Деца (род.2005-06):
« София (столица) - Областна група 2019/20


Деца "А"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |
         | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |

                           Крайно класиране:             

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Септември (София) 15 13 1 1 71:14 40 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Локомотив София 1929 (София) 15 12 1 2 71:10 37 3. София спорт (София) 14 11 0 3 77:13 33 4. Чавдар (Етрополе) 14 8 3 3 34:11 27 5. Обеля (кв.Обеля, София) 15 6 3 6 33:35 21 6. Левски Раковски (София) 15 5 2 8 34:35 17 [1 0 1 5:5 3, 2 гола на чужд терен] 7. Победа 2013 (София) 15 5 2 8 49:57 17 [1 0 1 5:5 3, 1 гол на чужд терен] 8. Национал (София) 15 3 3 9 20:47 12 9. Ботев 57 СОУ (София) 15 2 2 11 18:66 8 10. Гранит (Владая) 15 0 1 14 3:122 1
Бележки - Национал (София) играе домакинските си мачове на ст."НСА" в София. - Победа 2013 (София) играе домакинските си мачове на ст."Локомотив" в София. - Септември (София) играе домакинските си мачове на ст."57-мо училище" в София (I-XIV кръг) и в кв.Драгалевци, София (XV-XXVII кръг). - София спорт (София) играе домакинските си мачове на ст.ВСУ "Любен Каравелов" в София (I-XIV кръг) и на Национална футболна база в кв.Бояна, Драгалевци (XV-XXVII кръг). - Останалите отбори играят домакинските си мачове на стадионите на клубовете си. - На 9 март 2020 г., понеделник, с решение на БФС и с цел предотвратяване разпространението на вируса COVID-19, е спряно провеждането на всички първенства от аматьорския футбол. На 13 март 2020 г., петък, по същата причина в страната е въведено извъредно положение до 14 април, което в последствие е удължено до 13 май. - На 21 април 2020 г., вторник, БФС и АФЛ взимат решение да прекратят редовната част на сезона сезона в трите елитни юношески групи като класиранията към момента на спирането на сезона се считат за крайни за редовната фаза на сезона и няма отпадащи отбори. Решенията относно довършването на сезона във всички останали детско-юношески групи са делегирани на зоналните и областните съвети на БФС, администриращи групите. - На 14 май 2020 г., четвъртък, Министерство на здравеопазването забранява провеждането на групови занимания (вкл. футболни тренировки и мачове) с непълнолетни лица с изключение на учебна дейност. Във връзка с това решение през следващите дни сезонът във всички детско-юношески групи, администрирани от ЗС и ОС на БФС е прекратен и класиранията към момента на спирането му са обявени за крайни. I кръг 1 септември 2019 г., неделя, 09:30 ч: Левски Раковски (София) - Ботев 57 СОУ (София) 8:0 1 септември 2019 г., неделя, 11:30 ч: Чавдар (Етрополе) - Гранит (Владая) отложен Септември (София) - Национал (София) 3:0 сл. Локомотив София 1929 (София) - Победа 2013 (София) 11:2 Обеля (кв.Обеля, София) - София спорт (София) 2:0 15 октомври 2019 г., вторник, 11:30 ч: Чавдар (Етрополе) - Гранит (Владая) 10:0 II кръг 7 септември 2019 г., събота, 17:00 ч: Ботев 57 СОУ (София) - Обеля (кв.Обеля, София) 1:5 8 септември 2019 г., неделя, 09:30 ч: Победа 2013 (София) - Левски Раковски (София) 4:2 Национал (София) - Локомотив София 1929 (София) 0:11 8 септември 2019 г., неделя, 11:30 ч: Гранит (Владая) - София спорт (София) 0:17 Чавдар (Етрополе) - Септември (София) 2:1 III кръг 15 септември 2019 г., неделя, 09:30 ч: Левски Раковски (София) - Национал (София) 2:2 15 септември 2019 г., неделя, 10:00 ч: в кв.Драгалевци, София: Септември (София) - Гранит (Владая) 15:0 15 септември 2019 г., неделя, 11:30 ч: Локомотив София 1929 (София) - Чавдар (Етрополе) 1:1 Обеля (кв.Обеля, София) - Победа 2013 (София) 1:1 15 септември 2019 г., неделя, 15:00 ч: в кв.Бояна, София, Национална футболна база: София спорт (София) - Ботев 57 СОУ (София) 14:1 IV кръг 22 септември 2019 г., неделя, 11:30 ч: Гранит (Владая) - Ботев 57 СОУ (София) 0:3 Национал (София) - Обеля (кв.Обеля, София) 1:6 Чавдар (Етрополе) - Левски Раковски (София) 1:0 22 септември 2019 г., неделя, 15:30 ч: в кв.Драгалевци, София: Септември (София) - Локомотив София 1929 (София) 2:1 22 септември 2019 г., неделя, 16:30 ч: Победа 2013 (София) - София спорт (София) 0:6 V кръг 26 септември 2019 г., четвъртък, 11:30 ч: Локомотив София 1929 (София) - Гранит (Владая) 13:0 Левски Раковски (София) - Септември (София) отложен в кв.Бояна, София, Национална футболна база: София спорт (София) - Национал (София) 3:0 сл. * * - първоначално отложен, в последствие присъден служебно. 26 септември 2019 г., четвъртък, 16:00 ч: Обеля (кв.Обеля, София) - Чавдар (Етрополе) 0:1 26 септември 2019 г., четвъртък, 17:00 ч: Ботев 57 СОУ (София) - Победа 2013 (София) 6:3 9 октомври 2019 г., сряда, 11:30 ч: Левски Раковски (София) - Септември (София) 1:3 VI кръг 28 септември 2019 г., събота, 10:00 ч: Национал (София) - Ботев 57 СОУ (София) 3:1 29 септември 2019 г., неделя, 09:30 ч: Септември (София) - Обеля (кв.Обеля, София) 10:1 29 септември 2019 г., неделя, 11:30 ч: Гранит (Владая) - Победа 2013 (София) 2:9 Чавдар (Етрополе) - София спорт (София) 0:1 Локомотив София 1929 (София) - Левски Раковски (София) 5:0 VII кръг 5 октомври 2019 г., събота, 16:00 ч: Победа 2013 (София) - Национал (София) 2:2 6 октомври 2019 г., неделя, 10:30 ч: в кв.Бояна, София, Национална футболна база: София спорт (София) - Септември (София) 3:4 6 октомври 2019 г., неделя, 11:30 ч: Левски Раковски (София) - Гранит (Владая) 6:1 Обеля (кв.Обеля, София) - Локомотив София 1929 (София) 1:2 6 октомври 2019 г., неделя, 16:00 ч: Ботев 57 СОУ (София) - Чавдар (Етрополе) 0:0 V кръг - отложен мач 9 октомври 2019 г., сряда, 11:30 ч: Левски Раковски (София) - Септември (София) 1:3 VIII кръг 13 октомври 2019 г., неделя, 09:00 ч: Левски Раковски (София) - Обеля (кв.Обеля, София) 1:1 13 октомври 2019 г., неделя, 11:30 ч: Гранит (Владая) - Национал (София) 0:5 Чавдар (Етрополе) - Победа 2013 (София) 4:0 Локомотив София 1929 (София) - София спорт (София) 2:1 13 октомври 2019 г., неделя, 16:00 ч: Септември (София) - Ботев 57 СОУ (София) 4:0 I кръг - отложен мач 15 октомври 2019 г., вторник, 11:30 ч: Чавдар (Етрополе) - Гранит (Владая) 10:0 IX кръг 19 октомври 2019 г., събота, 09:30 ч: Победа 2013 (София) - Септември (София) 1:4 20 октомври 2019 г., неделя, 11:30 ч: Обеля (кв.Обеля, София) - Гранит (Владая) 5:0 в кв.Бояна, София, Национална футболна база: София спорт (София) - Левски Раковски (София) 5:0 Национал (София) - Чавдар (Етрополе) 1:1 20 октомври 2019 г., неделя, 16:00 ч: Ботев 57 СОУ (София) - Локомотив София 1929 (София) 0:5 X кръг 29 октомври 2019 г., вторник, 11:30 ч: Гранит (Владая) - Чавдар (Етрополе) 0:6 Национал (София) - Септември (София) 1:3 Победа 2013 (София) - Локомотив София 1929 (София) 0:8 Ботев 57 СОУ (София) - Левски Раковски (София) 0:4 София спорт (София) - Обеля (кв.Обеля, София) 7:0 XI кръг 2 ноември 2019 г., събота, 11:30 ч: Локомотив София 1929 (София) - Национал (София) отложен Септември (София) - Чавдар (Етрополе) отложен 3 ноември 2019 г., неделя, 09:30 ч: Обеля (кв.Обеля, София) - Ботев 57 СОУ (София) отложен 3 ноември 2019 г., неделя, 11:30 ч: София спорт (София) - Гранит (Владая) отложен Левски Раковски (София) - Победа 2013 (София) отложен 30 ноември 2019 г., събота, 11:30 ч: Локомотив София 1929 (София) - Национал (София) 1:0 1 декември 2019 г., неделя, 09:00 ч: Левски Раковски (София) - Победа 2013 (София) 3:1 1 декември 2019 г., неделя, 09:30 ч: Обеля (кв.Обеля, София) - Ботев 57 СОУ (София) 6:3 1 декември 2019 г., неделя, 10:00 ч: в кв.Бояна, София, Национална футболна база: София спорт (София) - Гранит (Владая) 5:0 1 декември 2019 г., неделя, 15:30 ч: в кв.Драгалевци, София: Септември (София) - Чавдар (Етрополе) 4:2 XII кръг 9 ноември 2019 г., събота, 14:00 ч: Ботев 57 СОУ (София) - София спорт (София) 2:4 10 ноември 2019 г., неделя, 09:30 ч: Национал (София) - Левски Раковски (София) 1:6 Победа 2013 (София) - Обеля (кв.Обеля, София) 3:0 10 ноември 2019 г., неделя, 11:30 ч: Гранит (Владая) - Септември (София) 0:10 Чавдар (Етрополе) - Локомотив София 1929 (София) 1:2 XIII кръг 16 ноември 2019 г., събота, 09:30 ч: Локомотив София 1929 (София) - Септември (София) 1:2 16 ноември 2019 г., събота, 14:00 ч: Ботев 57 СОУ (София) - Гранит (Владая) 0:0 Левски Раковски (София) - Чавдар (Етрополе) 1:2 17 ноември 2019 г., неделя, 09:30 ч: Обеля (кв.Обеля, София) - Национал (София) 4:1 17 ноември 2019 г., неделя, 16:30 ч: в София, ст."Локомотив" - икзуствен терен: София спорт (София) - Победа 2013 (София) 7:2 XIV кръг 23 ноември 2019 г., събота, 11:30 ч: Победа 2013 (София) - Ботев 57 СОУ (София) 7:1 24 ноември 2019 г., неделя, 09:30 ч: Национал (София) - София спорт (София) 0:4 24 ноември 2019 г., неделя, 11:30 ч: Гранит (Владая) - Локомотив София 1929 (София) 0:4 Септември (София) - Левски Раковски (София) 5:0 Чавдар (Етрополе) - Обеля (кв.Обеля, София) 3:0 сл. XI кръг - отложени мачове 30 ноември 2019 г., събота, 11:30 ч: Локомотив София 1929 (София) - Национал (София) 1:0 1 декември 2019 г., неделя, 09:00 ч: Левски Раковски (София) - Победа 2013 (София) 3:1 1 декември 2019 г., неделя, 09:30 ч: Обеля (кв.Обеля, София) - Ботев 57 СОУ (София) 6:3 1 декември 2019 г., неделя, 10:00 ч: в кв.Бояна, София, Национална футболна база: София спорт (София) - Гранит (Владая) 5:0 1 декември 2019 г., неделя, 15:30 ч: в кв.Драгалевци, София: Септември (София) - Чавдар (Етрополе) 4:2 XV кръг 29 февруари 2020 г., събота, 11:30 ч: Левски Раковски (София) - Локомотив София 1929 (София) 0:4 29 февруари 2020 г., събота, 16:00 ч: Ботев 57 СОУ (София) - Национал (София) 0:3 1 март 2020 г., неделя, 11:30 ч: София спорт (София) - Чавдар (Етрополе) анулиран * * - първоначално отложен, в последствие анулиран след преждевременното прекратяване на сезона. Обеля (кв.Обеля, София) - Септември (София) 1:1 1 март 2020 г., неделя, 16:00 ч: Победа 2013 (София) - Гранит (Владая) 14:0 XVI кръг 8 март 2020 г., неделя, 11:30 ч: Гранит (Владая) - Левски Раковски (София) анулиран Локомотив София 1929 (София) - Обеля (кв.Обеля, София) анулиран Чавдар (Етрополе) - Ботев 57 СОУ (София) анулиран Национал (София) - Победа 2013 (София) анулиран 8 март 2020 г., неделя, 15:30 ч: Септември (София) - София спорт (София) анулиран XVII кръг 15 март 2020 г., неделя, 11:30 ч: Национал (София) - Гранит (Владая) анулиран София спорт (София) - Локомотив София 1929 (София) анулиран Обеля (кв.Обеля, София) - Левски Раковски (София) анулиран 15 март 2020 г., неделя, 14:00 ч: Ботев 57 СОУ (София) - Септември (София) анулиран 15 март 2020 г., неделя, 16:00 ч: Победа 2013 (София) - Чавдар (Етрополе) анулиран XVIII кръг 22 март 2020 г., неделя, 09:30 ч: Левски Раковски (София) - София спорт (София) анулиран 22 март 2020 г., неделя, 11:30 ч: Гранит (Владая) - Обеля (кв.Обеля, София) анулиран Локомотив София 1929 (София) - Ботев 57 СОУ (София) анулиран Чавдар (Етрополе) - Национал (София) анулиран 22 март 2020 г., неделя, 15:30 ч: Септември (София) - Победа 2013 (София) анулиран XIX кръг 29 март 2020 г., неделя, 09:30 ч: Локомотив София 1929 (София) - Победа 2013 (София) анулиран 29 март 2020 г., неделя, 11:30 ч: Гранит (Владая) - Чавдар (Етрополе) анулиран Левски Раковски (София) - Ботев 57 СОУ (София) анулиран Обеля (кв.Обеля, София) - София спорт (София) анулиран 29 март 2020 г., неделя, 17:30 ч: Септември (София) - Национал (София) анулиран XX кръг 5 април 2020 г., неделя, 09:30 ч: Ботев 57 СОУ (София) - Обеля (кв.Обеля, София) анулиран Национал (София) - Локомотив София 1929 (София) анулиран 5 април 2020 г., неделя, 11:30 ч: София спорт (София) - Гранит (Владая) анулиран Победа 2013 (София) - Левски Раковски (София) анулиран Чавдар (Етрополе) - Септември (София) анулиран XXI кръг 12 април 2020 г., неделя, 09:30 ч: в София, ст."57-мо училище": Септември (София) - Гранит (Владая) анулиран Левски Раковски (София) - Национал (София) анулиран 12 април 2020 г., неделя, 11:30 ч: Локомотив София 1929 (София) - Чавдар (Етрополе) анулиран Обеля (кв.Обеля, София) - Победа 2013 (София) анулиран София спорт (София) - Ботев 57 СОУ (София) анулиран XXII кръг 26 април 2020 г., неделя, 09:30 ч: Национал (София) - Обеля (кв.Обеля, София) анулиран 26 април 2020 г., неделя, 11:30 ч: Гранит (Владая) - Ботев 57 СОУ (София) анулиран Победа 2013 (София) - София спорт (София) анулиран Чавдар (Етрополе) - Левски Раковски (София) анулиран 26 април 2020 г., неделя, 17:30 ч: Септември (София) - Локомотив София 1929 (София) анулиран XXIII кръг 3 май 2020 г., неделя, 09:30 ч: Локомотив София 1929 (София) - Гранит (Владая) анулиран Левски Раковски (София) - Септември (София) анулиран 3 май 2020 г., неделя, 11:30 ч: Обеля (кв.Обеля, София) - Чавдар (Етрополе) анулиран София спорт (София) - Национал (София) анулиран 3 май 2020 г., неделя, 18:00 ч: Ботев 57 СОУ (София) - Победа 2013 (София) анулиран XXIV кръг 10 май 2020 г., неделя, 09:30 ч: Национал (София) - Ботев 57 СОУ (София) анулиран в София, ст."57-мо училище": Септември (София) - Обеля (кв.Обеля, София) анулиран 10 май 2020 г., неделя, 11:30 ч: Гранит (Владая) - Победа 2013 (София) анулиран Чавдар (Етрополе) - София спорт (София) анулиран Локомотив София 1929 (София) - Левски Раковски (София) анулиран XXV кръг 16 май 2020 г., събота, 16:00 ч: Ботев 57 СОУ (София) - Чавдар (Етрополе) анулиран 17 май 2020 г., неделя, 09:30 ч: Левски Раковски (София) - Гранит (Владая) анулиран 17 май 2020 г., неделя, 11:30 ч: Обеля (кв.Обеля, София) - Локомотив София 1929 (София) анулиран София спорт (София) - Септември (София) анулиран Победа 2013 (София) - Национал (София) анулиран XXVI кръг 24 май 2020 г., неделя, 09:30 ч: Локомотив София 1929 (София) - София спорт (София) анулиран 24 май 2020 г., неделя, 11:30 ч: Гранит (Владая) - Национал (София) анулиран Чавдар (Етрополе) - Победа 2013 (София) анулиран Левски Раковски (София) - Обеля (кв.Обеля, София) анулиран 24 май 2020 г., неделя, 15:30 ч: Септември (София) - Ботев 57 СОУ (София) анулиран XXVII кръг 31 май 2020 г., неделя, 11:30 ч: Обеля (кв.Обеля, София) - Гранит (Владая) анулиран София спорт (София) - Левски Раковски (София) анулиран Ботев 57 СОУ (София) - Локомотив София 1929 (София) анулиран Победа 2013 (София) - Септември (София) анулиран Национал (София) - Чавдар (Етрополе) анулиран
Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Септември (София) XXX 2:1 --- 4:2 10:1 5:0 --- 3:0* 4:0 15:0 XXX --- --- --- --- --- --- --- --- --- 2. Локомотив София 1929 (София) 1:2 XXX 2:1 1:1 --- 5:0 11:2 1:0 --- 13:0 --- XXX --- --- --- --- --- --- --- --- 3. София спорт (София) 3:4 --- XXX --- 7:0 5:0 7:2 3:0*14:1 5:0 --- --- XXX --- --- --- --- --- --- --- 4. Чавдар (Етрополе) 2:1 1:2 0:1 XXX 3:0* 1:0 4:0 --- --- 10:0 --- --- --- XXX --- --- --- --- --- --- 5. Обеля (кв.Обеля, София) 1:1 1:2 2:0 0:1 XXX --- 1:1 4:1 6:3 5:0 --- --- --- --- XXX --- --- --- --- --- 6. Левски Раковски (София) 1:3 0:4 --- 1:2 1:1 XXX 3:1 2:2 8:0 6:1 --- --- --- --- --- XXX --- --- --- --- 7. Победа 2013 (София) 1:4 0:8 0:6 --- 3:0 4:2 XXX 2:2 7:1 14:0 --- --- --- --- --- --- XXX --- --- --- 8. Национал (София) 1:3 0:11 0:4 1:1 1:6 1:6 --- XXX 3:1 --- --- --- --- --- --- --- --- XXX --- --- 9. Ботев 57 СОУ (София) --- 0:5 2:4 0:0 1:5 0:4 6:3 0:3 XXX 0:0 --- --- --- --- --- --- --- --- XXX --- 10. Гранит (Владая) 0:10 0:4 0:17 0:6 --- --- 2:9 0:5 0:3 XXX --- --- --- --- --- --- --- --- --- XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Деца "Б"

Първа подгрупа

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |
         | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |

                           Крайно класиране:             

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Левски (София) 15 13 2 0 54:9 41 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. ЦСКА (София) 15 12 2 1 57:14 38 3. Национал (София) 14 8 2 4 41:22 26 4. Развитие МФ (София) 15 7 3 5 40:23 24 [1 0 1 4:3 3] 5. Локомотив София 1929 (София) 15 8 0 7 29:35 24 [1 0 1 3:4 3] 6. Славия 1913 (София) 15 6 3 6 27:28 21 7. Ботев 57 СОУ (София) 15 4 3 8 20:34 15 8. Септември (София) 15 3 5 7 15:25 14 9. Витоша 13 (София) 14 2 1 11 15:39 7 10. Царско село 2015 (София) 15 0 1 14 11:80 1 [*] Изваден
Бележки - Витоша 13 (София) играе домакинските си мачове на ст.ВТУ "Тодор Каблешков" в София. - Национал (София) играе домакинските си мачове на ст."НСА" в София. - РМФ (София) играе домакинските си мачове на Национална футболна база в кв.Бояна, София. - Септември (София) играе домакинските си мачове на ст."57-мо училище" в София (I-XIV кръг) и в кв.Драгалевци, София (XV-XXVII кръг). - ЦСКА (София) играе домакинските си мачове на ст.ВТУ "Тодор Каблешков" в София. - Останалите отбори играят домакинските си мачове на стадионите на клубовете си. - На полусезона Царско село 2015 (СОфия) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0. - На 9 март 2020 г., понеделник, с решение на БФС и с цел предотвратяване разпространението на вируса COVID-19, е спряно провеждането на всички първенства от аматьорския футбол. На 13 март 2020 г., петък, по същата причина в страната е въведено извъредно положение до 14 април, което в последствие е удължено до 13 май. - На 21 април 2020 г., вторник, БФС и АФЛ взимат решение да прекратят редовната част на сезона сезона в трите елитни юношески групи като класиранията към момента на спирането на сезона се считат за крайни за редовната фаза на сезона и няма отпадащи отбори. Решенията относно довършването на сезона във всички останали детско-юношески групи са делегирани на зоналните и областните съвети на БФС, администриращи групите. - На 14 май 2020 г., четвъртък, Министерство на здравеопазването забранява провеждането на групови занимания (вкл. футболни тренировки и мачове) с непълнолетни лица с изключение на учебна дейност. Във връзка с това решение през следващите дни сезонът във всички детско-юношески групи, администрирани от ЗС и ОС на БФС е прекратен и класиранията към момента на спирането му са обявени за крайни. I кръг 1 септември 2019 г., неделя, 09:30 ч: Левски (София) - Развитие на млади футболисти (София) 1:1 Витоша 13 (София) - Септември (София) 3:1 Славия 1913 (София) - Царско село 2015 (София) 6:0 Национал (София) - Локомотив София 1929 (София) отложен 4 септември 2019 г., сряда, 10:00 ч: Ботев 57 СОУ (София) - ЦСКА (София) 0:3 12 септември 2019 г., четвъртък, 18:30 ч: Национал (София) - Локомотив София 1929 (София) 5:1 II кръг 8 септември 2019 г., неделя, 09:30 ч: Развитие МФ (София) - Локомотив София 1929 (София) 4:2 Царско село 2015 (София) - Ботев 57 СОУ (София) 0:0 Левски (София) - Витоша 13 (София) 6:0 8 септември 2019 г., неделя, 14:30 ч: Септември (София) - Славия 1913 (София) 1:1 8 септември 2019 г., неделя, 15:00 ч: ЦСКА (София) - Национал (София) 6:3 I кръг - отложен мач 12 септември 2019 г., четвъртък, 18:30 ч: Национал (София) - Локомотив София 1929 (София) 5:1 III кръг 15 септември 2019 г., неделя, 09:30 ч: Витоша 13 (София) - Развитие МФ (София) 2:5 Славия 1913 (София) - Левски (София) 1:2 Ботев 57 СОУ (София) - Септември (София) 2:1 Национал (София) - Царско село 2015 (София) 12:1 Локомотив София 1929 (София) - ЦСКА (София) 0:7 IV кръг 18 септември 2019 г., сряда, 09:30 ч: Левски (София) - Ботев 57 СОУ (София) 6:1 18 септември 2019 г., сряда, 16:30 ч: Витоша 13 (София) - Славия 1913 (София) 1:2 19 септември 2019 г., четвъртък, 09:30 ч: Развитие на млади футболисти (София) - ЦСКА (София) 2:2 Царско село 2015 (София) - Локомотив София 1929 (София) 1:7 Септември (София) - Национал (София) 0:0 V кръг 21 септември 2019 г., събота, 09:30 ч: Ботев 57 СОУ (София) - Витоша 13 (София) 4:2 22 септември 2019 г., неделя, 09:00 ч: ЦСКА (София) - Царско село 2015 (София) 8:0 22 септември 2019 г., неделя, 09:30 ч: Славия 1913 (София) - Развитие МФ (София) 2:2 Национал (София) - Левски (София) 0:1 Локомотив София 1929 (София) - Септември (София) 1:0 VI кръг 29 септември 2019 г., неделя, 09:00 ч: Левски (София) - Локомотив София 1929 (София) 5:0 29 септември 2019 г., неделя, 09:30 ч: Развитие МФ (София) - Царско село 2015 (София) 12:1 Витоша 13 (София) - Национал (София) 0:2 29 септември 2019 г., неделя, 15:30 ч: в кв.Драгалевци, София: Септември (София) - ЦСКА (София) 0:0 29 септември 2019 г., неделя, 17:00 ч: Славия 1913 (София) - Ботев 57 СОУ (София) 4:0 VII кръг 6 октомври 2019 г., неделя, 09:30 ч: Ботев 57 СОУ (София) - Развитие МФ (София) 0:2 Локомотив София 1929 (София) - Витоша 13 (София) 2:0 Царско село 2015 (София) - Септември (София) 1:5 6 октомври 2019 г., неделя, 16:00 ч: Национал (София) - Славия 1913 (София) 3:1 ЦСКА (София) - Левски (София) 1:5 VIII кръг 13 октомври 2019 г., неделя, 09:30 ч: Развитие МФ (София) - Септември (София) отложен Левски (София) - Царско село 2015 (София) 7:1 Витоша 13 (София) - ЦСКА (София) 1:2 Славия 1913 (София) - Локомотив София 1929 (София) 0:3 Ботев 57 СОУ (София) - Национал (София) 1:1 15 октомври 2019 г., вторник, 09:30 ч: Развитие МФ (София) - Септември (София) 2:1 IX кръг 20 октомври 2019 г., неделя, 09:00 ч: ЦСКА (София) - Славия 1913 (София) 3:1 20 октомври 2019 г., неделя, 09:30 ч: Национал (София) - Развитие на млади футболисти (София) 4:1 Локомотив София 1929 (София) - Ботев 57 СОУ (София) 5:2 Царско село 2015 (София) - Витоша 13 (София) 1:2 20 октомври 2019 г., неделя, 15:30 ч: в кв.Драгалевци, София: Септември (София) - Левски (София) 1:1 X кръг 22 октомври 2019 г., вторник, 14:00 ч: Локомотив София 1929 (София) - Национал (София) 1:4 23 октомври 2019 г., сряда, 09:30 ч: в кв.Драгалевци, София: Септември (София) - Витоша 13 (София) 1:1 23 октомври 2019 г., сряда, 13:30 ч: ЦСКА (София) - Ботев 57 СОУ (София) 5:0 23 октомври 2019 г., сряда, 17:00 ч: Царско село 2015 (София) - Славия 1913 (София) 2:4 24 октомври 2019 г., четвъртък, 09:30 ч: Развитие на млади футболисти (София) - Левски (София) 1:3 XI кръг 2 ноември 2019 г., събота, 09:30 ч: Ботев 57 СОУ (София) - Царско село 2015 (София) отложен 3 ноември 2019 г., неделя, 09:30 ч: Локомотив София 1929 (София) - Развитие МФ (София) отложен Национал (София) - ЦСКА (София) отложен Славия 1913 (София) - Септември (София) отложен Витоша 13 (София) - Левски (София) отложен 30 ноември 2019 г., събота, 09:30 ч: Ботев 57 СОУ (София) - Царско село 2015 (София) 3:0 сл. 1 декември 2019 г., неделя, 09:30 ч: Локомотив София 1929 (София) - Развитие МФ (София) 1:0 Национал (София) - ЦСКА (София) 0:3 Славия 1913 (София) - Септември (София) 1:2 Витоша 13 (София) - Левски (София) 1:2 XII кръг 9 ноември 2019 г., събота, 12:00 ч: ЦСКА (София) - Локомотив София 1929 (София) 4:0 10 ноември 2019 г., неделя, 09:30 ч: Развитие МФ (София) - Витоша 13 (София) 4:0 Левски (София) - Славия 1913 (София) 7:0 Царско село 2015 (София) - Национал (София) 2:3 10 ноември 2019 г., неделя, 15:30 ч: в кв.Драгалевци, София: Септември (София) - Ботев 57 СОУ (София) 1:0 XIII кръг 16 ноември 2019 г., събота, 09:30 ч: Ботев 57 СОУ (София) - Левски (София) 1:2 17 ноември 2019 г., неделя, 09:30 ч: Локомотив София 1929 (София) - Царско село 2015 (София) 4:1 Славия 1913 (София) - Витоша 13 (София) 2:1 17 ноември 2019 г., неделя, 11:30 ч: ЦСКА (София) - Развитие на млади футболисти (София) 3:1 17 ноември 2019 г., неделя, 13:00 ч: Национал (София) - Септември (София) 4:0 XIV кръг 22 ноември 2019 г., петък, 16:00 ч: Развитие МФ (София) - Славия 1913 (София) 0:1 24 ноември 2019 г., неделя, 09:30 ч: Витоша 13 (София) - Ботев 57 СОУ (София) 1:5 Царско село 2015 (София) - ЦСКА (София) 0:4 24 ноември 2019 г., неделя, 11:30 ч: Левски (София) - Национал (София) 4:0 24 ноември 2019 г., неделя, 15:30 ч: в кв.Драгалевци, София: Септември (София) - Локомотив София 1929 (София) 0:2 XI кръг - отложени мачове 30 ноември 2019 г., събота, 09:30 ч: Ботев 57 СОУ (София) - Царско село 2015 (София) 3:0 сл. 1 декември 2019 г., неделя, 09:30 ч: Локомотив София 1929 (София) - Развитие МФ (София) 1:0 Национал (София) - ЦСКА (София) 0:3 Славия 1913 (София) - Септември (София) 1:2 Витоша 13 (София) - Левски (София) 1:2 XV кръг 29 февруари 2020 г., събота, 16:00 ч: ЦСКА (София) - Септември (София) 6:1 1 март 2020 г., неделя, 09:30 ч: Царско село 2015 (София) - Развитие МФ (София) 0:3 сл. Локомотив София 1929 (София) - Левски (София) 0:2 Национал (София) - Витоша 13 (София) анулиран * * - първоначално отложен, в последствие анулиран след преждевременното прекратяване на сезона. 1 март 2020 г., неделя, 16:00 ч: Ботев 57 СОУ (София) - Славия 1913 (София) 1:1 XVI кръг 8 март 2020 г., неделя, 09:30 ч: Развитие МФ (София) - Ботев 57 СОУ (София) анулиран Славия 1913 (София) - Национал (София) анулиран Витоша 13 (София) - Локомотив София 1929 (София) анулиран Левски (София) - ЦСКА (София) анулиран Септември (София) - Царско село 2015 (София) анулиран XVII кръг 15 март 2020 г., неделя, 09:30 ч: Царско село 2015 (София) - Левски (София) анулиран ЦСКА (София) - Витоша 13 (София) анулиран Локомотив София 1929 (София) - Славия 1913 (София) анулиран Национал (София) - Ботев 57 СОУ (София) анулиран 15 март 2020 г., неделя, 15:30 ч: Септември (София) - Развитие МФ (София) анулиран XVIII кръг 22 март 2020 г., неделя, 09:30 ч: Развитие на млади футболисти (София) - Национал (София) анулиран Ботев 57 СОУ (София) - Локомотив София 1929 (София) анулиран Славия 1913 (София) - ЦСКА (София) анулиран Витоша 13 (София) - Царско село 2015 (София) анулиран Левски (София) - Септември (София) анулиран XIX кръг 29 март 2020 г., неделя, 09:30 ч: Левски (София) - Развитие на млади футболисти (София) анулиран Славия 1913 (София) - Царско село 2015 (София) анулиран Национал (София) - Локомотив София 1929 (София) анулиран 29 март 2020 г., неделя, 15:30 ч: Септември (София) - Витоша 13 (София) анулиран 29 март 2020 г., неделя, 16:00 ч: Ботев 57 СОУ (София) - ЦСКА (София) анулиран XX кръг 5 април 2020 г., неделя, 09:30 ч: Развитие МФ (София) - Локомотив София 1929 (София) анулиран Царско село 2015 (София) - Ботев 57 СОУ (София) анулиран Витоша 13 (София) - Левски (София) анулиран 5 април 2020 г., неделя, 11:30 ч: ЦСКА (София) - Национал (София) анулиран 5 април 2020 г., неделя, 15:30 ч: Септември (София) - Славия 1913 (София) анулиран XXI кръг 10 април 2020 г., петък, 09:30 ч: Славия 1913 (София) - Левски (София) анулиран 12 април 2020 г., неделя, 09:30 ч: Развитие МФ (София) - Витоша 13 (София) анулиран Национал (София) - Царско село 2015 (София) анулиран Локомотив София 1929 (София) - ЦСКА (София) анулиран 12 април 2020 г., неделя, 16:00 ч: Ботев 57 СОУ (София) - Септември (София) анулиран XXII кръг 26 април 2020 г., неделя, 09:30 ч: Развитие на млади футболисти (София) - ЦСКА (София) анулиран Царско село 2015 (София) - Локомотив София 1929 (София) анулиран Левски (София) - Ботев 57 СОУ (София) анулиран Витоша 13 (София) - Славия 1913 (София) анулиран 26 април 2020 г., неделя, 15:30 ч: Септември (София) - Национал (София) анулиран XXIII кръг 3 май 2020 г., неделя, 09:30 ч: Славия 1913 (София) - Развитие МФ (София) анулиран Национал (София) - Левски (София) анулиран ЦСКА (София) - Царско село 2015 (София) анулиран 3 май 2020 г., неделя, 16:00 ч: Ботев 57 СОУ (София) - Витоша 13 (София) анулиран Локомотив София 1929 (София) - Септември (София) анулиран XXIV кръг 10 май 2020 г., неделя, 09:30 ч: Развитие МФ (София) - Царско село 2015 (София) анулиран Левски (София) - Локомотив София 1929 (София) анулиран Витоша 13 (София) - Национал (София) анулиран Славия 1913 (София) - Ботев 57 СОУ (София) анулиран 10 май 2020 г., неделя, 15:30 ч: Септември (София) - ЦСКА (София) анулиран XXV кръг 16 май 2020 г., събота, 09:30 ч: Ботев 57 СОУ (София) - Развитие МФ (София) анулиран 17 май 2020 г., неделя, 09:30 ч: Национал (София) - Славия 1913 (София) анулиран Локомотив София 1929 (София) - Витоша 13 (София) анулиран ЦСКА (София) - Левски (София) анулиран Царско село 2015 (София) - Септември (София) анулиран XXVI кръг 24 май 2020 г., неделя, 09:30 ч: Развитие МФ (София) - Септември (София) анулиран Левски (София) - Царско село 2015 (София) анулиран Витоша 13 (София) - ЦСКА (София) анулиран Славия 1913 (София) - Локомотив София 1929 (София) анулиран Ботев 57 СОУ (София) - Национал (София) анулиран XXVII кръг 31 май 2020 г., неделя, 09:30 ч: Национал (София) - Развитие на млади футболисти (София) анулиран Локомотив София 1929 (София) - Ботев 57 СОУ (София) анулиран ЦСКА (София) - Славия 1913 (София) анулиран Царско село 2015 (София) - Витоша 13 (София) анулиран 31 май 2020 г., неделя, 15:30 ч: Септември (София) - Левски (София) анулиран
Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Левски (София) XXX --- 4:0 1:1 5:0 7:0 6:1 --- 6:0 7:1 XXX --- --- --- --- --- --- --- --- --- 2. ЦСКА (София) 1:5 XXX 6:3 3:1 4:0 3:1 5:0 6:1 --- 8:0 --- XXX --- --- --- --- --- --- --- --- 3. Национал (София) 0:1 0:3 XXX 4:1 5:1 3:1 --- 4:0 --- 12:1 --- --- XXX --- --- --- --- --- --- --- 4. Развитие МФ (София) 1:3 2:2 --- XXX 4:2 0:1 --- 2:1 4:0 12:1 --- --- --- XXX --- --- --- --- --- --- 5. Локомотив София 1929 (София) 0:2 0:7 1:4 1:0 XXX --- 5:2 1:0 2:0 4:1 --- --- --- --- XXX --- --- --- --- --- 6. Славия 1913 (София) 1:2 --- --- 2:2 0:3 XXX 4:0 1:2 2:1 6:0 --- --- --- --- --- XXX --- --- --- --- 7. Ботев 57 СОУ (София) 1:2 0:3 1:1 0:2 --- 1:1 XXX 2:1 4:2 3:0* --- --- --- --- --- --- XXX --- --- --- 8. Септември (София) 1:1 0:0 0:0 --- 0:2 1:1 1:0 XXX 1:1 --- --- --- --- --- --- --- --- XXX --- --- 9. Витоша 13 (София) 1:2 1:2 0:2 2:5 --- 1:2 1:5 3:1 XXX --- --- --- --- --- --- --- --- --- XXX --- 10. Царско село 2015 (София) --- 0:4 2:3 0:3* 1:7 2:4 0:0 1:5 1:2 XXX --- --- --- --- --- --- --- --- --- XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Деца "Б"

Втора подгрупа

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |
         | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |

                           Крайно класиране:             

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. РД Спорт (София) 13 10 2 1 59:15 32 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Сердика (София) 13 10 1 2 44:30 31 3. София спорт (София) 14 7 2 5 32:19 23 4. Олимпия ФК (София) 13 6 3 4 29:16 21 5. Спартак 2015 (София) 13 5 4 4 33:30 19 6. Надежда (Доброславци) 14 5 2 7 26:37 17 7. Орловец 2015 (Кокаляне) 14 4 3 7 23:34 15 8. Спортист 13 (София) 13 4 0 9 20:37 12 9. Интернационал (София) 13 0 1 12 11:59 1
Бележки - Интернационал (София) играе домакинските си мачове в Мировяне. - Олимпия ФК (София) играе домакинските си мачове на ст."Бонсист" в София. - РД Спорт (София) играе домакинските си мачове на Национална футболна база в кв.Бояна, София. - Сердика (София) играе домакинските си мачове на Национална футболна база в кв.Бояна, София. - София спорт (София) играе домакинските си мачове на ст.ВСУ "Любен Каравелов" в София (I-XIV кръг) и на Национална футболна база в кв.Бояна, София (XV-XXVII кръг). - Спартак 2015 (София) играе домакинските си мачове на Национална футболна база в кв.Бояна, София. - Спортист 13 (София) играе домакинските си мачове в Мировяне. - Останалите отбори играят домакинските си мачове на стадионите на клубовете си. - На 9 март 2020 г., понеделник, с решение на БФС и с цел предотвратяване разпространението на вируса COVID-19, е спряно провеждането на всички първенства от аматьорския футбол. На 13 март 2020 г., петък, по същата причина в страната е въведено извъредно положение до 14 април, което в последствие е удължено до 13 май. - На 21 април 2020 г., вторник, БФС и АФЛ взимат решение да прекратят редовната част на сезона сезона в трите елитни юношески групи като класиранията към момента на спирането на сезона се считат за крайни за редовната фаза на сезона и няма отпадащи отбори. Решенията относно довършването на сезона във всички останали детско-юношески групи са делегирани на зоналните и областните съвети на БФС, администриращи групите. - На 14 май 2020 г., четвъртък, Министерство на здравеопазването забранява провеждането на групови занимания (вкл. футболни тренировки и мачове) с непълнолетни лица с изключение на учебна дейност. Във връзка с това решение през следващите дни сезонът във всички детско-юношески групи, администрирани от ЗС и ОС на БФС е прекратен и класиранията към момента на спирането му са обявени за крайни. I кръг 31 август 2019 г., събота, 09:30 ч: РД Спорт (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) 3:2 Спортист 13 (София) - Интернационал (София) 4:0 София спорт (София) - Спартак 2015 (София) 0:3 сл. Надежда (Доброславци) - Олимпия ФК (София) 0:7 Сердика (София) почива II кръг 7 септември 2019 г., събота, 09:30 ч: Интернационал (София) - София спорт (София) 0:4 Орловец 2015 (Кокаляне) - Спортист 13 (София) 0:3 сл. Сердика (София) - РД Спорт (София) 8:6 7 септември 2019 г., събота, 11:30 ч: Спартак 2015 (София) - Надежда (Доброславци) 3:1 Олимпия ФК (София) почива III кръг 11 септември 2019 г., сряда, 09:30 ч: Спортист 13 (София) - Сердика (София) 2:4 София спорт (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) 6:0 Надежда (Доброславци) - Интернационал (София) 4:1 Олимпия ФК (София) - Спартак 2015 (София) 6:0 РД Спорт (София) почива IV кръг 14 септември 2019 г., събота, 09:30 ч: Интернационал (София) - Олимпия ФК (София) 1:3 Орловец 2015 (Кокаляне) - Надежда (Доброславци) 1:1 Сердика (София) - София спорт (София) 3:0 14 септември 2019 г., събота, 11:30 ч: РД Спорт (София) - Спортист 13 (София) 8:0 Спартак 2015 (София) почива V кръг 21 септември 2019 г., събота, 09:30 ч: Надежда (Доброславци) - Сердика (София) 3:5 Олимпия ФК (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) 2:1 Спартак 2015 (София) - Интернационал (София) 7:0 21 септември 2019 г., събота, 14:00 ч: в кв.Бояна, София, Национална футболна база: София спорт (София) - РД Спорт (София) 1:1 Спортист 13 (София) почива VI кръг 28 септември 2019 г., събота, 09:30 ч: Орловец 2015 (Кокаляне) - Спартак 2015 (София) 4:0 Сердика (София) - Олимпия ФК (София) 3:1 Спортист 13 (София) - София спорт (София) 2:3 28 септември 2019 г., събота, 11:30 ч: РД Спорт (София) - Надежда (Доброславци) 7:2 Интернационал (София) почива VII кръг 5 октомври 2019 г., събота, 09:30 ч: Надежда (Доброславци) - Спортист 13 (София) 2:0 Олимпия ФК (София) - РД Спорт (София) 0:0 5 октомври 2019 г., събота, 15:00 ч: Спартак 2015 (София) - Сердика (София) 2:2 5 октомври 2019 г., събота, 15:30 ч: Интернационал (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) 0:5 София спорт (София) почива VIII кръг 11 октомври 2019 г., петък, 09:30 ч: Сердика (София) - Интернационал (София) 6:2 11 октомври 2019 г., петък, 11:30 ч: в кв.Бояна, София, Национална футболна база: София спорт (София) - Надежда (Доброславци) 2:1 11 октомври 2019 г., петък, 13:30 ч: РД Спорт (София) - Спартак 2015 (София) 8:0 12 октомври 2019 г., събота, 15:00 ч: Спортист 13 (София) - Олимпия ФК (София) 3:0 сл. Орловец 2015 (Кокаляне) почива IX кръг 19 октомври 2019 г., събота, 09:30 ч: Олимпия ФК (София) - София спорт (София) 0:4 Спартак 2015 (София) - Спортист 13 (София) 4:1 Орловец 2015 (Кокаляне) - Сердика (София) 3:4 19 октомври 2019 г., събота, 15:30 ч: Интернационал (София) - РД Спорт (София) 0:8 Надежда (Доброславци) почива X кръг 29 октомври 2019 г., вторник, 09:30 ч: Орловец 2015 (Кокаляне) - РД Спорт (София) 0:4 Интернационал (София) - Спортист 13 (София) 2:4 Спартак 2015 (София) - София спорт (София) 1:1 Олимпия ФК (София) - Надежда (Доброславци) 1:2 Сердика (София) почива XI кръг 2 ноември 2019 г., събота, 09:30 ч: Надежда (Доброславци) - Спартак 2015 (София) отложен София спорт (София) - Интернационал (София) отложен Спортист 13 (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) отложен РД Спорт (София) - Сердика (София) отложен 30 ноември 2019 г., събота, 09:30 ч: Надежда (Доброславци) - Спартак 2015 (София) 2:1 Спортист 13 (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) 0:1 РД Спорт (София) - Сердика (София) 4:0 30 ноември 2019 г., събота, 14:30 ч: София спорт (София) - Интернационал (София) 4:1 Олимпия ФК (София) почива XII кръг 9 ноември 2019 г., събота, 09:30 ч: Сердика (София) - Спортист 13 (София) 5:1 Орловец 2015 (Кокаляне) - София спорт (София) 3:1 9 ноември 2019 г., събота, 11:30 ч: Спартак 2015 (София) - Олимпия ФК (София) 1:1 9 ноември 2019 г., събота, 15:00 ч: Интернационал (София) - Надежда (Доброславци) 1:4 РД Спорт (София) почива XIII кръг 16 ноември 2019 г., събота, 09:30 ч: Олимпия ФК (София) - Интернационал (София) 3:0 сл. Надежда (Доброславци) - Орловец 2015 (Кокаляне) 1:1 16 ноември 2019 г., събота, 15:00 ч: Спортист 13 (София) - РД Спорт (София) 0:3 16 ноември 2019 г., събота, 16:30 ч: София спорт (София) - Сердика (София) 0:1 Спартак 2015 (София) почива XIV кръг 23 ноември 2019 г., събота, 09:30 ч: РД Спорт (София) - София спорт (София) 3:1 Орловец 2015 (Кокаляне) - Олимпия ФК (София) 1:1 23 ноември 2019 г., събота, 11:30 ч: Сердика (София) - Надежда (Доброславци) 3:2 23 ноември 2019 г., събота, 15:00 ч: Интернационал (София) - Спартак 2015 (София) 3:3 Спортист 13 (София) почива XI кръг - отложени мачове 30 ноември 2019 г., събота, 09:30 ч: Надежда (Доброславци) - Спартак 2015 (София) 2:1 Спортист 13 (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) 0:1 РД Спорт (София) - Сердика (София) 4:0 30 ноември 2019 г., събота, 14:30 ч: София спорт (София) - Интернационал (София) 4:1 XV кръг 29 февруари 2020 г., събота, 09:30 ч: Спартак 2015 (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) 8:1 Олимпия ФК (София) - Сердика (София) 4:0 Надежда (Доброславци) - РД Спорт (София) 1:4 29 февруари 2020 г., събота, 11:30 ч: София спорт (София) - Спортист 13 (София) 5:0 Интернационал (София) почива XVI кръг 7 март 2020 г., събота, 09:30 ч: Спортист 13 (София) - Надежда (Доброславци) анулиран РД Спорт (София) - Олимпия ФК (София) анулиран Орловец 2015 (Кокаляне) - Интернационал (София) анулиран 7 март 2020 г., събота, 11:30 ч: Сердика (София) - Спартак 2015 (София) анулиран София спорт (София) почива XVII кръг 14 март 2020 г., събота, 09:30 ч: Интернационал (София) - Сердика (София) анулиран Спартак 2015 (София) - РД Спорт (София) анулиран Олимпия ФК (София) - Спортист 13 (София) анулиран Надежда (Доброславци) - София спорт (София) анулиран Орловец 2015 (Кокаляне) почива XVIII кръг 21 март 2020 г., събота, 09:30 ч: София спорт (София) - Олимпия ФК (София) анулиран Спортист 13 (София) - Спартак 2015 (София) анулиран 21 март 2020 г., събота, 13:30 ч: РД Спорт (София) - Интернационал (София) анулиран 21 март 2020 г., събота, 15:30 ч: Сердика (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) анулиран Надежда (Доброславци) почива XIX кръг 28 март 2020 г., събота, 09:30 ч: РД Спорт (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) анулиран Спортист 13 (София) - Интернационал (София) анулиран Надежда (Доброславци) - Олимпия ФК (София) анулиран 28 март 2020 г., събота, 11:30 ч: София спорт (София) - Спартак 2015 (София) анулиран Сердика (София) почива XX кръг 4 април 2020 г., събота, 09:30 ч: Интернационал (София) - София спорт (София) анулиран Орловец 2015 (Кокаляне) - Спортист 13 (София) анулиран Сердика (София) - РД Спорт (София) анулиран 4 април 2020 г., събота, 13:30 ч: Спартак 2015 (София) - Надежда (Доброславци) анулиран Олимпия ФК (София) почива XXI кръг 11 април 2020 г., събота, 09:30 ч: Спортист 13 (София) - Сердика (София) анулиран София спорт (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) анулиран Надежда (Доброславци) - Интернационал (София) анулиран Олимпия ФК (София) - Спартак 2015 (София) анулиран РД Спорт (София) почива XXII кръг 25 април 2020 г., събота, 09:30 ч: Интернационал (София) - Олимпия ФК (София) анулиран Орловец 2015 (Кокаляне) - Надежда (Доброславци) анулиран Сердика (София) - София спорт (София) анулиран 25 април 2020 г., събота, 11:30 ч: РД Спорт (София) - Спортист 13 (София) анулиран Спартак 2015 (София) почива XXIII кръг 2 май 2020 г., събота, 09:30 ч: София спорт (София) - РД Спорт (София) анулиран Надежда (Доброславци) - Сердика (София) анулиран Олимпия ФК (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) анулиран 2 май 2020 г., събота, 13:30 ч: Спартак 2015 (София) - Интернационал (София) анулиран Спортист 13 (София) почива XXIV кръг 9 май 2020 г., събота, 09:30 ч: Орловец 2015 (Кокаляне) - Спартак 2015 (София) анулиран Сердика (София) - Олимпия ФК (София) анулиран Спортист 13 (София) - София спорт (София) анулиран 9 май 2020 г., събота, 13:30 ч: РД Спорт (София) - Надежда (Доброславци) анулиран Интернационал (София) почива XXV кръг 16 май 2020 г., събота, 09:30 ч: Надежда (Доброславци) - Спортист 13 (София) анулиран Олимпия ФК (София) - РД Спорт (София) анулиран Спартак 2015 (София) - Сердика (София) анулиран Интернационал (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) анулиран София спорт (София) почива XXVI кръг 23 май 2020 г., събота, 09:30 ч: РД Спорт (София) - Спартак 2015 (София) анулиран Спортист 13 (София) - Олимпия ФК (София) анулиран 23 май 2020 г., събота, 13:30 ч: Сердика (София) - Интернационал (София) анулиран 23 май 2020 г., събота, 15:30 ч: София спорт (София) - Надежда (Доброславци) анулиран Орловец 2015 (Кокаляне) почива XXVII кръг 30 май 2020 г., събота, 09:30 ч: Олимпия ФК (София) - София спорт (София) анулиран Спартак 2015 (София) - Спортист 13 (София) анулиран Интернационал (София) - РД Спорт (София) анулиран Орловец 2015 (Кокаляне) - Сердика (София) анулиран Надежда (Доброславци) почива
Таблица с резултати
----------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. ----------------------------------------------------------------------------------- 1. РД Спорт (София) XXX 4:0 3:1 --- 8:0 7:2 3:2 8:0 --- XXX --- --- --- --- --- --- --- --- 2. Сердика (София) 8:6 XXX 3:0 3:1 --- 3:2 --- 5:1 6:2 --- XXX --- --- --- --- --- --- --- 3. София спорт (София) 1:1 0:1 XXX --- 0:3* 2:1 6:0 5:0 4:1 --- --- XXX --- --- --- --- --- --- 4. Олимпия ФК (София) 0:0 4:0 0:4 XXX 6:0 1:2 2:1 --- 3:0* --- --- --- XXX --- --- --- --- --- 5. Спартак 2015 (София) --- 2:2 1:1 1:1 XXX 3:1 8:1 4:1 7:0 --- --- --- --- XXX --- --- --- --- 6. Надежда (Доброславци) 1:4 3:5 --- 0:7 2:1 XXX 1:1 2:0 4:1 --- --- --- --- --- XXX --- --- --- 7. Орловец 2015 (Кокаляне) 0:4 3:4 3:1 1:1 4:0 1:1 XXX 0:3* --- --- --- --- --- --- --- XXX --- --- 8. Спортист 13 (София) 0:3 2:4 2:3 3:0* --- --- 0:1 XXX 4:0 --- --- --- --- --- --- --- XXX --- 9. Интернационал (София) 0:8 --- 0:4 1:3 3:3 1:4 0:5 2:4 XXX --- --- --- --- --- --- --- --- XXX ----------------------------------------------------------------------------------- нагоре