Деца подготвителна група (род.2008) - Футбол 11:
« Варна - Зонална група 2020/21


Първа подгрупа

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Черно море (Варна) 9 8 1 0 41:2 25 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Лудогорец 1945 (Разград) 9 8 0 1 35:2 24 3. Дунав (Русе) 9 6 2 1 32:8 20 4. Черно море II (Варна) 8 4 2 2 27:12 14 5. Олимпик (Варна) 9 3 3 3 19:21 12 6. Рилци (кв.Рилци, Добрич) 8 3 1 4 15:25 10 7. Шампиони 2014 (Варна) 9 3 0 6 12:26 9 8. Доростол-Светкавица (Силистра) 9 1 3 5 14:24 6 9. Спартак 1918 (Варна) 9 1 2 6 16:31 5 10. Варна 2017 (Варна) 9 0 0 9 3:63 0
Бележки - Варна 2017 (Варна) играе домакинските си мачове на ст."Локомотив" във Варна. - Лудогорец 1945 (Разград) играе домакинските си мачове на комплекс "Гнездо на орли" в Разград. - Олимпик (Варна) играе домакинските си мачове на НСБ "Спортпалас" в кк Чайка. - Рилци (кв.Рилци, Добрич) играе домакинските си мачове на изкуствения терен на ст."Дружба" във Добрич. - Спартак 1918 (Варна) играе домакинските си мачове на ст."Локомотив" във Варна. - Черно море (Варна) и Черно море II (Варна) играят домакинските си мачове на ст."Корабостроител" в кв.Аспарухово, Варна. - Шампиони 2014 (Варна) играе домакинските си мачове на НСБ "Спортпалас" в кк Чайка. - Останалите отбори играят домакинските си мачове на стадионите на клубовете си. I кръг 10 септември 2020 г., четвъртък, 17:00 ч: Лудогорец 1945 (Разград) - Доростол-Светкавица (Сс) 4:0 12 септември 2020 г., събота, 10:30 ч: Спартак 1918 (Варна) - Черно море II (Варна) 2:5 Черно море (Варна) - Варна 2017 (Варна) 14:0 12 септември 2020 г., събота, 11:30 ч: Дунав (Русе) - Шампиони 2014 (Варна) 3:0 13 септември 2020 г., неделя, 10:30 ч: Олимпик (Варна) - Рилци (кв.Рилци, Добрич) 3:0 II кръг 19 септември 2020 г., събота, 10:30 ч: Черно море II (Варна) - Варна 2017 (Варна) 8:0 Доростол-Светкавица (Силистра) - Дунав (Русе) 1:3 Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Лудогорец 1945 (Разград) 0:7 19 септември 2020 г., събота, 14:30 ч: Шампиони 2014 (Варна) - Черно море (Варна) 0:6 20 септември 2020 г., неделя, 10:30 ч: Спартак 1918 (Варна) - Олимпик (Варна) 2:2 III кръг 26 септември 2020 г., събота, 10:30 ч: Лудогорец 1945 (Разград) - Спартак 1918 (Варна) 8:0 Черно море (Варна) - Доростол-Светкавица (Силистра) 3:0 сл. * * - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят. 26 септември 2020 г., събота, 11:30 ч: Дунав (Русе) - Рилци (кв.Рилци, Добрич) 7:0 27 септември 2020 г., неделя, 10:30 ч: Олимпик (Варна) - Черно море II (Варна) 1:1 27 септември 2020 г., неделя, 14:30 ч: Варна 2017 (Варна) - Шампиони 2014 (Варна) 1:5 IV кръг 3 октомври 2020 г., събота, 10:30 ч: Черно море II (Варна) - Шампиони 2014 (Варна) 5:0 Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Черно море (Варна) 0:4 3 октомври 2020 г., събота, 11:00 ч: Доростол-Светкавица (Силистра) - Варна 2017 (Варна) 6:0 3 октомври 2020 г., събота, 11:30 ч: Спартак 1918 (Варна) - Дунав (Русе) 0:3 4 октомври 2020 г., неделя, 10:30 ч: Олимпик (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград) 0:4 V кръг 10 октомври 2020 г., събота, 10:30 ч: Лудогорец 1945 (Разград) - Черно море II (Варна) 4:0 Шампиони 2014 (Варна) - Доростол-Светкавица (Силистра) 3:2 11 октомври 2020 г., неделя, 11:30 ч: Дунав (Русе) - Олимпик (Варна) 9:0 11 октомври 2020 г., неделя, 13:30 ч: Черно море (Варна) - Спартак 1918 (Варна) 3:0 11 октомври 2020 г., неделя, 14:30 ч: Варна 2017 (Варна) - Рилци (кв.Рилци, Добрич) 1:6 VI кръг 17 октомври 2020 г., събота, 10:00 ч: Черно море II (Варна) - Доростол-Светкавица (Силистра) 6:0 17 октомври 2020 г., събота, 10:30 ч: Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Шампиони 2014 (Варна) 4:0 Лудогорец 1945 (Разград) - Дунав (Русе) 3:0 18 октомври 2020 г., неделя, 11:00 ч: Спартак 1918 (Варна) - Варна 2017 (Варна) 7:1 21 октомври 2020 г., сряда, 13:30 ч: Олимпик (Варна) - Черно море (Варна) 0:4 VII кръг 24 октомври 2020 г., събота, 10:30 ч: Черно море (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград) 2:0 Шампиони 2014 (Варна) - Спартак 1918 (Варна) 4:2 Доростол-Светкавица (Сс) - Рилци (кв.Рилци, Добрич) 2:2 24 октомври 2020 г., събота, 11:30 ч: Дунав (Русе) - Черно море II (Варна) 2:2 25 октомври 2020 г., неделя, 14:30 ч: Варна 2017 (Варна) - Олимпик (Варна) 0:11 VIII кръг 31 октомври 2020 г., събота, 10:30 ч: Черно море II (Варна) - Рилци (кв.Рилци, Добрич) отложен Лудогорец 1945 (Разград) - Варна 2017 (Варна) 3:0 сл. 31 октомври 2020 г., събота, 11:30 ч: Дунав (Русе) - Черно море (Варна) 2:2 1 ноември 2020 г., неделя, 10:30 ч: Спартак 1918 (Варна) - Доростол-Светкавица (Силистра) 2:2 1 ноември 2020 г., неделя, 14:30 ч: Олимпик (Варна) - Шампиони 2014 (Варна) 1:0 14 ноември 2020 г., събота, 10:00 ч: Черно море II (Варна) - Рилци (кв.Рилци, Добрич) отложен IX кръг 7 ноември 2020 г., събота, 10:30 ч: Черно море (Варна) - Черно море II (Варна) 3:0 сл. Шампиони 2014 (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград) 0:2 8 ноември 2020 г., неделя, 10:30 ч: Доростол-Светкавица (Силистра) - Олимпик (Варна) 1:1 Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Спартак 1918 (Варна) 3:1 8 ноември 2020 г., неделя, 14:30 ч: Варна 2017 (Варна) - Дунав (Русе) 0:3 сл. X кръг пролет 2021 г.: Черно море II (Варна) - Спартак 1918 (Варна) - Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Олимпик (Варна) - Доростол-Светкавица (Сс) - Лудогорец 1945 (Разград) - Шампиони 2014 (Варна) - Дунав (Русе) - Варна 2017 (Варна) - Черно море (Варна) - VIII кръг - отложен мач 14 ноември 2020 г., събота, 10:00 ч: Черно море II (Варна) - Рилци (кв.Рилци, Добрич) отложен XI кръг Варна 2017 (Варна) - Черно море II (Варна) - Черно море (Варна) - Шампиони 2014 (Варна) - Дунав (Русе) - Доростол-Светкавица (Силистра) - Лудогорец 1945 (Разград) - Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Олимпик (Варна) - Спартак 1918 (Варна) - XII кръг Черно море II (Варна) - Олимпик (Варна) - Спартак 1918 (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград) - Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Дунав (Русе) - Доростол-Светкавица (Силистра) - Черно море (Варна) - Шампиони 2014 (Варна) - Варна 2017 (Варна) - XIII кръг Шампиони 2014 (Варна) - Черно море II (Варна) - Варна 2017 (Варна) - Доростол-Светкавица (Силистра) - Черно море (Варна) - Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Дунав (Русе) - Спартак 1918 (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград) - Олимпик (Варна) - XIV кръг Черно море II (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград) - Олимпик (Варна) - Дунав (Русе) - Спартак 1918 (Варна) - Черно море (Варна) - Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Варна 2017 (Варна) - Доростол-Светкавица (Силистра) - Шампиони 2014 (Варна) - XV кръг Доростол-Светкавица (Силистра) - Черно море II (Варна) - Шампиони 2014 (Варна) - Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Варна 2017 (Варна) - Спартак 1918 (Варна) - Черно море (Варна) - Олимпик (Варна) - Дунав (Русе) - Лудогорец 1945 (Разград) - XVI кръг Черно море II (Варна) - Дунав (Русе) - Лудогорец 1945 (Разград) - Черно море (Варна) - Олимпик (Варна) - Варна 2017 (Варна) - Спартак 1918 (Варна) - Шампиони 2014 (Варна) - Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Доростол-Светкавица (Сс) - XVII кръг Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Черно море II (Варна) - Доростол-Светкавица (Силистра) - Спартак 1918 (Варна) - Шампиони 2014 (Варна) - Олимпик (Варна) - Варна 2017 (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград) - Черно море (Варна) - Дунав (Русе) - XVIII кръг Черно море II (Варна) - Черно море (Варна) - Дунав (Русе) - Варна 2017 (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград) - Шампиони 2014 (Варна) - Олимпик (Варна) - Доростол-Светкавица (Силистра) - Спартак 1918 (Варна) - Рилци (кв.Рилци, Добрич) -
Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Черно море (Варна) XXX 2:0 -:- 3:0* -:- -:- -:- 3:0* 3:0 14:0 2. Лудогорец 1945 (Разград) -:- XXX 3:0 4:0 -:- -:- -:- 4:0 8:0 3:0* 3. Дунав (Русе) 2:2 -:- XXX 2:2 9:0 7:0 3:0 -:- -:- -:- 4. Черно море II (Варна) -:- -:- -:- XXX -:- -:- 5:0 6:0 -:- 8:0 5. Олимпик (Варна) 0:4 0:4 -:- 1:1 XXX 3:0 1:0 -:- -:- -:- 6. Рилци (кв.Рилци, Добрич) 0:4 0:7 -:- -:- -:- XXX 4:0 -:- 3:1 -:- 7. Шампиони 2014 (Варна) 0:6 0:2 -:- -:- -:- -:- XXX 3:2 4:2 -:- 8. Доростол-Светкавица (Силистра) -:- -:- 1:3 -:- 1:1 2:2 -:- XXX -:- 6:0 9. Спартак 1918 (Варна) -:- -:- 0:3 2:5 2:2 -:- -:- 2:2 XXX 7:1 10. Варна 2017 (Варна) -:- -:- 0:3* -:- 0:11 1:6 1:5 -:- -:- XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Втора подгрупа

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
         | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. МФК Тича (Варна) 6 5 0 1 10:8 15 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Олимпик (Варна) 5 4 0 1 15:6 12 [2 0 0 7:2 6] 3. Марев старс (Варна) 6 4 0 2 15:5 12 [1 0 1 2:2 3] 4. Локомотив (Русе) 6 4 0 2 15:10 12 [0 0 2 2:7 0] 5. Велики Преслав (Велики Преслав) 5 2 0 3 13:8 6 6. Гранд Про (Варна) 6 1 0 5 9:24 3 7. Калиакра 1923 (Каварна) 6 0 0 6 6:22 0
Бележки - Гранд Про (Варна) играе домакинските си мачове на НСБ "Спортпалас" в кк Чайка. - Локомотив (Русе) играе домакинските си мачове на ст. _ в Русе. - Марев старс (Варна) играе домакинските си мачове на НСБ "Спортпалас" в кк Чайка. - МФК Тича (Варна) играе домакинските си мачове в Тополи. - Олимпик (Варна) играе домакинските си мачове на НСБ "Спортпалас" в кк Чайка. - Останалите отбори играят домакинските си мачове на стадионите на клубовете си. I кръг 12 септември 2020 г., събота, 10:30 ч: Калиакра 1923 (Каварна) - Олимпик (Варна) 0:3 13 септември 2020 г., неделя, 10:30 ч: Велики Преслав (Велики Преслав) - Марев старс (Варна) 0:3 13 септември 2020 г., неделя, 12:30 ч: Гранд Про (Варна) - Локомотив (Русе) 2:5 МФК Тича (Варна) почива II кръг 19 септември 2020 г., събота, 16:30 ч: Олимпик (Варна) - Гранд Про (Варна) 4:2 20 септември 2020 г., неделя, 10:30 ч: МФК Тича (Варна) - Велики Преслав (Велики Преслав) 3:2 20 септември 2020 г., неделя, 14:30 ч: Марев старс (Варна) - Калиакра 1923 (Каварна) 3:1 Локомотив (Русе) почива III кръг 27 септември 2020 г., неделя, 10:30 ч: Калиакра 1923 (Каварна) - МФК Тича (Варна) 1:2 Локомотив (Русе) - Олимпик (Варна) отложен 27 септември 2020 г., неделя, 12:30 ч: Гранд Про (Варна) - Марев старс (Варна) 1:7 30 октомври 2020 г., петък, 10:30 ч: Локомотив (Русе) - Олимпик (Варна) 2:5 Велики Преслав (Велики Преслав) почива IV кръг 4 октомври 2020 г., неделя, 10:30 ч: МФК Тича (Варна) - Гранд Про (Варна) 1:0 Велики Преслав (Велики Преслав) - Калиакра 1923 (Каварна) 7:1 4 октомври 2020 г., неделя, 12:30 ч: Марев старс (Варна) - Локомотив (Русе) 2:0 Олимпик (Варна) почива V кръг 10 октомври 2020 г., събота, 16:30 ч: Олимпик (Варна) - Марев старс (Варна) 2:0 11 октомври 2020 г., неделя, 10:30 ч: Велики Преслав (Велики Преслав) - Гранд Про (Варна) 4:0 * * - по първоначална програма с домакинство за Гранд Про, по взаимна договорка домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени. 11 октомври 2020 г., неделя, 11:30 ч: Локомотив (Русе) - МФК Тича (Варна) 4:1 Калиакра 1923 (Каварна) почива VI кръг 17 октомври 2020 г., събота, 09:30 ч: МФК Тича (Варна) - Олимпик (Варна) 2:1 18 октомври 2020 г., неделя, 10:30 ч: Калиакра 1923 (Каварна) - Гранд Про (Варна) 3:4 18 октомври 2020 г., неделя, 11:00 ч: Велики Преслав (Велики Преслав) - Локомотив (Русе) 0:1 Марев старс (Варна) почива VII кръг 24 октомври 2020 г., събота, 12:30 ч: Олимпик (Варна) - Велики Преслав (Велики Преслав) отложен 25 октомври 2020 г., неделя, 11:30 ч: Локомотив (Русе) - Калиакра 1923 (Каварна) 3:0 25 октомври 2020 г., неделя, 14:30 ч: Марев старс (Варна) - МФК Тича (Варна) 0:1 Гранд Про (Варна) почива III кръг - отложен мач 30 октомври 2020 г., петък, 10:30 ч: Локомотив (Русе) - Олимпик (Варна) 2:5 VIII кръг пролет 2021 г.: Марев старс (Варна) - Велики Преслав (Велики Преслав) - Олимпик (Варна) - Калиакра 1923 (Каварна) - Локомотив (Русе) - Гранд Про (Варна) - МФК Тича (Варна) почива IX кръг Гранд Про (Варна) - Олимпик (Варна) - Калиакра 1923 (Каварна) - Марев старс (Варна) - Велики Преслав (Велики Преслав) - МФК Тича (Варна) - Локомотив (Русе) почива X кръг МФК Тича (Варна) - Калиакра 1923 (Каварна) - Марев старс (Варна) - Гранд Про (Варна) - Олимпик (Варна) - Локомотив (Русе) - Велики Преслав (Велики Преслав) почива XI кръг Локомотив (Русе) - Марев старс (Варна) - Гранд Про (Варна) - МФК Тича (Варна) - Калиакра 1923 (Каварна) - Велики Преслав (Велики Преслав) - Олимпик (Варна) почива XII кръг Гранд Про (Варна) - Велики Преслав (Велики Преслав) - * * - по първоначална програма с домакинство за Велики Преслав, по взаимна договорка домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени. МФК Тича (Варна) - Локомотив (Русе) - Марев старс (Варна) - Олимпик (Варна) - Калиакра 1923 (Каварна) почива XIII кръг Олимпик (Варна) - МФК Тича (Варна) - Локомотив (Русе) - Велики Преслав (Велики Преслав) - Гранд Про (Варна) - Калиакра 1923 (Каварна) - Марев старс (Варна) почива XIV кръг Калиакра 1923 (Каварна) - Локомотив (Русе) - Велики Преслав (Велики Преслав) - Олимпик (Варна) - МФК Тича (Варна) - Марев старс (Варна) - Гранд Про (Варна) почива
Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. ------------------------------------------------------------------------- 1. МФК Тича (Варна) XXX 2:1 -:- -:- 3:2 1:0 -:- 2. Олимпик (Варна) -:- XXX 2:0 -:- -:- 4:2 -:- 3. Марев старс (Варна) 0:1 -:- XXX 2:0 -:- -:- 3:1 4. Локомотив (Русе) 4:1 2:5 -:- XXX -:- -:- 3:0 5. Велики Преслав (Велики Преслав) -:- -:- 0:3 0:1 XXX 4:0 7:1 6. Гранд Про (Варна) -:- -:- 1:7 2:5 -:- XXX -:- 7. Калиакра 1923 (Каварна) 1:2 0:3 -:- -:- -:- 3:4 XXX ------------------------------------------------------------------------- нагоре