Юноши младша възраст (род.2001-02):
Враца - Междуобластна група 2017/18

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
         | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
         | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |


                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Ботев (Враца)                      18   16   2   0  100:3    50
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Чавдар 1957 (Бяла Слатина)         18   11   3   4   48:21   36
 3. Кариана (Ерден)                    18    9   2   7   47:35   29
 4. ОФК Локомотив (Мездра)             18    7   4   7   57:34   25
 5. Ком (Берковица)                    18    6   3   9   35:33   21
 6. Първа атомна (Козлодуй)            18    5   4   9   28:47   19
 7. Ботев (Криводол)                   18    0   0  18   10:152   0

                           I кръг

22 септември 2017, петък, 17:00 ч:
ОФК Локомотив (Мездра) - Кариана (Ерден)                  3:0 
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Ком (Берковица)              2:2 
Ботев (Враца) - Ботев (Криводол)                         18:0 
Първа атомна (Козлодуй)                                   почива

                           II кръг

29 септември 2017, петък, 17:00 ч:
Кариана (Ерден) - Ботев (Криводол)                        5:3 
Ком (Берковица) - Първа атомна (Козлодуй)                 1:1 
ОФК Локомотив (Мездра) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)       1:3 
Ботев (Враца)                                             почива

                           III кръг

6 октомври 2017, петък, 16:00 ч:
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Кариана (Ерден)              3:0 
Първа атомна (Козлодуй) - ОФК Локомотив (Мездра)          1:1 
Ботев (Враца) - Ком (Берковица)                           5:0 
Ботев (Криводол)                                          почива

                           IV кръг

13 октомври 2017, петък, 16:00 ч:
Ком (Берковица) - Ботев (Криводол)                        7:0 
ОФК Локомотив (Мездра) - Ботев (Враца)                    0:0 
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Първа атомна (Козлодуй)      3:0 
Кариана (Ерден)                                           почива

                           V кръг

20 октомври 2017, петък, 16:00 ч:
Първа атомна (Козлодуй) - Кариана (Ерден)                 4:1 
Ботев (Враца) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)                2:0 
Ботев (Криводол) - ОФК Локомотив (Мездра)                 1:3 
Ком (Берковица)                                           почива

                           VI кръг

27 октомври 2017, петък, 16:00 ч:
Кариана (Ерден) - Ком (Берковица)                         2:0 
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Ботев (Криводол)            11:0 
Първа атомна (Козлодуй) - Ботев (Враца)                   0:3 
ОФК Локомотив (Мездра)                                    почива

                           VII кръг

3 ноември 2017, петък, 15:00 ч:
Ботев (Враца) - Кариана (Ерден)                           4:0 
Ботев (Криводол) - Първа атомна (Козлодуй)                1:7 
Ком (Берковица) - ОФК Локомотив (Мездра)                  1:0 
Чавдар 1957 (Бяла Слатина)                                почива

                           VIII кръг

10 ноември 2017, петък, 15:00 ч:
Кариана (Ерден) - ОФК Локомотив (Мездра)                  1:1 
Ком (Берковица) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)              4:0 
Ботев (Криводол) - Ботев (Враца)                          0:13 
Първа атомна (Козлодуй)                                   почива

                           IX кръг

17 ноември 2017, петък, 15:00 ч:
Ботев (Криводол) - Кариана (Ерден)                        0:8 
Първа атомна (Козлодуй) - Ком (Берковица)                 0:1 
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - ОФК Локомотив (Мездра)       5:0 
Ботев (Враца)                                             почива

                           X кръг

24 ноември 2017, петък, 15:00 ч:
Кариана (Ерден) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)              3:2 
ОФК Локомотив (Мездра) - Първа атомна (Козлодуй)          1:1 
Ком (Берковица) - Ботев (Враца)                           0:1 
Ботев (Криводол)                                          почива

                           XI кръг

16 март 2018, петък, 14:00 ч:
Ботев (Враца) - ОФК Локомотив (Мездра)                    6:0 
16 март 2018, петък, 15:30 ч:
Ботев (Криводол) - Ком (Берковица)                        0:7 
Първа атомна (Козлодуй) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)      0:4 
Кариана (Ерден)                                           почива

                           XII кръг

23 март 2018, петък, 15:30 ч:
Кариана (Ерден) - Първа атомна (Козлодуй)                 отложен 
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Ботев (Враца)                отложен 
ОФК Локомотив (Мездра) - Ботев (Криводол)                 отложен 
6 април 2018, петък, 15:30 ч:
Кариана (Ерден) - Първа атомна (Козлодуй)                 отложен 
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Ботев (Враца)                0:0 
ОФК Локомотив (Мездра) - Ботев (Криводол)                10:0 
8 май 2018, вторник, 17:00 ч:
Кариана (Ерден) - Първа атомна (Козлодуй)                 7:0 
Ком (Берковица)                                           почива

                           XIII кръг

30 март 2018, петък, 15:30 ч:
Ком (Берковица) - Кариана (Ерден)                         0:2 
Ботев (Криводол) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)             отложен 
Ботев (Враца) - Първа атомна (Козлодуй)                   9:0 
24 май 2018, четвъртък, 17:00 ч:
Ботев (Криводол) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)             0:4 
ОФК Локомотив (Мездра)                                    почива

                           XII кръг - отложени мачове

6 април 2018, петък, 15:30 ч:
Кариана (Ерден) - Първа атомна (Козлодуй)                 отложен 
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Ботев (Враца)                0:0 
ОФК Локомотив (Мездра) - Ботев (Криводол)                10:0 

                           XIV кръг

13 април 2018, петък, 16:00 ч:
Кариана (Ерден) - Ботев (Враца)                           1:4 
Първа атомна (Козлодуй) - Ботев (Криводол)                6:3 
ОФК Локомотив (Мездра) - Ком (Берковица)                  7:1 
Чавдар 1957 (Бяла Слатина)                                почива

                           XV кръг

20 април 2018, петък, 16:00 ч:
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - ОФК Локомотив (Мездра)       3:2 
Кариана (Ерден) - Ботев (Криводол)                       10:1 
Ком (Берковица) - Първа атомна (Козлодуй)                 1:2 
Ботев (Враца)                                             почива

                           XVI кръг

27 април 2018, петък, 16:00 ч:
ОФК Локомотив (Мездра) - Първа атомна (Козлодуй)          4:1 
Ботев (Криводол) - Ком (Берковица)                        1:6 
Ботев (Враца) - Кариана (Ерден)                           5:0 
Чавдар 1957 (Бяла Слатина)                                почива

                           XVII кръг

4 май 2018, петък, 17:00 ч:
Кариана (Ерден) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)              отложен 
Първа атомна (Козлодуй) - Ботев (Криводол)                3:0 
8 май 2018, вторник, 17:00 ч:
Ком (Берковица) - Ботев (Враца)                           1:4 
22 май 2018, вторник, 17:00 ч:
Кариана (Ерден) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)              0:2 
ОФК Локомотив (Мездра)                                    почива

                           XII кръг - отложен мач

8 май 2018, вторник, 17:00 ч:
Кариана (Ерден) - Първа атомна (Козлодуй)                 7:0 

                           XVIII кръг

11 май 2018, петък, 17:00 ч:
ОФК Локомотив (Мездра) - Ботев (Криводол)                19:0 
Ботев (Враца) - Първа атомна (Козлодуй)                   3:0 
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Ком (Берковица)              1:1 
Кариана (Ерден)                                           почива

                           XVII кръг - отложен мач

22 май 2018, вторник, 17:00 ч:
Кариана (Ерден) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)              0:2 

                           XIX кръг

18 май 2018, петък, 17:00 ч:
Кариана (Ерден) - ОФК Локомотив (Мездра)                  3:1 
Първа атомна (Козлодуй) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)      0:2 
Ботев (Криводол) - Ботев (Враца)                          0:12 
Ком (Берковица)                                           почива

                           XIII кръг - отложен мач

24 май 2018, четвъртък, 17:00 ч:
Ботев (Криводол) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)             0:4 

                           XX кръг

25 май 2018, петък, 17:00 ч:
ОФК Локомотив (Мездра) - Ботев (Враца)                    1:5 
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Ботев (Криводол)             3:0 
Кариана (Ерден) - Ком (Берковица)                         2:0 
Първа атомна (Козлодуй)                                   почива

                           XXI кръг

1 юни 2018, петък, 17:00 ч:
Ком (Берковица) - ОФК Локомотив (Мездра)                  2:3 
Първа атомна (Козлодуй) - Кариана (Ерден)                 2:2 
Ботев (Враца) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)                6:0 
Ботев (Криводол)                                          почива

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. ------------------------------------------------------------------------- 1. Ботев (Враца) XXX 2:0 4:0 6:0 5:0 9:0 18:0 XXX 6:0 5:0 --- --- 3:0 --- 2. Чавдар 1957 (Бяла Слатина) 0:0 XXX 3:0 5:0 2:2 3:0 11:0 --- XXX --- 3:2 1:1 --- 3:0 3. Кариана (Ерден) 1:4 3:2 XXX 1:1 2:0 7:0 5:3 --- 0:2 XXX 3:1 2:0 --- 10:1 4. ОФК Локомотив (Мездра) 0:0 1:3 3:0 XXX 7:1 1:1 10:0 1:5 --- --- XXX --- 4:1 19:0 5. Ком (Берковица) 0:1 4:0 0:2 1:0 XXX 1:1 7:0 1:4 --- --- 2:3 XXX 1:2 --- 6. Първа атомна (Козлодуй) 0:3 0:4 4:1 1:1 0:1 XXX 6:3 --- 0:2 2:2 --- --- XXX 3:0 7. Ботев (Криводол) 0:13 0:4 0:8 1:3 0:7 1:7 XXX 0:12 --- --- --- 1:6 --- XXX ------------------------------------------------------------------------- нагоре