Деца подготвителна група (род.2011) - Футбол 11:
« Пловдив - Междуобластна група 2023/24
| Таблица с резултати |
Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
| 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |
Актуални мачове:
16 март 2024 г., събота, 10:00 ч / XIII кръг:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Марица 1921 (Пловдив) 8:0
Ботев (Пловдив) - Шипка старс 2015 (Асеновград) отложен
16 март 2024 г., събота, 10:30 ч / XIII кръг:
ФК Арда 1924 (Кърджали) - Гигант (Съединение) 1:6
16 март 2024 г., събота, 12:00 ч / XIII кръг:
Берое (Стара Загора) - ФК Кърджали (Кърджали) 14:0
16 март 2024 г., събота, 13:00 ч / XIII кръг:
Лидер Пловдив (Ягодово) - Металик 1938 (Сопот) 6:2
17 март 2024 г., неделя, 10:00 ч / XIII кръг:
Пловдив 2015 (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив) 1:4
Класиране:
М П Р З ГР Т
Бележки
- Ботев (Пловдив) играе домакинските си мачове на комплекс "Никола Щерев - Старика" в кв.Коматево, Пловдив освен ако не е посочено друго.
- Локомотив 1926 (Пловдив) играе домакинските си мачове на ст."Локомотив" в Пловдив освен ако не е посочено друго.
- Марица 1921 (Пловдив) играе домакинските си мачове в Маноле освен ако не е посочено друго.
- Пловдив 2015 (Пловдив) играе домакинските си мачове на игрище СУ "Свети Седмочисленици" /"Айсберг Арена"/ в ЖК Тракия А2, Пловдив освен ако не е посочено друго.
- ФК Арда 1924 (Кърджали) играе домакинските си мачове на ст."Горубсо" в Кърджали освен ако не е посочено друго.
- ФК Кърджали (Кърджали) играе домакинските си мачове в кв.Веселчане, Кърджали освен ако не е посочено друго.
- Шипка старс 2015 (Асеновград) играе домакинските си мачове на ст."АПК" в Асеновград освен ако не е посочено друго.
I кръг
9 септември 2023 г., събота, 10:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив) 8:0
10 септември 2023 г., неделя, 10:00 ч:
Пловдив 2015 (Пловдив) - Шипка старс 2015 (Асеновград) 0:4
10 септември 2023 г., неделя, 10:30 ч:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Металик 1938 (Сопот) 15:0
Лидер Пловдив (Ягодово) - ФК Кърджали (Кърджали) 1:7
10 септември 2023 г., неделя, 12:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Гигант (Съединение) 7:0
11 септември 2023 г., понеделник, 11:30 ч:
Берое (Стара Загора) - ФК Арда 1924 (Кърджали) 8:1
II кръг
16 септември 2023 г., събота, 10:00 ч:
в Маноле:
Марица 1921 (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик) 2:2
16 септември 2023 г., събота, 11:00 ч:
Шипка старс 2015 (Асеновград) - Ботев (Пловдив) 0:0
17 септември 2023 г., неделя, 10:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Пловдив 2015 (Пловдив) 10:0
17 септември 2023 г., неделя, 10:30 ч:
Металик 1938 (Сопот) - Лидер Пловдив (Ягодово) 1:15
17 септември 2023 г., неделя, 11:00 ч:
ФК Кърджали (Кърджали) - Берое (Стара Загора) 2:4
17 септември 2023 г., неделя, 12:00 ч:
Гигант (Съединение) - ФК Арда 1924 (Кърджали) отложен
III кръг
22 септември 2023 г., петък, 11:00 ч:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Шипка старс 2015 (Асеновград) 2:6
23 септември 2023 г., събота, 10:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив) 3:0
23 септември 2023 г., събота, 11:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Металик 1938 (Сопот) 27:0
24 септември 2023 г., неделя, 10:00 ч:
Пловдив 2015 (Пловдив) - Гигант (Съединение) 3:6
Лидер Пловдив (Ягодово) - Марица 1921 (Пловдив) 0:4
24 септември 2023 г., неделя, 17:30 ч:
ФК Арда 1924 (Кърджали) - ФК Кърджали (Кърджали) 0:2
IV кръг
30 септември 2023 г., събота, 10:00 ч:
Шипка старс 2015 (Асеновград) - Лидер Пловдив (Ягодово) 7:0
Локомотив 1926 (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик) 1:1
1 октомври 2023 г., неделя, 11:30 ч:
Пловдив 2015 (Пловдив) - Ботев (Пловдив) 1:7
1 октомври 2023 г., неделя, 12:00 ч:
Гигант (Съединение) - ФК Кърджали (Кърджали) 2:4
Металик 1938 (Сопот) - ФК Арда 1924 (Кърджали) 0:8
в Пловдив, ст."Пловдив":
Марица 1921 (Пловдив) - Берое (Стара Загора) 0:14
V кръг
4 октомври 2023 г., сряда, 13:30 ч:
Берое (Стара Загора) - Шипка старс 2015 (Асеновград) 6:0
6 октомври 2023 г., петък, 17:30 ч:
Лидер Пловдив (Ягодово) - Локомотив 1926 (Пловдив) 1:8
7 октомври 2023 г., събота, 10:00 ч:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Пловдив 2015 (Пловдив) 1:0
7 октомври 2023 г., събота, 13:00 ч:
ФК Арда 1924 (Кърджали) - Марица 1921 (Пловдив) 2:1
7 октомври 2023 г., събота, 13:30 ч:
Ботев (Пловдив) - Гигант (Съединение) 12:2
8 октомври 2023 г., неделя, 11:00 ч:
ФК Кърджали (Кърджали) - Металик 1938 (Сопот) 3:0 сл. *
* - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят.
VI кръг
13 октомври 2023 г., петък, 17:30 ч:
Пловдив 2015 (Пловдив) - Лидер Пловдив (Ягодово) 4:2
14 октомври 2023 г., събота, 13:30 ч:
Ботев (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик) 7:1
15 октомври 2023 г., неделя, 10:30 ч:
Гигант (Съединение) - Металик 1938 (Сопот) 8:0
15 октомври 2023 г., неделя, 12:00 ч:
Марица 1921 (Пловдив) - ФК Кърджали (Кърджали) 0:4
Шипка старс 2015 (Асеновград) - ФК Арда 1924 (Кърджали) 5:0
Локомотив 1926 (Пловдив) - Берое (Стара Загора) 3:5
VII кръг
21 октомври 2023 г., събота, 10:00 ч:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Гигант (Съединение) 10:1
21 октомври 2023 г., събота, 12:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Пловдив 2015 (Пловдив) 9:0
22 октомври 2023 г., неделя, 10:00 ч:
Лидер Пловдив (Ягодово) - Ботев (Пловдив) 0:7
22 октомври 2023 г., неделя, 10:30 ч:
Металик 1938 (Сопот) - Марица 1921 (Пловдив) 2:8
22 октомври 2023 г., неделя, 11:00 ч:
ФК Кърджали (Кърджали) - Шипка старс 2015 (Асеновград) 4:3
22 октомври 2023 г., неделя, 14:30 ч:
ФК Арда 1924 (Кърджали) - Локомотив 1926 (Пловдив) 3:6
VIII кръг
28 октомври 2023 г., събота, 10:00 ч:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Лидер Пловдив (Ягодово) 12:3
28 октомври 2023 г., събота, 12:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - ФК Кърджали (Кърджали) отложен
Ботев (Пловдив) - Берое (Стара Загора) 3:7
30 октомври 2023 г., понеделник, 13:30 ч:
Пловдив 2015 (Пловдив) - ФК Арда 1924 (Кърджали) 3:0
30 октомври 2023 г., понеделник, 16:00 ч:
Шипка старс 2015 (Асеновград) - Металик 1938 (Сопот) 16:0
31 октомври 2023 г., вторник, 09:30 ч:
Гигант (Съединение) - Марица 1921 (Пловдив) 3:1
2 декември 2023 г., събота, 10:30 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - ФК Кърджали (Кърджали) 5:1
IX кръг
4 ноември 2023 г., събота, 12:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Хебър 1918 (Пазарджик) отложен
4 ноември 2023 г., събота, 14:00 ч:
ФК Кърджали (Кърджали) - Пловдив 2015 (Пловдив) 4:1
4 ноември 2023 г., събота, 15:30 ч:
Лидер Пловдив (Ягодово) - Гигант (Съединение) отложен
5 ноември 2023 г., неделя, 10:30 ч:
Металик 1938 (Сопот) - Локомотив 1926 (Пловдив) 0:9
5 ноември 2023 г., неделя, 13:00 ч:
в Пловдив, ст."Пловдив":
Марица 1921 (Пловдив) - Шипка старс 2015 (Асеновград) 1:8
5 ноември 2023 г., неделя, 14:00 ч:
ФК Арда 1924 (Кърджали) - Ботев (Пловдив) 0:7
25 ноември 2023 г., събота, 12:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Хебър 1918 (Пазарджик) 5:1
10 декември 2023 г., неделя, 10:00 ч:
Лидер Пловдив (Ягодово) - Гигант (Съединение) 4:7
X кръг
11 ноември 2023 г., събота, 10:30 ч:
Ботев (Пловдив) - ФК Кърджали (Кърджали) 3:0
11 ноември 2023 г., събота, 13:00 ч:
Хебър 1918 (Пазарджик) - ФК Арда 1924 (Кърджали) 5:1
12 ноември 2023 г., неделя, 10:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив) 9:0
Пловдив 2015 (Пловдив) - Металик 1938 (Сопот) 7:3
12 ноември 2023 г., неделя, 10:30 ч:
Гигант (Съединение) - Шипка старс 2015 (Асеновград) 1:3
12 ноември 2023 г., неделя, 11:00 ч:
Лидер Пловдив (Ягодово) - Берое (Стара Загора) 0:14
XI кръг
18 ноември 2023 г., събота, 12:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Гигант (Съединение) 3:0 сл. *
* - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят.
Шипка старс 2015 (Асеновград) - Локомотив 1926 (Пловдив) отложен
19 ноември 2023 г., неделя, 10:30 ч:
Металик 1938 (Сопот) - Ботев (Пловдив) отложен
19 ноември 2023 г., неделя, 11:00 ч:
ФК Кърджали (Кърджали) - Хебър 1918 (Пазарджик) 0:6
в Пловдив, ст."Пловдив":
Марица 1921 (Пловдив) - Пловдив 2015 (Пловдив) 0:1
19 ноември 2023 г., неделя, 12:00 ч:
ФК Арда 1924 (Кърджали) - Лидер Пловдив (Ягодово) отложен
21 ноември 2023 г., вторник, 15:00 ч:
Шипка старс 2015 (Асеновград) - Локомотив 1926 (Пловдив) 0:1
23 ноември 2023 г., четвъртък, 14:30 ч:
ФК Арда 1924 (Кърджали) - Лидер Пловдив (Ягодово) 6:2
3 декември 2023 г., неделя, 10:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Металик 1938 (Сопот) 13:0 *
* - по първоначална програма с домакинство за Металик 1938, по взаимна
договорка домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени.
IX кръг - отложен мач
25 ноември 2023 г., събота, 12:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Хебър 1918 (Пазарджик) 5:1
VIII кръг - отложен мач
2 декември 2023 г., събота, 10:30 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - ФК Кърджали (Кърджали) 5:1
XI кръг
3 декември 2023 г., неделя, 10:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Металик 1938 (Сопот) 13:0 *
* - по първоначална програма с домакинство за Металик 1938, по взаимна
договорка домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени.
IX кръг - отложен мач
10 декември 2023 г., неделя, 10:00 ч:
Лидер Пловдив (Ягодово) - Гигант (Съединение) 4:7
XII кръг
9 март 2024 г., събота, 11:00 ч:
Металик 1938 (Сопот) - Хебър 1918 (Пазарджик) 0:10
9 март 2024 г., събота, 16:00 ч:
Шипка старс 2015 (Асеновград) - Пловдив 2015 (Пловдив) 5:1
10 март 2024 г., неделя, 10:00 ч:
Гигант (Съединение) - Локомотив 1926 (Пловдив) 2:8
в Пловдив, ст."Пловдив":
Марица 1921 (Пловдив) - Ботев (Пловдив) 0:10
10 март 2024 г., неделя, 11:00 ч:
в Момчилград:
ФК Кърджали (Кърджали) - Лидер Пловдив (Ягодово) 5:0
ФК Арда 1924 (Кърджали) - Берое (Стара Загора) 0:3
XIII кръг
16 март 2024 г., събота, 10:00 ч:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Марица 1921 (Пловдив) 8:0
Ботев (Пловдив) - Шипка старс 2015 (Асеновград) отложен
16 март 2024 г., събота, 10:30 ч:
ФК Арда 1924 (Кърджали) - Гигант (Съединение) 1:6
16 март 2024 г., събота, 12:00 ч:
Берое (Стара Загора) - ФК Кърджали (Кърджали) 14:0
16 март 2024 г., събота, 13:00 ч:
Лидер Пловдив (Ягодово) - Металик 1938 (Сопот) 6:2
17 март 2024 г., неделя, 10:00 ч:
Пловдив 2015 (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив) 1:4
XIV кръг
23 март 2024 г., събота, 10:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Ботев (Пловдив) -
23 март 2024 г., събота, 11:00 ч:
Металик 1938 (Сопот) - Берое (Стара Загора) -
23 март 2024 г., събота, 12:00 ч:
Шипка старс 2015 (Асеновград) - Хебър 1918 (Пазарджик) -
23 март 2024 г., събота, 14:30 ч:
ФК Кърджали (Кърджали) - ФК Арда 1924 (Кърджали) -
24 март 2024 г., неделя, 10:00 ч:
Гигант (Съединение) - Пловдив 2015 (Пловдив) -
Марица 1921 (Пловдив) - Лидер Пловдив (Ягодово) -
XV кръг
30 март 2024 г., събота, 10:00 ч:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Локомотив 1926 (Пловдив) -
Ботев (Пловдив) - Пловдив 2015 (Пловдив) -
30 март 2024 г., събота, 11:00 ч:
ФК Кърджали (Кърджали) - Гигант (Съединение) -
Берое (Стара Загора) - Марица 1921 (Пловдив) -
31 март 2024 г., неделя, 10:00 ч:
Лидер Пловдив (Ягодово) - Шипка старс 2015 (Асеновград) -
31 март 2024 г., неделя, 12:00 ч:
ФК Арда 1924 (Кърджали) - Металик 1938 (Сопот) -
XVI кръг
6 април 2024 г., събота, 10:00 ч:
Пловдив 2015 (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик) -
Локомотив 1926 (Пловдив) - Лидер Пловдив (Ягодово) -
6 април 2024 г., събота, 12:00 ч:
Шипка старс 2015 (Асеновград) - Берое (Стара Загора) -
Металик 1938 (Сопот) - ФК Кърджали (Кърджали) -
7 април 2024 г., неделя, 10:00 ч:
Гигант (Съединение) - Ботев (Пловдив) -
7 април 2024 г., неделя, 11:00 ч:
Марица 1921 (Пловдив) - ФК Арда 1924 (Кърджали) -
XVII кръг
13 април 2024 г., събота, 10:30 ч:
Берое (Стара Загора) - Локомотив 1926 (Пловдив) -
13 април 2024 г., събота, 11:00 ч:
Металик 1938 (Сопот) - Гигант (Съединение) -
ФК Кърджали (Кърджали) - Марица 1921 (Пловдив) -
13 април 2024 г., събота, 12:00 ч:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Ботев (Пловдив) -
14 април 2024 г., неделя, 10:00 ч:
Лидер Пловдив (Ягодово) - Пловдив 2015 (Пловдив) -
14 април 2024 г., неделя, 11:00 ч:
ФК Арда 1924 (Кърджали) - Шипка старс 2015 (Асеновград) -
XVIII кръг
20 април 2024 г., събота, 10:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Лидер Пловдив (Ягодово) -
Пловдив 2015 (Пловдив) - Берое (Стара Загора) -
20 април 2024 г., събота, 11:00 ч:
Шипка старс 2015 (Асеновград) - ФК Кърджали (Кърджали) -
21 април 2024 г., неделя, 11:00 ч:
Гигант (Съединение) - Хебър 1918 (Пазарджик) -
Локомотив 1926 (Пловдив) - ФК Арда 1924 (Кърджали) -
Марица 1921 (Пловдив) - Металик 1938 (Сопот) -
XIX кръг
27 април 2024 г., събота, 10:30 ч:
Берое (Стара Загора) - Ботев (Пловдив) -
27 април 2024 г., събота, 11:00 ч:
Металик 1938 (Сопот) - Шипка старс 2015 (Асеновград) -
ФК Кърджали (Кърджали) - Локомотив 1926 (Пловдив) -
ФК Арда 1924 (Кърджали) - Пловдив 2015 (Пловдив) -
28 април 2024 г., неделя, 10:00 ч:
Марица 1921 (Пловдив) - Гигант (Съединение) -
28 април 2024 г., неделя, 11:00 ч:
Лидер Пловдив (Ягодово) - Хебър 1918 (Пазарджик) -
XX кръг
3 май 2024 г., петък, 10:00 ч:
Шипка старс 2015 (Асеновград) - Марица 1921 (Пловдив) -
3 май 2024 г., петък, 11:00 ч:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Берое (Стара Загора) -
Пловдив 2015 (Пловдив) - ФК Кърджали (Кърджали) -
4 май 2024 г., събота, 10:00 ч:
Гигант (Съединение) - Лидер Пловдив (Ягодово) -
Ботев (Пловдив) - ФК Арда 1924 (Кърджали) -
Локомотив 1926 (Пловдив) - Металик 1938 (Сопот) -
XXI кръг
11 май 2024 г., събота, 10:00 ч:
Шипка старс 2015 (Асеновград) - Гигант (Съединение) -
11 май 2024 г., събота, 10:30 ч:
Берое (Стара Загора) - Лидер Пловдив (Ягодово) -
11 май 2024 г., събота, 11:00 ч:
Металик 1938 (Сопот) - Пловдив 2015 (Пловдив) -
11 май 2024 г., събота, 12:30 ч:
ФК Арда 1924 (Кърджали) - Хебър 1918 (Пазарджик) -
12 май 2024 г., неделя, 10:00 ч:
Марица 1921 (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив) -
12 май 2024 г., неделя, 11:00 ч:
ФК Кърджали (Кърджали) - Ботев (Пловдив) -
XXII кръг
18 май 2024 г., събота, 09:00 ч:
Пловдив 2015 (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив) -
18 май 2024 г., събота, 10:00 ч:
Металик 1938 (Сопот) - Ботев (Пловдив) - *
* - по първоначална програма с домакинство за Ботев, по взаимна договорка
домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени.
18 май 2024 г., събота, 11:00 ч:
Хебър 1918 (Пазарджик) - ФК Кърджали (Кърджали) -
19 май 2024 г., неделя, 10:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Шипка старс 2015 (Асеновград) -
19 май 2024 г., неделя, 11:00 ч:
Гигант (Съединение) - Берое (Стара Загора) -
19 май 2024 г., неделя, 14:00 ч:
Лидер Пловдив (Ягодово) - ФК Арда 1924 (Кърджали) -
Таблица с резултати
--------------------------------------------------------------------------------------------------
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12.
--------------------------------------------------------------------------------------------------
1. Берое (Стара Загора) XXX -:- -:- 5:1 6:0 14:0 3:0* 9:0 8:1 -:- -:- 27:0
2. Ботев (Пловдив) 3:7 XXX 3:0 7:1 -:- 3:0 12:2 -:- -:- 8:0 -:- 13:0
3. Локомотив 1926 (Пловдив) 3:5 -:- XXX 1:1 -:- 5:1 7:0 10:0 -:- 9:0 -:- -:-
4. Хебър 1918 (Пазарджик) -:- -:- -:- XXX 2:6 -:- 10:1 1:0 5:1 8:0 12:3 15:0
5. Шипка старс 2015 (Асеновград) -:- 0:0 0:1 -:- XXX -:- -:- 5:1 5:0 -:- 7:0 16:0
6. ФК Кърджали (Кърджали) 2:4 -:- -:- 0:6 4:3 XXX -:- 4:1 -:- -:- 5:0 3:0*
7. Гигант (Съединение) -:- -:- 2:8 -:- 1:3 2:4 XXX -:- -:- 3:1 -:- 8:0
8. Пловдив 2015 (Пловдив) -:- 1:7 1:4 -:- 0:4 -:- 3:6 XXX 3:0 -:- 4:2 7:3
9. ФК Арда 1924 (Кърджали) 0:3 0:7 3:6 -:- -:- 0:2 1:6 -:- XXX 2:1 6:2 -:-
10. Марица 1921 (Пловдив) 0:14 0:10 -:- 2:2 1:8 0:4 -:- 0:1 -:- XXX -:- -:-
11. Лидер Пловдив (Ягодово) 0:14 0:7 1:8 -:- -:- 1:7 4:7 -:- -:- 0:4 XXX 6:2
12. Металик 1938 (Сопот) -:- -:- 0:9 0:10 -:- -:- -:- -:- 0:8 2:8 1:15 XXX
--------------------------------------------------------------------------------------------------
нагоре