Деца подготвителна група (род.2005) - Футбол 11:
Стара Загора - Междуобластна група 2017/18

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Актуални мачове:

20 април 2018, петък, 10:30 ч / XVII кръг:
Сините камъни 2013 (Сливен) - Розова долина (Казанлък)     - 
21 април 2018, събота, 12:00 ч / XVII кръг:
Респект (Хасково) - Хасково (Хасково)                      - 
Берое II (Стара Загора) - Димитровград 1947 (Дмгр)         - 
Сливен 2000 (Сливен) - Арсенал (Казанлък)                  - 
Мъглиж (Мъглиж) - Берое (Стара Загора)                     - 
22 април 2018, неделя, 11:00 ч / XVII кръг:
Миньор (Раднево) - Верея (Стара Загора)                   0:16 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Розова долина (Казанлък)           15   13   1   1   73:6    40
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Верея (Стара Загора)               17   13   0   4   79:18   39
 3. Берое II (Стара Загора)            16   12   0   4   64:17   36
 4. Берое (Стара Загора)               13   11   2   0  106:4    35
 5. Сините камъни 2013 (Сливен)        16   10   0   6   36:29   30
 6. Респект (Хасково)                  13    5   2   6   37:20   17 [1 1 0  3:1  4]
 7. Мъглиж (Мъглиж)                    14    5   2   7   30:30   17 [0 2 0  0:0  2]
 8. Димитровград 1947 (Димитровград)   13    5   2   6   29:24   17 [0 1 1  1:3  1]
 9. Сливен 2000 (Сливен)               15    3   1  11   16:96   10
10. Арсенал (Казанлък)                 14    2   1  11   19:78    7
11. Хасково (Хасково)                  14    2   0  12   18:62    6
12. Миньор (Раднево)                   14    0   1  13    6:129   1

                           I кръг

23 септември 2017, събота, 12:00 ч:
Арсенал (Казанлък) - Хасково (Хасково)                    2:3 
Берое (Стара Загора) - Розова долина (Казанлък)           2:0 
Верея (Стара Загора) - Димитровград 1947 (Димитровград)   5:1 
Миньор (Раднево) - Респект (Хасково)                      1:11 
Мъглиж (Мъглиж) - Берое II (Стара Загора)                 0:4 
Сливен 2000 (Сливен) - Сините камъни 2013 (Сливен)        1:4 

                           II кръг

30 септември 2017, събота, 12:00 ч:
Хасково (Хасково) - Сините камъни 2013 (Сливен)           0:4 
Берое II (Стара Загора) - Сливен 2000 (Сливен)           13:0 
Респект (Хасково) - Мъглиж (Мъглиж)                       0:0 
Димитровград 1947 (Димитровград) - Миньор (Раднево)      10:0 
Розова долина (Казанлък) - Верея (Стара Загора)           2:1 
Арсенал (Казанлък) - Берое (Стара Загора)                 1:18 

                           III кръг

7 октомври 2017, събота, 12:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Хасково (Хасково)                  9:0 
Верея (Стара Загора) - Арсенал (Казанлък)                 5:0 
Миньор (Раднево) - Розова долина (Казанлък)               0:12 
Мъглиж (Мъглиж) - Димитровград 1947 (Димитровград)        0:0 
Сливен 2000 (Сливен) - Респект (Хасково)                  0:8 
Сините камъни 2013 (Сливен) - Берое II (Стара Загора)     0:4 

                           IV кръг

14 октомври 2017, събота, 12:00 ч:
Хасково (Хасково) - Берое II (Стара Загора)               0:5 
Респект (Хасково) - Сините камъни 2013 (Сливен)           1:2 
Димитровград 1947 (Димитровград) - Сливен 2000 (Сливен)   4:0 
Розова долина (Казанлък) - Мъглиж (Мъглиж)                4:1 
Арсенал (Казанлък) - Миньор (Раднево)                     6:2 
Берое (Стара Загора) - Верея (Стара Загора)               4:1 

                           V кръг

21 октомври 2017, събота, 12:00 ч:
Верея (Стара Загора) - Хасково (Хасково)                  4:0 
Миньор (Раднево) - Берое (Стара Загора)                   0:18 
Мъглиж (Мъглиж) - Арсенал (Казанлък)                      5:1 
Сливен 2000 (Сливен) - Розова долина (Казанлък)           0:13 
Сините камъни 2013 (Сливен) - Димитровград 1947 (Дмгр)    2:0 
Берое II (Стара Загора) - Респект (Хасково)               4:0 

                           VI кръг

28 октомври 2017, събота, 12:00 ч:
Хасково (Хасково) - Респект (Хасково)                     0:4 
Димитровград 1947 (Дмгр) - Берое II (Стара Загора)        2:3 
Розова долина (Казанлък) - Сините камъни 2013 (Сливен)    2:0 
Арсенал (Казанлък) - Сливен 2000 (Сливен)                 4:1 
Берое (Стара Загора) - Мъглиж (Мъглиж)                    7:0 
Верея (Стара Загора) - Миньор (Раднево)                   6:0 

                           VII кръг

4 ноември 2017, събота, 12:00 ч:
Миньор (Раднево) - Хасково (Хасково)                      0:7 
Мъглиж (Мъглиж) - Верея (Стара Загора)                    1:2 
Сливен 2000 (Сливен) - Берое (Стара Загора)               0:12 
Сините камъни 2013 (Сливен) - Арсенал (Казанлък)          8:2 
Берое II (Стара Загора) - Розова долина (Казанлък)        1:4 
Респект (Хасково) - Димитровград 1947 (Димитровград)      3:1 

                           VIII кръг

11 ноември 2017, събота, 12:00 ч:
Хасково (Хасково) - Димитровград 1947 (Димитровград)      0:4 
Розова долина (Казанлък) - Респект (Хасково)              3:0 
Арсенал (Казанлък) - Берое II (Стара Загора)              0:8 
Берое (Стара Загора) - Сините камъни 2013 (Сливен)        9:0 
Верея (Стара Загора) - Сливен 2000 (Сливен)              14:0 
Миньор (Раднево) - Мъглиж (Мъглиж)                        0:7 

                           IX кръг

18 ноември 2017, събота, 12:00 ч:
Мъглиж (Мъглиж) - Хасково (Хасково)                       6:0 
Сливен 2000 (Сливен) - Миньор (Раднево)                   4:1 
Сините камъни 2013 (Сливен) - Верея (Стара Загора)        0:2 
Берое II (Стара Загора) - Берое (Стара Загора)            0:3 
Респект (Хасково) - Арсенал (Казанлък)                    6:0 
Димитровград 1947 (Дмгр) - Розова долина (Казанлък)       0:5 

                           X кръг

25 ноември 2017, събота, 12:00 ч:
Хасково (Хасково) - Розова долина (Казанлък)              0:6 
Арсенал (Казанлък) - Димитровград 1947 (Димитровград)     1:3 
Берое (Стара Загора) - Респект (Хасково)                  2:2 
Верея (Стара Загора) - Берое II (Стара Загора)            2:0 
Миньор (Раднево) - Сините камъни 2013 (Сливен)            0:3 
Мъглиж (Мъглиж) - Сливен 2000 (Сливен)                    3:4 

                           XI кръг

2 декември 2017, събота, 12:00 ч:
Сливен 2000 (Сливен) - Хасково (Хасково)                  2:1 
Сините камъни 2013 (Сливен) - Мъглиж (Мъглиж)             1:3 
Берое II (Стара Загора) - Миньор (Раднево)                8:0 
Респект (Хасково) - Верея (Стара Загора)                  1:2 
Димитровград 1947 (Димитровград) - Берое (Стара Загора)   отложен 
Розова долина (Казанлък) - Арсенал (Казанлък)             8:0 
пролет 2018:
Димитровград 1947 (Димитровград) - Берое (Стара Загора)    - 

                           XI кръг - отложен мач

пролет 2018:
Димитровград 1947 (Димитровград) - Берое (Стара Загора)    - 

                           XII кръг

10 март 2018, събота, 10:00 ч:
Димитровград 1947 (Димитровград) - Верея (Стара Загора)   0:3 
10 март 2018, събота, 12:00 ч:
Хасково (Хасково) - Арсенал (Казанлък)                    отложен 
Розова долина (Казанлък) - Берое (Стара Загора)           0:0 
Респект (Хасково) - Миньор (Раднево)                      отложен 
Берое II (Стара Загора) - Мъглиж (Мъглиж)                 3:0 
Сините камъни 2013 (Сливен) - Сливен 2000 (Сливен)        4:2 

                           XIII кръг

17 март 2018, събота, 12:00 ч:
Сините камъни 2013 (Сливен) - Хасково (Хасково)           3:1 
Сливен 2000 (Сливен) - Берое II (Стара Загора)            0:5 
Мъглиж (Мъглиж) - Респект (Хасково)                       отложен 
Миньор (Раднево) - Димитровград 1947 (Димитровград)       отложен 
Берое (Стара Загора) - Арсенал (Казанлък)                 отложен 
18 март 2018, неделя, 15:30 ч:
Верея (Стара Загора) - Розова долина (Казанлък)           0:2 

                           XIV кръг

24 март 2018, събота, 10:00 ч:
Арсенал (Казанлък) - Верея (Стара Загора)                 отложен 
24 март 2018, събота, 12:00 ч:
Хасково (Хасково) - Берое (Стара Загора)                  отложен 
Розова долина (Казанлък) - Миньор (Раднево)               отложен 
Димитровград 1947 (Димитровград) - Мъглиж (Мъглиж)        отложен 
Респект (Хасково) - Сливен 2000 (Сливен)                  отложен 
Берое II (Стара Загора) - Сините камъни 2013 (Сливен)     0:3 
18 април 2018, сряда, 10:30 ч:
Арсенал (Казанлък) - Верея (Стара Загора)                 0:6 

                           XV кръг

31 март 2018, събота, 11:00 ч:
Верея (Стара Загора) - Берое (Стара Загора)               0:3 
31 март 2018, събота, 12:00 ч:
Берое II (Стара Загора) - Хасково (Хасково)               3:2 
Сините камъни 2013 (Сливен) - Респект (Хасково)           2:0 
Сливен 2000 (Сливен) - Димитровград 1947 (Димитровград)   2:2 
Мъглиж (Мъглиж) - Розова долина (Казанлък)                1:4 
Миньор (Раднево) - Арсенал (Казанлък)                     2:2 

                           XVI кръг

14 април 2018, събота, 10:30 ч:
Хасково (Хасково) - Верея (Стара Загора)                  4:10 
14 април 2018, събота, 12:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Миньор (Раднево)                  19:0 
Арсенал (Казанлък) - Мъглиж (Мъглиж)                      0:3 
Розова долина (Казанлък) - Сливен 2000 (Сливен)           8:0 
Димитровград 1947 (Дмгр) - Сините камъни 2013 (Сливен)    2:0 
Респект (Хасково) - Берое II (Стара Загора)               1:3 

                           XIV кръг - отложен мач

18 април 2018, сряда, 10:30 ч:
Арсенал (Казанлък) - Верея (Стара Загора)                 0:6 

                           XVII кръг

20 април 2018, петък, 10:30 ч:
Сините камъни 2013 (Сливен) - Розова долина (Казанлък)     - 
21 април 2018, събота, 12:00 ч:
Респект (Хасково) - Хасково (Хасково)                      - 
Берое II (Стара Загора) - Димитровград 1947 (Дмгр)         - 
Сливен 2000 (Сливен) - Арсенал (Казанлък)                  - 
Мъглиж (Мъглиж) - Берое (Стара Загора)                     - 
22 април 2018, неделя, 11:00 ч:
Миньор (Раднево) - Верея (Стара Загора)                   0:16 

                           XVIII кръг

28 април 2018, събота, 12:00 ч:
Хасково (Хасково) - Миньор (Раднево)                       - 
Верея (Стара Загора) - Мъглиж (Мъглиж)                     - 
Берое (Стара Загора) - Сливен 2000 (Сливен)                - 
Арсенал (Казанлък) - Сините камъни 2013 (Сливен)           - 
Розова долина (Казанлък) - Берое II (Стара Загора)         - 
Димитровград 1947 (Димитровград) - Респект (Хасково)       - 

                           XIX кръг

5 май 2018, събота, 12:00 ч:
Димитровград 1947 (Димитровград) - Хасково (Хасково)       - 
Респект (Хасково) - Розова долина (Казанлък)               - 
Берое II (Стара Загора) - Арсенал (Казанлък)               - 
Сините камъни 2013 (Сливен) - Берое (Стара Загора)         - 
Сливен 2000 (Сливен) - Верея (Стара Загора)                - 
Мъглиж (Мъглиж) - Миньор (Раднево)                         - 

                           XX кръг

12 май 2018, събота, 12:00 ч:
Хасково (Хасково) - Мъглиж (Мъглиж)                        - 
Миньор (Раднево) - Сливен 2000 (Сливен)                    - 
Верея (Стара Загора) - Сините камъни 2013 (Сливен)         - 
Берое (Стара Загора) - Берое II (Стара Загора)             - 
Арсенал (Казанлък) - Респект (Хасково)                     - 
Розова долина (Казанлък) - Димитровград 1947 (Дмгр)        - 

                           XXI кръг

19 май 2018, събота, 12:00 ч:
Розова долина (Казанлък) - Хасково (Хасково)               - 
Димитровград 1947 (Димитровград) - Арсенал (Казанлък)      - 
Респект (Хасково) - Берое (Стара Загора)                   - 
Берое II (Стара Загора) - Верея (Стара Загора)             - 
Сините камъни 2013 (Сливен) - Миньор (Раднево)             - 
Сливен 2000 (Сливен) - Мъглиж (Мъглиж)                     - 

                           XXII кръг

26 май 2018, събота, 12:00 ч:
Хасково (Хасково) - Сливен 2000 (Сливен)                   - 
Мъглиж (Мъглиж) - Сините камъни 2013 (Сливен)              - 
Миньор (Раднево) - Берое II (Стара Загора)                 - 
Верея (Стара Загора) - Респект (Хасково)                   - 
Берое (Стара Загора) - Димитровград 1947 (Димитровград)    - 
Арсенал (Казанлък) - Розова долина (Казанлък)              - 

Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Розова долина (Казанлък) XXX 2:1 -:- 0:0 2:0 3:0 4:1 -:- 8:0 8:0 -:- -:- 2. Верея (Стара Загора) 0:2 XXX 2:0 0:3 -:- -:- -:- 5:1 14:0 5:0 4:0 6:0 3. Берое II (Стара Загора) 1:4 -:- XXX 0:3 0:3 4:0 3:0 -:- 13:0 -:- 3:2 8:0 4. Берое (Стара Загора) 2:0 4:1 -:- XXX 9:0 2:2 7:0 -:- -:- -:- 9:0 19:0 5. Сините камъни 2013 (Сливен) -:- 0:2 0:4 -:- XXX 2:0 1:3 2:0 4:2 8:2 3:1 -:- 6. Респект (Хасково) -:- 1:2 1:3 -:- 1:2 XXX 0:0 3:1 -:- 6:0 -:- -:- 7. Мъглиж (Мъглиж) 1:4 1:2 0:4 -:- -:- -:- XXX 0:0 3:4 5:1 6:0 -:- 8. Димитровград 1947 (Димитровград) 0:5 0:3 2:3 -:- 2:0 -:- -:- XXX 4:0 -:- -:- 10:0 9. Сливен 2000 (Сливен) 0:13 -:- 0:5 0:12 1:4 0:8 -:- 2:2 XXX -:- 2:1 4:1 10. Арсенал (Казанлък) -:- 0:6 0:8 1:18 -:- -:- 0:3 1:3 4:1 XXX 2:3 6:2 11. Хасково (Хасково) 0:6 4:10 0:5 -:- 0:4 0:4 -:- 0:4 -:- -:- XXX -:- 12. Миньор (Раднево) 0:12 0:16 -:- 0:18 0:3 1:11 0:7 -:- -:- 2:2 0:7 XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре