« Купа на Съветската армия 1963/64 »

ФИНАЛ
(9 септември 1964 г.)
Славия (София) - Ботев (Пловдив) 3:2
Голмайстори:
Ал.Василев, Кръстев (2) за Славия
Костадинов, Н.Иванов за Ботев
Стадион "Васил Левски" - 31 000 зрители



ПОЛУФИНАЛИ

Славия (София) - Левски (София)                             2:2 и 2:1
Ботев (Пловдив) - Черно море (Варна)                        1:1 и 3:1


ЧЕТВЪРТФИНАЛИ
Левски (София) - Спартак (Плевен)                           0:1 и 4:1
Славия (София) - Дунав (Русе)                               4:0 и 3:3
Черно море (Варна) - Спартак (Пловдив)                      4:0 и 0:3
Ботев (Пловдив) - ЦСКА Червено знаме (София)                0:2 и 4:0


ОСМИНАФИНАЛИ
Левски (София) - Локомотив (Горна Оряховица)                0:3 и 3:0,
                                                         4:0 след дузпи
Спартак (Плевен) - Локомотив (Пловдив)                      0:1 и 3:1
Славия (София) - Марек (Дупница)                            0:3 и 3:0, 
                                                         6:3 след дузпи
Дунав (Русе) - Спартак (Варна)                              2:0 и 1:0
Черно море (Варна) - Локомотив (София)                      3:2 и 4:4
Спартак (Пловдив) - Хаджи Димитър (Сливен)                  5:1 и 1:2
ЦСКА Червено знаме (София) - Сливен (Сливен)                3:2 и 6:3
Ботев (Пловдив) - Спартак (София)                           0:0 и 2:1


1/16 ФИНАЛИ
Левски (София) - Кърпачев (Ловеч)                           8:0 и 3:2
Локомотив (Горна Оряховица) - Локомотив (Русе)              2:1 и 3:0
Спартак (Плевен) - Светкавица (Търговище)                   1:0 и 6:1
Локомотив (Пловдив) - Марица (Пловдив)                      1:0 и 1:0
Славия (София) - Миньор (Перник)                            1:0 и 0:0
Марек (Дупница) - Ботев (Благоевград)                       3:0 и 3:1
Дунав (Русе) - Добруджа (Добрич)                            1:1 и 3:0
Спартак (Варна) - Ватев (Белослав)                          5:4 и 3:2
Локомотив (София) - Септемврийска слава (Монтана)           2:1 и 1:1
Черно море (Варна) - Геоложка база                          4:1 и 5:0
Спартак (Пловдив) - Родопа (Смолян)                         3:2 и 7:0
Хаджи Димитър (Сливен) - Берое (Стара Загора)               0:2 и 5:2
ЦСКА Червено знаме (София) - Гигант (Белене)                3:0 и 3:1
Сливен (Сливен) - Миньор (Димитровград)                     2:1 и 5:2
Ботев (Пловдив) - Септември (София)                         2:0 и 1:3, 
                                                         5:1 след дузпи
Спартак (София) - Левски (Кюстендил)                        неиграни*

* - Левски (Кюстендил) е изключен от турнира по някаква причина.

нагоре