Деца подготвителна група (род.2010) - Футбол 7:
« София (столица) - Зонална група 2019/20 »


Първа фаза

Група "А"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Олимпия ФК (София) 10 10 0 0 65:8 30 2. София спорт (София) 10 8 0 2 30:14 24 3. Славия 1913 (София) 10 7 1 2 44:10 22 4. Талант (София) 10 6 1 3 32:14 19 5. Арес (София) 10 5 0 5 21:21 15 6. Национал (София) 10 4 1 5 22:18 13 7. Царско село 2015 (София) 10 4 0 6 20:32 12 8. Щурче (София) 10 3 1 6 14:34 10 9. Метал 2002 (Перник) 10 3 0 7 11:36 9 10. Барокко (София) 10 2 0 8 9:47 6 11. Ком 98 (Годеч) 10 1 0 9 11:45 3
Бележки - Всички мачове се играят в 3 полувремена от по 15 минути с почивки от по 5 минути между тях. - Отборите са съставени от 7 футболисти и могат да извършват неограничен брой смени на мач. - Всички мачове се играят на терени с размери 55-60x35-40 м, с врати 5х2 метра и топка номер 4. - Всички мачове се играят на комплекс "Спортна София" в кв.Зона Б-5, София, освен ако не е посочено друго. - Отборите се класират за групите за определяне на крайното класиране през пролетта както следва: - спортно-технически показатели *: Втора фаза, Група "А" (1-11 място); - спортно-технически показатели *: Втора фаза, Група "Б" (12-21 място); - спортно-технически показатели *: Втора фаза, Група "В" (22-29 място); - спортно-технически показатели *: Втора фаза, Група "Г" (30-37 място). * - ЗС София официално не води класирания за състезанието, поради което класирането в групите за Втора фаза се определя не според получените на терена резултати, а по "спортно-технически показатели (съотношение победи и загуби)", т.е. по усмотрение на ЗС София. I кръг 21 септември 2019 г., събота, 09:00 ч: Национал (София) - Арес (София) 0:3 21 септември 2019 г., събота, 10:10 ч: Щурче (София) - Талант (София) 2:2 21 септември 2019 г., събота, 11:20 ч: Царско село 2015 (София) - Метал 2002 (Перник) 3:0 21 септември 2019 г., събота, 12:30 ч: Ком 98 (Годеч) - София спорт (София) 1:4 21 септември 2019 г., събота, 13:40 ч: Олимпия ФК (София) - Барокко (София) 13:0 Славия 1913 (София) почива II кръг 28 септември 2019 г., събота, 09:00 ч: Арес (София) - Барокко (София) 7:0 28 септември 2019 г., събота, 10:10 ч: Талант (София) - Царско село 2015 (София) 7:2 28 септември 2019 г., събота, 11:20 ч: Национал (София) - Славия 1913 (София) 1:1 28 септември 2019 г., събота, 12:30 ч: Метал 2002 (Перник) - Ком 98 (Годеч) 3:2 28 септември 2019 г., събота, 13:40 ч: София спорт (София) - Олимпия ФК (София) 1:5 Щурче (София) почива III кръг 5 октомври 2019 г., събота, 09:00 ч: Ком 98 (Годеч) - Талант (София) 0:5 5 октомври 2019 г., събота, 10:10 ч: Славия 1913 (София) - Арес (София) 3:0 5 октомври 2019 г., събота, 11:20 ч: Щурче (София) - Национал (София) 1:5 5 октомври 2019 г., събота, 12:30 ч: Барокко (София) - София спорт (София) 2:6 5 октомври 2019 г., събота, 13:40 ч: Олимпия ФК (София) - Метал 2002 (Перник) 7:1 Царско село 2015 (София) почива IV кръг 12 октомври 2019 г., събота, 09:00 ч: Арес (София) - София спорт (София) 3:1 12 октомври 2019 г., събота, 10:10 ч: Метал 2002 (Перник) - Барокко (София) 0:3 12 октомври 2019 г., събота, 11:20 ч: Талант (София) - Олимпия ФК (София) 0:3 12 октомври 2019 г., събота, 12:30 ч: Национал (София) - Царско село 2015 (София) 3:2 12 октомври 2019 г., събота, 13:40 ч: Славия 1913 (София) - Щурче (София) 7:2 Ком 98 (Годеч) почива V кръг 19 октомври 2019 г., събота, 09:00 ч: Щурче (София) - Арес (София) 1:5 19 октомври 2019 г., събота, 10:10 ч: Барокко (София) - Талант (София) 1:3 19 октомври 2019 г., събота, 11:20 ч: София спорт (София) - Метал 2002 (Перник) 3:1 19 октомври 2019 г., събота, 12:30 ч: Ком 98 (Годеч) - Национал (София) 3:8 19 октомври 2019 г., събота, 13:40 ч: Царско село 2015 (София) - Славия 1913 (София) 1:8 Олимпия ФК (София) почива VI кръг 2 ноември 2019 г., събота, 09:00 ч: Арес (София) - Метал 2002 (Перник) отложен 2 ноември 2019 г., събота, 10:10 ч: Талант (София) - София спорт (София) отложен 2 ноември 2019 г., събота, 11:20 ч: Славия 1913 (София) - Ком 98 (Годеч) отложен 2 ноември 2019 г., събота, 12:30 ч: Национал (София) - Олимпия ФК (София) отложен 2 ноември 2019 г., събота, 13:40 ч: Щурче (София) - Царско село 2015 (София) отложен 14 декември 2019 г., събота, 09:00 ч: Арес (София) - Метал 2002 (Перник) 0:3 14 декември 2019 г., събота, 10:10 ч: Талант (София) - София спорт (София) 1:3 14 декември 2019 г., събота, 11:20 ч: Славия 1913 (София) - Ком 98 (Годеч) 3:0 14 декември 2019 г., събота, 12:30 ч: Национал (София) - Олимпия ФК (София) 1:3 14 декември 2019 г., събота, 13:40 ч: Щурче (София) - Царско село 2015 (София) 3:0 Барокко (София) почива VII кръг 9 ноември 2019 г., събота, 09:00 ч: Царско село 2015 (София) - Арес (София) 3:0 9 ноември 2019 г., събота, 10:10 ч: Метал 2002 (Перник) - Талант (София) 0:6 9 ноември 2019 г., събота, 11:20 ч: Барокко (София) - Национал (София) 1:0 9 ноември 2019 г., събота, 12:30 ч: Ком 98 (Годеч) - Щурче (София) 0:1 9 ноември 2019 г., събота, 13:40 ч: Олимпия ФК (София) - Славия 1913 (София) 4:2 София спорт (София) почива VIII кръг 16 ноември 2019 г., събота, 09:00 ч: Арес (София) - Талант (София) 0:5 16 ноември 2019 г., събота, 10:10 ч: Царско село 2015 (София) - Ком 98 (Годеч) 4:1 16 ноември 2019 г., събота, 11:20 ч: Национал (София) - София спорт (София) 0:1 16 ноември 2019 г., събота, 12:30 ч: Славия 1913 (София) - Барокко (София) 10:0 16 ноември 2019 г., събота, 13:40 ч: Щурче (София) - Олимпия ФК (София) 0:5 Метал 2002 (Перник) почива IX кръг 23 ноември 2019 г., събота, 09:00 ч: Ком 98 (Годеч) - Арес (София) 1:2 23 ноември 2019 г., събота, 10:10 ч: Барокко (София) - Щурче (София) 1:3 23 ноември 2019 г., събота, 11:20 ч: София спорт (София) - Славия 1913 (София) 2:0 23 ноември 2019 г., събота, 12:30 ч: Метал 2002 (Перник) - Национал (София) 0:3 23 ноември 2019 г., събота, 13:40 ч: Олимпия ФК (София) - Царско село 2015 (София) 7:2 Талант (София) почива X кръг 30 ноември 2019 г., събота, 09:00 ч: Национал (София) - Талант (София) 1:3 30 ноември 2019 г., събота, 10:10 ч: Славия 1913 (София) - Метал 2002 (Перник) 8:0 30 ноември 2019 г., събота, 11:20 ч: Щурче (София) - София спорт (София) 0:6 30 ноември 2019 г., събота, 12:30 ч: Царско село 2015 (София) - Барокко (София) 2:0 30 ноември 2019 г., събота, 13:40 ч: Ком 98 (Годеч) - Олимпия ФК (София) 0:14 Арес (София) почива XI кръг 7 декември 2019 г., събота, 09:00 ч: Талант (София) - Славия 1913 (София) 0:2 7 декември 2019 г., събота, 10:10 ч: Олимпия ФК (София) - Арес (София) 4:1 7 декември 2019 г., събота, 11:20 ч: София спорт (София) - Царско село 2015 (София) 3:1 7 декември 2019 г., събота, 12:30 ч: Метал 2002 (Перник) - Щурче (София) 3:1 7 декември 2019 г., събота, 13:40 ч: Барокко (София) - Ком 98 (Годеч) 1:3 Национал (София) почива VI кръг - отложени мачове 14 декември 2019 г., събота, 09:00 ч: Арес (София) - Метал 2002 (Перник) 0:3 14 декември 2019 г., събота, 10:10 ч: Талант (София) - София спорт (София) 1:3 14 декември 2019 г., събота, 11:20 ч: Славия 1913 (София) - Ком 98 (Годеч) 3:0 14 декември 2019 г., събота, 12:30 ч: Национал (София) - Олимпия ФК (София) 1:3 14 декември 2019 г., събота, 13:40 ч: Щурче (София) - Царско село 2015 (София) 3:0
Таблица с резултати
--------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. --------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Олимпия ФК (София) XXX --- 4:2 --- 4:1 --- 7:2 --- 7:1 13:0 --- 2. София спорт (София) 1:5 XXX 2:0 --- --- --- 3:1 --- 3:1 --- --- 3. Славия 1913 (София) --- --- XXX --- 3:0 --- --- 7:2 8:0 10:0 3:0 4. Талант (София) 0:3 1:3 0:2 XXX --- --- 7:2 --- --- --- --- 5. Арес (София) --- 3:1 --- 0:5 XXX --- --- --- 0:3 7:0 --- 6. Национал (София) 1:3 0:1 1:1 1:3 0:3 XXX 3:2 --- --- --- --- 7. Царско село 2015 (София) --- --- 1:8 --- 3:0 --- XXX --- 3:0 2:0 4:1 8. Щурче (София) 0:5 0:6 --- 2:2 1:5 1:5 3:0 XXX --- --- --- 9. Метал 2002 (Перник) --- --- --- 0:6 --- 0:3 --- 3:1 XXX 0:3 3:2 10. Барокко (София) --- 2:6 --- 1:3 --- 1:0 --- 1:3 --- XXX 1:3 11. Ком 98 (Годеч) 0:14 1:4 --- 0:5 1:2 3:8 --- 0:1 --- --- XXX --------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Първа фаза

Група "Б"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Левски (София) 9 8 0 1 44:5 24 [1 0 0 3:1 3] 2. ЦСКА (София) 9 8 0 1 65:5 24 [0 0 1 1:3 0] 3. Н спорт (София) 9 7 1 1 32:9 22 4. Локомотив София 1929 (София) 9 5 0 4 27:18 15 5. Спартак 2015 (София) 9 4 1 4 11:18 13 6. Септември (София) 9 3 2 4 15:19 11 [1 0 0 4:0 3] 7. ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 9 3 2 4 11:30 11 [0 0 1 0:4 0] 8. Лъвчетата (София) 9 2 2 5 15:21 8 9. Атлетико Артен (София) 9 1 0 8 7:29 3 10. Левски Раковски (София) 9 0 0 9 3:76 0
Бележки - Всички мачове се играят в 3 полувремена от по 15 минути с почивки от по 5 минути между тях. - Отборите са съставени от 7 футболисти и могат да извършват неограничен брой смени на мач. - Всички мачове се играят на терени с размери 55-60x35-40 м, с врати 5х2 метра и топка номер 4. - Всички мачове се играят на комплекс "Спортна София" в кв.Зона Б-5, София, освен ако не е посочено друго. - Отборите се класират за групите за определяне на крайното класиране през пролетта както следва: - спортно-технически показатели *: Втора фаза, Група "А" (1-11 място); - спортно-технически показатели *: Втора фаза, Група "Б" (12-21 място); - спортно-технически показатели *: Втора фаза, Група "В" (22-29 място); - спортно-технически показатели *: Втора фаза, Група "Г" (30-37 място). * - ЗС София официално не води класирания за състезанието, поради което класирането в групите за Втора фаза се определя не според получените на терена резултати, а по "спортно-технически показатели (съотношение победи и загуби)", т.е. по усмотрение на ЗС София. I кръг 22 септември 2019 г., неделя, 10:00 ч: Левски (София) - ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 9:0 22 септември 2019 г., неделя, 11:10 ч: Н спорт (София) - Спартак 2015 (София) 4:0 22 септември 2019 г., неделя, 12:20 ч: ЦСКА (София) - Атлетико Артен (София) 8:0 22 септември 2019 г., неделя, 13:30 ч: Левски Раковски (София) - Лъвчетата (София) 0:9 22 септември 2019 г., неделя, 14:40 ч: Локомотив София 1929 (София) - Септември (София) 4:1 II кръг 29 септември 2019 г., неделя, 10:00 ч: ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - Септември (София) 0:4 29 септември 2019 г., неделя, 11:10 ч: Лъвчетата (София) - Локомотив София 1929 (София) 0:2 29 септември 2019 г., неделя, 12:20 ч: Атлетико Артен (София) - Левски Раковски (София) 4:2 29 септември 2019 г., неделя, 13:30 ч: Спартак 2015 (София) - ЦСКА (София) 1:4 29 септември 2019 г., неделя, 14:40 ч: Левски (София) - Н спорт (София) 0:2 III кръг 6 октомври 2019 г., неделя, 10:00 ч: Н спорт (София) - ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 1:1 6 октомври 2019 г., неделя, 11:10 ч: ЦСКА (София) - Левски (София) 1:3 6 октомври 2019 г., неделя, 12:20 ч: Левски Раковски (София) - Спартак 2015 (София) 0:2 6 октомври 2019 г., неделя, 13:30 ч: Локомотив София 1929 (София) - Атлетико Артен (София) 2:1 6 октомври 2019 г., неделя, 14:40 ч: Септември (София) - Лъвчетата (София) 1:1 IV кръг 13 октомври 2019 г., неделя, 10:00 ч: ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - Лъвчетата (София) 2:2 13 октомври 2019 г., неделя, 11:10 ч: Атлетико Артен (София) - Септември (София) 1:2 13 октомври 2019 г., неделя, 12:20 ч: Спартак 2015 (София) - Локомотив София 1929 (София) 1:4 13 октомври 2019 г., неделя, 13:30 ч: Левски (София) - Левски Раковски (София) 13:0 13 октомври 2019 г., неделя, 14:40 ч: Н спорт (София) - ЦСКА (София) 0:7 V кръг 20 октомври 2019 г., неделя, 10:00 ч: ЦСКА (София) - ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 10:0 20 октомври 2019 г., неделя, 11:10 ч: Левски Раковски (София) - Н спорт (София) 0:14 20 октомври 2019 г., неделя, 12:20 ч: Локомотив София 1929 (София) - Левски (София) 1:4 20 октомври 2019 г., неделя, 13:30 ч: Септември (София) - Спартак 2015 (София) 1:1 20 октомври 2019 г., неделя, 14:40 ч: Лъвчетата (София) - Атлетико Артен (София) 3:0 VI кръг 3 ноември 2019 г., неделя, 10:00 ч: ДИТ Спорт (София) - Атлетико Артен (София) отложен 3 ноември 2019 г., неделя, 11:10 ч: Спартак 2015 (София) - Лъвчетата (София) отложен 3 ноември 2019 г., неделя, 12:20 ч: Левски (София) - Септември (София) отложен 3 ноември 2019 г., неделя, 13:30 ч: Н спорт (София) - Локомотив София 1929 (София) отложен 3 ноември 2019 г., неделя, 14:40 ч: ЦСКА (София) - Левски Раковски (София) отложен 1 декември 2019 г., неделя, 10:00 ч: ДИТ Спорт (София) - Атлетико Артен (София) 2:1 1 декември 2019 г., неделя, 11:10 ч: Спартак 2015 (София) - Лъвчетата (София) 1:0 1 декември 2019 г., неделя, 12:20 ч: Левски (София) - Септември (София) 2:1 1 декември 2019 г., неделя, 13:30 ч: Н спорт (София) - Локомотив София 1929 (София) 2:0 1 декември 2019 г., неделя, 14:40 ч: ЦСКА (София) - Левски Раковски (София) 13:1 VII кръг 10 ноември 2019 г., неделя, 10:00 ч: Левски Раковски (София) - ДИТ Спорт (София) 0:4 10 ноември 2019 г., неделя, 11:10 ч: Локомотив София 1929 (София) - ЦСКА (София) 0:7 10 ноември 2019 г., неделя, 12:20 ч: Септември (София) - Н спорт (София) 1:4 10 ноември 2019 г., неделя, 13:30 ч: Лъвчетата (София) - Левски (София) 0:5 10 ноември 2019 г., неделя, 14:40 ч: Атлетико Артен (София) - Спартак 2015 (София) 0:3 VIII кръг 17 ноември 2019 г., неделя, 10:00 ч: ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - Спартак 2015 (София) 0:2 17 ноември 2019 г., неделя, 11:10 ч: Левски (София) - Атлетико Артен (София) 3:0 17 ноември 2019 г., неделя, 12:20 ч: Н спорт (София) - Лъвчетата (София) 1:0 17 ноември 2019 г., неделя, 13:30 ч: ЦСКА (София) - Септември (София) 6:0 17 ноември 2019 г., неделя, 14:40 ч: Левски Раковски (София) - Локомотив София 1929 (София) 0:13 IX кръг 24 ноември 2019 г., неделя, 10:00 ч: Локомотив София 1929 (София) - ДИТ Спорт (София) 1:2 24 ноември 2019 г., неделя, 11:10 ч: Септември (София) - Левски Раковски (София) 4:0 24 ноември 2019 г., неделя, 12:20 ч: Лъвчетата (София) - ЦСКА (София) 0:9 24 ноември 2019 г., неделя, 13:30 ч: Атлетико Артен (София) - Н спорт (София) 0:4 24 ноември 2019 г., неделя, 14:40 ч: Спартак 2015 (София) - Левски (София) 0:5 VI кръг - отложени мачове 1 декември 2019 г., неделя, 10:00 ч: ДИТ Спорт (София) - Атлетико Артен (София) 2:1 1 декември 2019 г., неделя, 11:10 ч: Спартак 2015 (София) - Лъвчетата (София) 1:0 1 декември 2019 г., неделя, 12:20 ч: Левски (София) - Септември (София) 2:1 1 декември 2019 г., неделя, 13:30 ч: Н спорт (София) - Локомотив София 1929 (София) 2:0 1 декември 2019 г., неделя, 14:40 ч: ЦСКА (София) - Левски Раковски (София) 13:1
Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Левски (София) XXX --- 0:2 --- --- 2:1 9:0 --- 3:0 13:0 2. ЦСКА (София) 1:3 XXX --- --- --- 6:0 10:0 --- 8:0 13:1 3. Н спорт (София) --- 0:7 XXX 2:0 4:0 --- 1:1 1:0 --- --- 4. Локомотив София 1929 (София) 1:4 0:7 --- XXX --- 4:1 1:2 --- 2:1 --- 5. Спартак 2015 (София) 0:5 1:4 --- 1:4 XXX --- --- 1:0 --- --- 6. Септември (София) --- --- 1:4 --- 1:1 XXX --- 1:1 --- 4:0 7. ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) --- --- --- --- 0:2 0:4 XXX 2:2 2:1 --- 8. Лъвчетата (София) 0:5 0:9 --- 0:2 --- --- --- XXX 3:0 --- 9. Атлетико Артен (София) --- --- 0:4 --- 0:3 1:2 --- --- XXX 4:2 10. Левски Раковски (София) --- --- 0:14 0:13 0:2 --- 0:4 0:9 --- XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Първа фаза

Група "В"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т


Бележки
  - Всички мачове се играят в 3 полувремена от по 15 минути с почивки от по 5 минути между тях.
  - Отборите са съставени от 7 футболисти и могат да извършват неограничен брой смени на мач.
  - Всички мачове се играят на терени с размери 55-60x35-40 м, с врати 5х2 метра и топка номер 4.
  - Всички мачове се играят в балона на комплекс "НСА" в София, освен ако не е посочено друго. 
  - Отборите се класират за групите за определяне на крайното класиране през пролетта както следва:
    - спортно-технически показатели *: Втора фаза, Група "А" (1-11 място);
    - спортно-технически показатели *: Втора фаза, Група "Б" (12-21 място);
    - спортно-технически показатели *: Втора фаза, Група "В" (22-29 място);
    - спортно-технически показатели *: Втора фаза, Група "Г" (30-37 място).
      * - ЗС София официално не води класирания за състезанието, поради което класирането в групите за Втора фаза се определя не според получените на терена резултати, а по "спортно-технически показатели (съотношение победи и загуби)", т.е. по усмотрение на ЗС София.

                           I кръг

21 септември 2019 г., събота, 09:00 ч:
Металург 1957 (Перник) - Железница (Железница)            2:2 
21 септември 2019 г., събота, 10:10 ч:
Витоша (Бистрица) - Академик 1947 (София)                 1:4 
21 септември 2019 г., събота, 11:20 ч:
Младост 2015 (София) - ФК ЦСКА 1948 (София)               1:5 
21 септември 2019 г., събота, 12:30 ч:
Витоша 13 (София) - Елит София (София)                    0:8 

                           II кръг

28 септември 2019 г., събота, 09:00 ч:
Железница (Железница) - Елит София (София)                4:1 
28 септември 2019 г., събота, 10:10 ч:
ФК ЦСКА 1948 (София) - Витоша 13 (София)                  2:1 
28 септември 2019 г., събота, 11:20 ч:
Академик 1947 (София) - Младост 2015 (София)              7:4 
28 септември 2019 г., събота, 12:30 ч:
Металург 1957 (Перник) - Витоша (Бистрица)                6:1 

                           III кръг

5 октомври 2019 г., събота, 09:00 ч:
Витоша (Бистрица) - Железница (Железница)                 0:8 
5 октомври 2019 г., събота, 10:10 ч:
Младост 2015 (София) - Металург 1957 (Перник)             4:3 
5 октомври 2019 г., събота, 11:20 ч:
Витоша 13 (София) - Академик 1947 (София)                 4:3 
5 октомври 2019 г., събота, 12:30 ч:
Елит София (София) - ФК ЦСКА 1948 (София)                 0:1 

                           IV кръг

12 октомври 2019 г., събота, 09:00 ч:
Железница (Железница) - ФК ЦСКА 1948 (София)              5:3 
12 октомври 2019 г., събота, 10:10 ч:
Академик 1947 (София) - Елит София (София)                2:3 
12 октомври 2019 г., събота, 11:20 ч:
Металург 1957 (Перник) - Витоша 13 (София)                2:5 
12 октомври 2019 г., събота, 12:30 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Младост 2015 (София)   1:1 

                           V кръг

19 октомври 2019 г., събота, 09:00 ч:
Младост 2015 (София) - Железница (Железница)              2:5 
19 октомври 2019 г., събота, 10:10 ч:
Витоша 13 (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)      4:0 
19 октомври 2019 г., събота, 11:20 ч:
Елит София (София) - Металург 1957 (Перник)               1:2 
19 октомври 2019 г., събота, 12:30 ч:
ФК ЦСКА 1948 (София) - Академик 1947 (София)              3:1 

                           VI кръг

2 ноември 2019 г., събота, 09:00 ч:
Железница (Железница) - Академик 1947 (София)             отложен 
2 ноември 2019 г., събота, 10:10 ч:
Металург 1957 (Перник) - ФК ЦСКА 1948 (София)             отложен 
2 ноември 2019 г., събота, 11:20 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Елит София (София)     отложен 
2 ноември 2019 г., събота, 12:30 ч:
Младост 2015 (София) - Витоша 13 (София)                  отложен 
16 ноември 2019 г., събота, 09:00 ч:
Железница (Железница) - Академик 1947 (София)             5:1 
16 ноември 2019 г., събота, 10:10 ч:
Металург 1957 (Перник) - ФК ЦСКА 1948 (София)             4:3 
16 ноември 2019 г., събота, 11:20 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Елит София (София)     2:4 
16 ноември 2019 г., събота, 12:30 ч:
Младост 2015 (София) - Витоша 13 (София)                  3:5 

                           VII кръг

9 ноември 2019 г., събота, 09:00 ч:
Витоша 13 (София) - Железница (Железница)                 1:1 
9 ноември 2019 г., събота, 10:10 ч:
Елит София (София) - Младост 2015 (София)                 6:1 
9 ноември 2019 г., събота, 11:20 ч:
ФК ЦСКА 1948 (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)   3:0 
9 ноември 2019 г., събота, 12:30 ч:
Академик 1947 (София) - Металург 1957 (Перник)            7:2 

                           VI кръг - отложени мачове

16 ноември 2019 г., събота, 09:00 ч:
Железница (Железница) - Академик 1947 (София)             5:1 
16 ноември 2019 г., събота, 10:10 ч:
Металург 1957 (Перник) - ФК ЦСКА 1948 (София)             4:3 
16 ноември 2019 г., събота, 11:20 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Елит София (София)     2:4 
16 ноември 2019 г., събота, 12:30 ч:
Младост 2015 (София) - Витоша 13 (София)                  3:5 

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. ------------------------------------------------------------------------------ 1. Железница (Железница) XXX 5:3 --- 4:1 --- 5:1 --- --- 2. ФК ЦСКА 1948 (София) --- XXX 2:1 --- --- 3:1 --- 3:0 3. Витоша 13 (София) 1:1 --- XXX 0:8 --- 4:3 --- 4:0 4. Елит София (София) --- 0:1 --- XXX 1:2 --- 6:1 --- 5. Металург 1957 (Перник) 2:2 4:3 2:5 --- XXX --- --- 6:1 6. Академик 1947 (София) --- --- --- 2:3 7:2 XXX 7:4 --- 7. Младост 2015 (София) 2:5 1:5 3:5 --- 4:3 --- XXX --- 8. Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:8 --- --- 2:4 --- 1:4 1:1 XXX ------------------------------------------------------------------------------ нагоре

Първа фаза

Група "Г"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Спорт за всички (София) 7 6 0 1 27:7 18 2. ДАФ (София) 7 3 2 2 12:13 11 [1 1 0 3:2 4] 3. Шампион (София) 7 3 2 2 16:18 11 [0 2 0 2:2 2] 4. Развитие МФ (София) 7 3 2 2 11:12 11 [0 1 1 2:3 1] 5. Средногорец 2016 (Златица) 7 2 3 2 16:20 9 [1 0 0 3:2 3] 6. Сердика (София) 7 3 0 4 18:14 9 [0 0 1 2:3 0] 7. ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 7 2 0 5 9:20 6 8. Урвич (Панчарево) 7 1 1 5 12:17 4
Бележки - Всички мачове се играят в 3 полувремена от по 15 минути с почивки от по 5 минути между тях. - Отборите са съставени от 7 футболисти и могат да извършват неограничен брой смени на мач. - Всички мачове се играят на терени с размери 55-60x35-40 м, с врати 5х2 метра и топка номер 4. - Всички мачове се играят на мини футбол комплекс "Надежда" в кв.Свобода, София, освен ако не е посочено друго. - Отборите се класират за групите за определяне на крайното класиране през пролетта както следва: - спортно-технически показатели *: Втора фаза, Група "А" (1-11 място); - спортно-технически показатели *: Втора фаза, Група "Б" (12-21 място); - спортно-технически показатели *: Втора фаза, Група "В" (22-29 място); - спортно-технически показатели *: Втора фаза, Група "Г" (30-37 място). * - ЗС София официално не води класирания за състезанието, поради което класирането в групите за Втора фаза се определя не според получените на терена резултати, а по "спортно-технически показатели (съотношение победи и загуби)", т.е. по усмотрение на ЗС София. I кръг 22 септември 2019 г., неделя, 10:00 ч: ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Урвич (Панчарево) 0:2 22 септември 2019 г., неделя, 11:10 ч: Средногорец 2016 (Златица) - ДАФ (София) 3:3 22 септември 2019 г., неделя, 12:20 ч: Развитие МФ (София) - Спорт за всички (София) 1:6 22 септември 2019 г., неделя, 13:30 ч: Сердика (София) - Шампион (София) 7:2 II кръг 29 септември 2019 г., неделя, 10:00 ч: Урвич (Панчарево) - Шампион (София) 4:5 29 септември 2019 г., неделя, 11:10 ч: ДАФ (София) - Сердика (София) 2:0 29 септември 2019 г., неделя, 12:20 ч: Спорт за всички (София) - Средногорец 2016 (Златица) 5:0 29 септември 2019 г., неделя, 13:30 ч: ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Развитие МФ (София) 0:2 III кръг 6 октомври 2019 г., неделя, 10:00 ч: Развитие МФ (София) - Урвич (Панчарево) 2:1 6 октомври 2019 г., неделя, 11:10 ч: Шампион (София) - ДАФ (София) 1:1 6 октомври 2019 г., неделя, 12:20 ч: Средногорец 2016 (Златица) - ОФК Костинброд 2012 (Кост) 5:3 6 октомври 2019 г., неделя, 13:30 ч: Сердика (София) - Спорт за всички (София) 3:0 IV кръг 13 октомври 2019 г., неделя, 10:00 ч: Урвич (Панчарево) - ДАФ (София) 1:2 13 октомври 2019 г., неделя, 11:10 ч: Спорт за всички (София) - Шампион (София) 3:0 13 октомври 2019 г., неделя, 12:20 ч: ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Сердика (София) 2:1 13 октомври 2019 г., неделя, 13:30 ч: Развитие МФ (София) - Средногорец 2016 (Златица) 1:1 V кръг 20 октомври 2019 г., неделя, 10:00 ч: Средногорец 2016 (Златица) - Урвич (Панчарево) 2:2 20 октомври 2019 г., неделя, 11:10 ч: ДАФ (София) - Спорт за всички (София) 1:5 20 октомври 2019 г., неделя, 12:20 ч: Сердика (София) - Развитие на млади футболисти (София) 1:3 20 октомври 2019 г., неделя, 13:30 ч: Шампион (София) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 3:0 VI кръг 3 ноември 2019 г., неделя, 10:00 ч: Урвич (Панчарево) - Спорт за всички (София) отложен 3 ноември 2019 г., неделя, 11:10 ч: ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - ДАФ (София) отложен 3 ноември 2019 г., неделя, 12:20 ч: Развитие на млади футболисти (София) - Шампион (София) отложен 3 ноември 2019 г., неделя, 13:30 ч: Средногорец 2016 (Златица) - Сердика (София) отложен 17 ноември 2019 г., неделя, 10:00 ч: Урвич (Панчарево) - Спорт за всички (София) 0:2 17 ноември 2019 г., неделя, 11:10 ч: ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - ДАФ (София) 2:1 17 ноември 2019 г., неделя, 12:20 ч: Развитие на млади футболисти (София) - Шампион (София) 1:1 17 ноември 2019 г., неделя, 13:30 ч: Средногорец 2016 (Златица) - Сердика (София) 3:2 VII кръг 10 ноември 2019 г., неделя, 10:00 ч: Сердика (София) - Урвич (Панчарево) 4:2 10 ноември 2019 г., неделя, 11:10 ч: ДАФ (София) - Развитие на млади футболисти (София) 2:1 10 ноември 2019 г., неделя, 12:20 ч: Шампион (София) - Средногорец 2016 (Златица) 4:2 10 ноември 2019 г., неделя, 13:30 ч: Спорт за всички (София) - ОФК Костинброд 2012 (Кост) 6:2 VI кръг - отложени мачове 17 ноември 2019 г., неделя, 10:00 ч: Урвич (Панчарево) - Спорт за всички (София) 0:2 17 ноември 2019 г., неделя, 11:10 ч: ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - ДАФ (София) 2:1 17 ноември 2019 г., неделя, 12:20 ч: Развитие на млади футболисти (София) - Шампион (София) 1:1 17 ноември 2019 г., неделя, 13:30 ч: Средногорец 2016 (Златица) - Сердика (София) 3:2
Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. ------------------------------------------------------------------------------ 1. Спорт за всички (София) XXX --- 3:0 --- 5:0 --- 6:2 --- 2. ДАФ (София) 1:5 XXX --- 2:1 --- 2:0 --- --- 3. Шампион (София) --- 1:1 XXX --- 4:2 --- 3:0 --- 4. Развитие МФ (София) 1:6 --- 1:1 XXX 1:1 --- --- 2:1 5. Средногорец 2016 (Златица) --- 3:3 --- --- XXX 3:2 5:3 2:2 6. Сердика (София) 3:0 --- 7:2 1:3 --- XXX --- 4:2 7. ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) --- 2:1 --- 0:2 --- 2:1 XXX 0:2 8. Урвич (Панчарево) 0:2 1:2 4:5 --- --- --- --- XXX ------------------------------------------------------------------------------ нагоре


Втора фаза

Група "А"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |

                           Крайно класиране:             

                                        М    П   Р   З    ГР      Т


Бележки
  - Всички мачове се играят в 3 полувремена от по 15 минути с почивки от по 5 минути между тях.
  - Отборите са съставени от 7 футболисти и могат да извършват неограничен брой смени на мач.
  - Всички мачове се играят на терени с размери 55-60x35-40 м, с врати 5х2 метра и топка номер 4.
  - Всички мачове се играят на комплекс "Спортна София" в кв.Зона Б-5, София, освен ако не е посочено друго. 
  - По регламент всички състезания от настоящия сезон във формат Футбол 9, Футбол 7 и Футбол 5 се провеждат без да се води официално класиране.
  - На 9 март 2020 г., понеделник, с решение на БФС и с цел предотвратяване разпространението на вируса COVID-19, е спряно провеждането на всички първенства от аматьорския футбол. На 13 март 2020 г., петък, по същата причина в страната е въведено извъредно положение до 14 април, което в последствие е удължено до 13 май.
  - На 21 април 2020 г., вторник, БФС и АФЛ взимат решение да прекратят редовната част на сезона сезона в трите елитни юношески групи като класиранията към момента на спирането на сезона се считат за крайни за редовната фаза на сезона и няма отпадащи отбори. Решенията относно довършването на сезона във всички останали детско-юношески групи са делегирани на зоналните и областните съвети на БФС, администриращи групите.
  - На 14 май 2020 г., четвъртък, Министерство на здравеопазването забранява провеждането на групови занимания (вкл. футболни тренировки и мачове) с непълнолетни лица с изключение на учебна дейност. Във връзка с това решение през следващите дни сезонът във всички детско-юношески групи, администрирани от ЗС и ОС на БФС е прекратен и класиранията към момента на спирането му са обявени за крайни.

                           I кръг

21 март 2020 г., събота, 09:00 ч:
София спорт (София) - Метал 2002 (Перник)                 анулиран 
21 март 2020 г., събота, 10:10 ч:
Олимпия ФК (София) - Спартак 2015 (София)                 анулиран 
21 март 2020 г., събота, 11:20 ч:
Левски (София) - Н спорт (София)                          анулиран 
21 март 2020 г., събота, 12:30 ч:
Славия 1913 (София) - Локомотив София 1929 (София)        анулиран 
21 март 2020 г., събота, 13:40 ч:
Арес (София) - ЦСКА (София)                               анулиран 
Талант (София)                                            почива

                           II кръг

28 март 2020 г., събота, 09:00 ч:
Метал 2002 (Перник) - ЦСКА (София)                        анулиран 
28 март 2020 г., събота, 10:10 ч:
София спорт (София) - Талант (София)                      анулиран 
28 март 2020 г., събота, 11:20 ч:
Спартак 2015 (София) - Славия 1913 (София)                анулиран 
28 март 2020 г., събота, 12:30 ч:
Локомотив София 1929 (София) - Левски (София)             анулиран 
28 март 2020 г., събота, 13:40 ч:
Н спорт (София) - Арес (София)                            анулиран 
Олимпия ФК (София)                                        почива

                           III кръг

4 април 2020 г., събота, 09:00 ч:
Олимпия ФК (София) - София спорт (София)                  анулиран 
4 април 2020 г., събота, 10:10 ч:
Талант (София) - Метал 2002 (Перник)                      анулиран 
4 април 2020 г., събота, 11:20 ч:
Левски (София) - Спартак 2015 (София)                     анулиран 
4 април 2020 г., събота, 12:30 ч:
ЦСКА (София) - Н спорт (София)                            анулиран 
4 април 2020 г., събота, 13:40 ч:
Арес (София) - Локомотив София 1929 (София)               анулиран 
Славия 1913 (София)                                       почива

                           IV кръг

11 април 2020 г., събота, 09:00 ч:
Метал 2002 (Перник) - Н спорт (София)                     анулиран 
11 април 2020 г., събота, 10:10 ч:
Локомотив София 1929 (София) - ЦСКА (София)               анулиран 
11 април 2020 г., събота, 11:20 ч:
Талант (София) - Олимпия ФК (София)                       анулиран 
11 април 2020 г., събота, 12:30 ч:
Спартак 2015 (София) - Арес (София)                       анулиран 
11 април 2020 г., събота, 13:40 ч:
София спорт (София) - Славия 1913 (София)                 анулиран 
Левски (София)                                            почива

                           V кръг

14 април 2020 г., вторник, 09:00 ч:
Олимпия ФК (София) - Метал 2002 (Перник)                  анулиран 
14 април 2020 г., вторник, 10:10 ч:
Н спорт (София) - Локомотив София 1929 (София)            анулиран 
14 април 2020 г., вторник, 11:20 ч:
Славия 1913 (София) - Талант (София)                      анулиран 
14 април 2020 г., вторник, 12:30 ч:
ЦСКА (София) - Спартак 2015 (София)                       анулиран 
14 април 2020 г., вторник, 13:40 ч:
Левски (София) - София спорт (София)                      анулиран 
Арес (София)                                              почива

                           VI кръг

25 април 2020 г., събота, 09:00 ч:
Метал 2002 (Перник) - Локомотив София 1929 (София)        анулиран 
25 април 2020 г., събота, 10:10 ч:
Талант (София) - Левски (София)                           анулиран 
25 април 2020 г., събота, 11:20 ч:
София спорт (София) - Арес (София)                        анулиран 
25 април 2020 г., събота, 12:30 ч:
Спартак 2015 (София) - Н спорт (София)                    анулиран 
25 април 2020 г., събота, 13:40 ч:
Олимпия ФК (София) - Славия 1913 (София)                  анулиран 
ЦСКА (София)                                              почива

                           VII кръг

2 май 2020 г., събота, 09:00 ч:
Левски (София) - Олимпия ФК (София)                       анулиран 
2 май 2020 г., събота, 10:10 ч:
Арес (София) - Талант (София)                             анулиран 
2 май 2020 г., събота, 11:20 ч:
ЦСКА (София) - София спорт (София)                        анулиран 
2 май 2020 г., събота, 12:30 ч:
Славия 1913 (София) - Метал 2002 (Перник)                 анулиран 
2 май 2020 г., събота, 13:40 ч:
Локомотив София 1929 (София) - Спартак 2015 (София)       анулиран 
Н спорт (София)                                           почива

                           VIII кръг

9 май 2020 г., събота, 09:00 ч:
Метал 2002 (Перник) - Спартак 2015 (София)                анулиран 
9 май 2020 г., събота, 10:10 ч:
София спорт (София) - Н спорт (София)                     анулиран 
9 май 2020 г., събота, 11:20 ч:
Талант (София) - ЦСКА (София)                             анулиран 
9 май 2020 г., събота, 12:30 ч:
Олимпия ФК (София) - Арес (София)                         анулиран 
9 май 2020 г., събота, 13:40 ч:
Славия 1913 (София) - Левски (София)                      анулиран 
Локомотив София 1929 (София)                              почива

                           IX кръг

16 май 2020 г., събота, 09:00 ч:
Н спорт (София) - Талант (София)                          анулиран 
16 май 2020 г., събота, 10:10 ч:
Левски (София) - Метал 2002 (Перник)                      анулиран 
16 май 2020 г., събота, 11:20 ч:
Арес (София) - Славия 1913 (София)                        анулиран 
16 май 2020 г., събота, 12:30 ч:
ЦСКА (София) - Олимпия ФК (София)                         анулиран 
16 май 2020 г., събота, 13:40 ч:
Локомотив София 1929 (София) - София спорт (София)        анулиран 
Спартак 2015 (София)                                      почива

                           X кръг

23 май 2020 г., събота, 09:00 ч:
Левски (София) - Арес (София)                             анулиран 
23 май 2020 г., събота, 10:10 ч:
София спорт (София) - Спартак 2015 (София)                анулиран 
23 май 2020 г., събота, 11:20 ч:
Талант (София) - Локомотив София 1929 (София)             анулиран 
23 май 2020 г., събота, 12:30 ч:
Олимпия ФК (София) - Н спорт (София)                      анулиран 
23 май 2020 г., събота, 13:40 ч:
Славия 1913 (София) - ЦСКА (София)                        анулиран 
Метал 2002 (Перник)                                       почива

                           XI кръг

30 май 2020 г., събота, 09:00 ч:
Арес (София) - Метал 2002 (Перник)                        анулиран 
30 май 2020 г., събота, 10:10 ч:
ЦСКА (София) - Левски (София)                             анулиран 
30 май 2020 г., събота, 11:20 ч:
Спартак 2015 (София) - Талант (София)                     анулиран 
30 май 2020 г., събота, 12:30 ч:
Н спорт (София) - Славия 1913 (София)                     анулиран 
30 май 2020 г., събота, 13:40 ч:
Локомотив София 1929 (София) - Олимпия ФК (София)         анулиран 
София спорт (София)                                       почива

Таблица с резултати
--------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. --------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Арес (София) XXX --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 2. Левски (София) --- XXX --- --- --- --- --- --- --- --- --- 3. Локомотив София 1929 (София) --- --- XXX --- --- --- --- --- --- --- --- 4. Метал 2002 (Перник) --- --- --- XXX --- --- --- --- --- --- --- 5. Н спорт (София) --- --- --- --- XXX --- --- --- --- --- --- 6. Олимпия ФК (София) --- --- --- --- --- XXX --- --- --- --- --- 7. Славия 1913 (София) --- --- --- --- --- --- XXX --- --- --- --- 8. София спорт (София) --- --- --- --- --- --- --- XXX --- --- --- 9. Спартак 2015 (София) --- --- --- --- --- --- --- --- XXX --- --- 10. Талант (София) --- --- --- --- --- --- --- --- --- XXX --- 11. ЦСКА (София) --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- XXX --------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Втора фаза

Група "Б"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т


Бележки
  - Всички мачове се играят в 3 полувремена от по 15 минути с почивки от по 5 минути между тях.
  - Отборите са съставени от 7 футболисти и могат да извършват неограничен брой смени на мач.
  - Всички мачове се играят на терени с размери 55-60x35-40 м, с врати 5х2 метра и топка номер 4.
  - Всички мачове се играят на комплекс "Спортна София" в кв.Зона Б-5, София, освен ако не е посочено друго. 
  - По регламент всички състезания от настоящия сезон във формат Футбол 9, Футбол 7 и Футбол 5 се провеждат без да се води официално класиране.

                           I кръг

22 март 2020 г., неделя, 10:00 ч:
Царско село 2015 (София) - Атлетико Артен (София)         анулиран 
22 март 2020 г., неделя, 11:10 ч:
Витоша 13 (София) - Елит София (София)                    анулиран 
22 март 2020 г., неделя, 12:20 ч:
Спорт за всички (София) - Септември (София)               анулиран 
22 март 2020 г., неделя, 13:30 ч:
Национал (София) - Железница (Железница)                  анулиран 
22 март 2020 г., неделя, 14:40 ч:
ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - ФК ЦСКА 1948 (София)   анулиран 

                           II кръг

29 март 2020 г., неделя, 10:00 ч:
Атлетико Артен (София) - ФК ЦСКА 1948 (София)             анулиран 
29 март 2020 г., неделя, 11:10 ч:
Царско село 2015 (София) - Национал (София)               анулиран 
29 март 2020 г., неделя, 12:20 ч:
Елит София (София) - Спорт за всички (София)              анулиран 
29 март 2020 г., неделя, 13:30 ч:
Железница (Железница) - Витоша 13 (София)                 анулиран 
29 март 2020 г., неделя, 14:40 ч:
Септември (София) - ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София)      анулиран 

                           III кръг

5 април 2020 г., неделя, 10:00 ч:
Национал (София) - Атлетико Артен (София)                 анулиран 
5 април 2020 г., неделя, 11:10 ч:
Витоша 13 (София) - Царско село 2015 (София)              анулиран 
5 април 2020 г., неделя, 12:20 ч:
Спорт за всички (София) - Железница (Железница)           анулиран 
5 април 2020 г., неделя, 13:30 ч:
ФК ЦСКА 1948 (София) - Септември (София)                  анулиран 
5 април 2020 г., неделя, 14:40 ч:
ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - Елит София (София)     анулиран 

                           IV кръг

12 април 2020 г., неделя, 10:00 ч:
Железница (Железница) - ДИТ Спорт (София)                 анулиран 
12 април 2020 г., неделя, 11:10 ч:
Елит София (София) - ФК ЦСКА 1948 (София)                 анулиран 
12 април 2020 г., неделя, 12:20 ч:
Царско село 2015 (София) - Спорт за всички (София)        анулиран 
12 април 2020 г., неделя, 13:30 ч:
Атлетико Артен (София) - Септември (София)                анулиран 
12 април 2020 г., неделя, 14:40 ч:
Национал (София) - Витоша 13 (София)                      анулиран 

                           V кръг

26 април 2020 г., неделя, 10:00 ч:
Витоша 13 (София) - Атлетико Артен (София)                анулиран 
26 април 2020 г., неделя, 11:10 ч:
Спорт за всички (София) - Национал (София)                анулиран 
26 април 2020 г., неделя, 12:20 ч:
Септември (София) - Елит София (София)                    анулиран 
26 април 2020 г., неделя, 13:30 ч:
ФК ЦСКА 1948 (София) - Железница (Железница)              анулиран 
26 април 2020 г., неделя, 14:40 ч:
ДИТ Спорт (София) - Царско село 2015 (София)              анулиран 

                           VI кръг

3 май 2020 г., неделя, 10:00 ч:
Атлетико Артен (София) - Елит София (София)               анулиран 
3 май 2020 г., неделя, 11:10 ч:
Витоша 13 (София) - Спорт за всички (София)               анулиран 
3 май 2020 г., неделя, 12:20 ч:
Царско село 2015 (София) - ФК ЦСКА 1948 (София)           анулиран 
3 май 2020 г., неделя, 13:30 ч:
Железница (Железница) - Септември (София)                 анулиран 
3 май 2020 г., неделя, 14:40 ч:
Национал (София) - ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София)       анулиран 

                           VII кръг

10 май 2020 г., неделя, 10:00 ч:
Спорт за всички (София) - Атлетико Артен (София)          анулиран 
10 май 2020 г., неделя, 11:10 ч:
ФК ЦСКА 1948 (София) - Национал (София)                   анулиран 
10 май 2020 г., неделя, 12:20 ч:
Септември (София) - Царско село 2015 (София)              анулиран 
10 май 2020 г., неделя, 13:30 ч:
Елит София (София) - Железница (Железница)                анулиран 
10 май 2020 г., неделя, 14:40 ч:
ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - Витоша 13 (София)      анулиран 

                           VIII кръг

17 май 2020 г., неделя, 10:00 ч:
Царско село 2015 (София) - Елит София (София)             анулиран 
17 май 2020 г., неделя, 11:10 ч:
Витоша 13 (София) - ФК ЦСКА 1948 (София)                  анулиран 
17 май 2020 г., неделя, 12:20 ч:
Национал (София) - Септември (София)                      анулиран 
17 май 2020 г., неделя, 13:30 ч:
Атлетико Артен (София) - Железница (Железница)            анулиран 
17 май 2020 г., неделя, 14:40 ч:
Спорт за всички (София) - ДИТ Спорт (София)               анулиран 

                           IX кръг

24 май 2020 г., неделя, 10:00 ч:
Септември (София) - Витоша 13 (София)                     анулиран 
24 май 2020 г., неделя, 11:10 ч:
Елит София (София) - Национал (София)                     анулиран 
24 май 2020 г., неделя, 12:20 ч:
ФК ЦСКА 1948 (София) - Спорт за всички (София)            анулиран 
24 май 2020 г., неделя, 13:30 ч:
Железница (Железница) - Царско село 2015 (София)          анулиран 
24 май 2020 г., неделя, 14:40 ч:
ДИТ Спорт (София) - Атлетико Артен (София)                анулиран 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Атлетико Артен (София) XXX --- --- --- --- --- --- --- --- --- 2. Витоша 13 (София) --- XXX --- --- --- --- --- --- --- --- 3. ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) --- --- XXX --- --- --- --- --- --- --- 4. Елит София (София) --- --- --- XXX --- --- --- --- --- --- 5. Железница (Железница) --- --- --- --- XXX --- --- --- --- --- 6. Национал (София) --- --- --- --- --- XXX --- --- --- --- 7. Септември (София) --- --- --- --- --- --- XXX --- --- --- 8. Спорт за всички (София) --- --- --- --- --- --- --- XXX --- --- 9. ФК ЦСКА 1948 (София) --- --- --- --- --- --- --- --- XXX --- 10. Царско село 2015 (София) --- --- --- --- --- --- --- --- --- XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Втора фаза

Група "В"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т


Бележки
  - Всички мачове се играят в 3 полувремена от по 15 минути с почивки от по 5 минути между тях.
  - Отборите са съставени от 7 футболисти и могат да извършват неограничен брой смени на мач.
  - Всички мачове се играят на терени с размери 55-60x35-40 м, с врати 5х2 метра и топка номер 4.
  - Всички мачове се играят в балона на комплекс "НСА" в София, освен ако не е посочено друго. 
  - По регламент всички състезания от настоящия сезон във формат Футбол 9, Футбол 7 и Футбол 5 се провеждат без да се води официално класиране.

                           I кръг

21 март 2020 г., събота, 09:00 ч:
Младост 2015 (София) - Щурче (София)                      анулиран 
21 март 2020 г., събота, 10:10 ч:
Металург 1957 (Перник) - Развитие МФ (София)              анулиран 
21 март 2020 г., събота, 11:20 ч:
Лъвчетата (София) - Академик 1947 (София)                 анулиран 
21 март 2020 г., събота, 12:30 ч:
Ком 98 (Годеч) - Барокко (София)                          анулиран 

                           II кръг

28 март 2020 г., събота, 09:00 ч:
Академик 1947 (София) - Младост 2015 (София)              анулиран 
28 март 2020 г., събота, 10:10 ч:
Барокко (София) - Щурче (София)                           анулиран 
28 март 2020 г., събота, 11:20 ч:
Ком 98 (Годеч) - Металург 1957 (Перник)                   анулиран 
28 март 2020 г., събота, 12:30 ч:
Развитие МФ (София) - Лъвчетата (София)                   анулиран 

                           III кръг

4 април 2020 г., събота, 09:00 ч:
Лъвчетата (София) - Ком 98 (Годеч)                        анулиран 
4 април 2020 г., събота, 10:10 ч:
Младост 2015 (София) - Развитие МФ (София)                анулиран 
4 април 2020 г., събота, 11:20 ч:
Металург 1957 (Перник) - Барокко (София)                  анулиран 
4 април 2020 г., събота, 12:30 ч:
Щурче (София) - Академик 1947 (София)                     анулиран 

                           IV кръг

11 април 2020 г., събота, 09:00 ч:
Развитие на млади футболисти (София) - Щурче (София)      анулиран 
11 април 2020 г., събота, 10:10 ч:
Металург 1957 (Перник) - Лъвчетата (София)                анулиран 
11 април 2020 г., събота, 11:20 ч:
Барокко (София) - Академик 1947 (София)                   анулиран 
11 април 2020 г., събота, 12:30 ч:
Ком 98 (Годеч) - Младост 2015 (София)                     анулиран 

                           V кръг

25 април 2020 г., събота, 09:00 ч:
Академик 1947 (София) - Развитие МФ (София)               анулиран 
25 април 2020 г., събота, 10:10 ч:
Лъвчетата (София) - Барокко (София)                       анулиран 
25 април 2020 г., събота, 11:20 ч:
Младост 2015 (София) - Металург 1957 (Перник)             анулиран 
25 април 2020 г., събота, 12:30 ч:
Щурче (София) - Ком 98 (Годеч)                            анулиран 

                           VI кръг

2 май 2020 г., събота, 09:00 ч:
Металург 1957 (Перник) - Щурче (София)                    анулиран 
2 май 2020 г., събота, 10:10 ч:
Лъвчетата (София) - Младост 2015 (София)                  анулиран 
2 май 2020 г., събота, 11:20 ч:
Ком 98 (Годеч) - Академик 1947 (София)                    анулиран 
2 май 2020 г., събота, 12:30 ч:
Барокко (София) - Развитие на млади футболисти (София)    анулиран 

                           VII кръг

9 май 2020 г., събота, 09:00 ч:
Младост 2015 (София) - Барокко (София)                    анулиран 
9 май 2020 г., събота, 10:10 ч:
Академик 1947 (София) - Металург 1957 (Перник)            анулиран 
9 май 2020 г., събота, 11:20 ч:
Щурче (София) - Лъвчетата (София)                         анулиран 
9 май 2020 г., събота, 12:30 ч:
Развитие на млади футболисти (София) - Ком 98 (Годеч)     анулиран 

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. ------------------------------------------------------------------------------ 1. Академик 1947 (София) XXX --- --- --- --- --- --- --- 2. Барокко (София) --- XXX --- --- --- --- --- --- 3. Ком 98 (Годеч) --- --- XXX --- --- --- --- --- 4. Лъвчетата (София) --- --- --- XXX --- --- --- --- 5. Металург 1957 (Перник) --- --- --- --- XXX --- --- --- 6. Младост 2015 (София) --- --- --- --- --- XXX --- --- 7. Развитие МФ (София) --- --- --- --- --- --- XXX --- 8. Щурче (София) --- --- --- --- --- --- --- XXX ------------------------------------------------------------------------------ нагоре

Втора фаза

Група "Г"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т


Бележки
  - Всички мачове се играят в 3 полувремена от по 15 минути с почивки от по 5 минути между тях.
  - Отборите са съставени от 7 футболисти и могат да извършват неограничен брой смени на мач.
  - Всички мачове се играят на терени с размери 55-60x35-40 м, с врати 5х2 метра и топка номер 4.
  - Всички мачове се играят на мини футбол комплекс "Надежда" в кв.Свобода, София, освен ако не е посочено друго. 
  - По регламент всички състезания от настоящия сезон във формат Футбол 9, Футбол 7 и Футбол 5 се провеждат без да се води официално класиране.

                           I кръг

22 март 2020 г., неделя, 10:00 ч:
Шампион (София) - Урвич (Панчарево)                       анулиран 
22 март 2020 г., неделя, 11:10 ч:
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - ДАФ (София)            анулиран 
22 март 2020 г., неделя, 12:20 ч:
Средногорец 2016 (Златица) - Витоша (Бистрица)            анулиран 
22 март 2020 г., неделя, 13:30 ч:
Сердика (София) - Левски Раковски (София)                 анулиран 

                           II кръг

29 март 2020 г., неделя, 10:00 ч:
Урвич (Панчарево) - Левски Раковски (София)               анулиран 
29 март 2020 г., неделя, 11:10 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Сердика (София)        анулиран 
29 март 2020 г., неделя, 12:20 ч:
ДАФ (София) - Средногорец 2016 (Златица)                  анулиран 
29 март 2020 г., неделя, 13:30 ч:
Шампион (София) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)        анулиран 

                           III кръг

5 април 2020 г., неделя, 10:00 ч:
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Урвич (Панчарево)      анулиран 
5 април 2020 г., неделя, 11:10 ч:
Средногорец 2016 (Златица) - Шампион (София)              анулиран 
5 април 2020 г., неделя, 12:20 ч:
Сердика (София) - ДАФ (София)                             анулиран 
5 април 2020 г., неделя, 13:30 ч:
Левски Раковски (София) - Витоша (Бистрица)               анулиран 

                           IV кръг

12 април 2020 г., неделя, 10:00 ч:
Урвич (Панчарево) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)      анулиран 
12 април 2020 г., неделя, 11:10 ч:
ДАФ (София) - Левски Раковски (София)                     анулиран 
12 април 2020 г., неделя, 12:20 ч:
ОФК Костинброд 2012 (Кост) - Средногорец 2016 (Златица)   анулиран 
12 април 2020 г., неделя, 13:30 ч:
Шампион (София) - Сердика (София)                         анулиран 

                           V кръг

26 април 2020 г., неделя, 10:00 ч:
Средногорец 2016 (Златица) - Урвич (Панчарево)            анулиран 
26 април 2020 г., неделя, 11:10 ч:
Сердика (София) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)        анулиран 
26 април 2020 г., неделя, 12:20 ч:
Левски Раковски (София) - Шампион (София)                 анулиран 
26 април 2020 г., неделя, 13:30 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - ДАФ (София)            анулиран 

                           VI кръг

3 май 2020 г., неделя, 10:00 ч:
Урвич (Панчарево) - ДАФ (София)                           анулиран 
3 май 2020 г., неделя, 11:10 ч:
Шампион (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)        анулиран 
3 май 2020 г., неделя, 12:20 ч:
ОФК Костинброд 2012 (Кост) - Левски Раковски (София)      анулиран 
3 май 2020 г., неделя, 13:30 ч:
Средногорец 2016 (Златица) - Сердика (София)              анулиран 

                           VII кръг

10 май 2020 г., неделя, 10:00 ч:
Сердика (София) - Урвич (Панчарево)                       анулиран 
10 май 2020 г., неделя, 11:10 ч:
Левски Раковски (София) - Средногорец 2016 (Златица)      анулиран 
10 май 2020 г., неделя, 12:20 ч:
Витоша (Бистрица) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)      анулиран 
10 май 2020 г., неделя, 13:30 ч:
ДАФ (София) - Шампион (София)                             анулиран 

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. ------------------------------------------------------------------------------ 1. Витоша (Бистрица, обл.София ст.) XXX --- --- --- --- --- --- --- 2. ДАФ (София) --- XXX --- --- --- --- --- --- 3. Левски Раковски (София) --- --- XXX --- --- --- --- --- 4. ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) --- --- --- XXX --- --- --- --- 5. Сердика (София) --- --- --- --- XXX --- --- --- 6. Средногорец 2016 (Златица) --- --- --- --- --- XXX --- --- 7. Урвич (Панчарево) --- --- --- --- --- --- XXX --- 8. Шампион (София) --- --- --- --- --- --- --- XXX ------------------------------------------------------------------------------ нагоре