Деца подготвителна група (род.2009) - Футбол 5:
София (столица) - Зонална група 2017/18

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
         | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |


                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Славия 1913 (София)                12   11   0   1   59:14   33 [1 0 0  3:1  3]
-------------------------------------------------------------------
 2. Левски (София)                     12   11   0   1   75:7    33 [0 0 1  1:3  0]
 3. Люлин (кв.Люлин, София)            12    9   2   1   48:10   29
 4. Н спорт (София)                    12    9   1   2   72:11   28
 5. Царско село 2015 (София)           12    6   2   4   28:24   20 [1 1 0  3:2  4]
 6. Елит София (София)                 12    6   2   4   36:30   20 [0 2 0  3:3  2]
 7. Витоша (Бистрица, обл.София ст.)   12    6   2   4   39:29   20 [0 1 1  3:4  1]
 8. Олимпия ФК (София)                 12    5   0   7   25:37   15
 9. ОФК София (София)                  12    3   0   9   16:35    9
10. ЦСКА (София)                       12    2   0  10   18:75    6 [1 0 0  5:2  3]
11. София спорт (София)                12    1   3   8   10:44    6 [0 0 1  2:5  0]
12. Победа 2013 (София)                12    1   2   9   10:58    5
13. София 2010 (София)                 12    0   2  10   17:79    2

Бележки
  - Всички мачове се играят в 3 полувремена от по 12 минути с почивки от 5 минути между тях.
  - Всички мачове се играят на терени с размери 35х25 или 40х20 м, а всеки отбор е съставен от 5 футблисти. 
  - Всички мачове се играят на комплекс "Царско село" в София, освен ако не е посочено друго. 
  - Първоначално в групата заявяват участие и Септември (София) и Ботев 57 СОУ (София), но се отказват непосредствено преди началото на сезона. Изготвена е нова програма за 13 отбора. Първоначалната програма е както следва:
    1.Левски (София)             - 16.ОФК София (София)
    2.Царско село 2015 (София)   - 15.Люлин (кв.Люлин, София)
    3.Славия 1913 (София)        - 14.ЦСКА (София)
    4.Н спорт (София)            - 13.София 2010 (София)
    5.Септември (София)          - 12.почива
    6.Олимпия ФК (София)         - 11.Витоша (Бистрица)
    7.Елит София (София)         - 10.София спорт (София)
    8.Победа 2013 (София)        -  9.Ботев 57 СОУ (София)

                           I кръг

9 септември 2017, събота, 09:30 ч:
Левски (София) - ОФК София (София)                        5:0 
Олимпия ФК (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)     2:6 
9 септември 2017, събота, 10:30 ч:
Царско село 2015 (София) - Люлин (кв.Люлин, София)        0:3 
Елит София (София) - София спорт (София)                  6:0 
9 септември 2017, събота, 11:30 ч:
Славия 1913 (София) - ЦСКА (София)                        7:1 
9 септември 2017, събота, 12:30 ч:
Н спорт (София) - София 2010 (София)                     13:0 
Победа 2013 (София)                                       почива

                           II кръг

16 септември 2017, събота, 09:30 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Елит София (София)     2:2 
Люлин (кв.Люлин, София) - Славия 1913 (София)             2:1 
16 септември 2017, събота, 10:30 ч:
София 2010 (София) - Олимпия ФК (София)                   1:3 
ОФК София (София) - Царско село 2015 (София)              отложен 
16 септември 2017, събота, 11:30 ч:
ЦСКА (София) - Н спорт (София)                            1:17 
Победа 2013 (София) - Левски (София)                      0:10 
8 декември 2017, петък, 19:00 ч:
ОФК София (София) - Царско село 2015 (София)              2:4 
София спорт (София)                                       почива

                           III кръг

23 септември 2017, събота, 09:30 ч:
Царско село 2015 (София) - Победа 2013 (София)            2:0 
Олимпия ФК (София) - ЦСКА (София)                         8:2 
23 септември 2017, събота, 10:30 ч:
Славия 1913 (София) - ОФК София (София)                   5:0 
Елит София (София) - София 2010 (София)                   7:0 
23 септември 2017, събота, 11:30 ч:
Н спорт (София) - Люлин (кв.Люлин, София)                 0:0 
София спорт (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)    1:4 
Левски (София)                                            почива

                           IV кръг

30 септември 2017, събота, 09:30 ч:
София 2010 (София) - София спорт (София)                  2:2 
ОФК София (София) - Н спорт (София)                       0:6 
30 септември 2017, събота, 10:30 ч:
ЦСКА (София) - Елит София (София)                         0:8 
Победа 2013 (София) - Славия 1913 (София)                 0:4 
30 септември 2017, събота, 11:30 ч:
Люлин (кв.Люлин, София) - Олимпия ФК (София)              6:0 
Левски (София) - Царско село 2015 (София)                 5:0 
Витоша (Бистрица, обл.София ст.)                          почива

                           V кръг

7 октомври 2017, събота, 09:30 ч:
Славия 1913 (София) - Левски (София)                      3:1 
Елит София (София) - Люлин (кв.Люлин, София)              0:5 
7 октомври 2017, събота, 10:30 ч:
Н спорт (София) - Победа 2013 (София)                    11:0 
София спорт (София) - ЦСКА (София)                        2:5 
7 октомври 2017, събота, 11:30 ч:
Олимпия ФК (София) - ОФК София (София)                    2:1 
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - София 2010 (София)     5:1 
Царско село 2015 (София)                                  почива

                           VI кръг

14 октомври 2017, събота, 09:30 ч:
ЦСКА (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)           1:3 
Победа 2013 (София) - Олимпия ФК (София)                  0:4 
14 октомври 2017, събота, 10:30 ч:
Люлин (кв.Люлин, София) - София спорт (София)             5:0 
Левски (София) - Н спорт (София)                          3:0 
14 октомври 2017, събота, 11:30 ч:
ОФК София (София) - Елит София (София)                    1:3 
Царско село 2015 (София) - Славия 1913 (София)            1:7 
София 2010 (София)                                        почива

                           VII кръг

21 октомври 2017, събота, 09:30 ч:
Н спорт (София) - Царско село 2015 (София)                2:1 
София спорт (София) - ОФК София (София)                   2:0 
21 октомври 2017, събота, 10:30 ч:
Олимпия ФК (София) - Левски (София)                       0:5 
Витоша (Бистрица) - Люлин (кв.Люлин, София)               2:2 
21 октомври 2017, събота, 11:30 ч:
Елит София (София) - Победа 2013 (София)                  4:2 
София 2010 (София) - ЦСКА (София)                         4:5 
Славия 1913 (София)                                       почива

                           VIII кръг

28 октомври 2017, събота, 09:30 ч:
Люлин (кв.Люлин, София) - София 2010 (София)              8:1 
Левски (София) - Елит София (София)                       3:1 
28 октомври 2017, събота, 10:30 ч:
ОФК София (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)      1:3 
Царско село 2015 (София) - Олимпия ФК (София)             4:1 
28 октомври 2017, събота, 11:30 ч:
Победа 2013 (София) - София спорт (София)                 0:0 
Славия 1913 (София) - Н спорт (София)                     1:0 
ЦСКА (София)                                              почива

                           IX кръг

4 ноември 2017, събота, 09:30 ч:
Олимпия ФК (София) - Славия 1913 (София)                  2:4 
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Победа 2013 (София)    9:1 
4 ноември 2017, събота, 10:30 ч:
Елит София (София) - Царско село 2015 (София)             1:1 
София 2010 (София) - ОФК София (София)                    0:3 
4 ноември 2017, събота, 11:30 ч:
София спорт (София) - Левски (София)                      0:11 
ЦСКА (София) - Люлин (кв.Люлин, София)                    1:5 
Н спорт (София)                                           почива

                           X кръг

11 ноември 2017, събота, 09:30 ч:
ОФК София (София) - ЦСКА (София)                          4:1 
Царско село 2015 (София) - София спорт (София)            1:1 
11 ноември 2017, събота, 10:30 ч:
Победа 2013 (София) - София 2010 (София)                  2:2 
Славия 1913 (София) - Елит София (София)                  8:0 
11 ноември 2017, събота, 11:30 ч:
Левски (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)         5:1 
Н спорт (София) - Олимпия ФК (София)                      6:0 
Люлин (кв.Люлин, София)                                   почива

                           XI кръг

18 ноември 2017, събота, 09:30 ч:
Елит София (София) - Н спорт (София)                      2:7 
София 2010 (София) - Левски (София)                       0:12 
18 ноември 2017, събота, 10:30 ч:
София спорт (София) - Славия 1913 (София)                 1:6 
ЦСКА (София) - Победа 2013 (София)                        1:3 
18 ноември 2017, събота, 11:30 ч:
Витоша (Бистрица) - Царско село 2015 (София)              1:2 
Люлин (кв.Люлин, София) - ОФК София (София)               2:1 
Олимпия ФК (София)                                        почива

                           XII кръг

25 ноември 2017, събота, 09:30 ч:
Победа 2013 (София) - Люлин (кв.Люлин, София)             0:8 
Славия 1913 (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)    3:1 
25 ноември 2017, събота, 10:30 ч:
Левски (София) - ЦСКА (София)                            11:0 
Н спорт (София) - София спорт (София)                     2:1 
25 ноември 2017, събота, 11:30 ч:
Царско село 2015 (София) - София 2010 (София)             9:1 
Олимпия ФК (София) - Елит София (София)                   1:2 
ОФК София (София)                                         почива

                           XIII кръг

2 декември 2017, събота, 09:30 ч:
София спорт (София) - Олимпия ФК (София)                  0:2 
ЦСКА (София) - Царско село 2015 (София)                   0:3 
2 декември 2017, събота, 10:30 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Н спорт (София)        2:8 
Люлин (кв.Люлин, София) - Левски (София)                  2:4 
2 декември 2017, събота, 11:30 ч:
София 2010 (София) - Славия 1913 (София)                  5:10 
ОФК София (София) - Победа 2013 (София)                   3:2 
Елит София (София)                                        почива

                           II кръг - отложен мач

8 декември 2017, петък, 19:00 ч:
ОФК София (София) - Царско село 2015 (София)              2:4 

                           XIV кръг

пролет 2018:
ОФК София (София) - Левски (София)                         - 
Люлин (кв.Люлин, София) - Царско село 2015 (София)         - 
ЦСКА (София) - Славия 1913 (София)                         - 
София 2010 (София) - Н спорт (София)                       - 
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Олимпия ФК (София)      - 
София спорт (София) - Елит София (София)                   - 
Победа 2013 (София)                                       почива

                           XV кръг

Елит София (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)      - 
Олимпия ФК (София) - София 2010 (София)                    - 
Н спорт (София) - ЦСКА (София)                             - 
Славия 1913 (София) - Люлин (кв.Люлин, София)              - 
Царско село 2015 (София) - ОФК София (София)               - 
Левски (София) - Победа 2013 (София)                       - 
София спорт (София)                                       почива

                           XVI кръг

Победа 2013 (София) - Царско село 2015 (София)             - 
ОФК София (София) - Славия 1913 (София)                    - 
Люлин (кв.Люлин, София) - Н спорт (София)                  - 
ЦСКА (София) - Олимпия ФК (София)                          - 
София 2010 (София) - Елит София (София)                    - 
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - София спорт (София)     - 
Левски (София)                                            почива

                           XVII кръг

София спорт (София) - София 2010 (София)                   - 
Елит София (София) - ЦСКА (София)                          - 
Олимпия ФК (София) - Люлин (кв.Люлин, София)               - 
Н спорт (София) - ОФК София (София)                        - 
Славия 1913 (София) - Победа 2013 (София)                  - 
Царско село 2015 (София) - Левски (София)                  - 
Витоша (Бистрица, обл.София ст.)                          почива

                           XVIII кръг

Левски (София) - Славия 1913 (София)                       - 
Победа 2013 (София) - Н спорт (София)                      - 
ОФК София (София) - Олимпия ФК (София)                     - 
Люлин (кв.Люлин, София) - Елит София (София)               - 
ЦСКА (София) - София спорт (София)                         - 
София 2010 (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)      - 
Царско село 2015 (София)                                  почива

                           XIX кръг

Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - ЦСКА (София)            - 
София спорт (София) - Люлин (кв.Люлин, София)              - 
Елит София (София) - ОФК София (София)                     - 
Олимпия ФК (София) - Победа 2013 (София)                   - 
Н спорт (София) - Левски (София)                           - 
Славия 1913 (София) - Царско село 2015 (София)             - 
София 2010 (София)                                        почива

                           XX кръг

Царско село 2015 (София) - Н спорт (София)                 - 
Левски (София) - Олимпия ФК (София)                        - 
Победа 2013 (София) - Елит София (София)                   - 
ОФК София (София) - София спорт (София)                    - 
Люлин (кв.Люлин, София) - Витоша (Бистрица)                - 
ЦСКА (София) - София 2010 (София)                          - 
Славия 1913 (София)                                       почива

                           XXI кръг

София 2010 (София) - Люлин (кв.Люлин, София)               - 
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - ОФК София (София)       - 
София спорт (София) - Победа 2013 (София)                  - 
Елит София (София) - Левски (София)                        - 
Олимпия ФК (София) - Царско село 2015 (София)              - 
Н спорт (София) - Славия 1913 (София)                      - 
ЦСКА (София)                                              почива

                           XXII кръг

Славия 1913 (София) - Олимпия ФК (София)                   - 
Царско село 2015 (София) - Елит София (София)              - 
Левски (София) - София спорт (София)                       - 
Победа 2013 (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)     - 
ОФК София (София) - София 2010 (София)                     - 
Люлин (кв.Люлин, София) - ЦСКА (София)                     - 
Н спорт (София)                                           почива

                           XXIII кръг

ЦСКА (София) - ОФК София (София)                           - 
София 2010 (София) - Победа 2013 (София)                   - 
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Левски (София)          - 
София спорт (София) - Царско село 2015 (София)             - 
Елит София (София) - Славия 1913 (София)                   - 
Олимпия ФК (София) - Н спорт (София)                       - 
Люлин (кв.Люлин, София)                                   почива

                           XXIV кръг

Н спорт (София) - Елит София (София)                       - 
Славия 1913 (София) - София спорт (София)                  - 
Царско село 2015 (София) - Витоша (Бистрица)               - 
Левски (София) - София 2010 (София)                        - 
Победа 2013 (София) - ЦСКА (София)                         - 
ОФК София (София) - Люлин (кв.Люлин, София)                - 
Олимпия ФК (София)                                        почива

                           XXV кръг

Люлин (кв.Люлин, София) - Победа 2013 (София)              - 
ЦСКА (София) - Левски (София)                              - 
София 2010 (София) - Царско село 2015 (София)              - 
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Славия 1913 (София)     - 
София спорт (София) - Н спорт (София)                      - 
Елит София (София) - Олимпия ФК (София)                    - 
ОФК София (София)                                         почива

                           XXVI кръг

Олимпия ФК (София) - София спорт (София)                   - 
Н спорт (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)         - 
Славия 1913 (София) - София 2010 (София)                   - 
Царско село 2015 (София) - ЦСКА (София)                    - 
Левски (София) - Люлин (кв.Люлин, София)                   - 
Победа 2013 (София) - ОФК София (София)                    - 
Елит София (София)                                        почива

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. ------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Славия 1913 (София) XXX 3:1 -:- 1:0 -:- 8:0 3:1 -:- 5:0 7:1 -:- -:- -:- 2. Левски (София) -:- XXX -:- 3:0 5:0 3:1 5:1 -:- 5:0 11:0 -:- -:- -:- 3. Люлин (кв.Люлин, София) 2:1 2:4 XXX -:- -:- -:- -:- 6:0 2:1 -:- 5:0 -:- 8:1 4. Н спорт (София) -:- -:- 0:0 XXX 2:1 -:- -:- 6:0 -:- -:- 2:1 11:0 13:0 5. Царско село 2015 (София) 1:7 -:- 0:3 -:- XXX -:- -:- 4:1 -:- -:- 1:1 2:0 9:1 6. Елит София (София) -:- -:- 0:5 2:7 1:1 XXX -:- -:- -:- -:- 6:0 4:2 7:0 7. Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:- -:- 2:2 2:8 1:2 2:2 XXX -:- -:- -:- -:- 9:1 5:1 8. Олимпия ФК (София) 2:4 0:5 -:- -:- -:- 1:2 2:6 XXX 2:1 8:2 -:- -:- -:- 9. ОФК София (София) -:- -:- -:- 0:6 2:4 1:3 1:3 -:- XXX 4:1 -:- 3:2 -:- 10. ЦСКА (София) -:- -:- 1:5 1:17 0:3 0:8 1:3 -:- -:- XXX -:- 1:3 -:- 11. София спорт (София) 1:6 0:11 -:- -:- -:- -:- 1:4 0:2 2:0 2:5 XXX -:- -:- 12. Победа 2013 (София) 0:4 0:10 0:8 -:- -:- -:- -:- 0:4 -:- -:- 0:0 XXX 2:2 13. София 2010 (София) 5:10 0:12 -:- -:- -:- -:- -:- 1:3 0:3 4:5 2:2 -:- XXX ------------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре