« Зимна подготовка и приятелски срещи 2021/22


Приятелски срещи

13 януари 2022 г., четвъртък

в Пазарджик, ст."Георги Бенковски", 12:00 ч:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Славия 1913 (София)              1:3 (1:2) Video


15 януари 2022 г., събота

в София, ст."Локомотив" - изкуствен терен, 10:30 ч:
Локомотив София 1929 (София) - Надежда (Доброславци)      2:0 (2:0) 

във Войнеговци, 11:00 ч:
Витоша II (Бистрица) - Искър 1945 (Нови Искър)            4:3 * 
* - LII-ри турнир "Христо Гаврилов – Ринги", Група 1

в Твърдица, 11:30 ч:
Розова долина (Казанлък) - Саяна (Хасково)                3:2 (2:1) 

в Мездра, ст."Локомотив" - изкуствен терен, 12:00 ч:
ОФК Локомотив (Мездра) - Левски (Чепинци)                 3:1 (2:1) 

във Войнеговци, 13:00 ч:
Спартак 1933 (Подгумер) - Житен (Житен)                   0:5 (0:1) * Video
* - LII-ри турнир "Христо Гаврилов – Ринги", Група 1

в Дубай /Dubai/, ОАЕ, ст."Джебел Али Сентър ъф Екселънс", 14:00 ч (16:00 ч местно GST):
Ботев (Пловдив) - Легия (Варшава, Полша, 1)               0:2 (0:1) 

в Пазарджик, ст."Георги Бенковски" - помощен терен, 14:00 ч:
Хебър 1918 II (Пазарджик) - Спартак 1947 (Пловдив)        1:4 (0:4) 

в Карнобат, 14:00 ч:
Карнобат (Карнобат) - Созопол (Созопол)                   0:2 (0:1) Video

в кк Албена, 14:00 ч:
Спартак 1918 (Варна) - Черноморец 1919 (Бургас)           5:0 (3:0) 

в Димитровград, 14:00 ч:
Димитровград 1947 (Дмгр) - Родопи 1935 (Момчилград)       1:0 (1:0) 

в Свищов, 14:00 ч:
Академик (Свищов) - Младост 2010 (Екзарх Йосиф)           2:1 (0:1) 

в Пловдив, ст."Пловдив", 14:30 ч:
Марица 1921 (Пловдив) - Атлетик (Куклен)                  анулиран 


16 януари 2022 г., неделя

в Калугерово, 11:00 ч:
Чико Бунара (Бяга) - Сокол (Марково)                      2:2 

във Войнеговци, 11:00 ч:
Въстаник 26 (Войнеговци) - Ферион (София)                 2:3 * 
* - LII-ри турнир "Христо Гаврилов – Ринги", Група 2

във Войнеговци, 13:30 ч:
Сокол (Негован) - Спортист 13 (София)                     6:0 (2:0) * Video
* - LII-ри турнир "Христо Гаврилов – Ринги", Група 2

във Велико Търново, игрище "Трифон Иванов", 14:30 ч:
Локомотив (Горна Оряховица) - Вихър (Славяново)           2:2 (2:0) 


18 януари 2022 г., вторник

в Алания /Alanya/, Турция, 15:00 ч (16:00 ч местно TRT):
Славия 1913 (София) - Стал (Мелец, Полша, 1)               - 

в Кадрие /Kadriye/, Турция, комплекс "Хотел Регнум Каря", 16:00 ч (17:00 ч местно TRT):
Левски (София) - Гурник (Забже, Полша, 1)                  -  /пряко по Диема спорт 2/ 

в Кадрие /Kadriye/, Турция, терен "Хотел Калиста Резорт", 16:30 ч (17:30 ч местно TRT):
Лудогорец 1945 (Разград) - Висла (Краков, Полша, 1)        -  /пряко по Диема спорт 3/ 


19 януари 2022 г., сряда

Черно море (Варна) - Добруджа 1919 (Добрич)                - 

в Турция:
Спартак 1918 (Варна) - Туран (Туркестан, Казахстан, 1)     - 

Марек 1915 (Дупница) - Беласица (Петрич)                   - 

Септември (Симитли) - Левски 2020 (Лом)                    - 

в Рилци, 11:00 ч:
Пирин (Благоевград) - Струмска слава 1927 (Радомир)        - 

в Стара Загора, 14:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Созопол (Созопол)                   - 

в Рила, 14:30 ч:
Пирин II (Благоевград) - ФК ЦСКА 1948 II (София)           - 


20 януари 2022 г., четвъртък

в Несебър, Градски стадион:
ФК ЦСКА 1948 (София) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол)               - 

в София, комплекс "Царско село", 12:00 ч:
Царско село 2015 (София) - Сливнишки герой (Сливница)      - 


21 януари 2022 г., петък

в Белек /Belek/, Турция:
Левски (София) - Бохемианс 1905 (Прага, Чехия, 1)          - 

Струмска слава 1927 (Радомир) - Вихрен (Сандански)         - 

в Монтана:
Монтана 1921 (Монтана) - Янтра 2019 (Габрово)              - 

в Каргъджак /Kargıcak/, Турция, комлекс "Голд Сити", 15:00 ч (16:00 ч местно TRT):
ЦСКА (София) - Стал (Мелец, Полша, 1)                      -  /пряко по Диема спорт/ 


22 януари 2022 г., събота

Черно море (Варна) - Лудогорец 1945 II (Разград)           - 

в Дубай /Dubai/, ОАЕ:
Ботев (Пловдив) - Зенит (Санкт Петербург, Русия, 1)        - 

в Турция:
Славия 1913 (София) - Теплице (Теплице, Чехия, 1)          - 

Локомотив 1926 (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив)           - 

в Турция:
Локомотив Сф 1929 (София) - Балтика (Калининград, Рус, 2)  - 

в Турция:
Спартак 1918 (Варна) - Македония ГП (Скопие,Мак,1)         - 

във Варна:
Спартак 1918 II (Варна) - Локомотив (Русе)                 - 

в Анталия /Antalya/, Турция:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Краснодар II (Красн.,Рус,2)       - 

в Пазарджик, ст."Георги Бенковски":
Хебър 1918 II (Пазарджик) - Оборище (Панагюрище)           - 

Септември (София) - Септември (Симитли)                    - 

Спортист 2009 (Своге) - Пирин 1912 (Гоце Делчев)           - 

в Ямбол:
ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - Созопол (Созопол)                  - 

Марек 1915 (Дупница) - Левски 2020 (Лом)                   - 

в Ловеч:
Литекс (Ловеч) - Спартак (Плевен)                          - 

Розова долина (Казанлък) - Черноморец 1919 (Бургас)        - 

в Хитрино:
Волов (Шумен) - Септември 98 (Тервел)                      - 

Дунав от Русе (Русе) - Добруджа 1919 (Добрич)              - 

Светкавица Търговище (Тщ) - Черно море /юн.ст./ (Варна)    - 

Спортист 2011 (Ген.Тошево) - Добруджа 1919 /юн.ст./ (Добрич)  - 

в Рилци, 13:30 ч:
Пирин (Благоевград) - Спортист 2009 (Своге)                - 

в Петрич, 14:00 ч:
Беласица (Петрич) - ФК ЦСКА 1948 II (София)                - 

във Велико Търново, игрище "Трифон Иванов", 14:30 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - Загорец (Нова Загора)           - 


23 януари 2022 г., неделя

в Разград:
Лудогорец 1945 III (Рз) - Локомотив (Горна Оряховица)      - 


25 януари 2022 г., вторник

в Турция:
Берое (Стара Загора) - Оренбург (Оренбург, Русия, 2)       - 

в Турция:
Локомотив Сф 1929 (София) - Дукаджини (Клина, Косово, 1)   - 

в Габрово:
Янтра 2019 (Габрово) - Загорец (Нова Загора)               - 

в Белек /Belek/, Турция, комплекс "Лимак Аркадия", 15:00 ч (16:00 ч местно TRT):
ЦСКА (София) - Хартберг (Хартберг, Австрия, 1)             - 


26 януари 2022 г., сряда

в Турция:
Спартак 1918 (Варна) - Раднички 1923 (Крагуевац, Сър, 1)   - 

в Анталия /Antalya/, Турция:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Дукаджини (Клина, Косово, 1)      - 

Етър ВТ II (Велико Търново) - Берое II (Стара Загора)      - 

Септември (София) - Беласица (Петрич)                      - 

Струмска слава 1927 (Радомир) - Спортист 2009 (Своге)      - 

в Созопол, ст."Арена Созопол":
Созопол (Созопол) - Добруджа 1919 (Добрич)                 - 

Марек 1915 (Дупница) - Пирин 1941 (Разлог)                 - 

Септември (Симитли) - Пирин 1912 (Гоце Делчев)             - 

Левски 2020 (Лом) - Банско тийм (Банско)                   - 


27 януари 2022 г., четвъртък

в Турция:
Лудогорец 1945 (Разград) - Висла (Плоцк, Полша, 1)         - 

Локомотив 1926 (Пловдив) - Етър ВТ (Велико Търново)        - 

в Габрово:
Янтра 2019 (Габрово) - Лудогорец 1945 II (Разград)         - 


28 януари 2022 г., петък

в Турция:
Берое (Стара Загора) - Днипро-1 (Днипро, Украйна, 1)       - 

в Разград:
Лудогорец 1945 III (Разград) - Спартак 1918 II (Варна)     - 

Струмска слава 1927 (Радомир) - Бдин 1923 (Видин)          - 

Левски 2020 (Лом) - Хебър 1918 II (Пазарджик)              - 

в Кадрие, Турция, терен "Хотел Регнум Каря", 16:00 ч (17:00 ч местно TRT):
ЦСКА (София) - Динамо (Москва, Русия, 1)                   - 


29 януари 2022 г., събота

Черно море (Варна) - Черноморец (Балчик)                   - 

в Белек /Belek/, Турция:
Левски (София) - Марибор (Марибор, Словения, 1)            - 

в Турция:
Локомотив Сф 1929 (София) - Спартак (Суботица, Сърбия, 1)  - 

Пирин (Благоевград) - Септември (София)                    - 

в Турция:
Спартак 1918 (Варна) - Раднички (Ниш, Сърбия, 1)           - 

в Анталия /Antalya/, Турция:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Ротор (Волгоград, Русия, 2)       - 

Етър ВТ (Велико Търново) - Кюстендил (Кюстендил)           - 

Етър ВТ II (Велико Търново) - Павликени (Павликени)        - 

в Несебър:
Несебър (Несебър) - Созопол (Созопол)                      - 

в Ловеч:
Литекс (Ловеч) - Янтра 2019 (Габрово)                      - 

Марек 1915 (Дупница) - Септември (Симитли)                 - 

в Стара Загора:
Берое II (Стара Загора) - Локомотив (Горна Оряховица)      - 

Розова долина (Казанлък) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол)           - 

Дунав от Русе (Русе) - Севлиево (Севлиево)                 - 

в Левски:
Левски 2007 (Левски) - Локомотив (Русе)                    - 

Септември 98 (Тервел) - Рилци (кв.Рилци, Добрич)           - 

Спортист 2011 (Ген.Тошево) - Черно море /юн.мл./ (Варна)   - 


30 януари 2022 г., неделя

в Турция:
Славия 1913 (София) - Мура (Мурска Собота, Словения)       - 

Спартак 1918 II (Варна) - Светкавица Търговище (Тщ)        - 

Лудогорец 1945 II (Разград) - Добруджа 1919 (Добрич)       - 

Волов (Шумен) - Черноломец 1919 (Попово)                   - 


31 януари 2022 г., понеделник

в Турция:
Берое (Стара Загора) - Младост (Лучани, Сърбия, 1)         - 

в Кадрие /Kadriye/, Турция, комплекс "Титаник Делукс Белек", 10:30 ч (11:30 ч местно TRT):
ЦСКА (София) - Шахтьор (Караганда, Казахстан, 1)           - 

в Белек /Belek/, Турция, комплекс "Сусеси Спорт Сентър", 16:30 ч (17:30 ч местно TRT):
ЦСКА (София) - Академия Пандев (Струмица, Мак, 1)          - 


2 февруари 2022 г., сряда

в Турция:
ФК ЦСКА 1948 (София) - Лапи (Подуево, Косово, 1)           - 

в Съединение:
Гигант (Съединение) - Хебър 1918 II (Пазарджик)            - 

Марек 1915 (Дупница) - Етър ВТ (Велико Търново)            - 

Етър ВТ II (Велико Търново) - Янтра (Полски Тръмбеш)       - 

Септември (София) - Струмска слава 1927 (Радомир)          - 

Спортист 2009 (Своге) - ФК ЦСКА 1948 II (София)            - 

в Созопол, ст."Арена Созопол":
Созопол (Созопол) - Загорец (Нова Загора)                  - 

в Габрово:
Янтра 2019 (Габрово) - Чавдар (Етрополе)                   - 

Литекс (Ловеч) - Дунав от Русе (Русе)                      - 

Септември (Симитли) - Ботев 1937 (Ихтиман)                 - 

Розова долина (Казанлък) - Несебър (Несебър)               - 

Левски 2020 (Лом) - Спартак (Плевен)                       - 


3 февруари 2022 г., четвъртък

в Турция:
Берое (Стара Загора) - Рудар (Плевля, Черна гора, 1)       - 

в Турция:
Славия 1913 (София) - Войводина (Нови Сад, Сърбия, 1)      - 

в Анталия /Antalya/, Турция:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Заглембие (Сосновец, Полша, 2)    - 


4 февруари 2022 г., петък

в Турция:
Славия 1913 (София) - Медж (Легница, Полша, 2)             - 

Пирин (Благоевград) - Етър ВТ (Велико Търново)             - 

в Бозтепе /Boztepe/, Турция, комплекс "Мардан", 16:00 ч (17:00 ч местно TRT):
Левски (София) - Динамо (Киев, Украйна, 1)                 - 


5 февруари 2022 г., събота

Локомотив 1926 (Пловдив) - Миньор (Перник)                 - 

Спартак 1918 II (Варна) - Ботев (Нови пазар)               - 

Хебър 1918 II (Пазарджик) - Атлетик (Куклен)               - 

Септември (София) - Ботев (Пловдив)                        - 

Струмска слава 1927 (Радомир) - Пирин II (Благоевград)     - 

в Созопол, ст."Арена Созопол":
Созопол (Созопол) - Черноморец 1919 (Бургас)               - 

в Габрово:
Янтра 2019 (Габрово) - Дунав от Русе (Русе)                - 

Марек 1915 (Дупница) - Кюстендил (Кюстендил)               - 

Локомотив (Горна Оряховица) - Лудогорец 1945 II (Рз)       - 

Розова долина (Казанлък) - Загорец (Нова Загора)           - 

Царско село 2015 (София) - Левски 2020 (Лом)               - 

Волов (Шумен) - Черно море /юн.ст./ (Варна)                - 

във Враца:
Ботев II (Враца) - Локомотив (Русе)                        - 

Светкавица Търговище (Тщ) - Септември 98 (Тервел)          - 

в София, 14:00 ч:
Локомотив София 1929 (София) - ФК ЦСКА 1948 II (София)     - 


6 февруари 2022 г., неделя

Етър ВТ II (Велико Търново) - Локомотив 1927 (Дряново)     - 

Локомотив (Горна Оряховица) - Черноломец 1919 (Попово)     - 

Устрем Д (Дончево) - Спортист 2011 (Генерал Тошево)        - 

Доростол Силистра (Силистра) - Рилци (кв.Рилци, Добрич)    - 


7 февруари 2022 г., понеделник

в Белек /Belek/, Турция:
Левски (София) - Верес (Ровно, Украйна, 1)                 - 


8 февруари 2022 г., вторник

Локомотив 1926 (Пловдив) - Пирин (Благоевград)             - 


9 февруари 2022 г., сряда

във Варна:
Черно море (Варна) - Созопол (Созопол)                     - 

Черно море (Варна) - Дунав от Русе (Русе)                  - 

Етър ВТ II (Велико Търново) - Лудогорец 1945 II (Рз)       - 

Септември (София) - Спортист 2009 (Своге)                  - 

Струмска слава 1927 (Радомир) - Марек 1915 (Дупница)       - 

Локомотив (Горна Оряховица) - Спартак (Плевен)             - 

Левски 2020 (Лом) - Ботев II (Враца)                       - 


12 февруари 2022 г., събота

Черно море (Варна) - Добруджа 1919 (Добрич)                - 

в Стара Загора:
Берое (Стара Загора) - Янтра 2019 (Габрово)                - 

в Пловдив, ст."Локомотив":
Локомотив 1926 (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик)          - 

Спартак 1918 II (Варна) - Черноморец (Балчик)              - 

във Велико Търново:
Етър ВТ (Велико Търново) - Дунав от Русе (Русе)            - 

Септември (София) - Миньор (Перник)                        - 

Струмска слава 1927 (Радомир) - Септември (Симитли)        - 

в кв.Коматево, Пловдив, комплекс "Ботев 1912":
Ботев (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив)                    - 

Спортист 2009 (Своге) - Витоша (Бистрица)                  - 

Ботев (Враца) - Литекс (Ловеч)                             - 

Локомотив (Горна Оряховица) - Янтра (Полски Тръмбеш)       - 

Розова долина (Казанлък) - Карнобат (Карнобат)             - 

в Монтана, ст."Огоста":
Монтана 1921 (Монтана) - Спартак (Плевен)                  - 

Волов (Шумен) - Дунав от Русе /юн.ст./ (Русе)              - 

в Батин:
Дунав (Батин) - Локомотив (Русе)                           - 

Спортист 2011 (Ген.Тошево) - Рилци (кв.Рилци, Добрич)      - 

в Пазарджик, ст."Георги Бенковски", 11:00 ч:
Хебър 1918 II (Пазарджик) - Сокол (Марково)                - 

в София, ст."Виваком арена Георги Аспарухов", 14:00 ч:
Левски (София) - Пирин (Благоевград)                       - 

в Пазарджик, ст."Георги Бенковски", 14:00 ч:
Хебър 1918 II (Пазарджик) - Асеновец 2005 (Асеновград)     - 


13 февруари 2022 г., неделя

Спартак 1918 II (Варна) - Доростол Силистра (Силистра)     - 

Етър ВТ II (Велико Търново) - Черноломец 1919 (Попово)     - 

Септември 98 (Тервел) - Устрем Д (Дончево)                 - 


19 февруари 2022 г., събота

Литекс (Ловеч) - ЦСКА /юн.ст./ (София)                     - 

Волов (Шумен) - Рилци (кв.Рилци, Добрич)                   - 

в Русе:
Локомотив (Русе) - Бенковски (Бяла)                        - 

Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Суворово (Суворово)       - 

Черно море /юн.ст./ (Варна) - Черноморец (Балчик)          - 


20 февруари 2022 г., неделя

Спартак 1918 II (Варна) - Септември 98 (Тервел)            - 

в Русе:
Дунав от Русе (Русе) - Етър ВТ II (Велико Търново)         - 

Лудогорец 1945 III (Разград) - Черноломец 1919 (Попово)    - 

Светкавица Търговище (Търговище) - Енев (Дибич)            - 

Устрем Д (Дончево) - Доростол Силистра (Силистра)          - 


нагоре


Подготвителни лагери


                           Първа лига

 1. Лудогорец 1945 (Разград)         сбор        - 9 януари 2022 г., неделя, "Рослин Димят Хотел", Варна
                                     първи лагер - 10 януари-_ февруари 2022 г., Белек /Belek/, Турция

 2. ЦСКА (София)                     сбор        - 5 януари 2022 г., сряда
                                     първи лагер - 7-22 януари 2022 г., Каргъджак /Kargıcak/, Турция
                                     втори лагер - 22 януари-1 февруари 2022 г., Белек /Belek/, Турция

 3. Черно море (Варна)               сбор        - 8 януари 2022 г., събота
                                                 - подготовка в домашни условия

 4. Ботев (Пловдив)                  сбор        - 6 януари 2022 г., четвъртък
                                     първи лагер - 9-23 януари 2022 г., Дубай /Dubai/, ОАЕ

 5. Славия 1913 (София)              сбор        - 7 януари 2022 г., петък
                                     първи лагер - 15 януари-4 февруари 2022 г., Алания /Alanya/, Турция

 6. Левски (София)                   сбор        - 3 януари 2022 г., понеделник
                                     първи лагер - 5 януари-7 февруари 2022 г., Белек /Belek/, Турция

 7. Берое (Стара Загора)             сбор        - 10 януари 2022 г., понеделник
                                     първи лагер - 22 януари-4 февруари 2022 г., Турция

 8. Локомотив 1926 (Пловдив)         сбор        - 10 януари 2022 г., понеделник
                                     първи лагер - 24 януари-8 февруари 2022 г., Сандански

 9. Арда 1924 (Кърджали)             сбор        - 8 януари 2022 г., събота
                                     първи лагер - 23 януари-4 февруари 2022 г., Белек /Belek/, Турция

10. ФК ЦСКА 1948 (София)             сбор        - 3 януари 2022 г.
                                     първи лагер - 7-20 януари 2022 г., Поморие
                                     втори лагер - 22 януари-6 февруари 2022 г., Алания /Alanya/, Турция

11. Ботев (Враца)                    сбор        - 7 януари 2022 г., петък
                                     първи лагер - 17 януари-_ февруари 2022 г., Испания

11. Локомотив София 1929 (София)     сбор        - 5 януари 2022 г., сряда
                                     първи лагер - 20 януари-1 февруари 2022 г., Сиде /Side/, Турция

12. Пирин (Благоевград)              сбор        - 10 януари 2022 г., понеделник
                                                 - подготовка в домашни условия

13. Царско село 2015 (София)         сбор        - 11 януари 2022 г., вторник
                                                 - подготовка в домашни условия

                           Втора лига

 1. Спартак 1918 (Варна)             сбор        - 5 януари 2022 г., сряда
                                     първи лагер - 16-31 януари 2022 г., Анталия /Antalya/, Турция

 2. Хебър 1918 (Пазарджик)           сбор        - 4 януари 2022 г., вторник
                                     първи лагер - 16 януари-4 февруари 2022 г., Анталия /Antalya/, Турция
									 
 3. Етър ВТ (Велико Търново)         сбор        - 10 януари 2022 г., понеделник
                                     първи лагер - 26 януари-4 февруари 2022 г., Благоевград

 4. Миньор (Перник)                  сбор        - 10 януари 2022 г., понеделник
                                     първи лагер - 13 януари-_ февруари 2022 г., Сандански

 5. Лудогорец 1945 II (Разград)      сбор        - 11 яунари 2022 г., вторник
                                                 - подготовка в домашни условия

 6. Септември (София)                сбор        - 10 януари 2022 г., понеделник
                                                 - подготовка в домашни условия

 7. Струмска слава 1927 (Радомир)    сбор        - 10 януари 2022 г., понеделник
                                     първи лагер - Коларово

 8. Марица 1921 (Пловдив)            сбор        - 10 януари 2022 г., понеделник
                                     първи лагер - 24 януари-5 февруари 2022 г., Анталия /Antalya/, Турция

 9. Монтана 1921 (Монтана)           сбор        - 10 януари 2022 г., понеделник
                                     първи лагер - 22 януари-4 февруари, Алания /Alanya/, Турция

10. Спортист 2009 (Своге)            сбор        - 10 януари 2022 г., понеделник
                                     първи лагер - 20-29 януари 2022 г., Сандански

11. Созопол (Созопол)                сбор        - 7 януари 2022 г., петък
                                                 - подготовка в домашни условия

12. Янтра 2019 (Габрово)             сбор        - 8 януари 2022 г., събота
                                                 - подготовка в домашни условия

13. Ботев II (Пловдив)               сбор        - 10 януари 2022 г., понеделник
                                                 - подготовка в домашни условия

14. Марек 1915 (Дупница)             сбор        - 10 януари 2022 г., понеделник
                                                 - подготовка в домашни условия

15. Литекс (Ловеч)                   сбор        - 12 януари 2022 г., сряда
                                                 - подготовка в домашни условия

16. Добруджа 1919 (Добрич)           сбор        - 10 януари 2022 г., понеделник
                                                 - подготовка в домашни условия

17. ФК ЦСКА 1948 II (София)          сбор        - 3 януари 2022 г.
                                     първи лагер - 9-22 януари 2022 г., Сандански
                                     втори лагер - 25 януари-5 февруари 2022 г., Сандански

18. Септември (Симитли)              сбор        - 10 януари 2022 г., понеделник
                                                 - подготовка в домашни условия

19. Левски 2020 (Лом)                сбор        - 12 януари 2022 г., сряда
                                     първи лагер - 17-28 януари 2022 г., Сандански

                           Трета лига - отбори с лагери в чужбина

ЮИ. Левски 2005 (Крумовград)         сбор        - 10 януари 2022 г., понеделник
                                     първи лагер - 22 януари-2 февруари 2022 г., Алания /Alanya/, Турция

нагоре