Деца подготвителна група (род.2011) - Футбол 5:
Пловдив - Междуобластна група 2019/20


Група "А"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Актуални мачове:

5 април 2020 г., неделя, 09:00 ч / XIV кръг:
Супер старс (Пловдив) - Ботев 2002 (Пловдив)              отложен 
5 април 2020 г., неделя, 10:00 ч / XIV кръг:
Шампион (Стара Загора) - Велд (Пловдив)                   отложен 
5 април 2020 г., неделя, 11:00 ч / XIV кръг:
Чавдар (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив)                 отложен 
5 април 2020 г., неделя, 12:00 ч / XIV кръг:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Тракия 2004 (Пловдив)            отложен 

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Берое (Стара Загора) 9 9 0 0 74:11 27 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Локомотив 1926 (Пловдив) 10 8 1 1 44:9 25 [*] Изваден 3. Кронос 2016 (Пловдив) 9 7 0 2 39:20 21 [*] Изваден 4. Тракия 2004 (Пловдив) 9 5 0 4 31:33 15 [1 0 0 4:2 3] 5. Спартак 1947 (Пловдив) 9 5 0 4 31:24 15 [0 0 1 2:4 0] 6. Хебър 1918 (Пазарджик) 9 4 1 4 19:21 13 7. Велд (Пловдив) 9 3 0 6 21:42 9 8. Чавдар (Пловдив) 9 2 0 7 17:45 6 [1 0 0 2:1 3] 9. Шампион (Стара Загора) 9 2 0 7 14:38 6 [0 0 1 1:2 0] 10. Супер старс (Пловдив) 1 0 0 1 1:7 0 [*] 11. Ботев 2002 (Пловдив) 9 0 0 9 14:55 0
Бележки - Всички мачове се играят на комплекс "Младежки център" в Пловдив, освен ако не е посочено друго. - По регламент всички състезания от настоящия сезон във формат Футбол 9, Футбол 7 и Футбол 5 се провеждат без да се води официално класиране. - След I кръг Супер старс (Пловдив) се отказва от участие. Оставащите му мачове се анулират. На полусезона отборът отново се включва в групата. - На полусезона Кронос 2016 (Пловдив) се отказва от по-нататъшно участие. - На полусезона Локомотив 1926 (Пловдив) се отказва от по-нататъшно участие. I кръг 15 септември 2019 г., неделя, 09:00 ч: Чавдар (Пловдив) - Велд (Пловдив) 3:4 15 септември 2019 г., неделя, 10:00 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Берое (Стара Загора) 1:6 15 септември 2019 г., неделя, 11:00 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - Шампион (Стара Загора) 2:3 15 септември 2019 г., неделя, 12:00 ч: Супер старс (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив) 1:7 15 септември 2019 г., неделя, 13:00 ч: Тракия 2004 (Пловдив) - Ботев 2002 (Пловдив) 5:3 Кронос 2016 (Пловдив) почива II кръг 22 септември 2019 г., неделя, 09:00 ч: Ботев 2002 (Пловдив) - Чавдар (Пловдив) 0:4 22 септември 2019 г., неделя, 10:00 ч: Велд (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик) 3:4 22 септември 2019 г., неделя, 11:00 ч: Шампион (Стара Загора) - Супер старс (Пловдив) анулиран 22 септември 2019 г., неделя, 12:00 ч: Берое (Стара Загора) - Тракия 2004 (Пловдив) 14:1 22 септември 2019 г., неделя, 13:00 ч: Кронос 2016 (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив) 4:2 Локомотив 1926 (Пловдив) почива III кръг 29 септември 2019 г., неделя, 09:00 ч: Тракия 2004 (Пловдив) - Кронос 2016 (Пловдив) 2:3 29 септември 2019 г., неделя, 10:00 ч: Супер старс (Пловдив) - Велд (Пловдив) анулиран 29 септември 2019 г., неделя, 11:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Шампион (Стара Загора) 6:1 29 септември 2019 г., неделя, 12:00 ч: Чавдар (Пловдив) - Берое (Стара Загора) 3:9 29 септември 2019 г., неделя, 13:00 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - Ботев 2002 (Пловдив) 4:2 Спартак 1947 (Пловдив) почива IV кръг 6 октомври 2019 г., неделя, 09:00 ч: Ботев 2002 (Пловдив) - Супер старс (Пловдив) анулиран 6 октомври 2019 г., неделя, 10:00 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Тракия 2004 (Пловдив) 2:4 6 октомври 2019 г., неделя, 11:00 ч: Берое (Стара Загора) - Хебър 1918 (Пазарджик) 5:1 6 октомври 2019 г., неделя, 12:00 ч: Кронос 2016 (Пловдив) - Чавдар (Пловдив) 9:0 6 октомври 2019 г., неделя, 13:00 ч: Велд (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив) 1:5 Шампион (Стара Загора) почива V кръг 13 октомври 2019 г., неделя, 09:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Ботев 2002 (Пловдив) 4:0 13 октомври 2019 г., неделя, 10:00 ч: Шампион (Стара Загора) - Велд (Пловдив) 2:3 13 октомври 2019 г., неделя, 11:00 ч: Супер старс (Пловдив) - Берое (Стара Загора) анулиран 13 октомври 2019 г., неделя, 12:00 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - Кронос 2016 (Пловдив) 2:4 13 октомври 2019 г., неделя, 13:00 ч: Чавдар (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив) 1:8 Тракия 2004 (Пловдив) почива VI кръг 20 октомври 2019 г., неделя, 09:00 ч: Кронос 2016 (Пловдив) - Супер старс (Пловдив) анулиран 20 октомври 2019 г., неделя, 10:00 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик) 1:0 20 октомври 2019 г., неделя, 11:00 ч: Берое (Стара Загора) - Локомотив 1926 (Пловдив) 3:1 20 октомври 2019 г., неделя, 12:00 ч: Тракия 2004 (Пловдив) - Чавдар (Пловдив) 7:1 20 октомври 2019 г., неделя, 13:00 ч: Ботев 2002 (Пловдив) - Шампион (Стара Загора) 3:6 Велд (Пловдив) почива VII кръг 26 октомври 2019 г., събота, 09:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Кронос 2016 (Пловдив) отложен 26 октомври 2019 г., събота, 10:00 ч: Супер старс (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив) анулиран 26 октомври 2019 г., събота, 11:00 ч: Шампион (Стара Загора) - Берое (Стара Загора) 0:8 26 октомври 2019 г., събота, 12:00 ч: Велд (Пловдив) - Ботев 2002 (Пловдив) отложен 26 октомври 2019 г., събота, 13:00 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - Тракия 2004 (Пловдив) отложен 9 ноември 2019 г., събота, 09:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Кронос 2016 (Пловдив) 5:0 9 ноември 2019 г., събота, 10:00 ч: Велд (Пловдив) - Ботев 2002 (Пловдив) 6:4 9 ноември 2019 г., събота, 11:00 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - Тракия 2004 (Пловдив) 3:2 Чавдар (Пловдив) почива VIII кръг 3 ноември 2019 г., неделя, 09:00 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив) отложен 3 ноември 2019 г., неделя, 10:00 ч: Тракия 2004 (Пловдив) - Супер старс (Пловдив) анулиран 3 ноември 2019 г., неделя, 11:00 ч: Берое (Стара Загора) - Велд (Пловдив) отложен 3 ноември 2019 г., неделя, 12:00 ч: Чавдар (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик) отложен 3 ноември 2019 г., неделя, 13:00 ч: Кронос 2016 (Пловдив) - Шампион (Стара Загора) отложен 16 ноември 2019 г., събота, 09:00 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив) 1:7 16 ноември 2019 г., събота, 10:00 ч: Чавдар (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик) 1:3 16 ноември 2019 г., събота, 11:00 ч: Берое (Стара Загора) - Велд (Пловдив) 12:2 17 ноември 2019 г., неделя, 13:00 ч: Кронос 2016 (Пловдив) - Шампион (Стара Загора) 6:0 Ботев 2002 (Пловдив) почива VII кръг - отложени мачове 9 ноември 2019 г., събота, 09:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Кронос 2016 (Пловдив) 5:0 9 ноември 2019 г., събота, 10:00 ч: Велд (Пловдив) - Ботев 2002 (Пловдив) 6:4 9 ноември 2019 г., събота, 11:00 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - Тракия 2004 (Пловдив) 3:2 XI кръг - изтеглен мач 9 ноември 2019 г., събота, 12:00 ч: Ботев 2002 (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив) 1:10 IX кръг 10 ноември 2019 г., неделя, 09:00 ч: Супер старс (Пловдив) - Чавдар (Пловдив) анулиран 10 ноември 2019 г., неделя, 10:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Тракия 2004 (Пловдив) 5:0 10 ноември 2019 г., неделя, 11:00 ч: Ботев 2002 (Пловдив) - Берое (Стара Загора) 0:9 10 ноември 2019 г., неделя, 12:00 ч: Велд (Пловдив) - Кронос 2016 (Пловдив) 0:4 10 ноември 2019 г., неделя, 13:00 ч: Шампион (Стара Загора) - Спартак 1947 (Пловдив) 1:3 Хебър 1918 (Пазарджик) почива VIII кръг - отложени мачове 16 ноември 2019 г., събота, 09:00 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив) 1:7 16 ноември 2019 г., събота, 10:00 ч: Чавдар (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик) 1:3 16 ноември 2019 г., събота, 11:00 ч: Берое (Стара Загора) - Велд (Пловдив) 12:2 X кръг 17 ноември 2019 г., неделя, 09:00 ч: Кронос 2016 (Пловдив) - Ботев 2002 (Пловдив) 7:1 17 ноември 2019 г., неделя, 10:00 ч: Тракия 2004 (Пловдив) - Шампион (Стара Загора) 5:0 17 ноември 2019 г., неделя, 11:00 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Велд (Пловдив) 3:0 17 ноември 2019 г., неделя, 12:00 ч: Чавдар (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив) 2:4 17 ноември 2019 г., неделя, 13:00 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - Супер старс (Пловдив) анулиран Берое (Стара Загора) почива VIII кръг - отложен мач 17 ноември 2019 г., неделя, 13:00 ч: Кронос 2016 (Пловдив) - Шампион (Стара Загора) 6:0 XI кръг 9 ноември 2019 г., събота, 12:00 ч: Ботев 2002 (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив) 1:10 24 ноември 2019 г., неделя, 09:00 ч: Велд (Пловдив) - Тракия 2004 (Пловдив) 2:5 24 ноември 2019 г., неделя, 10:00 ч: Ботев 2002 (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив) изтеглен 24 ноември 2019 г., неделя, 11:00 ч: Берое (Стара Загора) - Кронос 2016 (Пловдив) 8:2 24 ноември 2019 г., неделя, 12:00 ч: Шампион (Стара Загора) - Чавдар (Пловдив) 1:2 24 ноември 2019 г., неделя, 13:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик) 0:0 Супер старс (Пловдив) почива XII кръг 22 март 2020 г., неделя, 09:00 ч: Чавдар (Пловдив) - Ботев 2002 (Пловдив) отложен 22 март 2020 г., неделя, 10:00 ч: Тракия 2004 (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив) отложен 22 март 2020 г., неделя, 11:00 ч: Супер старс (Пловдив) - Шампион (Стара Загора) отложен 22 март 2020 г., неделя, 12:00 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - Велд (Пловдив) отложен XIII кръг 29 март 2020 г., неделя, 09:00 ч: Велд (Пловдив) - Супер старс (Пловдив) отложен 29 март 2020 г., неделя, 10:00 ч: Тракия 2004 (Пловдив) - Чавдар (Пловдив) отложен 29 март 2020 г., неделя, 11:00 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Шампион (Стара Загора) отложен 29 март 2020 г., неделя, 12:00 ч: Ботев 2002 (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик) отложен XIV кръг 5 април 2020 г., неделя, 09:00 ч: Супер старс (Пловдив) - Ботев 2002 (Пловдив) отложен 5 април 2020 г., неделя, 10:00 ч: Шампион (Стара Загора) - Велд (Пловдив) отложен 5 април 2020 г., неделя, 11:00 ч: Чавдар (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив) отложен 5 април 2020 г., неделя, 12:00 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - Тракия 2004 (Пловдив) отложен XV кръг 12 април 2020 г., неделя, 09:00 ч: Чавдар (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик) отложен 12 април 2020 г., неделя, 10:00 ч: Ботев 2002 (Пловдив) - Шампион (Стара Загора) отложен 12 април 2020 г., неделя, 11:00 ч: Тракия 2004 (Пловдив) - Супер старс (Пловдив) отложен 12 април 2020 г., неделя, 12:00 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Велд (Пловдив) отложен XVI кръг 17 април 2020 г., петък, 09:00 ч: Супер старс (Пловдив) - Чавдар (Пловдив) - 17 април 2020 г., петък, 10:00 ч: Велд (Пловдив) - Ботев 2002 (Пловдив) - 17 април 2020 г., петък, 11:00 ч: Шампион (Стара Загора) - Тракия 2004 (Пловдив) - 17 април 2020 г., петък, 12:00 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - Спартак 1947 (Пловдив) - XVII кръг 26 април 2020 г., неделя, 09:00 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - Супер старс (Пловдив) - 26 април 2020 г., неделя, 10:00 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Ботев 2002 (Пловдив) - 26 април 2020 г., неделя, 11:00 ч: Чавдар (Пловдив) - Шампион (Стара Загора) - 26 април 2020 г., неделя, 12:00 ч: Тракия 2004 (Пловдив) - Велд (Пловдив) - XVIII кръг 3 май 2020 г., неделя, 09:00 ч: Велд (Пловдив) - Чавдар (Пловдив) - 3 май 2020 г., неделя, 10:00 ч: Супер старс (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив) - 3 май 2020 г., неделя, 11:00 ч: Шампион (Стара Загора) - Хебър 1918 (Пазарджик) - 3 май 2020 г., неделя, 12:00 ч: Ботев 2002 (Пловдив) - Тракия 2004 (Пловдив) -
Таблица с резултати
--------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. --------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Берое (Стара Загора) XXX 3:1 8:2 14:1 --- 5:1 12:2 --- --- --- --- 2. Локомотив 1926 (Пловдив) --- XXX 5:0 5:0 --- 0:0 --- --- 6:1 --- 4:0 3. Кронос 2016 (Пловдив) --- --- XXX --- 4:2 --- --- 9:0 6:0 --- 7:1 4. Тракия 2004 (Пловдив) --- --- 2:3 XXX -:- --- -:- 7:1 5:0 --- 5:3 --- --- --- XXX --- --- --- -:- --- -:- --- 5. Спартак 1947 (Пловдив) 1:6 1:7 --- 2:4 XXX 1:0 3:0 --- -:- --- -:- --- --- --- --- XXX --- -:- --- --- --- --- 6. Хебър 1918 (Пазарджик) --- --- 2:4 3:2 -:- XXX -:- --- 2:3 --- 4:2 --- --- --- -:- --- XXX --- --- --- -:- --- 7. Велд (Пловдив) --- 1:5 0:4 2:5 --- 3:4 XXX -:- --- -:- 6:4 --- --- --- --- --- --- XXX --- --- --- -:- 8. Чавдар (Пловдив) 3:9 2:4 --- --- 1:8 1:3 3:4 XXX -:- --- -:- --- --- --- --- -:- -:- --- XXX --- --- --- 9. Шампион (Стара Загора) 0:8 --- --- -:- 1:3 -:- 2:3 1:2 XXX --- --- --- --- --- --- --- --- -:- --- XXX --- --- 10. Супер старс (Пловдив) --- 1:7 --- --- --- --- --- --- -:- XXX -:- --- --- --- --- -:- --- --- -:- --- XXX --- 11. Ботев 2002 (Пловдив) 0:9 --- --- -:- 1:10 -:- --- 0:4 3:6 --- XXX --- --- --- --- --- --- --- --- -:- --- XXX --------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Група "Б"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 |
         | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 |

                           Актуални мачове:

5 април 2020 г., неделя, 09:00 ч / XII кръг:
Пълдин (Пловдив) - Кронос 2016 (Пловдив)                  отложен 
5 април 2020 г., неделя, 10:00 ч / XII кръг:
Супер старс (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)          отложен 
5 април 2020 г., неделя, 11:00 ч / XII кръг:
Шипка 2018 (Асеновград) - Велд (Пловдив)                  отложен 
5 април 2020 г., неделя, 12:00 ч / XII кръг:
Марица 1921 (Пловдив) - Марица 1921 II (Пловдив)          отложен 

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Пълдин (Пловдив) 9 9 0 0 71:8 27 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Шипка старс 2015 (Асеновград) 9 8 0 1 69:8 24 [*] Изваден 3. Локомотив 1926 (Пловдив) 9 6 1 2 31:22 19 4. Марица 1921 (Пловдив) 9 5 1 3 26:30 16 5. Супер старс (Пловдив) 9 5 0 4 28:31 15 6. Шипка 2018 (Асеновград) 9 4 0 5 31:27 12 7. Велд (Пловдив) 9 3 1 5 24:42 10 8. Спартак 1947 (Пловдив) 9 2 1 6 16:34 7 [*] Изваден 9. Кронос 2016 (Пловдив) 9 1 0 8 14:51 3 10. Марица 1921 II (Пловдив) 9 0 0 9 10:67 0
Бележки - Всички мачове се играят на комплекс "Младежки център" в Пловдив, освен ако не е посочено друго. - На полусезона Спартак 1947 (Пловдив) се отказва от по-нататъшно участие. - На полусезона Шипка старс 2015 (Асеновград) се отказва от по-нататъшно участие. - По регламент всички състезания от настоящия сезон във формат Футбол 9, Футбол 7 и Футбол 5 се провеждат без да се води официално класиране. I кръг 15 септември 2019 г., неделя, 09:00 ч: Пълдин (Пловдив) - Марица 1921 II (Пловдив) 13:0 15 септември 2019 г., неделя, 10:00 ч: Кронос 2016 (Пловдив) - Велд (Пловдив) 2:4 15 септември 2019 г., неделя, 11:00 ч: Шипка старс 2015 (Асеновград) - Супер старс (Пловдив) 11:0 15 септември 2019 г., неделя, 12:00 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив) 0:5 15 септември 2019 г., неделя, 13:00 ч: Шипка 2018 (Асеновград) - Локомотив 1926 (Пловдив) 0:3 II кръг 22 септември 2019 г., неделя, 09:00 ч: Велд (Пловдив) - Марица 1921 II (Пловдив) 9:4 22 септември 2019 г., неделя, 10:00 ч: Марица 1921 (Пловдив) - Шипка 2018 (Асеновград) 4:2 22 септември 2019 г., неделя, 11:00 ч: Кронос 2016 (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив) 1:4 22 септември 2019 г., неделя, 12:00 ч: Супер старс (Пловдив) - Пълдин (Пловдив) 2:6 22 септември 2019 г., неделя, 13:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Шипка старс 2015 (Ас) 0:9 III кръг 29 септември 2019 г., неделя, 09:00 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Велд (Пловдив) 2:2 29 септември 2019 г., неделя, 10:00 ч: Пълдин (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив) 6:1 29 септември 2019 г., неделя, 11:00 ч: Шипка старс 2015 (Асеновград) - Марица 1921 (Пловдив) 10:0 29 септември 2019 г., неделя, 12:00 ч: Шипка 2018 (Асеновград) - Кронос 2016 (Пловдив) 7:2 29 септември 2019 г., неделя, 13:00 ч: Марица 1921 II (Пловдив) - Супер старс (Пловдив) 1:9 IV кръг 6 октомври 2019 г., неделя, 09:00 ч: Велд (Пловдив) - Супер старс (Пловдив) 2:4 6 октомври 2019 г., неделя, 10:00 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Шипка 2018 (Асеновград) 2:7 6 октомври 2019 г., неделя, 11:00 ч: Марица 1921 (Пловдив) - Пълдин (Пловдив) 1:7 6 октомври 2019 г., неделя, 12:00 ч: Кронос 2016 (Пловдив) - Шипка старс 2015 (Асеновград) 2:12 6 октомври 2019 г., неделя, 13:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Марица 1921 II (Пловдив) 7:1 V кръг 13 октомври 2019 г., неделя, 09:00 ч: Марица 1921 II (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив) 1:5 13 октомври 2019 г., неделя, 10:00 ч: Пълдин (Пловдив) - Кронос 2016 (Пловдив) 11:0 13 октомври 2019 г., неделя, 11:00 ч: Шипка 2018 (Асеновград) - Велд (Пловдив) 1:3 13 октомври 2019 г., неделя, 12:00 ч: Супер старс (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив) 2:3 13 октомври 2019 г., неделя, 13:00 ч: Шипка старс 2015 (Асеновград) - Спартак 1947 (Пловдив) 4:0 VI кръг 20 октомври 2019 г., неделя, 09:00 ч: Марица 1921 (Пловдив) - Супер старс (Пловдив) 1:3 20 октомври 2019 г., неделя, 10:00 ч: Кронос 2016 (Пловдив) - Марица 1921 II (Пловдив) 3:1 20 октомври 2019 г., неделя, 11:00 ч: Велд (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив) 0:7 20 октомври 2019 г., неделя, 12:00 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Пълдин (Пловдив) 1:7 20 октомври 2019 г., неделя, 13:00 ч: Шипка 2018 (Асеновград) - Шипка старс 2015 (Асеновград) 1:4 VII кръг 26 октомври 2019 г., събота, 09:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив) отложен 26 октомври 2019 г., събота, 10:00 ч: Марица 1921 II (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив) отложен 26 октомври 2019 г., събота, 11:00 ч: Шипка старс 2015 (Асеновград) - Велд (Пловдив) отложен 26 октомври 2019 г., събота, 12:00 ч: Пълдин (Пловдив) - Шипка 2018 (Асеновград) отложен 26 октомври 2019 г., събота, 13:00 ч: Супер старс (Пловдив) - Кронос 2016 (Пловдив) отложен 9 ноември 2019 г., събота, 09:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив) 2:2 9 ноември 2019 г., събота, 10:00 ч: Марица 1921 II (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив) 1:3 9 ноември 2019 г., събота, 11:00 ч: Шипка старс 2015 (Асеновград) - Велд (Пловдив) 8:1 9 ноември 2019 г., събота, 12:00 ч: Пълдин (Пловдив) - Шипка 2018 (Асеновград) 7:1 9 ноември 2019 г., събота, 13:00 ч: Супер старс (Пловдив) - Кронос 2016 (Пловдив) 4:2 VIII кръг 3 ноември 2019 г., неделя, 09:00 ч: Велд (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив) отложен 3 ноември 2019 г., неделя, 10:00 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Супер старс (Пловдив) отложен 3 ноември 2019 г., неделя, 11:00 ч: Кронос 2016 (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив) отложен 3 ноември 2019 г., неделя, 12:00 ч: Шипка 2018 (Асеновград) - Марица 1921 II (Пловдив) отложен 3 ноември 2019 г., неделя, 13:00 ч: Шипка старс 2015 (Асеновград) - Пълдин (Пловдив) отложен 17 ноември 2019 г., неделя, 09:00 ч: Велд (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив) 3:4 17 ноември 2019 г., неделя, 10:00 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Супер старс (Пловдив) 2:3 17 ноември 2019 г., неделя, 11:00 ч: Кронос 2016 (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив) 0:4 17 ноември 2019 г., неделя, 12:00 ч: Шипка 2018 (Асеновград) - Марица 1921 II (Пловдив) 9:1 17 ноември 2019 г., неделя, 13:00 ч: Шипка старс 2015 (Асеновград) - Пълдин (Пловдив) 2:4 VII кръг - отложени мачове 9 ноември 2019 г., събота, 09:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив) 2:2 9 ноември 2019 г., събота, 10:00 ч: Марица 1921 II (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив) 1:3 9 ноември 2019 г., събота, 11:00 ч: Шипка старс 2015 (Асеновград) - Велд (Пловдив) 8:1 9 ноември 2019 г., събота, 12:00 ч: Пълдин (Пловдив) - Шипка 2018 (Асеновград) 7:1 9 ноември 2019 г., събота, 13:00 ч: Супер старс (Пловдив) - Кронос 2016 (Пловдив) 4:2 IX кръг 10 ноември 2019 г., неделя, 09:00 ч: Марица 1921 II (Пловдив) - Шипка старс 2015 (Ас) 0:9 Локомотив 1926 (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив) 4:2 10 ноември 2019 г., неделя, 10:00 ч: Пълдин (Пловдив) - Велд (Пловдив) 10:0 10 ноември 2019 г., неделя, 12:00 ч: Супер старс (Пловдив) - Шипка 2018 (Асеновград) 1:3 10 ноември 2019 г., неделя, 13:00 ч: Марица 1921 (Пловдив) - Кронос 2016 (Пловдив) 4:2 VIII кръг - отложени мачове 17 ноември 2019 г., неделя, 09:00 ч: Велд (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив) 3:4 17 ноември 2019 г., неделя, 10:00 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Супер старс (Пловдив) 2:3 17 ноември 2019 г., неделя, 11:00 ч: Кронос 2016 (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив) 0:4 17 ноември 2019 г., неделя, 12:00 ч: Шипка 2018 (Асеновград) - Марица 1921 II (Пловдив) 9:1 17 ноември 2019 г., неделя, 13:00 ч: Шипка старс 2015 (Асеновград) - Пълдин (Пловдив) 2:4 X кръг 22 март 2020 г., неделя, 09:00 ч: Кронос 2016 (Пловдив) - Велд (Пловдив) отложен 22 март 2020 г., неделя, 10:00 ч: Марица 1921 (Пловдив) - Супер старс (Пловдив) отложен 22 март 2020 г., неделя, 11:00 ч: Пълдин (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив) отложен 22 март 2020 г., неделя, 12:00 ч: Шипка 2018 (Асеновград) - Марица 1921 II (Пловдив) отложен XI кръг 29 март 2020 г., неделя, 09:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив) отложен 29 март 2020 г., неделя, 10:00 ч: Кронос 2016 (Пловдив) - Шипка 2018 (Асеновград) отложен 29 март 2020 г., неделя, 11:00 ч: Велд (Пловдив) - Супер старс (Пловдив) отложен 29 март 2020 г., неделя, 12:00 ч: Марица 1921 II (Пловдив) - Пълдин (Пловдив) отложен XII кръг 5 април 2020 г., неделя, 09:00 ч: Пълдин (Пловдив) - Кронос 2016 (Пловдив) отложен 5 април 2020 г., неделя, 10:00 ч: Супер старс (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив) отложен 5 април 2020 г., неделя, 11:00 ч: Шипка 2018 (Асеновград) - Велд (Пловдив) отложен 5 април 2020 г., неделя, 12:00 ч: Марица 1921 (Пловдив) - Марица 1921 II (Пловдив) отложен XIII кръг 12 април 2020 г., неделя, 09:00 ч: Велд (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив) отложен 12 април 2020 г., неделя, 10:00 ч: Марица 1921 II (Пловдив) - Супер старс (Пловдив) отложен 12 април 2020 г., неделя, 11:00 ч: Кронос 2016 (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив) отложен 12 април 2020 г., неделя, 12:00 ч: Шипка 2018 (Асеновград) - Пълдин (Пловдив) отложен XIV кръг 17 април 2020 г., петък, 09:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Марица 1921 II (Пловдив) - 17 април 2020 г., петък, 10:00 ч: Марица 1921 (Пловдив) - Шипка 2018 (Асеновград) - 17 април 2020 г., петък, 11:00 ч: Супер старс (Пловдив) - Кронос 2016 (Пловдив) - 17 април 2020 г., петък, 12:00 ч: Пълдин (Пловдив) - Велд (Пловдив) - XV кръг 26 април 2020 г., неделя, 09:00 ч: Велд (Пловдив) - Марица 1921 II (Пловдив) - 26 април 2020 г., неделя, 10:00 ч: Шипка 2018 (Асеновград) - Супер старс (Пловдив) - 26 април 2020 г., неделя, 11:00 ч: Пълдин (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив) - 26 април 2020 г., неделя, 12:00 ч: Кронос 2016 (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив) - XVI кръг 3 май 2020 г., неделя, 09:00 ч: Марица 1921 (Пловдив) - Велд (Пловдив) - 3 май 2020 г., неделя, 10:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Шипка 2018 (Асеновград) - 3 май 2020 г., неделя, 11:00 ч: Марица 1921 II (Пловдив) - Кронос 2016 (Пловдив) - 3 май 2020 г., неделя, 12:00 ч: Супер старс (Пловдив) - Пълдин (Пловдив) -
Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Пълдин (Пловдив) XXX --- 6:1 -:- --- 7:1 10:0 --- 11:0 13:0 XXX --- -:- --- --- --- -:- --- -:- --- 2. Шипка старс 2015 (Асеновград) 2:4 XXX --- 10:0 11:0 --- 8:1 4:0 --- --- 3. Локомотив 1926 (Пловдив) --- 0:9 XXX 2:2 --- -:- --- 4:2 --- 7:1 --- --- XXX -:- --- --- --- --- --- -:- 4. Марица 1921 (Пловдив) 1:7 --- --- XXX 1:3 4:2 -:- --- 4:2 -:- --- --- --- XXX -:- -:- --- --- --- --- 5. Супер старс (Пловдив) 2:6 --- 2:3 --- XXX 1:3 --- --- 4:2 --- -:- --- -:- --- XXX --- --- --- -:- --- 6. Шипка 2018 (Асеновград) -:- 1:4 0:3 --- -:- XXX 1:3 --- 7:2 9:1 --- --- --- --- --- XXX -:- --- --- -:- 7. Велд (Пловдив) --- --- 0:7 3:4 2:4 --- XXX --- --- 9:4 --- --- -:- --- -:- --- XXX --- --- -:- 8. Спартак 1947 (Пловдив) 1:7 --- --- 0:5 2:3 2:7 2:2 XXX --- --- 9. Кронос 2016 (Пловдив) --- 2:12 0:4 -:- --- -:- 2:4 1:4 XXX 3:1 --- --- -:- --- --- --- -:- --- XXX --- 10. Марица 1921 II (Пловдив) -:- 0:9 --- 1:5 1:9 --- --- 1:3 -:- XXX --- --- --- --- -:- --- --- --- --- XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Група "В"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
         | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
         | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |

                           Актуални мачове:

5 април 2020 г., неделя, 09:00 ч / XIII кръг:
ФА Спартак (Пловдив) - Лион (Пловдив)                     отложен 
5 април 2020 г., неделя, 10:00 ч / XIII кръг:
Труд (Труд) - Житница (Житница)                           отложен 
5 април 2020 г., неделя, 11:00 ч / XIII кръг:
Шампион (Стара Загора) - ФА Карлово (Карлово)             отложен 
5 април 2020 г., неделя, 12:00 ч / XIII кръг:
ФК Хасково 1957 (Хасково) - Спартак 1947 (Пловдив)        отложен 
5 април 2020 г., неделя, 13:00 ч / XIII кръг:
Пловдив сити (Пловдив) - Вихър (Белозем)                  отложен 
5 април 2020 г., неделя, 14:00 ч / XIII кръг:
Шипка старс 2015 (Асеновград) - Тракия 2004 (Пловдив)     отложен 

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Вихър (Белозем) 9 8 1 0 40:8 25 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. ФА Спартак (Пловдив) 9 6 3 0 27:7 21 3. ФК Хасково 1957 (Хасково) 9 6 0 3 25:14 18 4. Пловдив сити (Пловдив) 9 5 1 3 27:23 16 5. Спартак 1947 (Пловдив) 9 4 3 2 21:25 15 6. Лион (Пловдив) 9 2 2 5 12:22 8 7. Шампион (Стара Загора) 9 2 1 6 15:22 7 [1 0 0 4:2 3] 8. ФА Карлово (Карлово) 9 2 1 6 13:32 7 [0 0 1 2:4 0] 9. Труд (Труд) 9 2 0 7 16:32 6 [1 0 0 6:1 3] 10. Шипка старс 2015 (Асеновград) 9 2 0 7 14:25 6 [0 0 1 1:6 0] 11. Житница (Житница) 0 0 0 0 0:0 0 [*] . Тракия 2004 (Пловдив) 0 0 0 0 0:0 0 [*]
Бележки - Всички мачове се играят на комплекс "Младежки център" в Пловдив, освен ако не е посочено друго. - Житница (Житница) е включен в групата на полусезона. - Тракия 2004 (Пловдив) е включен в групата на полусезона. - По регламент всички състезания от настоящия сезон във формат Футбол 9, Футбол 7 и Футбол 5 се провеждат без да се води официално класиране. I кръг 15 септември 2019 г., неделя, 09:00 ч: Пловдив сити (Пловдив) - ФА Спартак (Пловдив) 1:3 15 септември 2019 г., неделя, 10:00 ч: ФК Хасково 1957 (Хасково) - ФА Карлово (Карлово) 7:0 15 септември 2019 г., неделя, 11:00 ч: Труд (Труд) - Шампион (Стара Загора) 3:1 15 септември 2019 г., неделя, 12:00 ч: Шипка старс 2015 (Асеновград) - Лион (Пловдив) 3:2 15 септември 2019 г., неделя, 13:00 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Вихър (Белозем) 0:10 II кръг 22 септември 2019 г., неделя, 09:00 ч: Вихър (Белозем) - ФА Спартак (Пловдив) 1:1 22 септември 2019 г., неделя, 10:00 ч: Лион (Пловдив) - ФК Хасково 1957 (Хасково) 0:2 22 септември 2019 г., неделя, 11:00 ч: Шампион (Стара Загора) - Пловдив сити (Пловдив) 2:3 22 септември 2019 г., неделя, 12:00 ч: ФА Карлово (Карлово) - Труд (Труд) 5:2 22 септември 2019 г., неделя, 13:00 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Шипка старс 2015 (Асеновград) 3:2 III кръг 29 септември 2019 г., неделя, 09:00 ч: Труд (Труд) - Лион (Пловдив) 1:2 29 септември 2019 г., неделя, 10:00 ч: ФК Хасково 1957 (Хасково) - Спартак 1947 (Пловдив) 1:2 29 септември 2019 г., неделя, 11:00 ч: ФА Спартак (Пловдив) - Шампион (Стара Загора) 3:1 29 септември 2019 г., неделя, 12:00 ч: Пловдив сити (Пловдив) - ФА Карлово (Карлово) 4:2 29 септември 2019 г., неделя, 13:00 ч: Шипка старс 2015 (Асеновград) - Вихър (Белозем) 2:3 IV кръг 6 октомври 2019 г., неделя, 09:00 ч: Лион (Пловдив) - Пловдив сити (Пловдив) 1:4 6 октомври 2019 г., неделя, 10:00 ч: Шипка старс 2015 (Ас) - ФК Хасково 1957 (Хасково) 1:2 6 октомври 2019 г., неделя, 11:00 ч: Вихър (Белозем) - Шампион (Стара Загора) отложен ФА Карлово (Карлово) - ФА Спартак (Пловдив) 1:7 6 октомври 2019 г., неделя, 12:00 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Труд (Труд) 5:2 20 октомври 2019 г., неделя, 09:00 ч: Вихър (Белозем) - Шампион (Стара Загора) 3:0 V кръг 13 октомври 2019 г., неделя, 09:00 ч: ФА Спартак (Пловдив) - Лион (Пловдив) 1:1 13 октомври 2019 г., неделя, 10:00 ч: ФК Хасково 1957 (Хасково) - Вихър (Белозем) 0:4 13 октомври 2019 г., неделя, 11:00 ч: Шампион (Стара Загора) - ФА Карлово (Карлово) 4:2 13 октомври 2019 г., неделя, 12:00 ч: Труд (Труд) - Шипка старс 2015 (Асеновград) 6:1 13 октомври 2019 г., неделя, 13:00 ч: Пловдив сити (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив) 4:4 IV кръг - отложен мач 20 октомври 2019 г., неделя, 09:00 ч: Вихър (Белозем) - Шампион (Стара Загора) 3:0 VI кръг 20 октомври 2019 г., неделя, 09:00 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - ФА Спартак (Пловдив) 1:1 20 октомври 2019 г., неделя, 10:00 ч: ФК Хасково 1957 (Хасково) - Труд (Труд) 7:0 20 октомври 2019 г., неделя, 11:00 ч: Лион (Пловдив) - Шампион (Стара Загора) 3:2 20 октомври 2019 г., неделя, 12:00 ч: Вихър (Белозем) - ФА Карлово (Карлово) 5:1 20 октомври 2019 г., неделя, 13:00 ч: Шипка старс 2015 (Асеновград) - Пловдив сити (Пловдив) 2:4 VII кръг 26 октомври 2019 г., събота, 09:00 ч: ФА Спартак (Пловдив) - Шипка старс 2015 (Асеновград) отложен 26 октомври 2019 г., събота, 10:00 ч: Пловдив сити (Пловдив) - ФК Хасково 1957 (Хасково) отложен 26 октомври 2019 г., събота, 11:00 ч: Шампион (Стара Загора) - Спартак 1947 (Пловдив) отложен 26 октомври 2019 г., събота, 12:00 ч: ФА Карлово (Карлово) - Лион (Пловдив) отложен 26 октомври 2019 г., събота, 13:00 ч: Труд (Труд) - Вихър (Белозем) отложен 9 ноември 2019 г., събота, 09:00 ч: ФА Спартак (Пловдив) - Шипка старс 2015 (Асеновград) 3:1 9 ноември 2019 г., събота, 10:00 ч: Пловдив сити (Пловдив) - ФК Хасково 1957 (Хасково) 0:2 9 ноември 2019 г., събота, 12:00 ч: ФА Карлово (Карлово) - Лион (Пловдив) 0:0 9 ноември 2019 г., събота, 13:00 ч: Труд (Труд) - Вихър (Белозем) 1:3 24 ноември 2019 г., неделя, 13:00 ч: Шампион (Стара Загора) - Спартак 1947 (Пловдив) 1:1 VIII кръг 3 ноември 2019 г., неделя, 09:00 ч: Труд (Труд) - Пловдив сити (Пловдив) отложен 3 ноември 2019 г., неделя, 10:00 ч: ФК Хасково 1957 (Хасково) - ФА Спартак (Пловдив) отложен 3 ноември 2019 г., неделя, 11:00 ч: Шипка старс 2015 (Асеновград) - Шампион (Стара Загора) отложен 3 ноември 2019 г., неделя, 12:00 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - ФА Карлово (Карлово) отложен 3 ноември 2019 г., неделя, 13:00 ч: Вихър (Белозем) - Лион (Пловдив) отложен 17 ноември 2019 г., неделя, 09:00 ч: Труд (Труд) - Пловдив сити (Пловдив) 1:5 17 ноември 2019 г., неделя, 10:00 ч: ФК Хасково 1957 (Хасково) - ФА Спартак (Пловдив) 0:5 17 ноември 2019 г., неделя, 11:00 ч: Шипка старс 2015 (Асеновград) - Шампион (Стара Загора) 0:2 17 ноември 2019 г., неделя, 12:00 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - ФА Карлово (Карлово) 1:2 17 ноември 2019 г., неделя, 13:00 ч: Вихър (Белозем) - Лион (Пловдив) 5:1 VII кръг - отложени мачове 9 ноември 2019 г., събота, 09:00 ч: ФА Спартак (Пловдив) - Шипка старс 2015 (Асеновград) 3:1 9 ноември 2019 г., събота, 10:00 ч: Пловдив сити (Пловдив) - ФК Хасково 1957 (Хасково) 0:2 9 ноември 2019 г., събота, 12:00 ч: ФА Карлово (Карлово) - Лион (Пловдив) 0:0 9 ноември 2019 г., събота, 13:00 ч: Труд (Труд) - Вихър (Белозем) 1:3 IX кръг 10 ноември 2019 г., неделя, 09:00 ч: ФА Спартак (Пловдив) - Труд (Труд) 3:0 10 ноември 2019 г., неделя, 10:00 ч: Лион (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив) 2:4 10 ноември 2019 г., неделя, 11:00 ч: Шампион (Стара Загора) - ФК Хасково 1957 (Хасково) 2:4 10 ноември 2019 г., неделя, 12:00 ч: ФА Карлово (Карлово) - Шипка старс 2015 (Асеновград) 0:2 10 ноември 2019 г., неделя, 13:00 ч: Пловдив сити (Пловдив) - Вихър (Белозем) 2:6 VIII кръг - отложени мачове 17 ноември 2019 г., неделя, 09:00 ч: Труд (Труд) - Пловдив сити (Пловдив) 1:5 17 ноември 2019 г., неделя, 10:00 ч: ФК Хасково 1957 (Хасково) - ФА Спартак (Пловдив) 0:5 17 ноември 2019 г., неделя, 11:00 ч: Шипка старс 2015 (Асеновград) - Шампион (Стара Загора) 0:2 17 ноември 2019 г., неделя, 12:00 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - ФА Карлово (Карлово) 1:2 17 ноември 2019 г., неделя, 13:00 ч: Вихър (Белозем) - Лион (Пловдив) 5:1 VII кръг - отложен мач 24 ноември 2019 г., неделя, 13:00 ч: Шампион (Стара Загора) - Спартак 1947 (Пловдив) 1:1 XI кръг 22 март 2020 г., неделя, 09:00 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Тракия 2004 (Пловдив) отложен 22 март 2020 г., неделя, 10:00 ч: Шипка старс 2015 (Асеновград) - Житница (Житница) отложен 22 март 2020 г., неделя, 11:00 ч: ФА Спартак (Пловдив) - Шампион (Стара Загора) отложен 22 март 2020 г., неделя, 12:00 ч: Труд (Труд) - Лион (Пловдив) отложен 22 март 2020 г., неделя, 13:00 ч: ФК Хасково 1957 (Хасково) - Вихър (Белозем) отложен 22 март 2020 г., неделя, 14:00 ч: Пловдив сити (Пловдив) - ФА Карлово (Карлово) отложен XII кръг 29 март 2020 г., неделя, 09:00 ч: Лион (Пловдив) - Пловдив сити (Пловдив) отложен 29 март 2020 г., неделя, 10:00 ч: Житница (Житница) - ФК Хасково 1957 (Хасково) отложен 29 март 2020 г., неделя, 11:00 ч: Тракия 2004 (Пловдив) - Шампион (Стара Загора) отложен 29 март 2020 г., неделя, 12:00 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Шипка старс 2015 (Асеновград) отложен 29 март 2020 г., неделя, 13:00 ч: Вихър (Белозем) - Труд (Труд) отложен 29 март 2020 г., неделя, 14:00 ч: ФА Карлово (Карлово) - ФА Спартак (Пловдив) отложен XIII кръг 5 април 2020 г., неделя, 09:00 ч: ФА Спартак (Пловдив) - Лион (Пловдив) отложен 5 април 2020 г., неделя, 10:00 ч: Труд (Труд) - Житница (Житница) отложен 5 април 2020 г., неделя, 11:00 ч: Шампион (Стара Загора) - ФА Карлово (Карлово) отложен 5 април 2020 г., неделя, 12:00 ч: ФК Хасково 1957 (Хасково) - Спартак 1947 (Пловдив) отложен 5 април 2020 г., неделя, 13:00 ч: Пловдив сити (Пловдив) - Вихър (Белозем) отложен 5 април 2020 г., неделя, 14:00 ч: Шипка старс 2015 (Асеновград) - Тракия 2004 (Пловдив) отложен XIV кръг 12 април 2020 г., неделя, 09:00 ч: Вихър (Белозем) - ФА Спартак (Пловдив) отложен 12 април 2020 г., неделя, 10:00 ч: Житница (Житница) - Пловдив сити (Пловдив) отложен 12 април 2020 г., неделя, 11:00 ч: Лион (Пловдив) - Шампион (Стара Загора) отложен 12 април 2020 г., неделя, 12:00 ч: Шипка старс 2015 (Ас) - ФК Хасково 1957 (Хасково) отложен 12 април 2020 г., неделя, 13:00 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Труд (Труд) отложен 12 април 2020 г., неделя, 14:00 ч: Тракия 2004 (Пловдив) - ФА Карлово (Карлово) отложен XV кръг 17 април 2020 г., петък, 09:00 ч: Пловдив сити (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив) - 17 април 2020 г., петък, 10:00 ч: ФА Спартак (Пловдив) - Житница (Житница) - 17 април 2020 г., петък, 11:00 ч: Шампион (Стара Загора) - Вихър (Белозем) - 17 април 2020 г., петък, 12:00 ч: ФК Хасково 1957 (Хасково) - Тракия 2004 (Пловдив) - 17 април 2020 г., петък, 13:00 ч: Труд (Труд) - Шипка старс 2015 (Асеновград) - 17 април 2020 г., петък, 14:00 ч: ФА Карлово (Карлово) - Лион (Пловдив) - XVI кръг 26 април 2020 г., неделя, 09:00 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - ФА Спартак (Пловдив) - 26 април 2020 г., неделя, 10:00 ч: ФК Хасково 1957 (Хасково) - Труд (Труд) - 26 април 2020 г., неделя, 11:00 ч: Житница (Житница) - Шампион (Стара Загора) - 26 април 2020 г., неделя, 12:00 ч: Шипка старс 2015 (Асеновград) - Пловдив сити (Пловдив) - 26 април 2020 г., неделя, 13:00 ч: Тракия 2004 (Пловдив) - Лион (Пловдив) - 26 април 2020 г., неделя, 14:00 ч: Вихър (Белозем) - ФА Карлово (Карлово) - XVII кръг 3 май 2020 г., неделя, 09:00 ч: ФА Спартак (Пловдив) - Шипка старс 2015 (Асеновград) - 3 май 2020 г., неделя, 10:00 ч: ФА Карлово (Карлово) - Житница (Житница) - 3 май 2020 г., неделя, 11:00 ч: Шампион (Стара Загора) - Спартак 1947 (Пловдив) - 3 май 2020 г., неделя, 12:00 ч: Пловдив сити (Пловдив) - ФК Хасково 1957 (Хасково) - 3 май 2020 г., неделя, 13:00 ч: Труд (Труд) - Тракия 2004 (Пловдив) - 3 май 2020 г., неделя, 14:00 ч: Лион (Пловдив) - Вихър (Белозем) - XVIII кръг 9 май 2020 г., събота, 09:00 ч: Труд (Труд) - Пловдив сити (Пловдив) - 9 май 2020 г., събота, 10:00 ч: Житница (Житница) - Лион (Пловдив) - 9 май 2020 г., събота, 11:00 ч: Шипка старс 2015 (Асеновград) - Шампион (Стара Загора) - 9 май 2020 г., събота, 12:00 ч: ФК Хасково 1957 (Хасково) - ФА Спартак (Пловдив) - 9 май 2020 г., събота, 13:00 ч: Тракия 2004 (Пловдив) - Вихър (Белозем) - 9 май 2020 г., събота, 14:00 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - ФА Карлово (Карлово) - XIX кръг 10 май 2020 г., неделя, 09:00 ч: ФА Спартак (Пловдив) - Труд (Труд) - 10 май 2020 г., неделя, 10:00 ч: Вихър (Белозем) - Житница (Житница) - 10 май 2020 г., неделя, 11:00 ч: Шампион (Стара Загора) - ФК Хасково 1957 (Хасково) - 10 май 2020 г., неделя, 12:00 ч: Пловдив сити (Пловдив) - Тракия 2004 (Пловдив) - 10 май 2020 г., неделя, 13:00 ч: Лион (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив) - 10 май 2020 г., неделя, 14:00 ч: ФА Карлово (Карлово) - Шипка старс 2015 (Асеновград) - XX кръг 16 май 2020 г., събота, 09:00 ч: Пловдив сити (Пловдив) - ФА Спартак (Пловдив) - 16 май 2020 г., събота, 10:00 ч: Тракия 2004 (Пловдив) - Житница (Житница) - 16 май 2020 г., събота, 11:00 ч: Труд (Труд) - Шампион (Стара Загора) - 16 май 2020 г., събота, 12:00 ч: ФК Хасково 1957 (Хасково) - ФА Карлово (Карлово) - 16 май 2020 г., събота, 13:00 ч: Шипка старс 2015 (Асеновград) - Лион (Пловдив) - 16 май 2020 г., събота, 14:00 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Вихър (Белозем) - XXI кръг 17 май 2020 г., неделя, 09:00 ч: ФА Спартак (Пловдив) - Тракия 2004 (Пловдив) - 17 май 2020 г., неделя, 10:00 ч: Житница (Житница) - Спартак 1947 (Пловдив) - 17 май 2020 г., неделя, 11:00 ч: Шампион (Стара Загора) - Пловдив сити (Пловдив) - 17 май 2020 г., неделя, 12:00 ч: Лион (Пловдив) - ФК Хасково 1957 (Хасково) - 17 май 2020 г., неделя, 13:00 ч: Вихър (Белозем) - Шипка старс 2015 (Асеновград) - 17 май 2020 г., неделя, 14:00 ч: ФА Карлово (Карлово) - Труд (Труд) -
Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Вихър (Белозем) XXX 1:1 --- --- --- 5:1 3:0 5:1 -:- -:- -:- --- XXX -:- --- --- --- --- --- -:- --- --- --- --- 2. ФА Спартак (Пловдив) --- XXX --- --- --- 1:1 3:1 --- 3:0 3:1 -:- -:- --- XXX --- --- --- -:- -:- --- -:- -:- --- --- 3. ФК Хасково 1957 (Хасково) 0:4 0:5 XXX --- 1:2 --- --- 7:0 7:0 --- --- -:- -:- -:- XXX --- -:- --- --- -:- -:- --- --- --- 4. Пловдив сити (Пловдив) 2:6 1:3 0:2 XXX 4:4 --- --- 4:2 --- --- --- -:- -:- -:- -:- XXX -:- --- --- -:- --- --- --- --- 5. Спартак 1947 (Пловдив) 0:10 1:1 --- --- XXX --- --- 1:2 5:2 3:2 --- -:- -:- -:- --- --- XXX --- --- -:- -:- -:- --- --- 6. Лион (Пловдив) -:- --- 0:2 1:4 2:4 XXX 3:2 --- --- --- --- --- --- --- -:- -:- -:- XXX -:- --- --- --- --- --- 7. Шампион (Стара Загора) -:- --- 2:4 2:3 1:1 --- XXX 4:2 --- --- --- --- --- --- -:- -:- -:- --- XXX -:- --- --- --- --- 8. ФА Карлово (Карлово) --- 1:7 --- --- --- 0:0 --- XXX 5:2 0:2 -:- --- --- -:- --- --- --- -:- --- XXX -:- -:- --- --- 9. Труд (Труд) 1:3 --- --- 1:5 --- 1:2 3:1 --- XXX 6:1 -:- -:- --- --- --- -:- --- -:- -:- --- XXX -:- --- --- 10. Шипка старс 2015 (Асеновград) 2:3 --- 1:2 2:4 --- 3:2 0:2 --- --- XXX -:- -:- --- --- -:- -:- --- -:- -:- --- --- XXX --- --- 11. Житница (Житница) --- --- -:- -:- -:- -:- -:- --- --- --- XXX --- 12. Тракия 2004 (Пловдив) -:- --- --- --- --- -:- -:- -:- --- --- -:- XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре