Деца подготвителна група (род.2006) - Футбол 11:
« Стара Загора - Междуобластна група 2018/19

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
         | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |

                           Актуални мачове:

23 март 2019, събота, 10:00 ч / XVII кръг:
Димитровград 1947 (Дмгр) - Свиленград 1921 (Свиленград)    - 
Олимпия спорт (Стара Загора) - Розова долина (Казанлък)    - 
Верея (Стара Загора) - Берое II (Стара Загора)             - 
Миньор (Раднево) - Яворов (Чирпан)                         - 
Респект (Хасково) - Локомотив (Стара Загора)               - 
Сините камъни 2013 (Сливен) - Ботев (Гълъбово)             - 
Берое (Стара Загора) - Единство (Гурково)                  - 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Берое (Стара Загора)               13   12   1   0   94:1    37 [2 0 0  7:0  6]
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Берое II (Стара Загора)            16   12   1   3   64:15   37 [1 0 1  2:5  3]
 3. Димитровград 1947 (Димитровград)   15   12   1   2   60:12   37 [0 0 2  1:5  0]
 4. Сините камъни 2013 (Сливен)        14   11   2   1   57:6    35
 5. Розова долина (Казанлък)           16    9   6   1   34:6    33
 6. Свиленград 1921 (Свиленград)       14    8   2   4   45:42   26
 7. Верея (Стара Загора)               16    7   3   6   45:30   24
 8. Респект (Хасково)                  14    5   2   7   21:20   17
 9. Локомотив (Стара Загора)           14    4   2   8   33:41   14
10. Олимпия спорт (Стара Загора)       14    3   4   7   27:37   13
11. Единство (Гурково)                 15    3   0  12   28:71    9 [1 0 1 10:8  3]
12. Ботев (Гълъбово)                   14    3   0  11   15:89    9 [1 0 1  8:10 3]
13. Яворов (Чирпан)                    13    1   0  12    5:62    3
14. Миньор (Раднево)                   16    0   0  16    5:101   0

                           I кръг

22 септември 2018, събота, 12:00 ч:
Ботев (Гълъбово) - Свиленград 1921 (Свиленград)           отложен 
Единство (Гурково) - Локомотив (Стара Загора)             отложен 
Берое (Стара Загора) - Яворов (Чирпан)                   13:0 
Сините камъни 2013 (Сливен) - Берое II (Стара Загора)     4:2 
Респект (Хасково) - Розова долина (Казанлък)              0:1 
Миньор (Раднево) - Димитровград 1947 (Димитровград)       1:12 
Верея (Стара Загора) - Олимпия спорт (Стара Загора)       4:0 

                           II кръг

29 септември 2018, събота, 12:00 ч:
Свиленград 1921 (Свил) - Олимпия спорт (Стара Загора)     4:4 
Димитровград 1947 (Димитровград) - Верея (Стара Загора)   1:0 
Розова долина (Казанлък) - Миньор (Раднево)               5:0 
Берое II (Стара Загора) - Респект (Хасково)               7:0 
Яворов (Чирпан) - Сините камъни 2013 (Сливен)             0:6 
Локомотив (Стара Загора) - Берое (Стара Загора)           0:10 
Ботев (Гълъбово) - Единство (Гурково)                     6:0 

                           III кръг

6 октомври 2018, събота, 12:00 ч:
Единство (Гурково) - Свиленград 1921 (Свиленград)         3:8 
Берое (Стара Загора) - Ботев (Гълъбово)                   отложен 
Сините камъни 2013 (Сливен) - Локомотив (Стара Загора)    6:0 
Респект (Хасково) - Яворов (Чирпан)                       4:0 
Миньор (Раднево) - Берое II (Стара Загора)                0:9 
Верея (Стара Загора) - Розова долина (Казанлък)           1:1 
Олимпия спорт (Стара Загора) - Димитровград 1947 (Дмгр)   2:3 

                           IV кръг

13 октомври 2018, събота, 12:00 ч:
Свиленград 1921 (Свиленград) - Димитровград 1947 (Дмгр)   отложен 
Розова долина (Казанлък) - Олимпия спорт (Стара Загора)   1:1 
Берое II (Стара Загора) - Верея (Стара Загора)            4:0 
Яворов (Чирпан) - Миньор (Раднево)                        4:1 
Локомотив (Стара Загора) - Респект (Хасково)              1:1 
Ботев (Гълъбово) - Сините камъни 2013 (Сливен)            0:9 
Единство (Гурково) - Берое (Стара Загора)                 1:12 

                           V кръг

20 октомври 2018, събота, 12:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Свиленград 1921 (Свиленград)      12:0 
Сините камъни 2013 (Сливен) - Единство (Гурково)          3:0 
Респект (Хасково) - Ботев (Гълъбово)                      5:0 
Миньор (Раднево) - Локомотив (Стара Загора)               1:7 
Верея (Стара Загора) - Яворов (Чирпан)                   11:1 
Олимпия спорт (Стара Загора) - Берое II (Стара Загора)    0:1 
Димитровград 1947 (Дмгр) - Розова долина (Казанлък)       2:0 

                           VI кръг

27 октомври 2018, събота, 12:00 ч:
Свиленград 1921 (Свиленград) - Розова долина (Казанлък)   1:6 
Берое II (Стара Загора) - Димитровград 1947 (Дмгр)        2:1 
Яворов (Чирпан) - Олимпия спорт (Стара Загора)            отложен 
Локомотив (Стара Загора) - Верея (Стара Загора)           1:2 
Ботев (Гълъбово) - Миньор (Раднево)                       4:1 
Единство (Гурково) - Респект (Хасково)                    1:3 
Берое (Стара Загора) - Сините камъни 2013 (Сливен)        1:0 

                           VII кръг

1 ноември 2018, четвъртък, 12:00 ч:
Сините камъни 2013 (Сливен) - Свиленград 1921 (Свил)      6:1 
Респект (Хасково) - Берое (Стара Загора)                  отложен 
Миньор (Раднево) - Единство (Гурково)                     0:3 
Верея (Стара Загора) - Ботев (Гълъбово)                  11:0 
Олимпия спорт (Стара Загора) - Локомотив (Стара Загора)   2:2 
Димитровград 1947 (Димитровград) - Яворов (Чирпан)        7:0 
Розова долина (Казанлък) - Берое II (Стара Загора)        0:0 

                           VIII кръг

3 ноември 2018, събота, 12:00 ч:
Свиленград 1921 (Свиленград) - Берое II (Стара Загора)    2:5 
Яворов (Чирпан) - Розова долина (Казанлък)                0:1 
Локомотив (Стара Загора) - Димитровград 1947 (Дмгр)       1:4 
Ботев (Гълъбово) - Олимпия спорт (Стара Загора)           0:3 
Единство (Гурково) - Верея (Стара Загора)                 1:6 
Берое (Стара Загора) - Миньор (Раднево)                  11:0 
Сините камъни 2013 (Сливен) - Респект (Хасково)           2:0 

                           IX кръг

10 ноември 2018, събота, 12:00 ч:
Респект (Хасково) - Свиленград 1921 (Свиленград)          2:4 
Миньор (Раднево) - Сините камъни 2013 (Сливен)            0:10 
Верея (Стара Загора) - Берое (Стара Загора)               0:5 
Олимпия спорт (Стара Загора) - Единство (Гурково)         6:3 
Димитровград 1947 (Димитровград) - Ботев (Гълъбово)       6:0 
Розова долина (Казанлък) - Локомотив (Стара Загора)       2:0 
Берое II (Стара Загора) - Яворов (Чирпан)                 3:0 

                           X кръг

17 ноември 2018, събота, 12:00 ч:
Свиленград 1921 (Свиленград) - Яворов (Чирпан)            3:0 
Локомотив (Стара Загора) - Берое II (Стара Загора)        0:5 
Ботев (Гълъбово) - Розова долина (Казанлък)               0:7 
Единство (Гурково) - Димитровград 1947 (Димитровград)     0:8 
Берое (Стара Загора) - Олимпия спорт (Стара Загора)       5:0 
Сините камъни 2013 (Сливен) - Верея (Стара Загора)        5:0 
Респект (Хасково) - Миньор (Раднево)                      2:0 

                           XI кръг

24 ноември 2018, събота, 12:00 ч:
Миньор (Раднево) - Свиленград 1921 (Свиленград)           0:7 
Верея (Стара Загора) - Респект (Хасково)                  1:0 
Олимпия спорт (Ст.Загора) - Сините камъни 2013 (Сливен)   0:2 
Димитровград 1947 (Димитровград) - Берое (Стара Загора)   0:3 
Розова долина (Казанлък) - Единство (Гурково)             3:0 
Берое II (Стара Загора) - Ботев (Гълъбово)                6:0 
Яворов (Чирпан) - Локомотив (Стара Загора)                0:4 

                           XII кръг

1 декември 2018, събота, 12:00 ч:
Свиленград 1921 (Свиленград) - Локомотив (Стара Загора)   3:0 
Ботев (Гълъбово) - Яворов (Чирпан)                        3:0 
Единство (Гурково) - Берое II (Стара Загора)              2:8 
Берое (Стара Загора) - Розова долина (Казанлък)           0:0 
Сините камъни 2013 (Сливен) - Димитровград 1947 (Дмгр)    1:1 
Респект (Хасково) - Олимпия спорт (Стара Загора)          отложен 
Миньор (Раднево) - Верея (Стара Загора)                   0:3 

                           XIII кръг

8 декември 2018, събота, 12:00 ч:
Верея (Стара Загора) - Свиленград 1921 (Свиленград)       2:2 
Олимпия спорт (Стара Загора) - Миньор (Раднево)           4:1 
Димитровград 1947 (Димитровград) - Респект (Хасково)      2:1 
Розова долина (Казанлък) - Сините камъни 2013 (Сливен)    1:1 
Берое II (Стара Загора) - Берое (Стара Загора)            0:4 
Яворов (Чирпан) - Единство (Гурково)                      0:3 
Локомотив (Стара Загора) - Ботев (Гълъбово)              14:0 

                           XIV кръг

2 март 2019, събота, 10:00 ч:
Свиленград 1921 (Свиленград) - Ботев (Гълъбово)           3:0 
Локомотив (Стара Загора) - Единство (Гурково)             3:1 
Яворов (Чирпан) - Берое (Стара Загора)                    отложен 
Берое II (Стара Загора) - Сините камъни 2013 (Сливен)     0:2 
Розова долина (Казанлък) - Респект (Хасково)              0:0 
Димитровград 1947 (Димитровград) - Миньор (Раднево)       6:0 
Олимпия спорт (Стара Загора) - Верея (Стара Загора)       3:3 

                           XV кръг

9 март 2019, събота, 10:00 ч:
Олимпия спорт (Стара Загора) - Свиленград 1921 (Свил)     2:4 
Верея (Стара Загора) - Димитровград 1947 (Димитровград)   1:3 
Миньор (Раднево) - Розова долина (Казанлък)               0:3 
Респект (Хасково) - Берое II (Стара Загора)               0:1 
Сините камъни 2013 (Сливен) - Яворов (Чирпан)             отложен 
Берое (Стара Загора) - Локомотив (Стара Загора)           4:0 
Единство (Гурково) - Ботев (Гълъбово)                    10:2 

                           XVI кръг

16 март 2019, събота, 10:00 ч:
Свиленград 1921 (Свиленград) - Единство (Гурково)         3:0 
Ботев (Гълъбово) - Берое (Стара Загора)                   0:14 
Локомотив (Стара Загора) - Сините камъни 2013 (Сливен)    отложен 
Яворов (Чирпан) - Респект (Хасково)                       0:3 
Берое II (Стара Загора) - Миньор (Раднево)               11:0 
Розова долина (Казанлък) - Верея (Стара Загора)           3:0 
Димитровград 1947 (Дмгр) - Олимпия спорт (Стара Загора)   4:0 

                           XVII кръг

23 март 2019, събота, 10:00 ч:
Димитровград 1947 (Дмгр) - Свиленград 1921 (Свиленград)    - 
Олимпия спорт (Стара Загора) - Розова долина (Казанлък)    - 
Верея (Стара Загора) - Берое II (Стара Загора)             - 
Миньор (Раднево) - Яворов (Чирпан)                         - 
Респект (Хасково) - Локомотив (Стара Загора)               - 
Сините камъни 2013 (Сливен) - Ботев (Гълъбово)             - 
Берое (Стара Загора) - Единство (Гурково)                  - 

                           XVIII кръг

30 март 2019, събота, 10:00 ч:
Свиленград 1921 (Свиленград) - Берое (Стара Загора)        - 
Единство (Гурково) - Сините камъни 2013 (Сливен)           - 
Ботев (Гълъбово) - Респект (Хасково)                       - 
Локомотив (Стара Загора) - Миньор (Раднево)                - 
Яворов (Чирпан) - Верея (Стара Загора)                     - 
Берое II (Стара Загора) - Олимпия спорт (Стара Загора)     - 
Розова долина (Казанлък) - Димитровград 1947 (Дмгр)        - 

                           XIX кръг

3 април 2019, сряда, 10:00 ч:
Розова долина (Казанлък) - Свиленград 1921 (Свиленград)    - 
Димитровград 1947 (Дмгр) - Берое II (Стара Загора)         - 
Олимпия спорт (Стара Загора) - Яворов (Чирпан)             - 
Верея (Стара Загора) - Локомотив (Стара Загора)            - 
Миньор (Раднево) - Ботев (Гълъбово)                        - 
Респект (Хасково) - Единство (Гурково)                     - 
Сините камъни 2013 (Сливен) - Берое (Стара Загора)         - 

                           XX кръг

6 април 2019, събота, 10:00 ч:
Свиленград 1921 (Свил) - Сините камъни 2013 (Сливен)       - 
Берое (Стара Загора) - Респект (Хасково)                   - 
Единство (Гурково) - Миньор (Раднево)                      - 
Ботев (Гълъбово) - Верея (Стара Загора)                    - 
Локомотив (Стара Загора) - Олимпия спорт (Стара Загора)    - 
Яворов (Чирпан) - Димитровград 1947 (Димитровград)         - 
Берое II (Стара Загора) - Розова долина (Казанлък)         - 

                           XXI кръг

13 април 2019, събота, 10:00 ч:
Берое II (Стара Загора) - Свиленград 1921 (Свиленград)     - 
Розова долина (Казанлък) - Яворов (Чирпан)                 - 
Димитровград 1947 (Дмгр) - Локомотив (Стара Загора)        - 
Олимпия спорт (Стара Загора) - Ботев (Гълъбово)            - 
Верея (Стара Загора) - Единство (Гурково)                  - 
Миньор (Раднево) - Берое (Стара Загора)                    - 
Респект (Хасково) - Сините камъни 2013 (Сливен)            - 

                           XXII кръг

20 април 2019, събота, 10:00 ч:
Свиленград 1921 (Свиленград) - Респект (Хасково)           - 
Сините камъни 2013 (Сливен) - Миньор (Раднево)             - 
Берое (Стара Загора) - Верея (Стара Загора)                - 
Единство (Гурково) - Олимпия спорт (Стара Загора)          - 
Ботев (Гълъбово) - Димитровград 1947 (Димитровград)        - 
Локомотив (Стара Загора) - Розова долина (Казанлък)        - 
Яворов (Чирпан) - Берое II (Стара Загора)                  - 

                           XXIII кръг

4 май 2019, събота, 10:00 ч:
Яворов (Чирпан) - Свиленград 1921 (Свиленград)             - 
Берое II (Стара Загора) - Локомотив (Стара Загора)         - 
Розова долина (Казанлък) - Ботев (Гълъбово)                - 
Димитровград 1947 (Димитровград) - Единство (Гурково)      - 
Олимпия спорт (Стара Загора) - Берое (Стара Загора)        - 
Верея (Стара Загора) - Сините камъни 2013 (Сливен)         - 
Миньор (Раднево) - Респект (Хасково)                       - 

                           XXIV кръг

11 май 2019, събота, 10:00 ч:
Свиленград 1921 (Свиленград) - Миньор (Раднево)            - 
Респект (Хасково) - Верея (Стара Загора)                   - 
Сините камъни 2013 (Сливен) - Олимпия спорт (Ст.Загора)    - 
Берое (Стара Загора) - Димитровград 1947 (Димитровград)    - 
Единство (Гурково) - Розова долина (Казанлък)              - 
Ботев (Гълъбово) - Берое II (Стара Загора)                 - 
Локомотив (Стара Загора) - Яворов (Чирпан)                 - 

                           XXV кръг

18 май 2019, събота, 10:00 ч:
Локомотив (Стара Загора) - Свиленград 1921 (Свиленград)    - 
Яворов (Чирпан) - Ботев (Гълъбово)                         - 
Берое II (Стара Загора) - Единство (Гурково)               - 
Розова долина (Казанлък) - Берое (Стара Загора)            - 
Димитровград 1947 (Дмгр) - Сините камъни 2013 (Сливен)     - 
Олимпия спорт (Стара Загора) - Респект (Хасково)           - 
Верея (Стара Загора) - Миньор (Раднево)                    - 

                           XXVI кръг

25 май 2019, събота, 10:00 ч:
Свиленград 1921 (Свиленград) - Верея (Стара Загора)        - 
Миньор (Раднево) - Олимпия спорт (Стара Загора)            - 
Респект (Хасково) - Димитровград 1947 (Димитровград)       - 
Сините камъни 2013 (Сливен) - Розова долина (Казанлък)     - 
Берое (Стара Загора) - Берое II (Стара Загора)             - 
Единство (Гурково) - Яворов (Чирпан)                       - 
Ботев (Гълъбово) - Локомотив (Стара Загора)                - 

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. Берое (Стара Загора) XXX -:- -:- 1:0 0:0 12:0 -:- -:- 4:0 5:0 -:- -:- 13:0 11:0 2. Берое II (Стара Загора) 0:4 XXX 2:1 0:2 -:- -:- 4:0 7:0 -:- -:- -:- 6:0 3:0 11:0 3. Димитровград 1947 (Димитровград) 0:3 -:- XXX -:- 2:0 -:- 1:0 2:1 -:- 4:0 -:- 6:0 7:0 6:0 4. Сините камъни 2013 (Сливен) -:- 4:2 1:1 XXX -:- 6:1 5:0 2:0 6:0 -:- 3:0 -:- -:- -:- 5. Розова долина (Казанлък) -:- 0:0 -:- 1:1 XXX -:- 3:0 0:0 2:0 1:1 3:0 -:- -:- 5:0 6. Свиленград 1921 (Свиленград) -:- 2:5 -:- -:- 1:6 XXX -:- -:- 3:0 4:4 3:0 3:0 3:0 -:- 7. Верея (Стара Загора) 0:5 -:- 1:3 -:- 1:1 2:2 XXX 1:0 -:- 4:0 -:- 11:0 11:1 -:- 8. Респект (Хасково) -:- 0:1 -:- -:- 0:1 2:4 -:- XXX -:- -:- -:- 5:0 4:0 2:0 9. Локомотив (Стара Загора) 0:10 0:5 1:4 -:- -:- -:- 1:2 1:1 XXX -:- 3:1 14:0 -:- -:- 10. Олимпия спорт (Стара Загора) -:- 0:1 2:3 0:2 -:- 2:4 3:3 -:- 2:2 XXX 6:3 -:- -:- 4:1 11. Единство (Гурково) 1:12 2:8 0:8 -:- -:- 3:8 1:6 1:3 -:- -:- XXX 10:2 -:- -:- 12. Ботев (Гълъбово) 0:14 -:- -:- 0:9 0:7 -:- -:- -:- -:- 0:3 6:0 XXX 3:0 4:1 13. Яворов (Чирпан) -:- -:- -:- 0:6 0:1 -:- -:- 0:3 0:4 -:- 0:3 -:- XXX 4:1 14. Миньор (Раднево) -:- 0:9 1:12 0:10 0:3 0:7 0:3 -:- 1:7 -:- 0:3 -:- -:- XXX ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ нагоре