Деца подготвителна група (род.2011) - Футбол 5:
« София (столица) - Зонална група 2019/20


Първа фаза

Група "А"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Арес (София) 8 6 1 1 30:13 19 2. Славия 1913 (София) 8 5 2 1 28:12 17 3. Лъвчетата (София) 8 5 0 3 20:13 15 4. ОФК София (София) 8 4 2 2 19:10 14 5. ФК ЦСКА 1948 (София) 8 3 2 3 23:23 11 6. Левски (София) 8 3 0 5 21:21 9 7. София спорт (София) 8 2 2 4 8:19 8 8. Спорт за всички (София) 8 2 0 6 19:38 6 9. Шампион (София) 8 1 1 6 15:34 4
Бележки - Всички мачове се играят в 3 полувремена от по 12 минути с почивки от по 5 минути между тях. - Отборите са съставени от 5 футболисти и могат да извършват неограничен брой смени на мач. - Всички мачове се играят на терени с размери 40x20 м, с врати 3х2 метра и топка номер 3 или 4. - Всички мачове се играят на мини футбол комплекс "Надежда" - терен 1 в кв.Свобода, София, освен ако не е посочено друго. - Отборите се класират за групите за определяне на крайното класиране през пролетта както следва: - спортно-технически показатели *: Втора фаза, Група "А" (1-9 място); - спортно-технически показатели *: Втора фаза, Група "Б" (10-17 място). * - ЗС София официално не води класирания за състезанието, поради което класирането в групите за Втора фаза се определя не според получените на терена резултати, а по "спортно-технически показатели (съотношение победи и загуби)", т.е. по усмотрение на ЗС София. I кръг 21 септември 2019 г., събота, 09:00 ч: Левски (София) - ОФК София (София) 0:3 21 септември 2019 г., събота, 10:00 ч: Славия 1913 (София) - Спорт за всички (София) 8:2 21 септември 2019 г., събота, 11:00 ч: Арес (София) - Лъвчетата (София) 3:2 21 септември 2019 г., събота, 12:00 ч: Шампион (София) - София спорт (София) 1:1 ФК ЦСКА 1948 (София) почива II кръг 28 септември 2019 г., събота, 09:00 ч: Левски (София) - Славия 1913 (София) 3:4 28 септември 2019 г., събота, 10:00 ч: ОФК София (София) - Лъвчетата (София) 0:1 28 септември 2019 г., събота, 11:00 ч: София спорт (София) - ФК ЦСКА 1948 (София) 3:0 28 септември 2019 г., събота, 12:00 ч: Спорт за всички (София) - Шампион (София) 4:2 Арес (София) почива III кръг 5 октомври 2019 г., събота, 09:00 ч: ФК ЦСКА 1948 (София) - Спорт за всички (София) 6:2 5 октомври 2019 г., събота, 10:00 ч: Славия 1913 (София) - ОФК София (София) 3:0 сл. 5 октомври 2019 г., събота, 11:00 ч: Шампион (София) - Левски (София) 4:5 5 октомври 2019 г., събота, 12:00 ч: Арес (София) - София спорт (София) 7:0 Лъвчетата (София) почива IV кръг 12 октомври 2019 г., събота, 09:00 ч: Славия 1913 (София) - Шампион (София) 4:1 12 октомври 2019 г., събота, 10:00 ч: Спорт за всички (София) - Арес (София) 2:7 12 октомври 2019 г., събота, 11:00 ч: София спорт (София) - Лъвчетата (София) 0:2 12 октомври 2019 г., събота, 12:00 ч: Левски (София) - ФК ЦСКА 1948 (София) 3:4 ОФК София (София) почива V кръг 19 октомври 2019 г., събота, 09:00 ч: Арес (София) - Левски (София) 2:1 19 октомври 2019 г., събота, 10:00 ч: Лъвчетата (София) - Спорт за всички (София) 3:5 19 октомври 2019 г., събота, 11:00 ч: ФК ЦСКА 1948 (София) - Славия 1913 (София) 2:2 19 октомври 2019 г., събота, 12:00 ч: Шампион (София) - ОФК София (София) 1:6 София спорт (София) почива VI кръг 2 ноември 2019 г., събота, 09:00 ч: Левски (София) - Лъвчетата (София) отложен 2 ноември 2019 г., събота, 10:00 ч: Славия 1913 (София) - Арес (София) отложен 2 ноември 2019 г., събота, 11:00 ч: ОФК София (София) - София спорт (София) отложен 2 ноември 2019 г., събота, 12:00 ч: Шампион (София) - ФК ЦСКА 1948 (София) отложен 16 ноември 2019 г., събота, 13:00 ч: Левски (София) - Лъвчетата (София) 1:2 30 ноември 2019 г., събота, 10:00 ч: Славия 1913 (София) - Арес (София) 3:3 30 ноември 2019 г., събота, 11:00 ч: ОФК София (София) - София спорт (София) 2:2 30 ноември 2019 г., събота, 12:00 ч: Шампион (София) - ФК ЦСКА 1948 (София) 1:7 Спорт за всички (София) почива VII кръг 9 ноември 2019 г., събота, 09:00 ч: ФК ЦСКА 1948 (София) - ОФК София (София) 2:2 9 ноември 2019 г., събота, 10:00 ч: Арес (София) - Шампион (София) 4:1 9 ноември 2019 г., събота, 11:00 ч: София спорт (София) - Спорт за всички (София) 2:1 9 ноември 2019 г., събота, 12:00 ч: Лъвчетата (София) - Славия 1913 (София) 1:0 Левски (София) почива VIII кръг 16 ноември 2019 г., събота, 09:00 ч: Шампион (София) - Лъвчетата (София) 4:3 16 ноември 2019 г., събота, 10:00 ч: ОФК София (София) - Спорт за всички (София) 4:1 16 ноември 2019 г., събота, 11:00 ч: Левски (София) - София спорт (София) 2:0 16 ноември 2019 г., събота, 12:00 ч: ФК ЦСКА 1948 (София) - Арес (София) 2:4 Славия 1913 (София) почива VI кръг - отложен мач 16 ноември 2019 г., събота, 13:00 ч: Левски (София) - Лъвчетата (София) 1:2 IX кръг 23 ноември 2019 г., събота, 09:00 ч: Спорт за всички (София) - Левски (София) 2:6 23 ноември 2019 г., събота, 10:00 ч: Арес (София) - ОФК София (София) 0:2 23 ноември 2019 г., събота, 11:00 ч: София спорт (София) - Славия 1913 (София) 0:4 23 ноември 2019 г., събота, 12:00 ч: Лъвчетата (София) - ФК ЦСКА 1948 (София) 6:0 Шампион (София) почива VI кръг - отложени мачове 30 ноември 2019 г., събота, 10:00 ч: Славия 1913 (София) - Арес (София) 3:3 30 ноември 2019 г., събота, 11:00 ч: ОФК София (София) - София спорт (София) 2:2 30 ноември 2019 г., събота, 12:00 ч: Шампион (София) - ФК ЦСКА 1948 (София) 1:7
Таблица с резултати
----------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. ----------------------------------------------------------------------------------- 1. Арес (София) XXX --- 3:2 0:2 --- 2:1 7:0 --- 4:1 2. Славия 1913 (София) 3:3 XXX --- 3:0* --- --- --- 8:2 4:1 3. Лъвчетата (София) --- 1:0 XXX --- 6:0 --- --- 3:5 --- 4. ОФК София (София) --- --- 0:1 XXX --- --- 2:2 4:1 --- 5. ФК ЦСКА 1948 (София) 2:4 2:2 --- 2:2 XXX --- --- 6:2 --- 6. Левски (София) --- 3:4 1:2 0:3 3:4 XXX 2:0 --- --- 7. София спорт (София) --- 0:4 0:2 --- 3:0 --- XXX 2:1 --- 8. Спорт за всички (София) 2:7 --- --- --- --- 2:6 --- XXX 4:2 9. Шампион (София) --- --- 4:3 1:6 1:7 4:5 1:1 --- XXX ----------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Първа фаза

Група "Б"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Талант (София) 7 6 0 1 31:13 18 2. Вива (София) 7 5 2 0 26:15 17 3. ЦСКА (София) 7 5 1 1 24:13 16 4. Атлетико Артен (София) 6 2 1 3 12:12 7 5. Царско село 2015 (София) 6 1 2 3 20:23 5 [0 1 0 3:3 1, -3 обща ГР] 6. Олимпия ФК (София) 7 1 2 4 14:23 5 [0 1 0 3:3 1, -9 обща ГР] 7. Барокко (София) 7 1 1 5 11:20 4 [1 0 0 4:1 3] 8. Витоша 13 (София) 7 1 1 5 3:22 4 [0 0 1 1:4 0]
Бележки - Всички мачове се играят в 3 полувремена от по 12 минути с почивки от по 5 минути между тях. - Отборите са съставени от 5 футболисти и могат да извършват неограничен брой смени на мач. - Всички мачове се играят на терени с размери 40x20 м, с врати 3х2 метра и топка номер 3 или 4. - Всички мачове се играят на мини футбол комплекс "Надежда" - терен 3 в кв.Свобода, София, освен ако не е посочено друго. - Отборите се класират за групите за определяне на крайното класиране през пролетта както следва: - спортно-технически показатели *: Втора фаза, Група "А" (1-9 място); - спортно-технически показатели *: Втора фаза, Група "Б" (10-17 място). * - ЗС София официално не води класирания за състезанието, поради което класирането в групите за Втора фаза се определя не според получените на терена резултати, а по "спортно-технически показатели (съотношение победи и загуби)", т.е. по усмотрение на ЗС София. - Елит София (София) и София 2010 (София) първоначално се включват в групата, но се отказват непосредствено преди началото на първенството, поради което програмата е преработена. I кръг 21 септември 2019 г., събота, 09:00 ч: ЦСКА (София) - Вива (София) 2:2 21 септември 2019 г., събота, 10:00 ч: Царско село 2015 (София) - Барокко (София) 3:3 21 септември 2019 г., събота, 13:00 ч: Талант (София) - Атлетико Артен (София) отложен 30 ноември 2019 г., събота, 12:00 ч: Талант (София) - Атлетико Артен (София) 3:1 II кръг 28 септември 2019 г., събота, 09:00 ч: ЦСКА (София) - Царско село 2015 (София) 6:2 28 септември 2019 г., събота, 10:00 ч: Вива (София) - Атлетико Артен (София) 2:1 28 септември 2019 г., събота, 11:00 ч: Барокко (София) - Витоша 13 (София) 4:1 28 септември 2019 г., събота, 12:00 ч: Талант (София) - Олимпия ФК (София) 7:2 III кръг 5 октомври 2019 г., събота, 09:00 ч: Витоша 13 (София) - ЦСКА (София) 0:4 5 октомври 2019 г., събота, 10:00 ч: Царско село 2015 (София) - Вива (София) 4:7 5 октомври 2019 г., събота, 11:00 ч: Атлетико Артен (София) - Олимпия ФК (София) 1:1 5 октомври 2019 г., събота, 12:00 ч: Барокко (София) - Талант (София) 0:4 IV кръг 12 октомври 2019 г., събота, 09:00 ч: ЦСКА (София) - Олимпия ФК (София) 5:3 12 октомври 2019 г., събота, 10:00 ч: Барокко (София) - Атлетико Артен (София) 1:2 12 октомври 2019 г., събота, 11:00 ч: Витоша 13 (София) - Царско село 2015 (София) 0:6 12 октомври 2019 г., събота, 12:00 ч: Талант (София) - Вива (София) 6:7 V кръг 19 октомври 2019 г., събота, 09:00 ч: Атлетико Артен (София) - ЦСКА (София) 3:5 19 октомври 2019 г., събота, 10:00 ч: Олимпия ФК (София) - Барокко (София) 4:2 19 октомври 2019 г., събота, 11:00 ч: Витоша 13 (София) - Вива (София) 0:0 19 октомври 2019 г., събота, 12:00 ч: Царско село 2015 (София) - Талант (София) 2:4 VI кръг 2 ноември 2019 г., събота, 09:00 ч: Царско село 2015 (София) - Атлетико Артен (София) отложен 2 ноември 2019 г., събота, 10:00 ч: Витоша 13 (София) - Олимпия ФК (София) отложен 2 ноември 2019 г., събота, 11:00 ч: Талант (София) - ЦСКА (София) отложен 2 ноември 2019 г., събота, 12:00 ч: Вива (София) - Барокко (София) отложен 23 ноември 2019 г., събота, 09:00 ч: Царско село 2015 (София) - Атлетико Артен (София) анулиран 23 ноември 2019 г., събота, 10:00 ч: Витоша 13 (София) - Олимпия ФК (София) 1:0 23 ноември 2019 г., събота, 11:00 ч: Талант (София) - ЦСКА (София) 3:0 23 ноември 2019 г., събота, 12:00 ч: Вива (София) - Барокко (София) 4:1 VII кръг 9 ноември 2019 г., събота, 09:00 ч: ЦСКА (София) - Барокко (София) 2:0 9 ноември 2019 г., събота, 10:00 ч: Олимпия ФК (София) - Царско село 2015 (София) 3:3 9 ноември 2019 г., събота, 11:00 ч: Атлетико Артен (София) - Витоша 13 (София) 4:0 VIII кръг 16 ноември 2019 г., събота, 11:00 ч: Олимпия ФК (София) - Вива (София) 1:4 16 ноември 2019 г., събота, 12:00 ч: Талант (София) - Витоша 13 (София) 4:1 VI кръг - отложени мачове 23 ноември 2019 г., събота, 09:00 ч: Царско село 2015 (София) - Атлетико Артен (София) анулиран 23 ноември 2019 г., събота, 10:00 ч: Витоша 13 (София) - Олимпия ФК (София) 1:0 23 ноември 2019 г., събота, 11:00 ч: Талант (София) - ЦСКА (София) 3:0 23 ноември 2019 г., събота, 12:00 ч: Вива (София) - Барокко (София) 4:1 I кръг - отложен мач 30 ноември 2019 г., събота, 12:00 ч: Талант (София) - Атлетико Артен (София) 3:1
Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. ------------------------------------------------------------------------------ 1. Талант (София) XXX 6:7 3:0 3:1 --- 7:2 --- 4:1 2. Вива (София) --- XXX --- 2:1 --- --- 4:1 --- 3. ЦСКА (София) --- 2:2 XXX --- 6:2 5:3 2:0 --- 4. Атлетико Артен (София) --- --- 3:5 XXX --- 1:1 --- 4:0 5. Царско село 2015 (София) 2:4 4:7 --- --- XXX --- 3:3 --- 6. Олимпия ФК (София) --- 1:4 --- --- 3:3 XXX 4:2 --- 7. Барокко (София) 0:4 --- --- 1:2 --- --- XXX 4:1 8. Витоша 13 (София) --- 0:0 0:4 --- 0:6 1:0 --- XXX ------------------------------------------------------------------------------ нагоре


Втора фаза

Група "А"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |

                           Крайно класиране:             

                                        М    П   Р   З    ГР      Т


Бележки
  - Всички мачове се играят в 3 полувремена от по 12 минути с почивки от по 5 минути между тях.
  - Отборите са съставени от 5 футболисти и могат да извършват неограничен брой смени на мач.
  - Всички мачове се играят на терени с размери 40x20 м, с врати 3х2 метра и топка номер 3 или 4.
  - Всички мачове се играят на мини футбол комплекс "Надежда" - терен 1 в кв.Свобода, София, освен ако не е посочено друго. 
  - По регламент всички състезания от настоящия сезон във формат Футбол 9, Футбол 7 и Футбол 5 се провеждат без да се води официално класиране.
  - На 9 март 2020 г., понеделник, с решение на БФС и с цел предотвратяване разпространението на вируса COVID-19, е спряно провеждането на всички първенства от аматьорския футбол. На 13 март 2020 г., петък, по същата причина в страната е въведено извъредно положение до 14 април, което в последствие е удължено до 13 май.
  - На 21 април 2020 г., вторник, БФС и АФЛ взимат решение да прекратят редовната част на сезона сезона в трите елитни юношески групи като класиранията към момента на спирането на сезона се считат за крайни за редовната фаза на сезона и няма отпадащи отбори. Решенията относно довършването на сезона във всички останали детско-юношески групи са делегирани на зоналните и областните съвети на БФС, администриращи групите.
  - На 14 май 2020 г., четвъртък, Министерство на здравеопазването забранява провеждането на групови занимания (вкл. футболни тренировки и мачове) с непълнолетни лица с изключение на учебна дейност. Във връзка с това решение през следващите дни сезонът във всички детско-юношески групи, администрирани от ЗС и ОС на БФС е прекратен и класиранията към момента на спирането му са обявени за крайни.

                           I кръг

28 март 2020 г., събота, 09:00 ч:
Славия 1913 (София) - ЦСКА (София)                        анулиран 
28 март 2020 г., събота, 10:00 ч:
Вива (София) - ОФК София (София)                          анулиран 
28 март 2020 г., събота, 11:00 ч:
Арес (София) - ФК ЦСКА 1948 (София)                       анулиран 
28 март 2020 г., събота, 12:00 ч:
Лъвчетата (София) - Талант (София)                        анулиран 

                           II кръг

4 април 2020 г., събота, 09:00 ч:
ЦСКА (София) - ОФК София (София)                          анулиран 
4 април 2020 г., събота, 10:00 ч:
ФК ЦСКА 1948 (София) - Вива (София)                       анулиран 
4 април 2020 г., събота, 11:00 ч:
Талант (София) - Арес (София)                             анулиран 
4 април 2020 г., събота, 12:00 ч:
Славия 1913 (София) - Лъвчетата (София)                   анулиран 

                           III кръг

11 април 2020 г., събота, 09:00 ч:
Лъвчетата (София) - ЦСКА (София)                          анулиран 
11 април 2020 г., събота, 10:00 ч:
Арес (София) - Славия 1913 (София)                        анулиран 
11 април 2020 г., събота, 11:00 ч:
ОФК София (София) - ФК ЦСКА 1948 (София)                  анулиран 
11 април 2020 г., събота, 12:00 ч:
Вива (София) - Талант (София)                             анулиран 

                           IV кръг

25 април 2020 г., събота, 09:00 ч:
ЦСКА (София) - ФК ЦСКА 1948 (София)                       анулиран 
25 април 2020 г., събота, 10:00 ч:
Славия 1913 (София) - Вива (София)                        анулиран 
25 април 2020 г., събота, 11:00 ч:
Талант (София) - ОФК София (София)                        анулиран 
25 април 2020 г., събота, 12:00 ч:
Лъвчетата (София) - Арес (София)                          анулиран 

                           V кръг

2 май 2020 г., събота, 09:00 ч:
Арес (София) - ЦСКА (София)                               анулиран 
2 май 2020 г., събота, 10:00 ч:
Вива (София) - Лъвчетата (София)                          анулиран 
2 май 2020 г., събота, 11:00 ч:
ОФК София (София) - Славия 1913 (София)                   анулиран 
2 май 2020 г., събота, 12:00 ч:
ФК ЦСКА 1948 (София) - Талант (София)                     анулиран 

                           VI кръг

9 май 2020 г., събота, 09:00 ч:
Славия 1913 (София) - ФК ЦСКА 1948 (София)                анулиран 
9 май 2020 г., събота, 10:00 ч:
Лъвчетата (София) - ОФК София (София)                     анулиран 
9 май 2020 г., събота, 11:00 ч:
ЦСКА (София) - Талант (София)                             анулиран 
9 май 2020 г., събота, 12:00 ч:
Арес (София) - Вива (София)                               анулиран 

                           VII кръг

16 май 2020 г., събота, 09:00 ч:
Вива (София) - ЦСКА (София)                               анулиран 
16 май 2020 г., събота, 10:00 ч:
ОФК София (София) - Арес (София)                          анулиран 
16 май 2020 г., събота, 11:00 ч:
ФК ЦСКА 1948 (София) - Лъвчетата (София)                  анулиран 
16 май 2020 г., събота, 12:00 ч:
Талант (София) - Славия 1913 (София)                      анулиран 

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. ------------------------------------------------------------------------------ 1. Арес (София) XXX --- --- --- --- --- --- --- 2. Вива (София) --- XXX --- --- --- --- --- --- 3. Лъвчетата (София) --- --- XXX --- --- --- --- --- 4. ОФК София (София) --- --- --- XXX --- --- --- --- 5. Славия 1913 (София) --- --- --- --- XXX --- --- --- 6. Талант (София) --- --- --- --- --- XXX --- --- 7. ФК ЦСКА 1948 (София) --- --- --- --- --- --- XXX --- 8. ЦСКА (София) --- --- --- --- --- --- --- XXX ------------------------------------------------------------------------------ нагоре

Втора фаза

Група "Б"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т


Бележки
  - Всички мачове се играят в 3 полувремена от по 12 минути с почивки от по 5 минути между тях.
  - Отборите са съставени от 5 футболисти и могат да извършват неограничен брой смени на мач.
  - Всички мачове се играят на терени с размери 40x20 м, с врати 3х2 метра и топка номер 3 или 4.
  - Всички мачове се играят на мини футбол комплекс "Надежда" - терен 3 в кв.Свобода, София, освен ако не е посочено друго. 
  - По регламент всички състезания от настоящия сезон във формат Футбол 9, Футбол 7 и Футбол 5 се провеждат без да се води официално класиране.

                           I кръг

28 март 2020 г., събота, 09:00 ч:
Олимпия ФК (София) - Барокко (София)                      анулиран 
28 март 2020 г., събота, 10:00 ч:
Спорт за всички (София) - Царско село 2015 (София)        анулиран 
28 март 2020 г., събота, 11:00 ч:
Витоша 13 (София) - Атлетико Артен (София)                анулиран 
28 март 2020 г., събота, 12:00 ч:
Левски (София) - Шампион (София)                          анулиран 
София спорт (София)                                       почива

                           II кръг

4 април 2020 г., събота, 09:00 ч:
Барокко (София) - Шампион (София)                         анулиран 
4 април 2020 г., събота, 10:00 ч:
Атлетико Артен (София) - Левски (София)                   анулиран 
4 април 2020 г., събота, 11:00 ч:
Царско село 2015 (София) - Витоша 13 (София)              анулиран 
4 април 2020 г., събота, 12:00 ч:
Олимпия ФК (София) - София спорт (София)                  анулиран 
Спорт за всички (София)                                   почива

                           III кръг

11 април 2020 г., събота, 09:00 ч:
София спорт (София) - Барокко (София)                     анулиран 
11 април 2020 г., събота, 10:00 ч:
Спорт за всички (София) - Олимпия ФК (София)              анулиран 
11 април 2020 г., събота, 11:00 ч:
Левски (София) - Царско село 2015 (София)                 анулиран 
11 април 2020 г., събота, 12:00 ч:
Шампион (София) - Атлетико Артен (София)                  анулиран 
Витоша 13 (София)                                         почива

                           IV кръг

25 април 2020 г., събота, 09:00 ч:
Барокко (София) - Атлетико Артен (София)                  анулиран 
25 април 2020 г., събота, 10:00 ч:
Царско село 2015 (София) - Шампион (София)                анулиран 
25 април 2020 г., събота, 11:00 ч:
Олимпия ФК (София) - Витоша 13 (София)                    анулиран 
25 април 2020 г., събота, 12:00 ч:
София спорт (София) - Спорт за всички (София)             анулиран 
Левски (София)                                            почива

                           V кръг

2 май 2020 г., събота, 09:00 ч:
Спорт за всички (София) - Барокко (София)                 анулиран 
2 май 2020 г., събота, 10:00 ч:
Витоша 13 (София) - София спорт (София)                   анулиран 
2 май 2020 г., събота, 11:00 ч:
Левски (София) - Олимпия ФК (София)                       анулиран 
2 май 2020 г., събота, 12:00 ч:
Атлетико Артен (София) - Царско село 2015 (София)         анулиран 
Шампион (София)                                           почива

                           VI кръг

9 май 2020 г., събота, 09:00 ч:
Барокко (София) - Царско село 2015 (София)                анулиран 
9 май 2020 г., събота, 10:00 ч:
Олимпия ФК (София) - Шампион (София)                      анулиран 
9 май 2020 г., събота, 11:00 ч:
София спорт (София) - Левски (София)                      анулиран 
9 май 2020 г., събота, 12:00 ч:
Спорт за всички (София) - Витоша 13 (София)               анулиран 
Атлетико Артен (София)                                    почива

                           VII кръг

16 май 2020 г., събота, 09:00 ч:
Витоша 13 (София) - Барокко (София)                       анулиран 
16 май 2020 г., събота, 10:00 ч:
Атлетико Артен (София) - Олимпия ФК (София)               анулиран 
16 май 2020 г., събота, 11:00 ч:
Левски (София) - Спорт за всички (София)                  анулиран 
16 май 2020 г., събота, 12:00 ч:
Шампион (София) - София спорт (София)                     анулиран 
Царско село 2015 (София)                                  почива

                           VIII кръг

23 май 2020 г., събота, 09:00 ч:
Олимпия ФК (София) - Царско село 2015 (София)             анулиран 
23 май 2020 г., събота, 10:00 ч:
София спорт (София) - Атлетико Артен (София)              анулиран 
23 май 2020 г., събота, 11:00 ч:
Спорт за всички (София) - Шампион (София)                 анулиран 
23 май 2020 г., събота, 12:00 ч:
Витоша 13 (София) - Левски (София)                        анулиран 
Барокко (София)                                           почива

                           IX кръг

30 май 2020 г., събота, 09:00 ч:
Левски (София) - Барокко (София)                          анулиран 
30 май 2020 г., събота, 10:00 ч:
Шампион (София) - Витоша 13 (София)                       анулиран 
30 май 2020 г., събота, 11:00 ч:
Атлетико Артен (София) - Спорт за всички (София)          анулиран 
30 май 2020 г., събота, 12:00 ч:
Царско село 2015 (София) - София спорт (София)            анулиран 
Олимпия ФК (София)                                        почива

Таблица с резултати
----------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. ----------------------------------------------------------------------------------- 1. Атлетико Артен (София) XXX --- --- --- --- --- --- --- --- 2. Барокко (София) --- XXX --- --- --- --- --- --- --- 3. Витоша 13 (София) --- --- XXX --- --- --- --- --- --- 4. Левски (София) --- --- --- XXX --- --- --- --- --- 5. Олимпия ФК (София) --- --- --- --- XXX --- --- --- --- 6. София спорт (София) --- --- --- --- --- XXX --- --- --- 7. Спорт за всички (София) --- --- --- --- --- --- XXX --- --- 8. Царско село 2015 (София) --- --- --- --- --- --- --- XXX --- 9. Шампион (София) --- --- --- --- --- --- --- --- XXX ----------------------------------------------------------------------------------- нагоре