Деца (род.2005-06):
« София - Областна група 2019/20


Първа подгрупа

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
         | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |

                           Крайно класиране:             

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Сливнишки герой (Сливница) 10 10 0 0 62:4 30 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Рилски спортист 2011 (Самоков) 10 8 1 1 40:6 25 3. Ботев 1937 (Ихтиман) 10 5 2 3 42:16 17 4. ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 10 5 0 5 26:29 15 5. Рилец (Говедарци) 10 4 0 6 19:25 12 6. Балкан 1929 (Ботевград) 9 3 1 5 16:23 10 7. Спортист 2009 (Своге) 9 2 0 7 10:58 6 8. ФК Рилски спортист (Самоков) 10 0 0 10 9:63 0
Бележки - На 9 март 2020 г., понеделник, с решение на БФС и с цел предотвратяване разпространението на вируса COVID-19, е спряно провеждането на всички първенства от аматьорския футбол. На 13 март 2020 г., петък, по същата причина в страната е въведено извъредно положение до 14 април, което в последствие е удължено до 13 май. - На 21 април 2020 г., вторник, БФС и АФЛ взимат решение да прекратят редовната част на сезона сезона в трите елитни юношески групи като класиранията към момента на спирането на сезона се считат за крайни за редовната фаза на сезона и няма отпадащи отбори. Решенията относно довършването на сезона във всички останали детско-юношески групи са делегирани на зоналните и областните съвети на БФС, администриращи групите. - На 14 май 2020 г., четвъртък, Министерство на здравеопазването забранява провеждането на групови занимания (вкл. футболни тренировки и мачове) с непълнолетни лица с изключение на учебна дейност. Във връзка с това решение през следващите дни сезонът във всички детско-юношески групи, администрирани от ЗС и ОС на БФС е прекратен и класиранията към момента на спирането му са обявени за крайни. I кръг 14 септември 2019 г., събота, 11:00 ч: Рилски спортист 2011 (Самоков) - Рилец (Говедарци) 3:0 Ботев 1937 (Ихтиман) - ФК Рилски спортист (Самоков) 9:0 15 септември 2019 г., неделя, 10:30 ч: Сливнишки герой (Сливница) - Спортист 2009 (Своге) 12:1 15 септември 2019 г., неделя, 11:00 ч: Балкан 1929 (Ботевград) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 4:1 II кръг 22 септември 2019 г., неделя, 11:00 ч: Рилец (Говедарци) - Спортист 2009 (Своге) 4:1 Рилски спортист 2011 (Самоков) - Ботев 1937 (Ихтиман) 3:1 22 септември 2019 г., неделя, 14:00 ч: ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Сливнишки герой (Сливница) 0:10 22 септември 2019 г., неделя, 16:00 ч: ФК Рилски спортист (Самоков) - Балкан 1929 (Ботевград) 0:1 III кръг 29 септември 2019 г., неделя, 11:00 ч: Ботев 1937 (Ихтиман) - Рилец (Говедарци) 5:2 Балкан 1929 (Ботевград) - Рилски спортист 2011 (Сам) 2:3 Сливнишки герой (Сливница) - ФК Рилски спортист (Сам) 9:1 Спортист 2009 (Своге) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 1:4 IV кръг 5 октомври 2019 г., събота, 11:00 ч: Рилец (Говедарци) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 3:2 ФК Рилски спортист (Самоков) - Спортист 2009 (Своге) 2:4 Ботев 1937 (Ихтиман) - Балкан 1929 (Ботевград) 2:2 6 октомври 2019 г., неделя, 11:00 ч: Рилски спортист 2011 (Сам) - Сливнишки герой (Сливница) 0:1 V кръг 12 октомври 2019 г., събота, 11:00 ч: Балкан 1929 (Ботевград) - Рилец (Говедарци) 0:2 ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - ФК Рилски спортист (Сам) 4:1 13 октомври 2019 г., неделя, 11:00 ч: Сливнишки герой (Сливница) - Ботев 1937 (Ихтиман) 6:1 Спортист 2009 (Своге) - Рилски спортист 2011 (Самоков) 0:5 VI кръг 19 октомври 2019 г., събота, 11:00 ч: Рилец (Говедарци) - ФК Рилски спортист (Самоков) 6:1 Рилски спортист 2011 (Сам) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 6:1 Ботев 1937 (Ихтиман) - Спортист 2009 (Своге) 16:0 20 октомври 2019 г., неделя, 11:00 ч: Балкан 1929 (Ботевград) - Сливнишки герой (Сливница) 0:4 VII кръг 26 октомври 2019 г., събота, 11:00 ч: Сливнишки герой (Сливница) - Рилец (Говедарци) отложен Спортист 2009 (Своге) - Балкан 1929 (Ботевград) анулиран * * - първоначално отложен, в последствие анулиран след преждевременното прекратяване на сезона. ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Ботев 1937 (Ихтиман) отложен ФК Рилски спортист (Сам) - Рилски спортист 2011 (Сам) отложен 24 ноември 2019 г., неделя, 11:00 ч: Сливнишки герой (Сливница) - Рилец (Говедарци) 3:0 ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Ботев 1937 (Ихтиман) 1:0 25 ноември 2019 г., понеделник, 14:30 ч: ФК Рилски спортист (Сам) - Рилски спортист 2011 (Сам) 0:14 VIII кръг 2 ноември 2019 г., събота, 11:00 ч: Рилец (Говедарци) - Рилски спортист 2011 (Самоков) отложен ФК Рилски спортист (Самоков) - Ботев 1937 (Ихтиман) 1:4 ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Балкан 1929 (Ботевград) отложен Спортист 2009 (Своге) - Сливнишки герой (Сливница) отложен 20 ноември 2019 г., сряда, 14:00 ч: ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Балкан 1929 (Ботевград) 6:1 28 ноември 2019 г., четвъртък, 14:00 ч: Рилец (Говедарци) - Рилски спортист 2011 (Самоков) 0:4 30 ноември 2019 г., събота, 11:00 ч: Спортист 2009 (Своге) - Сливнишки герой (Сливница) 0:8 IX кръг 10 ноември 2019 г., неделя, 11:00 ч: Спортист 2009 (Своге) - Рилец (Говедарци) 2:1 Сливнишки герой (Сливница) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 2:1 Балкан 1929 (Ботевград) - ФК Рилски спортист (Самоков) 5:3 Ботев 1937 (Ихтиман) - Рилски спортист 2011 (Самоков) 0:0 X кръг 17 ноември 2019 г., неделя, 11:00 ч: Рилец (Говедарци) - Ботев 1937 (Ихтиман) 1:4 Рилски спортист 2011 (Сам) - Балкан 1929 (Ботевград) 2:1 ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Спортист 2009 (Своге) 6:1 18 ноември 2019 г., понеделник, 14:00 ч: ФК Рилски спортист (Сам) - Сливнишки герой (Сливница) 0:7 VIII кръг - отложен мач 20 ноември 2019 г., сряда, 14:00 ч: ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Балкан 1929 (Ботевград) 6:1 VII кръг - отложени мачове 24 ноември 2019 г., неделя, 11:00 ч: Сливнишки герой (Сливница) - Рилец (Говедарци) 3:0 ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Ботев 1937 (Ихтиман) 1:0 25 ноември 2019 г., понеделник, 14:30 ч: ФК Рилски спортист (Сам) - Рилски спортист 2011 (Сам) 0:14 VIII кръг - отложени мачове 28 ноември 2019 г., четвъртък, 14:00 ч: Рилец (Говедарци) - Рилски спортист 2011 (Самоков) 0:4 30 ноември 2019 г., събота, 11:00 ч: Спортист 2009 (Своге) - Сливнишки герой (Сливница) 0:8 XI кръг пролет 2020: ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Рилец (Говедарци) анулиран Спортист 2009 (Своге) - ФК Рилски спортист (Самоков) анулиран Сливнишки герой (Сливница) - Рилски спортист 2011 (Сам) анулиран Балкан 1929 (Ботевград) - Ботев 1937 (Ихтиман) анулиран XII кръг Рилец (Говедарци) - Балкан 1929 (Ботевград) анулиран Ботев 1937 (Ихтиман) - Сливнишки герой (Сливница) анулиран Рилски спортист 2011 (Самоков) - Спортист 2009 (Своге) анулиран ФК Рилски спортист (Сам) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) анулиран XIII кръг ФК Рилски спортист (Самоков) - Рилец (Говедарци) анулиран ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Рилски спортист 2011 (Сам) анулиран Спортист 2009 (Своге) - Ботев 1937 (Ихтиман) анулиран Сливнишки герой (Сливница) - Балкан 1929 (Ботевград) анулиран XIV кръг Рилец (Говедарци) - Сливнишки герой (Сливница) анулиран Балкан 1929 (Ботевград) - Спортист 2009 (Своге) анулиран Ботев 1937 (Ихтиман) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) анулиран Рилски спортист 2011 (Сам) - ФК Рилски спортист (Сам) анулиран
Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. ------------------------------------------------------------------------------ 1. Сливнишки герой (Сливница) XXX --- 6:1 2:1 3:0 --- 12:1 9:1 2. Рилски спортист 2011 (Самоков) 0:1 XXX 3:1 6:1 3:0 2:1 --- --- 3. Ботев 1937 (Ихтиман) --- 0:0 XXX --- 5:2 2:2 16:0 9:0 4. ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 0:10 --- 1:0 XXX --- 6:1 6:1 4:1 5. Рилец (Говедарци) --- 0:4 1:4 3:2 XXX --- 4:1 6:1 6. Балкан 1929 (Ботевград) 0:4 2:3 --- 4:1 0:2 XXX --- 5:3 7. Спортист 2009 (Своге) 0:8 0:5 --- 1:4 2:1 --- XXX --- 8. ФК Рилски спортист (Самоков) 0:7 0:14 1:4 --- --- 0:1 2:4 XXX ------------------------------------------------------------------------------ нагоре

Втора подгрупа

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
         | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |

                           Крайно класиране:             

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Бенковски (гр.Костенец) 6 6 0 0 52:7 18 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Средногорец 2016 (Златица) 7 5 0 2 40:9 15 3. Левски 2007 (Долна баня) 4 4 0 0 20:1 12 4. Ракитин (Трудовец) 8 2 1 5 15:44 7 [0 1 0 2:2 1, 2 гола на чужд терен] 5. Пирдоп (Пирдоп) 8 2 1 5 24:38 7 [0 1 0 2:2 1, 0 гола на чужд терен] 6. Драгоман (Драгоман) 7 0 0 7 9:61 0 -. Звездец (Горна Малина) 3 0 0 3 0:9 - [*] Изваден
Бележки - След IV кръг Звездец (Горна Малина) е изваден от групата заради трето неявяване за мач без уважителна причина. Резултатите му се анулират. - На 9 март 2020 г., понеделник, с решение на БФС и с цел предотвратяване разпространението на вируса COVID-19, е спряно провеждането на всички първенства от аматьорския футбол. На 13 март 2020 г., петък, по същата причина в страната е въведено извъредно положение до 14 април, което в последствие е удължено до 13 май. - На 21 април 2020 г., вторник, БФС и АФЛ взимат решение да прекратят редовната част на сезона сезона в трите елитни юношески групи като класиранията към момента на спирането на сезона се считат за крайни за редовната фаза на сезона и няма отпадащи отбори. Решенията относно довършването на сезона във всички останали детско-юношески групи са делегирани на зоналните и областните съвети на БФС, администриращи групите. - На 14 май 2020 г., четвъртък, Министерство на здравеопазването забранява провеждането на групови занимания (вкл. футболни тренировки и мачове) с непълнолетни лица с изключение на учебна дейност. Във връзка с това решение през следващите дни сезонът във всички детско-юношески групи, администрирани от ЗС и ОС на БФС е прекратен и класиранията към момента на спирането му са обявени за крайни. I кръг 14 септември 2019 г., събота, 11:00 ч: Пирдоп (Пирдоп) - Драгоман (Драгоман) 13:0 15 септември 2019 г., неделя, 11:00 ч: Звездец (Горна Малина) - Бенковски (гр.Костенец) 0:3 сл. /анулиран/ Ракитин (Трудовец) - Средногорец 2016 (Златица) 0:3 Левски 2007 (Долна баня) почива II кръг 21 септември 2019 г., събота, 11:00 ч: Левски 2007 (Долна баня) - Звездец (Горна Малина) 3:0 сл. /анулиран/ 21 септември 2019 г., събота, 14:00 ч: Бенковски (гр.Костенец) - Пирдоп (Пирдоп) 11:1 22 септември 2019 г., неделя, 11:00 ч: Драгоман (Драгоман) - Ракитин (Трудовец) 2:8 Средногорец 2016 (Златица) почива III кръг 28 септември 2019 г., събота, 11:00 ч: Ракитин (Трудовец) - Бенковски (гр.Костенец) 1:10 28 септември 2019 г., събота, 16:00 ч: Пирдоп (Пирдоп) - Левски 2007 (Долна баня) 1:8 29 септември 2019 г., неделя, 11:00 ч: Средногорец 2016 (Златица) - Драгоман (Драгоман) 11:0 Звездец (Горна Малина) почива IV кръг 5 октомври 2019 г., събота, 11:00 ч: Бенковски (гр.Костенец) - Средногорец 2016 (Златица) 6:4 Звездец (Горна Малина) - Пирдоп (Пирдоп) 0:3 сл. /анулиран/ 6 октомври 2019 г., неделя, 11:00 ч: Левски 2007 (Долна баня) - Ракитин (Трудовец) 8:0 Драгоман (Драгоман) почива V кръг 12 октомври 2019 г., събота, 11:00 ч: Ракитин (Трудовец) - Звездец (Горна Малина) анулиран Средногорец 2016 (Златица) - Левски 2007 (Долна баня) 0:1 Драгоман (Драгоман) - Бенковски (гр.Костенец) 1:14 Пирдоп (Пирдоп) почива VI кръг 19 октомври 2019 г., събота, 11:00 ч: Левски 2007 (Долна баня) - Драгоман (Драгоман) анулиран * * - първоначално отложен, в последствие анулиран след преждевременното прекратяване на сезона. 20 октомври 2019 г., неделя, 11:00 ч: Звездец (Горна Малина) - Средногорец 2016 (Златица) анулиран Пирдоп (Пирдоп) - Ракитин (Трудовец) 2:2 Бенковски (гр.Костенец) почива VII кръг 26 октомври 2019 г., събота, 11:00 ч: Средногорец 2016 (Златица) - Пирдоп (Пирдоп) отложен Драгоман (Драгоман) - Звездец (Горна Малина) анулиран Бенковски (гр.Костенец) - Левски 2007 (Долна баня) анулиран * * - първоначално отложен, в последствие анулиран след преждевременното прекратяване на сезона. 3 ноември 2019 г., неделя, 11:00 ч: Средногорец 2016 (Златица) - Пирдоп (Пирдоп) 9:1 Ракитин (Трудовец) почива VIII кръг 9 ноември 2019 г., събота, 11:00 ч: Бенковски (гр.Костенец) - Звездец (Горна Малина) анулиран Драгоман (Драгоман) - Пирдоп (Пирдоп) 2:6 Средногорец 2016 (Златица) - Ракитин (Трудовец) 8:0 Левски 2007 (Долна баня) почива IX кръг 16 ноември 2019 г., събота, 11:00 ч: Пирдоп (Пирдоп) - Бенковски (гр.Костенец) 0:3 Звездец (Горна Малина) - Левски 2007 (Долна баня) анулиран 17 ноември 2019 г., неделя, 11:00 ч: Ракитин (Трудовец) - Драгоман (Драгоман) 4:3 Средногорец 2016 (Златица) почива X кръг 23 ноември 2019 г., събота, 11:00 ч: Левски 2007 (Долна баня) - Пирдоп (Пирдоп) 3:0 Бенковски (гр.Костенец) - Ракитин (Трудовец) 8:0 Драгоман (Драгоман) - Средногорец 2016 (Златица) 1:5 Звездец (Горна Малина) почива XI кръг пролет 2020: Средногорец 2016 (Златица) - Бенковски (гр.Костенец) анулиран Ракитин (Трудовец) - Левски 2007 (Долна баня) анулиран Драгоман (Драгоман) почива Пирдоп (Пирдоп) почива XII кръг Левски 2007 (Долна баня) - Средногорец 2016 (Златица) анулиран Бенковски (гр.Костенец) - Драгоман (Драгоман) анулиран Пирдоп (Пирдоп) почива Ракитин (Трудовец) почива XIII кръг Драгоман (Драгоман) - Левски 2007 (Долна баня) анулиран Ракитин (Трудовец) - Пирдоп (Пирдоп) анулиран Бенковски (гр.Костенец) почива Средногорец 2016 (Златица) почива XIV кръг Пирдоп (Пирдоп) - Средногорец 2016 (Златица) анулиран Левски 2007 (Долна баня) - Бенковски (гр.Костенец) анулиран Ракитин (Трудовец) почива Драгоман (Драгоман) почива
Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. ------------------------------------------------------------------------- 1. Бенковски (гр.Костенец) XXX 6:4 --- 8:0 11:1 --- --- 2. Средногорец 2016 (Златица) --- XXX 0:1 8:0 9:1 11:0 --- 3. Левски 2007 (Долна баня) --- --- XXX 8:0 3:0 --- (3:0) 4. Ракитин (Трудовец) 1:10 0:3 --- XXX --- 4:3 --- 5. Пирдоп (Пирдоп) 0:3 --- 1:8 2:2 XXX 13:0 --- 6. Драгоман (Драгоман) 1:14 1:5 --- 2:8 2:6 XXX --- 7. Звездец (Горна Малина) (0:3) --- --- --- (0:3) --- XXX ------------------------------------------------------------------------- нагоре