Деца подготвителна група (род.2009) - Футбол 5:
София (столица) - Зонална група 2017/18

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
         | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |

                           Актуални мачове:

19 май 2018, събота, 09:30 ч / XXIII кръг:
ЦСКА (София) - ОФК София (София)                          4:2 
София спорт (София) - Царско село 2015 (София)            4:2 
19 май 2018, събота, 10:30 ч / XXIII кръг:
София 2010 (София) - Победа 2013 (София)                  4:0 
Елит София (София) - Славия 1913 (София)                  1:4 
19 май 2018, събота, 11:30 ч / XXIII кръг:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Левски (София)         1:8 
Олимпия ФК (София) - Н спорт (София)                      1:5 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Левски (София)                     21   19   0   2  130:15   57
-------------------------------------------------------------------
 2. Н спорт (София)                    22   18   2   2  139:22   56
 3. Славия 1913 (София)                21   18   1   2   99:26   55
 4. Витоша (Бистрица, обл.София ст.)   21   12   4   5   67:46   40
 5. Елит София (София)                 22   12   3   7   64:48   39
 6. Люлин (кв.Люлин, София)            21   11   2   8   64:37   35
 7. Олимпия ФК (София)                 22   10   1  11   57:60   31
 8. Царско село 2015 (София)           21    9   2  10   48:43   29
 9. София спорт (София)                22    7   3  12   30:72   24
10. ЦСКА (София)                       21    5   0  16   33:111  15
11. София 2010 (София)                 21    3   2  16   30:113  11
12. ОФК София (София)                  22    3   0  19   25:91    9
13. Победа 2013 (София)                21    1   2  18   12:114   5

Бележки
  - Всички мачове се играят в 3 полувремена от по 12 минути с почивки от 5 минути между тях.
  - Всички мачове се играят на терени с размери 35х25 или 40х20 м, а всеки отбор е съставен от 5 футблисти. 
  - Всички мачове се играят на комплекс "Царско село" в София, освен ако не е посочено друго. 
  - Първоначално в групата заявяват участие и Септември (София) и Ботев 57 СОУ (София), но се отказват непосредствено преди началото на сезона. Изготвена е нова програма за 13 отбора. Първоначалната програма е както следва:
    1.Левски (София)             - 16.ОФК София (София)
    2.Царско село 2015 (София)   - 15.Люлин (кв.Люлин, София)
    3.Славия 1913 (София)        - 14.ЦСКА (София)
    4.Н спорт (София)            - 13.София 2010 (София)
    5.Септември (София)          - 12.почива
    6.Олимпия ФК (София)         - 11.Витоша (Бистрица)
    7.Елит София (София)         - 10.София спорт (София)
    8.Победа 2013 (София)        -  9.Ботев 57 СОУ (София)

                           I кръг

9 септември 2017, събота, 09:30 ч:
Левски (София) - ОФК София (София)                        5:0 
Олимпия ФК (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)     2:6 
9 септември 2017, събота, 10:30 ч:
Царско село 2015 (София) - Люлин (кв.Люлин, София)        0:3 
Елит София (София) - София спорт (София)                  6:0 
9 септември 2017, събота, 11:30 ч:
Славия 1913 (София) - ЦСКА (София)                        7:1 
9 септември 2017, събота, 12:30 ч:
Н спорт (София) - София 2010 (София)                     13:0 
Победа 2013 (София)                                       почива

                           II кръг

16 септември 2017, събота, 09:30 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Елит София (София)     2:2 
Люлин (кв.Люлин, София) - Славия 1913 (София)             2:1 
16 септември 2017, събота, 10:30 ч:
София 2010 (София) - Олимпия ФК (София)                   1:3 
ОФК София (София) - Царско село 2015 (София)              отложен 
16 септември 2017, събота, 11:30 ч:
ЦСКА (София) - Н спорт (София)                            1:17 
Победа 2013 (София) - Левски (София)                      0:10 
8 декември 2017, петък, 19:00 ч:
ОФК София (София) - Царско село 2015 (София)              2:4 
София спорт (София)                                       почива

                           III кръг

23 септември 2017, събота, 09:30 ч:
Царско село 2015 (София) - Победа 2013 (София)            2:0 
Олимпия ФК (София) - ЦСКА (София)                         8:2 
23 септември 2017, събота, 10:30 ч:
Славия 1913 (София) - ОФК София (София)                   5:0 
Елит София (София) - София 2010 (София)                   7:0 
23 септември 2017, събота, 11:30 ч:
Н спорт (София) - Люлин (кв.Люлин, София)                 0:0 
София спорт (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)    1:4 
Левски (София)                                            почива

                           IV кръг

30 септември 2017, събота, 09:30 ч:
София 2010 (София) - София спорт (София)                  2:2 
ОФК София (София) - Н спорт (София)                       0:6 
30 септември 2017, събота, 10:30 ч:
ЦСКА (София) - Елит София (София)                         0:8 
Победа 2013 (София) - Славия 1913 (София)                 0:4 
30 септември 2017, събота, 11:30 ч:
Люлин (кв.Люлин, София) - Олимпия ФК (София)              6:0 
Левски (София) - Царско село 2015 (София)                 5:0 
Витоша (Бистрица, обл.София ст.)                          почива

                           V кръг

7 октомври 2017, събота, 09:30 ч:
Славия 1913 (София) - Левски (София)                      3:1 
Елит София (София) - Люлин (кв.Люлин, София)              0:5 
7 октомври 2017, събота, 10:30 ч:
Н спорт (София) - Победа 2013 (София)                    11:0 
София спорт (София) - ЦСКА (София)                        2:5 
7 октомври 2017, събота, 11:30 ч:
Олимпия ФК (София) - ОФК София (София)                    2:1 
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - София 2010 (София)     5:1 
Царско село 2015 (София)                                  почива

                           VI кръг

14 октомври 2017, събота, 09:30 ч:
ЦСКА (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)           1:3 
Победа 2013 (София) - Олимпия ФК (София)                  0:4 
14 октомври 2017, събота, 10:30 ч:
Люлин (кв.Люлин, София) - София спорт (София)             5:0 
Левски (София) - Н спорт (София)                          3:0 
14 октомври 2017, събота, 11:30 ч:
ОФК София (София) - Елит София (София)                    1:3 
Царско село 2015 (София) - Славия 1913 (София)            1:7 
София 2010 (София)                                        почива

                           VII кръг

21 октомври 2017, събота, 09:30 ч:
Н спорт (София) - Царско село 2015 (София)                2:1 
София спорт (София) - ОФК София (София)                   2:0 
21 октомври 2017, събота, 10:30 ч:
Олимпия ФК (София) - Левски (София)                       0:5 
Витоша (Бистрица) - Люлин (кв.Люлин, София)               2:2 
21 октомври 2017, събота, 11:30 ч:
Елит София (София) - Победа 2013 (София)                  4:2 
София 2010 (София) - ЦСКА (София)                         4:5 
Славия 1913 (София)                                       почива

                           VIII кръг

28 октомври 2017, събота, 09:30 ч:
Люлин (кв.Люлин, София) - София 2010 (София)              8:1 
Левски (София) - Елит София (София)                       3:1 
28 октомври 2017, събота, 10:30 ч:
ОФК София (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)      1:3 
Царско село 2015 (София) - Олимпия ФК (София)             4:1 
28 октомври 2017, събота, 11:30 ч:
Победа 2013 (София) - София спорт (София)                 0:0 
Славия 1913 (София) - Н спорт (София)                     1:0 
ЦСКА (София)                                              почива

                           IX кръг

4 ноември 2017, събота, 09:30 ч:
Олимпия ФК (София) - Славия 1913 (София)                  2:4 
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Победа 2013 (София)    9:1 
4 ноември 2017, събота, 10:30 ч:
Елит София (София) - Царско село 2015 (София)             1:1 
София 2010 (София) - ОФК София (София)                    0:3 
4 ноември 2017, събота, 11:30 ч:
София спорт (София) - Левски (София)                      0:11 
ЦСКА (София) - Люлин (кв.Люлин, София)                    1:5 
Н спорт (София)                                           почива

                           X кръг

11 ноември 2017, събота, 09:30 ч:
ОФК София (София) - ЦСКА (София)                          4:1 
Царско село 2015 (София) - София спорт (София)            1:1 
11 ноември 2017, събота, 10:30 ч:
Победа 2013 (София) - София 2010 (София)                  2:2 
Славия 1913 (София) - Елит София (София)                  8:0 
11 ноември 2017, събота, 11:30 ч:
Левски (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)         5:1 
Н спорт (София) - Олимпия ФК (София)                      6:0 
Люлин (кв.Люлин, София)                                   почива

                           XI кръг

18 ноември 2017, събота, 09:30 ч:
Елит София (София) - Н спорт (София)                      2:7 
София 2010 (София) - Левски (София)                       0:12 
18 ноември 2017, събота, 10:30 ч:
София спорт (София) - Славия 1913 (София)                 1:6 
ЦСКА (София) - Победа 2013 (София)                        1:3 
18 ноември 2017, събота, 11:30 ч:
Витоша (Бистрица) - Царско село 2015 (София)              1:2 
Люлин (кв.Люлин, София) - ОФК София (София)               2:1 
Олимпия ФК (София)                                        почива

                           XII кръг

25 ноември 2017, събота, 09:30 ч:
Победа 2013 (София) - Люлин (кв.Люлин, София)             0:8 
Славия 1913 (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)    3:1 
25 ноември 2017, събота, 10:30 ч:
Левски (София) - ЦСКА (София)                            11:0 
Н спорт (София) - София спорт (София)                     2:1 
25 ноември 2017, събота, 11:30 ч:
Царско село 2015 (София) - София 2010 (София)             9:1 
Олимпия ФК (София) - Елит София (София)                   1:2 
ОФК София (София)                                         почива

                           XIII кръг

2 декември 2017, събота, 09:30 ч:
София спорт (София) - Олимпия ФК (София)                  0:2 
ЦСКА (София) - Царско село 2015 (София)                   0:3 
2 декември 2017, събота, 10:30 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Н спорт (София)        2:8 
Люлин (кв.Люлин, София) - Левски (София)                  2:4 
2 декември 2017, събота, 11:30 ч:
София 2010 (София) - Славия 1913 (София)                  5:10 
ОФК София (София) - Победа 2013 (София)                   3:2 
Елит София (София)                                        почива

                           II кръг - отложен мач

8 декември 2017, петък, 19:00 ч:
ОФК София (София) - Царско село 2015 (София)              2:4 

                           XIV кръг

10 март 2018, събота, 09:30 ч:
Люлин (кв.Люлин, София) - Царско село 2015 (София)        2:0 
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Олимпия ФК (София)     2:2 
10 март 2018, събота, 10:30 ч:
ЦСКА (София) - Славия 1913 (София)                        0:7 
София спорт (София) - Елит София (София)                  2:1 
10 март 2018, събота, 11:30 ч:
ОФК София (София) - Левски (София)                        0:8 
София 2010 (София) - Н спорт (София)                      0:13 
Победа 2013 (София)                                       почива

                           XV кръг

17 март 2018, събота, 09:30 ч:
Олимпия ФК (София) - София 2010 (София)                   3:1 
Славия 1913 (София) - Люлин (кв.Люлин, София)             3:2 
17 март 2018, събота, 10:30 ч:
Елит София (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)     2:2 
Царско село 2015 (София) - ОФК София (София)              3:0 
17 март 2018, събота, 11:30 ч:
Н спорт (София) - ЦСКА (София)                           11:1 
Левски (София) - Победа 2013 (София)                     10:0 
София спорт (София)                                       почива

                           XVI кръг

24 март 2018, събота, 09:30 ч:
Победа 2013 (София) - Царско село 2015 (София)            0:6 
ЦСКА (София) - Олимпия ФК (София)                         1:5 
24 март 2018, събота, 10:30 ч:
ОФК София (София) - Славия 1913 (София)                   0:7 
София 2010 (София) - Елит София (София)                   0:4 
24 март 2018, събота, 11:30 ч:
Люлин (кв.Люлин, София) - Н спорт (София)                 0:3 
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - София спорт (София)    3:0 
Левски (София)                                            почива

                           XVII кръг

31 март 2018, събота, 09:30 ч:
София спорт (София) - София 2010 (София)                  3:1 
Н спорт (София) - ОФК София (София)                      10:2 
31 март 2018, събота, 10:30 ч:
Елит София (София) - ЦСКА (София)                         4:0 
Славия 1913 (София) - Победа 2013 (София)                 7:0 
31 март 2018, събота, 11:30 ч:
Олимпия ФК (София) - Люлин (кв.Люлин, София)              5:1 
Царско село 2015 (София) - Левски (София)                 2:3 
Витоша (Бистрица, обл.София ст.)                          почива

                           XVIII кръг

14 април 2018, събота, 09:30 ч:
Левски (София) - Славия 1913 (София)                      3:2 
ЦСКА (София) - София спорт (София)                        2:0 
14 април 2018, събота, 10:30 ч:
Победа 2013 (София) - Н спорт (София)                     0:11 
София 2010 (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)     1:4 
14 април 2018, събота, 11:30 ч:
ОФК София (София) - Олимпия ФК (София)                    1:9 
Люлин (кв.Люлин, София) - Елит София (София)              0:4 
Царско село 2015 (София)                                  почива

                           XIX кръг

21 април 2018, събота, 09:30 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - ЦСКА (София)           2:1 
Олимпия ФК (София) - Победа 2013 (София)                  5:1 
21 април 2018, събота, 10:30 ч:
София спорт (София) - Люлин (кв.Люлин, София)             4:3 
Н спорт (София) - Левски (София)                          3:2 
21 април 2018, събота, 11:30 ч:
Елит София (София) - ОФК София (София)                    7:1 
Славия 1913 (София) - Царско село 2015 (София)            4:3 
София 2010 (София)                                        почива

                           XX кръг

28 април 2018, събота, 09:30 ч:
Царско село 2015 (София) - Н спорт (София)                1:3 
ОФК София (София) - София спорт (София)                   1:2 
28 април 2018, събота, 10:30 ч:
Левски (София) - Олимпия ФК (София)                       5:0 
Люлин (кв.Люлин, София) - Витоша (Бистрица)               3:5 
28 април 2018, събота, 11:30 ч:
Победа 2013 (София) - Елит София (София)                  1:3 
ЦСКА (София) - София 2010 (София)                         5:0 
Славия 1913 (София)                                       почива

                           XXI кръг

9 май 2018, сряда, 09:30 ч:
София 2010 (София) - Люлин (кв.Люлин, София)              2:0 
Елит София (София) - Левски (София)                       0:7 
9 май 2018, сряда, 10:30 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - ОФК София (София)      2:0 
Н спорт (София) - Славия 1913 (София)                     2:2 
9 май 2018, сряда, 11:30 ч:
София спорт (София) - Победа 2013 (София)                 3:0 
Олимпия ФК (София) - Царско село 2015 (София)             1:2 
ЦСКА (София)                                              почива

                           XXII кръг

12 май 2018, събота, 09:30 ч:
Славия 1913 (София) - Олимпия ФК (София)                  4:1 
Победа 2013 (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)    0:7 
12 май 2018, събота, 10:30 ч:
Царско село 2015 (София) - Елит София (София)             1:2 
ОФК София (София) - София 2010 (София)                    2:4 
12 май 2018, събота, 11:30 ч:
Левски (София) - София спорт (София)                      9:0 
Люлин (кв.Люлин, София) - ЦСКА (София)                    5:1 
Н спорт (София)                                           почива

                           XXV кръг - изтеглен мач

13 май 2018, неделя, 09:00 ч:
София спорт (София) - Н спорт (София)                     2:6 

                           XXIII кръг

19 май 2018, събота, 09:30 ч:
ЦСКА (София) - ОФК София (София)                          4:2 
София спорт (София) - Царско село 2015 (София)            4:2 
19 май 2018, събота, 10:30 ч:
София 2010 (София) - Победа 2013 (София)                  4:0 
Елит София (София) - Славия 1913 (София)                  1:4 
19 май 2018, събота, 11:30 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Левски (София)         1:8 
Олимпия ФК (София) - Н спорт (София)                      1:5 
Люлин (кв.Люлин, София)                                   почива

                           XXIV кръг

26 май 2018, събота, 09:30 ч:
Славия 1913 (София) - София спорт (София)                  - 
Победа 2013 (София) - ЦСКА (София)                         - 
26 май 2018, събота, 10:30 ч:
Царско село 2015 (София) - Витоша (Бистрица)               - 
ОФК София (София) - Люлин (кв.Люлин, София)                - 
26 май 2018, събота, 11:30 ч:
Н спорт (София) - Елит София (София)                       - 
Левски (София) - София 2010 (София)                        - 
Олимпия ФК (София)                                        почива

                           XXV кръг

13 май 2018, неделя, 09:00 ч:
София спорт (София) - Н спорт (София)                     2:6 
2 юни 2018, събота, 09:30 ч:
Люлин (кв.Люлин, София) - Победа 2013 (София)              - 
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Славия 1913 (София)     - 
2 юни 2018, събота, 10:30 ч:
ЦСКА (София) - Левски (София)                              - 
София спорт (София) - Н спорт (София)                     изтеглен 
2 юни 2018, събота, 11:30 ч:
София 2010 (София) - Царско село 2015 (София)              - 
Елит София (София) - Олимпия ФК (София)                    - 
ОФК София (София)                                         почива

                           XXVI кръг

9 юни 2018, събота, 09:30 ч:
Олимпия ФК (София) - София спорт (София)                   - 
Царско село 2015 (София) - ЦСКА (София)                    - 
9 юни 2018, събота, 10:30 ч:
Н спорт (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)         - 
Левски (София) - Люлин (кв.Люлин, София)                   - 
9 юни 2018, събота, 11:30 ч:
Славия 1913 (София) - София 2010 (София)                   - 
Победа 2013 (София) - ОФК София (София)                    - 
Елит София (София)                                        почива

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. ------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Левски (София) XXX 3:0 3:2 5:1 3:1 -:- 5:0 5:0 9:0 11:0 -:- 5:0 10:0 2. Н спорт (София) 3:2 XXX 2:2 -:- -:- 0:0 6:0 2:1 2:1 11:1 13:0 10:2 11:0 3. Славия 1913 (София) 3:1 1:0 XXX 3:1 8:0 3:2 4:1 4:3 -:- 7:1 -:- 5:0 7:0 4. Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:8 2:8 -:- XXX 2:2 2:2 2:2 1:2 3:0 2:1 5:1 2:0 9:1 5. Елит София (София) 0:7 2:7 1:4 2:2 XXX 0:5 -:- 1:1 6:0 4:0 7:0 7:1 4:2 6. Люлин (кв.Люлин, София) 2:4 0:3 2:1 3:5 0:4 XXX 6:0 2:0 5:0 5:1 8:1 2:1 -:- 7. Олимпия ФК (София) 0:5 1:5 2:4 2:6 1:2 5:1 XXX 1:2 -:- 8:2 3:1 2:1 5:1 8. Царско село 2015 (София) 2:3 1:3 1:7 -:- 1:2 0:3 4:1 XXX 1:1 -:- 9:1 3:0 2:0 9. София спорт (София) 0:11 2:6 1:6 1:4 2:1 4:3 0:2 4:2 XXX 2:5 3:1 2:0 3:0 10. ЦСКА (София) -:- 1:17 0:7 1:3 0:8 1:5 1:5 0:3 2:0 XXX 5:0 4:2 1:3 11. София 2010 (София) 0:12 0:13 5:10 1:4 0:4 2:0 1:3 -:- 2:2 4:5 XXX 0:3 4:0 12. ОФК София (София) 0:8 0:6 0:7 1:3 1:3 -:- 1:9 2:4 1:2 4:1 2:4 XXX 3:2 13. Победа 2013 (София) 0:10 0:11 0:4 0:7 1:3 0:8 0:4 0:6 0:0 -:- 2:2 -:- XXX ------------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре