5:1 4. ОФК Хасково (Хасково) -:- 2:7 1:3 XXX 4:0 2:1 6:3 7:0 5. Сакарски спортист 04 (Тополовград) 0:10 -:- -:- 6:3 XXX 3:1 -:- 4:1 6. ОФК Хасково II (Хасково) 1:6 2:6 -:- -:- -:- XXX 5:5 3:1 7. Любимец 2000 (Любимец) 0:9 -:- 2:2 -:- 3:0 -:- XXX -:- 8. Евророма (Свиленград) 1:2 2:4 3:8 0:3 3:0 -:- -:- XXX ------------------------------------------------------------------------------ нагоре