Деца подготвителна група (род.2012) - Футбол 7:
« София (столица) - Зонална група 2021/22 »


Група "А"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 |
         | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. ЦСКА (София) 17 16 1 0 104:9 49 2. Левски (София) 19 13 2 4 65:21 41 3. Славия 1913 (София) 19 10 4 5 45:32 34 4. Олимпия ФК (София) 17 10 3 4 57:23 33 5. Национал (София) 19 9 5 5 77:42 32 6. Локомотив София 1929 (София) 18 8 5 5 35:28 29 7. София спорт (София) 19 7 3 9 42:43 24 8. Витоша 13 (София) 19 4 4 11 35:59 16 9. Щурче (София) 18 4 3 11 42:72 15 10. Ботев 57 СУ (София) 19 1 0 18 21:135 3 11. Септември (София) 10 0 0 10 4:63 0
I кръг 25 септември 2021 г., събота, 09:00 ч: Левски (София) - Щурче (София) 7:0 25 септември 2021 г., събота, 10:10 ч: Славия 1913 (София) - Ботев 57 СУ (София) 6:1 25 септември 2021 г., събота, 11:20 ч: Септември (София) - Национал (София) 0:12 25 септември 2021 г., събота, 12:30 ч: ЦСКА (София) - София спорт (София) 2:0 25 септември 2021 г., събота, 13:40 ч: Локомотив София 1929 (София) - Витоша 13 (София) отложен неизвестна дата: Локомотив София 1929 (София) - Витоша 13 (София) 1:0 Олимпия ФК (София) почива II кръг 2 октомври 2021 г., събота, 09:00 ч: София спорт (София) - Локомотив София 1929 (София) 2:1 2 октомври 2021 г., събота, 10:10 ч: Национал (София) - ЦСКА (София) 2:7 2 октомври 2021 г., събота, 11:20 ч: Щурче (София) - Витоша 13 (София) 1:1 2 октомври 2021 г., събота, 12:30 ч: Ботев 57 СУ (София) - Септември (София) 4:1 2 октомври 2021 г., събота, 13:40 ч: Левски (София) - Олимпия ФК (София) 1:3 Славия 1913 (София) почива III кръг 9 октомври 2021 г., събота, 09:00 ч: Олимпия ФК (София) - Щурче (София) 4:2 9 октомври 2021 г., събота, 10:10 ч: Славия 1913 (София) - Левски (София) 0:1 9 октомври 2021 г., събота, 11:20 ч: ЦСКА (София) - Ботев 57 СУ (София) 9:0 9 октомври 2021 г., събота, 12:30 ч: Локомотив София 1929 (София) - Национал (София) 1:1 9 октомври 2021 г., събота, 13:40 ч: Витоша 13 (София) - София спорт (София) 2:2 Септември (София) почива IV кръг 16 октомври 2021 г., събота, 09:00 ч: Щурче (София) - София спорт (София) 0:2 16 октомври 2021 г., събота, 10:10 ч: Ботев 57 СУ (София) - Локомотив София 1929 (София) 1:2 16 октомври 2021 г., събота, 11:20 ч: Левски (София) - Септември (София) 5:0 16 октомври 2021 г., събота, 12:30 ч: Олимпия ФК (София) - Славия 1913 (София) 1:0 16 октомври 2021 г., събота, 13:40 ч: Национал (София) - Витоша 13 (София) 6:1 ЦСКА (София) почива V кръг 23 октомври 2021 г., събота, 09:00 ч: Славия 1913 (София) - Щурче (София) 3:1 23 октомври 2021 г., събота, 10:10 ч: Септември (София) - Олимпия ФК (София) отложен 23 октомври 2021 г., събота, 11:20 ч: ЦСКА (София) - Левски (София) 3:1 23 октомври 2021 г., събота, 12:30 ч: София спорт (София) - Национал (София) 0:6 23 октомври 2021 г., събота, 13:40 ч: Витоша 13 (София) - Ботев 57 СУ (София) 6:5 неизвестна дата: Септември (София) - Олимпия ФК (София) 1:8 Локомотив София 1929 (София) почива VI кръг 30 октомври 2021 г., събота, 09:00 ч: Щурче (София) - Национал (София) 1:3 30 октомври 2021 г., събота, 10:10 ч: Ботев 57 СУ (София) - София спорт (София) 1:10 30 октомври 2021 г., събота, 11:20 ч: Левски (София) - Локомотив София 1929 (София) 2:3 30 октомври 2021 г., събота, 13:30 ч: Олимпия ФК (София) - ЦСКА (София) отложен 30 октомври 2021 г., събота, 13:40 ч: Славия 1913 (София) - Септември (София) 3:0 сл. ненасрочен: Олимпия ФК (София) - ЦСКА (София) анулиран Витоша 13 (София) почива VII кръг 6 ноември 2021 г., събота, 09:00 ч: Септември (София) - Щурче (София) 0:4 6 ноември 2021 г., събота, 10:10 ч: ЦСКА (София) - Славия 1913 (София) 9:1 6 ноември 2021 г., събота, 11:20 ч: Локомотив София 1929 (София) - Олимпия ФК (София) 2:1 6 ноември 2021 г., събота, 12:30 ч: Витоша 13 (София) - Левски (София) 0:4 6 ноември 2021 г., събота, 13:40 ч: Национал (София) - Ботев 57 СУ (София) 10:0 София спорт (София) почива VIII кръг 12 ноември 2021 г., петък, 09:00 ч: Щурче (София) - Ботев 57 СУ (София) 8:1 12 ноември 2021 г., петък, 10:10 ч: Левски (София) - София спорт (София) 2:0 12 ноември 2021 г., петък, 11:20 ч: Славия 1913 (София) - Локомотив София 1929 (София) 1:0 12 ноември 2021 г., петък, 12:30 ч: Септември (София) - ЦСКА (София) 1:13 12 ноември 2021 г., петък, 13:40 ч: Олимпия ФК (София) - Витоша 13 (София) 2:1 Национал (София) почива IX кръг 20 ноември 2021 г., събота, 09:00 ч: ЦСКА (София) - Щурче (София) 6:0 20 ноември 2021 г., събота, 10:10 ч: Локомотив София 1929 (София) - Септември (София) 4:0 20 ноември 2021 г., събота, 11:20 ч: София спорт (София) - Олимпия ФК (София) 1:1 20 ноември 2021 г., събота, 12:30 ч: Национал (София) - Левски (София) 0:2 20 ноември 2021 г., събота, 13:40 ч: Витоша 13 (София) - Славия 1913 (София) 1:4 Ботев 57 СУ (София) почива X кръг 27 ноември 2021 г., събота, 09:00 ч: Левски (София) - Ботев 57 СУ (София) 6:0 27 ноември 2021 г., събота, 10:10 ч: Олимпия ФК (София) - Национал (София) 2:5 27 ноември 2021 г., събота, 11:20 ч: Славия 1913 (София) - София спорт (София) 3:2 27 ноември 2021 г., събота, 12:30 ч: ЦСКА (София) - Локомотив София 1929 (София) 3:0 27 ноември 2021 г., събота, 13:40 ч: Септември (София) - Витоша 13 (София) 0:7 Щурче (София) почива XI кръг 4 декември 2021 г., събота, 09:00 ч: Локомотив София 1929 (София) - Щурче (София) 2:2 4 декември 2021 г., събота, 10:10 ч: София спорт (София) - Септември (София) 3:1 4 декември 2021 г., събота, 11:20 ч: Национал (София) - Славия 1913 (София) 2:2 4 декември 2021 г., събота, 12:30 ч: Витоша 13 (София) - ЦСКА (София) 0:5 4 декември 2021 г., събота, 13:40 ч: Ботев 57 СУ (София) - Олимпия ФК (София) 0:8 Левски (София) почива XII кръг 12 март 2022 г., събота, 09:00 ч: Славия 1913 (София) - Ботев 57 СУ (София) отложен 12 март 2022 г., събота, 10:10 ч: Национал (София) - Олимпия ФК (София) отложен 12 март 2022 г., събота, 11:20 ч: ЦСКА (София) - Левски (София) отложен 12 март 2022 г., събота, 12:30 ч: Локомотив София 1929 (София) - Щурче (София) отложен 12 март 2022 г., събота, 13:40 ч: Витоша 13 (София) - София спорт (София) отложен 21 май 2022 г., събота, 09:00 ч: Славия 1913 (София) - Ботев 57 СУ (София) 9:1 21 май 2022 г., събота, 10:10 ч: Национал (София) - Олимпия ФК (София) 2:2 21 май 2022 г., събота, 11:20 ч: ЦСКА (София) - Левски (София) отложен 21 май 2022 г., събота, 12:30 ч: Локомотив София 1929 (София) - Щурче (София) 5:3 21 май 2022 г., събота, 13:40 ч: Витоша 13 (София) - София спорт (София) 1:3 28 май 2022 г., събота, 12:00 ч: ЦСКА (София) - Левски (София) 4:1 XIII кръг 19 март 2022 г., събота, 09:00 ч: Ботев 57 СУ (София) - Локомотив София 1929 (София) 1:5 19 март 2022 г., събота, 10:10 ч: Витоша 13 (София) - ЦСКА (София) 0:7 19 март 2022 г., събота, 11:20 ч: София спорт (София) - Национал (София) 1:4 19 март 2022 г., събота, 12:30 ч: Щурче (София) - Славия 1913 (София) 5:3 19 март 2022 г., събота, 13:40 ч: Левски (София) - Олимпия ФК (София) 2:0 XIV кръг 26 март 2022 г., събота, 09:00 ч: Олимпия ФК (София) - Ботев 57 СУ (София) 9:1 26 март 2022 г., събота, 10:10 ч: Славия 1913 (София) - Левски (София) 0:0 26 март 2022 г., събота, 11:20 ч: Национал (София) - Щурче (София) 8:2 26 март 2022 г., събота, 12:30 ч: ЦСКА (София) - София спорт (София) 3:0 26 март 2022 г., събота, 13:40 ч: Локомотив София 1929 (София) - Витоша 13 (София) 0:0 XV кръг 2 април 2022 г., събота, 09:00 ч: Ботев 57 СУ (София) - Витоша 13 (София) 0:3 2 април 2022 г., събота, 10:10 ч: София спорт (София) - Локомотив София 1929 (София) 1:2 2 април 2022 г., събота, 11:20 ч: Щурче (София) - ЦСКА (София) 1:8 2 април 2022 г., събота, 12:30 ч: Левски (София) - Национал (София) отложен 2 април 2022 г., събота, 13:40 ч: Олимпия ФК (София) - Славия 1913 (София) 1:1 28 май 2022 г., събота, 15:30 ч: Левски (София) - Национал (София) 6:1 XVI кръг 9 април 2022 г., събота, 10:10 ч: Левски (София) - Ботев 57 СУ (София) 8:1 Олимпия ФК (София) - Щурче (София) отложен 9 април 2022 г., събота, 11:20 ч: Славия 1913 (София) - София спорт (София) 3:0 9 април 2022 г., събота, 12:30 ч: Национал (София) - Витоша 13 (София) отложен 9 април 2022 г., събота, 13:40 ч: ЦСКА (София) - Локомотив София 1929 (София) отложен неизвестна дата: Национал (София) - Витоша 13 (София) 2:6 ненасрочен: ЦСКА (София) - Локомотив София 1929 (София) анулиран Олимпия ФК (София) - Щурче (София) анулиран XVII кръг 16 април 2022 г., събота, 09:00 ч: Ботев 57 СУ (София) - София спорт (София) 0:9 16 април 2022 г., събота, 10:10 ч: Щурче (София) - Витоша 13 (София) 4:4 16 април 2022 г., събота, 11:20 ч: Левски (София) - Локомотив София 1929 (София) 2:1 16 април 2022 г., събота, 12:30 ч: Олимпия ФК (София) - ЦСКА (София) 0:3 16 април 2022 г., събота, 13:40 ч: Славия 1913 (София) - Национал (София) 2:1 XVIII кръг 30 април 2022 г., събота, 09:00 ч: Национал (София) - Ботев 57 СУ (София) 6:1 30 април 2022 г., събота, 10:10 ч: ЦСКА (София) - Славия 1913 (София) 4:0 30 април 2022 г., събота, 11:20 ч: Локомотив София 1929 (София) - Олимпия ФК (София) 1:3 30 април 2022 г., събота, 12:30 ч: Витоша 13 (София) - Левски (София) 1:5 30 април 2022 г., събота, 13:40 ч: София спорт (София) - Щурче (София) 4:2 XIX кръг 7 май 2022 г., събота, 09:00 ч: Ботев 57 СУ (София) - Щурче (София) 3:4 7 май 2022 г., събота, 11:20 ч: Олимпия ФК (София) - Витоша 13 (София) 5:0 7 май 2022 г., събота, 12:30 ч: Славия 1913 (София) - Локомотив София 1929 (София) 1:1 7 май 2022 г., събота, 13:40 ч: Национал (София) - ЦСКА (София) 2:2 8 май 2022 г., неделя, 10:10 ч: Левски (София) - София спорт (София) 2:2 XX кръг 14 май 2022 г., събота, 09:00 ч: Щурче (София) - Левски (София) 2:8 14 май 2022 г., събота, 10:10 ч: Локомотив София 1929 (София) - Национал (София) 4:4 14 май 2022 г., събота, 11:20 ч: София спорт (София) - Олимпия ФК (София) 0:7 14 май 2022 г., събота, 12:30 ч: Витоша 13 (София) - Славия 1913 (София) 1:3 14 май 2022 г., събота, 13:40 ч: ЦСКА (София) - Ботев 57 СУ (София) 16:0 XII кръг - отложени мачове 21 май 2022 г., събота, 09:00 ч: Славия 1913 (София) - Ботев 57 СУ (София) 9:1 21 май 2022 г., събота, 10:10 ч: Национал (София) - Олимпия ФК (София) 2:2 21 май 2022 г., събота, 11:20 ч: ЦСКА (София) - Левски (София) отложен 21 май 2022 г., събота, 12:30 ч: Локомотив София 1929 (София) - Щурче (София) 5:3 21 май 2022 г., събота, 13:40 ч: Витоша 13 (София) - София спорт (София) 1:3 28 май 2022 г., събота, 12:00 ч: ЦСКА (София) - Левски (София) 4:1 XV кръг - отложен мач 28 май 2022 г., събота, 15:30 ч: Левски (София) - Национал (София) 6:1
Таблица с резултати
--------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. --------------------------------------------------------------------------------------------- 1. ЦСКА (София) XXX 3:1 9:1 --- --- 3:0 2:0 --- 6:0 9:0 --- XXX 4:1 4:0 --- --- --- 3:0 --- --- 16:0 --- 2. Левски (София) --- XXX --- 1:3 6:1 2:3 2:0 --- 7:0 6:0 5:0 --- XXX --- 2:0 --- 2:1 2:2 --- --- 8:1 --- 3. Славия 1913 (София) --- 0:1 XXX --- 2:1 1:0 3:2 --- 3:1 6:1 3:0* --- 0:0 XXX --- --- 1:1 3:0 --- --- 9:1 --- 4. Олимпия ФК (София) --- --- 1:0 XXX 2:5 --- --- 2:1 4:2 9:1 --- 0:3 --- 1:1 XXX --- --- --- 5:0 --- --- --- 5. Национал (София) 2:7 0:2 2:2 2:2 XXX --- --- 6:1 8:2 10:0 --- 2:2 --- --- --- XXX --- --- 2:6 --- 6:1 --- 6. Локомотив София 1929 (София) --- --- --- 2:1 1:1 XXX --- 1:0 2:2 --- 4:0 --- --- --- 1:3 4:4 XXX --- 0:0 5:3 --- --- 7. София спорт (София) --- --- --- 1:1 0:6 2:1 XXX --- 4:2 --- 3:1 --- --- --- 0:7 1:4 1:2 XXX --- --- --- --- 8. Витоша 13 (София) 0:5 0:4 1:4 --- --- --- 2:2 XXX --- 6:5 --- 0:7 1:5 1:3 --- --- --- 1:3 XXX --- --- --- 9. Щурче (София) 1:8 2:8 5:3 --- 1:3 --- 0:2 1:1 XXX 8:1 --- --- --- --- --- --- --- --- 4:4 XXX --- --- 10. Ботев 57 СУ (София) --- --- --- 0:8 --- 1:2 1:10 0:3 3:4 XXX 4:1 --- --- --- --- --- 1:5 0:9 --- --- XXX --- 11. Септември (София) 1:13 --- --- 1:8 0:12 --- --- 0:7 0:4 --- XXX --------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Група "Б"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 |
         | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. ЦСКА II (София) 18 17 1 0 99:1 52 2. Национал II (София) 18 11 1 6 77:37 34 3. Левски II (София) 18 10 3 5 52:29 33 4. ДИТ (кв.Драгалевци, София) 17 10 2 5 54:36 32 5. Атлетико Артен (София) 19 8 3 8 51:45 27 6. Левски Раковски (София) 19 7 3 9 48:44 24 7. Лъвчетата (София) 19 7 2 10 27:53 23 8. Софияспорт 2020 (София) 18 5 2 11 18:67 17 9. Н спорт (София) 7 5 0 2 34:12 15 10. Септември II (София) 19 3 2 14 18:99 11 11. Талант (София) 10 1 2 7 13:46 5 12. Железница (Железница) 10 1 1 8 9:31 4
I кръг 26 септември 2021 г., неделя, 09:00 ч: Левски II (София) - Талант (София) 5:1 26 септември 2021 г., неделя, 10:10 ч: Атлетико Артен (София) - Софияспорт 2020 (София) 2:1 26 септември 2021 г., неделя, 11:20 ч: Септември II (София) - Лъвчетата (София) 1:5 26 септември 2021 г., неделя, 12:30 ч: Национал II (София) - Левски Раковски (София) 1:4 26 септември 2021 г., неделя, 13:40 ч: ЦСКА II (София) - ДИТ (кв.Драгалевци, София) 7:0 Железница (Железница) почива II кръг 3 октомври 2021 г., неделя, 09:00 ч: Левски Раковски (София) - ЦСКА II (София) 0:3 3 октомври 2021 г., неделя, 10:30 ч: Железница (Железница) - Национал II (София) 1:5 3 октомври 2021 г., неделя, 11:20 ч: Софияспорт 2020 (София) - Септември II (София) 4:1 3 октомври 2021 г., неделя, 12:30 ч: Левски II (София) - Атлетико Артен (София) 2:0 3 октомври 2021 г., неделя, 13:40 ч: Талант (София) - ДИТ (кв.Драгалевци, София) 1:5 Лъвчетата (София) почива III кръг 10 октомври 2021 г., неделя, 09:00 ч: Атлетико Артен (София) - Талант (София) 8:2 10 октомври 2021 г., неделя, 10:10 ч: Септември II (София) - Левски II (София) 0:7 10 октомври 2021 г., неделя, 11:20 ч: Национал II (София) - Лъвчетата (София) 5:1 10 октомври 2021 г., неделя, 12:30 ч: ЦСКА II (София) - Железница (Железница) 3:0 10 октомври 2021 г., неделя, 13:40 ч: ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Левски Раковски (София) 2:1 Софияспорт 2020 (София) почива IV кръг 17 октомври 2021 г., неделя, 09:00 ч: Талант (София) - Левски Раковски (София) 0:5 17 октомври 2021 г., неделя, 10:10 ч: Лъвчетата (София) - ЦСКА II (София) 0:4 17 октомври 2021 г., неделя, 11:20 ч: Софияспорт 2020 (София) - Национал II (София) 1:6 17 октомври 2021 г., неделя, 12:30 ч: Атлетико Артен (София) - Септември II (София) 5:0 17 октомври 2021 г., неделя, 13:40 ч: Железница (Железница) - ДИТ (кв.Драгалевци, София) 0:5 Левски II (София) почива V кръг 24 октомври 2021 г., неделя, 09:00 ч: Септември II (София) - Талант (София) 0:4 24 октомври 2021 г., неделя, 10:10 ч: Национал II (София) - Левски II (София) 3:1 24 октомври 2021 г., неделя, 11:20 ч: ЦСКА II (София) - Софияспорт 2020 (София) 4:0 24 октомври 2021 г., неделя, 12:30 ч: Левски Раковски (София) - Железница (Железница) 5:1 24 октомври 2021 г., неделя, 13:40 ч: ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Лъвчетата (София) 5:0 Атлетико Артен (София) почива VI кръг 31 октомври 2021 г., неделя, 09:00 ч: Талант (София) - Железница (Железница) отложен 31 октомври 2021 г., неделя, 10:10 ч: Лъвчетата (София) - Левски Раковски (София) 0:4 31 октомври 2021 г., неделя, 11:20 ч: Левски II (София) - ЦСКА II (София) 0:0 31 октомври 2021 г., неделя, 12:30 ч: Атлетико Артен (София) - Национал II (София) 3:3 31 октомври 2021 г., неделя, 13:40 ч: Софияспорт 2020 (София) - ДИТ (кв.Драгалевци, София) 0:4 неизвестна дата: Талант (София) - Железница (Железница) 2:2 Септември II (София) почива VII кръг 7 ноември 2021 г., неделя, 09:00 ч: Национал II (София) - Септември II (София) отложен 7 ноември 2021 г., неделя, 10:10 ч: ЦСКА II (София) - Атлетико Артен (София) 10:0 7 ноември 2021 г., неделя, 11:20 ч: Левски Раковски (София) - Софияспорт 2020 (София) 0:1 7 ноември 2021 г., неделя, 12:30 ч: Железница (Железница) - Лъвчетата (София) 0:1 7 ноември 2021 г., неделя, 13:40 ч: ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Левски II (София) 2:1 неизвестна дата: Национал II (София) - Септември II (София) 0:3 сл. Талант (София) почива VIII кръг 15 ноември 2021 г., понеделник, 09:00 ч: Талант (София) - Лъвчетата (София) 1:2 15 ноември 2021 г., понеделник, 10:10 ч: Софияспорт 2020 (София) - Железница (Железница) 2:1 15 ноември 2021 г., понеделник, 11:20 ч: Левски II (София) - Левски Раковски (София) 6:1 15 ноември 2021 г., понеделник, 12:30 ч: Септември II (София) - ЦСКА II (София) 0:7 15 ноември 2021 г., понеделник, 13:40 ч: Атлетико Артен (София) - ДИТ (кв.Драгалевци, София) 0:4 Национал II (София) почива IX кръг 20 ноември 2021 г., събота, 14:30 ч: Лъвчетата (София) - Софияспорт 2020 (София) 0:2 22 ноември 2021 г., понеделник, 09:00 ч: Национал II (София) - Талант (София) 11:1 22 ноември 2021 г., понеделник, 10:10 ч: Левски Раковски (София) - Атлетико Артен (София) 5:2 22 ноември 2021 г., понеделник, 11:20 ч: Железница (Железница) - Левски II (София) 0:7 22 ноември 2021 г., понеделник, 13:40 ч: ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Септември II (София) 12:0 ЦСКА II (София) почива X кръг 28 ноември 2021 г., неделя, 09:00 ч: Талант (София) - Софияспорт 2020 (София) 1:1 28 ноември 2021 г., неделя, 10:10 ч: Левски II (София) - Лъвчетата (София) 1:1 28 ноември 2021 г., неделя, 11:20 ч: Атлетико Артен (София) - Железница (Железница) 1:0 28 ноември 2021 г., неделя, 12:30 ч: Септември II (София) - Левски Раковски (София) 0:8 28 ноември 2021 г., неделя, 13:40 ч: Национал II (София) - ЦСКА II (София) 0:4 ДИТ (кв.Драгалевци, София) почива XI кръг 5 декември 2021 г., неделя, 09:00 ч: ЦСКА II (София) - Талант (София) 7:0 5 декември 2021 г., неделя, 10:10 ч: Железница (Железница) - Септември II (София) 4:0 5 декември 2021 г., неделя, 11:20 ч: Лъвчетата (София) - Атлетико Артен (София) 2:2 5 декември 2021 г., неделя, 12:30 ч: Софияспорт 2020 (София) - Левски II (София) 1:2 5 декември 2021 г., неделя, 13:40 ч: ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Национал II (София) 2:7 Левски Раковски (София) почива XII кръг 13 март 2022 г., неделя, 09:00 ч: Левски II (София) - Софияспорт 2020 (София) отложен 13 март 2022 г., неделя, 10:10 ч: Атлетико Артен (София) - Лъвчетата (София) отложен 13 март 2022 г., неделя, 11:20 ч: ЦСКА II (София) - ДИТ (кв.Драгалевци, София) отложен 13 март 2022 г., неделя, 12:30 ч: Н спорт (София) - Национал II (София) отложен 13 март 2022 г., неделя, 13:40 ч: Септември II (София) - Левски Раковски (София) отложен 22 май 2022 г., неделя, 09:00 ч: Левски II (София) - Софияспорт 2020 (София) отложен 22 май 2022 г., неделя, 10:10 ч: Атлетико Артен (София) - Лъвчетата (София) 5:0 22 май 2022 г., неделя, 11:20 ч: ЦСКА II (София) - ДИТ (кв.Драгалевци, София) отложен 22 май 2022 г., неделя, 12:30 ч: Н спорт (София) - Национал II (София) отложен 22 май 2022 г., неделя, 13:40 ч: Септември II (София) - Левски Раковски (София) 1:1 ненасрочен: Левски II (София) - Софияспорт 2020 (София) анулиран ЦСКА II (София) - ДИТ (кв.Драгалевци, София) анулиран Н спорт (София) - Национал II (София) анулиран XIII кръг 20 март 2022 г., неделя, 09:00 ч: Лъвчетата (София) - Септември II (София) 2:1 20 март 2022 г., неделя, 10:10 ч: Национал II (София) - ЦСКА II (София) 0:4 20 март 2022 г., неделя, 11:20 ч: Левски Раковски (София) - Н спорт (София) 2:7 20 март 2022 г., неделя, 12:30 ч: Софияспорт 2020 (София) - ДИТ (кв.Драгалевци, София) 0:3 20 март 2022 г., неделя, 13:40 ч: Левски II (София) - Атлетико Артен (София) 4:2 XIV кръг 27 март 2022 г., неделя, 09:00 ч: Септември II (София) - Левски II (София) 2:6 27 март 2022 г., неделя, 10:10 ч: Атлетико Артен (София) - Софияспорт 2020 (София) 4:0 27 март 2022 г., неделя, 11:20 ч: Н спорт (София) - Лъвчетата (София) 8:2 27 март 2022 г., неделя, 12:30 ч: ЦСКА II (София) - Левски Раковски (София) 7:1 27 март 2022 г., неделя, 13:40 ч: ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Национал II (София) 1:6 XV кръг 3 април 2022 г., неделя, 09:00 ч: Левски II (София) - Н спорт (София) 1:7 3 април 2022 г., неделя, 10:10 ч: Левски Раковски (София) - ДИТ (кв.Драгалевци, София) 2:2 3 април 2022 г., неделя, 11:20 ч: Лъвчетата (София) - ЦСКА II (София) 0:5 3 април 2022 г., неделя, 12:30 ч: Атлетико Артен (София) - Септември II (София) 6:0 3 април 2022 г., неделя, 13:40 ч: Софияспорт 2020 (София) - Национал II (София) 1:17 XVI кръг 10 април 2022 г., неделя, 10:10 ч: Н спорт (София) - Атлетико Артен (София) 3:2 10 април 2022 г., неделя, 11:20 ч: Септември II (София) - Софияспорт 2020 (София) 1:1 ЦСКА II (София) - Левски II (София) отложен 10 април 2022 г., неделя, 12:30 ч: ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Лъвчетата (София) 3:1 10 април 2022 г., неделя, 13:40 ч: Национал II (София) - Левски Раковски (София) 2:0 28 май 2022 г., събота, 14:20 ч: ЦСКА II (София) - Левски II (София) 2:0 XVII кръг 17 април 2022 г., неделя, 09:00 ч: Софияспорт 2020 (София) - Левски Раковски (София) 1:0 17 април 2022 г., неделя, 10:10 ч: Лъвчетата (София) - Национал II (София) 3:0 сл. 17 април 2022 г., неделя, 11:20 ч: Левски II (София) - ДИТ (кв.Драгалевци, София) 2:2 17 април 2022 г., неделя, 12:30 ч: Атлетико Артен (София) - ЦСКА II (София) 0:4 17 април 2022 г., неделя, 13:40 ч: Септември II (София) - Н спорт (София) 3:0 сл. XVIII кръг 1 май 2022 г., неделя, 09:00 ч: Левски Раковски (София) - Лъвчетата (София) 3:4 1 май 2022 г., неделя, 10:10 ч: ЦСКА II (София) - Септември II (София) 18:0 1 май 2022 г., неделя, 11:20 ч: ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Атлетико Артен (София) 0:5 1 май 2022 г., неделя, 12:30 ч: Национал II (София) - Левски II (София) 1:3 1 май 2022 г., неделя, 13:40 ч: Н спорт (София) - Софияспорт 2020 (София) 9:1 XII кръг - отложени мачове 22 май 2022 г., неделя, 09:00 ч: Левски II (София) - Софияспорт 2020 (София) отложен 22 май 2022 г., неделя, 10:10 ч: Атлетико Артен (София) - Лъвчетата (София) 5:0 22 май 2022 г., неделя, 11:20 ч: ЦСКА II (София) - ДИТ (кв.Драгалевци, София) отложен 22 май 2022 г., неделя, 12:30 ч: Н спорт (София) - Национал II (София) отложен 22 май 2022 г., неделя, 13:40 ч: Септември II (София) - Левски Раковски (София) 1:1 XIX кръг 7 май 2022 г., събота, 10:10 ч: Атлетико Артен (София) - Национал II (София) 2:3 8 май 2022 г., неделя, 09:00 ч: Септември II (София) - ДИТ (кв.Драгалевци, София) 3:2 8 май 2022 г., неделя, 11:20 ч: Левски II (София) - Левски Раковски (София) 2:4 8 май 2022 г., неделя, 12:30 ч: Софияспорт 2020 (София) - Лъвчетата (София) 1:3 8 май 2022 г., неделя, 13:40 ч: Н спорт (София) - ЦСКА II (София) 0:1 XX кръг 15 май 2022 г., неделя, 09:00 ч: ЦСКА II (София) - Софияспорт 2020 (София) 9:0 15 май 2022 г., неделя, 10:10 ч: ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Н спорт (София) отложен 15 май 2022 г., неделя, 11:20 ч: Национал II (София) - Септември II (София) 7:2 15 май 2022 г., неделя, 12:30 ч: Левски Раковски (София) - Атлетико Артен (София) 2:2 15 май 2022 г., неделя, 13:40 ч: Лъвчетата (София) - Левски II (София) 0:2 ненасрочен: ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Н спорт (София) анулиран XVI кръг - отложен мач 28 май 2022 г., събота, 14:20 ч: ЦСКА II (София) - Левски II (София) 2:0
Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. ЦСКА II (София) XXX --- 2:0 7:0 10:0 7:1 --- 4:0 --- 18:0 7:0 3:0 XXX --- --- --- --- --- --- 9:0 --- --- --- --- 2. Национал II (София) 0:4 XXX 3:1 --- --- 1:4 5:1 --- --- 0:3*11:1 --- 0:4 XXX 1:3 --- --- 2:0 --- --- --- 7:2 --- --- 3. Левски II (София) 0:0 --- XXX 2:2 2:0 6:1 1:1 --- 1:7 --- 5:1 --- --- --- XXX --- 4:2 2:4 --- --- --- --- --- --- 4. ДИТ (кв.Драгалевци, София) --- 2:7 2:1 XXX 0:5 2:1 5:0 --- --- 12:0 --- --- --- 1:6 --- XXX --- --- 3:1 --- --- --- --- --- 5. Атлетико Артен (София) 0:4 3:3 --- 0:4 XXX --- 5:0 2:1 --- 5:0 8:2 1:0 --- 2:3 --- --- XXX --- --- 4:0 --- 6:0 --- --- 6. Левски Раковски (София) 0:3 --- --- 2:2 5:2 XXX 3:4 0:1 2:7 --- --- 5:1 --- --- --- --- 2:2 XXX --- --- --- --- --- --- 7. Лъвчетата (София) 0:4 3:0* 0:2 --- 2:2 0:4 XXX 0:2 --- 2:1 --- --- 0:5 --- --- --- --- --- XXX --- --- --- --- --- 8. Софияспорт 2020 (София) --- 1:6 1:2 0:4 --- 1:0 1:3 XXX --- 4:1 --- 2:1 --- 1:17 --- 0:3 --- --- --- XXX --- --- --- --- 9. Н спорт (София) 0:1 --- --- --- 3:2 --- 8:2 9:1 XXX --- --- --- 10. Септември II (София) 0:7 --- 0:7 3:2 --- 0:8 1:5 1:1 3:0* XXX 0:4 --- --- --- 2:6 --- --- 1:1 --- --- --- XXX --- --- 11. Талант (София) --- --- --- 1:5 --- 0:5 1:2 1:1 --- --- XXX 2:2 12. Железница (Железница) --- 1:5 0:7 0:5 --- --- 0:1 --- --- 4:0 --- XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Група "В"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 |
         | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т



                           I кръг

26 септември 2021 г., неделя, 09:10 ч:
Ботев 57 СУ II (София) - ЦСКА III (София)                 1:9 
26 септември 2021 г., неделя, 10:20 ч:
Витоша (Бистрица) - Металург 1957 (Перник)                2:11 
26 септември 2021 г., неделя, 11:30 ч:
Развитие на млади футболисти (София) - Сердика (София)    0:7 
26 септември 2021 г., неделя, 12:40 ч:
Шампион (София) - Ай ма3кс (София)                       10:1  /анулиран/ 

                           II кръг

3 октомври 2021 г., неделя, 10:20 ч:
Ботев 57 СУ II (София) - Витоша (Бистрица)                1:4 
3 октомври 2021 г., неделя, 11:30 ч:
ЦСКА III (София) - Сердика (София)                        2:2 
Ай ма3кс (София) - Развитие на млади футболисти (София)   анулиран 
3 октомври 2021 г., неделя, 12:40 ч:
Металург 1957 (Перник) - Шампион (София)                  4:0 

                           III кръг

10 октомври 2021 г., неделя, 09:10 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - ЦСКА III (София)       0:4 
10 октомври 2021 г., неделя, 10:20 ч:
Развитие МФ (София) - Металург 1957 (Перник)              0:7 
10 октомври 2021 г., неделя, 11:30 ч:
Шампион (София) - Ботев 57 СУ II (София)                  4:2 
10 октомври 2021 г., неделя, 12:40 ч:
Сердика (София) - Ай ма3кс (София)                        анулиран 

                           IV кръг

17 октомври 2021 г., неделя, 09:10 ч:
ЦСКА III (София) - Ай ма3кс (София)                       анулиран 
17 октомври 2021 г., неделя, 10:20 ч:
Металург 1957 (Перник) - Сердика (София)                  0:0 
17 октомври 2021 г., неделя, 11:30 ч:
Ботев 57 СУ II (София) - Развитие МФ (София)              2:0 
17 октомври 2021 г., неделя, 12:40 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Шампион (София)        1:3 

                           V кръг

24 октомври 2021 г., неделя, 10:20 ч:
Развитие МФ (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)    1:4 
Ай ма3кс (София) - Металург 1957 (Перник)                 анулиран 
24 октомври 2021 г., неделя, 11:30 ч:
Сердика (София) - Ботев 57 СУ II (София)                  5:3 
24 октомври 2021 г., неделя, 12:40 ч:
Шампион (София) - ЦСКА III (София)                        0:5 

                           VI кръг

31 октомври 2021 г., неделя, 10:20 ч:
ЦСКА III (София) - Металург 1957 (Перник)                 4:0 
Ботев 57 СУ II (София) - Ай ма3кс (София)                 анулиран 
31 октомври 2021 г., неделя, 11:30 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Сердика (София)        3:0 
31 октомври 2021 г., неделя, 12:40 ч:
Шампион (София) - Развитие на млади футболисти (София)    6:0 

                           VII кръг

7 ноември 2021 г., неделя, 09:10 ч:
Развитие на млади футболисти (София) - ЦСКА III (София)   0:9 
7 ноември 2021 г., неделя, 10:20 ч:
Ай ма3кс (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)       анулиран 
Металург 1957 (Перник) - Ботев 57 СУ II (София)           6:3 
7 ноември 2021 г., неделя, 11:30 ч:
Сердика (София) - Шампион (София)                         2:3 

                           VIII кръг

13 март 2022 г., неделя, 09:30 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Барокко (София)        отложен 
13 март 2022 г., неделя, 10:40 ч:
Шампион (София) - Септември (София)                       отложен 
13 март 2022 г., неделя, 11:50 ч:
Развитие МФ (София) - Ботев 57 СУ II (София)              отложен 
13 март 2022 г., неделя, 13:00 ч:
Сердика (София) - Металург 1957 (Перник)                  отложен 
22 май 2022 г., неделя, 09:30 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Барокко (София)        2:5 
22 май 2022 г., неделя, 10:40 ч:
Шампион (София) - Септември (София)                      13:0 
22 май 2022 г., неделя, 11:50 ч:
Развитие МФ (София) - Ботев 57 СУ II (София)              1:8 
22 май 2022 г., неделя, 13:00 ч:
Сердика (София) - Металург 1957 (Перник)                  0:0 
ЦСКА III (София)                                          почива

                           IX кръг

20 март 2022 г., неделя, 09:30 ч:
ЦСКА III (София) - Сердика (София)                        5:2 
20 март 2022 г., неделя, 10:40 ч:
Ботев 57 СУ II (София) - Витоша (Бистрица)                0:2 
20 март 2022 г., неделя, 11:50 ч:
Барокко (София) - Шампион (София)                         3:4 
20 март 2022 г., неделя, 13:00 ч:
Септември (София) - Развитие МФ (София)                   0:4 
Металург 1957 (Перник)                                    почива

                           X кръг

27 март 2022 г., неделя, 09:30 ч:
Металург 1957 (Перник) - ЦСКА III (София)                 3:3 
27 март 2022 г., неделя, 10:40 ч:
Развитие на млади футболисти (София) - Барокко (София)    0:8 
27 март 2022 г., неделя, 11:50 ч:
Сердика (София) - Септември (София)                      16:0 
27 март 2022 г., неделя, 13:00 ч:
Шампион (София) - Ботев 57 СУ II (София)                  5:0 
Витоша (Бистрица, обл.София ст.)                          почива

                           XI кръг

3 април 2022 г., неделя, 09:30 ч:
Септември (София) - Металург 1957 (Перник)                0:16 
3 април 2022 г., неделя, 10:40 ч:
ЦСКА III (София) - Развитие на млади футболисти (София)   3:0 сл. 
3 април 2022 г., неделя, 11:50 ч:
Барокко (София) - Сердика (София)                         4:1 
3 април 2022 г., неделя, 13:00 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Шампион (София)        3:1 
Ботев 57 СУ II (София)                                    почива

                           XII кръг

10 април 2022 г., неделя, 09:30 ч:
Развитие МФ (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)    0:4 
10 април 2022 г., неделя, 10:40 ч:
Сердика (София) - Ботев 57 СУ II (София)                  9:1 
10 април 2022 г., неделя, 11:50 ч:
Металург 1957 (Перник) - Барокко (София)                  0:1 
10 април 2022 г., неделя, 13:00 ч:
ЦСКА III (София) - Септември (София)                     11:0 
Шампион (София)                                           почива

                           XIII кръг

17 април 2022 г., неделя, 09:30 ч:
Барокко (София) - ЦСКА III (София)                        1:4 
17 април 2022 г., неделя, 10:40 ч:
Ботев 57 СУ II (София) - Металург 1957 (Перник)           0:6 
17 април 2022 г., неделя, 11:50 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Сердика (София)        1:1 
17 април 2022 г., неделя, 13:00 ч:
Шампион (София) - Развитие на млади футболисти (София)    7:3 
Септември (София)                                         почива

                           XIV кръг

1 май 2022 г., неделя, 09:30 ч:
Сердика (София) - Шампион (София)                         3:1 
1 май 2022 г., неделя, 10:40 ч:
Металург 1957 (Перник) - Витоша (Бистрица)                3:1 
1 май 2022 г., неделя, 11:50 ч:
ЦСКА III (София) - Ботев 57 СУ II (София)                 отложен 
1 май 2022 г., неделя, 13:00 ч:
Септември (София) - Барокко (София)                       0:12 
ненасрочен:
ЦСКА III (София) - Ботев 57 СУ II (София)                 анулиран 
Развитие на млади футболисти (София)                      почива

                           XV кръг

8 май 2022 г., неделя, 09:30 ч:
Шампион (София) - Металург 1957 (Перник)                  2:2 
8 май 2022 г., неделя, 10:40 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - ЦСКА III (София)       0:4 
8 май 2022 г., неделя, 11:50 ч:
Ботев 57 СУ II (София) - Септември (София)               16:0 
8 май 2022 г., неделя, 13:00 ч:
Развитие на млади футболисти (София) - Сердика (София)    3:3 
Барокко (София)                                           почива

                           XVI кръг

15 май 2022 г., неделя, 09:30 ч:
Септември (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)      0:11 
15 май 2022 г., неделя, 10:40 ч:
Барокко (София) - Ботев 57 СУ II (София)                  7:5 
15 май 2022 г., неделя, 11:50 ч:
Металург 1957 (Перник) - Развитие МФ (София)             10:0 
15 май 2022 г., неделя, 13:00 ч:
ЦСКА III (София) - Шампион (София)                        отложен 
ненасрочен:
ЦСКА III (София) - Шампион (София)                        анулиран 
Сердика (София)                                           почива

                           VIII кръг - отложени мачове

22 май 2022 г., неделя, 09:30 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Барокко (София)        2:5 
22 май 2022 г., неделя, 10:40 ч:
Шампион (София) - Септември (София)                      13:0 
22 май 2022 г., неделя, 11:50 ч:
Развитие МФ (София) - Ботев 57 СУ II (София)              1:8 
22 май 2022 г., неделя, 13:00 ч:
Сердика (София) - Металург 1957 (Перник)                  0:0 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. ЦСКА III (София) XXX 4:0 --- --- 2:2 --- --- 3:0*11:0 --- XXX --- --- --- 5:2 --- --- --- --- --- 2. Металург 1957 (Перник) 3:3 XXX 4:0 3:1 0:0 0:1 6:3 10:0 --- --- 3. Шампион (София) 0:5 2:2 XXX --- --- --- 4:2 6:0 13:0 (10:1) --- --- XXX --- --- --- 5:0 7:3 --- --- 4. Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:4 2:11 1:3 XXX 3:0 2:5 --- --- --- --- 0:4 --- 3:1 XXX 1:1 --- --- --- --- --- 5. Сердика (София) --- 0:0 2:3 --- XXX --- 5:3 --- 16:0 --- --- --- 3:1 --- XXX --- 9:1 --- --- --- 6. Барокко (София) 1:4 --- 3:4 --- 4:1 XXX 7:5 --- --- --- 7. Ботев 57 СУ II (София) 1:9 0:6 --- 1:4 --- --- XXX 2:0 16:0 --- --- --- --- 0:2 --- --- XXX --- --- --- 8. Развитие МФ (София) 0:9 0:7 --- 1:4 0:7 0:8 1:8 XXX --- --- --- --- --- 0:4 3:3 --- --- XXX --- --- 9. Септември (София) --- 0:16 --- 0:11 --- 0:12 --- 0:4 XXX --- 10. Ай ма3кс (София) --- --- --- --- --- --- --- --- --- XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Група "Г"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Левски Спартак 1962 (София) 17 13 3 1 109:40 42 2. ФК Рилски спортист (Самоков) 17 10 4 3 77:39 34 3. ОФК София (София) 17 8 3 6 50:43 27 4. Гранит (Владая) 17 7 2 8 55:68 23 5. Барокко (София) 8 7 1 0 65:16 22 [*] 6. Талант (София) 8 6 1 1 39:22 19 [*] 7. Железница (Железница) 9 5 2 2 52:26 17 [*] 8. Тигрите (София) 16 5 0 11 37:83 15 9. Академия Мургаш (Нови хан) 17 4 1 12 37:63 13 [0 1 0 1:1 1, -26 обща ГР] 10. Комета (София) 17 4 1 12 42:92 13 [0 1 0 1:1 1, -50 обща ГР] 11. Н спорт (София) 8 3 3 2 33:19 12 [*] 12. Орловец 2015 (Кокаляне) 17 1 1 15 23:108 4
I кръг 26 септември 2021 г., неделя, 09:00 ч: Н спорт (София) - Гранит (Владая) 4:2 26 септември 2021 г., неделя, 10:10 ч: Тигрите (София) - Комета (София) 5:4 26 септември 2021 г., неделя, 11:20 ч: ФК Рилски спортист (Самоков) - Орловец 2015 (Кокаляне) 10:0 26 септември 2021 г., неделя, 12:30 ч: Левски Спартак 1962 (София) - Академия Мургаш (Нови хан) отложен 26 септември 2021 г., неделя, 13:40 ч: ОФК София (София) - Барокко (София) 0:8 неизвестна дата: Левски Спартак 1962 (София) - Академия Мургаш (Нови хан) 7:2 II кръг 3 октомври 2021 г., неделя, 09:00 ч: Гранит (Владая) - Барокко (София) 1:4 3 октомври 2021 г., неделя, 10:10 ч: Академия Мургаш (Нови хан) - ОФК София (София) 0:2 3 октомври 2021 г., неделя, 11:20 ч: Орловец 2015 (Кокаляне) - Левски Спартак 1962 (София) 1:7 3 октомври 2021 г., неделя, 12:30 ч: Тигрите (София) - ФК Рилски спортист (Самоков) 3:6 3 октомври 2021 г., неделя, 13:40 ч: Н спорт (София) - Комета (София) 14:1 III кръг 10 октомври 2021 г., неделя, 09:00 ч: Комета (София) - Гранит (Владая) 5:9 10 октомври 2021 г., неделя, 10:10 ч: ФК Рилски спортист (Самоков) - Н спорт (София) 2:2 10 октомври 2021 г., неделя, 11:20 ч: Левски Спартак 1962 (София) - Тигрите (София) 12:3 10 октомври 2021 г., неделя, 12:30 ч: ОФК София (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) 10:1 10 октомври 2021 г., неделя, 13:40 ч: Барокко (София) - Академия Мургаш (Нови хан) 15:2 IV кръг 17 октомври 2021 г., неделя, 09:00 ч: Гранит (Владая) - Академия Мургаш (Нови хан) 6:3 17 октомври 2021 г., неделя, 10:10 ч: Орловец 2015 (Кокаляне) - Барокко (София) 3:13 17 октомври 2021 г., неделя, 11:20 ч: Тигрите (София) - ОФК София (София) 0:6 17 октомври 2021 г., неделя, 12:30 ч: Н спорт (София) - Левски Спартак 1962 (София) 3:3 17 октомври 2021 г., неделя, 13:40 ч: Комета (София) - ФК Рилски спортист (Самоков) 0:3 сл. V кръг 24 октомври 2021 г., неделя, 09:00 ч: ФК Рилски спортист (Самоков) - Гранит (Владая) 3:5 24 октомври 2021 г., неделя, 10:10 ч: Левски Спартак 1962 (София) - Комета (София) 15:0 24 октомври 2021 г., неделя, 11:20 ч: ОФК София (София) - Н спорт (София) 3:1 24 октомври 2021 г., неделя, 12:30 ч: Барокко (София) - Тигрите (София) 6:3 24 октомври 2021 г., неделя, 13:40 ч: Академия Мургаш (Нови хан) - Орловец 2015 (Кокаляне) 5:1 VI кръг 31 октомври 2021 г., неделя, 09:00 ч: Гранит (Владая) - Орловец 2015 (Кокаляне) 5:4 31 октомври 2021 г., неделя, 10:10 ч: Тигрите (София) - Академия Мургаш (Нови хан) 4:3 31 октомври 2021 г., неделя, 11:20 ч: Н спорт (София) - Барокко (София) 3:3 31 октомври 2021 г., неделя, 12:30 ч: Комета (София) - ОФК София (София) 0:6 31 октомври 2021 г., неделя, 13:40 ч: ФК Рилски спортист (Сам) - Левски Спартак 1962 (София) 5:7 VII кръг 7 ноември 2021 г., неделя, 09:00 ч: Левски Спартак 1962 (София) - Гранит (Владая) 7:1 7 ноември 2021 г., неделя, 10:10 ч: ОФК София (София) - ФК Рилски спортист (Самоков) 0:3 7 ноември 2021 г., неделя, 11:20 ч: Барокко (София) - Комета (София) 9:1 7 ноември 2021 г., неделя, 12:30 ч: Академия Мургаш (Нови хан) - Н спорт (София) 1:4 7 ноември 2021 г., неделя, 13:40 ч: Орловец 2015 (Кокаляне) - Тигрите (София) 2:4 VIII кръг 28 ноември 2021 г., неделя, 09:00 ч: Гранит (Владая) - Тигрите (София) отложен 28 ноември 2021 г., неделя, 10:10 ч: Н спорт (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) отложен 28 ноември 2021 г., неделя, 11:20 ч: Комета (София) - Академия Мургаш (Нови хан) отложен 28 ноември 2021 г., неделя, 12:30 ч: ФК Рилски спортист (Самоков) - Барокко (София) отложен 28 ноември 2021 г., неделя, 13:40 ч: Левски Спартак 1962 (София) - ОФК София (София) отложен ненасрочен: Левски Спартак 1962 (София) - ОФК София (София) анулиран Гранит (Владая) - Тигрите (София) анулиран Н спорт (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) анулиран Комета (София) - Академия Мургаш (Нови хан) анулиран ФК Рилски спортист (Самоков) - Барокко (София) анулиран IX кръг 5 декември 2021 г., неделя, 09:00 ч: ОФК София (София) - Гранит (Владая) 4:4 5 декември 2021 г., неделя, 10:10 ч: Барокко (София) - Левски Спартак 1962 (София) 7:3 5 декември 2021 г., неделя, 11:20 ч: Академия Мургаш (Нови хан) - ФК Рилски спортист (Сам) 3:0 5 декември 2021 г., неделя, 12:30 ч: Орловец 2015 (Кокаляне) - Комета (София) 2:1 5 декември 2021 г., неделя, 13:40 ч: Тигрите (София) - Н спорт (София) 4:2 X кръг 13 март 2022 г., неделя, 09:00 ч: Комета (София) - Тигрите (София) отложен 13 март 2022 г., неделя, 10:10 ч: ОФК София (София) - Гранит (Владая) отложен 13 март 2022 г., неделя, 11:20 ч: ФК Рилски спортист (Самоков) - Железница (Железница) отложен 13 март 2022 г., неделя, 12:30 ч: Левски Спартак 1962 (София) - Академия Мургаш (Нови хан) отложен 13 март 2022 г., неделя, 13:40 ч: Талант (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) отложен 22 май 2022 г., неделя, 09:00 ч: Комета (София) - Тигрите (София) 4:0 22 май 2022 г., неделя, 10:10 ч: ОФК София (София) - Гранит (Владая) 2:1 22 май 2022 г., неделя, 11:20 ч: ФК Рилски спортист (Самоков) - Железница (Железница) 5:5 22 май 2022 г., неделя, 12:30 ч: Левски Спартак 1962 (София) - Академия Мургаш (Нови хан) 2:1 22 май 2022 г., неделя, 13:40 ч: Талант (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) 6:0 XI кръг 20 март 2022 г., неделя, 09:00 ч: Железница (Железница) - Левски Спартак 1962 (София) 3:6 20 март 2022 г., неделя, 10:10 ч: Тигрите (София) - ФК Рилски спортист (Самоков) 2:4 20 март 2022 г., неделя, 11:20 ч: Академия Мургаш (Нови хан) - ОФК София (София) 2:3 20 март 2022 г., неделя, 12:30 ч: Орловец 2015 (Кокаляне) - Гранит (Владая) 2:5 20 март 2022 г., неделя, 13:40 ч: Талант (София) - Комета (София) 7:4 XII кръг 27 март 2022 г., неделя, 09:00 ч: Комета (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) 6:0 27 март 2022 г., неделя, 10:10 ч: Левски Спартак 1962 (София) - Тигрите (София) 9:2 27 март 2022 г., неделя, 11:20 ч: ОФК София (София) - Железница (Железница) 4:4 27 март 2022 г., неделя, 12:30 ч: ФК Рилски спортист (Самоков) - Талант (София) 6:6 27 март 2022 г., неделя, 13:40 ч: Гранит (Владая) - Академия Мургаш (Нови хан) 4:3 XIII кръг 3 април 2022 г., неделя, 09:00 ч: Комета (София) - ФК Рилски спортист (Самоков) 1:8 3 април 2022 г., неделя, 10:10 ч: Тигрите (София) - ОФК София (София) 1:7 3 април 2022 г., неделя, 11:20 ч: Орловец 2015 (Кокаляне) - Академия Мургаш (Нови хан) 2:4 3 април 2022 г., неделя, 12:30 ч: Талант (София) - Левски Спартак 1962 (София) 2:7 3 април 2022 г., неделя, 13:40 ч: Железница (Железница) - Гранит (Владая) 9:2 XIV кръг 10 април 2022 г., неделя, 09:00 ч: Левски Спартак 1962 (София) - Комета (София) 3:2 10 април 2022 г., неделя, 10:10 ч: Академия Мургаш (Нови хан) - Железница (Железница) 1:3 10 април 2022 г., неделя, 11:20 ч: ФК Рилски спортист (Самоков) - Орловец 2015 (Кокаляне) 9:0 10 април 2022 г., неделя, 12:30 ч: Гранит (Владая) - Тигрите (София) 3:1 10 април 2022 г., неделя, 13:40 ч: ОФК София (София) - Талант (София) 0:5 XV кръг 17 април 2022 г., неделя, 09:00 ч: Талант (София) - Гранит (Владая) 5:1 17 април 2022 г., неделя, 10:10 ч: Орловец 2015 (Кокаляне) - Железница (Железница) 1:7 17 април 2022 г., неделя, 11:20 ч: Тигрите (София) - Академия Мургаш (Нови хан) 1:4 17 април 2022 г., неделя, 12:30 ч: Комета (София) - ОФК София (София) 5:1 17 април 2022 г., неделя, 13:40 ч: ФК Рилски спортист (Сам) - Левски Спартак 1962 (София) 2:2 XVI кръг 1 май 2022 г., неделя, 09:00 ч: Железница (Железница) - Тигрите (София) 10:2 1 май 2022 г., неделя, 10:10 ч: Левски Спартак 1962 (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) 13:2 1 май 2022 г., неделя, 11:20 ч: ОФК София (София) - ФК Рилски спортист (Самоков) 0:4 1 май 2022 г., неделя, 12:30 ч: Академия Мургаш (Нови хан) - Талант (София) 1:4 1 май 2022 г., неделя, 13:40 ч: Гранит (Владая) - Комета (София) 1:6 XVII кръг 8 май 2022 г., неделя, 09:00 ч: Орловец 2015 (Кокаляне) - Тигрите (София) 1:2 8 май 2022 г., неделя, 10:10 ч: ФК Рилски спортист (Самоков) - Гранит (Владая) 3:2 8 май 2022 г., неделя, 11:20 ч: Комета (София) - Академия Мургаш (Нови хан) 1:1 8 май 2022 г., неделя, 12:30 ч: Талант (София) - Железница (Железница) 4:3 8 май 2022 г., неделя, 13:40 ч: Левски Спартак 1962 (София) - ОФК София (София) 3:1 XVIII кръг 15 май 2022 г., неделя, 09:00 ч: Гранит (Владая) - Левски Спартак 1962 (София) 3:3 15 май 2022 г., неделя, 10:10 ч: ОФК София (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) 1:1 15 май 2022 г., неделя, 11:20 ч: Железница (Железница) - Комета (София) 8:1 15 май 2022 г., неделя, 12:30 ч: Академия Мургаш (Нови хан) - ФК Рилски спортист (Сам) 1:4 15 май 2022 г., неделя, 13:40 ч: Тигрите (София) - Талант (София) отложен ненасрочен: Тигрите (София) - Талант (София) анулиран X кръг - отложени мачове 22 май 2022 г., неделя, 09:00 ч: Комета (София) - Тигрите (София) 4:0 22 май 2022 г., неделя, 10:10 ч: ОФК София (София) - Гранит (Владая) 2:1 22 май 2022 г., неделя, 11:20 ч: ФК Рилски спортист (Самоков) - Железница (Железница) 5:5 22 май 2022 г., неделя, 12:30 ч: Левски Спартак 1962 (София) - Академия Мургаш (Нови хан) 2:1 22 май 2022 г., неделя, 13:40 ч: Талант (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) 6:0
Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Левски Спартак 1962 (София) XXX --- --- 7:1 --- --- --- 12:3 7:2 15:0 --- 13:2 XXX --- 3:1 --- --- --- --- 9:2 2:1 3:2 --- --- 2. ФК Рилски спортист (Самоков) 5:7 XXX --- 3:5 --- 6:6 5:5 --- --- --- 2:2 10:0 2:2 XXX --- 3:2 --- --- --- --- --- --- --- 9:0 3. ОФК София (София) --- 0:3 XXX 4:4 0:8 0:5 4:4 --- --- --- 3:1 10:1 --- 0:4 XXX 2:1 --- --- --- --- --- --- --- 1:1 4. Гранит (Владая) 3:3 --- --- XXX 1:4 --- --- --- 6:3 1:6 --- 5:4 --- --- --- XXX --- --- --- 3:1 4:3 --- --- --- 5. Барокко (София) 7:3 --- --- --- XXX --- --- 6:3 15:2 9:1 --- --- 6. Талант (София) 2:7 --- --- 5:1 --- XXX 4:3 --- --- 7:4 --- 6:0 7. Железница (Железница) 3:6 --- --- 9:2 --- --- XXX 10:2 --- 8:1 --- --- 8. Тигрите (София) --- 3:6 0:6 --- --- --- --- XXX 4:3 5:4 4:2 --- --- 2:4 1:7 --- --- --- --- XXX 1:4 --- --- --- 9. Академия Мургаш (Нови хан) --- 3:0 0:2 --- --- 1:4 1:3 --- XXX --- 1:4 5:1 --- 1:4 2:3 --- --- --- --- --- XXX --- --- --- 10. Комета (София) --- 0:3* 0:6 5:9 --- --- --- 4:0 --- XXX --- 6:0 --- 1:8 5:1 --- --- --- --- --- 1:1 XXX --- --- 11. Н спорт (София) 3:3 --- --- 4:2 3:3 --- --- --- --- 14:1 XXX --- 12. Орловец 2015 (Кокаляне) 1:7 --- --- 2:5 3:13 --- 1:7 2:4 2:4 2:1 --- XXX --- --- --- --- --- --- --- 1:2 --- --- --- XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре