Юноши старша възраст (род.1999-00):
Бургас - Междуобластна група 2017/18

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
         | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |

                           Актуални мачове:

7 март 2018, сряда / XII кръг:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Ямбол 1915 (Ямбол)              - 
Несебър (Несебър) - Карнобат (Карнобат)                    - 
Созопол (Созопол) - Поморие (Поморие)                      - 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Несебър (Несебър)                   9    7   2   0   35:3    23    
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Поморие (Поморие)                   9    6   1   2   30:9    19    
 3. Нефтохимик 1962 (Бургас)            9    5   3   1   16:5    18    
 4. Созопол (Созопол)                   9    4   2   3   19:18   14    
 5. Карнобат (Карнобат)                10    4   0   6   15:21   12    
 6. Свети Никола (Бургас)              10    2   2   6   11:25    8    
 7. Ямбол 1915 (Ямбол)                 10    0   0  10    5:50    0    
 -. Стралджа 2015 (Стралджа)            0    0   0   0    0:0     - [*]

Бележки
  - Стралджа 2015 (Стралджа) първоначално заявява участие в първенството, но се отказва непосредствено преди началото на сезона. Мачовете му са анулирани.

                           I кръг

13 септември 2017, сряда, 10:30 ч:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Созопол (Созопол)              7:0 
13 септември 2017, сряда, 17:00 ч:
Несебър (Несебър) - Свети Никола (Бургас)                 7:0 
Стралджа 2015 (Стралджа) - Поморие (Поморие)              анулиран 
Ямбол 1915 (Ямбол) - Карнобат (Карнобат)                  0:3 

                           II кръг

20 септември 2017, сряда, 17:00 ч:
Созопол (Созопол) - Стралджа 2015 (Стралджа)              анулиран 
21 септември 2017, четвъртък, 17:00 ч:
Свети Никола (Бургас) - Карнобат (Карнобат)               1:3 
Поморие (Поморие) - Ямбол 1915 (Ямбол)                   11:1 
Несебър (Несебър) - Нефтохимик 1962 (Бургас)              0:0 

                           III кръг

27 септември 2017, сряда, 10:30 ч:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Свети Никола (Бургас)          1:1 
27 септември 2017, сряда, 17:00 ч:
Стралджа 2015 (Стралджа) - Несебър (Несебър)              анулиран 
Ямбол 1915 (Ямбол) - Созопол (Созопол)                    0:3 
Карнобат (Карнобат) - Поморие (Поморие)                   отложен 
27 ноември 2017, понеделник, 14:30 ч:
в Поморие:
Карнобат (Карнобат) - Поморие (Поморие)                   0:3 

                           IV кръг

4 октомври 2017, сряда, 10:30 ч:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Стралджа 2015 (Стралджа)       анулиран 
5 октомври 2017, четвъртък, 16:00 ч:
Свети Никола (Бургас) - Поморие (Поморие)                 2:1 
Созопол (Созопол) - Карнобат (Карнобат)                   4:1 
Несебър (Несебър) - Ямбол 1915 (Ямбол)                   12:0 

                           V кръг

11 октомври 2017, сряда, 10:30 ч:
Ямбол 1915 (Ямбол) - Нефтохимик 1962 (Бургас)             0:2 
11 октомври 2017, сряда, 16:00 ч:
Стралджа 2015 (Стралджа) - Свети Никола (Бургас)          анулиран 
Карнобат (Карнобат) - Несебър (Несебър)                   1:3 
Поморие (Поморие) - Созопол (Созопол)                     2:2 

                           VI кръг

18 октомври 2017, сряда, 16:00 ч:
Стралджа 2015 (Стралджа) - Ямбол 1915 (Ямбол)             анулиран 
19 октомври 2017, четвъртък, 10:30 ч:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Карнобат (Карнобат)            2:1 
19 октомври 2017, четвъртък, 16:00 ч:
Свети Никола (Бургас) - Созопол (Созопол)                 1:1 
Несебър (Несебър) - Поморие (Поморие)                     2:1 

                           VII кръг

25 октомври 2017, сряда, 10:30 ч:
Поморие (Поморие) - Нефтохимик 1962 (Бургас)              2:0 
25 октомври 2017, сряда, 16:00 ч:
Ямбол 1915 (Ямбол) - Свети Никола (Бургас)                2:4 
Карнобат (Карнобат) - Стралджа 2015 (Стралджа)            анулиран 
Созопол (Созопол) - Несебър (Несебър)                     0:4 

                           VIII кръг

1 ноември 2017, сряда, 14:30 ч:
Поморие (Поморие) - Стралджа 2015 (Стралджа)              анулиран 
2 ноември 2017, четвъртък, 14:30 ч:
Свети Никола (Бургас) - Несебър (Несебър)                 0:3 
Созопол (Созопол) - Нефтохимик 1962 (Бургас)              0:1 
Карнобат (Карнобат) - Ямбол 1915 (Ямбол)                  2:1 

                           IX кръг

8 ноември 2017, сряда, 10:30 ч:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Несебър (Несебър)              1:1 
8 ноември 2017, сряда, 14:30 ч:
Карнобат (Карнобат) - Свети Никола (Бургас)               2:1 
Ямбол 1915 (Ямбол) - Поморие (Поморие)                    1:4 
Стралджа 2015 (Стралджа) - Созопол (Созопол)              анулиран 

                           X кръг

15 ноември 2017, сряда, 14:30 ч:
Несебър (Несебър) - Стралджа 2015 (Стралджа)              анулиран 
16 ноември 2017, четвъртък, 14:30 ч:
Свети Никола (Бургас) - Нефтохимик 1962 (Бургас)          0:2 
Созопол (Созопол) - Ямбол 1915 (Ямбол)                    6:0 
Поморие (Поморие) - Карнобат (Карнобат)                   3:0 

                           XI кръг

22 ноември 2017, сряда, 14:30 ч:
Поморие (Поморие) - Свети Никола (Бургас)                 3:1 
Карнобат (Карнобат) - Созопол (Созопол)                   2:3 
Ямбол 1915 (Ямбол) - Несебър (Несебър)                    0:3 
Стралджа 2015 (Стралджа) - Нефтохимик 1962 (Бургас)       анулиран 

                           III кръг - отложен мач

27 ноември 2017, понеделник, 14:30 ч:
в Поморие:
Карнобат (Карнобат) - Поморие (Поморие)                   0:3 

                           XII кръг

7 март 2018, сряда:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Ямбол 1915 (Ямбол)              - 
Несебър (Несебър) - Карнобат (Карнобат)                    - 
Созопол (Созопол) - Поморие (Поморие)                      - 
Свети Никола (Бургас)                                     почива

                           XIII кръг

Созопол (Созопол) - Свети Никола (Бургас)                  - 
Поморие (Поморие) - Несебър (Несебър)                      - 
Карнобат (Карнобат) - Нефтохимик 1962 (Бургас)             - 
Ямбол 1915 (Ямбол)                                        почива

                           XIV кръг

Свети Никола (Бургас) - Ямбол 1915 (Ямбол)                 - 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Поморие (Поморие)               - 
Несебър (Несебър) - Созопол (Созопол)                      - 
Карнобат (Карнобат)                                       почива

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. ------------------------------------------------------------------------------ 1. Несебър (Несебър) XXX 2:1 0:0 -:- -:- 7:0 12:0 --- 2. Поморие (Поморие) -:- XXX 2:0 2:2 3:0 3:1 11:1 --- 3. Нефтохимик 1962 (Бургас) 1:1 -:- XXX 7:0 2:1 1:1 -:- --- 4. Созопол (Созопол) 0:4 -:- 0:1 XXX 4:1 -:- 6:0 --- 5. Карнобат (Карнобат) 1:3 0:3 -:- 2:3 XXX 2:1 2:1 --- 6. Свети Никола (Бургас) 0:3 2:1 0:2 1:1 1:3 XXX -:- --- 7. Ямбол 1915 (Ямбол) 0:3 1:4 0:2 0:3 0:3 2:4 XXX --- 8. Стралджа 2015 (Стралджа) --- --- --- --- --- --- --- XXX ------------------------------------------------------------------------------ нагоре