Деца подготвителна група (род.2011) - Футбол 7:
« София (столица) - Зонална група 2020/21


Първа фаза

Група "А"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т



                           I кръг

26 септември 2020 г., събота, 09:00 ч:
Левски (София) - София спорт (София)                      8:0 
26 септември 2020 г., събота, 10:10 ч:
Национал (София) - Щурче (София)                          3:0 
26 септември 2020 г., събота, 11:20 ч:
Славия 1913 (София) - ЦСКА (София)                        1:0 
26 септември 2020 г., събота, 12:30 ч:
Септември (София) - Локомотив София 1929 (София)          1:1 
26 септември 2020 г., събота, 13:40 ч:
Левски Раковски (София) - Олимпия ФК (София)              2:5 

                           II кръг

3 октомври 2020 г., събота, 09:00 ч:
София спорт (София) - Олимпия ФК (София)                  1:4 
3 октомври 2020 г., събота, 10:10 ч:
Локомотив София 1929 (София) - Левски Раковски (София)    2:1 
3 октомври 2020 г., събота, 11:20 ч:
ЦСКА (София) - Септември (София)                          4:1 
3 октомври 2020 г., събота, 12:30 ч:
Щурче (София) - Славия 1913 (София)                       0:5 
3 октомври 2020 г., събота, 13:40 ч:
Левски (София) - Национал (София)                         4:1 

                           III кръг

10 октомври 2020 г., събота, 09:00 ч:
Национал (София) - София спорт (София)                    6:2 
10 октомври 2020 г., събота, 10:10 ч:
Славия 1913 (София) - Левски (София)                      1:3 
10 октомври 2020 г., събота, 11:20 ч:
Септември (София) - Щурче (София)                         4:0 
10 октомври 2020 г., събота, 12:30 ч:
Левски Раковски (София) - ЦСКА (София)                    0:4 
10 октомври 2020 г., събота, 13:40 ч:
Олимпия ФК (София) - Локомотив София 1929 (София)         3:2 

                           IV кръг

17 октомври 2020 г., събота, 09:00 ч:
София спорт (София) - Локомотив София 1929 (София)        1:8 
17 октомври 2020 г., събота, 10:10 ч:
ЦСКА (София) - Олимпия ФК (София)                         0:2 
17 октомври 2020 г., събота, 11:20 ч:
Щурче (София) - Левски Раковски (София)                   1:1 
17 октомври 2020 г., събота, 12:30 ч:
Левски (София) - Септември (София)                        4:0 
17 октомври 2020 г., събота, 13:40 ч:
Национал (София) - Славия 1913 (София)                    1:1 

                           V кръг

24 октомври 2020 г., събота, 09:00 ч:
Славия 1913 (София) - София спорт (София)                 3:1 
24 октомври 2020 г., събота, 10:10 ч:
Септември (София) - Национал (София)                      2:0 
24 октомври 2020 г., събота, 11:20 ч:
Левски Раковски (София) - Левски (София)                  2:9 
24 октомври 2020 г., събота, 12:30 ч:
Олимпия ФК (София) - Щурче (София)                        3:0 
24 октомври 2020 г., събота, 13:40 ч:
Локомотив София 1929 (София) - ЦСКА (София)               3:1 

                           VI кръг

31 октомври 2020 г., събота, 09:00 ч:
София спорт (София) - ЦСКА (София)                        1:2 
31 октомври 2020 г., събота, 10:10 ч:
Щурче (София) - Локомотив София 1929 (София)              0:2 
31 октомври 2020 г., събота, 11:20 ч:
Левски (София) - Олимпия ФК (София)                       0:3 
31 октомври 2020 г., събота, 12:30 ч:
Национал (София) - Левски Раковски (София)                6:3 
31 октомври 2020 г., събота, 13:40 ч:
Славия 1913 (София) - Септември (София)                   0:1 

                           VII кръг

7 ноември 2020 г., събота, 09:00 ч:
Септември (София) - София спорт (София)                   0:0 
7 ноември 2020 г., събота, 10:10 ч:
Левски Раковски (София) - Славия 1913 (София)             1:7 
7 ноември 2020 г., събота, 11:20 ч:
Олимпия ФК (София) - Национал (София)                     2:4 
7 ноември 2020 г., събота, 12:30 ч:
Локомотив София 1929 (София) - Левски (София)             3:2 
7 ноември 2020 г., събота, 13:40 ч:
ЦСКА (София) - Щурче (София)                              7:1 

                           VIII кръг

14 ноември 2020 г., събота, 09:00 ч:
София спорт (София) - Щурче (София)                       1:1 
14 ноември 2020 г., събота, 10:10 ч:
Левски (София) - ЦСКА (София)                             6:1 
14 ноември 2020 г., събота, 11:20 ч:
Национал (София) - Локомотив София 1929 (София)           3:1 
14 ноември 2020 г., събота, 12:30 ч:
Славия 1913 (София) - Олимпия ФК (София)                  2:5 
14 ноември 2020 г., събота, 13:40 ч:
Септември (София) - Левски Раковски (София)               3:2 

                           IX кръг

21 ноември 2020 г., събота, 09:00 ч:
Левски Раковски (София) - София спорт (София)             1:4 
21 ноември 2020 г., събота, 10:10 ч:
Олимпия ФК (София) - Септември (София)                    0:2 
21 ноември 2020 г., събота, 11:20 ч:
Локомотив София 1929 (София) - Славия 1913 (София)        4:4 
21 ноември 2020 г., събота, 12:30 ч:
ЦСКА (София) - Национал (София)                           1:3 
21 ноември 2020 г., събота, 13:40 ч:
Щурче (София) - Левски (София)                            0:3 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Олимпия ФК (София) XXX --- 2:4 3:2 0:2 --- --- --- 3:0 --- 2. Левски (София) 0:3 XXX 4:1 --- 4:0 --- 6:1 8:0 --- --- 3. Национал (София) --- --- XXX 3:1 --- 1:1 --- 6:2 3:0 6:3 4. Локомотив София 1929 (София) --- 3:2 --- XXX --- 4:4 3:1 --- --- 2:1 5. Септември (София) --- --- 2:0 1:1 XXX --- --- 0:0 4:0 3:2 6. Славия 1913 (София) 2:5 1:3 --- --- 0:1 XXX 1:0 3:1 --- --- 7. ЦСКА (София) 0:2 --- 1:3 --- 4:1 --- XXX --- 7:1 --- 8. София спорт (София) 1:4 --- --- 1:8 --- --- 1:2 XXX 1:1 --- 9. Щурче (София) --- 0:3 --- 0:2 --- 0:5 --- --- XXX 1:1 10. Левски Раковски (София) 2:5 2:9 --- --- --- 1:7 0:4 1:4 --- XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Първа фаза

Група "Б"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т



                           I кръг

27 септември 2020 г., неделя, 10:00 ч:
Лъвчетата (София) - Талант (София)                        3:1 
27 септември 2020 г., неделя, 11:10 ч:
Железница (Железница) - Царско село 2015 (София)          1:5 
27 септември 2020 г., неделя, 12:20 ч:
Левски II (София) - Арес (София)                          1:2 
27 септември 2020 г., неделя, 13:30 ч:
ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - Н спорт (София)        3:3 
27 септември 2020 г., неделя, 14:40 ч:
Атлетико Артен (София) - Спартак София (София)            1:1 

                           II кръг

4 октомври 2020 г., неделя, 10:00 ч:
Талант (София) - Спартак София (София)                    2:1 
4 октомври 2020 г., неделя, 11:10 ч:
Лъвчетата (София) - Железница (Железница)                 3:0 
4 октомври 2020 г., неделя, 12:20 ч:
Царско село 2015 (София) - Левски II (София)              0:4 
4 октомври 2020 г., неделя, 13:30 ч:
Арес (София) - ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София)           0:2 
4 октомври 2020 г., неделя, 14:40 ч:
Н спорт (София) - Атлетико Артен (София)                  4:0 

                           III кръг

11 октомври 2020 г., неделя, 10:00 ч:
Железница (Железница) - Талант (София)                    0:5 
11 октомври 2020 г., неделя, 11:10 ч:
Левски II (София) - Лъвчетата (София)                     0:1 
11 октомври 2020 г., неделя, 12:20 ч:
Атлетико Артен (София) - Арес (София)                     0:3 
11 октомври 2020 г., неделя, 13:30 ч:
Спартак София (София) - Н спорт (София)                   6:5 
11 октомври 2020 г., неделя, 14:40 ч:
ДИТ Спорт (София) - Царско село 2015 (София)              3:1 

                           IV кръг

18 октомври 2020 г., неделя, 10:00 ч:
Талант (София) - Н спорт (София)                          4:4 
18 октомври 2020 г., неделя, 11:10 ч:
Арес (София) - Спартак София (София)                      1:3 
18 октомври 2020 г., неделя, 12:20 ч:
Лъвчетата (София) - ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София)      1:1 
18 октомври 2020 г., неделя, 13:30 ч:
Железница (Железница) - Левски II (София)                 1:1 
18 октомври 2020 г., неделя, 14:40 ч:
Царско село 2015 (София) - Атлетико Артен (София)         2:2 

                           V кръг

25 октомври 2020 г., неделя, 10:00 ч:
Левски II (София) - Талант (София)                        3:4 
25 октомври 2020 г., неделя, 11:10 ч:
Атлетико Артен (София) - Лъвчетата (София)                0:0 
25 октомври 2020 г., неделя, 12:20 ч:
Спартак София (София) - Царско село 2015 (София)          7:1 
25 октомври 2020 г., неделя, 13:30 ч:
Н спорт (София) - Арес (София)                            3:1 
25 октомври 2020 г., неделя, 14:40 ч:
ДИТ Спорт (София) - Железница (Железница)                 2:2 

                           VI кръг

1 ноември 2020 г., неделя, 10:00 ч:
Талант (София) - Арес (София)                             4:4 
1 ноември 2020 г., неделя, 11:10 ч:
Лъвчетата (София) - Спартак София (София)                 2:2 
1 ноември 2020 г., неделя, 12:20 ч:
Железница (Железница) - Атлетико Артен (София)            0:2 
1 ноември 2020 г., неделя, 13:30 ч:
Царско село 2015 (София) - Н спорт (София)                2:9 
1 ноември 2020 г., неделя, 14:40 ч:
Левски II (София) - ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София)      1:1 

                           VII кръг

8 ноември 2020 г., неделя, 10:00 ч:
Н спорт (София) - Лъвчетата (София)                       4:4 
8 ноември 2020 г., неделя, 11:10 ч:
Спартак София (София) - Железница (Железница)             2:0 
8 ноември 2020 г., неделя, 12:20 ч:
Атлетико Артен (София) - Левски II (София)                0:6 
8 ноември 2020 г., неделя, 13:30 ч:
ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - Талант (София)         0:2 
8 ноември 2020 г., неделя, 14:40 ч:
Арес (София) - Царско село 2015 (София)                   3:2 

                           VIII кръг

15 ноември 2020 г., неделя, 10:00 ч:
Талант (София) - Царско село 2015 (София)                 отложен 
15 ноември 2020 г., неделя, 11:10 ч:
Лъвчетата (София) - Арес (София)                          6:1 
15 ноември 2020 г., неделя, 12:20 ч:
Железница (Железница) - Н спорт (София)                   2:4 
15 ноември 2020 г., неделя, 13:30 ч:
Левски II (София) - Спартак София (София)                 1:1 
15 ноември 2020 г., неделя, 14:40 ч:
ДИТ Спорт (София) - Атлетико Артен (София)                1:0 

                           IX кръг

22 ноември 2020 г., неделя, 10:00 ч:
Атлетико Артен (София) - Талант (София)                   0:4 
22 ноември 2020 г., неделя, 11:10 ч:
Царско село 2015 (София) - Лъвчетата (София)              0:11 
22 ноември 2020 г., неделя, 12:20 ч:
Н спорт (София) - Левски II (София)                       3:4 
22 ноември 2020 г., неделя, 13:30 ч:
Арес (София) - Железница (Железница)                      0:3 
22 ноември 2020 г., неделя, 14:40 ч:
Спартак София (София) - ДИТ Спорт (София)                 3:0 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Лъвчетата (София) XXX 2:2 3:1 --- 1:1 --- 6:1 --- 3:0 --- 2. Спартак София (София) --- XXX --- 6:5 3:0 --- --- --- 2:0 7:1 3. Талант (София) --- 2:1 XXX 4:4 --- --- 4:4 --- --- -:- 4. Н спорт (София) 4:4 --- --- XXX --- 3:4 3:1 4:0 --- --- 5. ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) --- --- 0:2 3:3 XXX --- --- 1:0 2:2 3:1 6. Левски II (София) 0:1 1:1 3:4 --- 1:1 XXX 1:2 --- --- --- 7. Арес (София) --- 1:3 --- --- 0:2 --- XXX --- 0:3 3:2 8. Атлетико Артен (София) 0:0 1:1 0:4 --- --- 0:6 0:3 XXX --- --- 9. Железница (Железница) --- --- 0:5 2:4 --- 1:1 --- 0:2 XXX 1:5 10. Царско село 2015 (София) 0:11 --- --- 2:9 --- 0:4 --- 2:2 --- XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Първа фаза

Група "В"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т



                           I кръг

27 септември 2020 г., неделя, 09:00 ч:
Надежда (Доброславци) - ДИТ Спорт II (София)              0:6 
27 септември 2020 г., неделя, 10:10 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Ботев 57 СУ (София)                2:2 
27 септември 2020 г., неделя, 11:20 ч:
Витоша 13 (София) - Шампион (София)                       6:1 
27 септември 2020 г., неделя, 12:30 ч:
Вива (София) - Барокко (София)                            6:0 

                           II кръг

4 октомври 2020 г., неделя, 09:00 ч:
ДИТ Спорт II (кв.Драгалевци, София) - Барокко (София)     6:0 
4 октомври 2020 г., неделя, 10:10 ч:
Надежда (Доброславци) - Витоша 13 (София)                 0:11 
4 октомври 2020 г., неделя, 11:20 ч:
Шампион (София) - Марек 1915 (Дупница)                    0:8 
4 октомври 2020 г., неделя, 12:30 ч:
Ботев 57 СУ (София) - Вива (София)                        2:3 

                           III кръг

11 октомври 2020 г., неделя, 09:00 ч:
Витоша 13 (София) - ДИТ Спорт II (кв.Драгалевци, София)   1:3 
11 октомври 2020 г., неделя, 10:10 ч:
Барокко (София) - Ботев 57 СУ (София)                     1:2 
11 октомври 2020 г., неделя, 11:20 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Надежда (Доброславци)              5:0 
11 октомври 2020 г., неделя, 12:30 ч:
Вива (София) - Шампион (София)                            4:3 

                           IV кръг

18 октомври 2020 г., неделя, 09:00 ч:
ДИТ Спорт II (София) - Ботев 57 СУ (София)                6:1 
18 октомври 2020 г., неделя, 10:10 ч:
Шампион (София) - Барокко (София)                         8:0 
18 октомври 2020 г., неделя, 11:20 ч:
Витоша 13 (София) - Марек 1915 (Дупница)                  3:0 
18 октомври 2020 г., неделя, 12:30 ч:
Надежда (Доброславци) - Вива (София)                      0:7 

                           V кръг

25 октомври 2020 г., неделя, 09:00 ч:
Марек 1915 (Дупница) - ДИТ Спорт II (София)               2:1 
25 октомври 2020 г., неделя, 10:10 ч:
Барокко (София) - Надежда (Доброславци)                   1:4 
25 октомври 2020 г., неделя, 11:20 ч:
Ботев 57 СУ (София) - Шампион (София)                     0:1 
25 октомври 2020 г., неделя, 12:30 ч:
Вива (София) - Витоша 13 (София)                          3:2 

                           VI кръг

1 ноември 2020 г., неделя, 09:00 ч:
ДИТ Спорт II (кв.Драгалевци, София) - Шампион (София)     5:1 
1 ноември 2020 г., неделя, 10:10 ч:
Надежда (Доброславци) - Ботев 57 СУ (София)               1:2 
1 ноември 2020 г., неделя, 11:20 ч:
Витоша 13 (София) - Барокко (София)                       5:0 
1 ноември 2020 г., неделя, 12:30 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Вива (София)                       2:1 

                           VII кръг

8 ноември 2020 г., неделя, 09:00 ч:
Вива (София) - ДИТ Спорт II (кв.Драгалевци, София)        3:0 
8 ноември 2020 г., неделя, 10:10 ч:
Барокко (София) - Марек 1915 (Дупница)                    2:4 
8 ноември 2020 г., неделя, 11:20 ч:
Ботев 57 СУ (София) - Витоша 13 (София)                   0:7 
8 ноември 2020 г., неделя, 12:30 ч:
Шампион (София) - Надежда (Доброславци)                   6:0 

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. ------------------------------------------------------------------------------ 1. Вива (София) XXX --- 3:0 3:2 4:3 --- --- 6:0 2. Марек 1915 (Дупница) 2:1 XXX 2:1 --- --- 2:2 5:0 --- 3. ДИТ Спорт II (София) --- --- XXX --- 5:1 6:1 --- 6:0 4. Витоша 13 (София) --- 3:0 1:3 XXX 6:1 --- --- 5:0 5. Шампион (София) --- 0:8 --- --- XXX --- 6:0 8:0 6. Ботев 57 СУ (София) 2:3 --- --- 0:7 0:1 XXX --- --- 7. Надежда (Доброславци) 0:7 --- 0:6 0:11 --- 1:2 XXX --- 8. Барокко (София) --- 2:4 --- --- --- 1:2 1:4 XXX ------------------------------------------------------------------------------ нагоре


Втора фаза

Група "А"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. ЦСКА (София) 5 5 0 0 15:4 15 ------------------------------------------------------------------- 2. Славия 1913 (София) 4 4 0 0 16:2 12 3. Левски (София) 5 3 1 1 16:5 10 [0 1 0 2:2 1, +11 обща ГР] 4. Лъвчетата (София) 6 3 1 2 13:15 10 [0 1 0 2:2 1, -2 обща ГР] 5. Олимпия ФК (София) 5 3 0 2 18:6 9 [1 0 1 7:2 3] 6. Талант (София) 4 3 0 1 7:5 9 [1 0 0 1:0 3] 7. Локомотив София 1929 (София) 6 3 0 3 17:17 9 [0 0 1 1:7 0] 8. Национал (София) 4 2 0 2 16:7 6 9. Септември (София) 5 1 0 4 5:16 3 10. ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 6 0 0 6 3:17 0 11. Марек 1915 (Дупница) 6 0 0 6 4:36 0
I кръг 13 март 2021 г., събота, 09:00 ч: Лъвчетата (София) - ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 4:1 13 март 2021 г., събота, 10:10 ч: Левски (София) - Марек 1915 (Дупница) 9:1 13 март 2021 г., събота, 11:20 ч: Национал (София) - ЦСКА (София) 0:2 13 март 2021 г., събота, 12:30 ч: Олимпия ФК (София) - Локомотив София 1929 (София) 7:1 13 март 2021 г., събота, 13:40 ч: Септември (София) - Славия 1913 (София) 0:3 Талант (София) почива II кръг 20 март 2021 г., събота, 09:00 ч: ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - Славия 1913 (София) отложен 20 март 2021 г., събота, 10:10 ч: Лъвчетата (София) - Талант (София) отложен 20 март 2021 г., събота, 11:20 ч: ЦСКА (София) - Олимпия ФК (София) отложен 20 март 2021 г., събота, 12:30 ч: Марек 1915 (Дупница) - Национал (София) отложен 20 март 2021 г., събота, 13:40 ч: Локомотив София 1929 (София) - Септември (София) отложен 10 април 2021 г., събота, 09:00 ч: ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - Славия 1913 (София) 0:2 10 април 2021 г., събота, 10:10 ч: Лъвчетата (София) - Талант (София) 3:2 10 април 2021 г., събота, 11:20 ч: ЦСКА (София) - Олимпия ФК (София) 4:3 10 април 2021 г., събота, 12:30 ч: Марек 1915 (Дупница) - Национал (София) 1:10 10 април 2021 г., събота, 13:40 ч: Локомотив София 1929 (София) - Септември (София) 6:1 Левски (София) почива III кръг 27 март 2021 г., събота, 09:00 ч: Талант (София) - ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) отложен 27 март 2021 г., събота, 10:10 ч: Левски (София) - Лъвчетата (София) отложен 27 март 2021 г., събота, 11:20 ч: Олимпия ФК (София) - Марек 1915 (Дупница) отложен 27 март 2021 г., събота, 12:30 ч: Септември (София) - ЦСКА (София) отложен 27 март 2021 г., събота, 13:40 ч: Славия 1913 (София) - Локомотив София 1929 (София) отложен 17 април 2021 г., събота, 09:00 ч: Талант (София) - ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 3:2 17 април 2021 г., събота, 10:10 ч: Левски (София) - Лъвчетата (София) 2:2 17 април 2021 г., събота, 11:20 ч: Олимпия ФК (София) - Марек 1915 (Дупница) 3:0 17 април 2021 г., събота, 12:30 ч: Септември (София) - ЦСКА (София) 0:2 17 април 2021 г., събота, 13:40 ч: Славия 1913 (София) - Локомотив София 1929 (София) 4:2 Национал (София) почива IV кръг 24 април 2021 г., събота, 09:00 ч: ДИТ Спорт (София) - Локомотив София 1929 (София) 0:4 24 април 2021 г., събота, 10:10 ч: Талант (София) - Левски (София) 1:0 24 април 2021 г., събота, 11:20 ч: Марек 1915 (Дупница) - Септември (София) 2:4 24 април 2021 г., събота, 12:30 ч: ЦСКА (София) - Славия 1913 (София) отложен 24 април 2021 г., събота, 13:40 ч: Лъвчетата (София) - Национал (София) 1:5 Олимпия ФК (София) почива V кръг 8 май 2021 г., събота, 09:00 ч: Левски (София) - ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 2:0 8 май 2021 г., събота, 10:10 ч: Национал (София) - Талант (София) отложен 8 май 2021 г., събота, 11:20 ч: Олимпия ФК (София) - Лъвчетата (София) 5:0 8 май 2021 г., събота, 12:30 ч: Славия 1913 (София) - Марек 1915 (Дупница) 7:0 8 май 2021 г., събота, 13:40 ч: Локомотив София 1929 (София) - ЦСКА (София) 1:5 Септември (София) почива VI кръг 15 май 2021 г., събота, 09:00 ч: ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - ЦСКА (София) 0:2 15 май 2021 г., събота, 10:10 ч: Талант (София) - Олимпия ФК (София) 1:0 15 май 2021 г., събота, 11:20 ч: Лъвчетата (София) - Септември (София) 3:0 15 май 2021 г., събота, 12:30 ч: Марек 1915 (Дупница) - Локомотив София 1929 (София) 0:3 15 май 2021 г., събота, 13:40 ч: Левски (София) - Национал (София) 3:1 Славия 1913 (София) почива VII кръг 22 май 2021 г., събота, 09:00 ч: Национал (София) - ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - 22 май 2021 г., събота, 10:10 ч: Септември (София) - Талант (София) - 22 май 2021 г., събота, 11:20 ч: Олимпия ФК (София) - Левски (София) - 22 май 2021 г., събота, 12:30 ч: Славия 1913 (София) - Лъвчетата (София) - 22 май 2021 г., събота, 13:40 ч: ЦСКА (София) - Марек 1915 (Дупница) - Локомотив София 1929 (София) почива VIII кръг 29 май 2021 г., събота, 09:00 ч: Талант (София) - Славия 1913 (София) - 29 май 2021 г., събота, 10:10 ч: ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - Марек 1915 (Дупница) - 29 май 2021 г., събота, 11:20 ч: Лъвчетата (София) - Локомотив София 1929 (София) - 29 май 2021 г., събота, 12:30 ч: Левски (София) - Септември (София) - 29 май 2021 г., събота, 13:40 ч: Национал (София) - Олимпия ФК (София) - ЦСКА (София) почива IX кръг 5 юни 2021 г., събота, 09:00 ч: Олимпия ФК (София) - ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - 5 юни 2021 г., събота, 10:10 ч: Локомотив София 1929 (София) - Талант (София) - 5 юни 2021 г., събота, 11:20 ч: ЦСКА (София) - Лъвчетата (София) - 5 юни 2021 г., събота, 12:30 ч: Славия 1913 (София) - Левски (София) - 5 юни 2021 г., събота, 13:40 ч: Септември (София) - Национал (София) - Марек 1915 (Дупница) почива X кръг 12 юни 2021 г., събота, 09:00 ч: Талант (София) - ЦСКА (София) - 12 юни 2021 г., събота, 10:10 ч: Олимпия ФК (София) - Септември (София) - 12 юни 2021 г., събота, 11:20 ч: Национал (София) - Славия 1913 (София) - 12 юни 2021 г., събота, 12:30 ч: Лъвчетата (София) - Марек 1915 (Дупница) - 12 юни 2021 г., събота, 13:40 ч: Левски (София) - Локомотив София 1929 (София) - ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) почива XI кръг 19 юни 2021 г., събота, 09:00 ч: Септември (София) - ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - 19 юни 2021 г., събота, 10:10 ч: Марек 1915 (Дупница) - Талант (София) - 19 юни 2021 г., събота, 11:20 ч: Славия 1913 (София) - Олимпия ФК (София) - 19 юни 2021 г., събота, 12:30 ч: Локомотив София 1929 (София) - Национал (София) - 19 юни 2021 г., събота, 13:40 ч: ЦСКА (София) - Левски (София) - Лъвчетата (София) почива
Таблица с резултати
--------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. --------------------------------------------------------------------------------------------- 1. ЦСКА (София) XXX -:- -:- -:- 4:3 --- --- --- --- --- -:- 2. Славия 1913 (София) --- XXX -:- -:- -:- --- 4:2 --- --- --- 7:0 3. Левски (София) --- --- XXX 2:2 --- --- -:- 3:1 -:- 2:0 9:1 4. Лъвчетата (София) --- --- --- XXX --- 3:2 -:- 1:5 3:0 4:1 -:- 5. Олимпия ФК (София) --- --- -:- 5:0 XXX --- 7:1 --- -:- -:- 3:0 6. Талант (София) -:- -:- 1:0 --- 1:0 XXX --- --- --- 3:2 --- 7. Локомотив София 1929 (София) 1:5 --- --- --- --- -:- XXX -:- 6:1 --- --- 8. Национал (София) 0:2 -:- --- --- -:- -:- --- XXX --- -:- --- 9. Септември (София) 0:2 0:3 --- --- --- -:- --- -:- XXX -:- --- 10. ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 0:2 0:2 --- --- --- --- 0:4 --- --- XXX -:- 11. Марек 1915 (Дупница) --- --- --- --- --- -:- 0:3 1:10 2:4 --- XXX --------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Втора фаза

Група "Б"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

12. Вива (София) 5 5 0 0 24:9 15 13. Левски II (София) 5 5 0 0 11:3 15 14. ДИТ Спорт II (София) 5 3 1 1 15:10 10 15. Атлетико Артен (София) 5 3 1 1 11:7 10 16. Витоша 13 (София) 5 2 0 3 19:13 6 17. Спартак София (София) 5 1 1 3 8:10 4 [1 0 0 4:3 3] 18. Н спорт (София) 6 1 1 4 19:22 4 [0 0 1 3:4 0] 19. Шампион (София) 6 1 0 5 10:26 3 [1 0 0 5:1 3] 20. София спорт (София) 6 1 0 5 7:24 3 [0 0 1 1:5 0]
I кръг 14 март 2021 г., неделя, 09:00 ч: Н спорт (София) - Шампион (София) 8:2 14 март 2021 г., неделя, 10:10 ч: Атлетико Артен (София) - София спорт (София) 2:0 14 март 2021 г., неделя, 11:20 ч: Витоша 13 (София) - ДИТ Спорт II (кв.Драгалевци, София) 2:3 14 март 2021 г., неделя, 12:30 ч: Спартак София (София) - Вива (София) 1:2 Левски II (София) почива II кръг 21 март 2021 г., неделя, 09:00 ч: ДИТ Спорт II (София) - Спартак София (София) отложен 21 март 2021 г., неделя, 10:10 ч: София спорт (София) - Витоша 13 (София) отложен 21 март 2021 г., неделя, 11:20 ч: Шампион (София) - Вива (София) отложен 21 март 2021 г., неделя, 12:30 ч: Н спорт (София) - Левски II (София) отложен 11 април 2021 г., неделя, 09:00 ч: ДИТ Спорт II (София) - Спартак София (София) 1:1 11 април 2021 г., неделя, 10:10 ч: София спорт (София) - Витоша 13 (София) 0:8 11 април 2021 г., неделя, 11:20 ч: Шампион (София) - Вива (София) отложен 11 април 2021 г., неделя, 12:30 ч: Н спорт (София) - Левски II (София) 1:2 9 май 2021 г., неделя, 13:30 ч: Шампион (София) - Вива (София) 1:7 Атлетико Артен (София) почива III кръг 28 март 2021 г., неделя, 09:00 ч: Вива (София) - ДИТ Спорт II (кв.Драгалевци, София) отложен 28 март 2021 г., неделя, 10:10 ч: Левски II (София) - Шампион (София) отложен 28 март 2021 г., неделя, 11:20 ч: Атлетико Артен (София) - Н спорт (София) отложен 28 март 2021 г., неделя, 12:30 ч: Спартак София (София) - София спорт (София) отложен 18 април 2021 г., неделя, 09:00 ч: Вива (София) - ДИТ Спорт II (кв.Драгалевци, София) 5:2 18 април 2021 г., неделя, 10:10 ч: Левски II (София) - Шампион (София) 1:0 18 април 2021 г., неделя, 11:20 ч: Атлетико Артен (София) - Н спорт (София) 1:1 18 април 2021 г., неделя, 12:30 ч: Спартак София (София) - София спорт (София) 2:3 Витоша 13 (София) почива IV кръг 25 април 2021 г., неделя, 09:00 ч: Левски II (София) - Атлетико Артен (София) 3:2 25 април 2021 г., неделя, 10:10 ч: София спорт (София) - Вива (София) 2:4 25 април 2021 г., неделя, 11:20 ч: Шампион (София) - ДИТ Спорт II (кв.Драгалевци, София) 1:6 25 април 2021 г., неделя, 12:30 ч: Н спорт (София) - Витоша 13 (София) 3:7 Спартак София (София) почива V кръг 9 май 2021 г., неделя, 09:00 ч: Атлетико Артен (София) - Шампион (София) 3:1 9 май 2021 г., неделя, 10:10 ч: Витоша 13 (София) - Левски II (София) 0:4 9 май 2021 г., неделя, 11:20 ч: Спартак София (София) - Н спорт (София) 4:3 9 май 2021 г., неделя, 12:30 ч: ДИТ Спорт II (София) - София спорт (София) 3:1 Вива (София) почива II кръг - отложен мач 9 май 2021 г., неделя, 13:30 ч: Шампион (София) - Вива (София) 1:7 VI кръг 16 май 2021 г., неделя, 09:00 ч: Н спорт (София) - Вива (София) 3:6 16 май 2021 г., неделя, 10:10 ч: Шампион (София) - София спорт (София) 5:1 16 май 2021 г., неделя, 11:20 ч: Атлетико Артен (София) - Витоша 13 (София) 3:2 16 май 2021 г., неделя, 12:30 ч: Левски II (София) - Спартак София (София) 1:0 ДИТ Спорт II (кв.Драгалевци, София) почива VII кръг 23 май 2021 г., неделя, 09:00 ч: Витоша 13 (София) - Шампион (София) - 23 май 2021 г., неделя, 10:10 ч: Спартак София (София) - Атлетико Артен (София) - 23 май 2021 г., неделя, 11:20 ч: Вива (София) - Левски II (София) - 23 май 2021 г., неделя, 12:30 ч: ДИТ Спорт II (кв.Драгалевци, София) - Н спорт (София) - София спорт (София) почива VIII кръг 30 май 2021 г., неделя, 09:00 ч: Левски II (София) - ДИТ Спорт II (кв.Драгалевци, София) - 30 май 2021 г., неделя, 10:10 ч: Н спорт (София) - София спорт (София) - 30 май 2021 г., неделя, 11:20 ч: Витоша 13 (София) - Спартак София (София) - 30 май 2021 г., неделя, 12:30 ч: Атлетико Артен (София) - Вива (София) - Шампион (София) почива IX кръг 6 юни 2021 г., неделя, 09:00 ч: Вива (София) - Витоша 13 (София) - 6 юни 2021 г., неделя, 10:10 ч: София спорт (София) - Левски II (София) - 6 юни 2021 г., неделя, 11:20 ч: ДИТ Спорт II (София) - Атлетико Артен (София) - 6 юни 2021 г., неделя, 12:30 ч: Спартак София (София) - Шампион (София) - Н спорт (София) почива
Таблица с резултати
----------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. ----------------------------------------------------------------------------------- 1. Вива (София) XXX -:- 5:2 --- -:- --- --- --- --- 2. Левски II (София) --- XXX -:- 3:2 --- 1:0 --- 1:0 --- 3. ДИТ Спорт II (София) --- --- XXX -:- --- 1:1 -:- --- 3:1 4. Атлетико Артен (София) -:- --- --- XXX 3:2 --- 1:1 3:1 2:0 5. Витоша 13 (София) --- 0:4 2:3 --- XXX -:- --- -:- --- 6. Спартак София (София) 1:2 --- --- -:- --- XXX 4:3 -:- 2:3 7. Н спорт (София) 3:6 1:2 --- --- 3:7 --- XXX 8:2 -:- 8. Шампион (София) 1:7 --- 1:6 --- --- --- --- XXX 5:1 9. София спорт (София) 2:4 -:- --- --- 0:8 --- --- --- XXX ----------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Втора фаза

Група "В"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

21. Щурче (София) 6 5 1 0 26:7 16 22. Арес (София) 6 5 0 1 22:4 15 23. Железница (Железница) 6 4 1 1 28:11 13 24. Надежда (Доброславци) 6 3 0 3 12:11 9 25. Левски Раковски (София) 5 2 0 3 13:15 6 26. Барокко (София) 6 1 0 5 5:23 3 [1 0 1 3:2 3] 27. Царско село 2015 (София) 5 1 0 4 4:20 3 [1 0 1 2:2 3] 28. Ботев 57 СУ (София) 6 1 0 5 4:23 3 [1 0 1 3:4 3]
I кръг 14 март 2021 г., неделя, 09:00 ч: Барокко (София) - Ботев 57 СУ (София) 3:1 14 март 2021 г., неделя, 10:10 ч: Левски Раковски (София) - Царско село 2015 (София) отложен 14 март 2021 г., неделя, 11:20 ч: Щурче (София) - Железница (Железница) 2:2 14 март 2021 г., неделя, 12:30 ч: Надежда (Доброславци) - Арес (София) 0:3 II кръг 21 март 2021 г., неделя, 09:00 ч: Ботев 57 СУ (София) - Царско село 2015 (София) отложен 21 март 2021 г., неделя, 10:10 ч: Железница (Железница) - Левски Раковски (София) отложен 21 март 2021 г., неделя, 11:20 ч: Барокко (София) - Надежда (Доброславци) отложен 21 март 2021 г., неделя, 12:30 ч: Арес (София) - Щурче (София) отложен 11 април 2021 г., неделя, 09:00 ч: Ботев 57 СУ (София) - Царско село 2015 (София) 2:1 11 април 2021 г., неделя, 10:10 ч: Железница (Железница) - Левски Раковски (София) 5:2 11 април 2021 г., неделя, 11:20 ч: Барокко (София) - Надежда (Доброславци) 0:4 11 април 2021 г., неделя, 12:30 ч: Арес (София) - Щурче (София) 0:3 III кръг 28 март 2021 г., неделя, 09:00 ч: Надежда (Доброславци) - Ботев 57 СУ (София) отложен 28 март 2021 г., неделя, 10:10 ч: Щурче (София) - Барокко (София) отложен 28 март 2021 г., неделя, 11:20 ч: Царско село 2015 (София) - Железница (Железница) отложен 28 март 2021 г., неделя, 12:30 ч: Левски Раковски (София) - Арес (София) отложен 18 април 2021 г., неделя, 09:00 ч: Надежда (Доброславци) - Ботев 57 СУ (София) 2:1 18 април 2021 г., неделя, 10:10 ч: Щурче (София) - Барокко (София) 7:0 18 април 2021 г., неделя, 11:20 ч: Царско село 2015 (София) - Железница (Железница) 1:7 18 април 2021 г., неделя, 12:30 ч: Левски Раковски (София) - Арес (София) 0:3 IV кръг 25 април 2021 г., неделя, 09:00 ч: Ботев 57 СУ (София) - Железница (Железница) 0:8 25 април 2021 г., неделя, 10:10 ч: Надежда (Доброславци) - Щурче (София) 2:3 25 април 2021 г., неделя, 11:20 ч: Барокко (София) - Левски Раковски (София) 0:4 25 април 2021 г., неделя, 12:30 ч: Арес (София) - Царско село 2015 (София) 9:1 V кръг 9 май 2021 г., неделя, 09:00 ч: Щурче (София) - Ботев 57 СУ (София) 6:0 9 май 2021 г., неделя, 10:10 ч: Левски Раковски (София) - Надежда (Доброславци) 4:2 9 май 2021 г., неделя, 11:20 ч: Царско село 2015 (София) - Барокко (София) 1:0 9 май 2021 г., неделя, 12:30 ч: Железница (Железница) - Арес (София) 0:4 VI кръг 16 май 2021 г., неделя, 09:00 ч: Ботев 57 СУ (София) - Арес (София) 0:3 16 май 2021 г., неделя, 10:10 ч: Барокко (София) - Железница (Железница) 2:6 16 май 2021 г., неделя, 11:20 ч: Надежда (Доброславци) - Царско село 2015 (София) 2:0 16 май 2021 г., неделя, 12:30 ч: Щурче (София) - Левски Раковски (София) 5:3 VII кръг 23 май 2021 г., неделя, 09:00 ч: Левски Раковски (София) - Ботев 57 СУ (София) - 23 май 2021 г., неделя, 10:10 ч: Царско село 2015 (София) - Щурче (София) - 23 май 2021 г., неделя, 11:20 ч: Железница (Железница) - Надежда (Доброславци) - 23 май 2021 г., неделя, 12:30 ч: Арес (София) - Барокко (София) -
Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. ------------------------------------------------------------------------------ 1. Щурче (София) XXX --- 2:2 --- 5:3 7:0 --- 6:0 2. Арес (София) 0:3 XXX --- --- --- -:- 9:1 --- 3. Железница (Железница) --- 0:4 XXX -:- 5:2 --- --- --- 4. Надежда (Доброславци) 2:3 0:3 --- XXX --- --- 2:0 2:1 5. Левски Раковски (София) --- 0:3 --- 4:2 XXX --- -:- -:- 6. Барокко (София) --- --- 2:6 0:4 0:4 XXX --- 3:1 7. Царско село 2015 (София) -:- --- 1:7 --- --- 1:0 XXX --- 8. Ботев 57 СУ (София) --- 0:3 0:8 --- --- --- 2:1 XXX ------------------------------------------------------------------------------ нагоре

Втора фаза

Група "Г"

нагоре