Юноши старша възраст (род.2000-01):
« Бургас - Междуобластна група 2018/19

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
         | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
         | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |

                           Актуални мачове:

20 март 2019, сряда, 15:30 ч / XIII кръг:
Стефан Караджа (Хаджидимитрово) - Поморие (Поморие)        - 
Черноморец 1919 (Бургас) - Ямбол 1915 (Ямбол)              - 
Несебър (Несебър) - Свети Никола (Бургас)                  - 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Несебър (Несебър)                  10    9   1   0   68:5    28
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Созопол (Созопол)                  10    7   0   3   32:15   21
 3. Черноморец 1919 (Бургас)           10    6   2   2   48:14   20
 4. Свети Никола (Бургас)              10    6   0   4   34:19   18
 5. Поморие (Поморие)                  10    3   1   6   22:27   10
 6. Ямбол 1915 (Ямбол)                  9    1   0   8   14:40    3
 7. Стефан Караджа (Хаджидимитрово)     9    0   0   9    6:104   0

                           I кръг

19 септември 2018, сряда, 17:00 ч:
Ямбол 1915 (Ямбол) - Созопол (Созопол)                    3:8 
Свети Никола (Бургас) - Ст.Караджа (Хаджидимитрово)      14:0 
Несебър (Несебър) - Черноморец 1919 (Бургас)              6:1 
Поморие (Поморие)                                         почива

                           II кръг

27 септември 2018, четвъртък, 17:00 ч:
Стефан Караджа (Хаджидимитрово) - Несебър (Несебър)       0:9 
Созопол (Созопол) - Свети Никола (Бургас)                 3:0 
Поморие (Поморие) - Ямбол 1915 (Ямбол)                    1:0 
Черноморец 1919 (Бургас)                                  почива

                           III кръг

3 октомври 2018, сряда, 16:00 ч:
Свети Никола (Бургас) - Поморие (Поморие)                 2:1 
Несебър (Несебър) - Созопол (Созопол)                     6:1 
Черноморец 1919 (Бургас) - Ст.Караджа (Хаджидимитрово)   12:2 
Ямбол 1915 (Ямбол)                                        почива

                           IV кръг

11 октомври 2018, четвъртък, 16:00 ч:
Созопол (Созопол) - Черноморец 1919 (Бургас)              2:0 
Поморие (Поморие) - Несебър (Несебър)                     0:4 
Ямбол 1915 (Ямбол) - Свети Никола (Бургас)                0:2 
Стефан Караджа (Хаджидимитрово)                           почива

                           V кръг

17 октомври 2018, сряда, 16:00 ч:
Несебър (Несебър) - Ямбол 1915 (Ямбол)                   10:1 
Черноморец 1919 (Бургас) - Поморие (Поморие)              8:0 
Стефан Караджа (Хаджидимитрово) - Созопол (Созопол)       1:8 
Свети Никола (Бургас)                                     почива

                           VI кръг

25 октомври 2018, четвъртък, 16:00 ч:
Поморие (Поморие) - Стефан Караджа (Хаджидимитрово)      13:0 
Ямбол 1915 (Ямбол) - Черноморец 1919 (Бургас)             0:6 
Свети Никола (Бургас) - Несебър (Несебър)                 1:7 
Созопол (Созопол)                                         почива

                           VII кръг

30 октомври 2018, вторник, 14:30 ч:
Созопол (Созопол) - Поморие (Поморие)                     3:1 
31 октомври 2018, сряда, 14:30 ч:
Черноморец 1919 (Бургас) - Свети Никола (Бургас)          4:1 
Стефан Караджа (Хаджидимитрово) - Ямбол 1915 (Ямбол)      2:6 
Несебър (Несебър)                                         почива

                           VIII кръг

8 ноември 2018, четвъртък, 14:30 ч:
Созопол (Созопол) - Ямбол 1915 (Ямбол)                    6:1 
Стефан Караджа (Хаджидимитрово) - Свети Никола (Бургас)   0:9 
Черноморец 1919 (Бургас) - Несебър (Несебър)              1:1 
Поморие (Поморие)                                         почива

                           IX кръг

14 ноември 2018, сряда, 14:30 ч:
Несебър (Несебър) - Стефан Караджа (Хаджидимитрово)      19:0 
Свети Никола (Бургас) - Созопол (Созопол)                 0:1 
Ямбол 1915 (Ямбол) - Поморие (Поморие)                    2:3 
Черноморец 1919 (Бургас)                                  почива

                           X кръг

22 ноември 2018, четвъртък, 14:30 ч:
Поморие (Поморие) - Свети Никола (Бургас)                 2:3 
Созопол (Созопол) - Несебър (Несебър)                     0:2 
Ст.Караджа (Хаджидимитрово) - Черноморец 1919 (Бургас)    1:14 
Ямбол 1915 (Ямбол)                                        почива

                           XI кръг

6 март 2019, сряда, 15:30 ч:
Черноморец 1919 (Бургас) - Созопол (Созопол)              1:0 
Несебър (Несебър) - Поморие (Поморие)                     4:0 
Свети Никола (Бургас) - Ямбол 1915 (Ямбол)                2:1 
Стефан Караджа (Хаджидимитрово)                           почива

                           XII кръг

14 март 2019, четвъртък, 15:30 ч:
Ямбол 1915 (Ямбол) - Несебър (Несебър)                     - 
Поморие (Поморие) - Черноморец 1919 (Бургас)              1:1 
Созопол (Созопол) - Стефан Караджа (Хаджидимитрово)        - 
Свети Никола (Бургас)                                     почива

                           XIII кръг

20 март 2019, сряда, 15:30 ч:
Стефан Караджа (Хаджидимитрово) - Поморие (Поморие)        - 
Черноморец 1919 (Бургас) - Ямбол 1915 (Ямбол)              - 
Несебър (Несебър) - Свети Никола (Бургас)                  - 
Созопол (Созопол)                                         почива

                           XIV кръг

28 март 2019, четвъртък, 15:30 ч:
Свети Никола (Бургас) - Черноморец 1919 (Бургас)           - 
Ямбол 1915 (Ямбол) - Стефан Караджа (Хаджидимитрово)       - 
Поморие (Поморие) - Созопол (Созопол)                      - 
Несебър (Несебър)                                         почива

                           XV кръг

3 април 2019, сряда, 17:00 ч:
Ямбол 1915 (Ямбол) - Созопол (Созопол)                     - 
Свети Никола (Бургас) - Стефан Караджа (Хаджидимитрово)    - 
Несебър (Несебър) - Черноморец 1919 (Бургас)               - 
Поморие (Поморие)                                         почива

                           XVI кръг

11 април 2019, четвъртък, 17:00 ч:
Стефан Караджа (Хаджидимитрово) - Несебър (Несебър)        - 
Созопол (Созопол) - Свети Никола (Бургас)                  - 
Поморие (Поморие) - Ямбол 1915 (Ямбол)                     - 
Черноморец 1919 (Бургас)                                  почива

                           XVII кръг

17 април 2019, сряда, 17:00 ч:
Свети Никола (Бургас) - Поморие (Поморие)                  - 
Несебър (Несебър) - Созопол (Созопол)                      - 
Черноморец 1919 (Бургас) - Ст.Караджа (Хаджидимитрово)     - 
Ямбол 1915 (Ямбол)                                        почива

                           XVIII кръг

25 април 2019, четвъртък, 17:00 ч:
Созопол (Созопол) - Черноморец 1919 (Бургас)               - 
Поморие (Поморие) - Несебър (Несебър)                      - 
Ямбол 1915 (Ямбол) - Свети Никола (Бургас)                 - 
Стефан Караджа (Хаджидимитрово)                           почива

                           XIX кръг

1 май 2019, сряда, 18:00 ч:
Несебър (Несебър) - Ямбол 1915 (Ямбол)                     - 
Черноморец 1919 (Бургас) - Поморие (Поморие)               - 
Стефан Караджа (Хаджидимитрово) - Созопол (Созопол)        - 
Свети Никола (Бургас)                                     почива

                           XX кръг

9 май 2019, четвъртък, 18:00 ч:
Поморие (Поморие) - Стефан Караджа (Хаджидимитрово)        - 
Ямбол 1915 (Ямбол) - Черноморец 1919 (Бургас)              - 
Свети Никола (Бургас) - Несебър (Несебър)                  - 
Созопол (Созопол)                                         почива

                           XXI кръг

15 май 2019, сряда, 18:00 ч:
Черноморец 1919 (Бургас) - Свети Никола (Бургас)           - 
Стефан Караджа (Хаджидимитрово) - Ямбол 1915 (Ямбол)       - 
Созопол (Созопол) - Поморие (Поморие)                      - 
Несебър (Несебър)                                         почива

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. ------------------------------------------------------------------------- 1. Несебър (Несебър) XXX 6:1 6:1 -:- 4:0 10:1 19:0 XXX -:- -:- --- --- -:- --- 2. Созопол (Созопол) 0:2 XXX 2:0 3:0 3:1 6:1 -:- --- XXX -:- -:- -:- --- --- 3. Черноморец 1919 (Бургас) 1:1 1:0 XXX 4:1 8:0 -:- 12:2 --- --- XXX -:- -:- --- -:- 4. Свети Никола (Бургас) 1:7 0:1 -:- XXX 2:1 2:1 14:0 -:- --- --- XXX -:- --- -:- 5. Поморие (Поморие) 0:4 -:- 1:1 2:3 XXX 1:0 13:0 -:- --- --- --- XXX -:- -:- 6. Ямбол 1915 (Ямбол) -:- 3:8 0:6 0:2 2:3 XXX -:- --- -:- -:- -:- --- XXX --- 7. Стефан Караджа (Хаджидимитрово) 0:9 1:8 1:14 0:9 -:- 2:6 XXX -:- -:- --- --- --- -:- XXX ------------------------------------------------------------------------- нагоре