Деца (род.2004-05):
« София - Областна група 2018/19


Първа подгрупа

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
         | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Сливнишки герой (Сливница)         14   13   1   0   63:6    40
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Миньор (Перник)                    14   12   0   2   75:17   36
 3. Спортист 2009 (Своге)              14    9   1   4   73:29   28
 4. ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)   14    7   1   6   35:34   22
 5. Балкан 1929 (Ботевград)            14    5   0   9   36:48   15
 6. Ботев 1937 (Ихтиман)               14    4   1   9   31:62   13
 7. Рилски спортист 2011 (Самоков)     14    3   0  11   24:58    9
 8. Ком 98 (Годеч)                     14    1   0  13   16:99    3

Бележки
  - Отборите играят домакинските си мачове на следните терени:
    - Балкан 1929 (Ботевград) - ст."Христо Ботев", Ботевград;
    - Ботев 1937 (Ихтиман) - ст."Христо Ботев", Ихтиман;
    - Ком 98 (Годеч) - Градски стадион, Годеч;
    - Миньор (Перник) - ст."Звезда", кв.Димова махала, Перник;
    - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - ст."Георги Бенковски", кв.Маслово, Костинброд;
    - Рилски спортист 2011 (Самоков) - ст."Искър", Самоков;
    - Сливнишки герой (Сливница) - в Сливница;
    - Спортист 2009 (Своге) - Градски стадион, Своге.

                           I кръг

16 септември 2018 г., неделя, 11:30 ч:
Сливнишки герой (Сливница) - ОФК Костинброд 2012 (Кост)   4:0 
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Ком 98 (Годеч)           5:2 
Балкан 1929 (Ботевград) - Миньор (Перник)                 1:2 
Спортист 2009 (Своге) - Ботев 1937 (Ихтиман)              7:1 

                           II кръг

22 септември 2018 г., събота, 13:30 ч:
Миньор (Перник) - Спортист 2009 (Своге)                   6:2 
23 септември 2018 г., неделя, 11:30 ч:
Сливнишки герой (Сливница) - Рилски спортист 2011 (Сам)   4:0 
23 септември 2018 г., неделя, 14:30 ч:
Ком 98 (Годеч) - Балкан 1929 (Ботевград)                  2:10 
24 септември 2018 г., понеделник, 11:00 ч:
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Ботев 1937 (Ихтиман)   3:1 

                           III кръг

29 септември 2018 г., събота, 11:30 ч:
Ботев 1937 (Ихтиман) - Миньор (Перник)                    1:10 
30 септември 2018 г., неделя, 11:30 ч:
Рилски спортист 2011 (Сам) - ОФК Костинброд 2012 (Кост)   1:2 
Балкан 1929 (Ботевград) - Сливнишки герой (Сливница)      1:5 
Спортист 2009 (Своге) - Ком 98 (Годеч)                   11:0 

                           IV кръг

6 октомври 2018 г., събота, 11:30 ч:
Ком 98 (Годеч) - Ботев 1937 (Ихтиман)                     4:5 
6 октомври 2018 г., събота, 15:00 ч:
Рилски спортист 2011 (Сам) - Балкан 1929 (Ботевград)      4:2 
6 октомври 2018 г., събота, 16:00 ч:
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Миньор (Перник)        0:2 
7 октомври 2018 г., неделя, 11:30 ч:
Сливнишки герой (Сливница) - Спортист 2009 (Своге)        1:1 

                           V кръг

20 октомври 2018 г., събота, 13:30 ч:
Миньор (Перник) - Ком 98 (Годеч)                          5:1 
21 октомври 2018 г., неделя, 11:30 ч:
Балкан 1929 (Ботевград) - ОФК Костинброд 2012 (Кост)      4:1 
Спортист 2009 (Своге) - Рилски спортист 2011 (Самоков)    8:1 
Ботев 1937 (Ихтиман) - Сливнишки герой (Сливница)         0:7 

                           VI кръг

27 октомври 2018 г., събота, 11:30 ч:
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Ком 98 (Годеч)         5:2 
28 октомври 2018 г., неделя, 11:30 ч:
Сливнишки герой (Сливница) - Миньор (Перник)              3:2 
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Ботев 1937 (Ихтиман)     6:1 
Балкан 1929 (Ботевград) - Спортист 2009 (Своге)           2:4 

                           VII кръг

3 ноември 2018 г., събота, 10:30 ч:
Ботев 1937 (Ихтиман) - Балкан 1929 (Ботевград)            2:4 
3 ноември 2018 г., събота, 11:30 ч:
Спортист 2009 (Своге) - ОФК Костинброд 2012 (Кост)        9:0 
3 ноември 2018 г., събота, 13:30 ч:
Миньор (Перник) - Рилски спортист 2011 (Самоков)          6:0 
4 ноември 2018 г., неделя, 11:30 ч:
Ком 98 (Годеч) - Сливнишки герой (Сливница)               0:6 

                           VIII кръг

30 март 2019 г., събота, 10:30 ч:
Ботев 1937 (Ихтиман) - Спортист 2009 (Своге)              2:7 
30 март 2019 г., събота, 11:30 ч:
ОФК Костинброд 2012 (Кост) - Сливнишки герой (Сливница)   0:1 
30 март 2019 г., събота, 13:30 ч:
Миньор (Перник) - Балкан 1929 (Ботевград)                 4:0 
31 март 2019 г., неделя, 11:30 ч:
Ком 98 (Годеч) - Рилски спортист 2011 (Самоков)           2:1 

                           IX кръг

6 април 2019 г., събота, 11:30 ч:
Ботев 1937 (Ихтиман) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)   2:2 
Балкан 1929 (Ботевград) - Ком 98 (Годеч)                  7:0 
7 април 2019 г., неделя, 15:00 ч:
Спортист 2009 (Своге) - Миньор (Перник)                   2:5 
8 април 2019 г., понеделник, 16:00 ч:
Рилски спортист 2011 (Сам) - Сливнишки герой (Сливница)   0:4 

                           X кръг

13 април 2019 г., събота, 11:00 ч:
Ком 98 (Годеч) - Спортист 2009 (Своге)                    3:8 
13 април 2019 г., събота, 11:30 ч:
Сливнишки герой (Сливница) - Балкан 1929 (Ботевград)      7:1 
13 април 2019 г., събота, 13:30 ч:
Миньор (Перник) - Ботев 1937 (Ихтиман)                    6:1 
15 април 2019 г., понеделник, 16:00 ч:
ОФК Костинброд 2012 (Кост) - Рилски спортист 2011 (Сам)   7:1 

                           XI кръг

20 април 2019 г., събота, 11:30 ч:
Спортист 2009 (Своге) - Сливнишки герой (Сливница)        0:2 
20 април 2019 г., събота, 13:30 ч:
Миньор (Перник) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)        5:0 
21 април 2019 г., неделя, 11:30 ч:
Ботев 1937 (Ихтиман) - Ком 98 (Годеч)                     3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
Балкан 1929 (Ботевград) - Рилски спортист 2011 (Сам)      1:0 

                           XII кръг

4 май 2019 г., събота, 11:30 ч:
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Спортист 2009 (Своге)    2:8 
5 май 2019 г., неделя, 10:30 ч:
ОФК Костинброд 2012 (Кост) - Балкан 1929 (Ботевград)      5:2 
5 май 2019 г., неделя, 11:30 ч:
Сливнишки герой (Сливница) - Ботев 1937 (Ихтиман)         6:1 
Ком 98 (Годеч) - Миньор (Перник)                          0:16 

                           XIII кръг

11 май 2019 г., събота, 11:30 ч:
Ком 98 (Годеч) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)         0:7 
Ботев 1937 (Ихтиман) - Рилски спортист 2011 (Самоков)     5:0 
Спортист 2009 (Своге) - Балкан 1929 (Ботевград)           6:1 
11 май 2019 г., събота, 13:30 ч:
Миньор (Перник) - Сливнишки герой (Сливница)              0:3 

                           XIV кръг

18 май 2019 г., събота, 10:00 ч:
Сливнишки герой (Сливница) - Ком 98 (Годеч)              10:0 
18 май 2019 г., събота, 11:30 ч:
ОФК Костинброд 2012 (Кост) - Спортист 2009 (Своге)        3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
19 май 2019 г., неделя, 10:00 ч:
Балкан 1929 (Ботевград) - Ботев 1937 (Ихтиман)            0:6 
19 май 2019 г., неделя, 11:30 ч:
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Миньор (Перник)          3:6 

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. ------------------------------------------------------------------------------ 1. Сливнишки герой (Сливница) XXX 3:2 1:1 4:0 7:1 6:1 4:0 10:0 2. Миньор (Перник) 0:3 XXX 6:2 5:0 4:0 6:1 6:0 5:1 3. Спортист 2009 (Своге) 0:2 2:5 XXX 9:0 6:1 7:1 8:1 11:0 4. ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 0:1 0:2 3:0* XXX 5:2 3:1 7:1 5:2 5. Балкан 1929 (Ботевград) 1:5 1:2 2:4 4:1 XXX 0:6 1:0 7:0 6. Ботев 1937 (Ихтиман) 0:7 1:10 2:7 2:2 2:4 XXX 5:0 3:0* 7. Рилски спортист 2011 (Самоков) 0:4 3:6 2:8 1:2 4:2 6:1 XXX 5:2 8. Ком 98 (Годеч) 0:6 0:16 3:8 0:7 2:10 4:5 2:1 XXX ------------------------------------------------------------------------------ нагоре

Втора подгрупа

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
         | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Средногорец 2016 (Златица)         14   14   0   0  113:3    42
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)        14   12   0   2  100:15   36
 3. Бенковски (гр.Костенец)            14   10   0   4   77:25   30
 4. Белмекен (с.Костенец)              14    7   0   7   53:41   21 [1 0 1  5:1  3]
 5. Пирдоп (Пирдоп)                    14    7   0   7   35:51   21 [1 0 1  1:5  3]
 6. Звездец (Горна Малина)             14    4   0  10   32:70   12
 7. Драгоман (Драгоман)                14    2   0  12   31:97    6
 8. Спортист (Нови хан)                14    0   0  14    3:142   0

Бележки
  - Отборите играят домакинските си мачове на следните терени:
    - Белмекен (с.Костенец) - в гр.Костенец;
    - Бенковски (гр.Костенец) - в гр.Костенец;
    - Драгоман (Драгоман) - в Драгоман;
    - Звездец (Горна Малина) - в Горна Малина;
    - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - ст."Левски, гр.Елин Пелин;
    - Пирдоп (Пирдоп) - в Пирдоп;
    - Спортист (Нови хан) - в гара Елин Пелин;
    - Средногорец 2016 (Златица) - в Мирково.

                           I кръг

15 септември 2018 г., събота, 11:30 ч:
Средногорец 2016 (Златица) - Пирдоп (Пирдоп)             12:0 
Драгоман (Драгоман) - Белмекен (с.Костенец)               1:6 
16 септември 2018 г., неделя, 11:30 ч:
Бенковски (гр.Костенец) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)     0:5 
Звездец (Горна Малина) - Спортист (Нови хан)             10:0 

                           II кръг

24 септември 2018 г., понеделник, 11:30 ч:
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Белмекен (с.Костенец)       9:0 
Спортист (Нови хан) - Драгоман (Драгоман)                 0:7 
Пирдоп (Пирдоп) - Звездец (Горна Малина)                  7:1 
Бенковски (гр.Костенец) - Средногорец 2016 (Златица)      0:2 

                           III кръг

29 септември 2018 г., събота, 11:30 ч:
Белмекен (с.Костенец) - Спортист (Нови хан)              10:0 
29 септември 2018 г., събота, 14:00 ч:
Драгоман (Драгоман) - Пирдоп (Пирдоп)                     1:8 
30 септември 2018 г., неделя, 11:30 ч:
Средногорец 2016 (Златица) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)  7:1 
Звездец (Горна Малина) - Бенковски (гр.Костенец)          0:5 

                           IV кръг

6 октомври 2018 г., събота, 11:30 ч:
Пирдоп (Пирдоп) - Белмекен (с.Костенец)                   1:0 
Бенковски (гр.Костенец) - Драгоман (Драгоман)            13:0 
7 октомври 2018 г., неделя, 11:30 ч:
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Спортист (Нови хан)        18:0 
Средногорец 2016 (Златица) - Звездец (Горна Малина)       отложен 
24 октомври 2018 г., сряда, 11:30 ч:
Средногорец 2016 (Златица) - Звездец (Горна Малина)      12:1 

                           V кръг

13 октомври 2018 г., събота, 11:30 ч:
Звездец (Горна Малина) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)      0:8 
14 октомври 2018 г., неделя, 11:30 ч:
Драгоман (Драгоман) - Средногорец 2016 (Златица)          0:12 
Белмекен (с.Костенец) - Бенковски (гр.Костенец)           0:4 
Спортист (Нови хан) - Пирдоп (Пирдоп)                     1:7 

                           VI кръг

21 октомври 2018 г., неделя, 11:30 ч:
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Пирдоп (Пирдоп)             6:0 
Бенковски (гр.Костенец) - Спортист (Нови хан)            13:0 
Средногорец 2016 (Златица) - Белмекен (с.Костенец)        отложен 
21 октомври 2018 г., неделя, 15:00 ч:
Звездец (Горна Малина) - Драгоман (Драгоман)              3:1 
3 ноември 2018 г., събота, 11:30 ч:
Средногорец 2016 (Златица) - Белмекен (с.Костенец)        6:1 

                           IV кръг - отложен мач

24 октомври 2018 г., сряда, 11:30 ч:
Средногорец 2016 (Златица) - Звездец (Горна Малина)      12:1 

                           VII кръг

27 октомври 2018 г., събота, 15:00 ч:
Драгоман (Драгоман) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)         1:11 
28 октомври 2018 г., неделя, 11:30 ч:
Белмекен (с.Костенец) - Звездец (Горна Малина)            7:0 
Спортист (Нови хан) - Средногорец 2016 (Златица)          0:15 
Пирдоп (Пирдоп) - Бенковски (гр.Костенец)                 0:7 

                           VI кръг - отложен мач

3 ноември 2018 г., събота, 11:30 ч:
Средногорец 2016 (Златица) - Белмекен (с.Костенец)        6:1 

                           VIII кръг

31 март 2019 г., неделя, 11:30 ч:
Пирдоп (Пирдоп) - Средногорец 2016 (Златица)              0:9 
Спортист (Нови хан) - Звездец (Горна Малина)              1:4 
Белмекен (с.Костенец) - Драгоман (Драгоман)               7:1 
31 март 2019 г., неделя, 12:00 ч:
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Бенковски (гр.Костенец)     4:0 

                           IX кръг

6 април 2019 г., събота, 11:30 ч:
Белмекен (с.Костенец) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)       1:3 
Средногорец 2016 (Златица) - Бенковски (гр.Костенец)      9:0 
7 април 2019 г., неделя, 11:30 ч:
Драгоман (Драгоман) - Спортист (Нови хан)                12:1 
Звездец (Горна Малина) - Пирдоп (Пирдоп)                  0:3 

                           X кръг

13 април 2019 г., събота, 11:30 ч:
Пирдоп (Пирдоп) - Драгоман (Драгоман)                     6:2 
14 април 2019 г., неделя, 11:30 ч:
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Средногорец 2016 (Златица)  0:3 
Бенковски (гр.Костенец) - Звездец (Горна Малина)          6:0 
Спортист (Нови хан) - Белмекен (с.Костенец)               0:11 

                           XI кръг

20 април 2019 г., събота, 10:00 ч:
Спортист (Нови хан) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)         0:15 
20 април 2019 г., събота, 11:30 ч:
Звездец (Горна Малина) - Средногорец 2016 (Златица)       0:9 
21 април 2019 г., неделя, 11:30 ч:
Белмекен (с.Костенец) - Пирдоп (Пирдоп)                   5:0 
Драгоман (Драгоман) - Бенковски (гр.Костенец)             3:8 

                           XII кръг

4 май 2019 г., събота, 11:30 ч:
Средногорец 2016 (Златица) - Драгоман (Драгоман)          3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
5 май 2019 г., неделя, 11:30 ч:
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Звездец (Горна Малина)      7:2 
Бенковски (гр.Костенец) - Белмекен (с.Костенец)           4:2 
6 май 2019 г., понеделник, 11:30 ч:
Пирдоп (Пирдоп) - Спортист (Нови хан)                     3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.

                           XIII кръг

11 май 2019 г., събота, 11:30 ч:
Спортист (Нови хан) - Бенковски (гр.Костенец)             0:14 
12 май 2019 г., неделя, 11:30 ч:
Белмекен (с.Костенец) - Средногорец 2016 (Златица)        0:11 
Драгоман (Драгоман) - Звездец (Горна Малина)              1:10 
13 май 2019 г., понеделник, 17:00 ч:
Пирдоп (Пирдоп) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)             0:4 

                           XIV кръг

18 май 2019 г., събота, 11:30 ч:
Средногорец 2016 (Златица) - Спортист (Нови хан)          3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
19 май 2019 г., неделя, 11:30 ч:
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Драгоман (Драгоман)         9:1 
Бенковски (гр.Костенец) - Пирдоп (Пирдоп)                 3:0 
19 май 2019 г., неделя, 14:00 ч:
Звездец (Горна Малина) - Белмекен (с.Костенец)            1:3 

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. ------------------------------------------------------------------------------ 1. Средногорец 2016 (Златица) XXX 7:1 9:0 6:1 12:0 12:1 3:0* 3:0* 2. ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 0:3 XXX 4:0 9:0 6:0 7:2 9:1 18:0 3. Бенковски (гр.Костенец) 0:2 0:5 XXX 4:2 3:0 6:0 13:0 13:0 4. Белмекен (с.Костенец) 0:11 1:3 0:4 XXX 5:0 7:0 7:1 10:0 5. Пирдоп (Пирдоп) 0:9 0:4 0:7 1:0 XXX 7:1 6:2 3:0* 6. Звездец (Горна Малина) 0:9 0:8 0:5 1:3 0:3 XXX 3:1 10:0 7. Драгоман (Драгоман) 0:12 1:11 3:8 1:6 1:8 1:10 XXX 12:1 8. Спортист (Нови хан) 0:15 0:15 0:14 0:11 1:7 1:4 0:7 XXX ------------------------------------------------------------------------------ нагоре

Финал

                           Финал

23 май 2019 г., четвъртък, 17:00 ч:
в Костинброд:
Сливнишки герой (Сливница) - Средногорец 2016 (Златица)   1:1 (1:0); при дузпите: 3:5 

нагоре