Деца подготвителна група (род.2007) - Футбол 9:
Пловдив - Междуобластна група 2019/20


Група "А"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 |
         | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 |

                           Актуални мачове:

4 април 2020 г., събота, 15:15 ч / X кръг:
Реал (Пловдив) - Девин (Девин)                            отложен 
4 април 2020 г., събота, 16:30 ч / X кръг:
Шипка 2018 (Асеновград) - Беломорец (Асеновград)          отложен 
5 април 2020 г., неделя, 15:15 ч / X кръг:
Левски (Карлово) - Пълдин (Пловдив)                       отложен 
5 април 2020 г., неделя, 16:30 ч / X кръг:
Чавдар (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик)                 отложен 

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Чавдар (Пловдив) 7 6 0 1 32:7 18 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. ФК Хасково 1957 (Хасково) 7 5 0 2 31:14 15 3. Шипка 2018 (Асеновград) 7 4 1 2 19:11 13 [0 1 0 2:2 1, +8 обща ГР] 4. Беломорец (Асеновград) 7 4 1 2 25:18 13 [0 1 0 2:2 1, +7 обща ГР] 5. Левски (Карлово) 7 4 0 3 21:20 12 6. Пълдин (Пловдив) 7 3 0 4 15:13 9 7. Девин (Девин) 7 1 0 6 7:33 3 8. Хебър 1918 (Пазарджик) 0 0 0 0 0:0 0 9. Реал (Пловдив) 7 0 0 7 1:35 0
Бележки - Всички мачове се играят на комплекс "Арена Велд" в Пловдив, освен ако не е посочено друго. - Хебър 1918 (Пазарджик) е включен в групата на полусезона. Изготвена е нова програма за пролетния полусезон. - По регламент всички състезания от настоящия сезон във формат Футбол 9, Футбол 7 и Футбол 5 се провеждат без да се води официално класиране. I кръг 21 септември 2019 г., събота, 15:15 ч: Пълдин (Пловдив) - Девин (Девин) 5:0 21 септември 2019 г., събота, 16:30 ч: ФК Хасково 1957 (Хасково) - Беломорец (Асеновград) 6:3 22 септември 2019 г., неделя, 15:15 ч: Левски (Карлово) - Шипка 2018 (Асеновград) 1:3 22 септември 2019 г., неделя, 16:30 ч: Чавдар (Пловдив) - Реал (Пловдив) 9:0 II кръг 28 септември 2019 г., събота, 11:30 ч: ФК Хасково 1957 (Хасково) - Левски (Карлово) 4:3 28 септември 2019 г., събота, 15:15 ч: Беломорец (Асеновград) - Девин (Девин) 5:1 29 септември 2019 г., неделя, 15:15 ч: Шипка 2018 (Асеновград) - Чавдар (Пловдив) 2:4 29 септември 2019 г., неделя, 16:30 ч: Реал (Пловдив) - Пълдин (Пловдив) 0:5 III кръг 5 октомври 2019 г., събота, 14:00 ч: Чавдар (Пловдив) - ФК Хасково 1957 (Хасково) 5:0 5 октомври 2019 г., събота, 15:15 ч: Девин (Девин) - Реал (Пловдив) 4:0 6 октомври 2019 г., неделя, 15:15 ч: Левски (Карлово) - Беломорец (Асеновград) 7:3 6 октомври 2019 г., неделя, 16:30 ч: Пълдин (Пловдив) - Шипка 2018 (Асеновград) 2:1 IV кръг 12 октомври 2019 г., събота, 12:45 ч: ФК Хасково 1957 (Хасково) - Пълдин (Пловдив) 3:0 12 октомври 2019 г., събота, 15:15 ч: Шипка 2018 (Асеновград) - Девин (Девин) 5:1 13 октомври 2019 г., неделя, 15:15 ч: Левски (Карлово) - Чавдар (Пловдив) 1:6 13 октомври 2019 г., неделя, 16:30 ч: Беломорец (Асеновград) - Реал (Пловдив) 6:0 V кръг 19 октомври 2019 г., събота, 15:15 ч: Девин (Девин) - ФК Хасково 1957 (Хасково) 0:11 19 октомври 2019 г., събота, 16:30 ч: Чавдар (Пловдив) - Беломорец (Асеновград) 2:3 20 октомври 2019 г., неделя, 15:15 ч: Пълдин (Пловдив) - Левски (Карлово) 3:4 20 октомври 2019 г., неделя, 16:30 ч: Реал (Пловдив) - Шипка 2018 (Асеновград) 0:3 VI кръг 26 октомври 2019 г., събота, 09:00 ч: ФК Хасково 1957 (Хасково) - Реал (Пловдив) отложен 26 октомври 2019 г., събота, 14:00 ч: Левски (Карлово) - Девин (Девин) отложен 27 октомври 2019 г., неделя, 15:00 ч: Беломорец (Асеновград) - Шипка 2018 (Асеновград) отложен 27 октомври 2019 г., неделя, 16:15 ч: Чавдар (Пловдив) - Пълдин (Пловдив) отложен 16 ноември 2019 г., събота, 14:00 ч: Левски (Карлово) - Девин (Девин) 3:0 16 ноември 2019 г., събота, 15:15 ч: ФК Хасково 1957 (Хасково) - Реал (Пловдив) 6:0 17 ноември 2019 г., неделя, 15:15 ч: Беломорец (Асеновград) - Шипка 2018 (Асеновград) отложен 17 ноември 2019 г., неделя, 16:30 ч: Чавдар (Пловдив) - Пълдин (Пловдив) 2:0 24 ноември 2019 г., неделя, 15:15 ч: Беломорец (Асеновград) - Шипка 2018 (Асеновград) 2:2 VII кръг 9 ноември 2019 г., събота, 15:15 ч: Девин (Девин) - Чавдар (Пловдив) 1:4 9 ноември 2019 г., събота, 16:30 ч: Шипка 2018 (Асеновград) - ФК Хасково 1957 (Хасково) 3:1 10 ноември 2019 г., неделя, 15:15 ч: Реал (Пловдив) - Левски (Карлово) 1:2 10 ноември 2019 г., неделя, 16:30 ч: Пълдин (Пловдив) - Беломорец (Асеновград) 0:3 VI кръг - отложени мачове 16 ноември 2019 г., събота, 14:00 ч: Левски (Карлово) - Девин (Девин) 3:0 16 ноември 2019 г., събота, 15:15 ч: ФК Хасково 1957 (Хасково) - Реал (Пловдив) 6:0 17 ноември 2019 г., неделя, 15:15 ч: Беломорец (Асеновград) - Шипка 2018 (Асеновград) отложен 17 ноември 2019 г., неделя, 16:30 ч: Чавдар (Пловдив) - Пълдин (Пловдив) 2:0 VI кръг - отложен мач 24 ноември 2019 г., неделя, 15:15 ч: Беломорец (Асеновград) - Шипка 2018 (Асеновград) 2:2 VIII кръг 21 март 2020 г., събота, 15:15 ч: ФК Хасково 1957 (Хасково) - Хебър 1918 (Пазарджик) отложен 21 март 2020 г., събота, 16:30 ч: Чавдар (Пловдив) - Беломорец (Асеновград) отложен 22 март 2020 г., неделя, 15:15 ч: Левски (Карлово) - Девин (Девин) отложен 22 март 2020 г., неделя, 16:30 ч: Реал (Пловдив) - Шипка 2018 (Асеновград) отложен Пълдин (Пловдив) почива IX кръг 28 март 2020 г., събота, 15:15 ч: Пълдин (Пловдив) - ФК Хасково 1957 (Хасково) отложен 28 март 2020 г., събота, 16:30 ч: Беломорец (Асеновград) - Реал (Пловдив) отложен 29 март 2020 г., неделя, 15:15 ч: Девин (Девин) - Чавдар (Пловдив) отложен 29 март 2020 г., неделя, 16:30 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - Левски (Карлово) отложен Шипка 2018 (Асеновград) почива X кръг 4 април 2020 г., събота, 15:15 ч: Реал (Пловдив) - Девин (Девин) отложен 4 април 2020 г., събота, 16:30 ч: Шипка 2018 (Асеновград) - Беломорец (Асеновград) отложен 5 април 2020 г., неделя, 15:15 ч: Левски (Карлово) - Пълдин (Пловдив) отложен 5 април 2020 г., неделя, 16:30 ч: Чавдар (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик) отложен ФК Хасково 1957 (Хасково) почива XI кръг 11 април 2020 г., събота, 15:15 ч: Девин (Девин) - Шипка 2018 (Асеновград) отложен 11 април 2020 г., събота, 16:30 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - Реал (Пловдив) отложен 12 април 2020 г., неделя, 15:15 ч: ФК Хасково 1957 (Хасково) - Левски (Карлово) отложен 12 април 2020 г., неделя, 16:30 ч: Пълдин (Пловдив) - Чавдар (Пловдив) отложен Беломорец (Асеновград) почива XII кръг 16 април 2020 г., четвъртък, 15:15 ч: Беломорец (Асеновград) - Девин (Девин) - 16 април 2020 г., четвъртък, 16:30 ч: Чавдар (Пловдив) - ФК Хасково 1957 (Хасково) - 17 април 2020 г., петък, 15:15 ч: Шипка 2018 (Асеновград) - Хебър 1918 (Пазарджик) - 17 април 2020 г., петък, 16:30 ч: Реал (Пловдив) - Пълдин (Пловдив) - Левски (Карлово) почива XIII кръг 25 април 2020 г., събота, 15:15 ч: ФК Хасково 1957 (Хасково) - Реал (Пловдив) - 25 април 2020 г., събота, 16:30 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - Беломорец (Асеновград) - 26 април 2020 г., неделя, 15:15 ч: Левски (Карлово) - Чавдар (Пловдив) - 26 април 2020 г., неделя, 16:30 ч: Пълдин (Пловдив) - Шипка 2018 (Асеновград) - Девин (Девин) почива XIV кръг 2 май 2020 г., събота, 15:15 ч: Девин (Девин) - Хебър 1918 (Пазарджик) - 2 май 2020 г., събота, 16:30 ч: Беломорец (Асеновград) - Пълдин (Пловдив) - 3 май 2020 г., неделя, 15:15 ч: Шипка 2018 (Асеновград) - ФК Хасково 1957 (Хасково) - 3 май 2020 г., неделя, 16:30 ч: Реал (Пловдив) - Левски (Карлово) - Чавдар (Пловдив) почива XV кръг 9 май 2020 г., събота, 15:15 ч: Пълдин (Пловдив) - Девин (Девин) - 9 май 2020 г., събота, 16:30 ч: ФК Хасково 1957 (Хасково) - Беломорец (Асеновград) - 10 май 2020 г., неделя, 15:15 ч: Левски (Карлово) - Шипка 2018 (Асеновград) - 10 май 2020 г., неделя, 16:30 ч: Чавдар (Пловдив) - Реал (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик) почива XVI кръг 16 май 2020 г., събота, 15:15 ч: Девин (Девин) - ФК Хасково 1957 (Хасково) - 16 май 2020 г., събота, 16:30 ч: Беломорец (Асеновград) - Левски (Карлово) - 17 май 2020 г., неделя, 15:15 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - Пълдин (Пловдив) - 17 май 2020 г., неделя, 16:30 ч: Шипка 2018 (Асеновград) - Чавдар (Пловдив) - Реал (Пловдив) почива
Таблица с резултати
----------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. ----------------------------------------------------------------------------------- 1. Чавдар (Пловдив) XXX 5:0 --- 2:3 --- 2:0 --- -:- 9:0 XXX -:- --- -:- --- --- --- --- -:- 2. ФК Хасково 1957 (Хасково) --- XXX --- 6:3 4:3 3:0 --- -:- 6:0 --- XXX --- -:- -:- --- --- --- -:- 3. Шипка 2018 (Асеновград) 2:4 3:1 XXX -:- --- --- 5:1 -:- --- -:- -:- XXX --- --- --- --- --- --- 4. Беломорец (Асеновград) --- --- 2:2 XXX -:- -:- 5:1 --- 6:0 --- --- --- XXX --- --- -:- --- -:- 5. Левски (Карлово) 1:6 --- 1:3 7:3 XXX -:- 3:0 --- --- -:- --- -:- --- XXX --- -:- --- --- 6. Пълдин (Пловдив) -:- -:- 2:1 0:3 3:4 XXX 5:0 --- --- --- --- -:- --- --- XXX -:- --- --- 7. Девин (Девин) 1:4 0:11 -:- --- --- --- XXX -:- 4:0 -:- -:- --- --- --- --- XXX --- --- 8. Хебър 1918 (Пазарджик) --- --- --- -:- -:- -:- --- XXX -:- 9. Реал (Пловдив) --- --- 0:3 --- 1:2 0:5 -:- --- XXX --- --- -:- --- -:- -:- --- --- XXX ----------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Група "Б"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
         | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |

                           Актуални мачове:

4 април 2020 г., събота, 16:30 ч / IX кръг:
Палас (Рудозем) - Асеновец 2005 (Асеновград)              отложен 
4 април 2020 г., събота, 17:45 ч / IX кръг:
Пълдин (Пловдив) - Юнайтед (Пловдив)                      отложен 
4 април 2020 г., събота, 19:00 ч / IX кръг:
ФА Пловдив II (Пловдив) - Лион (Пловдив)                  отложен 
4 април 2020 г., събота, 20:15 ч / IX кръг:
УФК Васил Левски (Пловдив) - ФА Пловдив (Пловдив)         отложен 

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. ФА Пловдив II (Пловдив) 6 5 1 0 28:10 16 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. ФА Пловдив (Пловдив) 6 5 0 1 26:12 15 3. Пълдин (Пловдив) 6 4 0 2 25:13 12 4. Палас (Рудозем) 6 2 2 2 13:12 8 5. Лион (Пловдив) 6 2 0 4 10:15 6 6. Юнайтед (Пловдив) 6 1 1 4 13:22 4 7. Асеновец 2005 (Асеновград) 0 0 0 0 0:0 0 8. УФК Васил Левски (Пловдив) 6 0 0 6 7:38 0
Бележки - Всички мачове се играят на комплекс СОУ "Софроний Врачански" в Пловдив, освен ако не е посочено друго. - Асеновец 2005 (Асеновград) е включен в групата на полусезона с програмата на почиващата позиция. - По регламент всички състезания от настоящия сезон във формат Футбол 9, Футбол 7 и Футбол 5 се провеждат без да се води официално класиране. I кръг 21 септември 2019 г., събота, 15:00 ч: Пълдин (Пловдив) - Палас (Рудозем) 4:3 21 септември 2019 г., събота, 16:15 ч: ФА Пловдив II (Пловдив) - Юнайтед (Пловдив) 8:1 21 септември 2019 г., събота, 17:30 ч: УФК Васил Левски (Пловдив) - Лион (Пловдив) 0:3 ФА Пловдив (Пловдив) почива II кръг 28 септември 2019 г., събота, 15:00 ч: ФА Пловдив (Пловдив) - УФК Васил Левски (Пловдив) 8:2 28 септември 2019 г., събота, 16:15 ч: Лион (Пловдив) - ФА Пловдив II (Пловдив) 1:4 28 септември 2019 г., събота, 17:30 ч: Юнайтед (Пловдив) - Пълдин (Пловдив) 1:4 Палас (Рудозем) почива III кръг 5 октомври 2019 г., събота, 15:00 ч: Палас (Рудозем) - Юнайтед (Пловдив) 2:2 5 октомври 2019 г., събота, 16:15 ч: Пълдин (Пловдив) - Лион (Пловдив) 4:0 5 октомври 2019 г., събота, 17:30 ч: ФА Пловдив II (Пловдив) - ФА Пловдив (Пловдив) 4:2 УФК Васил Левски (Пловдив) почива IV кръг 12 октомври 2019 г., събота, 15:00 ч: Лион (Пловдив) - Палас (Рудозем) 0:1 12 октомври 2019 г., събота, 16:15 ч: ФА Пловдив (Пловдив) - Пълдин (Пловдив) 5:3 12 октомври 2019 г., събота, 17:30 ч: УФК Васил Левски (Пловдив) - ФА Пловдив II (Пловдив) 4:7 Юнайтед (Пловдив) почива V кръг 19 октомври 2019 г., събота, 15:00 ч: Палас (Рудозем) - ФА Пловдив (Пловдив) 1:4 19 октомври 2019 г., събота, 16:15 ч: Юнайтед (Пловдив) - Лион (Пловдив) отложен 19 октомври 2019 г., събота, 17:30 ч: Пълдин (Пловдив) - УФК Васил Левски (Пловдив) 10:1 23 ноември 2019 г., събота: Юнайтед (Пловдив) - Лион (Пловдив) 2:5 * * - датата е приблизителна. ФА Пловдив II (Пловдив) почива VI кръг 26 октомври 2019 г., събота, 15:00 ч: УФК Васил Левски (Пловдив) - Палас (Рудозем) отложен 26 октомври 2019 г., събота, 16:15 ч: ФА Пловдив II (Пловдив) - Пълдин (Пловдив) отложен 26 октомври 2019 г., събота, 17:30 ч: ФА Пловдив (Пловдив) - Юнайтед (Пловдив) отложен 9 ноември 2019 г., събота, 15:00 ч: УФК Васил Левски (Пловдив) - Палас (Рудозем) 0:4 9 ноември 2019 г., събота, 16:15 ч: ФА Пловдив II (Пловдив) - Пълдин (Пловдив) 3:0 9 ноември 2019 г., събота, 17:30 ч: ФА Пловдив (Пловдив) - Юнайтед (Пловдив) 3:1 Лион (Пловдив) почива VII кръг 2 ноември 2019 г., събота, 15:00 ч: Палас (Рудозем) - ФА Пловдив II (Пловдив) отложен 2 ноември 2019 г., събота, 16:15 ч: Лион (Пловдив) - ФА Пловдив (Пловдив) отложен 2 ноември 2019 г., събота, 17:30 ч: Юнайтед (Пловдив) - УФК Васил Левски (Пловдив) отложен 16 ноември 2019 г., събота, 15:00 ч: Палас (Рудозем) - ФА Пловдив II (Пловдив) 2:2 16 ноември 2019 г., събота, 16:15 ч: Лион (Пловдив) - ФА Пловдив (Пловдив) 1:4 16 ноември 2019 г., събота, 17:30 ч: Юнайтед (Пловдив) - УФК Васил Левски (Пловдив) 6:0 Пълдин (Пловдив) почива VI кръг - отложени мачове 9 ноември 2019 г., събота, 15:00 ч: УФК Васил Левски (Пловдив) - Палас (Рудозем) 0:4 9 ноември 2019 г., събота, 16:15 ч: ФА Пловдив II (Пловдив) - Пълдин (Пловдив) 3:0 9 ноември 2019 г., събота, 17:30 ч: ФА Пловдив (Пловдив) - Юнайтед (Пловдив) 3:1 VII кръг - отложени мачове 16 ноември 2019 г., събота, 15:00 ч: Палас (Рудозем) - ФА Пловдив II (Пловдив) 2:2 16 ноември 2019 г., събота, 16:15 ч: Лион (Пловдив) - ФА Пловдив (Пловдив) 1:4 16 ноември 2019 г., събота, 17:30 ч: Юнайтед (Пловдив) - УФК Васил Левски (Пловдив) 6:0 V кръг - отложен мач 23 ноември 2019 г., събота: Юнайтед (Пловдив) - Лион (Пловдив) 2:5 * * - датата е приблизителна. VIII кръг 28 март 2020 г., събота, 16:30 ч: Палас (Рудозем) - Пълдин (Пловдив) отложен 28 март 2020 г., събота, 17:45 ч: Асеновец 2005 (Асеновград) - ФА Пловдив (Пловдив) отложен 28 март 2020 г., събота, 19:00 ч: Юнайтед (Пловдив) - ФА Пловдив II (Пловдив) отложен 28 март 2020 г., събота, 20:15 ч: Лион (Пловдив) - УФК Васил Левски (Пловдив) отложен IX кръг 4 април 2020 г., събота, 16:30 ч: Палас (Рудозем) - Асеновец 2005 (Асеновград) отложен 4 април 2020 г., събота, 17:45 ч: Пълдин (Пловдив) - Юнайтед (Пловдив) отложен 4 април 2020 г., събота, 19:00 ч: ФА Пловдив II (Пловдив) - Лион (Пловдив) отложен 4 април 2020 г., събота, 20:15 ч: УФК Васил Левски (Пловдив) - ФА Пловдив (Пловдив) отложен X кръг 11 април 2020 г., събота, 16:30 ч: Юнайтед (Пловдив) - Палас (Рудозем) отложен 11 април 2020 г., събота, 17:45 ч: Асеновец 2005 (Асеновград) - УФК Васил Левски (Пловдив) отложен 11 април 2020 г., събота, 19:00 ч: Лион (Пловдив) - Пълдин (Пловдив) отложен 11 април 2020 г., събота, 20:15 ч: ФА Пловдив (Пловдив) - ФА Пловдив II (Пловдив) отложен XI кръг 16 април 2020 г., четвъртък, 16:30 ч: Палас (Рудозем) - Лион (Пловдив) - 16 април 2020 г., четвъртък, 17:45 ч: Юнайтед (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград) - 16 април 2020 г., четвъртък, 19:00 ч: Пълдин (Пловдив) - ФА Пловдив (Пловдив) - 16 април 2020 г., четвъртък, 20:15 ч: ФА Пловдив II (Пловдив) - УФК Васил Левски (Пловдив) - XII кръг 25 април 2020 г., събота, 16:30 ч: ФА Пловдив (Пловдив) - Палас (Рудозем) - 25 април 2020 г., събота, 17:45 ч: Асеновец 2005 (Асеновград) - ФА Пловдив II (Пловдив) - 25 април 2020 г., събота, 19:00 ч: УФК Васил Левски (Пловдив) - Пълдин (Пловдив) - 25 април 2020 г., събота, 20:15 ч: Лион (Пловдив) - Юнайтед (Пловдив) - XIII кръг 2 май 2020 г., събота, 16:30 ч: Палас (Рудозем) - УФК Васил Левски (Пловдив) - 2 май 2020 г., събота, 17:45 ч: Лион (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград) - 2 май 2020 г., събота, 19:00 ч: Пълдин (Пловдив) - ФА Пловдив II (Пловдив) - 2 май 2020 г., събота, 20:15 ч: Юнайтед (Пловдив) - ФА Пловдив (Пловдив) - XIV кръг 9 май 2020 г., събота, 16:30 ч: ФА Пловдив II (Пловдив) - Палас (Рудозем) - 9 май 2020 г., събота, 17:45 ч: Асеновец 2005 (Асеновград) - Пълдин (Пловдив) - 9 май 2020 г., събота, 19:00 ч: ФА Пловдив (Пловдив) - Лион (Пловдив) - 9 май 2020 г., събота, 20:15 ч: УФК Васил Левски (Пловдив) - Юнайтед (Пловдив) -
Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. ------------------------------------------------------------------------------ 1. ФА Пловдив II (Пловдив) XXX 4:2 3:0 -:- -:- 8:1 --- -:- 2. ФА Пловдив (Пловдив) -:- XXX 5:3 -:- -:- 3:1 --- 8:2 3. Пълдин (Пловдив) -:- -:- XXX 4:3 4:0 -:- --- 10:1 4. Палас (Рудозем) 2:2 1:4 -:- XXX -:- 2:2 -:- -:- 5. Лион (Пловдив) 1:4 1:4 -:- 0:1 XXX -:- -:- -:- 6. Юнайтед (Пловдив) -:- -:- 1:4 -:- 2:5 XXX -:- 6:0 7. Асеновец 2005 (Асеновград) -:- -:- -:- --- --- --- XXX -:- 8. УФК Васил Левски (Пловдив) 4:7 -:- -:- 0:4 0:3 -:- --- XXX ------------------------------------------------------------------------------ нагоре