"А" Републиканска футболна група 1956

| Регламент | Таблица с резултати | Баражи за влизане в групата |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. ЦДНА (София)                       22   11   9   2   46:25   31        Шампион, КЕШ  
 2. ДСО Динамо (София)                 22    8  10   4   30:24   26                      
 3. СКНА (Пловдив)                     22    9   7   6   27:20   25    [*]               
 4. ДСО Ударник (София)                22    8   7   7   37:31   23                      
 5. ДСО Миньор (Димитрово)             22    8   6   8   40:34   22                      
 6. ДСО Спартак (Пловдив)              22    7   7   8   28:29   21                       [0.966 ГО]
 7. ДСО Локомотив (София)              22    5  11   6   20:22   21                       [0.909 ГО]
 8. ДСО Спартак (Плевен)               22    6   9   7   19:26   21                       [0.731 ГО]
 9. ДСО Спартак (София)                22    5   9   8   25:30   19 [+]                   [0.833 ГО]
10. ДСО Спартак (Сталин)               22    5   9   8   22:28   19                       [0.786 ГО]
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
11. Завод 12 (София)                   22    5   9   8   20:29   19    [*] Бараж - изпада [0.690 ГО]
-------------------------------------------------------------------
12. ДСО Торпедо (Русе)                 22    2  13   7   16:32   17 [+][*] Изпада        

Бележки
  - Завод 12 (София) е физкултурен колектив в състава на ДСО Торпедо (София). Представителният отбор на ДСО Торпедо се състезава в Софийска "Б" РФГ.
  - Преди началото на сезона ДНА (Пловдив) е преименуван на СКНА - Спортен клуб "Народна армия".
  - На 27 февруари 1956 г. ВВС (София), 8-ми през изминалия сезон; е изваден от групата заради участие на нередовни състезатели през изминалия сезон и картотекирани такива за настоящия сезон. На негово място в групата е включен представителният отбор на ДСО Торпедо (Русе), който през изминалия сезон не се състезава в рамките на футболната пирамида.

                           I кръг

3 март 1956, събота:
ДСО Торпедо (Русе) - ДСО Спартак (София)                  отложен * 
* - отложен заради късното включване на ДСО Торпедо в групата.
ДСО Локомотив (София) - ДСО Спартак (Плевен)              0:1 
4 март 1956, неделя:
ДСО Спартак (Сталин) - ДСО Динамо (София)                 1:0 
СКНА (Пловдив) - ДСО Спартак (Пловдив)                    1:0 
ЦДНА (София) - ДСО Ударник (София)                        3:2 
5 март 1956, понеделник:
Завод 12 (София) - ДСО Миньор (Димитрово)                 1:3 
1 април 1956, неделя:
ДСО Торпедо (Русе) - ДСО Спартак (София)                  0:0 

                           II кръг

9 март 1956, петък:
Завод 12 (София) - ДСО Ударник (София)                    0:2 
ДСО Торпедо (Русе) - ДСО Спартак (Пловдив)                отложен * 
* - отложен заради късното включване на ДСО Торпедо в групата.
10 март 1956, събота:
ДСО Динамо (София) - СКНА (Пловдив)                       0:1 
11 март 1956, неделя:
ДСО Спартак (Плевен) - ЦДНА (София)                       0:0 
ДСО Спартак (София) - ДСО Локомотив (София)               1:0 
ДСО Спартак (Сталин) - ДСО Миньор (Димитрово)             0:0 
4 април 1956, сряда:
ДСО Торпедо (Русе) - ДСО Спартак (Пловдив)                2:2 

                           III кръг

16 март 1956, петък:
ЦДНА (София) - ДСО Спартак (София)                        3:1 
17 март 1956, събота:
ДСО Спартак (Пловдив) - ДСО Локомотив (София)             1:1 
ДСО Ударник (София) - ДСО Спартак (Плевен)                3:1 
18 март 1956, неделя:
Завод 12 (София) - ДСО Спартак (Сталин)                   2:1 
СКНА (Пловдив) - ДСО Миньор (Димитрово)                   2:0 
ДСО Торпедо (Русе) - ДСО Динамо (София)                   0:0 

                           IV кръг

23 март 1956, петък:
ДСО Спартак (София) - ДСО Ударник (София)                 1:0 
24 март 1956, събота:
ЦДНА (София) - ДСО Спартак (Пловдив)                      4:1 
25 март 1956, неделя:
ДСО Спартак (Плевен) - Завод 12 (София)                   1:1 
ДСО Динамо (София) - ДСО Локомотив (София)                2:1 
ДСО Миньор (Димитрово) - ДСО Торпедо (Русе)               5:0 
СКНА (Пловдив) - ДСО Спартак (Сталин)                     2:0 

                           I кръг - отложен мач

1 април 1956, неделя:
ДСО Торпедо (Русе) - ДСО Спартак (София)                  0:0 

                           II кръг - отложен мач

4 април 1956, сряда:
ДСО Торпедо (Русе) - ДСО Спартак (Пловдив)                2:2 

                           V кръг

6 април 1956, петък:
Завод 12 (София) - СКНА (Пловдив)                         3:0 
7 април 1956, събота:
ДСО Локомотив (София) - ДСО Миньор (Димитрово)            1:0 
ЦДНА (София) - ДСО Динамо (София)                         1:1 
8 април 1956, неделя:
ДСО Спартак (Сталин) - ДСО Торпедо (Русе)                 1:1 
ДСО Спартак (Плевен) - ДСО Спартак (София)                3:0 
9 април 1956, понеделник:
ДСО Ударник (София) - ДСО Спартак (Пловдив)               3:0 

                           VI кръг

13 април 1956, петък:
ДСО Торпедо (Русе) - СКНА (Пловдив)                       отложен 
14 април 1956, събота:
ДСО Спартак (Пловдив) - ДСО Спартак (Плевен)              3:0 
ДСО Динамо (София) - ДСО Ударник (София)                  0:0 
15 април 1956, неделя:
Завод 12 (София) - ДСО Спартак (София)                    3:2 
ДСО Миньор (Димитрово) - ЦДНА (София)                     3:6 
ДСО Спартак (Сталин) - ДСО Локомотив (София)              0:0 
22 април 1956, неделя:
ДСО Торпедо (Русе) - СКНА (Пловдив)                       2:1 

                           VII кръг

20 април 1956, петък:
ЦДНА (София) - ДСО Спартак (Сталин)                       отложен 
21 април 1956, събота:
СКНА (Пловдив) - ДСО Локомотив (София)                    отложен 
ДСО Ударник (София) - ДСО Миньор (Димитрово)              отложен 
22 април 1956, неделя:
ДСО Торпедо (Русе) - Завод 12 (София)                     отложен 
ДСО Спартак (Плевен) - ДСО Динамо (София)                 отложен 
ДСО Спартак (Пловдив) - ДСО Спартак (София)               отложен 
16 юни 1956, събота:
СКНА (Пловдив) - ДСО Локомотив (София)                    0:0 
17 юни 1956, неделя:
ДСО Торпедо (Русе) - Завод 12 (София)                     1:0 
ДСО Ударник (София) - ДСО Миньор (Димитрово)              3:2 
ДСО Спартак (Плевен) - ДСО Динамо (София)                 0:1 
ДСО Спартак (Пловдив) - ДСО Спартак (София)               2:1 
19 юни 1956, вторник:
ЦДНА (София) - ДСО Спартак (Сталин)                       2:1 

                           VI кръг - отложен мач

22 април 1956, неделя:
ДСО Торпедо (Русе) - СКНА (Пловдив)                       2:1 

                           VIII кръг

18 май 1956, петък:
ДСО Ударник (София) - ДСО Спартак (Сталин)                5:0 
19 май 1956, събота:
ДСО Динамо (София) - ДСО Спартак (София)                  0:0 
20 май 1956, неделя:
ДСО Спартак (Плевен) - ДСО Миньор (Димитрово)             0:0 
СКНА (Пловдив) - ЦДНА (София)                             1:2 
ДСО Локомотив (София) - ДСО Торпедо (Русе)                1:0 
21 май 1956, понеделник:
Завод 12 (София) - ДСО Спартак (Пловдив)                  2:0 

                           IX кръг

24 май 1956, четвъртък:
ЦДНА (София) - ДСО Торпедо (Русе)                         4:1 
27 май 1956, неделя:
ДСО Ударник (София) - СКНА (Пловдив)                      0:2 
ДСО Спартак (Сталин) - ДСО Спартак (Плевен)               2:0 
ДСО Миньор (Димитрово) - ДСО Спартак (София)              1:1 
ДСО Спартак (Пловдив) - ДСО Динамо (София)                1:1 
28 май 1956, понеделник:
ДСО Локомотив (София) - Завод 12 (София)                  1:0 

                           X кръг

29 май 1956, вторник:
ДСО Торпедо (Русе) - ДСО Ударник (София)                  2:2 
31 май 1956, четвъртък:
ДСО Локомотив (София) - ЦДНА (София)                      0:0 
2 юни 1956, събота:
Завод 12 (София) - ДСО Динамо (София)                     0:2 
3 юни 1956, неделя:
ДСО Миньор (Димитрово) - ДСО Спартак (Пловдив)            1:1 
ДСО Спартак (Сталин) - ДСО Спартак (София)                1:1 
СКНА (Пловдив) - ДСО Спартак (Плевен)                     5:0 

                           XI кръг

9 юни 1956, събота:
ДСО Ударник (София) - ДСО Локомотив (София)               прекратен * 
* - прекратен в 26' при 0:1.
ДСО Миньор (Димитрово) - ДСО Динамо (София)               4:1 
10 юни 1956, неделя:
ЦДНА (София) - Завод 12 (София)                           отложен 
ДСО Спартак (Плевен) - ДСО Торпедо (Русе)                 отложен 
11 юни 1956, понеделник:
ДСО Спартак (София) - СКНА (Пловдив)                      отложен 
ДСО Спартак (Пловдив) - ДСО Спартак (Сталин)              2:1 
25 юни 1956, понеделник:
ДСО Спартак (София) - СКНА (Пловдив)                      1:1 
8 юли 1956, неделя:
ДСО Спартак (Плевен) - ДСО Торпедо (Русе)                 1:1 
9 юли 1956, понеделник:
ЦДНА (София) - Завод 12 (София)                           6:0 
5 август 1956, неделя:
ДСО Ударник (София) - ДСО Локомотив (София)               2:2 * 
* - доиграване на мача, прекратен на 9 юни.

                           VII кръг - отложени мачове

16 юни 1956, събота:
СКНА (Пловдив) - ДСО Локомотив (София)                    0:0 
17 юни 1956, неделя:
ДСО Торпедо (Русе) - Завод 12 (София)                     1:0 
ДСО Ударник (София) - ДСО Миньор (Димитрово)              3:2 
ДСО Спартак (Плевен) - ДСО Динамо (София)                 0:1 
ДСО Спартак (Пловдив) - ДСО Спартак (София)               2:1 
19 юни 1956, вторник:
ЦДНА (София) - ДСО Спартак (Сталин)                       2:1 

                           XI кръг - отложен мач

25 юни 1956, понеделник:
ДСО Спартак (София) - СКНА (Пловдив)                      1:1 

                           XII кръг

30 юни 1956, събота:
ДСО Ударник (София) - ЦДНА (София)                        3:0 
1 юли 1956, неделя:
ДСО Миньор (Димитрово) - Завод 12 (София)                 3:0 
ДСО Спартак (Пловдив) - СКНА (Пловдив)                    0:1 
ДСО Спартак (София) - ДСО Торпедо (Русе)                  4:0 
ДСО Спартак (Плевен) - ДСО Локомотив (София)              1:1 
8 юли 1956, неделя:
ДСО Динамо (София) - ДСО Спартак (Сталин)                 3:2 

                           XI кръг - отложени мачове

8 юли 1956, неделя:
ДСО Спартак (Плевен) - ДСО Торпедо (Русе)                 1:1 
9 юли 1956, понеделник:
ЦДНА (София) - Завод 12 (София)                           6:0 

                           XIII кръг

14 юли 1956, събота:
ДСО Спартак (Пловдив) - ДСО Торпедо (Русе)                3:0 
15 юли 1956, неделя:
ДСО Локомотив (София) - ДСО Спартак (София)               отложен 
СКНА (Пловдив) - ДСО Динамо (София)                       1:1 
ДСО Миньор (Димитрово) - ДСО Спартак (Сталин)             2:3 
16 юли 1956, понеделник:
ЦДНА (София) - ДСО Спартак (Плевен)                       2:0 
18 юли 1956, сряда:
ДСО Ударник (София) - Завод 12 (София)                    1:1 
22 юли 1956, неделя:
ДСО Локомотив (София) - ДСО Спартак (София)               2:3 

                           XIV кръг - изтеглен мач

17 юли 1956, вторник:
ДСО Локомотив (София) - ДСО Спартак (Пловдив)             0:0 

                           XIII кръг - отложен мач

22 юли 1956, неделя:
ДСО Локомотив (София) - ДСО Спартак (София)               2:3 

                           XIV кръг

17 юли 1956, вторник:
ДСО Локомотив (София) - ДСО Спартак (Пловдив)             0:0 
21 юли 1956, събота:
ДСО Динамо (София) - ДСО Торпедо (Русе)                   1:1 
22 юли 1956, неделя:
ДСО Спартак (Сталин) - Завод 12 (София)                   0:0 
ДСО Миньор (Димитрово) - СКНА (Пловдив)                   1:1 
ДСО Локомотив (София) - ДСО Спартак (Пловдив)             изтеглен 
ДСО Спартак (Плевен) - ДСО Ударник (София)                1:1 
23 юли 1956, понеделник:
ДСО Спартак (София) - ЦДНА (София)                        отложен 
26 юли 1956, четвъртък:
ДСО Спартак (София) - ЦДНА (София)                        1:1 

                           XV кръг

28 юли 1956, събота:
ДСО Локомотив (София) - ДСО Динамо (София)                2:3 
29 юли 1956, неделя:
Завод 12 (София) - ДСО Спартак (Плевен)                   0:0 
ДСО Спартак (Пловдив) - ЦДНА (София)                      отложен 
ДСО Торпедо (Русе) - ДСО Миньор (Димитрово)               0:1 
ДСО Спартак (Сталин) - СКНА (Пловдив)                     1:1 
30 юли 1956, понеделник:
ДСО Ударник (София) - ДСО Спартак (София)                 3:1 
15 август 1956, сряда:
ДСО Спартак (Пловдив) - ЦДНА (София)                      1:1 

                           XVI кръг

1 август 1956, сряда:
ДСО Динамо (София) - ЦДНА (София)                         1:3 
2 август 1956, четвъртък:
ДСО Миньор (Димитрово) - ДСО Локомотив (София)            1:1 
5 август 1956, неделя:
в Димитровград:
СКНА (Пловдив) - Завод 12 (София)                         2:1 
ДСО Торпедо (Русе) - ДСО Спартак (Сталин)                 2:2 
7 август 1956, вторник:
ДСО Спартак (София) - ДСО Спартак (Плевен)                отложен 
9 август 1956, четвъртък:
ДСО Спартак (Пловдив) - ДСО Ударник (София)               отложен 
28 август 1956, вторник:
ДСО Спартак (София) - ДСО Спартак (Плевен)                1:1 
30 август 1956, четвъртък:
ДСО Спартак (Пловдив) - ДСО Ударник (София)               4:1 

                           XI кръг - преигран мач

5 август 1956, неделя:
ДСО Ударник (София) - ДСО Локомотив (София)               2:2 * 
* - доиграване на мача, прекратен на 9 юни.

                           XV кръг - отложен мач

15 август 1956, сряда:
ДСО Спартак (Пловдив) - ЦДНА (София)                      1:1 

                           XVII кръг

17 август 1956, петък:
ДСО Спартак (София) - Завод 12 (София)                    0:0 
18 август 1956, събота:
ЦДНА (София) - ДСО Миньор (Димитрово)                     1:0 
19 август 1956, неделя:
ДСО Ударник (София) - ДСО Динамо (София)                  1:1 
СКНА (Пловдив) - ДСО Торпедо (Русе)                       1:1 
20 август 1956, понеделник:
ДСО Спартак (Плевен) - ДСО Спартак (Пловдив)              1:0 
21 август 1956, вторник:
ДСО Локомотив (София) - ДСО Спартак (Сталин)              отложен 
29 август 1956, сряда:
ДСО Локомотив (София) - ДСО Спартак (Сталин)              0:0 

                           XVI кръг - отложен мач

28 август 1956, вторник:
ДСО Спартак (София) - ДСО Спартак (Плевен)                1:1 

                           XVII кръг - отложен мач

29 август 1956, сряда:
ДСО Локомотив (София) - ДСО Спартак (Сталин)              0:0 

                           XVI кръг - отложен мач

30 август 1956, четвъртък:
ДСО Спартак (Пловдив) - ДСО Ударник (София)               4:1 

                           XVIII кръг

26 август 1956, неделя:
Завод 12 (София) - ДСО Торпедо (Русе)                     отложен 
ДСО Локомотив (София) - СКНА (Пловдив)                    отложен 
ДСО Спартак (Сталин) - ЦДНА (София)                       отложен 
ДСО Миньор (Димитрово) - ДСО Ударник (София)              отложен 
ДСО Динамо (София) - ДСО Спартак (Плевен)                 отложен 
ДСО Спартак (София) - ДСО Спартак (Пловдив)               отложен 
29 септември 1956, събота:
ДСО Динамо (София) - ДСО Спартак (Плевен)                 1:1 
30 септември 1956, неделя:
Завод 12 (София) - ДСО Торпедо (Русе)                     0:0 
ДСО Спартак (Сталин) - ЦДНА (София)                       2:1 
ДСО Миньор (Димитрово) - ДСО Ударник (София)              4:1 
1 октомври 1956, понеделник:
ДСО Спартак (София) - ДСО Спартак (Пловдив)               1:0 
3 октомври 1956, сряда:
ДСО Локомотив (София) - СКНА (Пловдив)                    1:0 

                           XIX кръг

1 септември 1956, събота:
ЦДНА (София) - СКНА (Пловдив)                             2:2 
2 септември 1956, неделя:
ДСО Спартак (Пловдив) - Завод 12 (София)                  2:2 
ДСО Спартак (София) - ДСО Динамо (София)                  2:3 
ДСО Миньор (Димитрово) - ДСО Спартак (Плевен)             3:2 
ДСО Торпедо (Русе) - ДСО Локомотив (София)                0:0 
3 септември 1956, понеделник:
ДСО Спартак (Сталин) - ДСО Ударник (София)                2:0 

                           XX кръг

12 септември 1956, сряда:
ДСО Динамо (София) - ДСО Спартак (Пловдив)                3:1 
15 септември 1956, събота:
Завод 12 (София) - ДСО Локомотив (София)                  3:1 
16 септември 1956, неделя:
ДСО Торпедо (Русе) - ЦДНА (София)                         1:1 
СКНА (Пловдив) - ДСО Ударник (София)                      1:2 
ДСО Спартак (Плевен) - ДСО Спартак (Сталин)               1:0 
ДСО Спартак (София) - ДСО Миньор (Димитрово)              2:4 

                           XXI кръг

22 септември 1956, събота:
ДСО Спартак (София) - ДСО Спартак (Сталин)                1:1 
23 септември 1956, неделя:
ДСО Спартак (Пловдив) - ДСО Миньор (Димитрово)            2:1 
ДСО Спартак (Плевен) - СКНА (Пловдив)                     2:0 
24 септември 1956, понеделник:
ДСО Ударник (София) - ДСО Торпедо (Русе)                  0:0 
25 септември 1956, вторник:
ДСО Динамо (София) - Завод 12 (София)                     0:0 
26 септември 1956, сряда:
ЦДНА (София) - ДСО Локомотив (София)                      2:2 

                           XVIII кръг - отложени мачове

29 септември 1956, събота:
ДСО Динамо (София) - ДСО Спартак (Плевен)                 1:1 
30 септември 1956, неделя:
Завод 12 (София) - ДСО Торпедо (Русе)                     0:0 
ДСО Спартак (Сталин) - ЦДНА (София)                       2:1 
ДСО Миньор (Димитрово) - ДСО Ударник (София)              4:1 
1 октомври 1956, понеделник:
ДСО Спартак (София) - ДСО Спартак (Пловдив)               1:0 
3 октомври 1956, сряда:
ДСО Локомотив (София) - СКНА (Пловдив)                    1:0 

                           XXII кръг

4 октомври 1956, четвъртък:
Завод 12 (София) - ЦДНА (София)                           1:1 
7 октомври 1956, неделя:
ДСО Локомотив (София) - ДСО Ударник (София)               3:2 
ДСО Торпедо (Русе) - ДСО Спартак (Плевен)                 1:2 
СКНА (Пловдив) - ДСО Спартак (София)                      1:0 
ДСО Спартак (Сталин) - ДСО Спартак (Пловдив)              1:2 
9 октомври 1956, вторник:
ДСО Динамо (София) - ДСО Миньор (Димитрово)               5:1 

Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. ЦДНА (София) XXX 1:1 2:2 3:2 1:0 4:1 2:2 2:0 3:1 2:1 6:0 4:1 2. ДСО Динамо (София) 1:3 XXX 0:1 0:0 5:1 3:1 2:1 1:1 0:0 3:2 0:0 1:1 3. СКНА (Пловдив) 1:2 1:1 XXX 1:2 2:0 1:0 0:0 5:0 1:0 2:0 2:1 1:1 4. ДСО Ударник (София) 3:0 1:1 0:2 XXX 3:2 3:0 2:2 3:1 3:1 5:0 1:1 0:0 5. ДСО Миньор (Димитрово) 3:6 4:1 1:1 4:1 XXX 1:1 1:1 3:2 1:1 2:3 3:0 5:0 6. ДСО Спартак (Пловдив) 1:1 1:1 0:1 4:1 2:1 XXX 1:1 3:0 2:1 2:1 2:2 3:0 7. ДСО Локомотив (София) 0:0 2:3 1:0 3:2 1:0 0:0 XXX 0:1 2:3 0:0 1:0 1:0 8. ДСО Спартак (Плевен) 0:0 0:1 2:0 1:1 0:0 1:0 1:1 XXX 3:0 1:0 1:1 1:1 9. ДСО Спартак (София) 1:1 2:3 1:1 1:0 2:4 1:0 1:0 1:1 XXX 1:1 0:0 4:0 10. ДСО Спартак (Сталин) 2:1 1:0 1:1 2:0 0:0 1:2 0:0 2:0 1:1 XXX 0:0 1:1 11. Завод 12 (София) 1:1 0:2 3:0 0:2 1:3 2:0 3:1 0:0 3:2 2:1 XXX 0:0 12. ДСО Торпедо (Русе) 1:1 0:0 2:1 2:2 0:1 2:2 0:0 1:2 0:0 2:2 1:0 XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Баражи за влизане в групата

Предварителен бараж
Първа среща 24 октомври 1956, сряда: ДСО Септември (София) - Завод 12 (София) 2:1 Реванш 28 октомври 1956, неделя: Завод 12 (София) - ДСО Септември (София) 2:0; общ резултат: 3:2
Квалификационен турнир
Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | Класиране: М П Р З ГР Т 1. ДСО Червено знаме (Ст.Димитров) 6 4 1 1 9:8 9 Влиза 2. СКНА (Варна) 6 3 2 1 11:4 8 [*] Влиза ------------------------------------------------------------------- 3. Завод 12 (София) 6 3 1 2 12:4 7 4. ДСО Локомотив (Пловдив) 6 2 2 2 9:7 6 5. СКНА (Русе) 6 2 1 3 4:4 5 [1.00 ГО] 6. ДСО Ударник (Стара Загора) 6 2 1 3 4:13 5 [0.31 ГО] 7. ДСО Локомотив (Лом) 6 0 2 4 6:15 2 Бележки - Всички мачове от турнира се играят в София. - На 27 октомври 1956 г. град Сталин е преименуван на Варна. 1 ноември 1956, четвъртък: ДСО Локомотив (Лом) - СКНА (Варна) 2:4 СКНА (Русе) - ДСО Червено знаме (Станке Димитров) 0:1 Завод 12 (София) - ДСО Ударник (Стара Загора) 1:2 ДСО Локомотив (Пловдив) почива 4 ноември 1956, неделя: ДСО Червено знаме (Станке Димитров) - Завод 12 (София) 0:5 СКНА (Варна) - СКНА (Русе) 0:0 ДСО Локомотив (Пловдив) - ДСО Локомотив (Лом) 1:1 ДСО Ударник (Стара Загора) почива 8 ноември 1956, четвъртък: СКНА (Русе) - ДСО Локомотив (Пловдив) 2:0 Завод 12 (София) - СКНА (Варна) 0:0 ДСО Ударник (Стара Загора) - ДСО Ч.знаме (Ст.Димитров) 0:1 ДСО Локомотив (Лом) почива 11 ноември 1956, неделя: СКНА (Варна) - ДСО Ударник (Стара Загора) 5:0 ДСО Локомотив (Пловдив) - Завод 12 (София) 1:0 ДСО Локомотив (Лом) - СКНА (Русе) 0:2 ДСО Червено знаме (Станке Димитров) почива 14 ноември 1956, сряда: Завод 12 (София) - ДСО Локомотив (Лом) 4:1 ДСО Ударник (Стара Загора) - ДСО Локомотив (Пловдив) 0:5 ДСО Червено знаме (Станке Димитров) - СКНА (Варна) 2:0 СКНА (Русе) почива 17 ноември 1956, събота: ДСО Локомотив (Пловдив) - ДСО Ч.знаме (Ст.Димитров) 2:2 ДСО Локомотив (Лом) - ДСО Ударник (Стара Загора) 1:1 СКНА (Русе) - Завод 12 (София) 0:2 СКНА (Варна) почива 20 ноември 1956, вторник: ДСО Ударник (Стара Загора) - СКНА (Русе) 1:0 ДСО Червено знаме (Ст.Димитров) - ДСО Локомотив (Лом) 3:1 СКНА (Варна) - ДСО Локомотив (Пловдив) 2:0 Завод 12 (София) почива нагоре