Деца подготвителна група (род.2010) - Футбол 5:
« София (столица) - Зонална група 2018/19


Първа фаза

Група "А"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Левски (София)                     10    9   1   0   65:8    28  Втора фаза, Група "А"
 2. София спорт (София)                10    9   0   1   48:19   27  Втора фаза, Група "А"
 3. Шампион (София)                    10    7   0   3   21:19   21  Втора фаза, Група "А"
 4. Царско село 2015 (София)           10    6   0   4   29:15   18  Втора фаза, Група "А"
 5. Спорт за всички (София)            10    5   2   3   31:17   17  Втора фаза, Група "Б"
 6. Арес (София)                       10    5   1   4   35:27   16  Втора фаза, Група "А"
 7. Н спорт (София)                    10    3   3   4   23:20   12  Втора фаза, Група "Б"
 8. Атлетико Артен (София)             10    3   1   6   21:39   10  Втора фаза, Група "Б"
 9. Барокко (София)                    10    2   1   7   12:38    7  Втора фаза, Група "Б"
10. Младост 2015 (София)               10    1   0   9    8:47    3  Втора фаза, Група "Б"
11. Витоша (Бистрица, обл.София ст.)   10    0   1   9    7:51    1  Втора фаза, Група "Б"

Бележки
  - Всички мачове се играят в 3 полувремена от по 12 минути с почивки от по 5 минути между тях.
  - Всички мачове се играят на терени с размери 35x25 м, а всеки отбор е съставен от 5 футблисти.
  - Всички мачове се играят в залата на комплекс "Царско село" в София, освен ако не е посочено друго.
  - Отборите се класират за групите за определяне на крайното класиране през пролетта както следва:
    - спортно-технически критерий *: Втора фаза, Група "А" (1-10 място);
    - спортно-технически критерий *: Втора фаза, Група "Б" (11-20 място).
      * - ЗС София официално не води класирания за състезанието, поради което класирането в групите за Втора фаза се определя не според получените на терена резултати, а по "спортно-технически критерий", т.е. по усмотрение на ЗС София.

                           I кръг

15 септември 2018, събота, 09:00 ч:
Царско село 2015 (София) - Левски (София)                 2:4 
15 септември 2018, събота, 10:00 ч:
Младост 2015 (София) - Спорт за всички (София)            0:4 
15 септември 2018, събота, 11:00 ч:
Атлетико Артен (София) - София спорт (София)              1:6 
15 септември 2018, събота, 12:00 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Арес (София)           0:9 
15 септември 2018, събота, 13:00 ч:
Барокко (София) - Шампион (София)                         0:3 сл. 
Н спорт (София)                                           почива

                           II кръг

22 септември 2018, събота, 09:00 ч:
Левски (София) - Шампион (София)                          6:0 
22 септември 2018, събота, 10:00 ч:
София спорт (София) - Барокко (София)                     8:1 
22 септември 2018, събота, 11:00 ч:
Арес (София) - Атлетико Артен (София)                     4:0 
22 септември 2018, събота, 12:00 ч:
Спорт за всички (София) - Витоша (Бистрица)               2:1 
22 септември 2018, събота, 13:00 ч:
Царско село 2015 (София) - Н спорт (София)                0:1 
Младост 2015 (София)                                      почива

                           III кръг

29 септември 2018, събота, 09:00 ч:
Младост 2015 (София) - Царско село 2015 (София)           0:3 
29 септември 2018, събота, 10:00 ч:
Н спорт (София) - Левски (София)                          отложен 
Шампион (София) - София спорт (София)                     3:6 
29 септември 2018, събота, 11:00 ч:
Атлетико Артен (София) - Спорт за всички (София)          0:4 
29 септември 2018, събота, 12:00 ч:
Барокко (София) - Арес (София)                            1:7 
24 ноември 2018, събота, 14:00 ч:
Н спорт (София) - Левски (София)                          0:3 
Витоша (Бистрица, обл.София ст.)                          почива

                           IV кръг

6 октомври 2018, събота, 09:00 ч:
Левски (София) - София спорт (София)                      5:2 
6 октомври 2018, събота, 10:00 ч:
Арес (София) - Шампион (София)                            3:0 
6 октомври 2018, събота, 11:00 ч:
Спорт за всички (София) - Барокко (София)                 4:0 
6 октомври 2018, събота, 12:00 ч:
Царско село 2015 (София) - Витоша (Бистрица)              5:0 
6 октомври 2018, събота, 13:00 ч:
Н спорт (София) - Младост 2015 (София)                    4:1 
Атлетико Артен (София)                                    почива

                           V кръг

13 октомври 2018, събота, 09:00 ч:
Младост 2015 (София) - Левски (София)                     1:13 
13 октомври 2018, събота, 10:00 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Н спорт (София)        1:8 
13 октомври 2018, събота, 11:00 ч:
София спорт (София) - Арес (София)                        4:2 
13 октомври 2018, събота, 12:00 ч:
Атлетико Артен (София) - Царско село 2015 (София)         1:6 
13 октомври 2018, събота, 13:00 ч:
Шампион (София) - Спорт за всички (София)                 3:1 
Барокко (София)                                           почива

                           VI кръг

20 октомври 2018, събота, 09:00 ч:
Левски (София) - Арес (София)                             4:0 
20 октомври 2018, събота, 10:00 ч:
Спорт за всички (София) - София спорт (София)             2:7 
20 октомври 2018, събота, 11:00 ч:
Н спорт (София) - Атлетико Артен (София)                  2:2 
20 октомври 2018, събота, 12:00 ч:
Царско село 2015 (София) - Барокко (София)                4:0 
20 октомври 2018, събота, 13:00 ч:
Младост 2015 (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)   2:1 
Шампион (София)                                           почива

                           VII кръг

27 октомври 2018, събота, 09:00 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Левски (София)         0:15 
27 октомври 2018, събота, 10:00 ч:
Атлетико Артен (София) - Младост 2015 (София)             7:0 
27 октомври 2018, събота, 11:00 ч:
Барокко (София) - Н спорт (София)                         3:2 
27 октомври 2018, събота, 12:00 ч:
Шампион (София) - Царско село 2015 (София)                1:0 
27 октомври 2018, събота, 13:00 ч:
Арес (София) - Спорт за всички (София)                    0:10 
София спорт (София)                                       почива

                           VIII кръг

3 ноември 2018, събота, 09:00 ч:
Левски (София) - Спорт за всички (София)                  1:1 
3 ноември 2018, събота, 10:00 ч:
Царско село 2015 (София) - София спорт (София)            1:4 
3 ноември 2018, събота, 11:00 ч:
Н спорт (София) - Шампион (София)                         0:3 сл. 
3 ноември 2018, събота, 12:00 ч:
Младост 2015 (София) - Барокко (София)                    0:4 
3 ноември 2018, събота, 13:00 ч:
Витоша (Бистрица) - Атлетико Артен (София)                2:3 
Арес (София)                                              почива

                           IX кръг

10 ноември 2018, събота, 09:00 ч:
Атлетико Артен (София) - Левски (София)                   2:9 
10 ноември 2018, събота, 10:00 ч:
Барокко (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)        1:1 
10 ноември 2018, събота, 11:00 ч:
София спорт (София) - Н спорт (София)                     3:2 
10 ноември 2018, събота, 12:00 ч:
Шампион (София) - Младост 2015 (София)                    2:1 
10 ноември 2018, събота, 13:00 ч:
Арес (София) - Царско село 2015 (София)                   3:5 
Спорт за всички (София)                                   почива

                           X кръг

17 ноември 2018, събота, 09:00 ч:
Царско село 2015 (София) - Спорт за всички (София)        3:1 
17 ноември 2018, събота, 10:00 ч:
Н спорт (София) - Арес (София)                            2:2 
17 ноември 2018, събота, 11:00 ч:
Младост 2015 (София) - София спорт (София)                2:4 
17 ноември 2018, събота, 12:00 ч:
Атлетико Артен (София) - Барокко (София)                  4:2 
17 ноември 2018, събота, 13:00 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Шампион (София)        1:2 
Левски (София)                                            почива

                           XI кръг

24 ноември 2018, събота, 09:00 ч:
Барокко (София) - Левски (София)                          0:5 
24 ноември 2018, събота, 10:00 ч:
Шампион (София) - Атлетико Артен (София)                  4:1 
24 ноември 2018, събота, 11:00 ч:
София спорт (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)    4:0 
24 ноември 2018, събота, 12:00 ч:
Арес (София) - Младост 2015 (София)                       5:1 
24 ноември 2018, събота, 13:00 ч:
Спорт за всички (София) - Н спорт (София)                 2:2 
Царско село 2015 (София)                                  почива

                           III кръг - отложен мач

24 ноември 2018, събота, 14:00 ч:
Н спорт (София) - Левски (София)                          0:3 

Таблица с резултати
--------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. --------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Левски (София) XXX 5:2 6:0 --- 1:1 4:0 --- --- --- --- --- 2. София спорт (София) --- XXX --- --- --- 4:2 3:2 --- 8:1 --- 4:0 3. Шампион (София) --- 3:6 XXX 1:0 3:1 --- --- 4:1 --- 2:1 --- 4. Царско село 2015 (София) 2:4 1:4 --- XXX 3:1 --- 0:1 --- 4:0 --- 5:0 5. Спорт за всички (София) --- 2:7 --- --- XXX --- 2:2 --- 4:0 --- 2:1 6. Арес (София) --- --- 3:0 3:5 0:10 XXX --- 4:0 --- 5:1 --- 7. Н спорт (София) 0:3 --- 0:3* --- --- 2:2 XXX 2:2 --- 4:1 --- 8. Атлетико Артен (София) 2:9 1:6 --- 1:6 0:4 --- --- XXX 4:2 7:0 --- 9. Барокко (София) 0:5 --- 0:3* --- --- 1:7 3:2 --- XXX --- 1:1 10. Младост 2015 (София) 1:13 2:4 --- 0:3 0:4 --- --- --- 0:4 XXX 2:1 11. Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:15 --- 1:2 --- --- 0:9 1:8 2:3 --- --- XXX --------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Първа фаза

Група "Б"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Славия 1913 (София)                 9    9   0   0   46:6    27  Втора фаза, Група "А"
 2. ЦСКА (София)                        9    6   1   2   30:16   19  Втора фаза, Група "А"
 3. Олимпия ФК (София)                  9    6   0   3   36:16   18  Втора фаза, Група "Б" [1 0 0  4:1  3]
 4. Национал (София)                    9    6   0   3   35:21   18  Втора фаза, Група "А" [0 0 1  1:4  0]
 5. Талант (София)                      9    4   2   3   26:23   14  Втора фаза, Група "А" [0 1 0  2:2  1, +3 обща ГР]
 6. Люлин (кв.Люлин, София)             9    4   2   3   25:26   14  Втора фаза, Група "Б" [0 1 0  2:2  1, -1 обща ГР]
 7. Лъвчетата (София)                   9    3   2   4   22:19   11  Втора фаза, Група "А"
 8. Ферион (София)                      9    2   1   6   17:37    7  Втора фаза, Група "Б"
 9. ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)    9    1   0   8    7:53    3  Втора фаза, Група "Б"
10. София 2010 (София)                  9    0   0   9    0:27    0  Втора фаза, Група "Б"

Бележки
  - Всички мачове се играят в 3 полувремена от по 12 минути с почивки от по 5 минути между тях.
  - Всички мачове се играят на терени с размери 35x25 м, а всеки отбор е съставен от 5 футблисти.
  - Всички мачове се играят в залата на комплекс "Царско село" в София, освен ако не е посочено друго.
  - Отборите се класират за групите за определяне на крайното класиране през пролетта както следва:
    - спортно-технически критерий *: Втора фаза, Група "А" (1-10 място);
    - спортно-технически критерий *: Втора фаза, Група "Б" (11-20 място).
      * - ЗС София официално не води класирания за състезанието, поради което класирането в групите за Втора фаза се определя не според получените на терена резултати, а по "спортно-технически критерий", т.е. по усмотрение на ЗС София.
  - София 2010 (София) първоначално се включва в групата, но се отказва непосредствено преди началото на сезона. ЗС София решава да присъжда на противниците му служебни победи с 3:0.

                           I кръг

15 септември 2018, събота, 09:00 ч:
Национал (София) - Люлин (кв.Люлин, София)               11:2 
15 септември 2018, събота, 10:00 ч:
Славия 1913 (София) - Талант (София)                      5:1 
15 септември 2018, събота, 11:00 ч:
ЦСКА (София) - София 2010 (София)                         3:0 сл. 
15 септември 2018, събота, 12:00 ч:
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Ферион (София)         3:6 
15 септември 2018, събота, 13:00 ч:
Олимпия ФК (София) - Лъвчетата (София)                    4:0 

                           II кръг

22 септември 2018, събота, 09:00 ч:
Люлин (кв.Люлин, София) - Лъвчетата (София)               1:1 
22 септември 2018, събота, 10:00 ч:
Талант (София) - ЦСКА (София)                             2:5 
22 септември 2018, събота, 11:00 ч:
Ферион (София) - Олимпия ФК (София)                       0:8 
22 септември 2018, събота, 12:00 ч:
Национал (София) - Славия 1913 (София)                    1:3 
22 септември 2018, събота, 13:00 ч:
София 2010 (София) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)     0:3 сл. 

                           III кръг

29 септември 2018, събота, 09:00 ч:
Славия 1913 (София) - Люлин (кв.Люлин, София)             5:1 
29 септември 2018, събота, 10:00 ч:
ЦСКА (София) - Национал (София)                           8:7 
29 септември 2018, събота, 11:00 ч:
Лъвчетата (София) - Ферион (София)                        7:2 
29 септември 2018, събота, 12:00 ч:
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Талант (София)         0:5 
29 септември 2018, събота, 13:00 ч:
Олимпия ФК (София) - София 2010 (София)                   3:0 сл. 

                           IV кръг

6 октомври 2018, събота, 09:00 ч:
Люлин (кв.Люлин, София) - Ферион (София)                  3:2 
6 октомври 2018, събота, 10:00 ч:
Талант (София) - Олимпия ФК (София)                       6:2 
6 октомври 2018, събота, 11:00 ч:
Славия 1913 (София) - ЦСКА (София)                        1:0 
6 октомври 2018, събота, 12:00 ч:
Национал (София) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)       4:1 
6 октомври 2018, събота, 13:00 ч:
София 2010 (София) - Лъвчетата (София)                    0:3 сл. 

                           V кръг

13 октомври 2018, събота, 09:00 ч:
ЦСКА (София) - Люлин (кв.Люлин, София)                    1:3 
13 октомври 2018, събота, 10:00 ч:
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Славия 1913 (София)    0:11 
13 октомври 2018, събота, 11:00 ч:
Лъвчетата (София) - Талант (София)                        4:5 
13 октомври 2018, събота, 12:00 ч:
Олимпия ФК (София) - Национал (София)                     4:1 
13 октомври 2018, събота, 13:00 ч:
Ферион (София) - София 2010 (София)                       3:0 сл. 

                           VI кръг

20 октомври 2018, събота, 09:00 ч:
Славия 1913 (София) - Олимпия ФК (София)                  5:3 
20 октомври 2018, събота, 10:00 ч:
Национал (София) - Лъвчетата (София)                      3:2 
20 октомври 2018, събота, 11:00 ч:
Талант (София) - Ферион (София)                           2:2 
20 октомври 2018, събота, 12:00 ч:
ЦСКА (София) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)           7:0 
20 октомври 2018, събота, 13:00 ч:
Люлин (кв.Люлин, София) - София 2010 (София)              3:0 сл. 

                           VII кръг

27 октомври 2018, събота, 09:00 ч:
Ферион (София) - Национал (София)                         1:2 
27 октомври 2018, събота, 10:00 ч:
ОФК Костинброд 2012 (Кост) - Люлин (кв.Люлин, София)      0:9 
27 октомври 2018, събота, 11:00 ч:
Олимпия ФК (София) - ЦСКА (София)                         1:3 
27 октомври 2018, събота, 12:00 ч:
Лъвчетата (София) - Славия 1913 (София)                   0:3 
27 октомври 2018, събота, 13:00 ч:
София 2010 (София) - Талант (София)                       0:3 сл. 

                           VIII кръг

3 ноември 2018, събота, 09:00 ч:
ЦСКА (София) - Лъвчетата (София)                          1:1 
3 ноември 2018, събота, 10:00 ч:
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Олимпия ФК (София)     0:7 
3 ноември 2018, събота, 11:00 ч:
Славия 1913 (София) - Ферион (София)                     10:0 
3 ноември 2018, събота, 12:00 ч:
Люлин (кв.Люлин, София) - Талант (София)                  2:2 
3 ноември 2018, събота, 13:00 ч:
Национал (София) - София 2010 (София)                     3:0 сл. 

                           IX кръг

10 ноември 2018, събота, 09:00 ч:
Олимпия ФК (София) - Люлин (кв.Люлин, София)              4:1 
10 ноември 2018, събота, 10:00 ч:
Ферион (София) - ЦСКА (София)                             1:2 
10 ноември 2018, събота, 11:00 ч:
Талант (София) - Национал (София)                         0:3 
10 ноември 2018, събота, 12:00 ч:
Лъвчетата (София) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)      4:0 
10 ноември 2018, събота, 13:00 ч:
София 2010 (София) - Славия 1913 (София)                  0:3 сл. 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Славия 1913 (София) XXX 1:0 5:3 --- 5:1 5:1 --- 10:0 --- --- 2. ЦСКА (София) --- XXX --- 8:7 --- 1:3 1:1 --- 7:0 3:0* 3. Олимпия ФК (София) --- 1:3 XXX 4:1 --- 4:1 4:0 --- --- 3:0* 4. Национал (София) 1:3 --- --- XXX --- 11:2 3:2 --- 4:1 3:0* 5. Талант (София) --- 2:5 6:2 0:3 XXX --- --- 2:2 --- --- 6. Люлин (кв.Люлин, София) --- --- --- --- 2:2 XXX 1:1 3:2 --- 3:0* 7. Лъвчетата (София) 0:3 --- --- --- 4:5 --- XXX 7:2 4:0 --- 8. Ферион (София) --- 1:2 0:8 1:2 --- --- --- XXX --- 3:0* 9. ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 0:11 --- 0:7 --- 0:5 0:9 --- 3:6 XXX --- 10. София 2010 (София) 0:3* --- --- --- 0:3* --- 0:3* --- 0:3* XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре


Втора фаза

Група "А"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. ЦСКА (София)                        9    9   0   0   37:6    27
-------------------------------------------------------------------
 2. София спорт (София)                 9    6   0   3   27:20   18
 3. Царско село 2015 (София)            9    5   2   2   25:20   17
 4. Арес (София)                        9    4   3   2   20:18   15
 5. Талант (София)                      9    4   1   4   34:32   13
 6. Славия 1913 (София)                 9    3   2   4   20:18   11
 7. Лъвчетата (София)                   9    2   3   4   26:28    9 [1 0 0  3:0  3]
 8. Левски (София)                      9    2   3   4   24:22    9 [0 0 1  0:3  0]
 9. Шампион (София)                     9    1   2   6   14:34    5
10. Национал (София)                    9    0   2   7   13:42    2

Бележки
  - Всички мачове се играят в 3 полувремена от по 12 минути с почивки от по 5 минути между тях.
  - Всички мачове се играят на терени с размери 35x25 м, а всеки отбор е съставен от 5 футблисти.
  - Всички мачове се играят в залата на комплекс "Царско село" в София, освен ако не е посочено друго.

                           I кръг

16 март 2019 г., събота, 09:00 ч:
София спорт (София) - Левски (София)                      3:2 
16 март 2019 г., събота, 10:00 ч:
ЦСКА (София) - Арес (София)                               5:1 
16 март 2019 г., събота, 11:00 ч:
Царско село 2015 (София) - Лъвчетата (София)              3:3 
16 март 2019 г., събота, 12:00 ч:
Славия 1913 (София) - Национал (София)                    6:2 
16 март 2019 г., събота, 13:00 ч:
Шампион (София) - Талант (София)                          5:5 

                           II кръг

23 март 2019 г., събота, 09:00 ч:
Левски (София) - Арес (София)                             2:2 
23 март 2019 г., събота, 10:00 ч:
Национал (София) - ЦСКА (София)                           1:7 
23 март 2019 г., събота, 11:00 ч:
Лъвчетата (София) - Славия 1913 (София)                   2:6 
23 март 2019 г., събота, 12:00 ч:
Талант (София) - Царско село 2015 (София)                 1:4 
23 март 2019 г., събота, 13:00 ч:
София спорт (София) - Шампион (София)                     6:1 

                           III кръг

30 март 2019 г., събота, 09:00 ч:
Шампион (София) - Левски (София)                          1:5 
30 март 2019 г., събота, 10:00 ч:
Царско село 2015 (София) - София спорт (София)            1:3 
30 март 2019 г., събота, 11:00 ч:
Славия 1913 (София) - Талант (София)                      1:3 
30 март 2019 г., събота, 12:00 ч:
ЦСКА (София) - Лъвчетата (София)                          2:0 
30 март 2019 г., събота, 13:00 ч:
Арес (София) - Национал (София)                           4:1 

                           IV кръг

13 април 2019 г., събота, 09:00 ч:
Левски (София) - Национал (София)                         1:1 
13 април 2019 г., събота, 10:00 ч:
Лъвчетата (София) - Арес (София)                          1:1 
13 април 2019 г., събота, 11:00 ч:
Талант (София) - ЦСКА (София)                             1:3 
13 април 2019 г., събота, 12:00 ч:
София спорт (София) - Славия 1913 (София)                 1:0 
13 април 2019 г., събота, 13:00 ч:
Шампион (София) - Царско село 2015 (София)                1:2 

                           V кръг

20 април 2019 г., събота, 09:00 ч:
Царско село 2015 (София) - Левски (София)                 2:2 
20 април 2019 г., събота, 10:00 ч:
Славия 1913 (София) - Шампион (София)                     1:1 
20 април 2019 г., събота, 11:00 ч:
ЦСКА (София) - София спорт (София)                        3:2 
20 април 2019 г., събота, 12:00 ч:
Арес (София) - Талант (София)                             2:1 
20 април 2019 г., събота, 13:00 ч:
Национал (София) - Лъвчетата (София)                      4:4 

                           VI кръг

4 май 2019 г., събота, 09:00 ч:
Левски (София) - Лъвчетата (София)                        0:3 
4 май 2019 г., събота, 10:00 ч:
Талант (София) - Национал (София)                         7:1 
4 май 2019 г., събота, 11:00 ч:
София спорт (София) - Арес (София)                        2:4 
4 май 2019 г., събота, 12:00 ч:
Шампион (София) - ЦСКА (София)                            0:6 
4 май 2019 г., събота, 13:00 ч:
Царско село 2015 (София) - Славия 1913 (София)            3:1 

                           VII кръг

11 май 2019 г., събота, 09:00 ч:
Славия 1913 (София) - Левски (София)                      3:2 
11 май 2019 г., събота, 10:00 ч:
ЦСКА (София) - Царско село 2015 (София)                   7:0 
11 май 2019 г., събота, 11:00 ч:
Арес (София) - Шампион (София)                            4:0 
11 май 2019 г., събота, 12:00 ч:
Национал (София) - София спорт (София)                    2:5 
11 май 2019 г., събота, 13:00 ч:
Лъвчетата (София) - Талант (София)                        5:6 

                           VIII кръг

18 май 2019 г., събота, 09:00 ч:
Левски (София) - Талант (София)                           отложен 
18 май 2019 г., събота, 10:00 ч:
София спорт (София) - Лъвчетата (София)                   отложен 
18 май 2019 г., събота, 11:00 ч:
Шампион (София) - Национал (София)                        отложен 
18 май 2019 г., събота, 12:00 ч:
Царско село 2015 (София) - Арес (София)                   отложен 
18 май 2019 г., събота, 13:00 ч:
Славия 1913 (София) - ЦСКА (София)                        отложен 
27 май 2019 г., понеделник, 09:00 ч:
Левски (София) - Талант (София)                          10:6 
27 май 2019 г., понеделник, 10:00 ч:
София спорт (София) - Лъвчетата (София)                   4:3 
27 май 2019 г., понеделник, 11:00 ч:
Шампион (София) - Национал (София)                        3:0 
27 май 2019 г., понеделник, 12:00 ч:
Славия 1913 (София) - ЦСКА (София)                        1:3 
29 май 2019 г., сряда, 15:30 ч:
Царско село 2015 (София) - Арес (София)                   5:1 

                           IX кръг

24 май 2019 г., петък, 09:00 ч:
ЦСКА (София) - Левски (София)                             1:0 
24 май 2019 г., петък, 10:00 ч:
Арес (София) - Славия 1913 (София)                        1:1 
24 май 2019 г., петък, 11:00 ч:
Национал (София) - Царско село 2015 (София)               1:5 
24 май 2019 г., петък, 12:00 ч:
Лъвчетата (София) - Шампион (София)                       5:2 
24 май 2019 г., петък, 13:00 ч:
Талант (София) - София спорт (София)                      4:1 

                           VIII кръг - отложени мачове

27 май 2019 г., понеделник, 09:00 ч:
Левски (София) - Талант (София)                          10:6 
27 май 2019 г., понеделник, 10:00 ч:
София спорт (София) - Лъвчетата (София)                   4:3 
27 май 2019 г., понеделник, 11:00 ч:
Шампион (София) - Национал (София)                        3:0 
27 май 2019 г., понеделник, 12:00 ч:
Славия 1913 (София) - ЦСКА (София)                        1:3 
29 май 2019 г., сряда, 15:30 ч:
Царско село 2015 (София) - Арес (София)                   5:1 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. ЦСКА (София) XXX 3:2 7:0 5:1 --- --- 2:0 1:0 --- --- 2. София спорт (София) --- XXX --- 2:4 --- 1:0 4:3 3:2 6:1 --- 3. Царско село 2015 (София) --- 1:3 XXX 5:1 --- 3:1 3:3 2:2 --- --- 4. Арес (София) --- --- --- XXX 2:1 1:1 --- --- 4:0 4:1 5. Талант (София) 1:3 4:1 1:4 --- XXX --- --- --- --- 7:1 6. Славия 1913 (София) 1:3 --- --- --- 1:3 XXX --- 3:2 1:1 6:2 7. Лъвчетата (София) --- --- --- 1:1 5:6 2:6 XXX --- 5:2 --- 8. Левски (София) --- --- --- 2:2 10:6 --- 0:3 XXX --- 1:1 9. Шампион (София) 0:6 --- 1:2 --- 5:5 --- --- 1:5 XXX 3:0 10. Национал (София) 1:7 2:5 1:5 --- --- --- 4:4 --- --- XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Втора фаза

Група "Б"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

11. Витоша (Бистрица, обл.София ст.)    9    7   0   2   23:15   21
12. Олимпия ФК (София)                  9    6   2   1   37:13   20
13. Н спорт (София)                     9    4   3   2   26:22   15
14. Атлетико Артен (София)              9    4   2   3   25:17   14
15. Младост 2015 (София)                9    4   1   4   25:24   13 [1 0 0  3:1  3]
16. Ферион (София)                      9    3   4   2   17:14   13 [0 0 1  1:3  0]
17. Спорт за всички (София)             9    3   1   5   17:23   10
18. ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)    9    1   4   4   12:22    7 [0 1 0  0:0  1, -10 обща ГР]
19. Барокко (София)                     9    2   1   6   11:27    7 [0 1 0  0:0  1, -16 обща ГР]
20. Люлин (кв.Люлин, София)             9    0   4   5    9:25    4

Бележки
  - Всички мачове се играят в 3 полувремена от по 12 минути с почивки от по 5 минути между тях.
  - Всички мачове се играят на терени с размери 35x25 м, а всеки отбор е съставен от 5 футблисти.
  - Всички мачове се играят в залата на комплекс "Царско село" в София, освен ако не е посочено друго.

                           I кръг

16 март 2019 г., събота, 09:00 ч:
Олимпия ФК (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)     2:0 
16 март 2019 г., събота, 10:00 ч:
Н спорт (София) - Младост 2015 (София)                    1:5 
16 март 2019 г., събота, 11:00 ч:
Спорт за всички (София) - ОФК Костинброд 2012 (Кост)      1:4 
16 март 2019 г., събота, 12:00 ч:
Люлин (кв.Люлин, София) - Ферион (София)                  1:1 
16 март 2019 г., събота, 13:00 ч:
Атлетико Артен (София) - Барокко (София)                  4:0 

                           II кръг

23 март 2019 г., събота, 09:00 ч:
Ферион (София) - Атлетико Артен (София)                   3:3 
23 март 2019 г., събота, 10:00 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Барокко (София)        4:1 
23 март 2019 г., събота, 11:00 ч:
ОФК Костинброд 2012 (Кост) - Люлин (кв.Люлин, София)      2:2 
23 март 2019 г., събота, 12:00 ч:
Младост 2015 (София) - Спорт за всички (София)            7:4 
23 март 2019 г., събота, 13:00 ч:
Олимпия ФК (София) - Н спорт (София)                      3:3 

                           III кръг

30 март 2019 г., събота, 09:00 ч:
Люлин (кв.Люлин, София) - Младост 2015 (София)            1:2 
30 март 2019 г., събота, 10:00 ч:
Атлетико Артен (София) - ОФК Костинброд 2012 (Кост)       3:0 
30 март 2019 г., събота, 11:00 ч:
Спорт за всички (София) - Олимпия ФК (София)              5:1 
30 март 2019 г., събота, 12:00 ч:
Н спорт (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)        3:5 
30 март 2019 г., събота, 13:00 ч:
Барокко (София) - Ферион (София)                          2:5 

                           IV кръг

13 април 2019 г., събота, 09:00 ч:
Н спорт (София) - Спорт за всички (София)                 1:0 
13 април 2019 г., събота, 10:00 ч:
Олимпия ФК (София) - Люлин (кв.Люлин, София)              8:0 
13 април 2019 г., събота, 11:00 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Ферион (София)         2:1 
13 април 2019 г., събота, 12:00 ч:
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Барокко (София)        0:0 
13 април 2019 г., събота, 13:00 ч:
Младост 2015 (София) - Атлетико Артен (София)             1:4 

                           V кръг

20 април 2019 г., събота, 09:00 ч:
Барокко (София) - Младост 2015 (София)                    4:2 
20 април 2019 г., събота, 10:00 ч:
Спорт за всички (София) - Витоша (Бистрица)               0:3 
20 април 2019 г., събота, 11:00 ч:
Люлин (кв.Люлин, София) - Н спорт (София)                 1:4 
20 април 2019 г., събота, 12:00 ч:
Атлетико Артен (София) - Олимпия ФК (София)               0:3 
20 април 2019 г., събота, 13:00 ч:
Ферион (София) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)         2:1 

                           VI кръг

4 май 2019 г., събота, 09:00 ч:
Младост 2015 (София) - Ферион (София)                     3:1 
4 май 2019 г., събота, 10:00 ч:
Олимпия ФК (София) - Барокко (София)                      6:1 
4 май 2019 г., събота, 11:00 ч:
Витоша (Бистрица) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)      3:2 
4 май 2019 г., събота, 12:00 ч:
Н спорт (София) - Атлетико Артен (София)                  5:2 
4 май 2019 г., събота, 13:00 ч:
Спорт за всички (София) - Люлин (кв.Люлин, София)         2:2 

                           VII кръг

11 май 2019 г., събота, 09:00 ч:
Люлин (кв.Люлин, София) - Витоша (Бистрица)               1:4 
11 май 2019 г., събота, 10:00 ч:
Барокко (София) - Н спорт (София)                         2:5 
11 май 2019 г., събота, 11:00 ч:
Атлетико Артен (София) - Спорт за всички (София)          3:4 
11 май 2019 г., събота, 12:00 ч:
Ферион (София) - Олимпия ФК (София)                       0:0 
11 май 2019 г., събота, 13:00 ч:
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Младост 2015 (София)   1:1 

                           VIII кръг

18 май 2019 г., събота, 09:00 ч:
Олимпия ФК (София) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)     отложен 
18 май 2019 г., събота, 10:00 ч:
Н спорт (София) - Ферион (София)                          2:2 
18 май 2019 г., събота, 11:00 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Младост 2015 (София)   2:0 
18 май 2019 г., събота, 12:00 ч:
Люлин (кв.Люлин, София) - Атлетико Артен (София)          1:1 
18 май 2019 г., събота, 13:00 ч:
Спорт за всички (София) - Барокко (София)                 отложен 
27 май 2019 г., понеделник, 09:00 ч:
Олимпия ФК (София) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)     8:0 
27 май 2019 г., понеделник, 10:00 ч:
Спорт за всички (София) - Барокко (София)                 1:0 

                           IX кръг

24 май 2019 г., петък, 09:00 ч:
Атлетико Артен (София) - Витоша (Бистрица)                5:0 
24 май 2019 г., петък, 10:00 ч:
Барокко (София) - Люлин (кв.Люлин, София)                 1:0 
24 май 2019 г., петък, 11:00 ч:
Младост 2015 (София) - Олимпия ФК (София)                 4:6 
24 май 2019 г., петък, 12:00 ч:
Ферион (София) - Спорт за всички (София)                  2:0 
24 май 2019 г., петък, 13:00 ч:
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Н спорт (София)        2:2 

                           VIII кръг - отложени мачове

27 май 2019 г., понеделник, 09:00 ч:
Олимпия ФК (София) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)     8:0 
27 май 2019 г., понеделник, 10:00 ч:
Спорт за всички (София) - Барокко (София)                 1:0 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Витоша (Бистрица, обл.София ст.) XXX --- --- --- 2:0 2:1 --- 3:2 4:1 --- 2. Олимпия ФК (София) 2:0 XXX 3:3 --- --- --- --- 8:0 6:1 8:0 3. Н спорт (София) 3:5 --- XXX 5:2 1:5 2:2 1:0 --- --- --- 4. Атлетико Артен (София) 5:0 0:3 --- XXX --- --- 3:4 3:0 4:0 --- 5. Младост 2015 (София) --- 4:6 --- 1:4 XXX 3:1 7:4 --- --- --- 6. Ферион (София) --- 0:0 --- 3:3 --- XXX 2:0 2:1 --- --- 7. Спорт за всички (София) 0:3 5:1 --- --- --- --- XXX 1:4 1:0 2:2 8. ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) --- --- 2:2 --- 1:1 --- --- XXX 0:0 2:2 9. Барокко (София) --- --- 2:5 --- 4:2 2:5 --- --- XXX 1:0 10. Люлин (кв.Люлин, София) 1:4 --- 1:4 1:1 1:2 1:1 --- --- --- XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре