« Зимна подготовка и приятелски срещи 2018/19


Приятелски срещи

13 януари 2019 г., неделя

в Царева ливада, 15:00 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - Спартак (Плевен)               3:0 (1:0) 


15 януари 2019 г., вторник

в Белек /Belek/, Турция, терен "Хотел Корнелия Дайъмънд", 16:30 ч (17:30 ч местно TRT):
Лудогорец 1945 (Рз) - Ботошани (Ботошани, Румъния, 1)     1:3 (1:1)  /пряко по Диема спорт/ 


16 януари 2019 г., сряда

в Стара Загора, ст."Берое" - помощен терен, 12:30 ч:
Берое (Стара Загора) - Ботев (Гълъбово)                   4:1 (1:1) * Video
* - в 2 полувремена от по 40'.

във Варна, ст."Младост", 13:00 ч:
Черно море (Варна) - Черноморец (Балчик)                  1:1 (1:0) 

в Мъглиж, 13:30 ч:
Локомотив (Горна Оряховица) - Созопол (Созопол)           0:3 (0:1) 

в Стара Загора, ст."Берое" - помощен терен, 14:00 ч:
Берое /юн.ст./ (Стара Загора) - Миньор (Раднево)          0:0 

в Склаве, 14:00 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Кариана (Ерден)                    1:2 (1:2) 

в Пловдив, ст."Локомотив", 15:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив)          4:0 (0:0) Video

в Марбеля, Испания, терен "Хотел Ла Дама де Ноче", 16:00 ч (15:00 ч местно СЕТ):
Бохум (Бохум, Германия, 2) - ЦСКА (София)                 1:1 (0:0) Video


17 януари 2019 г., четвъртък

във Враца, ст."Христо Ботев", 14:00 ч:
Ботев (Враца) - Дунав 2010 (Русе)                         0:2 (0:2) Video


18 януари 2019 г., петък

в Белек /Belek/, Турция, терен "Хотел Корнелия Дайъмънд", 16:30 ч (17:30 ч местно TRT):
Лудогорец 1945 (Рз) - Хонвед (Будапеща, Унгария, 1)       4:2 (3:1)  /пряко по Диема спорт/ 


19 януари 2019 г., събота

в София, ст."Виваком арена Георги Аспарухов" - пом.терен, 11:00 ч:
Левски /юн.ст./ (София) - Надежда (Доброславци)           2:2 

във Войнеговци, 11:00 ч:
Витоша II (Бистрица) - Спартак 1933 (Подгумер)            3:1 (0:1) * 
* - XLIX-ти турнир "Христо Гаврилов - Ринги", 1/4 финал.

в Склаве, 12:00 ч:
Вихрен 1925 (Сандански) - Кариана (Ерден)                 0:2 (0:1) 

в Стара Загора, ст."Берое" - помощен терен, 12:00 ч:
Берое /юн.ст./ (Стара Загора) - Загорец (Нова Загора)     3:1 (3:0) 

в Гълъбово, 13:00 ч:
Ботев (Гълъбово) - Розова долина (Казанлък)               4:0 (1:0) 

в Свиленград, ст."Колодрума", 13:00 ч:
Свиленград 1921 (Свиленград) - ЦСКА 1948 (София)          0:4 (0:2) 

в Правец, 13:00 ч:
Балкан 1929 (Ботевград) - Вихър (Славяново)               0:1 (0:1) Video

във Войнеговци, 13:00 ч:
Левски (Чепинци) - Кремиковци (кв.Ботунец, София)         4:2 (1:1) * 
* - XLIX-ти турнир "Христо Гаврилов - Ринги", 1/4 финал.

в Момчилград, 14:00 ч:
Арда 1924 (Кърджали) - Хасково 1957 (Хасково)             3:0 (1:0) 

в Съединение, 14:00 ч:
Гигант (Съединение) - Ботев /юн.мл./ (Пловдив)            2:1 * 
* - played in 3 parts of 30' each, with Botev U19 players participating in the third part.

в Стара Загора, ст."Берое" - помощен терен, 14:00 ч:
Миньор (Раднево) - Черноморец 1919 (Бургас)               2:3 (1:2) 

в Русе, ст."Дунав" - помощен терен, 14:00 ч:
Дунав 2010 /юн.ст./ (Русе) - Бенковски (Бяла, обл.Русе)   3:1 (0:1) 

в кв.Драгалевци, София:
Струмска слава 1927 (Рад) - Германея (Сапарева баня)      5:0 (0:0) 

в Ларнака, Кипър, ст."Нео ГСЗ", 15:00 ч (15:00 ч местно ЕЕТ):
Левски (София) - Уфа (Уфа, Русия, 1)                      1:1 (1:0) Video

в Тюрклер, Алания, Турция, терен "Хотел Ефталия Акуа Резорт", 15:00 ч (16:00 ч местно TRT):
Славия 1913 (София) - Медж (Легница, Полша, 1)            1:2 (0:1) 

в Първомай, Градски стадион, 15:00 ч:
Борислав 2009 (Първомай) - Хасково (Хасково)              2:0 (0:0) 


20 януари 2019 г., неделя

във Войнеговци, 11:00 ч:
Въстаник 26 (Войнеговци) - Сокол (Негован)                2:2 (0:2) * 
* - XLIX-ти турнир "Христо Гаврилов - Ринги", 1/4 финал, при дузпите: 2:3.

във Войнеговци, 13:00 ч:
Житен (Житен) - Надежда II (Доброславци)                  0:4 * 
* - XLIX-ти турнир "Христо Гаврилов - Ринги", 1/4 финал.

в Струмица, терен "Филип Лазаревски", 14:00 ч (13:00 ч местно СЕТ):
Академия Пандев (Струмица, Мак, 1) - Беласица (Петрич)    5:0 (3:0) 

в Царева ливада, 14:00 ч:
Янтра Габрово (Габрово) - Янтра (Полски Тръмбеш)          6:0 (3:0) 

в Пловдив, ст."Локомотив", 14:30 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Локомотив (Горна Оряховица)    2:0 (2:0) Video

в Кадрие, Турция, терен "Хотел Регнум Каря", 16:00 ч (17:00 ч местно TRT):
Етър ВТ (Велико Търново) - Динамо (Загреб, Хърватия, 1)   1:1 (1:0)  /пряко по Sportal TV/ Video

в Турция, 16:00 ч (17:00 ч местно TRT):
Септември (София) - Актобе (Актобе, Казахстан, 1)         2:2 (2:1) Video

в Белек /Belek/, Турция, комплекс "Сусеси Резорт", 16:30 ч (17:30 ч местно TRT):
Берое (Стара Загора) - Астра (Гюргево, Румъния, 1)        1:1 (0:1) Video

в Ла Линея де ла Консепсион, Испания, Естадио Мунисипал, 17:00 ч (16:00 ч местно CET):
Пушкаш Академия (Фелчут, Унгария, 1) - ЦСКА (София)       3:1 (0:0) 


22 януари 2019 г., вторник

в Каргъджак /Kargıcak/, Турция, комлекс "Голд Сити", 10:30 ч (11:30 ч местно TRT):
Славия 1913 (София) - Арка (Гдиня, Полша, 1)              0:0  /пряко по Sportal TV/ Video

в Свиленград, ст."Колодрума", 13:00 ч:
Ботев (Гълъбово) - ЦСКА 1948 (София)                      1:2 (0:1) 

в София, ст."Локомотив", 14:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - Оборище (Панагюрище)             2:0 (1:0) 

в Тюрклер, Алания, Турция, терен "Хотел Ефталия Акуа Резорт", 15:00 ч (16:00 ч местно TRT):
Черно море (Варна) - Медж (Легница, Полша, 1)             1:1 (0:0) 

в Белек /Belek/, Турция, терен "Хотел Сентидо Зейнеп", 16:15 ч (17:15 ч местно TRT):
Дунав 2010 (Русе) - Жетису (Талдъкорган, Казахстан, 1)    1:4 (0:2) Video

в Белек /Belek/, Турция, терен "Хотел Корнелия Дайъмънд", 16:30 ч (17:30 ч местно TRT):
Лудогорец 1945 (Разград) - ЧФР (Клуж, Румъния, 1)         0:2 (0:1)  /пряко по Диема спорт/ 

в Белек /Belek/, Турция, комплекс "Сусеси Резорт", 16:30 ч (17:30 ч местно TRT):
Берое (Стара Загора) - Мезьокьовешд Ж. (Мезьокьов.,Унг,1) 1:1 (1:0) Video


23 януари 2019 г., сряда

в Момчилград, 11:00 ч:
Арда 1924 (Кърджали) - Димитровград 1947 (Димитровград)   6:0 (3:0) 

в Българово, 12:00 ч:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Черно море /юн.ст./ (Варна)    2:0 (1:0) 

в кв.Кольо Ганчев, Стара Загора, ст."Трейс арена" - пом.терен, 13:00 ч:
Хасково 1957 (Хасково) - Созопол (Созопол)                2:3 (2:1) 

в София, комплекс "Царско село", 14:00 ч:
Царско село 2015 (София) - Септември (Симитли)            2:0 (1:0) 

в Струмица, терен "Филип Лазаревски", 14:00 ч (13:00 ч местно СЕТ):
Акад.Пандев (Струмица, Мак) - Струмска слава 1927 (Рад)   1:1 (0:1) 

в Пловдив, ст."Локомотив" - помощен терен, 14:00 ч:
Локомотив 1926 /юн.ст./ (Пд) - Асеновец 2005 (Асеновград) 3:1 (0:1) 

в Склаве, 14:00 ч:
Пирин /юн.ст./ (Благоевград) - Банско (Банско)            0:6 

в кв.Коматево, Пловдив, комплекс "Ботев 1912", 14:30 ч:
Ботев (Пловдив) - Локомотив (Горна Оряховица)             2:0 (1:0) Video

в Бургас, ст."Черноморец", 14:30 ч:
Черноморец 1919 (Бургас) - Несебър (Несебър)              2:1 (2:0) 

в Анталия, Турция, 16:00 ч (17:00 ч местно TRT):
Септември (София) - Карпати (Лвов, Украйна, 1)            0:1 (0:0)  /пряко по Sportal TV/ 

в кк Лара /Lara/, Анталия, Турция, терен "Миракъл Резорт Хотел", 16:30 ч (17:30 ч местно TRT):
Етър ВТ (Велико Търново) - Лех (Познан, Полша, 1)         3:1 (2:0)  /пряко по Sportal TV/ Video

в Ломас де Ла Кинта, Бенахавис, Испания, 17:00 ч (16:00 ч местно СЕТ):
ЦСКА (София) - Шанхай Шънхуа (Шанхай, Китай, 1)           1:0 (0:0) Video


24 януари 2019 г., четвъртък

в Каргъджак /Kargıcak/, Турция, комлекс "Голд Сити", 10:30 ч (11:30 ч местно TRT):
Черно море (Варна) - Арка (Гдиня, Полша, 1)               0:1 (0:0) * 
* - в четири части от по 30'.

в Пловдив, ст."Локомотив", 13:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Черноморец (Балчик)            7:0 (3:0) Video

в Кадрие /Kadriye/, Турция, терен "Хотел Ай Си", 13:30 ч (14:30 ч местно TRT):
Дунав 2010 (Русе) - Шепши (Сфънту Георге, Румъния, 1)     прекратен * Video
* - прекратен в 35' при 0:1 заради дъжд.

в Гълъбово, 14:00 ч:
Ботев (Гълъбово) - Верея (Стара Загора)                   2:1 (1:0) 

в Ловеч, ст."Салито", 14:00 ч:
Литекс (Ловеч) - ЦСКА /юн.ст./ (София)                    5:0 

в Турция, 16:00 ч (17:00 ч местно TRT):
Монтана 1921 (Монтана) - Атирау (Атирау, Казахстан, 1)    2:1 (1:0) 


25 януари 2019 г., петък

в Добрич, ст."Дружба", 11:00 ч:
Добруджа 1919 (Добрич) - Черно море /юн.ст./ (Варна)      4:0 (2:0) 

в Разград, комплекс "Гнездо на орли" - терен 3, 14:00 ч:
Лудогорец 1945 II (Разград) - Локомотив (Горна Оряховица) 0:2 (0:2) 

в София, ст."Виваком арена Георги Аспарухов" - пом.терен, 14:00 ч:
Левски /юн.ст./ (София) - Миньор (Перник)                 1:0 (0:0) 

в Ларнака, Кипър, ст."Нео ГСЗ", 15:00 ч (15:00 ч местно ЕЕТ):
Левски (София) - Хенан Цзяние (Джънджоу, Китай, 1)        0:1 (0:1) Video

в Белек, Турция, комплекс "Папильон Футбол Сентър", 16:00 ч (17:00 ч местно TRT):
Септември (София) - Олборг (Олборг, Дания, 1)             1:4 (1:1)  /пряко по Sportal TV/ 

в Лара /Lara/, Турция, комплекс "Титаник", 16:30 ч (17:30 ч местно TRT):
Лудогорец 1945 (Разград) - Лехия (Гданск, Полша, 1)       0:1 (0:0)  /пряко по Диема спорт/ 


26 януари 2019 г., събота

в Каргъджак /Kargıcak/, Турция, комлекс "Голд Сити", 10:00 ч (11:00 ч местно TRT):
Монтана 1921 (Монтана) - Пюник (Ереван, Армения, 1)       1:2 (0:0) 

в Поморие, 11:00 ч:
Поморие (Поморие) - Созопол (Созопол)                     5:2 (2:0) 

в София, 11:00 ч:
Ботев 1937 (Ихтиман) - Септември (Симитли)                анулиран * 
* - отменен заради снеговалеж и лошо време.

в Българово, 11:00 ч:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Несебър (Несебър)              0:0 

в София, ст."Локомотив" - изкуствен терен, 11:00 ч:
Надежда (Доброславци) - ЦСКА /юн.ст./ (София)             0:4 

в Русе, ст."Дунав" - помощен терен, 11:00 ч:
Дунав 2010 /юн.мл./ (Русе) - Кубрат 2016 (Кубрат)         2:3 (1:0) 

в Турция, 11:30 ч (12:30 ч местно TRT):
Дунав 2010 (Русе) - Похан Стийлърс (Похан, Р.Корея, 1)    анулиран * 
* - отменен заради лошо време.

в Калугерово, 12:00 ч:
Чико Бунара (Бяга) - Сокол (Марково)                      0:3 

в Ерден - помощен терен, 13:00 ч:
Кариана (Ерден) - Спартак (Плевен)                        3:3 (2:3) 

в Стара Загора, ст."Берое" - помощен терен, 14:00 ч:
Розова долина (Казанлък) - Миньор (Раднево)               1:1 (0:0) 

в Благоевград, ст."Христо Ботев", 14:00 ч:
Пирин (Благоевград) - Царско село 2015 (София)            1:5 * 
* - в три части от по 30'.

в София, ст."Локомотив" - изкуствен терен, 14:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - Надежда (Доброславци)            4:2 (1:2) 

в Бургас, ст."Черноморец", 14:00 ч:
Черноморец 1919 (Бургас) - Карнобат (Карнобат)            3:3 (0:3) 

в София, комплекс "Царско село", 14:00 ч:
Балкан 1929 (Ботевград) - Оборище (Панагюрище)            0:1 (0:1) Video

в кв.Коматево, Пловдив, комплекс "Ботев 1912" - изк.терен, 14:00 ч:
Ботев /юн.ст./ (Пловдив) - Борислав 2009 (Първомай)       0:1 (0:1) 

във Варна, ст."Локомотив", 14:00 ч:
Спартак 1918 (Варна) - Тополи 2010 (Тополи)               5:1 (4:0) 

в Царева ливада, 14:00 ч:
Янтра Габрово (Габрово) - Берое /юн.ст./ (Стара Загора)   1:1 (1:0) 

в Струмяни, 14:00 ч:
Беласица (Петрич) - Струмска слава 1927 (Радомир)         3:3 (1:2) Video

в Русе, ст."Дунав" - помощен терен, 14:00 ч:
Дунав 2010 /юн.ст./ (Русе) - Бенковски (Бяла, обл.Русе)   8:2 

в Свиленград, ст."Колодрума", 14:00 ч:
Свиленград 1921 (Свиленград) - Хасково 1957 (Хасково)     0:0 

в Мездра, 14:00 ч:
ОФК Локомотив (Мездра) - Ботевъ (Брусен)                 12:1 

в Сиде /Side/, Турция, 14:30 ч (15:30 ч местно TRT):
Берое (Стара Загора) - Нефтчи (Баку, Азербайджан, 1)      0:4 (0:3) Video

в Пазарджик, ст."Георги Бенковски", 14:30 ч:
Хебър 1918 (Пазарджик) - ЦСКА 1948 (София)                0:2 (0:2) 

в кв.Бояна, София, Национална футболна база, 14:30 ч:
Витоша (Бистрица) - Марица 1921 (Пловдив)                 2:1 (1:1) 

в Монтана, ст."Огоста" - изкуствен терен, 14:30 ч:
Вихър 23 (Николово) - Ком (Берковица)                     1:2 (1:0) 

в Каргъджак /Kargıcak/, Турция, комлекс "Голд Сити", 15:00 ч (16:00 ч местно TRT):
Славия 1913 (София) - Пюник (Ереван, Армения, 1)          0:1 (0:0) 

в Каргъджак /Kargıcak/, Турция, комлекс "Голд Сити", 16:00 ч (17:00 ч местно ТRT):
Ботев (Враца) - Олександрия (Олександрия, Украйна, 1)     2:0 (1:0) Video


27 януари 2019 г., неделя

в Турция, 10:00 ч (11:00 ч местно TRT):
Дунав 2010 (Русе) - Шльонск (Вроцлав, Полша, 1)           анулиран * 
* - отменен заради лошо време.

в Белек, 11:00 ч (12:00 ч местно TRT):
Ботев (Пловдив) - Радник (Сурдулица, Сърбия, 1)           1:1 (0:1) *  /пряко по Sportal TV/ Video
* - първоначално насрочен за 26 януари, събота, 15:00 ч (16:00 ч местно TRT), но
    отложен заради лошо време.

във Войнеговци, 11:00 ч:
Витоша II (Бистрица) - Левски (Чепинци)                   3:0 * 
* - XLIX-ти турнир "Христо Гаврилов - Ринги", 1/2 финал.

в Карлово, 11:30 ч:
Левски (Карлово) - Спартак 1947 (Пловдив)                 3:2 (1:0) 

в София, комплекс "Царско село", 12:00 ч:
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Марек 1915 (Дупница)     2:1 

във Войнеговци, 13:00 ч:
Сокол (Негован) - Надежда II (Доброславци)                0:4 (0:0) * 
* - XLIX-ти турнир "Христо Гаврилов - Ринги", 1/2 финал.

в Луковит, 14:00 ч:
Ботев (Луковит) - Партизан (Червен бряг)                  3:1 (2:1) 

в Брацигово, 14:00 ч:
Брацигово (Брацигово) - Чепинец (Велинград)               2:2 (1:1) 

в Тетевен, 14:00 ч:
Севлиево (Севлиево) - Локомотив 1927 (Дряново)            4:1 (3:0) 

в Гълъбово, 14:00 ч:
Ботев (Гълъбово) - Загорец (Нова Загора)                  прекратен * 
* - прекратен в 75' при 3:1 заради сбиване между двата отбора.

в Левски, 14:00 ч:
Левски 2007 (Левски) - Павликени (Павликени)              1:1 (1:1) 

в Димитровград, ст."Миньор", 14:00 ч:
Димитровград 1947 (Димитровград) - Хасково (Хасково)      4:1 

в Свиленград, ст."Колодрума", 14:00 ч:
Свиленград 1921 (Свиленград) - Хасково 1957 (Хасково)     0:0 

в кв.Драгалевци, София, 15:00 ч:
Житен (Житен) - Драгоман (Драгоман)                       2:6 

кк Лара /Lara/, Анталия, терен "Хотел Миракъл", 16:00 ч (17:00 ч местно TRT):
Етър ВТ (Велико Търново) - Висла (Краков, Полша, 1)       1:1 (0:1) *  /пряко по Sportal TV/ Video
* - първоначално насрочен за 26 януари, събота, 14:30 ч (15:30 ч местно TRT), но
    отложен заради лошо време.


28 януари 2019 г., понеделник

в Белек /Belek/, Турция, терен "Хотел Топкапъ Палас", 14:00 ч (15:00 ч местно TRT):
Локомотив 1926 (Пловдив) - Динамо (Тбилиси, Грузия, 1)    2:2 (1:2)  /пряко по Sportal TV/ Video

в Лара /Lara/, Турция, комплекс "Титаник", 14:00 ч (15:00 ч местно TRT):
Дунав 2010 (Русе) - Шинник (Ярославъл, Русия, 2)          1:0 (1:0) Video

в Манавгат, ст."Сиде Ататюрк", 14:30 ч (15:30 ч местно TRT):
Ботев (Враца) - Македония Г.Петров (Скопие, Мак,1)        1:0 (0:0) Video

в Тюрклер /Türkler/, Турция, 15:00 ч (16:00 ч местно TRT):
Черно море (Варна) - Вардар (Скопие, Македония, 1)        2:0 (1:0)  /пряко по Sportal TV/ Video

в Естепона /Estepona/, Испания, комплекс "Аройо Енмедио", 17:00 ч (16:00 ч местно СЕТ):
Виктория (Пилзен, Чехия, 1) - ЦСКА (София)                1:2 (1:1) Video


29 януари 2019 г., вторник

в Лара /Lara/, Турция, комплекс "Титаник", 14:00 ч (15:00 ч местно TRT):
Ботев (Пловдив) - Пяст (Гливице, Полша, 1)                0:0  /пряко по Sportal TV/ Video

в Дамяница, 14:00 ч:
Септември (Симитли) - Добруджа 1919 (Добрич)              0:1 (0:1) 

в Каргъджак /Kargıcak/, Турция, комлекс "Голд Сити", 15:00 ч (16:00 ч местно TRT):
Черно море (Варна) - Монтана 1921 (Монтана)               3:1 (2:0) * 
* - в 2 полувремена от по 30'.

в /Belek/, Турция, 16:30 ч (17:30 ч местно TRT):
Арда 1924 (Кърджали) - Спартак II (Москва, Русия, 2)      0:2 (0:0) Video


30 януари 2019 г., сряда

в Сиде /Side/, Турция, 11:00 ч (12:00 ч местно TRT):
Витоша (Бистрица) - Шахтьор (Солигорск, Беларус, 1)       1:2 (0:0) 

в Ларнака, Кипър, ст."Нео ГСЗ", 12:30 ч (12:30 ч местно ЕЕТ):
Левски (София) - Висла (Плоцк, Полша, 1)                  1:2 (0:1) Video

в Мъглиж, 13:00 ч:
Локомотив (Горна Оряховица) - Марица 1921 (Пловдив)       5:3 (1:2) 

в Ягода, 13:00 ч:
Розова долина (Казанлък) - Созопол (Созопол)              1:2 (1:2) 

в Етрополе, 13:30 ч:
Чавдар (Етрополе) - Ботев 1937 (Ихтиман)                  2:3 (0:2) 

в кк Лара /Lara/, Анталия, Турция, терен "Миракъл Резорт Хотел", 14:00 ч (15:00 ч местно TRT):
Етър ВТ (Велико Търново) - Кемниц (Кемниц, Германия, 4)   2:0 (0:0)  /пряко по Sportal TV/ Video

в Турция, 14:00 ч (15:00 ч местно TRT):
Славия 1913 (София) - Университатя (Клуж, Румъния, 2)     анулиран * 
* - отменен заради проливен дъжд.

в Поморие, 14:00 ч:
Поморие (Поморие) - Несебър (Несебър)                     2:0 (2:0) 

в кв.Требич, София, 14:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - Спортист 2009 (Своге)            3:0 (0:0) 

в София, ст."57-мо училище" - изкуствен терен, 14:00 ч:
Сливнишки герой (Сливница) - Германея (Сапарева баня)     5:1 (3:0) 

в Ловеч, ст."Салито", 14:00 ч:
Литекс (Ловеч) - Севлиево (Севлиево)                      1:0 

в Белек, Турция, 14:00 ч (15:00 ч местно TRT):
Септември (София) - Ружомберок (Ружомберок, Словакия, 1)  отложен * 
* - отложен заради силен дъжд.

в Бургас, ст."Черноморец", 14:00 ч:
Черноморец 1919 (Бургас) - Мачва (Шабац, Сърбия, 1)       0:3 (0:2) 

в София, ст."Виваком арена Георги Аспарухов" - пом.терен, 14:00 ч:
Левски /юн.ст./ (София) - Оборище (Панагюрище)            0:2 (0:1) 

в Годлево, 14:00 ч:
Пирин 1941 (Разлог) - Марек 1915 (Дупница)                1:1 (1:1) 

в Елхово, 14:00 ч:
Ботев (Гълъбово) - Нефтохимик 1962 (Бургас)               2:2 (0:0) 

в Алания, Турция, 14:00 ч (15:00 ч местно TRT):
Монтана 1921 (Монтана) - Краснодар /мл./ (Краснодар, Рус) 2:0 (0:0) 

в Турция, 14:30 ч (15:30 ч местно TRT):
Ботев (Враца) - Серед (Серед, Словакия, 1)                1:4 (1:3) 

в Мездра, 14:30 ч:
ОФК Локомотив (Мездра) - Бойчиновци (Бойчиновци)          9:3 (2:2) 

в Садово, 14:30 ч:
Садово (Садово) - Гигант (Съединение)                     2:0 (2:0) 

в София, ст."Славия" - изкуствен терен, 14:30 ч:
Славия 1913 /юн.ст./ (София) - Миньор (Перник)            0:4 (0:0) 

в Турция, 15:00 ч (16:00 ч местно TRT):
Хебър 1918 (Пазарджик) - Арсенал /мл./ (Тула, Русия, мл.) 0:3 (0:2) 

в Каргъджак /Kargıcak/, Турция, комлекс "Голд Сити", 16:00 ч (17:00 ч местно TRT):
Черно море (Варна) - Олександрия (Олександрия, Укр, 1)    анулиран * 
* - отменен заради проливен дъжд.

в Пловдив, ст."Локомотив" - изкуствен терен, 16:30 ч:
Локомотив 1926 /юн.ст./ (Пд) - Сокол (Марково)            3:2 (3:0) 

в Белек /Belek/, Турция, комплекс "Сусеси Резорт", 17:00 ч (18:00 ч местно TRT):
Берое (Стара Загора) - Заглембие (Любин, Полша, 1)        1:1 (0:1) Video

в кв.Генерал Николаево, Раковски, ст."Г.С.Раковски", 18:00 ч:
Секирово (кв.Секирово, Рак) - Борислав 2009 (Първомай)    2:1 (0:0) 

в Пловдив, ст."Локомотив" - изкуствен терен, 18:30 ч:
Локомотив 1926 /юн.ст./ (Пд) - Левски (Карлово)           0:2 


31 януари 2019 г., четвъртък

в Каргъджак /Kargıcak/, Турция, комлекс "Голд Сити", 12:00 ч (13:00 ч местно TRT):
Черно море (Варна) - Университатя (Клуж, Румъния, 2)      прекратен * 
* - прекратен ан полувремето при 0:0 заради проливен дъжд.

в Сиде /Side/, Турция, комплекс "Зеки Арслан Демирджъ", 15:00 ч (16:00 ч местно TRT):
Ботев (Пловдив) - Слован (Либерец, Чехия, 1)              0:2 (0:2)  /пряко по Sportal TV/ Video

в Нова Загора, 15:00 ч:
Загорец (Нова Загора) - Верея (Стара Загора)              1:0 (0:0) 

в Белек, Турция, комплекс "Папильон Футбол Сентър", 16:00 ч (17:00 ч местно TRT), 16:30 ч (17:30 ч м:
Дунав 2010 (Русе) - Химки (Химки, Русия, 2)               прекратен * Video
* - прекратен на почивката при 0:0 заради проливен дъжд.

в Марбеля, Испания, терен "Хотел Ла Дама де Ноче", 17:00 ч (16:00 ч местно CET):
Спарта (Прага, Чехия, 1) - ЦСКА (София)                   3:2 (1:2) Video

в Сиде /Side/, Турция, терен "Хане Хотел", 17:30 ч (18:30 ч местно TRT):
Септември (София) - Ружомберок (Ружомберок, Словакия, 1)  1:1 (1:1) 


1 февруари 2019 г., петък

в Дамяница, 14:00 ч:
Струмска слава 1927 (Радомир) - Добруджа 1919 (Добрич)    2:0 (2:0) 

в София, комплекс "Царско село", 14:00 ч:
Царско село 2015 (София) - Чавдар (Етрополе)              5:1 (2:0) 

в Турция, 14:30 ч (15:30 ч местно TRT):
Локомотив 1926 (Пловдив) - Беласица (Струмица, Мак, 1)    4:1 (3:0) 

в Анталия /Antalya/, Турция, 14:30 ч (15:30 ч местно TRT):
Ботев (Враца) - Акжаик (Уралск, Казахстан, 2)             2:0 

в Белек /Belek/, Турция, 16:30 ч (17:30 ч местно TRT):
Лудогорец 1945 (Разград) - Ахмат (Грозни, Русия, 1)       4:3 (4:1)  /пряко по Диема спорт/ Video

в Белек /Belek/, Турция, терен "Хотел Лимак Аркадия Голф и Спа Резорт", 16:30 ч (17:30 ч местно TRT):
Витоша (Бистрица) - Факел (Воронеж, Русия, 1)             0:1 (0:0) Video


2 февруари 2019 г., събота

в кк Лара, Анталия /Antalya/, Турция, 10:00 ч (11:00 ч местно TRT):
Хебър 1918 (Пазарджик) - Земун (Земун, Сърбия, 1)         1:2 (0:0) 

в Лесичово, 11:00 ч:
Оборище (Панагюрище) - Ботев 1937 (Ихтиман)               2:2 (2:1) 

в Мездра, 11:00 ч:
ОФК Локомотив (Мездра) - Надежда (Доброславци)            1:0 (1:0) 

в Годлево, 12:00 ч:
Пирин 1941 (Разлог) - Армейци (Кюстендил)                 2:1 

в Куклен, 12:00 ч:
Атлетик (Куклен) - Гигант (Съединение)                    прекратен * 
* - прекратен на полувремето при 1:1 заради липса на медицинско лице.

в Поморие, 13:00 ч:
Поморие (Поморие) - Миньор (Раднево)                      2:0 (1:0) 

в Крупник, 13:00 ч:
Септември (Симитли) - Славия 1913 /юн.ст./ (София)        5:1 

в Нова Загора, 13:00 ч:
Загорец (Нова Загора) - Розова долина (Казанлък)          3:0 (0:0) 

в Обзор, 13:00 ч:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Черноморец (Балчик)            1:1 (0:1) 

в Ларнака, Кипър, ст."Нео ГСЗ", 14:00 ч (14:00 ч местно ЕЕТ):
Левски (София) - Урал (Екатеринбург, Русия, 1)            1:2 (0:2) Video

в Белек, Турция, комплекс "Папильон Футбол Сентър", 14:00 ч (15:00 ч местно TRT):
Арда 1924 (Кърджали) - Тамбов (Тамбов, Русия, 2)          1:2 (1:2) Video

в Мъглиж, 14:00 ч:
Локомотив (Горна Оряховица) - Несебър (Несебър)           0:2 (0:1) 

в София, комплекс "Царско село", 14:00 ч:
ЦСКА /юн.ст./ (София) - Сливнишки герой (Сливница)        0:1 

в Червен бряг, 14:00 ч:
Партизан (Червен бряг) - Ботев (Луковит)                  2:2 (0:1) 

в София, ст."Виваком арена Георги Аспарухов" - изк.терен, 14:00 ч:
Левски /юн.ст./ (София) - Рилски спортист 2011 (Сам)      3:3 (2:1) 

в Левски, 14:00 ч:
Левски 2007 (Левски) - Академик (Свищов)                  2:3 (1:2) 

в Свиленград, ст."Колодрума", 14:00 ч:
Свиленград 1921 (Свиленград) - Димитровград 1947 (Дмгр)   0:5 (0:3) 

в кв.Сарафово, Бургас, комплекс "Гнездо на акули", 14:00 ч:
Берое /юн.ст./ (Стара Загора) - Мачва (Шабац, Сърбия, 1)  0:5 

в Чирпан, 14:00 ч:
Чирпан (Чирпан) - Марица 2006 (Градина)                   4:2 

в Белек /Belek/, Турция, терен "Хотел Ай Си Сантай", 14:00 ч (15:00 ч местно TRT):
ЦСКА 1948 (София) - Металург (Бекабад, Узбекистан, 1)     1:0 (0:0) Video

във Варна, ст."Локомотив", 14:00 ч:
Спартак 1918 (Варна) - Кубрат 2016 (Кубрат)               7:0 

в Раковски, 14:00 ч:
Секирово (кв.Секирово, Рак) - Спартак 1947 (Пловдив)      0:1 (0:1) 

в Монтана, ст."Огоста" - изкуствен терен, 14:00 ч:
Монтана 1921 /юн.ст./ (Монтана) - Ком (Берковица)         0:2 (0:1) 

в Суворово, 14:00 ч:
Суворово 1 (Суворово) - Созопол (Созопол)                 0:2 (0:0) 

в Търговище, 14:00 ч:
Светкавица Търговище (Тщ) - Черно море /юн.ст./ (Варна)   0:4 (0:1) 

в Асеновград, ст."Шипка", 14:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Локомотив 1926 /юн.ст./ (Пд) 3:0 

в Склаве, 14:30 ч:
Локомотив 1929 (София) - Кариана (Ерден)                  0:1 (0:1) 

в Благоевград, ст."Христо Ботев", 14:30 ч:
Пирин (Благоевград) - Лудогорец 1945 II (Разград)         1:2 (0:1) 

в Алания /Alanya/, Турция, 14:30 ч (15:30 ч местно TRT):
Монтана 1921 (Монтана) - Фламуртари (Прищина, Косово, 1)  1:1 (0:0) 

в Климент, 14:30 ч:
Мълния (Климент) - Волов (Шумен)                          1:6 (0:2) 

в Севлиево, 14:30 ч:
Севлиево (Севлиево) - Спартак (Плевен)                    2:1 (2:0) 

в Сиде /Side/, Турция, терен "Хотел Хане", 14:30 ч (15:30 ч местно TRT):
Славия 1913 (София) - Рубин /мл./ (Казан, Русия, мл.)     0:2 (0:0) Video

в Първомай, Градски стадион, 15:00 ч:
Борислав 2009 (Първомай) - Марица 1921 (Пловдив)          1:4 (0:2) 

в Ботевград, ст."Герена", 15:00 ч:
Балкан 1929 (Ботевград) - Козаро (Скравена)               3:0 (1:0) Video

в Струмяни, 10:30 ч:
Беласица (Петрич) - Банско (Банско)                       2:2 (2:0) 

в Царева ливада, 15:30 ч:
Янтра Габрово (Габрово) - Вихър (Славяново)               3:4 (1:0) 

в Кадрие, Турция, терен "Хотел Регнум Каря", 16:00 ч (17:00 ч местно TRT):
Лудогорец 1945 (Рз) - Цървена звезда (Белград, Сърбия, 1) 1:3 (0:2)  /пряко по Диема спорт/ Video

в Белек /Belek/, Турция, терен "Глория Спортс Сентър", 16:00 ч (17:00 ч местно TRT):
Ботев (Пловдив) - Криля Советов (Самара, Русия, 1)        0:1 (0:0) Video

в Марбеля /Marbella/, Испания, комплекс "Марбеля Футбол Сентър", 17:00 ч (16:00 ч местно CET):
ЦСКА (София) - Динамо (Киев, Украйна, 1)                  0:3 (0:2) Video


3 февруари 2019 г., неделя

Левски (Чепинци) - Сокол (Негован)                        0:0 * 
* - XLIX-ти турнир "Христо Гаврилов - Ринги", финал за 3-4 място. При дузпите 4:5.

във Велинград, 13:00 ч:
Чепинец (Велинград) - Железница (Железница)               3:2 

Витоша II (Бистрица) - Надежда II (Доброславци)           2:3 (2:2) * 
* - XLIX-ти турнир "Христо Гаврилов - Ринги", финал.

в Ягода, 13:30 ч:
Верея (Стара Загора) - Хасково 1957 (Хасково)             4:2 (2:1) 

в Полски Тръмбеш, 14:00 ч:
Янтра (Полски Тръмбеш) - Бенковски (Бяла, обл.Русе)       0:1 (0:0) 

в Сеново, 14:00 ч:
Миньор (Сеново) - Хитрино (Хитрино)                       0:5 (0:2) 

в Карлово, 14:00 ч:
Левски (Карлово) - Трявна (Трявна)                        4:0 (0:0) 

в Павликени, 14:00 ч:
Павликени (Павликени) - Локомотив 1927 (Дряново)          3:0 (1:0) 

в София, ст."Локомотив" - изкуствен терен, 14:30 ч:
Банкя 2009 (Банкя) - Драгоман (Драгоман)                  0:7 

в Кадрие, Турция, терен "Хотел Регнум Каря", 15:00 ч (16:00 ч местно TRT):
Славия 1913 (София) - Ордабаси (Шимкент, Казахстан, 1)    1:1 (0:0) Video

в Белек /Belek/, комплекс "Фанатик", 15:00 ч (16:00 ч местно TRT):
Септември (София) - Земун (Земун, Сърбия, 1)              0:2 (0:0) Video


4 февруари 2019 г., понеделник

в Кадрие, Турция, терен "Хотел Регнум Каря", 10:00 ч (11:00 ч местно TRT):
Ботев (Пловдив) - Шахтьор (Донецк, Украйна, 1)            1:6 (0:2) Video

в Белек /Belek/, Турция, терен "Хотел Топкапъ Палас", 10:00 ч (11:00 ч местно TRT):
Царско село 2015 (София) - Беласица (Струмица, Мак, 1)    4:1 (0:0) Video

в Лара /Lara/, Турция, комплекс "Титаник", 14:30 ч (15:30 ч местно TRT):
Витоша (Бистрица) - Борац (Баня Лука, БиХ, 2)             2:2 (2:1) Video

в Марикостиново, 15:00 ч:
Миньор (Перник) - Ком (Берковица)                         3:0 (1:0) * 
* - турнир "Петричка пролет".


5 февруари 2019 г., вторник

в Белек /Belek/, Турция, терен "Хотел Ай Си Сантай", 10:00 ч (11:00 ч местно TRT):
Арда 1924 (Кърджали) - Мариупол (Мариупол, Украйна, 1)    0:3 (0:2) Video

във Враца, ст."Христо Ботев", 14:00 ч:
Ботев (Враца) - Литекс (Ловеч)                            3:0 (0:0) 

в Сиде, терен "Хане Хотел", 14:00 ч (15:00 ч местно TRT):
ЦСКА 1948 (София) - Македония Г.Петров (Скопие, Мак,1)    1:1 (1:0) Video

в Склаве, 14:00 ч:
Беласица (Петрич) - Кариана (Ерден)                       0:2 (0:2) * 
* - турнир "Петричка пролет".

в Турция, 14:30 ч (15:30 ч местно TRT):
Локомотив 1926 (Пловдив) - Спартак (Суботица, Сърбия, 1)  3:0 (1:0) Video

в Ларнака, Кипър, ст."Нео ГСЗ", 17:00 ч (17:00 ч местно ЕЕТ):
Левски (София) - Судува (Мариямполе, Литва, 1)            1:1 (0:0) Video


6 февруари 2019 г., сряда

в Дамяница, 11:00 ч:
Банско (Банско) - Добруджа 1919 (Добрич)                  2:1 (0:1) 

във Варна, ст."Младост, 12:00 ч:
Черно море (Варна) - Несебър (Несебър)                    3:1 (2:0) 

в Падеш, 13:00 ч:
Пирин /юн.ст./ (Благоевград) - Пирин 1941 (Разлог)        1:5 (0:4) 

в Поморие, 14:00 ч:
Созопол (Созопол) - Миньор (Раднево)                      3:2 (2:0) 

в Сандански, 14:00 ч:
Вихрен 1925 (Сандански) - ЦСКА /юн.ст./ (София)           2:1 

в Поморие, 14:00 ч:
Поморие (Поморие) - Ботев (Гълъбово)                      0:0 

в Благоевград, ст."Христо Ботев", 14:00 ч:
Пирин (Благоевград) - Сливнишки герой (Сливница)          1:1 (1:1) 

в Оризари, 14:00 ч:
Марица 1921 (Пловдив) - Оборище (Панагюрище)              0:1 (0:0) 

в Поморие, 14:00 ч:
Ботев /юн.ст./ (Пловдив) - Мачва (Шабац, Сърбия, 1)       0:7 

в Българово, 14:00 ч:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Карнобат (Карнобат)            3:0 (1:0) 

в София, "Виваком арена Георги Аспарухов" - изк.терен, 14:00 ч:
Левски /юн.ст./ (София) - Ботев 1937 (Ихтиман)            2:1 (2:0) 

в Асеновград, ст."Шипка", 14:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Родопа Смолян (Смолян)       3:0 

в Севлиево, 14:00 ч:
Севлиево (Севлиево) - Академик (Свищов)                   1:1 (0:1) 

в Разград, комплекс "Гнездо на орли", 14:00 ч:
Лудогорец 1945 II (Разград) - Черноморец 1919 (Бургас)    4:1 (1:0) 

в Етрополе, 14:00 ч:
Чавдар (Етрополе) - Спартак (Плевен)                      3:2 (2:1) 

в Козлодуй, 14:00 ч:
Първа атомна (Козлодуй) - Монтана 1921 /юн.ст./ (Монтана) 2:0 

в Бисер, 14:00 ч:
Герганин извор (Бисер) - Хасково 1957 (Хасково)           1:6 

в Пловдив, ст."Локомотив" - помощен терен, 14:00 ч:
Локомотив 1926 /юн.ст./ (Пд) - Рилски спортист 2011 (Сам) 0:2 

в Турция, 14:30 ч (15:30 ч местно TRT):
Хебър 1918 (Пазарджик) - Сегед 2011 (Сегед, Унгария, 3)   1:0 (0:0) 

във Варна, ст."Младост, 14:30 ч:
Черно море (Варна) - Дунав 2010 (Русе)                    2:0 (0:0) Video

в Сиде /Side/, Турция, терен "Хане Хотел", 14:30 ч (15:30 ч местно TRT):
Септември (София) - Чихура (Сачхере, Грузия, 1)           0:0  /пряко по Sportal TV/ Video

в Симитли, 14:30 ч:
Септември (Симитли) - Локомотив 1929 (София)              2:1 (2:1) 

в кв.Коматево Пловдив, комплекс "Ботев 1912", 14:30 ч:
Ботев /юн.мл./ (Пловдив) - Садово (Садово)                3:2 

в Турция, 16:00 ч (17:00 ч местно TRT):
Царско село 2015 (София) - Иртиш (Павлодар, Казахстан, 1) 1:0 (1:0) Video

в Ботевград, 16:00 ч:
Балкан 1929 (Ботевград) - Ботев (Луковит)                 4:2 (3:1) 


7 февруари 2019 г., четвъртък

в Алания /Alanya/, Турция, 14:00 ч (15:00 ч местно TRT):
Монтана 1921 (Монтана) - Университатя (Клуж, Румъния, 2)  2:0 (0:0) 

в Лара /Lara/, Турция, комплекс "Титаник", 14:00 ч (15:00 ч местно TRT):
Витоша (Бистрица) - Фредерисия (Фредерисия, Дания, 1)     1:2 (0:1) Video

в Царева ливада, 14:00 ч:
Локомотив 1927 (Дряново) - Янтра Габрово (Габрово)        0:2 

в Склаве, 14:00 ч:
Ком (Берковица) - Кариана (Ерден)                         0:4 (0:4) * 
* - турнир "Петричка пролет.

в Марикостиново, 14:00 ч:
Беласица (Петрич) - Миньор (Перник)                       1:0 (0:0) * 
* - турнир "Петричка пролет".

в Ларнака, Кипър, ст."Нео ГСЗ", 14:30 ч (14:30 ч местно ЕЕТ):
Левски (София) - Уфа (Уфа, Русия, 1)                      0:0 Video

в Белек /Belek/, Турция, 15:00 ч (16:00 ч местно TRT):
Арда 1924 (Кърджали) - Бананц (Ереван, Армения, 1)        1:0 (1:0) Video

в Турция, 16:30 ч (17:30 ч местно TRT):
Септември (София) - Иртиш (Павлодар, Казахстан, 1)        1:0 (0:0) Video


8 февруари 2019 г., петък

в Българово, 13:00 ч:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Миньор (Раднево)               2:1 (0:0) 

в Стара Загора, ст."Берое" - изкуствен терен, 13:00 ч:
Берое /юн.ст./ (Стара Загора) - Свиленград 1921 (Свил)    4:1 

в Разград, комплекс "Гнездо на орли", 14:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Локомотив (Горна Оряховица)    3:0 (1:0) 

в Пиргос /Pyrgos/, Кипър, 17:15 ч (17:15 ч местно ЕЕТ):
Левски (София) - Чукарички (Белград, Сърбия, 1)           1:1 (1:1) Video


9 февруари 2019 г., събота

в Сандански, 11:00 ч:
Вихрен 1925 (Сандански) - Локомотив 1929 (София)          0:3 (0:1) 

в София, ст."Локомотив", 11:00 ч:
Надежда (Доброславци) - Рилски спортист 2011 (Самоков)    1:0 (0:0) 

в Мездра, 11:00 ч:
ОФК Локомотив (Мездра) - Балкан 1929 (Ботевград)          2:2 (0:0) Video

в Рилци, 11:00 ч:
Пирин /юн.ст./ (Благоевград) - Банско (Банско)            2:1 * 
* - прекратен в 70' при 2:1 заради тежка контузия на футболист на Банско.

в София, ст."Българска армия" - помощен терен, 11:00 ч:
ЦСКА /юн.мл./ (София) - Армейци (Кюстендил)               5:5 

в Димитровград, ст."Миньор", 12:00 ч:
Димитровград 1947 (Дмгр) - Червени войводи (Сливен)       4:0 

в Монтана, ст."Огоста" - изкуствен терен, 12:00 ч:
Вихър 23 (Николово) - Бдин 1923 (Видин)                   4:0 (2:0) 

в Коларово, 12:30 ч:
Беласица (Петрич) - Ком (Берковица)                       3:0 (1:0) * 
* - турнир "Петричка пролет.

в Симитли, 13:00 ч:
Септември (Симитли) - Пирин 1941 (Разлог)                 2:2 (2:0) 

в Ловеч, Градски стадион, 13:00 ч:
Литекс (Ловеч) - Дунав 2010 (Русе)                        0:2 (0:2) Video

в Казанлък, ст."Севтополис", 13:00 ч:
Розова долина (Казанлък) - Трявна (Трявна)                1:0 (0:0) 

в София, ст."Славия", 13:00 ч:
Славия 1913 (София) - Добруджа 1919 (Добрич)              1:0 (1:0) 

в Мъглиж, 13:00 ч:
Загорец (Нова Загора) - Локомотив (Горна Оряховица)       5:1 (3:0) 

в Карнобат, 13:00 ч:
Карнобат (Карнобат) - Созопол (Созопол)                   1:0 (0:0) 

в Падеш, 14:00 ч:
Пирин (Благоевград) - Септември /юн.ст./ (София)          3:0 (2:0) 

в Царева ливада, 14:00 ч:
Локомотив 1927 (Дряново) - Партизан (Червен бряг)         0:2 (0:2) 

в Радомир, 14:00 ч:
Струмска слава 1927 (Радомир) - Марек 1915 (Дупница)      2:0 

в Турция, 14:00 ч (15:00 ч местно TRT):
Арда 1924 (Кърджали) - Бачка Топола (Б.Топола, Сърбия, 2) 4:1 (3:0) Video

в Склаве, 14:00 ч:
Миньор (Перник) - Кариана (Ерден)                         1:1 (0:1) * 
  Крайно класиране:
  1. Кариана   2 1 0  7:1  7
  2. Беласица  2 0 1  4:2  6
  3. Миньор    1 1 1  4:2  4
  4. Ком       0 0 3  0:10 0
* - турнир "Петричка пролет".

в Ягода, 14:00 ч:
Верея (Стара Загора) - Нефтохимик 1962 (Бургас)           2:2 (0:0) 

в Белек /Belek/, Турция, терен "Хотел Лимак Аркадия Голф и Спа Резорт", 14:00 ч (15:00 ч местно TRT):
Царско село 2015 (София) - Теджон Ситизън (Теджон, Кор, 2) 1:1 (1:1) Video

в Разград, комплекс "Гнездо на орли", 14:00 ч:
Лудогорец 1945 II (Разград) - Вихър (Славяново)           4:0 (2:0) 

в Обзор, 14:00 ч:
Черноморец 1919 (Бургас) - Черноморец (Балчик)            1:0 (1:0) 

в Садово, 14:00 ч:
Садово (Садово) - Асеновец 2005 (Асеновград)              1:2 

в Дибич, 14:00 ч:
Енев Дибич (Шумен) - Волов (Шумен)                        2:2 (2:0) 

в Козлодуй, 14:00 ч:
Първа атомна (Козлодуй) - Монолит (Манастирище)           4:2 (0:2) 

в Свищов, 14:00 ч:
Академик (Свищов) - Изгрев 93 (Царевец)                   6:1 (3:0) 

в Белек /Belek/, Турция, 14:30 ч (15:30 ч местно TRT):
Хебър 1918 (Пазарджик) - Рух (Брест, Беларус, 2)          0:1 (0:1) 

във Варна, ст."Тича", 14:30 ч:
Черно море (Варна) - Поморие (Поморие)                    4:1 (1:0) 

в Белек /Belek/, Турция, терен "Хотел Топкапъ Палас", 14:30 ч (15:30 ч местно TRT):
Локомотив 1926 (Пловдив) - Сеница (Сеница, Словакия, 1)   0:0  /пряко по Sportal TV/ 

в кв.Коматево, Пловдив, комплекс "Ботев 1912", 14:30 ч:
Ботев (Пловдив) - Несебър (Несебър)                       3:1 (1:0) Video

в Анталия /Antalya/, Турция, 15:00 ч (16:00 ч местно TRT):
ЦСКА 1948 (София) - Армавир (Армавир, Русия, 2)           0:1 (0:0) 

в Оризари, 15:00 ч:
Марица 1921 (Пловдив) - Сокол (Марково)                   1:0 (0:0) 

в София, ст."Българска армия", 15:00 ч:
ЦСКА (София) - Етър ВТ (Велико Търново)                   0:1 (0:1) Video


10 февруари 2019 г., неделя

в Стара Загора, ст."Локомотив", 11:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Ботев (Гълъбово)                   1:0 (1:0) 

в Айтос, 11:00 ч:
Вихър (Айтос) - Атлетик (Куклен)                          1:2 

в Шумен, 13:00 ч:
Хитрино (Хитрино) - Кубрат 2016 (Кубрат)                  1:1 

в Козарско, 13:00 ч:
Чико Бунара (Бяга) - Чепинец (Велинград)                  3:0 (2:0) 

в кв.Коматево, Пловдив, комплекс "Ботев 1912" - пом.терен, 13:30 ч:
Ботев /юн.мл./ (Пловдив) - Левски (Карлово)               2:2 (0:2) 

в Горна Оряховица, 14:00 ч:
Локомотив /юн.ст./ (Г.Орях.) - Бенковски (Бяла)           1:4 

Павликени (Павликени) - Янтра (Полски Тръмбеш)            3:1 (1:0) 

в Цалапица, 14:00 ч:
Марица (Цалапица) - Марица 1921 II (Пловдив)              2:2 

в Русе, ст."Дунав" - помощен терен, 14:00 ч:
Локомотив (Русе) - Дунав (Сливо поле)                     1:1 (1:1) 

в Микрево, 14:00 ч:
Малеш (Микрево) - Спортист 2009 (Своге)                   0:3 

в Гоце Делчев, Градски стадион, 14:00 ч:
Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Надежда (Доброславци)          5:0 (3:0) 

в Суворово, 14:00 ч:
Атлетик (Провадия) - Волов (Шумен)                        3:4 

в Козлодуй, 14:00 ч:
Първа атомна (Козлодуй) - Огоста (Хайредин)               3:0 (3:0) 

в кв.Любеново, Първомай, 14:30 ч:
Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) - Чирпан (Чирпан)     3:3 (2:0) 

в Турция, 16:30 ч (17:30 ч местно TRT):
ЦСКА 1948 (София) - СКА-Хабаровск (Хабаровск, Русия, 2)   0:0 Video

в София, ст."Локомотив" - изкуствен терен, 18:00 ч:
Локомотив 1929 /юн.ст./ (София) - Драгоман (Драгоман)     0:4 


12 февруари 2019 г., вторник

в Турция, 14:00 ч (15:00 ч местно TRT):
Царско село 2015 (София) - Сибир (Новосибирск, Рус, 2)    1:1 (0:0)  /пряко по Sportal TV/ Video

в Ловеч:
Литекс (Ловеч) - Спартак (Плевен)                         1:2 (0:1) 

в Долна Оряховица, 15:30 ч:
Локомотив (Горна Оряховица) - Янтра Габрово (Габрово)     4:0 (0:0) 

в Белек /Belek/, Турция, 16:30 ч (17:30 ч местно TRT):
Арда 1924 (Кърджали) - Актобе (Актобе, Казахстан, 1)      2:2 (1:0) Video


13 февруари 2019 г., сряда

в Твърдица, 13:00 ч:
Розова долина (Казанлък) - Нефтохимик 1962 (Бургас)       1:4 (0:2) 

в Царева ливада, 13:00 ч:
Локомотив 1927 (Дряново) - Академик (Свищов)              3:0 (1:0) 

в Несебър, Градски стадион, 13:00 ч:
Несебър (Несебър) - Созопол (Созопол)                     3:3 (3:0) 

в Копривлен, 13:00 ч:
Банско (Банско) - Миньор (Перник)                         2:0 (1:0) 

в Крупник, 13:30 ч:
Пирин 1941 (Разлог) - Ботев 1937 (Ихтиман)                2:1 (1:0) 

в Дупница, 14:00 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Септември /юн.ст./ (София)         0:2 (0:2) 

в Куклен, 14:00 ч:
Атлетик (Куклен) - Локомотив 1926 /юн.ст./ (Пд)           0:1 (0:1) 

в Соколово, 14:00 ч:
Черноморец (Балчик) - Спартак 1918 (Варна)                1:0 (1:0) 

в Гълъбово, 14:00 ч:
Ботев (Гълъбово) - Хасково 1957 (Хасково)                 1:2 (0:1) 

в Падеш, 14:30 ч:
Пирин (Благоевград) - Вихрен 1925 (Сандански)             3:2 (1:2) 

в кв.Коматево, Пловдив, комплекс "Ботев 1912", 14:30 ч:
Ботев (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив)                   1:2 (1:0) Video

в Разград, комплекс "Гнездо на орли" - терен 4, 14:30 ч:
Лудогорец 1945 II (Разград) - Светкавица Търговище (Тщ)   9:1 (3:0) 

в Садово, 15:00 ч:
Садово (Садово) - Борислав 2009 (Първомай)                2:3 (2:2) 

в София, ст."Локомотив" - изкуствен терен, 15:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - Рилски спортист 2011 (Самоков)   2:2 (2:1) 

в София, ст."57-мо училище" - изкуствен терен, 15:30 ч:
Сливнишки герой (Сливница) - Балкан 1929 (Ботевград)      1:2 

в Симитли, 15:30 ч:
Септември (Симитли) - Перун 1978 (Кресна)                 1:1 (1:1) 


14 февруари 2019 г., четвъртък

в Белек /Belek/, Турция, 14:00 ч (15:00 ч местно TRT):
Арда 1924 (Кърджали) - Шахтьор /мл./ (Донецк, Украйна, мл.) 5:3 (3:1) Video


15 февруари 2019 г., петък

в кк Лара /Lara/, Анталия, Турция, терен "Миракъл Резорт Хотел", 09:30 ч (10:30 ч местно TRT):
Царско село 2015 (София) - Кайсар (Къзълорда, Каз, 1)     1:0 (0:0) Video

в Мъглиж, 13:00 ч:
Ботев (Гълъбово) - Хебър 1918 (Пазарджик)                 1:0 (0:0) 

в Несебър, Градски стадион, 14:00 ч:
Несебър (Несебър) - Черноморец (Балчик)                   1:0 (1:0) 

в Копривлен, 14:00 ч:
Банско (Банско) - Вихрен 1925 (Сандански)                 2:1 (0:0) 


16 февруари 2019 г., събота

в Монтана, ст."Огоста" - изкуствен терен, 11:00 ч:
Монтана 1921 /юн.ст./ (Монтана) - Първа атомна (Козлодуй) 2:3 

в Бяга, 11:00 ч:
Чико Бунара (Бяга) - Ботев 1937 (Ихтиман)                 2:4 

в Добрич, ст."Дружба", 12:30 ч:
Добруджа 1919 (Добрич) - Суворово 1 (Суворово)            2:1 (0:1) 

в Браничево, 13:00 ч:
Чернолик (Чернолик) - Волов (Шумен)                       1:6 (1:4) 

в Монтана, ст."Огоста", 14:00 ч:
Монтана 1921 (Монтана) - Кариана (Ерден)                  3:1 (0:1) 

в кв.Требич, 14:00 ч:
ЦСКА 1948 (София) - Оборище (Панагюрище)                  3:1 (3:0) 

в Разлог, 14:00 ч:
Пирин 1941 (Разлог) - ЦСКА /юн.ст./ (София)               1:1 (0:0) 

в Етрополе, 14:00 ч:
Чавдар (Етрополе) - Партизан (Червен бряг)                4:1 (2:0) 

в София, ст."Славия", 14:00 ч:
Славия 1913 /юн.ст./ (София) - Рилски спортист 2011 (Сам) 1:4 

в Маноле, 14:00 ч:
Марица 2003 (Маноле) - Асеновец 2005 (Асеновград)         0:3 (0:2) 

във Варна, ст."Локомотив", 14:00 ч:
Спартак 1918 (Варна) - Черноморец /юн.ст./ (Балчик)       6:0 (3:0) 

в Свищов, 14:00 ч:
Академик (Свищов) - Левски 2007 (Левски)                  1:1 (0:1) 

в Радомир, 14:00 ч:
Струмска слава 1927 (Радомир) - Миньор (Перник)           2:1 (2:0) 

във Видин, 14:00 ч:
Бдин 1923 (Видин) - Дунаря (Калафат, Румъния, 4)          1:2 (1:0) 

в Каблешково, 14:30 ч:
Поморие (Поморие) - Черноморец 1919 (Бургас)              2:1 (1:0) 

в София, ст."Локомотив", 14:30 ч:
Локомотив 1929 (София) - Локомотив (Горна Оряховица)      5:0 (4:0) 

в Благоевград, ст."Христо Ботев", 14:30 ч:
Пирин (Благоевград) - Саса (Македонска Каменица, Мак, 2)  3:0 (1:0) 

в Марикостиново, 14:30 ч:
Беласица (Петрич) - Спортист (Струма)                     7:0 

в Първомай, Градски стадион, 15:00 ч:
Борислав 2009 (Първомай) - Спартак 1947 (Пловдив)         3:1 (1:0) 

в Созопол, 15:00 ч:
Созопол (Созопол) - Ямбол 1915 (Ямбол)                    5:0 (3:0) 

в Луковит, 15:00 ч:
Ботев (Луковит) - Спартак (Плевен)                        0:1 (0:0) 

в Димотика /Didimoticho/, 16:00 ч (16:00 ч местно EET):
АЕД (Димотика, Гърция, 4) - Атлетик (Куклен)              1:2 (0:1) 


17 февруари 2019 г., неделя

в Разград, комплекс "Гнездо на орли" - терен 4, 11:00 ч:
Лудогорец 1945 II (Разград) - Вихър (Славяново)           1:1 (0:1) 

в Долна Оряховица, 14:00 ч:
Локомотив /юн.ст./ (Г.Орях.) - Бенковски (Бяла)           1:2 

в Русе, ст."Дунав" - помощен терен, 14:00 ч:
Локомотив (Русе) - Миньор (Сеново)                        6:1 (3:1) 

във Велинград, 14:00 ч:
Чепинец (Велинград) - Витоша 2013 (Долна Диканя)          2:2 

в Царева ливада, 14:00 ч:
Трявна (Трявна) - Павликени (Павликени)                   0:1 (0:0) 

в кв.Секирово, Раковски, 14:30 ч:
Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Левски (Карлово)       1:3 (1:1) 

в Мездра, 14:30 ч:
ОФК Локомотив (Мездра) - Расово (Расово)                  3:0 (0:0) 


19 февруари 2019 г., вторник

в кв.Требич, 15:00 ч:
ЦСКА 1948 (София) - Сливнишки герой (Сливница)            0:1 (0:0) 

в кв.Коматево, Пловдив, комплекс "Ботев 1912", 15:00 ч:
Ботев /юн.ст./ (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив)          1:6 (1:4) 

в кв.Секирово, Раковски, 18:00 ч:
Раковски (Раковски) - Спартак 1947 (Пловдив)              0:0 


23 февруари 2019 г., събота

в Русе, ст."Дунав" - изкуствен терен, 14:00 ч:
Локомотив (Русе) - Сокол (Червена вода)                   7:2 (4:1) 


24 февруари 2019 г., неделя

в Цариброд, 13:30 ч (12:30 ч местно СЕТ):
Желюша (Желюша, Сърбия, 6) - Драгоман (Драгоман)          3:3 


26 февруари 2019 г., вторник

в Момчилград, 13:00 ч:
Арда 1924 (Кърджали) - Хасково 1957 (Хасково)             2:1 

в София, ст."Славия" - помощен терен, 13:30 ч:
Славия 1913 (София) - Балкан 1929 (Ботевград)             1:0 (1:0) 


27 февруари 2019 г., сряда

в кв.Коматево, Пловдив, комплекс "Ботев 1912", 15:30 ч:
Ботев (Пловдив) - Атлетик (Куклен)                        1:0 (0:0) * 
* - в две полувремена от по 40'.


2 март 2019 г., събота

в Пловдив, ст."Тодор Диев", 12:00 ч:
Спартак 1947 (Пловдив) - Родопа Смолян (Смолян)           1:1 (0:1) 


5 март 2019 г., вторник

в Несебър, 15:00 ч:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Черно море (Варна)             0:2 (0:0) 


7 март 2019 г., четвъртък

в кв.Коматево, Пловдив, комплекс "Ботев 1912", 11:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив)                   2:0 (1:0) * 
* - в 2 полувремена от по 40'.


9 март 2019 г., събота

в Кресна, 16:00 ч:
Перун 1978 (Кресна) - Драгоман (Драгоман)                 2:5 


17 март 2019 г., неделя

в Костинброд, ст."Белица", 11:00 ч:
Петърч (Петърч) - Драгоман (Драгоман)                     1:6 


20 март 2019 г., сряда

във Варна, ст."Младост", 14:30 ч:
Черно море (Варна) - Черноморец (Балчик)                  5:1 (2:1) 


21 март 2019 г., четвъртък

във Враца, ст."Христо Ботев", 19:00 ч:
Ботев (Враца) - Кариана (Ерден)                           0:0 


22 март 2019 г., петък

в кв.Коматево, Пловдив, комплекс "Ботев 1912", 14:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Локомотив 1929 (София)                  1:2 (0:0) Video

в Рилци, 14:00 ч:
Пирин (Благоевград) - Беласица (Струмица, Македония, 1)   1:3 (0:2) 

в Стара Загора, ст."Локомотив", 15:00 ч:
Арда 1924 (Кърджали) - Литекс (Ловеч)                     2:0 (1:0) Video


23 март 2019 г., събота

в кв.Драгалевци, София, 11:00 ч:
Септември (София) - ЦСКА 1948 (София)                     2:1 (0:1) 

в София, комплекс "Царско село", 11:30 ч:
Царско село 2015 (София) - Етър ВТ (Велико Търново)       1:3 (1:2) 

в Пловдив, ст."Локомотив", 13:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Берое (Стара Загора)           3:3 (1:3) Video

в Гюргево, 13:30 ч (13:30 ч местно EET):
Астра (Гюргево, Румъния, 1) - Дунав 2010 (Русе)           0:0 Video

в София, ст."Летище", 15:00 ч:
Витоша (Бистрица) - Монтана 1921 (Монтана)                2:1 (0:1)  /пряко по Sportal TV/ Video


24 март 2019 г., неделя

в Крайова, 15:00 ч (15:00 ч местно EET):
Университатя (Крайова, Румъния, 1) - Ботев (Враца)        5:0 (3:0) 


8 май 2019 г., сряда

в Момчилград, 18:00 ч:
Арда 1924 (Кърджали) - Хасково (Хасково)                  6:0 (3:0) 


нагоре


Подготвителни лагери


                           Първа лига

 1. Лудогорец 1945 (Разград)         сбор        - 7 януари 2019 г., х-л "Новотел", София
                                     първи лагер - 9 януари-3 февруари 2019 г., Белек /Belek/, Турция

 2. ЦСКА (София)                     сбор        - 9 януари 2019 г.
                                     първи лагер - 15 януари-5 февруари 2019 г., Марбеля /Marbella/, Испания

 3. Левски (София)                   сбор        - 8 януари 2019 г.
                                     първи лагер - 10 януари-9 февруари 2019 г., Агия Напа /Ayia Napa/, Кипър

 4. Берое (Стара Загора)             сбор        - 7 януари 2019 г.
                                     първи лагер - 16 януари-1 февруари 2019 г., Белек /Belek/, Турция

 5. Ботев (Пловдив)                  сбор        - 7 януари 2019 г.
                                     първи лагер - 24 януари-5 февруари 2019 г., кк Лара /Lara/, Анталия, Турция

 6. Черно море (Варна)               сбор        - 5 януари 2019 г.
                                     първи лагер - 17 януари-1 февруари 2019 г., Алания /Alanya/, Турция

 7. Етър ВТ (Велико Търново)         сбор        - 7 януари 2019 г.
                                     първи лагер - 17 януари-1 февруари 2019 г., Анталия /Antalya/, Турция

 8. Локомотив 1926 (Пловдив)         сбор        - 7 януари 2019 г.
                                     първи лагер - 25 януари-10 февруари 2019 г., Анталия /Antalya/, Турция

 9. Ботев (Враца)                    сбор        - 8 януари 2019 г.
                                     първи лагер - 23 януари-2 февруари 2019 г., Алания /Alanya/, Турция

10. Славия 1913 (София)              сбор        - 9 януари 2019 г.
                                     първи лагер - 15 януари-5 февруари 2019 г., Алания /Alanya/, Турция

11. Витоша (Бистрица, обл.София ст.) сбор        - 8 януари 2019 г., стар ст."Академик" /при 4-ти километър/, София
                                     първи лагер - 28 януари-9 февруари 2019 г., Анталия /Antalya/, Турция

12. Дунав 2010 (Русе)                сбор        - 5 януари 2019 г.
                                     първи лагер - 19 януари-1 февруари 2019 г., Анталия /Antalya/, Турция

13. Септември (София)                сбор        - 7 януари 2019 г.
                                     първи лагер - 17 януари-8 февруари 2019 г., Белек /Belek/, Турция

14. Верея (Стара Загора)             сбор        - 18 януари 2019 г.


                           Втора лига

 1. Царско село 2015 (София)         сбор        - 9 януари 2019 г.
                                     първи лагер - 2-16 февруари 2019 г., Анталия /Antalya/, Турция

 2. Монтана 1921 (Монтана)           сбор        - 7 януари 2019 г.
                                     първи лагер - 20 януари-8 февруари 2019 г., Алания /Alanya/, Турция

 3. Арда (Кърджали)                  сбор        - 10 януари 2019 г.
                                     първи лагер - 13-23 януари 2019 г., Момчилград
                                     втори лагер - 26 януари-15 февруари 2019 г., Белек, /Belek/, Турция

 4. ЦСКА 1948 (София)                сбор        - 8 януари 2019 г., ст."НСА", София
                                     първи лагер - 13-26 януари 2019 г., Свиленград
                                     втори лагер - 29 януари-11 февруари 2019 г., Анталия /Antalya/, Турция

 5. Литекс (Ловеч)                   сбор        - 14 януари 2019 г.

 6. Поморие (Поморие)                сбор        - 10 януари 2019 г.

 7. Черноморец (Балчик)              сбор        - 14 януари 2019 г.

 8. Несебър (Несебър)                сбор        - 10 януари 2019 г.

 9. Локомотив (Горна Оряховица)      сбор        - 8 януари 2019 г.

10. Лудогорец 1945 II (Разград)      сбор        - 7 януари 2019 г.
                                     първи лагер - 28 януари-3 февруари 2019 г., Сандански

11. Локомотив 1929 (София)           сбор        - 9 януари 2019 г.
                                     първи лагер - 31 януари-9 февруари 2019 г., Сандански

12. Струмска слава 1927 (Радомир)    сбор        - 10 януари 2019 г.
                                     първи лагер - 20 януари-3 февруари, Петрич

13. Ботев (Гълъбово)                 сбор        - 14 януари 2019 г.

14. Пирин (Благоевград)              сбор        - 14 януари 2019 г.

15. Кариана (Ерден)                  сбор        - 6 януари 2019 г.
                                     първи лагер - 8-19 януари 2019 г., Сандански
                                     втори лагер - 1-10 февруари 2019 г., Сандански

16. Добруджа 1919 (Добрич)           сбор        - 14 януари 2019 г.
                                     първи лагер - 27 януари-9 февруари, Сандански


                           Трета лига - отбори с лагери в чужбина

ЮЗ. Хебър 1918 (Пазарджик)           сбор        - 10 януари 2019 г.
                                     първи лагер - 28 януари-13 февруари 2019 г., Анталия /Antalya/, Турция


нагоре